Archiwa kategorii: Panna – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Panny 13 – 19 stycznia 2020

W poniedziałek powabna Wenus wkroczy do przeciwległego znaku Ryb i w pierwszej połowie tygodnia utworzy sekstyl z nieprzewidywalnym Uranem, wywołując rewolucję w uczuciach wielu Panien, zwłaszcza urodzonych w pierwszej dekadzie znaku (24.08-03.09). Z dnia na dzień możecie zostać ugodzeni strzałą Amora, ale czy uczucie przetrwa, zależy już tylko od was. Nagromadzenie planet w przyjaznym znaku Koziorożca wpłynie na zakończenie pewnego etapu w romantycznym związku, zmianie ulegnie też wasze podejście do dzieci, zwłaszcza jeśli przechodzą trudny okres dojrzewania. W piątek Merkury zmieni znak, zagości w Wodniku i utworzy kwadraturę z Uranem Byku, mogą pojawić się drobne problemy zdrowotne, takie jak niestrawność lub inne dolegliwości żołądkowe, jeżeli pozwolicie się wyprowadzić z równowagi z powodu nic nie znaczących drobiazgów.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Panny 6 – 12 stycznia 2020

Słońce i Merkury w sekstylu do Neptuna, przebywającego w przeciwległym znaku Ryb, zapowiadają na początku tygodnia romantyczne randki, artystyczne inspiracje, twórcze pomysły oraz duchowy rozwój. W piątek dojdzie do zaćmienia Księżyca w znaku Raka, któremu towarzyszyć będzie ścisła koniunkcja Słońca z Merkurym, uświadomicie sobie jasno naturę własnych emocji, nad którymi powinniście zapanować, szczególnie w stosunku do dzieci oraz do osób, wyznających odmienne poglądy. Koniunkcja większości planet, przebywających w Koziorożcu – Merkurego, Słońca, Saturna i Plutona, rozpoczynająca się następnego dnia, skłoni do podjęcia wiążących decyzji w sprawach dzieci, znajdujących się pod waszą opieką lub wpłynie na rozwój nowego hobby, którego naturą okaże się transformacja materii.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Panny 30 grudnia 2019 – 5 stycznia 2020

Merkury w znaku życzliwego Koziorożca zapowiada udaną zabawę, ale w niewielkim gronie, złożonym z osób starszych i statecznych lub na romantycznej kolacji we dwoje, więc szaleństwo nocy sylwestrowej raczej was ominie. Księżyc w przeciwległym znaku Ryb skłania do intymności, najlepiej więc poczujecie się w towarzystwie bliskich. W czwartek Merkury utworzy koniunkcję z Jowiszem w Koziorożcu, to idealna okazja, aby objawić innym dalekosiężne plany i projekty, jakie wam chodzą po głowie, zaplanujcie w tym dniu podróże zagraniczne lub dokonajcie zakupu przedmiotów potrzebnych do rozwoju swojego hobby. W piątek natomiast Merkury połączy się z Południowym Węzłem księżycowym, unikajcie więc tego dnia ryzyka, powstrzymajcie się od nadmiernych zakupów na wyprzedaży.

Szampańskiego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku 2020!
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Panny 23 – 29 grudnia 2019

Słońce w przyjaznym znaku Koziorożca w trygonie do Urana w Byku zapowiada, że niejedna Panna zdecyduje się spędzić Święta Bożego Narodzenia za granicą, niektóre osoby zaproszą do domu rodziny z dziećmi i świetnie się przy tym zabawią, nie odczuwając zmęczenia pomimo wysiłku, jakie włożyły w przygotowanie pysznych potraw. Koniunkcja Słońca z Jowiszem, do której dojdzie w czasie Świąt, wpłynie na zwiększenie zainteresowania filozofią, nauką oraz sprawami międzynarodowymi, być może właśnie w tych dniach przedyskutujecie kierunek rozwoju lub wybór uczelni dla swoich dzieci. Uważajcie na to, co jecie i pijecie, bo każdego rodzaju nadmiar okaże się niekorzystny dla organizmu.

WSPANIAŁYCH, MAGICZNYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT
BOŻEGO NARODZENIA!
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Panny 16 -22 grudnia 2019

Czeka was w tym tygodniu niespodziewana podróż, ważne wydarzenie o charakterze artystycznym lub spotkanie z osobą, mającą znaczący wpływ na waszą przyszłość. Niektóre Panny we wtorek lub w środę odkryją swoje powołanie lub znajdą nowe hobby, które w przyszłości pozwoli osiągnąć duży sukces. Również wiele będzie się działo w sprawach miłości, starajcie się jednak niczego nie przyśpieszać, unikajcie pośpiechu i stosowania presji. Słynna pracowitość Panien może się stać ich wrogiem, kiedy w piątek Merkury utworzy kwadraturę z Neptunem, pogubicie się w szczegółach, co wywoła frustrację. Kontakty ze służbą zdrowia odłóżcie na przyszły tydzień, bo teraz niewiele uda się uzyskać.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku