Archiwa kategorii: Ryby – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Ryby 20 – 26 listopada 2017

Trygon Jowisza do Neptuna zacznie na was wpływać dobroczynnie od początku tygodnia i pozwoli zrealizować najbardziej śmiałe plany, szczególnie jeśli wiązać się będą z podróżami, rozwojem nauki, studiowaniem prawa. Zobaczycie wszystko w dużo szerszym kontekście, pozwoli to zacieśnić przyjaźń, budowaną z trudem, wymagającą czasem wyrzeczeń, budzącą wiele emocji. Od czwartku skupicie uwagę na sprawach zawodowych, otrzymacie intratną propozycję, którą warto przyjąć, bo w przyszłości przyniesie niezbyt wielki, ale za to stały dochód. Starajcie się w tym tygodniu uporządkować i zabezpieczyć finanse, nie pozwólcie się zaskoczyć nagłym potrzebom generującym wydatki, jakich nie przewidzieliście.

Horoskop tygodniowy dla Ryby 13 – 19 listopada 2017

Kwadratura Merkurego w Strzelcu do Neptuna w waszym znaku wpłynie destabilizująco na system nerwowy, atmosfera w pracy się pogorszy, trudno będzie się zorientować o co tak naprawdę chodzi. Ataki personalne będą na porządku dziennym, niektórzy przyjaciele odwrócą się od was, z innymi to wy nie będziecie chcieli mieć nic do czynienia, porozumienie okaże się niemożliwe. Horoskop radzi, aby oderwać się od spraw trudnych, na które nie macie wpływu. Dobrze wam zrobi wyjazd w ciepłe kraje, zgłębianie nowej dziedziny wiedzy lub skupienie się na tym, co was interesuje. Nie obawiajcie się sięgnąć po realizację skrytego marzenia, bo właśnie teraz może się spełnić.

Horoskop tygodniowy dla Ryby 6 – 12 listopada 2017

We wtorek do życzliwego znaku Skorpiona, w którym przebywa już silnie aspektowane przez Plutona Słońce oraz przynoszący szczęście Jowisz, wkroczy również powabna Wenus, zapewniając przedstawicielom znaku Ryb powodzenie w każdej dziedzinie życia. Pojawi się propozycja zagranicznej podróży lub rozpoczęcia naukowego i artystycznego projektu. Merkury w rejonie kariery w kwadraturze do Neptuna w waszym znaku zapowiada jednak pod koniec tygodnia kontrowersje w podejściu do interesujących was zagadnień. Odczujecie zagubienie i zaczniecie podważać własne przekonania, ponieważ otrzymacie informacje sprzeczne z dotychczas posiadaną wiedzą. Uważajcie na środki chemiczne i farmaceutyczne, bo mogą wywołać alergię lub spowodować niedyspozycję zdrowotną.

Horoskop tygodniowy dla Ryby 30 października – 5 listopada 2017

Słońce, Jowisz i Merkury w życzliwym wam znaku Skorpiona przyniosą w tym tygodniu wiele sprzyjających wydarzeń oraz informacji wartych wykorzystania. Pierwsza połowa tygodnia pełna będzie uczuć smutku i melancholii oraz tęsknoty za bliskimi, którzy odeszli, ale już od czwartku zabierzecie się za porządkowanie finansów. Pieniądze poleją się strumieniem to w jedną to w drugą stronę, ale ogólnie nie będziecie stratni. Pod koniec tygodnia pojawi się okazja intratnego interesu, stawiajcie na inwestycje trwałe i bezpieczne, nawet gdybyście mieli mniej na tym zarobić. Weekend przyniesie wiadomości z zagranicy, które wytrącą was z równowagi, również sprawy związane z nauczaniem wywołać mogą nadmiar emocji, zamiast się denerwować, wybierzcie się na spacer, bez względu na pogodę.

Horoskop tygodniowy dla Ryby 23 – 29 października 2017

Koniunkcja Słońca z Jowiszem w przyjaznym znaku Skorpiona przyniesie wiele okazji do poznania obcokrajowców oraz osób z szeroko pojętego establishmentu. Niektóre Ryby wybiorą się w podróż, inne rozpoczną studiowanie nowej dziedziny wiedzy. Dotrzecie do głęboko skrywanych informacji, które możecie wykorzystać dla dobra nie tylko swojego, ale również otaczającego was środowiska. Pod koniec tygodnia doświadczycie silnych namiętności w gronie przyjaciół, sprawa dotyczy uczuć, zazdrości, nadużyć i braku lojalności. Trudno będzie rozstrzygnąć po czyjej stronie leży racja, kto mówi prawdę a kto kłamie. Sytuacja okaże się niejasna i mocno zagmatwana, najlepiej będzie, jeśli zachowacie neutralność.

Horoskop tygodniowy dla Ryby 16 – 22 października 2017

Czekają was duże zmiany w dziedzinie finansów. Niektóre osoby podejmą ryzyko i zainwestują w przedsięwzięcie oryginalne i niespotykane, dające jednak szansę na duże zyski w przyszłości, inne zmienią lokatę na mniej korzystną, ale gwarantującą stały dochód. Zaczniecie czerpać korzyści z kredytu lub ubezpieczenia, uwagę skierujecie na wspólny stan posiadania. Sytuacja finansowa ogólnie jednak ulegnie destabilizacji, co wywołać może niepokój, zamiast się przejmować, zaufajcie bliskim, gdyż możecie liczyć na ich wsparcie. Uczucia poddacie weryfikacji, szukając w relacjach głębi i przywiązania. Merkury w koniunkcji z Jowiszem w życzliwym znaku Skorpiona zapewni moc pozytywnych wrażeń, rozmów oraz spotkań, które podniosą wam samoocenę.