Archiwa kategorii: Rak – horoskop miesieczny

Horoskop na maj 2018 dla Raka

To będzie bardzo ważny miesiąc, pełen niespodziewanych wydarzeń i zaskakujących zwrotów akcji. Przygotujcie się na zmianę planów praktycznie w każdej dziedzinie życia, szczególnie jednak przeobrażenia dotyczyć będą relacji międzyludzkich oraz sytuacji w pracy. Do 19 maja, dopóki Wenus przebywa w znaku Bliźniąt, możecie czuć się nieco samotni i odrzuceni, zwłaszcza między 5 a 10 maja nastąpią wydarzenia, które podkopią wiarę w lojalność i wzbudzą podejrzenia o zdradę, niekoniecznie w sensie damsko-męskim. Jeszcze bardziej energetyczna okaże się druga połowa miesiąca, szczególnie intensywnie odczują to Raki urodzone w trzeciej dekadzie znaku – w pracy spodziewajcie się konfliktów oraz zaskakujących przetasowań interpersonalnych, jeśli nie zachowacie spokoju, grozi wam nawet strata pracy, niewykluczona jest redukcja etatów.

15 maja Uran, planeta odpowiedzialna za gwałtowne i nieprzewidywalne wydarzenia, opuści lubiącego rewolucję Barana i wkroczy do znaku nieznoszącego zmian Byka. Zakończy się 8-letni okres zawodowych wyzwań i rozpocznie się czas budowania nowych przyjaźni, Raki urodzone w pierwszej dekadzie znaku odnajdą w sobie społecznikowskie zacięcie lub wstąpią do organizacji skupiających osoby o podobnych zainteresowaniach. Zanim jednak do tego dojdzie, czeka was okres gwałtownych przeobrażeń i zmiana grupy przyjaciół, osoba, na której najbardziej polegaliście, może nagle was zawieźć lub opuścić. Poznacie ciemną stronę partnerów zarówno osobistych, jak i biznesowych, starajcie się odnaleźć w sobie wyrozumiałość oraz umiejętność wybaczania, a także siłę wewnętrzną, która pozwoli wam ochronić swoją nadwrażliwość.

Najlepsze dni dla miłości nastaną między 19 a 22 maja, kiedy do waszego znaku zawita Wenus i utworzy sekstyl do Urana – wolne Raki spotkają na swojej drodze osobę oryginalną, która zawróci im w głowie wywołując intensywne emocje, natomiast Raki pozostające w stałych związkach przeżyją za sprawą ukochanych szczególnie miłe chwile, które długo pozostaną w ich pamięci. Kiedy 21 maja Słońce wkroczy do znaku Bliźniąt, poczujecie się osłabieni i pozbawieni energii, dobrze wam zrobi krótki urlop i wyjazd w miejsce, w którym jeszcze nie byliście. Między 24 a 28 maja, podczas opozycji Wenus w waszym znaku do Saturna w Koziorożcu, możecie poczuć się szczególnie samotni i niekochani, ale pamiętajcie, że to tylko złudzenie, już po 30 maja czeka was spełnienie długo żywionych nadziei oraz marzeń.

Horoskop na kwiecień 2018 dla Raka

Do 20 kwietnia skupicie się na sprawach zawodowych, kontakty z partnerami zarówno życiowymi, jak biznesowymi okażą się trudne i wymagające. Dla niektórych Raków będzie to miesiąc pełen przemian i radykalnych zmian, do których będą musieli się przystosować bez względu na to, czy im się to podoba, czy nie. Warto otworzyć się na to, co i tak nieuniknione i zaakceptować nowe drogi, bo w wielu przypadkach okażą się bardziej interesujące oraz inspirujące niż poprzednie, a na ich końcu czeka was rozwój i satysfakcja, jaką odczujecie pokonując przeszkody, które wydawały się nie do pokonania.

Pierwsza dekada miesiąca wiązać się będzie z trudnościami w komunikacji z niektórymi osobami w pracy, odczujecie to jako pewien rodzaj bezwzględności. Wystąpią trudności w porozumieniu, szczególnie z przełożonymi oraz z osobami starszymi o konserwatywnej mentalności. Próba wprowadzenia elastyczności oraz radykalizacja działania spali na panewce. Najgorsze, co możecie zrobić, to zastosowanie presji oraz siły, gdyż napotkacie sprzeciw trudny do pokonania.

Druga dekada miesiąca okaże się jeszcze bardziej elektryzująca, szczególnie dni między 15 a 20 kwietnia obfitować mogą w szereg nieprzewidywalnych wydarzeń, na co wpływ będzie miał zarówno nów w znaku Barana w koniunkcji z rewolucyjnym Uranem, jak i Mars w koniunkcji z Plutonem w przeciwległym znaku Koziorożca. 15 kwietnia Merkury zmieni bieg na prosty, nie poprawi to jednak w znacznym stopniu komunikacji, szczególnie w ostatnim tygodniu miesiąca, ponieważ utworzy napięty aspekt z niewzruszonym, surowym, mało skłonnym do kompromisów Saturnem.

Dobra wiadomość jest taka, że do 24 kwietnia możecie liczyć na oddanych przyjaciół, którzy z cała mocą rzucą się, aby wam pomóc w każdej trudnej i konfliktowej sytuacji. Jeszcze większego wsparcia udzielą wam osoby życzliwe po 20 kwietnia, kiedy Słońce opuści znak wojowniczego Barana i wkroczy do spokojniejszego znaku Byka. Ostatnie dni miesiąca przyniosą rozwiązanie w trudnych sprawach partnerstwa, wiązać się to jednak będzie ze sporą dawką emocji.

Horoskop na marzec 2018 dla Raka

Na początku miesiąca planety w życzliwym znaku Ryb zadziałają stymulująco na wrażliwe Raki, pobudzając je do wyrażania uczuć, szczególnie dotyczy to osób, urodzonych w ostatniej dekadzie znaku. Wenus i Merkury do 7 marca wzbudzą w zakochanych Rakach lawinę emocji, będziecie mówić, pisać i opowiadać o miłości, zdradzie oraz lojalności, możecie być jednak pewni wzajemności swoich uczuć. Trygon Wenus do Jowisza pozwoli zawrzeć międzynarodowe przyjaźnie, pojawi się szansa na interesujące podróże zagraniczne.

Słońce aż do 20 marca przebywa w znaku Ryb, stwarzając szansę na samorealizację, szczególnie między 10 a 17 marca, kiedy pozostawać będziecie pod wpływem trygonu Słońca do Jowisza. Niektóre osoby spotkają się z atakiem zazdrości ze strony podwładnych lub współpracowników, nie powinniście się tym przejmować, bo szefowie są po waszej stronie. W pracy nastąpi czas rewolucji i restrukturyzacji, od was zależy czy dostosujecie się do zmian, czy postanowicie podjąć wyzwanie i poszukać innego miejsca, nie zapominajcie jednak, że w niektórych przypadkach lepsze jest wrogiem dobrego. 17 marca nastąpi nów w znaku życzliwych Ryb, jednocześnie Mars wkroczy do przeciwległego znaku Koziorożca, wasi wrogowie się uaktywnią, trzeba będzie zacząć bronić swojego zdania.

20 marca Słońce wkroczy do znaku Barana, aktywizując zawodową sferę życia, ostatnia dekada miesiąca okaże się wyjątkowo znacząca dla zajmowanej przez was pozycji. Niektóre Raki napotkają na swojej drodze nieprzejednanych wrogów, trzeba będzie stawić czoło atakom i wymaganiom ze strony przełożonych lub partnerów biznesowych. Związki nieformalne przeżywać mogą kryzys, głównie z przyczyny waszego zaangażowania w problemy zawodowe.

Od 23 marca Merkury w znaku Barana zmieni kierunek i zacznie poruszać się biegiem wstecznym, niektóre umowy stracą znaczenie, przełożeni wycofają się z zobowiązań. Nie jest to korzystny czas dla rozpoczynania nowych zawodowych projektów lub wprowadzania radykalnych zmian w dziedzinie kariery, wstrzymajcie się z tym do 15 marca, kiedy Merkury wróci do biegu prostego, skupcie się na umocnieniu pozycji i wprowadzeniu poprawek do wszystkich spraw, którymi się zajmujecie. Ostatnie dni miesiąca okażą się trudne emocjonalnie, starajcie się nabrać dystansu do otaczającej was rzeczywistości.

Horoskop na luty 2018 dla Raka

Na początku miesiąca nagle mogą pojawić się dolegliwości wywołane zaburzeniami pogodowymi oraz wewnętrznym niepokojem, uda wam się jednak szybko dojść do siebie, dzięki sekstylowi Merkurego do Marsa. Słońce, Wenus oraz Merkury w znaku ciekawego ludzi i świata Wodnika, stymulują do wykazania zainteresowania szeroko pojętą psychologią, sprawami ostatecznymi oraz pomysłami na zarządzanie majątkiem. Wenus, a następnie Słońce, w kwadraturze do Jowisza, wywołają poczucie nadmiernych oczekiwań w stosunku do dzieci, a także obiektu romantycznych uczuć. Nic się jednak złego nie dzieje, po prostu ogarniają was wątpliwości, których powinniście zaniechać i starać się myśleć bardziej pozytywnie.

Między 4 a 9 lutego pojawią się zawodowe możliwości, które powinniście szybko wykorzystać, szybkość działania będzie się tu bardzo liczyć. Raki bez pary, lub świeżo zakochane, przeżyją okres fascynacji osobą oryginalną i ciekawą, relacja rozwinie się jednak w większym stopniu w kierunku przyjaźni, niż miłości. 11 lutego Wenus opuści znak Wodnika i wkroczy do życzliwego znaku Ryb, aktywizując działalność artystyczną oraz wzbudzając w niektórych osobach uczucia wyższe. Staniecie się dużo bardziej wyrozumiali i skłonni do okazywania miłości bliźnim.

Między 10 a 18 lutego, kiedy pozostaniecie pod wpływem seksylu Słońca do Urana, otrzymacie zawodowa propozycję, która wpłynie na powiększenie stanu posiadania. Niektóre Raki zdecydują się na atrakcyjny, nisko oprocentowany kredyt. Dni między 14 a 16 lutego okażą się natomiast szczególnie niekorzystne dla rozpoczynania wszelkich działań, ze względu na zaćmienie Słońca w znaku Wodnika, powstrzymajcie się w tych dniach od podejmowania ważnych, życiowych decyzji. Horoskop radzi, aby trzymać się tego, co jest zbudowane na trwałych podstawach. Osoby urodzone w pierwszej dekadzie znaku mają szansę w tym miesiącu zawrzeć znajomości, które okażą się długotrwałe.

18 lutego zarówno Słońce, jak i Merkury, wkroczą do przyjaznego znaku Ryb, samopoczucie wielu Raków ulegnie więc poprawie, nadejdzie czas romantycznych uniesień oraz twórczych zmagań. Wykorzystajcie ostatnią dekadę miesiąca do rozwoju zarówno intelektualnego, jak i emocjonalnego.

Horoskop na styczeń 2018 dla Raka

Miesiąc okaże się bardzo istotny dla spraw osobistych. Już w pierwszych dniach Nowego Roku pełnia w waszym znaku podkręci emocje i sprawi, że zapragniecie wiedzieć na czym stoicie. Związki toksyczne, lub oparte na zasadach stosowania manipulacji i przymusu, mają szansę się zakończyć. Odnajdziecie w sobie wystarczająco dużo siły, aby samodzielnie stanąć na nogi i uniezależnić się od osób mających na was dominujący wpływ.

Wolne Raki weźmie w swoje władanie szalona namiętność, która osiągnie apogeum miedzy 7 a 10 stycznia. Nic się dla was nie będzie liczyło, poza miłością i pragnieniem osiągnięcia spełnienia w związku. Raki ambitne, dla których pozycja zawodowa wyznacza wartość społeczną, zaczną negocjować warunki współpracy, dające poczucie bezpieczeństwa zarówno finansowego, jak i emocjonalnego.

Między 11 a 15 stycznia Merkury w koniunkcji z Saturnem utrudni każdy rodzaj negocjacji, partner zarówno osobisty, jak i biznesowy okaże się nieprzejednany, a kwadratura Wenus i Słońca z Uranem zapowiada fiasko w próbach osiągnięcia porozumienia.

Nów w znaku Koziorożca, do którego dojdzie 17 stycznia, zapowiada początek nowej znajomości lub związku, a w niektórych przypadkach wręcz nowy życiowy rozdział. Na sprawy partnerskie macie czas do 18 stycznia, dopóki zarówno Wenus, jak i Słońce, przebywają w przeciwległym znaku Koziorożca, natomiast ostatnia dekada miesiąca, kiedy obie planety przeniosą się do znaku Wodnika, przyniesie więcej spokoju i refleksji. Słuchajcie intuicji, w czym pomoże sekstyl Merkurego do Neptuna, pod wpływem którego pozostaniecie między 18 a 22 stycznia, od 23 do 27 stycznia natomiast aspekty Merkurego pozwolą wam przeprowadzić szereg ważnych rozmów oczyszczających atmosferę w ważnych dla was związkach.

Dobrze się zastanówcie nad tym, do czego dążycie i unikajcie podejmowania  istotnych dla was decyzji w dniach 30-31 stycznia, bo znajdziecie się pod wpływem zaćmienia Księżyca, łatwo wtedy popełnić błąd.

Horoskop na grudzień 2017 dla Raka

Miesiąc może rozpocząć się awanturą za sprawą opozycji Marsa do Urana w połączeniu z pełnią Księżyca w Bliźniętach. Napięta atmosfera w domu i w pracy może się utrzymywać do 9 grudnia, dopóki Mars przebywa w znaku Wagi, dlatego należy uzbroić się w cierpliwość i nauczyć się trudnej sztuki wybaczania. Gniew najlepiej zamienić na współczucie, wtedy łatwiej radzić sobie w sytuacji kryzysu. Stres negatywnie wpływa na wasze zdrowie, szczególnie ucierpieć może żołądek i kręgosłup. Między 3 a 23 grudnia cofający się Merkury przypomni o dolegliwościach, o których chcielibyście zapomnieć. Również w pracy powrócą zamiecione pod dywan problemy, niesprawdzone wcześniej informacje teraz trzeba będzie skorygować. Nawiążecie współpracę z osobą bliską waszemu sercu, co rozjaśni trudy pracy zawodowej, z większą niż zwykle przyjemnością zabierzecie się za wykonywanie zaległych zadań.

Po 9 grudnia, kiedy do życzliwego znaku Skorpiona wkroczy pożądliwy Mars, życie emocjonalne nabierze jeszcze większego znaczenia, wolne Raki zaczną romansować na całego i zrobią wszystko, aby osiągnąć swój cel. Całą uwagę skierujecie na sprawienie sobie przyjemności, niektóre osoby rzucą się w wir zabawy, ogarnie was przedświąteczne szaleństwo, zarówno w sensie życia towarzyskiego, jak i zakupowego.

Dni między 14 a 18 grudnia, podczas trygonu Słońca z Uranem, okażą się bardzo produktywne i korzystne dla spraw zawodowych, to dobry moment, aby podgonić zaległości, dokonać korekty ważnych projektów i zająć się własną karierą. Również kontakty z przyjaciółmi przyniosą wam wiele ekscytacji i ważnych wiadomości.

20 grudnia nastąpi bardzo ważne dla was wydarzenie – po blisko 3 latach pobytu w znaku Strzelca Saturn, planeta obowiązku i ograniczeń, ale również trwałości i konsekwencji, wkroczy na kolejne lata do znaku Koziorożca. Problemy z kręgosłupem, skórą oraz wszelkie przewlekłe dolegliwości mają szansę się zakończyć, jeśli odpowiednio zadbaliście o siebie w ciągu mijającego roku. Pod koniec grudnia wydarzenie to odczują przede wszystkim Raki urodzone w pierwszej dekadzie znaku.

W czasie Świąt i zaraz po nich możliwe są zaręczyny, deklaracje rozpoczęcia wspólnego życia, ustalanie daty ślubów. W czasie ostatnich dni roku odczujecie ogromną odpowiedzialność za partnera i skierujecie całą swoją uwagę na związki osobiste. Również sprawy zawodowe zobaczycie w zupełnie innym świetle, co umocni waszą pozycję w każdym rodzaju relacji. Na waszej drodze staną osoby starsze i doświadczone, macie szansę skorzystać z ich wiedzy.

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

Horoskop na listopad 2017 dla Raka

Osoby bliskie, a szczególnie te, które darzycie głębokim uczuciem, doprowadzać was będą do szału praktycznie przez większość miesiąca. Pierwszy tydzień listopada minie w nastroju nostalgicznym, targać będą wami uczucia zmienne, a zarazem bardzo intensywne. Pełnia Księżyca w znaku Byka, do której dojdzie 4 listopada, wywoła u wielu Raków łzy emocji w związku z działaniami domowników, dzieci lub kobiet w rodzinie. Osoby, które straciły kiedyś bliskich, dosyć długo pozostaną w nastroju nostalgii i melancholii, energii nabierzecie dopiero po 7 listopada, kiedy Wenus opuści znak Wagi i wkroczy do znaku Skorpiona.

Do 16 listopada czeka was ocean namiętności, który pochłonie szczególnie Raki urodzone w pierwszej dekadzie znaku. Koniunkcja Wenus z Jowiszem w życzliwym znaku Skorpiona zapowiada wielką miłość osobom szukającym swojej drugiej połówki, również w stałych związkach zapłonie ogień, podsycany przez pożądanie i zazdrość.

Między 13 a 23 listopada w wielu rodzinach dojdzie do nieporozumień, to dobry moment, aby zakończyć toksyczne związki i rozpocząć życie na własny rachunek. Starajcie się opanować chęć odpowiadania agresją na agresję, bo siła partnera jest większa a koszty emocjonalne, jakie poniesiecie, niewarte kruszenia kopii, horoskop radzi odpuścić, wybaczyć, jeśli zachodzi taka potrzeba, ale nie uzależniać się więcej od wpływu osób, których działanie w waszym życiu zaczęło być toksyczne. Do 22 listopada Słońce w przyjaznym Skorpionie sprzyjać będzie realizacji wszelkich pomysłów, energii wam nie zabraknie, wykorzystajcie więc czas na podsumowania, aby podjąć konstruktywne decyzje.

W ostatnim tygodniu miesiąca, kiedy Słońce przebywać będzie w znaku Strzelca, uwagę powinniście skierować na działania prozdrowotne, czeka was również rewolucja w miejscu pracy. Nie reagujcie impulsywnie, bo możecie więcej stracić niż zyskać w ostatnich dniach listopada, kiedy Mars utworzy opozycję do Urana, związanego w waszym horoskopie ze sferą spraw zawodowych.

Horoskop na październik 2017 dla Raka

Do 14 października Wenus w życzliwym znaku Panny w koniunkcji z popędliwym Marsem zawróci w głowie zakochanym Rakom. Namiętność i pożądanie wymusi wiele poważnych rozmów i deklaracji, nie zadowolicie się niezobowiązującymi spotkaniami, zapragniecie związku usankcjonowanego rytuałem w postaci obrączki, wspólnego zamieszkania lub przynajmniej obietnicy małżeństwa. Kwadratura obydwu planet do Saturna sprawi, że w związkach pojawią się wzajemne zobowiązania oraz warunki, które należy spełnić. Pełnia w znaku Barana uświadomi wam zawodowe problemy, wynikające z nieumiejętności porozumienia i osiągnięcia kompromisu ze współpracownikami. Raki urodzone w drugiej dekadzie znaku mogą doświadczyć problemów w dziedzinie szeroko pojętej komunikacji oraz edukacji, zachowajcie ostrożność za kierownicą, stosujcie się do znaków drogowych, nie przekraczajcie prędkości, bo mandat lub stłuczka staną się waszym udziałem. Załatwianie spraw urzędowych również może napotkać niespodziewane trudności w pierwszej dekadzie miesiąca, między 10 a 20 października natomiast unikajcie stawiania spraw na ostrzu noża. Dogadacie się z władzą i urzędami, w czym pomoże najpierw sekstyl Merkurego a następnie Słońca do Saturna. 10 października Jowisz zmieni znak, opuści Wagę i wkroczy do przyjaznego Skorpiona, rozpoczynając rok, który przyniesie szereg okazji do wzbogacenia, podróżowania, rozwoju miłości, znalezienia hobby i zgłębiania emocjonalnych zależności. Jowisz będzie wam sprzyjał do listopada 2018 roku, starajcie się wykorzystać ten czas jak najlepiej. Do rewolucyjnych zmian w pracy i w domu przygotujcie się między 17 a 23 października, kiedy Słońce w Wadze utworzy opozycję do Urana w Baranie, niektóre osoby podejmą decyzje radykalne, u innych zakończy się na burzy w szklance wody, pozostańcie jednak czujni i nie poddawajcie się nadmiernym emocjom. Kiedy 23 października Słońce wkroczy do życzliwego wam znaku Skorpiona i utworzy koniunkcję z przynoszącym szczęście Jowiszem, Raki urodzone w pierwszej dekadzie znaku mogą spodziewać się szansy od losu. Ostatni tydzień miesiąca przyniesie widoczne zmiany na lepsze.

Horoskop na wrzesień 2017 dla Raka

Dwie pierwsze dekady września obfitować będą w spotkania, rozmowy, krótkie podróże zarówno służbowe jak i prywatne. Do 10 września Słońce w życzliwym znaku Panny zachęci osoby urodzone w drugiej dekadzie znaku do wykazania się pracowitością, umiejętnością zarówno zdobywania, jak i przekazywania wiedzy, działalnością związaną z literaturą, wydawaniem książek oraz dziennikarstwem. Merkury w koniunkcji z Marsem w trygonie do Urana sprawi, że zaczniecie inwestować w rozwój swojej kariery. Wpadną wam do głowy innowacyjne pomysły, które wykorzystacie w pracy zawodowej. Wenus w znaku Lwa zapewni stały dopływ środków finansowych, szczególnie w połowie miesiąca, kiedy utworzy szereg korzystnych aspektów z Jowiszem, Saturnem i Uranem. Pojawią się propozycje, które na długo ugruntują waszą pozycję. Osoby szukające pracy w sposób nieoczekiwany mogą ją uzyskać – ktoś sobie o was przypomni lub zaproteguje i nagle zadzwoni telefon z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną. Od 10 września Merkury w Pannie zapewni umiejętność dobrego wysławiania się, nie powinniście więc mieć problemów z uzyskaniem pozytywnego wrażenia, natomiast trygon Słońca do Plutona w dniach 8-12 września obdarzy was pewnością siebie i magnetyzmem, dzięki któremu zdobędziecie przewagę w negocjacjach. Jedyne co może stanąć wam na drodze do osiągnięcia sukcesu to problemy zdrowotne, na kontuzje i problemy z kręgosłupem narażone  będą osoby, które nie zapanują nad emocjami, uważajcie także za kierownicą, nie przekraczajcie prędkości, bo kwadratura Słońca do Saturna wystawi wam rachunek w postaci mandatu drogowego lub stłuczki. Również koniunkcja Marsa z Merkurym w opozycji do Neptuna zapowiada skłonność do pośpiechu i niecierpliwości. Kiedy 22 września Słońce przesunie się do znaku Wagi więcej czasu zaczniecie spędzać w domu, bliscy upomną się o swoje prawa, trzeba będzie zająć się dziećmi i rodziną. Ostatnia dekada miesiąca minie pod znakiem walki o sprawy związane z edukacją oraz przepływem informacji.

Horoskop na sierpień 2017 dla Raka

Do 26 sierpnia Wenus w waszym znaku obdarzy Raki wdziękiem, urokiem osobistym i skłonnością do emocjonalnych zawirowań. Dla niejednego przedstawiciela znaku Raka sierpień okaże się miesiącem miłości i zauroczenia, korzystajcie z nadarzającej się okazji, wychodźcie z domu, odwiedzajcie znajomych, bo tuż za rogiem czeka ten wymarzony lub ta wymarzona. Między 5 a 13 sierpnia nastanie czas spotkań towarzyskich, wakacyjnych wyjazdów, miłosnych wyznań. Randka zacznie gonić randkę, nie będziecie mogli doczekać się randez vous, aby spojrzeć w oczy ukochanemu/ukochanej. Miłość upomni się o swoje prawa, zaowocuje wakacyjnym romansem a być może nawet uczuciem na całe życie. Zadbajcie o wygląd, to dobry moment na zabiegi upiększające, wybierzcie się do fryzjera lub na masaż, ciało odpowie witalnością a poczucie pewności siebie znacznie się poprawi. Uważajcie na finanse podczas pełni, połączonej z zaćmieniem Księżyca w znaku Wodnika w dniach 7-8 sierpnia, starajcie się zachować ostrożność przy wszelkiego rodzaju transakcjach, zwłaszcza internetowych. Czekają was romantyczne wieczory przy świecach, kiedy między 8 a 15 sierpnia Wenus utworzy trygon do Neptuna, opozycja Merkurego do Neptuna ostrzega jednak, że staniecie się zbyt łatwowierni i skłonni patrzeć na partnera przez różowe okulary, przebudzenie z sielanki może okazać się bolesne dla niektórych, zbyt naiwnych osób, które własne wyobrażenia biorą za rzeczywistość. Łatwo was będzie w tym czasie oszukać, starajcie się więc mocno stąpać po ziemi, aby nie ulegać iluzji. Słońce w sekstylu do Jowisza i trygonie do Saturna sprzyja natomiast w tym czasie transakcjom finansowym, macie szanse na dobre i długotrwałe inwestycje, pod warunkiem, że nie dacie się namówić na niepewne transakcje, licząc na zbyt szybkie zyski. Między 12 a 16 lipca, kiedy Wenus w waszym znaku utworzy opozycję do Plutona w Koziorożcu, możecie wpaść w sidła zaborczej i obezwładniającej namiętności, partner okaże się gwałtowny i zazdrosny, starajcie się więc nie dawać powodów do podejrzeń o zdradę. Między 15 a 22 sierpnia Słońce w Lwie utworzy trygon do Urana w Baranie, pozostańcie czujni, bo pojawi się możliwość awansu lub spektakularnych zysków, kariera ruszy do przodu, co zaprocentuje poprawą finansów. Kiedy 23 sierpnia Słońce zawita do przyjaznego znaku Panny, robota zacznie dosłownie „palić wam się w rękach”, nastąpi czas powrotów do pracy i codziennych zobowiązań, wrócicie jednak z przyjemnością, bo pojawi się możliwość szybkiej kariery, planety sprzyjają osobom przedsiębiorczym i odważnym, nie uciekającym przed zmianami. Między 22 a 26 sierpnia Wenus w kwadraturze do Urana zakończy nieudane związki, natomiast relacje z większym potencjałem ulegną gwałtownej przemianie. W wielu przypadkach okaże się, że to zwykła burza w szklance wody, jednak po 26 sierpnia, kiedy Wenus opuści wasz znak i wkroczy do Lwa, miłość przestanie już wami kierować i zwrócicie się w stronę zabezpieczania stanu posiadania.