Archiwa kategorii: Rak – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Raka 25-31 stycznia 2021

Tydzień okaże się znaczący dla waszych finansów oraz przyjaźni, do czego przyczynią się napięte aspekty Słońca z nieprzewidywalnym Uranem a następnie bojowym Marsem w życzliwym Byku. W poniedziałek i wtorek może pojawić się stres, wynikający z zaskakującej sytuacji towarzyskiej, jeszcze większe emocje czekają was w czwartek, gdy dostaniecie się pod wpływy pełni Księżyca w znaku Lwa – niektóre Raki zdecydują się zawalczyć o podwyżkę, inne zdobędą fundusze na firmę lub otrzymają dofinansowanie. Pełnia co prawda tworzy napięte aspekty z buntowniczym Uranem i zadziornym Marsem, ale koniunkcja Słońca z Jowiszem pozwala mieć nadzieję na pozytywne rozwiązanie pojawiających się problemów, pod warunkiem, że zachowacie spokój i zapanujecie nad emocjami. Koniunkcja Wenus z potężnym Plutonem w przeciwległym znaku Koziorożca, pod wpływem której pozostaniecie w czwartek i piątek, pozwoli skonfrontować się z trudnymi relacjami, pojawią się głębokie uczucia i trudna do opanowania namiętność.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop tygodniowy dla Raka 18-24 stycznia 2021

W tym tygodniu jakaś przyjaźń może nagle się rozpaść, jeśli nie zachowacie ostrożności i pozwolicie sobie na wybuch frustracji. Koniunkcja Marsa z Uranem w Byku w kwadraturze do Jowisza w znaku Wodnika zapowiada nieporozumienia w grupie osób, z którymi łączy was wspólnota zainteresowań, zwłaszcza dni od środy do piątku mogą okazać się pełne brzemiennych w skutki wydarzeń. We wtorek Słońce opuści przeciwległy znak Koziorożca i wkroczy do Wodnika, kierując uwagę na sprawy zarządzania wspólnymi pieniędzmi. Weekend zapowiada się znacznie przyjemniej, bowiem znajdziecie się pod wpływem obiecującego aspektu Wenus w partnerskim znaku Koziorożca, do Neptuna w Rybach – jest to dobra wiadomość przede wszystkim dla artystów oraz zakochanych, ponieważ sprzyja romantycznej miłości i twórczej aktywności.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop tygodniowy dla Raka 11-17 stycznia 2021

W poniedziałek koniunkcja Merkurego z Jowiszem przyniesie dobre wiadomości z zagranicy lub pojawią się zyski z wcześniejszych inwestycji, jednak następnego dnia kwadratura Merkurego do Urana ostrzega, że nie wszystko okaże się jasne i zrozumiałe, co wywoła stres. Stosunki z przyjaciółmi się skomplikują w wyniku  kwadratury Marsa do Saturna, również urzędnicy okażą się mało przychylni. W środę w przeciwległym znaku Koziorożca dojdzie do nowiu Księżyca w koniunkcji z potężnym Plutonem, rozpoczniecie nowy projekt lub zmierzycie się koniecznością głębokiej transformacji ważnego dla was związku, dla niektórych Raków może to być koniec relacji opartej na przemocy fizycznej, psychicznej lub innej formy przymusu. Jednocześnie trygon Wenus w Koziorożcu do Urana w Byku przyniesie nową miłość, zauroczenie lub przyjaźń. Niektóre Raki mogą też liczyć na finansowe zyski, wynikające z owocnej współpracy.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy