Archiwa kategorii: Panna – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Panny 11 – 17 listopada 2019

W poniedziałek koniunkcja Merkurego ze Słońcem w znaku Skorpiona sprawi, że ktoś ważny zwróci na was uwagę, może to jednak również oznaczać, że wasze tajemnice zostaną ujawnione. Unikajcie w tym tygodniu podróży, zarówno bliskich, jak i dalekich, odłóżcie też ważne spotkania, bo pełnia Księżyca w znaku Byka, do której dojdzie we wtorek, oraz pozostałe aspekty Merkurego i Wenus, świadczą o tym, że będziecie trochę rozkojarzeni, możecie zgubić drogę, zapomnieć zabrać czegoś ważnego lub spóźnić się na spotkanie. Aspekty Merkurego do Neptuna oraz Saturna zachęcają do rozważnego korzystania z wyobraźni i rozróżnienia złudnych oczekiwań od realnych możliwości ich realizacji. Wenus w kwadraturze do Neptuna w przeciwległym znaku Ryb ostrzega przed oszustami, pozostańcie rozważni i nie pozwólcie się wykorzystywać.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Panny 4 – 10 listopada 2019

Będzie was w tym tygodniu „nosić”, tymczasem Merkury retro zachęca do odpoczynku i zweryfikowania wszystkich dotychczasowych pomysłów. Od poniedziałku do czwartku pozostawać będziecie pod wpływem kwadratury Marsa do Plutona, za wszelką cenę więc będziecie chcieli zdobyć to, na czym wam zależy. Horoskop zachęca raczej do porządkowania bieżących spraw, unikajcie rozpoczynania nowych projektów, starajcie się pogodzić z tym, na co nie macie wpływu, szczególnie w dziedzinie finansów. W drugiej połowie tygodnia aspekty Słońca do Saturna i Neptuna zachęcą do zbudowania wspólnie z partnerami trwałych struktur dla koncepcji i pomysłów, jakie wam chodzą po głowie, starajcie się znaleźć w tym jak najwięcej przyjemności. W czasie weekendu zajmijcie się tym, co lubicie robić najbardziej.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Panny 28 października – 3 listopada 2019

Początek tygodnia wiązać się może z nieprzewidzianymi wydatkami, na przeszkodzie staną wam problemy finansowe – ktoś nie zapłaci na czas lub pojawi się zaległy rachunek do opłacenia. W poniedziałek nów Księżyca w życzliwym Skorpionie w opozycji do Urana sprawi, że niespodziewanie wybierzecie się w podróż lub zacznie szwankować przestarzały sprzęt komputerowy. Z zakupami nowego sprzętu powinniście się pośpieszyć, bo od czwartku Merkury zacznie poruszać się biegiem wstecznym, wyznaczając 3-tygodniowy okres, w którym nie wszystko będzie przebiegać zgodnie z waszymi życzeniami. Środa okaże się najlepszym dniem na podróże oraz odwiedziny dalszej rodziny w związku ze Świętem Zmarłych. Druga połowa tygodnia zapowiada się znacznie spokojniej, najlepiej poczujecie się we własnym domu.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Panny 21 – 27 października 2019

Na początku tygodnia niektóre Panny zakochają się na zabój uznając, że trafiły na swój ideał, inne natomiast mają szansę poznać osoby charyzmatyczne, uduchowione lub związane z szeroko pojętą sferą artystyczną. Trygon Wenus do Neptuna w przeciwległych Rybach wprowadzi was w nastrój romantyczny lub zagłębicie się świat wyobraźni, sekstyl Wenus do Saturna natomiast pozwoli wyobrażenia przekształcić w konkretną rzeczywistość i stworzyć coś wyjątkowego, co sprawi dużą przyjemność. W środę, kiedy Słońce zawita do życzliwego Skorpiona, skierujecie uwagę na swoje otoczenie i zaczniecie przekazywać informacje budując swój publiczny wizerunek. Koniec tygodnia natomiast może okazać się trudny i pełen emocji z powodu napiętych aspektów Marsa i Saturna oraz zbliżającego się nowiu Księżyca w znaku Skorpiona – ktoś z bliskich powstrzyma was skutecznie przed popełnieniem finansowego błędu.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku