Archiwa kategorii: Panna – horoskop miesieczny

Horoskop miesięczny na styczeń 2022 dla Panny

Jowisz, który właśnie zawitał do przeciwległego znaku Ryb, przyniesie wam poszerzenie kontaktów a także życzliwość i wsparcie ze strony partnerów, zarówno osobistych, jak i biznesowych. Słońce tranzytuje życzliwy znak Koziorożca do 20 stycznia, rozwijając kreatywność, wpływając na rozwój kariery oraz inspirując do twórczych zainteresowań. 2 stycznia dojdzie do nowiu Księżyca w życzliwym Raku, w korzystnym trygonie do Urana w Byku, zapowiada to początek międzynarodowego przedsięwzięcia, nawiązanie istotnej dla finansów przyjaźni lub podniesienie kwalifikacji. 8 i 9 stycznia Słońce znajdzie się w koniunkcji z cofającą się Wenus, planetą miłości, niektóre Panny będą miały skłonność do nawiązania romansu z osobą kiedyś poznaną, uczucie pojawiło się dawno temu, ale nie przetrwało próby czasu, teraz ponownie coś „zaiskrzy”, czy romans przemieni się długotrwały związek okaże się w przyszłym miesiącu, kiedy Wenus wyjdzie z retrogradacji.

Między 9 a 13 stycznia Słońce w sekstylu do Neptuna rozwinie wyobraźnię, zachęci do twórczości i wzbudzi romantyczne oczekiwania, jednak napięta kwadratura Marsa do Neptuna wprowadzi element niecierpliwości, a nawet agresji, i sami już nie będziecie pewni czego tak naprawdę chcecie. 17 stycznia pełnia Księżyca w Raku w opozycji do Plutona, otworzy prawdziwą „puszkę Pandory”, zastanówcie się dobrze w jaki sposób wykorzystać nagromadzoną energię, bo puszczona bez kontroli może narobić problemów w związkach i w kontaktach z dziećmi. 20 stycznia Słońce opuści życzliwego Koziorożca i wkroczy do Wodnika, kierując uwagę na sprawy zdrowia, 23 stycznia, podczas koniunkcji Merkurego ze Słońcem, macie szansę wykazać się profesjonalizmem i zwrócić na siebie uwagę przełożonych, konieczne jednak będzie wprowadzenie poprawek do waszych pomysłów. Ostatnie dni miesiąca przyniosą niespodziewane wydarzenia, których osią staną się kontakty ze służbą zdrowia, na co wskazuje kwadratura Słońca do Urana.

Merkury 2 stycznia opuści życzliwy znak Koziorożca i wejdzie do Wodnika, zaowocuje to przede wszystkim wzrostem pomysłowości i zdolności intelektualnych, wpłynie na rozwój przedsiębiorczości i skieruje myśli na poprawę zdrowia i kondycji. Od 12 do 16 stycznia sprawy związane z edukacją lub kontaktami międzynarodowymi wzbudzą kontrowersje, unikajcie nadmiernego stresu, bo odbije się niekorzystnie na samopoczuciu. 15 stycznia Merkury, władca waszego znaku, wejdzie w retrogradację, do ruchu prostego powróci dopiero 4 lutego, starajcie się w tym czasie zrezygnować z zakupu samochodu lub sprzętu elektronicznego, unikajcie też podejmowania nagłych decyzji, wpływających na waszą życiową sytuację. 26 stycznia Merkury wycofa się do ponownie do Koziorożca, dając wam szansę na poprawę relacji z dziećmi lub kochankami.

Wenus do 29 stycznia w znaku Koziorożca porusza się biegiem wstecznym, nie jest to więc dobry czas dla miłości, chyba że rozważacie powrót do zerwanego związku. Od 3 do 8 stycznia sekstyl Wenus do Neptuna sprzyja romantycznym uniesieniom oraz twórczej samorealizacji, ostatni tydzień miesiąca natomiast przyniesie zaskakujący rozwój sytuacji w związku miłości lub przyjaźni, co zapowiada trygon Wenus do Urana.

Mars przebywa w znaku Strzelca do 24 stycznia, zachęcając do aktywności w sprawach rodzinnych i domowych, to dobry moment na robienie porządków, warto pozbyć się rzeczy, które już spełniły swoją funkcję. Między 9 a 13 stycznia kwadratura Marsa do Neptuna skomplikuje relacje partnerskie, trudno wam będzie uzyskać od innych to, na czym wam zależy. 24 stycznia Mars wejdzie do życzliwego Koziorożca, a jest w tym znaku mocny, ułatwi więc działalność hobbystyczną, pomoże zapanować nad niesfornymi dziećmi, zdobyć to, co sprawia przyjemność.

Horoskop miesięczny na grudzień 2021 dla Panny

Słońce w znaku Strzelca do 21 grudnia skieruje uwagę na sprawy domowe, wreszcie znajdziecie czas dla najbliższych, chociaż pierwsze dni miesiąca poświęcicie intensywnej pracy, na co wskazuje sekstyl Słońca do Saturna. Zaćmienie Słońca w Strzelcu, do którego dojdzie 4 grudnia, może sprawić, że zignorujecie sygnały, wysyłane przez kogoś z najbliższej rodziny, starajcie się być bardziej otwarci na potrzeby domowników. Między 10 a 14 grudnia uważajcie na umowy i ustalenia, bo albo wy, albo ktoś, z kim wejdziecie w relację, będzie mijać się z prawdą lub manipulować faktami, przyczyni się do tego kwadratura Słońca z Neptunem, na sukcesy i dobre relacje z podwładnymi lub wykonawcami zleceń możecie natomiast liczyć od 18 do 21 grudnia, podczas pełni Księżyca w znaku Bliźniąt w połączeniu z korzystnymi aspektami, jakie zarówno Księżyc, jak i Słońce utworzą z dobroczynnym Jowiszem.

21 grudnia Słońce opuści znak Strzelca i wkroczy do życzliwego Koziorożca, rozpoczynając miesiąc, w którym będziecie mogli skupić się na intensywnej, twórczej i wymagającej pracy, swoim hobby oraz wszystkim, co sprawia przyjemność. Od 20 do 27 grudnia zachowawczy Saturn utworzy dokładną kwadraturę z buntowniczym Uranem, co prawdopodobnie może wiązać się z obostrzeniami wywołanymi pandemią, wpłynie to negatywnie na atmosferę przy stole. 29 grudnia Jowisz opuści  Wodnika i wejdzie do przeciwległego znaku Ryb, rozpoczynając rok, w którym cieszyć się będziecie powodzeniem i popularnością. Ostatniego dnia roku trygon Słońca do Urana przyjemnie was zaskoczy, Sylwester może okazać się bardziej interesujący, niż zakładaliście.

Merkury do 13 grudnia przebywa w znaku Strzelca, w którym jest dość słaby, odniesiecie więc w tym czasie wrażenie, że nie macie wpływu na to, na czym wam zależy, szczególnie dni od 6 do 8 grudnia okażą się problematyczne, gdy Merkury znajdzie się w kwadraturze z Neptunem w przeciwległym znaku Ryb, skupcie się na konkretach, unikajcie manipulacji. Między 10 a 12 grudnia korzystny aspekt Merkurego z Jowiszem zaowocuje udanymi transakcjami i konstruktywnymi kontaktami międzynarodowymi. 13 grudnia Merkury wejdzie do życzliwego Koziorożca, łatwiej będzie skupić myśli i skoncentrować uwagę na istotnych sprawach. W czasie Świąt Bożego Narodzenia sekstyl Merkurego do Neptuna pogłębi odczucie sacrum i wzmocni intuicję. W ostatnich dniach miesiąca koniunkcja Merkurego z Wenus i Plutonem wzbudzi gwałtowne dyskusje z dziećmi, twórcami lub artystami, warto wyjaśnić sobie wszystkie problematyczne sprawy, budzące kontrowersje i silne emocje, aby oczyścić atmosferę.

Wenus przez cały miesiąc przebywa w znaku Koziorożca, wzmacniając kreatywność oraz rozbudzając poważne uczucia, ale od 20 grudnia wejdzie w retrogradację, niektóre ważne związki mogą więc zmienić status. W pierwszych dniach miesiąca Wenus w sekstylu do Neptuna zapewni niezapomniane przeżycia, intymne i romantyczne chwile, spędzone w ukochanych ramionach, ale od 10 do 13 i od 23 do 26 grudnia koniunkcja Wenus z Plutonem doprowadzi co prawda do wzrostu namiętności, wzbudzi też jednak uczucie zazdrości, zaborczości lub chęci podporządkowania sobie partnera, starajcie się na emocje spojrzeć z większym dystansem.

Mars do 13 grudnia przebywa w życzliwym Skorpionie wpływając na skuteczność w działaniu i mobilności. W pierwszych dniach miesiąca trygon Marsa do Neptuna przyczyni się do chęci osiągnięcia porozumienia nawet z mało zorganizowanymi osobami, natomiast od 3 do 13 grudnia aspekty z Jowiszem i Plutonem ułatwią osiągnięcie każdego celu, jaki przed sobą postawicie. 13 grudnia Mars wkroczy do znaku Strzelca, aktywnośc skierujecie więc na sprawy rodzinne.

WESOŁYCH ŚWIĄT

I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2022!

Horoskop miesięczny na listopad 2021 dla Panny

Słońce w życzliwym znaku Skorpiona przebywa do 22 listopada, kierując uwagę na rozwój komunikacji i zbieranie informacji. Nów Księżyca w opozycji do rewolucyjnego Urana, do którego dojdzie 4 listopada, pomoże niektórym Pannom wymyślić nowy, oryginalny sposób podróżowania lub przemieszczania się, to również znakomita okazja, aby wprowadzić unowocześnione metody nauczania lub zdobywania potrzebnej wiedzy. Od 12 do 14 listopada Słońce w trygonie do Neptuna w przeciwległym znaku Ryb, sprzyja twórczej współpracy, w wyniku której powstanie dzieło natchnione i oryginalne.

Relacje z podwładnymi lub wykonawcami zleceń wejdą w fazę wykonawczą między 13 a 19 listopada, gdy Słońce znajdzie się w korzystnych aspektach z Jowiszem i Plutonem, nie obejdzie się jednak bez gwałtownych emocji a nawet dramatycznych scen, do których doprowadzi w okolicach 19 listopada pełnia w znaku Byka, połączona z zaćmieniem Księżyca – konfiguracji towarzyszyć będzie dodatkowo opozycja agresywnego Marsa do  zbuntowanego Urana, trygon Wenus do Urana oraz korzystny aspekt Merkurego z Neptunem – wyjściem z kryzysu okaże się współczucie, wyrozumiałość oraz posłuchanie osoby, gotowej pomóc w każdej sytuacji. 22 listopada Słońce opuści życzliwy znak Skorpiona i wkroczy do Strzelca, kierując uwagę na zdobywanie wykształcenia, a także na zaspokojenie potrzeb rodziny. Ostatnie dni miesiąca przyniosą ustabilizowanie sytuacji zdrowotnej oraz zawodowej, gdy Merkury „w sercu” Słońca znajdzie się w korzystnym aspekcie z Saturnem.

Merkury do 6 listopada w znaku Wagi pomoże uporządkować finanse, między 6 a 24 listopada w życzliwym Skorpionie ułatwi podróżowanie oraz dzielenie się wiedzą, natomiast w ostatnim tygodniu miesiąca w znaku Strzelca pozwoli odpocząć przepracowanym osobom spod znaku Panny. Aktywność Merkurego oraz aspekty, jakie utworzy w wędrówce przez 3 znaki,  świadczy o intensywności przeżyć w ciągu całego miesiąca. Najwięcej wyzwań pojawi się w okolicach zaćmienia Księżyca, między 17 a 21 listopada, gdy Merkury znajdzie się w korzystnych aspektach z Neptunem, Jowiszem i Plutonem  – jeśli tylko zapanujecie nad emocjami, szybko poradzicie sobie z ewentualnym kryzysem. W ostatnich dniach miesiąca Merkury w koniunkcji ze Słońcem utworzy sekstyl ze wymagającym, ale uporządkowanym Saturnem, pojawi się okazja, aby zabłysnąć dobrymi pomysłami i na długo uzyskać poczucie bezpieczeństwa.

Wenus w znaku Strzelca przebywa tylko do 5 listopada, kiedy zawita do życzliwego Koziorożca zostanie w nim kilka miesięcy, wolne Panny mają więc szansę nie tylko na romans, ale również na długotrwały związek z osobą być może mało rozrywkową, ale za to odpowiedzialną i wierną.  Między 17 a 21 listopada trygon Wenus do Urana może przynieść nagłe zauroczenie osobą oryginalną i nietuzinkową, nie będzie to jednak jeszcze to stałe uczucie, na które czekacie. W drugiej połowie miesiąca Wenus będzie goniła Marsa, ale nie utworzy z nim aspektu, pozostaje wam więc uczucie platoniczne, nie oznacza to, że mniej szczere, różowe okulary założycie zwłaszcza w ostatnich dniach miesiąca, gdy Wenus znajdzie się w trygonie z romantycznym Neptunem, przebywającym w przeciwległym znaku Ryb.

Mars przez cały miesiąc przebywając w znaku życzliwego Skorpiona sprawi, że staniecie się bardzo mobilni i aktywni fizycznie. Warto pokonywać własne granice, jedynie między 7 a 15 listopada oraz od 17 do 21 listopada zrezygnujcie z nadmiernego pośpiechu i szybkiego działania, bo aspekty planet postawią przed wami ograniczenia trudne do pokonania, a jeśli nawet wam się to uda, to więcej stracicie, niż zyskacie.

Horoskop miesięczny na październik 2021 dla Panny

Do 23 października, dopóki Słońce, a także Mars i Merkury retro, przebywają w znaku Wagi, uwagę poświęcicie sprawom finansowym, możecie dużo mówić o pieniądzach, a wasze działania i współpraca obracać się będą wokół spraw materialnych. Nadmierne wydatki lub żądania wytłumaczenia się z wcześniej poniesionych kosztów czekają was między 6 a 9 października, kiedy najpierw dojdzie do nowiu Księżyca w koniunkcji z Marsem a potem do układu dołączy cofający się Merkury – panujcie nad emocjami, bo łatwo możecie stracić cierpliwość i zareagować zbyt intensywnie, a nawet agresywnie, pilnujcie też stanu posiadania. Na zyski, będące skutkiem pracy włożonej w swój rozwój, możecie liczyć od 13 do 17 października, gdy Słońce znajdzie się w bardzo korzystnym aspekcie z Jowiszem w Wodniku.

Gdy 20 października dojdzie do pełni Księżyca w znaku Barana, zobaczycie jasno, czym dysponujecie i co możecie zrobić, aby polepszyć sytuację finansową, nie obejdzie się bez walki, o czym informują aspekty Marsa, dlatego liczcie się ze wzmożonym napięciem emocjonalnym. 23 października Słońce opuści znak Wagi i wkroczy do życzliwego Skorpiona, końcówka miesiąca przyniesie pogorszenie zdrowia i trudności w komunikacji, do czego przyczyni się kwadratura Słońca do ograniczającego Saturna.

Merkury przez cały miesiąc przebywa w znaku Wagi, wpływając na sprawy finansowe, ale do 18 października się cofa, unikajcie więc w tym czasie zakupu sprzętu elektronicznego lub komunikacyjnego. Na początku miesiąca trygon Merkurego do Jowisza zapowiada dobre porozumienie z podwładnymi oraz wykonawcami zleceń, ale kwadratura Merkurego do Plutona utrudni wprowadzenie mało popularnych, ale koniecznych zmian – poczekajcie z tym do końca miesiąca, kiedy Merkury utworzy te same aspekty, ale będzie już biegł ruchem prostym. Z wydatkami uważajcie od 6 do 9 października, bo pożądanie może zablokować rozsądek i kupicie coś, na co was nie stać lub nie jest wam do niczego potrzebne.

Pierwsze dni miesiąca przyniosą pełne namiętności randki, miłość objawi się jako pole walki, ponieważ Wenus w Skorpionie jest bardzo waleczna. 7 października Wenus opuści ten znak i wkroczy do Strzelca, uczucia staną się bardziej szlachetne i skoncentrują się na członkach rodziny. Między 14 a 18 października sekstyl Wenus do Merkurego poprawi finanse, ale umowy podpisujcie dopiero po 18 października, kiedy Merkury ruszy do przodu. Ostatni tydzień miesiąca z jednej strony może przynieść zawód osobisty lub miłość platoniczną, kiedy Wenus znajdzie się w kwadraturze z Neptunem, z drugiej strony sekstyl Wenus do Jowisza zaowocuje doskonałymi zleceniami, które wpłyną pozytywnie na stan posiadania.

Mars w znaku Wagi przebywa prawie przez cały miesiąc, będziecie więc kierować swoją aktywność na kwestie finansowe, a ponieważ Mars w Wadze jest słaby, czeka was walka o zdobycie funduszy, nie obejdzie się również bez nadmiernych wydatków. Ostrożność zachowajcie między 6 a 9 oraz od 16 do 24 października, bo aspekty planet mogą was skłaniać do nieprzemyślanych działań, skłonność do walki zakończyć się może tylko pyrrusowym zwycięstwem. Dopiero po 30 października, kiedy Mars wkroczy do życzliwego Skorpiona wasza aktywność przyniesie pożądany skutek.

Horoskop miesięczny na wrzesień 2021 dla Panny

Słońce przebywa w waszym znaku do 22 września, wypełniając was energią i potrzebą zaznaczenia swojej obecności w świecie, dlatego warto wykorzystać ten czas na wszelkie działania sprzyjające samorealizacji. Nów Księżyca w waszym znaku w trygonie do Urana, pozwoli w dniach 5–9 września zreorganizować swoje życie i zacząć coś od nowa, niektóre Panny z dnia na dzień zmienią światopogląd, inne niespodziewanie zdecydują się na podróż zagraniczną i chociaż nagłe zmiany zwykle budzą wasz niepokój, tym razem macie szansę na nich skorzystać.

Między 12 a 16 września opozycja Słońca do Neptuna wzbudzi empatię i współczucie wobec osób potrzebujących, starajcie się jednak dobrze odbierać sygnały, aby nie pomylić prośby o pomoc z chęcią wykorzystania waszej dobrej woli. Od 15 do 19 września trygon Słońca do Plutona uczyni z was osoby niepokonane, gotowe za wszelką cenę osiągnąć swoje cele i skorzystać z okazji do sprawienia sobie przyjemności. 20 września pełnia Księżyca w przeciwległym znaku Ryb wzbudzi emocje, które będą miały wpływ na stałość związków, zarówno osobistych, jak i biznesowych. 22 września Słońce opuści wasz znak i przejdzie do Wagi, rozpoczynając miesiąc, w którym skupicie uwagę na finansach oraz umowach partnerskich.

Trygon Słońca do Saturna w ostatnich dniach miesiąca przypomni, że warto uporządkować sprawy dotyczące podwładnych oraz zleconych zadań i rozliczyć się z wykonawcami, to również dobry moment na badania kontrolne i ustalenie długotrwałych terapii.

Merkury w znaku dyplomatycznej Wagi sprzyja przez cały miesiąc negocjacjom finansowym, dopiero po 28 września, kiedy zmieni bieg na wsteczny, mogą pojawić się zmiany w umowach. Od 3 do 6 września trygon Merkurego do Saturna sprzyja ustabilizowaniu zarobków na równym poziomie, chociaż w okolicach 20 września może pojawić się ekstra premia lub intratne zlecenie, kiedy Merkury znajdzie się w korzystnym aspekcie z Jowiszem. Kwadratura Merkurego do Plutona w ostatniej dekadzie miesiąca ostrzega przed żądaniami ze strony dzieci, kochanków lub osób od was zależnych – konfiguracja podpowiada, że nie zamierzacie ich spełnić.

Wenus przebywając do 10 września w znaku Wagi, poprawi sytuację materialną, szczególnie od 4 do 8 września, kiedy znajdzie się w trygonie do Jowisza i w kwadraturze do Plutona. Po przejściu do Skorpiona straci swoją moc, trudniej więc będzie się porozumieć, bo komunikacja może być pełna przemocy. W dniach 15–19 września kwadratura Wenus do Saturna zmusi niektóre Panny do rezygnacji ze słodyczy oraz ulubionych potraw, natomiast opozycja Wenus do Urana od 20 do 26 września pokrzyżuje plany związane z nauczaniem lub podróżowaniem. Ostatnie dni miesiąca przyniosą romantyczne spotkania lub twórcze inspiracje.

Mars przebywający w waszym znaku do 15 września sprzyja aktywnemu działaniu oraz uprawianiu sportów – szczególnie od 3 do 9 września, kiedy utworzy trygon z niepokonanym Plutonem, staniecie się niezwyciężeni, gotowi wygrać każdy rodzaj konkurencji czy walki. 15 września Mars opuści wasz znak i przejdzie do Wagi, w której jest słaby, niektóre Panny zaczną kompulsywnie wydawać pieniądze, dopiero pod koniec miesiąca uda się ograniczyć wydatki, kiery Mars znajdzie się w trygonie z wymagającym Saturnem.

