Archiwa kategorii: Skorpion – horoskop miesieczny

Horoskop na lipiec 2017 dla Skorpiona

Do 7 lipca czeka was walka, którą stoczycie w obronie wartości rodzinnych i patriotycznych, kiedy  Mars w Raku utworzy opozycję do Plutona w Koziorożcu – uważajcie, aby w ferworze zacietrzewienia nie „wylać dziecka z kąpielą”. Osoby obce kulturowo lub innej narodowości wzbudzą w was niechęć, nie jest to dobry moment na podróże zagraniczne, bo wplątać się możecie w konflikty na tle rasowym lub narodowym. Słońce w kwadraturze do Jowisza utrudni porozumienie z obcokrajowcami.

Dysponować za to będziecie siłą, zdolną przenosić góry, kiedy między 5 a 15 lipca Słońce utworzy opozycję do Plutona, szczególnie podatni na ekstremalne emocje okażecie się podczas pełni w Koziorożcu, pod wpływem której pozostaniecie między 8 a 10 lipca – unikajcie w tych dniach słownych zaczepek, zastanówcie się czy wolicie mieć rację czy spokój w rodzinie. Unikajcie nadmiernej prędkości, samochód zostawcie w garażu, spróbujcie przesiąść się na rower, dobrze to wpłynie na kondycję i ogóle samopoczucie. Sprzęt elektroniczny może w tym czasie ulegać awarii, co wzbudzi frustrację, gdyż utrudni wykonywanie zleconej pracy. Nadmiar emocji źle wpłynie na żołądek i system trawienny, dokuczać wam może także kręgosłup, ale poradzicie sobie z niedyspozycją, stosując środki radykalne, które rozwiążą problem na zasadzie węzła gordyjskiego.

Między 17 a 23 lipca sytuacja w pracy zacznie się komplikować za sprawą kwadratury Słońca do Urana, liczcie się z rewolucyjnymi zmianami, które nie każdemu przypadną do gustu. Reforma jest niezbędna, wszyscy to rozumieją, niemniej jednak nie chcą tego zaakceptować.

Kiedy 23 lipca Słońce opuści przyjazny znak Raka i wkroczy do znaku Lwa, rozpocznie się gorący zawodowo okres, dlatego nie warto w tym czasie brać urlopu. Podczas gdy inni wylegują się na plaży, wy skupicie się na pracy i dobrze na tym wyjdziecie. Wysiłek się opłaci, bo wszyscy zauważą wasz talent organizacyjny, siłę, wytrwałość i zaangażowanie. Dla sportowców ostatni tydzień lipca okaże się szczególnie korzystny, uda wam się pokonać każdy rodzaj konkurencji.

Horoskop na czerwiec 2017 dla Skorpiona

Merkury w przeciwległym znaku Byka do 6 czerwca sprzyja negocjacjom i ważnym ustaleniom z partnerami osobistymi oraz biznesowymi, natomiast trygon Słońca w Bliźniętach do Jowisza w Wadze zafunduje szansę na udane podróże zagraniczne oraz międzynarodowe kontakty. Kiedy 4 czerwca Mars wkroczy do Raka, zmęczenie da wam znać o sobie i zaczniecie już myśleć wyłącznie o wakacjach. Czas na miłość nadejdzie po 6 czerwca, kiedy Wenus opuści znak Barana i wkroczy do przeciwległego znaku Byka, a także utworzy sekstyl do Marsa – nawet w długoletnich związkach pojawi się namiętność i seksapil. Wolne Skorpiony wpadną w sidła miłości i tym razem to one poczują się zdobywane. Sytuacja taka trwać będzie aż do 18 czerwca, warto więc wybrać się z wybranką na koniec świata lub do sąsiedniej miejscowości, ważne żeby być razem i korzystać z przyjemności, jakie dają wzajemne uczucia. Partner/ka wabić was będzie zamiłowaniem do rozkoszy ciała i stołu, zatroszczy się o dobre samopoczucie i prawdziwy relaks.

W tej beczce miodu jest jednak łyżka dziegciu, w okolicach pełni w Strzelcu, do której dojdzie 9 czerwca, okaże się, że przeinwestowaliście i trzeba ograniczyć wydatki. Opozycja Słońca w Bliźniętach do Saturna w Strzelcu przypomni o zobowiązaniach finansowych, wizyty w urzędach okażą się męczące, a urzędnicy będą albo na urlopach, albo zapracowani, co ogólnie nie wróży zbyt dobrze.  Z pomocą przyjdą szeregowi pracownicy i podwładni, którzy znajdą wyjście z sytuacji.

21 czerwca Słońce i Merkury opuszczą znak Bliźniąt i wkroczą do zasadniczego Raka, w którym przebywa już Mars. Sprawy międzynarodowe nabiorą znaczenia, od 24 czerwca rozpoczniecie nowy projekt wymagający dużego zaangażowania, waszym wrogiem okaże się brak cierpliwości. Pojawi się możliwość zaciągnięcia korzystnego kredytu, kiedy między 22 a 27 czerwca Wenus utworzy trygon do Plutona. W związkach nastąpi czas weryfikacji i podjęcia decyzji czy to, co was łączy to prawdziwa miłość, czy tylko namiętność.

Zachowajcie szczególną ostrożność w ostatnich dniach czerwca, ponieważ opozycja Marsa w Raku do Plutona w Koziorożcu wpłynie destabilizująco zarówno na sprawy rodzinne, jak i zawodowe. Powstrzymajcie się w tym czasie od impulsywnych reakcji, bo to, co możecie zniszczyć swoją złością, okaże się nie do odbudowania.

Horoskop na maj 2017 dla Skorpiona

Do 20 maja Słońce w Byku stworzy okazję do negocjacji w każdej dziedzinie. W czasie długiego weekendu starajcie się odpoczywać jak najwięcej, aby włączyć się w wir zdarzeń, jakie czekają was w dniach 5 – 15 maja. Trygon Słońca do Plutona oraz Marsa do Jowisza stworzy wiele szans do wyjaśnienia nieporozumień i wyczyszczenia spornych kwestii. Otwórzcie się na argumenty partnera, przestańcie zadręczać zazdrością, a zobaczycie jak poprawią się wzajemne relacje. Również w biznesie uda się przeprowadzić ważne rozmowy i postawić na swoim.

Między 9 a 11 maja pełnia w waszym znaku uczyni was mało odpornymi na silne emocje, ktoś może zranić wasze uczucia bardziej, niż chcielibyście się do tego przyznać. Staniecie się podejrzliwi, być może nawet tym razem okaże się, że macie do tego podstawy. Szczera rozmowa pozwoli rozwiać wątpliwości, nauczcie się wybaczać, a świat wokół stanie się jaśniejszy. Po 16 maja, kiedy w przeciwległym znaku Byka zagości Merkury, łatwiej wam będzie zrozumieć partnera. Zamiast zacinać się w sobie i rozpamiętywać krzywdy, horoskop radzi wybrać się na odpoczynek gdzieś, gdzie świeci Słońce, a ludzie uśmiechają się do siebie.

Po 20 maja, kiedy Słońce opuści znak Byka i wkroczy do znaku Bliźniąt, zajmiecie się z energią zarządzaniem wspólnymi dobrami. Trygon Saturna do Urana pozwoli z sukcesem wprowadzić zmiany w miejscu pracy, uda się też trwała inwestycja, która przyniesie niewielkie, ale stałe dochody. W ostatnim tygodniu maja starajcie się nie popełnić błędu, bo nadmierna chęć zysku może sprzątnąć wam sprzed nosa okazję, na którą czekaliście. Czasem mniej znaczy więcej, zapamiętajcie to, kiedy ogarnie was zachłanność, spuśćcie z tonu i nie przeciągajcie struny, bo na tym stracicie.

Nadmiar emocji i trudne relacje partnerskie mogą odbić się na zdrowiu między 23 a 27 maja, kiedy zostaniecie pod wpływem kwadratury Wenus do Plutona, paradoksalnie choroba zbliży was do siebie, okaże się, że możecie polegać na bliskiej wam osobie, którą ocenialiście do tej pory niesprawiedliwie.

Horoskop na kwiecień 2017 dla Skorpiona

Mars oraz Merkury w przeciwległym znaku Byka zapowiadają szereg istotnych i burzliwych rozmów, w których partner, zarówno osobisty jak biznesowy lub zawodowy, domagał się będzie wyjaśnień. Mars w trygonie do Plutona wskazuje na to, że cele macie wspólne i nic was nie pokona, jeśli zdecydujecie się iść ramię w ramię, jednak kwadratura Słońca w Baranie do Plutona w Koziorożcu pokazuje, że niezbędna jest porada specjalisty, aby pokonać nawyki i przyzwyczajenia, które stały się drugą skórą. Opozycja Słońca do Jowisza w dniach 5-10 kwietnia wywoła dolegliwości psychosomatyczne, które równie szybko jak się pojawią, tak i znikną, może również wskazywać na problemy prawne.

Pary na życiowym zakręcie wymagać będą terapii po 11 kwietnia, kiedy Merkury w Byku zacznie się cofać, tego dnia dojdzie również do pełni w Wadze, więc zbyt impulsywne reakcje sprawią, że powrócą problemy zamiecione pod dywan. 3 kwietnia Wenus wycofa się do znaku Ryb, tworząc ograniczającą i nieprzyjemną kwadraturę z Saturnem, przez cały miesiąc czekają was zarówno problemy finansowe jak i osobiste, w związki wkradnie się chłód lub rozdzieli was odległość, a oczekiwania emocjonalne i romantyczne wyobrażenia nie zostaną spełnione.

Druga dekada kwietnia obfitować będzie w szereg nieprzewidywalnych zdarzeń, za sprawą koniunkcji Słońca do Urana, trygon z Saturnem jednak pozwoli ustabilizować sytuację i stworzyć podwaliny finansowego zabezpieczenia. Skorpiony poszukujące pracy mogą nagle ją znaleźć w sposób całkowicie nieprzewidywalny.

Święta Wielkanocne miną dosyć zgodnie, pomimo że dzieci nie będą skłonne do tradycyjnych obchodów i wybiorą własny sposób na przeżycie tych dni. Kiedy 20 kwietnia Słońce opuści znak Barana i wkroczy do przeciwległego znaku Byka, sprawy partnerstwa okażą się szczególnie istotne dla Skorpionów urodzonych w pierwszej dekadzie znaku.

Nów w Byku, do którego dojdzie 26 kwietnia okaże się początkiem nowego rozdziału we wzajemnych relacjach, postanowicie otworzyć się i jasno wyrażać swoje nadzieje i oczekiwania.

Horoskop na marzec 2017 dla Skorpiona

Słońce, Merkury i Neptun w przyjaznym znaku Ryb natchną was do realizacji marzeń, pozwolą skorzystać z nadarzających się okazji, pod warunkiem, że podążać będziecie za intuicją, która wskaże wam właściwą drogę. Planety wam sprzyjają, chociaż do 10 marca Mars skłoni do zbyt radykalnych rozwiązań, zanim podejmiecie ostateczną decyzję, szczególnie w dziedzinie związków, dwa razy się zastanówcie, gdyż w drugiej dekadzie marca może się zdarzyć, że pożałujecie swojego bezkompromisowego działania.

Pełnia w znaku Panny, do której dojdzie 12 marca, uświadomi wam, że zależy wam na partnerze dużo bardziej, niż wam się wydawało. Po co kruszyć kopie, kiedy tak naprawdę zdążacie w tym samym kierunku?

Uran od dłuższego czasu funduje wam niespodziewane dolegliwości zdrowotne, szczególnie jeśli urodziliście się w trzeciej dekadzie znaku, teraz również spodziewajcie się nagłych stanów zapalnych, które jednak równie szybko jak się pojawią, tak też i znikną, nie powinniście więc się tym przejmować. Wszystko z nadmiaru stresów i pośpiechu, któremu ulegacie. Wiosna to idealny czas na oczyszczenie organizmu i zmianę diety na bardziej warzywną, powinniście też na jakiś czas zrezygnować ze słodyczy.

W dniach 13 – 20 marca warto zacisnąć pasa i trzymać się ustalonego budżetu, bo ktoś może wykorzystać waszą nieuwagę i wyciągnąć więcej niż się należy za swoją usługę. Pilnujcie stanu posiadania, uważajcie przy wypłatach z bankomatów, nie zapominajcie włączyć alarmu wysiadając nawet na chwilę z samochodu.

Kiedy 20 marca Słońce opuści Ryby i wkroczy do znaku Barana, z energią zabierzecie się za wiosenne porządki w domu i ogrodzie, postanowicie również uporządkować papiery, biurko oraz wszystko, co wymaga odświeżenia. Skorpiony z reguły cieszą się dobrym zdrowiem, szczególnie jeśli nie zaniedbują badań okresowych, na które teraz właśnie nadejdzie najlepszy czas.

Między 21 a 26 marca uważajcie na drogach, unikajcie pośpiechu, zdejmijcie nogę z gazu. Ostatnia dekada marca dla wielu Skorpionów upłynie pod znakiem walki o partnera – jest wam wierny, ale zniechęcony waszą władczą naturą i presją, jaką czasem wywieracie, starajcie się być bardziej uważni na jego potrzeby i sygnały, jakie wam wysyła.

CM2017_789x158px

Horoskop na luty 2017 dla Skorpiona

Do 18 lutego Słońce przebywające w znaku Wodnika skieruje waszą uwagę na sprawy domowe. Kiepski stan nerwów da o sobie znać w pierwszych dniach miesiąca, uważajcie, aby nie wyżywać się na niewinnych członkach rodziny. Trudno będzie dogadać się z kimkolwiek, przyda się wam kilka dni odpoczynku.

Już 7 lutego sytuacja nieco się poprawi, kiedy Merkury opuści znak Koziorożca i wstąpi do znaku Wodnika, a konfiguracja pozostałych planet aż do 15 lutego pozwoli wam wrzucić na luz i zając się własnymi sprawami. Przede wszystkim powinniście zadbać o zdrowie, bo wbrew temu, co czasem o sobie myślicie, nie jesteście z żelaza. Głębokie uczucia i potężne namiętności dokonują w waszym ciele zmian, które widać dopiero po jakimś czasie.

Walentynki w tym roku okażą się nadzwyczaj emocjonujące, ale macie szansę postawić na swoim i podporządkować sobie partnera. Wasz znak opuści Lilith, zakończą się więc wszelkie związki budzące wątpliwość co do lojalności. Bez względu na decyzje, jakie podejmiecie, znajdziecie w sobie dość siły, aby iść dalej bez oglądania się za siebie.

Do 18 lutego macie szansę uporządkować wszystkie sprawy związane z rodziną, aby kiedy Słońce wkroczy do znaku Ryb, zająć się już tylko tym, co sprawia wam przyjemność. Ponieważ walka i silne emocje są waszym żywiołem, z energią zabierzecie się za reformowanie spraw w miejscu pracy. Nie pozwolicie sobie więcej dyktować warunków, jeśli uznacie, że nie odpowiada wam szef lub przedsiębiorstwo, odwrócicie się na pięcie i zamkniecie za sobą drzwi. Uważajcie jednak, aby nie wylać dziecka z kąpielą, sprawdźcie najpierw prawa, jakie wam przysługują. Próba sił, jaka nastąpi w ostatnich dniach lutego, może okazać się destrukcyjna dla was samych. To także znakomity moment, aby zadbać o zdrowie i raz na zawsze pozbyć się problemów, które nie pozwalają wam sprawnie funkcjonować.

CM2017_789x158px

Horoskop na styczeń 2017 dla Skorpiona

Pierwsza dekada stycznia minie pod znakiem odbierania i przekazywania informacji, najczęściej ze sobą sprzecznych. W głowach zakręci cofający się Merkury a szyki pogubi Mars w koniunkcji z Neptunem w Rybach. Słońce z Plutonem w znaku Koziorożca dodadzą wam energii w dniach 3 – 11 stycznia, nie ma sprawy, której nie uda wam się załatwić. Czas na skuteczny PR to dni między 9 a 11 stycznia, kiedy Marsa z Plutonem połączy aspekt współpracy. Tak mocny układ rzadko się zdarza, jeśli więc jest jakiś problem do załatwienia ruszajcie do przodu, uda wam się pokonać wszystkie trudności, każdy kto stanie wam na drodze zostanie dosłownie zmieciony z powierzchni ziemi. Zachowajcie ostrożność w czasie pełni w Raku, do której dojdzie 12 stycznia, bo tak wielkie nagromadzenie energii zdolnej przenosić góry, jaką będziecie w tym dniu dysponować, łatwo może się pod wpływem emocji przekształcić w agresję. Między 10 a 15 stycznia toczyć będziecie spory a ponieważ w walce na argumenty nie macie sobie równych, sukces jest zagwarantowany. Od 3 stycznia przez cały miesiąc w życzliwym znaku Ryb przebywa powabna Wenus, nikt więc nie oprze się zdobywczym Skorpionom, każda osoba, na którą zagniecie parol, ulegnie jak trzcina na wietrze. Szczególnie w dniach między 17 a 24 stycznia, podczas sekstylu Wenus do Plutona, możecie liczyć na skuteczne podboje i upojne noce, pełne namiętności. 19 stycznia Słońce opuści życzliwy wam znak Koziorożca i wkroczy do Wodnika, oświetlając swym blaskiem sprawy związane z domem, rodziną oraz zawodową karierą. W dniach 15 – 24 stycznia, podczas kwadratury Marsa do Saturna, ktoś zechce naruszyć wasz stan posiadania, natrafi jednak na zdecydowany opór. Ogarnie was także pragnienie zwiększenia wydatków na przyjemności, pokonacie jednak skutecznie pokusę i zachowacie finanse w stanie nienaruszonym. W ostatnich dniach miesiąca poznacie cudze tajemnice, zachowajcie je na razie w sekrecie.

CM2017_789x158px

Horoskop na grudzień 2016 dla Skorpiona

W pierwszym tygodniu grudnia nie ryzykujcie finansowo, nie dajcie się namówić na spekulacje, bo na tym stracicie. Zielone światło dla inwestycji pojawi się dopiero między 6 a 13 grudnia, jednak trzeba będzie sięgnąć do rezerw i oszczędności, więc zastanówcie się dobrze, zanim podejmiecie decyzje. Pieniądze warto wydawać na środki trwałe, budowę, zakup lub remont nieruchomości i inne tego typu sprawy, które z upływem czasu nie stracą na wartości. Planety sprzyjać będą szczególnie Skorpionom prowadzącym firmę, lokującym środki długoterminowo, pojawi się okazja na zdobycie niezbędnych narzędzi służących nowatorskim rozwiązaniom. Nowoczesność to obecnie słowo – klucz dla Skorpionów, szczególnie osób zarządzających przedsiębiorstwem. Współpraca międzynarodowa i system szkoleń poprawi relacje międzyludzkie i wpłynie pozytywnie zarówno na rozwój firmy, jak i podnoszenie indywidualnych kompetencji.

Między 15 a 19 grudnia, podczas koniunkcji Merkurego z Plutonem, wpadniecie na szereg znakomitych pomysłów dotyczących usprawnienia komunikacji, skorzystacie przy tym z metod, jakie oferują portale społecznościowe. To również dobry moment na zakup środków transportu, pamiętajcie tylko, aby decyzje w tej dziedzinie podejmować przed 19 grudnia, zanim przebywający w Koziorożcu Merkury zacznie się cofać.

Korzystna inwestycja w siebie i poprawa stanu posiadania potrwa przynajmniej do 19 grudnia, kiedy Mars opuści znak Wodnika i wkroczy do Ryb, zmieniając priorytety wielu Skorpionów. Zapragniecie wreszcie się zabawić, rozwinąć swoje hobby, zaszaleć na imprezach. Po 21 grudnia, kiedy Słońce wkroczy do znaku Koziorożca, nawiążecie kontakt z rodzeństwem oraz z osobami dawno nie widzianymi. Zapragniecie realizować marzenia związane z prywatną stroną osobowości, rozwijać fascynujące hobby, które wcale nie musi podobać się waszym partnerom życiowym, natomiast wam podniesie ciśnienie i pozwoli poczuć się zwycięzcą. Pojawią się ukryte romanse i inne przyjemności, o których nikt poza wami nie musi wiedzieć. Święta Bożego Narodzenia spędzicie w gronie rodzinnym, będzie miło, ciepło i uczuciowo. W Sylwestra natomiast zaszalejecie, uważajcie, aby nie przesadzić z używkami.

WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA
I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

CM2017_789x158px

Horoskop na listopad 2016 dla Skorpiona

Słońce w waszym znaku do 21 listopada oświeci swoim blaskiem najciemniejsze zakamarki duszy i pomimo jesiennej aury napełni was optymizmem. Listopad to znakomity czas, aby wprowadzić w życie wszystkie zamierzenia, energii ani siły wam nie zabraknie. Do 9 listopada Mars w Koziorożcu pozwoli sprawnie zaplanować przyszłość i rozreklamować śmiałe pomysły. Merkury i Słońce w sekstylu do Plutona pomogą wam w pierwszej dekadzie miesiąca wprowadzić w czyn zamiary, nikt nie powstrzyma was przed realizacją każdego celu, jaki przed sobą postawicie. Pieniądze pojawią się nagle, jakby spadły z nieba, co utwierdzi was w przekonaniu o słuszności działań. Jedynie w sprawach sercowych skłonni będziecie popełniać błędy, bo ogarnie was nastrój romantyczny i sentymentalny, kiedy jednak 12 listopada Wenus opuści znak Strzelca i wkroczy do Koziorożca wszystko wróci do normy, a wy zmienicie stosunek do miłości na bardziej pragmatyczny.

Kiedy 9 listopada Mars przesunie się do Wodnika, zapragniecie zaprowadzić porządki w domu, to świetny pomysł, ale wyrzucając ubrania nie musicie od razu pozbywać się szafy. Druga dekada miesiąca minie pod znakiem sekstylu Merkurego do Marsa, zamierzenia wprowadzicie w czyny, bez względu na stan kasy zaczniecie realizować plan punkt po punkcie, nie tracąc przy tym pewności, że pieniądze w odpowiednim czasie się znajdą.

Pełnia w przeciwległym znaku Byka, pod wpływem której pozostaniecie w okolicach 14 listopada, uświadomi wam, kto jest z wami, a kto przeciwko wam. Nie poddawajcie się nadmiernym emocjom, do których jesteście skłonni, lecz chłodno zastanówcie się, komu warto zaufać, a kogo odsunąć od swoich tajemnic.

Ostatnia dekada listopada upłynie wam w sposób zmienny, Słońce opuści wasz znak 21 listopada i wkroczy do Strzelca, Jowisz utworzy kwadraturę do Plutona, uaktywniając ukrytych wrogów, zaczniecie stosować presję i przymus wobec osób nie podzielających waszych poglądów. Przyda wam się więcej tolerancji wobec osób o odmiennym światopoglądzie.

CM2017_789x158px

Horoskop na październik 2016 dla Skorpiona

7_468x60_2-2

Pierwszy tydzień października może przynieść romans jak z powieści – mroczny, namiętny i romantyczny, ale niespełniony. Wenus w Skorpionie doda seksapilu i sprawi, że nikt wam się nie oprze.

Mars i Pluton w Koziorożcu sygnalizują, że rządzi wami ambicja, nic nie powstrzyma osoby ze Słońcem w Skorpionie przed osiągnięciem celu, jakim jest zdobycie władzy. Głośno i w sposób bezwzględny oraz nieznoszący sprzeciwu głosić będziecie swoje przekonania, dotyczy to szczególnie osób urodzonych w pierwszej i drugiej dekadzie znaku. Kryzys światopoglądowy sprawi, że zaczniecie zastanawiać się nad tym w co wierzycie i w jaki sposób możecie to okazać. Słońce w kwadraturze do Plutona oznacza, że zabraknie wam tolerancji, w imię wyznawanych poglądów gotowi będziecie zmieść przeciwnika z powierzchni ziemi. Z takim nastawieniem wybierano się na wojnę, gdzie nie ma miejsca na wahania i dyskusje, nie istnieje droga pośrednia – można być tylko wygranym lub przegranym, zwyciężyć lub zginąć. Natura nieugiętego wojownika wyrazi się w tym miesiącu w sposób szczególnie silny. Do natężenia konfliktu dojdzie w formie najbardziej ekstremalnej w dniach 12 – 18 października, planety ustawią się w wyjątkowo napiętej konfiguracji, a emocje podkręci pełnia Księżyca w Wadze, do której dojdzie 15 października.

18-go października Wenus opuści wasz znak i wejdzie do Strzelca, w ostatniej dekadzie miesiąca możecie więc liczyć na poprawę finansów. Koniunkcja Marsa i Plutona w Koziorożcu obdarzy was niebywałą siłą, uważajcie, aby się nie zagalopować i nie zastosować przemocy.

23 października Słońce opuści znak Wagi i wkroczy do Skorpiona, a następnego dnia podąży za nim Merkury – poczujecie się jak królowie życia, zdobywcy świata. Planety ostrzegają, że zbytnia brawura może zakończyć się kontuzją, starajcie się ograniczyć prędkość oraz odstawcie na razie wszelkie używki. Pod koniec miesiąca trzeba  będzie zacząć oszczędzać.

CM2017_789x158px