Archiwa kategorii: Skorpion – horoskop miesieczny

Horoskop na listopad 2017 dla Skorpiona

Słońce w trygonie do Neptuna w pierwszym tygodniu listopada natchnie was uczuciami wyższymi, zaangażujecie się w działalność społeczną lub charytatywną. Pełnia w przeciwległym znaku Byka, do której dojdzie 4 listopada, wywoła burzę emocji, poznacie prawdę na temat partnera. Jowisz oraz Słońce w waszym znaku zachęcają do rozwoju duchowego, studiowania prawa, poszerzania horyzontów. Szczególnie osoby urodzone w pierwszej dekadzie znaku doświadczą dobrodziejstw przynoszącego szczęście Jowisza.

Najbardziej korzystny okres nadejdzie między 7 a 15 listopada, kiedy pozostaniecie pod wpływem koniunkcji Wenus z Jowiszem oraz sekstylu Słońca z Plutonem, uczucia się pogłębią, ktoś wzbudzi waszą namiętność, poczujecie, że marzenia się spełniają. W serca niektórych Skorpionów wtargnie miłość trudna do opanowania, z wszystkimi konsekwencjami, takimi jak tęsknota, zazdrość, pożądanie. Głowę mieć będziecie pełną marzeń i oderwaną od rzeczywistości, starajcie się więc nie podejmować w tym czasie ważnych finansowych decyzji, umysł bowiem może nie działać tak, jak powinien.

Między 13 a 22 listopada kwadratura Marsa do Plutona uczyni was osobami niezwyciężonymi, uważajcie jednak, aby dążąc do osiągnięcia celu nie wylać dziecka z kąpielą, starajcie się nikogo nie skrzywdzić, bo energia, jaką wysyłamy w świat, wraca do nas zwielokrotniona. Uważajcie też na ukrytych wrogów, bo okażą się dużo bardziej niebezpieczni, niż przypuszczacie. Nów w waszym znaku, do którego dojdzie 18 listopada, pozwoli rozpocząć nowy etap w życiu lub w ważnym dla was związku. Sekstyl Wenus do Plutona sprawi, że pojawi się szansa na duchowe porozumienie, wyciągniecie rękę do osoby budzącej waszą namiętność, odbudujecie relacje zniszczone błędnym postępowaniem.

Kiedy 22 listopada Słońce opuści wasz znak i wkroczy do Strzelca, skupicie uwagę na finansach, które mają szansę znacznie się poprawić. Nagły impuls sprawi, że porzucicie niepewne inwestycje i postawicie na mniejsze, ale  stałe i bezpieczne źródła utrzymania. W ostatnich dniach miesiąca uważajcie na zdrowie oraz na ataki ukrytych wrogów.

Horoskop na październik 2017 dla Skorpiona

Mars w trygonie do Plutona w pierwszym tygodniu października wzmocni waszą motywację do przeprowadzenia ważnych rozmów oraz istotnych działań, wyjaśniających wszelkie kwestie sporne w relacjach zarówno przyjacielskich, towarzyskich, jak i osobistych. Dysponować będziecie siłą nie do pokonania, to również znakomity moment do przeprowadzenia radykalnych przemian wewnętrznych, wybrany rodzaj terapii okaże się skuteczny i zaowocuje pogłębieniem samoświadomości. Niektóre Skorpiony dysponując taką siłą mogą ją użyć w celach destrukcyjnych pod wpływem emocji podczas pełni Księżyca w znaku Barana, do której dojdzie 5 października, pamiętajcie, że to, co zdecydujecie się zniszczyć nigdy już nie wróci do poprzedniej formy. Również kwadratura Słońca do Plutona w dniach 4 – 12 października uczyni z niektórych Skorpionów osoby nieprzejednane i bezkompromisowe, gotowe stosować presję psychiczną zamiast konstruktywnej dyskusji. 10 października szczodry Jowisz wkroczy do waszego znaku, w którym pozostanie przez najbliższych 13 miesięcy, obdarzając pomyślnością i wspaniałomyślnością przedstawicieli znaku Skorpiona. Już niedługo zacznie wam się szczęścić, na razie jednak osoby urodzone w ostatniej dekadzie znaku liczyć się muszą z ograniczeniami natury finansowej. Do 17 października wszystkie informacje, jakie uda wam się zebrać na temat otaczających was osób powinny pozostać tajemnicą, dopiero po 17 października, kiedy Merkury wkroczy do waszego znaku, możecie ujawnić zebrane fakty i posłużyć się nimi, aby uporządkować sytuację w miejscu pracy. Dni między 17 a 23 października okażą się burzliwe i rewolucyjne, wpłyną destabilizująco na relacje zawodowe, nadmiar stresów może wywołać dolegliwości wynikające z przepracowania, nabierzcie dystansu do tego, co się wokół dzieje, nie wszystko bezpośrednio was dotyczy. Kiedy 23 października Słońce wkroczy do waszego znaku i utworzy koniunkcję z Jowiszem nabierzecie wiatru w żagle, poczujecie się znacznie lepiej, gotowi stawić czoło wszelkim wyzwaniom, nic nie zdoła pokonać Skorpionów urodzonych w pierwszej dekadzie znaku.

Horoskop na wrzesień 2017 dla Skorpiona

Zarówno sprawy zawodowe jak i relacje z przyjaciółmi okażą się w tym miesiącu bardzo istotne. Do 5 września uda wam się wprowadzić rewolucyjne zmiany, które na razie nie spotkają się z odpowiednim poparciem, bądźcie jednak cierpliwi, ponieważ do 22 września planety ułatwią wam przeprowadzenie swojej woli. Słońce w Pannie w trygonie do Plutona w Koziorożcu zapewni  do 12 września we wszystkich działaniach wsparcie przyjaciół oraz potężnych popleczników, skorzystajcie z tego, bo druga dekada miesiąca minie pod znakiem kwadratury Słońca do Saturna, co zwiastuje problemy oraz konieczność pokonywania trudności finansowych. Nie na darmo jednak mówi się o Skorpionach, że co ich nie zabije, to ich wzmocni.  5 września Mars opuści ognisty znak Lwa i wkroczy do ziemskiej Panny, wasze działania skierujecie więc na zabezpieczenie kręgu znajomych, co okaże się dobrym krokiem w budowaniu kariery. Wenus w Lwie w trygonie do Saturna i Urana oraz w sekstylu do Jowisza zapewni zawodowe okazje, na które od dłuższego czasu czekaliście, nie zmarnujcie swojej szansy. Skorpiony poszukujące pracy właśnie teraz mają szansę ją uzyskać, nie spodziewajcie się finansowych kokosów, ale uda wam się wynegocjować dobre warunki i stałe źródło dochodów, dające poczucie bezpieczeństwa i gwarancje na przyszłość. Koniunkcja Marsa z Merkurym, pod wpływem której pozostaniecie w drugiej dekadzie września, pomoże podjąć śmiałe decyzje, promowana będzie współpraca i dobre relacje z przyjaciółmi. Kiedy 22 września Słońce opuści życzliwy znak Panny i wkroczy do Wagi poczujecie się wypaleni i zmęczeni wyzwaniami. Jak zwykle o tej porze roku potrzebujecie odpoczynku i naładowania akumulatorów. Merkury w trygonie do Plutona i kwadraturze do Saturna sprzyja głębokim przemyśleniom, konfiguracja sprawi, że zaczniecie szukać rozwiązania swoich problemów w psychoterapii, częściej spotykać będziecie się z wypróbowanymi przyjaciółmi, zwierzenia zbliżą was do siebie jeszcze bardziej. Niektóre Skorpiony sięgną po kredyty na poważne inwestycje, które zwrócą się dopiero w przyszłości. Kiedy w ostatnich dniach września Merkury utworzy kwadraturę do Saturna, nie próbujcie na siłę sprostać wszystkim wymaganiom, bo i tak wam się to nie uda, wybierzcie się na krótki urlop, jeśli możecie sobie na to pozwolić.

Horoskop na sierpień 2017 dla Skorpiona

Przynajmniej do 22 sierpnia pozostańcie w pracy, to nie jest czas na urlop. Planety szykują wam szereg wyzwań, które mogą zaprocentować awansem i poprawą pozycji zawodowej. Słońce oraz Mars w znaku Lwa w korzystnej konfiguracji z Jowiszem w Wadze oraz Saturnem w Strzelcu zapewni szereg okazji do wybicia się i trwałej poprawy finansów. Nie spodziewajcie się kokosów, ale możecie liczyć na stałe dochody, osoby poszukujące pracy mają szansę ją znaleźć właśnie w sierpniu, kiedy inni wybiorą się na odpoczynek.

Pozostańcie czujni w czasie pełni oraz zaćmienia Księżyca, do których dojdzie w dniach 7-8 sierpnia, uważajcie, aby nadmierne emocje nie popsuły pojawiających się przed wami życiowych możliwości.

Również druga połowa miesiąca zapowiada się obiecująco, kiedy Mars utworzy sekstyl do Jowisza i trygon do Saturna, wykażecie się w tym czasie konsekwencją, wytrwałością i zaangażowaniem, co zostanie dostrzeżone pod koniec miesiąca przez przełożonych i klientów. Sprawy miłosne ułożą się nie najgorzej, chociaż opozycja Wenus w życzliwym Raku do Plutona w Koziorożcu zapowiada między 12 a 16 sierpnia sceny zazdrości, zaczniecie podejrzewać partnera o ukryty romans, tymczasem on/ona jest zajęty/a nawiązywaniem korzystnych kontaktów, które zaprocentują w przyszłości poparciem zawodowych zamierzeń.

Między 8 a 15 sierpnia spodziewajcie się romantycznych wieczorów, kolacji przy świecach i wyznań miłości, chyba że od dłuższego czasu przechodzicie kryzys w związku, wtedy nastawcie się na szczerą rozmowę, która wyjaśni narastające od lat nieporozumienia między wami. Merkury, który od 13 sierpnia zmieni bieg na wsteczny, zweryfikuje wasze poglądy na przyjaźń, zrezygnujecie z niektórych znajomości, powrócicie do innych, od dawna porzuconych.

Sprawy relacji międzyludzkich okażą się szczególnie istotne po 22 sierpnia, kiedy Słońce opuści znak Lwa i wkroczy do znaku życzliwej Panny, staniecie się dużo bardziej towarzyscy, zrozumiecie, że są znajomości, które należy kultywować, aby przerodziły się w trwałą przyjaźń. Również z kolegami z pracy poprawią się stosunki, dzięki trygonowi Marsa do Urana, który w ostatnich dniach sierpnia zrewolucjonizuje wasze podejście do współpracowników.

Horoskop na lipiec 2017 dla Skorpiona

Do 7 lipca czeka was walka, którą stoczycie w obronie wartości rodzinnych i patriotycznych, kiedy  Mars w Raku utworzy opozycję do Plutona w Koziorożcu – uważajcie, aby w ferworze zacietrzewienia nie „wylać dziecka z kąpielą”. Osoby obce kulturowo lub innej narodowości wzbudzą w was niechęć, nie jest to dobry moment na podróże zagraniczne, bo wplątać się możecie w konflikty na tle rasowym lub narodowym. Słońce w kwadraturze do Jowisza utrudni porozumienie z obcokrajowcami.

Dysponować za to będziecie siłą, zdolną przenosić góry, kiedy między 5 a 15 lipca Słońce utworzy opozycję do Plutona, szczególnie podatni na ekstremalne emocje okażecie się podczas pełni w Koziorożcu, pod wpływem której pozostaniecie między 8 a 10 lipca – unikajcie w tych dniach słownych zaczepek, zastanówcie się czy wolicie mieć rację czy spokój w rodzinie. Unikajcie nadmiernej prędkości, samochód zostawcie w garażu, spróbujcie przesiąść się na rower, dobrze to wpłynie na kondycję i ogóle samopoczucie. Sprzęt elektroniczny może w tym czasie ulegać awarii, co wzbudzi frustrację, gdyż utrudni wykonywanie zleconej pracy. Nadmiar emocji źle wpłynie na żołądek i system trawienny, dokuczać wam może także kręgosłup, ale poradzicie sobie z niedyspozycją, stosując środki radykalne, które rozwiążą problem na zasadzie węzła gordyjskiego.

Między 17 a 23 lipca sytuacja w pracy zacznie się komplikować za sprawą kwadratury Słońca do Urana, liczcie się z rewolucyjnymi zmianami, które nie każdemu przypadną do gustu. Reforma jest niezbędna, wszyscy to rozumieją, niemniej jednak nie chcą tego zaakceptować.

Kiedy 23 lipca Słońce opuści przyjazny znak Raka i wkroczy do znaku Lwa, rozpocznie się gorący zawodowo okres, dlatego nie warto w tym czasie brać urlopu. Podczas gdy inni wylegują się na plaży, wy skupicie się na pracy i dobrze na tym wyjdziecie. Wysiłek się opłaci, bo wszyscy zauważą wasz talent organizacyjny, siłę, wytrwałość i zaangażowanie. Dla sportowców ostatni tydzień lipca okaże się szczególnie korzystny, uda wam się pokonać każdy rodzaj konkurencji.

Horoskop na czerwiec 2017 dla Skorpiona

Merkury w przeciwległym znaku Byka do 6 czerwca sprzyja negocjacjom i ważnym ustaleniom z partnerami osobistymi oraz biznesowymi, natomiast trygon Słońca w Bliźniętach do Jowisza w Wadze zafunduje szansę na udane podróże zagraniczne oraz międzynarodowe kontakty. Kiedy 4 czerwca Mars wkroczy do Raka, zmęczenie da wam znać o sobie i zaczniecie już myśleć wyłącznie o wakacjach. Czas na miłość nadejdzie po 6 czerwca, kiedy Wenus opuści znak Barana i wkroczy do przeciwległego znaku Byka, a także utworzy sekstyl do Marsa – nawet w długoletnich związkach pojawi się namiętność i seksapil. Wolne Skorpiony wpadną w sidła miłości i tym razem to one poczują się zdobywane. Sytuacja taka trwać będzie aż do 18 czerwca, warto więc wybrać się z wybranką na koniec świata lub do sąsiedniej miejscowości, ważne żeby być razem i korzystać z przyjemności, jakie dają wzajemne uczucia. Partner/ka wabić was będzie zamiłowaniem do rozkoszy ciała i stołu, zatroszczy się o dobre samopoczucie i prawdziwy relaks.

W tej beczce miodu jest jednak łyżka dziegciu, w okolicach pełni w Strzelcu, do której dojdzie 9 czerwca, okaże się, że przeinwestowaliście i trzeba ograniczyć wydatki. Opozycja Słońca w Bliźniętach do Saturna w Strzelcu przypomni o zobowiązaniach finansowych, wizyty w urzędach okażą się męczące, a urzędnicy będą albo na urlopach, albo zapracowani, co ogólnie nie wróży zbyt dobrze.  Z pomocą przyjdą szeregowi pracownicy i podwładni, którzy znajdą wyjście z sytuacji.

21 czerwca Słońce i Merkury opuszczą znak Bliźniąt i wkroczą do zasadniczego Raka, w którym przebywa już Mars. Sprawy międzynarodowe nabiorą znaczenia, od 24 czerwca rozpoczniecie nowy projekt wymagający dużego zaangażowania, waszym wrogiem okaże się brak cierpliwości. Pojawi się możliwość zaciągnięcia korzystnego kredytu, kiedy między 22 a 27 czerwca Wenus utworzy trygon do Plutona. W związkach nastąpi czas weryfikacji i podjęcia decyzji czy to, co was łączy to prawdziwa miłość, czy tylko namiętność.

Zachowajcie szczególną ostrożność w ostatnich dniach czerwca, ponieważ opozycja Marsa w Raku do Plutona w Koziorożcu wpłynie destabilizująco zarówno na sprawy rodzinne, jak i zawodowe. Powstrzymajcie się w tym czasie od impulsywnych reakcji, bo to, co możecie zniszczyć swoją złością, okaże się nie do odbudowania.

Horoskop na maj 2017 dla Skorpiona

Do 20 maja Słońce w Byku stworzy okazję do negocjacji w każdej dziedzinie. W czasie długiego weekendu starajcie się odpoczywać jak najwięcej, aby włączyć się w wir zdarzeń, jakie czekają was w dniach 5 – 15 maja. Trygon Słońca do Plutona oraz Marsa do Jowisza stworzy wiele szans do wyjaśnienia nieporozumień i wyczyszczenia spornych kwestii. Otwórzcie się na argumenty partnera, przestańcie zadręczać zazdrością, a zobaczycie jak poprawią się wzajemne relacje. Również w biznesie uda się przeprowadzić ważne rozmowy i postawić na swoim.

Między 9 a 11 maja pełnia w waszym znaku uczyni was mało odpornymi na silne emocje, ktoś może zranić wasze uczucia bardziej, niż chcielibyście się do tego przyznać. Staniecie się podejrzliwi, być może nawet tym razem okaże się, że macie do tego podstawy. Szczera rozmowa pozwoli rozwiać wątpliwości, nauczcie się wybaczać, a świat wokół stanie się jaśniejszy. Po 16 maja, kiedy w przeciwległym znaku Byka zagości Merkury, łatwiej wam będzie zrozumieć partnera. Zamiast zacinać się w sobie i rozpamiętywać krzywdy, horoskop radzi wybrać się na odpoczynek gdzieś, gdzie świeci Słońce, a ludzie uśmiechają się do siebie.

Po 20 maja, kiedy Słońce opuści znak Byka i wkroczy do znaku Bliźniąt, zajmiecie się z energią zarządzaniem wspólnymi dobrami. Trygon Saturna do Urana pozwoli z sukcesem wprowadzić zmiany w miejscu pracy, uda się też trwała inwestycja, która przyniesie niewielkie, ale stałe dochody. W ostatnim tygodniu maja starajcie się nie popełnić błędu, bo nadmierna chęć zysku może sprzątnąć wam sprzed nosa okazję, na którą czekaliście. Czasem mniej znaczy więcej, zapamiętajcie to, kiedy ogarnie was zachłanność, spuśćcie z tonu i nie przeciągajcie struny, bo na tym stracicie.

Nadmiar emocji i trudne relacje partnerskie mogą odbić się na zdrowiu między 23 a 27 maja, kiedy zostaniecie pod wpływem kwadratury Wenus do Plutona, paradoksalnie choroba zbliży was do siebie, okaże się, że możecie polegać na bliskiej wam osobie, którą ocenialiście do tej pory niesprawiedliwie.

Horoskop na kwiecień 2017 dla Skorpiona

Mars oraz Merkury w przeciwległym znaku Byka zapowiadają szereg istotnych i burzliwych rozmów, w których partner, zarówno osobisty jak biznesowy lub zawodowy, domagał się będzie wyjaśnień. Mars w trygonie do Plutona wskazuje na to, że cele macie wspólne i nic was nie pokona, jeśli zdecydujecie się iść ramię w ramię, jednak kwadratura Słońca w Baranie do Plutona w Koziorożcu pokazuje, że niezbędna jest porada specjalisty, aby pokonać nawyki i przyzwyczajenia, które stały się drugą skórą. Opozycja Słońca do Jowisza w dniach 5-10 kwietnia wywoła dolegliwości psychosomatyczne, które równie szybko jak się pojawią, tak i znikną, może również wskazywać na problemy prawne.

Pary na życiowym zakręcie wymagać będą terapii po 11 kwietnia, kiedy Merkury w Byku zacznie się cofać, tego dnia dojdzie również do pełni w Wadze, więc zbyt impulsywne reakcje sprawią, że powrócą problemy zamiecione pod dywan. 3 kwietnia Wenus wycofa się do znaku Ryb, tworząc ograniczającą i nieprzyjemną kwadraturę z Saturnem, przez cały miesiąc czekają was zarówno problemy finansowe jak i osobiste, w związki wkradnie się chłód lub rozdzieli was odległość, a oczekiwania emocjonalne i romantyczne wyobrażenia nie zostaną spełnione.

Druga dekada kwietnia obfitować będzie w szereg nieprzewidywalnych zdarzeń, za sprawą koniunkcji Słońca do Urana, trygon z Saturnem jednak pozwoli ustabilizować sytuację i stworzyć podwaliny finansowego zabezpieczenia. Skorpiony poszukujące pracy mogą nagle ją znaleźć w sposób całkowicie nieprzewidywalny.

Święta Wielkanocne miną dosyć zgodnie, pomimo że dzieci nie będą skłonne do tradycyjnych obchodów i wybiorą własny sposób na przeżycie tych dni. Kiedy 20 kwietnia Słońce opuści znak Barana i wkroczy do przeciwległego znaku Byka, sprawy partnerstwa okażą się szczególnie istotne dla Skorpionów urodzonych w pierwszej dekadzie znaku.

Nów w Byku, do którego dojdzie 26 kwietnia okaże się początkiem nowego rozdziału we wzajemnych relacjach, postanowicie otworzyć się i jasno wyrażać swoje nadzieje i oczekiwania.

Horoskop na marzec 2017 dla Skorpiona

Słońce, Merkury i Neptun w przyjaznym znaku Ryb natchną was do realizacji marzeń, pozwolą skorzystać z nadarzających się okazji, pod warunkiem, że podążać będziecie za intuicją, która wskaże wam właściwą drogę. Planety wam sprzyjają, chociaż do 10 marca Mars skłoni do zbyt radykalnych rozwiązań, zanim podejmiecie ostateczną decyzję, szczególnie w dziedzinie związków, dwa razy się zastanówcie, gdyż w drugiej dekadzie marca może się zdarzyć, że pożałujecie swojego bezkompromisowego działania.

Pełnia w znaku Panny, do której dojdzie 12 marca, uświadomi wam, że zależy wam na partnerze dużo bardziej, niż wam się wydawało. Po co kruszyć kopie, kiedy tak naprawdę zdążacie w tym samym kierunku?

Uran od dłuższego czasu funduje wam niespodziewane dolegliwości zdrowotne, szczególnie jeśli urodziliście się w trzeciej dekadzie znaku, teraz również spodziewajcie się nagłych stanów zapalnych, które jednak równie szybko jak się pojawią, tak też i znikną, nie powinniście więc się tym przejmować. Wszystko z nadmiaru stresów i pośpiechu, któremu ulegacie. Wiosna to idealny czas na oczyszczenie organizmu i zmianę diety na bardziej warzywną, powinniście też na jakiś czas zrezygnować ze słodyczy.

W dniach 13 – 20 marca warto zacisnąć pasa i trzymać się ustalonego budżetu, bo ktoś może wykorzystać waszą nieuwagę i wyciągnąć więcej niż się należy za swoją usługę. Pilnujcie stanu posiadania, uważajcie przy wypłatach z bankomatów, nie zapominajcie włączyć alarmu wysiadając nawet na chwilę z samochodu.

Kiedy 20 marca Słońce opuści Ryby i wkroczy do znaku Barana, z energią zabierzecie się za wiosenne porządki w domu i ogrodzie, postanowicie również uporządkować papiery, biurko oraz wszystko, co wymaga odświeżenia. Skorpiony z reguły cieszą się dobrym zdrowiem, szczególnie jeśli nie zaniedbują badań okresowych, na które teraz właśnie nadejdzie najlepszy czas.

Między 21 a 26 marca uważajcie na drogach, unikajcie pośpiechu, zdejmijcie nogę z gazu. Ostatnia dekada marca dla wielu Skorpionów upłynie pod znakiem walki o partnera – jest wam wierny, ale zniechęcony waszą władczą naturą i presją, jaką czasem wywieracie, starajcie się być bardziej uważni na jego potrzeby i sygnały, jakie wam wysyła.

CM2017_789x158px

Horoskop na luty 2017 dla Skorpiona

Do 18 lutego Słońce przebywające w znaku Wodnika skieruje waszą uwagę na sprawy domowe. Kiepski stan nerwów da o sobie znać w pierwszych dniach miesiąca, uważajcie, aby nie wyżywać się na niewinnych członkach rodziny. Trudno będzie dogadać się z kimkolwiek, przyda się wam kilka dni odpoczynku.

Już 7 lutego sytuacja nieco się poprawi, kiedy Merkury opuści znak Koziorożca i wstąpi do znaku Wodnika, a konfiguracja pozostałych planet aż do 15 lutego pozwoli wam wrzucić na luz i zając się własnymi sprawami. Przede wszystkim powinniście zadbać o zdrowie, bo wbrew temu, co czasem o sobie myślicie, nie jesteście z żelaza. Głębokie uczucia i potężne namiętności dokonują w waszym ciele zmian, które widać dopiero po jakimś czasie.

Walentynki w tym roku okażą się nadzwyczaj emocjonujące, ale macie szansę postawić na swoim i podporządkować sobie partnera. Wasz znak opuści Lilith, zakończą się więc wszelkie związki budzące wątpliwość co do lojalności. Bez względu na decyzje, jakie podejmiecie, znajdziecie w sobie dość siły, aby iść dalej bez oglądania się za siebie.

Do 18 lutego macie szansę uporządkować wszystkie sprawy związane z rodziną, aby kiedy Słońce wkroczy do znaku Ryb, zająć się już tylko tym, co sprawia wam przyjemność. Ponieważ walka i silne emocje są waszym żywiołem, z energią zabierzecie się za reformowanie spraw w miejscu pracy. Nie pozwolicie sobie więcej dyktować warunków, jeśli uznacie, że nie odpowiada wam szef lub przedsiębiorstwo, odwrócicie się na pięcie i zamkniecie za sobą drzwi. Uważajcie jednak, aby nie wylać dziecka z kąpielą, sprawdźcie najpierw prawa, jakie wam przysługują. Próba sił, jaka nastąpi w ostatnich dniach lutego, może okazać się destrukcyjna dla was samych. To także znakomity moment, aby zadbać o zdrowie i raz na zawsze pozbyć się problemów, które nie pozwalają wam sprawnie funkcjonować.

CM2017_789x158px