Archiwa kategorii: Ryby – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Ryby 20 – 26 stycznia 2020

Słońce w poniedziałek opuści życzliwy znak Koziorożca i wkroczy do Wodnika rozpoczynając miesiąc, w którym osoby spod znaku Ryb czują się słabsze i pozbawione energii. Ten tydzień jednak możecie zaliczyć do udanych, jeśli wykorzystacie szanse, jakie pojawią się od środy do soboty, kiedy Wenus w waszym znaku utworzy sekstyl z Jowiszem w Koziorożcu – możecie nawiązać intratne międzynarodowe kontakty, zawrzeć przyjaźń z wartościową osobą lub zacząć tworzyć piękne przedmioty. Humor popsuć może jedynie awaria niektórych urządzeń służących komunikacji, takich jak telefon, komputer czy samochód, w wyniku kwadratury Słońca do Urana. W czasie weekendu czekają was dodatkowe zadania zawodowe, nie lubicie działać pod presją, tym razem jednak jeśli uruchomicie swoją kreatywność efekty mogą okazać się bardzo twórcze.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Ryby 13 – 19 stycznia 2020

W poniedziałek do waszego znaku zawita powabna i kochliwa Wenus, w dodatku od razu utworzy kontakt z Uranem w przyjaznym Byku – wolne Ryby, szczególnie urodzone w pierwszej dekadzie znaku (20-29.02), mają szansę zakochać się na zabój, spotkać na swej drodze niezwykłą osobę, która skradnie im serce. Natomiast koniunkcja wielu planet w życzliwym Koziorożcu pozwoli zmierzyć się z problemami przyjaciół – zanim zaoferujecie pomoc sprawdźcie, czy nie wpłynie to niekorzystnie na waszą osobistą sytuację, naprawianie świata trzeba zacząć od samych siebie. W piątek Merkury także zmieni znak i wkroczy do Wodnika, tworząc napięty aspekt z Uranem, pozostańcie uważni i dbajcie przede wszystkim o poprawę własnego nastroju.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Ryby 6 – 12 stycznia 2020

Sekstyl Merkurego i Słońca w życzliwym Koziorożcu do Neptuna w waszym znaku sprzyjają zwierzeniom, ktoś z przyjaciół może potrzebować waszego wsparcia, którego z chęcią udzielicie. W piątek pełnia połączona z zaćmieniem Księżyca w Raku, wywoła niepokój związany z dziećmi, horoskop radzi zachować spokój i kierować się rozumem zamiast emocjami, zwłaszcza że koniunkcja 4 planet przebywających w Koziorożcu – Merkurego, Słońca, Saturna i Plutona, zapowiada zmiany i głęboką transformację w relacjach zarówno z dziećmi, jak i przyjaciółmi. Decyzje podjęte pod koniec obecnego i na początku przyszłego tygodnia wpłyną na sposób, w jaki będziecie w przyszłości budować ważne dla was relacje. Mars w Strzelcu zachęci do rozwoju kariery i wzmocni starania o awans.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Ryby 30 grudnia 2019 – 5 stycznia 2020

Stellum w przyjaznym znaku Koziorożca działa na was ożywczo, chętnie więc wybierzecie się na sylwestrową imprezę, która dla niektórych Ryb okaże się niezapomniana. Księżyc w waszym znaku sprawi, że będziecie błyszczeć jak gwiazdy, skupiając wokół siebie grono wielbicieli i wielbicielek. Atmosfera będzie taka jak lubicie – pełna niedopowiedzeń, romantyzmu i tajemnic. W czwartek koniunkcja Merkurego z Jowiszem w życzliwym Koziorożcu przyniesie spotkania w gronie przyjaciół, łatwo tez złapiecie kontakt z cudzoziemcami, natomiast następnego dnia, gdy Merkury zbliży się do Południowego Węzła Księżycowego, ogarną was nostalgiczne wspomnienia i żal za tym, co odeszło. Od piątku  Mars w znaku Strzelca rozbudzi ambicje i skłoni do wyścigu o awans.

Szampańskiego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku 2020!
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Ryby 23 – 29 grudnia 2019

Tym razem Święta Bożego Narodzenia spędzicie w licznym towarzystwie, nie tylko rodziny, ale również przyjaciół i osób dopiero poznanych. Trygon Słońca do Urana, który uściśli się w Wigilię, nie tylko uprzyjemni świąteczne dni, ale sprawi, że prezenty okażą się zaskakująco miłe. Koniunkcja Słońca z Jowiszem, w połączeniu z nowiem i zaćmieniem Słońca w przyjaznym Koziorożcu, pozwoli nawiązać nowe znajomości przy świątecznym stole, starajcie się jednak nie nadużywać alkoholu, bo czar pryśnie, a następnego dnia obudzicie się z kacem i poczuciem straconej okazji. Zaraz po Świętach rzucicie się w wir pracy, nawet jeśli macie dni wolne, wasze myśli krążyć będą wokół zawodowych zadań.

WSPANIAŁYCH, MAGICZNYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT
BOŻEGO NARODZENIA!
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Ryby 16 -22 grudnia 2019

Czekają was w tym tygodniu liczne spotkania z przyjaciółmi oraz osobami wpływowymi, do czego przyczyni się trygon Jowisza do Urana. Na rozmaitych „śledzikach” uda się pchnąć do przodu sprawy, które ostatnio nie dawały wam spokoju. Sekstyl Marsa do Saturna i Plutona skieruje energię na przeprowadzenie zawodowych zamierzeń w oparciu o przyjaźnie międzynarodowe. W piątek Merkury w Strzelcu utworzy kwadraturę z Neptunem w waszym znaku – nie powinniście wierzyć wszystkim obietnicom i deklaracjom, składanym przez przełożonych, pomimo zapewnień awans może was ominąć. W niedzielę Słońce wkroczy do życzliwego znaku Koziorożca rozpoczynając miesiąc, w którym liczyć się będzie przede wszystkim długoletnia przyjaźń.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku