Archiwa kategorii: Skorpion – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 19 – 25 lutego 2018 roku

Zakochane Skorpiony ogarnie namiętność nie do opanowania, nic w tych dniach nie będzie oczywiste, zaczniecie gubić się w wyobrażeniach na temat wybranej osoby, ale i tak nikt wam się nie oprze. Skorpiony posiadające dzieci skupią całą uwagę na ich zarówno cielesnych, jak i duchowych potrzebach, może się okazać, że trzeba zaopiekować się niedomagającymi pociechami. Również niektóre osoby dorosłe doświadczą niedyspozycji zdrowotnej, nie powinno to jednak powstrzymać was w drodze do sukcesu w każdej wybranej dziedzinie. Dysponujecie obecnie mocą zdolną przenosić góry, nie zawahajcie się więc jej użyć. Pod koniec tygodnia okaże się, że potrzebujecie dokonać ważnej inwestycji, będziecie potrzebowali sięgnąć do rezerw lub zaciągnąć kredyt, ale ryzyko się opłaci.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 12 – 18 lutego 2018 roku

Czekają was w tym tygodniu większe niż zwykle wydatki, ale nie powinniście się tym przejmować, wszystko prędzej czy później do was wróci. Horoskop zachęca do tego, aby zainwestować w siebie, zatroszczyć się o zdrowie, zadbać o dobre samopoczucie. Unikajcie jedynie spekulacji i tzw. „szybkiego i łatwego zarobku”, bo niewiele na tym zyskacie, postawcie na rzeczy sprawdzone i trwałe. Bieda wam nie grozi, a Jowisz obiecuje sukcesy, uwierzcie więc w siebie i nie przejmujcie się chwilowymi kryzysami, jakie pojawić się mogą w czwartek lub piątek, kiedy pozostawać będziecie pod wpływem zaćmienia Słońca w znaku Wodnika. Sekstyl Słońca do Urana pozwoli wyciągnąć właściwe wnioski z sytuacji, jaka wyniknie w miejscu pracy, wpłynie również pozytywnie na każdy rodzaj terapii zdrowotnej.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 5 – 11 lutego 2018 roku

Poza napięciem w domu, wywołanym przesadą w jakiejś dziedzinie, tydzień zaowocuje sukcesami zawodowymi oraz osobistymi. Całą energię skierujecie na zdobywanie pieniędzy i podniesienie prestiżu społecznego. Niektóre Skorpiony poważnie wezmą się za naukę, inne zapiszą się na kurs podnoszący kwalifikacje, wszystkim dobrze zrobią podróże. Przyjemność sprawią wam spotkania towarzyskie, zaprosicie przyjaciół oraz znajomych, ogarnie was karnawałowy nastrój. Stosunki ze współpracownikami oraz podwładnymi ułożą się poprawnie dzięki rozluźnieniu dyscypliny. To również dobry moment na przeprowadzenie okresowych badań lub wprowadzenie nowej diety. W niedzielę, kiedy Wenus zmieni znak i wkroczy do znaku Ryb, ogarnie was zmysłowy i romantyczny nastrój.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 29 stycznia – 4 lutego 2018 roku

Mars w Strzelcu zachęci was do śmiałych inwestycji, poczujecie, że stać was na więcej, zapragniecie podwyższyć sobie poprzeczkę w każdej dziedzinie, szczególnie dotyczyć to może sfery finansowej. „Do odważnych świat należy” – ta maksyma stanie się teraz mottem większości Skorpionów, a w śmiałych działaniach wspierać was będzie zarówno Jowisz, planeta sukcesu i obfitości, jak i obaj władcy waszego znaku – planety Pluton i Mars. Jedynie w środę, podczas pełni oraz zaćmienia Księżyca w znaku Lwa, skomplikują się sprawy zarówno domowe, jak i zawodowe, budząc emocje trudne do opanowania. Kiedy w czwartek Merkury wkroczy do znaku Wodnika i utworzy sekstyl z Marsem w Strzelcu, znajdziecie rozwiązanie wszystkich problemów. W czasie weekendu nie przesadzajcie z wydatkami.