Archiwa kategorii: Ryby – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Ryb 26 października – 1 listopada 2020

W poniedziałek i wtorek Księżyc w waszym znaku sprzyja relaksowi, medytacji oraz zajmowaniu się własnymi sprawami. W środę Wenus opuści przeciwległy znak Panny i wkroczy do Wagi, w której czuje się znakomicie, tego samego dnia zawita tam również Merkury w fazie retro – to znakomity moment, aby zastanowić się nad przyszłymi inwestycjami, nie podejmujcie jednak wiążących decyzji do 3 listopada, dopóki Merkury nie wróci do ruchu prostego. Słońce w życzliwym Skorpionie skłania do zdobywania wiedzy, jednak w sobotę, kiedy dojdzie do pełni Księżyca w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem, sprawy nauczania zaczną się komplikować a proponowane rozwiązania okażą się mocno bulwersujące. W czasie weekendu kwadratura Merkurego do Saturna zachęca do pozostania w domu, wizytę na cmentarzach rodzinnych odłóżcie na późniejszy, bezpieczniejszy termin.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop tygodniowy dla Ryb 19 – 25 października 2020

W poniedziałek i wtorek unikajcie podróży, nawet krótkich, bo opozycja Merkurego do Urana wpłynie destabilizująco i możecie zgubić drogę lub nie trafić do miejsca przeznaczenia. Niektóre rozmowy nabiorą charakteru sprzeczek lub przekaz informacji okaże się dla was zaskakujący a nawet bulwersujący. Otrzymane wiadomości będą sprzeczne lub mocno przesadzone. Kwadratura Marsa do Jowisza sprawi, że wydacie więcej pieniędzy, niż planowaliście, nie powinniście się jednak tym przejmować, ponieważ trygon Wenus, przebywającej w przeciwległym znaku Panny, do Jowisza w Koziorożcu, zapewni wam dopływ dodatkowych środków i podczas gdy inni martwią się o zarobki w związku z ograniczeniami epidemiologicznymi, wy macie szansę spaść na „cztery łapy” i wyjść ze wszystkiego zwycięsko. Niektóre Ryby zupełnie nagle zakochają się i przeżyją piękne chwile w świecie spełnionych marzeń. W piątek Słońce zawita do przyjaznego znaku Skorpiona, co jeszcze bardziej wpłynie na poprawę samopoczucia.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop tygodniowy dla Ryb 12 – 18 października 2020

Sekstyl Jowisza z Neptunem w waszym znaku sprzyja przyjaźni i rozwojowi empatii. Sekstyl Merkurego do Wenus pozwoli w poniedziałek i wtorek miło spędzić czas z bliskimi, korzystajcie dopóki się da, ponieważ sytuacja ogólna wymusi ograniczenia, które odbiją się na waszej sytuacji finansowej. Napięte aspekty Słońca, Marsa oraz Plutona i Saturna wpłyną na potrzebę ulokowania zasobów w pewnym miejscu, zapragniecie zainwestować, nie jest to jednak odpowiedni czas do podejmowania ważnych decyzji – od środy Merkury w życzliwym znaku Skorpiona zmieni bieg na wsteczny i będzie się cofał do 3 listopada, powstrzymajcie się w tym czasie od wprowadzenia w życie pomysłów na inwestycje, bo okażą się nietrafione. W piątek dojdzie do nowiu Księżyca z znaku Wagi, ktoś nowy pojawi się w waszym życiu.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy