Archiwa kategorii: Rak – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Raka 18 – 24 września 2017

W pierwszej połowie tygodnia czeka was dodatkowy niespodziewany zarobek, aktywność intelektualna, spodziewajcie się też krótkich wyjazdów i szerokich kontaktów towarzyskich. Priorytetem okażą się wszystkie sprawy związane z komunikacją oraz przekazem informacji, zwróćcie jednak uwagę na ich jakość, bo opozycja Merkurego do Neptuna zapowiada błędy w rozumieniu i interpretacji odbieranych przekazów.

Nów w znaku Panny, do którego dojdzie w środę, wyznaczy początek działalności edukacyjnej lub literackiej, możecie również zabrać się tego dnia za skuteczną promocję swojej osoby, w czym pomoże planeta Wenus, przesuwająca się do znaku życzliwej wam Panny. Piątek i sobota miną w nieco gorszym nastroju, Słońce w znaku Wagi pozbawi was energii, zaczniecie rozpamiętywać dawne krzywdy – horoskop radzi, aby zapomnieć o przykrościach, lepiej zająć się rozwojem duchowym oraz intelektualnym, przeczytać dobrą książkę, wybrać się na spacer w miłym towarzystwie.

Horoskop tygodniowy dla Raka 11 – 17 września 2017

Możecie liczyć w tym tygodniu na podwyżkę, duży przelew, korzystną transakcję lub inny rodzaj poprawy sytuacji finansowej. Tydzień okaże się szczególnie korzystny dla inwestycji w nieruchomości, chociaż nie obejdzie się również bez przeszkód i przejściowych kłopotów, jakie zafunduje kwadratura Słońca do Saturna. Na jakiś czas unieruchomić was może niedyspozycja własna lub kłopoty sprawi starsza osoba, którą się opiekujecie. Horoskop ostrzega przed nadmiernym pośpiechem, za kierownicą stosujcie się do ograniczeń prędkości, bo możecie zaliczyć mandat lub stłuczkę. Opanujcie również swój cięty język, ponieważ na złośliwości więcej stracicie niż zyskacie. Spodziewajcie się jednak w tym tygodniu więcej pozytywnych, niż nerwowych wydarzeń.

Horoskop tygodniowy dla Raka 4 – 10 września 2017

W poniedziałek pojawi się jakaś zawodowa lub finansowa szansa, w pierwszej chwili złapiecie się tego mocno, pośpiech jednak spowoduje, że już następnego dnia zapragniecie się wyplątać z zobowiązań i wszystko ustalicie na nowych zasadach. Słońce w Pannie w opozycji do Neptuna nie sprzyja sprawnej komunikacji, druga strona bowiem będzie kręcić i nieustannie zmieniać zdanie, wpadną wam do głowy jednak rozwiązania, które posuną sprawę do przodu. Trygon Urana do Merkurego, który od wtorku zmieni bieg na prosty, pozwoli szybko i sprawnie dokonać transakcji i dogadać wszelkie sprawy finansowe. Wenus w Lwie zadba o to, aby pojawiły się pieniądze, które najchętniej wydacie na potrzeby dzieci i ukochanych osób, nie zabraknie również środków na drobne przyjemności.

Horoskop tygodniowy dla Raka 28 sierpnia – 3 września 2017

Słońce w przyjaznym znaku Panny zapewni wam dobry humor i pogodne usposobienie. Będziecie mieć ręce pełne roboty, Raki pracujące w biurze lub na własny rachunek podpiszą dużo umów, faktur, wypłat pieniędzy i innych pisemnych zobowiązań, szczególnie pod koniec tygodnia. Wenus w sektorze pieniędzy zapewni dopływ gotówki, co znacznie poprawi wam samopoczucie. Zakochane Raki będą zmienne jak kameleon, w jednej chwili słodkie jak miód, za moment kąśliwe jak osy. Tuż przed weekendem wpadnie nagle zadanie do wykonania, trzeba się będzie za to zabrać w sposób dynamiczny, unikajcie jednak składania nieprzemyślanych deklaracji w pośpiechu, bo niebawem się z nich wycofacie. Weekend minie pracowicie.