Archiwa kategorii: Rak – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Raka 14 – 20 stycznia 2019 roku

Wszystkie nierozwiązane problemy w związkach mogą objawić swoje potrzeby właśnie w tym tygodniu – trzeba będzie podjąć decyzję co dalej, bo dojdzie do sytuacji, w której macie szansę zastanowić się nad tym, co ważne jest dla was samych, a nie dla innych. Szczególnie od czwartku do niedzieli kwadratura Słońca do Urana, połączona z kwadraturą Marsa do Saturna, pozwoli zakończyć toksyczne związki, zarówno osobiste, jak i zawodowe. Jeśli nie chcecie narazić się szefom, unikajcie stawiania żądań, bo nie tylko nic nie zyskacie, ale ryzykujecie stratę pracy. Zielone światło zabłyśnie jedynie dla Raków, które gotowe są na każdy rodzaj ryzyka i postawią wszystko na jedną kartę – wiele jest do stracenia, ale można też zyskać wolność i niezależność.
CzaroMarownik 2019. Kalendarz Magiczny

Horoskop tygodniowy dla Raka 7 – 13 stycznia 2019 roku

Nagromadzenie planet w przeciwległym znaku Koziorożca oznacza, że naprawy wymagają wszystkie wasze związki, zarówno osobiste, jak i zawodowe. Właśnie teraz macie szansę wyznaczyć priorytety i trzymać się ich, ponieważ wiele osób zechce wykorzystać waszą dobrą wolę i podporządkować sobie, realizując własne cele. Kwadratura Merkurego do Marsa, działająca w pierwszej połowie tygodnia, oznacza w waszym przypadku różnicę zdań w tematach zasadniczych, dotyczących spraw zawodowych oraz rodzinnych. Weekend postawi was w sytuacji przymusu, nie pozwólcie sobą dyrygować i starajcie się podejmować decyzje zgodnie z własnym światopoglądem i sumieniem.
CzaaroMarownik - Najlepszy Magiczny Prezent na Gwiazdkę

Horoskop tygodniowy dla Raka 31 grudnia – 6 stycznia

Koniunkcja Słońca z Saturnem w przeciwległym znaku Koziorożca podpowiada, że w większości przypadków wieczór sylwestrowy spędzicie „na białej sali” lub zdecydujecie się na bardzo wąskie grono znajomych. Zabraknie w tym roku nastroju do szampańskiej zabawy, nie powinniście jednak poddawać się zniechęceniu, tylko starać się  zrobić coś dla siebie, sprawić sobie przyjemność i zachować pogodę ducha, bo macie dużo więcej siły, niż wam się wydaje. Do soboty macie czas, aby przemyśleć nowe zawodowe zadania, w czym pomoże trygon Merkurego do Urana, jednak w niedzielę, kiedy dojdzie do nowiu oraz zaćmienia Słońca w Koziorożcu, skupcie się na wyzwaniach, czekających was w ważnych relacjach, zarówno osobistych, jak i zawodowych, nie działajcie impulsywnie, dajcie sobie czas na zrozumienie tego, co dzieje się teraz w waszym życiu.
CzaaroMarownik - Najlepszy Magiczny Prezent na Gwiazdkę