Archiwa kategorii: Ryby – horoskop miesieczny

Horoskop miesięczny na wrzesień 2021 dla Ryb

Słońce przebywa w przeciwległym znaku Panny do 22 września, skupiając uwagę na sprawach partnerskich, negocjacjach i umowach. Między 5 a 9 września nów Księżyca w trygonie z Uranem zapowiada początek nowej znajomości, przyjaźni lub związku z osobą, od której wiele możecie się nauczyć. Niektóre Ryby spotkają na swej drodze bratnią duszę, warto więc otworzyć się na to, co nieoczekiwane i zaskakujące. Marzenia o idealnym partnerstwie rozbudzi między 12 a 16 września opozycja Słońca w Pannie do Neptuna w waszym znaku, uważajcie tylko na to, aby mieć bardziej realistyczne podejście, bo łatwo możecie ulec iluzji patrząc na partnera przez pryzmat „różowych okularów”.

W dniach od 15 do 19 września trygon Słońca do Plutona zweryfikuje wasze podejście do przyjaźni, niektóre Ryby zmierzą się z problemami osób trzecich, które poproszą je o wsparcie, jednocześnie jest to bardzo dobry moment na rozpoczęcie terapii lub skorzystanie z warsztatów rozwoju osobistego. Pełnia Księżyca, do której dojdzie 20 września w waszym znaku, wywoła mnóstwo emocji w związkach partnerskich, zobaczycie jasno co was łączy a co dzieli. 22 września Słońce opuści przeciwległy znak Panny i przejdzie do Wagi, rozpoczynając miesiąc, w którym skupicie się na zarządzaniu wspólną własnością oraz na inwestowaniu swoich środków finansowych. W ostatnich dniach miesiąca trygon Słońca do Saturna zachęci do rozsądnego zarządzania oszczędnościami.

Merkury w Wadze przez cały miesiąc skłoni do rozmyślań o przemijaniu i konieczności zabezpieczenia przyszłości. Dni między 3 a 6 września, gdy Merkury znajdzie się w korzystnym aspekcie z Saturnem, sprzyjają negocjacjom oraz inwestycjom w nieruchomości. Trygon Merkurego do Jowisza między 18 a 22 września ma szansę przynieść pozytywne rozwiązania, chociaż kwadratura Merkurego do potężnego Plutona zapowiada w ostatniej dekadzie miesiąca naciski i presję ze strony przyjaciół, którym nie spodobają się wasze poglądy. 28 września Merkury zmieni bieg na wsteczny.

Dni od 4 do 8 września, gdy Wenus znajdzie się w trygonie z Jowiszem i w kwadraturze z Plutonem, okażą się korzystne dla inwestycji i finansowych spekulacji. 10 września Wenus wkroczy do przyjaznego Skorpiona, jest tam jednak słaba, więc w niewielkim tylko stopniu skorzystacie z jej dobrodziejstw. Między 15 a 19 września napięty aspekt Wenus z Saturnem sygnalizuje ograniczenia w przemieszczaniu się oraz trudności w kontaktach z osobami, od których możecie się czegoś nauczyć, natomiast opozycja Wenus do Urana wprowadzi rewolucyjne zmiany w najbliższym otoczeniu. Ostatnie dni miesiąca przyniosą poprawę relacji, gdy Wenus utworzy trygon z Neptunem w waszym znaku.

Mars w przeciwległym znaku Panny może doprowadzić do poważnych konfliktów w związkach, zwłaszcza między 3 a 9 września, kiedy utworzy trygon z pobudliwym Plutonem w Koziorożcu – jakaś przyjaźń może nie wytrzymać próby. 15 września Mars opuści przeciwległy znak Panny i przejdzie do Wagi, tracąc wiele ze swojej mocy, aktywność skierujecie na inwestycje, szczególnie ostatni tydzień września okaże się korzystny dla lokowania pieniędzy w nieruchomościach, do czego zachęci trygon Marsa do Saturna.

Horoskop miesięczny na sierpień 2021 dla Ryb

Słońce do 22 sierpnia przebywa w znaku Lwa koncentrując uwagę na wykonywaniu zleconych prac, dbaniu o zdrowie oraz opiekowaniu się ulubionymi zwierzakami. Na początku miesiąca opozycja Słońca i Merkurego do Saturna w Wodniku wprowadzi utrudnienia w komunikacji, a od 4 do 9 sierpnia kwadratura Słońca do Urana może doprowadzić do konfliktu z rodzeństwem lub sąsiadami. Niektóre Ryby, zgodnie ze swoją naturą, zaoferują pomoc osobom, które znalazły się w trudnej życiowej sytuacji lub mają problemy ze zdrowiem.

Nów Księżyca w znaku Lwa, do którego dojdzie 8 sierpnia, może zaowocować zmianą sposobu odżywiania lub rozpoczęciem nowej terapii w przypadku przewlekłych dolegliwości. Dni od 18 do 22 sierpnia okażą się korzystne dla podróży zagranicznych, na co wskazuje opozycja Słońca do Jowisza, jednak pełnia Księżyca w Wodniku, mająca miejsce 22 sierpnia, sygnalizuje, że zbyt wiele emocji włożycie w sprawy międzynarodowe lub związane z nauczaniem. Tego samego dnia, zaraz po pełni, Słońce wkroczy do przeciwległego znaku Panny, kierując uwagę na sprawy partnerstwa, umów oraz wszelkiego rodzaju współpracę.

Wenus w przeciwległej Pannie przebywa do 16 sierpnia i chociaż jest słaba w tym znaku, przyniesie wam powodzenie, zwłaszcza na początku miesiąca, kiedy znajdzie się w korzystnym aspekcie z Uranem w Byku – niektóre Ryby spotkają na swej drodze lub w sąsiedztwie osobę, przy której serce zabije mocnej. Między 8 a 14 sierpnia opozycja Wenus do Neptuna w waszym znaku oraz korzystny aspekt z Plutonem sygnalizują wolnym Rybom nadejście romantycznej i namiętnej miłości, osoby w stałych związkach mogą liczyć na ocieplenie uczuć oraz spełnienie marzeń. Po 16 sierpnia, kiedy Wenus zawita do znaku Wagi, w którym czuje się fantastycznie, nadejdzie dobry moment na poważne inwestycje, zwłaszcza w nieruchomości – najbardziej korzystny okres na tego typu działania to dni między 21 a 25 sierpnia, kiedy Wenus znajdzie się w trygonie ze stabilizującym Saturnem.

Merkury w znaku Lwa przebywa do 11 sierpnia, warto w tym czasie wrzucić na luz, bo nie jest to dobry czas na głębokie lub znaczące przemyślenia – w Lwie Merkury jest w upadku, nie funkcjonuje więc we właściwy sposób, w dodatku na początku miesiąca najpierw tworzy trudne aspekty z wymagającym Saturnem a potem z wybuchowym Uranem.

Dopiero po 11 sierpnia, kiedy Merkury zawita do przeciwległego znaku Panny, w którym jest mocny, otworzą się szeroko drzwi na współpracę partnerską, zawiązywanie spółek, podpisywanie umów i podejmowanie ważnych życiowych decyzji – warto pobyt Merkurego w Pannie  wykorzystać na współpracę, która na pewno okaże się owocna, szczególnie w okresie od 18 do 28 sierpnia, kiedy Merkury znajdzie się w aspektach z aktywnym i przedsiębiorczym Marsem, pomysłowym Uranem, skutecznym Plutonem i intuicyjnym Neptunem w waszym znaku.

Mars przez cały miesiąc przebywa w przeciwległym znaku Panny, kierując energię na współpracę i motywując do zwiększenia aktywności. Najbardziej pracowici i skuteczni staniecie się między 18 a 24 sierpnia, a wszystkie sprawy przyspieszą, gdy Mars znajdzie się w korzystnym trygonie z Uranem w Byku.

Horoskop miesięczny na lipiec 2021 dla Ryb

Słońce przemierza przyjazny znak Raka do 22 lipca, kierując uwagę na potrzeby dzieci, zachęcając do zabawy, wyzwalając wspomnienia wspólnych rodzinnych wakacji. Od 4 do 8 lipca sekstyl Słońca do Urana w Byku skłoni wiele Ryb do nagłych wakacyjnych wyjazdów, gotowi będziecie z dnia na dzień spakować walizki i chociaż na chwilę wybrać się na wieś, do rodziny, do lasu. 10 lipca nów Księżyca w znaku Raka ułatwi rozpoczęcie nowego twórczego projektu, natomiast trygon Słońca do Neptuna w waszym znaku od 12 do 18 lipca wydobędzie z was najlepsze cechy charakteru, staniecie się serdeczni, otwarci i empatyczni, gotowi dzielić się z innymi bogactwem duchowym, jest to również znakomity czas na wakacyjny relaks.

Między 15 a 21 lipca opozycja Słońca do Plutona skonfrontuje was z przyjaciółmi, którzy nie radzą sobie z wypartymi emocjami, od was zależy czy uwolnicie się od toksycznych osób, czy udzielicie im wsparcia. 22 lipca Słońce opuści przyjazny znak Raka i wkroczy do rozrywkowego Lwa, uwagę skierujecie na wywiązywanie się z obowiązków, szczególnie wobec dzieci. Pełnia Księżyca w znaku Wodnika, do której dojdzie 24 lipca, rozbudzi uśpione, skryte emocje.

Wenus w znaku Lwa przebywa do 22 lipca, wyzwalając potrzebę aktywnego odpoczynku, dni między 5 a 11 lipca mogą jednak ograniczyć ruch i przyjemności ze względu na opozycję Wenus do wymagającego Saturna i kwadraturę z nieprzewidywalnym Uranem – mogą odezwać się przewlekłe dolegliwości, które popsują humor lub okaże się, że macie więcej pracy do wykonania niż wcześniej zakładaliście. Ze wszystkim poradzicie sobie od 11 do 17 lipca, kiedy Wenus z Marsem znajdą się w koniunkcji, energii wam nie zabraknie, odnajdziecie nawet przyjemność w zwiększeniu aktywności. 22 lipca Wenus przejdzie do przeciwległego znaku Panny i od razu znajdzie się w opozycji do Jowisza w waszym znaku – zapragniecie wyruszyć w podróż lub w domu pojawią się goście, uważajcie jednak, bo chociaż mili, mogą okazać się bardzo krytyczni i wymagający.

Merkury do 11 lipca przebywa w znaku Bliźniąt, ułatwiając pracę umysłową, szczególnie wykonywaną w domu, jednak od 4 do 8 lipca znajdzie się w nieprzyjemnym aspekcie z Neptunem w waszym znaku, możecie pogubić się w intelektualnych rozważaniach lub trudno się będzie umówić z niektórymi osobami, skłonnymi do zmiany ustaleń. Po 11 lipca, kiedy Merkury przesunie się do życzliwego znaku Raka, odzyskacie swój własny, związany z emocjami sposób myślenia, niezwykle dobroczynny trygon Merkurego do Jowisza w waszym znaku od 12 do 14 lipca ułatwi dzielenie się wiedzą i doświadczeniami, okaże się też korzystny  dla wakacyjnych podróży, warto na te dni zaplanować rozpoczynanie warsztatów lub szkoleń, publikacji oraz  nawiązywanie kontaktów z obcokrajowcami. Również sekstyl Merkurego do Urana w dniach 19-21 lipca sprzyja zakładaniu strony, bloga lub dokonaniu zakupu sprzętu elektronicznego. Merkury w trygonie do Neptuna, przebywającego w waszym znaku między 24 a 26 lipca otworzy niektóre Ryby na ponadzmysłowe doznania, okaże się też sprzyjający każdemu rodzajowi twórczości.

Mars w znaku Lwa przebywa do 29 lipca, skłaniając do wytężonej pracy, powodując jednak zdrowotny dyskomfort, zwłaszcza na początku miesiąca, gdy znajdzie się najpierw w opozycji do ograniczającego Saturna a następnie w kwadraturze z buntowniczym Uranem – niektóre Ryby uznają, że dość już mają samotności i izolowania się i zdecydują się zaszczepić, nawet jeśli do tej pory były temu przeciwne.

Horoskop miesięczny na czerwiec 2021 dla Ryb

Słońce do 21 czerwca przebywa w znaku Bliźniąt, kierując uwagę na komunikację w rodzinie. Do 5 czerwca znajdziecie się pod wpływem trygonu Słońca do Saturna, co utrwali zasady i stworzy trwałą konstrukcję pomysłów, jakie chodzą wam po głowie, warto je zapisać i zrobić plan działania. 10 czerwca częściowe zaćmienie Słońca w koniunkcji z Merkurym retro w Bliźniętach pozwoli uświadomić sobie popełnione błędy w stosunku do niektórych członków rodziny, łatwo je naprawicie, wyjaśniając swoje intencje.

Od 10 do 20 czerwca zachowawczy Saturn znajdzie się po raz drugi w tym roku w napiętej kwadraturze z buntowniczym Uranem, trudno się wam będzie zdecydować czy nadal zachowywać kwarantannę i izolować się od otoczenia, czy zdobyć się na odwagę, zerwać z ograniczeniami i skorzystać z oferowanej wolności w poruszaniu się, nawet jeśli nie jesteście jeszcze zaszczepieni. Wątpliwości spotęguje między 12 a 16 czerwca kwadratura Słońca do przebywającego w waszym znaku Neptuna, pojawią się nieporozumienia z członkami rodziny, którzy reprezentują odmienne od waszych poglądy. 21 czerwca Słońce zmieni znak i wkroczy do życzliwego Raka, od razu też znajdzie się w bardzo korzystnym trygonie do Jowisza w waszym znaku, w okresie od 21 do 25 czerwca czeka was ekscytujący okres, pełen sukcesów i przyjemności, emocje podkręci pełnia Księżyca w znaku Koziorożca, do której dojdzie 24 czerwca.

Wenus 2 czerwca wejdzie do przyjaznego znaku Raka, co rozbudzi uczucia i uwrażliwi jeszcze bardziej i tak mocno empatyczne Ryby. Osoby spragnione miłości będą miały okazję ją uzyskać i jednocześnie okazać już na początku miesiąca, między 2 a 5 czerwca, kiedy Wenus utworzy trygon z przebywającym w waszym znaku Jowiszem. To czas na beztroską miłość, przyjemne wakacyjne wyjazdy, rozwój twórczości artystycznej. Między 11 a 15 czerwca, podczas sekstylu Wenus do Urana, czekają was przyjemne imprezy w gronie przyjaciół, ekscytujące randki, niebanalne romanse, krótkie wypady za miasto ze znajomymi. Najpiękniejszy okres przypadnie na dni między 19 a 23 czerwca, kiedy Wenus znajdzie się w trygonie z Neptunem, przebywającym w waszym znaku, będzie romantycznie, zrobicie się jeszcze bardziej empatyczni i pełni pozytywnych uczuć, zakochani mogą wyznawać swoje uczucia a artyści pokazywać swoje dzieła. Wasze szczęście może wzbudzić zazdrość innych między 22 a 26 czerwca, gdy Wenus znajdzie się w opozycji do potężnego Plutona. 27 czerwca Wenus opuści życzliwy znak Raka i wkroczy do Lwa, przyjemność odnajdziecie w kontakcie ze zwierzętami, odkryjecie w sobie potrzebę beztroskiej zabawy.

Merkury do 23 czerwca pozostaje w retrogradacji, powodując zawirowania w komunikacji, szczególnie miedzy 3 a 8 czerwca zachowajcie ostrożność, ponieważ znajdzie się w napiętej kwadraturze z przebywającym w waszym znaku Neptunem. Ostatni tydzień czerwca, kiedy powróci do biegu prostego, poprawi stosunki i komunikację w rodzinie.

Mars w życzliwym znaku Raka przebywa do 11 czerwca, jest tam jednak w upadku, możecie więc doświadczać silnych emocji, które zafundują wam dzieci, pragnące podążać własną drogą. Szczególnie asertywni okażą się między 3 a 8 czerwca, podczas opozycji Marsa do Plutona. Po 11 czerwca, kiedy Mars zawita do znaku Lwa, aktywność skierujecie na poprawę zdrowia.

Horoskop miesięczny na maj 2021 dla Ryb

Słońce do 20 maja przebywa w życzliwym znaku Byka, kierując uwagę na szeroko pojętą komunikację, koniunkcja Słońca z Uranem 1 maja rozbudzi w was buntownika, długi weekend postanowicie spędzić w sposób odmienny niż zwykle, ale kwadratura Słońca do Saturna już 3 maja powstrzyma te zapędy, lęk przed pandemią prędko was nie opuści. Nów Księżyca w znaku Byka, mający miejsce  11 maja, wyznaczy początek działalności publicznej lub wydawniczej, zachęci do eksperymentowania w hodowli roślin, rozbudzi zdolności kulinarne lub ogrodnicze.

Druga dekada miesiąca okaże się korzystna dla nauczania, szerzenia informacji, zdobywania wiedzy, publikowania opinii oraz poprawy sytuacji materialnej, kiedy Słońce znajdzie się w korzystnym aspekcie z przebywającym w waszym znaku Neptunem oraz potężnym Plutonem w Koziorożcu. Jowisz, planeta szczęścia i powodzenia, patron Ryb, zawita do waszego znaku już 14 maja, przynosząc radość i zadowolenie. 20 maja Słońce opuści przyjazny znak Byka, wkroczy do Bliźniąt i między 21 a 24 maja znajdzie się w kwadraturze z Jowiszem, co powinno przynieść sukces przede wszystkim Rybom urodzonym w lutym, uważajcie tylko, aby nie przecenić swoich możliwości. Ostatni tydzień miesiąca może być problematyczny, ponieważ między 25 a 27 maja pozostaniecie pod wpływem zaćmienia Księżyca w Strzelcu, co skomplikuje zawodowe plany, dodatkowo zarówno Wenus, jak i Merkury znajdą się w kłopotliwej kwadraturze z przebywającym w waszym znaku Neptunem.

Wenus do 9 maja przebywa w życzliwym Byku, przynosząc miłość, radość i dobre samopoczucie. Sekstyl Wenus do Neptuna w waszym znaku w pierwszych dniach miesiąca obiecuje romantyczne chwile, spędzone w ramionach ukochanej osoby oraz duchowe doznania, które natchną was do jeszcze większej ofiarności i miłości bliźniego, natomiast trygon Wenus do Plutona w Koziorożcu między 4 a 8 maja wzbudzi namiętność w związkach, chętnie poddacie się przyciąganiu do osobowości silnej, magnetycznej i charyzmatycznej. 9 maja Wenus opuści przyjazny znak Byka i wkroczy do Bliźniąt, dobrze poczujecie się we własnym domu, w kontakcie z dobrą literaturą. Między 18 a 22 maja trygon Wenus do Saturna utrwali to, nad czym pracowaliście w samotności, okaże się także korzystny dla długotrwałych związków. Czujność zachowajcie w ostatnich dniach miesiąca, od 25 do 29 maja, gdy Wenus utworzy kwadraturę z Neptunem w waszym znaku, niektóre wasze nadzieje nie zostaną spełnione.

Merkury 4 maja opuści przyjaznego Byka i wkroczy do Bliźniąt, w których jest mocny, warto więc w maju zajmować się wszystkim, co sprzyja komunikacji – pisaniem, publikowaniem, podróżowaniem, publicznymi występami. Dla podpisywania długotrwałych umów najlepszy jest okres od 10 do 15 maja, podczas trygonu Merkurego do stabilizującego Saturna, natomiast między 20 a 25 maja zachowajcie daleko idącą ostrożność, ponieważ Merkury znajdzie się w napiętej kwadraturze z Neptunem, przebywającym w waszym znaku, nie dajcie się oszukać lub zmanipulować.

Mars przebywa w życzliwym Raku przez cały miesiąc, nie jest to jednak dla niego dobra pozycja, możecie więc doświadczyć niecierpliwości i rozładowania negatywnych emocji ze strony dzieci oraz ukochanych osób, starajcie się zachować spokój i nie reagować w ten sam sposób. Sekstyl Marsa do Urana w Byku między 8 do 15 maja skłoni was do większej aktywności, częściej będziecie wychodzić z domu.

Sprawdź Słowiańską Wiedźmę w promocji na CzaryMary.pl >>

Horoskop miesięczny na kwiecień 2021 dla Ryb

Słońce tranzytując znak Barana do 19 kwietnia skieruje uwagę na sprawy finansowe, możecie w tym miesiącu sporo zarobić. Skromne i kameralne Święta Wielkanocne pozwolą wam zaoszczędzić sporą sumkę, którą postanowicie odłożyć na trudniejsze czasy, ułatwi wam to sekstyl Słońca do Saturna w pierwszych dniach miesiąca. Nów Księżyca w Baranie, do którego dojdzie 12 kwietnia, może oznaczać początek finansowego przedsięwzięcia lub nową lokatę kapitału. W drugiej dekadzie miesiąca uda się wam sporo zarobić, na co wskazują korzystne aspekty Słońca do Marsa i Jowisza, jednak kwadratura Słońca do Plutona sygnalizuje, że ktoś z przyjaciół może potrzebować waszego finansowego wsparcia.

19 kwietnia Słońce wkroczy do życzliwego znaku Byka, otworzycie się na innych, staniecie się bardziej kontaktowi i mobilni, uwagę skierujecie na korzystanie z codzienności, rozmowy z sąsiadami i rodzeństwem. 27 kwietnia pełnia Księżyca w znaku Skorpiona wywoła emocje, związane z podróżami oraz kontaktami międzynarodowymi, pozostały układ planet jest bardzo energetyzujący i budzący kontrowersje. Zaskakujące wydarzenia czekają was w ostatnich dniach miesiąca, kiedy Słońce znajdzie się w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem.

Wenus przebywa w znaku Barana do 14 kwietnia, wpływając pozytywnie na finanse, zwłaszcza między 3 a 9 kwietnia, podczas sekstylu Wenus z Marsem, możecie spodziewać się przypływu dodatkowych środków. Jeszcze lepiej będzie się działo między 8 a 14 kwietnia, kiedy Wenus znajdzie się w sekstylu ze szczodrym Jowiszem, w kwadraturze do potężnego Plutona, co skłoni was do nadmiernych wydatków, niektóre Ryby zaszaleją, sprawiając sobie przyjemności. Druga połowa miesiąca również zapowiada się dostatnio, kiedy Wenus znajdzie się w przyjaznym znaku Byka, którym włada, czekają was dowody życzliwości oraz uznania w najbliższym otoczeniu – jedynie między 22 a 26 kwietnia niektóre Ryby mogą doświadczyć przejściowych ograniczeń, kiedy Wenus z Merkurym znajdą się w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem i w kwadraturze z wymagającym Saturnem.

Merkury jeszcze do 4 kwietnia przebywa w waszym znaku, pobudzając wyobraźnię, ale sprawiając, że sami już nie wiecie co myśleć i w co wierzyć. Między 4 a 19 kwietnia Merkury wraz ze Słońcem przebywać będą w znaku Barana, pomagając podejmować trafne decyzje, zwłaszcza finansowe. Między 9 a 11 kwietnia, gdy Merkury znajdzie się w sekstylu z Saturnem, warto zrobić lokatę terminową lub zainwestować w coś trwałego. Między 16 a 19 kwietnia czeka was sporo wyzwań, aspekty planet zapowiadają trafne, chociaż ryzykowne inwestycje. W ostatniej dekadzie miesiąca Merkury w życzliwym Byku wpłynie na poprawę komunikacji, ostrożność i uważność w podejmowaniu decyzji powinniście jedynie zachować między 22 a 26 kwietnia.

Mars w Bliźniętach pozostanie do 23 kwietnia, aktywizując sferę spraw  rodzinnych, sprzyjając pracy intelektualnej, wykonywanej w domu. Między 3 a 9 kwietnia kwadratura Marsa do Neptuna w waszym znaku może pozbawić was obiektywizmu i sprawić, że z mocą zaczniecie wyrażać swoje zdanie, nie zawsze mając rację. Od 14 do 19 kwietnia natomiast trygon Marsa do Jowisza pozwoli odnieść znaczne sukcesy, zwłaszcza w dziedzinie nauczania i w kontakcie z obcokrajowcami. Kiedy 23 kwietnia Mars wkroczy do przyjaznego znaku Raka, skierujecie aktywność na wszystko, co sprawia największą przyjemność.

Wiedźma. Droga do siebie

Horoskop miesięczny na marzec 2021 dla Ryb

Słońce opromienia was swoją energią do 20 marca, goszcząc w waszym znaku,  macie więc przed sobą korzystny i pełen sukcesów okres, który warto wykorzystać pod każdym względem, zwłaszcza że Słońcu towarzyszy pełna powabu i radości Wenus. Ryby szukające swojej drugiej połowy mają szansę w tym miesiącu ją znaleźć, osoby w stałych związkach rozwiną swoją zdolność kochania i wzniosą ją na wyższy poziom, wszystkich ogarną uczucia wyższe i chęć dzielenia się miłością, szczególnie między 9 a 15 marca, kiedy najpierw Słońce, a następnie Wenus utworzą koniunkcję z przebywającym w waszym znaku Neptunem.

