Archiwa kategorii: Strzelec – horoskop miesieczny

Horoskop miesięczny na styczeń 2022 dla Strzelca

Jowisz przebywając w znaku Ryb jest mocny, poprawi więc sytuację rodzinną, zachęci do rozwoju osobistego oraz duchowego. Słońce w Koziorożcu do 20 stycznia skieruje uwagę na sprawy finansowe, nie powinniście się jednak martwić, bo nów Księżyca w trygonie do Urana w Byku, do którego dojdzie 2 stycznia, zapowiada dodatkowe, dobrze płatne zlecenia lub początek nowej zawodowej współpracy. W dniach 8-9 stycznia koniunkcja cofającej się Wenus ze Słońcem w Koziorożcu zapowiada zwrot długów, przypomni także, że stałość w uczuciach bywa również opłacalna finansowo. Między 9 a 13 stycznia sekstyl Słońca do Neptuna zachęci do rozwoju twórczości, jednocześnie kwadratura przebywającego w waszym znaku Marsa do Neptuna w Rybach zapowiada walkę ze słabościami i uzależnieniami.

Pełnia Księżyca w opozycji do potężnego Plutona, do której dojdzie 17 stycznia w znaku Raka, wzbudzi wiele emocji, szczególnie dotyczących spraw finansowych oraz inwestycji w nieruchomości, pojawi się okazja zdobycia dodatkowych funduszy, zaciągnięcia kredytu lub spłaty długów. 20 stycznia Słońce opuści znak Koziorożca i wkroczy do życzliwego Wodnika, skłaniając do promowania swojej osoby za pomocą nowoczesnych środków komunikacji. 23 stycznia cofający się Merkury utworzy koniunkcję ze Słońcem, zabłyśniecie dobrymi pomysłami, które już kiedyś stały się waszym udziałem. Końcówka miesiąca okaże się nerwowa za sprawą kwadratury Słońca do Urana, uważajcie na drogach, dbajcie o swoje zdrowie.

Wenus do 29 stycznia porusza się biegiem wstecznym, tranzytując znak Koziorożca, nie oczekujcie więc fajerwerków w sprawach uczuciowych, możecie jednak liczyć na niewielką poprawę sytuacji finansowej, powrócą bowiem do was zyski z wcześniejszych inwestycji. Między 3 a 8 stycznia sekstyl Wenus do Neptuna zaowocuje twórczą działalnością, niektóre Strzelce z nostalgią powrócą do wspomnień o romantycznej miłości. W ostatnim tygodniu stycznia trygon Wenus do Urana przyniesie zaskakujące nowe uczucie, niektóre Strzelce otrzymają propozycję dodatkowej pracy.

Mars w waszym znaku do 24 stycznia skłoni do szybkiego oraz intensywnego działania, niektóre Strzelce skierują aktywność na sporty zimowe. Aby uniknąć oszustwa lub wykorzystania waszej dobrej woli, szczególną ostrożność należy zachować od 9 do 13 stycznia, podczas kwadratury Marsa do Neptuna – może się okazać, że wasze działanie to walka z wiatrakami. 24 stycznia Mars opuści wasz znak i wejdzie do Koziorożca, kierując aktywność na sprawy finansowe.

Merkury 2 stycznia wkroczy do życzliwego Wodnika, co poprawi komunikację i wpłynie na sprawność intelektualną, między 12 a 16 stycznia znajdzie się jednak w napiętym aspekcie z nieprzewidywalnym Uranem, zwróćcie w tym czasie większą uwagę na to, jakimi informacjami dzielicie się w sieci, uważajcie też za kierownicą, bo konfiguracja wpłynie utrudniająco na komunikację, pojawi się też nerwowość i skłonność do stresu. 15 stycznia Merkury zmieni bieg na wsteczny i pozostanie w retrogradacji do 4 lutego, unikajcie w tym czasie podejmowania ważnych decyzji, zakup sprzętu elektronicznego oraz środków transportu odłóżcie na inny termin. 26 stycznia Merkury wycofa się z Wodnika i ponownie zawita do Koziorożca, skłoni więc do oszczędności w składaniu obietnic, szczególnie dotyczących finansów.

Horoskop miesięczny na grudzień 2021 dla Strzelca

Słońce przebywa w waszym znaku do 21 grudnia, zasilając swoją energią, wzrośnie więc optymizm i wiara w siebie. W pierwszych dniach miesiąca sekstyl Słońca do Saturna ugruntuje zawodową pozycję, jednak 4 grudnia dojdzie do całkowitego zaćmienia Słońca w waszym znaku, w koniunkcji ze słabym Merkurym, co jest wezwaniem do skromności i powściągnięcia ego, szczególną uwagę zwracajcie na słowa, jakich używacie, nie pozwólcie się sprowokować do wypowiedzi, których byście mogli pożałować. Jednocześnie jest to nów Księżyca, zapowiada więc początek nowej drogi lub przedsięwzięcia, którego istotą jest słuchanie potrzeb ciała i duszy a nie umysłu. Od 10 do 14 grudnia Słońce w kwadraturze do Neptuna ostrzega przed osobami, którym nie należy ufać.

Sukcesów osobistych i zawodowych, podróży zagranicznych oraz wzrostu popularności spodziewajcie się od 18 do 21 grudnia, gdy Słońce znajdzie się w korzystnym aspekcie z władcą waszego znaku Jowiszem, pełnia Księżyca, do której dojdzie 19 grudnia w znaku Bliźniąt, otworzy wam oczy i pozwoli dostrzec prawdziwe oblicze oraz intencje otaczających was osób, nie obejdzie się bez emocji. 21 grudnia Słońce opuści wasz znak i wkroczy do Koziorożca, kierując uwagę na zasoby finansowe, jakimi dysponujecie. Od 20 do 27 grudnia dojdzie do ostatniej już w tym roku ścisłej kwadratury Saturna do Urana, planet reprezentujących przeciwstawne energie i wpływających na nasze poczucie wolności, w horoskopie indywidualnym Strzelców aspekt wyznaczy początek końca okresu ograniczeń w komunikacji, w czasie Świąt Bożego Narodzenia jednak jeszcze go mocno odczujemy.

29 grudnia Jowisz, władca waszego znaku, opuści życzliwego Wodnika i wejdzie do Ryb, którymi również włada, więc będzie mógł rozwinąć pełnię swoich możliwości, okaże się to korzystne dla spraw rodzinnych oraz zawodowych. Słońce w trygonie do Urana zapowiada nie tylko radosnego Sylwestra, ale także korzystny finansowo początek Nowego Roku.

Wenus w Koziorożcu do 20 grudnia biegnie ruchem prostym, potem wejdzie w retrogradacje i będzie się cofać do 29 stycznia 2022, w pierwszych dniach grudnia utworzy sekstyl do tajemniczego Neptuna, co zaowocuje wsparciem finansowym, którego się nie spodziewaliście, początek miesiąca sprzyja także rozwojowi kreatywności, warto wejść w kontakt ze sztuką, w szczególności z muzyką. W dniach 10-13 i 23-26 grudnia Wenus znajdzie się w koniunkcji z Plutonem, co zapowiada spory i walkę o stan posiadania w związkach, na jaw wyjdą ukryte emocje, dobrze jest im się przyjrzeć,  aby nie miały nad nami już więcej kontroli.

Mars przebywa w znaku Skorpiona do 13 grudnia,  generując ukryte działania osób, które tylko udają życzliwość. Aspekty Marsa najpierw z Neptunem, a potem z Plutonem i Jowiszem przyczynią się do zmian w stanie posiadania, jedne osoby zaciągną długi, inne przeciwnie – spłacą zaległe zobowiązania, aby uzyskać wolność finansową. 13 grudnia Mars wejdzie do waszego znaku i zachęci do aktywności fizycznej oraz do działania w celu osiągnięcia postawionych przed sobą celów. W ostatnich dniach miesiąca sekstyl Marsa do Saturna sprawi, że wzrośnie motywacja i staniecie się niepokonani.

Merkury w waszym znaku również przebywa do 13 grudnia, warto ten czas wykorzystać na przemyślenia, ale decyzje podejmujcie dopiero kiedy wejdzie do Koziorożca, ponieważ w Strzelcu Merkury jest słaby, skłania do myślenia przede wszystkim o sobie, więc może umknąć wam to, co najważniejsze. Szczególnie od 6 do 8 grudnia, gdy planeta znajdzie się w napiętym aspekcie ze zwodniczym Neptunem, możecie stracić rozeznanie tego co słuszne, natomiast w dniach 10–12 grudnia sekstyl Merkurego do Jowisza przyniesie popularność. Po 13 grudnia, kiedy Merkury zawita do znaku Koziorożca, wasze myślenie stanie się bardziej pragmatyczne i realistyczne, trygon do Urana w dniach 19 -21 wpłynie na was oświecająco i pozwoli podejmować zaskakujące, ale z reguły słuszne decyzje. Pod koniec miesiąca aspekty Merkurego z Neptunem, Wenus i Plutonem, skłonią do konstruktywnych postanowień noworocznych, których głównym założeniem będzie troska i bezpieczeństwo finansowe.

WESOŁYCH ŚWIĄT

I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2022!

Horoskop miesięczny na listopad 2021 dla Strzelca

Słońce w znaku Skorpiona przebywa do 22 listopada, zanim wkroczy do waszego znaku, jak co roku jest to okres osłabienia organizmu, dysponować będziecie dużo mniejszymi niż zwykle zasobami energetycznymi, wskazany jest odpoczynek. Nów Księżyca w znaku Byka w opozycji do Urana, do którego dojdzie 4 listopada, może doprowadzić do niestrawności lub wywołać nieoczekiwanie nowe dolegliwości. Słońce w trygonie do Neptuna między 10 a 14 listopada rozbudzi potrzebę medytacyjnych i duchowych praktyk, wpłynie też na rozbudzenie kreatywności i zdolności twórczych.

Od 13 do 19 listopada Słońce w aspektach z Jowiszem i Plutonem poprawi sytuację finansową, ale kosztem zwiększenia długów lub zobowiązań wobec osób trzecich, będzie się to wiązać ze stresem, który obniży odporność, zadbajcie więc szczególnie o swoje zdrowie, zwłaszcza że 19 listopada dojdzie do zaćmienia Księżycu w znaku Byka, jednocześnie Mars znajdzie się w opozycji do Urana a Wenus w trygonie do tej planety, nie wiadomo co wyniknie z tej konfiguracji, mogą się jednak uaktywnić ukryte choroby przewlekłe. 22 listopada Słońce wreszcie zawita do waszego znaku, od razu poczujecie się lepiej, odzyskacie energię i chęć do działania. W ostatnich dniach miesiąca Merkury oraz Słońce znajdą się w korzystnym aspekcie ze zrównoważonym Saturnem, możliwe są krótkie podróże oraz kontakty z osobami starszymi, które udzielą was wsparcia.

Wenus przebywa w waszym znaku tylko do 5 listopada, wykorzystajcie ten czas na zabiegi upiększające, fryzjera, zakup ubrań oraz ogólnie zrobienie dobrego wrażenia na otoczeniu. Kiedy 5 listopada Wenus wejdzie do znaku Koziorożca, pozostanie w nim wyjątkowo długo, bo kilka miesięcy, włączając w to okres retrogradacji, macie więc dużo czasu na zadbanie o swoje zarobki, które mają szansę nieznacznie wzrosnąć – dodatkowe wynagrodzenie, nawet niewielkie, wpłynie jednak na stopniową, długotrwałą poprawę stanu posiadania. Pierwsza okazja pojawi się między 17 a 21 listopada, kiedy Wenus znajdzie się w trygonie z Uranem, i wzbudzi wielkie emocje. Znaczniejsza poprawa nastąpi w ostatnich dniach miesiąca, kiedy Wenus utworzy sekstyl z Neptunem.

Mars rezydując przez cały miesiąc w znaku Skorpiona, działa na waszą niekorzyść, starajcie się więc unikać konfliktów, żeby nie robić sobie dodatkowych ukrytych wrogów. Od 7 do 15 listopada Merkury w koniunkcji z Marsem utworzy napiętą kwadraturę do Saturna, tajemnicze wrogie działania zostaną powstrzymane przez kogoś z rodzeństwa lub z sąsiedztwa. Skrytych ataków możecie spodziewać się także  w okolicy 19 listopada, podczas zaćmienia Księżyca, gdyż w tym samym czasie Mars znajdzie się w opozycji do rewolucyjnego Urana. W ostatnich dniach miesiąca trygon Marsa do Neptuna zachęci do kontaktu ze sztuką i skłoni  do rozpoczęcia działalności twórczej.

Merkury do 6 listopada przebywa jeszcze w życzliwej Wadze, ale od 6 do 24 listopada, tranzytując znak Skorpiona, pokaże swoje ciemniejsze oblicze. Niektóre Strzelce zaczną zbierać tajne informacje, warto zachować w tajemnicy cudze sekrety, zwłaszcza od 7 do 15 listopada, gdy Merkury w koniunkcji z Marsem znajdzie się w napiętym aspekcie z Saturnem. Ze względu na aspekty Merkurego okresy od 12 do 14 listopada oraz od 17 do 21 listopada, obfitować będą w nerwowe i stresujące sytuacje, przygotujcie się na to.

Horoskop miesięczny na październik 2021 dla Strzelca

Słońce do 23 października, a Mars i cofający się Merkury przez cały miesiąc, tranzytują życzliwą Wagę, niestety przebywające w tym znaku planety są osłabione i mają problem z realizacją swojego potencjału, dlatego w związkach przyjaźni oraz w grupie osób, z którymi łączy was wspólnota zainteresowań, mogą nastąpić zgrzyty i konflikty. Szczególną ostrożność w swoich reakcjach powinniście zachować od 6 do 9 października, ponieważ 6 nów Księżyca w znaku Wagi odbędzie się w koniunkcji z wojowniczym Marsem a 9 do Słońca i Marsa dołączy Merkury retro – powrócą sprawy „zamiecione pod dywan”, czyjeś słowa lub przekazywane informacje zostaną poddane weryfikacji a cierpliwości może zabraknąć obydwu stronom.

Między 13 a 17 października trygon Słońca do Jowisza w przyjaznych znakach znacznie poprawi sytuację, spodziewajcie się korzystnych wydarzeń, związanych z edukacją oraz podróżami i sprawami międzynarodowymi. 18 października dobroczynny Jowisz, władca waszego znaku, powróci do biegu prostego, wasze sprawy też ruszą do przodu. Pełnia Księżyca, do której dojdzie 20 października w życzliwym Baranie, pokaże wam jasno kto jest wam przyjazny i na czyje wsparcie możecie liczyć. 23 października Słońce opuści znak Wagi i wkroczy do melancholijnego Skorpiona, rozpoczynając miesiąc, w którym zwykle czujecie się osłabieni i pozbawieni energii – tym razem samopoczucie pogorszy dodatkowo ograniczająca kwadratura Słońca do Saturna.

Sekstyl Wenus do Plutona w pierwszych dniach miesiąca skłoni do poszukiwania korzystnego kredytu, po 7 października jednak, kiedy Wenus zawita do waszego znaku, okaże się on niepotrzebny. Zaczniecie emanować optymizmem i radością życia, Wenus doda wam seksapilu i sprawi, że staniecie się atrakcyjni dla otoczenia. Między 11 a 15 października sekstyl Wenus do Saturna stworzy szansę na związek oparty na poczuciu bezpieczeństwa, trwałości oraz odpowiedzialności, od 14 do 18 października natomiast sekstyl Merkurego do Wenus przysporzy wam przyjaciół. W ostatnim tygodniu miesiąca kwadratura Wenus do Neptuna może przynieść pokusy, którym trudno się oprzeć, natomiast sekstyl Wenus do Jowisza otworzy przed wami drzwi do tej pory zamknięte.

Merkury w życzliwej Wadze przebywa przez cały miesiąc, jednak do 18 października się cofa, starajcie się więc unikać zaangażowania w nowe znajomości, bo mogą okazać się niewiele warte, zwróćcie uwagę natomiast na stare przyjaźnie, które wytrzymały próbę czasu. W pierwszych dniach października trygon Merkurego do Jowisza sprzyja mobilności i kontaktom z przyjaciółmi, których dawno nie widzieliście, ale kwadratura Merkurego z Plutonem radzi unikać tematów politycznych. W okolicach 9 października, gdy Merkury znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem i Marsem, może dojść do konfliktu w grupie osób, z którymi łączy was wspólnota zainteresowań.

Relacje z przyjaciółmi mogą w tym miesiącu przechodzić ciężką próbę, ponieważ obecność Marsa w znaku Wagi zaogni konflikty, które zawsze tam były, ale pod kontrolą – tym razem hamulce mogą puścić, szczególnie między 6 a 9 oraz od 16 do 24 października, kiedy energia Marsa zostanie spotęgowana przez inne planety. Zachowajcie ostrożność w relacjach, bo po 30 października, kiedy Mars wkroczy do znaku Skorpiona, okaże się, że narobiliście sobie potężnych, ukrytych wrogów.

Horoskop miesięczny na wrzesień 2021 dla Strzelca

Do 22 września, dopóki Słońce przebywa w znaku Panny, pochłaniać was będą wyzwania zawodowe, a nadmiar spraw do załatwienia i zadań do wykonania może wywołać stres. Trygon Słońca do nieprzewidywalnego Urana oraz nów Księżyca w Pannie pozwolą między 5 a 9 września rozpocząć nowy oryginalny zawodowy projekt, w który zaangażujecie się bardzo mocno. Między 12 a 16 września opozycja Słońca do Neptuna rozbudzi twórcze aspiracje, nie obejdzie się bez nieporozumień z domownikami, którzy w tym czasie oczekiwać mogą od was wsparcia.

Dni od 15 do 19 września przyniosą finansowe zyski, trygon Słońca do Plutona wypełni was siłą, determinacją i bezkompromisowością w dążeniu do spełnienia zawodowego, pełnia Księżyca w znaku Ryb, mająca miejsce 20 września wzbudzi emocje i uświadomi jasno wyzwania, jakie przed wami stoją. 22 września Słońce opuści znak wymagającej Panny i wejdzie do życzliwej Wagi, wrzucicie na luz i zaczniecie częściej spotykać się z przyjaciółmi oraz udzielać się w grupie osób, z którymi łączą was wspólne pasje i zainteresowania, trygon Słońca do Saturna w ostatnich dniach września pomoże zweryfikować otoczenie w kontekście trwałości, niezawodności i lojalności.

Merkury przez cały miesiąc tranzytuje życzliwy znak Wagi, przechodząc dopiero 28 września w bieg wsteczny, co zaprocentuje poprawą relacji międzyludzkich. Między 3 a 6 września trygon Merkurego do Saturna sprzyja spotkaniom z wypróbowanymi, długoletnimi przyjaciółmi. Od 18 do 22 września korzystny aspekt Merkurego z Jowiszem zapowiada sukcesy towarzyskie w grupie osób, z którymi łączy was wspólnota zainteresowań, ale w ostatniej dekadzie miesiąca kwadratura Merkurego do zawziętego Plutona przyniesie napięcia w finansowych ustaleniach i negocjacjach.

Do 10 września Wenus przebywa w życzliwej Wadze, warto więc postawić na rozwój miłości i naprawę relacji przyjacielskich, szczególnie między 4 a 8 września, kiedy Wenus znajdzie się w korzystnym aspekcie z Jowiszem i w napiętej kwadraturze z Plutonem – przy tej konfiguracji łatwo zarówno samemu wybaczyć, jak i uzyskać przebaczenie. Po 10 września, kiedy Wenus przesunie się do znaku Skorpiona, w którym jest słaba, trudniej będzie porozumieć się bliskimi, którzy mogą po prostu was nie rozumieć.

Między 15 a 19 września Wenus w kwadraturze do Saturna zapowiada utrudnienia w komunikacji, natomiast opozycja Wenus do Urana między 20 a 26 września pogorszy stosunki z podwładnymi oraz wykonawcami zleceń. Aspekty Wenus z Jowiszem i Neptunem pod koniec miesiąca pozwalają mieć nadzieję, że pomimo wszystko zrealizujecie jedno ze swoich ukrytych marzeń.

Mars w znaku Panny do 15 września wpłynie na aktywizację zawodową, między 3 a 9 września, podczas trygonu Marsa do Plutona, wiele zrobicie, aby uzyskać większe dochody. Po 15 września, kiedy Mars zawita do życzliwej Wagi, wasza motywacja do działania znacznie spadnie, ale trygon Marsa do Saturna przypomni wam, co się liczy i staniecie na nogi.

Horoskop miesięczny na sierpień 2021 dla Strzelca

Słońce, do 22 sierpnia przebywające w przyjaznym znaku Lwa, skoncentruje uwagę na wakacyjnych podróżach, zabawie, rozrywce i kontaktach z dziećmi. Będziecie tryskać energią i chęcią doznawania nowych wrażeń, niektóre Strzelce wybiorą połączenie odpoczynku ze zdobywaniem wiedzy lub nauką języków obcych. Jedynie pierwszy tydzień miesiąca może okazać się problematyczny ze względu na nagromadzenie obowiązków, z których trzeba się wywiązać, opozycja Słońca i Merkurego do Saturna ograniczy na chwilę przyjemności a zaraz potem od 4 do 9 sierpnia kwadratura Słońca do Urana może wywołać nagłe dolegliwości gastryczne lub dojdzie do nieporozumień ze współpracownikami, domowe zwierzęta mogą też dostarczyć przejściowych trudności.

Nów Księżyca w znaku życzliwego Lwa, do którego dojdzie 8 sierpnia, okaże się początkiem nowego oryginalnego przedsięwzięcia, natomiast mająca miejsce 22 sierpnia pełnia Księżyca w znaku Wodnika w koniunkcji z dobroczynnym Jowiszem, zapowiada możliwość podróży zagranicznej. Jeszcze tego samego dnia, zaraz po pełni, Słońce zmieni znak i wkroczy do zdyscyplinowanej Panny, rozpoczynając miesiąc, w którym trzeba się zabrać do pracy i powrócić do zawodowych obowiązków.

Wenus do 16 sierpnia przebywa w znaku Panny, gdzie jest słaba, nie jest to więc czas dobry na amory i rozwój życia towarzyskiego, od 1 do 5 sierpnia, gdy dostaniecie się pod wpływ trygonu Wenus do Urana, możecie natomiast liczyć na nagłe zlecenie, które trochę poprawi finanse. Między 8 a 14 sierpnia aspekty Wenus z Neptunem i Plutonem wprowadzą zamieszanie w sprawy finansowe, sprawdzajcie wszystkie transakcje, bo przez nieuwagę możecie popełnić błąd.

Po 16 sierpnia, kiedy Wenus zawita do znaku Wagi, którym włada, poczujecie się znacznie lepiej, życie towarzyskie się ożywi, przyjaźnie rozkwitną a miłość nadejdzie od strony grupy osób, z którymi łączą was wspólne pasje i zainteresowania. Między 21 a 25 sierpnia, podczas trygonu Wenus ze stabilizującym Saturnem, osiągniecie kompromis w ważnej dla was sprawie, macie też szansę utrwalić związek miłości lub przyjaźni.

Przez cały miesiąc Mars przebywa w znaku Panny, aktywując i motywując do wytężonej pracy – ciekawy i oryginalny projekt czeka was między 18 a 24 sierpnia, kiedy Mars w koniunkcji z Merkurym utworzą trygon z Uranem w Byku, jest to również dobry moment na zmianę nawyków żywieniowych lub rozpoczęcie aktywności fizycznej, poprawiającej kondycję.

Merkury do 11 sierpnia tranzytuje przyjazny znak Lwa, kierując myśli na sprawy związane z podróżami, rozrywką i podnoszeniem kwalifikacji, ale w pierwszych dniach miesiąca może wywołać stres i w wyniku nagromadzenia spraw do załatwienia, wywołanych trudnymi aspektami z Saturnem i Uranem,  doprowadzi do chwilowej niedyspozycji zdrowotnej, starajcie się więc więcej odpoczywać, w końcu są wakacje. 11 sierpnia Merkury przejdzie do pracowitej Panny, w której jest wyjątkowo silny, więc wszystkie zawodowe sprawy szybko i sprawnie ogarniecie, zwłaszcza między 18 a 24 sierpnia, i sporo czasu jeszcze zostanie na rozrywkę i odpoczynek. Między 23 a 28 sierpnia natomiast pozostańcie czujni, bo opozycja Merkurego do niepewnego Neptuna i trygon do potężnego Plutona, może spowodować myślenie „życzeniowe” i doprowadzić do błędów w ocenie waszej sytuacji finansowej.

Horoskop miesięczny na lipiec 2021 dla Strzelca

Słońce do 22 lipca przebywa w znaku Raka, kierując uwagę na sprawy rodziny oraz konieczność pozbywania się tego, co straciło swoją przydatność. Od 4 do 8 lipca znajdziecie się pod wpływem sekstylu Słońca do Urana, co powinno rozładować stres z tym związany. Niektóre Strzelce znajdą sposób na pozbycie się dolegliwości, jakie dokuczały im od jakiegoś czasu, inne natomiast znajdą interesująca pracę, która pozwoli im zastosować oryginalne metody postępowania. Między 12 a 18 lipca trygon Słońca do Neptuna pomoże rozwinąć twórczy potencjał, to również dobry moment na wakacyjny wypoczynek, najlepiej nad wodą.

Opozycja Słońca do Plutona natomiast od 15 do 21 lipca pozwoli skorzystać z energetycznych i finansowych rezerw, uważajcie jednak, aby się nie przeforsować, unikajcie też kredytów, które łatwo wziąć, ale trudniej spłacać. Niektóre Strzelce zainteresują się między 12 do 21 lipca szeroko pojętą wiedzą tajemną oraz niewidzialną stroną rzeczywistości. 22 lipca Słońce opuści Raka i wkroczy do życzliwego znaku Lwa, odczujecie wzrost energii i znacznie więcej radości oraz chęci do zabawy. Pełnia Księżyca, do której dojdzie 24 lipca, otworzy przed wami świat, niektóre Strzelce wybiorą się w zagraniczną podróż. 28 lipca Jowisz, władca waszego znaku, wycofa się z Ryb i zawita ponownie do znaku życzliwego Wodnika, powróci chęć rozwoju intelektualnego oraz potrzeba poszerzenia horyzontów.

Wenus do 22 lipca przebywa w życzliwym a także skłonnym do zabawy Lwie, promieniować więc będziecie radością i chęcią przeżycia przygody. Dni od 5 do 11 lipca mogą nie spełnić waszych oczekiwań, kiedy Wenus znajdzie się w opozycji do ograniczającego Saturna i w kwadraturze do konfliktowego Urana, pojawią się problemy z komunikacją, z niektórych przyjemności trzeba będzie zrezygnować. Wszystkie przykrości odbijecie sobie od 11 do 17 lipca, kiedy seksowna Wenus znajdzie się w koniunkcji z pożądliwym Marsem, pojawią się namiętnie spędzone noce, ekscytujące randki, nawet w stałych związkach zaiskrzy, kiedy te dwie planety się spotkają. 22 lipca Wenus opuści rozrywkowy znak Lwa i wkroczy do systematycznej i pracowitej Panny, przyjemności więc poszukacie w codziennych obowiązkach, opozycja Wenus z Jowiszem miedzy 22 a 24 lipca zapowiada gości, których postaracie się przyjąć po królewsku.

Mars do 29 lipca tranzytuje przyjazny znak Lwa, kierując aktywność na korzystanie z letnich przyjemności, ale również na zdobywanie wiedzy oraz podróżowanie, jedynie pierwszy tydzień lipca może przysporzyć wam zmartwień, kiedy Mars ustawi się najpierw w opozycji z ograniczającym Saturnem, a następnie w kwadraturze z wybuchowym Uranem – starajcie się zachować spokój, niczego nie przyspieszajcie, problemy same się rozwiążą.

Merkury do 11 lipca przebywa w przeciwległym znaku Bliźniąt, zachęcając do rozmów, spotkań i negocjacji, jednak od 4 do 8 lipca znajdzie się w napiętym aspekcie z niepewnym Neptunem w Rybach, starajcie się więc zachować ostrożność w przypadku umów, bo ktoś może ich nie dotrzymać lub wykorzystać wasz brak wiedzy na jakiś temat. 11 Lipca Merkury przesunie się do Raka, zaczniecie więc myśleć o przyszłych inwestycjach i możliwościach zdobycia kredytu lub dofinansowania. Trygon Merkurego do Jowisza w dniach 12–14 lipca przyniesie możliwość wyjazdu zagranicznego lub uda się wam uzyskać dodatkowe dochody, które zasilą wspólny budżet. Również sekstyl Merkurego do Urana od 19 do 21 lipca ułatwi zdobycie zleceń, wykażecie się przy tym błyskotliwością i pomysłowością. Trygon Merkurego do Neptuna między 24 a 26 lipca okaże się wyjątkowo korzystny dla artystów oraz szeroko pojętych twórców.

Horoskop miesięczny na czerwiec 2021 dla Strzelca

Słońce przebywa w przeciwległym znaku Bliźniąt do 21 czerwca, przypominając, że czasami sprawy partnera są ważniejsze niż własne, zachęcając do kontaktów z osobami, które myślą inaczej lub wyznają odmienne poglądy. Do 5 czerwca trygon Słońca do Saturna skłoni do ograniczeń w komunikacji, zamiast gdzieś wyjechać zajmiecie się sprawami zawodowymi.  10 czerwca dojdzie do częściowego zaćmienia Słońca w przeciwległym znaku Bliźniąt, jednocześnie Merkury retro znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem, to dobry moment, aby uświadomić sobie, że macie skłonność do popełniania  wciąż tych samych błędów, najwyższy czas zacząć je naprawiać.

Kwadratura zachowawczego Saturna do buntowniczego Urana, pod wpływem której pozostaniemy od 10 do 20 czerwca, pomoże zrozumieć, że stare i nieaktualne nawyki, nabyte w dzieciństwie lub wczesnej młodości, powinniśmy pozostawić za sobą i zacząć budować przyszłość na własnych zasadach. Między 12 a 16 czerwca, kiedy Słońce znajdzie się w napiętym aspekcie z Neptunem, poczujecie się zdezorientowani i nie będziecie wiedzieli jak postępować, szczególnie w sprawach zdrowotnych, na duchowych ścieżkach lub w twórczych zmaganiach.

Na szczęście wszystko ulegnie radykalnej zmianie po 21 czerwca, kiedy Słońce opuści przeciwległy znak Bliźniąt i wkroczy do Raka, ponieważ już 23 czerwca znajdzie się w bardzo dobroczynnym trygonie ze szczodrym Jowiszem w znaku Ryb, przynosząc powodzenie, udane inwestycje i profity. Pełnia Księżyca w znaku Koziorożca 24 czerwca wzbudzi emocje związane ze stanem posiadania.

Wenus 2 czerwca zmieni znak i wkroczy do Raka, w którym pozostanie do 27 czerwca, zachęcając do korzystania z życia, szczególnie od 2 do 5 czerwca, gdy znajdzie się w trygonie z uszczęśliwiającym Jowiszem, możecie spodziewać się zysków z lokat lub wypłaty należnych świadczeń. Między 11 a 15 czerwca sekstyl Wenus do Urana zaskoczy was prezentem, natomiast trygon Wenus do Neptuna od 19 do 23 czerwca rozbudzi duchowo i uczuciowo, niektóre Strzelce spędzą romantyczne chwile z osobą ukochaną, inne zajmą się twórczością i rozbudzą swoje artystyczne zdolności. Opozycja Wenus do Plutona między 22 a 26 czerwca zasili konto pożyczką. 27 czerwca Wenus opuści znak Raka i wkroczy do życzliwego Lwa, rozpoczynając okres, w którym liczyć się będzie dobra zabawa i wakacyjny relaks.

Merkury do 23 czerwca pozostaje w retrogradacji, w dodatku od 3 do 8 czerwca znajdzie się w napiętym aspekcie z Neptunem, nie dajcie się w tym czasie wyprowadzić w pole. Po 23 czerwca natomiast, kiedy powróci do ruchu prostego zapali się zielone światło dla rozpoczynania wszelkiego rodzaju inwestycji i podejmowanie odważnych decyzji.

Mars do 11 czerwca przebywa w znaku Raka, od 3 do 8 czerwca znajdzie się w niebezpiecznej opozycji do Plutona w Koziorożcu, pilnujcie portfela i chrońcie swój stan posiadania. Po 11 czerwca Mars w Lwie zachęci do zabawy, podróżowania i korzystania z letniego wypoczynku.

Horoskop miesięczny na maj 2021 dla Strzelca

Słońce do 20 maja przebywa w znaku Byka, kierując uwagę na ochronę zdrowia, zachęcając do właściwej diety i wyboru ekologicznych rozwiązań. Koniunkcja Słońca z Uranem w pierwszych dniach maja skłoni do wyboru oryginalnych i nowatorskich metod uzdrawiania, a kwadratura Słońca z Saturnem przypomni, że warto połączyć tradycyjną medycynę z niekonwencjonalną. 11 maja, kiedy dojdzie do nowiu Księżyca w znaku Byka, możecie rozpocząć nowy projekt, przynoszący profity, szczególnie jeśli będą to szeroko pojęte usługi.

Aspekty Słońca do Neptuna i Plutona między 11 a 20 maja sprzyjają uzdrawianiu, stosowaniu medytacji i korzystaniu z twórczych inspiracji, służących transformacji energii w bardziej pozytywną. 14 maja Jowisz, władca waszego znaku, opuści rewolucyjnego Wodnika i wkroczy do mistycznych Ryb, gdzie czuje się znakomicie, bo to jego drugie królestwo, otworzy się więc przed wami kraina wzniosłych idei i dalekosiężnych marzeń. 20 maja Słońce opuści znak Ryb i wkroczy do przeciwległego znaku Bliźniąt, rozpoczynając miesiąc, w którym liczyć się będą relacje międzyludzkie, partnerstwo zarówno osobiste, jak i biznesowe. Od 21 do 24 maja Słońce znajdzie się w kwadraturze z Jowiszem w Rybach, co powinno zaowocować spotkaniami z osobami znaczącymi, uważajcie tylko, żeby nie przeszacować swoich szans na sukces. Między 25 a 27 maja pozostańcie szczególnie ostrożni, gdyż w waszym znaku dojdzie do zaćmienia Księżyca, dbajcie o zdrowie, zróbcie w tych dniach coś dla siebie, otoczcie się pozytywną energią.

Wenus do 9 maja tranzytuje znak Byka, którym włada, do tego tworzy korzystne aspekty z Neptunem, Plutonem i Jowiszem, możecie więc liczyć na satysfakcjonujące zlecenia, jeśli pracujecie w usługach. Od 9 maja, kiedy wkroczy do przeciwległego znaku Bliźniąt, rozpocznie się okres powodzenia, wolne Strzelce mają szansę nawiązać nowe znajomości, które okażą się trwałe, szczególnie jeśli zarzucicie wędkę na kogoś w dniach 18–22 maja, podczas działania trygonu Wenus do stabilizującego Saturna. Nie dajcie się zwieźć złudnym nadziejom i nierealnym oczekiwaniom między 25 a 29 maja, kiedy Wenus znajdzie się w kwadraturze z uwodzicielskim Neptunem.

Już 4 maja Merkury wkroczy do przeciwległego znaku Bliźniąt, w którym jest bardzo mocny, i pozostanie w ruchu prostym do końca miesiąca, zanim go zmieni na wsteczny, warto więc wykorzystać maj na nawiązywanie współpracy, podpisywanie umów, publiczne wypowiedzi i budowanie wizerunku. Powiedzie się każdy rodzaj działania służący komunikacji międzyludzkiej. Najlepszy okres do podpisywania umów i zawierania długotrwałych zobowiązań nadejdzie między 10 a 15 maja, podczas trygonu Merkurego z gwarantującym trwałość Saturnem, ostrożność natomiast powinniście zachować od 20 do 25 maja, gdy Merkury utworzy kwadraturę ze zwodniczym Neptunem – możecie nie dostrzec czegoś dopisanego petitem i później bardzo tego żałować, nie dajcie się oszukać i trzymajcie się z dala od używek, szanujcie swoje słowa i unikajcie manipulacji.

Mars przez cały miesiąc tranzytuje znak Raka, w którym jest bardzo słaby, łatwo więc będzie o sprzeczki, może być trudno zapanować nad emocjami. Czasem kłótnia bywa korzystna i uzdrawiająca, jeśli w ten sposób zdoła się oczyścić atmosferę, szansa taka pojawi się między 8 a 15 maja, kiedy Mars znajdzie się w sekstylu z rewolucyjnym Uranem.

Sprawdź Słowiańską Wiedźmę w promocji na CzaryMary.pl >>

Horoskop miesięczny na kwiecień 2021 dla Strzelca

Do 19 kwietnia Słońce tranzytuje życzliwy znak Barana, skupiając uwagę na twórczości, kreatywności oraz wszystkim, co sprawia przyjemność. Również sprawy dzieci będą dla was w tym czasie istotne. Pierwsze dni miesiąca i Święta Wielkanocne przyniosą poczucie  samotności w związku z ograniczeniami nałożonymi przez wymogi sanitarne, przyczyni się do tego sekstyl Słońca do Saturna, z łatwością jednak się do tego przystosujecie. 12 kwietnia nów Księżyca w znaku Barana zapowiada rozwój nowego hobby, pojawienie się dziecka lub początek kreatywnego projektu. Niezwykle intensywna okaże się druga dekada miesiąca, ze względu na aspekty Słońca do Marsa i Jowisza a także Plutona, znajdziecie sposób na to, aby ze swojego hobby uczynić dochodowy interes.

19 kwietnia Słońce opuści życzliwego Barana i wkroczy do znaku Byka, kierując uwagę na sprawy ochrony zdrowia, zachęcając do przebywania na świeżym powietrzu, zajmowania się ogrodem i prostymi przyjemnościami dnia codziennego. Końcówka miesiąca może okazać się bardzo niespokojna i wymagająca emocjonalnie, ze względu na napięte aspekty planet oraz pełnię Księżyca w znaku Skorpiona, do której dojdzie 27 kwietnia. Koniunkcja Słońca z Uranem 30 kwietnia wywoła sporo zamieszania, bądźcie przygotowani na niespodzianki i zaskakujące wydarzenia oraz niecodzienne pomysły.

Wenus w przyjaznym znaku Barana przebywa do 14 kwietnia, zachęcając do zabawy oraz miłosnych podbojów. Zaczniecie skakać z kwiatka na kwiatek zwłaszcza między 3 a 9 kwietnia, kiedy Wenus utworzy sekstyl z zalotnym Marsem w przeciwległym znaku Bliźniąt, będziecie flirtować i bawić się na całego, ale nic poważnego z tego nie wyniknie. Między 8 a 14 kwietnia natomiast, podczas aspektów Wenus z Jowiszem i Plutonem, czekają was miłe spotkania, ale też rozliczenia zarówno emocjonalnych, jak i finansowych wydarzeń z przeszłości. W drugiej połowie miesiąca Wenus w znaku Byka skłoni was do wrzucenia na luz i korzystania z wiosennego lenistwa, jedynie dni między 22 a 26 kwietnia obfitować mogą w zaskakujące spotkania, rozmowy i wydarzenia, których tematem będzie zdrowy styl życia, jednocześnie kontakty z ochroną zdrowia, jeśli okażą się konieczne, pozostawią wiele do życzenia.

Kiedy 4 kwietnia Merkury opuści znak mediumicznych Ryb odetchniecie z ulgą i zaczniecie podejmować trafne decyzje i planować nadchodzące dni i tygodnie. Myśli skierujecie na zaspokojenie własnych potrzeb, realizację zamierzeń i przyjemności. Sekstyl Merkurego z Saturnem pozwoli między 9 a 11 kwietnia uporządkować sprawy związane z internetem, zakładaniem stron, prowadzeniem bloga. Między 16 a 19 kwietnia czekają was ważne rozmowy i negocjacje, łatwo się będzie dogadać zwłaszcza 19 kwietnia, kiedy Merkury znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem, obie planety zresztą tego samego dnia wieczorem zmienią znak i przejdą do Byka, kierując uwagę na dbałość o zdrowie i dobre samopoczucie.

Mars do 23 kwietnia przebywa  w przeciwległym znaku Bliźniąt, aktywizując kontakty międzyludzkie i sprawiając, że łatwo jest wam atakować i stawiać sprawy na ostrzu noża. Szczególnie bojowo nastawieni możecie być między 6 a 13 kwietnia, podczas kwadratury Marsa do Neptuna, zwłaszcza w temacie ochrony zdrowia i skłonności do używek osób z rodziny. Między 13 a 19 kwietnia natomiast trygon Marsa do Jowisza sprawi, że staniecie się bardzo skuteczni i przebojowi. Kiedy 23 kwietnia Mars opuści przeciwległy znak Bliźniąt i wkroczy do Raka staniecie się bardziej pobudzeni emocjonalnie, ale mniej skłonni do wypowiadania swoich życzeń.

Wiedźma. Droga do siebie