Archiwa kategorii: Rak – horoskop miesieczny

Horoskop miesięczny na lipiec 2019 dla Raka

Do 23 lipca Słońce przebywa w waszym znaku, zasilając was życiową energią, będzie to jednak okres bardzo intensywny, jak również ważny dla nadchodzącej przyszłości. Miesiąc rozpocznie się z przytupem – 2 lipca dojdzie do zaćmienia Słońca w waszym znaku, to może być początek całkiem nowej relacji osobistej, która objawi się z całą swoją mocą w nadchodzących tygodniach. Tego samego dnia Mars opuści wasz znak, a już następnego wkroczy do niego Wenus rozpoczynając miesiąc, w którym liczyć się będzie przede wszystkim miłość oraz relacje międzyludzkie.

W dniach 8 – 11 lipca Wenus utworzy sekstyl z burzliwym Uranem, co zaowocuje nawiązaniem nowej przyjaźni, która pomoże uporać się ze skutkami opozycji Słońca do Saturna – niektóre Raki dojdą do wniosku, że tkwią w toksycznym związku, ograniczającym ich wolę i osobowość, warto zwierzyć się komuś, kto was zrozumie i doceni, a także wesprze w potrzebie.

Koniunkcja Merkurego z Marsem, a następnie kwadratura Marsa z Uranem, pod wpływem której pozostaniecie między 9 a 12 lipca, wywoła w was silną potrzebę zrobienia porządków, głównie w sferze finansowej waszego życia. Działający w tym samym czasie trygon Słońca do Neptuna skłoni was do spełnienia marzeń i zrealizowania planów, które od dłuższego czasu odkładaliście na później. Niektóre Raki wejdą na drogę rozwoju duchowego, inne zagłębią się w świat iluzji, w tym muzyki, filmu lub teatru.

Dni między 15 a 17 lipca okażą się szczególnie intensywne za sprawą rozmaitych aspektów w połączeniu z zaćmieniem Księżyca w przeciwległym znaku Koziorożca, to może być dla was przełomowy moment, w którym wykażecie się siłą i determinacją w podejściu do każdego rodzaju związku pod warunkiem, że nie pozwolicie emocjom decydować o waszym życiu – dobrze jest wsłuchać się w siebie i zrozumieć swoje pragnienia, ale życie w realnym świecie wymaga praktycznego podejścia do rzeczywistości. Niemniej jednak jeśli czujecie, że ktoś was krzywdzi lub otrzymujecie mniej, niż na to zasługujecie, stańcie do walki i sięgnijcie po wszystko, co się wam należy, wspomoże was w tym opozycja Słońca do Plutona, a następnie między 16 a 21 lipca Wenus w aspekcie Saturna, Neptuna i Plutona. Wolne Raki mogą w tych dniach zakochać się do szaleństwa lub przeżyć intensywne doświadczenie, które zapamiętają na długo.

21 lipca w waszym znaku dojdzie do koniunkcji cofającego się Merkurego ze Słońcem, powrócą sprawy „zamiecione pod dywan”, to dobry dzień na przeprowadzenie ważnej rozmowy. 23 lipca Słońce opuści wasz znak i przesunie się do znaku Lwa, zwracając waszą uwagę na sprawy finansowe. Wenus w koniunkcji z Merkury oraz Mars w trygonie do Jowisza sprawią, że rzucicie się w wir pracy, podczas gdy inni udadzą się na urlop. Ostatnie dni miesiąca przyniosą rewolucję w sprawach finansowych.
Green Witch. Zostań naturalną czarownicą!

Horoskop na czerwiec 2019 roku dla Raka

Do 21 czerwca Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, co was osłabia energetycznie, dlatego starajcie się nabrać dystansu lub wręcz wziąć kilka dni urlopu, aby oderwać się na jakiś czas od codzienności. 4 czerwca Merkury zawita do waszego znaku, powodując większą ruchliwość i chęć podróżowania. Do 9 czerwca Wenus przebywa w życzliwym Byku, stwarzając przestrzeń do rozwoju kontaktów towarzyskich, dlatego warto wybrać się na działkę pokopać ogródek, do przyjaciół na grilla lub na imprezę w niewielkim gronie, żeby trochę się odstresować.

Między 8 a 12 czerwca aspekty Słońca skłonią was do nagłych, nieprzemyślanych podróży, typu „last minute”, kierujcie się intuicją, nie pozwólcie sobie wcisnąć czegoś, z czego nie będziecie w pełni zadowoleni. Mars w waszym znaku zachęca do aktywności, ale w drugiej dekadzie czerwca opozycja do Saturna ograniczy wasze zapędy i uniemożliwi wykazanie się przedsiębiorczością, inicjatywa napotka nieprzewidziane trudności, urzędnicy będą mało życzliwi, a partnerzy zaczną się czepiać – najgorsze co możecie w tej sytuacji zrobić to zareagować agresją, więc starajcie się opanować emocje, szczególnie 17 czerwca, kiedy dojdzie do pełni Księżyca w znaku Strzelca, bo stres może odbić się na zdrowiu.

Najtrudniejsze dni nadejdą między 18 a 23 czerwca, kiedy Merkury z Marsem w waszym znaku utworzą opozycję z Plutonem w Koziorożcu, niektóre Raki wykażą się w tym czasie dużą asertywnością i determinacją w wyjaśnieniu nieporozumień, gotowe pójść na barykady, byle wygrać słowną potyczkę – horoskop ostrzega, że nie warto kruszyć kopii o sprawy, na które nie macie wpływu, bo nic nie uzyskacie, a stracicie energię, jeśli jednak jakaś sprawa w ważnej dla was relacji wymaga oczyszczenia i przemiany, nie wahajcie się użyć każdego argumentu i raczej opuście nieudany związek, niż macie trwać w toksycznej sytuacji. Szczególnie po 21 czerwca, kiedy Słońce zawita do waszego znaku, odzyskacie energię i wiarę we własne możliwości. Układ okaże się korzystny dla sportowców, którzy będą w stanie pokonać własne rekordy. Merkury opuści wasz znak dopiero 27 czerwca, macie więc czas na podjęcie ważnych decyzji. W ostatnich dniach miesiąca, kiedy Słońce w waszym znaku utworzy sekstyl z Uranem, możecie liczyć na szczęśliwe zbiegi okoliczności oraz wsparcie przyjaciół.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop na maj 2019 roku dla Raka

Słońce w życzliwym znaku Byka do 21 maja skupi waszą uwagę na relacjach z przyjaciółmi oraz rozwinie życie towarzyskie, nów Księżyca, do którego dojdzie 4 maja wyznaczy początek nowego przedsięwzięcia, w którym liczyć się będzie współpraca z kobietami. W pierwszej dekadzie miesiąca może dojść do nieporozumień w pracy, okaże się, że ktoś pod wami dołki kopie lub rozsiewa plotki i niesprawdzone informacje, najłatwiej się z tym rozprawicie ignorując ukrytych wrogów, skupiając się na rzetelnym wykonywaniu obowiązków, jednocześnie podkreślając swój wkład w wykonanie zadań. Prawda wyjdzie na jaw między 7 a 9 maja, kiedy Merkury utworzy koniunkcję z Uranem w Byku – możecie liczyć na lojalność przyjaciół, dotrzecie do informacji, które pomogą poprawić wasz wizerunek.

W pierwszej dekadzie miesiąca dbajcie o zdrowie, bo pojawią się przejściowe dolegliwości, wynikające ze słabej odporności na stres. Między 9 a 14 maja Słońce w trygonie do Saturna pozwoli utrwalić relacje oparte na długotrwałej przyjaźni i wspólnych celach, natomiast Wenus w aspektach Jowisza, Marsa i Plutona rozbudzi namiętności, umożliwi przeżycie szalonej miłości lub nawiązanie niecodziennej znajomości, sprzyjać też będzie ryzykownym decyzjom finansowym.

15 maja Wenus zmieni znak i wkroczy do Byka, następnego dnia Mars wkroczy do waszego znaku i utworzy sekstyl z Wenus, rozpocznie się czas namiętnej miłości, czarujących randek, uda się zdobyć czyjeś serce – dotyczy to głównie Raków urodzonych w pierwszej dekadzie znaku (22.06 – 1.07).

18 maja dojdzie do pełni w Skorpionie, natomiast Wenus utworzy koniunkcję z nieprzewidywalnym Uranem – między 16 a 21 maja uczucia dojdą do głosu, nie da się ich ukryć, unikajcie bezpodstawnej zazdrości, ufajcie intuicji, otwórzcie się na miłość, która w sposób nieoczekiwany zapuka do bram serca. To również znakomity czas na zawieranie przyjaźni z osobami o niecodziennych poglądach.

21 maja Słońce oraz Merkury wkroczą do Bliźniąt, rozpoczynając miesiąc, w którym zazwyczaj odczuwacie osłabienie energetyczne, warto więc ostatnią dekadę maja wykorzystać na odpoczynek, krótką podróż lub po prostu wyciszenie emocjonalne i duchowe.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop na kwiecień 2019 roku dla Raka

Do 20 kwietnia, dopóki Słońce przebywa w znaku Barana, praca będzie was pochłaniać całkowicie, nie zapomnicie jednak o najbliższych, gdyż przebywające w życzliwym znaku Ryb planety: Merkury, Wenus i Neptun, nie pozwolą zapomnieć o tym, co najważniejsze, czyli o uczuciach. Łatwo was będzie wzruszyć i rozczulić, a wszyscy potrzebujący dobrego słowa i uczynku znajdą w was doskonałych pocieszycieli. Warto w tym czasie zaangażować się w działalność artystyczną lub po prostu sięgnąć po dobrą książkę, wybrać się do kina, teatru lub na koncert – wrażenia na długo pozostaną w waszej pamięci. Szczególnie między 8 a 12 kwietnia koniunkcja Wenus z Neptunem w znaku Ryb poruszy waszą wrażliwość, zachęci do podróży w głąb siebie, pobudzi serce – łatwo się będzie w tych dniach zakochać. Słońce w kwadraturze najpierw do Saturna, a następnie Plutona oraz Węzłów Księżycowych w przeciwległym znaku Koziorożca, przypomni jednak o obowiązkach i zmusi do podporządkowania się przełożonym oraz osobom, od których jesteście zależni.

W dniach 12 – 16 kwietnia Słońce w trygonie do Jowisza stworzy wyjątkową szansę zawodową, czeka was awans lub inny rodzaj gratyfikacji i wyróżnienia, ktoś pochwali was publicznie, dostaniecie nowe zadanie do wykonania, przynoszące poprawę w relacjach zawodowych. Nie obędzie się bez objawów zazdrości ze strony konkurencji, ale to częsty efekt uboczny takich sytuacji.

19 kwietnia dojdzie do pełni w znaku Wagi, obowiązki zawodowe i rodzinne nałożą się, co wywoła sporo stresu, Święta Wielkanocne mogą minąć nerwowo, ponieważ 20 kwietnia wieczorem Słońce zmieni znak, wkroczy do przyjaznego Byka i utworzy koniunkcję z wybuchowym Uranem, świąteczny tydzień zapowiada się więc inaczej, niż mieliście to w zwyczaju, przy stole pojawią się nie tylko domownicy, lecz również przyjaciele lub niezapowiedziani goście. Ostatni tydzień kwietnia obfitował będzie w nieprzewidziane sytuacje, różnice zdań i nieporozumienia wynikające z nadmiaru obowiązków.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop na marzec 2019 roku dla Raka

Do 20 marca Słońce, Neptun oraz Merkury w przyjaznym znaku Ryb pozwolą w pełni wyrazić się waszym uczuciom i przekonaniom, rozwiną empatię i wyobraźnię, miedzy 6 a 28 marca ufajcie bardziej swojej intuicji niż logicznym, rozumowym rozważaniom, ponieważ Merkury będzie się w tym czasie cofać, co nie sprzyja rozpoczynaniu przedsięwzięć i podejmowaniu ważnych życiowych decyzji. Powrót do porzuconych marzeń oraz pomysłów może się jednak okazać bardzo inspirujący, pod warunkiem, że teraz dokonacie korekty, a realizację zostawicie na później. Dla twórców miesiąc okaże się bardzo znaczący, możecie czerpać z nieograniczonej mocy wyobraźni, warto wrócić do pomysłów, które porzuciliście i nadać im nowy wyraz.

6 marca nów Księżyca w koniunkcji z Neptunem rozpocznie nowy kierunek w sprawach międzynarodowych, wpłynie na rozwój duchowy i rozwinie działalność artystyczną. Również 6 marca Uran, planeta innowacji i rewolucyjnych zmian opuści znak Barana i na kolejne 7 lat wkroczy do życzliwego Byka, co pozwoli rozwinąć nowe przyjaźnie i znajomości. Mars najpierw w sekstylu do Neptuna w Rybach, a następnie w trygonie do Saturna i wreszcie do Plutona w przeciwległym Koziorożcu, wywoła między 6 a 16 marca szereg perturbacji związanych z partnerstwem, zarówno osobistym, jak i biznesowym, macie szansę wykazać się asertywnością i konsekwencją, liczcie się jednak z koniecznością obrony swojej pozycji. Słońce w korzystnych aspektach pozwoli nawiązać kontakty z artystami, zaistnieć w środowiskach międzynarodowych lub naukowych. Warto postawić na przyjaźnie, nie zabraknie wokół was osób życzliwych, na których pomoc możecie liczyć w każdej sytuacji.

20 marca Słońce zmieni znak, opuści Ryby i wkroczy do znaku Barana, kierując waszą uwagę na sprawy zawodowe. Już następnego dnia nastąpi pełnia Księżyca w Wadze, pobudzając emocje i wywołując nerwowość wrażliwych Raków. Niektóre osoby mają szansę w pracy poznać osobę, z którą nawiążą przyjaźń, ale ta znajomość z czasem może przekształcić się w coś znacznie głębszego. Ostatni tydzień marca okaże się ekscytujący i obfitujący w niespodziewane wydarzenia.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop na luty 2019 roku dla Raka

Pierwsze dni lutego zapowiadają się rozrywkowo, chociaż niektóre Raki, pomimo trwającego weekendu, będą miały głowę pełną zawodowych wyzwań i nowych inicjatyw. W pracy wiele się dzieje, kwadratura Marsa do Plutona wymusi kompromisy, będziecie musieli podporządkować się silniejszym od siebie.

4 lutego dojdzie do nowiu w znaku Wodnika, to znakomity moment na rozpoczęcie ciekawego i oryginalnego, zespołowego projektu. Tego samego dnia Wenus zmieni znak, opuści Strzelca i wkroczy do przeciwległego znaku Koziorożca, rozbudzając nadzieje Raków na miłosny związek – trwały, dozgonny i gwarantujący bezpieczną przystań. Słońce w sekstylu do Jowisza ułatwi w dniach 5 – 10 lutego kontakt zarówno z podwładnymi, jak i przełożonymi, pomoże też rozwiązać wszelkiego rodzaju problemy zdrowotne.

Słońce w Wodniku do 19 lutego skupi uwagę na sprawach tajemnych, niektóre Raki wybiorą się do astrologa lub wróżki, aby poznać swoją przyszłość. Od 11 do 14 lutego, gdy dojdzie do koniunkcji Marsa z Uranem w znaku Barana, zachowajcie spokój i nie angażujcie się w żadnego rodzaju intrygi w pracy, bo wiele możecie stracić, dotyczy to szczególnie osób urodzonych w trzeciej dekadzie znaku.

Już od 15 lutego, kiedy Mars opuści znak Barana i wkroczy do Byka, a Słońce utworzy sekstyl z Uranem, macie szansę spaść na cztery łapy, opowiedzieć się po właściwej stronie i odzyskać stracone wpływy. Między 16 a 19 lutego koniunkcja Wenus z Saturnem w przeciwległym znaku Koziorożca w sekstylu do Neptuna zapowiada nierealne oczekiwania w stosunku do osoby, którą darzycie uczuciem, możecie poczuć się rozczarowani Walentynkami lub zderzycie się z chłodem emocjonalnym – nie oznacza to, że partner przestał was kochać, po prostu zajęty jest innymi sprawami.

19 lutego Słońce opuści znak Wodnika i wkroczy do życzliwych Ryb, tego samego dnia dojdzie do pełni w Pannie, a Merkury znajdzie się w bezpośredniej bliskości Neptuna – nawet nie próbujcie tego dnia rozwiązywać problemów osobistych, bo wszystko wyda wam się dużo trudniejsze, niż jest w rzeczywistości, zaleje was fala uczuć i wspomnień, lepiej więc jeśli wybierzecie się do kina, teatru lub na koncert, dając wyraz zebranym emocjom. Pod koniec miesiąca koniunkcja Wenus z Plutonem rozbudzi namiętność, unikajcie zazdrości, bo zwykle prowadzi do cierpienia, bez względu na to, czy są podstawy do podejrzeń.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop na styczeń 2019 roku dla Raka

Pierwsze dni nowego roku mogą przynieść smutek Rakom, których relacje osobiste są mocno skomplikowane, to również niedobry moment, aby starać się o podwyżkę, bo odejdziecie z kwitkiem. Koniunkcja Słońca z Saturnem w przeciwległym znaku Koziorożca wpłynie także negatywnie na kontakty z urzędnikami – załatwianie ważnych spraw lub rozpoczęcie samodzielnej działalności odłóżcie na inny termin. 6 stycznia dojdzie do nowiu, połączonego z częściowym zaćmieniem Słońca w Koziorożcu, otrzymacie szansę zakończenia toksycznych związków i uwolnienia się od zajęć które nie przynoszą korzyści, uważajcie jednak na słowa, bo one ranią zarówno odbiorcę, jak i osobę, która je wypowiada. Między 8 a 15 stycznia koniunkcja Słońca z Plutonem postawi was w sytuacji przymusu, nie obawiajcie się jednak podejmowania trudnych decyzji, okażą się one bardzo korzystne w przyszłości. Od 12 do 24 stycznia Wenus w trygonie do Marsa pozwoli uporządkować sprawy zdrowotne i zawodowe, traficie na odpowiednich lekarzy i terapeutów, możecie też liczyć na przychylność podwładnych oraz współpracowników. Sprawy miłosne w tym czasie znacznie się poprawią, powróci namiętność i zainteresowanie partnerem, nawet w stałych związkach zaiskrzy. Między 12 a 16 stycznia koniunkcja Merkurego z Saturnem w sekstylu do Neptuna pomoże podjąć radykalne decyzje, ująć w słowa skrywane idee i oczekiwania, zaprowadzić porządek w relacjach, którym brakowało realnych podstaw. Dni między 17 a 20 stycznia, kiedy pozostawać będziecie pod wpływem kwadratury Słońca do Urana, okażą się decydujące dla spraw zawodowych.  20 stycznia Słońce zmieni znak i wkroczy do Wodnika, następnego dnia dojdzie do pełni, połączonej z częściowym zaćmieniem w Lwie, emocje sięgną szczytu, ponieważ dostrzeżecie skutki swoich decyzji, nie ma się jednak czego obawiać koniunkcja Wenus z Jowiszem w znaku Strzelca w kwadraturze do Neptuna w Rybach, zapowiada sukces w realizacji marzeń, pod warunkiem, że poddacie weryfikacji aspekty, które nie zostały oparte na realnych możliwościach realizacji. Ostatnia dekada miesiąca pozostanie pod znakiem konieczności przystosowania się do zmian, jakie was czekają.
CzaroMarownik 2019

Horoskop na grudzień 2018 roku dla Raka

Nie wymagajcie od bliskich zbyt wiele, zwłaszcza w pierwszych dniach grudnia, bo do niczego nie są wam potrzebne spory i kłótnie. W pierwszej dekadzie miesiąca starajcie się unikać plotek oraz powtarzania niesprawdzonych informacji, bo intrygi obrócą się przeciwko wam, wywołując przy tym problemy zdrowotne. Kwadratura Słońca w Strzelcu do Marsa oraz Neptuna w Rybach, pod wpływem której pozostaniecie w czasie nowiu Księżyca (6-8 grudnia), wywołać może niedyspozycję żołądka oraz napiętą atmosferę wśród współpracowników. Horoskop radzi, aby zaangażować nadmiar energii w pomoc potrzebującym, rozejrzyjcie się wokół, a dostrzeżecie wiele osób lub zwierzaków, potrzebujących wsparcia, wasze czułe serce może ogrzać niejedną samotną duszę, szczególnie między 6 a 10 grudnia.

Raki zakochane zaczną przeżywać na nowo namiętność po 2 grudnia, kiedy Wenus ponownie wkroczy do przyjaznego znaku Skorpiona, doda wam seksapilu i sprawi, że nikt nie przejdzie obok was obojętnie. Osoby samotne pragnące poznać partnera na całe życie, otrzymają taką szansę w drugiej dekadzie grudnia, kiedy Wenus utworzy sekstyl ze stabilnym Saturnem – zainteresuje was ktoś starszy lub wymagający, oferujący jednak w zamian poczucie bezpieczeństwa i trwałość związku.

Kiedy 21 grudnia Słońce opuści znak Strzelca i wkroczy do przeciwległego znaku Koziorożca, relacje osobiste oraz biznesowe okażą się szczególnie ważne, a pełnia Księżyca w waszym znaku pozwoli wam dostrzec wszystkie wady i zalety osoby, na której wam zależy. Nie zapominajcie, że nikt nie jest idealny, a jeśli chcecie zbudować trwały związek, powinniście odnaleźć w sobie tolerancję i wyrozumiałość w stosunku do błędów zarówno partnera, jak i własnych. Wenus w trygonie do Neptuna między 18 a 24 grudnia pozwoli wam przeżyć romantyczne chwile i spojrzeć z miłością na ważne dla was osoby.

Święta starajcie się spędzić w duchu wyrozumiałości, prezenty w tym roku okażą się trafione, a atmosfera wśród najbliższych dobra, pod warunkiem, że nikt nie będzie nadużywał alkoholu. Sylwestra spędzicie w namiętnym uścisku ukochanego/ukochanej, jeśli jednak wybierzecie się samotnie na zabawę, liczcie się z możliwością przeżycia intensywnego romansu, który wywoła silne emocje i pozostawi nie tylko wspaniałe wspomnienia, ale również głębokie rany w sercu.

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

Zobacz Magiczne Prezenty dla bliskich w CzaryMary.pl >>

Horoskop na listopad 2018 roku dla Raka

Słońce do 22 listopada przebywa w życzliwym znaku Skorpiona, rozbudzając uczucia i emocje, skłaniając Raki do głębokich rozmyślań i życiowych podsumowań. Od 3 do 9 listopada pozostawać będziecie pod wpływem trygonu Słońca do Neptuna, zatęsknicie za kimś, kto wyjechał, zaczniecie marzyć i wyobrażać sobie romantyczne chwile u boku ukochanej/ukochanego. Nastrój ten spotęguje się między 6 a 8 listopada, kiedy dojdzie do nowiu w znaku Skorpiona, warto w tych dniach wyjaśniać nieporozumienia, bo towarzyszyć wam będzie większa doza tolerancji wobec słabości innych osób.

Zarówno 6, jak i 8 listopada, dojdzie do ważnych wydarzeń astrologicznych, bowiem dwie duże planety zmienią znak – 6 listopada Uran wycofa się do Barana, natomiast 8 listopada Jowisz wkroczy do znaku Strzelca, którym włada. Dla Raków sytuacja ta zapowiada powrót rewolucyjnych zmian w życiu zawodowym – zwłaszcza Raki urodzone w ostatniej dekadzie znaku mają szansę rozpocząć całkiem nowy rozdział w tej dziedzinie, natomiast Raki z pierwszej dekady znaku mogą liczyć na poprawę stosunków w pracy, a także powrót do zdrowia.

Również 6 listopada do waszego znaku przesunie się Północny Węzeł Księżycowy, co dobrze wróży poprawie wizerunku, ale może skomplikować relacje w stałych związkach. Przez cały miesiąc Wenus w znaku Wagi wprowadzać będzie ciepło i miłość w sprawy rodzinne, szczególnie po 16 listopada, kiedy wróci do ruchu prostego, poczujecie się komfortowo we własnym domu.

17 listopada Merkury w Strzelcu zmieni bieg na wsteczny, pozostając w kwadraturze z Neptunem – między 10 a 22 listopada jeśli dopadnie was jakaś tajemnicza choroba, starajcie się nie polegać na opinii jednego lekarza, lecz skonsultujcie się również z innymi specjalistami, bo diagnoza może być mylna.

22 listopada Słońce zmieni znak i wkroczy do znaku Strzelca, a następnego dnia dojdzie do pełni w znaku Bliźniąt – emocje sięgną zenitu, ale nie przejmujcie się, bo koniunkcja Jowisza i Słońca, do której dojdzie 25 i 26 listopada, rozwiąże większość waszych problemów, zarówno związanych ze stanem zdrowia, jak i dotyczących relacji w pracy. Ostatnie dni miesiąca przyniosą niespodziewane wydarzenia zarówno w domu, jak i w pracy, jakiś związek emocjonalny czeka kryzys – aby go przetrwać, musicie wykazać się większą dozą tolerancji.
CzaroMarownik 2019

Horoskop na październik 2018 dla Raka

Na samym początku miesiąca czeka was nieprzyjemna rozmowa z partnerem życiowym lub z osobą, z którą łączą was wspólne interesy, sprawa dotyczy tajemnic, które wyszły na jaw i sprawiają, że czujecie się wykorzystani. Wenus w przyjaznym Skorpionie wzbudzi namiętności, ale 5 października zmieni swój bieg na wsteczny, zaczniecie więc wątpić we własne uczucia i zastanawiać się nad tym, czy aby na pewno dobrze je ulokowaliście.

Między 6 a 15 października, kiedy Słońce utworzy kwadraturę z Plutonem, a jednocześnie Wenus utworzy napięty aspekt z Marsem, zaistnieją trudności w każdym rodzaju związku, ale będziecie mieć szansę pokazać swoją siłę i wreszcie wyjść na swoje. Raki, które postawią na karierę, mogą osiągnąć bardzo wiele, ale pojawią się wątpliwości, kiedy okaże się, że aby utrzymać pozycję, ktoś inny będzie musiał ją stracić. Między 10 a 13 października, kiedy Merkury zmieni znak i wkroczy do znaku Skorpiona, tworząc opozycję do Urana i kwadraturę do Węzłów Księżycowych, jakaś przyjaźń może nie wytrzymać próby szczerości, natomiast osoby zakochane przeżyją kłótnię, której nie da się uniknąć, gdyż w grę wchodzić mogą podejrzenia i uczucie zazdrości.

Między 14 a 17 października, kiedy Wenus utworzy koniunkcję z Merkurym w znaku Skorpiona, spotkacie na swej drodze dawną miłość, powrócą emocje, które uważaliście za zapomniane, wywoła to sporo zamieszania, ale ostatecznie uznacie, że to niespełnione marzenia oraz iluzje wami kierują, a nie rzeczywiste uczucia. Sekstyl Wenus do Saturna przypomni wam, że warto inwestować w związki dające poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji.

23 października Słońce wkroczy do życzliwego znaku Skorpiona, a następnego dnia dojdzie do pełni w znaku Byka w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem i w kwadraturze do Węzłów Księżycowych, dla wielu Raków pojawi się szansa na spore pieniądze, do głosu dojdą też uczucia, nabierzecie wreszcie odwagi, aby postawić wszystko na jedną kartę, ale nie decydujcie o niczym pochopnie, dopóki Wenus porusza się ruchem wstecznym, bo w przyszłym miesiącu zechcecie wycofać się z obecnych ustaleń.

Ostatni tydzień października obfitował będzie w wiele istotnych wydarzeń, podczas koniunkcji Wenus ze Słońcem oraz Merkurego z Jowiszem, fortuna się do was uśmiechnie zarówno w finansach, jak i w miłości, dla niektórych Raków to czas na podróże, inwestycje w środki komunikacji, pojawi się też możliwość zaciągnięcia długotrwałych kredytów na zakup nieruchomości.
CzaroMarownik 2019