Archiwa kategorii: Ryby – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Ryby 19 – 25 lutego 2018 roku

Nagromadzenie planet w waszym znaku oznacza, że wszystko, co ważne w waszym życiu zacznie się dziać tu i teraz. Odzyskacie energię i sięgniecie po najwyższe laury w wybranych dziedzinach działalności. Niektóre Ryby poczują się zalane falą rozmaitych uczuć, z którymi nie będą umiały sobie poradzić. Osoby zakochane całkowicie stracą głowę, zapominając o zawodowych obowiązkach, co wprowadzi pewne perturbacje, ale nie powstrzyma ich przed podporządkowaniem wszystkiego wszechogarniającej miłości. Artyści mający Słońce w Rybach mogą liczyć na prawdziwe „5 minut” , wszystkie Muzy będą do waszej dyspozycji, intuicja i natchnienie was nie opuszczą, możecie spodziewać się intratnych propozycji współpracy lub bogatych mecenasów i sponsorów.

Horoskop tygodniowy dla Ryby 12 – 18 lutego 2018 roku

Wenus w waszym znaku zapewni moc pozytywnych uczuć i romantycznych doznań, młode Ryby zapragną spełnić marzenie o spotkaniu na swej drodze księcia z bajki, co w niektórych przypadkach zakończy się niespodziewanym, a nawet bolesnym przebudzeniem. Ktoś w pracy zacznie wywierać na was presję i wywoła w was poczucie zagubienia. Pod koniec tygodnia okaże się, że macie znacznie więcej ukrytych wrogów, niż przypuszczaliście. To, co się powiedzie, to sprawy finansowe, zupełnie niespodziewanie wasze konto zasilą dodatkowe środki, które warto wydać na rzeczy oryginalne i niepowtarzalne. W czwartek oraz piątek, kiedy pozostawać będziecie pod wpływem zaćmienia Słońca w znaku Wodnika, uważajcie na to, co dzieje się za waszymi plecami – ktoś zacznie kopać pod wami dołki.

Horoskop tygodniowy dla Ryby 5 – 11 lutego 2018 roku

Absorbować was będą w tym tygodniu głównie sprawy finansowe, zwłaszcza ukryte zasoby, którymi dysponujecie. Nadszedł czas, aby naruszyć rezerwy lub zaczniecie korzystać z odsetek z kapitału. Niektóre Ryby uwikłają się w ukryty romans, ale nie poczują się z tym komfortowo i zaczną je trapić wyrzuty sumienia. Tajemnice skrywane w sercu zaburzą wasz spokój i sprawią, że poczujecie się wyczerpani psychicznie. Tydzień sprzyja odpoczynkowi, to czas na regenerację organizmu, nie angażujcie się na razie w sprawy wymagające ważnych, życiowych decyzji, przyjdzie na to czas po 18 lutego, kiedy Słońce oraz Merkury zawitają do waszego znaku. W niedzielę Wenus opuści znak Wodnika wkroczy do znaku Ryb, staniecie się jeszcze bardziej wrażliwi, a miłość zawita do serca niejednej osoby urodzonej w pierwszej dekadzie znaku Ryb.

Horoskop tygodniowy dla Ryby 29 stycznia – 4 lutego 2018 roku

Starajcie się w tym tygodniu przede wszystkim zadbać o zdrowie, bo zaniedbania w tej dziedzinie wpłyną niekorzystnie na wasze samopoczucie. Zróbcie sobie wolne od trosk, starajcie się jak najwięcej odpoczywać, zatroszczcie się o siebie, pozwólcie innym decydować o tym, co uznają za dobre, nie uda wam się przecież rozwiązać problemów całego świata. Słońce w znaku Wodnika osłabia was energetycznie i wywołuje tendencję do podejmowania decyzji niezgodnych z własnym interesem. Pełnia, połączona z zaćmieniem Księżyca w znaku Lwa, do której dojdzie w połowie tygodnia, wpłynie negatywnie na sprawy zdrowotne oraz skomplikuje relacje w pracy, wywołując nadmierne emocje. Starajcie się nie angażować w to, co was nie dotyczy lub na co nie macie wpływu, pozostańcie obiektywni, a najlepiej na tym wyjdziecie.