Archiwa kategorii: Rak – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Raka 19 – 25 lutego 2018 roku

Planety w życzliwym znaku Ryb poruszą zmysły i uczucia wrażliwych Raków. Jak antena zaczniecie zbierać emocje osób z otoczenia. Raki zakochane poczują prawdziwą duchową więź z wybraną osobą, szczególnie w kontekście przeżywanych przez nią cierpień. Uwaga na zdrowie, infekcje w tym tygodniu nie będą chciały szybko mijać, a diagnoza może okazać się błędna. Niektóre Raki całą uwagę skupią na marzeniach o podróżach zagranicznych, inne postanowią rozpocząć naukę w wybranej dziedzinie sztuki. Dla kobiet to znakomity czas, aby wybrać się do spa lub wykonać odmładzające zabiegi kosmetyczne. Znakomicie wam zrobi kontakt z każdym rodzajem sztuki, wybierzcie się do teatru, kina lub do opery, satysfakcja jest gwarantowana.

Horoskop tygodniowy dla Raka 12 – 18 lutego 2018 roku

W pracy pojawi się okazja, aby poznać osoby, których przyjaźń okaże się w przyszłości bardzo intratna. Czekają was niespodzianki, otwórzcie się na zmiany, bo będą korzystne. Niestety, to co zyskacie na początku tygodnia, możecie stracić w czwartek lub piątek, jeśli nie zachowacie ostrożności w sprawach finansowych. Zaćmienie Słońca w znaku Wodnika, do którego dojdzie 15 lutego, może zaskoczyć Raki zajmujące się zarządzaniem pieniędzmi – powstrzymajcie się w tym czasie od ważnych decyzji finansowych. Wenus w życzliwym znaku Ryb sprzyja zakochanym, Walentynki mają więc szansę minąć w sposób wyjątkowy, ukochany/a zechce uchylić wam nieba, czekają was romantyczne i niezapomniane chwile. W czasie weekendu uważajcie na zdrowie, starajcie się dużo odpoczywać i unikać miejsc pełnych ludzi, aby nie na narazić się na atak wirusów.

Horoskop tygodniowy dla Raka 5 – 11 lutego 2018 roku

W wyniku zupełnie nieoczekiwanych okoliczności pojawi się w tym tygodniu szansa na awans lub ciekawy zawodowy projekt, wpływający na rozwój waszej kariery. Zdobędziecie dodatkowe środki lub uzyskacie kredyt, umożliwiający zrealizowanie pomysłu na biznes, który od dłuższego czasu chodzi wam po głowie. To również znakomity czas na nawiązanie ciekawych kontaktów towarzyskich oraz przyjaźni – okaże się to bardzo korzystne dla waszej przyszłości w kontekście zarówno osobistym, jak i biznesowym. Raki zakochane czeka wiele niespodzianek, będzie przyjemnie, ale dylematy moralne zatrują niektórym osobom wspólnie spędzony czas. Zachowajcie dystans do wszystkiego, co was spotka, nic nie jest ani tak dobre, ani tak złe, jak się na początku wydaje.

Horoskop tygodniowy dla Raka 29 stycznia – 4 lutego 2018 roku

Zaćmienie Księżyca, do którego dojdzie w środę, może nadszarpnąć waszymi finansami, uważajcie, aby robiąc zakupy nie dać się ponieść emocjom, bo zostawicie w sklepie dużo więcej, niż planowaliście. Pilnujcie dostępu do konta i nie dajcie się namówić na rzekomo rewelacyjne interesy i wyjątkowe inwestycje – wszystko okazać się może bańką mydlaną, która pękając pozbawi was iluzji i wywoła frustracje. Tydzień najlepiej poświęcić rodzinie, a także zadbać o własne zdrowie i dobre samopoczucie.

Saturn w Koziorożcu ograniczy życie towarzyskie Raków urodzonych w pierwszej dekadzie znaku, może się też okazać, że przyjemność sprawi wam przebywanie wśród osób w podeszłym wieku lub zagłębianie się w tajniki historii.