Archiwa kategorii: Panna – horoskop miesieczny

Horoskop na lipiec 2017 dla Panny

Pierwszy tydzień lipca minie pod znakiem zmian w relacjach przyjacielskich, zakończycie jedne, a nawiążecie drugie, również stosunki w grupie osób, z którymi łączą was wspólne zainteresowania ulegną przetasowaniu. Weryfikacja znajomych pod kątem ich przydatności do realizacji planów i zamierzeń okaże się teraz niezbędna.

Młode Panny wpadną w wir imprez towarzyskich, powiodą się wyjazdy nad wodę, zabawy trwać będą do białego rana, starajcie się nie nadużywać alkoholu, bo staniecie się wyjątkowo podatni na jego wpływ. Pierwsze dwa tygodnie lipca to idealny czas na wakacje, ponieważ przez cały czas pozostawać będziecie pod wpływem sekstylu Merkurego do Wenus, nawet kiedy obydwie planety zmienią znaki – sprzyja to dobrym relacjom międzyludzkim, sprawnej komunikacji, udanym romansom i przydatnym kontaktom towarzyskim. Trygon Słońca do Neptuna pozwoli zrealizować marzenia, Panny urodzone w drugiej dekadzie znaku skłonne jednak będą idealizować partnera, starajcie się więc mocno stąpać po ziemi, aby nie doznać rozczarowania.

Kwadratura Słońca do Jowisza skłoni was do zwiększonych wysiłków w celu zdobycia funduszy na wakacyjne podróże, tymczasem opozycja Słońca do Plutona, pod wpływem której pozostaniecie między 5 a 15 lipca, ostrzega przed nieuczciwymi osobami gotowymi wykorzystać waszą łatwowierność. Sekstyl Merkurego do Jowisza, działający w dniach 13 – 17 lipca, utworzy szereg okazji do wzbogacenia się, miejcie oczy szeroko otwarte, korzystajcie z pojawiającej się szansy, nie ujawniajcie jednak swoich pomysłów, pozostawcie je w tajemnicy przynajmniej do 26 lipca, dopiero po tym terminie nadejdzie korzystny czas dla objawienia światu planowanych zamierzeń. Między 17 a 22 lipca trygon Merkurego w Lwie do Saturna w Strzelcu utrwali i zabezpieczy wasze zawodowe plany, wpłynie również pozytywnie na sprawy domowe, warto w tym czasie załatwiać sprawy urzędowe i realizować długotrwałe przedsięwzięcia.

Kiedy 23 lipca Słońce wkroczy do znaku Lwa poczujecie się osłabieni energetycznie, zalecany jest w tym czasie odpoczynek od spraw wymagających wysiłku fizycznego, jednak wasz umysł działać zacznie wyjątkowo sprawnie dzięki trygonowi Merkurego do Urana, wpadniecie na szereg błyskotliwych pomysłów, które śmiało możecie realizować po 26 lipca, kiedy Merkury wkroczy do waszego znaku. Ostatni tydzień miesiąca przyniesie dobre wiadomości i poprawę finansów.

Horoskop na czerwiec 2017 dla Panny

Pierwszy tydzień miesiąca minie pod znakiem trygonu Słońca do Jowisza oraz kwadratury Słońca do Neptuna, z jednej strony zapowiadają się więc dni pełne spotkań na wysokim szczeblu, wyróżnienie medalem lub podwyżką, szereg finansowych okazji do wykorzystania, z drugiej natomiast wystąpią nieporozumienia w kontaktach międzyludzkich. Otrzymacie fantastyczne propozycje zawodowe, ale trudno wam będzie się dogadać z partnerem biznesowym. Pamiętajcie, że nie wszystko złoto co się świeci i poczekajcie z ważnymi decyzjami finansowymi przynajmniej do 6 czerwca, kiedy Merkury, władca waszego znaku, zagości w znaku Bliźniąt, gdzie czuje się fenomenalnie.

Dni między 6 a 21 czerwca okażą się szczególnie korzystne dla wszelkiego rodzaju zawodowych osiągnięć, zaczniecie błyszczeć w pracy jak gwiazda, chociaż nie obejdzie się bez trudności w dniach 12 – 21 czerwca, kiedy najpierw Słońce, a następnie Merkury, utworzą opozycję do ograniczającego Saturna w Strzelcu. Sytuacja rodzinna może pokrzyżować wam plany, jednak sekstyl Słońca, a następnie Merkurego do Urana, pozwoli wam wpaść na fantastyczny pomysł, które rozwiąże większość problemów.

Do 21 czerwca nie bierzcie urlopu, bo w pracy naprawdę będzie się dużo działo, kiedy jednak zarówno Słońce, jak i Merkury opuszczą znak Bliźniąt i wkroczą do życzliwego znaku Raka, możecie odpuścić sobie pracoholizm i więcej czasu zacząć spędzać wśród przyjaciół i znajomych podzielających wasze pasje i zainteresowania. Panny zajmujące się opieką nad potrzebującymi lub związane z organizacjami pozarządowymi w czasie ostatniej dekady czerwca mogą spodziewać się zwiększenia zadań, pozostałe osoby zbliżą się do aktywności artystycznej lub charytatywnej. Unikajcie w tym czasie używek, bo wpłyną szczególnie negatywnie na samopoczucie emocjonalne. Zajmijcie się rodziną i jej potrzebami, ktoś oczekuje waszego wsparcia.

Horoskop na maj 2017 dla Panny

Merkury, władca waszego znaku, zmieni bieg na prosty 4 maja, możecie więc śmiało ruszać z nowymi projektami oraz podejmować decyzje wymagające szybkich rozwiązań. Jeśli planowaliście zakup sprzętu elektronicznego lub przedmiotów, służących komunikacji to między 5 a 15 maja uda wam się trafić na prawdziwą okazję, która długo będzie wam służyć, uważajcie tylko na punkty umowy napisane drobnym drukiem, bo ktoś może próbować was oszukać. W pracy okażecie się w tym miesiącu niezwykle aktywni, ale nie do wytrzymania. Swoją potrzebę perfekcji wyrażać zaczniecie w sposób, który otoczenie uzna za toksyczny, zamiast robić awanturę, że coś nie jest  zrobione wystarczająco dokładnie, wyjaśnijcie jasno czego oczekujecie, w końcu efekt się liczy, a nie okazywanie ludziom, że są niedoskonali. Mars w Bliźniętach oraz koniunkcja Merkurego do Urana w znaku Barana, pod wpływem której pozostaniecie do 15 maja sprawi, że bez ogródek wyrazicie wszystko, co wam nie pasuje, wprawiając otoczenie w osłupienie siłą wybuchu niezadowolenia. Jeśli jednak uda wam się opanować nadmierne wymagania sukces przedsięwzięć, szczególnie w zakresie zarządzania finansami, macie zagwarantowany. Trygon Słońca do Plutona, pod wpływem którego pozostaniecie w pierwszej połowie miesiąca, pomoże wam szybko i sprawnie załatwić sprawy międzynarodowe, wymagające działań zdecydowanych. Dla studentów to ostatnia chwila, aby skupić się na nauce i pozaliczać wszystkie zaległe egzaminy. Trygon Marsa do Jowisza pozwoli Pannom urodzonym w drugiej dekadzie znaku powiększyć stan posiadania, dzięki waszej aktywności uda się pozyskać fundusze na ważny projekt. Po 20 maja, kiedy Słońce opuści znak powolnego Byka i wkroczy do ruchliwych Bliźniąt, zaczniecie w pracy zostawać po godzinach, niektórym Pannom grozi pracoholizm. Studenci będą zarywać noce, aby wykazać się wiedzą, ucierpi na tym życie towarzyskie i uczuciowe. Kwadratura Wenus do Plutona, pod wpływem której pozostaniecie w ostatnim tygodniu maja zapowiada kryzysy w związkach, zaczniecie wytykać sobie błędy i niedociągnięcia, a we wzajemnych stosunkach zabraknie wyrozumiałości. Dzieciom i kochankom postawicie wymagania, którym nie potrafią sprostać. Opozycja Marsa do Saturna na linii praca – dom sprzyja remontom, ale może sprawić, że zabraknie wam czasu na dokładne zaplanowanie działań, więc ostatecznie okażecie niezadowolenie zarówno domownikom jak i wykonawcom. Panujcie nad nerwami i starajcie się robić wszystko wolniej, niż byście chcieli, a uda wam się zaliczyć miesiąc do udanych pod względem zawodowej i osobistej aktywności.

Horoskop na kwiecień 2017 dla Panny

Do 20 kwietnia wasza uwaga skupiona będzie na długoterminowych inwestycjach oraz zarządzaniu  finansami zarówno własnymi, jak i wspólnymi. W dniach między 5 a 12 kwietnia czekają was trudne decyzje w tej materii, planety zdecydowanie ostrzegają przed ryzykiem i jakąkolwiek spekulacją, ponieważ możecie więcej stracić niż zyskać. W każdym razie trudne decyzje starajcie się podejmować w pierwszej dekadzie miesiąca. 11 kwietnia  pełnia w znaku Wagi uświadomi wam zagrożenia i sprawi, że wycofacie się z wcześniejszych zamierzeń. Merkury w biegu wstecznym pozostanie w znaku Byka do 21 kwietnia, sprzyja to wprowadzeniu korekt do rozpoczętych projektów, nie jest natomiast wskazane  podejmowanie nowych inwestycji.

Po 3 kwietnia, kiedy Wenus wycofa się do znaku Ryb i utworzy kwadraturę z Saturnem, powrócą niezrealizowane marzenia i niezaspokojone uczucia. Zaczniecie rozważać wcześniejsze decyzje, zastanawiać się, czy słusznie postąpiliście odrzucając miłość lub zabezpieczenie emocjonalne i finansowe, jakie się z tym wiązało.

Między 13 a 20 kwietnia czeka was szereg niespodziewanych wydarzeń i finansowych perturbacji, pieniądze mogą pojawić się „jak z nieba”, zupełnie niespodziewanie, w wyniku szybkiej pożyczki lub nastąpi spłata zobowiązań. Nie pozwólcie, aby tematy materialne zdominowały Święta Wielkanocne, które powinny wzbogacić was przede wszystkim duchowo. Okażcie troskę osobom starszym w rodzinie, potrzebującym wsparcia i opieki, otoczcie ich atmosferą miłości i zaangażowania w ich sprawy.

Kiedy 20 kwietnia Słońce opuści znak Barana i wkroczy do życzliwego wam znaku Byka, poczujecie się dużo bardziej komfortowo. Niestety, koniunkcja Merkurego z Uranem, pod wpływem której pozostaniecie do końca miesiąca, zapowiada wiele nerwowych sytuacji, związanych z sytuacją finansową oraz dokonanymi zakupami – niektóre trzeba będzie zwrócić lub oddać do naprawy, co wywoła zrozumiałą frustrację. Nów w znaku Byka, do którego dojdzie 26 kwietnia, rozpocznie okres odnowy, zaczniecie nową dietę lub zdecydujecie się wrócić do sprawdzonych metod zarządzania swoim majątkiem.

Horoskop na marzec 2017 dla Panny

Do 12 marca nie będzie końca rozmowom, ustaleniom, negocjacjom, większość z nich powinniście zachować w sekrecie. Najważniejsze w tym czasie będzie zarządzanie wspólnymi finansami, zarówno partnerzy prywatni jak i biznesowi będą mieli w tej sprawie wiele do powiedzenia, a nie wszystko, co usłyszycie wam się spodoba. Okaże się, że macie krańcowo różne pomysły na wydawanie pieniędzy, niestety zmuszeni zostaniecie do zaakceptowania cudzych koncepcji. Dopóki Merkury przebywa w Rybach wasza pozycja  jest słaba, szczególnie między 10 a 13 marca spodziewajcie się trudności i ograniczeń w wyrażaniu i realizacji swojej woli. Podczas pełni w waszym znaku, do której dojdzie 12 marca, uświadomicie sobie własne ograniczenia, co wywoła frustrację, nie poddawajcie się niepotrzebnym emocjom, bo już niebawem sytuacja ulegnie zmianie. Po 13 marca, kiedy Merkury przesunie się do znaku Barana, odzyskacie swój głos , chociaż nadal niewiele będzie od was zależeć.

Między 13 a 20 marca kwadratura Słońca z Saturnem wpłynie na relacje partnerskie, nastąpią „ciche dni” , jeśli nie porzucicie wszystkich innych zajęć, aby być blisko ukochanej osoby. Wolne Panny natomiast szansę w tych dniach spotkać kogoś wyjątkowego, takiego na całe życie, nie przegapcie szansy, bo związek w tych dniach zawarty da wam oparcie i poczucie bezpieczeństwa, ułatwi też karierę, chociaż, jak to zwykle bywa, ograniczy wasze poczucie niezależności. Po 20 marca, kiedy Słońce opuści znak Ryb i wkroczy do Barana, odetchniecie z ulgą, chociaż nie będzie to koniec waszych problemów – to, co się zmieni, to wasze podejście, staniecie się dużo bardziej aktywni i przedsiębiorczy.

Ostatnia dekada miesiąca wiązać się będzie z jednoznacznymi decyzjami finansowymi, jakie podejmiecie pod wpływem przymusu, niektóre Panny jednak w dniach 24 – 28 marca uwolnią się od wszelkich wpływów i zaczną działać samodzielnie, akceptując konsekwencje swoich decyzji. Działajcie śmiało, bo trygon Merkurego do Saturna wspierać was będzie we wszelkich długofalowych inicjatywach. Panny, które starały się o kredyt na cele mieszkaniowe, mają szansę go uzyskać pod koniec miesiąca.

CM2017_789x158px

Horoskop na luty 2017 dla Panny

Pierwsze dni lutego mogą okazać się nieco nerwowe, ktoś zechce zepsuć wam opinię. Już 3 lutego przeciwległy znak Ryb opuści życzliwa Wenus, nie możecie więc liczyć na taryfę ulgową, partner nie spojrzy już przez różowe okulary na waszą obojętną postawę. Na szczęście 7 lutego Merkury opuści zachowawczy znak Koziorożca i wkroczy do rozrywkowego Wodnika, do tego utworzy sekstyl z ognistą, bo pozostającą pod wpływem Marsa, Wenus. W związkach zrobi się goręcej, partnerowi poświęcicie więcej czasu i uwagi.

Dni między 7 a 15 lutego obfitować będą w spotkania towarzyskie, szykuje się poprawa finansów. Jeśli jednak planujecie wziąć kredyt lub dokonanie poważnych inwestycji, zastanówcie się dwa razy, zanim podpiszecie umowę. Doradca finansowy okaże się mało rzetelny, a do tego niekompetentny, a wszystko wyjdzie na jaw pod koniec miesiąca, kiedy Mars, Uran i Pluton utworzą napięte aspekty. To, co w połowie miesiąca wydaje się być znakomitą okazją, po 26 lutego, kiedy Merkury opuści błyskotliwe Ryby i znajdzie się w niepewnych Rybach, okaże się bombą z opóźnionym zapłonem. Nie wierzcie więc w zapewnienia sprawiającego miłe wrażenie doradcy finansowego, bo może wpuścić was w maliny i wplątać w sytuację, z której trudno wyjść.

Walentynki w tym roku miną przyjemnie, jednak Panny urodzone w trzeciej dekadzie znaku powinny okazać swoje uczucie troszcząc się o zdrowie partnera.  W pracy natomiast możecie liczyć na miłą atmosferę, nie obędzie się jednak bez spięć, bo szef zleci wam dodatkową pracę, zamiast protestować potraktujcie to jako dowód uznania dla waszych umiejętności, nikt tak jak Panny nie potrafi uporządkować tego, co inni zabałaganili. Po 18 lutego, kiedy Słońce opuści znak Wodnika i wkroczy do przeciwległych Ryb, sprawy umów, negocjacji oraz nawiązywania kontaktów nabiorą znaczenia pierwszoplanowego.

W dniach 21-22 lutego uzyskacie przewagę nad partnerem, będzie to jednak pyrrusowe zwycięstwo. Poczucie sukcesu przykryje przed waszymi oczami zagrożenia, tymczasem powinniście zachować ostrożność i wykazać się czujnością, bo kiedy 26 lutego Merkury opuści znak Wodnika i wstąpi do znaku Ryb, sytuacja wymknie się spod kontroli i pokaże swoją ciemną stronę. Słuchajcie intuicji, ona was nie zawiedzie i w żadnym razie nie podejmujcie pochopnych decyzji.

CM2017_789x158px

Horoskop na styczeń 2017 dla Panny

To będzie miesiąc pełen napięć, ale też okazji wartych wykorzystania. Do 9 stycznia Merkury, władca waszego znaku, retrograduje, czyli „porusza się w złym kierunku”, przemierzając dwa znaki. Lubiące ład i porządek Panny poczują się niepewnie, okażą się  zmienne i niezdecydowane, na co wpłynie również obecność Neptuna, Marsa a od 3 stycznia także Wenus w przeciwległym znaku Ryb. Troska o dzieci oraz osoby, za które jesteście odpowiedzialni, wywoła frustrację, szczególnie że przychodzić będą do was ze swoimi problemami. Zarówno partnerzy życiowi, jak i biznesowi, wydadzą się wam kłótliwi, a nawet agresywni, dochodząc swoich racji i praw. Zagmatwane i niejasne sprawy wywołają niechęć i sprawią, że nie będziecie pewni stanowiska, jakie powinniście zająć.

Natomiast Wenus w przeciwległym znaku Ryb jest przyjazna miłości i zapowiada chwile uniesień, momenty wzruszeń, a artystom i twórcom obiecuje natchnienie. Przez cały miesiąc symbolizująca piękno i dostatek Wenus przemieszczać się będzie przez znak Ryb, każdy więc otrzyma od niej jakiś dar.

Pełnia w Raku, do której dojdzie 12 stycznia, wywoła emocje i poruszy sprawę finansów. Odniesiecie wrażenie, że dzieci żądają od was zbyt wiele, nie powinniście się jednak obawiać, gdyż wasze pieniądze są obecnie pod opieką szczodrego i przynoszącego liczne łaski Jowisza. Nie powinniście jednak zbyt lekko pozbywać się zgromadzonych środków, nawet jeśli obecny cel wydaje się tego godny, gdyż nadejdzie czas, kiedy trzeba będzie zainwestować w coś bardziej długotrwałego.

Między 15 a 24 stycznia Panny urodzone w trzeciej dekadzie znaku doświadczą problemów ze strony jednego z domowników, ktoś postawi wam wymagania, którym nie zechcecie lub nie będziecie w stanie sprostać. Pozostałe Panny mogą w tym czasie liczyć na przypływ weny twórczej i natchnienie w każdej dziedzinie, szczególnie jeśli zajmujecie się w jakimkolwiek stopniu twórczością artystyczną. Ostatnie dni stycznia zmuszą was do pojęcia trudnych finansowych decyzji.

CM2017_789x158px

Horoskop na grudzień 2016 dla Panny

Do 19 grudnia macie szansę zająć się sprawami, które sprawiają najwięcej przyjemności. Szczególnie w dniach 7-13 uda się spełnić niejedno marzenie, kiedy Merkury utworzy sekstyl z przebywającym w znaku Ryb Neptunem. Zastanówcie się jednak, czy wasze dążenia i oczekiwania są wystarczająco realne, czy nie ponosi was fantazja. Zapragniecie otoczyć opieką bliskie wam osoby, niektóre Panny zaangażują się w działalność charytatywną. Pieniądze poleją się wartkim strumieniem i zasilą konto dodatkowymi środkami, postanowicie je wydać na potrzeby domowników lub zainwestujecie w remont mieszkania. Starajcie się zakończyć prace przed 19 grudnia, gdyż w ostatniej dekadzie miesiąca cofający się Merkury przyniesie opóźnienia, zmiany terminów i inne utrudnienia, które wywołają frustrację i utrudnią celebrację Świąt Bożego Narodzenia.

W drugiej dekadzie grudnia starsza osoba w rodzinie może potrzebować waszego wsparcia nie tylko  finansowego, ale przede wszystkim emocjonalnego.  Od 19 grudnia, kiedy Merkury, władca waszego znaku, zmieni bieg na wsteczny, sprawy zaczną się komplikować, niektóre działania trzeba będzie odwołać, nastąpią opóźnienia w realizacji zamierzeń związanych z waszym hobby, każda forma twórczości napotka trudności, trzeba będzie wycofać się z przyjętych wcześniej założeń.

21 grudnia Słońce opuści znak Strzelca i wkroczy do Koziorożca, jednocześnie Mars wtargnie do opozycyjnych Ryb, niektóre Panny poczują się zaatakowane, szczególnie te urodzone w pierwszej dekadzie znaku. Konieczność zaopiekowania się partnerem wywoła frustrację, całe szczęście pozytywny układ pozostałych planet sprawi, że poradzicie sobie z każdym wyzwaniem.

Święta Bożego Narodzenia miną w przyjaznej atmosferze, pod warunkiem, że odpuścicie sobie krytykę i kąśliwe uwagi, skupicie się miłości i życzliwości wobec najbliższych, a szczególnie dzieci. Sylwestra starajcie się spędzić w domu w kameralnej atmosferze, ponieważ duże zgromadzenia i skupiska  ludzkie nie są w tym czasie dla was korzystne.

WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA
I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

CM2017_789x158px

Horoskop na listopad 2016 dla Panny

Panny urodzone na początku września odważą się wreszcie wypowiedzieć wszystko, co leży im na sercu, może się jednak okazać, że nie znajdą zrozumienia u partnera. Trudno będzie wam połapać się w zalewie sprzecznych informacji i odniesiecie wrażenie, że ktoś chce nabić was butelkę. Święto Zmarłych nastroi was melancholijnie, zupełnie niepotrzebnie zaczniecie przejmować się bliskimi oraz osobami, za które czujecie się odpowiedzialni.

Do 8 listopada dysponujecie siłą zdolną przenosić góry, starajcie się więc jak najlepiej wykorzystać ten czas na utworzenie podstaw przyszłej egzystencji. Druga dekada listopada zaowocuje dużymi zmianami w domu, to czas na poważne inwestycje, Jowisz w sekstylu do Saturna i kwadraturze do Plutona zwróci waszą uwagę na finanse, szczególnie w kontekście planów na najbliższe lata. Być może zdecydujecie się na długoterminowy kredyt hipoteczny lub rozpoczniecie przebudowę domu.

Jeśli do 12 listopada nie doszliście do porozumienia ze swoimi partnerami osobistymi lub biznesowymi, to później będzie już tylko trudniej się dogadać. Zaczniecie stać na stanowisku niezmienności przyzwyczajeń i wierności tradycji, druga strona pragnie zmian, ale nie potrafi jeszcze jasno ich określić. Panny pełniące funkcję szefów zaczną stosować wobec podwładnych formę przymusu lub nakazu, co nie wpłynie dobrze na wzajemne stosunki. Uda się wam jednak nadgonić z powierzonymi zadaniami, nikt nie jest tak pracowity, jak osoby ze Słońcem w Pannie, a Mars w Wodniku w sekstylu do Merkurego skłoni was do zwiększenia wysiłków między 12 a 19 listopada.

W dniach 17-21 listopada powstrzymajcie się jednak od jednoznacznych  deklaracji i podejmowania ważnych decyzji, ponieważ kwadratura Merkurego do Neptuna zaburzy wam jasność widzenia i sprowadzi na manowce. Będziecie mieć w tym czasie skłonność do popełniania błędów i nakłaniania ucha do osób, które roznoszą plotki i rozpowiadają niesprawdzone informacje.

Po 21 listopada, kiedy Słońce wkroczy do znaku Strzelca, a Merkury utworzy koniunkcję z Saturnem, trudno was będzie przekonać do czegokolwiek, planety ostrzegają przed nadmiernym uporem i radzą wprowadzić więcej elastyczności w stosunkach z innymi. W ostatnich dniach miesiąca unikajcie zaciągania kredytów, bo będziecie mieli problem z ich spłatą. Zadbajcie o zdrową dietę, bo to podstawa energii, jaką dysponujecie.

CM2017_789x158px

Horoskop na październik 2016 dla Panny

7_468x60_2-2

Pierwsze dni października okażą się bardzo korzystne za sprawą nowiu Księżyca w Wadze w koniunkcji z Jowiszem – pojawią się całkiem nowe możliwości w dziedzinie finansów, jeżeli prowadzicie biznes warto zainteresować się zagranicznymi rynkami zbytu, otworzyć się na działania międzynarodowe. Jeszcze do 7 października Merkury w waszym znaku pozwoli podejmować słuszne i racjonalne decyzje, w oparciu o wiedzę i doświadczenie. To dobry okres na trafne inwestycje. Kiedy Merkury wkroczy do znaku Wagi, zainteresujecie się możliwościami pozyskania kredytu, a stan posiadania nadal zaprzątał będzie waszą uwagę, stracicie jednak pewność siebie. Zaczniecie się wahać i roztrząsać każdą  decyzję, niepewni ostatecznego rezultatu.

Koniunkcja Merkurego z Jowiszem w znaku Wagi, do której dojdzie 11 października, stworzy szansę połączenia sił w walce o słuszną sprawę, ułatwi też międzynarodowe kontakty. Na waszym koncie pojawią się dodatkowe środki, chociaż pieniądze pochodzić będą z pożyczki lub rezerwy, jaką stanowią wspólne zasoby. Będziecie skłonni zaryzykować i postawić wszystko na jedną kartę, nie wszystkie jednak spekulacje przebiegną pomyślnie.

Między 13 a 17 października uważajcie na co wydajecie pieniądze, bo możecie je stracić. Bądźcie ostrożni w posługiwaniu się kartami kredytowymi, pilnujcie kont i chrońcie stan posiadania. Między 17 a 21 października sytuacja wymknie się spod kontroli, będziecie mieć skłonność do podejmowania zbyt szybkich i nieprzemyślanych decyzji  finansowych, trudno też będzie porozumieć się z partnerami zarówno osobistymi jak i biznesowymi. Pod koniec miesiąca jak ognia unikajcie ryzykownych transakcji, bo kwadratura Marsa do Urana może pozbawić was części majątku. Wskazana jest ostrożność i oszczędność, pomimo korzystnej sytuacji materialnej i fartu, który nie powinien was opuścić.

CM2017_789x158px