Archiwa kategorii: Ryby – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Ryby 24 – 30 czerwca 2019

Na początku tygodnia pojawią się fantastyczne zawodowe wyzwania, ale wy poczujecie się nadmiernie obciążeni obowiązkami i zapragniecie przede wszystkim odpocząć. Czas sprzyja wakacyjnemu lenistwu, więc starajcie się nabrać dystansu do wszystkiego i ładujcie akumulatory. Na weekend warto się wybrać w krótką podróż do przyjaciół, będą zachwyceni, a wy miło spędzicie czas. Sekstyl Słońca do Urana w przyjaznych znakach zapowiada ciekawe wydarzenia i nowe znajomości, z których czerpać zaczniecie przyjemność. Wolne Ryby zupełnie nagle mogą zakochać się od pierwszego wejrzenia, to jeszcze nie miłość na całe życie, ale wyniknie z tego bardzo romantyczny i długo wspominany romans.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Ryby 17 – 23 czerwca 2019

Pośpiech i nadmierne obciążenie pracą da o sobie znać w poniedziałek, kiedy dojdzie do pełni Księżyca w znaku Strzelca, pojawią się emocjonujące wyzwania, którym zechcecie sprostać, ale wywołają duże napięcie. W środę i w czwartek opozycja Merkurego i Marsa w Raku do Plutona w Koziorożcu ujawni różnicę zdań w relacjach zarówno przyjacielskich, jak i rodzinnych. Będziecie świadkami walki na argumenty, w której nie ma zwycięzców, konflikt tylko osłabi obie strony. Starajcie się nie ingerować, bo i wam się dostanie, zachowajcie dystans i spokój. W piątek sytuacja ulegnie poprawie, Słońce zmieni znak i wkroczy do życzliwego Raka, weekend spędzicie w obrębie spraw związanych z dziećmi.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Ryby 10 – 16 czerwca 2019

Aspekty planet w pierwszej połowie tygodnia wprowadzą napięcie w sprawach zarówno zawodowych, jak i domowych. Słońce w opozycji do Jowisza i w kwadraturze do Neptuna w waszym znaku wzbudzi w was potrzebę pomocy członkom rodziny, borykającym się z wyzwaniami w pracy. Niektóre Ryby otrzymają intratną propozycję zawodową, wymagającą jednak od nich dużego zaangażowania. W drugiej połowie tygodnia Merkury z Marsem utworzą opozycję z ograniczającym Saturnem oraz trygon z władcą waszego znaku Neptunem – niektóre Ryby odczują potrzebę rozpoczęcia twórczej działalności, co wiązać się będzie z ograniczeniami i niekorzystnie wpłynie na relacje z przyjaciółmi, inne zaangażują się w wychowywanie dzieci, które nagle staną się krnąbrne i nieposłuszne, jeszcze inne postanowią zaryzykować w ważnej dla nich sprawie. We wszystkich sprawach kierujcie się intuicją, bo obecnie was nie zawiedzie.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Ryby 3 – 9 czerwca 2019

W poniedziałek, kiedy dojdzie do nowiu Księżyca w znaku Bliźniąt, postanowicie rozpocząć nowy etap w pracy zawodowej lub w życiu rodzinnym. Na początku tygodnia Wenus w życzliwym Byku w trygonie do Plutona w Koziorożcu, zbliży was do jednego z przyjaciół, odnajdziecie bratnią duszę, której zapragniecie się zwierzyć z najbardziej intymnych pragnień i potrzeb. We wtorek Merkury wkroczy do przyjaznego Raka, zaczniecie rozmyślać nad tym, że chcielibyście się poświęcić nowemu rodzajowi twórczości, okazja pojawi się pod koniec tygodnia, kiedy Merkury utworzy sekstyl z Uranem, staniecie się wtedy niezwykle pomysłowi i skłonni do rewolucyjnych zmian, postarajcie się, aby dobre pomysły nie zniknęły wraz ze słomianym zapałem.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Ryby 27 maja – 2 czerwca 2019

W poniedziałek i wtorek będziecie śnić na jawie, aura sprzyja zajmowaniu się twórczością, zachęca do kontaktu ze sztuką, literaturą, muzyką lub teatrem. Druga połowa tygodnia wiązać się będzie z krótkimi lub dłuższymi podróżami, warto odwiedzić sąsiadów, rodzeństwo lub dalszych krewnych, weekend spędzicie w nadzwyczaj przyjemnym towarzystwie, co zapewni sekstyl Wenus do Neptuna. Ryby zakochane przeżyją pełne romantyzmu i namiętności niezapomniane chwile, spodobają się wam osoby starsze, ale pełne pasji i zaangażowania. Opozycja Merkurego w Bliźniętach do Jowisza w Strzelcu zapowiada też zawodowe wyzwania, służbowe podróże zagraniczne lub nawiązanie kontaktów międzynarodowych.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Ryby 20 – 26 maja 2019

Wenus w życzliwym znaku Byka zachęci was do krótkich podróży, jednak już we wtorek zarówno Słońce, jak i Merkury wkroczą do Bliźniąt, rozpoczynając okres zwiększonej aktywności zawodowej i rodzinnej. Cokolwiek zadecydujecie okaże się dla was korzystne – zarówno odpoczynek w gronie rodzinnym z dala od zawodowych zobowiązań, jak i rozpoczęcie nowego projektu, w którym liczyć się będzie pomysłowość i oraz intelektualna aktywność. W drugiej połowie tygodnia będziecie skłonni spakować manatki i wybrać się w egzotyczną podróż, możliwe także, że znajdziecie nowe oryginalne hobby, które pochłonie was całkowicie. W niektórych związkach o charakterze przyjaźni wystąpią nieoczekiwane zgrzyty.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku