Archiwa kategorii: Rak – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Raka 14 – 20 października 2019

Kwadratura Słońca do Plutona utrudni w poniedziałek i wtorek przeprowadzenie swojej woli w sprawach priorytetowych, Merkury w przyjazny znaku Skorpiona w sekstylu do Saturna pozwoli jednak porozumieć się z oponentami oraz osobami, reprezentującymi inne poglądy na ważne dla was kwestie. W środę Merkury utworzy trygon z Neptunem w życzliwych Rybach, a w niedzielę sekstyl z Plutonem w przeciwstawnym znaku Koziorożca, warto wykorzystać te aspekty, aby wrogów zamienić w przyjaciół i zaskarbić sobie ich poparcie. Sobotni wieczór oraz niedzielę najchętniej spędzicie w gronie rodzinnym, nie rozpamiętujcie tylko minionych krzywd, ale starajcie się złapać bliższy kontakt z domownikami.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Raka 7 – 13 października 2019

Kontakty z domownikami oraz przełożonymi nie ułożą się najlepiej w pierwszej połowie tygodnia, ze względu na kwadraturę Słońca w Wadze do Saturna w przeciwległym znaku Koziorożca, chyba że zrezygnujecie z upominania się o swoje prawa, zgodzicie się na ograniczenia, postawicie na pracę po godzinach i zaakceptujecie wymagania innych. Niektóre Raki czekają nieporozumienia z przyjaciółmi. Powiodą się natomiast podróże zagraniczne oraz kontakty z obcokrajowcami, do czego przyczyni się w drugiej połowie tygodnia sekstyl Słońca do Jowisza. Weekend natomiast, szczególnie niedziela, zapowiada się niezwykle elektryzująco, do czego przyczyni się pełnia Księżyca w znaku Barana – możecie stać się bardzo roszczeniowi i nadmiernie ruchliwi, warto wybrać się na basen lub na długi spacer, aby rozładować emocje.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Raka 30 września – 6 października 2019

W poniedziałek i wtorek możecie mieć kiepski nastrój, rozpamiętywać przeszłość oraz krzywdy, jakich doznaliście od innych, ponieważ Księżyc tranzytował będzie głęboko emocjonalny znak Skorpiona. Kwadratura Wenus z Plutonem skłoni was do rozdrapywania niezabliźnionych ran, niektóre związki przejdą kryzys, nie pozwólcie sobą manipulować, dobrze rozważcie naturę relacji, jaka was łączy. Niektóre Raki znajdą się w mocy silnych namiętności, unikajcie zazdrości, bo jest to uczucie, które może zniszczyć najmocniejsze więzi. W czasie weekendu wpływać już na was zacznie kwadratura Słońca do Saturna, poczujecie się przez kogoś ograniczani, niektórych ogarnie smutek i melancholia – horoskop radzi, aby nie siedzieć w domu, wyjść do ludzi, wybrać się do kina, do teatru, na koncert.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Raka 23 – 29 września 2019

Saturn w przeciwległym znaku Koziorożca zmienił już bieg na prosty, jest więc szansa na poprawę kontaktów z osobami, z którymi wiąże was długotrwała znajomość lub zawodowa zależność. W poniedziałek Słońce przesunie się do Wagi, skupicie się więc na sprawach domowych i rodzinnych relacjach. Do środy, dopóki Merkury tworzy korzystny aspekt z Jowiszem, możecie spodziewać się gości z zagranicy lub wybrać się w podróż, w każdym przypadku macie zagwarantowane przyjemne przeżycia. Od wtorku do czwartku możecie doświadczyć trudności ze strony osób starszych, ale już w czasie weekendu, kiedy Wenus utworzy sekstyl z Jowiszem, stosunki międzyludzkie się poprawią i odzyskacie dobry humor. Sobotni nów Księżyca w znaku Wagi pozwoli skupić się na potrzebach rodziny.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Raka 16 – 22 września 2019

W relacjach niektórych Raków może dojść w tym tygodniu do prawdziwej próby sił. Mars w zabieganej Pannie w trygonie do Plutona w konserwatywnym Koziorożcu skłoni was do postawienia spraw „na ostrzu noża”, szczególnie wobec osób, które nie spełniają waszych wymagań. Nadmierna krytyka może wywołać reakcję, jakiej się nie spodziewacie i w ważnym związku dojdzie do kryzysu, dotyczy to szczególnie osób urodzonych w drugiej dekadzie znaku (2-11.07). Dla niektórych Raków będzie to okazja, aby pozbyć się ze swojego życia wszystkiego, co niszczy psychicznie lub przestało spełniać pozytywną rolę. Unikajcie w tym tygodniu długich podróży, bo kwadratura Jowisza do Neptuna zapowiada nieporozumienia, nieścisłości i niezadowolenie z oczekiwanych standardów.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Raka 9 – 15 września 2019

Poniedziałek może być bardzo pracowity, nie obejdzie się bez nadgodzin lub dodatkowych obowiązków zleconych przez przełożonych. We wtorek zapragniecie uciec od wszystkiego, ale opozycja Słońca do Neptuna ostrzega przed nierozważnymi decyzjami, szczególnie związanymi z podróżami. Również kwadratura Marsa do Jowisza utrudni komunikację, sprawi jednak, że na przekór wszystkiemu postanowicie nadrobić wakacyjne zaległości, wyrabiając 200% normy. Pracowitość się opłaci, wywoła jednak wielkie zmęczenie i brak cierpliwości, starajcie się więc odpoczywać przynajmniej w czasie weekendu, bo pełnia Księżyca w znaku Ryb, pod wpływem której pozostaniecie w piątek i sobotę, obudzi w was nadwrażliwców i wpłynie na emocje. W sobotę Wenus w koniunkcji z Merkurym wkroczy do znaku Wagi, najlepiej poczujecie się we własnym domu.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku