Archiwa kategorii: Skorpion – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 11 – 17 listopada 2019

W poniedziałek koniunkcja poruszającego się ruchem wstecznym Merkurego ze Słońcem w waszym znaku pozwoli wam uzyskać niezbędne informacje i odkryć tajemnicę, ważna rozmowa uświadomi wam błędy, jakie popełniliście. We wtorek pełnia Księżyca w przeciwległym znaku Byka wywoła emocje związane z umowami oraz każdym rodzajem partnerstwa. Zobaczycie jasno na czym stoicie, a sekstyl Słońca do Plutona doda wam siły i determinacji w przeprowadzeniu swojej woli. Dysponujecie obecnie ogromem energii, zbierajcie informacje, ale działajcie po 20 listopada, kiedy Merkury wróci do ruchu prostego. Sekstyl Merkurego do Saturna oraz trygon tej planety do Neptuna, pozwolą uwolnić się od wszelkich niejasności i niedomówień, a nawet kłamstw. W stosunku do dzieci zastosujcie metodę ograniczonego zaufania, aby móc zareagować w odpowiednim momencie, gdyby wybrały nieodpowiednie dla siebie towarzystwo.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 4 – 10 listopada 2019

Zachowajcie na początku tygodnia szczególną ostrożność, ponieważ kwadratura Marsa do Plutona uaktywni ukrytych wrogów, którzy za wszelką cenę zechcą wam zaszkodzić – nie martwcie się jednak, jesteście nie do pokonania, poradzicie sobie z każdym wyzwaniem, jakie was czeka. W drugiej połowie tygodnia Słońce w waszym znaku utworzy sekstyl z Saturnem i trygon z Neptunem, uda się utrwalić osiągnięcia w dziedzinie zarówno zdrowia, jak i wszelkich spraw związanych z duchowymi oraz twórczymi działaniami. Wenus wraz z Jowiszem w Strzelcu dba o wasze finanse, nie macie się czego obawiać w tej dziedzinie w najbliższym czasie. Merkury w waszym znaku porusza się biegiem wstecznym, nie zapominajcie o tym, nie rozpoczynajcie na razie ważnych dla was projektów. W czasie weekendu warto zabrać się za domowe porządki.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 28 października – 3 listopada 2019

W poniedziałek jest nów Księżyca w waszym znaku, a towarzyszyć mu będzie opozycja do Urana – w niektórych związkach dojdzie do nieporozumień, mogą rwać się przyjaźnie lub zajdą nieoczekiwane zmiany w spółkach – dotyczy to szczególnie Skorpionów urodzonych w pierwszej dekadzie znaku (24.10-2.011). Niektóre Skorpiony, zwłaszcza młode, zechcą spędzać Święto Zmarłych w odmienny sposób, co spotka się z niezadowoleniem członków rodziny, nie będziecie się jednak tym przejmować, bo nie macie w zwyczaju tłumaczyć się ze swoich decyzji. Koniunkcja Merkurego z Wenus w waszym znaku sprawi, że w środę staniecie się bardzo ruchliwi i towarzyscy. Od czwartku Merkury w Skorpionie zmieni bieg na wsteczny, warto przez nadchodzące trzy tygodnie przemyśleć od nowa swoje plany i zamierzenia, nie rozpoczynajcie jednak w tym czasie nowych projektów. W piątek Wenus opuści wasz znak i wkroczy do znaku Strzelca, skupicie się więc na stanie posiadania i zaczniecie robić porządki w finansach.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 21 – 27 października 2019

W poniedziałek Wenus w waszym znaku utworzy trygon z Neptunem w Rybach, a we wtorek sekstyl z Saturnem w Koziorożcu, wolne Skorpiony nawiążą romantyczne relacje – to może być związek na dłużej, kto wie, może na całe życie. Marzenia mogą przekształcić się w rzeczywistość, otwórzcie się na świat duchowy, który pokaże wam swoje bogactwo i możliwości. W środę do waszego znaku wreszcie zawita Słońce, poczujecie się więc naładowani energetycznie, gotowi stawić czoło całemu światu. Sekstyl Wenus do Plutona zapewni w czasie weekendu moc wrażeń, pojawią się namiętne uczucia, a także całkiem spore pieniądze. W niedzielę pozostawać będziecie już pod wpływem nowiu Księżyca, do którego dojdzie w następny poniedziałek w waszym znaku, to znakomita okazja, aby rozpocząć jakieś nowe przedsięwzięcie lub miłosny związek – uważajcie tylko na ukrytych wrogów, bowiem kwadratura Marsa do Saturna sprawi, że ukażą swoją prawdziwą twarz.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku