Archiwa kategorii: Rak – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Raka 17 – 23 lipca 2017

Do czwartku jeszcze poganiał was będzie Mars w napiętym aspekcie z Uranem, przynosząc konflikty, zdenerwowanie, zrywanie przyjaźni oraz nieporozumienia, których można uniknąć odpuszczając bliźnim ich niedoskonałości. Słońce w waszym znaku jeszcze do końca tygodnia zachęca do aktywnego działania, dopiero weekend przyniesie wytchnienie od nadmiaru obowiązków, a niedzielny nów sprzyja wypoczynkowi i dobrej zabawie na świeżym powietrzu. Trygon Jowisza do Wenus zapowiada ważne domowe uroczystości, szczególnie Raki urodzone w drugiej dekadzie znaku przeżywać mogą wydarzenia takie jak ślub, zaręczyny, chrzciny lub narodziny potomka. Nie martwcie się nadmiernymi wydatkami, wszystko w końcu wróci do normy.

Horoskop tygodniowy dla Raka 10 – 16 lipca 2017

W poniedziałek i wtorek nie stawiajcie spraw na ostrzu noża, bo spotkacie się z reakcją, która pozostawi trwały ślad w sercu. Negocjacje finansowe mogą wydawać się obiecujące, ale ostatecznie okaże się, że tym razem to partner ma silniejsze atuty w ręku. Jeśli odpuścicie sobie walkę, wyjdziecie na tym obronną ręką. Tydzień sprzyja zakupom, uda wam się złapać okazje na wyprzedażach, co poprawi humor i samopoczucie wielu Rakom. Pod koniec tygodnia spodziewajcie się najazdu gości, pojawią się obcokrajowcy lub osoby znane i lubiane, zrobi się hucznie i rodzinnie. Raki, planujące w tym terminie wybrać się na wakacje, mają zielone światło na każdy rodzaj podróży, korzystajcie z letniej aury i starajcie się jak najwięcej wypoczywać.

Horoskop tygodniowy dla Raka 3 – 9 lipca 2017

Do środy możecie liczyć nas przychylność przyjaciół, kiedy atmosfera w pracy stanie się nie do wytrzymania. Zostaniecie poddani wielu stresującym sytuacjom, poczujecie się jak na polu bitwy. Trzeba będzie wykazać się szybkim i zdecydowanym działaniem oraz asertywnością, gdy poddani zostaniecie silnej presji. Również partner życiowy zacznie na was wywierać nacisk, usiłując skłonić do czegoś, na co nie macie ochoty. W sobotę i niedziele sytuacja dojrzeje do radykalnych rozwiązań, uświadomicie sobie, że nie ma drogi pośredniej i trzeba się na coś zdecydować. Raki uwikłane w toksyczne związki znajdą w sobie wystarczająco dużo mocy, aby zerwać krzywdzące relacje.

Horoskop tygodniowy dla Raka 26 czerwca – 2 lipca 2017

Nagromadzenie planet w waszym znaku w opozycji do Plutona w Koziorożcu oznacza, że pojawią się w tym tygodniu wydarzenia, wprowadzające chaos i niepewność, co może skłonić do aktywnego działania w kierunku wyjaśnienia i zakończenia problematycznych zadań. Zarówno w domu, jak i w pracy, zaistnieją okoliczności ułatwiające zerwanie toksycznych relacji. Szczególnie nerwowe mogą być dni od środy do piątku, jeżeli chcecie zachować status quo, horoskop radzi ustąpić, natomiast jeśli dojrzeliście do zmiany, to pojawią się okoliczności, które ułatwią podjęcie radykalnych decyzji. Chrońcie system nerwowy, bo możecie stracić panowanie nad sobą i emocje wyleją się z was strumieniem.

Horoskop tygodniowy dla Raka 19 – 25 czerwca 2017

Mars w waszym znaku w kwadraturze do Jowisza w Wadze zapowiada szereg rodzinnych perturbacji, być może odwiedzi was przyjaciel z zagranicy lub ważna osobistość, której poświęcić trzeba będzie dużo czasu. Nie obejdzie się bez pośpiechu, spięcia i niepotrzebnych nerwów. W środę do waszego znaku wkroczy zarówno Słońce, jak i Merkury, możecie więc spodziewać się poprawy sytuacji w każdej dziedzinie, nabierzecie energii i staniecie się dużo bardziej mobilni, niż w czasie ostatnich paru miesięcy. Nów w waszym znaku, do którego dojdzie w sobotę, wyznaczy początek nowego etapu w życiu lub wiązać się będzie z rozpoczęciem znajomości mającej wpływ na waszą przyszłość, miejcie oczy szeroko otwarte, aby nie przegapić szansy na realizację marzeń.