Archiwa kategorii: Rak – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Raka 20 – 26 listopada 2017

Dla wolnych Raków ten tydzień nadal będzie czasem miłości – gorącej, namiętnej, romantycznej i niezapomnianej. Również w stałych związkach zatęsknicie za chwilą, kiedy w sercu pojawiły się pierwsze oznaki zrozumienia, że żyć bez siebie nie chcecie lub nie potraficie. Dopiero w czwartek uwagę skupicie na obowiązkach zawodowych i weźmiecie się za nadrabianie zaległości w pracy. Niektóre Raki postanowią zatroszczyć się o zdrowie i to jest słuszna decyzja, bo profilaktyka pozwala uniknąć nieprzyjemności w przyszłości. W czasie weekendu starajcie się poświęcić więcej uwagi najbliższym, najlepiej czujecie się w rodzinie, żadna kariera wam tej potrzeby nie zastąpi, nie warto tracić energii na przemijające sprawy i rozgrywki personalne w pracy.

Horoskop tygodniowy dla Rak 13 – 19 listopada 2017

Nic się dla was nie będzie liczyło bardziej niż miłość, namiętność ogarnie Raki zarówno pozostające w związkach, jak i poszukujące swojej drugiej połówki. Słońce, Jowisz i Wenus w życzliwym znaku Skorpiona sprzyjać będą aktywności emocjonalnej, wzbudzą uczucia ekstremalne. Uwaga na presję, jaką wywierać zacznie na was otoczenie, najwyższy czas nauczyć się asertywności i przestać ulegać manipulacjom partnerów zarówno osobistych, jak i biznesowych. W sobotę niektóre Raki będą skłonne zakończyć toksyczne związki, okaże się to trudniejsze, niż przypuszczaliście. W pracy chaos, atmosfera zakłamania i nieporozumień. Osoby cierpiące na alergie odczują nasilenie objawów, pojawią się też inne, nieokreślone dolegliwości – nie przejmujcie się, to tylko reakcja nerwowa, szybko przeminie.

Horoskop tygodniowy dla Raka 6 – 12 listopada 2017

Poniedziałek minąć może jeszcze w minorowym nastroju, ale kiedy we wtorek Wenus wkroczy do przyjaznego znaku Skorpiona, wiele Raków odczuje rozbudzenie namiętności, szczególnie jeśli urodzili się w pierwszej dekadzie znaku. Młode Raki wolnego stanu znajdą się pod urokiem osoby prominentnej, przebywającej za granicą lub innej narodowości, również w stałych związkach pojawią się emocje, które najlepiej rozładować we wspólnej sypialni. Wszystkich natomiast czekają zmagania z dominującymi partnerami, trudno będzie zawalczyć o niezależność, trzeba odnaleźć w sobie siłę i zdobyć się na asertywność w przypadku nacisków, jakim zostaniecie poddani. Pod koniec tygodnia uwaga na plotki, nie wierzcie we wszystko, co usłyszycie, bo większość będzie wyssana z palca.

Horoskop tygodniowy dla Raka 30 października – 5 listopada 2017

Zakochane Raki w poniedziałek i wtorek będą marzyć i śnić na jawie, całkowicie oderwane od rzeczywistości. Osoby, które straciły swoich bliskich, zaczną wspominać i rozmawiać z duchami, oddając się nastrojowi nostalgii oraz tęsknoty za chwilami, które minęły. W środę natomiast zabraknie czasu na rozklejanie się, bo gnać was będzie od jednego cmentarza do drugiego w oddawaniu hołdu wszystkim, którzy odeszli. Nikt nie podchodzi z takim zaangażowaniem do Święta Zmarłych, jak osoby spod znaku Raka, ponieważ rodzina i tradycja są dla nich niezwykle ważne. Weekend okaże się bardzo emocjonujący, możecie się spodziewać gości i przyjaciół, którzy zawitają do waszych domów przy okazji odwiedzin na rodzinnych cmentarzach.

Horoskop tygodniowy dla Raka 23 – 29 października 2017

Koniunkcja Słońca i Jowisza w życzliwym znaku Skorpiona przyniesie wybuch namiętności osobom urodzonym w pierwszej dekadzie znaku, wszystkie Raki jednak mogą spodziewać się w tym tygodniu przychylności losu. W domu również czekają was dowody miłości przemieszane z dąsami, które najłatwiej ugładzić w zaciszu sypialni. Wiele będzie się działo w waszych głowach i sercach, czas na poważne rozmowy, które rozstrzygną wątpliwości i niedopowiedzenia, pamiętajcie, że miłość wszystko zwycięża i nie dajcie się wciągnąć w gierki i przepychanki, które do niczego nie prowadzą. Kwadratura Wenus do Plutona w niektórych przypadkach spowoduje przymus lub toksyczną zależność od osoby, która nie jest warta waszej uwagi.

Horoskop tygodniowy dla Raka 16 – 22 października 2017

W domu lub w rodzinie czeka was rewolucja, niektóre Raki otrzymają wiadomość o powiększeniu rodziny, inne mogą liczyć na zaręczyny lub zaproszenia na wesele. Jeśli planowaliście remont lub przemeblowanie mieszkania, to teraz jest ku temu najlepszy moment, nie zabraknie wam ani siły, ani inwencji. W sercach wolnych Raków pojawią się namiętności, możecie spotkać nagle osobę, przy której serce mocno zabije lub wybierzecie się w podróż pełną sentymentalnych wspomnień.

Nów w znaku Wagi, do którego dojdzie w czwartek, zapowiada początek zawodowej przygody, warto zaangażować się w działalność społeczną lub towarzyską, rozejrzyjcie się wokół, czy przyjaciele nie potrzebują waszej pomocy. W czasie weekendu nie rozpamiętujcie krzywd, starajcie się podejść do wszystkiego w sposób pozytywny, a zaczniecie doświadczać prawdziwych błogosławieństw losu.