Archiwa kategorii: Panna – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Panny 20 – 26 listopada 2017

Do środy będziecie się starali ze wszystkich sił naprawiać błędy zarówno własne, jak i popełnione przez innych, starając się doprowadzić do porozumienia, kiedy jednak Słońce opuści znak Skorpiona i wkroczy do znaku Strzelca, a Merkury utworzy szereg korzystnych aspektów, zostawicie specjalistom rozwiązywanie problemów i zajmiecie z jednej strony własną karierą, z drugiej natomiast potrzebami najbliższych. Dom i rodzina staną się dla was najważniejsze, zwłaszcza, że wiele Panien stoi przez dużymi wyzwaniami, związanymi z inwestycjami, jakie je czekają. Nie róbcie niczego pod wpływem emocji, decyzje podejmujcie z chłodnym umysłem i spokojem w sercu.

Horoskop tygodniowy dla Panny 13 – 19 listopada 2017

Ktoś z domowników może w tym tygodniu wymagać zwiększonej opieki, diagnoza okaże się niepewna, a leki nietrafione. W pracy również mnóstwo kłopotów, nieporozumień i różnic w interpretowaniu przepisów praz regulaminów. Poczujecie się niepewnie także w kwestiach finansowych, nie jest to dobry moment na jakiekolwiek spekulacje czy nowe inwestycje, szczególnie że banki mogą odmówić kredytu. W niektórych rodzinach dojdzie do nieporozumień z dziećmi, zwłaszcza jeśli zechcecie ograniczyć im wydatki. Uważajcie na każde swoje słowo, bo może być użyte przeciwko wam. Partner życiowy udzieli najpierw wsparcia, ale potem zmieni zdanie.

Horoskop tygodniowy dla Panny 6 – 12 listopada 2017

Dojdą do waszych uszu wiadomości, które was nie ucieszą, wymagać będą bowiem przystosowania do zmieniających się okoliczności, tymczasem Panny cenią sobie rutynę i ustalony porządek wydarzeń. Merkury w znaku Strzelca nie czuje się najlepiej, dlatego zwróćcie szczególną uwagę na sposób wyrażania swojego zdania, bo może okazać się nie na miejscu. Pod koniec tygodnia kwadratura Merkurego do Neptuna sprawi, że zaczniecie mijać się z prawdą, wystąpią nieporozumienia i utrudniania w dostępie do rzetelnych informacji, trudno będzie zorientować się kto kłamie, a kto mówi prawdę i po czyjej stronie leży racja. Może się też okazać, że wydaliście zbyt wiele pieniędzy na coś, co okazało się bezużyteczne.

Horoskop tygodniowy dla Panny 30 października – 5 listopada 2017

W poniedziałek i wtorek trzeba będzie zaopiekować się bliską osobą, udzielić jej wsparcia i okazać uczucie w chwili słabości. Wasze myśli krążyć będą wokół spraw ostatecznych, co jest dość oczywiste, biorąc pod uwagę Święto Zmarłych, jednak wasz nastrój będzie szczególnie minorowy, gdyż macie przed sobą mnóstwo spraw do załatwienia, a pośpiech sprawi, że staniecie się nieuważni. W drodze zdejmijcie nogę z gazu, trzymajcie się przepisów, na pewno wszędzie zdążycie na czas, nie warto ryzykować mandatu lub stłuczki. Pod koniec tygodnia spodziewajcie się dodatkowego, niespodziewanego zastrzyku finansowego, nie oznacza to, że macie wszystko od razu wydać na rzeczy zbędne.

Horoskop tygodniowy dla Panny 23 – 29 października 2017

Otrzymacie tajne informacje, które trzeba będzie dobrze przeanalizować, aby wyciągnąć odpowiednie wnioski i nie popełnić błędu w ocenie osób trzecich. Dowiecie się o ciemnych sprawkach dotyczących sąsiadów, kuzynów lub rodzeństwa. Panny związane z działalnością twórczą, filmową medyczną lub farmaceutyczną otrzymają wielką szansę na rozwój kariery, jeszcze więcej możliwości pojawi się przed dziennikarzami oraz pisarzami dzięki koniunkcji Słońca z Jowiszem w przyjaznym znaku Skorpiona. Niektóre Panny będą mogły w tym tygodniu spłacić dług, zaciągnięcie kredytu może jednak okazać się trudniejsze, niż zakładaliście.

Horoskop tygodniowy dla Panny 16 – 22 października 2017

Na wszelki wypadek wypełnijcie kupon totolotka, bo wielu Pannom pisana jest niespodziewana wygrana, awans, podwyżka lub inny rodzaj nagłej poprawy sytuacji finansowej. To dobry moment na inwestycje w nieruchomości, możecie teraz z zyskiem kupić lub sprzedać mieszkanie, dom albo działkę. Jeżeli nic takiego się nie zdarzy, to przynajmniej starajcie się zabezpieczyć swój stan posiadania, aby nie stracić tego, na co przez długi czas pracowaliście. Dobrym pomysłem na ten tydzień są również wszelkiego rodzaju podróże, czemu sprzyja koniunkcja Merkurego z Jowiszem – niejedna Panna spakuje manatki i z dnia na dzień wybierze się za granicę. Pod koniec tygodnia spodziewajcie się intratnych propozycji zawodowych.