Archiwa kategorii: Rak – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Raka 5-11 kwietnia 2021

W Poniedziałek Wielkanocny rano, kiedy Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Plutonem w przeciwległym znaku Koziorożca, możecie poczuć dyskomfort i smutek, wynikający z samotności lub towarzystwa osób źle znoszących ograniczenia epidemiologiczne. We wtorek i w środę Księżyc w Wodniku zachęci do wyjścia z domu, zwłaszcza że Wenus w sekstylu do Marsa zapowiada zawodowe i osobiste sukcesy. Zakochane Raki czekają udane randki, ukryte uczucia wyjdą na jaw. Od czwartku do niedzieli wpływ kwadratury Marsa do Neptuna może stać się przyczyną zakulisowych „złych języków”, ktoś zacznie źle o was mówić za plecami, nie przejmujcie się plotkami, róbcie swoje, pod koniec tygodnia sekstyl Wenus do Jowisza sprzyja odnoszeniu sukcesów, kwadratura Wenus do Plutona zapowiada, że znajdą się zazdrośnicy, którym się to nie spodoba, ale sekstyl Merkurego do Saturna podpowiada, że we wszystkim zachowacie zdrowy rozsądek, nie dacie ponieść się emocjom.

Wiedźma. Droga do siebie

Horoskop tygodniowy dla Raka 29 marca-4 kwietnia 2021

W poniedziałek pozostaniecie jeszcze pod wpływem pełni Księżyca w znaku Wagi, wzbudzającej emocje w związkach, zarówno rodzinnych, jak i zawodowych. Koniunkcja Merkurego z Neptunem w przyjaznym znaku Ryb sprzyja medytacjom, artystycznej twórczości i duchowym poszukiwaniom, może jednak okazać się zgubna przy podejmowaniu życiowych decyzji, bo skłania do myślenia opartego na iluzji  i podejściu życzeniowym tam, gdzie potrzeba rzeczowych argumentów. Od wtorku do czwartku sekstyl Słońca i Wenus do stabilizującego Saturna pomoże spojrzeć realnie na związki miłosne, oczekiwania finansowe i zawodowe możliwości. W piątek uważajcie na samozwańczych guru oraz osoby, które uważają, że wiedzą wszystko najlepiej, jest to natomiast dobry dzień na przeprowadzenie ważnych rozmów, wyjaśniających minione konflikty. Święta Wielkanocne miną w mocno ograniczonym gronie rodzinnym, na co wskazuje pobyt Księżyca w przeciwległym znaku Koziorożca.

Wiedźma. Droga do siebie

Horoskop tygodniowy dla Raka 22-28 marca 2021

Słońce i Wenus w Baranie zachęcają do zaangażowania zawodowego, co zresztą pomimo wysiłku sprawi wam sporo przyjemności. Poniedziałek pełen będzie wydarzeń, Księżyc w waszym znaku rozbudzi emocje, wywołując łzy zarówno smutku, jak i radości. Merkury w sekstylu do Urana zachęci do rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji, szczególnie w dziedzinach kreatywnych, na warsztatach lub kursach spotkacie ludzi, podzielających wasze zainteresowania, z którymi chętnie się zaprzyjaźnicie. Trygon Marsa do Saturna natomiast skłoni do przekraczania ograniczeń, szczególnie tych wynikających z niewłaściwych przekonań. W środę kwadratura Merkurego do Marsa wywoła niepotrzebną nerwowość. Od środy do niedzieli pozostaniecie pod wpływem koniunkcji Słońca z Wenus w znaku Barana, pojawią się zawodowe wyzwania, niektóre Raki skłonne będą zaangażować się w romans w pracy, co wywoła mnóstwo emocji, zwłaszcza w niedzielę, kiedy dojdzie do pełni Księżyca w Wadze.

Wiedźma. Droga do siebie

Horoskop tygodniowy dla Raka 15-21 marca 2021

Poniedziałek spędzicie pracowicie, ponieważ Księżyc będzie tranzytował aktywny znak Barana, starajcie się tego dnia jak najwięcej spraw załatwić, bo od wtorku Merkury w Rybach może sprawić, że zaczniecie się gubić w szczegółach. W środę i czwartek Słońce i Wenus w przyjaznych Rybach utworzą emocjonujący sekstyl z Plutonem w przeciwległym znaku Koziorożca, może więc dojść do spotkania, które pozwoli wyjaśnić wszystkie trudne kwestie w związku, pojawi się też zazdrość i namiętność, lepiej dać konstruktywne ujście tłumionym emocjom, aby uniknąć negatywnego wpływu na zdrowie. W sobotę Słońce zmieni znak i wkroczy do zadziornego Barana, ostro weźmiecie się do pracy, w niedzielę także Wenus podąży za Słońcem, skierujecie więc całą energię na sprawy zawodowe i rozwój kariery.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy