Archiwa kategorii: Rak – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Raka 6 – 12 kwietnia 2020

Słońce w znaku Barana nie pozwoli wam odpocząć, pomimo ogólnopolskiej kwarantanny, zechcecie wykazać się w trudnych czasach. Jak zwykle podczas pełni Księżyca, do której dojdzie w środę, czekają was emocjonalne huśtawki, zwłaszcza że pełni towarzyszy kwadratura Marsa do Urana – próba zdobycia przez niektóre Raki dofinansowania lub pożyczki zarówno od przyjaciół, jak i banków czy państwowych instytucji, natrafi na trudności, co wywoła gniew i zakończenie nawet najlepiej zapowiadającej się relacji. Zachowajcie spokój, w sobotę Merkury opuści życzliwy, ale mało zdecydowany znak Ryb i wkroczy do kardynalnego Barana, w którym łatwiej mu będzie rozwinąć swoje możliwości, skupicie się na pracy i znajdziecie rozwiązanie swoich problemów.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Horoskop tygodniowy dla Raka 30 marca – 5 kwietnia 2020

Słońce w Baranie zachęca do intensywnej pracy, podczas gdy inni się nudzą, Raki wykonują obowiązki za wszystkich. W poniedziałek Mars opuści przeciwległy znak Koziorożca, co odczujecie jako ulgę, zaczniecie się zastanawiać nad uruchomieniem rezerw finansowych, natraficie jednak na niespodziewane trudności, a próba skorzystania z „tarczy kryzysowej” w wielu przypadkach zakończy się fiaskiem. Od wtorku do czwartku poczujecie prawdziwą przyjemność z przebywania w domu, chociaż nie obejdzie się bez zmienności nastrojów. W piątek Merkury utworzy koniunkcję z Neptunem w Rybach, warto ten oraz następne dni przeznaczyć na kontakt z szeroko pojętą sztuką – weźcie do ręki ulubioną książkę, obejrzyjcie dobry film lub sami zacznijcie coś tworzyć, to was odstresuje.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Horoskop tygodniowy dla Raka 23 – 29 marca 2020

Tydzień okaże się istotny i bardzo znaczący szczególnie dla osób urodzonych w dniach 12-23 lipca, ze względu na nagromadzenie planet w przeciwległym znaku Koziorożca, tworzących korzystny trygon z przebywającą we własnym znaku Wenus – poznacie nowych ludzi, obcokrajowców, artystów, naukowców, z niektórymi osobami zawiążecie trwałe przyjaźnie. Dla większości Raków nadchodzący tydzień będzie łatwiejszy, niż zakładali, czekają was przyjemności, jakich się nie spodziewaliście. Sprawy zawodowe również ruszą z martwego punku, podczas nowiu Księżyca w znaku Barana, do którego dojdzie we wtorek, możecie rozpocząć nową prace lub projekt, uważajcie jednak, bo Lilith w koniunkcji ze Słońcem ostrzega przed ludźmi, którzy nie mają dobrych zamiarów.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Horoskop tygodniowy dla Raka 16 – 22 marca 2020

Wzmożoną podatność na atak wirusa mogą mieć osoby urodzone między 12 a 22 lipca, nie oznacza to, że zachorują, ale powinny one zachować największą ostrożność w kontaktach z innymi i starać się nie wychodzić z domu. We wtorek i środę możecie poczuć się nieco zdołowani i trochę samotni, oparcie znajdziecie w najbliższej rodzinie oraz wśród osób starszych. W piątek Słońce zmieni znak i wkroczy do Barana rozpoczynając miesiąc, w którym zwykle jesteście bardzo aktywni zawodowo. W czasie weekendu dojdzie do koniunkcji Marsa z Jowiszem oraz Plutonem w przeciwległym znaku Koziorożca, to bardzo silna energia, która może wspomóc was w walce zarówno z lękami o własne zdrowie, jak i wszelkimi przeciwnościami. W niedzielę ograniczający Saturn opuści Koziorożca i wkroczy do Wodnika, co przyjmiecie z ulgą.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>