Archiwa kategorii: Rak – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Raka 20-26 września 2021

Poniedziałek może okazać się emocjonujący ze względu na koniunkcję Księżyca z mediumicznym Neptunem oraz pełnię w znaku niestabilnych Ryb. Uważajcie na drogach, bo możecie się pogubić, chociaż korzystny trygon Merkurego z Jowiszem sprzyja podróżom oraz zdobywaniu wiedzy i kwalifikacji. Księżyc w znaku Barana od poniedziałku do czwartku sprawi, że staniecie się szybcy i konkretni w załatwianiu spraw służbowych, chociaż kwadratura Merkurego do Plutona zapowiada twarde negocjacje. W środę Słońce opuści przyjazny znak Panny i wkroczy do Wagi, kierując uwagę na sprawy rodzinne i partnerskie. W czwartek wieczorem Księżyc zawita do życzliwego Byka, w piątek znajdziecie się pod wpływem opozycji Wenus do Urana, także Księżyc utworzy koniunkcję z nieprzewidywalnym Uranem, co może doprowadzić do zaskakujących sytuacji w relacjach z kochankami, dziećmi lub przyjaciółmi. Wolne Raki mają szansę na ekscytujący romans. W czasie weekendu trygon Marsa do Saturna sprzyja generalnym porządkom, osoby pracujące w domu mogą też nadgonić zawodowe zaległości.

 

Horoskop tygodniowy dla Raka 13-19 września 2021

Od poniedziałku do środy, pod wpływem opozycji Słońca do Neptuna, zaczniecie snuć marzenia o dalekich podróżach, zastanówcie się jednak jakie są realne szanse na ich realizację, bo Neptun to wielki twórca iluzji. Tranzyt Księżyca przez znak Strzelca w poniedziałek i większość wtorku ułatwi podjęcie właściwych decyzji, pozwoli bowiem podejść rozsądnie do zagadnienia. W środę znak zmieni waleczny Mars, wkroczy do Wagi, tracąc na sile i możliwości pokazania swej aktywnej natury, możecie się więc spodziewać frustracji, wywołanych niewłaściwym działaniem. Księżyc w środę i czwartek, tranzytując przeciwległy znak Koziorożca, przypomni jak ważne są umowy i zobowiązania wobec partnerów a trygon Słońca do Plutona pomoże się z nich wywiązać bez względu na okoliczności. W piątek i sobotę Księżyc w Wodniku skłoni do kontaktów z przyjaciółmi, okoliczności mogą jednak utrudnić a nawet uniemożliwić spotkania, na co wpłynie kwadratura Wenus do Saturna. W niedzielę Księżyc w życzliwych Rybach pozwoli się zrelaksować.

Horoskop tygodniowy dla Raka 6-12 września 2021

W poniedziałek i wtorek nów Księżyca w Pannie, w trygonie do Urana w Byku, przyczyni się do poprawy stosunków sąsiedzkich, pozwoli zaprzyjaźnić się z osobą nietuzinkową, otwartą na świat i pozbawioną uprzedzeń. Aspekty Wenus do Jowisza i Plutona sprzyjają asertywności, warto uwolnić się od zależności i sięgnąć po to, co się słusznie należy, nie zabraknie wam siły, motywacji i determinacji, aby postawić na swoim, o czym zapewnia trygon Marsa do Plutona. W środę i czwartek Księżyc w Wadze pozwoli skupić się na atmosferze w związkach, gotowi będziecie dojść z każdym do porozumienia – zmienicie nastawienie w piątek, kiedy Wenus opuści dyplomatyczną Wagę i wkroczy do emocjonalnego i wymagającego Skorpiona. Również tranzyt Księżyca przez ten znak skłoni do rozliczeń z przeszłością. W niedzielę Księżyc w Strzelcu zachęci do aktywności, zajmiecie się tym, co sprzyja poprawie zdrowia.

Horoskop tygodniowy dla Raka 30 sierpnia–5 września 2021

W poniedziałek i wtorek Księżyc w znaku Bliźniąt skłoni niektóre Raki do zagłębienia się w meandry swojej bogatej uczuciowości, warto te dni poświęcić na rozwój osobisty, szkolenia lub warsztaty, które wzbogacą wiedzę na temat podświadomości. Środa, czwartek oraz większość piątku, kiedy Księżyc będzie tranzytował wasz znak, otworzą was na bogactwo własnych emocji, możecie mieć zmienne humory, zamiast z tym walczyć horoskop radzi zaakceptować każdą część bogatej osobowości. Mars w opozycji do Neptuna może was doprowadzić do błędnych wniosków, jeśli pozwolicie na to, żeby kierowała wami złość lub frustracja. W czasie weekendu wydacie sporo pieniędzy na potrzeby dzieci oraz na luksusowe przedmioty, aby sprawić sobie nieco przyjemności. Merkury, który od poniedziałku przebywa w znaku dyplomatycznej Wagi, w niedzielę znajdzie się w trygonie ze stabilizującym Saturnem, pozwoli to podjąć poważne decyzje związane z długoterminowymi inwestycjami.