Archiwa kategorii: Skorpion – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 17-23 stycznia 2022

W nocy z poniedziałku na wtorek dojdzie do pełni Księżyca w życzliwym Raku, jednocześnie Słońce znajdzie się w koniunkcji z Plutonem, możecie się spodziewać wielu emocji związanych z edukacją, przekazywaniem informacji oraz szeroko pojętą komunikacją. Od wtorku do czwartku Księżyc w Lwie rzuci was w wir pracy, która zresztą sprawi wiele przyjemności. W czwartek Słońce zmieni znak i wkroczy do Wodnika, kierując uwagę na sprawy domowe i rodzinne. Również w czwartek Księżyc zawita do życzliwej Panny, do soboty więc możecie być mocno zapracowani, nie zapomnicie przy tym o kontakcie z przyjaciółmi. W sobotę wieczorem Księżyc wejdzie do Wagi, zapragniecie więc odpocząć, ale raczej nie będzie wam to dane, partner/ka wyciągnie was nieoczekiwanie na imprezę, na co wskazuje trygon Wenus do nieprzewidywalnego Urana w Byku. W niedzielę koniunkcja Merkurego ze Słońcem ułatwi powrót do nierozwiązanego problemu i w sposób konstruktywny umożliwi szczerą rozmowę z jednym z członków rodziny.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 10-16 stycznia 2022

Przez większość poniedziałku będziecie aktywni, zwłaszcza w sprawach dotyczących zdrowia, dopiero wieczorem, kiedy Księżyc opuści znak Barana i wejdzie do przeciwległego Byka, skupicie się na sprawach partnerskich. Od poniedziałku do środy pozostaniecie pod wpływem zarówno korzystnego sekstylu Słońca do Neptuna, który rozbudzi was twórczo i zachęci do zajmowania się ulubionym hobby, jak i napiętego aspektu Marsa do Neptuna, co przypominać może walkę z wiatrakami, szczególnie w sprawach finansowych, zachowajcie ostrożność, bo ktoś może was oszukać lub wykorzystać dobrą wolę. W czwartek wczesnym rankiem Księżyc zawita do Bliźniąt, gdzie pozostanie do soboty, skupicie się na zarządzaniu wspólnymi finansami w kontakcie z innymi, w piątek jednak kwadratura Merkurego do Urana doprowadzi na tym tle do sprzeczki z partnerem życiowym lub biznesowym. W sobotę wieczorem Księżyc wejdzie do życzliwego Raka, w niedzielę wpadniecie w mało stabilny nastrój, do czego przyczyni się nadchodząca pełnia Księżyca w Raku, Słońce przy tym znajdzie się w koniunkcji z Plutonem, jednym z władców waszego znaku, unikajcie więc robienia czegoś na siłę.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 3-9 stycznia 2022

W poniedziałek Księżyc w życzliwym Koziorożcu w koniunkcji z Wenus a następnie z Plutonem, władcą waszego znaku, skłoni do zaprowadzenia porządków w najbliższym otoczeniu, relacje z rodzeństwem okażą się istotne, odniesiecie wrażenie, że w imię miłości warto coś poświęcić. Wieczorem Księżyc przejdzie do Wodnika, postanowicie zmienić coś w domu lub w rodzinie, wtorkowy poranek okaże się właściwy do przeprowadzenia ważnych rozmów, wieczorem jednak możecie spotkać się ze sprzeciwem domowników wobec waszych pomysłów, kontakty ze starszymi osobami okażą się przygnębiające. W środę i czwartek humor znacznie się wam poprawi, bowiem Wenus utworzy uszczęśliwiający sekstyl z Neptunem w Rybach, ogarnie was nostalgiczny nastrój, warto ukochanej osobie zafundować romantyczną kolację lub inne wydarzenie, które pozostanie w pamięci. W czwartek i piątek Księżyc w życzliwych Rybach zachęci do zajmowania się tym, co sprawia przyjemność, również weekend sprzyja randkom i miłosnemu zauroczeniu, ponieważ Wenus znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem, Księżyc w Baranie doda wam wigoru i zachęci do działania.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 27 grudnia 2021 – 2 stycznia 2022

W poniedziałek i wtorek Księżyc w Wadze sprawi, że poczujecie się trochę nieobecni po świątecznych wyzwaniach, ale już w środę i czwartek Księżyc w waszym znaku was pobudzi, poczujecie się więc gotowi do stawienia czoła rzeczywistości. Koniunkcja Merkurego z Wenus i Plutonem sprawi, że bez końca rozważać będziecie minione traumy i miłosne zawody, ostatecznie jednak sekstyl Marsa do Saturna skłoni do zajmowania się konkretami, zaangażujecie się w bezpośrednie działanie, prowadzące do osiągnięcia bezpieczeństwa i finansowej stabilizacji, co pozwoli oderwać się od przykrych wspomnień. W środę Jowisz zawita do życzliwego znaku Ryb, najbliższe miesiące obfitować więc będą w szczęśliwe zbiegi okoliczności, szczególnie w zakresie spraw związanych z podróżowaniem, zdobywaniem wiedzy, rozwojem zainteresowań, nawiązywaniem romansów i radości z sukcesów dzieci. Noc sylwestrowa okaże się wystrzałowa i bardzo udana, co zapewni trygon Słońca do Urana i tranzyt Księżyca przez radosny znak Strzelca. Nów Księżyca w Koziorożcu, do którego dojdzie w niedzielę, zapoczątkuje nowy sposób komunikowania się z otoczeniem i może zmieni relacje z rodzeństwem.

Wszystkiego najlepszego w Nowym 2022 Roku!

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 20-26 grudnia 2021

W poniedziałek i wtorek sekstyl Słońca do Jowisza poprawi sytuację materialną, niektóre Skorpiony z okazji Świąt Bożego Narodzenia zainwestują w dom, inne zaszaleją z prezentami, jeszcze inne zdecydują się nagle na wyjazd świąteczny, czemu sprzyja również trygon Merkurego do nieprzewidywalnego Urana. Księżyc w życzliwym Raku sprawi, że z zaangażowaniem rzucicie się wir przygotowań do nadchodzących Świąt. Pary przeżywające kryzys mogą w tym tygodniu podjąć ostateczne decyzje o rozstaniu, czemu sprzyja zarówno kwadratura Saturna do Urana, wyzwalająca potrzebę uwolnienia się od ograniczeń, jak i retrogradacja Wenus, która ponownie utworzy koniunkcję z Plutonem, waszym władcą. We wtorek Słońce opuści znak Strzelca i wkroczy do życzliwego Koziorożca, kierując uwagę na poprawę komunikacji w każdym jej aspekcie. W środę i czwartek Księżyc w Lwie rozluźni atmosferę w pracy. W Wigilię rano Księżyc zawita do przyjaznej Panny, Święta więc zapowiadają się pracowicie, ale przyjemnie, pod warunkiem, że wykażecie się szczerością i odrobiną romantyzmu, do czego zachęci sekstyl Merkurego do Neptuna.

Wesołych, Radosnych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia