Archiwa kategorii: Skorpion – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 26 października – 1 listopada 2020

Słońce przebywa w waszym znaku, obdarzając was siłą przetrwania i energią, potrzebną, aby dać sobie radę w trudnych czasach. W środę Merkury opuści wasz znak i wycofa się na dwa tygodnie do Wagi, staniecie się więc mniej mobilni, za to bardziej skłonni kontaktować się jedynie z najbliższymi. Mars retro w znaku Barana skłania do większej aktywności w dziedzinie opieki zdrowotnej, powinniście zadbać nie tylko o siebie, ale również o osoby ze swojego otoczenia. W sobotę dojdzie do pełni Księżyca w przeciwległym znaku Byka, w koniunkcji z rewolucyjnym Uranem, co zapowiada zaskakujące wydarzenia, niespodziewane kłótnie lub gorące dyskusje z przyjaciółmi oraz partnerami osobistymi lub biznesowymi. Nie dajcie się sprowokować, bo reakcja emocjonalna może zaskoczyć was samych. Kwadratura Merkurego do Saturna zatrzyma was w domu w czasie weekendu, lepiej nie kusić losu a wizytę na cmentarzach odłożyć na późniejszy termin.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 19 – 25 października 2020

Słońce jeszcze przez większość tygodnia przebywa w Wadze, dopiero w piątek zawita do waszego znaku, obdarzając was swoją energią i pozytywnym nastawieniem. W poniedziałek i wtorek otrzymacie od partnerów życiowych lub przyjaciół zaskakujące informacje, które mogą niejednego Skorpiona wyprowadzić z równowagi, na co wpłynie opozycja Merkurego do Urana. Szanujcie swoje nerwy, ponieważ Merkury w waszym znaku się cofa, wiadomości więc mogą okazać się niekompletne lub wręcz nieprawdziwe. Kwadratura Marsa do Jowisza wpłynie elektryzująco na podejście do zdrowia, uświadomicie sobie niebezpieczeństwa, związane z rozwojem epidemii, nie tylko w kontekście COVID-a, ale dostępu do opieki zdrowotnej w przypadku innych dolegliwości. Trygon Wenus do Jowisza wpłynie pozytywnie na rozwój przyjaźni, otrzymacie wsparcie od wielu osób.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 12 – 18 października 2020

W poniedziałek Merkury w waszym znaku utworzy sekstyl z Wenus, dając okazję do miłych spotkań z przyjaciółmi – korzystajcie, dopóki istnieje taka możliwość, ponieważ aspekty planet zapowiadają nadejście kolejnej fali epidemii oraz ograniczeń z nią związanych. W środę Merkury w waszym znaku zmieni bieg na wsteczny, skłaniając was do zmiany stanowiska w wielu sprawach, będziecie mieć tendencję do wycofywania się z niektórych umów i deklaracji. Do 3 listopada unikajcie rozpoczynania ważnych projektów, szczególnie związanych z działalnością intelektualną oraz komunikacyjną, jest to natomiast znakomity moment, aby przyjrzeć się błędom, jakie być może popełniacie w prowadzonych od dłuższego czasu sprawach, macie okazję je poprawić. Energii wam nie zabraknie, ale chrońcie zdrowie własne i innych, dostosowując się do wymagań w tej dziedzinie.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy