Archiwa kategorii: Skorpion – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 12 – 18 listopada 2018

Słońce w znaku Skorpiona w sekstylu do Plutona nadal wspiera was energetycznie, a Jowisz w Strzelcu sprzyja dobrej sytuacji finansowej, jednak Merkury w kwadraturze do Neptuna ostrzega przed spekulacjami i nierozważnymi wydatkami. Będziecie w tym tygodniu skłonni przeznaczyć spore pieniądze na rozwój swojego hobby, ale uważajcie, bo ktoś was może oszukać i „nabić w butelkę”, jeśli nie zachowacie ostrożności. Nie ufajcie osobom, które obiecują więcej, niż potrafią spełnić. Energii oraz chęci do działania wam nie zabraknie, dopiero w piątek, kiedy Mars zmieni znak i wkroczy do życzliwych Ryb, poczujecie się trochę wyczerpani i sfrustrowani. W sobotę natomiast Merkury w Strzelcu zmieni bieg na wsteczny, przez najbliższe 3 tygodnie unikajcie większych zakupów, jeśli nie chcecie przeżyć rozczarowania i zwracać towaru.
CzaroMarownik 2019

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 5 – 11 listopada 2018

We wtorek Uran, planeta rewolucji i zaskakujących wydarzeń, opuści przeciwległy znak Byka i wycofa się na 4 miesiące do Barana, relacje międzyludzkie ulegną poprawie, ale mogą powrócić problemy zdrowotne, dla których trzeba znaleźć niecodzienne rozwiązanie. W środę nów w waszym znaku, w trygonie do Neptuna i sekstylu do Plutona, pozwoli odnieść się z wyrozumiałością do osób, które darzycie uczuciem, możecie osiągnąć porozumienie na waszych warunkach i rozpocząć nowy etap we wzajemnych relacjach. W czwartek Jowisz opuści wasz znak i wkroczy do Strzelca, będącego jego siedzibą, możecie spodziewać się w ciągu najbliższego roku powiększenia majątku i poprawy sytuacji materialnej. Pod koniec tygodnia warto spotkać się z osobą, której można powierzyć swoje sekrety.
CzaroMarownik 2019

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 29 października – 4 listopada 2018

Poniedziałek i wtorek mogą okazać się decydujące dla przyszłości waszych związków, dotyczy to szczególnie Skorpionów, urodzonych w pierwszej dekadzie znaku. Może się zdarzyć, że ktoś nie wytrzyma i nie zechce kontynuować relacji bez przyszłości. Planety w waszym znaku, w tym Słońce oraz Jowisz, nadal dodają wam energii oraz sprawiają, że wszystko się wam udaje, sukces jest dosłownie na wyciągnięcie ręki, korzystajcie więc z okazji. W środę wasz znak opuszczą dwie planety – Merkury wkroczy do Strzelca, natomiast Wenus wycofa się do Wagi, przestaną was tak bardzo absorbować sprawy innych ludzi i skupicie się na tym, co najważniejsze. Święto Zmarłych oraz Wszystkich Świętych to dla was bardzo ważne wydarzenia pozwalające zagłębić się w tematy życia i śmierci.
CzaroMarownik 2019

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 22 – 28 października 2018

We wtorek Słońce wkroczy do waszego znaku, w którym przebywają już od dłuższego czasu inne planety – Wenus, Merkury i Jowisz. W środę dojdzie do pełni Księżyca w koniunkcji z Uranem w przeciwległym znaku Byka – układ, jaki utworzy ta konfiguracja z Węzłami Księżycowymi, wpłynie w sposób gwałtowny i decydujący na niektóre Skorpiony urodzone w pierwszej dekadzie znaku. Ktoś zaskoczy was niecodziennym podejściem do przyjaźni lub zrewolucjonizuje związek. Koniec tygodnia i czas weekendu przyniosą okazję, aby zabłysnąć w każdej dziedzinie życia, ponieważ dojdzie do dwóch koniunkcji – Wenus ze Słońcem oraz Merkurego z Jowiszem, a Skorpiony zdecydowane na osiągnięcie sukcesu powinny właśnie teraz postawić wszystko na jedną kartę.
CzaroMarownik 2019

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 15 – 21 października 2018

Wenus w waszym znaku nadal się cofa i na początku tygodnia utworzy koniunkcję z Merkurym, niektóre Skorpiony czeka więc spotkanie z dawną miłością, co wywoła wybuch emocji i szereg trudnych rozmów. Od czwartku do końca tygodnia Merkury w Skorpionie utworzy kwadraturę z przebywającym z Wodniku Marsem, wywołując konflikty i kłótnie zarówno w domu, jak i w sprawach zawodowych. Uważajcie, bo łatwo was będzie sprowokować do reakcji, których potem możecie się wstydzić. Informacje, jakie otrzymacie okażą się dla was bulwersujące, ale musicie wziąć pod uwagę, że dopóki ich nie sprawdzicie, pozostają zwykłą plotką i mogą okazać się pomówieniem. Zachowajcie spokój szczególnie w piątek, słuchajcie intuicji, która najlepiej wam podpowie jak postępować.
CzaroMarownik 2019