Archiwa kategorii: Skorpion – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 20-26 września 2021

W poniedziałek trudno wam będzie zrozumieć przyjaciół, emocje wzbudzą także dzieci lub kochankowie, kiedy dojdzie do pełni Księżyca w znaku niestałych Ryb. W sprawach dotyczących edukacji dzieci warto posłuchać intuicji lub podpowiedzi domowników, co podpowiada trygon Merkurego do Jowisza. Od wtorku do czwartku Księżyc w Baranie sprawi, że będziecie działać szybko, choć nie zawsze skutecznie. W środę Słońce wkroczy do znaku Wagi, rozpoczynając miesiąc, w którym zwykle dysponujecie mniejszymi zasobami energetycznymi, warto więc odpuścić i zająć się rozwojem duchowym. Merkury w kwadraturze z Plutonem podpowiada, że zmierzycie się z informacjami, które powinny pozostać tajemnicą. W czwartek po południu Księżyc wejdzie do przeciwległego znaku Byka, aktywizując kontakty partnerskie – w piątek Wenus w waszym znaku znajdzie się w opozycji z Uranem i Księżycem, do głosu dojdą kontrowersje damsko-męskie, wolne Skorpiony mają jednak szansę spotkać na swej drodze osobę, w której zakochają się od pierwszego spojrzenia. W czasie weekendu znajdziecie się pod wpływem trygonu Marsa do Saturna, warto zrobić coś dla osoby starszej z waszego otoczenia, nawet jeśli nie wydaje się życzliwa, uchroni was to od problemów w przyszłości.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 13-19 września 2021

W pierwszej połowie tygodnia opozycja Słońca do Neptuna doprowadzi do braku zrozumienia dzieci lub niektórych przyjaciół, szczególnie jeśli mają tendencje do nadużywania używek. Księżyc w Strzelcu w poniedziałek i wtorek skupi uwagę na poprawie finansów, zachęci do ekspansji i większych wydatków. W środę Mars, jeden z władców waszego znaku, wkroczy do Wagi, gdzie pozostanie około 2 miesięcy, nie jest to jednak dla was korzystne, powinniście więc zachować ostrożność w działaniu i uważać, abyście nie stali się dla samych siebie ukrytymi wrogami. Księżyc w Koziorożcu w środę i czwartek osłabi samopoczucie, będzie się bowiem trzeba zmierzyć z zawodowymi wymaganiami, na szczęście trygon Słońca do Plutona obdarzy was niewyczerpaną siłą i możliwością pokazania swojego potencjału. Księżyc w Wodniku w piątek i sobotę zachęci do prac społecznych, jednak atmosfera w rodzinie może się popsuć, na co wpływ będzie miała kwadratura Wenus do Saturna. W niedzielę Księżyc w Rybach zachęci do rozwoju osobistego.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 6-12 września 2021

W poniedziałek i wtorek wpływ nowiu Księżyca w życzliwej Pannie w trygonie do Urana w przeciwległym znaku Byka, sprzyja nawiązywaniu niecodziennych przyjaźni, macie szansę rozpocząć znajomość, która rozwinie się w relację pełną nieoczekiwanych wydarzeń. Trygon Marsa do Plutona obdarzy was niesamowitą siłą i determinacją w dążeniu do realizacji celów, jakie przed sobą stawiacie. Aspekty Wenus do Jowisza i Plutona zapowiadają namiętny ukryty romans, który wybuchnie z całą siłą, kiedy w piątek Wenus zawita do waszego znaku. W środę i czwartek Księżyc w Wadze zachęci do rozwiązywania konfliktów na drodze kompromisu, ale w piątek i sobotę Księżyc w waszym znaku skłoni do bardziej radykalnych rozwiązań, bliższych waszej naturze. W niedzielę Księżyc w Strzelcu poprawi nastrój, zwłaszcza jeśli zdecydujecie się na niewielkie zakupy przez internet.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 30 sierpnia–5 września 2021

W poniedziałek Merkury opuści życzliwy znak Panny i przejdzie do Wagi, zaczniecie więc ukrywać swoje przemyślenia, zwłaszcza dotyczące związków. Księżyc w Bliźniętach w poniedziałek i wtorek skłoni do zbierania informacji na temat możliwych inwestycji, dzielenie się emocjami, jakie w was to wywołuje, okaże się łatwiejsze niż zwykle. Od środy do piątku, podczas pobytu Księżyca w życzliwym Raku, możecie mieć zmienne humory i uczuciową nadwrażliwość. Opozycja Marsa do Neptuna natomiast ostrzega, aby w wyniku pośpiechu lub nierozważnego działania nie zepsuć romantycznego związku lub czułej relacji z dziećmi. W czasie weekendu Księżyc w Lwie skłoni do skorzystania z rozrywek, ale i tak trudno się wam będzie uchronić od myślenia o zawodowej przyszłości, gdy w niedzielę Merkury znajdzie się w trygonie z Saturnem.