Archiwa kategorii: Panna – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Panny 6 – 12 kwietnia 2020

Merkury jeszcze do soboty tranzytuje przeciwległy znak Ryb, zajmując wasz umysł koronawirusem i powodując trudności w porozumieniu się z innymi. Możecie odnieść wrażenie, że nikt was nie rozumie, a wszyscy wokół są niekompetentni, złapiecie się jednak również na tym, że sami też popełniacie błędy. Frustracja powoduje utratę energii i obniża odporność, dlatego niektóre Panny mogą poczuć się źle, zwłaszcza w połowie tygodnia, kiedy znają się pod wpływem pełni Księżyca w Wadze, połączonej z napiętym aspektem Marsa i Urana. W sobotę Merkury opuści wreszcie przeciwległy znak Ryb i wkroczy do Barana, w głowie wam się rozjaśni, zaczniecie szybciej myśleć i podejmować decyzje.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Horoskop tygodniowy dla Panny 30 marca – 5 kwietnia 2020

W tym tygodniu przede wszystkim powinniście zadbać o zdrowie własne oraz bliskich. Trudno wam będzie oderwać myśli od epidemii i tego, co dzieje się wokół, horoskop zachęca do czynnego zaangażowania się w poprawę sytuacji służby zdrowia – w poniedziałek Mars opuści znak Koziorożca i wkroczy do Wodnika, od razu też natrafi na Saturna, taki układ wskazuje na ograniczenia w działaniu i trudności, jakie napotkacie, nie powinno was to jednak zniechęcić. W piątek Merkury utworzy koniunkcję z Neptunem w przeciwległym znaku Ryb – starajcie się tego dnia oraz w czasie weekendu nie narażać się niepotrzebnie, ważne decyzje odłóżcie na później, nie wierzcie we wszystkie informacje, jakie do was dotrą, część z nich może być zwykłym kłamstwem lub pomyłką.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Horoskop tygodniowy dla Panny 23 – 29 marca 2020

To może być przyjemny tydzień przede wszystkim dla zakochanych Panien oraz dla osób zainteresowanych rozwojem duchowym. Merkury w przeciwległym znaku Ryb sprawi, że będziecie chodzić z głową w chmurach, oderwani od rzeczywistości, natomiast sekstyl Wenus do Neptuna, a następnie trygony Wenus do Jowisza i Plutona, które najsilniej odczujecie w czasie weekendu, wzniosą was na wyżyny emocjonalnych przeżyć. Większość planet, nawet tak energetycznych, jak pozostające w koniunkcji Mars i Pluton, przebywają w przyjaznych znakach, możecie więc zrobić dobry użytek z ich transformujących energii. Z dziećmi wreszcie uda się wam dojść do ładu, znajdziecie dla nich odpowiednie zajęcie, aby nie nudziły się przebywając w domu. Odkryjecie w sobie kreatywność, o którą siebie nie podejrzewaliście.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Horoskop tygodniowy dla Panny 16 – 22 marca 2020

W poniedziałek Merkury, wasz władca, wkroczy ponownie do przeciwległego znaku Ryb, w którym do piątku przebywać jeszcze będzie Słońce, sprawy partnerów, zarówno osobistych, jak i biznesowych, okażą się priorytetowe. Nie wszystko jednak pójdzie tak, jak zaplanowaliście, sytuacja zmieniać się będzie z godziny na godzinę, partnerzy mogą zmieniać zdanie, informacje otrzymane okażą się niejasne i poczujecie się trochę zamotani, zagubieni, niepewni. Zatroszczyć powinniście się przede wszystkim o bliskich, zwłaszcza o dzieci, nie zapominajcie jednak również o sobie. W piątek Słońce opuści przeciwległy znak Ryb i wkroczy do Barana, skupicie uwagę na zarządzaniu wspólnymi finansami. W czasie weekendu koniunkcja Marsa z Jowiszem i Plutonem w Koziorożcu wywoła konflikty z dziećmi, niektóre Panny staną się wyjątkowo kreatywne i przekonane o własnej nieomylności. W niedzielę Saturn opuści znak Koziorożca i wkroczy do Wodnika, najwyższy czas zacząć dbać o zdrowie.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>