Archiwa kategorii: Panna – horoskop miesieczny

Horoskop miesięczny na październik 2020 dla Panny

Słońce do 23 października skupi uwagę na stanie posiadania. Na początku miesiąca pełnia Księżyca w Baranie w połączeniu z nieprzyjemną kwadraturą Marsa do Saturna, wzbudzi obawy o przyszłość finansową i wymusi oszczędności oraz ograniczenia, przede wszystkim na przyjemności i na potrzeby dzieci. Między 9 a 21 października Słońce utworzy szereg napiętych aspektów z planetami w Koziorożcu, dodatkowo 13 października znajdzie się w opozycji z zapalczywym Marsem, unikajcie niepewnych spekulacji lub „złotych interesów”, do których ktoś zechce was namówić, warto w tym czasie zacisnąć pasa i zrezygnować z zakupów, które nie są niezbędne.

23 października Słońce przesunie się do życzliwego znaku Skorpiona, rozpoczynając miesiąc, w którym staniecie się bardziej mobilni, skłonni do głębszego wglądu w przyczyny problemów oraz gotowi zbierać niezbędne informacje. Ostatniego dnia miesiąca dojdzie do kolejnej pełni Księżyca, tym razem w znaku Byka a towarzyszyć jej będzie koniunkcja z nieprzewidywalnym Uranem. Dla niektórych Panien początek pobierania nauki okaże się rewolucyjny.

Merkury do 28 października gościł będzie w życzliwym znaku Skorpiona, niestety 15 października zmieni bieg na wsteczny, rozpoczynając trzytygodniowy okres, w którym pojawią się różne zawirowania w przekazie informacji, niektóre tajemnice mogą wyjść na jaw, pojawią się błędy, które trzeba będzie poprawiać. Nie jest to również czas korzystny dla rozpoczynania ważnych spraw, podejmowania życiowych decyzji oraz zakupu sprzętu elektronicznego i komunikacyjnego. Dla Panien okres retrogradacji Merkurego jest szczególnie ważny, ponieważ jest to planeta, która rządzi waszym znakiem. W październiku Merkury dwukrotnie ustawi się w opozycji do rewolucyjnego Urana, co może wywołać nerwowe reakcje w wyniku otrzymanych wiadomości – między 6 a 9 oraz od 17 do 22 października, starajcie się zachować spokój i dokonać niezbędnej korekty w oparciu o informacje – sprawa zakończy się między 17 a 18 listopada, kiedy Merkury po raz ostatni w ruchu prostym ustawi się w tej konfiguracji. Moment chwały czeka was 25 października, kiedy Merkury znajdzie się „w sercu” Słońca, jeśli macie w planach prezentację pomysłu lub projektu, warto ją zaplanować na ten dzień. 31 października, kiedy dojdzie do pełni Księżyca w Byku, Merkury w znaku Wagi ustawi się w ograniczającej kwadraturze z Saturnem, trudno się będzie dogadać zarówno z życiowymi partnerami, jak i z dziećmi, pojawią się ograniczenia, które wywołają nadmierne emocje.

Od 2 do 28 października w waszym znaku przebywa powabna Wenus, co jest dobrą wiadomością, warto w tym czasie więcej uwagi poświęcić osobom bliskim oraz starać się prowadzić ożywione życie towarzyskie. Miedzy 8 a 12 października wolne Panny mają szansę poznać kogoś wyjątkowego, oryginalnego i nietuzinkowego, przy kim serce zabije mocniej. Między 17 a 26 października miłość rozkwitnie, pojawi się namiętność, niejedna Panna zdecyduje się na długotrwały związek i chociaż nie wszystko będzie się układać po waszej myśli, za co odpowiedzialne są pozostałe układy planet, warto postawić na to, co najważniejsze, czyli miłość i zgodę w związkach.

Mars retro w znaku Barana przysporzy w tym miesiącu wiele niepokoju, ponieważ utworzy szereg nieprzyjemnych konfiguracji, wywołujących pośpiech, przymus i presję – szczególnie pierwsza połowa miesiąca okaże się wymagająca. Mars popycha do nieprzemyślanego i impulsywnego działania, więc jeśli bardzo będzie was ciągnąć do zrobienia czegoś – na wszelki wypadek zróbcie odwrotnie.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop miesięczny na wrzesień 2020 dla Panny

To dla Panien miesiąc prawdziwych szans, wykorzystajcie je jak najlepiej. Do 22 września Słońce przebywa w waszym znaku, opromieniając swą energią i zachęcając do działania. 2 września pełnia Księżyca w przeciwległych Rybach wpłynie na poprawę związków, uświadomicie sobie jasno własne oczekiwania w związku z partnerstwem, warto wykazać się otwartością i gotowością do kompromisów – pomoże wam w tym trygon Słońca do Urana, ponieważ to aspekt sprzyjający samoświadomości. Niektóre Panny zaprzyjaźnią się z osobami, reprezentującymi odmienną kulturę i przekonania.

Między 6 a 18 września korzystne aspekty Słońca z planetami w życzliwym Koziorożcu, zapowiadają rozwój zainteresowań oraz nawiązanie kontaktów z obcokrajowcami, staniecie się bardziej kreatywni i pomysłowi, ludzie zaczną was słuchać i stosować innowacyjne pomysły. W okolicach 11 września, kiedy Słońce znajdzie się w opozycji do Neptuna, ktoś może przedstawić nierealną propozycję lub wyprowadzić was w pole.

22 września Słońce opuści wasz znak i wkroczy do Wagi, rozpoczynając miesiąc, w którym skupicie się na powiększaniu stanu posiadania i nawiązywaniu opłacalnych relacji towarzyskich.

Merkury jeszcze tylko do 5 września przebywa w waszym znaku, tworząc korzystne aspekty z Wenus oraz Jowiszem, Plutonem i Saturnem w Koziorożcu, warto ten czas wykorzystać i podjąć odpowiedzialne decyzje, zarówno osobiste, jak i biznesowe, których konsekwencje będą długofalowe. 5 września Merkury opuści wasz znak i wkroczy do Wagi, aktywizując sferę finansową oraz zachęcając do rozwoju kontaktów towarzyskich i do pozyskiwania klientów. Między 15 a 25 września Merkury w napiętych aspektach z planetami w Koziorożcu popsuje stosunki z dziećmi, ponieważ uwagę skierujecie na rozwój własnych zainteresowań i zabraknie wam czasu dla najbliższych. Opozycja Merkurego do Marsa między 23 a 25 września sprawi, że staniecie się nieprzyjemni, nerwowi i złośliwi, szczególnie w sprawach związanych z finansami. 27 września Merkury opuści znak Wagi i wkroczy do przyjaznego Skorpiona, zaczniecie myśleć o przyszłych inwestycjach i biznesowych zamierzeniach.

Wenus w życzliwym Raku przebywa do 6 września, ale napięte aspekty z Saturnem i Marsem nie pozwolą skorzystać z jej dobrodziejstw, niektóre przyjaźnie mogą przejść kryzys, który minie dopiero, kiedy Wenus wkroczy do znaku Lwa – zaczniecie ukrywać prawdziwe uczucia i skupicie się na zabezpieczeniu stanu posiadania. Między 13 a 17 września kwadratura Wenus do Urana sprawi, że zapragniecie rzucić wszystko i wyjechać gdzieś daleko, niektóre Panny zdecydują się zerwać relacje, które nie mają perspektyw. Nów Księżyca, do którego dojdzie 17 września w waszym znaku, sygnalizuje rozpoczęcie nowego etapu w życiu.

Mars w znaku Barana 10 września zmieni bieg na wsteczny, co wiązać się może ze zmianą warunków niektórych finansowych zobowiązań. Pod koniec miesiąca kwadratura Marsa do Saturna sprawi, że na nowo pojawią się trudności, które uważaliście za pokonane.
Cała prawda o znakach zodiaku w zasięgu Twojej ręki! Sprawdź >>

Horoskop miesięczny na sierpień 2020 dla Panny

Czas do 22 sierpnia, dopóki Słońce przebywa w znaku Lwa, to zwykle dla was okres obniżonej energii i gorszego samopoczucia, warto więc w tym czasie skorzystać z urlopu i wybrać się na wakacje, aby naładować akumulatory. Okazja pojawi się na samym początku miesiąca, kiedy Słońce utworzy kwadraturę z nieprzewidywalnym Uranem – niektóre Panny w jednej chwili spakują walizkę i wybiorą się w podróż w nieznane. Do zdobywania nowych doświadczeń skłoni także kwadratura Marsa do Jowisza, pod wpływem której pozostaniecie w pierwszym tygodniu sierpnia. 3 sierpnia dojdzie do pełni Księżyca w znaku Wodnika i w niektórych przypadkach organizm upomni się o odpoczynek, wywołując niestrawność lub inny rodzaj niedyspozycji, jeśli sami nie zapewnicie sobie odpowiedniego komfortu. 22 sierpnia Słońce wkroczy wreszcie do waszego znaku, odzyskacie energię i chęć do pracy, ostatni tydzień miesiąca zapowiada się barwnie i emocjonująco.

Merkury do 5 sierpnia przebywa jeszcze w życzliwym Raku, ale 3 sierpnia utworzy nieprzyjemną opozycję z Saturnem, co wpłynie ograniczająco na komunikację, szczególnie z podwładnymi i może wywołać przejściowe niedomagania skórne lub ból kręgosłupa – na szczęście to krótki tranzyt i minie bez konsekwencji. 5 sierpnia Merkury zawita do Lwa, w którym pozostanie do 20 sierpnia, brak energii może sprawić, że zaczniecie popełniać błędy, tym bardziej jest to okres wskazany dla wakacyjnego odpoczynku. Dopiero kiedy Merkury wkroczy do waszego znaku 20 sierpnia odzyskacie wigor i poczujecie się dobrze we własnej skórze, gotowi powrócić do zadań i obowiązków zawodowych, które tak naprawdę bardzo lubicie. Merkury w waszym znaku najpierw utworzy korzystny trygon z rewolucyjnym Uranem między 24 a 26 sierpnia, co zaprocentuje znakomitymi pomysłami i okazją do zaprezentowania się od najlepszej strony, następnie od 27 do 30 sierpnia ustawi się w opozycji do Neptuna i w trygonie do Jowisza, co zapowiada korzystne umowy i rozwój kreatywności.

Przynosząca miłość, pieniądze, uznanie oraz dobre związki Wenus przebywa w pierwszym tygodniu sierpnia w znaku Bliźniąt, zachęcając do powiększania zawodowych kontaktów, natomiast po 7 sierpnia, kiedy znajdzie się w życzliwym Raku, zadba o rozwój relacji przyjacielskich, opartych o wspólne zainteresowania. Najwięcej spotkań towarzyskich oraz kontaktów z obcokrajowcami czeka was między 17 a 19 sierpnia, kiedy Wenus znajdzie się w trygonie z Uranem. Ostatni tydzień sierpnia może przynieść niektórym wolnym Pannom miłość, innym wymarzony kontrakt lub artystyczny projekt, kiedy Wenus ustawi się w trygonie z Neptunem i w opozycji do Jowisza.

Mars w znaku Barana przez cały miesiąc wzmacniać będzie sferę zarządzania wspólnymi pieniędzmi, będziecie skłonni do spekulacji i ryzyka, szczególnie między 8 a 15 sierpnia, podczas kwadratury Marsa z potężnym Plutonem. Ograniczeń w realizacji pragnień spodziewajcie się między 21 a 27 sierpnia, podczas kwadratury Marsa z Saturnem – jeśli coś nie pójdzie po waszej myśli, lepiej odpuścić, inaczej czeka was frustracja.
Cała prawda o znakach zodiaku w zasięgu Twojej ręki! Sprawdź >>

Horoskop miesięczny na lipiec 2020 dla Panny

Zarówno Merkury, jak i Słońce przebywają w przyjaznych Bliźniętach (Słońce do 22 lipca), kierując uwagę na sprawy społeczne i relacje w związkach przyjaźni. Początek miesiąca przyniesie w tych dziedzinach zaskakujące wydarzenia, powrócą na krótko dawne znajomości, ale okażą się znaczące dla waszego sposobu myślenia i zrewolucjonizują podejście do wielu spraw.

3 lipca Saturn wycofa się do znaku Koziorożca, w którym pozostanie do 17 grudnia, powrócą więc niektóre ograniczenia związane z szeroko pojętą twórczością i kreatywnością.

W okolicach 5 lipca pozostańcie szczególnie czujni, ponieważ zaćmienie Księżyca w Koziorożcu uruchomi pewne podświadome mechanizmy i możecie zachować się w sposób, który inni odbiorą jako infantylny.

Miedzy 6 a 12 lipca kwadratura Merkurego do Marsa sprawi, że staniecie się nieprzejednani w dyskusjach, a wasz cięty język i ostry krytycyzm wywoła konsternację w otoczeniu. 12 lipca Merkury, władca waszego znaku, zmieni bieg na prosty, zaczniecie więc zmierzać we właściwym kierunku w swoim rozumowaniu i działaniu, znów będziecie mogli podejmować długotrwałe zobowiązania, kupować sprzęt elektroniczny i podejmować ważne decyzje.

Między 12 a 22 lipca aspekty Słońca z Jowiszem, Plutonem, Saturnem oraz Neptunem zapowiadają zmiany w ważnych związkach, spotkacie się z oporem ze strony osób posiadających władzę lub korzystających ze swoich praw, jednocześnie relacje osobiste mają szansę wejść na wyższy poziom bliskości.

20 lipca dojdzie do nowiu Księżyca w Raku, w opozycji do Saturna w Koziorożcu, próba rozpoczęcia nowego projektu natrafi na utrudnienia. 22 lipca Słońce wkroczy do znaku Lwa, rozpoczynając miesiąc, w którym zwykle odczuwacie osłabienie energetycznie, dlatego warto wziąć w tym czasie urlop i oderwać się od obowiązków.

W ostatnim tygodniu lipca Merkury ponownie ustawi się w sekstylu do nieprzewidywalnego Urana oraz w kwadraturze do impulsywnego Marsa, czekają was ciekawe wydarzenia, które obfitować mogą w gorące dyskusje, a opozycja Merkurego do planet w Koziorożcu świadczy o tym, że trudno wam będzie przekonać osoby konserwatywne do waszych innowacyjnych pomysłów.
Moja i Twoja astrologia

Horoskop miesięczny na czerwiec 2020 dla Panny

Słońce tranzytuje znak Bliźniąt, stymulując ambicję i kierując uwagę na sprawy zawodowe. Razem ze Słońcem przebywa w Bliźniętach również retrogradująca Wenus, zanim 25 czerwca zmieni bieg na prosty, oznacza to, że w pracy poczujecie się komfortowo, jednak przyjdzie wam nadrabiać zaległości, narosłe podczas kwarantanny. Merkury przez cały miesiąc gości w życzliwym Raku, ale 18 czerwca zmieni bieg na wsteczny, warto więc wykorzystać dwie pierwsze dekady miesiąca na planowanie działań, podejmowanie najważniejszych decyzji, podpisywanie umów, zakup sprzętu elektronicznego lub komunikacyjnego – nie odkładajcie tego na koniec czerwca, jeśli nie chcecie popełnić błędów.

Początek miesiąca może być bardzo emocjonujący ze względu na napięte aspekty Słońca, Wenus i Marsa oraz zaćmienie Księżyca w znaku Strzelca, do którego dojdzie 5 czerwca – nadmiar zawodowych zobowiązań wpłynie na rodzinne stosunki, między 2 a 7 czerwca może dojść do nieprzyjemnych rozmów i pretensji, wynikających ze sprzeczności interesów i niespełnionych oczekiwań.

Między 9 a 13 czerwca pozostaniecie pod wpływem kwadratury Słońca z Neptunem, może dojść do nieporozumień, a w niektórych przypadkach również oszustw i manipulacji, zwłaszcza w sprawach zawodowych, uważajcie, bo ktoś zechce was wyprowadzić na manowce, pozostańcie czujni, szczególnie przy umowach i podpisywaniu zobowiązań.

Dni między 14 a 22 czerwca zapowiadają się szczególnie energetycznie, ze względu na aspekty Marsa z Jowiszem i Plutonem, pojawi się szansa na sukces i wzbogacenie, ale cena, jaką trzeba za to zapłacić, okaże się dość wysoka.

20 czerwca tuż przed północą Słońce opuści Bliźnięta i wkroczy do życzliwego Raka, w którym 21-go dojdzie do nowiu i zaćmienia Słońca – niektóre przyjaźnie i ważne relacje czeka kryzys, z którego wyjdziecie zwycięsko, jeśli zdobędziecie się na obiektywizm. Ostatnie dni czerwca otworzą przed wami drzwi do tej pory zamknięte, a koniunkcja Jowisza z Plutonem oraz aspekty Słońca i Merkurego z Uranem pozwolą nawiązać ważne międzynarodowe kontakty.
Moja i Twoja astrologia

Horoskop miesięczny na maj 2020 dla Panny

Słońce przebywa w przyjaznym Byku do 20 maja, pozwalając wprowadzić praktyczne zastosowanie waszych pomysłów, zwłaszcza, że w tym znaku do 11 maja gości również Merkury, władca Panny. Od 6 do 11 maja korzystne aspekty z twórczym Neptunem pozwolą nawiązać obiecujące kontakty, które pomogą wam odnaleźć się po trudnym okresie krajowej kwarantanny.

7 maja dojdzie do pełni w przyjaznym Skorpionie, dowiecie się jak odzyskać utracone wpływy i zyski, panujcie jednak nad nerwami, szczególnie 10 i 11 maja. Między 12 a 19 maja nadejdą dobre dni, kiedy Merkury zawita do Bliźniąt, gdzie czuje się znakomicie, a Słońce utworzy korzystne aspekty z Jowiszem i Plutonem, ułatwiając działanie i otwierając drzwi do tej pory zamknięte.

Aż trzy planety zmienią bieg na wsteczny miedzy 12 a 15 maja – Saturn, Wenus i Jowisz – czas ograniczeń na jakiś czas odejdzie, odzyskacie pieniądze, które uważaliście za stracone, powróci miłość lub przyjaźń, macie teraz czas na wprowadzenie poprawek do swego życia i zabezpieczenie przyszłości, bo problemy mogą pojawić się ponownie za kilka miesięcy.

13 maja Mars wkroczy do przeciwległego znaku Ryb, poczujecie, że wszystko przyspiesza, a partnerzy, zarówno osobiści, jak i biznesowi postawią przed wami większe wymagania.

20 maja Słońce opuści przyjaznego Byka i wkroczy do Bliźniąt, w których jeszcze do 28 maja przebywa również Merkury, ostatnia dekada miesiąca wiązać się więc będzie z intensywna pracą.

22 maja dojdzie do nowiu Księżyca w znaku Bliźniąt, rozpoczniecie nowy projekt zawodowy, ale kwadratury Merkurego i Wenus do Neptuna zapowiadają, że trudno się wam będzie odnaleźć w nowej rzeczywistości, nie wszystko okaże się jasne, nie bójcie się pytać, jeśli czegoś do końca nie rozumiecie. Aspekty planet zapowiadają też nieporozumienia w relacjach partnerskich, zwłaszcza miłosnych, na jaw wyjdą sekrety, postawcie na szczerą rozmowę, jeśli nie chcecie stracić ukochanej osoby. Mars w sekstylu do Urana zapowiada w ostatnim tygodniu miesiąca poznanie nowych przyjaciół przez internet.
Moja i Twoja astrologia

Horoskop miesięczny na kwiecień 2020 dla Panny

Do 19 kwietnia Słońce przebywa w znaku Barana, skłaniając was do zaprowadzenia porządków we wspólnym budżecie. Pierwsza dekada miesiąca może być niespokojna, nie tylko ze względu na koniunkcję Jowisza z Plutonem, która wywoła sytuację przymusu, szczególnie w sądownictwie i w nauczaniu, ale przede wszystkim ze względu na pobyt Merkurego w przeciwległym znaku Ryb, które jest jego miejscem zarówno wygnania, jak i upadku. Epidemia zawładnie waszym umysłem, zwłaszcza między 2 a 5 kwietnia, podczas koniunkcji Merkurego z Neptunem, zachowajcie daleko idącą ostrożność i warunki ogólnokrajowej kwarantanny.

3 kwietnia Wenus zmieni znak i przesunie się do Bliźniąt, tworząc trygon z Saturnem, co wpłynie pozytywnie na waszą sytuację zawodową i finansową. 8 kwietnia dojdzie do pełni Księżyca w Wadze, której towarzyszyć będzie kwadratura Marsa z Uranem oraz sekstyl Merkurego z Jowiszem i Plutonem – polityka da o sobie znać, dacie wyraz swojej frustracji w sposób zdecydowany i jednoznaczny.

11 kwietnia Merkury wkroczy do znaku Barana i utworzy sekstyl do Saturna, co pozwoli wam przystosować się do wymagań i ograniczeń związanych z obchodami Świąt Wielkanocnych, które w tym roku będą skromniejsze niż kiedykolwiek. Zaraz po Świętach, od 14 do 16 kwietnia, Słońce znajdzie się w kwadraturze z Jowiszem i Plutonem, zaczniecie starać się o należne odszkodowanie lub zwolnie z podatków, okaże się to jednak trudniejsze, niż zakładaliście – na sprawy urzędowe lepiej przeznaczyć dni miedzy 16 a 19 kwietnia, gdy Merkury utworzy korzystne aspekty z Wenus i Marsem, ludzie będą wam sprzyjać i wszystko pójdzie szybciej i sprawniej.

19 kwietnia Słońce przesunie się do życzliwego Byka, rozpoczynając miesiąc, w którym skupicie się na pogłębianiu wiedzy w każdej dziedzinie, głównie jednak finansowej. Ostatnia dekada kwietnia przyniesie kolejną porcję ograniczeń, najpierw bowiem Słońce utworzy kwadraturę z wymagającym Saturnem, następnie dojdzie do nowiu Księżyca w Byku i koniunkcji Słońca z Uranem. Na samym końcu również Merkury, władca waszego znaku, wkroczy 27 kwietnia do Byka i zbliży się do nieprzewidywalnego i rewolucyjnego Urana – nuda wam nie grozi, będzie się działo, panujcie nad nerwami.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Horoskop miesięczny na marzec 2020 dla Panny

Słońce do 20 marca tranzytuje przeciwległy znak Ryb sprawiając, że sprawy umów i partnerstwa staną się najważniejsze. W pierwszych dniach miesiąca Merkury retro ustawi się w sekstylu do Urana a Wenus w kwadraturze do Saturna – niektóre Panny urodzone między 18 a 23 września doświadczą trudności w związkach, rozwiązaniem poprawy stosunków okaże się szczera rozmowa i ujawnienie spraw do tej pory „zamiatanych pod dywan”. Pozostałe Panny mają szansę spotkać osobę dawno niewidzianą i odnowić przyjaźń lub współpracę.

9 marca dojdzie do pełni Księżyca w waszym znaku, a następnego dnia Merkury w Wodniku powróci do biegu prostego – dni miedzy 8 a 11 marca obfitować będą w silne emocje, ponieważ pełni towarzyszyć będzie koniunkcja Słońca z Neptunem oraz Wenus z Uranem, zdarzyć się może dosłownie wszystko – duchowe objawienie, nieoczekiwana podróż, miłość „od pierwszego wejrzenia”, wygrana na loterii, rozpoczęcie nauki, dobrze zdane egzaminy lub inne wydarzenia, które zmienią bieg dotychczasowej codzienności.

Okres od 11 do 16 marca okaże się twórczy i pełen okazji do wykorzystania, to również właściwy czas, aby zastosować prozdrowotną lub odchudzającą dietę. Sekstyle Marsa do Neptuna oraz Słońca do Plutona zabarwią każdą relację i znajomość odcieniem namiętności, a czasem nawet przymusu, powinno was to zachęcić do intensywnego działania w kierunku osiągnięcia wspólnego celu, zwłaszcza dotyczącego przyszłości waszych dzieci.

16 marca Merkury powróci ruchem prostym do przeciwległego znaku Ryb, staniecie się bardziej twórczy i pełni wyobraźni, skłonni do podważenia wcześniejszych przekonań. Dla Panien zaangażowanych w szeroko pojętą twórczość artystyczną cały miesiąc okaże się niezwykle znaczący. 20 marca Słońce opuści przeciwległy znak Ryb i wkroczy do Barana, podkręcając energię i zachęcając do finansowych inwestycji. 

22 i 23 marca dojdzie do dwóch wyjątkowo korzystnych aspektów – Merkury utworzy sekstyl z Uranem, a Wenus z Neptunem, wpadniecie na znakomite pomysły, spędzicie wieczory pełne romantycznych i niezapomnianych chwil.

Trzecia dekada marca minie pod znakiem koniunkcji pełnych energii planet w przyjaznym Koziorożcu, które w ostatnich dniach miesiąca ustawią się w trygonie do Wenus – w wielu sercach zrodzi się miłość i namiętność trudna do opanowania, pojawią się twórcze i ekscytujące wydarzenia, wasze dzieci zaczną radykalne zmiany w swoim życiu. 
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Horoskop miesięczny na luty 2020 dla Panny

Słońce do 19 lutego przemierza znak Wodnika, przypominając Pannom o tym, jak bardzo dobra dieta wpływa na stan zdrowia i poprawę samopoczucia. Miesiąc okaże się okazją do zwrócenia uwagi na stan zdrowia, wpłynie też na poprawę relacji partnerskich. 3 lutego Merkury zmieni znak i wkroczy do przeciwległych Ryb, poczujecie się nieco zagubieni i zaplątani w problemy innych ludzi, ale między 3 a 7 lutego sekstyl Merkurego do Urana otworzy wam oczy na alternatywne formy rozwiązywania konfliktów, nauczycie się nowych sposobów komunikacji, zaplanujecie wakacyjne wojaże.

Do 7 lutego, dopóki Wenus przebywa w Rybach, macie czas na wyznania miłosne i uczuciowe podboje, ponieważ kiedy Wenus wkroczy do Barana, nie będzie już tak łatwo dojść do porozumienia z ukochaną osobą. Pełnia Księżyca w znaku Lwa, do której dojdzie 9 lutego, uświadomi wam znaczenie właściwych relacji z podwładnymi oraz współpracownikami, wywoła też emocje związane z działaniem służby zdrowia. 16 lutego Mars przesunie się do Koziorożca, w którym może rozwinąć pełnię swoich możliwości, dlatego warto zająć się swoimi pasjami lub zacząć uprawiać ulubiony sport.

18 lutego Merkury, władca waszego znaku, zmieni bieg na wsteczny i będzie się cofał do 10 marca, co bardzo go osłabia, starajcie się więc nie inicjować nowych zadań, unikać zakupu sprzętu elektronicznego lub służącego komunikacji, powstrzymać się od podejmowania życiowych decyzji lub podpisywania wiążących umów.

19 lutego natomiast Słońce opuści Wodnika i wkroczy do romantycznych Ryb, rozpoczynając miesiąc, w którym liczyć się będą przede wszystkim sprawy partnerskie.

W trzeciej dekadzie miesiąca Słońce utworzy sekstyl zarówno z Marsem w Koziorożcu, jak i Uranem w Byku, co zapowiada okres intensywnych rozmów, negocjacji oraz działań pełnych ognia i zapału, a nów Księżyca w Rybach, do którego dojdzie 23 lutego, wyznaczy początek nowej znajomości, która okaże się znacząca dla waszej przyszłości.

W ostatnich dniach lutego unikajcie niepewnych inwestycji i „złotych interesów”, bo więcej na nich stracicie, niż zyskacie, nie jest to również właściwy moment na zaciąganie kredytów ze względu na kwadraturę Wenus do Plutona.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Horoskop miesięczny na styczeń 2020 roku dla Panny

Słońce w znaku Koziorożca do 20. stycznia skupi całą waszą uwagę na sprawach dzieci oraz na rozwoju hobby i zainteresowań sprawiających wam najwięcej przyjemności. Merkury w koniunkcji z Jowiszem oraz Południowym Węzłem Księżycowym między 2. a 4. stycznia zapowiada powrót kontaktów międzynarodowych, które jednak mogą obecnie okazać się problematyczne. Od 7. do 9. stycznia Merkury oraz Słońce w sekstylu do Neptuna podkreślą znaczenie szczerości oraz wzbudzą potrzebę posługiwania się intuicją w kontaktach z partnerami zarówno osobistymi, jak i biznesowymi. W niektórych przypadkach bliscy oczekiwać będą od was wsparcia, a nawet opieki, nie zapominajcie o tym, że przesłaniem znaku Panny jest szeroko pojęta służba wszystkim potrzebującym.

10. stycznia dojdzie do pełni połączonej z zaćmieniem Księżyca w życzliwym znaku Raka, co wzbudzi wiele emocji – okaże się to najbardziej istotne dla osób posiadających dzieci, uświadomicie sobie, że każdy potrzebuje własnej przestrzeni i nikt nie lubi być zmuszany do czegokolwiek. Koniunkcja Merkurego, Słońca, Saturna i Plutona, do której dojdzie między 11. a 15. stycznia sprawi, że zapragniecie połączyć przeciwieństwa, niektóre Panny odkryją nowe hobby, inne zaangażują się w trudną i potencjalnie toksyczną relację o charakterze miłosnym, która najpierw wydawać się będzie miłą rozrywką, ale w przyszłości doprowadzić może do trudnych i nierozwiązywalnych problemów.

13. stycznia Wenus wkroczy do przeciwległego znaku Ryb i miedzy 14. a 18. stycznia utworzy elektryzujący sekstyl z nieprzewidywalnym Uranem – Panny urodzone w pierwszej dekadzie znaku (24.08-03.09) czy chcą, czy nie chcą wpadną w sidła jeśli nie miłości, to co najmniej silnego zauroczenia, kwadratura Merkurego z Uranem sprawi, że próba racjonalizacji uczuć okaże się niewykonalna. 

20. stycznia Słońce zmieni znak i wkroczy do Wodnika, kierując waszą uwagę na sprawy ochrony zdrowia. Kwadratura Słońca do Urana między 21. a 25. stycznia może wywołać dolegliwości wynikające z nadwrażliwości systemu nerwowego, starajcie się zrelaksować lub wyjechać na kilka dni w odludne miejsce. Wenus w sekstylu do Jowisza sprawi, że poczujecie się szczęśliwi i szczodrze obdarzeni przez los, ale kwadratura Marsa do Wenus i Neptuna w ostatnich dniach miesiąca wywoła niepotrzebne utarczki i próbę wymuszenia tego, co z łatwością możecie otrzymać bez wysiłku – nie taranujcie drzwi, które są otwarte.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku