Archiwa kategorii: Panna – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Panny 5-11 kwietnia 2021

Aby świąteczny poniedziałek przeminął miło powstrzymajcie się przy stole od krytykowania obecnych oraz rozmów dotyczących zdrowia, epidemii i związanych z nią ograniczeń, skupcie się raczej na celebrowaniu chwili obecnej w gronie bliskich. We wtorek i środę sekstyl Wenus do Marsa pozwoli sprawnie załatwić zadania, wymagające współpracy innych osób. Od czwartku do niedzieli pozostaniecie pod wpływem kwadratury Marsa do Neptuna, w dodatku w czwartek i piątek Księżyc znajdzie się w przeciwległym znaku Ryb, trudno się będzie porozumieć z osobami o innych poglądach, uznacie je za mało kompetentne, ale wasze argumenty też nie zostaną zrozumiane. W piątek i sobotę natomiast sprzeczne aspekty Wenus, która z jednej strony utworzy korzystny sekstyl z dobroczynnym Jowiszem, z drugiej napiętą kwadraturę z potężnym Plutonem, sprawią że pojawią się fantastyczne okazje, ale wymagające całkowitego oddania i podporządkowania się trudnym do zaakceptowania wymogom. Sekstyl Merkurego do Saturna uporządkuje sprawy związane z ochroną zdrowia.

Wiedźma. Droga do siebie

Horoskop tygodniowy dla Panny 29 marca-4 kwietnia 2021

Od poniedziałku do środy Merkury, władca waszego znaku, znajdzie się w wyjątkowo niekorzystnej sytuacji, tworząc koniunkcję z Merkurym w przeciwległym znaku Ryb – szczególnie we wtorek unikajcie ryzyka i nie pozwólcie się oszukać, jeśli będziecie mieć jakiekolwiek wątpliwości odnośnie przedstawianych argumentów zrezygnujcie z podejmowania decyzji, bo istnieje ryzyko popełnienia błędu, który trudno naprawić. Wenus oraz Słońce w sekstylu do Saturna pomogą uzdrowić relacje w pracy, poprawią też i ustabilizują stan zdrowia, szczególnie w przypadku przewlekłych dolegliwości. W piątek sekstyl Merkurego do Plutona skłoni do przeprowadzenia ważnych rozmów, stosujcie jednak zasadę ograniczonego zaufania. Święta Wielkanocne zapowiadają się kameralnie, ale w niedzielę Merkury opuści przeciwległy znak Ryb i wkroczy do aktywizującego Barana, poczujecie się znacznie pewniej, gotowi do sprawnego podejmowania decyzji.

Wiedźma. Droga do siebie

Horoskop tygodniowy dla Panny 22-28 marca 2021

Merkury przebywa obecnie w przeciwległym znaku Ryb, trudno więc wam będzie wykazać się skutecznością działania, liczyć się bowiem będą sprawy partnera. Warto okazać empatię najbliższym, zwłaszcza w poniedziałek, kiedy Merkury znajdzie się w sekstylu z Uranem w Byku, wiele możecie nauczyć się o sobie i swoich nieświadomych reakcjach. Trygon Marsa do Saturna pomoże zwrócić się o pomoc do przyjaciół w przypadku zdrowotnych trudności, to także znakomity moment na rozpoczęcie diety, która pozostanie z wami długo i stanie się sposobem na życie. W środę kwadratura Merkurego w Rybach do Marsa w Bliźniętach sprawi, że staniecie się bardzo wygadani, uważajcie tylko, żeby pozwolić również innym wyrazić swoje zdanie. Od środy do końca tygodnia koniunkcja Wenus ze Słońcem pomoże dobrze zainwestować oszczędności. W niedzielę, kiedy dojdzie do pełni Księżyca w znaku Wagi, niektóre Panny sprawią sobie drogi prezent, co wywoła sporo emocji.

Wiedźma. Droga do siebie

Horoskop tygodniowy dla Panny 15-21 marca 2021

We wtorek Merkury opuści Wodnika i wkroczy do przeciwległego znaku Ryb, gdzie do końca tygodnia przebywają również Słońce i Wenus, sprawy partnerskie okażą się więc szczególnie istotne, wręcz priorytetowe. Warto uczynić wysiłek, posłuchajcie co ma do powiedzenia druga strona, nawet jeśli nie w pełni się zgadzacie, bowiem kompromis jest obecnie najlepszym wyjściem z każdej sytuacji. W środę i czwartek może dojść do próby sił, kiedy Słońce i Wenus znajdą się w sekstylu z Plutonem w Koziorożcu, pojawią się silne emocje, koniecznie trzeba zagrać w otwarte karty i wszystko sobie wyjaśnić, jeśli chcecie zachować związek w dobrym stanie – oczyszczeniu atmosfery sprzyja w tych dniach tranzyt Księżyca przez przyjazny znak Byka. W sobotę Słońce opuści przeciwległe Ryby i wkroczy do Barana, a w niedzielę podąży za nim Wenus, uwagę więc skierujecie na zarządzanie wspólnymi finansami.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy