Archiwa kategorii: Ryby – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Ryby 10 – 16 grudnia 2018

Słońce i Jowisz w znaku Strzelca aktywizują zawodową sferę waszego życia, zachęcając do rozwoju kariery i zaangażowania się w ważne sprawy. Do czwartku uwagę skupicie na możliwościach związanych z rozwojem relacji zagranicznych, to dobry moment na zaplanowanie wakacji lub podróży służbowych. Kiedy w czwartek Merkury opuści znak Skorpiona i wkroczy do Strzelca, zapragniecie rozpocząć nowy projekt o zasięgu międzynarodowym. Koniec tygodnia przyniesie próbę sił, kiedy Mars w waszym znaku utworzy sekstyl z Plutonem w Koziorożcu – przyjaciele mogą zmuszać do stawienia czoła sytuacji, która was przerasta, odczujecie bunt, a nawet złość, ale niepotrzebnie tracicie energię – róbcie tylko to, do czego macie pełne przekonanie.
Zobacz Magiczne Prezenty dla bliskich w CzaryMary.pl >>

Horoskop tygodniowy dla Ryby 3 – 9 grudnia 2018

Koniunkcja Marsa z Neptunem w waszym znaku, pod wpływem której pozostaniecie w tym tygodniu, w dodatku odbierająca napięty aspekt Słońca w Strzelcu, wywoła w was stres związany z chęcią zaspokojenia ambicji. Pojawi się szansa zawodowa, wymagająca od was całkowitego zaangażowania. Nów Księżyca w znaku Strzelca, do którego dojdzie w piątek, może okazać się początkiem ważnego projektu, wzbudzi zainteresowanie działalnością charytatywną i społeczną, rozwojem duchowym lub artystycznym, postawi jednak przed wami wyzwania, którym niełatwo sprostać, dlatego wykazać się powinniście odwagą i bezkompromisowością. Wątpliwości najłatwiej wam będzie pokonać od piątku, kiedy Merkury w życzliwym znaku Skorpiona zmieni bieg na prosty, podejmiecie wtedy słuszne decyzje. Zobacz Magiczne Prezenty dla bliskich w CzaryMary.pl >>

Horoskop tygodniowy dla Ryby 26 listopada – 2 grudnia 2018

Kwadratura Marsa przebywającego w waszym znaku do stellum w znaku Strzelca, złożonego ze Słońca, Jowisza i Merkurego, przyniesie duże zawodowe wyzwanie, które ma szansę zakończyć się sukcesem, pod warunkiem, że postawicie wszystko na jedną kartę i włożycie w działanie całą swoją energię. Pod koniec tygodnia czeka was nagroda, otrzymacie nagle dodatkowe pieniądze lub pojawi się dobrze płatne zlecenie, niektóre osoby jednak zrezygnują z pojawiającej się okazji na wzbogacenie z przyczyn, na które nie mają wpływu. Sekstyl Marsa do Saturna podpowiada, aby oprzeć się na starych, wypróbowanych przyjaciołach, którzy zapewnią potrzebne wsparcie.
CzaaroMarownik - Najlepszy Magiczny Prezent na Gwiazdkę

Horoskop tygodniowy dla Ryby 19 – 25 listopada 2018

To będzie nerwowy tydzień, ze względu na kwadraturę cofającego się Merkurego do Neptuna w waszym znaku, układ, który pozbawić was może obiektywnego spojrzenia na rzeczywistość. Dodatkowo kwadratura Marsa w Rybach do Jowisza w Strzelcu spowoduje napięcie wywołane nadmiarem zawodowych obowiązków. Uwierzcie w siebie i w to, że sukces jest na wyciągnięcie ręki, trzeba się tylko bardziej postarać i dać z siebie wszystko. W czwartek Słońce opuści znak Skorpiona i wkroczy do znaku Strzelca, co wiązać się będzie z dużym wyzwaniem, jednak od obecnego zadania zależy wasza przyszłość. Pełnia w Bliźniętach pozwoli zobaczyć czym dysponujecie, weekend zapowiada się bardzo pracowicie ze względu na koniunkcję Słońca z Jowiszem, nie przegapcie swojej szansy.
CzaaroMarownik - Najlepszy Magiczny Prezent na Gwiazdkę