Archiwa kategorii: Strzelec – horoskop miesieczny

Horoskop miesięczny na styczeń 2021 dla Strzelca

Dopóki Słońce przebywa w znaku Koziorożca, czyli do 19 stycznia, uwagę skierujecie na sprawy finansowe, a zabezpieczenie materialne okaże się w tym czasie priorytetowe. Słońce w sekstylu do Neptuna od 7 do 9 stycznia rozwinie was twórczo, warto w tych dniach słuchać intuicji, nie zabraknie natchnienia. Między 12 a 14 stycznia nów Księżyca w koniunkcji z Plutonem zapowiada początek dochodowego przedsięwzięcia, jednak Mars w kwadraturze do Saturna może utrudnić jego realizację.

19 stycznia Słońce zmieni znak i wkroczy do życzliwego Wodnika, staniecie się bardziej mobilni, jednak między 18 a 24 stycznia powinniście szczególnie uważać na zdrowie, bo koniunkcja Marsa z Uranem w kwadraturze do Jowisza zapowiada kryzys, dbajcie o siebie i uważajcie za kierownicą. 24 stycznia koniunkcja Słońca z Saturnem powinna zatrzymać was w domu, również 26 stycznia, gdy Słońce znajdzie się w napiętej kwadraturze z Uranem uważajcie na to, co komunikujecie otoczeniu, zwłaszcza w internecie, bo możecie zostać źle zrozumiani. Koniec miesiąca może być bardzo nerwowy i emocjonujący, ale pełnia Księżyca w przyjaznym Lwie, w opozycji do Jowisza zapali zielone światło dla przedsięwzięć związanych z podróżami, kontaktami międzynarodowymi lub nauczaniem.

Do 8 stycznia Wenus przebywa jeszcze w waszym znaku, warto w tym czasie wybrać się do fryzjera, kupić nowe ubrania, zwłaszcza że sprzyjają temu poświąteczne wyprzedaże, lub w inny sposób zadbać o wizerunek i korzystny, przyciągający spojrzenie wygląd. Natomiast między 8 a 15 stycznia trygon Wenus w Koziorożcu najpierw do Marsa a następnie do Urana w Byku, zapowiada dochodową propozycję pracy, wymagającą jednak sporego wysiłku. Łatwego zarobku za to możecie się spodziewać między 24 a 28 stycznia, kiedy Wenus utworzy sekstyl z tajemniczym Neptunem i koniunkcję z potężnym Plutonem.

Mars do 7 stycznia przebywa w życzliwym Baranie, gdzie jest mocny, gdy jednak wkroczy do Byka straci siłę i zapał, trudniej więc wam będzie zmobilizować się do aktywności – motywować was będzie głównie konieczność zdobycia pieniędzy, będziecie mieć jednak tendencję do pracy ponad siły, co może niekorzystnie odbić się na zdrowiu. Szczególną ostrożność należy zachować między 12 a 14 stycznia oraz od 18 do 24 stycznia, gdy Mars utworzy napięte aspekty z Saturnem, Jowiszem i Uranem. Również w ostatnim dniu miesiąca możecie stracić cierpliwość w wyniku kwadratury Słońca do Marsa.

Merkury do 8 stycznia skieruje myśli na sposoby zarabiania pieniędzy, ale kiedy przesunie się do życzliwego Wodnika, w którym jest mocny, błyśniecie intelektem i zaczniecie dzielić się zdobytą wiedzą. Najbardziej aktywni, zwłaszcza w internecie, będziecie między 8 a 14 stycznia, wiązać się to jednak może z wysiłkiem i napięciem umysłowym.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop miesięczny na grudzień 2020 dla Strzelca

Słońce wraz z Merkurym przebywają w waszym znaku do 21 grudnia, wzmacniając energetycznie, inspirując i zachęcając do rozwoju intelektualnego i osobistego. Między 7 a 14 grudnia Słońce w trygonie do Marsa w życzliwym Baranie skłoni do większej aktywności, jednocześnie napięta kwadratura z Neptunem przypomni o ograniczeniach, wynikających z zagrożenia epidemiologicznego, dlatego warto skierować działanie na pomoc potrzebującym opieki i wsparcia. W waszym znaku przebywa również Południowy Węzeł Księżycowy, komplikując nieco życie i przynosząc sytuacje, będące wyzwaniem, dlatego działajcie ostrożnie w okolicach 14 grudnia, ponieważ w waszym znaku dojdzie do zaćmienia Słońca, co wpłynie negatywnie na możliwość podejmowania racjonalnych decyzji. Zaopiekujcie się przede wszystkim sobą, unikajcie zagrożeń, troszczcie się o również o innych, bo dysponujecie obecnie dużym zasobem energii, nie marnujcie jej na nic nie znaczące działania.

17 grudnia Saturn opuści znak Koziorożca i wkroczy do rewolucyjnego, ale życzliwego wam znaku Wodnika, dwa dni później podąży za nim Jowisz, władca waszego znaku i to jest dobra wiadomość. Obie planety znajdą się w ścisłej koniunkcji 21 grudnia, wyznaczając początek 20-letniego cyklu, w którym liczyć się będzie komunikacja i nowatorskie podejście do zdobywania wiedzy. Jowisz reprezentuje energię wzrostu i zwiększania wszystkiego, z czym ma do czynienia, natomiast Saturn przeciwnie – ogranicza i reglamentuje, spotkanie obydwu planet to wezwanie do łączenia przeciwieństw i znalezienia „złotego środka”. Również 21 grudnia Słońce opuści wasz znak i wkroczy do Koziorożca, kierując uwagę na sprawy zabezpieczenia materialnego. W ostatnim tygodniu miesiąca i roku możecie otrzymać propozycję dodatkowej pracy lub doczekacie się podwyżki, co zapowiada trygon Słońca z Uranem w znaku Byka.

Wenus do 15 grudnia przebywa w znaku Skorpiona, co nie jest zbyt korzystne dla spraw miłosnych oraz finansów, ale Wenus tworzy korzystne aspekty z Neptunem oraz planetami w Koziorożcu, możecie więc liczyć na dowody uczuć ze strony osób, których o to nie posądzaliście oraz zyski z działań ukrytych, tajemnych. Strzelce dobrze się też sprawdzą w tym czasie w działalności charytatywnej. 15 grudnia Wenus wkroczy do waszego znaku, doda wdzięku i uroku, świat się do was uśmiechnie, warto w tym czasie wybrać się do fryzjera lub kupić nowe ciuszki, nowy wizerunek spotka się z uznaniem otoczenia. Jedynie w Sylwestra nie liczcie na księcia z bajki, bo okaże się żabą, w każdym razie kwadratura Wenus z Neptunem ostrzega przed iluzorycznymi wyobrażeniami.

Merkury przez cały miesiąc towarzyszy Słońcu, najpierw przemierzając wasz znak, następnie Koziorożca, możecie więc liczyć na zdrowy rozsądek, który może was opuścić tylko między 12 a 16 grudnia, gdy Merkury znajdzie się w kwadraturze ze zwodniczym Neptunem. Jeśli chcecie pokazać swoje umiejętności i zebrać dobre opinie, zwłaszcza w internecie, wybierzcie dni 19 lub 20 grudnia, gdy Merkury znajdzie się „w sercu” Słońca. Trygon Merkurego do Urana ułatwi organizację Świąt Bożego Narodzenia.

Mars tranzytuje co prawda życzliwy znak Barana, energii więc wam nie zabraknie, uważajcie jednak w dniach 20-26 grudnia, ponieważ napięta kwadratura Marsa do Plutona generuje bardzo silną energię, którą można wykorzystać na domowe porządki, wyrzucanie tego, co się zużyło lub na spłatę długów oraz innych finansowych zobowiązań.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop miesięczny na listopad 2020 dla Strzelca

Pierwsze dwie dekady listopada upłyną pod wpływem ostatniej już w tym roku koniunkcji Jowisza z Plutonem w Koziorożcu, co może mieć kardynalne znaczenie dla waszej przyszłości. Szczególnie między 10 a 15 listopada, kiedy obie planety znajdą się w tym samym stopniu i ich działanie się spotęguje. Konfiguracja zakończy proces, który rozpoczął się na przełomie marca i kwietnia i w sensie globalnym będzie to prawdopodobnie najsilniejsze uderzenie koronawirusa – jest szansa, że ostatnie. Dla Strzelców może to oznaczać zakończenie jakiejś transformacji, której zostaliście poddani, ale jej skutki będą widoczne w dalszej przyszłości.

Słońce do 21 listopada przebywa w znaku Skorpiona, co nie jest dla was korzystne i może obniżyć siły życiowe, dlatego warto zadbać o siebie bardziej niż zwykle, zwłaszcza że na świecie szaleje niebezpieczny wirus. Między 7 a 13 listopada Słońce w trygonie do Neptuna pomoże uporać się ze szkodliwymi uzależnieniami, jeśli je posiadacie, rozwinie też talenty twórcze, ułatwi skorzystanie z bogatej wyobraźni i pozwoli zrealizować kreatywne pomysły. Pozostańcie jednak czujni i dbajcie o zdrowie, wzmacniając organizm.

Między 12 a 21 listopada Słońce w korzystnych aspektach z planetami w Koziorożcu stworzy niektórym Strzelcom szansę na spektakularne zarobki, dostaniecie podwyżkę, uda się zdobyć kredyt, dofinansowanie projektu lub w inny sposób uzyskacie trwałość zarobków – nie wszystkim jest to oczywiście dane. Skutki tych aspektów mogą być korzystne, ale mogą też przynieść zaostrzenie chorób przewlekłych lub spotęgować problemy finansowe. Strzelce studiujące wiedzę ukrytą zdobędą wreszcie upragniony dyplom lub okaże się, że są gotowe do samodzielnego działania. 21 listopada Słońce w końcu wkroczy do waszego znaku, odzyskacie wigor, entuzjazm i charakterystyczny dla was optymizm.

Wenus do 21 listopada przebywa w przyjaznym znaku Wagi, co powinno zaprocentować poprawą stosunków towarzyskich, możecie liczyć na to, że przyjaciele pomogą wam zarobić dodatkowe pieniądze. Między 7 a 11 listopada Wenus znajdzie się w opozycji do Marsa w Baranie, co z jednej strony wzmocni namiętność, z drugiej jednak może doprowadzić do konfliktów w związkach zarówno osobistych, jak i towarzyskich.

Między 13 a 21 listopada, dzięki kwadraturze Wenus z planetami w Koziorożcu, niektóre Strzelce otrzymają wiele różnych propozycji poprawy sytuacji finansowej, ale będzie was to kosztować sporo wysiłku, a zyski w ostateczności okażą się znacznie mniejsze, niż wydawało się to na początku. 21 listopada Wenus wkroczy do Skorpiona, tracąc sporo ze swej siły, więc sprawy zarówno uczuciowe, jak i finansowe, wejdą w fazę tzw. „przetrwania”.

Pierwszy tydzień listopada przyniesie ograniczenia, zarówno w sferze towarzyskiej, jak i finansowej, ponieważ kwadratura Merkurego do Saturna wymusi oszczędności i znacznie zmniejszy mobilność. 4 listopada Merkury powróci do ruchu prostego, co poprawi komunikację, ale dopiero po 10 listopada, kiedy wkroczy do Skorpiona, będzie można zaufać zebranym informacjom. Między 15 a 19 listopada liczcie się z nadejściem zaskakujących informacji, dotyczących między innymi zdrowia, ponieważ Merkury znajdzie się w opozycji z nieprzewidywalnym Uranem. Między 22 a 30 listopada warto opracować budżet oraz plan działania w dziedzinie finansów.

Mars przez cały miesiąc przebywa w życzliwym znaku Barana, nie zabraknie wam więc siły i chęci do działania, ale najlepsze efekty osiągniecie po 14 listopada, kiedy powróci do biegu prostego.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop miesięczny na październik 2020 dla Strzelca

Słońce w przyjaznym znaku Wagi przebywa  do 23 października, zachęcając do rozwoju relacji międzyludzkich, nawiązywania przyjaźni i kontaktu z osobami, podzielającymi wasze zainteresowania. 1 października pełni Księżyca w Baranie towarzyszyć będzie napięta kwadratura Marsa do Saturna, niektóre relacje, których istotą są zależności finansowe, mogą przeżywać kryzys, płatności, rachunki lub zobowiązania okażą się większe, niż przypuszczaliście, więc stresy zaczną się kumulować. Kwadratura Słońca do Jowisza, Plutona i Saturna między 9 a 21 października wprowadzi napięcie w rozliczenia finansowe, szczególnie z przyjaciółmi i z osobami, z którymi współpracujecie. Trzeba się będzie wykazać asertywnością, oszczędnością, konsekwencją i pracowitością, za czym prawdę mówiąc Strzelce nie przepadają. Całe szczęście sekstyl Jowisza do Neptuna przyniesie niespodziewane zyski i uda się wam nawet zrealizować niektóre marzenia.

16 października nów Księżyca w znaku Wagi zapowiada początek nowej znajomości, która może przekształcić się w przyjaźń. 23 października Słońce opuści Wagę i wkroczy do Skorpiona, rozpoczynając miesiąc, w którym zwykle dysponujecie mniejszym niż zwykle zasobem energii, warto więc znaleźć więcej czasu na odpoczynek. Pełnia Księżyca w znaku Byka, do której dojdzie ostatniego dnia miesiąca, zapowiada zmiany w dziedzinie zdrowia.

Wenus w znaku Panny od 2 do 28 października zapowiada miesiąc wypełniony dosyć uciążliwą, ale sprawiającą przyjemność pracą. Między 8 a 12 października trygon Wenus do Urana może wam przynieść zawodowe, ale miłe, spotkania towarzyskie. Między 17 a 26 października aspekty Wenus z planetami w Koziorożcu zapowiadają niewielką poprawę finansów, zyski jednak okażą się długotrwałe.

Mars w przyjaznym znaku Barana utworzy w pierwszej połowie miesiąca  napięte aspekty z Saturnem i Plutonem w Koziorożcu, co wiązać się może z koniecznością uregulowania zaległych zobowiązań. Presja, jaką odczujecie, odbierze wam przyjemność z wykonywanej pracy, bo pieniądze będą znikać jak w czarnej dziurze a wy za wszelką cenę zechcecie je zatrzymać, nie martwcie się jednak, bo jest to sytuacja przejściowa, nie ulegajcie naciskom, chrońcie swój stan posiadania.

Merkury do 28 października tranzytuje znak Skorpiona, skłaniając do zbierania ukrytych informacji, jednak od 15 października zaczyna się cofać, liczcie się więc ze zmianą zapatrywań i koniecznością weryfikacji otrzymanych danych. Szczególnie zaskakujące mogą okazać się dni między 6 a 9 oraz 17 a 22 października, podczas opozycji Merkurego do Urana, przynosząc zmienne opinie, tak że nie będziecie wiedzieli której wersji się trzymać – horoskop radzi poczekać do 17-18 listopada, kiedy Merkury w ruchu prostym po raz ostatni ustawi się w opozycji do Urana, wtedy otrzymacie jasność sytuacji. 25 października, kiedy Merkury znajdzie się w ścisłej koniunkcji ze Słońcem, warto pokazać swoją wiedzę, staniecie się ekspertem w jakiejś dziedzinie.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop miesięczny na wrzesień 2020 dla Strzelca

Miesiąc zapowiada się pracowicie, szczególnie jego pierwsze dwie dekady. Słońce w sumiennej Pannie zmobilizuje was do wysiłku i w krótkim czasie wykonacie znacznie więcej, niż zwykle ma to miejsce. Pełnia Księżyca, do której dojdzie 2 września, pozwoli jasno zobaczyć jak wiele otwiera się przed wami możliwości i zachęci do działania. Trygon Słońca do Urana pozwoli zrewolucjonizować metody pracy, niektóre Strzelce przestawią się na pracę zdalną lub zaczną prowadzić działalność przez internet. Korzystne aspekty Słońca do planet w Koziorożcu sypną dodatkowymi zarobkami, niektóre projekty zapowiadają się na długoterminowe.

11 września opozycja Słońca do Neptuna w Rybach pozwoli dostrzec nieszczere działania niektórych osób z otoczenia. 22 września Słońce opuści zapracowaną Pannę i wkroczy do życzliwego Lwa, staniecie się dużo bardziej towarzyscy i skłonni do zabawy.

Wenus w Raku pozostanie do 6 września, ale opozycja do Saturna w pierwszych dniach miesiąca sprawi, że jakieś zawodowe przedsięwzięcie, które sprawiało wam przyjemność, ulegnie ograniczeniu lub będziecie zmuszeni je zakończyć. Kwadratura Wenus do Marsa, pod wpływem której pozostaniecie od 3 do 5 września podkręci emocje i wywoła głęboki sprzeciw wobec czyjegoś gwałtownego działania, na szczęście już 6 września Wenus opuści znak Raka, wkroczy do entuzjastycznego Lwa, i problem sam ulegnie rozwiązaniu. Między 13 a 17 września kwadratura Wenus do Urana może spowodować nieporozumienia w przyjaźni lub zakończyć owocną współpracę.

Silny Merkury w dobrej pozycji przebywa do 5 września w Pannie, znaku swojego władania, co wpłynie fantastycznie na rozwój kariery. Korzystne aspekty Merkurego do Jowisza, Plutona i Saturna w Koziorożcu pozwolą ugruntować zawodową pozycję i podjąć właściwe decyzje. Warto korzystać z dobrej passy, bo Merkury w tym znaku pojawi się dopiero za rok. Od 5 do 27 września września, przebywając w życzliwej Wadze, pozwoli rozwinąć przyjaźnie, zachęci do działalności społecznej oraz zaangażowania się w grupy zainteresowań. Między 15 a 25 września pozostańcie jednak ostrożni, bo kwadratura, jaką utworzy do planet w Koziorożcu, wpłynie silnie energetyzująco na wasze finanse. Opozycja Merkurego do Marsa między 23 a 25 września sprawi, że słowa okażą się szybsze od myśli, co może doprowadzić do konfliktu z ważną dla was osobą.

Mars w znaku Barana 10 września zmieni bieg na wsteczny, co skłoni niektóre Strzelce do tego, aby powrócić do dawnego hobby. Ostatnie dni miesiąca przyniosą ograniczenia, które pojawiły się pod koniec sierpnia, uznacie, że „głową muru nie przebijecie” i odpuścicie starania o coś lub o kogoś, kto nie reaguje na żadne argumenty.
Cała prawda o znakach zodiaku w zasięgu Twojej ręki! Sprawdź >>

Horoskop miesięczny na sierpień 2020 dla Strzelca

Do 22 sierpnia Słońce przebywa w życzliwym znaku Lwa, towarzyszyć więc wam będzie przez większość miesiąca dobry nastrój, chęć do zabawy i potrzeba pokazania swoich twórczych możliwości. Jedynie pierwsze dni sierpnia mogą być trochę problematyczne, ponieważ Słońce utworzy kwadraturę z Uranem, a Mars z Jowiszem, będziecie więc skłonni do ryzyka i nieprzemyślanych decyzji, które mogą drogo kosztować. Dodatkowo 3 sierpnia dojdzie do pełni Księżyca w znaku Wodnika, której towarzyszyć będzie opozycja Merkurego do Saturna, więc zarówno sprawy związane z komunikacją, jak i finansami, mogą stwarzać ograniczenia i wywołać stres. Niemniej jednak osoby, które nie boją się ryzyka i gotowe są postawić wszystko na jedna kartę, otrzymają szansę zmierzenia się z wyzwaniami, które przyniosą profity w przyszłości. Na skuteczne i szybkie działanie możecie liczyć między 15 a 18 sierpnia, kiedy Słońce i Merkury ustawią się w trygonie do Marsa. 22 sierpnia Słońce opuści przyjazny znak Lwa i wkroczy do pracowitej Panny, nadejdzie czas, w którym trzeba powrócić do pracy, planety jednak obiecują, że się to wam opłaci.

Przez pierwszy tydzień sierpnia Wenus przebywa w przeciwległym znaku Bliźniąt przynosząc popularność i zainteresowanie waszą osobą. 7 sierpnia Wenus wkroczy do znaku Raka, w którym czuje się wyśmienicie, wpłynie więc pozytywnie na możliwości zdobycia dotacji, grantu lub pożyczki. Szczególnie korzystne dni w tej dziedzinie nadejdą między 17 a 19 sierpnia, kiedy Wenus utworzy sekstyl z nieprzewidywalnym Uranem. Ostatnia dekada miesiąca pozwoli poprawić wspólne finanse, zdobyć dodatkową pracę lub wykazać się umiejętnościami, kiedy między 23 a 30 sierpnia Wenus znajdzie się w trygonie z Neptunem, w opozycji do Jowisza i Plutona. Osoby zajmujące się twórczością lub rozwojem duchowym mogą liczyć na wenę i korzystne transakcje.

Mars przez cały miesiąc przebywa w życzliwym znaku Barana, zachęci więc do działania i aktywności w każdym rodzaju twórczości. Z pasją oddacie się swoim zainteresowaniom, dokonując w ciągu jednego miesiąca więcej, niż zwykle się wam zdarzało w czasie kwartału. Powinniście jednak zachować daleko idącą ostrożność między 8 a 15 sierpnia, kiedy Mars znajdzie się w koniunkcji z Lilith i utworzy kwadraturę z wymagającym Plutonem, łatwo możecie przesadzić w wydatkach lub nieumiejętnie zainwestować w ryzykowne przedsięwzięcie, nie dajcie się namówić na żadne „cudowne interesy”, ograniczcie zaufanie do osób charyzmatycznych, bo łatwo się przekonacie, że realizujecie ich, a nie własne interesy. Trudny się może także okazać okres między 21 a 27 sierpnia, kiedy Mars utworzy kwadraturę z Saturnem, z niektórych marzeń trzeba będzie zrezygnować, chociaż aspekty pozostałych planet zachęcą do ryzyka i ekspansji.

Merkury do 5 sierpnia przebywa w znaku Raka, następnie do 20 sierpnia w Lwie, aby ostatnią dekadę miesiąca spędzić we własnym domu, czyli w Pannie. Miedzy 9 a 11 sierpnia uważajcie w podróży, bo może być nerwowo. Korzystne aspekty Merkurego w Pannie z Uranem, Jowiszem i Neptunem między 24 a 30 sierpnia zapowiadają niespodziewane podróże, możliwość zdobycia dodatkowej pracy, zaskakujące wydarzenia poprawiające sytuację materialną.
Cała prawda o znakach zodiaku w zasięgu Twojej ręki! Sprawdź >>

Horoskop miesięczny na lipiec 2020 dla Strzelca

Słońce do 22 lipca przemieszcza się przez znak Raka, co sprzyja długoterminowym inwestycjom i zarządzaniu wspólnymi finansami. Przez cały miesiąc również Merkury przebywa w tym znaku, ale do 12 lipca cofa się, należy wiec być ostrożnym przy podejmowaniu decyzji i unikać większych zakupów, szczególnie sprzętu elektronicznego. Wenus przez cały miesiąc przemierza przeciwległy znak Bliźniąt, możecie więc liczyć na wyrazy miłości i wsparcia ze strony partnerów zarówno osobistych, jak i biznesowych.

Pierwsze dni lipca okażą się bardzo znaczące dla waszych finansów, przede wszystkim dlatego, że do 5 lipca Jowisz znajdzie się w bezpośredniej koniunkcji z Plutonem w Koziorożcu, dodatkowo Słońce z Merkurym tworzą obiecujący aspekt z nieprzewidywalnym Uranem w Byku. Możliwa jest w tym czasie wypłata świadczeń, zdobycie grantu, spłata długów lub inny rodzaj zysków. 3 lipca natomiast do Koziorożca powróci ograniczający Saturn, wskazana jest więc ostrożność w wydatkach aż do 17 grudnia, kiedy planeta na stałe opuści ten znak. Starajcie się też panować nad wydatkami w okolicach 5 lipca, kiedy dojdzie do zaćmienia Księżyca w Koziorożcu, kierujcie się rozsądkiem, a nie emocjami. Miedzy 6 a 12 lipca staniecie się bardzo mobilni i zmotywowani do rozwoju zainteresowań, możecie się jednak spotkać ze słownym atakiem ze strony osób, po których się tego nie spodziewaliście.

12 lipca Merkury powróci do biegu prostego, możecie więc pewniej podejmować decyzje, zwłaszcza finansowe i dotyczące inwestycji, do czego zachęci opozycja Słońca do planet w Koziorożcu. Nów Księżyca w opozycji do Saturna, do którego dojdzie 20 lipca w znaku Raka, wyznaczy początek długotrwałych zysków lub spłaty zobowiązań, niektóre Strzelce zdecydują się na długoterminowy kredyt lub pożyczkę.

22 lipca Słońce wkroczy do życzliwego Lwa, przestaniecie się tak bardzo przejmować finansami, postanowicie skorzystać z wakacji. Sekstyl Jowisza do Neptuna pozwoli zrealizować marzenia związane z podróżami zagranicznymi lub zdobywaniem wiedzy w interesujących was dziedzinach. Aspekty Merkurego w ostatnich dniach miesiąca okażą się dosyć napięte i problematyczne, nie powstrzyma was to jednak ani przed skorzystaniem z wakacyjnego wypoczynku, ani z obrony własnego stanowiska, bowiem Mars w znaku Barana pozwoli wam zachować niezależność i zastosować asertywność.
Moja i Twoja astrologia

Horoskop miesięczny na czerwiec 2020 dla Strzelca

Słońce do 20 czerwca tranzytuje przeciwległy znak Bliźniąt, w którym do końca miesiąca przebywa także Wenus, poruszająca się do 25 czerwca biegiem wstecznym, skoncentrujecie się więc głównie na sprawach partnerstwa i miłości, odnowicie dawne znajomości i przyjaźnie, zawrzecie korzystne kontrakty.

4 czerwca do waszego znaku przesunie się Południowy Węzeł Księżycowy, co korzystnie wpłynie na związki, ale osłabi was energetycznie. Mars w Rybach zaktywizuje relacje rodzinne, nie wszystkie sprawy jednak ułożą się po waszej myśli, być może ktoś w rodzinie podąża złą drogą lub wywołuje w was złość, szczególnie znaczące może się to okazać między 2 a 7 czerwca, kiedy Wenus w koniunkcji ze Słońcem ustawią się w kwadraturze z walecznym Marsem, a w waszym znaku dojdzie do pełni i zaćmienia Księżyca. Starajcie się wykazać wyrozumiałością i zapanować nad emocjami, bo wyrwane spod kontroli mogą zaprowadzić was za daleko.

Również kwadratura Słońca z niepewnym Neptunem między 9 a 13 czerwca wpłynie na was mobilizująco, jeśli zajmujecie się sztuką, twórczością lub intensywnie rozwijacie się duchowo, w innych przypadkach istnieje zagrożenie, że padniecie ofiarą oszustwa, manipulacji, albo zwykłego nieporozumienia. Między 16 a 22 czerwca wykażecie się inicjatywą i z wielką energią zaczniecie zdobywać dodatkowe środki finansowe, w czym pomoże sekstyl Marsa do Jowisza i Plutona – macie szansę pod koniec miesiąca zarobić spore pieniądze lub wygrać na loterii, kiedy Jowisz znajdzie się w ścisłej koniunkcji z Plutonem.

18 czerwca Merkury w Bliźniętach wejdzie w retrogradację i do biegu prostego wróci dopiero 12 lipca, wstrzymajcie się w tym czasie z podpisywaniem umów i ważnych kontraktów, jeśli nie chcecie się z nich wycofywać, unikajcie też kupna komputerów oraz sprzętu elektronicznego lub służącego komunikacji.

20 czerwca wieczorem Słońce opuści przeciwległe Bliźnięta i wkroczy do znaku Raka, w którym następnego dnia dojdzie do nowiu i zaćmienia Słońca, nadejdzie czas, w którym ze szczególną uwagą zajmiecie się zarządzaniem wspólnymi finansami lub zaczniecie eksplorować głębokie meandry ludzkiej psychiki.

28 czerwca Mars opuści wrażliwe Ryby i przesunie się do bojowego znaku Barana, w którym czuje się fantastycznie, staniecie się więc dużo bardziej kreatywni i przedsiębiorczy. Koniunkcja Jowisza i Plutona w Koziorożcu wywoła duże zmiany społeczne, ale wpłynie też w sposób znaczący na stan waszych finansów.
Moja i Twoja astrologia

Horoskop miesięczny na maj 2020 dla Strzelca

Do 20 maja Słońce przebywa w znaku Byka, nie zabraknie wam więc pracy, chociaż okazać się ona może nużąca i służąca potrzebom innych osób, a nie waszym osobistym. Energię skierujecie na poprawę zdrowia własnego oraz zwierząt, którymi się opiekujecie.

7 maja dojdzie do pełni Księżyca w Skorpionie, a w następnych dniach Merkury w Byku utworzy trygony z Jowiszem i Plutonem, co wpłynie znacząco na wasze finanse, otrzymacie propozycję dodatkowej pracy lub zaangażujecie się w sprawy zdrowotne, może pojawić się stres wynikający z braku wystarczającej ochrony przed koronawirusem.

11 maja Merkury opuści znak Byka i wkroczy do przeciwległych Bliźniąt, w których pozostanie do 28 maja – to najlepszy czas na zakładanie bloga, strony lub rozpoczęcia działalności online, zwłaszcza że między 12 a 14 maja Merkury utworzy stabilizujący trygon z Saturnem w Wodniku. Czas sprzyja nawiązywaniu współpracy i pozyskiwaniu klientów.

Sprzyjająca dla waszych finansów okaże się druga dekada maja, ponieważ miedzy 12 a 19 maja Słońce utworzy korzystne aspekty z Jowiszem i Plutonem, wasze konto zasilą dodatkowe pieniądze, pod warunkiem, że nie osiądziecie na laurach, tylko wykażecie się pracowitością i zaangażowaniem. Planety w tym miesiącu wam sprzyjają, więc przygotujcie się na intensywne działanie.

Wenus w przeciwległym znaku Bliźniąt 14 maja zmieni bieg na wsteczny, dwukrotnie utworzy kwadraturę z marzycielskim Neptunem – między 3 a 5 maja oraz miedzy 19 a 22 maja – ale wpływ tego aspektu odczujecie od 1 do 25 maja, przygotujcie się na to, że sprawy uczuciowe się skomplikują, szczególnie u młodych osób, które jeszcze nie odróżniają marzeń od rzeczywistości. Epidemia koronawirusa będzie miała wpływ na wasze związki. Niektóre Strzelce mogą licząc na to, że spotkają na swej drodze osoby zainteresowane rozwojem osobistym i duchowym, nie podążajcie ślepo za swoim guru, ale starajcie się odnaleźć własną drogę.

20 maja Słońce opuści znak Byka i wkroczy do przeciwległych Bliźniąt, w których dwa dni później dojdzie do nowiu Księżyca – macie szansę rozpocząć nową znajomość, która okaże się długotrwała. Koniunkcja Merkurego i Wenus w kwadraturze do Neptuna skupi wokół was osoby pełne ciepła i miłości, ale uważajcie, bo trudno się będzie z nimi porozumieć, będziecie zmuszeni cierpliwie tłumaczyć o co wam chodzi. W ostatnich dniach miesiąca mogą pojawić się problemy zdrowotne, w szczególny sposób zatroszczcie się też o domowe zwierzęta.
Moja i Twoja astrologia

Horoskop miesięczny na kwiecień 2020 dla Strzelca

Słońce do 19 kwietnia tranzytuje życzliwy znak Barana, możecie więc liczyć na porządną dawkę energii. W pierwszych dniach miesiąca koniunkcja Marsa z Saturnem zmusi was do intensywnej pracy, zwłaszcza jeśli wykonujecie ją w domu. Niektórym Strzelcom konieczność ograniczeń zacznie wychodzić bokiem i zapragną wyrwać się na wolność, horoskop jednak zaleca podporządkowanie się nakazom epidemiologicznym.

3 kwietnia Wenus opuści znak Byka, wkroczy do przeciwległych Bliźniąt i utworzy stabilizujący trygon z Saturnem, poczujecie się lubiani i podziwiani, zwłaszcza przez osoby starsze, poważne i doświadczone, warto nawiązać nowe znajomości przez internet.

Przez całą pierwszą dekadę kwietnia Jowisz, władca waszego znaku, pozostanie w ścisłej koniunkcji z Plutonem w Koziorożcu, niektóre Strzelce będą zmuszone skorzystać z pomocy, jaką oferują rząd i banki w związku z pandemią koronawirusa. Merkury w koniunkcji z Neptunem w Rybach sprawi, że chaos informacyjny się spotęguje i sami już nie będziemy wiedzieć, co jest prawdą, a co kłamstwem lub manipulacją. Najwięcej emocji wzbudzi pełnia Księżyca w znaku Wagi, do której dojdzie 8 kwietnia, zwłaszcza że towarzyszyć jej będzie kwadratura Marsa do Urana, bardzo destrukcyjny aspekt, wywołujący nieporozumienia i chęć zamknięcia za sobą jakiegoś rozdziału – jednocześnie jest to szansa na uwolnienie się od ciążącej od dłuższego czasu zależności, nie pozwalającej wam na dalszy rozwój.

11 kwietnia Merkury opuści zagmatwane Ryby i wkroczy do Barana, w którym czuje się znacznie lepiej, od razu też utworzy sekstyl z Saturnem, więc informacje zaczną być dużo bardziej konkretne i wyważone.

Święta Wielkanocne miną w miarę spokojnie, ale już od 14 do 16 kwietnia dostaniecie się pod wpływy kwadratury Słońca do Jowisza i Plutona, u niektórych osób sytuacja finansowa się skomplikuje lub trzeba będzie sięgnąć do rezerw.

Między 16 a 19 kwietnia sekstyl Merkurego do Wenus i Marsa ułatwi załatwienie każdej sprawy, zwłaszcza urzędowej, łatwo się dogadacie lub uzyskacie niezbędną pomoc.

19 kwietnia Słońce opuści przyjazny znak Barana i wkroczy do Byka, od razu też utworzy kwadraturę z Saturnem w Wodniku, teraz już ograniczenia naprawdę zaczną wam ciążyć – niektóre osoby wykorzystają nów Księżyca w Byku, do którego dojdzie 23 kwietnia, na rozpoczęcie nowej działalności. Koniunkcja Słońca z Uranem w Byku zrewolucjonizuje wasze podejście do zdrowia, powinniście też zatroszczyć się o bliskich, którzy mogą potrzebować waszego wsparcia.

27 kwietnia Merkury również opuści życzliwego Barana i wkroczy do Byka, ostatnie dni miesiąca miną pod znakiem koniunkcji Merkurego do Urana, warto zapisać pomysły, jakie pojawią się w głowie.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>