Archiwa kategorii: Rak – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Raka 20 – 26 maja 2019

Na początku tygodnia, pozostając pod wpływem koniunkcji Wenus z Uranem, jakaś przyjaźń może zamienić się w miłość lub poznacie osobę, która bardzo przypadnie wam do gustu. We wtorek Słońce wraz z Merkurym, pozostając w ścisłej koniunkcji, wkroczą do Bliźniąt, co wpłynie na rozwój duchowości, ale osłabi was energetycznie. Mars w waszym znaku wzmocni asertywność, a czasem wręcz wojowniczość, szczególnie w drugiej połowie tygodnia, kiedy Mars utworzy sekstyl z Uranem. Zrobicie porządki w przyjaźniach, kończąc te, które nie zdały egzaminu, a rozpoczynając nowe, bardziej sprzyjające nowemu nastawieniu, uznając, że należy wam się więcej od życia, niż otrzymywaliście do tej pory. Zaznaczy się większa niż zwykle zmienność nastrojów, dotyczy to szczególnie Raków urodzonych w pierwszej dekadzie znaku (22.06 – 1.07).
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Raka 13 – 19 maja 2019

Skrywana namiętność dojdzie do głosu i objawi swoje oblicze w drugiej połowie tygodnia, kiedy Wenus wkroczy do Byka, natomiast Mars zagości w waszym znaku, obie planety połączy aspekt stwarzający szansę na przeżycie niezwykłej przygody miłosnej. Jeśli w sercu dojrzewały niewyrażone uczucia, teraz znajdziecie w sobie siłę i odwagę, aby je wyjawić, działajcie jednak ostrożnie i niczego nie wymuszajcie, bo druga strona jest wystarczająco zaangażowana, unikajcie zazdrości, energię skierujcie na zorganizowanie ekscytujących randek. W czasie weekendu, kiedy dojdzie do koniunkcji Wenus z Uranem, czekają was niespodzianki, ktoś może nagle zdecydować się na miłosne wyznania, otrzymacie wspaniały prezent lub zawrzecie niecodzienną przyjaźń. Przez cały tydzień nie zabraknie okazji do spotkań towarzyskich.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Raka 6 – 12 maja 2019

Sytuacja w emocjonalnych związkach skomplikuje się na początku tygodnia, kiedy Wenus utworzy kwadraturę z Saturnem, a Merkury znajdzie się w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem. Całkiem niespodziewanie jednak możecie zawrzeć obiecującą przyjaźń, ktoś udzieli wam informacji, które zmienią dotychczasowe relacje w pracy lub pchnie do przodu rozwój kariery. Pod koniec tygodnia ktoś zechce wywrzeć na was presję lub okaże zazdrość, nie powinniście się tym przejmować, tylko skorzystać z okazji i wyjechać na weekend z bliską wam osobą. Pojawi się możliwość ustabilizowania na równym poziomie relacji zarówno osobistej, jak i zawodowej, dlatego koniecznie powinniście opanować emocje i pozwolić, aby decydował umysł i profesjonalizm.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Raka 29 kwietnia – 5 maja 2019

W pracy trudno się będzie porozumieć z kimkolwiek, na początku tygodnia załatwienie najprostszej sprawy okaże się niemożliwe, ale nie ma się co dziwić, bo w czasie długiego majowego weekendu większość osób przebywa na urlopach. Wam również przydałby się odpoczynek, wrzućcie więc na luz, zdążycie nadrobić w przyszłym tygodniu wszelkie zawodowe zaległości. Koniec tygodnia sprzyja podróżom i odpoczynkowi, spotkaniom z przyjaciółmi i omawianiu wspólnych planów. Warto wybrać się do SPA, na masaż, wziąć udział w warsztatach rozwoju osobistego lub skorzystać z ofert biur podróży, dobrze wam zrobi relaks, którego obecnie potrzebujecie bardziej, niż zwykle.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Raka 22 -28 kwietnia 2019 roku

Macie szansę w pierwszej połowie tygodnia zawrzeć niecodzienną przyjaźń, rozejrzyjcie się wokół, aby nie przegapić kogoś, kto może okazać się ważny dla was w przyszłości. Za sprawą koniunkcji Słońca z Uranem w przyjaznym znaku Byka niektóre Raki zapragną wyzwolić się z więzów, jakie narzuca otoczenie i pójść własną drogą, nawet jeśli wiązać się to będzie z poczuciem niepewności i zagrożenia. Pod koniec tygodnia zapragniecie wyrwać się z codzienności i wybrać się w krainę marzeń, uważajcie jednak, bo kwadratura Marsa do Neptuna wpłynie na was destabilizująco i zaczniecie szukać ukrytych wrogów tam, gdzie ich nie ma lub okażą się zbyt nieuchwytni.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Raka 15 – 21 kwietnia 2019 roku

Tydzień zapowiada się bardzo pracowicie, pojawi się szansa na awans lub nawiążecie szereg obiecujących kontaktów, które mogą skierować karierę na nowe tory. W środę Merkury wkroczy do znaku Barana, rozpoczynając okres korzystny dla spotkań towarzyskich, zaczniecie wreszcie mówić to, co naprawdę myślicie i co wam leży na sercu. W piątek pełnia w znaku Wagi przyczyni się do zbyt emocjonalnego potraktowania różnic w podejściu do spraw zawodowych lub rodzinnych, starajcie się nie reagować zbyt impulsywnie, bo jesteście po prostu przepracowani i potrzebujecie odpoczynku. W sobotę Słońce zmieni znak i wkroczy do znaku Byka, tworząc koniunkcję z Uranem, tak więc Święta Wielkanocne możecie spędzić w zupełnie innym miejscu, niż planowaliście lub niespodziewanie odwiedzą was przyjaciele. Poznaj prawdę o znakach zodiaku