Archiwa kategorii: Rak – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Raka 9 – 15 grudnia 2019

W poniedziałek czekają was spotkania z przyjaciółmi, zajmiecie się również poprawą stanu posiadania. Od wtorku do soboty Wenus w przeciwległym znaku Koziorożca utworzy koniunkcję najpierw z surowym i wymagającym Saturnem, a następnie z pożądliwym Plutonem, zakochane Raki mogą poczuć się odtrącone, a zaraz potem przyciągane przez trudną do zaspokojenia namiętność. Emocje podkręci pełnia Księżyca w znaku Bliźniąt, do której dojdzie w czwartek, oraz trygon Marsa do Neptuna, wymagający przeżyć głębokich i romantycznych. Pozostałe Raki postanowią zainwestować w przedmioty trwałe i ponadczasowe. W drugiej połowie tygodnia trygon Jowisza w przeciwległym Koziorożcu do Urana w Byku zapowiada początek wspaniałej przyjaźni z osobą znaczącą wiele w społeczeństwie, mającą wpływ na waszą zarówno najbliższą, jak i dalszą przyszłość.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Raka 2 – 8 grudnia 2019

W poniedziałek Jowisz opuści znak Strzelca i na najbliższe 12 miesięcy wkroczy do przeciwległego znaku Koziorożca, co okaże się korzystne dla partnerstwa oraz rozwoju relacji międzyludzkich. Na początku tygodnia sekstyl Wenus do Marsa zaowocuje namiętnym romansem, wolne Raki mogą spotkać na swej drodze atrakcyjną osobę, która wcale nie okaże się łatwa do zdobycia, wzbudzi jednak pożądanie i rozbudzi wyobraźnię, co okaże się twórcze dla Raków z artystycznymi aspiracjami. Osoby w związkach będą się kłócić i namiętnie godzić, nie zabraknie kolacji przy świecach, ale zdarzy się też poranne rozczarowanie. Czas sprzyja rozwojowi miłości, nie zapominajcie jednak od czasu do czasu zdjąć z oczu różowych okularów, bo rzeczywistość czasem bywa daleka od wyobrażeń.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Raka 25 listopada – 1 grudnia 2019

Raki starające się o pracę mają szansę ją w tym tygodniu uzyskać, wysyłajcie więc swoje CV wszędzie gdzie się da, nie omijajcie żadnej rozmowy kwalifikacyjnej. We wtorek Wenus wkroczy do przeciwległego znaku Koziorożca i utworzy trygon z Uranem w Byku, rozpoczynając okres pełen niespodziewanych randek oraz miłosnych uniesień, szczególnie w czasie weekendu nie siedźcie w domu, wybierzcie się na imprezę, do kina lub teatru, starajcie się jak najwięcej czasu spędzić z ukochaną osobą. W tym tygodniu macie szansę dogadać się z osobą pozostającą do tej pory poza możliwością nawiązania kompromisu, przyczyni się do tego sekstyl Merkurego do Saturna w życzliwych znakach. Możecie poznać osobę, która w przyszłości okaże się znacząca dla waszej kariery.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Raka 18 – 24 listopada 2019

Kiedy we wtorek Mars wkroczy do przyjaznego znaku Skorpiona, rozgorzeją uśpione namiętności, obudzą się pragnienia i chęć zdobycia obiektu pożądania. Od środy Merkury w Skorpionie zacznie poruszać się biegiem prostym, łatwiej więc będzie zorganizować spotkanie i przeprowadzić ważną rozmowę o uczuciach i targających wami emocjach. W piątek natomiast Słońce wkroczy do znaku Strzelca, kierując uwagę na sprawy związane ze zdrowiem, domowymi zwierzętami oraz podwładnymi i współpracownikami. Weekend okaże się bardzo emocjonujący, ponieważ wiązać się będzie ze sprzecznymi emocjami – z jednej strony los miłosnego związku zawiśnie na włosku, z drugiej koniunkcja Wenus z Jowiszem przyniesie szczęście i powodzenie, otworzy przed wami nową drogę do sukcesu.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Raka 11 – 17 listopada 2019

To będzie bardzo emocjonujący tydzień, szczególnie jego pierwsza połowa, ze względu na pełnię Księżyca w przyjaznym znaku Byka – dowiecie się wiele ciekawych rzeczy o sobie, co z tą wiedzą zrobicie, zależy już tylko od was. Rozmowa z przyjacielem, dzieckiem lub kochankiem/ukochaną, odkryje przed wami głębię niewypowiedzianych uczuć, kiedy w środę Słońce utworzy sekstyl z przebywającym w przeciwległym znaku Koziorożca Plutonem i pojawi się okazja, aby wyznaczyć swoje granice i nie pozwolić się krzywdzić, jeśli do tej pory ulegaliście przemocy psychicznej lub fizycznej. Sekstyl Merkurego z Saturnem i trygon tej planety z Neptunem pozwoli wam oddzielić „ziarno od plewy”, iluzję od rzeczywistości. Kwadratura Wenus do Neptuna pozwoli wam uświadomić sobie czego w swoim życiu nie akceptujecie, objawić się to może przez krótkotrwały atak alergii lub nietolerancji pokarmowej.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Raka 4 – 10 listopada 2019

Na początku tygodnia pojawią się silne napięcia w domu lub kariera nabierze rozmachu za sprawą kwadratury Marsa do Plutona, stracicie mnóstwo energii na rozwiązywanie problemów, których rozwiązać się nie da, należy pozwolić odejść sprawom i osobom, które spełniły swoją funkcję. Starajcie się unikać presji i nie pozwólcie się zmusić do zrobienia czegoś, do czego nie macie przekonania. Pod koniec tygodnia dojdziecie do porozumienia z dziećmi a także z osobami starszymi, którymi się opiekujecie lub za które jesteście odpowiedzialni. Weekend okaże się pracowity, kiedy inni będą odpoczywać, wy zabierzecie się za nadrabianie zaległości w każdej dziedzinie.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Raka 28 października – 3 listopada 2019

W poniedziałek nów Księżyca w życzliwym znaku Skorpiona będzie miał miejsce w opozycji do rewolucyjnego Urana, co zapowiada zmiany w przyjaźni lub w grupie osób, z którymi łączy was wspólnota zainteresowań. Może się zdarzyć, że w pierwszej połowie tygodnia poznacie kogoś, z kim nawiążecie bliską relację lub przeciwnie – zerwiecie długoletnią znajomość, aby rozpocząć nowy rozdział w życiu towarzyskim. Kwadratura Marsa w Wadze do Saturna w Koziorożcu uświadomi wam, że jeśli ktoś postępuje wobec was w sposób bezwzględny, nie zasługuje na miano przyjaciela. Druga połowa tygodnia będzie znacznie spokojniejsza, skupicie się na celebrowaniu pamięci i bliskich, którzy odeszli.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Raka 21 – 27 października 2019

Na początku tygodnia niektóre Raki mogą wygrać konkurs, startujcie więc śmiało we wszelkiego rodzaju konkurencjach, w których liczy się wyobraźnia i odwaga. Stan waszych finansów wzbudzi wiele zmiennych emocji, tak samo jak sprawy miłosne. Z jednej strony zaczniecie snuć marzenia o idealnym romansie z rycerzem na koniu, z drugiej zapragniecie partnera stabilnego, poważnego, gwarantującego poczucie bezpieczeństwa emocjonalnego i materialnego. W środę Słońce przesunie się do życzliwego Skorpiona rozpoczynając miesiąc, w którym liczyć się będą dzieci, rodzina oraz rozwijanie swoich pasji. Końcówka tygodnia zapowiada się pełna namiętnych uczuć, które podkręci sekstyl Wenus do Plutona oraz zbliżający się nów Księżyca w znaku Skorpiona.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku