Archiwa kategorii: Skorpion – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 23 – 29 lipca 2018

Na początku tygodnia poprawią się relacje towarzyskie i przyjacielskie za sprawą sekstylu radosnej Wenus do biesiadnego Jowisza, przebywającego w waszym znaku. Druga połowa tygodnia zapowiada się gorzej, ponieważ w znaku Wodnika dojdzie do pełni i zaćmienia Księżyca w koniunkcji z Marsem – niektórym Skorpionom trudno będzie powstrzymać emocje, szczególnie we wszelkich sprawach zawodowych oraz rodzinnych. Zabraknie wam cierpliwości dla domowników, zechcecie ograniczyć ich niezależność, co może wywołać niepotrzebne konflikty. Starajcie się zapanować nad emocjami, a wszystko szybko wróci do normy. Od czwartku Merkury w znaku Lwa zmieni bieg na wsteczny, co nie sprzyja podejmowaniu ważnych, zawodowych decyzji.
W CzaryMary.pl trwa Magiczne Lato z Darmową Dostawą

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 16 – 22 lipca 2018

Słońce w Raku zachęca do podróżowania, to znakomity czas na urlop i odpoczynek w gronie bliskich i przyjaciół. W drugiej połowie tygodnia Wenus utworzy sekstyl z przebywającym w waszym znaku Jowiszem, co zapowiada szczęście do ludzi, rozwój życia towarzyskiego i udane kontakty z przyjaciółmi. Zakochane Skorpiony mogą liczyć na chwile prawdziwego szczęścia, pod warunkiem, że powstrzymają się od zbyt szybkich, impulsywnych lub agresywnych reakcji. Za brak cierpliwości odpowiada koniunkcja Marsa do Południowego Węzła Księżycowego w znaku Wodnika. Szczególnie osoby urodzone w pierwszej dekadzie znaku będą mieć tendencję do wyładowywania emocji na domownikach.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 9 – 15 lipca 2018

Jowisz w waszym znaku nadal tworzy trygon z romantycznym oraz skłaniającym do mistycyzmu Neptunem, do tego od wtorku zmienia bieg na prosty – Skorpiony, szczególnie osoby urodzone w drugiej dekadzie znaku, odnajdą w sobie głębokie pokłady uczuć i energię, zdolną przenosić góry. Również opozycja Słońca do Plutona wpłynie na radykalizm postaw i wzmocnienie wewnętrznie – używajcie tej siły mądrze, w kierunku budowania a nie niszczenia ważnych dla was relacji. Sytuacja sprzyja wewnętrznej transformacji, szczególnie pod koniec tygodnia, kiedy dojdzie do nowiu i częściowego zaćmienia Słońca w przyjaznym znaku Raka, warto zapomnieć o swoim ego i dopuścić do głosu głębsze warstwy osobowości, to idealny moment na rozpoczęcie każdego rodzaju terapii. Wielki trygon między Wenus, Uranem i Saturnem zapowiada rozpoczęcie ważnej i długotrwałej przyjaźni.
Odkryj magię kart Tarota

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 2 – 8 lipca 2018

Trygon Jowisza, przebywającego w waszym znaku, do Słońca w Raku, sprzyja dalekim podróżom i realizacji wakacyjnych planów, warto więc w tym tygodniu zostawić za sobą wszystkie obowiązki i zacząć więcej czasu spędzać z bliskimi. Również działający nadal trygon Jowisza do Neptuna w Rybach zachęca do wylegiwania się na plaży, pakujcie więc walizki lub plecaki i skorzystajcie z każdej nadarzającej się okazji do odpoczynku. Skorpiony, które zdecydują się zostać w pracy, czeka twardy orzech do zgryzienia, ponieważ wszystko będzie trzeba zrobić „na wczoraj”, w dodatku nie można liczyć na pomoc, bo większość osób wzięła urlopy. Stres, jaki was ogarnie, starajcie się rozładować na siłowni lub jeżdżąc na rowerze, zamiast wyżywać się na domownikach, bo niczemu ni są winni.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 25 czerwca – 1 lipca 2018

Kwadratura Wenus w Lwie do Jowisza w waszym znaku, pod wpływem której znajdziecie się w poniedziałek, zapowiada zawodowe sukcesy, ale same nie przyjdą, trzeba będzie się postarać i wykazać inicjatywą, dotyczy to szczególnie Skorpionów urodzonych w drugiej dekadzie znaku. We wtorek Mars zmieni bieg na wsteczny, do końca sierpnia więc nie jest wskazane rozpoczynanie nowych przedsięwzięć. Możecie w tym tygodniu liczyć na miłosne zdobycze, ale plany wakacyjne odłóżcie na inny termin, ponieważ opozycja Saturna do Słońca utrudni komunikację, wywoła opóźnienia i niedogodności w podróży. Zwłaszcza w końcówce tygodnia, kiedy dojdzie do pełni Księżyca w znaku Koziorożca, starajcie się uważać za kierownicą i ograniczyć prędkość. W piątek i sobotę może dojść do różnicy zdań z partnerami biznesowymi, ponieważ wycofacie się z wcześniejszych zobowiązań.
Odkryj magię kart Tarota

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 18 – 24 czerwca 2018

W tym tygodniu bliscy upomną się o swoje prawa, uznając, że zbyt wiele czasu poświęcacie sprawom zawodowym. Konfiguracja złożona z Jowisza w waszym znaku, Merkurego w Raku i Neptuna w Rybach służy sprawom, w których liczą się uczucia. To znakomity moment, aby skorzystać z urlopu i wybrać na wakacje, czas sprzyja podróżom i realizacji marzeń – szczególnie dotyczy to osób urodzonych w drugiej dekadzie znaku. Od czwartku, kiedy Słońce wkroczy do znaku życzliwego Raka, tworząc sekstyl z odkrywczym Uranem, październikowe Skorpiony poznają osobę niezwykłą i oryginalną, która wywróci do góry nogami ich ustabilizowane życie – macie szansę nawiązać przyjaźń, pozwalającą poznać lepiej samego siebie, na pewno wzbogaci was wewnętrznie.