Archiwa kategorii: Ryby – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Ryb 20-26 września 2021

Pełnia Księżyca w waszym znaku w koniunkcji z Neptunem wywoła w poniedziałek sporo emocji i wpłynie na relacje z partnerami, zarówno osobistymi, jak i biznesowymi, ponieważ okaże się, że kierują wami sprzeczne motywacje. Ostatecznie trygon Merkurego do Jowisza pomoże nawiązać porozumienie w sprawach zasadniczych. Od wtorku do czwartku Księżyc w znaku Barana uaktywni was w sprawach finansowych, Merkury w kwadraturze z Plutonem wymusi otwartość w relacjach z przyjaciółmi. W środę Słońce opuści przyjazną Pannę i zawita do znaku Wagi, rozpoczynając miesiąc, w którym liczyć się będzie zarządzanie wspólnymi zasobami finansowymi. W czwartek po południu Księżyc wejdzie do życzliwego Byka, ale następnego dnia znajdzie się w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem, pozostającym w opozycji z Wenus, sprawy prowadzone z naukowcami lub obcokrajowcami przybiorą nieoczekiwany obrót. W czasie weekendu trygon Marsa do Saturna skłoni do wysiłku, natomiast w niedzielę Księżyc w Bliźniętach sprawi, że staniecie się bardziej komunikatywni.

Horoskop tygodniowy dla Ryb 13-19 września 2021

Opozycja Słońca do Neptuna w waszym znaku może przynieść na początku tygodnia zmiany nastroju, wahania i trudności w zajęciu stanowiska wobec oczekiwań, jakie ma wobec was partner życiowy lub biznesowy. Księżyc w Strzelcu w poniedziałek i wtorek skupi uwagę na sprawach zawodowych oraz związanych ze zdobywaniem wiedzy. W środę Mars, planeta aktywności i działania, opuści przeciwległy znak Panny i wejdzie do Wagi, tracąc wiele ze swojej skuteczności, starajcie się więc zachować ostrożność w zarządzaniu wspólnymi finansami oraz inwestowaniu w niepewne interesy. W środę i czwartek Księżyc w życzliwym Koziorożcu zachęci do kontaktów z przyjaciółmi, szczególnie z osobami, z którymi wspólnie pracujecie. Trygon Słońca do Plutona pozwoli nawiązać silną więź, pod warunkiem, że otworzycie się i zdobędziecie na całkowitą szczerość. W piątek i sobotę Księżyc w Wodniku sprawi, że nawet w licznym gronie poczujecie się samotni, tym bardziej, że Wenus znajdzie się w kwadraturze do Saturna, trudno więc będzie wyrazić swoje uczucia. W niedzielę Księżyc w waszym znaku pozwoli oddać się ulubionym zajęciom.

Horoskop tygodniowy dla Ryb 6-12 września 2021

Nów Księżyca w przeciwległym znaku Panny, w korzystnym aspekcie z Uranem w Byku, zapowiada nawiązanie nowej przyjacielskiej relacji. Aspekty Wenus z Jowiszem i Plutonem wskazują na napięcie związane z planowanymi inwestycjami, które pomimo że zapowiadają się na dochodowe, wymagać będą wyrzeczeń. Trygon Marsa w Pannie do Plutona w życzliwym Koziorożcu wskazuje na presję, jaką wywrzeć na was mogą przyjaciele. W środę i czwartek Księżyc w Wadze skłoni do rozmów, ustaleń i negocjacji biznesowych, które zmierzać będą w kierunku porozumienia. Wejście w piątek Wenus i Księżyca do znaku Skorpiona sprawi jednak, że staniecie się mniej skłonni do kompromisu a bardziej gotowi walczyć o swój interes. W niedzielę Księżyc wkroczy do znaku Strzelca, co zachęci do aktywnego spędzenia czasu.

Horoskop tygodniowy dla Ryb 30 sierpnia–5 września 2021

W poniedziałek Merkury opuści przeciwległy znak Panny i przejdzie do Wagi, zaczniecie więc częściej myśleć o planowanych inwestycjach. Księżyc w Bliźniętach w poniedziałek i wtorek skłoni do szczerych rozmów z domownikami, szczególnie na temat ich samopoczucia. Od środy do piątku Księżyc w życzliwym Raku rozbudzi potrzebę romantycznych przeżyć oraz emocjonalnych zwierzeń, możecie w tych dniach być trochę przewrażliwieni i skłonni do wzruszeń. Opozycja Marsa w przeciwległej Pannie do Neptuna w waszym znaku może w niektórych przypadkach doprowadzić do nieporozumień w związkach, działanie partnera uznacie za zbyt napastliwe lub agresywne. W czasie weekendu Księżyc w Lwie rozbudzi potrzebę kontaktu z dziećmi lub osobami wymagającymi wsparcia, co zwykle poprawia samopoczucie oraz samoocenę wrażliwym i ofiarnym Rybom. W niedzielę trygon Merkurego z Saturnem powoli podjąć właściwe decyzje, dotyczące przyszłych inwestycji.