Archiwa kategorii: Rak – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Raka 16 – 22 lipca 2018

Do końca tygodnia Słońce nadal przebywa w waszym znaku, dodając energii i zachęcając do aktywności. Mars w Wodniku ruchem wstecznym tranzytuje Południowy Węzeł Księżycowy, ciągnąć więc was będzie do większych zakupów oraz inwestycji, nie jest to jednak dobry moment, aby ryzykować przyszłość decydując się na rzekomo fantastyczny interes. Czas sprzyja przebywaniu w domu, z rodziną, jednak pod koniec tygodnia Wenus w życzliwym znaku Panny utworzy sekstyl z Jowiszem w przyjaznym Skorpionie, co dobrze wpłynie przede wszystkim na zakochane Raki, pojawi się szansa na wyjazd z ukochaną osobą, warto więc skorzystać z okazji i spędzić romantyczny weekend z dala od codzienności.

Horoskop tygodniowy dla Raka 9 – 15 lipca 2018

Słońce w waszym znaku nadal tworzy trygon z romantycznym Neptunem, co sprzyja zarówno rozkosznemu wakacyjnemu lenistwu, jak i podróżom zagranicznym, jednak opozycja Słońca do Plutona narazi niektóre Raki, szczególnie urodzone w drugiej dekadzie znaku, na presję ze strony partnerów życiowych lub biznesowych. Wielki trygon w znakach stałych, złożony z Wenus, Urana i Saturna pozwoli w tym tygodniu utrwalić ważne dla was relacje. Zachowajcie szczególną ostrożność od czwartku do soboty, kiedy pozostawać będziecie pod wpływem nowiu w waszym znaku, połączonego z zaćmieniem Słońca – nie pozwólcie się sprowokować i wyprowadzić z równowagi, żebyście nie utracili czegoś ważnego lub kogoś, na kim wam zależy.
Odkryj magię kart Tarota

Horoskop tygodniowy dla Raka 2 – 8 lipca 2018

Tydzień wybitnie sprzyja wakacyjnemu „nicnierobieniu”, warto spakować manatki i wybrać się gdzie oczy poniosą, wyjątkowo udane okażą się podróże zagraniczne, w czym wspiera was wielki trygon w znakach wodnych, złożony ze Słońca w waszym znaku, przynoszącego obfitość Jowisza i romantycznego Neptuna. Konfiguracja ta rozbudzi wielkie uczucia, Raki zakochane przeżyją chwile pełne emocje, wokół zaroi się od zaręczyn, ślubów, chrzcin oraz innych rodzinnych uroczystości. Niestety, wszystkie te przyjemności okażą się bardzo kosztowne, uważajcie, aby nie wydać wszystkich oszczędności, do czego skłonić może opozycja Merkurego do Marsa. Na szczęście Wenus w znaku Lwa zadba o finanse, przynajmniej w tym tygodniu, a tym, co będzie później, nie warto się przejmować.

Horoskop tygodniowy dla Raka 25 czerwca – 1 lipca 2018

Słońce w opozycji do Saturna zapowiada tydzień pełen ograniczeń ze strony partnerów zarówno osobistych, jak i biznesowych, staniecie wobec wymagań, którym trudno sprostać. Osoby starsze, przełożeni oraz urzędnicy okażą się mało tolerancyjni, niektóre sprawy trzeba będzie odłożyć na później. Szczególnie wymagający może okazać się czwartek, kiedy dojdzie do pełni Księżyca w przeciwległym znaku Koziorożca – uświadomicie sobie bardzo wyraźnie oczekiwania partnerów, horoskop radzi, aby opanować emocje i postarać się w bardziej praktyczny sposób podejść do wszelkiego rodzaju zobowiązań. Unikajcie chaosu, zróbcie plan i trzymajcie się ustaleń, a dobrze na tym wyjdziecie, w żadnej sprawie pośpiech nie jest wskazany.
Odkryj magię kart Tarota

Horoskop tygodniowy dla Raka 18 – 24 czerwca 2018

Od wtorku do czwartku Merkury w waszym znaku tworzy wielki trygon z dobroczynnymi Jowiszem i romantycznym Neptunem, myśli wasze krążyć więc będą wokół spraw związanych z wielkimi uczuciami. Raki zakochane przeżywać mogą każde spotkanie z ukochaną/ukochanym silniej, niż dotychczas. Osobom związanym z twórczością artystyczną Muzy będą sprzyjać, nie zabraknie natchnienia ani talentu. Kiedy w czwartek Słońce zawita do waszego znaku i utworzy sekstyl z nieprzewidywalnym Uranem, poczujecie się dowartościowani przez przyjaciół. W drugiej połowie tygodnia zwróćcie uwagę na osobę, którą poznacie, może mieć duży wpływ na waszą przyszłość – dotyczy to szczególnie Raków urodzonych w pierwszej dekadzie znaku. W czasie weekendu nie wdawajcie się w dyskusje, z których nic nie wynika, i tak nie uda wam się nikogo przekonać do własnych poglądów.