Archiwa kategorii: Ryby – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Ryb 5-11 kwietnia 2021

W świąteczny poniedziałek rano koniunkcja Księżyca z Plutonem w Koziorożcu zepsuje wam chwilowo nastrój, szybko jednak powrócicie do siebie. We wtorek i  środę i sekstyl Wenus do Marsa poprawi finanse, pobudzi też zmysłowo i intelektualnie. Druga połowa tygodnia może okazać się trudna ze względu na kwadraturę Marsa w Bliźniętach do Neptuna w waszym znaku – ktoś was skrytykuje lub zaatakuje słownie wyznawane poglądy i przekonania. Całe szczęście sekstyl Wenus do Jowisza, pod wpływem którego pozostaniecie w piątek i sobotę, zapowiada sukcesy w kontaktach międzynarodowych, działalności nauczycielskiej oraz poprawę sytuacji materialnej. Kwadratura Wenus do Plutona sygnalizuje, że trzeba będzie wesprzeć finansowo kogoś z przyjaciół. Sekstyl Merkurego do Saturna zapowiada zawarcie długoterminowych umów, dających zabezpieczenie finansowe.

Wiedźma. Droga do siebie

Horoskop tygodniowy dla Ryb 29 marca-4 kwietnia 2021

Od poniedziałku do środy koniunkcja Merkurego z Neptunem w waszym znaku sprawi, że poczujecie się mocno zdezorientowani, a informacje związane z pandemią wprowadzą chaos w wasz świat wewnętrzny. Starajcie się oderwać myśli od spraw wzbudzających niepokój, słuchajcie intuicji i tego, co podpowiada dusza, zajmijcie się twórczością, obejrzyjcie dobry film, słuchajcie muzyki, medytujcie, unikajcie używek. Od wtorku do czwartku sekstyl Wenus i Słońca z Saturnem zadba o stabilizację i trwałość finansów, co powinno was uspokoić. W piątek Merkury w waszym znaku utworzy sekstyl z Plutonem w Koziorożcu, ktoś z przyjaciół może potrzebować wsparcia duchowego, szczera rozmowa na pewno pomoże. W Niedzielę Wielkanocną Merkury opuści wasz znak, przestaniecie więc tak kompulsywnie skupiać myśli na poczuciu izolacji.

Wiedźma. Droga do siebie

Horoskop tygodniowy dla Ryb 22-28 marca 2021

W poniedziałek sekstyl Merkurego w waszym znaku do Urana w Byku pozwoli wykazać się błyskotliwością oraz oryginalnością w wyrażaniu opinii, liczcie się jednak z tym, że możecie nie zostać w pełni zrozumiani. Trygon Marsa do Saturna zachęci do inwestycji w nieruchomości lub środki trwałe, które nie ulegają szybkiemu zniszczeniu i dewaluacji. W środę kwadratura Merkurego w waszym znaku do Marsa w Bliźniętach może doprowadzić do konfliktu w gronie rodzinnym, starajcie się ważyć słowa i unikać prowokacji. Od środy do końca tygodnia temat finansów okaże się najważniejszy, do czego przyczyni się koniunkcja Wenus ze Słońcem w znaku Barana. W niedzielę, gdy dojdzie do pełni Księżyca w Wadze, pojawią się emocje związane z zarządzaniem finansami, postanowicie bowiem dokonać ważnej inwestycji.

Wiedźma. Droga do siebie

Horoskop tygodniowy dla Ryb 15-21 marca 2021

Jeszcze do końca tygodnia przebywa w waszym znaku Słońce i Wenus, warto więc wykorzystać ten czas na romantyczne randki, działalność charytatywną, rozwój osobisty i duchowy. We wtorek do waszego znaku dodatkowo przesunie się Merkury, możecie więc zastosować również swoje talenty literackie, aby komunikować się z otoczeniem, korzystajcie przy tym z dostępu do intuicji i kreatywnego myślenia. W środę i czwartek Księżyc w znaku życzliwego Byka oraz pozostały układ planet zachęcą do zwierzeń, bliskości oraz terapeutycznych rozmów z przyjaciółmi, niektóre Ryby zrobią też użytek ze swojego ciętego języka, ale okraszą to wdziękiem  i zanurzą w miłości. W sobotę Słońce opuści wasz znak i wkroczy do Barana, dzień później podąży za nim Wenus, obie planety zasilą swoją energią wasz stan posiadania i wpłyną pozytywnie na poczucie własnej wartości.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy