Archiwa kategorii: Panna – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Panny 21 – 27 stycznia 2019 roku

Poniedziałkowa pełnia Księżyca w znaku Lwa niekorzystnie odbije się na sprawach zdrowotnych, może też popsuć relacje z podwładnymi i współpracownikami. Zachowajcie spokój i nie dajcie się ponieść emocjom. Kwadratura Marsa do Saturna zapowiada utrudnienia w wielu dziedzinach, nie możecie liczyć na przychylność urzędników oraz osób starszych lub konserwatywnych. Koniunkcja Wenus z Jowiszem w trygonie do Marsa, ale w trudnym aspekcie z Neptunem, przyniesie radości, które w niektórych przypadkach okażą się wielką mistyfikacją. W czwartek Merkury zmieni znak i przesunie się do Wodnika, staniecie się bardziej pomysłowi i otwarci, zwłaszcza w sprawach dotyczących zdrowia, na przykład, jeśli lekarze nie potrafią postawić właściwej diagnozy, zdecydujecie się zasięgnąć opinii specjalistów medycyny niekonwencjonalnej.
CzaroMarownik 2019. Kalendarz Magiczny

Horoskop tygodniowy dla Panny 14 – 20 stycznia 2019 roku

W poniedziałek Merkury w koniunkcji z Saturnem w sekstylu do Neptuna pozwoli wam skonkretyzować wyobrażenia, łatwiej będzie wytłumaczyć sprawy, które z natury są trudne do sprecyzowania, niektóre Panny jednak będą skłonne porzucić marzenia na rzecz twardej rzeczywistości. W drugiej połowie tygodnia dzieci zaskoczą was podejściem do dyscypliny, wyznaczając własne standardy zachowania, pojawią się też problemy w relacjach z osobami starszymi – nie zapominajcie, że „starych drzew się nie przesadza”, a sprzeciw wobec zmian jest w tym wypadku reakcją naturalną. Trygon Wenus do Marsa wprowadzi więcej namiętności we wzajemne relacje. To dobry moment na zakupy, ruszajcie na wyprzedaże.
CzaroMarownik 2019. Kalendarz Magiczny

Horoskop tygodniowy dla Panny 7 – 13 stycznia 2019 roku

Panny posiadające dzieci powinny skupić całą uwagę na swoich pociechach, bo może się zdarzyć, że wpadną w złe towarzystwo. Zamiast stosowania bolesnej krytyki i porównywania do innych, horoskop radzi wysłuchać cierpliwie, co wasze dzieci mają do powiedzenia, zanim wyrobicie sobie własną opinię – złość, wymagania i żelazne reguły rzadko kiedy przynoszą właściwe efekty. Kwadratura Merkurego do Marsa, pod wpływem której pozostaniecie w pierwszej połowie tygodnia, ostrzega również przed zbyt szybką jazdą i nierozważnym postępowaniem. Panujcie nad słowami, jeśli chcecie osiągnąć porozumienie. W drugiej połowie tygodnia koniunkcja Słońca z Plutonem pomoże wam osiągnąć ważny cel, nie obejdzie się jednak bez strat.
CzaaroMarownik - Najlepszy Magiczny Prezent na Gwiazdkę

Horoskop tygodniowy dla Panny 31 grudnia – 6 stycznia

Sylwestra prawdopodobnie spędzicie w domu lub na imprezie w gronie przyjaciół. Trygon Merkurego do Urana, pod wpływem którego pozostaniecie od wtorku do soboty, sprzyja dobrej zabawie i ciekawym rozmowom.  Dobre pomysły starajcie się zapisać, aby nie umknęły z pamięci, bo nadejdzie czas, w którym uda się je zrealizować. Koniunkcja Słońca i Saturna w pierwszych dniach tygodnia wywoła zmęczenie i popsuje nastrój, nie pozwalając cieszyć się drobnymi przyjemnościami, relacje z dziećmi ulegną pogorszeniu, starajcie się wprowadzić więcej luzu i wyrozumiałości do wzajemnych stosunków, szczególnie w niedzielę, kiedy dojdzie do zaćmienia Słońca w znaku Koziorożca.
CzaaroMarownik - Najlepszy Magiczny Prezent na Gwiazdkę