Archiwa kategorii: Skorpion – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Skorpion 21 – 27 stycznia 2019 roku

W poniedziałek w pracy może być gorąco, jakaś sprawa wzbudzi emocje, jednak pośpiech pod żadnym pozorem nie jest wskazany. Pełnia Księżyca w znaku Lwa sprawi, że czyjaś przewaga lub przywództwo okaże się bardzo nie w smak, ale nadmierny stres lub zbyt impulsywne działanie mogą niekorzystnie odbić się na zdrowiu, szczególnie zagrożony okaże się kręgosłup, więc zastanówcie się, czy wolicie mieć rację, czy raczej dobre samopoczucie. Finansowo sprawy ułożą się jak najlepiej, czemu sprzyja koniunkcja Wenus z Jowiszem w kwadraturze do Neptuna, jednak strzeżcie się osób nieuczciwych, które obiecują złote góry przy minimum wysiłku, bo takie spekulacje na pewno się nie opłacą.
CzaroMarownik 2019. Kalendarz Magiczny

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 14 – 20 stycznia 2019 roku

Prostą drogą zmierzacie do finansowych sukcesów, co zapewni w tych dniach trygon Wenus do Marsa, a w kolejnym tygodniu koniunkcja Wenus z Jowiszem w znaku Strzelca. To również wspaniały okres dla spraw miłości, nawet w stałych związkach zrobi się gorąco, single natomiast mają szansę na udane randki. Kwadratura Słońca do Urana oraz zbliżający się napięty aspekt Marsa do Saturna ostrzegają przed zbyt brawurową jazdą, nie przekraczajcie prędkości i zachowajcie ostrożność na trasie. Niektórym Skorpionom wydarzyć się mogą awarie komputerów – dobra wiadomość jest taka, że stać was będzie na zakup nowego i bardziej nowoczesnego sprzętu.
CzaroMarownik 2019. Kalendarz Magiczny

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 7 – 13 stycznia 2019 roku

W poniedziałek Wenus opuści wasz znak i wkroczy do znaku Strzelca, zasilając zasoby finansowe, które i tak powinny być znaczne, ze względu na obecność Jowisza we własnym znaku. Kwadratura Merkurego do Marsa, działająca w pierwszej połowie miesiąca, nie sprzyja podróżom, zachowajcie ostrożność na drogach, unikajcie przekraczania dozwolonej prędkości, jeśli nie chcecie stracić punktów i złapać mandatu lub co gorsza wstawiać auta do blacharza. Uważajcie na to, co mówicie, nie zdradzajcie przedwcześnie swoich tajemnic. Druga połowa tygodnia przepełni was energią, za sprawą koniunkcji Słońca z Plutonem będziecie dysponować siłą zdolną przenosić góry, możecie więc zmierzyć się z każdym wyzwaniem, to również znakomity moment, aby rozpocząć wybrany rodzaj terapii. CzaaroMarownik - Najlepszy Magiczny Prezent na Gwiazdkę

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 31 grudnia – 6 stycznia

Nowy Rok przywitacie w towarzystwie osób, które kochacie, ogarną was silne namiętności, zapragniecie zawalczyć o uczucia oraz uwagę bliskich. Słońce w koniunkcji z Saturnem w sekstylu do Neptuna pozwoli wyrazić uwięzione w sercu, ukryte emocje, ale włożyć w to musicie nieco wysiłku. Trygon Merkurego do Urana, pod wpływem którego pozostaniecie od wtorku do soboty, wpłynie na poprawę finansów, wpadniecie na pomysł jak dobrze zarobić w krótkim czasie. Skorpiony borykające się z problemami zdrowotnymi wreszcie znajdą odpowiednią dla siebie terapię, odbiegającą znacznie od rutynowych działań, traficie na lekarza, który zastosuje nową, oryginalną metodę leczenia. W niedzielę zaćmienie Słońca w Koziorożcu pozbawi was obiektywizmu, nie decydujcie pochopnie, dajcie sobie czas na przemyślenia.
CzaaroMarownik - Najlepszy Magiczny Prezent na Gwiazdkę