Archiwa kategorii: Panna – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Panny 19 – 25 lutego 2018 roku

Słońce i Merkury, a także Wenus z Neptunem w przeciwległym znaku Ryb w napiętym aspekcie Marsa, zapowiadają, że to będzie dla was ważny tydzień ze względu na istotne rozmowy oraz negocjacje. Niektóre miłosne związki mogą przechodzić kryzys, inne przeciwnie – przeżyją renesans uczuć poprzez wprowadzenie odrobiny pikanterii i romantyzmu do wzajemnych stosunków. Nie należy, oczywiście, zapominać o duchowym wymiarze każdej istotnej relacji, ale bliskość oraz intymność buduje się również poprzez kontakt fizyczny. Niektóre Panny będą musiały zaopiekować się życiowym partnerem lub kimś z domowników, potraktujcie to jako szansę okazania miłości w swej najczystszej formie.

Horoskop tygodniowy dla Panny 12 – 18 lutego 2018 roku

Nadchodzi czas miłości, wolne Panny, szczególnie osoby urodzone w pierwszej dekadzie znaku, zostaną ugodzone strzałą Amora i zaczną snuć marzenia na jawie. Również w stałych związkach nastąpi renesans uczuć, a Walentynki w tym roku okażą się wyjątkowe i niepowtarzalne. Innowacyjne pomysły, jakie wdrożycie w zarządzanie zarówno ludźmi, jak i finansami, przyniosą wymierne rezultaty, śmietankę jednak spije kto inny. Pozostaniecie w cieniu kogoś, kto zechce wziąć na siebie wszystkie laury z wykonanej przez was pracy, szczególną ostrożność zachowajcie w czwartek i piątek, kiedy w znaku Wodnika dojdzie do zaćmienia Słońca, możecie wtedy stracić cierpliwość i wylać kawę na ławę. Również w sprawach zdrowia będzie to trudny tydzień, ale ostatecznie wyjdziecie ze wszystkiego obronną ręką.

Horoskop tygodniowy dla Panny 5 – 11 lutego 2018 roku

Panny cierpiące na chroniczne dolegliwości, mają szansę w tym tygodniu wpaść na pomysł, który doprowadzi je do zdrowia lub natrafią na lekarza, stosującego terapię właściwą dla ich schorzenia. To dobry moment na opracowanie zasad nowej diety, ale uda się wam ją wprowadzić dopiero w przyszłym tygodniu. Osoby skupione na sprawach zawodowych zrobią wszystko, aby poprawić atmosferę wśród współpracowników oraz podwładnych. Czekają was służbowe podróże, co wywoła różne perturbacje, ale okaże się wyjątkowo kształcące. W niedzielę Wenus zmieni znak i wkroczy do przeciwległych Ryb, przygotujcie się więc na sercowe dylematy i pojawiającą się na horyzoncie miłość.

Horoskop tygodniowy dla Panny 29 stycznia – 4 lutego 2018 roku

Sprawy zdrowia okażą się w tym tygodniu bardzo istotne. Unikajcie miejsc, gdzie przebywa wiele osób, aby nie złapać grypy, która przekształcić się może w coś poważniejszego. Jesteście obecnie dosyć osłabieni i podatni na infekcje, starajcie się więc dużo odpoczywać, szczególnie w środę i czwartek, kiedy znajdziecie się pod wpływem zaćmienia Księżyca w znaku Lwa. Również relacje z podwładnymi oraz wykonawcami zleceń ulegną pogorszeniu, starajcie się wykazać większą dozą wyrozumiałości wobec ich słabości lub niedomagań, nie wszystko da się zrobić tak, jak sobie tego życzycie. W czwartek, kiedy Merkury opuści znak Koziorożca i wkroczy do znaku Wodnika, poczujecie się zaskakiwani coraz to nowymi informacjami. Zamiast się denerwować, potraktujcie to jako wyzwanie, zmieńcie własne podejście, a okaże się, że nowe rozwiązanie jest nawet bardziej korzystne.