Archiwa kategorii: Ryby – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Ryby 15 – 21 października 2018

Miłość może pojawić się nagle w sposób nieoczekiwany lub spotkacie dawno nie widzianą, drogą wam osobę, nie róbcie sobie jednak wielkich nadziei, ponieważ nie jest to dogodny czas na rozpoczynanie nowych związków. Jeśli zaplanowaliście na ten tydzień podróże, to pojawią się nieprzewidziane okoliczności, które utrudnią wyjazd, trzeba uzbroić się w cierpliwość i zapanować nad irytacją. Osoby związane z nauczaniem spotkają się pod koniec tygodnia z ukrytymi atakami, na które nie zasłużyły. Na jaw wyjdą plotki, pomówienia oraz tajne informacje, co może godzić w wasze dobre imię. Wasze samopoczucie znacznie się poprawi w czasie weekendu, warto w tym czasie spotkać się z przyjaciółmi, zwierzyć się z problemów i uzyskać wsparcie, słuchajcie intuicji, ona nigdy was nie zawiedzie.
CzaroMarownik 2019

Horoskop tygodniowy dla Ryby 8 – 14 października 2018

W grupie przyjaciół lub osób, z którymi związani jesteście wspólnotą zainteresowań, dojdzie do konfrontacji i okaże się to na tyle nieprzyjemne, że wzbudzi w was wiele negatywnych uczuć – starajcie się ukryć emocje, jeśli nie chcecie stracić kontroli nad sytuacją. Niestety, od środy, kiedy Merkury wkroczy do Skorpiona, utworzy trudne aspekty i ujawni sekrety, sytuacja stanie się napięta i nie do wytrzymania. Uważajcie, aby nie powiedzieć o kilka słów za dużo, bo nie zostanie to dobrze odebrane. Ukryci wrogowie pokażą swoje oblicze, niektóre osoby zostaną oskarżone o czyny, których nie popełniły lub starały się ukryć ze wszystkich sił. Da się wam we znaki nadużywanie władzy przez osoby, którym do tej pory dawaliście na to przyzwolenie.
CzaroMarownik 2019

Horoskop tygodniowy dla Ryby 1 – 7 października 2018

Na początku tygodnia kontrowersje wzbudzą sprawy związane z przyjaciółmi lub gronem osób, z którymi wiąże was wspólnota zainteresowań, trudno wam się będzie pogodzić ze odmiennym stanowiskiem wobec problemów dotyczących wszystkich w równym stopniu. Zgłosicie votum separatum, ale nie zostanie ono uwzględnione, co wywoła niepokój i frustrację. Od piątku Wenus w życzliwym znaku Skorpiona zmieni bieg na wsteczny i utworzy kwadraturę z przebywającym w Wodniku Marsem – uważajcie, bo za waszymi plecami uaktywnią się ukryci wrogowie i mogą zacząć działać na waszą szkodę. Weekend starajcie się spędzić w gronie osób, do których macie zaufanie i którym możecie powierzyć swoje sekrety.
CzaroMarownik 2019

Horoskop tygodniowy dla Ryby 24 – 30 września 2018

Czekają was niespodziewane wydatki, co wywoła emocje i niepotrzebny niepokój. Pełnia w znaku Barana, do której dojdzie w nocy z poniedziałku na wtorek, uświadomi wam jasno sytuację finansową, w jakiej się znajdujecie. Ogarnąć was mogą wątpliwości i niepewność odnośnie planowanych inwestycji, bowiem wymagać będą naruszenia oszczędności lub żelaznej rezerwy. Niektóre osoby zachęcać was mogą do ryzykownych spekulacji, inne doradzą daleko idącą ostrożność – trudno w takiej sytuacji podejmować decyzje, najlepiej więc wstrzymać się od jednoznacznych deklaracji, czas działa na waszą korzyść.

Horoskop tygodniowy dla Ryby 17 – 23 września 2018

Informacje, które ostatnio otrzymaliście, okażą się tak niezwykłe, że jeszcze przez cały tydzień nie będziecie mogli dojść do siebie. Nie wszystko okaże się jasne i zrozumiałe, ale na zawsze zmieni wasz stosunek do pewnej osoby. Do najważniejszych ustaleń dojdzie w czwartek, kiedy Merkury znajdzie się „w sercu” Słońca, dopiero wtedy jasne okażą się okoliczności decyzji podjętych przez partnerów osobistych lub biznesowych. Nie macie wyjścia, będziecie zmuszeni dostosować się do zmian, jakie was czekają. W czasie weekendu starajcie się oderwać od problemów i spraw, na które nie macie wpływu, zróbcie coś dla siebie, zadbajcie o swój wygląd, wybierzcie się na zakupy – powinno to poprawić wasze samopoczucie.

Horoskop tygodniowy dla Ryby 10 – 16 września 2018

We wtorek, kiedy Mars zmieni znak, wkroczy do Wodnika i utworzy kwadraturę do Wodnika oraz Wenus, uświadomicie sobie że osoby, które do tej pory obdarzaliście zaufaniem, wcale dobrze wam się życzą. Od środy do piątku opozycja Merkurego w Pannie  do Neptuna w waszym znaku, wprowadzi chaos informacyjny, usłyszycie o wielu bulwersujących sprawach, ale okaże się, że są oparte głównie na przypuszczeniach. Trudno będzie się rozeznać, która ze stron ma rację, tymczasem wiele osób będzie oczekiwać od was sprawiedliwego osądu – horoskop radzi nie wypowiadać się jednoznacznie na temat kontrowersyjnych wydarzeń, dopóki nie otrzymacie wyczerpujących informacji.

Horoskop tygodniowy dla Ryby 3 – 9 września 2018

Słońce w Pannie w opozycji do przebywającego w waszym znaku Neptuna pozwoli wam zrealizować marzenia. Ogarnie was potrzeba zaopiekowania się osobami potrzebującymi, pokażecie się od swojej najlepszej strony, okazując empatię i wsparcie partnerowi osobistemu. Do czwartku pozostaniecie pod urokiem kogoś niezwykłego, obcokrajowca lub osoby posiadającej prestiż i uznanie. Druga połowa tygodnia, kiedy Merkury wkroczy do przeciwległego znaku Lwa i utworzy wielki trygon z Saturnem i Uranem, pozwoli wam utrwalić stare i zawrzeć nowe przyjaźnie i znajomości, które będą miały kardynalny wpływ na waszą karierę. W czasie weekendu nie dajcie się sprowokować i unikajcie konfliktu z przyjacielem, nie warto tracić długo budowanej relacji z powodu niewiele znaczącego błędu.

Horoskop tygodniowy dla Ryby 27 sierpnia – 2 września 2018

Najbardziej istotne i znaczące okażą się w tym tygodniu relacje, zarówno osobiste, jak i biznesowe. Słońce w znaku Panny, w aspekcie z Saturnem i Uranem, zachęci  was zarówno do kultywowania tradycji, jak i wprowadzenia nowości we wszystkie ważne dziedziny życia. Chętnie spotkacie się zarówno ze starymi znajomymi, jak i nawiążecie nowe przyjaźnie, dotyczy to szczególnie osób urodzonych w pierwszej dekadzie znaku. To również znakomity moment, aby zatroszczyć się o zdrowie własne oraz bliskich. Uda się rozwiązać sporne kwestie z podwładnymi i współpracownikami. Niektóre Ryby podejmą w piątek nieoczekiwane decyzje związane z formą spędzenia najbliższego weekendu, zdajcie się na intuicję i nie bójcie się tego, co nieznane.