Archiwa kategorii: Rak – horoskop miesieczny

Horoskop miesięczny na styczeń 2022 dla Raka

Jowisz w przyjaznych Rybach obdarzy was szczęściem w relacjach z obcokrajowcami, pozwoli nawiązać sieć międzynarodowych kontaktów, wpłynie na łatwość zdobywania wiedzy oraz dzielenia się nią, wzmocni empatię i wrażliwość na ludzką krzywdę. Słońce, przebywając do 20 stycznia w przeciwległym Koziorożcu, skieruje uwagę na partnerów życiowych, ich sprawy staną się priorytetowe. Nów Księżyca w trygonie do Urana przyniesie nową przyjaźń, romans lub początek związku, opartego na niecodziennych zasadach. Między 9 a 13 stycznia Słońce w sekstylu do Neptuna sprawi, że pojawią się plany i marzenia o wspólnej podróży zagranicznej, ale Mars w napiętym aspekcie do Neptuna ostrzega, że na przeszkodzie staną wymagania epidemiologiczne w niektórych krajach, lub pojawi się zdrowotna niedyspozycja.

17 stycznia dojdzie w waszym znaku do pełni Księżyca w opozycji do Plutona ze Słońcem, może to przynieść emocjonalną próbę sił w niektórych związkach lub zostaniecie poddani presji ze strony partnera, który nagle stanie się bardzo wymagający, a nawet toksyczny. 20 stycznia Słońce opuści przeciwległy znak Koziorożca i wejdzie do Wodnika, rozpoczynając miesiąc, w którym uwagę skierujecie na zarządzanie wspólnymi finansami. 23 stycznia Słońce w koniunkcji z Merkurym przypomni pomysły, które wymagają korekty przed wprowadzeniem w życie. W ostatnich dniach miesiąca kwadratura Słońca do Urana doprowadzi do konfliktu w związku przyjaźni.

Do 29 stycznia Wenus w przeciwległym znaku Koziorożca porusza się biegiem wstecznym, przywołując wspomnienia minionych związków, niektóre Raki mogą mieć skłonność do wznowienia relacji, mając nadzieję na poprawę sytuacji, szczególnie w pierwszym tygodniu nowego roku, pozostając od 3 do 8 stycznia pod wpływem korzystnego aspektu Wenus z Neptunem. Za sprawą trygonu Wenus do Urana ostatni tydzień miesiąca przyniesie rozwój przyjaźni, wolne Raki mogą liczyć, że na jednej z imprez poznają kogoś wyjątkowego, kto zawróci im w głowie i zaczną sobie zadawać pytanie za mistrzem Mickiewiczem: „czy to jest przyjaźń czy to jest kochanie?”

Mars do 24 stycznia przebywa w znaku Strzelca, mobilizując do dbałości o zdrowie, szczególnie między 9 a 13 stycznia, podczas kwadratury Marsa z Neptunem, warto zadbać o odpowiednie badania i szczepienia, zwłaszcza jeśli planujecie wyjazd za granicę. Po 24 stycznia Mars w przeciwległym Koziorożcu wpłynie na intensywność uczuć w ważnych relacjach, pojawi się nie tylko miłosne zauroczenie, ale wzrośnie też namiętność w związkach.

Merkury już 2 stycznia opuści przeciwległy znak Koziorożca i wejdzie do Wodnika, zachęcając do ryzykownego, ale dającego szansę na dobre zyski, inwestowania w nowoczesne technologie. Jedynie między 12 a 16 stycznia zachowajcie ostrożność w finansowych rozliczeniach z przyjaciółmi, kwadratura Merkurego do Urana może wprowadzić nerwowość, ale ułatwi zrozumienia własnych motywacji postępowania. 15 stycznia Merkury wejdzie w retrogradację, do ruchu prostego powróci 4 lutego, niewskazane jest w tym czasie podpisywanie umów, podejmowanie życiowych decyzji a także inwestowanie. 26 stycznia Merkury wycofa się ponownie do przeciwległego Koziorożca.

Horoskop miesięczny na grudzień 2021 dla Raka

Do 21 grudnia Słońce, przebywając w znaku Strzelca, skieruje uwagę na sprawy zdrowotne oraz poprawę warunków współpracy z podwładnymi lub wykonawcami zleceń – już w pierwszych dniach miesiąca sekstyl Słońca do Saturna pozwoli ustabilizować sytuację w tych dziedzinach, jednak zaćmienie Słońca, do którego dojdzie 4 grudnia w Strzelcu, ostrzega przed lekceważeniem objawów, świadczących o pogorszeniu stanu zdrowia. Również od 10 do 14 grudnia napięty aspekt między Słońcem a Neptunem może wpłynąć niekorzystnie na samopoczucie lub wywołać nieporozumienia w kontaktach z nauczycielami, obcokrajowcami, twórcami i artystami, niektóre sprawy okażą się niejasne, warto więc skupić się na ich wyjaśnieniu.

Pełnia Księżyca w znaku Bliźniąt w trygonie do dobroczynnego Jowisza, pod wpływem której pozostaniecie od 18 do 21 grudnia, zapowiada poprawę samopoczucia, niektóre Raki mogą liczyć na awans lub podwyżkę, w każdym razie warto się o nią postarać. 21 grudnia Słońce opuści znak Strzelca i wkroczy do przeciwległego Koziorożca, kierując uwagę na sprawy partnerskie. Między 20 a 27 grudnia kwadratura Saturna do Urana, reprezentująca konflikt przeciwstawnych wartości, wpłynie na wszystkich w sposób ograniczający, Święta Bożego Narodzenia możemy więc spędzić w epidemiologicznym lockdownie. 29 grudnia Jowisz, planeta dobrobytu i ekspansji, zmieni znak i wejdzie do znaku Ryb, w którym jest wyjątkowo mocna, jest więc szansa, że w nadchodzącym roku poprawią się możliwości podróżowania, wzrośnie potrzeba poszerzenia wiedzy, wzrośnie nacisk na rozwój osobisty. Rok pożegnamy trygonem Słońca do Urana, co zapowiada udanego Sylwestra w gronie przyjaciół.

Wenus do 20 grudnia, zanim wejdzie w retrogradację, porusza się biegiem prostym w przeciwległym znaku Koziorożca, rozbudzając potrzebę nawiązania stabilnych i długotrwałych związków, zarówno osobistych, jak i biznesowych. Szansa na spełnienie marzeń i romantyczne randki nadejdzie w pierwszych dniach miesiąca, podczas sekstylu Wenus do Neptuna. Od 10 do 13 grudnia i potem od 23 do 26 grudnia, gdy Wenus wejdzie w bieg wsteczny, dojdzie do koniunkcji Wenus z Plutonem, dla niektórych Raków mogą to być dni pełne wzrostu namiętności, ale pojawi się też zazdrość i posesywność, zwróćcie więc większą uwagę na jakość waszych związków, aby uniknąć zależności od innych osób.

Mars w życzliwym znaku Skorpiona przebywa do 13 grudnia i już w pierwszych dniach miesiąca wzbudzi potrzebę intensywnych emocjonalnych uniesień, tworząc trygon do mediumicznego Neptuna. Od 3 do 13 grudnia natomiast Mars w aspektach do Plutona i Jowisza zachęci do przyjrzenia się swoim oczekiwaniom, lękom i nadziejom, pod kątem tego, czy na pewno nam sprzyjają i jaką cenę musimy zapłacić za ich realizację. 13 grudnia Mars wkraczając do znaku Strzelca, skieruje aktywność na zdobywanie wiedzy, służącej szeroko pojętej ochronie zdrowia oraz zachęci do intensywnej pracy na rzecz innych.

Do 13 grudnia Merkury przebywając w znaku Strzelca sprawi, że myśli krążyć będą wokół zagrożeń epidemiologicznych oraz ich wpływu na nauczanie i kontakty międzynarodowe, szczególnie od 6 do 8 grudnia kwadratura Merkurego do Neptuna sprawi, że sami już nie będziecie wiedzieli co myśleć na ten temat. Między 10 a 12 grudnia, podczas sekstylu Merkurego do Jowisza, wydacie mnóstwo pieniędzy na prezenty świąteczne, czas sprzyja też podróżom zagranicznym. 13 grudnia Merkury wejdzie do przeciwległego znaku Koziorożca, sprzyjając kontaktowaniu się z innymi. Między 19 a 21 grudnia Merkury w trygonie do nieprzewidywalnego Urana, przyniesie miłe niespodzianki i nieoczekiwane spotkania z przyjaciółmi. Sekstyl Merkurego z Neptunem w czasie Świąt Bożego Narodzenia zapewni duchową więź z bliskimi, sprzyja jednak również nadużywaniu alkoholu. Koniunkcja Merkurego z Plutonem i Wenus w przeciwległym znaku Koziorożca w ostatnich dniach miesiąca zachęci do podsumowań mijającego roku.

WESOŁYCH ŚWIĄT

I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2022!

Horoskop miesięczny na listopad 2021 dla Raka

Słońce tranzytuje życzliwy znak Skorpiona do 22 listopada, rozbudzając emocje, kierując uwagę na rozwój osobisty, naukę asertywności oraz wyznaczanie granic, sprzyja również rozwijaniu zainteresowań oraz pracy z dziećmi. Nów Księżyca w opozycji do nieprzewidywalnego Urana w Byku, do którego dojdzie 4 listopada w życzliwym Skorpionie, może wywołać nieporozumienie w relacji przyjacielskiej lub w grupie osób podzielających wasze zainteresowania, starajcie się panować nad emocjami, bo trudno będzie o racjonalne podejście.

Między 10 a 14 listopada trygon Słońca do Neptuna wpłynie korzystnie na rozwój duchowy oraz działalność twórczą, pojawi się też okazja zdobycia specjalistycznej wiedzy w interesującej was dziedzinie. Od 13 do 19 listopada aspekty Słońca z Jowiszem i Plutonem pozwolą rozwiązać istotne problemy w związkach, pod warunkiem, że otworzycie się na zmiany, skorzystacie ze zdobytej wiedzy i zaakceptujecie wady partnera oraz sprawy, na które nie macie wpływu.

19 listopada dojdzie do zaćmienia Księżyca w znaku Byka, któremu towarzyszy z jednej strony trygon Wenus do Urana, z drugiej opozycja Marsa do Urana – niektóre Raki mogą mieć tendencję do zakończenia związku lub wieloletniej przyjaźni, ale ponieważ natura nie zna pustki, pojawi się w to miejsce nowe uczucie. 22 listopada Słońce opuści życzliwy znak Skorpiona i wkroczy do Strzelca, kierując uwagę na sprawy ochrony zdrowia. 28 i 29 listopada Merkury znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem i obie planety utworzą sekstyl z wymagającym Saturnem – wasza kariera oraz zawodowe projekty osiągną długoterminową stabilizację.

Wenus 5 listopada opuści znak Strzelca i wkroczy do przeciwległego znaku Koziorożca, zostając w nim wyjątkowo długo, bo aż do 6 marca 2022 roku, będziecie mieć więc rosnące powodzenie i wiele okazji do nawiązania ciekawych znajomości. Dla wolnych Raków jest to szansa na znalezienie odpowiedniego partnera lub miłości na całe życie. Między 17 a 19 listopada Wenus znajdzie się w trygonie z nieprzewidywalnym Uranem, niektóre Raki trafi w serce strzała Amora, jednak zaćmienie Księżyca ostrzega przed łatwowiernością, zresztą Wenus od połowy listopada do końca miesiąca będzie gonić Marsa, nie uda się jej jednak utworzyć aspektu przed wejściem w retrogradację, możecie więc odpuścić sobie chwilowo pogoń za ideałem, bo pojawi się jeszcze wiele okazji, aby trafić na tego „wyjątkowego”/tą „wyjątkową”. W ostatnich dniach miesiąca trygon Wenus do Neptuna ułatwi spełnienie wyjątkowego marzenia.

Mars przez cały miesiąc przebywa w życzliwym Skorpionie, aktywizując szeroko pojętą sferę emocji, zdecydowanie i konsekwentnie będziecie więc działać w kierunku osiągnięcia tego, na czym wam zależy, ponieważ Mars w tym znaku jest bardzo mocny i skuteczny. Nadmiar wrażeń może jednak sprawić, że nie uda się zapanować na gniewem, szczególnie ostrożni pozostańcie między 7 a 15 listopada, gdy Mars utworzy napięty aspekt z ograniczającym Saturnem, ponieważ okaże się, że „głową muru nie przebijecie”. Jeszcze bardziej nieprzewidywalny okaże się Mars w okolicy zaćmienia Księżyca 19 listopada, ponieważ ustawi się w opozycji do rewolucyjnego Urana. W ostatnich dniach miesiąca trygon Marsa do Neptuna sprzyja wymarzonym podróżom, wpłynie też pozytywnie na rozwój duchowy oraz twórczy.

Merkury w tym miesiącu okaże się ruchliwy i bardzo aktywny, znajdzie się bowiem w 3 znakach i utworzy szereg aspektów. Do 6 listopada Merkury rezyduje w znaku Wagi, wpływając na poszerzenie grona znajomych. Od 6 do 24 listopada przebywając w życzliwym Skorpionie, wesprze Słońce oraz Marsa w dążeniu do rozwoju osobistego. W ostatnim tygodniu listopada Mars w Strzelcu zachęci do zadbania o zdrowie oraz dobre samopoczucie, warto wybrać się do specjalisty i zrobić rutynowe badania.

Horoskop miesięczny na październik 2021 dla Raka

Słońce do 23 października przebywa w znaku Wagi, kierując uwagę na trudne relacje zarówno w pracy, jak i w rodzinie.  Za spory i kłótnie odpowiedzialny jest pobyt Marsa w Wadze, szczególnie nieprzyjemny może okazać się okres od nowiu Księżyca w koniunkcji z Marsem, do którego dojdzie 6 października, do 9 października, kiedy Merkury ruchem wstecznym dołączy do tego układu – pojawią się pretensje o wypowiedziane kiedyś słowa, ktoś może stracić cierpliwość i zareagować agresywnie, starajcie się nie angażować w spory o sprawy minione, patrzcie przed siebie, w przyszłość, która już między 13 a 17 października pokaże swoje optymistyczne oblicze, gdy Słońce znajdzie się w korzystnym trygonie z Jowiszem – warto zainwestować w rozwój osobisty, kursy, warsztaty lub zdalną edukację.

Pełnia Księżyca w znaku Barana, mająca miejsce 20 października, postawi na ostrzu noża problemy wynikające z trudności w połączeniu obowiązków rodzinnych i zawodowych, okaże się, że nie można jednocześnie „zjeść ciastka i mieć ciastko”. 23 października Słońce opuści znak Wagi i wejdzie do życzliwego Skorpiona, kierując uwagę na rozwój wewnętrzny i duchowy, zaczniecie zgłębiać swoją emocjonalność i zastanawiać się nad tym, co warto zrobić, aby doświadczać w życiu więcej radości i przyjemności. Niestety ostatnie dni miesiąca przyniosą raczej spadek nastroju w związku z obchodami Święta Zmarłych, co podkreśli napięta kwadratura Słońca z obowiązkowym Saturnem.

Na początku miesiąca Wenus w życzliwym znaku Skorpiona znajdzie się w sekstylu z namiętnym Plutonem, w związkach miłości zrobi się gorąco, łatwo możecie ulec czyjejś zniewalającej osobowości, uważajcie jednak, bo jej wpływ może okazać się w konsekwencji zgubny. 7 października Wenus zmieni znak i wkroczy do Strzelca, co poprawi atmosferę w pracy, szczególnie w relacjach z podwładnymi. Między 11 a 15 października sekstyl Wenus do Saturna sprzyja ustabilizowaniu sytuacji zawodowej. Między 24 a 28 października kwadratura Wenus z Neptunem przyniesie rozczarowanie w ważnym związku, w wyniku nierealnych oczekiwań, ale jednocześnie między 26 a 30 października sekstyl Wenus do Jowisza poprawi samopoczucie i sytuację materialną.

Merkury przez cały miesiąc tranzytuje znak Wagi, do 18 października pozostaje jednak w retrogradacji, co nie jest korzystne dla rozpoczynania nowych projektów, zwłaszcza edukacyjnych i związanych z komunikacją, sprzyja natomiast wprowadzeniu poprawek do już istniejących, szczególnie w pierwszych dniach miesiąca, gdy Merkury znajdzie się w korzystnym trygonie z Jowiszem i w napiętym aspekcie z Plutonem. Między 8 a 10 października koniunkcja Merkurego ze Słońcem i Merkurym przyczyni się do szybkich i impulsywnych reakcji. Ostatnia dekada miesiąca sprzyja podejmowaniu decyzji, szczególnie dotyczących wzajemnych relacji w rodzinie.

Mars w Wadze jest na wygnaniu, wyraża więc swoje najgorsze cechy – niecierpliwość, agresję, zadziorność – dlatego starajcie się zdjąć z siebie nadmiar obowiązków i więcej odpoczywać, aby nie rozładowywać stresów na domownikach. W okresie od 6 do 9 oraz od 16 do 24 października będziecie potrzebować szczególnie dużo samoświadomości, aby uniknąć niepotrzebnych zatargów. Jeśli jednak znajdujecie się w toksycznym związku, to odczuwany gniew jest drogowskazem, aby się uwolnić. 30 października Mars zmieni znak i wkroczy do życzliwego Skorpiona, w którym jest silny, nic was nie powstrzyma przed walką o własne zdrowie i poprawę samopoczucia.

Horoskop miesięczny na wrzesień 2021 dla Raka

Słońce do 22 września przebywa w znaku przyjacielskiej Panny, co poprawi komunikację i wpłynie na zwiększenie mobilności. Między 5 a 9 września trygon Słońca do Urana oraz nów Księżyca w znaku Panny przyczynią się do nawiązania nowej przyjaźni lub ktoś ze znajomych zaskoczy was swoją oryginalną postawą. Od 12 do 16 września opozycja Słońca do Neptuna przypomni o marzeniach związanych z podróżami zagranicznymi, natomiast studenci będą musieli rozwiązać niejasności oraz nieporozumienia w związku ze zbliżającym się rozpoczęciem roku akademickiego.

Trygon Słońca do Plutona między 15 a 19 września zmusi was do dokonania ważnych wyborów i wprowadzenia zmian w ważnych relacjach partnerskich, zarówno osobistych, jak i biznesowych, pojawi się okazja, aby uwolnić się od przymusu lub presji, jaką wywierają na was inni. Pełnia Księżyca w romantycznych, lecz niepewnych Rybach, do której dojdzie 20 września, może wywołać poczucie niepewności i rozbudzić ukryte emocje.

22 września Słońce zmieni znak i wkroczy do Wagi, kierując uwagę na potrzeby bliskich oraz domowników. W ostatnich dniach miesiąca korzystny aspekt Słońca do stabilizującego Saturna pozwoli utrzymać na równym poziomie zyski z inwestycji, szczególnie związane z nieruchomościami.

Merkury w Wadze sprzyja porozumieniu w związkach, zwłaszcza do 28 września, dopóki porusza się biegiem prostym. Na początku miesiąca między 3 a 6 września trygon Merkurego z Saturnem sprzyja inwestycjom w nieruchomości. Jeszcze bardziej korzystny okaże się trygon Merkurego do Jowisza między 18 a 22 września, ale kwadratura Merkurego do Plutona w przeciwległym znaku Koziorożca, pod wpływem której pozostaniecie od 20 września do końca miesiąca zapowiada, że negocjacje okażą się trudne a porozumienie wątpliwe.

Również Wenus przebywa w Wadze, ale tylko do 10 września, starajcie się więc jak najlepiej wykorzystać jej pobyt w znaku, w którym jest mocna. Między 4 a 8 września Wenus w trygonie do Jowisza i w kwadraturze do Plutona zapowiada namiętny, pełen wzlotów i upadków związek. 10 września Wenus zawita do życzliwego Skorpiona, uczucia mogą wybuchnąć z jeszcze większą siłą, chociaż będziecie mieć tendencję do ich ukrywania.

Dni między 15 a 19 września, podczas kwadratury Wenus do Saturna, mogą okazać się przygnębiające, natomiast opozycja Wenus do Urana od 10 do 26 września przyczyni się do konfliktów zarówno w związkach miłości, jak i przyjaźni. W ostatnich dniach miesiąca niektóre Raki zrobią świetny interes, ale uważajcie, aby nie przesadzić z tendencją do rozrzutności.

W pierwszej połowie miesiąca, dopóki Mars przebywa w znaku pracowitej Panny, będziecie wyjątkowo aktywni i asertywni, szczególnie od 3 do 9 września, gdy Mars utworzy trygon do Plutona w przeciwległym znaku Koziorożca, znajdziecie w sobie wystarczająco dużo siły, aby uwolnić się od toksycznych związków, ludzi lub sytuacji. W drugiej połowie miesiąca, po 15 września, kiedy Mars zawita do znaku Wagi, wasz zapał osłabnie i staniecie się mniej skuteczni w działaniu – jedynie w ostatnim tygodniu miesiąca trygon Marsa do Saturna pomoże pokonać trudności.

Horoskop miesięczny na sierpień 2021 dla Raka

Słońce w znaku Lwa do 22 sierpnia skieruje uwagę na finanse, będziecie mieli wielką ochotę zaszaleć na wakacjach i wydać trochę więcej na przyjemności, ale opozycja Słońca i Merkurego do Saturna w pierwszych dniach miesiąca skłoni do oszczędności i słusznie, bo między 4 a 9 sierpnia kwadratura Słońca do Urana postawi was wobec wydatków, których się nie spodziewaliście, a nów Księżyca w znaku Lwa, do którego dojdzie 8 sierpnia, zapowiada rewolucję w podejściu do finansów. Na wypłatę świadczeń, kredytu, dotacji lub spadku możecie liczyć między 18 a 22 sierpnia, kiedy Jowisz ustawi się w opozycji do Słońca, a gdy dojdzie do pełni Księżyca w Wodniku w koniunkcji ze szczodrym Jowiszem, emocje sięgną szczytu. Zaraz po pełni 22 sierpnia Słońce zawita do zdyscyplinowanej Panny, co pozwoli zaprowadzić porządek w dziedzinach, w których do tej pory panował chaos.

Wenus do 16 sierpnia tranzytuje życzliwy znak Panny, w którym jest słaba, sprawy miłosne przebiegać więc będą w duchu codzienności, bez szaleństw i wybuchów namiętności, ale w pierwszych dniach miesiąca, kiedy znajdzie się w trygonie z Uranem w Byku, czekają was niespodzianki ze strony przyjaciół lub ciekawe spotkania towarzyskie. Między 8 a 14 sierpnia aspekty Wenus z Neptunem i Plutonem przypomną, że nie wszystko złoto, co się świeci, a niektóre relacje, które na początku wydają się romantyczne, kończą jako toksyczne.

Po 16 sierpnia, kiedy Wenus zawita do Wagi, którą włada, nadejdzie czas na miłość, nawet w stałych związkach zrobi się cieplej, a od 21 do 25 sierpnia, gdy Wenus znajdzie się w trygonie ze stabilizującym Saturnem, zaczniecie doceniać stały związek, dający trwałość relacji i poczucie bezpieczeństwa.

Mars przez cały miesiąc przebywa w przyjaznej Pannie, będziecie więc przez ten czas aktywni w dziedzinie komunikacji, łatwo odnajdziecie się na wakacjach, które sami zaplanujecie, przemieszczając się od miejsca do miejsca, aby jak najwięcej zwiedzić i doświadczyć. Na wyprawę z przyjaciółmi warto się wybrać między 18 a 24 sierpnia, kiedy Mars utworzy motywujący aspekt z Uranem.

Merkury do 11 sierpnia przebywa w Lwie, koncentrując myśli na sprawach finansowych, a ponieważ jest słaby w tym znaku i odbiera napięte aspekty od Urana i Saturna, może powodować stres i zamartwianie się na zapas. Dopiero kiedy 11 sierpnia przejdzie do Panny, którą włada, przestaniecie się tak przejmować i pomyślicie o wakacjach, jeśli jeszcze macie je przed sobą. Najbardziej skuteczni, zorganizowani i mobilni okażecie się od 18 do 22 sierpnia, gdy Merkury w koniunkcji z Marsem utworzy aktywizujący trygon z Uranem w Byku. Między 23 a 28 sierpnia natomiast uważajcie na drogach, bo opozycja Merkurego do Neptuna ostrzega, że możecie się pogubić a trygon Merkurego do Plutona podkreśla, że wymówki i pretensje nie rozwiążą problemów.

Horoskop miesięczny na lipiec 2021 dla Raka

Słońce przebywa w waszym znaku do 22 lipca, korzystajcie więc z energii, jaką was obdarza dla poprawy samopoczucia – to właściwy czas, aby własne dobro postawić na pierwszym miejscu, ładując akumulatory, z których czerpać będziecie przez cały rok. Słońce w sekstylu do Urana między 4 a 8 lipca przysporzy wam przyjaciół, na których pomoc możecie liczyć w każdej sytuacji, chociaż w pierwszych dniach miesiąca kwadratura Marsa do Urana sprawi, że pozbędziecie się ze swojego otoczenia osób, które tylko udawały przyjazne nastawienie. 10 lipca nów Księżyca w waszym znaku wyznaczy początek nowego rozdziału w życiu lub wystartujecie z innowacyjnym projektem, który wpłynie na najbliższą przyszłość.

Między 12 a 21 lipca Słońce przebywające w waszym znaku znajdzie się najpierw w dobroczynnym aspekcie z natchnionym Neptunem, co powinno ułatwić realizację marzeń, zwłaszcza związanych z podróżami oraz podnoszeniem kwalifikacji, a następnie  ustawi się w opozycji do potężnego Plutona, możecie więc ulec presji, aby zrezygnować z zamierzeń. Niektóre Raki otworzą oczy, uświadomią sobie toksyczne związki, w jakich do tej pory przebywały, i uwolnią się od uzależnień. 22 lipca Słońce opuści wasz znak i zawita do rozrywkowego  Lwa, staniecie się bardziej szczodrzy i swobodni w wydawaniu pieniędzy. Pełnia Księżyca, do której dojdzie 24 lipca, uświadomi wam jasno własne zasoby i ewentualne braki finansowe.

Wenus w znaku Lwa przebywa do 22 lipca, wpłynie więc na poprawę sytuacji materialnej, zanim to jednak nastąpi możecie spodziewać się ograniczeń i strat, wywołanych przez jednego z przyjaciół, o czym ostrzegają aspekty Wenus z Saturnem i Uranem, pod wpływem których pozostaniecie w dniach od 5 do 11 lipca. Kiedy jednak nieporozumienia zostaną wyjaśnione Wenus w koniunkcji z Marsem między 11 a 17 lipca pozwoli cieszyć się zakupami, co wpłynie na poprawę samopoczucia, jest to również dobry czas na miłosne podboje i wakacyjne przygody, do których jednak nie powinniście się przywiązywać, ale traktować je z lekkością i przyjemnością, na jakie zasługują. 22 lipca Wenus przejdzie do życzliwej Panny, gdzie nie czuje się najlepiej – opozycja Wenus z Jowiszem sprzyja wyjazdom zagranicznym i realizacji pragnień, ale nie wszystko wokół okaże się zadowalające.

Mars w znaku Lwa pozostanie do 29 lipca, powodując większe niż zwykle wydatki, szczególną ostrożność zachowajcie w pierwszym tygodniu lipca, kiedy najpierw znajdzie się w nieprzyjemnej opozycji z Saturnem, wprowadzając oszczędności i finansowe ograniczenia, a następnie w napiętej kwadraturze z Uranem, wywołując konflikty wśród przyjaciół lub w grupie osób, z którymi łączy was wspólnota zainteresowań.

Merkury w Bliźniętach przebywa do 11 lipca, zanim wkroczy do waszego znaku, i chociaż jest mocny w swoim znaku, znajdzie się w nieprzyjemnej kwadraturze ze zwodniczym Neptunem w Rybach, starajcie się więc między 4 a 8 lipca zachować ostrożność i nie wierzyć we wszystko, co usłyszycie, plotki mogą wyrządzić więcej szkody, niż się wydaje. Po 11 lipca, kiedy Merkury zagości w waszym znaku, staniecie się bardziej mobilni, towarzyscy  i skłonni do podróżowania, zwłaszcza między 12 a 14 lipca, kiedy Merkury znajdzie się w bardzo korzystnym aspekcie z Jowiszem. Natomiast dni między 19 a 21 lipca, podczas sekstylu Merkurego z nieprzewidywalnym Uranem, warto wykorzystać na kontakty z przyjaciółmi, staniecie się też w tych dniach bardzo pomysłowi, to dobry moment na zakładanie bloga lub strony internetowej. Między 24 a 26 lipca trygon Merkurego do Neptuna obdarzy was twórczą wyobraźnią oraz ponadprzeciętną intuicją.

Horoskop miesięczny na czerwiec 2021 dla Raka

Słońce tranzytuje znak Bliźniąt do 21 czerwca, zanim wkroczy do waszego znaku, warto więc w tym czasie wybrać się na urlop, a przynajmniej zrezygnować z bardziej wymagających zadań, bo możecie odczuwać potrzebę izolacji, osłabienie i spadek energii życiowej. Słońce w trygonie do Saturna, pod którego wpływem pozostaniecie do 5 czerwca, ułatwi ustabilizowanie zasobów na równym poziomie i zachęci do uporządkowania wspólnych finansów.

Częściowe zaćmienie Słońca w koniunkcji z cofającym się Merkurym, do którego dojdzie 10 czerwca, może wywołać wspomnienia wydarzeń, o których chcieliście zapomnieć – zmierzenie się z ukrytymi myślami i emocjami  okaże się bardzo oczyszczające oraz rozwijające duchowo i emocjonalnie. Między 10 a 20 czerwca dojdzie także do drugiej w tym roku kwadratury między Saturnem i Uranem, jedna z planet jest społeczna a druga pokoleniowa, może to więc nie mieć osobistego odniesienia do waszej sytuacji, konfiguracja jednak wpłynie na atmosferę napięcia między potrzebą bezpieczeństwa i stabilizacji, reprezentowaną przez Saturna, a dążeniem przez Urana do rewolucyjnych zmian, możecie więc odczuwać dyskomfort, szczególnie w zakresie relacji międzyludzkich i w sprawach zawodowych. Wątpliwości natury światopoglądowej, religijnej lub duchowej ogarną was między 12 a 16 czerwca, podczas kwadratury Słońca z Neptunem.

21 czerwca Słońce zawita do waszego znaku, 23 czerwca znajdzie się w dobroczynnym aspekcie ze szczodrym Jowiszem, natomiast następnego dnia dojdzie do pełni Księżyca w znaku Koziorożca – ostatni tydzień czerwca zapowiada się więc bardzo korzystnie i emocjonująco, okres ten jest dobry dla podróży zagranicznych, rozpoczynania nauki, zakładania biznesu i podejmowania ważnych życiowych decyzji. Taki układ planet zdarza się rzadko, wykorzystajcie więc ten czas najlepiej jak potraficie.

Wenus już 2 czerwca wkroczy do waszego znaku, obdarzając was wdziękiem i wzmacniając potrzebę dzielenia się miłością. Trygon Wenus do Jowisza, pod wpływem którego pozostaniecie do 5 czerwca, może być znakomitą okazją do pokazania się od jak najlepszej strony w środowisku osób, które podziwiacie, wśród obcokrajowców oraz nauczycieli a także przewodników duchowych. Okres ten będzie szczególnie szczęśliwy dla Raków urodzonych w czerwcu. Między 11 a 15 czerwca niektóre Raki zakochają się od pierwszego wejrzenia w osobie poznanej u przyjaciół, inne doświadczą nieoczekiwanego wydarzenia, które zmieni ich spojrzenie na związki, zapragniecie doświadczyć czegoś oryginalnego i nieoczekiwanego, pozostańcie jednak uważni, bo w tym samym czasie Słońce znajduje się w kwadraturze z Neptunem, nie pozwólcie, aby różowe okulary przysłoniły wam rzeczywistość. Trygon Wenus do Neptuna między 19 a 23 czerwca zachęci zakochanych do wyznań miłości i romantycznych gestów, artyści mogą liczyć na podszepty muz, pozostałe Raki odczują wzniosłe emocje i wzrost empatii. Między 22 a 26 czerwca opozycja Wenus do Plutona będzie się wiązać z próbą sił, odczujecie pożądanie, namiętność lub zazdrość, w każdym razie ogarną was silne emocje, łatwo was będzie uwieść. 27 czerwca Wenus opuści wasz znak i wkroczy do Lwa, wpływając pozytywnie na zasób portfela.

Merkury do 23 czerwca się cofa, unikajcie więc w tym czasie podejmowania ważnych decyzji oraz dokonywania ważnych inwestycji, szczególnie między 2 a 8 czerwca, gdy znajdzie się w napiętym aspekcie ze zwodniczym Neptunem. W ostatnim tygodniu miesiąca natomiast możecie śmiało rozpoczynać nowe projekty.

Mars do 11 czerwca przebywa w waszym znaku, wywołując trudną do opanowania irytację oraz wpływając na wzrost dolegliwości systemu trawiennego. Szczególnie dokuczliwe może się to okazać między 3 a 8 czerwca, podczas opozycji Marsa do Plutona – poczujecie się poddani presji i postawieni wobec wymagań, którym trudno sprostać. 11 czerwca Mars opuści wasz znak, wkroczy do Lwa i sprawi, że zaczniecie wydawać pieniądze na własne potrzeby i przyjemności.

Horoskop miesięczny na maj 2021 dla Raka

Do 20 maja Słońce przemierza życzliwy znak Byka, kierując uwagę na przyjaźnie oraz kontakty z osobami, z którymi łączy was wspólnota zainteresowań. Miesiąc rozpocznie się koniunkcją Słońca z Uranem, a oznacza to trzęsienie ziemi w ważnym dla was związku,  początek interesującej znajomości lub ujawnienie mechanizmów, które sprawiają, że wciąż postępujecie tak samo w trudnych okolicznościach. Dwa dni później Słońce utworzy napiętą kwadraturę z surowym Saturnem w niezależnym Wodniku, okaże się, że korzyści, na które liczyliście, odwleką się w czasie lub trzeba będzie z nich zrezygnować.

11 maja dojdzie do nowiu Księżyca w przyjaznym Byku, macie szansę rozpocząć twórczy projekt we współpracy w przyjaciółmi, który przyniesie zyski w przyszłości, sprzyjać wam będą korzystne aspekty Słońca z Neptunem i Plutonem w drugiej dekadzie miesiąca. 20 maja Słońce opuści życzliwy znak Byka i wkroczy do Bliźniąt, rozpoczynając miesiąc, w którym zwykle czujecie się wyczerpani energetycznie, dlatego warto w ostatniej dekadzie maja ładować akumulatory i odpoczywać więcej niż zazwyczaj, szczególnie że kwadratura Słońca do Jowisza w Rybach, pod wpływem której pozostaniecie od 21 do 24 maja, zachęca do nauki oraz podróżowania. Ostrożność zachowajcie jednak od 25 do 27 maja, kiedy dojdzie do zaćmienia Księżyca w znaku Strzelca, ponieważ zdrowie może być zagrożone, przestrzegajcie więc wszystkich ograniczeń epidemiologicznych.

Mars przez cały miesiąc jest w waszym znaku, co niewątpliwie doda wam energii, może jednak pozbawić dystansu do czekających was zadań i wywołać stresujący pośpiech, brak cierpliwości i skłonność do wybuchów złości. Mars w Raku jest w upadku, a to oznacza, że waszą wrażliwość emocjonalną może pobudzić każde działanie, które uznacie za wrogie sobie, nie dajcie się więc sprowokować do impulsywnych reakcji. Mars w sekstylu do Urana natomiast między 8 a 15 maja skłoni do przeprowadzenia rewolucyjnych reform w grupie osób, z którą łączy was wspólnota zainteresowań.

Wenus w życzliwym Byku przebywa do 9 maja, jest tam bardzo mocna i tworzy w tym czasie aspekty z romantycznym Neptunem, namiętnym Plutonem i dobroczynnym Jowiszem, jest to więc czas, w którym warto otoczyć miłością najbliższych i rozwinąć związki przyjaźni. Zakochane Raki przeżyją wiele wzruszeń, natomiast osoby wolne mają szansę poznać kogoś w kręgu przyjaciół lub w grupie osób, podzielających te same pasje i zainteresowania. Jest to także właściwy moment na rozwój działalności artystycznej, można też liczyć na wzrost dochodów. Po 9 maja, kiedy Wenus zawita do Bliźniąt, staniecie się bardziej skłonni do rozmawiania o uczuciach, niż do ich przeżywania. Niektóre Raki mogą doświadczyć miłosnego rozczarowania między 25 a 29 maja, gdy Wenus znajdzie się w kwadraturze ze zwodniczym Neptunem.

Merkury już 4 maja wkroczy do znaku Bliźniąt, w którym jest mocny, jednak trudno wam będzie skorzystać z jego mądrości, chyba że postanowicie zdobytą wiedzę zachować na razie dla siebie. Dla nauki najlepsze dni nadejdą między 10 a 15 maja, gdy Merkury znajdzie się w trygonie z Saturnem, natomiast pod koniec miesiąca, gdy utworzy kwadraturę z Neptunem możecie stać się obiektem lub przyczyną plotek, uważajcie na to, co przekazujecie innym, zwłaszcza w tajemnicy, bo może zostać źle zrozumiane.

Sprawdź Słowiańską Wiedźmę w promocji na CzaryMary.pl >>

Horoskop miesięczny na kwiecień 2021 dla Raka

Słońce do 19 kwietnia przebywa w znaku Barana, kierując uwagę na  sprawy zawodowe, sporo będzie się działo w tej dziedzinie, bo już w pierwszych dniach miesiąca sekstyl Słońca do Saturna zaowocuje nowymi zadaniami, z którymi jednak poradzicie sobie znakomicie. Nów Księżyca w znaku Barana, do którego dojdzie 12 kwietnia może stać się okazją do awansu lub podniesienia kwalifikacji. Nowy projekt zawodowy lub początek kariery czeka niektóre Raki w drugiej dekadzie miesiąca, kiedy Słońce znajdzie się w sekstylu z Marsem i Jowiszem a następnie w kwadraturze z Plutonem – aby odnieść sukces trzeba się będzie wykazać determinacją i zdecydowaniem, pokonując przy tym bezwzględną konkurencję i ukrytych wrogów.

19 kwietnia Słońce przesunie się do życzliwego Byka, odpuścicie sprawy kariery i skupicie uwagę na rozwoju przyjaźni. Pełnia Księżyca, do której dojdzie 27 kwietnia w przyjaznym znaku Skorpiona oraz koniunkcja Słońca z Uranem w ostatnich dniach miesiąca, wywołają wiele emocji – jeśli nie zachowacie ostrożności, ważny dla was związek przyjaźni może dotknąć poważny kryzys lub w grupie osób, z którą łączą was wspólne zamiłowania, dojdzie do nieoczekiwanych wydarzeń, które wywrócą do góry nogami wzajemne relacje.

Wenus w Baranie przebywa do 14 kwietnia, pierwsza połowa miesiąca może się więc okazać nie w pełni zadowalająca pod względem uczuć i finansów, ale kiedy między 3 a 9 kwietnia utworzy sekstyl z Marsem możecie liczyć na namiętne noce w tajemnicy, w zaciszu sypialni. Między 8 a 14 kwietnia sekstyl Wenus do Jowisza i kwadratura Wenus do Plutona uruchomi potężną energię, która może przynieść niespodziewane zyski, ale też wzbudzić zazdrość. 14 kwietnia Wenus przesunie się do życzliwego znaku Byka, w którym czuje się fantastycznie, możecie więc spodziewać się poprawy samopoczucia oraz dowodów uczuć ze strony oddanych przyjaciół, macie szansę też poprawić sytuację materialną. Jedynie pod koniec miesiąca, między 22 a 26 kwietnia, koniunkcja Wenus z nieprzewidywalnym Uranem w kwadraturze do ograniczającego Saturna, może doprowadzić do strat.

Merkury do 4 kwietnia przebywa jeszcze w życzliwych Rybach, wpływając na rozwój wyobraźni, między 4 a 19 kwietnia tranzytuje znak aktywnego Barana, zachęcając do podejmowania szybkich i sprawnych decyzji, w ostatniej dekadzie miesiąca natomiast zagości w przyjaznym, ale dość powolnym Byku. Między 22 a 26 kwietnia Merkury w koniunkcji z Wenus i Uranem w kwadraturze do Saturna pozwoli podjąć odważne decyzje w wyniku nieprzewidzianych i zaskakujących wydarzeń.

Mars do 23 kwietnia przebywa w znaku Bliźniąt, między 6 a 13 kwietnia możecie doświadczyć nieprzyjemnych plotek i ukrytych ataków za waszymi plecami, kiedy Mars znajdzie się w kwadraturze z Neptunem. 23 kwietnia bojowy Mars  wkroczy do waszego znaku i jest to ważne wydarzenie, bo staniecie się nie tylko bardziej aktywni i odważni, ale też skłonni walczyć o swoje do upadłego.

Wiedźma. Droga do siebie