Archiwa kategorii: Panna – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Panny 17 – 23 lipca 2017

Możecie się w tym tygodniu spodziewać podwyżki lub innego rodzaju gratyfikacji za wykonywaną racę, możliwe też, że otrzymacie intratną zawodową propozycję, przy której trudno przejść obojętnie. Uważajcie jednak, bo sytuacja ma drugie dno, którego nie znacie. Tydzień sprzyja utrwaleniu osiągniętej pozycji, możecie negocjować umowy i kontrakty, uważajcie tylko na nieuczciwych partnerów biznesowych, bo grozi wam, że zostaniecie oszukani. Osoba, którą darzycie uczuciem, może mieć poważne problemy zdrowotne lub łudzi was obietnicami, których nie zamierza spełnić. Korzystajcie z pozytywnej aury tygodnia, bo kiedy w sobotę Słońce opuści znak Raka i wkroczy do znaku Lwa, poczujecie się jak balonik, z którego uszło powietrze.

Horoskop tygodniowy dla Panny 10 – 16 lipca 2017

Na początku tygodnia wystąpią nieporozumienia w gronie przyjaciół, do próby sił dojdzie również w grupie osób, z którymi łączą was wspólne cele lub ideały. Okaże się, że macie zupełnie inne zdanie na te same tematy, a przeprowadzenie swojej woli będziecie trudniejsze, niż zakładaliście. Zamiast walczyć o honor i pryncypia, horoskop radzi wrzucić na luz i wybrać się na wakacje, ponieważ aura wyjątkowo sprzyja udanym podróżom i dobremu odpoczynkowi w towarzystwie najbliższych. Nie żałujcie wydanych pieniędzy, nawet jeśli zmuszeni zostaniecie do uruchomienia rezerw, ponieważ czekają was dodatkowe zarobki lub ekstra premia, którą warto wykorzystać, aby sprawić przyjemność sobie oraz bliskim.

Horoskop tygodniowy dla Panny 3 – 9 lipca 2017

Do środy macie szansę zebrać wokół siebie zwolenników i popleczników, którzy trzymać będą waszą stronę w przypadku zawodowych konfliktów. Od 3 lipca układ sił zmieni się, zawrzecie nowe koalicje, zweryfikujecie przyjaźnie, odmówicie wsparcia osobom, które na to liczyły. Panny posiadające dzieci przeżywać mogą w tym tygodniu problemy wychowawcze, starając się ograniczyć wpływy  innych osób na rozwój swoich najmłodszych. Partner życiowy okaże się w tym wypadku waszym przyjacielem, chociaż sam potrzebować będzie wsparcia lub pomocy. W czasie weekendu wybierzcie się gdzieś razem, odrobina romantyzmu zbliży was do siebie i pozwoli uniknąć konfliktów, wynikających ze zmęczenia i przepracowania.

Horoskop tygodniowy dla Panny 26 czerwca – 2 lipca 2017

W życiu Panien zaroi się od imprez towarzyskich, zaczniecie odcinać kupony od wcześniejszych wysiłków, aby otoczyć się gronem przyjaciół i wielbicieli. Trudno będzie się uchronić od zaproszeń na różnego rodzaju eventy, jubileusze, jedno spotkanie zacznie gonić drugie, aż wreszcie wywoła to zniecierpliwienie i wybuchniecie niekontrolowanym gniewem. Jak zwykle w takich przypadkach najbardziej ucierpią na tym najbliżsi, szczególnie dzieci. Niektóre Panny zdobędą nagrody lub inne gratyfikacje, ale wydatki okażą się większe od zysków, nie musicie się jednak przejmować, pieniędzy w przeciągu kilku najbliższych miesięcy nie powinno wam zabraknąć. Starajcie się opanować swój perfekcjonizm i powściągnijcie temperament, bo więcej stracicie, niż zyskacie na nadmiernych wymaganiach.

Horoskop tygodniowy dla Panny 19 – 25 czerwca 2017

Do środy jeszcze będziecie skupieni na sprawach zawodowych, ale kiedy tylko Słońce i Merkury opuszczą znak Bliźniąt i wkroczą do znaku Raka, rozluźnicie się i postanowicie więcej czasu poświęcić ukochanej osobie, przyjaciołom i spotkaniom towarzyskim. Na horyzoncie osób urodzonych w drugiej dekadzie znaku pojawi się romantyczna miłość, uda wam się spełnić długo skrywane marzenia. To znakomity czas na urlop, zabierzcie partnera/-kę na wytęsknione wakacje, będziecie się dobrze bawić w każdym miejscu, jakie wybierzecie. Pieniądze poleją się strumieniem, ale nie przejmujcie się, nad waszymi finansami do końca roku czuwa szczodrobliwy Jowisz, przyjdzie czas, że nadrobicie straty, tymczasem bawcie się dobrze i zapomnijcie o troskach.