Archiwa kategorii: Ryby – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Ryb 17-23 stycznia 2022

Jakaś przyjaźń pokaże swoje mroczne oblicze, gdy pozostawać będziecie pod wpływem pełni Księżyca w Raku, której towarzyszy koniunkcja Słońca z Plutonem. Możecie spodziewać się zwierzeń i wyjawienia tajemnic, czasami nieprzyjemnych, wzbudzi to we wrażliwych Rybach moc emocji.  Od wtorku do czwartku Księżyc w Lwie zachęci do troski o zdrowie, skłoni też do opieki nad dziećmi. W czwartek Słońce opuści życzliwego Koziorożca i wkroczy do znaku Wodnika, rozpoczynając miesiąc, w którym zwykle dysponujecie mniejszym zasobem energetycznym, warto więc wrzucić na luz i więcej odpoczywać. Od czwartku do soboty Księżyc w przeciwległej Pannie skłoni do zajmowania się sprawami innych ludzi, głównie partnerów osobistych lub biznesowych. Sobotni wieczór, kiedy Księżyc zawita do towarzyskiej Wagi, warto spędzić w kontakcie ze sztuką, w teatrze, kinie lub na koncercie, jeśli warunki epidemiologiczne pozwolą, lub wspólnie z bliskimi obejrzeć ulubiony film, posłuchać muzyki – takiemu spędzaniu czasu sprzyja również trygon Wenus do Urana. W niedzielę koniunkcja Merkurego ze Słońcem w Wodniku pozwoli uzyskać potrzebne informacje, wpłynie też na podniesienie zdolności intelektualnych.

Horoskop tygodniowy dla Ryb 10-16 stycznia 2022

Od poniedziałku do środy zajmować się będziecie głównie stanem finansów, zarówno przez pierwszą część poniedziałku, podczas pobytu Księżyca w aktywnym Baranie, jak i później, kiedy wejdzie do życzliwego Byka. We wtorek, gdy Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Uranem, czeka was nieoczekiwane biznesowe spotkanie. Pierwsza połowa tygodnia minie też pod znakiem aspektów, jakie utworzą Słońce i Mars do przebywającego w waszym znaku Neptuna – z jednej strony czeka was przyjemny, życzliwy kontakt z przyjaciółmi, z drugiej natomiast ktoś w pracy wykaże się brakiem zrozumienia lub wręcz zechce was oszukać. Od czwartku do soboty Księżyc w Bliźniętach skłoni do rodzinnych rozmów, w piątek kwadratura Merkurego do Urana może nawet doprowadzić do sprzeczki. W sobotę Merkury zmieni bieg na wsteczny i pozostanie w retrogradacji do 4 lutego, unikajcie w tym czasie ważnych transakcji oraz podejmowania życiowych decyzji. W sobotę wieczorem Księżyc przejdzie do znaku Raka, w którym dojdzie w następny poniedziałek do pełni Księżyca w opozycji do Plutona, już w niedzielę jednak odczujecie jej wpływ, starajcie się więc panować nad emocjami.

Horoskop tygodniowy dla Ryb 3-9 stycznia 2022

Księżyc w Koziorożcu w koniunkcji z Wenus i Plutonem zapewni wam w poniedziałek życzliwość ze strony przyjaciół, chociaż być może będziecie zmuszeni wysłuchać o ich problemach. Wieczorem Księżyc wejdzie do znaku Wodnika, staniecie się więc trochę nerwowi, szczególnie we wtorek wieczorem, kiedy Księżyc utworzy koniunkcję z Saturnem, dadzą znać o sobie ukryte lęki i obawy o przyszłość. W środę i czwartek Wenus znajdzie się w korzystnym aspekcie z Neptunem w waszym znaku, co znacznie poprawi samopoczucie, zakochane Ryby doświadczą ze strony swoich partnerów dowodów miłości, pojawią się romantyczne gesty, niektóre osoby z nostalgią będą wspominać dawne uczucia. W czwartek i piątek Księżyc w waszym znaku zachęci do działania, rozbudzi emocjonalnie i skłoni do pomocy potrzebującym. W sobotę i niedzielę koniunkcja Słońca z Wenus w życzliwym Koziorożcu sprawi, że otrzymacie dowody przywiązania ze strony przyjaciół, natomiast Księżyc w Baranie zachęci do skorzystania z poświątecznych wyprzedaży.

Horoskop tygodniowy dla Ryb 27 grudnia 2021 – 2 stycznia 2022

To będzie bardzo ważny tydzień dla niejednej Ryby. W poniedziałek i wtorek Księżyc w Wadze skieruje uwagę na kontakty z osobami, od których zależy wasz stan posiadania. W środę i czwartek Księżyc w Skorpionie ożywi życie emocjonalne, natomiast koniunkcja Merkurego z Wenus i Plutonem skłoni do przeprowadzenia ważnych rozmów z przyjaciółmi przechodzącymi kryzys. Środek tygodnia to dobry moment na przeprowadzenie ważnych transakcji finansowych, czemu sprzyja nie tylko Mars w sekstylu do Saturna, wpływając na skuteczność działań, ale przede wszystkim wejście w środę do waszego znaku dobroczynnego Jowisza, przynoszącego powodzenie, sukces i dobrobyt. Jowisz pozostanie w waszym znaku do 11 maja, a następnie powróci 29 października, aby 20 grudnia opuścić go na dobre na najbliższe 12 lat, warto więc ten czas wykorzystać jak najlepiej i podejmować odważne decyzje. Sylwestra spędzicie pracowicie, ale w nastroju optymistycznym, co zapewni pobyt Księżyca w znaku optymistycznego Strzelca, trygon Słońca do Urana zapowiada natomiast przyjazne towarzystwo a niedzielny nów Księżyca w Koziorożcu przyniesie początek nowej przyjaźni.

Wszystkiego najlepszego w Nowym 2022 Roku!

Horoskop tygodniowy dla Ryb 20-26 grudnia 2021

W poniedziałek i wtorek Księżyc w życzliwym Raku przyczyni się do nawiązania serdecznych kontaktów z dziećmi i członkami rodziny, niektóre Ryby zajmą się twórczością lub postanowią spędzić czas na rozmowach z przyjaciółmi, do czego skłoni również trygon Merkurego do Urana. Korzystny aspekt Słońca do Jowisza przyczyni się do osiągnięcia sukcesu w sprawach zawodowych oraz związanych z edukacją lub podróżami. We wtorek wieczorem Słońce wkroczy do życzliwego Koziorożca, kierując uwagę na rozwój przyjaźni i udział w stowarzyszeniach osób, podzielających wasze zainteresowania. W środę i czwartek Księżyc w Lwie skłoni do zatroszczenia się o zdrowie własne i dzieci, natomiast w Wigilijny poranek, kiedy Księżyc wejdzie do przeciwległej Panny, zaangażujecie się w przygotowania i otworzycie się na doświadczenie magii Świąt Bożego Narodzenia, spędzanych w towarzystwie bliskich, do czego skłoni również sekstyl Merkurego do Neptuna w waszym znaku.  Ponowna koniunkcja cofającej się Wenus do wymagającego Plutona w znaku Koziorożca skonfrontuje was z problemami w związkach, jakie przechodzą przyjaciele.

Wesołych, Radosnych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia