Archiwa kategorii: Panna – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Panny 25-31 stycznia 2021

Przez cały tydzień wasza uwaga skoncentrowana będzie na sprawach zdrowia, dostępie do środków medycznych oraz kontaktach z ochroną zdrowia. Słońce w znaku Wodnika znajdzie się we wtorek w napiętym aspekcie z rewolucyjnym Uranem w Byku, niektóre Panny postanowią zdobyć wiedzę, dzięki której utrzymają dobry stan zdrowia oraz znakomite samopoczucie. To dobry moment na zastosowanie nowej, oryginalnej  diety. Stosunki z podwładnymi oraz współpracownikami mogą się nagle skomplikować, panujcie nad emocjami szczególnie w czwartek, kiedy znajdziecie się pod wpływem pełni Księżyca w znaku Lwa – pełnia sama w sobie wpływa na emocje, a tym razem dodatkowo towarzyszą jej napięte kwadratury z Uranem i Marsem, należy więc zachować szczególną ostrożność i nie dać się sprowokować. Koniunkcja Wenus z Plutonem, do której dojdzie w czwartek i piątek, rozbudzi namiętności, pojawi się zazdrość i chęć posiadania partnera na własność.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop tygodniowy dla Panny 18-24 stycznia 2021

We wtorek Słońce opuści życzliwy znak Koziorożca i wkroczy do Wodnika, kierując uwagę na sprawy zdrowia oraz poprawę warunków pracy. O zdrowie powinniście zadbać szczególnie od środy do piątku, gdy znajdziecie się pod wpływem napiętej kwadratury Marsa i Urana w Byku do Jowisza w Wodniku – zupełnie nagle i niespodziewanie możecie zmierzyć się z niedomaganiami własnymi lub osób z waszego otoczenia, noście więc maseczki, starajcie się zachować ostrożność, unikajcie wszelkiego ryzyka. W czasie weekendu z jednej strony koniunkcja Słońca z Saturnem zachęci do odosobnienia, z drugiej pozytywny aspekt Wenus z Neptunem zapowiada romantyczne chwile i miłosne przeżycia. Single mają szansę poznać kogoś wyjątkowego, zakochane Panny natomiast zaczną snuć marzenia i planować wspólną przyszłość.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop tygodniowy dla Panny 11-17 stycznia 2021

W poniedziałek koniunkcja Merkurego z Jowiszem w Wodniku zachęci was do wyjścia poza strefę komfortu i podjęcia nowego wyzwania w pracy, jednak system nerwowy może nie być do tego przygotowany, dlatego następnego dnia, gdy Merkury znajdzie się w kwadraturze z Uranem, poczujecie się zestresowani i skłonni do emocjonalnych wybuchów. Sytuację podkręci dodatkowo napięta kwadratura Marsa do Saturna, lęk przed chorobą lub sprawami ostatecznymi sprawi, że poczujecie opór przed niektórymi działaniami i wybierzecie rutynę zamiast nowatorskich rozwiązań. W środę w przyjaznym Koziorożcu dojdzie do nowiu Księżyca w koniunkcji z nieprzyjemnym Plutonem – zmierzycie się z trudnymi emocjami, wywołanymi wspomnieniami. Niektóre Panny jednak podczas weekendu przeżyją miłe chwile, nawiążą romans lub zajmą się tym, co lubią robić najbardziej, do czego przyczyni się trygon Wenus do Urana.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy