Archiwa kategorii: Ryby – horoskop miesieczny

Horoskop miesięczny na styczeń 2022 dla Ryb

To będzie wasz rok, a przynajmniej jego pierwsze pięć miesięcy, Jowisz bowiem zawitał do waszego znaku, co zdarza się raz na 12 lat i przynosi pomyślność oraz szczęście. Słońce w przyjaznym Koziorożcu przebywa do 20 stycznia, kierując energię na rozwój przyjaźni. 2 stycznia nów Księżyca w trygonie do Urana zapowiada początek nowego związku, wpłynie też na zmiany w relacjach rodzinnych. Koniunkcja Wenus retro ze Słońcem, do której dojdzie w dniach 3–8 stycznia, poprawi samopoczucie, przyczyni się do nawiązania bliskich więzi w grupie osób, z którymi łączy was wspólnota zainteresowań.

Między 9 a 13 stycznia sekstyl Słońca do Neptuna w waszym znaku sygnalizuje możliwość realizacji marzeń, na drodze jednak mogą wam stanąć komplikacje wywołane kwadraturą Marsa do Neptuna, okaże się, że ktoś w pracy wcale dobrze wam nie życzy. 17 stycznia pełnia Księżyca w znaku życzliwego Raka, w opozycji do Plutona w Koziorożcu, wzbudzi silne emocje w związku z domem rodzinnym, transformacji ulegnie sytuacja w relacji z dziećmi lub kochankami. 20 stycznia Słońce opuści znak Koziorożca i wkroczy do Wodnika, rozpoczynając miesiąc, w którym zwykle czujecie się osłabieni i pozbawieni energii, starajcie się więc w tym czasie nie przemęczać, dobrze wam zrobi zimowy wyjazd na odpoczynek. 23 stycznia koniunkcja Merkurego retro ze Słońcem pozwoli przemyśleć najważniejsze sprawy przed podjęciem ostatecznej decyzji. Ostatnie dni miesiąca okażą się nerwowe za sprawą kwadratury Słońca do Urana.

Wenus w Koziorożcu cofa się do 29 stycznia, zmieniając podejście do osób, uznawanych za przyjaciół. Od 3 do 8 stycznia sekstyl Wenus do Neptuna pozwoli zrealizować skryte marzenia, wolne Ryby zapłoną romantycznym uczuciem, które prędko nie przeminie. Ostatni tydzień miesiąca przyniesie rozstrzygnięcie dylematów związanych z relacjami w przyjaźni, trygon Wenus do Urana pozwoli je wyjaśnić.

Mars w znaku Strzelca skłania do intensywnej pracy, której będzie bardzo dużo. Miedzy 9 a 13 stycznia kwadratura Marsa do Neptuna sprawi, że poczujecie się przemęczeni i przepracowani. 24 stycznia Mars opuści Strzelca i wkroczy do życzliwego Koziorożca, aktywność skierujecie na rozwój przyjaźni, zaangażujecie się w działalność społeczną lub charytatywną.

Merkury 2 stycznia wejdzie do znaku Wodnika, staniecie się więc bardziej skryci a niektóre informacje zdecydujecie się zachować dla siebie. Stresujących sytuacji spodziewajcie się między 12 a 16 stycznia, podczas kwadratury Merkurego do Urana. 15 stycznia Merkury wejdzie w retrogradacje, do 4 lutego jest więc niewskazane podejmowanie ważnych decyzji, podpisywanie umów i dokonywanie jednoznacznych osądów. 26 stycznia Merkury wycofa się do Koziorożca, ożyje więc życie towarzyskie.

Horoskop miesięczny na grudzień 2021 dla Ryb

Już 1 grudnia przebywający w waszym znaku Neptun zmieni bieg na prosty, wiele spraw ruszy więc do przodu, łatwiej będzie wyrażać uczucia, dbać o ludzi i środowisko. Słońce tranzytuje Strzelca do 21 grudnia, kierując uwagę na sprawy zawodowe, rozwój kariery i osiąganie celów. Sekstyl Słońca do Saturna w pierwszych dniach miesiąca wpłynie na większą stabilizację i poczucie bezpieczeństwa, pomimo wszechobecnego lęku, związanego z pandemią. 4 grudnia będzie miało miejsce całkowite zaćmienie Słońca w znaku Strzelca, w koniunkcji z Merkurym, może się więc okazać, że przekaz wiedzy oraz informacji ulegnie zakłóceniu. Również kwadratura Słońca do Neptuna w waszym znaku, pod wpływem której pozostaniecie od 10 do 14 grudnia, mocno was rozkojarzy, wywoła mętlik w głowie i wprowadzi niepewność w dziedzinie realizacji życiowych celów.

Sytuacja związana ze stanem zdrowia, szczepieniami, podróżami zagranicznymi oraz wyższą edukacją wyklaruje się między 18 a 21 grudnia, pod wpływem pełni Księżyca w Bliźniętach, odbywającej się  w korzystnych aspektach do dobroczynnego Jowisza. 21 grudnia Słońce opuści Strzelca i zawita do życzliwego Koziorożca, co pozwoli wam znaleźć wsparcie w grupie przyjaciół. Między 20 a 27 grudnia konfliktowa kwadratura między zachowawczym Saturnem a rewolucyjnym Uranem, planetami reprezentującymi przeciwstawne tendencje i wartości, może w niektórych przypadkach popsuć atmosferę przy świątecznym stole, będzie bowiem miała wpływ na wszystkich w mniejszym lub większym stopniu. Najważniejsze dla was wydarzenie astrologiczne nastąpi 29 grudnia, kiedy ponownie zawita do waszego znaku szczodry i dobroczynny Jowisz, przynosząc w 2022 roku powodzenie, sukcesy i uznanie. Trygon Słońca do Urana w ostatni dzień roku zainspiruje was do wyjścia z domu, zapragniecie bowiem wolności i dobrej zabawy.

Wenus przez cały miesiąc przebywa w życzliwym Koziorożcu, utrwalając długotrwałe, sprawdzone przyjaźnie. 1 grudnia Wenus utworzy sekstyl z Neptunem w waszym znaku, Ryby poszukujące swojej drugiej połówki, mogą nagle odkryć, że ktoś znany im od dawna, jest bliższy sercu, niż przypuszczały, inne osoby odnajdą swoją duchową ścieżkę, u wszystkich wzrośnie potrzeba twórczego i artystycznego wyrazu. Od 10 do 13 grudnia Wenus znajdzie się w koniunkcji z zazdrosnym Plutonem, aspekt powtórzy się między 23 a 26 grudnia, ponieważ 20 grudnia Wenus wejdzie w retrogradację, pojawi się poczucie zniewolenia przez silne emocje, niektóre z nich mogą być toksyczne, warto więc poszukać wsparcia u przyjaciół lub terapeutów.

Mars przebywa w życzliwym Skorpionie do 13 grudnia, kierując aktywność na rozwój nauki i spory światopoglądowe, które najsilniej objawią się na początku miesiąca, gdy Mars utworzy trygon z Neptunem w waszym znaku. Od 3 do 13 grudnia Mars w aspektach z Plutonem i Jowiszem uczyni z was prawdziwych wojowników, szczególnie w zakresie spraw międzynarodowych. 13 grudnia Mars przejdzie do znaku Strzelca, zaczniecie działać równie intensywnie nie tylko o lepsze jutro, ale rzucicie się także w wir pracy zawodowej, najbardziej skuteczni okażecie się pod koniec miesiąca, gdy Mars utworzy sekstyl do Saturna.

Merkury w znaku Strzelca przebywa do 13 grudnia, ale jest tam słaby, nie wszystkie wasze zawodowe pomysły okażą się przydatne, szczególnie od 6 do 8 grudnia, podczas napiętego aspektu z Neptunem w waszym znaku – wyznawane przez was poglądy lub przekonania innym mogą wydawać się niejasne i pozbawione logiki. Sukcesy, zwłaszcza w dziedzinach związanych z podróżami i nauczaniem, czekają was natomiast między 10 a 12 grudnia, gdy Merkury znajdzie się w korzystnym aspekcie z Jowiszem. 13 grudnia Merkury wejdzie do życzliwego Koziorożca, spojrzycie na wszystko w sposób bardziej realistyczny, pod koniec miesiąca Merkury w aspekcie z Neptunem w waszym znaku a potem w koniunkcji z Wenus i Plutonem w Koziorożcu, pozwoli rozwiązać konflikty i problemy przyjaciół w duchu współczucia i zrozumienia.

 WESOŁYCH ŚWIĄT

I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2022!

Horoskop miesięczny na listopad 2021 dla Ryb

Słońce w życzliwym znaku Skorpiona przebywa do 22 listopada, rozświetlając sprawy związane z podróżami, edukacją i kontaktami międzynarodowymi. 4 listopada dojdzie do nowiu Księżyca w opozycji do Urana w Byku, rozpoczniecie całkiem nowy, oryginalny projekt lub zmienicie wyznawany do tej pory światopogląd. Między 10 a 14 listopada trygon Słońca do przebywającego w waszym znaku Neptuna rozbudzi twórczą kreatywność lub zachęci do działalności charytatywnej, aspekt sprzyja też praktykom medytacyjnym i rozwojowi osobistemu.

Między 13 a 19 listopada aspekty Słońca z dobroczynnym Jowiszem i transformującym Plutonem skłonią do nadmiernej szczerości w relacjach przyjacielskich, szczególnie dotyczącej finansów, co z jednej strony pozwoli oczyścić atmosferę, z drugiej jednak rozbudzi nadmiernie emocje, na co wskazuje również zaćmienie Księżyca w znaku Byka, do którego dojdzie 19 listopada. Destrukcyjne emocje może też wywołać w tym samym czasie  opozycja Marsa do Urana, jednak trygon Wenus do Urana pozwoli rozwiązać pojawiające się problemy w duchu tolerancji i współpracy. 22 listopada Słońce opuści życzliwy znak Skorpiona i wkroczy do Strzelca, kierując uwagę na rozwój kariery. Ostatnie dni miesiąca ustabilizują waszą pozycję, skłonią do bardziej praktycznego podejścia do zawodowych wyzwań, gdy Merkury w koniunkcji ze Słońcem znajdzie się w sekstylu z Saturnem.

Wenus do 5 listopada przebywa w znaku Strzelca, potem wejdzie do życzliwego Koziorożca, w którym pozostanie wyjątkowo długo, bo aż do początków marca 2022 roku, będziecie więc mieć dużo czasu na umocnienie przyjaźni i związków z osobami, z którymi łączy was wspólnota zainteresowań. Szczególnie empatyczni staniecie się pod koniec miesiąca, gdy Wenus znajdzie się w korzystnym aspekcie z Neptunem w waszym znaku, gotowi będziecie wiele ofiarować w imię trwałości przyjaźni.

Mars przez cały miesiąc tranzytuje życzliwy znak Skorpiona, będziecie więc pełni energii i chęci do działania, jednak wasze starania zostaną powstrzymane przez nieuświadomione lęki i zahamowania, gdy między 7 a 15 listopada Mars i Merkury utworzą napiętą kwadraturę z Saturnem w Wodniku, to natomiast dobry moment na rozpoczęcie psychoterapii lub innej formy pozbywania się niepotrzebnych i ograniczających przekonań. Okres od 17 do 21 listopada też może być pełen napięć ze względu na opozycję Marsa do Urana przy jednoczesnym zaćmieniu Księżyca, starajcie się zapanować nad pośpiechem i stresem, zajmijcie się czymś, co sprawia przyjemność. W ostatnich dniach miesiąca trygon Marsa do Neptuna w waszym znaku skłoni do intensywnej pracy twórczej lub charytatywnej.

Merkury przebywa w znaku Wagi do 6 listopada, potem tranzytuje od 6 do 24 listopada życzliwy znak Skorpiona, wspierając intelektualnie inicjatywy Słońca i aktywność Marsa, jest do wiec bardzo dobry okres dla działalności twórczej, pracy terapeutycznej i wartościowego działania. Ostatni tydzień listopada Merkury spędzi w znaku Strzelca. W okolicach 13 listopada opozycja Merkurego do Urana pozwoli wpaść na oryginalny pomysł, związany z przekazywaniem wiedzy lub sposobami nauczania. W dniach 17–19 listopada podczas trygonu Merkurego do Neptuna słuchajcie podpowiedzi intuicji. Między 20 a 22 listopada aspekty Merkurego sprzyjają intensywnej pracy intelektualnej, natomiast w ostatnich dniach miesiąca koniunkcja Merkurego ze Słońcem w sekstylu do Saturna pozwoli uporać się z nieświadomymi ograniczeniami.

Horoskop miesięczny na październik 2021 dla Ryb

Słońce w znaku Wagi przebywa do 23 października, w towarzystwie zapalczywego Marsa i cofającego się Merkurego. Wszystkie planety znajdą się w koniunkcji od 6 do 9 października, obejmując swym zasięgiem nów Księżyca, do którego dojdzie 6 października, możecie się więc spodziewać w tym czasie słownych ataków, konfliktów i nieporozumień w związkach, szczególnie w kontekście inwestycji oraz zarządzania wspólnymi finansami. Horoskop radzi nie angażować się w przepychanki, chrońcie siebie i swój stan psychiczny, ponieważ jesteście osobami szczególnie wrażliwymi i podatnymi na wpływy.

Między 13 a 17 października trygon Słońca do Jowisza poprawi sytuację materialną, możecie spodziewać się zysków zainwestowanych w kapitał zagraniczny, dobrze też ułożą się sprawy w tym, co dotyczy edukacji i podnoszenia kwalifikacji. 20 października pełnia Księżyca w znaku Barana pobudzi was emocjonalnie, ponieważ będziecie musieli podjąć ważne decyzje, mające wpływ na waszą sytuację materialną. 23 października Słońce przesunie się do życzliwego Skorpiona, kierując uwagę na rozwój intelektualny, dzielenie się wiedzą i rozwój kontaktów międzynarodowych, niestety kwadratura Słońca do Saturna w ostatnich dniach miesiąca utrudni lub opóźni realizację planów.

Wenus w życzliwym Skorpionie przez pierwszy tydzień miesiąca zapewni wam emocjonujące relacje z bliskimi przyjaciółmi, nie zabraknie zwierzeń i odkrywania tajemnic, co zapowiada sekstyl Wenus do Plutona. 7 października Wenus zmieni znak i wkroczy do Strzelca, wasze uczucia pochłoną zawodowe wyzwania, szczególnie między 11 a 15 października podczas sekstylu Wenus do Saturna. Między 24 a 28 października kwadratura Wenus do Neptuna w waszym znaku ostrzega przed nieszczerością współpracowników, poczujecie się zagubieni w chaosie sprzecznych sygnałów emocjonalnych, między 26 a 30 października natomiast sekstyl Wenus do Jowisza w Wodniku zapowiada okazję do stworzenia projektu edukacyjnego, który przyniesie poczucie spełnienia.

Merkury tranzytując znak Wagi sprzyja umowom oraz inwestycjom, jednak do 18 października pozostaje w retrogradacji, warto więc odłożyć ważne decyzje na ostatnią dekadę miesiąca. Na początku października otrzymacie kuszącą propozycję współpracy międzynarodowej lub związanej z edukacją, pojawią się jednak przeszkody, które zostaną rozwiązane na przełomie października i listopada, kiedy Merkury w ruchu prostym ponownie znajdzie się w trygonie z Jowiszem i w kwadraturze z Plutonem. W okolicach 9 października, gdy Merkury znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem i Marsem, kusić was będzie pomysł na inwestycję, ale okaże się niekorzystny i może generować straty oraz wywołać konflikty w związkach.

Mars w Wadze przebywa do 30 października, powodując straty w dziedzinie zarządzania wspólnymi funduszami. Trudno się będzie dogadać szczególnie w dniach od 6 do 9 oraz od 16 do 24 października, kiedy Mars znajdzie się w napiętych aspektach z innymi planetami. Po 30 października, gdy Mars zawita do życzliwego Skorpiona, ruszycie ze sprawami, które do tej pory leżały odłogiem.

Horoskop miesięczny na wrzesień 2021 dla Ryb

Słońce przebywa w przeciwległym znaku Panny do 22 września, skupiając uwagę na sprawach partnerskich, negocjacjach i umowach. Między 5 a 9 września nów Księżyca w trygonie z Uranem zapowiada początek nowej znajomości, przyjaźni lub związku z osobą, od której wiele możecie się nauczyć. Niektóre Ryby spotkają na swej drodze bratnią duszę, warto więc otworzyć się na to, co nieoczekiwane i zaskakujące. Marzenia o idealnym partnerstwie rozbudzi między 12 a 16 września opozycja Słońca w Pannie do Neptuna w waszym znaku, uważajcie tylko na to, aby mieć bardziej realistyczne podejście, bo łatwo możecie ulec iluzji patrząc na partnera przez pryzmat „różowych okularów”.

W dniach od 15 do 19 września trygon Słońca do Plutona zweryfikuje wasze podejście do przyjaźni, niektóre Ryby zmierzą się z problemami osób trzecich, które poproszą je o wsparcie, jednocześnie jest to bardzo dobry moment na rozpoczęcie terapii lub skorzystanie z warsztatów rozwoju osobistego. Pełnia Księżyca, do której dojdzie 20 września w waszym znaku, wywoła mnóstwo emocji w związkach partnerskich, zobaczycie jasno co was łączy a co dzieli. 22 września Słońce opuści przeciwległy znak Panny i przejdzie do Wagi, rozpoczynając miesiąc, w którym skupicie się na zarządzaniu wspólną własnością oraz na inwestowaniu swoich środków finansowych. W ostatnich dniach miesiąca trygon Słońca do Saturna zachęci do rozsądnego zarządzania oszczędnościami.

Merkury w Wadze przez cały miesiąc skłoni do rozmyślań o przemijaniu i konieczności zabezpieczenia przyszłości. Dni między 3 a 6 września, gdy Merkury znajdzie się w korzystnym aspekcie z Saturnem, sprzyjają negocjacjom oraz inwestycjom w nieruchomości. Trygon Merkurego do Jowisza między 18 a 22 września ma szansę przynieść pozytywne rozwiązania, chociaż kwadratura Merkurego do potężnego Plutona zapowiada w ostatniej dekadzie miesiąca naciski i presję ze strony przyjaciół, którym nie spodobają się wasze poglądy. 28 września Merkury zmieni bieg na wsteczny.

Dni od 4 do 8 września, gdy Wenus znajdzie się w trygonie z Jowiszem i w kwadraturze z Plutonem, okażą się korzystne dla inwestycji i finansowych spekulacji. 10 września Wenus wkroczy do przyjaznego Skorpiona, jest tam jednak słaba, więc w niewielkim tylko stopniu skorzystacie z jej dobrodziejstw. Między 15 a 19 września napięty aspekt Wenus z Saturnem sygnalizuje ograniczenia w przemieszczaniu się oraz trudności w kontaktach z osobami, od których możecie się czegoś nauczyć, natomiast opozycja Wenus do Urana wprowadzi rewolucyjne zmiany w najbliższym otoczeniu. Ostatnie dni miesiąca przyniosą poprawę relacji, gdy Wenus utworzy trygon z Neptunem w waszym znaku.

Mars w przeciwległym znaku Panny może doprowadzić do poważnych konfliktów w związkach, zwłaszcza między 3 a 9 września, kiedy utworzy trygon z pobudliwym Plutonem w Koziorożcu – jakaś przyjaźń może nie wytrzymać próby. 15 września Mars opuści przeciwległy znak Panny i przejdzie do Wagi, tracąc wiele ze swojej mocy, aktywność skierujecie na inwestycje, szczególnie ostatni tydzień września okaże się korzystny dla lokowania pieniędzy w nieruchomościach, do czego zachęci trygon Marsa do Saturna.

Horoskop miesięczny na sierpień 2021 dla Ryb

Słońce do 22 sierpnia przebywa w znaku Lwa koncentrując uwagę na wykonywaniu zleconych prac, dbaniu o zdrowie oraz opiekowaniu się ulubionymi zwierzakami. Na początku miesiąca opozycja Słońca i Merkurego do Saturna w Wodniku wprowadzi utrudnienia w komunikacji, a od 4 do 9 sierpnia kwadratura Słońca do Urana może doprowadzić do konfliktu z rodzeństwem lub sąsiadami. Niektóre Ryby, zgodnie ze swoją naturą, zaoferują pomoc osobom, które znalazły się w trudnej życiowej sytuacji lub mają problemy ze zdrowiem.

Nów Księżyca w znaku Lwa, do którego dojdzie 8 sierpnia, może zaowocować zmianą sposobu odżywiania lub rozpoczęciem nowej terapii w przypadku przewlekłych dolegliwości. Dni od 18 do 22 sierpnia okażą się korzystne dla podróży zagranicznych, na co wskazuje opozycja Słońca do Jowisza, jednak pełnia Księżyca w Wodniku, mająca miejsce 22 sierpnia, sygnalizuje, że zbyt wiele emocji włożycie w sprawy międzynarodowe lub związane z nauczaniem. Tego samego dnia, zaraz po pełni, Słońce wkroczy do przeciwległego znaku Panny, kierując uwagę na sprawy partnerstwa, umów oraz wszelkiego rodzaju współpracę.

Wenus w przeciwległej Pannie przebywa do 16 sierpnia i chociaż jest słaba w tym znaku, przyniesie wam powodzenie, zwłaszcza na początku miesiąca, kiedy znajdzie się w korzystnym aspekcie z Uranem w Byku – niektóre Ryby spotkają na swej drodze lub w sąsiedztwie osobę, przy której serce zabije mocnej. Między 8 a 14 sierpnia opozycja Wenus do Neptuna w waszym znaku oraz korzystny aspekt z Plutonem sygnalizują wolnym Rybom nadejście romantycznej i namiętnej miłości, osoby w stałych związkach mogą liczyć na ocieplenie uczuć oraz spełnienie marzeń. Po 16 sierpnia, kiedy Wenus zawita do znaku Wagi, w którym czuje się fantastycznie, nadejdzie dobry moment na poważne inwestycje, zwłaszcza w nieruchomości – najbardziej korzystny okres na tego typu działania to dni między 21 a 25 sierpnia, kiedy Wenus znajdzie się w trygonie ze stabilizującym Saturnem.

Merkury w znaku Lwa przebywa do 11 sierpnia, warto w tym czasie wrzucić na luz, bo nie jest to dobry czas na głębokie lub znaczące przemyślenia – w Lwie Merkury jest w upadku, nie funkcjonuje więc we właściwy sposób, w dodatku na początku miesiąca najpierw tworzy trudne aspekty z wymagającym Saturnem a potem z wybuchowym Uranem.

Dopiero po 11 sierpnia, kiedy Merkury zawita do przeciwległego znaku Panny, w którym jest mocny, otworzą się szeroko drzwi na współpracę partnerską, zawiązywanie spółek, podpisywanie umów i podejmowanie ważnych życiowych decyzji – warto pobyt Merkurego w Pannie  wykorzystać na współpracę, która na pewno okaże się owocna, szczególnie w okresie od 18 do 28 sierpnia, kiedy Merkury znajdzie się w aspektach z aktywnym i przedsiębiorczym Marsem, pomysłowym Uranem, skutecznym Plutonem i intuicyjnym Neptunem w waszym znaku.

Mars przez cały miesiąc przebywa w przeciwległym znaku Panny, kierując energię na współpracę i motywując do zwiększenia aktywności. Najbardziej pracowici i skuteczni staniecie się między 18 a 24 sierpnia, a wszystkie sprawy przyspieszą, gdy Mars znajdzie się w korzystnym trygonie z Uranem w Byku.

Horoskop miesięczny na lipiec 2021 dla Ryb

Słońce przemierza przyjazny znak Raka do 22 lipca, kierując uwagę na potrzeby dzieci, zachęcając do zabawy, wyzwalając wspomnienia wspólnych rodzinnych wakacji. Od 4 do 8 lipca sekstyl Słońca do Urana w Byku skłoni wiele Ryb do nagłych wakacyjnych wyjazdów, gotowi będziecie z dnia na dzień spakować walizki i chociaż na chwilę wybrać się na wieś, do rodziny, do lasu. 10 lipca nów Księżyca w znaku Raka ułatwi rozpoczęcie nowego twórczego projektu, natomiast trygon Słońca do Neptuna w waszym znaku od 12 do 18 lipca wydobędzie z was najlepsze cechy charakteru, staniecie się serdeczni, otwarci i empatyczni, gotowi dzielić się z innymi bogactwem duchowym, jest to również znakomity czas na wakacyjny relaks.

Między 15 a 21 lipca opozycja Słońca do Plutona skonfrontuje was z przyjaciółmi, którzy nie radzą sobie z wypartymi emocjami, od was zależy czy uwolnicie się od toksycznych osób, czy udzielicie im wsparcia. 22 lipca Słońce opuści przyjazny znak Raka i wkroczy do rozrywkowego Lwa, uwagę skierujecie na wywiązywanie się z obowiązków, szczególnie wobec dzieci. Pełnia Księżyca w znaku Wodnika, do której dojdzie 24 lipca, rozbudzi uśpione, skryte emocje.

Wenus w znaku Lwa przebywa do 22 lipca, wyzwalając potrzebę aktywnego odpoczynku, dni między 5 a 11 lipca mogą jednak ograniczyć ruch i przyjemności ze względu na opozycję Wenus do wymagającego Saturna i kwadraturę z nieprzewidywalnym Uranem – mogą odezwać się przewlekłe dolegliwości, które popsują humor lub okaże się, że macie więcej pracy do wykonania niż wcześniej zakładaliście. Ze wszystkim poradzicie sobie od 11 do 17 lipca, kiedy Wenus z Marsem znajdą się w koniunkcji, energii wam nie zabraknie, odnajdziecie nawet przyjemność w zwiększeniu aktywności. 22 lipca Wenus przejdzie do przeciwległego znaku Panny i od razu znajdzie się w opozycji do Jowisza w waszym znaku – zapragniecie wyruszyć w podróż lub w domu pojawią się goście, uważajcie jednak, bo chociaż mili, mogą okazać się bardzo krytyczni i wymagający.

Merkury do 11 lipca przebywa w znaku Bliźniąt, ułatwiając pracę umysłową, szczególnie wykonywaną w domu, jednak od 4 do 8 lipca znajdzie się w nieprzyjemnym aspekcie z Neptunem w waszym znaku, możecie pogubić się w intelektualnych rozważaniach lub trudno się będzie umówić z niektórymi osobami, skłonnymi do zmiany ustaleń. Po 11 lipca, kiedy Merkury przesunie się do życzliwego znaku Raka, odzyskacie swój własny, związany z emocjami sposób myślenia, niezwykle dobroczynny trygon Merkurego do Jowisza w waszym znaku od 12 do 14 lipca ułatwi dzielenie się wiedzą i doświadczeniami, okaże się też korzystny  dla wakacyjnych podróży, warto na te dni zaplanować rozpoczynanie warsztatów lub szkoleń, publikacji oraz  nawiązywanie kontaktów z obcokrajowcami. Również sekstyl Merkurego do Urana w dniach 19-21 lipca sprzyja zakładaniu strony, bloga lub dokonaniu zakupu sprzętu elektronicznego. Merkury w trygonie do Neptuna, przebywającego w waszym znaku między 24 a 26 lipca otworzy niektóre Ryby na ponadzmysłowe doznania, okaże się też sprzyjający każdemu rodzajowi twórczości.

Mars w znaku Lwa przebywa do 29 lipca, skłaniając do wytężonej pracy, powodując jednak zdrowotny dyskomfort, zwłaszcza na początku miesiąca, gdy znajdzie się najpierw w opozycji do ograniczającego Saturna a następnie w kwadraturze z buntowniczym Uranem – niektóre Ryby uznają, że dość już mają samotności i izolowania się i zdecydują się zaszczepić, nawet jeśli do tej pory były temu przeciwne.

Horoskop miesięczny na czerwiec 2021 dla Ryb

Słońce do 21 czerwca przebywa w znaku Bliźniąt, kierując uwagę na komunikację w rodzinie. Do 5 czerwca znajdziecie się pod wpływem trygonu Słońca do Saturna, co utrwali zasady i stworzy trwałą konstrukcję pomysłów, jakie chodzą wam po głowie, warto je zapisać i zrobić plan działania. 10 czerwca częściowe zaćmienie Słońca w koniunkcji z Merkurym retro w Bliźniętach pozwoli uświadomić sobie popełnione błędy w stosunku do niektórych członków rodziny, łatwo je naprawicie, wyjaśniając swoje intencje.

Od 10 do 20 czerwca zachowawczy Saturn znajdzie się po raz drugi w tym roku w napiętej kwadraturze z buntowniczym Uranem, trudno się wam będzie zdecydować czy nadal zachowywać kwarantannę i izolować się od otoczenia, czy zdobyć się na odwagę, zerwać z ograniczeniami i skorzystać z oferowanej wolności w poruszaniu się, nawet jeśli nie jesteście jeszcze zaszczepieni. Wątpliwości spotęguje między 12 a 16 czerwca kwadratura Słońca do przebywającego w waszym znaku Neptuna, pojawią się nieporozumienia z członkami rodziny, którzy reprezentują odmienne od waszych poglądy. 21 czerwca Słońce zmieni znak i wkroczy do życzliwego Raka, od razu też znajdzie się w bardzo korzystnym trygonie do Jowisza w waszym znaku, w okresie od 21 do 25 czerwca czeka was ekscytujący okres, pełen sukcesów i przyjemności, emocje podkręci pełnia Księżyca w znaku Koziorożca, do której dojdzie 24 czerwca.

Wenus 2 czerwca wejdzie do przyjaznego znaku Raka, co rozbudzi uczucia i uwrażliwi jeszcze bardziej i tak mocno empatyczne Ryby. Osoby spragnione miłości będą miały okazję ją uzyskać i jednocześnie okazać już na początku miesiąca, między 2 a 5 czerwca, kiedy Wenus utworzy trygon z przebywającym w waszym znaku Jowiszem. To czas na beztroską miłość, przyjemne wakacyjne wyjazdy, rozwój twórczości artystycznej. Między 11 a 15 czerwca, podczas sekstylu Wenus do Urana, czekają was przyjemne imprezy w gronie przyjaciół, ekscytujące randki, niebanalne romanse, krótkie wypady za miasto ze znajomymi. Najpiękniejszy okres przypadnie na dni między 19 a 23 czerwca, kiedy Wenus znajdzie się w trygonie z Neptunem, przebywającym w waszym znaku, będzie romantycznie, zrobicie się jeszcze bardziej empatyczni i pełni pozytywnych uczuć, zakochani mogą wyznawać swoje uczucia a artyści pokazywać swoje dzieła. Wasze szczęście może wzbudzić zazdrość innych między 22 a 26 czerwca, gdy Wenus znajdzie się w opozycji do potężnego Plutona. 27 czerwca Wenus opuści życzliwy znak Raka i wkroczy do Lwa, przyjemność odnajdziecie w kontakcie ze zwierzętami, odkryjecie w sobie potrzebę beztroskiej zabawy.

Merkury do 23 czerwca pozostaje w retrogradacji, powodując zawirowania w komunikacji, szczególnie miedzy 3 a 8 czerwca zachowajcie ostrożność, ponieważ znajdzie się w napiętej kwadraturze z przebywającym w waszym znaku Neptunem. Ostatni tydzień czerwca, kiedy powróci do biegu prostego, poprawi stosunki i komunikację w rodzinie.

Mars w życzliwym znaku Raka przebywa do 11 czerwca, jest tam jednak w upadku, możecie więc doświadczać silnych emocji, które zafundują wam dzieci, pragnące podążać własną drogą. Szczególnie asertywni okażą się między 3 a 8 czerwca, podczas opozycji Marsa do Plutona. Po 11 czerwca, kiedy Mars zawita do znaku Lwa, aktywność skierujecie na poprawę zdrowia.

Horoskop miesięczny na maj 2021 dla Ryb

Słońce do 20 maja przebywa w życzliwym znaku Byka, kierując uwagę na szeroko pojętą komunikację, koniunkcja Słońca z Uranem 1 maja rozbudzi w was buntownika, długi weekend postanowicie spędzić w sposób odmienny niż zwykle, ale kwadratura Słońca do Saturna już 3 maja powstrzyma te zapędy, lęk przed pandemią prędko was nie opuści. Nów Księżyca w znaku Byka, mający miejsce  11 maja, wyznaczy początek działalności publicznej lub wydawniczej, zachęci do eksperymentowania w hodowli roślin, rozbudzi zdolności kulinarne lub ogrodnicze.

Druga dekada miesiąca okaże się korzystna dla nauczania, szerzenia informacji, zdobywania wiedzy, publikowania opinii oraz poprawy sytuacji materialnej, kiedy Słońce znajdzie się w korzystnym aspekcie z przebywającym w waszym znaku Neptunem oraz potężnym Plutonem w Koziorożcu. Jowisz, planeta szczęścia i powodzenia, patron Ryb, zawita do waszego znaku już 14 maja, przynosząc radość i zadowolenie. 20 maja Słońce opuści przyjazny znak Byka, wkroczy do Bliźniąt i między 21 a 24 maja znajdzie się w kwadraturze z Jowiszem, co powinno przynieść sukces przede wszystkim Rybom urodzonym w lutym, uważajcie tylko, aby nie przecenić swoich możliwości. Ostatni tydzień miesiąca może być problematyczny, ponieważ między 25 a 27 maja pozostaniecie pod wpływem zaćmienia Księżyca w Strzelcu, co skomplikuje zawodowe plany, dodatkowo zarówno Wenus, jak i Merkury znajdą się w kłopotliwej kwadraturze z przebywającym w waszym znaku Neptunem.

Wenus do 9 maja przebywa w życzliwym Byku, przynosząc miłość, radość i dobre samopoczucie. Sekstyl Wenus do Neptuna w waszym znaku w pierwszych dniach miesiąca obiecuje romantyczne chwile, spędzone w ramionach ukochanej osoby oraz duchowe doznania, które natchną was do jeszcze większej ofiarności i miłości bliźniego, natomiast trygon Wenus do Plutona w Koziorożcu między 4 a 8 maja wzbudzi namiętność w związkach, chętnie poddacie się przyciąganiu do osobowości silnej, magnetycznej i charyzmatycznej. 9 maja Wenus opuści przyjazny znak Byka i wkroczy do Bliźniąt, dobrze poczujecie się we własnym domu, w kontakcie z dobrą literaturą. Między 18 a 22 maja trygon Wenus do Saturna utrwali to, nad czym pracowaliście w samotności, okaże się także korzystny dla długotrwałych związków. Czujność zachowajcie w ostatnich dniach miesiąca, od 25 do 29 maja, gdy Wenus utworzy kwadraturę z Neptunem w waszym znaku, niektóre wasze nadzieje nie zostaną spełnione.

Merkury 4 maja opuści przyjaznego Byka i wkroczy do Bliźniąt, w których jest mocny, warto więc w maju zajmować się wszystkim, co sprzyja komunikacji – pisaniem, publikowaniem, podróżowaniem, publicznymi występami. Dla podpisywania długotrwałych umów najlepszy jest okres od 10 do 15 maja, podczas trygonu Merkurego do stabilizującego Saturna, natomiast między 20 a 25 maja zachowajcie daleko idącą ostrożność, ponieważ Merkury znajdzie się w napiętej kwadraturze z Neptunem, przebywającym w waszym znaku, nie dajcie się oszukać lub zmanipulować.

Mars przebywa w życzliwym Raku przez cały miesiąc, nie jest to jednak dla niego dobra pozycja, możecie więc doświadczyć niecierpliwości i rozładowania negatywnych emocji ze strony dzieci oraz ukochanych osób, starajcie się zachować spokój i nie reagować w ten sam sposób. Sekstyl Marsa do Urana w Byku między 8 do 15 maja skłoni was do większej aktywności, częściej będziecie wychodzić z domu.

Sprawdź Słowiańską Wiedźmę w promocji na CzaryMary.pl >>

Horoskop miesięczny na kwiecień 2021 dla Ryb

Słońce tranzytując znak Barana do 19 kwietnia skieruje uwagę na sprawy finansowe, możecie w tym miesiącu sporo zarobić. Skromne i kameralne Święta Wielkanocne pozwolą wam zaoszczędzić sporą sumkę, którą postanowicie odłożyć na trudniejsze czasy, ułatwi wam to sekstyl Słońca do Saturna w pierwszych dniach miesiąca. Nów Księżyca w Baranie, do którego dojdzie 12 kwietnia, może oznaczać początek finansowego przedsięwzięcia lub nową lokatę kapitału. W drugiej dekadzie miesiąca uda się wam sporo zarobić, na co wskazują korzystne aspekty Słońca do Marsa i Jowisza, jednak kwadratura Słońca do Plutona sygnalizuje, że ktoś z przyjaciół może potrzebować waszego finansowego wsparcia.

19 kwietnia Słońce wkroczy do życzliwego znaku Byka, otworzycie się na innych, staniecie się bardziej kontaktowi i mobilni, uwagę skierujecie na korzystanie z codzienności, rozmowy z sąsiadami i rodzeństwem. 27 kwietnia pełnia Księżyca w znaku Skorpiona wywoła emocje, związane z podróżami oraz kontaktami międzynarodowymi, pozostały układ planet jest bardzo energetyzujący i budzący kontrowersje. Zaskakujące wydarzenia czekają was w ostatnich dniach miesiąca, kiedy Słońce znajdzie się w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem.

Wenus przebywa w znaku Barana do 14 kwietnia, wpływając pozytywnie na finanse, zwłaszcza między 3 a 9 kwietnia, podczas sekstylu Wenus z Marsem, możecie spodziewać się przypływu dodatkowych środków. Jeszcze lepiej będzie się działo między 8 a 14 kwietnia, kiedy Wenus znajdzie się w sekstylu ze szczodrym Jowiszem, w kwadraturze do potężnego Plutona, co skłoni was do nadmiernych wydatków, niektóre Ryby zaszaleją, sprawiając sobie przyjemności. Druga połowa miesiąca również zapowiada się dostatnio, kiedy Wenus znajdzie się w przyjaznym znaku Byka, którym włada, czekają was dowody życzliwości oraz uznania w najbliższym otoczeniu – jedynie między 22 a 26 kwietnia niektóre Ryby mogą doświadczyć przejściowych ograniczeń, kiedy Wenus z Merkurym znajdą się w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem i w kwadraturze z wymagającym Saturnem.

Merkury jeszcze do 4 kwietnia przebywa w waszym znaku, pobudzając wyobraźnię, ale sprawiając, że sami już nie wiecie co myśleć i w co wierzyć. Między 4 a 19 kwietnia Merkury wraz ze Słońcem przebywać będą w znaku Barana, pomagając podejmować trafne decyzje, zwłaszcza finansowe. Między 9 a 11 kwietnia, gdy Merkury znajdzie się w sekstylu z Saturnem, warto zrobić lokatę terminową lub zainwestować w coś trwałego. Między 16 a 19 kwietnia czeka was sporo wyzwań, aspekty planet zapowiadają trafne, chociaż ryzykowne inwestycje. W ostatniej dekadzie miesiąca Merkury w życzliwym Byku wpłynie na poprawę komunikacji, ostrożność i uważność w podejmowaniu decyzji powinniście jedynie zachować między 22 a 26 kwietnia.

Mars w Bliźniętach pozostanie do 23 kwietnia, aktywizując sferę spraw  rodzinnych, sprzyjając pracy intelektualnej, wykonywanej w domu. Między 3 a 9 kwietnia kwadratura Marsa do Neptuna w waszym znaku może pozbawić was obiektywizmu i sprawić, że z mocą zaczniecie wyrażać swoje zdanie, nie zawsze mając rację. Od 14 do 19 kwietnia natomiast trygon Marsa do Jowisza pozwoli odnieść znaczne sukcesy, zwłaszcza w dziedzinie nauczania i w kontakcie z obcokrajowcami. Kiedy 23 kwietnia Mars wkroczy do przyjaznego znaku Raka, skierujecie aktywność na wszystko, co sprawia największą przyjemność.

Wiedźma. Droga do siebie