Archiwa kategorii: Strzelec – horoskop miesieczny

Horoskop miesięczny na październik 2020 dla Strzelca

Słońce w przyjaznym znaku Wagi przebywa  do 23 października, zachęcając do rozwoju relacji międzyludzkich, nawiązywania przyjaźni i kontaktu z osobami, podzielającymi wasze zainteresowania. 1 października pełni Księżyca w Baranie towarzyszyć będzie napięta kwadratura Marsa do Saturna, niektóre relacje, których istotą są zależności finansowe, mogą przeżywać kryzys, płatności, rachunki lub zobowiązania okażą się większe, niż przypuszczaliście, więc stresy zaczną się kumulować. Kwadratura Słońca do Jowisza, Plutona i Saturna między 9 a 21 października wprowadzi napięcie w rozliczenia finansowe, szczególnie z przyjaciółmi i z osobami, z którymi współpracujecie. Trzeba się będzie wykazać asertywnością, oszczędnością, konsekwencją i pracowitością, za czym prawdę mówiąc Strzelce nie przepadają. Całe szczęście sekstyl Jowisza do Neptuna przyniesie niespodziewane zyski i uda się wam nawet zrealizować niektóre marzenia.

16 października nów Księżyca w znaku Wagi zapowiada początek nowej znajomości, która może przekształcić się w przyjaźń. 23 października Słońce opuści Wagę i wkroczy do Skorpiona, rozpoczynając miesiąc, w którym zwykle dysponujecie mniejszym niż zwykle zasobem energii, warto więc znaleźć więcej czasu na odpoczynek. Pełnia Księżyca w znaku Byka, do której dojdzie ostatniego dnia miesiąca, zapowiada zmiany w dziedzinie zdrowia.

Wenus w znaku Panny od 2 do 28 października zapowiada miesiąc wypełniony dosyć uciążliwą, ale sprawiającą przyjemność pracą. Między 8 a 12 października trygon Wenus do Urana może wam przynieść zawodowe, ale miłe, spotkania towarzyskie. Między 17 a 26 października aspekty Wenus z planetami w Koziorożcu zapowiadają niewielką poprawę finansów, zyski jednak okażą się długotrwałe.

Mars w przyjaznym znaku Barana utworzy w pierwszej połowie miesiąca  napięte aspekty z Saturnem i Plutonem w Koziorożcu, co wiązać się może z koniecznością uregulowania zaległych zobowiązań. Presja, jaką odczujecie, odbierze wam przyjemność z wykonywanej pracy, bo pieniądze będą znikać jak w czarnej dziurze a wy za wszelką cenę zechcecie je zatrzymać, nie martwcie się jednak, bo jest to sytuacja przejściowa, nie ulegajcie naciskom, chrońcie swój stan posiadania.

Merkury do 28 października tranzytuje znak Skorpiona, skłaniając do zbierania ukrytych informacji, jednak od 15 października zaczyna się cofać, liczcie się więc ze zmianą zapatrywań i koniecznością weryfikacji otrzymanych danych. Szczególnie zaskakujące mogą okazać się dni między 6 a 9 oraz 17 a 22 października, podczas opozycji Merkurego do Urana, przynosząc zmienne opinie, tak że nie będziecie wiedzieli której wersji się trzymać – horoskop radzi poczekać do 17-18 listopada, kiedy Merkury w ruchu prostym po raz ostatni ustawi się w opozycji do Urana, wtedy otrzymacie jasność sytuacji. 25 października, kiedy Merkury znajdzie się w ścisłej koniunkcji ze Słońcem, warto pokazać swoją wiedzę, staniecie się ekspertem w jakiejś dziedzinie.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop miesięczny na wrzesień 2020 dla Strzelca

Miesiąc zapowiada się pracowicie, szczególnie jego pierwsze dwie dekady. Słońce w sumiennej Pannie zmobilizuje was do wysiłku i w krótkim czasie wykonacie znacznie więcej, niż zwykle ma to miejsce. Pełnia Księżyca, do której dojdzie 2 września, pozwoli jasno zobaczyć jak wiele otwiera się przed wami możliwości i zachęci do działania. Trygon Słońca do Urana pozwoli zrewolucjonizować metody pracy, niektóre Strzelce przestawią się na pracę zdalną lub zaczną prowadzić działalność przez internet. Korzystne aspekty Słońca do planet w Koziorożcu sypną dodatkowymi zarobkami, niektóre projekty zapowiadają się na długoterminowe.

11 września opozycja Słońca do Neptuna w Rybach pozwoli dostrzec nieszczere działania niektórych osób z otoczenia. 22 września Słońce opuści zapracowaną Pannę i wkroczy do życzliwego Lwa, staniecie się dużo bardziej towarzyscy i skłonni do zabawy.

Wenus w Raku pozostanie do 6 września, ale opozycja do Saturna w pierwszych dniach miesiąca sprawi, że jakieś zawodowe przedsięwzięcie, które sprawiało wam przyjemność, ulegnie ograniczeniu lub będziecie zmuszeni je zakończyć. Kwadratura Wenus do Marsa, pod wpływem której pozostaniecie od 3 do 5 września podkręci emocje i wywoła głęboki sprzeciw wobec czyjegoś gwałtownego działania, na szczęście już 6 września Wenus opuści znak Raka, wkroczy do entuzjastycznego Lwa, i problem sam ulegnie rozwiązaniu. Między 13 a 17 września kwadratura Wenus do Urana może spowodować nieporozumienia w przyjaźni lub zakończyć owocną współpracę.

Silny Merkury w dobrej pozycji przebywa do 5 września w Pannie, znaku swojego władania, co wpłynie fantastycznie na rozwój kariery. Korzystne aspekty Merkurego do Jowisza, Plutona i Saturna w Koziorożcu pozwolą ugruntować zawodową pozycję i podjąć właściwe decyzje. Warto korzystać z dobrej passy, bo Merkury w tym znaku pojawi się dopiero za rok. Od 5 do 27 września września, przebywając w życzliwej Wadze, pozwoli rozwinąć przyjaźnie, zachęci do działalności społecznej oraz zaangażowania się w grupy zainteresowań. Między 15 a 25 września pozostańcie jednak ostrożni, bo kwadratura, jaką utworzy do planet w Koziorożcu, wpłynie silnie energetyzująco na wasze finanse. Opozycja Merkurego do Marsa między 23 a 25 września sprawi, że słowa okażą się szybsze od myśli, co może doprowadzić do konfliktu z ważną dla was osobą.

Mars w znaku Barana 10 września zmieni bieg na wsteczny, co skłoni niektóre Strzelce do tego, aby powrócić do dawnego hobby. Ostatnie dni miesiąca przyniosą ograniczenia, które pojawiły się pod koniec sierpnia, uznacie, że „głową muru nie przebijecie” i odpuścicie starania o coś lub o kogoś, kto nie reaguje na żadne argumenty.
Cała prawda o znakach zodiaku w zasięgu Twojej ręki! Sprawdź >>

Horoskop miesięczny na sierpień 2020 dla Strzelca

Do 22 sierpnia Słońce przebywa w życzliwym znaku Lwa, towarzyszyć więc wam będzie przez większość miesiąca dobry nastrój, chęć do zabawy i potrzeba pokazania swoich twórczych możliwości. Jedynie pierwsze dni sierpnia mogą być trochę problematyczne, ponieważ Słońce utworzy kwadraturę z Uranem, a Mars z Jowiszem, będziecie więc skłonni do ryzyka i nieprzemyślanych decyzji, które mogą drogo kosztować. Dodatkowo 3 sierpnia dojdzie do pełni Księżyca w znaku Wodnika, której towarzyszyć będzie opozycja Merkurego do Saturna, więc zarówno sprawy związane z komunikacją, jak i finansami, mogą stwarzać ograniczenia i wywołać stres. Niemniej jednak osoby, które nie boją się ryzyka i gotowe są postawić wszystko na jedna kartę, otrzymają szansę zmierzenia się z wyzwaniami, które przyniosą profity w przyszłości. Na skuteczne i szybkie działanie możecie liczyć między 15 a 18 sierpnia, kiedy Słońce i Merkury ustawią się w trygonie do Marsa. 22 sierpnia Słońce opuści przyjazny znak Lwa i wkroczy do pracowitej Panny, nadejdzie czas, w którym trzeba powrócić do pracy, planety jednak obiecują, że się to wam opłaci.

Przez pierwszy tydzień sierpnia Wenus przebywa w przeciwległym znaku Bliźniąt przynosząc popularność i zainteresowanie waszą osobą. 7 sierpnia Wenus wkroczy do znaku Raka, w którym czuje się wyśmienicie, wpłynie więc pozytywnie na możliwości zdobycia dotacji, grantu lub pożyczki. Szczególnie korzystne dni w tej dziedzinie nadejdą między 17 a 19 sierpnia, kiedy Wenus utworzy sekstyl z nieprzewidywalnym Uranem. Ostatnia dekada miesiąca pozwoli poprawić wspólne finanse, zdobyć dodatkową pracę lub wykazać się umiejętnościami, kiedy między 23 a 30 sierpnia Wenus znajdzie się w trygonie z Neptunem, w opozycji do Jowisza i Plutona. Osoby zajmujące się twórczością lub rozwojem duchowym mogą liczyć na wenę i korzystne transakcje.

Mars przez cały miesiąc przebywa w życzliwym znaku Barana, zachęci więc do działania i aktywności w każdym rodzaju twórczości. Z pasją oddacie się swoim zainteresowaniom, dokonując w ciągu jednego miesiąca więcej, niż zwykle się wam zdarzało w czasie kwartału. Powinniście jednak zachować daleko idącą ostrożność między 8 a 15 sierpnia, kiedy Mars znajdzie się w koniunkcji z Lilith i utworzy kwadraturę z wymagającym Plutonem, łatwo możecie przesadzić w wydatkach lub nieumiejętnie zainwestować w ryzykowne przedsięwzięcie, nie dajcie się namówić na żadne „cudowne interesy”, ograniczcie zaufanie do osób charyzmatycznych, bo łatwo się przekonacie, że realizujecie ich, a nie własne interesy. Trudny się może także okazać okres między 21 a 27 sierpnia, kiedy Mars utworzy kwadraturę z Saturnem, z niektórych marzeń trzeba będzie zrezygnować, chociaż aspekty pozostałych planet zachęcą do ryzyka i ekspansji.

Merkury do 5 sierpnia przebywa w znaku Raka, następnie do 20 sierpnia w Lwie, aby ostatnią dekadę miesiąca spędzić we własnym domu, czyli w Pannie. Miedzy 9 a 11 sierpnia uważajcie w podróży, bo może być nerwowo. Korzystne aspekty Merkurego w Pannie z Uranem, Jowiszem i Neptunem między 24 a 30 sierpnia zapowiadają niespodziewane podróże, możliwość zdobycia dodatkowej pracy, zaskakujące wydarzenia poprawiające sytuację materialną.
Cała prawda o znakach zodiaku w zasięgu Twojej ręki! Sprawdź >>

Horoskop miesięczny na lipiec 2020 dla Strzelca

Słońce do 22 lipca przemieszcza się przez znak Raka, co sprzyja długoterminowym inwestycjom i zarządzaniu wspólnymi finansami. Przez cały miesiąc również Merkury przebywa w tym znaku, ale do 12 lipca cofa się, należy wiec być ostrożnym przy podejmowaniu decyzji i unikać większych zakupów, szczególnie sprzętu elektronicznego. Wenus przez cały miesiąc przemierza przeciwległy znak Bliźniąt, możecie więc liczyć na wyrazy miłości i wsparcia ze strony partnerów zarówno osobistych, jak i biznesowych.

Pierwsze dni lipca okażą się bardzo znaczące dla waszych finansów, przede wszystkim dlatego, że do 5 lipca Jowisz znajdzie się w bezpośredniej koniunkcji z Plutonem w Koziorożcu, dodatkowo Słońce z Merkurym tworzą obiecujący aspekt z nieprzewidywalnym Uranem w Byku. Możliwa jest w tym czasie wypłata świadczeń, zdobycie grantu, spłata długów lub inny rodzaj zysków. 3 lipca natomiast do Koziorożca powróci ograniczający Saturn, wskazana jest więc ostrożność w wydatkach aż do 17 grudnia, kiedy planeta na stałe opuści ten znak. Starajcie się też panować nad wydatkami w okolicach 5 lipca, kiedy dojdzie do zaćmienia Księżyca w Koziorożcu, kierujcie się rozsądkiem, a nie emocjami. Miedzy 6 a 12 lipca staniecie się bardzo mobilni i zmotywowani do rozwoju zainteresowań, możecie się jednak spotkać ze słownym atakiem ze strony osób, po których się tego nie spodziewaliście.

12 lipca Merkury powróci do biegu prostego, możecie więc pewniej podejmować decyzje, zwłaszcza finansowe i dotyczące inwestycji, do czego zachęci opozycja Słońca do planet w Koziorożcu. Nów Księżyca w opozycji do Saturna, do którego dojdzie 20 lipca w znaku Raka, wyznaczy początek długotrwałych zysków lub spłaty zobowiązań, niektóre Strzelce zdecydują się na długoterminowy kredyt lub pożyczkę.

22 lipca Słońce wkroczy do życzliwego Lwa, przestaniecie się tak bardzo przejmować finansami, postanowicie skorzystać z wakacji. Sekstyl Jowisza do Neptuna pozwoli zrealizować marzenia związane z podróżami zagranicznymi lub zdobywaniem wiedzy w interesujących was dziedzinach. Aspekty Merkurego w ostatnich dniach miesiąca okażą się dosyć napięte i problematyczne, nie powstrzyma was to jednak ani przed skorzystaniem z wakacyjnego wypoczynku, ani z obrony własnego stanowiska, bowiem Mars w znaku Barana pozwoli wam zachować niezależność i zastosować asertywność.
Moja i Twoja astrologia

Horoskop miesięczny na czerwiec 2020 dla Strzelca

Słońce do 20 czerwca tranzytuje przeciwległy znak Bliźniąt, w którym do końca miesiąca przebywa także Wenus, poruszająca się do 25 czerwca biegiem wstecznym, skoncentrujecie się więc głównie na sprawach partnerstwa i miłości, odnowicie dawne znajomości i przyjaźnie, zawrzecie korzystne kontrakty.

4 czerwca do waszego znaku przesunie się Południowy Węzeł Księżycowy, co korzystnie wpłynie na związki, ale osłabi was energetycznie. Mars w Rybach zaktywizuje relacje rodzinne, nie wszystkie sprawy jednak ułożą się po waszej myśli, być może ktoś w rodzinie podąża złą drogą lub wywołuje w was złość, szczególnie znaczące może się to okazać między 2 a 7 czerwca, kiedy Wenus w koniunkcji ze Słońcem ustawią się w kwadraturze z walecznym Marsem, a w waszym znaku dojdzie do pełni i zaćmienia Księżyca. Starajcie się wykazać wyrozumiałością i zapanować nad emocjami, bo wyrwane spod kontroli mogą zaprowadzić was za daleko.

Również kwadratura Słońca z niepewnym Neptunem między 9 a 13 czerwca wpłynie na was mobilizująco, jeśli zajmujecie się sztuką, twórczością lub intensywnie rozwijacie się duchowo, w innych przypadkach istnieje zagrożenie, że padniecie ofiarą oszustwa, manipulacji, albo zwykłego nieporozumienia. Między 16 a 22 czerwca wykażecie się inicjatywą i z wielką energią zaczniecie zdobywać dodatkowe środki finansowe, w czym pomoże sekstyl Marsa do Jowisza i Plutona – macie szansę pod koniec miesiąca zarobić spore pieniądze lub wygrać na loterii, kiedy Jowisz znajdzie się w ścisłej koniunkcji z Plutonem.

18 czerwca Merkury w Bliźniętach wejdzie w retrogradację i do biegu prostego wróci dopiero 12 lipca, wstrzymajcie się w tym czasie z podpisywaniem umów i ważnych kontraktów, jeśli nie chcecie się z nich wycofywać, unikajcie też kupna komputerów oraz sprzętu elektronicznego lub służącego komunikacji.

20 czerwca wieczorem Słońce opuści przeciwległe Bliźnięta i wkroczy do znaku Raka, w którym następnego dnia dojdzie do nowiu i zaćmienia Słońca, nadejdzie czas, w którym ze szczególną uwagą zajmiecie się zarządzaniem wspólnymi finansami lub zaczniecie eksplorować głębokie meandry ludzkiej psychiki.

28 czerwca Mars opuści wrażliwe Ryby i przesunie się do bojowego znaku Barana, w którym czuje się fantastycznie, staniecie się więc dużo bardziej kreatywni i przedsiębiorczy. Koniunkcja Jowisza i Plutona w Koziorożcu wywoła duże zmiany społeczne, ale wpłynie też w sposób znaczący na stan waszych finansów.
Moja i Twoja astrologia

Horoskop miesięczny na maj 2020 dla Strzelca

Do 20 maja Słońce przebywa w znaku Byka, nie zabraknie wam więc pracy, chociaż okazać się ona może nużąca i służąca potrzebom innych osób, a nie waszym osobistym. Energię skierujecie na poprawę zdrowia własnego oraz zwierząt, którymi się opiekujecie.

7 maja dojdzie do pełni Księżyca w Skorpionie, a w następnych dniach Merkury w Byku utworzy trygony z Jowiszem i Plutonem, co wpłynie znacząco na wasze finanse, otrzymacie propozycję dodatkowej pracy lub zaangażujecie się w sprawy zdrowotne, może pojawić się stres wynikający z braku wystarczającej ochrony przed koronawirusem.

11 maja Merkury opuści znak Byka i wkroczy do przeciwległych Bliźniąt, w których pozostanie do 28 maja – to najlepszy czas na zakładanie bloga, strony lub rozpoczęcia działalności online, zwłaszcza że między 12 a 14 maja Merkury utworzy stabilizujący trygon z Saturnem w Wodniku. Czas sprzyja nawiązywaniu współpracy i pozyskiwaniu klientów.

Sprzyjająca dla waszych finansów okaże się druga dekada maja, ponieważ miedzy 12 a 19 maja Słońce utworzy korzystne aspekty z Jowiszem i Plutonem, wasze konto zasilą dodatkowe pieniądze, pod warunkiem, że nie osiądziecie na laurach, tylko wykażecie się pracowitością i zaangażowaniem. Planety w tym miesiącu wam sprzyjają, więc przygotujcie się na intensywne działanie.

Wenus w przeciwległym znaku Bliźniąt 14 maja zmieni bieg na wsteczny, dwukrotnie utworzy kwadraturę z marzycielskim Neptunem – między 3 a 5 maja oraz miedzy 19 a 22 maja – ale wpływ tego aspektu odczujecie od 1 do 25 maja, przygotujcie się na to, że sprawy uczuciowe się skomplikują, szczególnie u młodych osób, które jeszcze nie odróżniają marzeń od rzeczywistości. Epidemia koronawirusa będzie miała wpływ na wasze związki. Niektóre Strzelce mogą licząc na to, że spotkają na swej drodze osoby zainteresowane rozwojem osobistym i duchowym, nie podążajcie ślepo za swoim guru, ale starajcie się odnaleźć własną drogę.

20 maja Słońce opuści znak Byka i wkroczy do przeciwległych Bliźniąt, w których dwa dni później dojdzie do nowiu Księżyca – macie szansę rozpocząć nową znajomość, która okaże się długotrwała. Koniunkcja Merkurego i Wenus w kwadraturze do Neptuna skupi wokół was osoby pełne ciepła i miłości, ale uważajcie, bo trudno się będzie z nimi porozumieć, będziecie zmuszeni cierpliwie tłumaczyć o co wam chodzi. W ostatnich dniach miesiąca mogą pojawić się problemy zdrowotne, w szczególny sposób zatroszczcie się też o domowe zwierzęta.
Moja i Twoja astrologia

Horoskop miesięczny na kwiecień 2020 dla Strzelca

Słońce do 19 kwietnia tranzytuje życzliwy znak Barana, możecie więc liczyć na porządną dawkę energii. W pierwszych dniach miesiąca koniunkcja Marsa z Saturnem zmusi was do intensywnej pracy, zwłaszcza jeśli wykonujecie ją w domu. Niektórym Strzelcom konieczność ograniczeń zacznie wychodzić bokiem i zapragną wyrwać się na wolność, horoskop jednak zaleca podporządkowanie się nakazom epidemiologicznym.

3 kwietnia Wenus opuści znak Byka, wkroczy do przeciwległych Bliźniąt i utworzy stabilizujący trygon z Saturnem, poczujecie się lubiani i podziwiani, zwłaszcza przez osoby starsze, poważne i doświadczone, warto nawiązać nowe znajomości przez internet.

Przez całą pierwszą dekadę kwietnia Jowisz, władca waszego znaku, pozostanie w ścisłej koniunkcji z Plutonem w Koziorożcu, niektóre Strzelce będą zmuszone skorzystać z pomocy, jaką oferują rząd i banki w związku z pandemią koronawirusa. Merkury w koniunkcji z Neptunem w Rybach sprawi, że chaos informacyjny się spotęguje i sami już nie będziemy wiedzieć, co jest prawdą, a co kłamstwem lub manipulacją. Najwięcej emocji wzbudzi pełnia Księżyca w znaku Wagi, do której dojdzie 8 kwietnia, zwłaszcza że towarzyszyć jej będzie kwadratura Marsa do Urana, bardzo destrukcyjny aspekt, wywołujący nieporozumienia i chęć zamknięcia za sobą jakiegoś rozdziału – jednocześnie jest to szansa na uwolnienie się od ciążącej od dłuższego czasu zależności, nie pozwalającej wam na dalszy rozwój.

11 kwietnia Merkury opuści zagmatwane Ryby i wkroczy do Barana, w którym czuje się znacznie lepiej, od razu też utworzy sekstyl z Saturnem, więc informacje zaczną być dużo bardziej konkretne i wyważone.

Święta Wielkanocne miną w miarę spokojnie, ale już od 14 do 16 kwietnia dostaniecie się pod wpływy kwadratury Słońca do Jowisza i Plutona, u niektórych osób sytuacja finansowa się skomplikuje lub trzeba będzie sięgnąć do rezerw.

Między 16 a 19 kwietnia sekstyl Merkurego do Wenus i Marsa ułatwi załatwienie każdej sprawy, zwłaszcza urzędowej, łatwo się dogadacie lub uzyskacie niezbędną pomoc.

19 kwietnia Słońce opuści przyjazny znak Barana i wkroczy do Byka, od razu też utworzy kwadraturę z Saturnem w Wodniku, teraz już ograniczenia naprawdę zaczną wam ciążyć – niektóre osoby wykorzystają nów Księżyca w Byku, do którego dojdzie 23 kwietnia, na rozpoczęcie nowej działalności. Koniunkcja Słońca z Uranem w Byku zrewolucjonizuje wasze podejście do zdrowia, powinniście też zatroszczyć się o bliskich, którzy mogą potrzebować waszego wsparcia.

27 kwietnia Merkury również opuści życzliwego Barana i wkroczy do Byka, ostatnie dni miesiąca miną pod znakiem koniunkcji Merkurego do Urana, warto zapisać pomysły, jakie pojawią się w głowie.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Horoskop miesięczny na marzec 2020 dla Strzelca

Słońce w Rybach do 20 marca skupi uwagę na domownikach oraz sprawach zawodowych. W pierwszych czterech dniach miesiąca powróci zawodowa propozycja, którą uważaliście za nieaktualną, zaznaczy się też konieczność finansowych ograniczeń, znikną one jednak po 5 marca, gdy  Wenus opuści znak Barana i wkroczy do Byka.

Pierwsza dekada marca przyniesie zaskakujące wydarzenia, zmieniające sytuację życiową niektórych Strzelców, pojawią się również okoliczności, przybliżające was do spełnienia niektórych życzeń, a nawet marzeń. Słońce w koniunkcji z Neptunem w sekstylu do Jowisza oraz koniunkcja Wenus z Uranem, poprawi wasze finanse oraz karierę, wpłynie  również na sytuację zdrowotną w najbliższej rodzinie, trzymajcie więc emocje na wodzy między 8 a 11 marca, a szczególnie 9 marca, podczas pełni Księżyca w Pannie.

10 marca Merkury w życzliwym Wodniku zmieni bieg na prosty – do 16 marca, zanim przesunie się do Ryb, macie szansę na wykazanie się pomysłowością oraz zdolnościami intelektualnymi, powiodą się krótkie podróże, powróci łatwość komunikacji. Dni między 11 a 16 marca okażą się dodatkowo korzystne ze względu na aspekty Słońca do Plutona oraz Marsa do Neptuna, otrzymacie intratne propozycje zawodowe i możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy, szczególnie jeśli zajmujecie się szeroko pojętą twórczością lub możecie wykonywać pracę w domu.

20 marca Słońce opuści znak Ryb i wkroczy do przyjaznego Barana, odzyskacie energię i chęć do działania, dwa dni później znak zmieni również Saturn, opuści Koziorożca i wkroczy do Wodnika,  odblokowując ograniczenia finansowe, których doświadczaliście od dłuższego czasu – sekstyl Słońca do Saturna ułatwi ustabilizowanie sytuacji na równym poziomie.

W ostatniej dekadzie marca osoby poszukujące stałej pracy mają szansę ją uzyskać, również freelancerzy nie będą narzekać na brak okazji do wzbogacenia się, propozycji zawodowych wam nie zabraknie, na co wpłynie koniunkcja Marsa, Jowisza i Plutona w trygonie do Wenus – taka okazja prędko się nie powtórzy, trzymajcie wiec rękę na pulsie, nie bójcie się zmian i bądźcie gotowi reagować natychmiast, jak tylko pojawią się ku temu przesłanki. 
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Horoskop miesięczny na luty 2020 dla Strzelca

Słońce w przyjaznym znaku Wodnika do 19 lutego pozwoli zbudować dobre relacje z rodzeństwem i sąsiadami, zachęci też do udzielania się w kręgach osób, podzielających wasze zainteresowania. Merkury 3 lutego wkroczy do Ryb i do 7 lutego tworzyć będzie sekstyl z nieprzewidywalnym Uranem, warto w tym czasie zastosować alternatywne metody leczenia, jeśli tradycyjna medycyna nie potrafi rozwiązać waszych zdrowotnych problemów. Wenus do 7 lutego przebywa w romantycznych Rybach, co sprzyja twórczości artystycznej, a także rozwojowi osobistemu i duchowemu. Kiedy 7 lutego Wenus zmieni znak i wkroczy do Barana rozpocznie się dla Strzelców czas podbojów sercowych, dopóki trwa karnawał korzystajcie z okazji i wybierzcie się na imprezę lub bal przebierańców, na pewno nie wrócicie samotni do domu.

9 lutego dojdzie do pełni Księżyca w przyjaznym znaku Lwa, nie obejdzie się bez emocji, związanych z nowym romansem lub przeżywać będziecie problemy swoich dzieci.

Do 16 lutego Mars przebywa w waszym znaku zachęcając do większej aktywności, warto zaangażować się w jakiś rodzaj sportu, dobre efekty murowane. Ruch dobrze wam zrobi, wyładujecie nadmiar energii zamiast złościć się na otoczenie, że nie dość szybko reaguje na wasze polecenia. Kiedy 16 lutego Mars opuści wasz znak i wkroczy do Koziorożca, w którym czuje się znakomicie, tworząc trygon z energetycznym Uranem, zaczniecie z rozwagą wydawać pieniądze, chociaż kusić was będzie bezmiar potrzeb – powinniście nauczyć się trudnej sztuki odmawiania sobie i innym, bo macie tendencje do zbytniej szczodrości oraz rozrzutności.

Druga połowa miesiąca upłynie pod wpływem sekstylu Jowisza do Neptuna, będzie to szczególnie odczuwalne miedzy 18 a 23 lutego, możecie spodziewać się szczęśliwych zbiegów okoliczności, staniecie się popularni, otrzymacie intratną propozycję pracy lub wasze konto zasili dodatkowa kwota – to również znakomity okres, aby zapisać się na interesujący kurs rozwoju osobistego lub spełnić marzenia o podróżach zagranicznych.

18 lutego Merkury w Rybach zmieni bieg na wsteczny, do ruchu prostego wróci dopiero 10 marca, unikajcie w tym czasie rozpoczynania ważnych przedsięwzięć, skupcie się raczej na duchowej stronie życia, dobrze wam zrobi powrót do projektów, które porzuciliście, teraz jest czas na dokonanie poprawek zanim ruszycie ponownie do przodu.

Od 19 lutego wejście Słońca do nostalgicznych Ryb skłoni was do zadumy i głębszych przemyśleń, rozpoczynając miesiąc, w którym najlepiej sprawdzi się aktywność w szeroko pojętej sferze artystycznej lub duchowej.

W ostatniej dekadzie miesiąca Słońce utworzy sekstyl z Marsem i Uranem, trzeba będzie się zaangażować w rozwiązywanie problemów osób z bliskiego otoczenia, zaopiekować się kimś, kto potrzebuje opieki lub skorzystać z fachowej pomocy. W ostatnich dniach miesiąca powinniście dbać o swój stan posiadania, bo kwadratura Wenus do Plutona przestrzega przed stratą lub niepotrzebnym wydatkiem.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Horoskop miesięczny na styczeń 2020 roku dla Strzelca

Kiedy 3 stycznia Mars wkroczy do waszego znaku, odczujecie to jakby coś gnało was do przodu, staniecie się dużo bardziej aktywni i nieco zadziorni, wzrośnie wasza asertywność i potrzeba zrealizowania postawionych przed sobą celów. Do 20 stycznia Słońce w Koziorożcu skłoni do uporządkowania spraw finansowych i zdobycia dodatkowych środków, bo potrzeb macie jak zwykle dużo. Od 2 do 4 stycznia Merkury utworzy koniunkcję najpierw z Jowiszem, a następnie Południowym Węzłem Księżycowym, z którym Jowisz pozostanie w ścisłej koniunkcji od 5 do 9 stycznia – powrócą  problemy, szczególnie natury finansowej, które już dawno uważaliście za rozwiązane, jednak sekstyl Merkurego oraz Słońca z Neptunem w Rybach pozwoli rozwiązać je w sposób konstruktywny.

10 stycznia dojdzie do zaćmienia Księżyca w znaku Raka, okaże się, że trzeba zapłacić zaległe zobowiązania lub ktoś zwróci się o spłatę długu, zamiast poddawać się niepotrzebnym emocjom, horoskop radzi uruchomić posiadane zasoby, nie bójcie się, pieniądze lubią ruch i na pewno do was powrócą.

Między 11 a 15 stycznia decyzje, jakie podejmiecie, okażą się istotne dla zawodowej i finansowej przyszłości, co zapowiada koniunkcja Merkurego, Słońca, Saturna i Plutona w znaku Koziorożca. Między 14 a 18 stycznia sekstyl Wenus w Rybach do Urana w Byku oraz kwadratura Merkurego z Uranem przyniosą propozycję nowej pracy, trzeba będzie jednak z czegoś zrezygnować, co wywoła zrozumiały w tej sytuacji stres.

20 stycznia Słońce opuści znak Koziorożca i wkroczy do życzliwego Wodnika, co sprawi, że staniecie się bardziej mobilni i ożywieni towarzysko. Kwadratura Słońca do Urana miedzy 21 a 25 stycznia wywoła małą rewolucję w podejściu do podwładnych, jeśli ich posiadacie, domowe zwierzęta zaczną przysparzać kłopotów lub pojawią się nieoczekiwane zdrowotne zawirowania, jednak towarzyszący temu aspektowi sekstyl Wenus do Jowisza obiecuje, że wszystko dobrze się zakończy, a wam uda się zdobyć dodatkowe pieniądze, które zasilą konto. Ostatni tydzień miesiąca będzie również należał do emocjonujących za sprawą kwadratury Marsa w waszym znaku do Wenus oraz Neptuna w Rybach – zapragniecie zdobyć coś lub kogoś za wszelką cenę.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku