Archiwa kategorii: Ryby – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Ryby 13 – 19 sierpnia 2018

Dobroczynny trygon Jowisza do Neptuna w waszym znaku, pod wpływem którego pozostaniecie nie tylko do końca tego tygodnia, ale również miesiąca, zapewni wam powodzenie w każdej dziedzinie życia. Otworzycie się na twórczość, zarówno własną, jak i innych, z większą niż zwykle przyjemnością wybierzecie się do kina, teatru lub na wystawę, posłuchacie dobrej muzyki, przeczytacie książki, które pobudzą wyobraźnię. To również bardzo dobry moment na odpoczynek i oderwanie się od codzienności. Czas sprzyja także wszystkiemu, co podreperuje zdrowie i urodę – skorzystajcie z salonów piękności i relaksu, efekty okażą się oszałamiające. Sekstyl Merkurego do Wenus powoli wam pod koniec tygodnia osiągnąć najlepsze wyniki w dbałości o dobry wygląd i samopoczucie.

Horoskop tygodniowy dla Ryby 6 – 12 sierpnia 2018

Słońce w trygonie do przebywającego w waszym znaku Neptuna sprzyja wakacjom, słodkiemu lenistwu, oderwaniu się od rzeczywistości, krótko mówiąc – odpoczynkowi. Starajcie się nie angażować w sprawy, które nie są tego warte. Ryby, które mimo letniej aury zobowiązane są pozostać w pracy, czeka tydzień pełen twórczych oraz intelektualnych wyzwań. Warto w tym czasie uzupełnić naukę, dowiedzieć się czegoś nowego lub studiować języki obce bezpośrednio w obcym kraju. Wenus we wtorek opuści przeciwległy znak Panny i wkroczy do znaku Wagi, to znakomita okazja, aby przyjrzeć się wspólnym zasobom i pomyśleć o trwałej inwestycji, być może w nieruchomości. W środę lub w czwartek otrzymacie ważne informacje lub przeprowadzicie istotne rozmowy, nie podejmujcie jednak ostatecznych decyzji do 19 sierpnia. Podczas weekendu, zwłaszcza w sobotę, kiedy dojdzie do zaćmienia Słońca w znaku Lwa, unikajcie ryzyka, nie róbcie niczego, co mogłoby zagrozić waszemu zdrowiu.
W CzaryMary.pl trwa Magiczne Lato z Darmową Dostawą

Horoskop tygodniowy dla Ryby 30 lipca – 5 sierpnia 2018

Wenus jeszcze przez cały tydzień tranzytować będzie przeciwległy znak Panny, zachęcając was do oddawania się miłości i zacieśniania relacji z bliskimi. Będziecie mieć tendencję do opiekowania się potrzebującymi, wykazując przy tym swoje najlepsze cechy, takie jak bezinteresowna pomoc bliźnim. Niestety, nie wszystkie osoby, które darzycie zaufaniem, okażą się tego godne, liczcie się ze słownymi atakami ukrytych wrogów, którzy pokażą swoje prawdziwe oblicze. Zamiast przejmować się tym, na co nie macie wpływu, horoskop radzi nabrać dystansu, starajcie się jak najwięcej odpoczywać, szczególnie w czasie weekendu wybierzcie się tam, gdzie świeci słońce i rosną drzewa – kontakt z przyrodą bardzo dobrze wam zrobi.