Archiwa kategorii: Skorpion – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 20 – 26 maja 2019

W poniedziałek czekają was spotkania z przyjaciółmi oraz kochankami, możliwe też, że napotkacie na swej drodze osobę nietuzinkową, która przyciągnie was oryginalnym podejściem do związków partnerskich. We wtorek Słońce wraz z Merkurym opuszczą przeciwległy znak Byka i wkroczą do znaku Bliźniąt, rozpoczynając okres korzystny dla inwestycji, wpadną wam do głowy dobre pomysły na zarządzanie wspólnymi pieniędzmi. W drugiej połowie tygodnia Mars w sekstylu do Urana wpłynie na zmianę zapatrywań na temat związków międzyludzkich, staniecie się bardziej otwarci i gotowi zrewolucjonizować zarówno stosunek do przyjaźni, jak i do relacji partnerskich.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 13 – 19 maja 2019

Kiedy w środę do przeciwległego znaku Byka wkroczy powabna Wenus, pojawi się szansa na miłość, sprawy partnerstwa okażą się najważniejsze, szczególnie że w Byku przebywa również Słońce, Merkury i Uran. Rewolucyjne zmiany, jakie odczuwacie od jakiegoś czasu, skumulują się i zaowocują pogłębieniem uczuć. Największe emocje czekają was pod koniec tygodnia, kiedy Wenus utworzy koniunkcję z nieprzewidywalnym Uranem i dojdzie do pełni Księżyca w waszym znaku, nie pozwólcie się ponieść negatywnym wspomnieniom, postawcie na wybaczenie, a miłość i namiętność wybuchną ze zdwojoną siłą. Również negocjacje i sprawy finansowe nabiorą znaczenia, zachowajcie kontrolę nad emocjami, aspekty Merkurego pozwolą dojść do porozumienia i ugruntować je na długo.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 6 – 12 maja 2019

Słońce w przeciwległym znaku Byka skieruje waszą uwagę na relacje zarówno osobiste, jak i biznesowe. Merkury, który w poniedziałek wkroczy do Byka i w pierwszej połowie tygodnia utworzy koniunkcję z wybuchowym Uranem, wywoła stres i skłonność do kłótni, pozwoli jednak znaleźć oryginalne rozwiązanie w przypadku trudności w porozumieniu z parterami. Opozycja Marsa do Jowisza wiązać się będzie z szybkim przepływem pieniędzy oraz wzrostem poczucia własnej wartości, pozostańcie jednak ostrożni przy inwestowaniu i zakupach, aby nie przegapić okazji przez zbytni pośpiech. Słońce w sekstylu do Neptuna, a następnie w trygonie do Saturna, pozwoli zrealizować plany związane z nieruchomościami. Wenus w kwadraturze do Saturna na początku tygodnia przyczyni się do problemów wywołanych przewlekłymi dolegliwościami, natomiast w czasie weekendu utworzy trygon z Jowiszem, co poprawi waszą sytuację i pozwoli cieszyć się wzrostem dochodów.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 29 kwietnia – 5 maja 2019

Słońce w przeciwległym znaku Byka skłania do nawiązywania kontaktów, szczególnie natury biznesowej. Na początku tygodnia kwadratura Merkurego do Saturna utrudni osiągnięcie kompromisu, ale wystarczy poczekać kilka dni, a sytuacja ulegnie zmianie, więc dajcie sobie czas na przemyślenia. Niektórym Skorpionom powrócą dolegliwości związane z kręgosłupem lub pojawią się skórne problemy, wszystko wywołane nadmiarem stresów, skorzystajcie więc z okazji, aby wykorzystać długi weekend i wybrać się w podróż wybierając miejsce, gdzie łatwo się zrelaksować. Pod koniec tygodnia pojawi się możliwość polepszenia sytuacji materialnej, trygon Merkurego do Jowisza pozwoli podjąć korzystne decyzje finansowe.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 22 -28 kwietnia 2019 roku

Koniunkcja Słońca z Uranem w znaku Byka, do której dojdzie w pierwszej połowie tygodnia, wpłynie na radykalną zmianę w podejściu do ważnej dla was relacji. Niektóre Skorpiony spotkają na swej drodze osobę niecodzienną, oryginalną i nieprzewidywalną, z tej znajomości może zrodzić się piękna przyjaźń lub związek odbiegający od standardowych relacji. W drugiej połowie tygodnia natomiast postanowicie postawić wszystko na jedną kartę, kiedy dojdzie do kwadratury Marsa do Neptuna, podejmiecie ryzyko, które może się opłacić, ale działać należy szybko i nie oglądać się na wątpliwości. W stosunku do dzieci oraz do kochanków wykażecie brak tolerancji, zwłaszcza dotyczących ich słabości.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 15 – 21 kwietnia 2019 roku

Trygon Słońca do Jowisza, pod wpływem którego pozostaniecie na początku tygodnia, sprzyja wzbogaceniu i poprawie sytuacji materialnej, wykorzystajcie więc każdą pojawiająca się okazję, aby uzyskać profity z tego, w co włożyliście sporo energii. Święta Wielkanocne w tym roku okażą się odmienne od pozostałych – w piątek dojdzie do pełni w znaku Wagi, co wywoła emocje związane z relacjami personalnymi, w sobotę natomiast Słońce zmieni znak, opuści Barana i wkroczy do przeciwległego Byka, tworząc koniunkcję z nieprzewidywalnym Uranem – rozpoczniecie nowy rozdział w ważnym dla was związku lub nawiążecie przyjaźń, która okaże się dla waszej przyszłości znacznie bardziej istotna, niż przypuszczacie.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku