Archiwa kategorii: Ryby – horoskop miesieczny

Horoskop na wrzesień 2017 dla Ryby

Pierwsza dekada września minie w temacie zdrowotnym, staniecie się aniołami dla osób chorych i niedomagających, zajmiecie się ich potrzebami w sposób sprawny i szybki, nie skąpiąc przy tym pieniędzy. Z równym zaangażowaniem powinniście zatroszczyć się o własne zdrowie, wykonajcie niezbędne badania, wybierzcie się do specjalisty, aby wdrożyć odpowiednie terapie. Kiedy 5 września Mars a 5 dni później również Merkury opuszczą znak Lwa i wkroczą do przeciwległej Panny, przestaniecie zajmować się sobą, ponieważ sprawy partnerstwa okażą się priorytetowe. Kwadratura Słońca do Saturna, pod wpływem której pozostaniecie przez drugą dekadę września, wymusi ograniczenia, którym poddacie się kosztem własnych potrzeb i marzeń. Sprawy zawodowe skomplikuje życie osobiste, samorealizacja będzie musiała poczekać, uzyskacie za to szacunek do siebie i wzbudzicie podziw otoczenia. Powiodą się natomiast wszelkiego rodzaju remonty, upiększenia otoczenia, to również znakomity czas na założenie własnej firmy. Jeśli od dłuższego czasu poszukujecie pracy, zamiast godzić się na upokarzające odmowy postawcie na samozatrudnienie, zobaczycie jak wspaniale jest poczuć się królem/królową u siebie, będziecie musieli na początku w zadanie włożyć dużo wysiłku i zainwestować w siebie, ale zwróci się to wam wielokrotnie w postaci zadowolenia z własnych osiągnięć. Druga dekada września to również znakomity czas na wszelkie zabiegi upiększające oraz odmładzające, jeżeli pragniecie na długo uzyskać wspaniały wygląd wybierzcie się do specjalisty, macie szansę trafić na dobrego fachowca. Kiedy 22 września Słońce opuści przeciwległy znak Panny i wkroczy do Wagi, zajmiecie się zarządzaniem wspólnymi pieniędzmi, być może trzeba pomyśleć o długotrwałym kredycie, który umożliwi odpowiednie inwestycje. W ostatnich dniach miesiąca z pomocą przyjdą przyjaciele, kiedy najpierw Merkury, następnie Mars utworzą trygon do przebywającego w Koziorożcu Plutona – udzielą wam wsparcia zarówno finansowego jak i psychicznego, przygotujcie się jednak na trudne rozmowy, które odkryją sekrety waszego serca.

Horoskop na sierpień 2017 dla Ryby

Pierwsza dekada sierpnia przysporzy niektórym Rybom kłopotów z domowym sprzętem, fachowcy was zirytują, ale to oni znają się na naprawie, a nie wy, pozwólcie więc im robić, co do nich należy. Koniunkcja Marsa ze Słońcem w znaku Lwa może również wywołać chwilowe niedyspozycje zdrowotne, które tak szybko jak się pojawią, równie błyskawicznie znikną, nie warto więc martwić się na zapas. Letnia aura i konfiguracje planet zachęcają do wypoczynku, to dla was znakomity czas na urlop, podczas którego będziecie świetnie się bawić.

Wenus w życzliwym znaku Raka sprzyja romansom, szczególnie między 8 a 15 sierpnia, kiedy utworzy trygon do przebywającego w waszym znaku Neptuna. Nie oprzecie się romantycznym nastrojom, osoby bez pary mają szansę spotkać kogoś wyjątkowego, jak ze snów, nie ufajcie jednak zapewnieniom o dozgonnej miłości, dajcie sobie czas na sprawdzenie, czy wymarzony kandydat na życiowego partnera nie zostawił gdzieś żony i gromadki dzieci. Również w stałych związkach zaznaczy się renesans uczuć, zaczniecie ze sobą więcej rozmawiać i zwierzać się sobie z najgłębszych uczuć i skrywanych tajemnic. Dowiecie się o partnerze więcej, niż byście chcieli, nie zapominajcie, że kocha się człowieka, jakim jest, a nie jakim chcielibyśmy go widzieć.

Ryby, które wykorzystały już swój urlop lub planują go w późniejszym terminie też nie będą się nudzić, Słońce w trygonie do Saturna, pod wpływem którego pozostaniecie między 8 a 17 sierpnia, stworzy wiele okazji do wybicia się w wybranym zawodzie. Ryby nie cofające się przed odpowiedzialnością i nawykłe do ciężkiej pracy, mają szansę na awans, który co prawda nie zwiększy znacznie zarobków, ale podniesie prestiż i zbuduje poczucie bezpieczeństwa na przyszłość. Ryby poszukujące posady mogą ją w tym miesiącu znaleźć, musicie się jednak wykazać przedsiębiorczością i błyskawiczną reakcją, aby pokonać konkurencję. Szansa taka pojawi się w drugiej połowie sierpnia, kiedy Mars w Lwie utworzy trygon do Saturna w Strzelcu. Szczególnie czujni pozostańcie między 15 a 22 sierpnia, podczas korzystnej konfiguracji, jaką utworzy Słońce z Uranem, wszystko może się w tych dniach zdarzyć, z dnia na dzień pojawi się szansa, na którą czekaliście miesiącami, a nawet latami.

Kiedy 23 sierpnia Słońce opuści znak Lwa i zawita do pracowitej Panny, sprawy partnera okażą się najważniejsze, a relacje międzyludzkie nabiorą większego znaczenia. Koniunkcja Merkurego ze Słońcem, do której dojdzie między 25 a 27 sierpnia, może wam przynieść propozycję współpracy, nie decydujcie teraz, bo do 5 września Merkury porusza się ruchem wstecznym, dajcie sobie czas na to, aby wszystko dokładnie przemyśleć i rozważyć w sercu.

Horoskop na lipiec 2017 dla Ryby

W życiu uczuciowym Ryb wiele będzie się działo w pierwszej dekadzie lipca, kiedy Słońce utworzy trygon do przebywającego w ich znaku Neptuna. Osoby młode przeżyją swoją pierwszą, romantyczna miłość, może się jednak okazać, że droga do spełnienia jest najeżona trudnościami, które trzeba pokonać, aby zrealizować marzenia. Sekstyl Wenus do Merkurego między 3 a 6 lipca stworzy okazję do miłosnych spotkań, ale Mars w opozycji do Plutona oraz kwadratura Merkurego do Urana zapowiadają kłótnie kochanków i sceny zazdrości. Związki będą się rwać i wiązać ponownie  między 12 a 20 lipca, gdy Mars w Raku utworzy kwadraturę do Urana w Baranie – jest to jednocześnie czas, w którym powinniście zwrócić szczególną uwagę na swoje finanse, unikajcie ryzyka, nie inwestujcie w niepewne przedsięwzięcia, bo dużo więcej stracicie niż zyskacie. Łatwo będzie w tych dniach wykorzystać dobrą wolę i łatwowierność Ryb, nie ufajcie komplementom i miłym słówkom, bo ktoś zechce was oszukać. Uważajcie podczas podróży zagranicznych, dokumenty i pieniądze trzymajcie w sejfie, nie kupujcie na bazarach i w miejscach niepewnych lub źle strzeżonych.

Lipiec to dla Ryb dobry miesiąc, aby udać się w podróż, skorzystać z letniej aury i przyjemności, jakie oferują wakacje. Planety sprzyjać będą wyjazdom zagranicznym szczególnie między 13 a 17 lipca, kiedy Merkury utworzy sekstyl do Jowisza, a także między 17 a 20 lipca, podczas trygonu Wenus do Jowisza.

Druga dekada miesiąca to również dobry moment dla par nawet z dużym stażem, aby od nowa wzbudzić pożądanie i miłość w partnerze.  Kiedy Słońce w Raku utworzy kwadraturę do Urana w Baranie, możecie zarówno łatwo zyskać, jak i stracić na spekulacjach, uważajcie jednak, bo ryzyko utraty oszczędności jest bardzo duże.

Kiedy 23 lipca Słońce opuści życzliwy znak Raka i wkroczy do znaku Lwa, tworząc od razu koniunkcję z agresywnym Marsem, powinniście szczególną uwagę zwrócić na dietę, unikajcie potraw zbyt pikantnych, bo mogą wywołać czasową niedyspozycję, szczególnie dotyczy to osób urodzonych w pierwszej dekadzie znaku.

26 lipca Merkury wkroczy do przeciwległego znaku Panny, co okaże się bardzo korzystne dla wszelkiego rodzaju umów, negocjacji i ustaleń, zarówno osobistych, jak i biznesowych. Ostatnie dni lipca umilą wam niespodziewane spotkania, ożywi się życie towarzyskie, a konto zasilą dodatkowe środki, które przeznaczyć powinniście na upiększenie domu.

Horoskop na czerwiec 2017 dla Ryby

Do 6 czerwca zajmować się będziecie finansami, znajdziecie nowy sposób na trwałe ulokowanie kapitału, dające jednocześnie możliwość jego uruchomienia w razie potrzeby. Otwórzcie się na odkrywcze rozwiązania w tej dziedzinie, czemu sprzyja koniunkcja Wenus z Uranem w trygonie do Saturna. Trygon Słońca do Jowisza będzie was wspierał całą swoją pozytywną mocą, uważajcie jednak na osoby nieuczciwe, które zechcą skorzystać z waszego dobrego serca i wykorzystać je dla własnych, egoistycznych celów.

4 czerwca Mars opuści znak Bliźniąt i wkroczy do Raka, możecie się więc spodziewać lepszej komunikacji z domownikami, natomiast 6 czerwca do znaku Byka wkroczy powabna Wenus, tworząc długotrwały, bo trwający aż do 18 czerwca, sekstyl ze zdobywczym Marsem. Samotne Ryby miłość może spotkać w podróży, przez internet lub w trakcie uprawienia ulubionych zajęć, nie pozwólcie jej minąć niezauważonej, bo dla wielu osób okaże się porywającą przygodą, dla innych natomiast spełnieniem marzeń.

Pełnia w znaku Strzelca, do której dojdzie 9 czerwca, uświadomi wam wszystkie problemy rodzinne i zawodowe oraz ograniczenia z tym związane. Opozycja Słońca w Bliźniętach do Saturna w Strzelcu zapowiada szereg trudności zarówno w pracy, jak i w domu, jednocześnie sekstyl Słońca do Urana podpowiada, że nie tylko sobie z nimi poradzicie, ale dużo na tym zyskacie. Również sekstyl Wenus do Neptuna, pod wpływem którego pozostaniecie między 17 a 23 czerwca, może sypnąć nie tylko groszem, ale również sporą sumką, natomiast osoby zakochane poczują się w tym czasie jak w raju.

Kiedy 21 czerwca Słońce oraz Merkury opuszczą znak Bliźniąt i wkroczą do przyjaznego Raka, uaktywnią się wszystkie wasze najlepsze cechy charakteru – zdolność do współczucia i empatii, umiejętność opiekowania się dziećmi, dawanie wsparcia emocjonalnego. Uaktywnią się wasze talenty, szczególnie w dziedzinie artystycznej, staniecie się pełni energii i pomysłowości. Jedynie ostatnie dni czerwca mogą przynieść zamieszanie w relacjach przyjacielskich, starajcie się zachować umiar i wyrozumiałość.

Horoskop na maj 2017 dla Ryby

Wenus oraz koniunkcja Merkurego z Uranem w znaku Barana zapowiadają w pierwszej połowie maja niespodziewane zyski finansowe. Część pieniędzy postanowicie ulokować w bezpiecznych lokatach, do czego zachęca trygon Saturna do Merkurego, pozostałe środki natomiast przeznaczycie na sprawienie sobie przyjemności. Sekstyl Słońca do Neptuna w pierwszym tygodniu miesiąca pozwoli spędzić fantastycznie długi weekend, wybierzcie się do SPA lub złapcie „last minute”, wybierając się do miejsc, które dobrze znacie, dopiero od 4 maja, kiedy Merkury zacznie biec ruchem prostym możecie sobie pozwolić na zwiedzanie zupełnie nowych przestrzeni, które zachwycą was swoją niezwykłością. Trygon Słońca do Plutona, pod wpływek którego pozostaniecie między 5 a 15 maja pozwoli  zrobić czystki wśród przyjaciół, okaże się, że nie wszyscy wasi znajomi zasługują na to miano, poczujecie, że dość już macie osób o negatywnym nastawieniu, które wciąż narzekają lub zatruwają was swoimi zwierzeniami na temat klęsk, jakie je w życiu spotkały. W domu natomiast zabierzecie się za porządki i remonty, które sporo  mogą kosztować, ale pozwolą zająć się czymś konstruktywnym i pożytecznym. Opozycja Jowisza do Wenus w dniach 15 – 24 skłoni do rozrzutności, ale nie będziecie żałować pieniędzy na upiększenie otoczenia, łatwo też sypniecie groszem na zaplanowanie rodzinnych wakacji. Kiedy 20 maja Słońce opuści życzliwy znak Byka i wkroczy do Bliźniąt, pojawią się napięcia na linii dom – praca zawodowa, które zakończyć się mogą próbą sił, jeśli nie uda wam się odpowiednio szybko zareagować. Ostatni tydzień maja obfitować może w nieprzyjemne sytuacje, jeśli nie zrobicie użytku z wyobraźni oraz intuicji, która najlepiej podpowie jak wyjść z kryzysu. Nie pożyczajcie przyjaciołom pieniędzy, bo ich nie odzyskacie. Samotne Ryby muszą jeszcze trochę poczekać na partnera, który spełni ich oczekiwania, bądźcie cierpliwi, niebawem spotkacie kogoś na miarę swoich marzeń.

Horoskop na kwiecień 2017 dla Ryby

To już ostatni miesiąc, kiedy w waszym znaku przebywa Południowy Węzeł, zaburzając codzienne funkcjonowanie w sposób pozytywny i optymistyczny. 3 kwietnia do waszego znaku powróci radosna Wenus, od razu jednak napotka surowego Saturna, który powstrzyma jej romantyczne zapędy. Niektóre marzenia oraz miłosne zauroczenia, jakie przechowywaliście w sercu, powrócą we wspomnieniach, nie pozwólcie sobie na melancholię i ucieczkę od rzeczywistości, bo Słońce w znaku Barana, a od 20 kwietnia – w znaku Byka, ma wam wiele do zaoferowania. Uwagę skupicie na finansach, nauczycie się inwestować, ale ważne decyzje podejmujcie do 10 kwietnia, gdyż 11 kwietnia planeta Merkury rozpocznie bieg wsteczny, co jest niekorzystne dla zawierania umów, jednocześnie pełnia w Wadze pozbawi was obiektywizmu. Emocje dotyczące spraw finansowych wymkną się spod kontroli za sprawą podjętych wcześniej błędnych decyzji, worek z pieniędzmi się rozpruje i nie będziecie wiedzieli co z tym wszystkim zrobić. Planety radzą poradzić się kogoś doświadczonego, szczególnie jeśli sprawa dotyczy kredytu lub inwestowania w niepewne aktywa.

Między 13 a 20 kwietnia koniunkcja Słońca do Urana w Baranie wywoła lawinę pretensji ze strony przyjaciół, a także osób, z którymi łączą was wspólne zainteresowania lub działalność społeczna. Zachowajcie w tym czasie daleko idącą ostrożność w dziedzinie finansów, gdyż ktoś może  wykorzystać waszą dobrą wolę i spowodować straty trudne do odrobienia.

20 kwietnia Słońce opuści energetyczny znak Barana i wkroczy do spokojniejszego i bardziej wam życzliwego Byka, odzyskacie więc wiarę w siebie i ludzi. Za sprawą Merkurego, który następnego dnia wycofa się do Barana i utworzy koniunkcję z Uranem i trygon z Saturnem, powrócą niezałatwione problemy zawodowe, powodując frustrację. Nie pozwólcie się zdenerwować, za wszelką cenę zachowajcie spokój, to tylko przejściowe historie, które w dodatku nie dotyczą was osobiście. Nów w Byku, do którego dojdzie 26 kwietnia, może okazać się początkiem nowego projektu w dziedzinie komunikacji lub edukacji.

Horoskop na marzec 2017 dla Ryby

Festiwal planet w waszym znaku nadal trwa, do 20 marca możecie liczyć na natchnienie, które zapewni wam życiodajne Słońce, również Merkury do 13 marca pobudzi wyobraźnię i skłoni do zapisania myśli i pomysłów, jakie kłębić będą się wam w głowie. Neptun niezmiennie otacza opieką Ryby, szczególnie te urodzone w drugiej dekadzie znaku.

Między 1 a 6 marca okaże się, że musicie zweryfikować swoje przyjaźnie pod kątem lojalności, otrzymacie informacje, które was zbulwersują, musicie jednak wziąć pod uwagę, że nie wszystkie z nich są prawdziwe. Nie słuchajcie plotek, starajcie się podejść do wszystkiego w sposób racjonalny, aby nie pogubić się w gąszczu pół-prawd, jakimi jesteście otoczeni.

Do 10 marca starajcie się także zapanować nad wydatkami, nie będziecie co prawda narzekać na brak środków do życia, ale wasza sytuacja finansowa może się radykalnie zmienić – nagle postanowicie zainwestować w coś większego, zakupicie lub sprzedacie przedmioty wielkiej wartości, albo w inny sposób dokonacie przesunięcia środków. Niektóre Ryby będą zmuszone zaopiekować się osobami, które mają problemy z poruszaniem się, uczynicie to z chęcią, ponieważ znani jesteście z dobrego serca, umiejętności empatii i zdolności do ofiarnego zaangażowania się w problemy bliźnich.

12 marca nastąpi pełnia Księżyca w przeciwstawnym znaku Panny, poczujecie się nadmiernie obciążeni i skłonni do buntu. Opanujcie emocje, już niebawem sytuacja rozwinie się na waszą korzyść, ale jeszcze do 20 marca liczcie się ograniczeniami i trudnościami, głównie zawodowymi. W pracy jesteście podziwiani i szanowani, ale zbyt wiele wzięliście na swoje barki i zmęczenie da o sobie znać.

20 marca Słońce opuści wasz znak i wkroczy do znaku Barana oświetlając zgromadzone finanse. Będziecie skłonni wiele wydać na podróże zagraniczne i szkolnictwo wyższe. Zarobicie mnóstwo pieniędzy, będzie czym zarządzać, ale naruszycie także żelazną rezerwę. 28 marca, kiedy nastąpi nów Księżyca w znaku Barana, rozpoczniecie zupełnie nową inwestycję, która w przyszłości przyniesie większe zyski.

CM2017_789x158px

Horoskop na luty 2017 dla Ryby

Do 3 lutego powabna Wenus otaczać was będzie swoim urokiem, pozwalając zapomnieć o całym bożym świecie. Sielanka zakończy się, kiedy Wenus opuści wasz znak i wstąpi do bojowego Barana. Pojawią się co prawda dodatkowe pieniądze, ale postąpicie według zasady: „łatwo przyszło, łatwo poszło”. Słońce przemierzając do 18 lutego znak Wodnika osłabi Ryby energetycznie, to najtrudniejszy dla was czas w całym roku. Przede wszystkim trzeba będzie wykonać moc niewdzięcznej pracy, takiej jak segregowanie dokumentów, porządkowanie otoczenia, poprawianie budżetu, a takich zadań romantyczne i uduchowione Ryby nie znoszą. Warto jednak pokonać niechęć do wysiłków, bo planety obiecują w dniach 10- 18 lutego szereg korzyści zawodowych, które przyniosą w przyszłości dodatkowe pieniądze i to całkiem spore. Praca, której się teraz podejmiecie, wiązać się także może z podróżami zagranicznymi, co stanowi okazję do poznawania świata i sprzyja nawiązywaniu kontaktów międzynarodowych. Ryby związane z uczelniami otrzymają propozycję dodatkowych zajęć, nie odmawiajcie, bo ekstra zarobki okażą się wam bardzo potrzebne w niedalekiej przyszłości. Od 19 lutego, kiedy Słońce wkroczy do waszego znaku i ogrzeje swoimi promieniami, odzyskacie energię i zapał do działania. Pojawią się finansowe okazje, planety radzą jednak zachować ostrożność, ponieważ koniunkcja Słońca z Południowym Węzłem Księżycowym, do której dojdzie w dniach 21-22 lutego, wpłynie niekorzystnie na emocje i samopoczucie Ryb urodzonych w pierwszej dekadzie znaku. Kolejne dni przyniosą radykalne rozwiązania, które wpłyną na stan waszego konta, dojdzie do konfliktu z osobami, które do tej pory uważaliście za przyjaciół – okaże się że bardzo różnicie się w poglądach i w podejściu do zasad, klapki spadną wam z oczu i zakończycie znajomość, która nie daje szans na porozumienie. Nów w waszym znaku, połączony z zaćmieniem Słońca, do którego dojdzie 26 lutego, wyznaczy początek nowego rozdziału w życiu, może warto zrezygnować z czegoś, co do tej pory przynosiło wyłącznie straty.

CM2017_789x158px

Horoskop na styczeń 2017 dla Ryby

Od 3 stycznia przez cały miesiąc w waszym znaku gościć będzie powabna Wenus, obdarzając Ryby wdziękiem, wspaniałomyślnością i urokiem osobistym, Mars natomiast skłoni was do gwałtownego i jasnego wyrażania uczuć. Wolne Ryby mogą spotkać w tym miesiącu kogoś na dłużej, może nawet na całe życie. Jeżeli jakiś związek spełnił swoją funkcję, pozwólcie mu się zakończyć w pierwszej dekadzie stycznia, to czas na porządki w uczuciach i umyśle. Zróbcie miejsce na NOWE, które nadchodzi wielkimi krokami. Saturn w Strzelcu ograniczać będzie wasze zawodowe sukcesy jeszcze do końca roku, ale to czas dany wam na to, aby określić jasno swoje cele i priorytety. Niektóre wieloletnie przyjaźnie przejdą próbę, Wenus pozwoli wam dokonywać wyborów zgodnych z głosem serca.

Pierwsza dekada stycznia okaże się dla was bardzo znacząca, zrewolucjonizuje uczucia, zweryfikuje wszystkie związki, nie próbujcie powstrzymywać zmian, one są konieczne dla waszego rozwoju. Wenus pozwoli wam wznieść się ponad partykularne interesy i spojrzeć na wszystko z góry, z punktu widzenia uczuć wyższych i bezinteresownej miłości. Szczególnie w dniach 10 – 16 stycznia, kiedy pozostaniecie pod wpływem koniunkcji Wenus do Neptuna w waszym znaku, spodziewajcie się głębokich przemian w miłości i przyjaźni, pełnia Księżyca w Raku 12 stycznia otworzy wam serce i sprawi, że obdarzycie kogoś głębokim, romantycznym uczuciem. Dla Ryb w stanie wolnym okaże się to wielkim wyzwaniem, pokonacie swoją tendencję do skrywania uczuć, gotowi wyznać prawdę swego serca.

W dniach 15 – 24 stycznia nie próbujcie pokonywać głową muru, w pracy wasze działania napotkają opór nie do przezwyciężenia, zostaniecie poddani manipulacji osób, uznawanych za przyjaciół, pamiętajcie, że ktoś, kogo kochacie nie we wszystkim musi mieć rację. 19 stycznia Słońce zmieni znak i wkroczy do znaku Wodnika, poczujecie się osłabieni i wyczerpani, przestańcie walczyć z wiatrakami, bo niewiele wskóracie, zajmijcie się sobą, okażcie troskę najbliższym, poszukajcie ulubionych zajęć i skierujcie uwagę na wszystko, co sprawia przyjemność. W ostatnim tygodniu stycznia pilnujcie swoich finansów, unikajcie niepewnych interesów, a zarządzanie majątkiem starajcie się powierzyć specjalistom.

CM2017_789x158px

Horoskop na grudzień 2016 dla Ryby

Pierwsze dni grudnia wprowadzą zamieszanie w sprawach zawodowych, nie wszystko okaże się jasne i klarowne, możecie jednak liczyć na pomoc przyjaciół przy działaniach wyjaśniających. Starania o dotację lub zdobycie funduszy na realizację projektów okaże się łatwiejsze, niż przypuszczaliście, chociaż wiele spraw staraliście się robić w tajemnicy. Kieruje wami tłumiona złość, dopóki Neptun znajduje się w koniunkcji z Południowym Węzłem Księżycowym, uważajcie, bo możecie stracić wieloletnich przyjaciół. Cechuje was ostatnio niecierpliwość, która pogłębi się po 19 grudnia, kiedy Mars wkroczy do Waszego znaku. Pierwsze dwie dekady miesiąca zapowiadają się jednak korzystnie, szczególnie w sprawach finansowych, uda wam się skutecznie zdobyć pieniądze lub przeprowadzić przepływ większych funduszy.

Między 6 a 13 grudnia uzyskacie od osób przyjaznych niezbędne informacje, aby ruszyć do przodu z nowymi projektami. Dowiecie się też o zamierzeniach konkurencji, planety radzą, aby zachować je w tajemnicy, ponieważ dni między 15 a 19 grudnia obfitować będą w plotki i pomówienia, okaże się, że wiele z rewelacji, jakie usłyszycie to zwykła nieprawda lub zła wola innych osób. Tłumiona agresja wam nie służy, naturą Ryby jest miłość i pomoc potrzebującym, nie pozwólcie się opanować ukrytej frustracji, która wyjdzie na jaw po 19 grudnia.  Nie róbcie sobie wrogów z osób, które mogą być wam pomocne. W każdym razie dwie pierwsze dekady upłyną pracowicie, kariera ruszy do przodu, a życzliwości otrzymacie więcej, niż wam się wydaje.

Po 21 grudnia, kiedy Słońce wkroczy do Koziorożca, Mars przebywać będzie w waszym znaku, a Merkury zacznie się cofać, nie słuchajcie plotek i nauczcie się oddzielać pomówienia od rzetelnej krytyki, bo przyjaciele się od was odwrócą. Święta spędzicie w niewielkim gronie, wśród najbliższych, poczujecie się zmęczeni całym tym zgiełkiem i zapragniecie odpocząć. Sylwester najmilej spędzicie z ukochaną osobą przy lampce szampana w zaciszu domowego ogniska.

WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA
I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

CM2017_789x158px