Archiwa kategorii: Panna – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Panny 20-26 września 2021

W poniedziałek pełnia Księżyca w przeciwległym znaku Ryb oraz koniunkcja Księżyca z Neptunem wywołają emocje w związkach, na jaw wyjdą skrywane tajemnice i kłamstwa. Trygon Merkurego do Jowisza pomoże w transakcjach finansowych, szczególnie dotyczących edukacji oraz spraw międzynarodowych. Od wtorku do czwartku po południu Księżyc w Baranie sprawi, że staniecie się szybcy, ale też nerwowi, natomiast kwadratura Merkurego do Plutona zapowiada konflikty na tle finansowych inwestycji. W czwartek wieczorem Księżyc wejdzie do znaku Byka i następnego dnia znajdzie się w koniunkcji z buntowniczym Uranem, do którego opozycję utworzy również Wenus, może więc dojść do budzących emocje konfliktów z kobietami. W czasie weekendu nie oczekujcie odpoczynku, bowiem trygon Marsa do Saturna zdyscyplinuje was do zaprowadzenia porządków w sprawach finansowych, natomiast Księżyc w Bliźniętach skłoni do kontaktów ze współpracownikami.

 

Horoskop tygodniowy dla Panny 13-19 września 2021

Słońce w waszym znaku w opozycji do Neptuna w Rybach ostrzega, aby w pierwszej połowie tygodnia nie ufać zapewnieniom osób, które obiecywać będą gruszki na wierzbie. Księżyc w Strzelcu w poniedziałek i wtorek zachęca do skupienia się na tym, co sprawia przyjemność oraz na potrzebach domowników. W środę Mars opuści wasz znak i wejdzie do Wagi, w ciągu najbliższych miesięcy będziecie mieć skłonność do większych wydatków, a sprawy finansowe wzbudzą moc frustracji. Księżyc w życzliwym Koziorożcu w środę i w czwartek pomoże uporać się z zawodowymi wyzwaniami, natomiast trygon Słońca do Plutona obdarzy was mocą sprawczą, bezkompromisowością i zdecydowaniem w przeprowadzeniu swojej woli. W piątek i sobotę pobyt Księżyca w Wodniku oraz kwadratura Wenus do Saturna zmuszą do ograniczeń w diecie, mogą też wywołać nagłą niedyspozycję zdrowotną. Księżyc w przeciwległym znaku Ryb skłoni do odmiennego niż zwykle podejścia do partnerstwa.

Horoskop tygodniowy dla Panny 6-12 września 2021

Nów Księżyca w waszym znaku, w korzystnym aspekcie z inspirującym Uranem, do którego dojdzie w nocy z poniedziałku na wtorek, pozwoli zabłysnąć oryginalnym pomysłem i stworzy okazję do rozpoczęcia nowego projektu związanego z edukacją lub współpracą zagraniczną. Aspekty Wenus w Wadze do Jowisza i Plutona wpłyną na poprawę finansów, niektóre Panny podpiszą korzystne umowy długoterminowe, a trygon Marsa w waszym znaku do Plutona w Koziorożcu obdarzy was siłą, asertywnością a także bezwzględnością w działaniu. Środa i czwartek miną w dobrym nastroju, ponieważ Księżyc i Wenus w Wadze wpłyną pozytywnie na sprawy materialne oraz ułatwią negocjacje, w piątek jednak obydwie planety wejdą do bezkompromisowego Skorpiona, staniecie się więc nieugięci w dążeniu do osiągnięcia swoich zamierzeń. W niedziele wejście Księżyca do znaku Strzelca pozwoli się odprężyć na świeżym powietrzu.

Horoskop tygodniowy dla Panny 30 sierpnia–5 września 2021

W poniedziałek Merkury opuści wasz znak i wkroczy do Wagi, co sprzyja negocjacjom, szczególnie finansowym. Słońce i Mars w waszym znaku nadal stymulują i zachęcają do intensywnego działania. W poniedziałek i wtorek Księżyc w Bliźniętach pomoże porozumieć się z przełożonymi, wyrazić swoje uczucia i oczekiwania. Od środy, poprzez czwartek i większość piątku, podczas pobytu Księżyca w Raku, przyjaciele zaangażują was w swoje emocjonalne i rodzinne problemy, nie dajcie się tylko ponieść nerwom i opanujcie niecierpliwość wobec osób, które za wami nie nadążają, do czego może skłonić opozycja Marsa w waszym znaku do Neptuna w przeciwległych Rybach. Skupcie się na konkretnym działaniu, nie zapominajcie jednak, że inni też mogą mieć dobre i kreatywne pomysły, nawet jeśli wydają się obecnie mało konkretne lub trudne do realizacji. W czasie weekendu Księżyc w Lwie pozwoli się odprężyć, w niedzielę trygon Merkurego do Saturna skłoni do zaplanowania budżetu i uporządkowania finansów.