Archiwa kategorii: Skorpion – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 13 – 19 stycznia 2020

Koniunkcja Merkurego, Słońca, Saturna i Plutona w przyjaznym Koziorożcu, pod wpływem której pozostaniecie w pierwszej połowie tygodnia, pozwoli podjąć ważne decyzje dotyczące przyszłości. Niektóre zdesperowane Skorpiony w przypadku pojawiających się problemów postanowią zmienić otoczenie i przeprowadzić się, inne przeciwnie – stawią czoła wszystkiemu, co nie pozwala im się rozwijać. Dysponujecie obecnie duża siłą, używajcie jej mądrze dla dobra własnego i innych, nie poddawajcie się lękom, ale zaakceptujcie własne ograniczenia, a nikt i nic was nie pokona. W poniedziałek Wenus wkroczy do życzliwych Ryb i utworzy sekstyl z nieprzewidywalnym Uranem, staniecie się podatni na strzały Amora, w głowie zawróci wam osoba uduchowiona, ale oryginalna w podejściu do filozofii lub spraw religijnych. W piątek znak zmieni również Merkury, wkroczy do Wodnika i także utworzy aspekt z Uranem, ale będzie to napięta kwadratura – ktoś w domu was zdenerwuje, nie dajcie się z powodu błahostek wyprowadzić z równowagi.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 6 – 12 stycznia 2020

Dla Skorpionów tydzień okaże się wybitnie znaczący, nawet jeśli nic istotnego się nie wydarzy, rozpocznie się proces, który całkowicie zmieni wasze podejście do władzy oraz każdego rodzaju struktur. Macie szansę pozbyć się wszystkiego, co ogranicza wasz rozwój, nie bójcie się porzucić spraw, które do tej pory wydawały się niezbędne, pozbywając się ich uzyskacie przestrzeń, którą możecie wypełnić nową treścią. Na początku tygodnia sekstyl Słońca i Merkurego do Neptuna pozwoli rozwinąć twórcze zainteresowania, nawiązać kontakt z szeroko pojętą sztuką, zbliżyć się duchowo do najbliższych. W piątek pełnia oraz zaćmienie Księżyca w życzliwym znaku Raka, wywoła emocje, których treścią będzie chęć uporządkowania relacji z rodzeństwem oraz sąsiadami. Koniunkcja Merkurego, Słońca, Saturna i Plutona pozwoli podjąć istotne decyzje, których skutki okażą się długofalowe i nieodwracalne, dysponujcie jednak teraz siłą, zdolną przenosić góry, nie obawiajcie się więc zmian, jakie was czekają.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 30 grudnia 2019 – 5 stycznia 2020

W sylwestrową noc bawić się będziecie świetnie, wręcz do upadłego, do czego skłoni Księżyc w znaku życzliwych Ryb, zrobi się romantycznie i uczuciowo, chętnie podzielicie się z otoczeniem wrażeniami, szczególnie jeśli zdecydujecie się również na kontakt ze sztuką. Mars w waszym znaku dodatkowo do piątku czynić z was może osoby atrakcyjne i przebojowe, dopiero w czasie weekendu złapiecie oddech i zajmiecie się wydawaniem pieniędzy na poświątecznych wyprzedażach. W czwartek koniunkcja Merkurego z Jowiszem w przyjaznym Koziorożcu sprzyja podróżom zagranicznym oraz kontaktom z obcokrajowcami, następnego dnia jednak zachowajcie ostrożność, ponieważ koniunkcja Merkurego z Południowym Węzłem Księżycowym wywoła z pamięci demony przeszłości, jeszcze z wczesnego dzieciństwa, otrząśnijcie się z tego.

Szampańskiego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku 2020!
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 23 – 29 grudnia 2019

W tym roku spędzicie Święta Bożego Narodzenia inaczej niż zwykle, odwiedzicie nie tylko rodzinę, ale również przyjaciół, przy świątecznych stołach nie zabraknie pyszności, a pod choinką prezentów, o co zadba zarówno trygon Słońca do Urana, jak i koniunkcja Słońca z Jowiszem w przyjaznym znaku Koziorożca. Będziecie wędrować od stołu do stołu, nadrabiając zaległości z całego roku w kontaktach z rodzeństwem, rodzicami lub sąsiadami. Wracając do domu nie zapominajcie, że nawet niewielka ilość alkoholu we krwi może być na drodze niebezpieczna, zwłaszcza że Mars w waszym znaku skłania do niepotrzebnej brawury, chwila nieuwagi może wiele was kosztować, o czym ostrzega nów oraz zaćmienie Słońca w Koziorożcu.

WSPANIAŁYCH, MAGICZNYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT
BOŻEGO NARODZENIA!
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 16 -22 grudnia 2019

W pierwszej połowie tygodnia Jowisz w życzliwym Koziorożcu w trygonie do Urana w przeciwległym znaku Byka, przyczyni się do nawiązania przyjacielskich stosunków z cudzoziemcami, prawnikami, celebrytami lub osobami o znaczącym dorobku naukowym. Mars w waszym znaku w sekstylu do Saturna oraz Plutona wyzwoli w was wojowników, rozwinie asertywność i wpłynie na skuteczność oraz bezwzględność w działaniu. Zmiażdżycie teraz każdego, kto stanie wam na drodze do osiągnięcia celu. Do końca tygodnia uwagę skupicie na sprawach finansowych, uważajcie w piątek na wszelkie umowy i ustalenia, bo kwadratura Merkurego do Neptuna wprowadzi niejasności i brak porozumienia. Również w piątek Wenus opuści przyjazny znak Koziorożca i wkroczy do Wodnika, a kiedy w niedzielę utworzy kwadraturę do Urana w Byku, każde słowo może stać się powodem kłótni.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku