Archiwa kategorii: Ryby – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Ryby 6 – 12 lipca 2020

Obecność Słońca i Merkurego retro w znaku Raka sprawi, ze chętnie powrócicie wspomnieniami do przeszłości i zajmiecie się czymś, co sprawiało wam kiedyś wiele przyjemności. Ryby posiadające dzieci skupią się na ich potrzebach. Kwadratura Merkurego retro do Marsa wywoła w środę i czwartek stres i niepokój, uznacie, że ktoś z waszych bliskich może popełnić błąd, który odbije się negatywnie na finansach i ze wszystkich sił będziecie usiłowali go od tego odwieść. Przestańcie tracić energię na cudze sprawy, bo one w przyszłym tygodniu same ulegną zmianie, kiedy Merkury zmieni bieg na prosty, skupcie się na własnych finansach, bo macie ostatnio tendencję do nadmiernych wydatków. W czwartek i piątek, kiedy Księżyc będzie przemierzać wasz znak, zajmijcie się sobą, starajcie się odpocząć od wszelkich problemów. W niedzielę natomiast wybierzcie się z radością na wybory.
Moja i Twoja astrologia

Horoskop tygodniowy dla Ryby 29 czerwca – 5 lipca 2020

Mars opuścił wasz znak i wkroczył do Barana, przestaniecie się więc tak szarpać, a całą energię skierujecie na sprawy finansowe. W środę sekstyl Słońca i Merkurego do Urana zaowocuje dobrymi pomysłami, ale na ich realizację musicie poczekać, ponieważ Merkury się cofa i nic dobrego nie wyniknie z umów zawieranych w tym tygodniu. Warto jednak przemyśleć sprawy i ustalić priorytety, a decyzję podejmować po 12 lipca. W niedzielę dojdzie do zaćmienia Księżyca w Koziorożcu, jakaś przyjaźń wzbudzi wielkie emocje, zachowajcie dystans i nie angażujcie się w sprawy, na które nie macie wpływu.
Moja i Twoja astrologia

Horoskop tygodniowy dla Ryby 22 – 28 czerwca 2020

W poniedziałek Neptun w waszym znaku zmieni bieg na wsteczny, uwagę zaczniecie kierować do wewnątrz i zgłębiać meandry własnej psychiki, wracając do wspomnień z dzieciństwa. Słońce, a także Merkury retro w życzliwym Raku, zachęca do kontaktu z dziećmi, niektóre Ryby postanowią powrócić do zainteresowań z młodości, staną się przy tym twórcze i kreatywne. W czwartek Wenus w Bliźniętach zmieni bieg na prosty, postanowicie upiększyć swoje otoczenie, zaprosić gości lub wybierzecie się gdzieś, gdzie jest pięknie, rosną drzewa i śpiewają ptaki. W niedzielę Mars opuści wasz znak i wkroczy do Barana, odczujecie ulgę i przestaniecie się tak złościć z byle powodu, zaczniecie natomiast aktywnie wydawać oraz zdobywać pieniądze.
Moja i Twoja astrologia

Horoskop tygodniowy dla Ryby 15 – 21 czerwca 2020

W poniedziałek staniecie się aktywni w dziedzinie finansów, natomiast wtorek i środa okażą się odpowiednie dla komunikacji oraz przekazu informacji. W drugiej połowie tygodnia poczujecie się niezwykle zmotywowani do działalności społecznej oraz rozwoju przyjaźni, jednak wasz radykalizm i zdecydowane poglądy nie wszystkim przypadną do gustu. Sekstyl Marsa w waszym znaku do Jowisza i Plutona w Koziorożcu zaprocentuje sukcesami towarzyskimi, ale wywoła sporą dozę emocji. Od piątku Merkury w życzliwym Raku zacznie poruszać się biegiem wstecznym, chętnie powrócicie więc do swoich dawnych zainteresowań, lecz kontakty z dziećmi przez najbliższe trzy tygodnie mogą wiązać się z nieporozumieniami. W nocy z soboty na niedzielę Słońce wkroczy do znaku Raka, w którym dojdzie do zaćmienia, unikajcie w tym dniu podejmowania ważnych decyzji, starajcie się odpocząć od codzienności.
Moja i Twoja astrologia