Archiwa kategorii: Ryby – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Ryby 9 – 15 grudnia 2019

Trygon Marsa w Skorpionie do Neptuna w waszym znaku dostarczy wam motywacji do walki o sukces, który pomoże zdobyć trygon Jowisza do Urana, możecie liczyć na przychylność osób, od których zależy wasza kariera. Jedynie koniunkcja Wenus najpierw z Saturnem, następnie z Plutonem w Koziorożcu, może popsuć stosunki z przyjaciółmi, zwłaszcza od środy do piątku, kiedy pozostawać będziecie pod wpływem pełni Księżyca w Bliźniętach, uspokójcie emocje i skupcie się na tym, co najważniejsze. Ryby urodzone w pierwszej dekadzie znaku (20.02-01.03) mają szansę zawrzeć niecodzienną znajomość, poznać oryginalną osobę, cudzoziemca lub naukowca, z którym połączą ich wspólne zainteresowania i pasje.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Ryby 2 – 8 grudnia 2019

W poniedziałek Jowisz zawita na 12 miesięcy do przyjaznego znaku Koziorożca, co wpłynie na wasze relacje towarzyskie, pomoże lepiej się poczuć wśród osób, z którymi łączą was wspólne poglądy, poznacie osoby znane i popularne, mające wpływ na waszą przyszłość. Tymczasem w poniedziałek sekstyl Merkurego do Plutona sprawi, że z niektórymi znajomymi zechcecie się pożegnać, poznając ich tajemnice. W pierwszej połowie tygodnia wolne Ryby zapłoną miłością i niespotykaną namiętnością w wyniku działania sekstylu Wenus z Marsem, wszystko przestanie się liczyć, ważne będzie tylko gorące uczucie, które dosłownie was zaleje. W sprawach zawodowych pozostańcie jednak ostrożni, bo kwadratura Słońca do Neptuna w waszym znaku ostrzega przed nieszczerością, ktoś pod wami dołki kopie, więc w miłosnym zauroczeniu nie zapomnijcie całkowicie o przyziemnej rzeczywistości.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Ryby 25 listopada – 1 grudnia 2019

W poniedziałek w wyniku koniunkcji Wenus z Jowiszem w znaku Strzelca niektóre Ryby mogą otrzymać bardzo intratną zawodową propozycję lub nawiązać międzynarodową znajomość,  kluczową dla kariery. We wtorek Wenus wkroczy do Koziorożca i do piątku pozostanie pod wpływem trygonu z Uranem, co zapowiada niespodziewaną wizytę przyjaciół, obcokrajowców lub nawiązanie interesującej przyjaźni. Nów Księżyca w Strzelcu, do którego dojdzie również we wtorek, pozwoli rozpocząć nowy zawodowy projekt, uzyskać awans lub zmienić pracę. Pod koniec tygodnia trygon Merkurego w Skorpionie z Neptunem w waszym znaku w połączeniu z sekstylem z Saturnem w Koziorożcu, pozwoli ustrukturalizować i wprowadzić w życie najlepsze pomysły, słuchajcie intuicji oraz osób z doświadczeniem.Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Ryby 18 – 24 listopada 2019

We wtorek Mars opuści znak Wagi i wkroczy do przyjaznego Skorpiona, nastanie czas właściwy dla aktywności we wszelkich sprawach międzynarodowych, podróżach zagranicznych oraz rozwoju horyzontów. W środę Merkury powróci do biegu prostego, więc już od czwartku możecie wyruszać w najdalszą podróż i pogłębiać wiedzę bez obawy, że coś pójdzie nie tak, jak zaplanowaliście. W piątek Słońce wkroczy do znaku Strzelca, uwagę więc skierujecie na sprawy zawodowe, koniunkcja Wenus z Jowiszem w tym znaku, do której dojdzie w niedzielę, zapowiada ogromne szanse, jakie się przed wami otwierają, wasza kariera ma szansę z impetem ruszyć do przodu. W czasie weekendu uważajcie na drogach, nie przekraczajcie prędkości, unikajcie pośpiechu.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Ryby 11 – 17 listopada 2019

Tydzień okaże się korzystny dla spraw międzynarodowych. Pełnia Księżyca w przyjaznym znaku Byka, do której dojdzie we wtorek, uświadomi wam możliwości, jakie się przed wami otwierają, co z jednej strony wzbudzi spore emocje, a drugiej jednak pozwoli zmierzyć się z wyzwaniem, które przyniesie profity w przyszłości. Najważniejsze, aby dostrzec własne błędy i naprawić je do 20 listopada, podczas retrogradacji, czyli wstecznego ruchu Merkurego.  Sekstyl Słońca do Plutona doda wam sił i wiary w siebie, pozwoli oprzeć się na sprawdzonych przyjaźniach, natomiast usunąć z otoczenia osoby, które wam źle życzą. Trygon Merkurego w Skorpionie do przebywającego w waszym znaku Neptuna sprawi, że jasno dostrzeżecie fałsz i zakłamanie, z jakim spotykacie się w pracy.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Ryby 4 – 10 listopada 2019

Na początku tygodnia ktoś zwróci się do was o pożyczkę lub zażąda waszej pomocy w ważnej sprawie, kiedy Mars w Wadze utworzy kwadraturę z Plutonem w Koziorożcu – poczujecie się poddani presji, ale trudno będzie odmówić. Druga połowa tygodnia okaże się korzystna dla spraw międzynarodowych, Słońce w sekstylu do Saturna i w trygonie do Neptuna w waszym znaku, pozwoli nawiązać trwałe porozumienie, możecie w tych dniach poznać osobę, która okaże się istotna dla waszej przyszłości. Również studenci oraz osoby pobierające wiedzę mogą liczyć na wsparcie ze strony przyjaciół, warto zaangażować się w twórczą lub artystyczną działalność. W czasie weekendu wykażecie się aktywnością w pomnażaniu majątku.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Ryby 28 października – 3 listopada 2019

W poniedziałek może się zdarzyć niespodziewana wizyta lub podróż – nów Księżyca w przyjaznym znaku Skorpiona, w opozycji do Urana w Byku, wprowadzi zamieszanie w komunikacji, wpłynie również na sprzęt komputerowy, który może ulec awarii. Kwadratura Marsa do Saturna popsuje relacje w przyjaźniach lub dojdzie do trudnej sytuacji w grupie osób, z którymi łączy was wspólnota zainteresowań. Wszystkie sprawy macie szansę wyjaśnić w środę, kiedy dojdzie do koniunkcji Wenus z Merkurym w życzliwym znaku Skorpiona. Od czwartku Merkury zmieni bieg na wsteczny, wpłynie to destabilizująco na kontakty międzynarodowe. W piątek Wenus zmieni znak i wkroczy do znaku Strzelca, wasza kariera ruszy więc do przodu.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Ryby 21 – 27 października 2019

Trygon Wenus w życzliwym Skorpionie do Neptuna, przebywającego w waszym znaku, zapowiada szczęśliwe wydarzenie, spełnienie życzeń lub wymarzoną podróż, za morze, z ukochaną osobą. Sekstyl Wenus do Saturna może oznaczać w szczególnych przypadkach zalegalizowanie romantycznego związku, oświadczyny lub rozpoczęcie twórczego projektu. W środę do przyjaznego Skorpiona wkroczy także Słońce, cała wasza uwaga skupi się na sprawach międzynarodowych lub związanych z nauczaniem. Jedynie sobota i niedziela wprowadzi stres i jakiś rodzaj przymusu lub ograniczeń ze strony przyjaciół lub kręgu osób, z którymi łączą was wspólne zainteresowania. Sekstyl Wenus do Plutona oraz kwadratura Marsa do Saturna to aspekty wymagające ostrożności, horoskop radzi, aby niczego nie wymuszać, jednocześnie samemu nie dać się wykorzystać.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku