Archiwa kategorii: Rak – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Raka 12 – 18 listopada 2018

W poniedziałek i wtorek możecie poczuć się osłabieni, szczególnie że ktoś zechce wywrzeć na was presję lub zmusić do czegoś, na co nie macie ochoty, horoskop radzi zachować zimną krew i nie ulegać emocjom, czasem trzeba zrobić krok do tyłu, aby potem zrobić dwa do przodu. Wizyty u lekarza oraz wszelkie medyczne konsultacje odłóżcie na inny termin, bo w tym tygodniu kwadratura Merkurego do Neptuna wywoła zamieszanie, specjalista może postawić złą diagnozę, przepisać nieodpowiedni lek lub pomylić się na recepcie. Najwięcej wsparcia otrzymacie od członków najbliższej rodziny, szczególnie od soboty, kiedy Wenus w Wadze ruszy do przodu. Raki zakochane czekają głębokie emocje i niezapomniane chwile.
CzaroMarownik 2019

Horoskop tygodniowy dla Raka 5 – 11 listopada 2018

Uran, który we wtorek wycofa się na 4 miesiące do znaku Barana, pozwoli stawić czoło zawodowym wyzwaniom, co będzie sprzyjać przede wszystkim Rakom gotowym przystosować się do zmian, jakie zajdą w życiu rodzinnym. Węzły Księżycowe, które przez najbliższe 1,5 roku tranzytować będą zarówno wasz, jak i przeciwległy znak Koziorożca, skłonią do ustabilizowania każdego rodzaju związku, pod warunkiem, że nauczycie się stawiać własne granice. Nów w życzliwym Skorpionie, do którego dojdzie w środę, pozwoli wam znaleźć nowe hobby i zająć się potrzebami dzieci. W czwartek Jowisz zmieni znak i wkroczy na najbliższy rok do Strzelca, możecie liczyć na jego wsparcie w dziedzinach takich jak opieka zdrowotna oraz dobre warunki w miejscu pracy.
CzaroMarownik 2019

Horoskop tygodniowy dla Raka 29 października – 4 listopada 2018

W poniedziałek czeka was poważna rozmowa z ukochaną osobą, swoje oczekiwania wyrażą również dzieci. Warto w tym dniu zaplanować podróże zagraniczne lub ustalić wybór kierunku studiów. Osoby zakochane powinny unikać poruszania drażliwych tematów, bo do środy możecie spodziewać się kłótni i nieporozumień, szczególnie wynikających z zazdrości. Przyjaźnie również mogą przejść „trzęsienie ziemi”, jeśli nie zostały oparte na lojalności i zaufaniu. W środę znak zmieni zarówno Merkury, wstępujący do znaku Strzelca, jak i Wenus, wycofująca się do Wagi – staniecie się w jeszcze większym stopniu domatorami, najlepiej poczujecie się wśród najbliższych – nadchodzące Święto Zmarłych zbliży was ponownie z członkami rodziny, których najbardziej kochacie.
CzaroMarownik 2019

Horoskop tygodniowy dla Raka 22 – 28 października 2018

Słońce, które we wtorek wkroczy do znaku Skorpiona, skupi waszą uwagę na sprawach dzieci, kochanków oraz ulubionego hobby. Raki urodzone w pierwszej dekadzie znaku czekają w tych dniach emocjonujące wydarzenia, może dojść do kłótni kochanków, a nawet zerwania znajomości podczas pełni w znaku Byka w koniunkcji z Uranem, do której dojdzie w środę, jak również słodkiego pogodzenia w czasie weekendu, kiedy Słońce utworzy koniunkcję z cofającą się Wenus. Spodziewajcie się powrotu kochanka, otrzymacie szansę na wyjaśnienie sobie wzajemnie przyczyn nieporozumień lub rozstania, pozostańcie jednak uważni wobec nowych osób, które zechcą wkroczyć w wasze życie.
CzaroMarownik 2019

Horoskop tygodniowy dla Raka 15 – 21 października 2018

W poniedziałek wiele będzie się działo. Na początku tygodnia zakochane Raki przeprowadzą rozmowy, które okażą się frustrujące, zwłaszcza, że po raz kolejny zaczniecie dyskutować o problemach, które nie mają dobrego rozwiązania – zamiast się wściekać horoskop radzi, aby wybrać się z ukochaną osobą w jakieś romantyczne miejsce, które przypomni o wspaniałych, wspólnie spędzonych chwilach. Powrócą zainteresowania, jakie dawno temu sobie odpuściliście, może czas, żeby dać im drugą szansę, a przekształcą się w prawdziwe hobby, które pozostanie z wami na zawsze. Plany związane z podróżami zagranicznymi napotkają trudności, nie warto upierać się przy czymś, co nie ma szans na realizację.
CzaroMarownik 2019