Archiwa kategorii: Panna – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Panny 23 – 29 lipca 2018

Wenus w waszym znaku w opozycji do Neptuna w Rybach doda odrobiny pikanterii każdej relacji, wpłynie również znacznie na rozwój emocjonalnych zależności. Panny urodzone w drugiej dekadzie znaku mogą w tym tygodniu spotkać na swej drodze osobę, której gotowe będą oddać serce, zalecana jest jednak ostrożność w wyborze partnerów – pamiętajcie, że nie wszystko złoto, co się świeci. Zanim zakochacie się na zabój, zbadajcie dokładnie intencje, jakie kierują wybraną osobą, gdyż Neptun potrafi nieźle zawrócić w głowie i zamydlić oczy, nie dajcie się oszukać komuś, kogo mało znacie. Pod koniec tygodnia zadbajcie o zdrowie, uważajcie na to, co jecie, wybierajcie produkty świeże i nieprzetworzone. Od czwartku Merkury, władca waszego znaku, przechodzi w retrogradację, ważne decyzje odłóżcie więc na później.
W CzaryMary.pl trwa Magiczne Lato z Darmową Dostawą

Horoskop tygodniowy dla Panny 16 – 22 lipca 2018

Słońce w Raku nadal kieruje waszą uwagę na sprawy przyjaźni, wpływając pozytywnie na kontakty międzyludzkie. Wenus w waszym znaku utworzy pod koniec tygodnia sekstyl z Jowiszem w Skorpionie, co zadziała szczególnie korzystnie na zakochane Panny, możecie spodziewać się wyznań miłości lub ekscytujących podróży z ukochaną osobą. Pozostałe Panny ugruntują swoją pozycję zawodową, zajmą się sprawami międzynarodowymi, zawrą obiecujące znajomości lub zainteresują się działalnością artystyczną. Uważajcie jednak na zdrowie, bo Merkury jest w słabej pozycji, a koniunkcja Marsa z Południowym Węzłem Księżycowym w Wodniku może wpłynąć destabilizująco na jelita i trawienie, jeśli nie zachowacie umiaru w codziennej diecie.

Horoskop tygodniowy dla Panny 9 – 15 lipca 2018

We wtorek do waszego znaku wkroczy powabna Wenus i utworzy trygon z planetami o przeciwstawnej energii – wolne Panny mogą nagle i w zupełnie niespodziewany sposób zakochać się na zabój w osobie, której charakter i osobowość nie odzwierciedlają ich wyobrażeń o idealnym partnerze, jednak czas pokaże, że związek  okaże się trwały i stabilny. Dla pozostałych Panien jest to znakomity czas, aby zostawić wszystko za sobą i wybrać się w podróż, która spełni ich marzenia o wspaniałych wakacjach. W relacjach przyjacielskich pojawią się zgrzyty i nieporozumienia, kiedy w piątek dojdzie do nowiu i zaćmienia Słońca w znaku Raka, nie spodoba wam się fakt, że ktoś zechce ingerować w wasze życiowe wybory.
Odkryj magię kart Tarota

Horoskop tygodniowy dla Panny 2 – 8 lipca 2018

W tym tygodniu powinniście zwrócić szczególną uwagę na sprawy zdrowia, zarówno własnego, jak i osób, za które jesteście odpowiedzialni, ponieważ opozycja Merkurego do Marsa, pod wpływem której pozostaniecie od środy do piątku, zapowiada powrót dolegliwości. Panny na kierowniczych stanowiskach spotkają się z brakiem zrozumienia, zamiast wyładowywać się na podwładnych, wytłumaczcie wszystko jasno i prosto, aby wasze intencje zostały właściwie zrozumiałe. Aspekty Słońca z Jowiszem oraz Neptunem w życzliwych znakach wodnych zapowiadają szereg możliwości dobrej zabawy, zostawcie więc na boku sprawy zawodowe i korzystajcie z wakacyjnej aury.

Horoskop tygodniowy dla Panny 25 czerwca – 1 lipca 2018

Kontakty z przyjaciółmi oraz stosunki w grupie, z którą łączą was wspólne zainteresowania, nie ułożą się najlepiej ze względu na opozycję Słońca do Saturna. Szczególnie trudna sytuacja czeka was w czwartek i piątek, kiedy znajdziecie się pod wpływem działania pełni Księżyca w znaku Koziorożca. Pojawią się problemy z autorytetami oraz z osobami starszymi, za które jesteście odpowiedzialni. W piątek Merkury zmieni znak, wkroczy do znaku Lwa i utworzy kwadraturę do Urana, w trakcie weekendu staniecie się trochę nerwowi i sfrustrowani, szczególnie jeśli na ten czas zaplanowaliście urlop i podróże zagraniczne. Mimo wszystko horoskop radzi wrzucić na luz, zatroszczcie się o siebie, skorzystajcie z wakacji i ładujcie akumulatory, bo zbyt wiele energii poświęcacie pracy i sprawom zawodowym.
Odkryj magię kart Tarota

Horoskop tygodniowy dla Panny 18 – 24 czerwca 2018

Do środy jeszcze zaprzątać wam głowę mogą sprawy zawodowe, ale wielki trygon w znakach wodnych, złożony z Merkurego, Jowisza i Neptuna, nastroi was już wakacyjnie i sprawi, że zaczniecie myśleć o zbliżającym się urlopie. Czas sprzyja spotkaniom towarzyskim oraz imprezom w gronie przyjaciół, które pozwolą oderwać się od obowiązków. Panny urodzone w drugiej dekadzie znaku, jeśli zdecydują się na urlop w tym tygodniu, spędzą niezapomniane chwile, natomiast osoby, które postanowią skupić się na pracy, czekają dni pełne ciekawych wydarzeń. Od czwartku, kiedy Słońce zmieni znak i wkroczy do znaku życzliwego Raka, tworząc sekstyl z nieprzewidywalnym Uranem, wrzucicie na luz i postanowicie się zabawić. W czasie weekendu czeka was nieprzyjemna wymiana zdań z jednym z przyjaciół.