Archiwa kategorii: Panna – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Panny 6 – 12 lipca 2020

Słońce i Merkury w życzliwym Raku nadal kierują uwagę na życie towarzyskie i spotkania ze starymi, wypróbowanymi przyjaciółmi, uważajcie jednak, bo kwadratura Merkurego z mocnym Marsem w Baranie może was nagle i niespodziewanie wyprowadzić z równowagi. Zwłaszcza w środę i czwartek istnieje duże prawdopodobieństwo, że otrzymacie nieprzyjemne wiadomości na temat poczynionych inwestycji, zachowajcie spokój, pod koniec miesiąca okaże się, że to wy mieliście rację i sytuacja powróci do normy, nie obejdzie się jednak bez stresów. W piątek czekają was rozmowy i negocjacje, z których, niestety, niewiele wyniknie. W niedziele zrobi się nerwowo, ale nie powinno was to powstrzymać przed pójściem na głosowanie.
Moja i Twoja astrologia

Horoskop tygodniowy dla Panny 29 czerwca – 5 lipca 2020

Słońce i Merkury w przyjaznym znaku Raka przyniosą w tym tygodniu ciekawe spotkania z dawno nie widzianymi przyjaciółmi. W środę koniunkcja Merkurego ze Słońcem w sekstylu do nieprzewidywalnego Urana sprawi, że wpadniecie na rewolucyjne pomysły i zabłyśniecie na szerszym polu, proponując unowocześnienia lub ulepszenia wpływające korzystnie na środowisko ludzi, z którymi łączy was wspólnota zainteresowań. Koniunkcja Jowisza z Plutonem w Koziorożcu poprawi kreatywność i pozwoli niektórym Pannom skorzystać z wielkich możliwości, jakie się przed nimi pojawią. Nie zapominajcie, że Merkury, władca waszego znaku, porusza się ruchem wstecznym, unikajcie więc przynajmniej do 12 lipca podejmowania ważnych życiowych decyzji.
Moja i Twoja astrologia

Horoskop tygodniowy dla Panny 22 – 28 czerwca 2020

Zarówno Słońce, jak i Merkury, przebywają w życzliwym znaku Raka, jednak Merkury zmierza w złym kierunku, dlatego spotkania z przyjaciółmi lub z osobami, z którymi łączy was wspólnota zainteresowań, mogą napotykać trudności – ktoś się spóźni, inny nie dotrzyma terminu lub wy zrozumiecie coś zupełnie innego, niż wam przekazano, dlatego możliwe są frustracje i nieporozumienia. W czwartek Wenus w znaku Bliźniąt wyjdzie z retrogradacji, dlatego w pracy zrobi się przyjemniej i odczujecie więcej przyjemności. W niedzielę Mars opuści przeciwległy znak Ryb i wkroczy do Marsa, zaczniecie z większą energią zabiegać o wypłatę obiecanych świadczeń.
Moja i Twoja astrologia

Horoskop tygodniowy dla Panny 15 – 21 czerwca 2020

Słońce w Bliźniętach skłoni jeszcze w tym tygodniu do intensywnej pracy, natomiast Merkury w Raku skieruje uwagę na sprawy społeczne oraz zachęci do spotkań towarzyskich oraz intensywnego kontaktu z przyjaciółmi. Wtorek i środę warto przeznaczyć na działania zmierzające do poprawy sytuacji finansowej, w ogóle wszelkie ważne decyzje starajcie się podejmować do czwartku, ponieważ już w piątek Merkury, władca waszego znaku, zmieni bieg na wsteczny i aż do 12 lipca nie jest zalecane rozpoczynanie nowych, istotnych przedsięwzięć. Aspekty Marsa do Jowisza i Plutona, działające w drugiej połowie tygodnia, sprzyjają kreatywności, warto rozwijać swoje hobby, niektóre Panny mogą wygrać w konkursie lub na loterii. W sobotę późnym wieczorem Słońce zmieni znak i wkroczy do przyjaznego Raka, jednak w niedzielę dojdzie do zaćmienia Słońca, więc starajcie się odpuścić sobie tego dnia wszelkie ważne decyzje, panujcie nad emocjami i starajcie się dużo odpoczywać.
Moja i Twoja astrologia