Archiwa kategorii: Strzelec – horoskop miesieczny

Horoskop na kwiecień 2018 dla Strzelca

Do 15 kwietnia trudno wam będzie znaleźć czas oraz środki na rozwój zainteresowań, przyjemności odłożycie na bardziej sprzyjający moment, nie obejdzie się przy tym bez frustracji i poczucia niemocy. Koniunkcja Marsa z Saturnem w kwadraturze do Słońca oraz Merkurego spowoduje w pierwszej dekadzie kwietnia kryzys finansowy, natraficie na mur niemożności przy jednoczesnym wzroście potrzeb. Strzelce zawsze potrafią wydobyć pieniądze „spod ziemi”, jeśli im na czymś zależy, tym razem również poradzą sobie z trudnościami, chociaż okaże się to sporym wyzwaniem. Stosunki z dziećmi ulegną pogorszeniu, trudno będzie przełamać ich upór, dlatego najlepiej odpuścić sobie chwilowo metody wychowawcze, polegające na stosowaniu przymusu. Również z osobami starszymi oraz konserwatywnymi nie dojdziecie do porozumienia, dlatego ważne rozmowy oraz ustalenia odłóżcie na później, zdecydowanie po 15 kwietnia, kiedy Merkury zmieni bieg na prosty.

Z zaangażowaniem natomiast rzucicie się na wszystko, co służy poprawie zdrowia, szczególnie gotowanie według wybranej diety stanie się waszą pasją, zapragniecie poczuć się i wyglądać lepiej, poczucie humoru przy tym uchroni was od frustracji, wywołanej finansowymi trudnościami. W niektórych przypadkach sytuacja okaże się na tyle poważna, że będzie trzeba sięgnąć po kredyt lub dokonać konsolidacji pozostałych zobowiązań.

Między 15 a 20 kwietnia Strzelce urodzone w ostatniej dekadzie znaku, odnajdą nowe hobby, zaangażują się w działalność organizacji pozarządowych, zaczną studiować astrologię lub dokonają rewolucji w podejściu do własnych dzieci.

Nów w życzliwym znaku Barana w koniunkcji z Uranem, do którego dojdzie 16 kwietnia, wyznaczy początek czegoś bardzo szczególnego, co zaważy na waszej przyszłości. Otwórzcie się na zmiany i starajcie się wykrzesać w sobie odrobinę wyrozumiałości dla osób konserwatywnych, które nie nadążają nad zmianami, jakie przynosi współczesny świat.

Po 20 kwietnia, kiedy Słońce zmieni znak i wkroczy do znaku Byka, zajmiecie się sprawami zdrowia, skupicie się na poprawie samopoczucia, natomiast kiedy 24 kwietnia Wenus wkroczy do przeciwległego znaku Bliźniąt w waszym sercu zagoszczą cieplejsze uczucia dla życiowego partnera, gotowi będziecie wybaczyć mu wszelkie niedociągnięcia i wady. Ostatnie dni miesiąca przyniosą powrót ograniczeń finansowych.

Horoskop na marzec 2018 dla Strzelca

Do 17 marca, dopóki Mars przebywa w waszym znaku, stawić będziecie musieli czoło atakom ukrytych wrogów, którzy teraz właśnie pokażą swoje oblicze. Do 6 marca walka o dobre imię napotka trudności, ponieważ Merkury w chwiejnym znaku Ryb utrudni komunikację, trudno będzie odróżnić plotkę od rzetelnej informacji. W trudnej sytuacji pomogą wam osoby życzliwe, które znajdziecie we własnej rodzinie oraz w miejscu pracy. Sprawy domowe oraz zawodowe zaprzątać was będą do 20 marca, dopóki Słońce przebywa w znaku Ryb, odczujecie potrzebę izolacji oraz odpoczynku, ponieważ niektóre problemy zaczną was przerastać. Trygon Marsa w waszym znaku do Urana w Baranie sprzyja rewolucyjnym zmianom w dziedzinie związanej z uprawianym hobby, grupa osób podzielających wasze zainteresowania oczekiwać będzie radykalnych decyzji oraz zdecydowanego działania.

Dni między 8 a 16 marca mogą być trudne finansowo, zajdzie konieczność wprowadzenia ograniczeń w wydatkach na cele związane z przyjemnościami, również dzieciom odmówicie zakupu rzeczy, które w waszym mniemaniu są niepotrzebne.

10 marca Jowisz, władca waszego znaku, zmieni bieg i zacznie poruszać się biegiem wstecznym, sytuacja ta potrwa do 10 lipca. Niektóre osoby postanowią wycofać się z aktywności, które nie przynoszą wymiernych korzyści, energię skierują ku własnemu wnętrzu, postanowią przemyśleć cele i priorytety, jakimi powinni kierować się w życiu. Trygon Słońca do Jowisza, pod wpływem którego pozostaniecie między 10 a 17 marca, doda wam sił i stworzy okazję do wprowadzenia oczekiwanych zmian, natomiast kwadratura Słońca do Marsa skłoni do działania radykalnego i jednoznacznego, odetniecie się od wszystkiego, co utrudnia wam rozwój. Kiedy 17 marca Mars zmieni znak i wkroczy do znaku Koziorożca, opuści was bojowy nastrój, skupicie się na poprawie finansów, natomiast po 20 marca Słońce w życzliwym znaku Barana przywróci wam dobry nastrój i nadzieję na załatwienie wszystkich trudnych spraw.

Od 23 marca do 15 kwietnia Merkury w Baranie wejdzie w retrogradację, pozostańcie więc czujni w sprawach związanych z szeroko pojętą komunikacją oraz przepływem informacji. W ostatnim tygodniu marca zawalczycie o dodatkowe finanse, niezbędne do rozwoju waszego hobby. Inwestycje, jakie zdecydujecie się podjąć, wywołają szereg emocji, które podsyci pełnia w znaku Wagi, do której dojdzie 31 marca.

Horoskop na luty 2018 dla Strzelca

Mars w waszym znaku zadziała stymulująco na większość Strzelców, zabierzecie się za sprawy odkładane na później, w krótkim czasie uda się zrobić znacznie więcej, niż planowaliście. Osoby uprawiające sport zaczną odnosić sukcesy w wybranej dziedzinie, pozostałe Strzelce we wszystko, za co się zabiorą, włożą znacznie więcej energii.

W pierwszym tygodniu lutego staniecie się szczególnie ruchliwi, krótki wypad na narty, wycieczka krajoznawcza, wyjazd w odwiedziny do krewnych – każdy pomysł, sprzyjający oderwaniu się od codzienności, przyniesie korzystne efekty. Słońce oraz Merkury w życzliwym znaku Wodnika dobrze wpływają na zdolność komunikacji, ułatwiają kontakt z młodzieżą, pomagają uporać się z zadaniami wymagającymi zdolności publicystycznych lub literackich. Znajdziecie więcej czasu na spotkania w gronie rodzinnym, nawiążecie więź z rodzeństwem, poznacie bliżej sąsiadów. Jowisz w trygonie do Plutona wzbudzi potrzebę zagłębienia się w problemy psychologiczne, konfiguracja sprzyja również poprawie sytuacji materialnej, niewykluczone, że otrzymacie kredyt lub przeciwnie – uda się wam go szybciej spłacić.

Między 4 a 9 lutego sekstyl Wenus do Urana spowoduje nagłe, aczkolwiek przemijające zauroczenie, to czas na randki oraz rozwój przyjaźni, osoby zainteresowane wiedzą tajemną zaczną studiować astrologię oraz inne formy przewidywania przyszłości. Między 10 a 15 lutego pojawią się niespodziewane okazje, jest szansa na wygraną, warto wypełnić kupon totolotka, szczególnie jeśli urodziliście się w trzeciej dekadzie znaku. Niektóre osoby odkryją w sobie całkiem nowe zainteresowania, inne cieszyć się będą z sukcesów dzieci.

Między 14 a 16 lutego unikajcie jazdy samochodem, krótkie podróże odłóżcie na później, uważajcie na przekazywane informacje, ponieważ znajdziecie się pod wpływem zaćmienia Słońca w znaku Wodnika. Kwadratura Marsa w waszym znaku do Neptuna w Rybach zapowiada między 12 a 23 lutego walkę z wiatrakami, jaką stoczycie w pracy lub w domu rodzinnym, brak konkretnych uregulowań oraz konieczność zaopiekowania się osobami słabymi, niepełnosprawnymi lub po prostu nie potrafiącymi was zrozumieć, wzbudzi niepotrzebną irytację, starajcie się nie wyładowywać frustracji na kimś, kto nie ogarnia rzeczywistości.

Kiedy 18 lutego Słońce oraz Merkury zmienią znak i wkroczą do Ryb poczujecie się wyczerpani fizycznie oraz psychicznie. Ostatni tydzień miesiąca pozwoli wam uporządkować finanse i ugruntować swoją zawodową pozycję.

Horoskop na styczeń 2018 dla Strzelca

Merkury do 11 stycznia w waszym znaku, w trygonie do rewolucyjnego Urana, wspiera pomysły dotyczące rozwoju zainteresowań oraz zgodne z wyznawanymi ideałami. Pełnia w Raku, która nastąpi 2 stycznia, wpłynie na emocje związane ze staniem posiadania. Słońce, Wenus, Pluton oraz Saturn w znaku Koziorożca zadziałają inspirująco na osoby pragnące wprowadzić zmiany do sposobu zarobkowania. Saturn zachęca do ograniczeń oraz oszczędzania na ważny cel, jednocześnie może dać poczucie bezpieczeństwa finansowego, jeśli wasze wymagania nie będą zbyt wygórowane.

Słońce, Wenus oraz Pluton ustawią się w dokładnej koniunkcji w dniach 7-10 stycznia, tworząc konfigurację z Marsem oraz Jowiszem w Skorpionie, taki układ planet zapowiada ważne wydarzenia oraz pomysły, dotyczące regulacji finansowych, postanowicie wziąć większy kredyt lub przeciwnie – spłacicie zobowiązania, to również dobry moment na założenie własnej firmy. Uważajcie na ukrytych wrogów, bo macie ich bez liku, wasza szczerość, czasem zbyt obcesowa, nie wszystkim przypada do gustu, niektórzy ludzie nie wybaczą wam afrontu oraz tego, że często nie tylko zauważacie, ale również piętnujecie cudze wady.

11 stycznia Merkury opuści wasz znak, wkroczy do znaku Koziorożca i utworzy koniunkcję z surowym Saturnem, trzeba będzie zacisnąć pasa i zrezygnować z niektórych zbyt kosztownych pomysłów. Kwadratura Słońca i Wenus do Urana zapowiada niespodziewane wydatki, jak również radykalną zmianę w dziedzinie finansów. Możecie otrzymać niecodzienną propozycję, która przyniesie spektakularne zyski, ale odbędzie się to kosztem stałych zarobków, zastanówcie się więc dobrze, czy „skórka warta wyprawki” i czy ryzyko nie jest zbyt wielkie.

Nów w znaku Koziorożca, do którego dojdzie 17 stycznia, może okazać się początkiem inwestycji, która przyniesie wam zyski w przyszłości. 18 stycznia Wenus zmieni znak i wkroczy do znaku Wodnika, dwa dni później podąży za nią Słońce, przestaniecie więc tak bardzo przejmować się finansami. W ostatniej dekadzie  stycznia pojawią się zresztą nie wiadomo skąd dodatkowe środki, które przeznaczycie na potrzeby domowników.

26 stycznia Mars opuści Skorpiona i wkroczy do waszego znaku, ogarnie was bojowy nastrój, postanowicie zawalczyć o ty, co wam się słusznie należy – dotyczy to szczególnie Strzelców urodzonych w listopadzie.

Pozostańcie czujni podczas zaćmienia Księżyca w znaku Lwa, do którego dojdzie ostatniego dnia miesiąca, pod żadnym pozorem nie wybierajcie się w tym dniu w podróż zagraniczną, bo czeka was tam szereg nieprzyjemności.

Horoskop na grudzień 2017 dla Strzelca

Do 20 grudnia aż 4 planety przebywać będą w waszym znaku, na nudę więc nie będziecie narzekać. Słońce do 21 grudnia zasili was energetycznie, poprawiając nastrój i budząc optymizm bez względu na okoliczności. Wenus do 25 grudnia doda wam uroku i zachęci do wyrażenia swego piękna i uroku na wiele rozmaitych sposobów, staniecie się lubiani i podziwiani. Merkury w Strzelcu od 3 do 23 grudnia porusza się biegiem wstecznym, darujcie więc sobie wysiłki intelektualne, podejmowanie ważnych decyzji, podpisywanie umów oraz inwestowanie w sprzęt elektroniczny. Warto natomiast wrócić w tym czasie do dawnych pomysłów, które porzuciliście z braku możliwości ich realizacji – może nie były wcale złe i wymagają tylko niewielkiej korekty.

Pierwszy tydzień grudnia okaże się trudny emocjonalnie ze względu na pełnię w przeciwległym znaku Bliźniąt, zbyt wiele się będzie wokół was działo, a nie wszystko okaże się jasne i zrozumiałe, na co wpłynie kwadratura Słońca do Neptuna. U niektórych, szczególnie wrażliwych Strzelców, pojawią się objawy chorób psychosomatycznych, do 12 grudnia pozostaniecie w stanie dziwnego zamętu. Sprzeczne informacje, jakie do was trafią, wywołają chaos, trudno będzie się rozeznać kto kłamie, a kto mówi prawdę. Nie wpadajcie w ramiona pierwszej osoby, która zwróci na was uwagę, bo to jeszcze nie jest ten/ta wymarzony/a, sprawdźcie najpierw, czy brak obrączki nie jest czasem sprytnym wybiegiem, aby was zauroczyć. Korzystajcie z okazji i umawiajcie się na randki, ale bez zobowiązań.

W dniach 14 – 18 grudnia czeka was przyjemna niespodzianka, ktoś złoży wam propozycję, którą warto przyjąć, szczególnie jeśli wiązać się będzie z rozwojem waszych zainteresowań. Odkryjecie w sobie nowy talent lub hobby warte zaangażowania, złapiecie dobry kontakt z dziećmi, które nagle zaczną wam się zwierzać.

20 grudnia nastąpi bardzo ważne i szczególnie korzystne wydarzenie astrologiczne – po blisko trzech latach pobytu w waszym znaku ograniczającego Saturna, odczujecie wielką ulgę, kiedy wreszcie wkroczy on do znaku Koziorożca. Warto ten dzień uczcić, bo opuści was ciężar odpowiedzialności lub trudności, jakie musieliście przez te lata znosić. Warto skorzystać z nauk udzielonych przez Saturna, takich jak cierpliwość, konsekwencja i pracowitość, ale należy wam się wreszcie odpoczynek i czas, który możecie poświęcić samym sobie. Wejście Saturna do znaku Koziorożca wiąże się dla was z uzyskaniem finansowej stabilizacji, pod warunkiem, że zastosowaliście się do wymagań Saturna.

Święta w tym roku mogą okazać się bardziej skromne, niż w latach ubiegłych, a Mikołaj przyniesie symboliczne prezenty, ale nie powinniście się tym przejmować, najważniejsza jest przyjemna atmosfera przy stole. Ostatnie dni starego roku spędzicie na planowaniu realizacji marzeń.

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

Horoskop na listopad 2017 dla Strzelca

To może być trudny miesiąc, starajcie się więc uzbroić w cierpliwość i filozoficzny dystans do wszystkiego, co może was spotkać. Do 22 listopada dysponujecie mniejszym zasobem energii, wskazany jest więc odpoczynek i unikanie stresu. Niestety, trudno wam będzie zachować równowagę i spokój, ponieważ poddawani będziecie nieustannej presji i podstępnym działaniom osób prezentujących odmienny system wartości. Do 7 listopada możecie liczyć na wsparcie przyjaciół i niektórych osób życzliwych, kolejne dni przyniosą jednak ataki z najmniej spodziewanej strony. Ucierpi na tym wszystkim zdrowie, opozycja Wenus do Urana w pierwszym tygodniu miesiąca wywoła szereg nagłych dolegliwości, trudnych do zdiagnozowania.

Między 6 a 13 listopada możecie liczyć na dogodny kredyt, zbierzecie również informacje, które wpłyną na poprawę finansów. Między 10 a 15 listopada Merkury w waszym znaku w kwadraturze do Neptuna spowoduje umysłowy chaos, trudno będzie się zorientować co jest prawdą, a co kłamstwem i w co powinniście uwierzyć, odniesiecie wrażenie, że nikomu nie można ufać. Niektóre Strzelce będą musiały położyć się do łóżka, uważajcie na leki, jakie zapisze lekarz, bo odczujecie skutki uboczne.

Między 13 a 22 listopada ktoś z przyjaciół lub osoba reprezentująca grupę, której jesteście członkiem, zacznie wywierać na was presję, co wpłynie negatywnie na stan finansów. Możecie spodziewać się w tym czasie działania wszelkiego rodzaju systemów kontrolnych, mandatów i kar, które trzeba zapłacić. Merkury w waszym znaku utworzy sekstyl do Marsa w Wadze, co powala mieć nadzieję, że uda wam się wybrnąć z kłopotów i osiągnąć porozumienie z osobą wywierającą presję, w każdej sprawie jednak starajcie się zachować ostrożność.

Sytuacja poprawi się po 22 listopada, kiedy Słońce zawita do waszego znaku. Odczujecie wzrost energii i odzyskacie wiarę w siebie. Pozostańcie wierni sobie, a wszystko ułoży się z korzyścią dla was, pomimo trudnych doświadczeń.  Merkury w koniunkcji z Saturnem utworzy trygon do Urana, wpadniecie więc na szereg pomysłów, jak poprawić sytuację, trzymajcie się tego, co trwałe i stabilne, unikajcie ryzyka, bo radykalne zmiany nie są teraz dla was korzystne.

Horoskop na październik 2017 dla Strzelca

Jowisz w opozycji do Urana w pierwszej dekadzie października zapewni moc wrażeń oraz nieprzewidywalnych zmian okoliczności, związanych zarówno z przyjaciółmi jak i kochankami. Szczególnie Strzelce urodzone w ostatniej dekadzie znaku doświadczą sytuacji, w której wszystko będzie się zmieniać jak w kalejdoskopie. Saturn w waszym znaku podpowiada, że powinniście zachować stoicki spokój, spełniać swoje obowiązki i trzymać się tego, co jest elementem stałym w waszym życiu, bo jeśli nie zadbacie o korzenie, nie wiadomo gdzie poniesie was wicher zmian. Mars i Wenus w Pannie w kwadraturze do Saturna w Strzelcu zapowiadają w pierwszej połowie miesiąca nadmiar obowiązków a także bezwzględne działania i naciski ze strony przełożonych, dotyczy to szczególnie osób urodzonych w ostatniej dekadzie znaku, powinniście pozostać niezłomni zarówno w swoich działaniach, jak i przekonaniach.  Słońce w znaku Wagi do 23 października skupi uwagę na sprawach przyjaciół, organizacji pozarządowych oraz grupy osób, podzielających wasze pasje i zainteresowania – napięte aspekty wskazują do 12 października  atmosferę przymusu i bezwzględnej walki o pryncypia. 10 października Jowisz opuści życzliwy znak Wagi i na najbliższe 13 miesięcy wstąpi do Skorpiona, co oznacza dla wielu Strzelców konieczność poddania się siłom silniejszym i bardziej bezwzględnym, skłoni też wiele osób do wycofania się z aktywności w tzw. „emigrację wewnętrzną” – przeczekajcie ten okres, bo kiedy w listopadzie 2018 roku Jowisz wkroczy do Strzelca odzyskacie swoją pozycję i decydujący głos we wszystkich sprawach. Kiedy 14 października Wenus wkroczy do życzliwego znaku Wagi, którym rządzi, powrócą dobre relacje w związkach zarówno osobistych jak i przyjacielskich, łatwiej będzie się wam dogadać z ludźmi, staniecie się lubiani i podziwiani, jednak opozycja Słońca w Wadze do Urana w Baranie w dniach 17 – 23 października spowoduje, że staniecie się uczestnikami lub widzami wielu emocjonalnych zawirowań, przetasowań i zmian w środowisku przyjaciół. Kiedy 23 października Słońce wkroczy do znaku Skorpiona i utworzy koniunkcję z Jowiszem, niektóre Strzelce pomyślą o emigracji lub wyjeździe zagranicznym. Ostatni tydzień miesiąca będzie pomyślny dla rozpoczęcia nauki języków lub kultury obcych krajów.

Horoskop na wrzesień 2017 dla Strzelca

Słońce w znaku Panny do 22 września promuje rozwój kariery i intensywną pracę zawodową. Dla Strzelców czas urlopów się skończył, chociaż pierwsza dekada września upłynie jeszcze w tematach związanych z wyjazdami zagranicznymi i wszelkimi działaniami o charakterze edukacyjnym. 5 września Mars opuści życzliwy znak Lwa i wkroczy do znaku Panny, zadanie zacznie gonić zadanie, nie będziecie wiedzieli w co ręce włożyć. Wszyscy wokół staną się nerwowi i wymagający, a także bardzo krytyczni, zamiast się tym przejmować wrzućcie na luz i starajcie się znaleźć więcej czasu dla siebie, aby rozwijać swoje zainteresowania. Kiedy 10 września Merkury wkroczy do znaku Panny, staniecie się bardziej zorganizowani, okaże się to konieczne podczas kwadratury Słońca z Saturnem w waszym znaku, pod wpływem której pozostaniecie w drugiej dekadzie miesiąca. To dobry moment, aby nie tylko zadbać o karierę, ale również zdrowie, przydadzą się jakieś ćwiczenia, jazda na rowerze lub inny rodzaj aktywności, aby wzmocnić mięśnie kręgosłupa. Wenus w korzystnej konfiguracji z Jowiszem, Saturnem i Uranem zapewni moc wrażeń związanych z rozwojem zainteresowań oraz z podróżami, których Strzelce bywają fanami. Przez cały miesiąc wiele będzie się działo, możecie liczyć na dobre pomysły i wykorzystanie twórczego potencjału, nie dajcie się jednak wykorzystywać i dbajcie o siebie, bo nadal w waszym znaku przebywa Saturn, co odczują szczególnie dotkliwie Strzelce urodzone w ostatniej, trzeciej dekadzie znaku. Po 22 września, kiedy Słońce opuści znak Panny i wkroczy do Wagi, sytuacja ulegnie poprawie i znajdziecie czas na odpoczynek. Uda wam się w tym czasie zawrzeć szereg przyjaźni istotnych dla waszego rozwoju, zarówno w kontekście zawodowym, jak i osobistym. W ostatnim tygodniu września trygon najpierw Merkurego, a następnie Marsa do Plutona zapowiada zdobycie grantu, pożyczki lub innego rodzaju inwestycji przynoszącej profity dopiero w przyszłości. Opozycja Jowisza w Wadze do Urana w Baranie zapowiada początek rewolucyjnych zmian, które pokażą swoje oblicze w ciągu przyszłego miesiąca, cokolwiek przyniesie obecny układ planet bądźcie dobrej myśli, bo Strzelec dzięki pozytywnemu nastawieniu i wrodzonemu optymizmowi w obliczu nawet największych przemian zwykle spada na cztery łapy.

Horoskop na sierpień 2017 dla Strzelca

Słońce i Mars w życzliwym znaku Lwa zachęcą do aktywności i pokonywania nawet najtrudniejszych przeszkód. Strzelce zajmujące się sportem mają szansę prześcignąć konkurencję i zdobyć najwyższe laury, pod warunkiem, że zmierzą się z własnymi ograniczeniami. W pierwszej połowie sierpnia Słońce, a następnie Mars w korzystnej konfiguracji z Jowiszem w Wadze i Saturnem w waszym znaku, obiecuje sukcesy osobom ambitnym, wytrwałym, potrafiącym nawiązać kontakty przyjacielskie z autorytetami w swojej dziedzinie.

Kwadratura Jowisza z Plutonem, pod wpływem której pozostaniecie przez cały miesiąc, zachęca do wyznaczenia własnych granic i wykazania się asertywnością w stosunku do niektórych przyjaciół, którzy mają tendencję do wykorzystywania waszej dobrej woli.

Merkury w Pannie w ruchu prostym w korzystnym aspekcie do Wenus do 12 sierpnia sprzyjać będzie nadrabianiu zaległości w pracy, uporacie się z nawałem obowiązków szybciej, niż przypuszczaliście, zajmiecie się pisaniem tekstów, publikowaniem artykułów, tworzeniem publicznego wizerunku. Kiedy 13 sierpnia Merkury zmieni bieg na wsteczny wrócicie do projektów, które wymagają korekty, macie czas, żeby wszystko ponownie przemyśleć, zanim we wrześniu wprowadzicie je w życie.

Dla większości Strzelców sierpień okaże się pracowitym miesiącem, jeśli jednak wybierzecie się w tym miesiącu na urlop, unikajcie nadmiernych wydatków, do czego będziecie mieć tendencje między 12 a 19 sierpnia, kiedy Wenus utworzy kwadraturę z Jowiszem. Jednocześnie podczas tego aspektu macie szansę nawiązać szereg ciekawych znajomości, poznacie osoby publiczne, obcokrajowców lub interesujących ludzi, którzy nauczą was zupełnie nowych rzeczy. Sekstyl Jowisza do Saturna, pod wpływem którego pozostaniecie przez większość miesiąca, otworzy was na możliwość pogodzenia przeciwieństw i zrównoważenia tego, co dąży do powiększenia z tym, co pragnie się ograniczyć. Przy niewielkim wysiłku zastosujecie odpowiednią dietę, zaczniecie się wysypiać, pracować nie więcej niż kilka godzin dziennie, skorzysta na tym samopoczucie, zdrowie, wyrówna się poczucie własnej wartości.

Po 22 sierpnia, kiedy Słońce opuści znak Lwa i wkroczy do znaku pracowitej Panny, trzeba będzie zakasać rękawy i zadbać o karierę, jeśli jednak zastosujecie się do podpowiedzi planet, sprawy ułożą się po waszej myśli.

Horoskop na lipiec 2017 dla Strzelca

W pierwszej dekadzie lipca poczujecie się jak między młotem a kowadłem, kiedy Jowisz w Wadze utworzy kwadraturę do Słońca w Raku, natomiast Mars ustawi się w opozycji do Plutona. Staniecie się świadkami bezwzględnej walki ujawniającej ciemne strony przyjaciół. Horoskop radzi nie zajmować stanowiska, skupcie się na działalności artystycznej lub charytatywnej, otwórzcie się na duchowy wymiar rzeczywistości. Starajcie się nie ulegać pokusie zakupu rzeczy, których nie potrzebujecie, unikajcie ofert wyprzedaży,  bo odbije się to niekorzystnie na waszych finansach, pieniądze już niedługo okażą się potrzebne, aby zrealizować cele wakacyjne, a zaciąganie kredytu nie jest obecnie dla was korzystne.

Do 6 lipca Wenus w Byku skłoni do folgowania sobie w dziedzinie kulinarnej, apetyt na łakocie okaże się trudny do opanowania, jednak w dniach 3 – 6 lipca niektóre Strzelce podejmą nagle decyzje o zmianie sposobu odżywiania i przejdą na znacznie zdrowszy rodzaj diety.

Między 6 a 13 lipca sekstyl Wenus, która przesunie się do Bliźniąt, do Merkurego w Lwie, otworzy was na piękno zarówno spotykanych osób, jak i obserwowanych zjawisk. Czas sprzyja podróżom bliższym i dalszym, nadejdzie czas relaksu i oddawania się przyjemnościom.

Pełnia w znaku Koziorożca w koniunkcji z Plutonem, pod wpływem której pozostaniecie między 8-10 lipca, wzbudzi emocje związane ze stanem posiadania i poczuciem własnej wartości. Również między 5 a 15 lipca, kiedy Słońce w Raku ustawi się w opozycji do Plutona w Koziorożcu, pilnujcie portfeli, numerów pin, kluczyków od samochodów i innych dóbr, które mogłyby paść łupem złodziei lub nieuczciwych osób.

Między 14 a 20 lipca najpierw Merkury, a następnie Wenus, utworzą  korzystne konfiguracje z przynoszącym łaski szczodrobliwym Jowiszem, możecie w tym czasie liczyć na szczęśliwe zbiegi okoliczności, udane spotkania z przyjaciółmi, miło spędzony czas – wolne Strzelce mają duże prawdopodobieństwo spotkania miłości na całe życie. To również znakomity czas na podróże wakacyjne, warto w te dni wziąć urlop i zostawić za sobą problemy dnia codziennego.

Kiedy 20 lipca Mars opuści Raka i wkroczy do przyjaznego znaku Lwa, a trzy dni później podąży za nim Słońce, poczujecie zdecydowany zastrzyk energii, rozpoczniecie starania o podwyższenie kwalifikacji, zapragniecie nauczyć się czegoś nowego, a ponieważ zdobywanie wiedzy jest prawdziwą pasją każdego Strzelca, odczujecie jak krew szybciej płynie w żyłach. Kiedy 26 lipca Merkury wkroczy do znaku Panny, z przyjemnością wrócicie do zawodowych zadań, wyznaczycie sobie jasne cele, które zaczniecie realizować krok po kroku. Ostatnie dni lipca przyniosą szereg ekscytujących zdarzeń, poruszających zarówno rozum, jak i serce.