Archiwa kategorii: Panna – horoskop miesieczny

Horoskop miesięczny na wrzesień 2021 dla Panny

Słońce przebywa w waszym znaku do 22 września, wypełniając was energią i potrzebą zaznaczenia swojej obecności w świecie, dlatego warto wykorzystać ten czas na wszelkie działania sprzyjające samorealizacji. Nów Księżyca w waszym znaku w trygonie do Urana, pozwoli w dniach 5–9 września zreorganizować swoje życie i zacząć coś od nowa, niektóre Panny z dnia na dzień zmienią światopogląd, inne niespodziewanie zdecydują się na podróż zagraniczną i chociaż nagłe zmiany zwykle budzą wasz niepokój, tym razem macie szansę na nich skorzystać.

Między 12 a 16 września opozycja Słońca do Neptuna wzbudzi empatię i współczucie wobec osób potrzebujących, starajcie się jednak dobrze odbierać sygnały, aby nie pomylić prośby o pomoc z chęcią wykorzystania waszej dobrej woli. Od 15 do 19 września trygon Słońca do Plutona uczyni z was osoby niepokonane, gotowe za wszelką cenę osiągnąć swoje cele i skorzystać z okazji do sprawienia sobie przyjemności. 20 września pełnia Księżyca w przeciwległym znaku Ryb wzbudzi emocje, które będą miały wpływ na stałość związków, zarówno osobistych, jak i biznesowych. 22 września Słońce opuści wasz znak i przejdzie do Wagi, rozpoczynając miesiąc, w którym skupicie uwagę na finansach oraz umowach partnerskich.

Trygon Słońca do Saturna w ostatnich dniach miesiąca przypomni, że warto uporządkować sprawy dotyczące podwładnych oraz zleconych zadań i rozliczyć się z wykonawcami, to również dobry moment na badania kontrolne i ustalenie długotrwałych terapii.

Merkury w znaku dyplomatycznej Wagi sprzyja przez cały miesiąc negocjacjom finansowym, dopiero po 28 września, kiedy zmieni bieg na wsteczny, mogą pojawić się zmiany w umowach. Od 3 do 6 września trygon Merkurego do Saturna sprzyja ustabilizowaniu zarobków na równym poziomie, chociaż w okolicach 20 września może pojawić się ekstra premia lub intratne zlecenie, kiedy Merkury znajdzie się w korzystnym aspekcie z Jowiszem. Kwadratura Merkurego do Plutona w ostatniej dekadzie miesiąca ostrzega przed żądaniami ze strony dzieci, kochanków lub osób od was zależnych – konfiguracja podpowiada, że nie zamierzacie ich spełnić.

Wenus przebywając do 10 września w znaku Wagi, poprawi sytuację materialną, szczególnie od 4 do 8 września, kiedy znajdzie się w trygonie do Jowisza i w kwadraturze do Plutona. Po przejściu do Skorpiona straci swoją moc, trudniej więc będzie się porozumieć, bo komunikacja może być pełna przemocy. W dniach 15–19 września kwadratura Wenus do Saturna zmusi niektóre Panny do rezygnacji ze słodyczy oraz ulubionych potraw, natomiast opozycja Wenus do Urana od 20 do 26 września pokrzyżuje plany związane z nauczaniem lub podróżowaniem. Ostatnie dni miesiąca przyniosą romantyczne spotkania lub twórcze inspiracje.

Mars przebywający w waszym znaku do 15 września sprzyja aktywnemu działaniu oraz uprawianiu sportów – szczególnie od 3 do 9 września, kiedy utworzy trygon z niepokonanym Plutonem, staniecie się niezwyciężeni, gotowi wygrać każdy rodzaj konkurencji czy walki. 15 września Mars opuści wasz znak i przejdzie do Wagi, w której jest słaby, niektóre Panny zaczną kompulsywnie wydawać pieniądze, dopiero pod koniec miesiąca uda się ograniczyć wydatki, kiery Mars znajdzie się w trygonie z wymagającym Saturnem.

Horoskop miesięczny na sierpień 2021 dla Panny

Słońce do 22 sierpnia przebywając w Lwie, dopóki nie wkroczy do waszego znaku, osłabia was energetycznie, dlatego jest to najlepszy czas na odpoczynek, żeby naładować akumulatory. Szczególnie podczas pierwszych dni miesiąca, jeśli się przepracujecie, możecie odczuwać spadek nastroju, ograniczenia w poruszaniu się lub nawrót dolegliwości związanych z chorobami przewlekłymi, o czym ostrzega opozycja Słońca i Merkurego do surowego Saturna.

Zapracowane Panny, które od dłuższego czasu nie korzystały z urlopu, osiągną między 4 a 9 sierpnia granice wytrzymałości, kiedy Słońce znajdzie się w kwadraturze do nieobliczalnego i wybuchowego Urana – dlatego weźcie sobie do serca potrzebę relaksu i wybierzcie się do miejsca, w którym jeszcze nigdy nie byliście, do czego zachęci 8 sierpnia nów Księżyca w znaku Lwa. Między 18 a 22 sierpnia opozycja Słońca do Jowisza oraz pełnia Księżyca w Wodniku, do której dojdzie 22 sierpnia, wywoła mnóstwo emocji, staniecie bowiem wobec zadań w pracy, które mogą zakończyć się sukcesem a nawet awansem, zbiegnie się to z wejściem Słońca do waszego znaku, zapomnicie o wakacjach i rzucicie się w wir pracy, co zresztą większość Panien uwielbia.

Szczególnie pierwszą dekadę miesiąca powinniście przeznaczyć na wakacyjny odpoczynek, ponieważ Merkury, władca waszego znaku, do 11 sierpnia przebywa w Lwie, gdzie jest słaby a aspekty z Saturnem i Uranem spowodują brak cierpliwości i nerwowość. Po 11 sierpnia natomiast, kiedy przejdzie do waszego znaku, pozostając w nim do 30 sierpnia, odzyskacie jasność myślenia, błyskotliwość umysłu i chęć planowania.

Najbardziej skuteczni i zorganizowani będziecie między 18 a 24 sierpnia, kiedy Merkury znajdzie się w koniunkcji z aktywnym Marsem w waszym znaku i w trygonie do pomysłowego Urana w życzliwym Byku, możecie w tym czasie wiele zdziałać dla swojej przyszłości. Od 23 do 28 sierpnia zachowajcie ostrożność przy zawieraniu umów, czytajcie wszystko, co zapisane małymi literami, bo opozycja Merkurego do Neptuna i trygon z Plutonem ostrzegają przed próbą wykorzystania waszej nieuwagi przez osoby nieuczciwe.

Mars przez cały miesiąc przebywa w waszym znaku, aktywizując potrzebę działania, szczególnie w zakresie porządkowania, planowania, sprawdzania i segregowania spraw, myśli, przedmiotów a także otaczających was osób. Między 18 a 24 sierpnia trygon Marsa i Merkurego do Urana pozwoli zaprowadzić porządek tam, gdzie do tej pory panował chaos. Niektóre Panny postawią wszystko na jedną kartę i wyjadą za granicę, rozpoczną kurs, o którym od dawna marzyły lub wybiorą rodzaj sportu, który poprawi kondycję.

Wenus do 16 sierpnia przebywa w waszym znaku, zachęcając do okazania najbliższym swoich uczuć, szczególnie w pierwszych dniach miesiąca, kiedy utworzy trygon z Uranem w Byku, możecie spodziewać się okazji do nawiązania znajomości, która ma szansę przekształcić się w romans – między 8 a 14 sierpnia jednak, kiedy Wenus znajdzie się w opozycji do Neptuna i w trygonie do Plutona, możecie ulec iluzji i oddać serce komuś, kto chce jedynie was wykorzystać. Po 16 sierpnia, kiedy Wenus opuści wasz znak i przejdzie do Wagi, możecie liczyć na poprawę sytuacji nie tylko miłosnej, ale również materialnej, najlepszy czas na ugruntowanie i ustabilizowanie emocji, dobrego samopoczucia oraz finansów nadejdzie od 23 do 25 sierpnia, kiedy mocna Wenus w Wadze znajdzie się w trygonie z Saturnem w Wodniku.

Horoskop miesięczny na lipiec 2021 dla Panny

Do 22 lipca przebywa Słońce w życzliwym znaku Raka, kierując uwagę na rozwój życia towarzyskiego oraz aktywność w grupie osób podzielających wasze zainteresowania. Między 4 a 8 lipca, gdy  Słońce ustawi się w sekstylu do Urana, niektóre Panny z dnia na dzień zdecydują się na wspólny wakacyjny wyjazd za granicę, inne rozpoczną kurs połączony z wypoczynkiem. Nów Księżyca w znaku Raka, do którego dojdzie 10 lipca, może być początkiem prawdziwej przyjaźni z kobietą, lub nawiązania nowych znajomości z osobami, z którymi warto utrzymać długotrwały kontakt.

Od 12 do 18 lipca Słońce w trygonie do Neptuna w przeciwległym znaku Ryb przyczyni się do realizacji niektórych pragnień, to również dobry okres, aby skorzystać z wakacyjnego relaksu nad wodą, kontakt z przyrodą przyczyni się do regeneracji organizmu oraz nawiązania bliskich relacji z partnerami osobistymi oraz przyjaciółmi. Opozycja Słońca do Plutona od 15 do 21 lipca wprowadzi różnicę w poglądach między bliskimi wam osobami, nie powinniście się tym przejmować, pozostańcie obiektywnymi obserwatorami. 22 lipca Słońce opuści życzliwy znak Raka i wkroczy do Lwa, co zwykle wiąże się z osłabieniem organizmu, ostatni tydzień lipca warto więc przeznaczyć na wypoczynek. Szczególnie wyczerpani możecie poczuć się w okolicach 24 lipca, podczas pełni Księżyca w znaku Wodnika.

Merkury w znaku Bliźniąt przebywa do 11 lipca, skłaniając do wytężonej pracy umysłowej, ostrożność przy podejmowaniu decyzji zachowajcie między 4 a 8 lipca, kiedy Merkury znajdzie się w napiętym aspekcie z Neptunem – rady udzielone przez partnerów osobistych lub biznesowych mogą okazać się nietrafione. 11 lipca Merkury wkroczy do życzliwego znaku Raka, zachęcając do kontaktów zarówno z rodziną, jak i przyjaciółmi. Między 12 a 14 lipca trygon Merkurego do Jowisza, przebywającego w przeciwległym znaku Ryb, przyczyni się do rozwoju międzynarodowych kontaktów, aspekt sprzyja również nauce języków i wyjazdom zagranicznym. Również dni od 19 do 21 lipca okażą się korzystne dla wakacyjnych wojaży, kiedy Merkury znajdzie się w sekstylu z Uranem, uda się wam łatwo złapać atrakcyjne „last minute”. Między 24 a 26 lipca trygon Merkurego z Neptunem pozwoli zrealizować ukryte marzenia, niektóre Panny porzucą praktyczne podejście do rzeczywistości i wejdą na drogę rozwoju duchowego, inne zainteresują się twórczością artystyczną.

Wenus do 22 lipca przebywa w znaku rozrywkowego Lwa, co skłoni niektóre Panny do nawiązania ukrytych letnich romansów. Od 5 do 11 lipca Wenus znajdzie się w napiętych aspektach z Saturnem i Uranem, uważajcie więc, bo wasze miłosne grzeszki mogą łatwo się wydać i stać się przyczyną konfliktów. Okres od 11 do 17 lipca natomiast, kiedy Wenus znajdzie się w koniunkcji z pożądliwym Marsem, obfitować może w ekscytujące randki i namiętne noce. 22 lipca Wenus wkroczy do waszego znaku i utworzy opozycję z Jowiszem w Rybach, poczujecie się zakochani i szczęśliwi, chociaż jednocześnie zaczniecie podchodzić do partnerów życiowych w sposób mocno krytyczny.

Mars w Lwie przebywa do 29 lipca, zanim zawita do waszego znaku, przyczyniając się do ataków ukrytych wrogów – szczególną ostrożność zachowajcie w pierwszym tygodniu lipca, kiedy Mars znajdzie się najpierw w opozycji do ograniczającego Saturna a następnie nieprzewidywalnego Urana, możecie ulec w tym czasie kontuzji kręgosłupa lub natrafić w pracy na ukrytą wrogość.

Horoskop miesięczny na czerwiec 2021 dla Panny

Słońce do 21 czerwca przebywa w Bliźniętach, kierując uwagę na realizację zawodowych celów, co zresztą uwielbiacie robić. Do 5 czerwca uporacie się z wszystkimi wyzwaniami, łatwo utworzycie plany działań i regulaminy postępowania, w czym pomoże trygon Słońca do pracowitego Saturna. 10 czerwca dojdzie w znaku Bliźniąt do częściowego zaćmienia Słońca w koniunkcji z cofającym się Merkurym, odkryjecie błędy własne lub innych osób, zamiast się złościć lub ulegać emocjonalnym zawirowaniom, planety radzą naprawić usterki, macie na to czas do 23 czerwca, dopóki Merkury porusza się biegiem wstecznym.

Od 10 do 20 czerwca zachowawczy Saturn i buntowniczy Uran, planety reprezentujące sprzeczne zasady, znajdą się w napiętej kwadraturze, może to nie mieć dla was żadnego znaczenia, bo mówią raczej o społeczno-pokoleniowej zmianie, ale wpłyną na atmosferę, w której pracujecie, wymuszając szereg niespodziewanych rewolucji. Między 12 a 16 czerwca Słońce w kwadraturze z Neptunem podkręci ten nastrój, możecie poczuć się nieco zagubieni, bo trudno będzie zrozumieć partnerów, zarówno osobistych, jak i biznesowych. 21 czerwca Słońce opuści znak Bliźniąt i wkroczy do życzliwego Raka, kierując uwagę na rozwój przyjaźni i spotkania towarzyskie. Trygon Słońca do Jowisza w przeciwległych Rybach, do którego dojdzie 23 czerwca, poprawi każdy rodzaj stosunków międzyludzkich, znajdziecie popleczników, poznacie osoby na stanowiskach, od których możecie się wiele nauczyć. To również dobry moment na rozpoczynanie działań marketingowych, wchodzenie w spółki, a także zaręczyny. Pełnia Księżyca, do której dojdzie 24 czerwca w znaku Koziorożca, podsyci emocje, pozwoli wam dostrzec zalety partnera i wziąć sprawy w swoje ręce.

Merkury do 23 czerwca pozostaje w retrogradacji, ale przebywa w znaku Bliźniąt, którymi również włada, jest to więc właściwy czas na wniesienie poprawek do projektów, jakie realizujecie – jedynie między 3 a 8 czerwca zachowajcie ostrożność i unikajcie podejmowania ważnych decyzji, ponieważ Merkury znajdzie się w napiętym aspekcie ze zwodniczym Neptunem, ktoś może mijać się z prawdą. Po 23 czerwca natomiast zapali się zielone światło dla rozpoczynania nowych projektów, szczególnie zawodowych.

Wenus już 2 czerwca wkroczy do życzliwego Raka, gdzie czuje się znakomicie, wpłynie więc korzystnie na związki oraz życie towarzyskie. Już na początku miesiąca, do 5 czerwca, kiedy znajdzie się w dobroczynnym trygonie z radosnym Jowiszem, przyniesie szczęśliwe wydarzenie towarzyskie. Miesiąc wybitnie sprzyja osobom zakochanym, szczególnie dni między 11 a 15 czerwca oraz od 19 do 23 czerwca, podczas korzystnych aspektów, jakie Wenus utworzy z zaskakującym Uranem i romantycznym Neptunem, obfitować będą w okazje do okazania ukochanej osobie jak bardzo wam na niej zależy. Osoby wolne natomiast mają szansę przeżyć ekscytujący romans, który na długo pozostanie w pamięci, nawet jeśli związku nie uda się utrzymać. Między 22 a 26 czerwca natomiast opozycja Wenus do Plutona rozbudzi namiętność, nawet w stałych związkach zrobi się gorąco, chociaż nie obejdzie się bez objawów zazdrości. 27 czerwca Wenus opuści przyjazny znak Raka i wkroczy do Lwa, sprawy miłosne odejdą na dalszy plan.

Mars do 11 czerwca przebywa w życzliwym znaku Raka, kierując aktywność na spotkania towarzyskie, jest on tam jednak w upadku, więc im bardziej będziecie naciskać, tym gorsze efekty otrzymacie, zwłaszcza od 3 do 8 czerwca, gdy Mars znajdzie się w opozycji do Plutona. Najlepiej odpuścić, już 11 czerwca Mars przejdzie do znaku Lwa, w którym ma więcej możliwości do działania. W ostatnich dniach miesiąca utworzy opozycję z Saturnem w Wodniku, mogą dać o sobie znać przewlekłe dolegliwości zdrowotne.

Horoskop miesięczny na maj 2021 dla Panny

Słońce do 20 maja tranzytuje życzliwy znak Byka, możecie więc liczyć na jego wsparcie, energii wam nie zabraknie, macie szansę wykazać się profesjonalizmem, szczególnie w pierwszych dniach miesiąca, kiedy przebywać będzie jeszcze w tym znaku  Merkury, a Słońce znajdzie się najpierw w elektryzującej koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem a zaraz potem w kwadraturze z porządkującym Saturnem. Macie szansę w tym czasie zrobić to, co lubicie najbardziej – wprowadzić porządek tam, gdzie do tej pory panował chaos. Nów Księżyca w Byku, do którego dojdzie 11 maja, zapoczątkuje zmiany, które okażą się dla was korzystne, pod warunkiem, że znajdziecie porozumienie z osobami reprezentującymi odmienne poglądy.

Korzystne aspekty Słońca z niepewnym Neptunem i zdecydowanym Plutonem między 11 a 20 maja ułatwią skorzystanie z intuicji oraz własnych zasobów energetycznych, niezbędnych do wprowadzenia w życie zamierzeń. 14 maja dobroczynny Jowisz wkroczy do przeciwległego znaku Ryb, możecie więc liczyć na wsparcie osób, będących autorytetami w swej dziedzinie. 20 maja Słońce opuści przyjaznego Byka i wkroczy do Bliźniąt i w dniach 21–24 maja znajdzie się w aspekcie z Jowiszem – to dobry czas, aby nawiązać dobre stosunki z ważnymi osobistościami, poznać prawników, naukowców, obcokrajowców lub podróżników. Między 25 a 27 maja znajdziecie się pod wpływem zaćmienia Księżyca w znaku Strzelca, niektóre zawodowe zamierzenia poniosą fiasko, zdrowie domowników może wymagać większej uwagi.

Merkury w życzliwym Byku przebywa tylko do 4 maja, potem przejdzie do znaku Bliźniąt, w którym jednak znakomicie się czuje, możecie więc liczyć na wsparcie swego władcy, szczególnie przy podejmowaniu zawodowych decyzji oraz w dziedzinach, związanych z szeroko pojętą komunikacją. Między 8 a 15 maja trygon Merkurego do Saturna pozwoli poprawić warunki pracy, to idealny moment na zaplanowanie przyszłości i ścieżki osobistej kariery. Między 20 a 25 maja możecie wejść w konflikt z osobami, mającymi inne priorytety lub wyznającymi inne poglądy, będziecie też mieć trudności z jasnym wytłumaczeniem swoich zamiarów, do czego przyczyni się kwadratura Merkurego do zwodniczego Neptuna.

Wenus tranzytuje przyjaznego Byka do 9 maja, tworząc harmonijne aspekty z Neptunem, Plutonem oraz Jowiszem, dla zakochanych będzie to więc okres pełen romantycznych spotkań i namiętnych wyznań, w stałych związkach wzrośnie temperatura, dobrze wam zrobią wspólne wyjazdy, nawet krótkie majowe eskapady, podczas których można oderwać się od codzienności. 9 maja Wenus wkroczy do Bliźniąt, przyjemność więc znajdziecie w wyzwaniach zawodowych. Pod koniec miesiąca uważajcie, bo możecie źle zrozumieć intencje kolegów w pracy, gdy Wenus znajdzie się w kwadraturze ze zwodniczym Neptunem

Mars przez cały miesiąc przebywa w życzliwym znaku Raka, w którym jest jednak słaby, a więc skłonny do wywołania zniecierpliwienia a nawet złości, skierowanej głównie do przyjaciół, szczególnie między 8 a 15 maja, gdy utworzy sekstyl z nieobliczalnym Uranem może się wyrwać spod kontroli, jeśli uda się wam zapanować nad emocjami, wywołacie dyskusje i chęć do działania w grupie osób, z którą łączą was wspólne zamiłowania.

Sprawdź Słowiańską Wiedźmę w promocji na CzaryMary.pl >>

Horoskop miesięczny na kwiecień 2021 dla Panny

Słońce w Baranie do 19 kwietnia skieruje uwagę na zarządzanie finansami, zdobywanie grantów, dotacji i kredytów. W pierwszych dniach miesiąca sekstyl Słońca do Saturna zaowocuje dobrą, długofalową inwestycją. Nów Księżyca w znaku Barana, do którego dojdzie 12 kwietnia, również może wskazywać na początek dobrych interesów, zwłaszcza że między 10 a 19 kwietnia Słońce utworzy szereg korzystnych aspektów, takich jak sekstyle do Marsa i Jowisza, ale również napiętą kwadraturę do Plutona w Koziorożcu, transakcje więc mogą stanowić spore ryzyko, ale podobno do odważnych świat należy, a wspierać was będzie w tej konfiguracji obecność Wenus i Merkurego.

19 kwietnia Słońce opuści znak Barana i wkroczy do życzliwego Byka, poczujecie się pewniej, zajmiecie się tym, co rozwija i sprawia przyjemność. Pełnia Księżyca w znaku Skorpiona, do której dojdzie 27 kwietnia, zapowiada wiele emocjonujących wydarzeń, końcówka miesiąca okaże się stymulująca dla rozpoczynania nowych kursów, warsztatów oraz zdobywania oryginalnych uprawnień.

Pierwsze dni miesiąca mogą okazać się problematyczne ze względu na to, że do 4 kwietnia Merkury, władca waszego znaku, przebywa jeszcze w przeciwległym znaku Ryb, w którym jest po prostu słaby i nie może rozwinąć pełni swoich możliwości, kiedy jednak wkroczy do znaku Barana, znacznie łatwiej będzie podejmować właściwe decyzje. Szczególnie między 9 a 11 kwietnia, kiedy Merkury utworzy korzystny aspekt ze stabilizującym Saturnem, uporządkujecie sprawnie swoje sprawy i nabierzecie pewności siebie. Również sekstyl Merkurego z Marsem i Jowiszem między 16 a 19 kwietnia pozwoli działać szybko i z sukcesem, szczególnie 19 kwietnia, gdy Merkury znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem, uda się wam błysnąć dobrymi i odważnymi pomysłami, co zostanie dostrzeżone i docenione. 19 kwietnia Merkury wraz ze Słońcem opuści znak Barana i wkroczy do życzliwego Byka. Końcówka miesiąca może okazać się bardzo energetyzująca i pełna niespodzianek, trzymajcie nerwy na wodzy, najwięcej uzyskacie stosując siłę spokoju.

Wenus do 14 kwietnia przebywa w znaku Barana, w którym nie czuje się najlepiej, sprawy uczuciowe warto więc odłożyć na drugą połowę miesiąca, kiedy znajdzie się w przyjaznym Byku. Między 22 a 26 kwietnia Wenus wraz z Merkurym  znajdą się w koniunkcji z rewolucyjnym Uranem, jednocześnie tworząc kwadraturę do surowego Saturna, w długotrwałych związkach pojawi się napięcie, jeśli nie chcecie stracić partnera, może warto uprawomocnić relację.

Mars do 23 kwietnia tranzytuje znak Bliźniąt, aktywizując sferę zawodową, szczególnie w zakresie komunikacji. Trudności pojawią się między 6 a 13 kwietnia, gdy Mars znajdzie się w napiętej kwadraturze z Neptunem w przeciwległym znaku Ryb, trudno się będzie porozumieć, szczególnie w sprawach związanych ze zdrowiem oraz twórczością, starajcie się być mniej wymagający a wszystko się ułoży. Szczególną aktywnością zawodową natomiast wykażecie się między 14 a 19 kwietnia, gdy Mars znajdzie się w trygonie z Jowiszem. Po 23 kwietnia, kiedy Mars wkroczy do przyjaznego znaku Raka, aktywność skierujecie na sprawy rodzinne.

Wiedźma. Droga do siebie

Horoskop miesięczny na marzec 2021 dla Panny

Do 20 marca Słońce przebywa w przeciwległym znaku Ryb, podkreślając znaczenie związków, w dodatku przez cały miesiąc, również w znaku Barana, towarzyszy mu Wenus, macie więc wielką szansę na poprawę relacji lub znalezienie w tym miesiącu  partnera życiowego. Los się do was uśmiechnie zwłaszcza między 9 a 15 marca, najpierw Słońce a następnie Wenus utworzą koniunkcję z romantycznym Neptunem. 13 marca, gdy dojdzie do nowiu Księżyca w przeciwległych Rybach, Panny pozostające w stanie wolnym powinny rozejrzeć się dokoła, bo prawdziwa miłość czai się za rogiem. Między 15 a 20 marca namiętność rozbudzi wasze zmysły, kiedy Słońce i Wenus znajdą się w sekstylu z Plutonem, niektóre Panny mogą też liczyć na nagłą wygraną lub otworzą się przed wami możliwości, aby ze swojego hobby uczynić dobrze prosperujący biznes.

20 marca Słońce opuści Ryby i wkroczy do znaku Barana, nadejdzie czas na odcinanie kuponów od działań, jakie wykonaliście w pierwszych trzech tygodniach miesiąca. Ostatnie dni marca okażą się istotne dla spraw zdrowotnych, szczególnie w zakresie chorób przewlekłych, pojawi się szansa na właściwą terapię.

Merkury do 16 marca przebywa w znaku Wodnika, pomagając podejmować właściwe decyzje w sprawie ochrony zdrowia oraz poprawiając warunki pracy. Już 5 marca Merkury znajdzie się w koniunkcji z Jowiszem, który powiększa wszystko, z czym ma do czynienia, warto więc między 3 a 7 marca postawić na zmianę nawyków, zwłaszcza żywieniowych, na bardziej prozdrowotne, jeśli do tej pory tego nie uczyniliście. Kiedy po 16 marca Merkury znajdzie się w przeciwległym znaku Ryb, będziecie już myśleć tylko o miłości. Zachowajcie jednak ostrożność między 21 a 25 marca, kiedy Merkury znajdzie się w sekstylu z Uranem i jednocześnie w kwadraturze z popędliwym Marsem – niektóre wyobrażenia i marzenia zderzą się z rzeczywistością, co może wywołać atak złości. Uważajcie na słowa, bo mogą być zbyt ostre lub obcesowe i więcej stracicie, niż zyskacie.

Do 21 marca Wenus tranzytuje przeciwległy znak Ryb, będziecie się cieszyć powodzeniem i otrzymywać dowody uznania. Już w pierwszych dniach miesiąca, między 2 a 4 marca, Wenus w sekstylu do Urana postawi na waszej drodze osobę, przy której serce zabije mocniej. Dla niektórych Panien będzie to początek romansu, dla innych rozwój poważnego uczucia. Warto otworzyć się na miłość, bo czas temu sprzyja. Po 21 marca, kiedy Wenus znajdzie się w znaku Barana, w którym jest na wygnaniu, uczucia staną się bardziej gwałtowne, a nawet egoistyczne. Pełnia Księżyca w znaku Wagi, do której dojdzie 28 marca, wzbudzi emocje związane z finansami, pojawi się bowiem możliwość długotrwałych zysków ze względu na koniunkcję Wenus ze Słońcem i sekstyl obydwu planet ze stabilizującym Saturnem.

Mars 4 marca opuści życzliwego Byka i wkroczy do znaku Bliźniąt, kierując działanie na rozwój kariery. Najbardziej skuteczni okażecie się między 20 a 24 marca, kiedy Mars znajdzie się w trygonie z Saturnem w Koziorożcu, uda się wam osiągnąć najbardziej ambitne cele.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop miesięczny na luty 2021 dla Panny

Słońce do 18 lutego, przebywając w znaku Wodnika, skupi uwagę na sprawach zdrowia oraz poprawie warunków pracy. Początek miesiąca okaże się niespokojny za sprawą kwadratury Słońca do Marsa – jeśli jesteście na etapie zdobywania nowej wiedzy, to nie wszystko może się wam wydać zrozumiałe, ale dajcie sobie czas, bo pośpiech nie jest wskazany. Nów Księżyca w Wodniku, do którego dojdzie 11 lutego, okaże się dobrą okazją do zmiany diety, nawyków oraz przyzwyczajeń, których chcielibyście się pozbyć. W pracy wiele będzie się działo, szczególnie jeśli macie międzynarodowe projekty lub prowadzicie współpracę z zagranicą.

Od 12 do 24 znajdziecie się pod wpływem trudnej kwadratury Saturna w Wodniku do  Urana w Byku, to czas, aby zerwać z uzależnieniem od osób starszych i konserwatywnych, utrudniających wasz rozwój. Może się okazać, że będziecie musieli się kimś zaopiekować, co ograniczy wasze poczucie wolności. Niektóre Panny nie zechcą dłużej pełnić podległych funkcji i zbuntują się przeciwko osobom, narzucającym im swoją wolę. 18 lutego Słońce zmieni znak i wkroczy do przeciwległych Ryb, rozpoczynając miesiąc, w którym skupicie się na relacjach partnerskich. W okolicach 27 lutego, podczas pełni Księżyca w waszym znaku, w połączeniu z korzystnym układem planet, spotkacie na swej drodze osobę, która wniesie konkretną wartość w wasze życie – może to być trwała przyjaźń, a może coś więcej.

Merkury, władca waszego znaku, od 1 do 21 lutego porusza się biegiem wstecznym, co zawsze jest ostrzeżeniem, aby nie postępować pochopnie, unikać podejmowania ważnych życiowych decyzji, a zakup sprzętu elektronicznego lub komunikacyjnego odłożyć na inny termin. Jedynie 8 lutego, gdy Merkury znajdzie się w dokładnej koniunkcji ze Słońcem, możecie zaryzykować rozmowę kwalifikacyjną, starania o lepsze stanowisko lub pokazanie szefom swoich pomysłów. Od 9 do 11 lutego, w tym podczas nowiu Księżyca, uważajcie na swoje słowa i unikajcie pośpiechu, bo kwadratura Merkurego do Marsa może zepsuć nawet najlepiej zapowiadające się sytuacje. Od 12 do 16 lutego natomiast Merkury znajdzie się w koniunkcji najpierw z Wenus, a następnie Jowiszem w znaku Wodnika, co przyniesie wiele korzyści, poprawi zdrowie oraz zwiększy szanse na rynku pracy.  21 lutego Merkury wyjdzie z retrogradacji i zmieni bieg na prosty, to dobry moment podejmowanie decyzji o długoterminowym znaczeniu, pod warunkiem, że postawicie na nowoczesność i zerwanie z rutyną.

Wenus do 25 lutego przebywa w znaku Wodnika, sprawy miłosne podlegać więc będą nieustannym zmianom, dopiero kiedy wkroczy do przeciwległego znaku Ryb, skupicie się już tylko na poprawie relacji i szukaniu swojej drugiej połowy. Zanim do tego dojdzie, starajcie się panować nad emocjami, zwłaszcza między 17 a 22 lutego, podczas napiętej kwadratury Wenus do Marsa.

Mars przebywa w życzliwym znaku Byka, ale źle się tam czuje, bo jest na wygnaniu, wasze działanie więc może ograniczać się do zdobywania informacji, które pozwolą wam przetrwać trudne czasy pandemii. Na głęboką transformację i owocną twórczość możecie liczyć w ostatnim tygodniu lutego, gdy Mars utworzy trygon z potężnym Plutonem.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop miesięczny na styczeń 2021 dla Panny

Słońce do 19 stycznia przebywa w życzliwym Koziorożcu, uwagę więc skupicie na sprawach dzieci, znajdziecie sposób, aby uczyć je poprzez zabawę, sami też nie zapominając o tym, co sprawia wam przyjemność. Trudności pojawią się między 12 a 14 stycznia, kiedy dojdzie do nowiu Księżyca w koniunkcji z Plutonem w Koziorożcu, może się bowiem okazać, że wymagacie zbyt wiele, zarówno od swoich podopiecznych, jak i od samych siebie. Dodatkowo kwadratura Marsa w Byku do Saturna w Wodniku ostrzega przed nadwyrężeniem organizmu, powinniście w tych dniach szczególnie zadbać o swoje zdrowie, to również dobry moment na rozpoczęcie nowej diety eliminacyjnej, nie narzucajcie sobie jednak zbytnich restrykcji, bo nie wytrzymacie zbyt długo, zmiany wprowadzajcie w powolny, zrównoważony sposób.

19 stycznia Słońce zmieni znak i wkroczy do Wodnika, skupicie się więc na zadaniach do wykonania oraz na profilaktyce i ochronie zdrowia. Między 18 a 24 stycznia zapragniecie wprowadzić rewolucyjne zmiany w podejściu do zdrowia, ale istnieje niebezpieczeństwo, że zrobicie to zbyt szybko i nieumiejętnie, o czym informują aspekty planet. Starajcie się postępować w sposób zrównoważony, a wasze wysiłki osiągną zamierzony cel w okolicach 28-29 stycznia, kiedy dojdzie do pełni Księżyca w Lwie w opozycji do Jowisza w koniunkcji ze Słońcem – nie obejdzie się bez emocji, ale cel zostanie osiągnięty.

Merkury do 8 stycznia tranzytuje życzliwego Koziorożca, natomiast kiedy znajdzie się w znaku rewolucyjnego Wodnika skłoni do zmiany diety i podejścia do zdrowia, szczególnie między 8 a 14 stycznia, kiedy utworzy aspekty z Saturnem, Jowiszem, Marsem i Uranem. Również w pracy nastąpią zmiany, do których trzeba się będzie dostosować. Na szczęście Merkury w Wodniku jest mocny, łatwo więc będzie zapanować nad emocjami i kierować się rozumem.

Do 8 stycznia Wenus znajduje się w Strzelcu, sprawiając, że najlepiej poczujecie się we własnym domu, natomiast kiedy wkroczy do przyjaznego Koziorożca, zapragniecie skorzystać z nadarzającej się okazji i trochę się zabawić. Szczególnie między 8 a 15 stycznia, kiedy Wenus znajdzie się w korzystnych aspektach z Marsem i Uranem w Byku, zaczniecie zdobywać nowe umiejętności, co sprawi nie lada przyjemność. Między 24 a 28 stycznia Wenus najpierw w dobroczynnym sekstylu z Neptunem, a następnie w koniunkcji z Plutonem, wzbudzi romantyczne uczucia i silne namiętności, o jakie siebie do tej pory nie podejrzewaliście.

Mars 7 stycznia zmieni znak i wkroczy do życzliwego Byka, w którym jednak nie czuje się najlepiej, może więc wywołać niekontrolowane wybuchy złości, szczególnie między 12 a 14 stycznia oraz od 18 do 24 stycznia, kiedy byle co może was wyprowadzić z równowagi za sprawą  napiętych aspektów Marsa, Urana, Saturna i Jowisza oraz Słońca.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop miesięczny na grudzień 2020 dla Panny

Słońce do 21 grudnia zatrzyma was w domu lub skupi uwagę na sprawach rodzinnych, wiele Panien będzie pracować zdalnie, próbując pogodzić interesy domowe i zawodowe. Trudno się będzie porozumieć z partnerami zarówno osobistymi, jak i biznesowymi między 7 a 14 grudnia, kiedy dostaniecie się pod wpływy kwadratury Słońca w Strzelcu do Neptuna w przeciwległym znaku Ryb – unikajcie w tych dniach podpisywania umów i negocjowania ważnych kontraktów, bo jakiś maczkiem pisany paragraf okaże się nie tylko niezrozumiały, ale też kompletnie dla was niekorzystny. Trygon Słońca do Marsa sprawi, że będziecie chcieli dokonać szybko inwestycji lub kupić coś, co wydaje się fantastyczne, ale rzeczywistość okaże się daleka od wyobrażeń. Tym bardziej, że 14 grudnia dojdzie do zaćmienia Słońca w znaku Strzelca i trudno będzie polegać nie tylko na intuicji, ale nawet na zdrowym rozsądku – natomiast 19 i 20 grudnia możecie się wykazać jednym i drugim, gdy Merkury znajdzie się „w sercu” Słońca, wasze pomysły zostaną docenione a wysiłki wynagrodzone.

21 grudnia Słońce przesunie się do życzliwego wam Koziorożca, tego samego dnia dojdzie jednak do bardzo istotnego astrologicznego wydarzenia – Jowisz i Saturn, które parę dni wcześniej opuściły znak Koziorożca i wkroczyły do Wodnika, utworzą koniunkcję w tym znaku, co rozpocznie nowy 20-letni cykl obydwu planet, zanim ponownie się spotkają. Saturn i Jowisz mają przeciwstawną energię, możecie więc liczyć na to, że uda się osiągnąć stabilizację nie tylko w zakresie wykonywanej pracy, ale również w dziedzinie zdrowia. W ostatnim tygodniu miesiąca i roku, pomiędzy Świętami Bożego Narodzenia a Sylwestrem, czekają was niespodzianki, niektóre Panny postanowią rozpocząć naukę w oryginalnej dziedzinie wiedzy, przyczyni się do tego trygon Słońca oraz Merkurego do Urana.

Merkury przez cały miesiąc towarzyszył będzie Słońcu w wędrówce – najpierw do 21 grudnia przez znak Strzelca, w którym nie czuje się najlepiej, a następnie w bardziej życzliwym Koziorożcu. Unikajcie podejmowania ważnych życiowych decyzji szczególnie między 10 a 14 grudnia, gdyż nie tylko Słońce, ale również Merkury znajdzie się w napiętym aspekcie z Neptunem, co wróży pomyłki, nieporozumienia a nawet oszustwa. Dobre okażą się dni 19 i 20 grudnia oraz końcówka miesiąca, możecie wtedy liczyć na wsparcie patrona waszego znaku.

Wenus do 15 grudnia tranzytuje przyjazny znak Skorpiona, co zapowiada wiele spotkań a nawet romansów, ponieważ znajdzie się najpierw w romantycznym aspekcie z Neptunem a następnie w namiętnym uścisku z Plutonem oraz stabilizującym i uszczęśliwiającym sekstylu z Saturnem i Jowiszem. Samotne Panny mogą zapłonąć gorącym uczuciem, nawet w stałych związkach powrócą noce jak z początku znajomości. 15 grudnia Wenus wkroczy do Strzelca, kierując uczucia na domowników – w czasie Sylwestra uważajcie, bo trudno się będzie odnaleźć w sytuacji lub pojawią się nieporozumienia, co zapowiada kwadratura Wenus do Neptuna.

Mars w znaku Barana zachęca do inwestowania, ale nie jest to właściwy czas, żeby lokować wspólne pieniądze. Niektóre Panny zwrócą się do instytucji państwowych, aby zdobyć dodatkowe środki w dobie kryzysu, ale między 20 a 26 grudnia kwadratura Marsa do Plutona ostrzega przed zbyt agresywnym działaniem, bo spotkacie się ze zdecydowanym sprzeciwem, to aspekt bezpardonowej walki.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy