Archiwa kategorii: Skorpion – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 5-11 kwietnia 2021

Przez cały tydzień uwaga wasza będzie skupiona na ochronie zdrowia i zarządzaniu wspólnymi finansami. Poranek w poniedziałek świąteczny może przebiegać w sposób odmienny od waszych życzeń, na co wpłynie koniunkcja Księżyca z Plutonem w znaku Koziorożca. We wtorek i w środę sekstyl Wenus do Marsa poprawi nastrój, staniecie się bardziej „kochliwi” i skłonni do flirtu, pojawi się też okazja do zdobycia dodatkowych pieniędzy. Kwadratura Marsa do Neptuna w drugiej połowie tygodnia utrudni działalność twórczą, zapragniecie zbyt szybko osiągnąć spektakularne wyniki. Sekstyl Wenus do Jowisza w połączeniu z kwadraturą Wenus do Plutona sprawi, że zapragniecie zdobyć zbyt wiele naraz, uważajcie, aby przez zazdrość lub nadmierną presję nie spłoszyć szczęścia, które czai się za rogiem. Sekstyl Merkurego do Saturna podpowiada, że trzeba stworzyć najpierw plan działania.

Wiedźma. Droga do siebie

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 29 marca-4 kwietnia 2021

We wtorek i środę Księżyc w waszym znaku poruszy emocje, czeka was sporo kontaktów z osobami, przeżywającymi trudne chwile, przyda się duchowe i  psychiczne wsparcie, co zapowiada koniunkcja Merkurego z Neptunem w przyjaznych i uczuciowych Rybach. Niektóre Skorpiony ulegną romantycznym iluzjom, inne – przeciwnie – staną się ostoją i wsparciem dla bliskich, którzy na nich polegają, borykając się z trudnościami lub złym samopoczuciem, przyczyni się do tego sekstyl Wenus i Słońca do Saturna, pod wpływem którego pozostaniecie od wtorku do czwartku. W piątek sekstyl Merkurego do Plutona pozwoli przeprowadzić głębokie rozmowy, które ujawnią skrywane tajemnice.

Wiedźma. Droga do siebie

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 22-28 marca 2021

W poniedziałek sekstyl Merkurego do Urana zaprocentuje nieoczekiwanym spotkaniem, niektóre Skorpiony doświadczą „olśnienia” w ważnej dla siebie kwestii, wykażecie się kreatywnością i pomysłowością, szczególnie w kontakcie ze swymi partnerami oraz z dziećmi. Trygon Marsa do Saturna okaże się bardzo korzystny dla osób, planujących założenie firmy, remont domu lub pozyskanie kredytu na zakup nieruchomości. W środę kwadratura Merkurego do Marsa sprawi, że osoby niepewne lub zbyt powolne wyprowadzą was z równowagi, jedno nieopatrznie wypowiedziane słowo doprowadzi do kłótni, której można było uniknąć po prostu ignorując zaczepkę. Koniunkcja Wenus ze Słońcem od środy do końca tygodnia ułatwi wszelkie prace wykonawcze, wpłynie też pozytywnie na zdrowie. Pełnia Księżyca w znaku Wagi, do której dojdzie w niedzielę, wywoła emocje związane z każdym rodzajem partnerstwa.

Wiedźma. Droga do siebie

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 15-21 marca 2021

Zarówno kontakty z dziećmi, jak i z ukochanymi, przebiegać mogą w tym tygodniu w atmosferze pogłębionych uczuć, dla najbliższych gotowi będziecie zrobić wszystko, bowiem do końca tygodnia Słońce i Wenus przebywają w życzliwym znaku Ryb. We wtorek do Ryb wkroczy również Merkury, zaczniecie się więc  interesować zdobywaniem informacji na temat możliwości udzielenia pomocy osobom potrzebującym. Najbardziej emocjonującymi dniami okażą się środa i czwartek, kiedy Słońce i Wenus znajdą się w sekstylu z Plutonem, władcą waszego znaku, a Księżyc tranzytował będzie życzliwego Byka – zarówno uczucia, jak i sprawy finansowe, znajdą się w centrum uwagi. W sobotę Słońce opuści Ryby i wkroczy do aktywizującego Barana, następnego dnia podąży za nim Wenus, skupicie się na ochronie zdrowia.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy