Archiwa kategorii: Panna – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Panny 22 – 28 lipca 2019

We wtorek Słońce wkroczy do Lwa, rozpoczynając miesiąc, w którym czujecie się zwykle trochę gorzej, brakuje wam energii i motywacji do działania. Dodatkowo Merkury w Raku porusza się biegiem wstecznym, budząc wątpliwości i niezamierzone nieporozumienia, utrudniając trzymanie się planu, co budzi frustrację. Od środy do piątku jednak, Merkury utworzy koniunkcję z powabną Wenus, zrozumiecie więc, że nie jest to czas na pracę intelektualną, tylko na miłość. W waszym życiu pojawią się dawno nie widziane osoby, życie towarzyskie rozkwitnie, więcej czasu zaczniecie spędzać z przyjaciółmi. To dobry moment na relaks i skorzystanie z wakacyjnej aury.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Panny 15 – 21 lipca 2019

Pełnia oraz zaćmienie Księżyca w znaku Koziorożca, do którego dojdzie we wtorek, podkręci emocje w pierwszej połowie tygodnia i wpłynie na relacje z przyjaciółmi, dziećmi oraz osobami, z którymi łączą was wspólne zainteresowania. Zachowajcie ostrożność w wyrażaniu uczuć, bo może to źle wpłynąć na przyszłość wzajemnych stosunków. Będziecie mieć tendencję do wywlekania na wierzch wszelkiego rodzaju „zaszłości” i spraw, które dawno powinny zostać zamknięte, to dobry moment, aby wszystko sobie wyjaśnić i wyczyścić, żeby pójść naprzód bez obciążeń oraz wypominania wzajemnych grzechów i niedociągnięć. W drugiej połowie tygodnia otrzymacie szansę na miłość, taką która łączy w sobie zarówno uczucia wyższe, jak i zmysłowe pożądanie, zwróćcie uwagę na kogoś z przyjaciół, być może nie dostrzegaliście sygnałów, jakie wysyłało od jakiegoś czasu czyjeś serce. W piątek Merkury wycofa się do znaku Raka, a w niedzielę znajdzie się „w sercu” Słońca, wykorzystajcie ten dzień na zrobienie dobrego wrażenia.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Panny 8 – 14 lipca 2019

Możecie w tym tygodniu liczyć na przyjaźń osób wykształconych, wysoko postawionych, cudzoziemców oraz podróżników, bowiem już w poniedziałek Wenus w Raku utworzy sekstyl z Uranem w Byku, a oba znaki są wam bardzo życzliwe. Również w poniedziałek wasz władca Merkury utworzy koniunkcję z Marsem, skłaniając do pośpiechu, równocześnie zmieni bieg na wsteczny, a będzie się cofał do końca miesiąca, unikajcie więc w tym czasie rozpoczynania ważnych spraw i podejmowania strategicznych decyzji. Kwadratura Marsa z Uranem, pod wpływem której pozostaniecie w drugiej połowie tygodnia, zapowiada konflikty w relacjach z przyjaciółmi, szczególnie cudzoziemcami. Również aspekty Słońca z Saturnem i Plutonem pod koniec tygodnia ostrzegają przed nieporozumieniami z dziećmi oraz z osobami, z którymi wiąże was wspólnota zainteresowań.
Green Witch. Zostań naturalną czarownicą!

Horoskop tygodniowy dla Panny 1 – 7 lipca 2019

Poniedziałek spędzicie pracowicie, nie zabraknie spotkań zawodowych i biznesowych. We wtorek dojdzie do zaćmienia Słońca w znaku Raka, w najbliższym czasie niektóre relacje w środowisku osób, z którymi łączy was wspólnota zainteresowań, mogą się skomplikować, a przyjaciele pokażą ciemną stronę swojej osobowości. Tego samego dnia Mars wkroczy do znaku Lwa, a w niedzielę zbliży się do niego wycofujący się ze znaku Merkury – za waszymi plecami pojawią się intrygi, uważajcie na plotki, które rozsiewają ukryci wrogowie. Całe szczęście w środę do przyjaznego Raka wkroczy Wenus, pojawi się wiele okazji do spotkań towarzyskich, niektóre wolne Panny odkryją w sobie głębsze uczucia do kogoś z kręgu przyjaciół.
Green Witch. Zostań naturalną czarownicą!