Archiwa kategorii: Skorpion – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 21 – 27 maja 2018

Skorpiony urodzone w drugiej dekadzie znaku czekają w tym tygodniu ważne i brzemienne w skutkach rozmowy, to znakomity czas, aby wyjaśnić sobie wszystko szczerze, bez owijania w bawełnę, zarówno w sprawach prywatnych, jak i biznesowych. Pozostańcie czujni, bo ktoś zacznie kręcić i mijać się z prawdą.

Skorpiony zakochane natomiast mogą spodziewać się wyznań i romantycznych uniesień w pierwszej połowie tygodnia. Weekend przyniesie wam niewielki zawód, jakaś wycieczka się nie uda lub nie pojawią się zapowiedziani goście – nie przejmujcie się, w domu jest wiele zajęć, którym oddacie się z przyjemnością, może warto coś zmienić w swoim otoczeniu, przestawić łóżko lub komodę, od razu poczujecie się lepiej.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 14 – 20 maja 2018

We wtorek do przeciwległego znaku Byka wkroczy Uran, rewolucjonizując i zmieniając relacje partnerskie – na razie dotyczy to tylko osób urodzonych w pierwszej dekadzie znaku. Wydarzeniu temu towarzyszyć będzie nów Księżyca, co dodatkowo podkreśla skłonność do zakończenia związków, które okazały się toksyczne lub nie spełniły oczekiwań i zapowiada otwarcie się na to, co nowe w waszym życiu.

Mars, wkraczając w środę do niezależnego znaku Wodnika, utworzy kwadraturę z Uranem, spodziewajcie się więc w drugiej połowie tygodnia kłótni i konfliktów, zwłaszcza w dziedzinie spraw domowych oraz zawodowych. Merkury w Byku w trygonie do Saturna w Koziorożcu pozwoli przeprowadzić poważne rozmowy, mające wpływ na ustalenie zasad i priorytetów, którymi postanowicie kierować się w ważnej dla was dziedzinie – zarówno osobistej, jak i zawodowej.
Odkryj magię kart Tarota

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 7 – 13 maja 2018

Wzbiera w was złość, która da znać o sobie wybuchem, kłótnie jednak czekają was dopiero w przyszłym tygodniu, w tych dniach natomiast warto zająć się swoim zdrowiem. Uważajcie za kierownicą, unikajcie przekraczania prędkości, bo konsekwencje mogą być nieprzyjemne. Starajcie się powstrzymać od złośliwych uwag, otoczenie was za to nie pochwali. W miłości natomiast nastąpi wybuch uczuć, sprawy partnerskie okażą się najważniejsze, poczujecie się jednak niespełnieni i pełni obaw, a także podejrzeń. Okażcie partnerom więcej zaufania, nie ufajcie plotkom, słuchajcie własnej intuicji, nauczcie się trudnej sztuki wybaczania, a wszystko wróci do normy. Jeśli jednak postawicie na konfrontację lub zapragniecie uwolnić się od związku, które nie spełnia oczekiwań, okazji do tego nie zabraknie.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 30 kwietnia – 6 maja 2018

Pełnia w waszym znaku, do której dojdzie w poniedziałek, wydobędzie na jaw wszystkie zamiatane pod dywan problemy, jakie narosły w ważnym dla was związku. Postanowicie przeprowadzić rozmowę, do której dojdzie prawdopodobnie pod koniec tygodnia, ale przygotujcie się na twarde słowa i bolesne wyznania. Nie odkładajcie szczerej rozmowy z partnerem, bo im później do niej dojdzie, tym gwałtowniejszy może mieć przebieg. Będziecie zdecydowani przeprowadzić swoją wolę i chociaż przydałoby się więcej wyrozumiałości i tolerancji, jeśli sytuacja dojrzała do zerwania, to nie zastanawiajcie się długo, czasem przecięcie wrzodu przynosi ulgę i oczyszcza atmosferę.