Archiwa kategorii: Ryby – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Ryby 14 – 20 października 2019

Niektóre Ryby na początku tygodnia starać się będą o kredyt lub dofinansowanie projektu, inne zapragną odzyskać zainwestowane lub pożyczone pieniądze, do czego przyczyni się kwadratura Słońca do Plutona. Natomiast sprawy międzynarodowe oraz związane z nauczaniem mają szansę ułożyć się po waszej myśli, na co wpłynie najpierw sekstyl Merkurego w Skorpionie do Saturna, a następnie Plutona w życzliwym Koziorożcu, nawiążecie nowe, interesujące znajomości, które z czasem mogą przekształcić się w prawdziwą przyjaźń. W środę trygon Merkurego do Neptuna w waszym znaku ułatwi zdobycie cennych informacji. W czasie weekendu warto wybrać się w podróż lub pogłębić wiedzę w interesującej was dziedzinie.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Ryby 7 – 13 października 2019

W dziedzinie zarządzania wspólnymi pieniędzmi oraz związanymi z tym inwestycjami w poniedziałek i wtorek, kiedy pozostawać będziecie pod wpływem kwadratury Słońca do Jowisza, rady przyjaciół okażą się niezbyt pomocne. Jeśli staraliście się o dotację, liczcie się z tym, że niełatwo ją będzie uzyskać. Początek tygodnia może się też okazać niezbyt korzystny dla podróżowania, ze względu na opozycję Merkurego do Urana. Druga połowa tygodnia natomiast będzie obiecująca dla zawodowych planów, czemu sprzyja sekstyl Słońca do Jowisza. Kwadratura Słońca do Plutona ostrzega, że na zwrot pożyczki od przyjaciół będziecie musieli jeszcze trochę poczekać, nie jest do dobry moment na staranie się o kredyt. Pełnia Księżyca, do której dojdzie w niedzielę, uświadomi wam stan finansów i wywoła wzburzenie, ponieważ ktoś znowu zwróci się do was o pożyczkę.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Ryby 30 września – 6 października 2019

W pierwszej połowie tygodnia możecie czuć się nieco rozkojarzeni, niezbyt dobrze też wpłynie na was kwadratura Wenus do Plutona, niektóre Ryby zmierzą się z koniecznością zarządzania wspólnymi funduszami, a nie wszystko okaże się jasne, inne zmuszone być mogą do wysłuchiwania zwierzeń przyjaciół, dowiedzą się przy tym o nich różnych skrywanych tajemnic, co nie zawsze okaże się miłe. W czwartek Merkury przesunie się do życzliwego znaku Skorpiona, łatwiej wam będzie zrozumieć zawiłe sprawy i podejmować trafne decyzje, w piątek natomiast Mars opuści znak Panny i wkroczy do Wagi, kierując waszą aktywność na sprawy finansów, ubezpieczeń oraz tajemnic życia. Kwadratura Słońca do Saturna utrudni w niedzielę kontakty z przyjaciółmi.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Ryby 23 – 29 września 2019

Słońce opuści w poniedziałek przeciwległy znak Panny i wkroczy do znaku Wagi, rozpoczynając miesiąc, w którym warto zatroszczyć się swoje oszczędności. Dzięki sekstylowi Merkurego do Jowisza pierwsza połowa tygodnia okaże się korzystna dla nawiązania zawodowych kontaktów międzynarodowych, szczególnie jeśli zajmujecie się publikacjami, nauką, literaturą, tłumaczeniami lub organizacją szkoleń. Kwadratura Wenus do Saturna wprowadzi utrudnienia w relacje z przyjaciółmi, ale na krótko, bowiem już w czasie weekendu sekstyl Wenus do Jowisza poprawi każdy rodzaj stosunków międzyludzkich, szczególnie w dziedzinie spraw zawodowych. Kariera ruszy do przodu, starajcie się nie przegapić szansy, jaka się w tych dniach pojawi.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Ryby 16 – 22 września 2019

Kwadratura Jowisza w Strzelcu do Neptuna w waszym znaku zapowiada nadmiar obowiązków, wiele wyzwań zawodowych, które chętnie bierzecie na swoje barki, ale którym możecie nie sprostać ze względu na stan zdrowia lub niewystarczający zasób informacji. Trygon Marsa do Plutona sygnalizuje natomiast, że niektóre związki przyjaźni wymagają głębokiej transformacji. Ktoś z bliskich będzie domagał się od was wsparcia, możecie podjąć się pomocy, ale poczujecie się wykorzystani. Słońce w przeciwległym znaku Panny nadal podkreśla znaczenie związków. Wenus z Merkurym w znaku Wagi podpowiadają, że wasze oszczędności i wspólne finanse znacznie się polepszą.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Ryby 9 – 15 września 2019

Pracy nadal macie bardzo dużo, a opozycja Słońca w przeciwległej Pannie do Neptuna w waszym znaku, wywoła na początku tygodnia trochę perturbacji, trudno się będzie zorientować, o co chodzi. Kwadratura Marsa w Pannie do Jowisza w Strzelcu, zapowiada presję i naciski ze strony partnerów, zarówno osobistych, jak i biznesowych. Wasza wrażliwość zostanie wystawiona na próbę w piątek i sobotę, kiedy pozostawać będziecie pod wpływem pełni Księżyca w waszym znaku, otrzymane wiadomości wyprowadzą was z równowagi, a rozmowa z bliską osobą, do której dojść może w piątek po południu, wywoła zwiększone emocje. W sobotę zarówno Wenus, jak i Merkury, opuszczą przeciwległy znak Panny i przesuną się do Wagi, możecie zacząć podejmować zarówno uczuciowe, jak i biznesowe decyzje bez obawy o straty finansowe.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku