Archiwa kategorii: Skorpion – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Skorpion 15 – 21 lipca 2019

Jeśli na ten tydzień zaplanowaliście podróż, to liczcie się z komplikacjami i koniecznością wielogodzinnych oczekiwań, co wzbudzi emocje i frustracje, ale niewiele będzie można z tym zrobić. Pełnia oraz zaćmienie Księżyca w znaku Raka wpłynie na szeroko pojętą dziedzinę komunikacji, wywoła też poruszenie w sprawach związanych z nauczaniem. Druga połowa tygodnia okaże się znacznie lepsza za sprawą najpierw trygonu Wenus do Neptuna, a następnie opozycji Wenus do Plutona, sprawy zarówno uczuciowe, jak związane z dziećmi, znajdą szczęśliwe rozwiązanie, chociaż nie obejdzie się bez nacisków i wymagań. Wolne Skorpiony mogą w tym tygodniu spotkać na swej drodze kogoś, z kim połączy je ognisty i romantyczny romans.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 8 – 14 lipca 2019

W poniedziałek Merkury zmieni bieg na wsteczny i utworzy koniunkcję z Marsem, okaże się, że sprawy uznawane za zamknięte wcale się nie zakończyły, kwadratura Marsa z Uranem w następnych dniach sugeruje jednak, że pozostaniecie niezłomni w swoich decyzjach i pozwolicie odejść komuś, kto nie spełnił oczekiwań. Opozycja Słońca najpierw do Saturna, a następnie do Plutona zapowiada zmagania i walkę o zachowanie pozycji we wszelkich sprawach dotyczących kontaktów międzynarodowych, możecie liczyć w trudnych chwilach na wsparcie dzieci, lekarzy, farmaceutów, a także osób rozwijających się duchowo, na co wskazuje trygon Słońca do Neptuna.
Green Witch. Zostań naturalną czarownicą!

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 1 – 7 lipca 2019

Wtorkowe zaćmienie Słońca w przyjaznym znaku Raka może skomplikować wasze plany wakacyjne, szczególnie jeśli wybieracie się za granicę, ostatecznie jednak ta zmiana wyjdzie wam na dobre. Również we wtorek Mars przesunie się do znaku Lwa, okaże się, że w sprawach zawodowych jest tak wiele do zrobienia, że lepiej zostać w pracy i nadrobić zaległości. Wszystkie sprawy przyspieszą, zaczniecie gonić za sukcesem i tylko to się będzie dla was liczyć w tym tygodniu. W środę Wenus także zmieni znak i wkroczy do znaku Raka, rozbudzając w was potrzebę emocjonalnego spełnienia. W niedzielę Merkury utworzy koniunkcję z Marsem, otrzymacie wiadomości, które rozbudzą w was ambicje i sprawią, że postanowicie zmienić założenia i wszystko jeszcze raz przemyśleć.
Green Witch. Zostań naturalną czarownicą!