Archiwa kategorii: Ryby – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Ryby 6 – 12 kwietnia 2020

Merkury w waszym znaku do soboty nie pozwoli oderwać się od spraw zdrowia, a wasze myśli krążyć będą wokół poczucia samotności wywołanej izolacją. Tymczasem obecny tydzień, dzięki koniunkcji Jowisza z Plutonem w przyjaznym Koziorożcu, sprzyja weryfikacji wartości, jakimi kierowaliście się w życiu i umożliwia dokonanie głębokiej transformacji. Pełnia Księżyca, do której dojdzie w środę w znaku Wagi, wywoła emocje związane z relacjami oraz obecną sytuacją finansową, nie poddawajcie się lękom, tylko starajcie się podejść do wszystkiego w sposób kreatywny. Kwadratura Marsa w Wodniku do Urana w Byku, towarzysząca pełni, ostrzega przed stawianiem wszystkiego na jedną kartę i radzi unikać przemieszczania się w związku z Wielkanocą – lepiej Święta spędzić w wąskim gronie, ale w zdrowiu. W sobotę Merkury opuści wasz znak i wkroczy do Barana, łatwiej wam będzie podejmować finansowe decyzje.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Horoskop tygodniowy dla Ryby 30 marca – 5 kwietnia 2020

Słońce w znaku Barana skieruje uwagę na stan finansów. W poniedziałek Mars zawita do znaku Wodnika, a w środę utworzy koniunkcję z Saturnem, niektóre Ryby uświadomią sobie, że nie wszyscy dobrze im życzą, a osoby, które wydawały się życzliwe, tak naprawdę dbają o swój własny interes. Epidemia koronawirusa absorbuje wasze myśli i emocje, szczyt niepokoju możecie doświadczyć w piątek, kiedy Merkury utworzy koniunkcję z Neptunem w waszym znaku. Zamiast się przejmować, horoskop radzi zająć się twórczością, bo wasza wyobraźnia działać będzie wspaniale, a intuicja podpowie wam najlepsze rozwiązania. W czasie weekendu możecie też liczyć na wsparcie Wenus, która w piątek wkroczy do znaku Bliźniąt i sprawi, że we własnym domu poczujecie się najlepiej.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Horoskop tygodniowy dla Ryby 23 – 29 marca 2020

W waszym znaku oprócz Neptuna przebywa również Merkury, myśli krążą więc nieustannie wokół obecnej sytuacji pandemii koronawirusa, trudno się wam oderwać od zalewających umysł i serce informacji, poczucie empatii z osobami chorymi oraz ratującymi ich lekarzami nie pozwala spać spokojnie – tymczasem powinniście odwrócić uwagę od zagrożenia i nawiązać nowe kontakty oraz przyjaźnie, co ułatwi najpierw sekstyl Wenus do Neptuna w waszym znaku, a następnie trygon Wenus do Jowisza i Plutona – tak korzystny aspekt prędko się nie pojawi, warto więc wykorzystać sprzyjające okoliczności i otworzyć się na innych. Układ planet może zarówno zasilić wam konto, jak przynieść nową miłość lub przyjaźń, pozostańcie czujni.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Horoskop tygodniowy dla Ryby 16 – 22 marca 2020

W poniedziałek do waszego znaku wkroczy Merkury, do piątku jeszcze przebywa w nim Słońce, to czas, w którym wasze zdanie i opinia będą się liczyć, dzielcie się więc wiedzą i zaangażowaniem w walkę z wirusem. Sekstyl Słońca do Saturna pozwoli z łatwością przystosować się do narzuconych ograniczeń komunikacyjnych, znajdziecie w tym głęboki sens. W piątek Słońce opuści wasz znak i wkroczy do Barana, skupiając waszą uwagę na finansach. W czasie weekendu dojdzie do bardzo energetycznej koniunkcji Marsa z Jowiszem i Plutonem, odbije się to na kontaktach z przyjaciółmi, wpłynie też na relacje w grupie osób, z którymi łączy was wspólnota zainteresowań – może dojść do konfliktu na tle systemu wartości i przekonań.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>