Archiwa kategorii: Ryby – horoskop miesieczny

Horoskop miesięczny na styczeń 2020 roku dla Ryby

Do 20 stycznia Słońce przemieszcza się przez życzliwy znak Koziorożca, umacniając stare i tworząc nowe przyjaźnie. W pierwszych dniach stycznia koniunkcja Merkurego i Jowisza z Północnym Węzłem Księżycowym sprawi, że zmierzycie się z demonami przeszłości, które pojawią się w postaci wspomnień, wysłuchacie zwierzeń i uświadomicie sobie wydarzenia, które was ukształtowały.

Między 5 a 9 stycznia sekstyl Merkurego i Słońca do Neptuna w waszym znaku sprawi, że gotowi będziecie wesprzeć każdą osobę, która zwróci się do was o pomoc. Dni między 10 a 15 stycznia okażą się znaczące zarówno dla związków miłości, jak i przyjaźni, kiedy najpierw 10 stycznia dojdzie do zaćmienia Księżyca w Raku, a następnie 12 stycznia Merkury, Słońce, Saturn i Pluton utworzą stellum w Koziorożcu – zrewidujecie wszystkie swoje przekonania na temat związków zarówno osobistych, jak i biznesowych, a także relacji panujących w grupie osób, z którymi łączy was wspólnota zainteresowań. Przyjaźnie przejdą głęboką transformację, co nie od razu zauważycie, ale wasz stosunek do niektórych osób zmieni się radykalnie.

13 stycznia Wenus wkroczy do waszego znaku, a od 14 do 18 stycznia tworzyć będzie sekstyl z Uranem w życzliwym Byku, co sprzyja związkom miłości. Niektóre Ryby, zwłaszcza urodzone w pierwszej dekadzie znaku (19.02-01.03), zapłoną uczuciem, o którym do tej pory tylko śniły, rozglądajcie się wokół, bo gdzieś niedaleko jawi się płomienna i romantyczna miłość.

20 stycznia Słońce opuści znak Koziorożca i wkroczy do Wodnika, rozpoczynając miesiąc, w którym zwykle czujecie się osłabieni i pozbawieni energii, nie walczcie z tym, pozwólcie sobie na odpoczynek i zadbajcie o relaks.

Od 21 do 25 stycznia Wenus w waszym znaku utworzy sekstyl z Jowiszem w Koziorożcu, poczujecie się kochani, jak również skłonni do okazania przyjaźni, działająca w tym samym czasie kwadratura Słońca w Wodniku z Uranem w Byku okaże się niekorzystna dla podróży, emocje wzbudzić mogą niektóre plotki, powtarzane za waszymi plecami. Ostatnie dni miesiąca miną pod znakiem kwadratury Marsa do Wenus i Neptuna w waszym znaku – namiętność sięgnie szczytu, ale wasze marzenia mają szansę się spełnić. Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop miesięczny na grudzień 2019 dla Ryby

Słońce w znaku Strzelca do 22 grudnia sprawi, że skupicie się na rozwoju kariery, poświęcając czas i uwagę sprawom zawodowym. Na początku miesiąca sekstyl Wenus do Marsa w życzliwych znakach zachęci do rozwoju życia towarzyskiego a na jednej z imprez możecie spotkać osobę, która zawróci wam w głowie i ani się obejrzycie a zostaniecie trafieni strzałą Amora. Sekstyl Merkurego do Plutona skłoni do poważnych rozmów i zwierzeń, okaże się, że macie ze sobą wiele wspólnego i łączą was podobne doświadczenia. Sekstyl Wenus do Neptuna między 6 a 9 grudnia rozbudzi romantyczne marzenia o partnerze idealnym, założycie różowe okulary a niektóre Ryby po prostu zakochają się na zabój.  W sprawy zawodowe natomiast, między 5 a 10 grudnia, kwadratura Słońca w Strzelcu do Neptuna w waszym znaku, wprowadzi stres i brak porozumienia, emocje wzrosną w czasie pełni Księżyca w Bliźniętach, do której dojdzie 12 grudnia, okaże się, że macie całkowicie odmienne podejście do rozwiązania problemu, niż reszta zespołu. Koniunkcja Wenus z Saturnem i Plutonem, działająca najsilniej między 11 a 13 grudnia, utrudni kontakty międzyludzkie i sprawi, że poczujecie się samotni i niezrozumiali. Nie powinniście jednak przejmować się drobiazgami i przejściowymi zmianami nastroju, bowiem Jowisz, przebywający od 2 grudnia w życzliwym znaku Koziorożca, utworzy między 10 a 20 grudnia trygon z Uranem w Byku – tak dobry układ dla rozwoju przyjaźni i związków międzyludzkich prędko się nie powtórzy, łapcie więc okazję, nie przejmujcie się drobiazgami, tylko otwórzcie się na ludzi o odmiennych poglądach, okaże się to dla was bardzo opłacalne.  Kwadratura Wenus do Urana między 20 a 24 grudnia, może przynieść kłótnię kochanków lub nadmierną przedświąteczną zakupomanię. 22 grudnia Słońce opuści znak Strzelca i wkroczy do życzliwego Koziorożca, poczujecie się znacznie lepiej, zwłaszcza, że miedzy 22 a 26 grudnia Słońce utworzy trygon z Uranem, zbliżając się jednocześnie do Jowisza koniunkcją, co przyniesie nie tylko poprawę nastroju, ale sprawi, że nadchodzące Święta Bożego Narodzenia oraz Sylwester zapamiętacie na długo. 
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop miesięczny na listopad 2019 dla Ryby

Słońce przebywa w życzliwym znaku Skorpiona do 22 listopada, zachęcając do nauki oraz podnoszenia kwalifikacji. Również Merkury tranzytuje Skorpiona, ale do 20 listopada pozostaje w ruchu wstecznym, jeśli więc zdecydujecie się na podróż, to wybierzcie miejsce, które dobrze znacie i już w nim nie raz przebywaliście, jeśli chcecie uniknąć problemów, opóźnień i perturbacji w drodze. Pierwszy tydzień miesiąca minie pod znakiem napiętej kwadratury Marsa do Plutona, trudno wam będzie znieść presję, jaką zastosuje ktoś z przyjaciół. Dni między 5 a 11 listopada natomiast przyniosą dobre samopoczucie, twórczy zapał i możliwość ustabilizowania sytuacji, w której liczyć się będą artystyczne aspiracje – Słońce w sekstylu do Saturna i w trygonie do przebywającego w waszym znaku Neptuna, otworzy wam szeroko drzwi do spełnienia i realizacji twórczych projektów.  Najlepszy czas czeka was między 11 a 15 listopada, kiedy dojdzie do pełni Księżyca w przyjaznym Byku, w połączeniu z korzystnymi aspektami Słońca, Merkurego, Marsa i Jowisza, pojawią się intratne zawodowe prepozycje, co wywoła ekscytację i silne emocje. Nie podejmujcie wiążących decyzji przynajmniej do 20 listopada, dopóki Merkury porusza się ruchem wstecznym. 19 listopada Mars opuści znak Wagi i wkroczy do życzliwego Skorpiona, tworząc opozycję do Urana w Byku – wszystko przyspieszy, nie będziecie wiedzieć w co ręce włożyć, sił i energii doda wam pełna dobrodziejstw koniunkcja Wenus z Jowiszem w Strzelcu, działająca między 22 a 26 listopada, spodziewajcie się awansu, nagród i wyróżnień, pokonacie konkurencję i wybijecie się na prowadzenie, zwłaszcza jeśli urodziliście się w trzeciej dekadzie znaku. 22 listopada również Słońce wkroczy do znaku Strzelca, rozpoczynając miesiąc, w którym liczyć się będzie już tylko kariera i sprawy zawodowe. 26 listopada Wenus zmieni znak i wkroczy do przyjaznego Koziorożca – trygon z Uranem w Byku, jaki tworzyć będzie do końca miesiąca, przyniesie nową przyjaźń lub miłość, nie przegapcie sygnałów, jakie wysyła do was osoba znajoma.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop miesięczny na wrzesień 2019 dla Ryby

Do 23 września, kiedy Słońce przebywać będzie w przeciwległym znaku Panny, sprawy różnego rodzaju partnerstwa oraz umów okażą się priorytetowe. W Pannie przebywa dodatkowo Mars, a także do 14 września Wenus i Merkury, warto więc w tym czasie podejmować ważne, długofalowe zobowiązania. Aspekty planet zapowiadają profity zawodowe i osobiste, trzeba będzie jednak przyłożyć się do zadań, jakie postawi przed wami życie. Dla romantycznych Ryb ważne jest, aby starały się dyscyplinować i porządkować przestrzeń wokół siebie oraz nauczyły się stąpać twardo po ziemi, inaczej odlecą w nierzeczywisty świat wyobraźni, teraz będą miały okazję, aby twórcze pomysły zrealizować w praktyce, we współpracy z osobami, które będą je motywować do wykazania się pracowitością, precyzją, dobrą organizacją i umiejętnością przewidywania. Jeśli uda wam się opanować te umiejętności, czeka was sukces, i to duży.

Osoby łatwo popadające w uzależnienia znajdą w sobie siłę do zmiany nawyków między 10 a 16 września, kiedy Mars ustawi się w opozycji do Neptuna w waszym znaku, natomiast Słońce w przeciwległej Pannie utworzy trygon z potężnym Plutonem w Koziorożcu. Zakochane Ryby mogą liczyć na miłosne wyznania, szczególnie w okolicach 14 września, kiedy Wenus i Merkury pozostawać będą ze sobą w koniunkcji, a pełnia Księżyca w waszym znaku przypomni o potrzebie miłości. Jeszcze tego samego dnia Wenus wraz z Merkurym zmienią znak i wkroczą do partnerskiej Wagi, Wenus nabierze mocy i głębokie uczucia będą miały szansę się uzewnętrznić. Miedzy 16 a 22 września Mars w przeciwległej Pannie utworzy trygon z Plutonem w Koziorożcu, możecie się spotkać z agresywnym  atakiem ze strony osoby, uznawanej do tej pory za przyjaciela.

23 września Słońce zmieni znak i wkroczy do znaku Wagi, zajmiecie się innymi sprawami, przede wszystkim własnym rozwojem oraz zarządzaniem wspólnym stanem posiadania i zgromadzonymi oszczędnościami. Ostatni tydzień miesiąca przyniesie zmiany w gronie przyjaciół – z niektórymi będziecie musieli się rozstać, sytuację osłodzą wam zawodowe sukcesy, na które możecie liczyć w ostatnich dniach września.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop miesięczny na sierpień 2019 dla Ryby

Pierwsze dni sierpnia mogą przynieść trochę stresów, wynikających z otrzymanych wiadomości, niepokój też wzbudzą planowane podróże. Nów Księżyca w znaku Lwa w połączeniu z kwadraturą Wenus do Urana wywołają u niektórych Ryb lekką niestrawność. Słońce do 23 sierpnia przebywa w znaku Lwa, rozbudzając kreatywność oraz chęć zmiany diety i nawyków żywieniowych.

Między 4 a 10 sierpnia trygon Słońca i Wenus do Jowisza zaowocuje atrakcyjną propozycją zawodową, trzeba będzie się napracować, ale efekty przekroczą wasze oczekiwania, macie szansę osiągnąć sukces i znaleźć się na szczycie drabiny społecznej. Wykorzystajcie każdą nadarzająca się okazję, bo tak dobry układ planet prędko się nie powtórzy. Nawet jeśli nie wydarzy się nic pożądanego w waszym życiu, będziecie cieszyć się szczęściem bliskich.

Sierpień jest dla was najlepszym miesiącem na odpoczynek i wymarzone wakacje, jedynie między 14 a 16 sierpnia pełnia Księżyca w Wodniku i kwadratura Merkurego do Urana utrudni komunikację i wywoła komplikacje, na które nie będziecie mieć wpływu, już między 19 a 21 sierpnia możecie jednak liczyć na zielone światło dla wszelkich kontaktów, zarówno osobistych, jak i zawodowych, kiedy Merkury utworzy dobroczynny trygon z Jowiszem – warto w tych dniach wybrać się w podróż, podpisać międzynarodowy kontrakt lub rozpocząć nowy projekt.

18 sierpnia do przeciwległego znaku Panny wkroczy waleczny Mars, aktywizując i zachęcając do intensywne pracy, trzy dni później dołączy do niego Wenus, zapragniecie więc oddać się rozkoszom miłości. Kiedy 23 sierpnia również Słońce zawita do Panny, sprawy partnerstwa okażą się najważniejsze.

Ostatni tydzień miesiąca będzie bardzo znaczący, pozwoli zawrzeć korzystne umowy dzięki trygonowi wszystkich przebywających w Pannie planet do Urana w Byku. Wisienką na torcie okaże się Merkury, który 29 sierpnia również przesunie się do przeciwległego znaku, nów Księżyca w Pannie pozwoli rozpocząć nowy związek osobisty lub intratne biznesowe partnerstwo.Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop miesięczny na lipiec 2019 dla Ryby

Słońce w przyjaznym znaku Raka do 23 lipca zwróci waszą uwagę na potrzeby dzieci, zachęci do oddawania się przyjemnościom i uprawianiu hobby. Już 2 lipca dojdzie do zaćmienia Słońca w Raku, może to u wrażliwych Ryb wywołać nastrój nadmiernego przejmowania się sprawami, na które nie mają wpływu. Tego samego dnia Mars wkroczy do znaku Lwa, mogą więc odezwać się psychosomatyczne objawy ze strony układu pokarmowego. Następnego dnia do Raka wkroczy Wenus, wolne Ryby otworzą się na miłość, odczują też potrzebę opiekowania się bliskimi.

Merkury w Lwie od 8 lipca zmieni bieg na wsteczny i będzie się cofał do końca miesiąca, warto więc w pierwszym tygodniu lipca uporządkować sprawy związane z komunikacją, a także z zakupem sprzętu elektronicznego.

Stosunki z dziećmi oraz z przyjaciółmi mogą się skomplikować między 8 a 17 lipca, kiedy dojdzie do szeregu ważnych konfiguracji między planetami w Raku i Koziorożcu. Najpierw Słońce utworzy opozycję do Saturna, a następnie do Plutona, będziecie mieć tendencję do stawiania spraw na ostrzu noża i odwrócicie się od kogoś, kogo do tej pory darzyliście sympatią. Koniunkcja Merkurego z Marsem w Lwie, a potem kwadratura Marsa do Urana, może doprowadzić do poważnego konfliktu, jeśli nie zachowacie ostrożności w wypowiedzi, rozbity dzban trudno będzie potem naprawić, zróbcie więc rachunek strat i zysków. Wenus w sekstylu do Urana i Słońce w trygonie do Neptuna pozwoli wam wyjść cało z tych perturbacji, pod warunkiem że postawicie na wyrozumiałość, empatię i uczucia wyższe. Wszystko będzie się dziać szybko, wzbudzając frustrację i niepokój, szczególnie 16 i 17 lipca, podczas zaćmienia Księżyca w Koziorożcu, nie pozwólcie, aby emocje wzięły górę nad rozsądkiem. Zakochane Ryby natomiast przeżyją okres wątpliwości i ekscytacji między 16 a 21 lipca, kiedy Wenus w życzliwym Raku utworzy aspekty z ograniczającym Saturnem, romantycznym Neptunem i wzbudzającym potężne uczucia Plutonem, horoskop radzi, abyście przestali się miotać między obawami i nadzieją, ale wzięli sprawy we własne ręce, postawili na szczerość i głębię uczuć. Na romantyczne spotkania i rozmowy o miłości nadejdzie czas między 23 a 25 lipca, kiedy Merkury w Raku utworzy koniunkcję z Wenus.

23 lipca Słońce opuści znak Raka i wkroczy do znaku Lwa, przypominając o tym, że o szlachetne zdrowie należy zadbać, aby nam smakowało długo i trwale. W ostatnim tygodniu lipca, kiedy wszyscy wyjadą na wakacje, wy przeciwnie – zabierzecie się do intensywnej pracy, na co wskazuje trygon Marsa do Jowisza. Kwadratura Słońca do Urana podniesie ciśnienie w ostatnich dniach miesiąca, znów pojawi się różnica zdań w kwestiach dotyczących niezależności i wolności.
Green Witch. Zostań naturalną czarownicą!

Horoskop na czerwiec 2019 roku dla Ryby

Wenus w życzliwym znaku Byka w trygonie do Plutona w Koziorożcu, zafunduje wam do 5 czerwca wiele emocjonalnych wzruszeń, zakochane Ryby spędzą czas pełen namiętnych uniesień, unikajcie zazdrości, bo okaże się bezpodstawna. Wenus w Byku przebywa do 9 czerwca, wykorzystajcie ten czas na poprawę relacji z sąsiadami oraz rodzeństwem. Słońce do 21 czerwca tranzytuje znak Raka, skupiając uwagę na sprawach rodziny oraz zawodowych wyzwaniach, między 8 a 12 czerwca utworzy kwadraturę do Neptuna w waszym znaku oraz opozycję do Jowisza w Strzelcu, może się to okazać dla was szczęśliwą okazją do podniesienia kwalifikacji, osiągnięcia awansu społecznego lub zdobycia uznania w najbliższej rodzinie, ale wymagać będzie z waszej strony starań i poniesienia ofiary z własnego czasu i zaangażowania. Osoby rozwijające się duchowo przeżyją okresy wglądu i głębokich doznań, nie obejdzie się jednak bez wysiłku, o czym informuje kwadratura Jowisza do Neptuna, pod wpływem której pozostaniecie od 14 do 20 czerwca.

Między 12 a 18 czerwca Mars w trygonie do Neptuna i w opozycji do Saturna zmusi was do intensywnej aktywności, osoby chore oraz sportowcy zrobią wszystko, aby pokonać swoje ograniczenia, taka szansa pojawi się dopiero między 18 a 23 czerwca, kiedy Merkury wraz z Marsem utworzą opozycję do Plutona w Koziorożcu, będziecie wtedy zdolni do nadludzkiego wysiłku. 17 czerwca dojdzie do pełni Księżyca w znaku Strzelca, co wywoła emocje w sprawach dotyczących zawodowych oraz rodzinnych wyzwań.

Między 12 a 23 czerwca stosunki z przyjaciółmi mogą przejść głęboką transformację, trudności, jakie się pojawią, okażą się znakomitym testem prawdziwych relacji, jakie was łączą, według zasady, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.

21 czerwca Słońce opuści Bliźnięta i wkroczy do życzliwego znaku Raka, odżyjecie więc pod każdym względem, zajmiecie się potrzebami dzieci, własnym hobby oraz przyjemnościami, jakie oferuje życie. Między 21 a 27 czerwca Wenus utworzy kwadraturę do Neptuna w waszym znaku oraz opozycję do Jowisza w Strzelcu, niektóre Ryby osiągną zawodowy sukces lub otrzymają wyjątkowy status we własnej rodzinie, dzięki swej ofiarności i gotowości do udzielenia wsparcia najbliższym. Ostatnie dni czerwca stworzą szansę na udany wakacyjny wyjazd, za sprawą sekstylu Słońca do Urana.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop na maj 2019 dla Ryby

Słońce w znaku Byka do 21 maja stymulować będzie rozwój życia towarzyskiego oraz intelektualnego, niektóre Ryby skupią się na przekazywaniu wiedzy, pisaniu i publikowaniu, inne na podróżowaniu, jeszcze inne na poszerzaniu kontaktów i zawieraniu nowych znajomości.

6 maja Merkury zmieni znak, wkroczy do Byka i utworzy w dniach 7 – 9 maja koniunkcję z nieprzewidywalnym Uranem, z dnia na dzień spakujecie manatki i wybierzecie się w krótką podróż lub postanowicie w otwarty sposób wyrazić swoje poglądy i pomysły, wywołując zaciekawienie i konsternację otoczenia. Jeśli planowaliście zakup sprzętu elektronicznego, to może właśnie być ten moment, kolejna równie dobra szansa pojawi się w ostatniej dekadzie miesiąca, więc nie decydujcie pochopnie. Wenus, przebywająca do 15 maja w znaku Barana, poprawi finanse, z dużym zaangażowaniem zabierzecie się za zarabianie pieniędzy i sprawi wam to prawdziwą przyjemność. Również wydawanie na swoje potrzeby uznacie za atrakcyjne, dzięki czemu poprawi się samopoczucie i wzrośnie samoocena. Między 8 a 15 maja Wenus w aspektach z Jowiszem, Marsem i Plutonem zasili konto, mogą się też pojawić w tym czasie wydatki związane z szeroko pojętą sferą emocjonalną.

15 maja Wenus opuści znak Barana i wkroczy do życzliwego Byka, w którym czuje się znakomicie i natrafi na ekscentrycznego Urana. Następnego dnia Mars również zmieni znak i wkroczy do Raka, tworząc elektryzujący sekstyl z Wenus i Uranem – dni między 16 a 21 maja okażą się znaczące i zaskakujące, szczególnie dla Ryb urodzonych w pierwszej dekadzie znaku (19.02 -1.03). Wolne Ryby z dnia na dzień poczują się zakochane, wpadnie im w oko osoba oryginalna i nietuzinkowa, będzie ekscytująco, namiętnie i romantycznie, ale nie ma gwarancji, że związek przetrwa – chyba, że włożycie w to trochę wysiłku, w czym pomoże pod koniec miesiąca trygon Wenus do Saturna.

21 maja zarówno Słońce, jak i Merkury, opuszczą życzliwego Byka i wkroczą do Bliźniąt rozpoczynając miesiąc, w którym skupicie uwagę nie tylko na sprawach zawodowych, ale również rodzinnych. Ostatnia dekada maja okaże się spokojniejsza, to dobry moment na urlop lub chociaż krótki wypoczynek.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop na kwiecień 2019 roku dla Ryby

W waszym znaku nadal wiele się dzieje, przebywa tam obok Neptuna również Merkury (do 17 kwietnia) i Wenus (do 20 kwietnia), z tym że uczuciowa Wenus jest tu znaczniej lepiej widziana niż niepewny Merkury. Sami już nie wiecie, co myśleć na temat absorbujących was spraw, zwłaszcza w pierwszych dniach miesiąca podczas koniunkcji Merkurego z Neptunem, dlatego horoskop radzi, aby słuchać się intuicji, która teraz was nie zawiedzie.

Do 20 kwietnia Słońce przebywa w Baranie, kierując uwagę na sprawy finansowe i budując poczucie własnej wartości. W dniach 8-12 kwietnia koniunkcja Wenus z Neptunem wzniesie wrażliwość na najwyższe szczyty, przepełni was uczucie empatii, potrzeba dzielenia się tym, co najlepsze, pojawi się skłonność do wzruszeń i nagłych fascynacji. Zakochane Ryby czekają chwile pełne romantyzmu, natomiast osoby samotne mają szansę poznać kogoś, przy kim serce zabije mocniej. Zainteresujecie się każdym rodzajem sztuki, warto w tych dniach wybrać się do teatru, kina, opery lub na koncert.

