Archiwa kategorii: Panna – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Panny 18 – 24 września 201

Koniunkcja Merkurego z Marsem w waszym znaku w opozycji do mglistego Neptuna wprowadzi chaos w sposób myślenia, starajcie się najpierw wszystko dokładnie przeanalizować zanim podejmiecie decyzję, bo pośpiech w tym tygodniu będzie waszym wrogiem i sprawdzić się może powiedzenie „co nagle to po diable”. Nie warto walczyć z wiatrakami, lepiej skupić się na tym, co istotne tu i teraz w realnej rzeczywistości.

W środę do waszego znaku wkroczy powabna Wenus, pozwólcie więc sobie na chwile przyjemności, zwłaszcza że dzień zapowiada się istotny również ze względu na nów, który nastąpi właśnie w Pannie – to może być początek miłej znajomości lub ciekawego, twórczego projektu. Kiedy w piątek Słońce opuści wasz znak i wkroczy do znaku Wagi, skupicie się na finansach. Trygon Merkurego do Plutona pozwoli wam zdobyć środki na ważne zamierzenia.

Horoskop tygodniowy dla Panny 11 – 17 września 2017

Merkury w koniunkcji z Marsem w waszym znaku to prawdziwa petarda, wszystko zaczniecie robić szybko i sprawnie, trudno będzie za wami nadążyć. Niestety, może się okazać również, że nie będziecie przebierać w słowach i niektóre osoby poczują się dotknięte waszymi krytycznymi uwagami. Również kwadratura Słońca w Pannie do Saturna w Strzelcu zapowiada, że zabraknie wam cierpliwości do osób zbyt powolnych lub utrudniających działanie, szczególnie urzędnicy mogą wam mocno zajść za skórę. Na osłodę nastąpi poprawa w sprawach finansowych, możecie spodziewać się zastrzyku sporej gotówki, szczególnie jeśli urodziliście się w trzeciej dekadzie znaku – horoskop radzi, aby nadwyżkę inwestować w nieruchomości.

Horoskop tygodniowy dla Panny 4 – 10 września 2017

W poniedziałek dadzą znać o sobie jakieś zgrzyty. Osoba, którą uważaliście za przyjaciela, odkryje karty, gotowi więc będziecie wycofać się z wcześniejszych zobowiązań. Od wtorku w waszym znaku gościć zacznie waleczny Mars, wszystkie sprawy nabiorą tempa, maruderzy oraz osoby nie dość dokładne i precyzyjne zaczną wzbudzać wasze zniecierpliwienie, a nawet złość, staniecie się jeszcze bardziej krytyczni niż zwykle. Opozycja Słońca w waszym znaku do Neptuna w przeciwległych Rybach wpłynie szczególnie frustrująco na Panny urodzone w drugiej dekadzie znaku, nic z wcześniejszych ustaleń się nie ostanie, ponieważ albo wy zmienicie zdanie, albo partner zacznie kręcić i wymykać się konkretnym ustaleniom. Merkury w Lwie od wtorku zmienia bieg na prosty, trygon do Urana uświadomi wam jasno co trzeba zrobić oraz oświetli drogę, którą powinniście podążać.