Archiwa kategorii: Skorpion – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 17 – 23 lipca 2017

Sytuacja nie sprzyja odpoczynkowi, macie zbyt wiele zaległych zadań do wykonania, przygotujcie się do wyzwań, jakie czekają was od przyszłego tygodnia. W pracy nastąpią zmiany, trzeba się będzie do nich przystosować, szczególnie jeśli planujecie podnieść kwalifikacje lub nawiązać międzynarodowe kontakty. Do czwartku będziecie mieć tendencje do zwiększenia wymagań w stosunku do osób wam podległych, co wywoła silny sprzeciw, zwłaszcza jeśli zastosujecie przymus liczcie się z buntem i wyrazami niezadowolenia. Osoby prowadzące firmę lub zajmujące się zarządzaniem pieniędzmi mogą liczyć na znaczne zyski. Nów w Lwie, do którego dojdzie w niedzielę, przyniesie początek nowego zawodowego projektu.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 10 – 16 lipca 2017

Słońce w opozycji do Plutona uczyni was niepokonanymi, szczególnie w pierwszej połowie tygodnia. Możecie w tym terminie zaplanować wszelkie prace, wymagające siły i koncentracji. Nie wdawajcie się w kłótnie, bo natraficie na nieprzejednany opór, planety radzą szukać porozumienia, które w tym tygodniu jest możliwe, a nawet wskazane. Szukajcie tego, co łączy, a nie dzieli i okaże się, że więcej macie wspólnego z partnerem, niż przypuszczaliście. Pod koniec tygodnia pojawią się zawodowe szanse, które uda wam się wykorzystać, nawiążecie kontakty, mające wpływ na to jak jesteście postrzegani, co ułatwi w przyszłości zasłużony awans. Nie jest to jeszcze dobry czas na urlop, bo w pracy zbyt wiele się dzieje, moglibyście przegapić swoją szansę.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 3 – 9 lipca 2017

W tym tygodniu nikt was nie pokona, ale zgubić was może nadmiar energii, dlatego horoskop radzi powstrzymać się od akcji ekstremalnych – jedynie sportowcy powinni bez ograniczeń korzystać z siły, jaką zapewniają wam planety. Najwięcej korzyści odniosą Skorpiony, których zadaniem jest obrona najsłabszych oraz terapeuci, gdyż osiągną spektakularne wyniki zastosowanych działań. Osoby o słabszej konstrukcji psychicznej mogą wdać się w potyczki stosując presję, a nawet siłę, ponieważ kierując się emocjami nie powstrzymają swoich słów. Uważajcie, aby kogoś nie skrzywdzić działając w imię pojmowanej na własny sposób sprawiedliwości. Szczególnie w czasie weekendu, pozostając pod wpływem pełni w Koziorożcu, na wszelki wypadek róbcie odwrotnie, niż byście chcieli.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 26 czerwca – 2 lipca 2017

Zdecydowanie uważajcie na drogach, horoskop radzi odłożyć podróże na bardziej sprzyjający moment. Psuć się w tych dniach mogą przedmioty służące komunikacji, takie jak sprzęt elektroniczny, samochody czy rowery. Przekaz informacji również może ulec zaburzeniu, co wywoła irytację większości Skorpionów. Zamiast się denerwować zróbcie sobie wolne, poczytajcie dobrą książkę, wybierzcie się do kina lub teatru, dobrze wam zrobi nawiązanie kontaktu z każdym rodzajem sztuki. Zacznijcie spełniać marzenia, zapiszcie się na kurs, który przybliży was do osiągnięcia wyznaczonych celów, zajmijcie się tym, co lubicie robić najbardziej i co sprawia największą przyjemność, a złość i frustracja znikną bez śladu.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 19 – 25 czerwca 2017

Miłość spadnie na was niespodziewanie, wzbudzi romantyczne uczucia i jednocześnie głębokie pożądanie, nie opierajcie się przeznaczeniu, weźcie sprawy w swoje ręce, wszystko jest w zasięgu waszych możliwości, szczególnie jeśli urodziliście się w drugiej dekadzie znaku.

Skorpiony borykające się z problemami zdrowotnymi mogą w poniedziałek i wtorek trafić na odpowiedniego lekarza lub terapię, która postawi na nogi. Od środy natomiast liczyć się będzie już tylko miłość i sprawy partnerskie. Planety sugerują, aby zabrać partnera/-kę w podróż marzeń, czeka was tam wiele pozytywnych przeżyć – na przeszkodzie stanąć mogą jedynie ograniczone środki finansowe,  warto skorzystać z rezerw lub sięgnąć po niewielką pożyczkę.