Archiwa kategorii: Ryby – horoskop miesieczny

Horoskop na luty 2019 roku dla Ryby

Słońce w znaku Wodnika do 19 lutego osłabia was energetycznie, co nie znaczy, że ominą was szczęśliwe wydarzenia, po prostu nie jest to jeszcze czas na intensywną aktywność. Pierwsze dni miesiąca przyniosą emocje związane ze stanem posiadania, otrzymacie propozycję dodatkowej pracy lub pojawi się szansa na premię, jednak kwadratura Marsa do Plutona sprawi, że będziecie musieli zawalczyć o pieniądze, które wam się należą. Jeśli jakiś czas temu udzieliliście przyjacielowi pożyczki, pojawią się trudności z jej odzyskaniem.

4 lutego nów w znaku Wodnika podpowiada, że szykuje się nowy zawodowy projekt, ale jego szczegóły powinny na razie pozostać tajemnicą. Między 5 a 10 lutego sekstyl Słońca do Jowisza pozwoli ustalić wszystkie szczegóły, okazja okaże się fenomenalna, związana być może z międzynarodową współpracą, zachowajcie jednak informacje dla siebie, jeśli nie chcecie, aby konkurencja sprzątnęła ją wam sprzed nosa.

10 lutego Merkury wkroczy do waszego znaku, skłaniając do pracy umysłowej i rozwoju wyobraźni. Dni między 11 a 14 lutego okażą się decydujące dla waszych spraw finansowych, pod żadnym pozorem nie inwestujcie w tych dniach w niepewne przedsięwzięcia, zrezygnujcie z zakupów, poczekajcie do 15 lutego, kiedy Mars opuści znak Barana i wkroczy do Byka, okaże się nagle, że pożądany przedmiot wcale nie był taką okazją, jak wam się wydawało. Sekstyl Słońca do Urana między 15 a 19 lutego stworzy szansę na wzbogacenie, warto wypełnić kupon totolotka, uda się kupić wartościową rzecz za niewielkie pieniądze lub na koncie pojawią się środki, jakich się nie spodziewaliście.

Najważniejsze wydarzenia nastąpią 19 lutego, kiedy Słońce wkroczy do waszego znaku i dojdzie do nowiu Księżyca w przeciwległym znaku Panny, do tego Merkury utworzy koniunkcję z przebywającym w waszym znaku Neptunem – na jaw wyjdą wszystkie trzymane w tajemnicy sprawy, możecie nareszcie zdradzić szczegóły przygotowywanych umów lub przedsięwzięć, nad którymi skrycie pracowaliście od jakiegoś czasu. Szczególnie projekty o charakterze artystycznym, wymagające zastosowanie bujnej wyobraźni, jednocześnie nie pozbawione praktycznej możliwości jej wykorzystania, mają szansę osiągnąć duży sukces. W czasie ostatniego tygodnia lutego doświadczycie zazdrości ze strony przyjaciół, nie wszyscy będą potrafili zaakceptować sytuację, w jakiej się znaleźliście.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop na styczeń 2019 roku dla Ryby

Już pierwszego dnia Nowego Roku Mars opuści wasz znak, co przyjmiecie z prawdziwą ulgą. Postanowicie zwolnić tempo, do czego przyczyni się także  koniunkcja Słońca i Saturna w sekstylu do Neptuna, przebywającego w waszym znaku. Postanowicie ograniczyć grono przyjaciół, pozbywając się ze swojego życia osób, które spełniły już swoją funkcję, kierować się przy tym będziecie intuicją i mądrze pojętą duchowością. Trygon Merkurego do Urana, działający między 2 a 6 stycznia, pozwoli uzyskać w sposób nieoczekiwany dodatkowe fundusze, grant lub niespodziewaną podwyżkę, warto w tych dniach wybrać się na poświąteczne wyprzedaże, okażą się dla was wyjątkowo korzystne. Unikajcie natomiast zakupów między 7 a 11 stycznia, bo możecie zbytnio zaszaleć i wydać naraz całą pensję. Słońce w koniunkcji z Plutonem między 8 a 15 stycznia sprawi, że poczujecie się przytłoczeni potęgą i mocą niektórych przyjaciół, niektóre Ryby skorzystają z ich władzy. Wenus w trygonie do Marsa zapowiada dobrą passę finansową między 12 a 24 stycznia, pieniądze poleją się wartkim strumieniem, otrzymacie propozycję dodatkowej pracy lub zdobędziecie dotację. Jedynie między 17 a 20 stycznia, podczas kwadratury Słońca z Uranem możecie stracić to, co udało się uzyskać, pozostańcie więc czujni i ostrożni i unikajcie wdawania się w niepewne interesy. 20 stycznia Słońce zmieni znak i wkroczy do Wodnika, rozpoczynając miesiąc, w którym Ryby czują się osłabione i pozbawione energii, następnego dnia dojdzie do pełni oraz zaćmienia Księżyca w Lwie, co odbije się niekorzystnie na samopoczuciu. Dni między 19 a 24 stycznia, kiedy Wenus dołączy do Jowisza, okażą się wyjątkowo szczęśliwe i obfitujące w możliwość łatwego wzbogacenia się, jednak kwadratura obydwu planet do Neptuna utrudni rozeznanie, starajcie się odróżnić iluzję od rzeczywistości, nie pozwólcie się oszukać. W ostatniej dekadzie miesiąca Mars w kwadraturze najpierw Saturna, a następnie Plutona, przypomni o konieczności powstrzymania nieustannych i zbytecznych wydatków.  
CzaroMarownik 2019

Horoskop na grudzień 2018 roku dla Ryby

Do 21 grudnia, dopóki Słońce przebywa w znaku Strzelca, pozostaniecie aktywni zawodowo. Pierwsza dekada miesiąca zaskoczy was nawałem obowiązków, kwadratura Słońca do przebywającego w waszym znaku Marsa, a następnie Neptuna, wywoła konieczność szybkiego działania, niestety nie wszystko pójdzie po waszej myśli – zanim podejmiecie decyzje lubicie rozważyć wszelkie za i przeciw, konieczność wyboru tylko jednej z istniejących możliwości budzi niepokój, lęk i frustrację, tymczasem okaże się, że działać trzeba szybko, aby zdobyć to, na czym wam zależy.

7 grudnia dojdzie do nowiu Księżyca w znaku Strzelca w kwadraturze do koniunkcji Marsa z Neptunem w Rybach – taki układ planet może być korzystny dla rozpoczynających się zawodowych projektów, zwłaszcza, że tego samego dnia Merkury zmieni bieg na prosty, wymagać jednak będzie determinacji oraz działania sprzecznego z waszą najgłębszą naturą. Horoskop radzi nie zostawiać spraw samym sobie, lecz zaangażować się w pełni, przyszłość pokaże, że warto było postawić wszystko na jedną kartę.

Druga dekada miesiąca pozwoli utrwalić przyjaźnie, zwłaszcza te budowane latami, w czym wspierać was będzie sekstyl Wenus do Saturna, przebywającego w przyjaznym znaku Koziorożca. Między 14 a 20 grudnia Mars utworzy sekstyl z Plutonem, nie zabraknie więc wam siły ani wiary w siebie, poczujecie energię zdolną przenosić góry, pokonacie konkurencję i wyjdziecie na swoje. Sekstyl Słońca do Urana w dniach 17 – 21 grudnia pozwoli zrealizować najbardziej śmiałe zamierzenia, zwłaszcza jeśli przyświecać wam będą cele społeczne oraz dobro ogółu, możecie przy tym nieźle zarobić lub uzyskać dofinansowanie ważnego projektu. Trygon Wenus w Skorpionie do Neptuna w waszym znaku pozwoli między 18 a 23 grudnia spełnić niejedno marzenie, niektóre osoby przeżyją romantyczne uniesienie, a nawet miłość od pierwszego wejrzenia, otwórzcie się na porywy serca, zaufajcie przeznaczeniu.

21 grudnia Słońce zmieni znak i wkroczy do życzliwego Koziorożca, możecie więc przestać się tak szarpać i skupić się na potrzebach bliskich oraz kontaktach z przyjaciółmi. Święta Bożego Narodzenia miną szybko, w atmosferze duchowych przeżyć, starajcie się tylko nie zanudzić otoczenia opowieściami o swoich problemach, do czego skłonić może kwadratura Merkurego do Neptuna. Ostatnie dni roku pozwolą pogłębić ważną dla was relację.

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

Zobacz Magiczne Prezenty dla bliskich w CzaryMary.pl >>

Horoskop na listopad 2018 roku dla Ryby

Słońce w życzliwym znaku Skorpiona aż do 22 listopada pozwoli wam skupić się na istotnych dla was sprawach związanych z pobieraniem wiedzy i zdobywaniem kolejnych stopni na drodze rozwoju osobistego. 6 listopada Uran wycofa się do znaku Barana, w którym pozostanie przez 4 miesiące, co zrewolucjonizuje, a następnie pozwoli wam uporządkować sytuację finansową. Północny Węzeł Księżycowy, który tego samego dnia wkroczy do przyjaznego Raka, pomoże wam rozwiązać domowe problemy i poprawi relację z dziećmi, wpłynie to natomiast niekorzystnie na związki przyjaźni.

8 listopada Jowisz wkroczy do znaku Strzelca, w którym pozostanie do grudnia przyszłego roku, pozwalając wam osiągnąć sukces zawodowy w dziedzinach związanych z nauczaniem, rozwojem osobistym, poszerzaniem horyzontów, prawem, podróżami oraz nawiązywaniem stosunków międzynarodowych.

Między 10 a 22 listopada Merkury w Strzelcu, który 17 listopada zmieni bieg na wsteczny, utworzy kwadraturę z przebywającym w waszym znaku Neptunem – pozostańcie uważni na usłyszane informacje w pracy, bo mogą okazać się nieprawdziwe, ludzie zaczną się wycofywać z podjętych zobowiązań, pilnujcie terminów, unikajcie spóźnień, dwa razy się zastanówcie zanim podejmiecie ważne zawodowe decyzje, a najlepiej odłóżcie je do 6 grudnia, kiedy Merkury zmieni bieg na prosty.

16 listopada Mars wkroczy do waszego znaku, zmuszając do zajęcia jednoznacznego stanowiska w każdej sprawie – odczujecie frustrację i dyskomfort, ponieważ Rybom obce jest jasne wyrażanie swojej woli, a jeśli czują się do tego zobligowane, wpadają w bezsilną złość. Szczególnie osoby urodzone w pierwszej dekadzie znaku powinny zachować spokój i nie angażować się w sprawy, które ich nie dotyczą – najlepiej zrobicie kierując energię na rozwój sprawności fizycznej, starajcie się częściej chodzić na basen, co zadziała na was szczególnie terapeutycznie.

22 listopada Słońce wkroczy do znaku Strzelca, a następnego dnia dojdzie do pełni Księżyca w Bliźniętach – Ryby urodzone w pierwszej dekadzie znaku otrzymają propozycję zawodową, która wzbudzi wiele emocji, ale poprowadzi je do sukcesu. Podczas koniunkcji Słońca z Jowiszem w znaku Strzelca 25 i 26 listopada otworzą się przed wami możliwości, o jakich się wam nie śniło.
CzaroMarownik 2019

Horoskop na październik 2018 dla Ryby

Jakaś przyjaźń może zatrząść się w posadach, kiedy w pierwszych dniach miesiąca dotrą do was bulwersujące informacje, nie zapominajcie jednak, że większość z nich to zwykłe plotki i nie powinniście przywiązywać do nich wagi. Słońce do 23 października tranzytuje znak Wagi, skupiając uwagę na kwestii zarządzania wspólnymi finansami. Od 5 października Wenus w przyjaznym Skorpionie zmieni bieg na wsteczny, pozostając do 15 października w kwadraturze z Marsem w Wodniku, macie szansę w tych dniach spełnić swoje marzenia i zdobyć na wyprzedaży przedmioty, których od dawna pragnęliście. Nie jest to jednak właściwy moment na rozpoczynanie romansu – osoba, która początkowa wydawać się będzie atrakcyjna, ostatecznie straci wasze zainteresowanie, kiedy Wenus wróci do ruchu prostego, co nastąpi w połowie listopada. Kwadratura Słońca w Wadze do Plutona w Koziorożcu skomplikuje relacje towarzyskie, postawi pod znakiem zapytania przyjaźń i wprowadzi atmosferę przymusu w grupie osób, z którymi lubicie się spotykać.

10 października Merkury wkroczy do życzliwego znaku Skorpiona i utworzy opozycję do Urana – informacje, jakie uzyskacie między 10 a 13 października, okażą się istotne dla waszej przyszłości, na jaw wyjdą ukryte sprawki osób, które znacie, uważajcie na każde wypowiedziane słowo, jeśli nie chcecie zwiększyć i tak bogatej kolekcji ukrytych wrogów.

Między 14 a 17 października, podczas koniunkcji Wenus z Merkurym, spotkacie osobę, która kiedyś wywarła na was wielkie wrażenie. Niektóre Ryby postanowią rzucić wszystko i wyjechać na koniec świata z ukochaną/ym, kiedy 23 października Słońce zmieni znak i wkroczy do Skorpiona, a następnego dnia dojdzie do pełni w znaku Byka w koniunkcji z Uranem – stać was będzie na najbardziej szalone i oryginalne pomysły. Realizacji niecodziennych marzeń sprzyjać będą w ostatnich dniach miesiąca dwie koniunkcje: Merkurego do Jowisza oraz Wenus do Słońca, obie w Skorpionie – warto zaplanować w tych dniach nawet podróż dokoła świata.
CzaroMarownik 2019

Horoskop na wrzesień 2018 dla Ryby

Słońce przebywające do 23 września w przeciwległym znaku Panny zwróci waszą uwagę na znaczenie każdego rodzaju partnerstwa, skłoni też do myślenia, że potrzeby innych są ważniejsze od waszych. Szczególnie między 4 a 10 września, podczas opozycji Słońca do Neptuna w waszym znaku, odczujecie przemożną potrzebę zaopiekowania się innymi. Wenus w Wadze w sekstylu do Merkurego w Lwie przepełni was pozytywnymi uczuciami, zatroszczycie się o osoby bliskie sercu, otoczycie opieką dzieci, zajmiecie się potrzebującymi. Między 6 a 9 września dojdzie do konfliktu z jednym z przyjaciół, dotyczy to szczególnie osób urodzonych w trzeciej dekadzie znaku.

Konfiguracja Słońca z Jowiszem i Plutonem, pod wpływem której pozostaniecie między 7 a 14 września, pozwoli wam skorzystać z lukratywnych znajomości i osiągnąć sukcesy w dziedzinie spraw międzynarodowych oraz związanych z sądownictwem, nie obejdzie się jednak bez strat, szczególnie po 11 września, kiedy Mars wkroczy do Wodnika i utworzy napięty aspekt z nieprzewidywalnym Uranem. W otoczeniu zaroi się od ukrytych wrogów, nie wszyscy dobrze wam życzą, między 12 a 15 września podczas opozycji Merkurego do Neptuna uważajcie na każde słowo, jakie wypowiadacie, bo zostanie użyte przeciwko wam.  Niektóre nadzieje rozwieją się niczym dym, inne trzeba będzie odłożyć na później, wasza romantyczna i wrażliwa natura może przeżywać wstrząsy, ale nie przejmujcie się zbytnio, bo przebywający w waszym znaku Neptun oraz Jowisz w życzliwym Skorpionie otoczą was opieką i nie pozwolą skrzywdzić.

Najwłaściwsze decyzje, dotyczące związków, starajcie się podejmować w okolicach 20 września, kiedy Merkury w przeciwległej Pannie znajdzie się w sercu Słońca – będziecie w tym dniu świadomi zarówno własnych mocnych stron, jak i zalet partnerów. 22 września Merkury, a następnego dnia Słońce, wkroczą do Wagi, tworząc aspekty pełne sprzeczności – pokażą swoją ciemną stronę osoby, które tylko udają, że są wam życzliwe. Nie pozostanie to bez wpływu na waszą sytuację finansową, co zobaczycie bardzo wyraźnie 25 września, podczas pełni w znaku Barana – emocje odstawcie na bok, natomiast starajcie się rzeczowo podejść do czekających was wydatków oraz inwestycji.

Horoskop miesięczny na sierpień 2018 dla Ryby

Trygon Jowisza do Neptuna, pod wpływem którego pozostaniecie niemal przez cały miesiąc, przyniesie wam szczęście, dobrobyt i mnóstwo szczęśliwych zbiegów okoliczności – dotyczy to szczególnie osób urodzonych w drugiej dekadzie znaku. Korzystajcie pełną parą, bo tak dobroczynny dla was układ planet prędko się nie powtórzy. Miesiąc sprzyja podróżom zagranicznym, gdziekolwiek zresztą pojedziecie, macie zagwarantowaną dobrą zabawę, warto więc w sierpniu skorzystać z urlopu, bo na pewno będzie udany.

Do 23 sierpnia Słońce przebywa w znaku Lwa, kierując waszą uwagę na sprawy zdrowia, dobrze więc zrobi wam wypoczynek, kontakt z przyrodą oraz przebywanie na świeżym powietrzu. Do 7 sierpnia Wenus jeszcze tranzytuje przeciwległy znak Panny, wywołując potrzebę miłości, okazywania uczuć i troski o drugiego człowieka.

11 sierpnia dojdzie do nowiu i zaćmienia Księżyca w znaku Lwa, uważajcie w tym dniu na zdrowie własne oraz najbliższych. 13 sierpnia Mars wycofa się do znaku Koziorożca, uaktywni się więc życie towarzyskie, chętniej niż zwykle wybierzecie się na imprezę lub spotkanie z przyjaciółmi. Między 16 a 23 sierpnia nadejdzie dobry czas na relaks, odpoczynek i oderwanie się od codziennych obowiązków, zatroszczcie się o siebie, zadbajcie o urodę i wizerunek, zacznijcie stosować dietę, która pozwoli wam utrzymać dobre samopoczucie.

23 sierpnia Słońce opuści znak Lwa i wkroczy do przeciwległej Panny, rozpoczynając miesiąc, w którym potrzeby partnerów liczyć się będą najbardziej. Wielki trygon, jaki utworzy Słońce z Uranem i Saturnem, okaże się bardzo dobroczynny dla przyjaźni oraz poważnych, długotrwałych związków. Znajomości, jakie zawrzecie w ostatnim tygodniu sierpnia, zbudowane zostaną na trwałych podstawach lojalności oraz zaufania i przez to przetrwają wszelkie burze i niepokoje. Pełnia Księżyca 26 sierpnia w waszym znaku okaże się niezwykle znacząca dla wszelkiego rodzaju relacji oraz więzi, nie pozwólcie, aby nadmierne emocje zniszczyły rodzące się uczucia, bez względu na to, czy mają charakter miłości czy przyjaźni.
W CzaryMary.pl trwa Magiczne Lato z Darmową Dostawą

Horoskop na lipiec 2018 dla Ryby

Do 22 lipca Słońce przebywa w życzliwym znaku Raka, pozwalając rozluźnić się i czerpać radość z życia oraz wszystkiego, co sprawia przyjemność. Pierwsza dekada lipca to najlepszy moment, żeby wyjechać na wakacje i przestać przejmować się tym, na co nie macie wpływu, ponieważ Słońce utworzy najpierw trygon z przynoszącym szczęście i dostatek Jowiszem, a następnie z Neptunem, przebywającym u siebie władcą waszego znaku. Wiele marzeń może się spełnić w tym okresie, pod warunkiem, że zadbacie o zdrowie i odwrócicie się od osób, które się do was uśmiechają, ale wcale dobrze wam nie życzą, nie słuchajcie plotek i skupcie się na tym, co przynosi radość.

Po 10 lipca, kiedy Wenus opuści znak Lwa i wkroczy do przeciwległej Panny, nastanie czas miłości, która ogarnie was w sposób nagły i całkowity. Trygon Wenus do rewolucyjnego Urana oraz zachowawczego Saturna sprawi, że uda się wam zrównoważyć w związku to, co ciekawe i oryginalne, z poczuciem pewności i gwarancji na przyszłość. Wolne Ryby mogą znaleźć w drugiej dekadzie lipca swoją druga połówkę, poznać osobę „do tańca i do różańca”, przyjaciela i partnera na całe życie. Nie zmarnujcie szansy, bo opozycja Słońca do Plutona, do której dojdzie między 10 a 16 lipca, wzbudzi namiętność i emocje trudno do opanowania, pozostańcie szczególnie ostrożni w okolicach 13 lipca podczas nowiu w znaku Raka, połączonego z zaćmieniem Słońca, możecie w tym czasie bardzo wiele zyskać lub stracić, jeśli nie uda się opanować zbyt silnych uczuć.

Dni między 20 a 24 lipca okażą się bardzo korzystne dla podróży zagranicznych, Ryby urodzone w drugiej dekadzie lipca na wszelki wypadek powinny puścić kupon totolotka, bo szczęście się wokół nich kręci.

22 lipca Słońce opuści przyjazny znak Raka i wkroczy do znaku Lwa, w ciągu następnych kilku dni utworzy napięte aspekty z Marsem i Uranem, osoby urodzone w pierwszej dekadzie znaku powinny zadbać o zdrowie, bo każde zaniedbanie doprowadzi do nagłego pogorszenia samopoczucia. Szczególnie ostrożni pozostańcie między 26 a 28 lipca, kiedy dojdzie do pełni w znaku Wodnika, połączonej z zaćmieniem Księżyca. Ostatnie dni lipca przyniosą powrót namiętności, skomplikują się też relacje przyjacielskie, starajcie się wykazać większą dozę tolerancji dla innych osób.
W CzaryMary.pl trwa Magiczne Lato z Darmową Dostawą

Horoskop na czerwiec 2018 dla Ryby

Wielki trygon w znakach wodnych, złożony z dobroczynnych planet – Wenus, Jowisza i obecnego w waszym znaku Neptuna, przyczyni się do spełnienia marzeń, warto więc w pierwszych dniach czerwca sięgnąć po wszystko, na co czekaliście od dłuższego czasu. Okres okaże się szczególnie sprzyjający dla podróży zagranicznych, jeśli więc zaplanowaliście urlop na długi czerwcowy weekend, wrócicie szczęśliwi i zadowoleni. Osoby, które pozostaną w domu, zajmą się rozwojem osobistym oraz intelektualnym, to znakomity moment na rozpoczęcie nauki w wybranej dziedzinie.

Słońce do 21 czerwca w znaku Bliźniąt sprzyja sprawom zawodowym oraz rodzinnym, jednak między 3 a 8 czerwca, podczas kwadratury Słońca i Merkurego z Neptunem w waszym znaku, nastąpią zawirowania w przekazywaniu informacji, nie wszystko okaże się dla was zrozumiałe, poczujecie się więc zagubieni i niepewni. Podjęcie właściwych decyzji okaże się trudne, horoskop radzi więc powstrzymać się od działań, które w sposób radykalny wpływają na waszą przyszłość.

Do 12 czerwca, dopóki Wenus przebywa w życzliwym znaku Raka, skupicie się na miłości, wolne Ryby rozglądać się będą za partnerem utkanym z marzeń, osoby w stałych związkach natomiast zrobią dla swoich wybrańców dosłownie wszystko. Pierwsza dekada miesiąca sprzyja wyznaniom miłosnym i planowaniu przyszłości, zdejmijcie jednak chociaż na chwilę z oczy różowe okulary, aby przyjrzeć się partnerowi w sposób chłodny i obiektywny, unikniecie w ten sposób pomyłek, których konsekwencje mogą być poważne.

Miedzy 12 a 18 czerwca do głosu dojdą ukryci wrogowie, uważajcie więc na każde słowo, bo zostanie przeinaczone i wykorzystane przeciwko wam. Opozycja Marsa do Wenus między 18 a 22 czerwca może wywołać jakiś rodzaj niedyspozycji, dlatego wskazany jest w tym czasie odpoczynek, najlepiej wybierzcie się na urlop, czemu sprzyja trygon Merkurego do Jowisza.

Kiedy 21 czerwca Słońce wkroczy do życzliwego znaku Raka i utworzy sekstyl z Uranem, aura stanie się jeszcze bardziej sprzyjająca dla podróży zagranicznych, to również znakomity moment dla rozwoju zainteresowań i zajmowania się twórczością każdego rodzaju. Opozycja Słońca do Saturna w ostatnich dniach miesiąca wpłynie na ochłodzenie stosunków z jednym z przyjaciół.

Horoskop na maj 2018 dla Ryby

Pierwsza dekada maja sprzyja podróżom zagranicznym, jeśli więc złapiecie last minute, uda wam się tanio i atrakcyjnie spędzić majowy urlop. Również krótkie wyjazdy sprawią wam przyjemność i pozwolą odpocząć przed wyzwaniami, jakie czekają was w połowie miesiąca. Słońce w życzliwym znaku Byka do 21 maja napełniać was będzie optymizmem i stymulować do samorozwoju, Merkury w Baranie do 16 maja pozwoli podejmować szybkie finansowe decyzje. Jedynie między 5 a 10 maja pozostańcie ostrożni, unikajcie niepewnych spekulacji, nie słuchajcie tego, co radzą przyjaciele, bo w sprawach pieniężnych sami dla siebie powinniście być najlepszym autorytetem. Kwadratura Wenus do Neptuna pozbawi was złudzeń w stosunku do osoby, którą co prawda darzycie uczuciem, ale nie spełnia waszych oczekiwań. Między 7 a 15 maja grupa przyjaciół lub osoby, z którymi związani jesteście wspólnotą zainteresowań, zacznie stosować presję, co wpłynie negatywnie na stan waszych finansów. Ktoś może pozbawić was nagle części dochodów, nie próbujcie oponować, bo niewiele wskóracie.

Już 15 maja Uran opuści znak Barana i wkroczy do znaku życzliwych Bliźniąt, rozpocznie się dla was okres intelektualnego rozwoju, na początku jednak wywoła to moc emocji i nieprzewidywalnych wydarzeń. Dobra wiadomość jest taka, że wasza sytuacja finansowa  ustabilizuje się na równym poziomie i przestanie podlegać nieustannym zmianom. Między 16 a 21 maja przekonacie się jak wielu macie ukrytych wrogów, kiedy okaże się, że stać was na więcej, niż do tej pory pokazywaliście. Kiedy 19 maja Wenus zmieni znak, wkroczy do znaku Raka i utworzy sekstyl do Urana, spotkacie na swej drodze osobę wyjątkowa, zauroczenie okaże się obopólne, może być z tego romans, a może coś więcej…

21 maja Słońce zmieni znak i wkroczy do Bliźniąt, kierując waszą uwagę na sprawy domowe oraz zawodowe. Ostatni tydzień maja okaże się korzystny dla planów wakacyjnych, sprzyja mobilności oraz podróżom, warto więc wybrać się za miasto, do znajomych, na grilla, spędzić miło czas w gronie przyjaciół.