Archiwa kategorii: Ryby – horoskop miesieczny

Horoskop na listopad 2017 dla Ryby

Trygon Słońca w przyjaznym znaku Skorpiona do przebywającego w Rybach Neptuna, pod wpływem którego znajdziecie się w pierwszym tygodniu listopada, pozwoli wam spełnić niejedno marzenie. Osoby, których pasją jest podróżowanie lub zdobywanie każdego rodzaju wiedzy, zaczną planować nowe przedsięwzięcia. Pełnia w znaku Byka, do której dojdzie 4 listopada, otworzy przed wami szereg możliwości, wywoła jednak emocje i trudne do opanowania wzruszenie.

Osoby o słabszej konstrukcji psychicznej poczują się zagubione, szczególnie w dniach 11 – 15 listopada, kiedy Merkury w Strzelcu utworzy kwadraturę do Neptuna w waszym znaku. W pracy wszyscy wokół zaczną opowiadać niestworzone historie, trudno  będzie zrozumieć o co chodzi i połapać się w skomplikowanych układach. Informacje, jakie do was dotrą, okażą się zmienne i niepewne, zaczniecie się zastanawiać, czy to z wami jest coś nie w porządku, czy też otoczenie kłamie jak z nut. Wenus przebywająca od 7 listopada w życzliwym znaku Skorpiona, utworzy w dniach 10 – 15 koniunkcję z Jowiszem, co dla niektórych Ryb może oznaczać zawarcie nowych znajomości z obcokrajowcami lub osobami przebywającymi za granicą. Pojawi się też szansa na podróż, o jakiej marzyliście od dłuższego czasu. Nawiążecie kontakty z prawnikami oraz artystami, co okaże się ekscytujące.

Układ planet między 13 a 22 listopada wpłynie destabilizująco na relacje przyjacielskie, również w grupie osób, z którą związani jesteście wspólnotą zainteresowań, pojawią się kontrowersje i personalne ataki, które odbierać zaczniecie bardzo osobiście. Sprawa dotyczyć będzie finansów, którymi wspólnie zarządzacie.

Kiedy 22 listopada Słońce opuści przyjacielski znak Skorpiona i wkroczy do Strzelca, zwrócicie uwagę na sprawy zawodowe. Rozpoczną się dyskusje na temat prawidłowego i oszczędnego wykorzystania środków, jakimi dysponujecie, niespodziewanie ktoś postanowi was z tego rozliczyć.

Horoskop na październik 2017 dla Ryby

W pierwszej dekadzie miesiąca, kiedy Uran utworzy opozycję do Jowisza, czeka was rewolucja w finansach. Niektóre Ryby mogą spodziewać się nagłych zysków ze źródeł zagranicznych lub pochodzących od przyjaciół. Zmiany w kręgu osób, związanych z wami umowami, wpłyną na wasze zarobki w sposób od was niezależny. Staniecie się świadkami bezwzględnej walki w środowisku zawodowym, osoby młode sprzeciwią się starym i doświadczonym, próba osiągnięcia porozumienia okaże się bardzo trudna, w niektórych przypadkach wręcz niewykonalna. Nie będziecie potrafili rozeznać prawdziwych intencji otaczających was osób, może się okazać, że staniecie po niewłaściwej stronie. W przyjaźni okażecie bezwzględność, granicząca z okrucieństwem, co zwykle jest sprzeczne z waszą osobowością, wszystko za sprawą poczucia zagubienia, jakie ogarnie was w pierwszej dekadzie miesiąca. Zadbajcie o bezpieczeństwo konta oraz swój stan posiadania w okolicach 5 października, podczas pełni w znaku Barana, pilnujcie portfela, nie zdradzajcie nikomu numeru pinu, ponieważ kwestie finansowe mogą wywołać w tym dniu silniejsze niż zwykle emocje. Kiedy 10 października Jowisz wkroczy do życzliwego wam znaku Skorpiona, w którym przebywać będzie do listopada 2018 roku, ogólna sytuacja Ryb ulegnie poprawie. Horoskop sugeruje, żeby przestać przejmować się chwilą obecną oraz zagrożeniami, jakie pojawiają się w związku ze zmianą sytuacji życiowej i pokładać większą wiarę w przyszłość, która jawi się dużo bardziej pozytywnie, niż wam się obecnie wydaje. Kiedy 14 października Wenus opuści znak Panny i wkroczy do Wagi ocieplą się stosunki międzyludzkie a relacje partnerskie mają szansę wrócić do normy, możecie też spodziewać się poprawy sytuacji finansowej. Opozycja Słońca do Urana w dniach 17 – 23 października wpłynie jednak destabilizująco na źródła waszych zarobków, krótko mówiąc sytuacja w miejscu pracy zacznie się komplikować. Pobyt Marsa w przeciwległym znaku Panny aż do 22 października narażać was będzie na ataki partnerów życiowych oraz biznesowych. Kiedy 23 października Słońce opuści znak Wagi i wkroczy do Skorpiona, tworząc koniunkcję z Jowiszem, wasza sytuacja ulegnie znacznej poprawie.

Horoskop na wrzesień 2017 dla Ryby

Pierwsza dekada września minie w temacie zdrowotnym, staniecie się aniołami dla osób chorych i niedomagających, zajmiecie się ich potrzebami w sposób sprawny i szybki, nie skąpiąc przy tym pieniędzy. Z równym zaangażowaniem powinniście zatroszczyć się o własne zdrowie, wykonajcie niezbędne badania, wybierzcie się do specjalisty, aby wdrożyć odpowiednie terapie. Kiedy 5 września Mars a 5 dni później również Merkury opuszczą znak Lwa i wkroczą do przeciwległej Panny, przestaniecie zajmować się sobą, ponieważ sprawy partnerstwa okażą się priorytetowe. Kwadratura Słońca do Saturna, pod wpływem której pozostaniecie przez drugą dekadę września, wymusi ograniczenia, którym poddacie się kosztem własnych potrzeb i marzeń. Sprawy zawodowe skomplikuje życie osobiste, samorealizacja będzie musiała poczekać, uzyskacie za to szacunek do siebie i wzbudzicie podziw otoczenia. Powiodą się natomiast wszelkiego rodzaju remonty, upiększenia otoczenia, to również znakomity czas na założenie własnej firmy. Jeśli od dłuższego czasu poszukujecie pracy, zamiast godzić się na upokarzające odmowy postawcie na samozatrudnienie, zobaczycie jak wspaniale jest poczuć się królem/królową u siebie, będziecie musieli na początku w zadanie włożyć dużo wysiłku i zainwestować w siebie, ale zwróci się to wam wielokrotnie w postaci zadowolenia z własnych osiągnięć. Druga dekada września to również znakomity czas na wszelkie zabiegi upiększające oraz odmładzające, jeżeli pragniecie na długo uzyskać wspaniały wygląd wybierzcie się do specjalisty, macie szansę trafić na dobrego fachowca. Kiedy 22 września Słońce opuści przeciwległy znak Panny i wkroczy do Wagi, zajmiecie się zarządzaniem wspólnymi pieniędzmi, być może trzeba pomyśleć o długotrwałym kredycie, który umożliwi odpowiednie inwestycje. W ostatnich dniach miesiąca z pomocą przyjdą przyjaciele, kiedy najpierw Merkury, następnie Mars utworzą trygon do przebywającego w Koziorożcu Plutona – udzielą wam wsparcia zarówno finansowego jak i psychicznego, przygotujcie się jednak na trudne rozmowy, które odkryją sekrety waszego serca.

Horoskop na sierpień 2017 dla Ryby

Pierwsza dekada sierpnia przysporzy niektórym Rybom kłopotów z domowym sprzętem, fachowcy was zirytują, ale to oni znają się na naprawie, a nie wy, pozwólcie więc im robić, co do nich należy. Koniunkcja Marsa ze Słońcem w znaku Lwa może również wywołać chwilowe niedyspozycje zdrowotne, które tak szybko jak się pojawią, równie błyskawicznie znikną, nie warto więc martwić się na zapas. Letnia aura i konfiguracje planet zachęcają do wypoczynku, to dla was znakomity czas na urlop, podczas którego będziecie świetnie się bawić.

Wenus w życzliwym znaku Raka sprzyja romansom, szczególnie między 8 a 15 sierpnia, kiedy utworzy trygon do przebywającego w waszym znaku Neptuna. Nie oprzecie się romantycznym nastrojom, osoby bez pary mają szansę spotkać kogoś wyjątkowego, jak ze snów, nie ufajcie jednak zapewnieniom o dozgonnej miłości, dajcie sobie czas na sprawdzenie, czy wymarzony kandydat na życiowego partnera nie zostawił gdzieś żony i gromadki dzieci. Również w stałych związkach zaznaczy się renesans uczuć, zaczniecie ze sobą więcej rozmawiać i zwierzać się sobie z najgłębszych uczuć i skrywanych tajemnic. Dowiecie się o partnerze więcej, niż byście chcieli, nie zapominajcie, że kocha się człowieka, jakim jest, a nie jakim chcielibyśmy go widzieć.

Ryby, które wykorzystały już swój urlop lub planują go w późniejszym terminie też nie będą się nudzić, Słońce w trygonie do Saturna, pod wpływem którego pozostaniecie między 8 a 17 sierpnia, stworzy wiele okazji do wybicia się w wybranym zawodzie. Ryby nie cofające się przed odpowiedzialnością i nawykłe do ciężkiej pracy, mają szansę na awans, który co prawda nie zwiększy znacznie zarobków, ale podniesie prestiż i zbuduje poczucie bezpieczeństwa na przyszłość. Ryby poszukujące posady mogą ją w tym miesiącu znaleźć, musicie się jednak wykazać przedsiębiorczością i błyskawiczną reakcją, aby pokonać konkurencję. Szansa taka pojawi się w drugiej połowie sierpnia, kiedy Mars w Lwie utworzy trygon do Saturna w Strzelcu. Szczególnie czujni pozostańcie między 15 a 22 sierpnia, podczas korzystnej konfiguracji, jaką utworzy Słońce z Uranem, wszystko może się w tych dniach zdarzyć, z dnia na dzień pojawi się szansa, na którą czekaliście miesiącami, a nawet latami.

Kiedy 23 sierpnia Słońce opuści znak Lwa i zawita do pracowitej Panny, sprawy partnera okażą się najważniejsze, a relacje międzyludzkie nabiorą większego znaczenia. Koniunkcja Merkurego ze Słońcem, do której dojdzie między 25 a 27 sierpnia, może wam przynieść propozycję współpracy, nie decydujcie teraz, bo do 5 września Merkury porusza się ruchem wstecznym, dajcie sobie czas na to, aby wszystko dokładnie przemyśleć i rozważyć w sercu.

Horoskop na lipiec 2017 dla Ryby

W życiu uczuciowym Ryb wiele będzie się działo w pierwszej dekadzie lipca, kiedy Słońce utworzy trygon do przebywającego w ich znaku Neptuna. Osoby młode przeżyją swoją pierwszą, romantyczna miłość, może się jednak okazać, że droga do spełnienia jest najeżona trudnościami, które trzeba pokonać, aby zrealizować marzenia. Sekstyl Wenus do Merkurego między 3 a 6 lipca stworzy okazję do miłosnych spotkań, ale Mars w opozycji do Plutona oraz kwadratura Merkurego do Urana zapowiadają kłótnie kochanków i sceny zazdrości. Związki będą się rwać i wiązać ponownie  między 12 a 20 lipca, gdy Mars w Raku utworzy kwadraturę do Urana w Baranie – jest to jednocześnie czas, w którym powinniście zwrócić szczególną uwagę na swoje finanse, unikajcie ryzyka, nie inwestujcie w niepewne przedsięwzięcia, bo dużo więcej stracicie niż zyskacie. Łatwo będzie w tych dniach wykorzystać dobrą wolę i łatwowierność Ryb, nie ufajcie komplementom i miłym słówkom, bo ktoś zechce was oszukać. Uważajcie podczas podróży zagranicznych, dokumenty i pieniądze trzymajcie w sejfie, nie kupujcie na bazarach i w miejscach niepewnych lub źle strzeżonych.

Lipiec to dla Ryb dobry miesiąc, aby udać się w podróż, skorzystać z letniej aury i przyjemności, jakie oferują wakacje. Planety sprzyjać będą wyjazdom zagranicznym szczególnie między 13 a 17 lipca, kiedy Merkury utworzy sekstyl do Jowisza, a także między 17 a 20 lipca, podczas trygonu Wenus do Jowisza.

Druga dekada miesiąca to również dobry moment dla par nawet z dużym stażem, aby od nowa wzbudzić pożądanie i miłość w partnerze.  Kiedy Słońce w Raku utworzy kwadraturę do Urana w Baranie, możecie zarówno łatwo zyskać, jak i stracić na spekulacjach, uważajcie jednak, bo ryzyko utraty oszczędności jest bardzo duże.

Kiedy 23 lipca Słońce opuści życzliwy znak Raka i wkroczy do znaku Lwa, tworząc od razu koniunkcję z agresywnym Marsem, powinniście szczególną uwagę zwrócić na dietę, unikajcie potraw zbyt pikantnych, bo mogą wywołać czasową niedyspozycję, szczególnie dotyczy to osób urodzonych w pierwszej dekadzie znaku.

26 lipca Merkury wkroczy do przeciwległego znaku Panny, co okaże się bardzo korzystne dla wszelkiego rodzaju umów, negocjacji i ustaleń, zarówno osobistych, jak i biznesowych. Ostatnie dni lipca umilą wam niespodziewane spotkania, ożywi się życie towarzyskie, a konto zasilą dodatkowe środki, które przeznaczyć powinniście na upiększenie domu.

Horoskop na czerwiec 2017 dla Ryby

Do 6 czerwca zajmować się będziecie finansami, znajdziecie nowy sposób na trwałe ulokowanie kapitału, dające jednocześnie możliwość jego uruchomienia w razie potrzeby. Otwórzcie się na odkrywcze rozwiązania w tej dziedzinie, czemu sprzyja koniunkcja Wenus z Uranem w trygonie do Saturna. Trygon Słońca do Jowisza będzie was wspierał całą swoją pozytywną mocą, uważajcie jednak na osoby nieuczciwe, które zechcą skorzystać z waszego dobrego serca i wykorzystać je dla własnych, egoistycznych celów.

4 czerwca Mars opuści znak Bliźniąt i wkroczy do Raka, możecie się więc spodziewać lepszej komunikacji z domownikami, natomiast 6 czerwca do znaku Byka wkroczy powabna Wenus, tworząc długotrwały, bo trwający aż do 18 czerwca, sekstyl ze zdobywczym Marsem. Samotne Ryby miłość może spotkać w podróży, przez internet lub w trakcie uprawienia ulubionych zajęć, nie pozwólcie jej minąć niezauważonej, bo dla wielu osób okaże się porywającą przygodą, dla innych natomiast spełnieniem marzeń.

Pełnia w znaku Strzelca, do której dojdzie 9 czerwca, uświadomi wam wszystkie problemy rodzinne i zawodowe oraz ograniczenia z tym związane. Opozycja Słońca w Bliźniętach do Saturna w Strzelcu zapowiada szereg trudności zarówno w pracy, jak i w domu, jednocześnie sekstyl Słońca do Urana podpowiada, że nie tylko sobie z nimi poradzicie, ale dużo na tym zyskacie. Również sekstyl Wenus do Neptuna, pod wpływem którego pozostaniecie między 17 a 23 czerwca, może sypnąć nie tylko groszem, ale również sporą sumką, natomiast osoby zakochane poczują się w tym czasie jak w raju.

Kiedy 21 czerwca Słońce oraz Merkury opuszczą znak Bliźniąt i wkroczą do przyjaznego Raka, uaktywnią się wszystkie wasze najlepsze cechy charakteru – zdolność do współczucia i empatii, umiejętność opiekowania się dziećmi, dawanie wsparcia emocjonalnego. Uaktywnią się wasze talenty, szczególnie w dziedzinie artystycznej, staniecie się pełni energii i pomysłowości. Jedynie ostatnie dni czerwca mogą przynieść zamieszanie w relacjach przyjacielskich, starajcie się zachować umiar i wyrozumiałość.

Horoskop na maj 2017 dla Ryby

Wenus oraz koniunkcja Merkurego z Uranem w znaku Barana zapowiadają w pierwszej połowie maja niespodziewane zyski finansowe. Część pieniędzy postanowicie ulokować w bezpiecznych lokatach, do czego zachęca trygon Saturna do Merkurego, pozostałe środki natomiast przeznaczycie na sprawienie sobie przyjemności. Sekstyl Słońca do Neptuna w pierwszym tygodniu miesiąca pozwoli spędzić fantastycznie długi weekend, wybierzcie się do SPA lub złapcie „last minute”, wybierając się do miejsc, które dobrze znacie, dopiero od 4 maja, kiedy Merkury zacznie biec ruchem prostym możecie sobie pozwolić na zwiedzanie zupełnie nowych przestrzeni, które zachwycą was swoją niezwykłością. Trygon Słońca do Plutona, pod wpływek którego pozostaniecie między 5 a 15 maja pozwoli  zrobić czystki wśród przyjaciół, okaże się, że nie wszyscy wasi znajomi zasługują na to miano, poczujecie, że dość już macie osób o negatywnym nastawieniu, które wciąż narzekają lub zatruwają was swoimi zwierzeniami na temat klęsk, jakie je w życiu spotkały. W domu natomiast zabierzecie się za porządki i remonty, które sporo  mogą kosztować, ale pozwolą zająć się czymś konstruktywnym i pożytecznym. Opozycja Jowisza do Wenus w dniach 15 – 24 skłoni do rozrzutności, ale nie będziecie żałować pieniędzy na upiększenie otoczenia, łatwo też sypniecie groszem na zaplanowanie rodzinnych wakacji. Kiedy 20 maja Słońce opuści życzliwy znak Byka i wkroczy do Bliźniąt, pojawią się napięcia na linii dom – praca zawodowa, które zakończyć się mogą próbą sił, jeśli nie uda wam się odpowiednio szybko zareagować. Ostatni tydzień maja obfitować może w nieprzyjemne sytuacje, jeśli nie zrobicie użytku z wyobraźni oraz intuicji, która najlepiej podpowie jak wyjść z kryzysu. Nie pożyczajcie przyjaciołom pieniędzy, bo ich nie odzyskacie. Samotne Ryby muszą jeszcze trochę poczekać na partnera, który spełni ich oczekiwania, bądźcie cierpliwi, niebawem spotkacie kogoś na miarę swoich marzeń.

Horoskop na kwiecień 2017 dla Ryby

To już ostatni miesiąc, kiedy w waszym znaku przebywa Południowy Węzeł, zaburzając codzienne funkcjonowanie w sposób pozytywny i optymistyczny. 3 kwietnia do waszego znaku powróci radosna Wenus, od razu jednak napotka surowego Saturna, który powstrzyma jej romantyczne zapędy. Niektóre marzenia oraz miłosne zauroczenia, jakie przechowywaliście w sercu, powrócą we wspomnieniach, nie pozwólcie sobie na melancholię i ucieczkę od rzeczywistości, bo Słońce w znaku Barana, a od 20 kwietnia – w znaku Byka, ma wam wiele do zaoferowania. Uwagę skupicie na finansach, nauczycie się inwestować, ale ważne decyzje podejmujcie do 10 kwietnia, gdyż 11 kwietnia planeta Merkury rozpocznie bieg wsteczny, co jest niekorzystne dla zawierania umów, jednocześnie pełnia w Wadze pozbawi was obiektywizmu. Emocje dotyczące spraw finansowych wymkną się spod kontroli za sprawą podjętych wcześniej błędnych decyzji, worek z pieniędzmi się rozpruje i nie będziecie wiedzieli co z tym wszystkim zrobić. Planety radzą poradzić się kogoś doświadczonego, szczególnie jeśli sprawa dotyczy kredytu lub inwestowania w niepewne aktywa.

Między 13 a 20 kwietnia koniunkcja Słońca do Urana w Baranie wywoła lawinę pretensji ze strony przyjaciół, a także osób, z którymi łączą was wspólne zainteresowania lub działalność społeczna. Zachowajcie w tym czasie daleko idącą ostrożność w dziedzinie finansów, gdyż ktoś może  wykorzystać waszą dobrą wolę i spowodować straty trudne do odrobienia.

20 kwietnia Słońce opuści energetyczny znak Barana i wkroczy do spokojniejszego i bardziej wam życzliwego Byka, odzyskacie więc wiarę w siebie i ludzi. Za sprawą Merkurego, który następnego dnia wycofa się do Barana i utworzy koniunkcję z Uranem i trygon z Saturnem, powrócą niezałatwione problemy zawodowe, powodując frustrację. Nie pozwólcie się zdenerwować, za wszelką cenę zachowajcie spokój, to tylko przejściowe historie, które w dodatku nie dotyczą was osobiście. Nów w Byku, do którego dojdzie 26 kwietnia, może okazać się początkiem nowego projektu w dziedzinie komunikacji lub edukacji.

Horoskop na marzec 2017 dla Ryby

Festiwal planet w waszym znaku nadal trwa, do 20 marca możecie liczyć na natchnienie, które zapewni wam życiodajne Słońce, również Merkury do 13 marca pobudzi wyobraźnię i skłoni do zapisania myśli i pomysłów, jakie kłębić będą się wam w głowie. Neptun niezmiennie otacza opieką Ryby, szczególnie te urodzone w drugiej dekadzie znaku.

Między 1 a 6 marca okaże się, że musicie zweryfikować swoje przyjaźnie pod kątem lojalności, otrzymacie informacje, które was zbulwersują, musicie jednak wziąć pod uwagę, że nie wszystkie z nich są prawdziwe. Nie słuchajcie plotek, starajcie się podejść do wszystkiego w sposób racjonalny, aby nie pogubić się w gąszczu pół-prawd, jakimi jesteście otoczeni.

Do 10 marca starajcie się także zapanować nad wydatkami, nie będziecie co prawda narzekać na brak środków do życia, ale wasza sytuacja finansowa może się radykalnie zmienić – nagle postanowicie zainwestować w coś większego, zakupicie lub sprzedacie przedmioty wielkiej wartości, albo w inny sposób dokonacie przesunięcia środków. Niektóre Ryby będą zmuszone zaopiekować się osobami, które mają problemy z poruszaniem się, uczynicie to z chęcią, ponieważ znani jesteście z dobrego serca, umiejętności empatii i zdolności do ofiarnego zaangażowania się w problemy bliźnich.

12 marca nastąpi pełnia Księżyca w przeciwstawnym znaku Panny, poczujecie się nadmiernie obciążeni i skłonni do buntu. Opanujcie emocje, już niebawem sytuacja rozwinie się na waszą korzyść, ale jeszcze do 20 marca liczcie się ograniczeniami i trudnościami, głównie zawodowymi. W pracy jesteście podziwiani i szanowani, ale zbyt wiele wzięliście na swoje barki i zmęczenie da o sobie znać.

20 marca Słońce opuści wasz znak i wkroczy do znaku Barana oświetlając zgromadzone finanse. Będziecie skłonni wiele wydać na podróże zagraniczne i szkolnictwo wyższe. Zarobicie mnóstwo pieniędzy, będzie czym zarządzać, ale naruszycie także żelazną rezerwę. 28 marca, kiedy nastąpi nów Księżyca w znaku Barana, rozpoczniecie zupełnie nową inwestycję, która w przyszłości przyniesie większe zyski.

CM2017_789x158px

Horoskop na luty 2017 dla Ryby

Do 3 lutego powabna Wenus otaczać was będzie swoim urokiem, pozwalając zapomnieć o całym bożym świecie. Sielanka zakończy się, kiedy Wenus opuści wasz znak i wstąpi do bojowego Barana. Pojawią się co prawda dodatkowe pieniądze, ale postąpicie według zasady: „łatwo przyszło, łatwo poszło”. Słońce przemierzając do 18 lutego znak Wodnika osłabi Ryby energetycznie, to najtrudniejszy dla was czas w całym roku. Przede wszystkim trzeba będzie wykonać moc niewdzięcznej pracy, takiej jak segregowanie dokumentów, porządkowanie otoczenia, poprawianie budżetu, a takich zadań romantyczne i uduchowione Ryby nie znoszą. Warto jednak pokonać niechęć do wysiłków, bo planety obiecują w dniach 10- 18 lutego szereg korzyści zawodowych, które przyniosą w przyszłości dodatkowe pieniądze i to całkiem spore. Praca, której się teraz podejmiecie, wiązać się także może z podróżami zagranicznymi, co stanowi okazję do poznawania świata i sprzyja nawiązywaniu kontaktów międzynarodowych. Ryby związane z uczelniami otrzymają propozycję dodatkowych zajęć, nie odmawiajcie, bo ekstra zarobki okażą się wam bardzo potrzebne w niedalekiej przyszłości. Od 19 lutego, kiedy Słońce wkroczy do waszego znaku i ogrzeje swoimi promieniami, odzyskacie energię i zapał do działania. Pojawią się finansowe okazje, planety radzą jednak zachować ostrożność, ponieważ koniunkcja Słońca z Południowym Węzłem Księżycowym, do której dojdzie w dniach 21-22 lutego, wpłynie niekorzystnie na emocje i samopoczucie Ryb urodzonych w pierwszej dekadzie znaku. Kolejne dni przyniosą radykalne rozwiązania, które wpłyną na stan waszego konta, dojdzie do konfliktu z osobami, które do tej pory uważaliście za przyjaciół – okaże się że bardzo różnicie się w poglądach i w podejściu do zasad, klapki spadną wam z oczu i zakończycie znajomość, która nie daje szans na porozumienie. Nów w waszym znaku, połączony z zaćmieniem Słońca, do którego dojdzie 26 lutego, wyznaczy początek nowego rozdziału w życiu, może warto zrezygnować z czegoś, co do tej pory przynosiło wyłącznie straty.

CM2017_789x158px