Archiwa kategorii: Skorpion – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 6 – 12 kwietnia 2020

Jowisz w koniunkcji z Plutonem może okazać się dla was okazją do głębokiej transformacji, a to co rozpoczniecie w tym tygodniu, pod koniec roku zaprocentuje wielkim sukcesem lub klęską, w zależności od tego, jak wykorzystacie pojawiające się szanse. Transformacja może dotyczyć zarówno sfery materialnej, jak i psychicznej lub duchowej, ale przemiana świadomości okaże się kardynalna i nieodwracalna. Podczas pełni Księżyca w znaku Wagi, do której dojdzie w środę, połączonej z napiętym aspektem Marsa i Urana, pojawi się możliwość zakończenia toksycznych relacji i pozbycia się z życia spraw i osób, które nie są niezbędne na drodze waszego rozwoju. W sobotę Merkury opuści Ryby i wkroczy do zapalczywego Barana, co ułatwi wam podejmowanie decyzji.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 30 marca – 5 kwietnia 2020

W tym tygodniu Jowisz utworzy ścisłą koniunkcję z Plutonem w Koziorożcu, co okaże się mieć kardynalne znaczenie dla niejednego Skorpiona, szczególnie jeśli w jakikolwiek sposób ma do czynienia z przekazywaniem wiedzy lub zajmuje się kontaktami międzynarodowymi. Nauka pójdzie wam jak z płatka, odkryjecie nowe sposoby komunikacji, dotrzecie ze swoim przesłaniem do wielu osób. Słońce w znaku Barana skupia uwagę na sprawach zdrowia, co w obecnej sytuacji jest naturalne. W poniedziałek Mars zmieni znak, opuści Koziorożca i wkroczy do Wodnika, zaczniecie rozwiązywać problemy rodzinne, szczególnie w kontekście nieruchomości lub kontaktów z osobami starszymi. W czasie weekendu koniunkcja Merkurego z Neptunem w Rybach skłoni do kreatywności i twórczej ekspresji, chętnie też wejdziecie w świat wyobraźni waszych dzieci.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 23 – 29 marca 2020

Koniunkcja Marsa z Plutonem w życzliwym Koziorożcu, nadal przepełni was energią i sprawi, że z łatwością osiągniecie to, na czym wam zależy. Napotkacie życzliwe osoby, które zrobią dla was wszystko, o co poprosicie, wpłynie na to najpierw sekstyl przebywającej w przeciwległym znaku Wenus do Neptuna w Rybach, a następnie trygon Wenus do Jowisza i Plutona. Zakochane Skorpiony wzniosą się na wyżyny zarówno romantyzmu, jak i namiętności, noce okażą się gorące, pozwoli to wam chociaż na chwilę zapomnieć o panującej wokół pandemii, kwarantanna stanie się waszym sprzymierzeńcem. Pozostałe Skorpiony zaczną eksplorować internet, znajdując dla siebie wiele zajęć, sprawiających przyjemność. We wtorek nie wychodźcie z domu i nie narażajcie się, bo chociaż dysponujecie wyjątkową odpornością i zdolnością pokonania każdej choroby, nów Księżyca w znaku Barana w koniunkcji z Lilith nie wróży najlepiej.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 16 – 22 marca 2020

Sprawy dzieci nadal w tym tygodniu będą was mocno absorbować, przynajmniej do piątku, dopóki Słonce przebywa w życzliwych Rybach, obecność w tym znaku Merkurego poprawi kreatywność i zachęci do wspólnych zabaw oraz rozwoju zainteresowań. W piątek Słońce wkroczy do Wodnika, skupiając uwagę na zdrowiu. Horoskop zachęca do poważnego potraktowania zaleceń epidemiologicznych i pozostania w domu, ponieważ koniunkcja Marsa z Jowiszem i Plutonem w znaku Koziorożca wytworzy pod koniec tygodnia silną energię, którą warto wykorzystać dla własnej obrony, jeśli by jednak wymknęła się spod kontroli, mogłaby stać się zagrożeniem dla osób przemieszczających się, pragnących wybrać się w odwiedziny do sąsiadów lub dalszej rodziny.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>