Pierwsze dwie dekady miesiąca okażą się też istotne dla działalności charytatywnej, chętnie udzielicie pomocy potrzebującym. Niektóre przyjaźnie mogą przejść próbę lojalności w dniach 8-15 kwietnia, kiedy dostaniecie się pod wpływy niekorzystnych aspektów Słońca z Saturnem, Plutonem i Węzłami Księżycowymi. Między 12 a 16 kwietnia spodziewać się natomiast możecie awansu, wyróżnienia lub nagrody finansowej, nie wszystkim się to spodoba, ale nie przejmujcie się zazdrośnikami.

Dni przedświąteczne zapowiadają się emocjonująco, zwłaszcza, że w Wielki Piątek dojdzie do pełni Księżyca w znaku Wagi – nie wszystko uda się zapiąć na ostatni guzik, tak jakbyście sobie tego życzyli. 20 kwietnia późnym wieczorem Słońce opuści Barana i wkroczy do życzliwego Byka, Święta Wielkanocne zapowiadają się burzliwie, ponieważ Słońce utworzy koniunkcję z rewolucyjnym Uranem, ktoś powie o jedno słowo za dużo i gwałtowna wymiana zdań gotowa. Zainteresujecie się też komunikacją, jaką oferuje współczesny sprzęt elektroniczny. Ostatnia dekada miesiąca może okazać się korzystna dla osób planujących zakup komputera, założenie bloga lub strony internetowej.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop na marzec 2019 roku dla Ryby

W waszym znaku do 20 marca przebywa Słońce, a także Merkury, który między 6 a 28 marca biec będzie ruchem wstecznym. Pod żadnym pozorem nie powinniście w tym czasie rozpoczynać nowych projektów, podejmować ważnych decyzji, kupować sprzętu elektronicznego oraz komunikacyjnego, a także wygłaszać publicznie przekonań, bo ryzykujecie kompromitację. To, co pójdzie znakomicie, to korekta rozpoczętych spraw, autorska twórczość artystyczna oraz rozwój osobisty. Warto w tym miesiącu wziąć udział w kursach, warsztatach oraz imprezach, rozwijających potencjał wewnętrzny, intuicję i kontakt z podświadomością.

Nów w waszym znaku w koniunkcji z Neptunem, do którego dojdzie 6 marca, okaże się niezwykle inspirujący i znaczący dla większości Ryb, szczególnie jednak dla osób urodzonych w drugiej dekadzie znaku. Również 6 marca, po 7 latach obecności w Baranie, planeta Uran zmieni znak i wkroczy do życzliwego Byka, rozpoczynając okres pełen niespodzianek i niesamowitych zbiegów okoliczności, które pozwolą wam wybić się w dziedzinie szeroko pojętej komunikacji, wpłyną też na zmianę stosunku do pieniędzy.

Słońce w sekstylu do Plutona i w kwadraturze do Jowisza, między 10 a 16 marca, pozwoli wam wybić się w pracy oraz zawiązać przyjaźnie „na śmierć i życie” zawarte w formie koalicji. Wsparcie bardzo wam się przyda, jeśli chcecie zrobić karierę, ale nie na wszystkich przyjaciół możecie liczyć, powinniście nauczyć się rozróżniać osoby rzeczywiście pragnące waszego sukcesu od kłamców i pochlebców. Horoskop radzi, aby słuchać własnego serca oraz intuicji, która nigdy was nie zawiedzie.

20 marca Słońce opuści wasz znak i wkroczy do Barana, następnego dnia nastąpi pełnia w Wadze, co odbije się na finansach i wywoła nadmierne emocje. Koniunkcja Merkurego z Neptunem, pod wpływem której pozostaniecie w ostatniej dekadzie marca, podreperuje finanse, natomiast sekstyl Wenus, która wejdzie 26 marca do waszego znaku, z nieprzewidywalnym Uranem, zapowiada niespodzianki w dziedzinie komunikacji.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku