Archiwa kategorii: Skorpion – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 25-31 stycznia 2021

Stosunki w domu staną się napięte, do czego przyczyni się na początku tygodnia kwadratura Słońca z Uranem. Przyczyną konfliktów staną się relacje z przyjaciółmi, okaże się, że macie z parterem różne spojrzenie na to samo wydarzenie z nimi związane. Pełnia Księżyca w znaku Lwa, połączona napiętymi aspektami z Marsem i Uranem w przeciwległym Byku, podkręci atmosferę w czwartek i piątek, starajcie się więc panować nad emocjami, bo trudno będzie zachować równowagę. Czekają was nieprzewidziane spotkania lub wydarzenia wywołujące stres. Dobra wiadomość jest taka, że pod koniec tygodnia Słońce znajdzie się w koniunkcji z dobrotliwym Jowiszem, wszystkie kłopoty mają więc szansę zakończyć się szczęśliwie. Do tego koniunkcja Wenus w Plutonem, jednym z władców waszego znaku, zapowiada pełne namiętności noce, nie dajcie się tylko ponieść zazdrości.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 18-24 stycznia 2021

Słońce we wtorek wkroczy do znaku Wodnika, wasza uwaga skupi się na domownikach oraz sprawach rodzinnych. Od środy do piątku zachowajcie szczególną ostrożność w kontaktach, starajcie się unikać gwałtownych i nieprzemyślanych reakcji, bo koniunkcja Marsa z Uranem, przebywających w przeciwległym znaku Byka, do Jowisza w Wodniku, może zniszczyć nawet najlepiej układającą się znajomość. Partnerom zarówno osobistym, jak i biznesowym, starajcie się okazać więcej tolerancji i wyrozumiałości, inaczej dojdzie do burzliwych reakcji, które nikomu nie służą. W czasie weekendu sekstyl Wenus do Neptuna uwzniośli uczucia, skłoni do okazania miłości i troski najbliższym.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 11-17 stycznia 2021

W poniedziałek i wtorek spodziewajcie się gości, a także wielu rozmów, które wyprowadzą was z równowagi – wszystko za sprawa Merkurego, który najpierw utworzy koniunkcję z Jowiszem, a następnie kwadraturę z Uranem. Jakby tego było mało, napięty aspekt Marsa, przebywającego w przeciwległym znaku Byka, do Saturna w Wodniku zapowiada gniew, opóźnienia i trudności w rodzinnych relacjach. Nów Księżyca w koniunkcji z waszym władcą Plutonem w życzliwym Koziorożcu rozpocznie nowy rozdział w relacjach z rodzeństwem lub sąsiadami, jednak trygon Wenus z Uranem pod koniec tygodnia pozwala mieć nadzieję na pozytywne załatwienie spraw i nawiązanie nowych przyjaźni.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy