Archiwa kategorii: Ryby – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Ryby 18 – 24 czerwca 2018

Wielki trygon w znakach wodnych, tym razem z udziałem Merkurego, wybitnie sprzyja odpoczynkowi i wszelkiego rodzaju podróżom, szczególnie zagranicznym, nie wahajcie się więc dłużej, pakujcie walizkę i jedźcie tam, gdzie was oczy poniosą. To również układ bardzo dobrze wpływający na każdy rodzaj twórczości, zwłaszcza od wtorku do czwartku otwórzcie się na to, co podpowiedzą wam Muzy, słuchajcie intuicji i zapisujcie wszystko, co wam wpadnie do głowy. Kiedy w czwartek Słońce zmieni znak i wkroczy do znaku życzliwego Raka, zajmiecie się tym, co lubicie robić najbardziej, inspiracją staną się dla was dzieci oraz ich potrzeby. W czasie weekendu nie siedźcie w domu, bo nie warto, sekstyl Słońca do Urana obiecuje niecodzienne wydarzenia i nawiązanie zaskakujących znajomości.

Horoskop tygodniowy dla Ryby 11 – 17 czerwca 2018

W tym tygodniu do głosu mogą dojść ukryci wrogowie, staniecie się nagle obiektem skrytych ataków, o czym dowiecie się z opóźnieniem. We wtorek wieczorem przyjazny znak Raka opuści kochliwa Wenus, ale już następnego dnia wkroczy tam Merkury, więc nie zanikną myśli o miłości, a kontakty z kochanymi osobami oraz z dziećmi przejdą w fazę bardziej intelektualną, związaną z wymianą poglądów. W domu lub w pracy macie szansę od czwartku rozpocząć nowy projekt związany z przekazem informacji. W piątek w pracy czeka was „burza w szklance wody”, nie zwracajcie na to uwagi, bo nie warto angażować się w sprawy, które nie są tego warte. W czasie weekendu spotkanie z przyjaciółmi może nie dojść do skutku.
Odkryj magię kart Tarota

Horoskop tygodniowy dla Ryby 4 – 10 czerwca 2018

Ryby, szczególnie osoby urodzone w drugiej dekadzie znaku, czeka w tym tygodniu kolorowy zawrót głowy za sprawą kwadratury Słońca i Merkurego do Neptuna w waszym znaku. Z jednej strony może to być okres wybitnie twórczy, pomysły same będą pchały się do głowy, z drugiej natomiast zabraknie wam siły i cierpliwości, aby wprowadzić je w czyn. Trudno będzie przekazać wszystko, co nagromadziło się w wyobraźni, możecie więc zostać źle zrozumiani, zwłaszcza w sprawach zawodowych oraz rodzinnych zaistnieją okoliczności utrudniające wzajemne porozumienie. Starajcie się wprowadzić więcej konkretu w swoje pomysły, aby stały się jasne dla wszystkich. Ryby zakochane ulegną uczuciu zazdrości za sprawą plotek, jakie do nich dotrą – trzeba mieć więcej zaufania dla osób, które się kocha.

Horoskop tygodniowy dla Ryby 28 maja – 3 czerwca 2018

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, pakujcie manatki i jedźcie tam, gdzie was oczy poniosą – każda podróż okaże się dla was zbawienna. Wielki trygon w znakach wodnych, złożony z Wenus, Jowisza i Neptuna, który przebywa w waszym znaku, obiecuje romantyczną eskapadę i spełnienie marzeń. Szczególnie szczęśliwy okaże się ten układ dla Ryb urodzonych w drugiej dekadzie znaku, przyniesie nową miłość, powodzenie, popularność, a także zasili finansowo niektóre osoby – na wszelki wypadek wypełnijcie kupon totolotka. Największe emocje nadejdą w środę, kiedy znajdziecie się pod wpływem pełni Księżyca w znaku Strzelca, to dobry moment na podjęcie ważnych decyzji, zarówno zawodowych, jak i osobistych.
Odkryj magię kart Tarota

Horoskop tygodniowy dla Ryby 21 – 27 maja 2018

Pojawi się okazja, żeby zrealizować marzenia i wybrać się w podróż zagraniczną, która okaże się romantyczną przygodą, o której będziecie długo pamiętać. Układ planet sprzyja zarówno krótkim, jak i dłuższym wyjazdom, pakujcie więc walizki i jedźcie tam, gdzie jeszcze nie byliście. Ryby, które zdecydują się pozostać w domu, odniosą sukcesy w dziedzinie sztuki i literatury, warto rozpocząć naukę czegoś nowego i rozwijać pasje, ponieważ wasz horoskop obiecuje zielone światło dla każdego rodzaju twórczości. Osoby szukające swojej drugiej połówki mają szansę spotkać kogoś wyjątkowego, to może być związek na dłużej, ale musicie wykazać się stałością i poważnym podejściem do partnera.

Horoskop tygodniowy dla Ryby 14 – 20 maja 2018

Od wtorku, kiedy Uran zmieni znak i wkroczy do znaku życzliwego Byka, pojawią się ciekawe wyzwania intelektualne, możecie w przeciągu najbliższych 7 latach pogłębić wiedzę związaną z przekazem informacji, otrzymacie propozycje ciekawych oraz intrygujących podróży. W środę do znaku Wodnika wkroczy Mars i utworzy kwadraturę z Uranem, uważajcie na osoby, które udają przyjaciół, a tak naprawdę są waszymi ukrytymi wrogami. Pod koniec tygodnia czekają was spotkania ze starymi, wypróbowanymi przyjaciółmi, czemu sprzyja trygon Merkurego do Saturna. Kiedy w niedzielę Wenus opuści znak Bliźniąt i wkroczy do Raka, tworząc sekstyl z Uranem, wolne Ryby urodzone w pierwszej dekadzie znaku czeka nagły i niespodziewany romans, nawet jeśli nie przetrwa próby czasu, pozostawi po sobie miłe, romantyczne wspomnienia.
Odkryj magię kart Tarota

Horoskop tygodniowy dla Ryby 7 – 13 maja 2018

Niektóre Ryby z dnia na dzień postanowią zrealizować swoje marzenia i wybiorą się na ciekawą eskapadę za granicę, czemu sprzyjają super tanie majowe last minute. Pod koniec tygodnia wydacie masę pieniędzy na rzeczy, których w ogóle nie potrzebujecie, ale nie żałujcie, bo już niedługo wasze finanse zatrzymają się na w miarę równym poziomie i przestaną podlegać ciągłym zmianom. Osoby uznawane za przyjaciół lub związane z wami wspólnymi zainteresowaniami mogą pozbawić was źródła dodatkowego dochodu, ale i tak świetnie dacie sobie radę. Ryby, które zdecydują się pozostać w domu oraz w pracy, zajmą się twórczością lub zaopiekują się kimś bliskim, kto czuje się samotny i zagubiony.

Horoskop tygodniowy dla Ryby 30 kwietnia – 6 maja 2018

Słońce w sekstylu do Neptuna w waszym znaku sprzyja błogiemu lenistwu i krótkim wyjazdom za miasto. W poniedziałek, podczas pełni Księżyca w znaku Skorpiona, kontakty międzynarodowe oraz sprawy związane z nauczaniem wzbudzą emocje i wywołają dyskomfort, poradzicie sobie jednak ze wszystkim doskonale, bowiem Słońce przebywa w życzliwym znaku Byka, zasilając Ryby pozytywną energią. Końcówka tygodnia natomiast okaże się problematyczna za sprawą kwadratury Wenus do Neptuna, domownicy wyprowadzą was z równowagi, ich zachowanie uznacie za nierozważne, szczególnie w sprawach finansowych. Może zajść konieczność zaopiekowania się kimś z otoczenia, to akurat potraficie robić znakomicie.