Horoskop miesięczny na sierpień 2021 dla Panny

Słońce do 22 sierpnia przebywając w Lwie, dopóki nie wkroczy do waszego znaku, osłabia was energetycznie, dlatego jest to najlepszy czas na odpoczynek, żeby naładować akumulatory. Szczególnie podczas pierwszych dni miesiąca, jeśli się przepracujecie, możecie odczuwać spadek nastroju, ograniczenia w poruszaniu się lub nawrót dolegliwości związanych z chorobami przewlekłymi, o czym ostrzega opozycja Słońca i Merkurego do surowego Saturna.

Zapracowane Panny, które od dłuższego czasu nie korzystały z urlopu, osiągną między 4 a 9 sierpnia granice wytrzymałości, kiedy Słońce znajdzie się w kwadraturze do nieobliczalnego i wybuchowego Urana – dlatego weźcie sobie do serca potrzebę relaksu i wybierzcie się do miejsca, w którym jeszcze nigdy nie byliście, do czego zachęci 8 sierpnia nów Księżyca w znaku Lwa. Między 18 a 22 sierpnia opozycja Słońca do Jowisza oraz pełnia Księżyca w Wodniku, do której dojdzie 22 sierpnia, wywoła mnóstwo emocji, staniecie bowiem wobec zadań w pracy, które mogą zakończyć się sukcesem a nawet awansem, zbiegnie się to z wejściem Słońca do waszego znaku, zapomnicie o wakacjach i rzucicie się w wir pracy, co zresztą większość Panien uwielbia.

Szczególnie pierwszą dekadę miesiąca powinniście przeznaczyć na wakacyjny odpoczynek, ponieważ Merkury, władca waszego znaku, do 11 sierpnia przebywa w Lwie, gdzie jest słaby a aspekty z Saturnem i Uranem spowodują brak cierpliwości i nerwowość. Po 11 sierpnia natomiast, kiedy przejdzie do waszego znaku, pozostając w nim do 30 sierpnia, odzyskacie jasność myślenia, błyskotliwość umysłu i chęć planowania.

Najbardziej skuteczni i zorganizowani będziecie między 18 a 24 sierpnia, kiedy Merkury znajdzie się w koniunkcji z aktywnym Marsem w waszym znaku i w trygonie do pomysłowego Urana w życzliwym Byku, możecie w tym czasie wiele zdziałać dla swojej przyszłości. Od 23 do 28 sierpnia zachowajcie ostrożność przy zawieraniu umów, czytajcie wszystko, co zapisane małymi literami, bo opozycja Merkurego do Neptuna i trygon z Plutonem ostrzegają przed próbą wykorzystania waszej nieuwagi przez osoby nieuczciwe.

Mars przez cały miesiąc przebywa w waszym znaku, aktywizując potrzebę działania, szczególnie w zakresie porządkowania, planowania, sprawdzania i segregowania spraw, myśli, przedmiotów a także otaczających was osób. Między 18 a 24 sierpnia trygon Marsa i Merkurego do Urana pozwoli zaprowadzić porządek tam, gdzie do tej pory panował chaos. Niektóre Panny postawią wszystko na jedną kartę i wyjadą za granicę, rozpoczną kurs, o którym od dawna marzyły lub wybiorą rodzaj sportu, który poprawi kondycję.

Wenus do 16 sierpnia przebywa w waszym znaku, zachęcając do okazania najbliższym swoich uczuć, szczególnie w pierwszych dniach miesiąca, kiedy utworzy trygon z Uranem w Byku, możecie spodziewać się okazji do nawiązania znajomości, która ma szansę przekształcić się w romans – między 8 a 14 sierpnia jednak, kiedy Wenus znajdzie się w opozycji do Neptuna i w trygonie do Plutona, możecie ulec iluzji i oddać serce komuś, kto chce jedynie was wykorzystać. Po 16 sierpnia, kiedy Wenus opuści wasz znak i przejdzie do Wagi, możecie liczyć na poprawę sytuacji nie tylko miłosnej, ale również materialnej, najlepszy czas na ugruntowanie i ustabilizowanie emocji, dobrego samopoczucia oraz finansów nadejdzie od 23 do 25 sierpnia, kiedy mocna Wenus w Wadze znajdzie się w trygonie z Saturnem w Wodniku.

Horoskop miesięczny na lipiec 2021 dla Panny

Do 22 lipca przebywa Słońce w życzliwym znaku Raka, kierując uwagę na rozwój życia towarzyskiego oraz aktywność w grupie osób podzielających wasze zainteresowania. Między 4 a 8 lipca, gdy  Słońce ustawi się w sekstylu do Urana, niektóre Panny z dnia na dzień zdecydują się na wspólny wakacyjny wyjazd za granicę, inne rozpoczną kurs połączony z wypoczynkiem. Nów Księżyca w znaku Raka, do którego dojdzie 10 lipca, może być początkiem prawdziwej przyjaźni z kobietą, lub nawiązania nowych znajomości z osobami, z którymi warto utrzymać długotrwały kontakt.

Od 12 do 18 lipca Słońce w trygonie do Neptuna w przeciwległym znaku Ryb przyczyni się do realizacji niektórych pragnień, to również dobry okres, aby skorzystać z wakacyjnego relaksu nad wodą, kontakt z przyrodą przyczyni się do regeneracji organizmu oraz nawiązania bliskich relacji z partnerami osobistymi oraz przyjaciółmi. Opozycja Słońca do Plutona od 15 do 21 lipca wprowadzi różnicę w poglądach między bliskimi wam osobami, nie powinniście się tym przejmować, pozostańcie obiektywnymi obserwatorami. 22 lipca Słońce opuści życzliwy znak Raka i wkroczy do Lwa, co zwykle wiąże się z osłabieniem organizmu, ostatni tydzień lipca warto więc przeznaczyć na wypoczynek. Szczególnie wyczerpani możecie poczuć się w okolicach 24 lipca, podczas pełni Księżyca w znaku Wodnika.

Merkury w znaku Bliźniąt przebywa do 11 lipca, skłaniając do wytężonej pracy umysłowej, ostrożność przy podejmowaniu decyzji zachowajcie między 4 a 8 lipca, kiedy Merkury znajdzie się w napiętym aspekcie z Neptunem – rady udzielone przez partnerów osobistych lub biznesowych mogą okazać się nietrafione. 11 lipca Merkury wkroczy do życzliwego znaku Raka, zachęcając do kontaktów zarówno z rodziną, jak i przyjaciółmi. Między 12 a 14 lipca trygon Merkurego do Jowisza, przebywającego w przeciwległym znaku Ryb, przyczyni się do rozwoju międzynarodowych kontaktów, aspekt sprzyja również nauce języków i wyjazdom zagranicznym. Również dni od 19 do 21 lipca okażą się korzystne dla wakacyjnych wojaży, kiedy Merkury znajdzie się w sekstylu z Uranem, uda się wam łatwo złapać atrakcyjne „last minute”. Między 24 a 26 lipca trygon Merkurego z Neptunem pozwoli zrealizować ukryte marzenia, niektóre Panny porzucą praktyczne podejście do rzeczywistości i wejdą na drogę rozwoju duchowego, inne zainteresują się twórczością artystyczną.

Wenus do 22 lipca przebywa w znaku rozrywkowego Lwa, co skłoni niektóre Panny do nawiązania ukrytych letnich romansów. Od 5 do 11 lipca Wenus znajdzie się w napiętych aspektach z Saturnem i Uranem, uważajcie więc, bo wasze miłosne grzeszki mogą łatwo się wydać i stać się przyczyną konfliktów. Okres od 11 do 17 lipca natomiast, kiedy Wenus znajdzie się w koniunkcji z pożądliwym Marsem, obfitować może w ekscytujące randki i namiętne noce. 22 lipca Wenus wkroczy do waszego znaku i utworzy opozycję z Jowiszem w Rybach, poczujecie się zakochani i szczęśliwi, chociaż jednocześnie zaczniecie podchodzić do partnerów życiowych w sposób mocno krytyczny.

Mars w Lwie przebywa do 29 lipca, zanim zawita do waszego znaku, przyczyniając się do ataków ukrytych wrogów – szczególną ostrożność zachowajcie w pierwszym tygodniu lipca, kiedy Mars znajdzie się najpierw w opozycji do ograniczającego Saturna a następnie nieprzewidywalnego Urana, możecie ulec w tym czasie kontuzji kręgosłupa lub natrafić w pracy na ukrytą wrogość.

Horoskop miesięczny na czerwiec 2021 dla Panny

Słońce do 21 czerwca przebywa w Bliźniętach, kierując uwagę na realizację zawodowych celów, co zresztą uwielbiacie robić. Do 5 czerwca uporacie się z wszystkimi wyzwaniami, łatwo utworzycie plany działań i regulaminy postępowania, w czym pomoże trygon Słońca do pracowitego Saturna. 10 czerwca dojdzie w znaku Bliźniąt do częściowego zaćmienia Słońca w koniunkcji z cofającym się Merkurym, odkryjecie błędy własne lub innych osób, zamiast się złościć lub ulegać emocjonalnym zawirowaniom, planety radzą naprawić usterki, macie na to czas do 23 czerwca, dopóki Merkury porusza się biegiem wstecznym.

Od 10 do 20 czerwca zachowawczy Saturn i buntowniczy Uran, planety reprezentujące sprzeczne zasady, znajdą się w napiętej kwadraturze, może to nie mieć dla was żadnego znaczenia, bo mówią raczej o społeczno-pokoleniowej zmianie, ale wpłyną na atmosferę, w której pracujecie, wymuszając szereg niespodziewanych rewolucji. Między 12 a 16 czerwca Słońce w kwadraturze z Neptunem podkręci ten nastrój, możecie poczuć się nieco zagubieni, bo trudno będzie zrozumieć partnerów, zarówno osobistych, jak i biznesowych. 21 czerwca Słońce opuści znak Bliźniąt i wkroczy do życzliwego Raka, kierując uwagę na rozwój przyjaźni i spotkania towarzyskie. Trygon Słońca do Jowisza w przeciwległych Rybach, do którego dojdzie 23 czerwca, poprawi każdy rodzaj stosunków międzyludzkich, znajdziecie popleczników, poznacie osoby na stanowiskach, od których możecie się wiele nauczyć. To również dobry moment na rozpoczynanie działań marketingowych, wchodzenie w spółki, a także zaręczyny. Pełnia Księżyca, do której dojdzie 24 czerwca w znaku Koziorożca, podsyci emocje, pozwoli wam dostrzec zalety partnera i wziąć sprawy w swoje ręce.

Merkury do 23 czerwca pozostaje w retrogradacji, ale przebywa w znaku Bliźniąt, którymi również włada, jest to więc właściwy czas na wniesienie poprawek do projektów, jakie realizujecie – jedynie między 3 a 8 czerwca zachowajcie ostrożność i unikajcie podejmowania ważnych decyzji, ponieważ Merkury znajdzie się w napiętym aspekcie ze zwodniczym Neptunem, ktoś może mijać się z prawdą. Po 23 czerwca natomiast zapali się zielone światło dla rozpoczynania nowych projektów, szczególnie zawodowych.

Wenus już 2 czerwca wkroczy do życzliwego Raka, gdzie czuje się znakomicie, wpłynie więc korzystnie na związki oraz życie towarzyskie. Już na początku miesiąca, do 5 czerwca, kiedy znajdzie się w dobroczynnym trygonie z radosnym Jowiszem, przyniesie szczęśliwe wydarzenie towarzyskie. Miesiąc wybitnie sprzyja osobom zakochanym, szczególnie dni między 11 a 15 czerwca oraz od 19 do 23 czerwca, podczas korzystnych aspektów, jakie Wenus utworzy z zaskakującym Uranem i romantycznym Neptunem, obfitować będą w okazje do okazania ukochanej osobie jak bardzo wam na niej zależy. Osoby wolne natomiast mają szansę przeżyć ekscytujący romans, który na długo pozostanie w pamięci, nawet jeśli związku nie uda się utrzymać. Między 22 a 26 czerwca natomiast opozycja Wenus do Plutona rozbudzi namiętność, nawet w stałych związkach zrobi się gorąco, chociaż nie obejdzie się bez objawów zazdrości. 27 czerwca Wenus opuści przyjazny znak Raka i wkroczy do Lwa, sprawy miłosne odejdą na dalszy plan.

Mars do 11 czerwca przebywa w życzliwym znaku Raka, kierując aktywność na spotkania towarzyskie, jest on tam jednak w upadku, więc im bardziej będziecie naciskać, tym gorsze efekty otrzymacie, zwłaszcza od 3 do 8 czerwca, gdy Mars znajdzie się w opozycji do Plutona. Najlepiej odpuścić, już 11 czerwca Mars przejdzie do znaku Lwa, w którym ma więcej możliwości do działania. W ostatnich dniach miesiąca utworzy opozycję z Saturnem w Wodniku, mogą dać o sobie znać przewlekłe dolegliwości zdrowotne.

Horoskop miesięczny na maj 2021 dla Panny

Słońce do 20 maja tranzytuje życzliwy znak Byka, możecie więc liczyć na jego wsparcie, energii wam nie zabraknie, macie szansę wykazać się profesjonalizmem, szczególnie w pierwszych dniach miesiąca, kiedy przebywać będzie jeszcze w tym znaku  Merkury, a Słońce znajdzie się najpierw w elektryzującej koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem a zaraz potem w kwadraturze z porządkującym Saturnem. Macie szansę w tym czasie zrobić to, co lubicie najbardziej – wprowadzić porządek tam, gdzie do tej pory panował chaos. Nów Księżyca w Byku, do którego dojdzie 11 maja, zapoczątkuje zmiany, które okażą się dla was korzystne, pod warunkiem, że znajdziecie porozumienie z osobami reprezentującymi odmienne poglądy.

Korzystne aspekty Słońca z niepewnym Neptunem i zdecydowanym Plutonem między 11 a 20 maja ułatwią skorzystanie z intuicji oraz własnych zasobów energetycznych, niezbędnych do wprowadzenia w życie zamierzeń. 14 maja dobroczynny Jowisz wkroczy do przeciwległego znaku Ryb, możecie więc liczyć na wsparcie osób, będących autorytetami w swej dziedzinie. 20 maja Słońce opuści przyjaznego Byka i wkroczy do Bliźniąt i w dniach 21–24 maja znajdzie się w aspekcie z Jowiszem – to dobry czas, aby nawiązać dobre stosunki z ważnymi osobistościami, poznać prawników, naukowców, obcokrajowców lub podróżników. Między 25 a 27 maja znajdziecie się pod wpływem zaćmienia Księżyca w znaku Strzelca, niektóre zawodowe zamierzenia poniosą fiasko, zdrowie domowników może wymagać większej uwagi.

Merkury w życzliwym Byku przebywa tylko do 4 maja, potem przejdzie do znaku Bliźniąt, w którym jednak znakomicie się czuje, możecie więc liczyć na wsparcie swego władcy, szczególnie przy podejmowaniu zawodowych decyzji oraz w dziedzinach, związanych z szeroko pojętą komunikacją. Między 8 a 15 maja trygon Merkurego do Saturna pozwoli poprawić warunki pracy, to idealny moment na zaplanowanie przyszłości i ścieżki osobistej kariery. Między 20 a 25 maja możecie wejść w konflikt z osobami, mającymi inne priorytety lub wyznającymi inne poglądy, będziecie też mieć trudności z jasnym wytłumaczeniem swoich zamiarów, do czego przyczyni się kwadratura Merkurego do zwodniczego Neptuna.

Wenus tranzytuje przyjaznego Byka do 9 maja, tworząc harmonijne aspekty z Neptunem, Plutonem oraz Jowiszem, dla zakochanych będzie to więc okres pełen romantycznych spotkań i namiętnych wyznań, w stałych związkach wzrośnie temperatura, dobrze wam zrobią wspólne wyjazdy, nawet krótkie majowe eskapady, podczas których można oderwać się od codzienności. 9 maja Wenus wkroczy do Bliźniąt, przyjemność więc znajdziecie w wyzwaniach zawodowych. Pod koniec miesiąca uważajcie, bo możecie źle zrozumieć intencje kolegów w pracy, gdy Wenus znajdzie się w kwadraturze ze zwodniczym Neptunem

Mars przez cały miesiąc przebywa w życzliwym znaku Raka, w którym jest jednak słaby, a więc skłonny do wywołania zniecierpliwienia a nawet złości, skierowanej głównie do przyjaciół, szczególnie między 8 a 15 maja, gdy utworzy sekstyl z nieobliczalnym Uranem może się wyrwać spod kontroli, jeśli uda się wam zapanować nad emocjami, wywołacie dyskusje i chęć do działania w grupie osób, z którą łączą was wspólne zamiłowania.

Sprawdź Słowiańską Wiedźmę w promocji na CzaryMary.pl >>

Horoskop miesięczny na kwiecień 2021 dla Panny

Słońce w Baranie do 19 kwietnia skieruje uwagę na zarządzanie finansami, zdobywanie grantów, dotacji i kredytów. W pierwszych dniach miesiąca sekstyl Słońca do Saturna zaowocuje dobrą, długofalową inwestycją. Nów Księżyca w znaku Barana, do którego dojdzie 12 kwietnia, również może wskazywać na początek dobrych interesów, zwłaszcza że między 10 a 19 kwietnia Słońce utworzy szereg korzystnych aspektów, takich jak sekstyle do Marsa i Jowisza, ale również napiętą kwadraturę do Plutona w Koziorożcu, transakcje więc mogą stanowić spore ryzyko, ale podobno do odważnych świat należy, a wspierać was będzie w tej konfiguracji obecność Wenus i Merkurego.

19 kwietnia Słońce opuści znak Barana i wkroczy do życzliwego Byka, poczujecie się pewniej, zajmiecie się tym, co rozwija i sprawia przyjemność. Pełnia Księżyca w znaku Skorpiona, do której dojdzie 27 kwietnia, zapowiada wiele emocjonujących wydarzeń, końcówka miesiąca okaże się stymulująca dla rozpoczynania nowych kursów, warsztatów oraz zdobywania oryginalnych uprawnień.

Pierwsze dni miesiąca mogą okazać się problematyczne ze względu na to, że do 4 kwietnia Merkury, władca waszego znaku, przebywa jeszcze w przeciwległym znaku Ryb, w którym jest po prostu słaby i nie może rozwinąć pełni swoich możliwości, kiedy jednak wkroczy do znaku Barana, znacznie łatwiej będzie podejmować właściwe decyzje. Szczególnie między 9 a 11 kwietnia, kiedy Merkury utworzy korzystny aspekt ze stabilizującym Saturnem, uporządkujecie sprawnie swoje sprawy i nabierzecie pewności siebie. Również sekstyl Merkurego z Marsem i Jowiszem między 16 a 19 kwietnia pozwoli działać szybko i z sukcesem, szczególnie 19 kwietnia, gdy Merkury znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem, uda się wam błysnąć dobrymi i odważnymi pomysłami, co zostanie dostrzeżone i docenione. 19 kwietnia Merkury wraz ze Słońcem opuści znak Barana i wkroczy do życzliwego Byka. Końcówka miesiąca może okazać się bardzo energetyzująca i pełna niespodzianek, trzymajcie nerwy na wodzy, najwięcej uzyskacie stosując siłę spokoju.

Wenus do 14 kwietnia przebywa w znaku Barana, w którym nie czuje się najlepiej, sprawy uczuciowe warto więc odłożyć na drugą połowę miesiąca, kiedy znajdzie się w przyjaznym Byku. Między 22 a 26 kwietnia Wenus wraz z Merkurym  znajdą się w koniunkcji z rewolucyjnym Uranem, jednocześnie tworząc kwadraturę do surowego Saturna, w długotrwałych związkach pojawi się napięcie, jeśli nie chcecie stracić partnera, może warto uprawomocnić relację.

Mars do 23 kwietnia tranzytuje znak Bliźniąt, aktywizując sferę zawodową, szczególnie w zakresie komunikacji. Trudności pojawią się między 6 a 13 kwietnia, gdy Mars znajdzie się w napiętej kwadraturze z Neptunem w przeciwległym znaku Ryb, trudno się będzie porozumieć, szczególnie w sprawach związanych ze zdrowiem oraz twórczością, starajcie się być mniej wymagający a wszystko się ułoży. Szczególną aktywnością zawodową natomiast wykażecie się między 14 a 19 kwietnia, gdy Mars znajdzie się w trygonie z Jowiszem. Po 23 kwietnia, kiedy Mars wkroczy do przyjaznego znaku Raka, aktywność skierujecie na sprawy rodzinne.

Wiedźma. Droga do siebie