Archiwa kategorii: Skorpion – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 20 – 26 listopada 2017

Uczucia i namiętności nadal będą wami kierować, ale znajdziecie dla nich bardziej konstruktywny wyraz. Do środy jeszcze dysponujecie siłą zdolną przenosić góry, szczególnie wiele jesteście w stanie zrobić dla miłości i spełnienia emocjonalnego. Jowisz w waszym znaku w trygonie do Neptuna w Rybach umożliwi wam realizację niejednego marzenia, szczególnie związanego z podróżami i szkolnictwem wyższym. Słońce, wkraczające w środę wieczorem do Strzelca, będzie wspierać uzyskanie środków na realizację każdego celu, sprzyja wam również Merkury w korzystnych aspektach, stwarzając okazję do wzbogacenia się lub uzyskania źródeł dodatkowych dochodów. To dobry tydzień, aby wykazać się energią i pracowitością, unikajcie tylko spekulacji i ryzyka, szczególnie pod koniec tygodnia.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 13 – 19 listopada 2017

Wenus w koniunkcji z Jowiszem w waszym znaku zachęca do podróży zagranicznych, rozpoczęcia nauki, szukania inspiracji w kręgu osób prominentnych oraz obcokrajowców. Skorpiony urodzone w pierwszej dekadzie znaku znajdą się w samym centrum emocjonalnych zawirowań, obudzi się miłość oraz namiętność nie do opanowania. Słońce w waszym znaku podkręci egocentryzm, a kwadratura Marsa z Plutonem skłoni do walki o pryncypia. Trudno będzie odnaleźć w sobie tolerancję i wyrozumiałość wobec ukrytych ataków, którym możecie zostać poddani. Sprawy finansowe okażą się w tym tygodniu niejasne, ktoś może celowo wprowadzać was w błąd, uważajcie na niepewne i niesprawdzone inwestycje, unikajcie stawiania wszystkiego na jedną kartę.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 6 – 12 listopada 2017

We wtorek do waszego znaku wkroczy Wenus, nabierzecie więc chęci na miłosne spotkania, partnera zdobędziecie bez problemu, emanować bowiem zaczniecie magnetyzmem i seksapilem, które nikogo nie pozostawią obojętnym. Aura mocy, potęgi i wewnętrznej siły otoczy większość Skorpionów, ale te urodzone w pierwszej i drugiej dekadzie znaku znacznie silniej odczują, że mogą osiągnąć praktycznie wszystko, czego zapragną.

Sekstyl Słońca w waszym znaku do Plutona w Koziorożcu zapowiada sukcesy zawodowe, możliwość awansu lub skuteczną promocję własnej osoby. Skorpiony zaangażowane w nauczanie i przepływ informacji uzyskają władzę niezbędną do przeprowadzenia swoich zamierzeń. Pod koniec tygodnia uważajcie na finanse, bo możecie wydać swoje pieniądze na przyjemności, które nie są tego warte.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 30 października – 5 listopada 2017

Słońce, Jowisz i Merkury w waszym znaku stymulują do działania, z energią więc zabierzecie się za wszystkie ważne sprawy, które od dłuższego czasu czekały na ten moment. Skorpiony urodzone w pierwszej dekadzie znaku powinny korzystać z każdej szansy, jaka się pojawi, aby polepszyć swój los, bo taka okazja powtórzy się dopiero za 12 lat.
Tydzień obfitować będzie w zdarzenia, które trwale mogą poprawić waszą sytuację finansową, pod warunkiem, że nie będziecie spodziewać się kokosów, ale zaakceptujecie to, co wpadnie nieoczekiwanie w ręce. Koniec tygodnia wywoła mnóstwo emocji, zarówno w sprawach związanych z finansami, jak i uczuciami. Pełnia Księżyca w znaku Byka, do której dojdzie w sobotę, objawi wam prawdę o bliskiej wam osobie.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 23 – 29 października 2017

To będzie zdecydowanie wasz tydzień – koniunkcja Słońca z Jowiszem w waszym znaku wpłynie szczególnie stymulująco na Skorpiony urodzone w pierwszej dekadzie znaku, jednak pozostałe osoby również odczują pozytywny wpływ tej konfiguracji. Spodziewajcie się ważnych wydarzeń oraz konieczności podjęcia istotnych decyzji na podstawie tajnych informacji, które trzeba najpierw dobrze sprawdzić. Polegajcie na intuicji i głębokiej znajomości natury ludzkiej, a uda wam się osiągnąć korzyści, oczekiwane od dłuższego czasu. Los uśmiechnie się szczególnie do osób posiadających szerokie koneksje oraz znajomości w kręgach międzynarodowych. Dla niektórych Skorpionów rozpocznie się nowy rozdział w życiu.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 16 – 22 października 2017

Jeżeli możecie sobie na to pozwolić, dobrze wam zrobi w tym tygodniu krótki wyjazd za granicę, zarówno w celach wypoczynkowych, jak i biznesowych. Potrzebujecie odpoczynku, bo stres i wyczerpanie mogą odbić się niekorzystnie na waszym zdrowiu. Spodziewajcie się w tych dniach dobrych kontaktów międzynarodowych, które w perspektywie czasu przyniosą uznanie oraz poprawę waszego wizerunku. Niektóre Skorpiony urodzone w pierwszej dekadzie znaku otrzymają propozycję współpracy ze strony osób znanych lub wiele znaczących w swojej dziedzinie.

Tydzień sprzyja pobieraniu nauki i zdawaniu egzaminów. W miejscu pracy nastąpią radykalne zmiany. Wykorzystajcie wiedzę, jaką posiadacie na temat motywacji osób, z którymi macie do czynienia, już czas ją wykorzystać.