Archiwa kategorii: Rak – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Raka 17 – 23 września 2018

Wenus w znaku Skorpiona przypomni starą maksymę „serce nie sługa” i rzucicie się w pełną namiętności przygodę miłosną, angażując się w nią całym sercem. Na podejmowanie trudnych decyzji najlepszy będzie czwartek, kiedy nastąpi koniunkcja Merkurego i Słońca w życzliwym znaku Panny. Problemy z jednym z przyjaciół mogą się w tym tygodniu pogłębić, niektóre Raki dojdą do wniosku, że nie chcą kontynuować relacji, w której brakuje szczerości. W czasie weekendu będziecie mieć tendencję do stawiania spraw na ostrzu noża, spotkacie się jednak ze zdecydowanym sprzeciwem partnerów życiowych lub biznesowych, dotyczy to szczególnie Raków urodzonych w pierwszej dekadzie znaku. Pozostańcie asertywni, ale jednocześnie elastyczni, inaczej czeka was zawód i poczucie odrzucenia.

Horoskop tygodniowy dla Raka 10 – 16 września 2018

Słońce w przyjaznym znaku Panny w sekstylu z Jowiszem i w trygonie z Plutonem, wpłynie niezwykle stymulująco za związki miłosne, niejeden Rak w tym tygodniu dojdzie do wniosku, że ulokował uczucia w związku trudnym, ale rozwijającym życie emocjonalne i duchowe. Przyjaźń w jednej chwili może zamienić się w trudną do opanowania namiętność lub przeciwnie – dostrzeżecie, że ktoś od dłuższego czasu was krzywdzi i zdemaskujecie jego ukryte zamiary. Niektóre Raki dojdą do wniosku, że należy położyć kres relacji, która od dłuższego czasu nie jest satysfakcjonująca. Najważniejsze, abyście słuchali własnej intuicji, a nie plotek oraz niesprawdzonych informacji, jakie otrzymacie od środy do piątku.

Horoskop tygodniowy dla Raka 3 – 9 września 2018

Do czwartku dobry nastrój was nie opuści, zapragniecie upiększyć otoczenie, wydacie na ozdoby do domu lub ogrodu więcej niż zamierzaliście, ale ani przez chwilę tego nie pożałujecie. Rodzina i najbliżsi staną się dla was źródłem przyjemności oraz natchnienia, jeśli zajmujecie się działalnością artystyczną. Warto w tych dniach wybrać się do teatru, kina, na koncert, otoczyć się ludźmi życzliwymi, złapać kontakt ze sztuką. W czwartek Merkury wkroczy do życzliwego znaku Panny i utworzy korzystny układ zarówno z nieprzewidywalnym Uranem, jak i utrwalającym wszystko Saturnem, przyjaźnie, jakie uda wam się zawrzeć w tych dniach, okażą się niezwykłe i trwałe. To również dobry moment na podróże, zarówno rzeczywiste, jak i mentalne, wykorzystajcie intuicję i wyobraźnię, która  zadziała znakomicie.

Horoskop tygodniowy dla Raka 27 sierpnia – 2 września 2018

Słońce w życzliwym znaku Panny w korzystnych konfiguracjach zapewni wam moc atrakcji i okazji do wykazania się fachowością oraz pracowitością. To idealny moment na to, aby ustalić priorytety na przyszłość i wprowadzić niezbędną korektę w planach dotyczących przyszłości. Starajcie się nie ulegać naciskom i presji, jaką wywierają na was partnerzy życiowi oraz biznesowi, lecz starajcie się skorzystać z okazji, aby zatroszczyć się o siebie. Niektóre Raki skłonne będą podejmować nagłe decyzje, które okażą się istotne dla dalszej przyszłości. Merkury w Lwie w korzystnym aspekcie Wenus zachęci do sprawienia sobie przyjemności, nie pożałujecie pieniędzy na przedmioty i wydarzenia podnoszące samoocenę.