Archiwa kategorii: Ryby – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Ryby 17 – 23 lipca 2017

Ryby wolnego stanu czeka w tym tygodniu miłosny zawrót głowy, uważajcie jednak na obietnice, bo mogą być pozbawione podstaw. Sprawdźcie, czy obiekt uczuć nie chowa w zanadrzu tajemnic zagrażających trwałości związku. Różowe okulary zdejmijcie zwłaszcza w sprawach dotyczących finansów, bo ktoś zechce pozbawić was tego, co do was należy. Pilnujcie kart kredytowych i dostępu do konta, nie zdradzajcie numeru PIN nowo poznanym osobom, nawet jeśli wzbudzają zaufanie, bo możecie się bardzo rozczarować, polegajcie natomiast na stałych partnerach, którzy zechcą wam nieba przychylić. Ryby w stałych związkach powinny wybrać się na wspólne wakacje, które jeszcze bardziej was do siebie zbliżą.

Horoskop tygodniowy dla Ryby 10 – 16 lipca 2017

Tydzień sprzyja odpoczynkowi, warto wybrać się w podróż z ukochaną osobą lub spędzić ten czas w domu, w obydwu przypadkach odczujecie zadowolenie i relaks. Niektóre Ryby czeka gorący romans, nawet nie podejrzewaliście siebie o taką namiętność, uczucia wybuchną z wielką siłą, za miłością podąży zazdrość. Korzystne układy planet zapewniają jednak, że w każdej spawie będziecie umieli się dogadać, szczera rozmowa z ukochaną osobą rozwieje wszystkie wątpliwości. Ryby, posiadające dzieci, zaczną przeżywać ich problemy, nie starajcie się zbytnio wpływać na ich poglądy i wybory życiowe, bo i tak zrobią jak zechcą a wam pozostanie gorycz przegranej i strata autorytetu, uszanujcie wolność wyboru a zyskacie szacunek.

Horoskop tygodniowy dla Ryby 3 – 9 lipca 2017

Do środy będzie czule i romantycznie, na randki zaczną umawiać się zwłaszcza Ryby urodzone w ostatniej dekadzie znaku, częste okażą się nagłe zauroczenia, a nawet miłość od pierwszego wejrzenia. W środę Wenus, a zaraz potem Merkury zmienią znaki pozostając nadal w korzystnym aspekcie, wciąż więc łatwo będzie się porozumieć, ale uwagę zwrócicie na bardziej praktyczny charakter każdej relacji. Planety w życzliwym znaku Raka wzbudzą wiele emocji, trudno będzie się opanować, szczególnie pod koniec tygodnia w czasie pełni w znaku Koziorożca, kochanek lub przyjaciel wybuchnie zazdrością i trudno wam będzie określić, czy bardziej was to gniewa, czy cieszy. Trygon Słońca w Raku do Neptuna w waszym znaku przez cały tydzień budować będzie nastrój sprzyjający realizacji marzeń.

Horoskop tygodniowy dla Ryby 26 czerwca – 2 lipca 2017

Dzieci mogą wam w tym tygodniu mocno dać do wiwatu, starajcie wykazać się tolerancją i wyrozumiałością, z której przecież słyniecie. Najbliższe dni okażą się znaczące dla osób, zajmujących się każdą dziedziną sztuki lub działalnością charytatywną, uruchomicie w sobie potencjał, zdolny przenosić góry, pchać was zacznie do wykazania się aktywnością i zapobiegliwością. Osoby, które kochacie, mogą liczyć na wasze wsparcie i pomoc, niczego im nie odmówicie. Problemy natomiast pojawią się ze strony przyjaciół, którzy zaczną wywierać na was presję, szczególnie w sprawach dotyczących finansów. Nie dajcie się namówić na ryzykowne inwestycje, powstrzymajcie się także od nadmiernych wydatków, opanujcie zupełnie niepotrzebną w obecnej chwili szczodrość.

Horoskop tygodniowy dla Ryby 19 – 25 czerwca 2017

Ryby urodzone w drugiej dekadzie znaku czeka szalony romans lub romantyczna miłość. Tak czy inaczej wszystkie Ryby mogą w tym tygodniu zrealizować marzenia, które długo czekały na realizację. Szczególnie od środy, kiedy Słońce i Merkury wkroczą do znaku Raka, spodziewajcie się uniesień i nieoczekiwanych przyjemności. Ryby uprawiające każdy rodzaj działalności artystycznej mogą liczyć na wenę i przychylność Muz. Rodzice natomiast cieszyć się będą z osiągnięć dzieci, będziecie z nich bardzo dumni. To dobry czas, żeby skorzystać z dobrodziejstw kulturalnych, wybierzcie się do teatru, kina, idźcie do opery lub na koncert, czeka was wiele wzruszeń i doznań artystycznych.