Archiwa kategorii: Rak – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Raka 20 – 26 stycznia 2020

W poniedziałek zajmiecie się zdrowiem, warto zrobić badania lub wybrać się do specjalisty, jeśli od dłuższego czasu odczuwacie jakieś dolegliwości, warto też zastanowić się nad przyszłymi inwestycjami, do czego zachęca Słońce, które tego dnia wkroczy do Wodnika. Od środy do piątku pozostaniecie pod wpływem dwóch różnych układów planetarnych; jeden wywoła napięcie i może wprowadzić nieporozumienia do relacji przyjacielskich, drugi natomiast sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości, rozpoczynaniu nauki oraz planowaniu podróży zagranicznych. Weekend okaże się gorący na zakochanych, kwadratura Marsa do Wenus i Neptuna podniesie temperaturę w związkach, niektóre wasze oczekiwania okażą się jednak trudne do zaspokojenia.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Raka 13 – 19 stycznia 2020

Tydzień może okazać się nerwowy, zwłaszcza, ze niektóre Raki odczują wzrost dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego – wszystko w wyniku stresów, jakich ostatnio doświadczacie. Skupienie planet w przeciwległym znaku Koziorożca wymusza zmiany, do których niektóre osoby nie są przygotowane – dotyczy to szczególnie Raków urodzonych w trzeciej dekadzie znaku (13-22.07). Nie próbujcie na siłę zatrzymać tego, co odchodzi, ponieważ natura nie zna pustki i w miejsce tego, co utraciliście, nadejdzie coś znacznie lepszego. Pozbądźcie się wszystkiego, co spełniło swoją funkcję, oczyśćcie szafę, ubrania oddajcie potrzebującym, zróbcie miejsce na nowe. Wenus w życzliwych Rybach w sekstylu do Urana w Byku pozwoli doświadczyć miłych chwil w bliskości ukochanych lub przyjaciół. W czasie weekendu panujcie nad słowami, bo kwadratura Merkurego do Urana może sprawić, że zranicie czyjeś uczucia.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Raka 6 – 12 stycznia 2020

Dla Raków będzie to szalenie emocjonujący tydzień. Najpierw Słońce i Merkury, przebywające w przeciwległym znaku Koziorożca, utworzą sekstyl z Neptunem w przyjaznych Rybach, co zachęci do kontaktów ze sztuką i wpłynie stymulująco na Raki o artystycznych zamiłowaniach. Koniunkcja Jowisza z Południowym Węzłem Księżycowym pozwoli skorzystać ze zdobytej wiedzy, co bardzo się przyda, kiedy w piątek dojdzie do pełni połączonej z zaćmieniem Księżyca w waszym znaku. Niektóre osoby mogą poczuć się zagubione i niepewne, i zbyt mocno będą przeżywać najmniejszy konflikt, jakiego będą świadkiem lub uczestnikiem. Koniunkcja Merkurego, Słońca, Saturna i Plutona w przeciwległym Koziorożcu zmusi do konfrontacji z własnymi lękami i skłoni do podjęcia ważnych decyzji, dotyczących istotnych dla was związków.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Raka 30 grudnia 2019 – 5 stycznia 2020

Księżyc w przyjaznym znaku Ryb zapowiada Sylwestra spędzonego w dobrym towarzystwie, nie obejdzie się jednak bez łez, zwłaszcza po kilku głębszych kieliszkach. Nie zabraknie wspomnień i romantycznych uniesień również jeśli zdecydujecie się spędzić ten dzień jedynie z najbliższymi, bez hucznych zabaw. W czwartek koniunkcja Merkurego z Jowiszem w przeciwległym znaku Koziorożca może przynieść spotkania na wysokim szczeblu, udadzą się negocjacje, możecie w tym dniu pokusić się o rozpoczęcie nowego kursu lub wybrać się w podróż, następnego dnia jednak pozostańcie ostrożni na drodze oraz w kontakcie z obcymi, bo koniunkcja Merkurego z Południowym Węzłem Księżycowym w znaku Koziorożca sygnalizuje spotkanie z niebezpieczną osobą.

Szampańskiego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku 2020!
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Raka 23 – 29 grudnia 2019

Raki, szczególnie urodzone w pierwszej dekadzie znaku (22.06-01.07), spędzą te Święta w całkowicie odmienny sposób, zdziwicie się, jak wielu przyjaciół macie wokół siebie. Trygon Słońca w przeciwległym znaku Koziorożca do Urana w Byku oraz koniunkcja Słońca z Jowiszem przyczynią się do tego, że temat podróży zagranicznych, rozwoju horyzontów, rozpoczęcia nauki, a także niezawisłości sądów i ogólnie polityki zdominuje rozmowy przy stole. Starajcie się panować nad emocjami, bo zaćmienie Słońca w przeciwległym znaku Koziorożca, do którego dojdzie w czasie Świąt, może doprowadzić do poważnych zmian i rozpoczęcia nowego etapu w relacjach z bliskimi osobami oraz partnerami życiowymi lub biznesowymi.

MAGICZNYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT
BOŻEGO NARODZENIA!
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Raka 16 -22 grudnia 2019

W pierwszej połowie tygodnia czeka was mnóstwo zajęć i obowiązków, z którymi świetnie sobie poradzicie dzięki trygonowi Jowisza w przeciwległym znaku Koziorożca do Urana w przyjaznym Byku. Starajcie się jednak niczego nie wymuszać, szczególnie unikajcie stosowania presji w stosunku do osób bliskich i dzieci, bo osiągniecie skutek przeciwny od oczekiwanego. Sekstyl Marsa w Skorpionie do Saturna i Plutona w Koziorożcu sprzyja pracy, wymagającej samozaparcia oraz poświęcenia własnej wygody na rzecz innych osób. W piątek kwadratura Merkurego do Neptuna może przynieść problemy zdrowotne lub konflikty ze służbą zdrowia, uważajcie na nowe leki, jakie zamierzacie stosować, mogą nie przynieść dobrego efektu. W niedzielę wiele będzie się działo, niektóre Raki wejdą w konflikt z kimś z przyjaciół.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku