Archiwa kategorii: Panna – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Panny 20 – 26 maja 2019

Kiedy we wtorek Słońce oraz pozostający z nim w koniunkcji Merkury zmienią znak i wkroczą do znaku Bliźniąt, poczujecie się w swoim żywiole. Panny kochają pracę i ważne zadania do wykonania, w tym tygodniu pojawi się wiele okazji, aby pokazać się od najlepszej strony. Nawet ukryci wrogowie staną po waszej stronie, zostaniecie dostrzeżeni i docenieni przez przełożonych, dotyczy to szczególnie Panien urodzonych w pierwszej dekadzie znaku. Nie obejdzie się bez stresów, ale nie da się ich uniknąć przy istotnych zawodowych wyzwaniach. W drugiej połowie tygodnia czekają was spory i różnice zdań z osobami, które tak naprawdę są wam życzliwe, ale reprezentują inne poglądy, otrzymacie szansę, aby ich przekonać do swoich koncepcji.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Panny 13 – 19 maja 2019

Sekstyl Słońca do Neptuna oraz aspekty Wenus i Marsa zapowiadają czas romantycznych uniesień, towarzyskich spotkań i ekscytujących randek. Również w sferze finansów możecie spodziewać się zaskakujących wydarzeń, koniec tygodnia sprzyja rewolucyjnym zmianom, niespodziewanym podróżom i przyjaznym spotkaniom. Zgromadzenie planet w życzliwym Byku oznacza ruch w dziedzinach związanych z nauką oraz sprawami międzynarodowymi, dla maturzystów oznacza okres intensywnej pracy, dla pozostałych okazję do pogłębienia wiedzy i podróży zagranicznych. W piątek i sobotę trygon Merkurego najpierw do Saturna, a następnie do Plutona, pozwoli ugruntować i uporządkować sprawy związane z waszym hobby oraz stosunkiem do dzieci.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Panny 6 – 12 maja 2019

Merkury, który w poniedziałek wkroczy do znaku Byka, a następnie utworzy koniunkcję z nieprzewidywalnym Uranem, skieruje uwagę na sprawy międzynarodowe oraz wszystko co wiąże się z nauką i pobieraniem wiedzy. Zostaniecie zaskoczeni rozwiązaniem, które do tej pory nie przyszło wam do głowy, wpadniecie na pomysł, posuwający do przodu starania o poprawę finansów. Słońce oraz Merkury, przebywające w życzliwym znaku Byka, pozwolą wam w tym tygodniu podjąć decyzje istotne dla waszego stanu posiadania, a także związane z wyjazdami, niektóre Panny z dnia na dzień spakują walizkę i zrealizują marzenie o podróży zagranicznej. Słońce najpierw w sekstylu do Neptuna, a następnie w trygonie do Saturna, pchnie waszą karierę do przodu, pozwalając skorzystać zarówno z intuicji, jak i z konkretnych, realistycznych rozwiązań.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Panny 29 kwietnia – 5 maja 2019

Energia pójdzie w gwizdek, jeśli zdecydujecie się na początku tygodniu na intensywną pracę, nic wam z tego nie przyjdzie, a tylko zmarnujecie czas na działania, które nie przyniosą efektu. Kwadratura Merkurego do Saturna utrudni zarówno inwestycje, jak i negocjacje, na przeszkodzie staną trudności w porozumieniu oraz opór urzędników. Horoskop radzi, aby wybrać się w podróż, szczególnie w czasie weekendu, sprzyjać wam będzie trygon Merkurego do Jowisza. Dla osób pracowitych to również znakomity czas na przyswajanie wiedzy, poszerzenie kontaktów międzynarodowych oraz naukę języków obcych, a dla leniwych ostatni dzwonek, aby wziąć się za naukę.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Panny 22 -28 kwietnia 2019 roku

Koniunkcja Słońca z Uranem w życzliwym znaku Byka, pod wpływem której pozostaniecie w pierwszej połowie tygodnia, wpłynie na zmianę postrzegania spraw międzynarodowych, zrewolucjonizuje również podejście do edukacji oraz nauczania, wszystko ulegnie nieoczekiwanemu i zaskakującemu przeobrażeniu. Mars w Bliźniętach w kwadraturze do Neptuna w Rybach skłoni was w drugiej połowie tygodnia do radykalnych posunięć, szczególnie w sprawach zawodowych staniecie się szybcy i bezpardonowi. Zastanówcie się, czy warto ryzykować bezpieczną pozycję dla działań, które mogą przynieść nieoczekiwane rozwiązania, ale zawierają w sobie spore ryzyko porażki.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Panny 15 – 21 kwietnia 2019 roku

Początek tygodnia okaże się korzystny dla wszelkiego rodzaju inwestycji, szczególnie w nieruchomości, na co wpłynie trygon Słońca do Jowisza, bardzo szczęśliwa konfiguracja, która prędko się nie powtórzy, warto więc wykorzystać ten czas i zrobić coś dla siebie. W środę Merkury opuści zagmatwany znak Ryb i wkroczy do walecznego Barana, staniecie się więc bardziej zdecydowani i gotowi postawić wszystko na jedną kartę. W piątek dojdzie dopełni w znaku Wagi, co wywoła emocje, związane z finansami. W sobotę Słońce opuści Barana i wkroczy do przyjaznego Byka, gdzie utworzy koniunkcję z nieprzewidywalnym Uranem, czeka was więc nagła zmiana, pojawią się nieoczekiwane możliwości, które należy wykorzystać – dotyczy to szczególnie Panien urodzonych w pierwszej dekadzie znaku (23.08-01.09).
Poznaj prawdę o znakach zodiaku