Archiwa kategorii: Skorpion – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 18 – 24 września 2017

Rozwój przyjaźni i relacji towarzyskich okaże się w tym tygodniu najważniejszy. Spotkania przyjmą nieoczekiwany obrót, uzyskacie informacje, które zmienią wasz sposób myślenia i reagowania w trudnych sytuacjach. W poniedziałek i wtorek uda wam się pchnąć do przodu ważne zawodowe projekty, skorzystacie przy tym z wypracowanych latami kontaktów i znajomości. Koniunkcja Marsa i Merkurego sprawi, że będziecie myśleć szybko i sprawnie, jednak opozycja Neptuna do Marsa ostrzega przed zbytnim pośpiechem, brakuje wam obecnie intuicji, łatwo popełnić błąd wynikający z przekłamania lub nieprecyzyjnych informacji. Nów w znaku Panny, do którego dojdzie w środę, może oznaczać początek ważnej dla was przyjaźni, to również dobry moment do rozpoczęcia terapii. Wejście Słońca do znaku Wagi, co nastąpi w piątek, pozbawi was energii. W czasie weekendu dobrze wam zrobi szczera rozmowa przeprowadzona w duchu przyjaźni.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 11 – 17 września 2017

Postawcie na przyjaciół, bo będziecie potrzebować ich wsparcia zarówno w chwilach trudnych, jak i radosnych, a jednych i drugich w tym tygodniu wam nie zabraknie. Wenus w korzystnych aspektach w rejonie kariery wesprze wszelkie zawodowe projekty, szczególnie międzynarodowe. Pojawi się okazja zdobycia niezbyt wielkich, ale za to stałych źródeł dochodów, zainwestujcie w nieruchomości oraz we wszystko, co daje gwarancje długotrwałego zysku. Jeżeli posiadacie oszczędności, teraz właśnie jest czas na bezpieczne ulokowanie środków, z których czerpać będziecie w przyszłości, wiązać się to jednak może z przejściowymi ograniczeniami finansowymi. Czeka was również w tym tygodniu wiele ciekawych rozmów i spotkań towarzyskich, nie starajcie się nikogo przekonywać na siłę do własnych poglądów, nawet jeśli jesteście pewni swojej racji.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 4 – 10 września 2017

W poniedziałek Mars w Lwie zmusi was jeszcze do intensywnej pracy, starajcie się pozamykać stare projekty, bo następnego dnia Mars zmieni znak i wkroczy do znaku Panny, natomiast Merkury w Lwie zmieni bieg na prosty, można więc będzie zaczynać wszystko od nowa. Atmosfera nerwowości was opuści, Mars zachęci do aktywności w dziedzinach związanych z kontaktami społecznymi oraz rozwojem przyjaźni, które są dla wielu Skorpionów sprawą priorytetową. Słońce w trygonie do Plutona doda wam sił i sprawi, że staniecie się nie do pokonania, wróci energia i radość życia, a kontakt z osobami podzielającymi wasze zainteresowania zadziała odżywczo. Sprawy zawodowe zmierzają w dobrym kierunku, możecie więc sobie pozwolić na oddech i poświęcenie czasu bliskim. Ruch na świeżym powietrzu zdziała cuda, oderwijcie się na chwilę od obowiązków i zatroszczcie się o siebie.