Archiwa kategorii: Panna – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Panny 21 – 27 maja 2018

Czekają was w tym tygodniu podróże zagraniczne oraz kontakty z cudzoziemcami lub zaczniecie zajmować się sprawami międzynarodowymi. To dobry moment na rozpoczęcie nauki języków obcych i chociaż na początku możecie poczuć się zagubieni, już niedługo rozjaśni się wam w głowie, a wiedza ta okaże się bardzo potrzebna w przyszłości. We wtorek i środę sprawy nabiorą przyspieszenia, powinniście podjąć wyzwanie i rozpocząć ważne przedsięwzięcie. Panny borykające się z problemami zdrowotnymi trafią na odpowiedniego lekarza, który szybko i sprawnie wyprowadzi ich na prostą.

Horoskop tygodniowy dla Panny 14 – 20 maja 2018

To idealny moment na złapanie last minute i zafundowanie sobie przyjemności w postaci wycieczki zagranicznej, planety sprzyjają szybkim decyzjom oraz wszelkim sprawom międzynarodowym. Szczególnie w drugiej połowie tygodnia, kiedy Uran wkroczy do życzliwego znaku Byka, możecie liczyć na szereg zaskakujących sytuacji w relacjach z obcokrajowcami, to również dobry moment na podjęcie istotnych decyzji związanych z wykształceniem.

Niektóre Panny, szczególnie urodzone w pierwszej dekadzie znaku, z dnia na dzień zmienią kierunek studiów lub arenę zainteresowań. Warto wrócić do uprawianego niegdyś hobby i utrwalić wszystko do czego doszliście w tej dziedzinie.

Pod koniec tygodnia uwaga na zdrowie, mogą pojawić się stany zapalne, na szczęście krótkotrwałe.
Odkryj magię kart Tarota

Horoskop tygodniowy dla Panny 7 – 13 maja 2018

Słońce w przyjaznym znaku Byka obdarzy was energią i zachęci do studiowania oraz podróżowania, nie róbcie jednak na razie planów wakacyjnych, bo wszystko jeszcze może się zmienić. Nawiążecie w tym tygodniu ciekawe kontakty międzynarodowe, trudno jednak będzie się porozumieć i uzyskać zrozumienie dla oryginalnych koncepcji, jakie zaproponujecie partnerom. Szczególnie napięte stosunki nastąpią w relacjach Panien z dorosłymi dziećmi, nie będziecie umieli zaakceptować ich sposobu myślenia i nowych form działania. W pracy otoczą was pochlebcy, ale nie ufajcie ich fałszywym komplementom, bo mają w tym swój interes. Coś może się w tym tygodniu zakończyć nieodwracalnie, starajcie się to po prostu zaakceptować, wszystko ma swój czas.

Horoskop tygodniowy dla Panny 30 kwietnia – 6 maja 2018

Tydzień sprzyja podróżom, wybierzcie się więc do miejsca, w którym jeszcze nie byliście, nie tylko sprawicie bliskim wielką przyjemność, ale sami odpoczniecie od nadmiaru obowiązków, którymi lubicie się obarczać. Koniec tygodnia wywoła frustrację, bo ktoś, na kogo liczyliście, okaże się nielojalny, zamiast się przejmować horoskop radzi wyciągnąć wnioski i zapytać samych siebie co spowodowało, że zaufaliście niewłaściwej osobie. Z drugiej strony skłonni będziecie podejrzewać o wszystko co najgorsze osobę, która na to nie zasługuje. Powinniście częściej polegać na intuicji, aby uniknąć w przyszłości pomyłek w doborze przyjaciół i współpracowników.