Archiwa kategorii: Rak – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Raka 22 – 28 lipca 2019

We wtorek Słońce opuści wasz znak, wkroczy do Lwa, uwagę więc skierujecie na stan swoich finansów. Od środy Mars w trygonie do Jowisza zachęca do aktywności, nie jest to dla was czas odpowiedni na wakacje, lepiej skupić się na pracy, której wam nie zabraknie. Jednocześnie koniunkcja Merkurego z Wenus w waszym znaku oznacza powrót miłości, warto wyjaśnić wszystko, co mogło was rozdzielić i zachować tylko to, co buduje. Wolne Raki spotkają na swej drodze kogoś dawno nie widzianego i miłość wybuchnie z dużą siłą, nawet w stałych związkach zrobi się cieplej, promieniować z was zacznie dobra energia i chęć współpracy. W niedzielę może dojść do nieporozumień z jednym z przyjaciół.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Raka 15 – 21 lipca 2019

We wtorek w przeciwległym znaku Koziorożca dojdzie do pełni oraz zaćmienia Księżyca, pierwsza połowa tygodnia wywoła więc mnóstwo emocji dotyczących relacji partnerskich. Związki z osobami starszymi lub konserwatywnymi nabiorą znaczenia, Wenus w waszym znaku w koniunkcji z Północnym Węzłem Księżycowym w opozycji do Saturna, pomoże wam postawić na pozytywne uczucia, jeśli chcecie zdobyć wzajemność. Raki, którym uda się powstrzymać nadmierne okazywanie emocji i odwołają się do uczuć wyższych, otrzymają w drugiej połowie tygodnia nagrodę w postaci chwil pełnych romantyzmu i zmysłowych doznać, ponieważ Wenus utworzy najpierw trygon z Neptunem, a następnie opozycję z Plutonem, będzie więc z jednej strony subtelnie, z drugiej namiętnie.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Raka 8 – 14 lipca 2019

W poniedziałek Wenus w waszym znaku utworzy sekstyl do Urana, co pomoże uzyskać wsparcie przyjaciół. Wolne Raki mogą nagle i nieoczekiwanie zakochać się w osobie oryginalnej i nietuzinkowej, nie liczcie jednak na miłość do grobowej deski, nastawcie się na niezobowiązujący romans. Tego samego dnia Merkury zmieni bieg na wsteczny i utworzy koniunkcję z Marsem – zaczną powracać do was pieniądze, na które już nie liczyliście, otrzymacie zwrot należności lub złożycie reklamację w sklepie. Od środy do końca tygodnia Słońce w waszym znaku utworzy opozycję najpierw z ograniczającym Saturnem, a następnie z mobbingującym Plutonem, nastawcie się na dni, w których trzeba będzie zawalczyć o swoje, ale wysiłek się opłaci – szczególnie narażone na stres okażą się Raki urodzone w drugiej dekadzie znaku (2-11.07).
Green Witch. Zostań naturalną czarownicą!

Horoskop tygodniowy dla Raka 1 – 7 lipca 2019

W waszym znaku we wtorek nastąpi zaćmienie Słońca, co może okazać się znaczące dla waszej przyszłości. Zachowajcie spokój, ponieważ tego samego dnia agresywny Mars opuści wasz znak, a w środę wkroczy do niego łagodna Wenus, staniecie się więc bardziej zgodni i skłonni do kompromisów. Tydzień zapowiada się towarzysko, wasze kontakty międzyludzkie ulegną poprawie. Starajcie się zapanować nad wydatkami, szczególnie w czasie weekendu, kiedy kusić będą wyprzedaże, bo koniunkcja Merkurego z Marsem może wyprowadzić wasze finanse w pole. Uważajcie też w podróży, nie przekraczajcie prędkości, unikajcie pośpiechu. Kontrolujcie swoje wypowiedzi, bo mogą zostać źle zrozumiane.
Green Witch. Zostań naturalną czarownicą!