Archiwa kategorii: Panna – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Panny 17 – 23 września 2018

W tym tygodniu unikajcie podejmowania ryzyka, zwłaszcza w sprawach związanych ze zdrowiem, może się jednak okazać, że dotychczasowe środki zaradcze nie działają wystarczająco dobrze – w takim wypadku zastosujcie radykalną zmianę, nie oglądając się za siebie. Najlepszy dzień do podejmowania strategicznych decyzji nadejdzie w czwartek, kiedy Merkury w waszym znaku znajdzie się „w sercu” Słońca, śmiało pokazujcie światu swoje pomysły, możecie być pewni uznania i poparcia. Napięty aspekt między Marsem i Uranem zaowocuje zmianami w sprawach międzynarodowych. Zadbajcie w tym tygodniu o swoich czworonożnych przyjaciół, ponieważ ich zdrowie i dobro może być zagrożone.

Horoskop tygodniowy dla Panny 10 – 16 września 2018

Słońce w waszym znaku w sekstylu do Jowisza i w trygonie do Plutona zapewni powodzenie wszystkim ambitnym przedsięwzięciom. Śmiało sięgajcie po to, czego inni się boją, nie zabraknie wam energii i poczucia własnej wartości. Również Merkury pozwoli poczuć się pewnie, bo przebywa w waszym znaku – jedynie od środy do piątku pozostańcie ostrożni, gdyż opozycja tej planety do Neptuna w przeciwległych Rybach, wprowadzi wiele niepewności i nieporozumień. Na jaw wyjdą ukrywane do tej pory sprawy, w pracy się zagotuje, kiedy od wtorku Mars zacznie tworzyć napiętą konfigurację z Uranem i Wenus. Pod koniec tygodnia może was dopaść nagła niedyspozycja zdrowotna, wszystko z nadmiaru emocji i przepracowania.

Horoskop tygodniowy dla Panny 3 – 9 września 2018

W tym tygodniu wszystko wam sprzyja, Słońce w waszym znaku w opozycji do Neptuna dodaje wam energii i pozwala zrealizować marzenia, podążać za ideą i rozwijać wyobraźnię. Do czwartku Merkury, władca waszego znaku, tworzy korzystny aspekt z Wenus w Wadze, co sprzyja negocjacjom, rozmowom o miłości, zabieganiu o podwyżkę. W czwartek Merkury wkroczy do waszego znaku, uaktywniając bardzo korzystny wielki trygon z Uranem i Saturnem – osoby przedsiębiorcze mają szansę zbudować swoją przyszłość, opierając się na tradycji, ale stosując nowoczesne oraz innowacyjne rozwiązania. W czasie weekendu trochę nerwów popsują wam dzieci, na ich potrzeby będziecie zmuszeni wydać więcej, niż planowaliście. W niedzielę nów w waszym znaku pozwoli podjąć ważne decyzje i rozpocząć nowy projekt. To również idealny moment, aby rozpocząć prozdrowotną dietę.

Horoskop tygodniowy dla Panny 27 sierpnia – 2 września 2018

Słońce w waszym znaku (w konfiguracji łączącej sprzeczne tendencje) pozwoli wam pogodzić przeciwieństwa i poprawić sytuację w wielu dziedzinach wymagających zmiany. Wenus w znaku Wagi poprawi waszą sytuacje finansową i pozwoli mądrze wykorzystać rezerwy. Możecie spodziewać się awansu, podwyżki lub pochwały przełożonych, wasza aktywność i pracowitość zostaną dostrzeżone i docenione. Sprawy o zasięgu międzynarodowym warto rozpocząć w piątek, weekend to również znakomity moment, aby skorzystać z ofert „last minute” i wybrać się na niezapomniane wakacje, jeśli do tej pory tego nie uczyniliście – większość Panien jednak zdecyduje się pozostać w pracy, pilnując swojej kariery.