Archiwa kategorii: Rak – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Raka 6 – 12 lipca 2020

Do niedzieli Merkury w waszym znaku nadal się cofa, w dodatku odbiera nieprzyjemny aspekt od Marsa w Baranie, możecie więc być narażeni na na ataki osoby o postawie roszczeniowej i wymagającej. W pracy wiele nerwów, nieporozumień i niesprawdzonych informacji, błędy popełniane przez inne osoby doprowadzać was będą do szału, szczególnie w środę i w czwartek. Słońce w waszym znaku napełni was jednak energią i optymizmem, ostatecznie z wszystkimi problemami się uporacie, a w przyszłym tygodniu wyjdziecie wreszcie na prostą. W piątek, kiedy Księżyc przebywał będzie w przyjaznym znaku Ryb, zadbajcie o wypoczynek i kontakt z przyrodą. Sobota i niedziela zapowiadają się aktywnie, koniecznie wybierzcie się na wybory, dobrze wam zrobi poczucie spełnionego obywatelskiego obowiązku i jednocześnie przywileju.
Moja i Twoja astrologia

Horoskop tygodniowy dla Raka 29 czerwca – 5 lipca 2020

W waszym znaku przebywa nadal zarówno Słońce, jak i cofający się Merkury, obie planety utworzą w środę koniunkcję i znajdą się w korzystnym aspekcie z nieprzewidywalnym Uranem – do waszego życia w zaskakujący sposób powróci osoba, która otworzy wam oczy na to, co ważne i warte uwagi w życiu. Niektóre Raki ponownie zaprzyjaźnią się z kimś oryginalnym i nietuzinkowym. W piątek ruchem wstecznym wkroczy do przeciwległego znaku Koziorożca surowy Saturn i pozostanie w nim do 17 grudnia, przygotujcie się na to, że na jakiś czas powrócą ograniczenia narzucane przez partnerów życiowych lub biznesowych. Natomiast koniunkcja Jowisza i Plutona w Koziorożcu przyniesie niektórym Rakom niesamowite okazje i spotkania mające wpływ na przyszłe życie.
Moja i Twoja astrologia

Horoskop tygodniowy dla Raka 22 – 28 czerwca 2020

Zaćmienie Słońca, do którego doszło w niedzielę, pozostawi po sobie ślad zmęczenia przynajmniej do wtorku, poczujecie się mało stabilni emocjonalnie, powrócą wywołujące wzruszenie wspomnienia z lat dziecinnych, dotyczy to szczególnie Raków urodzonych w czerwcu. Ostatecznie jednak Słońce w waszym znaku zasili was swoją energią i odzyskacie dobry nastrój, zwłaszcza że w czwartek Wenus zmieni bieg na prosty i sprawy związane z miłością oraz zdobywaniem pieniędzy zaczną iść we właściwym kierunku. W piątek i sobotę zróbcie porządki w papierach i mailach, bo w niedzielę Mars wkroczy do znaku Barana i od przyszłego tygodnia wasza kariera zawodowa przyspieszy.
Moja i Twoja astrologia

Horoskop tygodniowy dla Raka 15 – 21 czerwca 2020

Poniedziałek spędzicie pracowicie, robota będzie „paliła się w rękach”, natomiast wtorek i środa zapowiadają się bogato pod względem towarzyskim, chętnie wybierzecie się na spotkanie z przyjaciółmi, niektóre Raki zaangażują się w działalność społeczną. Merkury w waszym znaku zachęca do mobilności, krótkich podróży, intelektualnych wyzwań, warto się pośpieszyć z zakupami, szczególnie sprzętu elektronicznego, jeśli macie to w planach, bo już w piątek Merkury zmieni bieg na wsteczny i szeroko pojęta komunikacja może zacząć się komplikować. W drugiej połowie tygodnia Mars w sekstylu do Jowisza i Plutona w przeciwległym Koziorożcu sprawi, że poczujecie się pod presją, w czasie weekendu wskazana jest uważność, ponieważ w sobotę tuż przed północą Słońce wkroczy do waszego znaku i w niedzielny poranek dojdzie do zaćmienia Słońca – słuchajcie intuicji, ale nie zapominajcie o zdrowym rozsądku.
Moja i Twoja astrologia