Archiwa kategorii: Skorpion – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 17 – 23 września 2018

Dysponujecie obecnie siłą niezbędną do dokonania ważnych, życiowych zmian. Jeżeli w związku, zarówno o charakterze osobistym, jak i biznesowym, brakuje zrozumienia i czujecie, że nie stać was na kolejne kompromisy, to teraz właśnie jest czas, aby podjąć wyzwanie i zakończyć relację, która spełniła już swoje funkcje. Szczególnie Skorpiony urodzone w pierwszej dekadzie znaku mogą być narażone na niespodziewane wydarzenia, podejmijcie wyzwanie i stańcie do walki w obronie ważnych dla was wartości. Wenus w waszym znaku pobudzi namiętność, może też sprawić, że zażądacie od partnera znacznie więcej, niż może wam dać, starajcie się wprowadzić więcej elastyczności w relację, jeśli zależy wam na jej utrzymaniu.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 10 – 16 września 2018

Wenus wkroczyła właśnie do waszego znaku, ustawiając się w opozycji do buntowniczego Urana, a od wtorku również w kwadraturze do Marsa w Wodniku. Pojawi się napięcie w związkach uczuciowych, dotyczy to szczególnie Skorpionów urodzonych w pierwszej dekadzie znaku. W przypadku nieporozumień z domownikami lub partnerami życiowymi, najlepiej rzucić się w wir pracy, pozwoli wam to oderwać się od problemów trudnych do rozwiązania. Osoby urodzone między 8 a 13 listopada mogą natomiast natrafić na prawdziwą „żyłę złota” i zrobić interes życia, rozpocząć studia lub wyjechać w wymarzoną podróż, w czym pomoże Jowisz, przebywający w waszym znaku, w sekstylu do Słońca i trygonie do Plutona.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 3 – 9 września 2018

Jowisz w waszym znaku w seksytu do Plutona pozwoli zrealizować śmiałe plany, zwłaszcza jeśli dotyczą podróży lub współpracy międzynarodowej. To również dobry moment na rozpoczęcie nauki lub pracy w dziedzinie związanej z zarządzaniem finansami, a także z psychoterapią. Do czwartku Wenus w sekstylu do Merkurego ułatwi wam zdobycie wszelkich niezbędnych informacji, skłoni do flirtów i rozpoczynania nowych znajomości. Gorąco się zrobi od piątku do niedzieli, kiedy Wenus utworzy kwadraturę z Marsem, skłonni będziecie w tym czasie do ulegania zgubnym namiętnościom, skrywane żale i pretensje mogą ujawnić się w mało przyjemny dla partnera sposób. Nów w znaku Panny, do którego dojdzie w niedzielę, może być początkiem pięknej przyjaźni.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 27 sierpnia – 2 września 2018

Skorpiony urodzone w pierwszej dekadzie znaku mogą spodziewać się ważnych wydarzeń w życiu osobistym, obfitujących w nieoczekiwane zbiegi okoliczności. Ostatnio poznana osoba okaże się istotna dla waszej przyszłości, wyniknie z tej znajomości trwała przyjaźń lub uda się nawiązać prawdziwą nić porozumienia w dziedzinie wspólnych zainteresowań. Merkury w Lwie w sekstylu do Wenus w Wadze pozwoli wam zawrzeć korzystne umowy, lepiej jednak, aby na jakiś czas pozostały tajemnicą. Słońce w życzliwym znaku Panny zachęca do kontaktów towarzyskich i rozwoju przyjaźni, w czasie weekendu warto się gdzieś wspólnie wybrać, najlepsze okażą się spontaniczne decyzje i oryginalne pomysły.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 20 – 26 sierpnia 2018

Na Skorpiony nadal będzie mieć wpływ trygon Jowisza do Neptuna, to idealny moment na wymarzone wakacje, poszukiwanie pasji życia, a także wybór kierunku własnego rozwoju – dotyczy to szczególnie osób urodzonych w drugiej dekadzie znaku. Merkury w znaku Lwa zmienił bieg na prosty, łatwiej więc będzie dogadać się w sprawach zawodowych. Mars retro w znaku Koziorożca zachęci do działania i komunikowania się z osobami, od których zależy wasza kariera. W środę Słońce opuści znak Lwa i wkroczy do znaku Panny, tworząc wielki trygon z Saturnem i Uranem w znakach ziemskich – przyjaźnie, jakie zawrzecie w tym tygodniu, okażą się trwałe i bardzo dla was korzystne. Pełnia Księżyca w znaku Ryb, do której dojdzie w niedzielę, otworzy emocjonalną „puszkę Pandory” – skrywane uczucia wreszcie wyjdą na jaw.
W CzaryMary.pl trwa Magiczne Lato z Darmową Dostawą

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 13 – 19 sierpnia 2018

Jowisz w trygonie do Neptuna zapewni wielu Skorpionom szczęście i spełnienie w wybranej dziedzinie – szczególnie dotyczy to osób urodzonych w drugiej dekadzie znaku. To idealny moment na rozwój osobistych pasji i zainteresowań. Warto zaplanować w tym czasie wymarzoną podróż zagraniczną, ale lepiej wyruszyć dopiero w przyszłym tygodniu, kiedy Merkury w Lwie zmieni bieg na prosty. Słońce w znaku Lwa nie pozwoli nudzić się w pracy, zaangażujecie się więc w rozwój kariery, korzystając z nieobecności konkurencji. Mars biegiem wstecznym wycofał się do Koziorożca, odczujecie więc dodatkowy zastrzyk energii, który warto wykorzystać w realizacji projektów zawodowych, zamiast toczyć nieustanne spory, udowadniając wszystkim wokół swoje racje.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 6 – 12 sierpnia 2018

W tym tygodniu Jowisz w waszym znaku utworzy kwadraturę ze Słońcem oraz Merkurym, co okaże się szczególnie korzystne dla rozwoju kariery osób urodzonych w drugiej dekadzie znaku. W środę oraz w czwartek, podczas koniunkcji Merkurego ze Słońcem, otrzymacie kolejną szansę, aby wykorzystać wiedzę, jaką posiadacie i zabłysnąć przed większym audytorium. To również dobry tydzień, aby zażegnać konflikty, jakie mogły pojawić się w ostatnich dniach, ponieważ Wenus, planeta miłości i porozumienia, przebywa od wtorku w znaku Wagi, dążąc ze wszystkich sił do osiągnięcia równowagi w związkach. Otwórzcie się na pozytywne uczucia, starajcie się nauczyć trudnej sztuki wybaczenia, a uda wam się osiągnąć kompromis, który poprawi relacje w każdym związku. W czasie weekendu oderwijcie się od spraw zawodowych, starajcie się poświęcić bliskim więcej czasu.
W CzaryMary.pl trwa Magiczne Lato z Darmową Dostawą

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 30 lipca – 5 sierpnia 2018

Skorpiony, szczególnie urodzone w pierwszej dekadzie znaku, czekają niespodziewane wydarzenia, konflikty i nieporozumienia w relacjach. Jeśli jakaś sytuacja od dłuższego czasu was nie zadowala, pojawi się okazja, aby postawić sprawę jasno i zażądać wyjaśnień. Kontakty z domownikami mogą przechodzić próbę wywalczenia sobie niezależności, nie naciskajcie więc i unikajcie stosowania przymusu, jeśli nie chcecie doprowadzić do awantury. Cokolwiek was spotka, zachowajcie dystans i jak Scarlett O’Hara w „Przeminęło z wiatrem” powiedzcie sobie: „pomyślę o tym później”. Końcówka tygodnia zapowiada się znacznie lepiej, zwłaszcza w sprawach zawodowych, pojawią się okazje, aby zabłysnąć na szerszym forum.