Archiwa kategorii: Skorpion – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 6 – 12 lipca 2020

Mars jest w znaku Barana i długo w nim zostanie, możecie więc liczyć na duży zastrzyk energii i motywacji do działania. To dobry moment na zmianę przyzwyczajeń,  czas zadbać o zdrową dietę. W tym tygodniu kwadratura Merkurego retro do Marsa skłoni was do zdobywania wiedzy, niektóre Skorpiony jednak poczują się zbyt pewnie i stwierdzą, że już wszystko wiedzą w zakresie tematów, które postanowiły zgłębić – zamiast wściekać się na wykładowców i posądzać ich o brak kompetencji, spróbujcie po prostu powtórzyć materiał, aby go utrwalić. Wyjazdy zagraniczne, jeśli się na nie zdecydujecie, wzbudzą frustrację, nie znaczy to jednak, że pobyt okaże się nieudany. Piątek jest dobrym dniem na relaks, w sobotę zadbajcie o zdrowie, natomiast w niedzielę wybierzcie się na wybory, aby rozładować nadmiar energii i emocji.
Moja i Twoja astrologia

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 29 czerwca – 5 lipca 2020

Rozpoczyna się okres silnych emocji i wielkich możliwości, ponieważ zarówno koniunkcja Plutona z Jowiszem powiększy w sposób ekstremalny moc, jaką dysponujecie, jak i silny Mars, który właśnie zawitał do znaku Barana, w którym może rozwinąć pełnię swojego potencjału. Będziecie teraz dysponować siłą, którą trudno kontrolować, starajcie się więc skierować ją na walkę o ideały i szczytne cele, żeby nie narobić zbyt dużego zamieszania w życiu. Zaczyna się dla was okres korzystny dla wielkich zmian, wzrosną wasze zdolności przystosowawcze. W środę Słońce w koniunkcji z Merkurym, tworząc korzystny aspekt z Uranem, przebywającym w przeciwległym znaku Byka, otworzy przed wami możliwości związane z podróżami, niektóre Skorpiony spotkają na swej drodze osobę, która zachęci do zgłębiania wiedzy w bardzo oryginalnej dziedzinie.
Moja i Twoja astrologia

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 22 – 28 czerwca 2020

Jeśli planowaliście w tym tygodniu podróż, to lepiej odłożyć ją na inny, bardziej sprzyjający moment. Również sprawy związane z nauczaniem mogą napotykać problemy, a kontakty z dziećmi okażą się frustrujące. Mimo to jednak dobry nastrój was nie opuści, ponieważ Słońce przebywa w życzliwym znaku Raka, pojawią się co prawda silne emocje, ale poprawią samopoznanie i wpłyną na rozwój osobisty. W czwartek Wenus w przyjaznym znaku Raka zmieni bieg na prosty, nastąpi powolna poprawa w finansach, chętniej się też zaczniecie spotykać z innymi. W niedzielę Mars wkroczy do Barana, w którym jest mocny, poczujecie się silniejsi i chętni do wprowadzenia porządków w swoim otoczeniu. Cofający się Jowisz pod koniec tygodnia utworzy koniunkcję z Plutonem – niektóre Skorpiony rozpoczną naukę w dziedzinie, która stanie się ich pasją.
Moja i Twoja astrologia

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 15 – 21 czerwca 2020

Słońce, a także retrogradująca Wenus w znaku Bliźniąt sprzyjają odzyskiwaniu zainwestowanych lub pożyczonych pieniędzy, warto więc prosić o zwrot długów, zwłaszcza we wtorek i środę, podczas tranzytu Księżyca przez przeciwległy znak Byka. Również aspekty Marsa z Jowiszem i Plutonem, pod wpływem których pozostaniecie w drugiej połowie tygodnia, wskazują na wzbogacenie – na wszelki wypadek zagrajcie w toto-lotka. W piątek Merkury w życzliwym Raku zmieni bieg na wsteczny, niektóre Skorpiony zaczną rozważać wakacyjne plany – jeśli zdecydujecie się na urlop w ciągu najbliższych 3 tygodni, wybierzcie miejsce, w którym już kiedyś byliście. W sobotę późnym wieczorem Słońce wkroczy do znaku Raka, a w niedzielę rano dojdzie do zaćmienia Słońca – nie pozwólcie ponieść się emocjom, posłuchajcie głosu rozsądku.

Moja i Twoja astrologia