Archiwa kategorii: Ryby – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Ryby 18 – 24 lutego 2019 roku

W poniedziałek „spadną wam z nieba” niespodziewane pieniądze, ale nie będziecie wiedzieli co z nimi zrobić. We wtorek do waszego znaku wreszcie wkroczy Słońce i tego samego dnia dojdzie do nowiu w przeciwległej Pannie, Mars skłoni do szybkiego działania, poczujecie się silniejsi i bardziej skuteczni. Koniunkcja Merkurego z Neptunem w waszym znaku pozwoli uruchomić intuicję i zacząć realizować plany i marzenia, które odłożyliście „na później”. W czasie weekendu dojdzie do rozliczeń finansowych w grupie przyjaciół, wywoła to dyskusję, w której będziecie wodzić prym. Zawalczycie o podwyżkę, ale mała jest szansa, że ją otrzymacie, skupcie się na tym, co sprawia przyjemność oraz rozwija emocjonalnie i duchowo.
Moja i Twoja astrologia. Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Ryby 11 – 17 lutego 2019 roku

Merkury w waszym znaku rozbudzi wyobraźnię, zachęci do rozwoju duchowości,  wpłynie na potrzebę kontaktu ze sztuką. To dobry moment na rozpoczęcie medytacji lub zastosowanie ćwiczeń typu joga lub tai chi. Nie jest to natomiast dobry czas na podejmowanie decyzji, bo Merkury w waszym znaku jest słaby i nie bardzo wie dokąd zmierza. Szczególną ostrożność zachowajcie w sprawach finansowych, ponieważ koniunkcja Marsa z Uranem w znaku Barana wywoła rewolucję, jakiej się nie spodziewacie. Całe szczęście już w czasie weekendu zacznie działać konfiguracja, która wyciągnie was z kłopotów, starajcie się więc nie tracić głowy.
Moja i Twoja astrologia. Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Ryby 4 – 10 lutego 2019 roku

To nie jest jeszcze czas, żeby pokazać światu efekty swojej pracy, ale jesteście blisko sukcesu, więc przygotujcie się do niego wzmacniając organizm i zbierając energię, już niedługo bardzo się wam przyda. W pracy pojawi się okazja na awans lub nowy, ciekawy projekt, ale lepiej o tym nie rozpowiadać, dopóki szczegóły nie zostaną ustalone. W poniedziałek Wenus wkroczy do przyjaznego znaku Koziorożca, wolne Ryby, szczególnie jeśli urodziły się w pierwszej dekadzie znaku, otrzymają szansę na nową miłość – może to jeszcze nie będzie ta wymarzona i romantyczna, ale za to trwała, dająca stabilizację i ugruntowanie, co wrażliwym Rybom bardzo jest potrzebne. Pod koniec tygodnia Merkury w sekstylu do Marsa skłoni was do tego, aby zaszaleć na zakupach, nie odmawiajcie sobie przyjemności.
Moja i Twoja astrologia. Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Ryby 28 stycznia – 3 lutego 2019 roku

Słońce przebywa w znaku Wodnika, co osłabia energetycznie osoby urodzone w znaku Ryb, ale w środę możecie spodziewać się odkrycia tajemnicy, która okaże się znacząca dla waszej przyszłości, na razie jednak nie zdradzajcie jej sekretów. To dobry tydzień na ważne inwestycje i podjęcie decyzji dotyczących stanu posiadania – pod koniec tygodnia Wenus w trygonie do Urana sprzyja nietypowemu podejściu do finansów, pozwoli też na zakupowe szaleństwo, nie tylko na wyprzedażach, czeka was bowiem podwyżka, premia, propozycja dodatkowej pracy lub inna forma gratyfikacji, której się nie spodziewaliście. Mars w kwadraturze do Plutona pomoże uzyskać długoterminowy kredyt, szczególnie jeśli planujecie zainwestować w nieruchomości.
Moja i Twoja astrologia. Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Ryby 21 – 27 stycznia 2019 roku

Pełnia Księżyca, do której dojdzie w poniedziałek, wywoła stres i trudny do wytłumaczenia niepokój. Za sprawą koniunkcji Wenus z Jowiszem, w kwadraturze do przebywającego w waszym znaku Neptuna, pojawią się nowe zawodowe okazje, które jednak trudno będzie wykorzystać – na przeszkodzie staną wasze nierealistyczne oczekiwania. Kwadratura Marsa do Saturna zapowiada brak zrozumienia w relacji z przyjaciółmi, szczególnie w sprawach finansowych. Pomimo przeszkód i trudności, możecie liczyć na premię, podwyżkę lub inny rodzaj gratyfikacji, na waszym koncie pojawią się pieniądze, na które zapracowaliście, realizując artystyczny lub charytatywny projekt.
CzaroMarownik 2019. Kalendarz Magiczny