Nów Księżyca, do którego dojdzie 13 marca, zapowiada uczuciowy zawrót głowy, poczujecie się kochani i potrzebni, osoby zajmujące się twórczością mają szansę na rozwój talentów i możliwość skorzystania z intuicji oraz podpowiedzi Muz, Ryby szukające swojej duchowej ścieżki właśnie teraz ją odnajdą. Między 15 a 20 marca sekstyl Słońca i Wenus do Plutona w Koziorożcu wprowadzi łyżkę dziegciu do tej beczki miodu, ale da szansę na uzyskania poważania wśród przyjaciół lub w grupie osób, z którymi wiążą was wspólne zainteresowania.

20 marca Słońce, a następnego dnia również Wenus opuszczą wasz znak i wkroczą do Barana, kierując uwagę na sytuacje finansową. Wenus w Baranie co prawda nie czuje się najlepiej, ale koniunkcja ze Słońcem podczas pełni Księżyca w Wadze, do której dojdzie 28 marca, pozwoli odzyskać to, co straciliście, a sekstyl obu planet do Saturna ułatwi uzyskanie niezbyt wielkiego, ale stałego dochodu.

Wenus w waszym znaku do 21 marca poprawi samopoczucie, doda seksapilu i wdzięku, przyciągnie do was osoby zakochane. Już między 2 a 4 marca, kiedy Wenus znajdzie się w sekstylu z Uranem, możecie nagle i niespodziewanie zakochać się lub spotkać na swej drodze osobę, która doceni wasze osiągnięcia. Później, między 9 a 20 marca, będzie już tylko lepiej. Po 21 marca Wenus w znaku Barana poprawi finanse.

Merkury do 16 marca tranzytuje znak Wodnika, w którym jest mocny, warto więc w tym okresie zaplanować wszystko, co zamierzacie zrealizować w najbliższym czasie. Już między 3 a 7 marca koniunkcja Merkurego z Jowiszem zapłodni wasz umysł, skłaniając do zapisania błyskotliwych pomysłów, jakie przyjdą wam do głowy. 16 marca Merkury wkroczy do waszego znaku, zaczniecie więcej myśleć o sobie, zadaniach jakie was czekają, staniecie się bardziej mobilni i komunikatywni. Między 21 a 25 marca wpadną wam do głowy wspaniałe pomysły, ale sposób, w jaki je przekażecie, nie wszystkim się spodoba. Pod koniec miesiąca koniunkcja Merkurego z Neptunem w waszym znaku sprawi, że staniecie się mocno uduchowieni i empatyczni, ale jednocześnie podatni na manipulację, zastanówcie się więc dwa razy, zanim podejmiecie ważną decyzję, bo możecie popełnić błąd.

Mars 4 marca zmieni znak i wkroczy do Bliźniąt, aktywność skierujecie na sprawy rodzinne. Między 20 a 24 marca, kiedy Merkury w waszym znaku znajdzie się w trygonie z Saturnem w Wodniku, pchniecie do przodu swoją karierę.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop miesięczny na luty 2021 dla Ryb

Słońce do 18 lutego przebywa w znaku Wodnika, co wiąże się dla was ze stratą energii, poczuciem osamotnienia oraz izolacji, wrażenie potęguje atmosfera pandemiczna, zachęcająca do pozostawania w domu. Zamiast się tym martwić horoskop radzi skorzystać z okazji i zafundować sobie odpoczynek od namiaru emocji. Nagromadzenie planet w Wodniku skłania do rozwoju duchowego oraz emocjonalnego, warto skorzystać z możliwości spotkania się z samym sobą. Na początku miesiąca kwadratura Słońca do Marsa wzbudzi niepokój i wpłynie na relacje z najbliższym otoczeniem oraz sąsiadami. 11 lutego dojdzie do nowiu Księżyca w Wodniku,  uświadomicie sobie coś, co do tej pory istniało tylko w podświadomości. Niektóre osoby postanowią zaangażować się w pomoc potrzebującym, co jest cechą przedstawicieli znaku Ryb.

Między 12 a 24 lutego zmierzycie się, jak wszyscy, z kwadraturą Saturna do Urana, obydwie planety reprezentują sprzeczne energie – w konflikt wejdzie zasada konserwatywna z rewolucyjną, tradycja z nowoczesnością, zachowawczość z otwartością na zmiany i chociaż głównie staniecie się obserwatorami tych przemian, będą one miały wpływ również na wasz sposób myślenia i odczuwania. 18 lutego Słońce wkroczy do waszego znaku i poczujecie się, jakbyście urodzili się na nowo, odzyskacie energię i chęć do działania. Pełnia Księżyca w przeciwległym znaku Panny, do której dojdzie 27 lutego, otworzy przed wami wiele możliwości nawiązania ciekawej współpracy, nie obejdzie się bez podwyższonych emocji, ale okaże się, że warto.

Merkury w Wodniku od 1 do 21 lutego porusza się biegiem wstecznym, zaczniecie więc wracać pamięcią do przeszłych zdarzeń, wspominać minione wydarzenia, które was ukształtowały. Unikajcie w tym czasie poważniejszych inwestycji, zakupu sprzętu elektronicznego oraz podejmowania życiowych decyzji. Od 9 do 11 lutego Merkury w kwadraturze z Marsem podniesie ciśnienie, możecie być w tych dniach poddenerwowani i zbyt obcesowi w wypowiadaniu się. Między 12 a 16 lutego Merkury znajdzie się w koniunkcji z Wenus i Jowiszem, staniecie się więc bardziej wyrozumiali i skłonni do pomocy potrzebującym. 21 lutego Merkury wyjdzie z retrogradacji i ruszy do przodu, wasze myśli zaczną podążać we właściwym kierunku.

Wenus pozostanie w znaku Wodnika do 25 lutego, będziecie więc mieć tendencję do ukrywania swoich uczuć. Szczególnie między 4 a 9 lutego, kiedy Wenus znajdzie się w koniunkcji z Saturnem i w kwadraturze do Urana poczujecie się trochę jak na innej planecie, trudno wam będzie zaakceptować zmiany w otoczeniu, co może wywołać chwilowy smutek. Już od 9 do 14 lutego koniunkcja Wenus z Jowiszem i Merkurym zapowiada poprawę nastroju, dojdziecie do wniosku, że „nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło”. Między 17 a 22 lutego uważajcie na drogach, unikajcie pośpiechu, bo kwadratura Wenus do Marsa sprawi, że zbyt szybko zapragniecie coś lub kogoś zdobyć. Niektóre Ryby będą miały tendencję do nawiązania sekretnych romansów. 25 lutego Wenus zawita do waszego znaku, poczujecie jakby świat się do was uśmiechnął, otworzycie serce na to, co nieznane.

Mars w znaku Byka źle się czuje, bo jest na wygnaniu, dlatego trzeba zachować ostrożność w dniach, kiedy tworzy napięte aspekty, czyli na początku miesiąca oraz od 17 do 22 lutego. Kiedy jednak między 10 a 16 lutego Mars znajdzie się w sekstylu z przebywającym w waszym znaku Neptunem, zapragniecie zrealizować to, co innym wydaje się niemożliwe, to również dobry moment na wprowadzenie w życie duchowych zasad, którymi pragniecie kierować się w życiu. Również ostatni tydzień lutego przyniesie ożywienie kontaktów i skłoni do aktywności, ponieważ Mars w Byku utworzy trygon z potężnym Plutonem w Koziorożcu.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop miesięczny na styczeń 2021 dla Ryb

Słońce w przyjaznym Koziorożcu pozostanie do 19 stycznia, kierując uwagę na nawiązywanie przyjaźni oraz rozwój kontaktów zawodowych, sprzyjających karierze. Na szczególnie miłe chwile możecie liczyć w dniach 7–9 stycznia, kiedy Słońce znajdzie się w przyjemnym aspekcie z Neptunem w waszym znaku. Macie szansę nawiązać współpracę z osobą, która doskonale was zrozumie, to również dobry czas dla twórczej i artystycznej działalności. W dniach 12-14 stycznia dojdzie do nowiu Księżyca w koniunkcji z Plutonem w znaku Koziorożca, co może okazać się odkrywcze w przypadku serdecznych zwierzeń i nawiązania bliskości w przyjaźni, jednocześnie jednak Mars w Byku znajdzie się w napiętym aspekcie z Saturnem w Wodniku, pojawią się więc ukryte lęki i obawy, które wpłyną na pogorszenie nastroju.

19 stycznia Słońce opuści przyjaznego Koziorożca i wkroczy do Wodnika, rozpoczynając miesiąc, w którym zwykle odczuwacie spadek energii, wskazany jest więc odpoczynek i większa niż zwykle dbałość o siebie. Dni między 18 a 24 stycznia mogą być niekorzystne dla podróży oraz aktywności w internecie, ponieważ Mars w koniunkcji z Uranem w Byku utworzą nieprzyjemną kwadraturę z Jowiszem w Wodniku, wyobraźnia może podsycić obawy, najlepiej więc pozostańcie  w domu, sprawiając sobie masę przyjemności. Również następne dni mogą was nieco zdołować, kiedy Słońce znajdzie się najpierw w koniunkcji z ograniczającym Saturnem a następnie w kwadraturze z nieprzewidywalnym Uranem. Na szczęście w dniach 28-29 stycznia pełnia Księżyca w Lwie co prawda wzbudzi emocje, ale dzięki aktywności Jowisza pomoże wyprostować nawet najtrudniejsze ścieżki.

8 stycznia Wenus zawita do życzliwego Koziorożca i w dniach 8–14 stycznia znajdzie się w korzystnych aspektach z Marsem i Uranem w Byku, co wpłynie na rozwój przyjaźni i poprawę relacji w związkach. Osoby wolne mogą zupełnie nagle w jednym z przyjaciół dostrzec kogoś wyjątkowego i odkryć miłość, więc otwórzcie się na to, co niespodziewane i niecodzienne. Jeszcze więcej emocji czeka was między 24 a 28 stycznia, ponieważ Wenus utworzy romantyczny sekstyl z Neptunem w waszym znaku, a następnie znajdzie się w koniunkcji z namiętnym i zazdrosnym Plutonem – ach co to będą za emocje i uczucia, jeśli tylko pozwolicie się im ujawnić.

Również 8 stycznia znak zmieni Merkury, opuści przyjaznego Koziorożca i wkroczy do Wodnika, rozbudzając wyobraźnię oraz intuicję. Warto zbierać informacje i czerpać inspiracje z mądrej lektury, zwłaszcza między 8 a 14 stycznia, kiedy błyskotliwy Merkury utworzy szereg aspektów z planetami w Byku oraz Wodniku.

Mars opuści Barana 7 stycznia i wkroczy do Byka, który dla Ryb jest życzliwym znakiem, ale Mars jest tam słaby, może więc reagować nie tak jak potrzeba, wywołując brak cierpliwości i napady złości, kiedy najmniej się tego spodziewamy. Szczególną ostrożność i opanowanie należy zachować w dniach 12–14 stycznia oraz między 18 a 24 stycznia, gdyż może zabraknąć komuś cierpliwości i wda się w konflikt, którego można było uniknąć. Ostatnie dwa dni stycznia też będą nerwowe ze względu na kwadraturę Słońca z Marsem, wystarczy jednak powiedzieć sobie, że emocje szybko mijają, a świat znów się do was uśmiechnie.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop miesięczny na grudzień 2020 dla Ryb

Słońce oraz Merkury w Strzelcu do 21 grudnia skupią uwagę na sprawach zawodowych, które nie będą układać się różowo. Między 7 a 14 grudnia obie planety znajdą się w kwadraturze z Neptunem w waszym znaku, co zwiastuje kłopoty, wynikające z nieporozumień, które mogą zakończyć się rozczarowaniem, zwłaszcza że 14 grudnia dojdzie do zaćmienia Słońca, co oznacza zakończenie i początek nowego projektu, który nie do końca wam odpowiada. Dobra wiadomość jest taka, że trygony Słońca i Merkurego do Marsa w Baranie zapowiadają spore przelewy pieniężne, otrzymacie podwyżkę, premię lub odszkodowanie, a w niektórych przypadkach odprawę, w każdym razie możecie liczyć na finansową satysfakcję.

17 grudnia Saturn opuści znak Koziorożca i wkroczy do rewolucyjnego Wodnika, dwa dni później podąży za nim Jowisz, obie planety znajdą się w dokładnej koniunkcji 21 grudnia, co jest bardzo ważnym, wręcz przełomowym wydarzeniem astrologicznym. Nowy, 20-letni cykl obydwu planet skłoni was do znalezienia równowagi pomiędzy sprzecznymi tendencjami, jakie reprezentują  Jowisz i Saturn – ekspansji i ograniczeń. Ryby z natury swojego charakteru odbierają intensywnie sprzeczne tendencje, warto więc dokonać autoanalizy i znaleźć w tym „złoty środek”. 21 grudnia również Słońce i Merkury zmienią znak i wkroczą do życzliwego Koziorożca, kierując uwagę na rozwój przyjaźni i zainteresowań. Ostatni tydzień roku ma szansę minąć w sposób zaskakujący i odmienny od przyzwyczajeń, Święta Bożego Narodzenia spędzicie prawdopodobnie w gronie nie tylko rodziny, ale również przyjaciół, do czego przyczynią się trygony Słońca i Merkurego z Uranem w Byku.

Wenus do 15 grudnia przebywa w życzliwym znaku Skorpiona i tworzy dobroczynne aspekty – najpierw z Neptunem w waszym znaku, co zaprocentuje dowodami miłości i wsparcia, następnie z planetami w Koziorożcu, czyli Plutonem, Jowiszem i Saturnem, przynosząc dary przyjaźni. Wolne Ryby mają szansę znaleźć miłość życia – romantyczną, namiętną, szczęśliwą i trwałą, nie przegapcie tego, otwórzcie serce na uczucia, które wtargną pełną parą. Możliwe są zaręczyny i deklaracje dozgonnej miłości, nawet w stałych związkach zrobi się bardziej zmysłowo i emocjonalnie. 15 grudnia Wenus opuści przyjaznego Skorpiona i wkroczy do Strzelca, aktywizując relacje zawodowe. W ostatnich dniach roku niektóre Ryby odczują rozczarowanie, a nawet poczucie odrzucenia, w wyniku kwadratury Wenus do Neptuna, starajcie się unikać rozgoryczenia, aby nie stawiać się w pozycji ofiary.

Merkury przez cały miesiąc towarzyszy Słońcu w wędrówce najpierw po Strzelcu a po 21 grudnia po znaku Koziorożca, odbierając te same aspekty, wzmacniając przekaz Słońca. Na ważne rozmowy biznesowe wybierzcie 19 lub 20 grudnia, kiedy obie planety znajdą się w bliskiej koniunkcji, poczujecie się pewniej w swojej argumentacji.

Mars nadal przebywa w bojowym znaku Barana, aktywizując sferę waszych finansów i zachęcając do aktywności w tej dziedzinie. Pozostańcie ostrożni między 20 a 26 grudnia, gdyż w tych dniach Mars znajdzie się w napiętym aspekcie z potężnym Plutonem, takie nagromadzenie energii może okazać się niebezpieczne, szczególnie dla waszego stanu posiadania, zachowajcie więc rozsądek na przedświątecznych zakupach, pilnujcie portfela i kart kredytowych.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy