Archiwa kategorii: Panna – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Panny 12 – 18 listopada 2018

Kwadratura Merkurego w Strzelcu do Neptuna w Rybach utrudni wszelkie rozmowy i negocjacje, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Uważajcie na słowa i nie polegajcie na obietnicach, bo trudno je będzie dotrzymać. W sobotę natomiast czekają was dwa istotne wydarzenia astrologiczne – Wenus w Wadze wróci do ruchu prostego, co wpłynie pozytywnie na stan waszych finansów, natomiast władca waszego znaku Merkury zmieni bieg na wsteczny, co niestety utrudni wiele spraw w ciągu nadchodzących 3 tygodni.

Przez większość tygodnia Panny urodzone w ostatniej dekadzie znaku mogą odczuwać dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego, ale nie przejmujcie się, wszystko się unormuje, kiedy w piątek Mars opuści znak Wodnika i wkroczy do przeciwległych Ryb.

CzaroMarownik 2019

Horoskop tygodniowy dla Panny 5 – 11 listopada 2018

Merkury przebywa w znaku Strzelca, co nie stanowi dla niego mocnej pozycji, możecie więc odczuwać dyskomfort związany z koniecznością zajmowania się sprawami, do których nie macie przekonania. We wtorek Uran na najbliższe 4 miesiące wycofa się do znaku Barana, powrócą więc problemy, których nie udało się rozwiązać w minionych latach, związane finansowymi rozliczeniami, kredytami lub ubezpieczeniami. W środę nów Księżyca w przyjaznym znaku Skorpiona pomoże wam rozliczyć się z nieporozumieniami i rozpocząć nowy etap w każdym rodzaju związku. W czwartek Jowisz wkroczy do znaku Strzelca, spodziewajcie się w ciągu najbliższych 13 miesięcy powiększenia rodziny, zaręczyn, ślubów oraz rozwoju międzynarodowych kontaktów, zarówno osobistych, jak i zawodowych.
CzaroMarownik 2019

Horoskop tygodniowy dla Panny 29 października – 4 listopada 2018

Koniunkcja Merkurego z Jowiszem w znaku Skorpiona, do której dojdzie w poniedziałek, rozbudzi zainteresowanie sprawami międzynarodowymi, podróżami zagranicznymi, gorącymi dyskusjami na temat prawa, skupi uwagę na tym, co budzi emocje i kontrowersje w dziedzinie wyznawanych zasad. Może się okazać, że w sposób nieoczekiwany nawet dla samych siebie zmienicie zdanie na temat przyjaciół lub osób, które darzycie sympatią. W środę Merkury zmieni znak i wkroczy do znaku Strzelca, w którym nie czuje się komfortowo – zaczniecie zajmować się sprawami, w których nie jesteście ekspertami, a brak kompetencji pogorszy nastrój i popsuje dobre samopoczucie. Święto Zmarłych oraz nadchodzący weekend spędzicie w rozjazdach odwiedzając rodzinne groby.
CzaroMarownik 2019

Horoskop tygodniowy dla Panny 22 – 28 października 2018

We wtorek Słońce wkroczy do życzliwego znaku Skorpiona, w którym przebywa również Merkury, władca waszego znaku – uwagę skupicie na sprawnym przekazywaniu informacji, krótkich i dalszych podróżach oraz zgłębianiu ukrytych aspektów rzeczywistości. W środę dojdzie do pełni Księżyca w znaku Byka w koniunkcji z rewolucyjnym Uranem, co może oznaczać, że w sposób nieoczekiwany zostaniecie postawieni w sytuacji, w której trzeba podjąć nagłe decyzje związane z nauczaniem lub dotyczące spraw międzynarodowych. W czasie weekendu raczej nie uda się odpocząć, spodziewajcie się spotkań na wysokim szczeblu, niektóre osoby spotkają swoją poprzednią miłość – chociaż uznacie, że świetnie się rozumiecie, prędzej czy później dojdziecie do wniosku, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki.
CzaroMarownik 2019

Horoskop tygodniowy dla Panny 15 – 21 października 2018

Czeka was w tym tygodniu nagły wyjazd lub odwiedzi was ktoś dawno niewidziany, mogą wyniknąć z tego konflikty, których nie uda się powstrzymać. Panny samotne, jeśli spotkają na swej drodze kogoś, kto poruszy ich serce, powinny dobrze się zastanowić zanim zaczną umawiać się na ranki, bo w miarę upływu czasu osoba ta znacznie straci na atrakcyjności i w końcu zapragniecie wycofać się z relacji nie mającej szans na wspólną przyszłość. Kierowcy powinni uważać na drogach, unikajcie przekraczania prędkości i wyprzedzajcie z umiarem, ponieważ sytuacja na niebie ostrzega przed stłuczką lub niepotrzebnym mandatem. Szczególną uwagę powinniście zwrócić na stan zdrowia i zadbać o odpowiednią dietę.
CzaroMarownik 2019