Archiwa kategorii: Strzelec – horoskop miesieczny

Horoskop miesięczny na wrzesień 2021 dla Strzelca

Do 22 września, dopóki Słońce przebywa w znaku Panny, pochłaniać was będą wyzwania zawodowe, a nadmiar spraw do załatwienia i zadań do wykonania może wywołać stres. Trygon Słońca do nieprzewidywalnego Urana oraz nów Księżyca w Pannie pozwolą między 5 a 9 września rozpocząć nowy oryginalny zawodowy projekt, w który zaangażujecie się bardzo mocno. Między 12 a 16 września opozycja Słońca do Neptuna rozbudzi twórcze aspiracje, nie obejdzie się bez nieporozumień z domownikami, którzy w tym czasie oczekiwać mogą od was wsparcia.

Dni od 15 do 19 września przyniosą finansowe zyski, trygon Słońca do Plutona wypełni was siłą, determinacją i bezkompromisowością w dążeniu do spełnienia zawodowego, pełnia Księżyca w znaku Ryb, mająca miejsce 20 września wzbudzi emocje i uświadomi jasno wyzwania, jakie przed wami stoją. 22 września Słońce opuści znak wymagającej Panny i wejdzie do życzliwej Wagi, wrzucicie na luz i zaczniecie częściej spotykać się z przyjaciółmi oraz udzielać się w grupie osób, z którymi łączą was wspólne pasje i zainteresowania, trygon Słońca do Saturna w ostatnich dniach września pomoże zweryfikować otoczenie w kontekście trwałości, niezawodności i lojalności.

Merkury przez cały miesiąc tranzytuje życzliwy znak Wagi, przechodząc dopiero 28 września w bieg wsteczny, co zaprocentuje poprawą relacji międzyludzkich. Między 3 a 6 września trygon Merkurego do Saturna sprzyja spotkaniom z wypróbowanymi, długoletnimi przyjaciółmi. Od 18 do 22 września korzystny aspekt Merkurego z Jowiszem zapowiada sukcesy towarzyskie w grupie osób, z którymi łączy was wspólnota zainteresowań, ale w ostatniej dekadzie miesiąca kwadratura Merkurego do zawziętego Plutona przyniesie napięcia w finansowych ustaleniach i negocjacjach.

Do 10 września Wenus przebywa w życzliwej Wadze, warto więc postawić na rozwój miłości i naprawę relacji przyjacielskich, szczególnie między 4 a 8 września, kiedy Wenus znajdzie się w korzystnym aspekcie z Jowiszem i w napiętej kwadraturze z Plutonem – przy tej konfiguracji łatwo zarówno samemu wybaczyć, jak i uzyskać przebaczenie. Po 10 września, kiedy Wenus przesunie się do znaku Skorpiona, w którym jest słaba, trudniej będzie porozumieć się bliskimi, którzy mogą po prostu was nie rozumieć.

Między 15 a 19 września Wenus w kwadraturze do Saturna zapowiada utrudnienia w komunikacji, natomiast opozycja Wenus do Urana między 20 a 26 września pogorszy stosunki z podwładnymi oraz wykonawcami zleceń. Aspekty Wenus z Jowiszem i Neptunem pod koniec miesiąca pozwalają mieć nadzieję, że pomimo wszystko zrealizujecie jedno ze swoich ukrytych marzeń.

Mars w znaku Panny do 15 września wpłynie na aktywizację zawodową, między 3 a 9 września, podczas trygonu Marsa do Plutona, wiele zrobicie, aby uzyskać większe dochody. Po 15 września, kiedy Mars zawita do życzliwej Wagi, wasza motywacja do działania znacznie spadnie, ale trygon Marsa do Saturna przypomni wam, co się liczy i staniecie na nogi.

Horoskop miesięczny na sierpień 2021 dla Strzelca

Słońce, do 22 sierpnia przebywające w przyjaznym znaku Lwa, skoncentruje uwagę na wakacyjnych podróżach, zabawie, rozrywce i kontaktach z dziećmi. Będziecie tryskać energią i chęcią doznawania nowych wrażeń, niektóre Strzelce wybiorą połączenie odpoczynku ze zdobywaniem wiedzy lub nauką języków obcych. Jedynie pierwszy tydzień miesiąca może okazać się problematyczny ze względu na nagromadzenie obowiązków, z których trzeba się wywiązać, opozycja Słońca i Merkurego do Saturna ograniczy na chwilę przyjemności a zaraz potem od 4 do 9 sierpnia kwadratura Słońca do Urana może wywołać nagłe dolegliwości gastryczne lub dojdzie do nieporozumień ze współpracownikami, domowe zwierzęta mogą też dostarczyć przejściowych trudności.

Nów Księżyca w znaku życzliwego Lwa, do którego dojdzie 8 sierpnia, okaże się początkiem nowego oryginalnego przedsięwzięcia, natomiast mająca miejsce 22 sierpnia pełnia Księżyca w znaku Wodnika w koniunkcji z dobroczynnym Jowiszem, zapowiada możliwość podróży zagranicznej. Jeszcze tego samego dnia, zaraz po pełni, Słońce zmieni znak i wkroczy do zdyscyplinowanej Panny, rozpoczynając miesiąc, w którym trzeba się zabrać do pracy i powrócić do zawodowych obowiązków.

Wenus do 16 sierpnia przebywa w znaku Panny, gdzie jest słaba, nie jest to więc czas dobry na amory i rozwój życia towarzyskiego, od 1 do 5 sierpnia, gdy dostaniecie się pod wpływ trygonu Wenus do Urana, możecie natomiast liczyć na nagłe zlecenie, które trochę poprawi finanse. Między 8 a 14 sierpnia aspekty Wenus z Neptunem i Plutonem wprowadzą zamieszanie w sprawy finansowe, sprawdzajcie wszystkie transakcje, bo przez nieuwagę możecie popełnić błąd.

Po 16 sierpnia, kiedy Wenus zawita do znaku Wagi, którym włada, poczujecie się znacznie lepiej, życie towarzyskie się ożywi, przyjaźnie rozkwitną a miłość nadejdzie od strony grupy osób, z którymi łączą was wspólne pasje i zainteresowania. Między 21 a 25 sierpnia, podczas trygonu Wenus ze stabilizującym Saturnem, osiągniecie kompromis w ważnej dla was sprawie, macie też szansę utrwalić związek miłości lub przyjaźni.

Przez cały miesiąc Mars przebywa w znaku Panny, aktywując i motywując do wytężonej pracy – ciekawy i oryginalny projekt czeka was między 18 a 24 sierpnia, kiedy Mars w koniunkcji z Merkurym utworzą trygon z Uranem w Byku, jest to również dobry moment na zmianę nawyków żywieniowych lub rozpoczęcie aktywności fizycznej, poprawiającej kondycję.

Merkury do 11 sierpnia tranzytuje przyjazny znak Lwa, kierując myśli na sprawy związane z podróżami, rozrywką i podnoszeniem kwalifikacji, ale w pierwszych dniach miesiąca może wywołać stres i w wyniku nagromadzenia spraw do załatwienia, wywołanych trudnymi aspektami z Saturnem i Uranem,  doprowadzi do chwilowej niedyspozycji zdrowotnej, starajcie się więc więcej odpoczywać, w końcu są wakacje. 11 sierpnia Merkury przejdzie do pracowitej Panny, w której jest wyjątkowo silny, więc wszystkie zawodowe sprawy szybko i sprawnie ogarniecie, zwłaszcza między 18 a 24 sierpnia, i sporo czasu jeszcze zostanie na rozrywkę i odpoczynek. Między 23 a 28 sierpnia natomiast pozostańcie czujni, bo opozycja Merkurego do niepewnego Neptuna i trygon do potężnego Plutona, może spowodować myślenie „życzeniowe” i doprowadzić do błędów w ocenie waszej sytuacji finansowej.

Horoskop miesięczny na lipiec 2021 dla Strzelca

Słońce do 22 lipca przebywa w znaku Raka, kierując uwagę na sprawy rodziny oraz konieczność pozbywania się tego, co straciło swoją przydatność. Od 4 do 8 lipca znajdziecie się pod wpływem sekstylu Słońca do Urana, co powinno rozładować stres z tym związany. Niektóre Strzelce znajdą sposób na pozbycie się dolegliwości, jakie dokuczały im od jakiegoś czasu, inne natomiast znajdą interesująca pracę, która pozwoli im zastosować oryginalne metody postępowania. Między 12 a 18 lipca trygon Słońca do Neptuna pomoże rozwinąć twórczy potencjał, to również dobry moment na wakacyjny wypoczynek, najlepiej nad wodą.

Opozycja Słońca do Plutona natomiast od 15 do 21 lipca pozwoli skorzystać z energetycznych i finansowych rezerw, uważajcie jednak, aby się nie przeforsować, unikajcie też kredytów, które łatwo wziąć, ale trudniej spłacać. Niektóre Strzelce zainteresują się między 12 do 21 lipca szeroko pojętą wiedzą tajemną oraz niewidzialną stroną rzeczywistości. 22 lipca Słońce opuści Raka i wkroczy do życzliwego znaku Lwa, odczujecie wzrost energii i znacznie więcej radości oraz chęci do zabawy. Pełnia Księżyca, do której dojdzie 24 lipca, otworzy przed wami świat, niektóre Strzelce wybiorą się w zagraniczną podróż. 28 lipca Jowisz, władca waszego znaku, wycofa się z Ryb i zawita ponownie do znaku życzliwego Wodnika, powróci chęć rozwoju intelektualnego oraz potrzeba poszerzenia horyzontów.

Wenus do 22 lipca przebywa w życzliwym a także skłonnym do zabawy Lwie, promieniować więc będziecie radością i chęcią przeżycia przygody. Dni od 5 do 11 lipca mogą nie spełnić waszych oczekiwań, kiedy Wenus znajdzie się w opozycji do ograniczającego Saturna i w kwadraturze do konfliktowego Urana, pojawią się problemy z komunikacją, z niektórych przyjemności trzeba będzie zrezygnować. Wszystkie przykrości odbijecie sobie od 11 do 17 lipca, kiedy seksowna Wenus znajdzie się w koniunkcji z pożądliwym Marsem, pojawią się namiętnie spędzone noce, ekscytujące randki, nawet w stałych związkach zaiskrzy, kiedy te dwie planety się spotkają. 22 lipca Wenus opuści rozrywkowy znak Lwa i wkroczy do systematycznej i pracowitej Panny, przyjemności więc poszukacie w codziennych obowiązkach, opozycja Wenus z Jowiszem miedzy 22 a 24 lipca zapowiada gości, których postaracie się przyjąć po królewsku.

Mars do 29 lipca tranzytuje przyjazny znak Lwa, kierując aktywność na korzystanie z letnich przyjemności, ale również na zdobywanie wiedzy oraz podróżowanie, jedynie pierwszy tydzień lipca może przysporzyć wam zmartwień, kiedy Mars ustawi się najpierw w opozycji z ograniczającym Saturnem, a następnie w kwadraturze z wybuchowym Uranem – starajcie się zachować spokój, niczego nie przyspieszajcie, problemy same się rozwiążą.

Merkury do 11 lipca przebywa w przeciwległym znaku Bliźniąt, zachęcając do rozmów, spotkań i negocjacji, jednak od 4 do 8 lipca znajdzie się w napiętym aspekcie z niepewnym Neptunem w Rybach, starajcie się więc zachować ostrożność w przypadku umów, bo ktoś może ich nie dotrzymać lub wykorzystać wasz brak wiedzy na jakiś temat. 11 Lipca Merkury przesunie się do Raka, zaczniecie więc myśleć o przyszłych inwestycjach i możliwościach zdobycia kredytu lub dofinansowania. Trygon Merkurego do Jowisza w dniach 12–14 lipca przyniesie możliwość wyjazdu zagranicznego lub uda się wam uzyskać dodatkowe dochody, które zasilą wspólny budżet. Również sekstyl Merkurego do Urana od 19 do 21 lipca ułatwi zdobycie zleceń, wykażecie się przy tym błyskotliwością i pomysłowością. Trygon Merkurego do Neptuna między 24 a 26 lipca okaże się wyjątkowo korzystny dla artystów oraz szeroko pojętych twórców.

Horoskop miesięczny na czerwiec 2021 dla Strzelca

Słońce przebywa w przeciwległym znaku Bliźniąt do 21 czerwca, przypominając, że czasami sprawy partnera są ważniejsze niż własne, zachęcając do kontaktów z osobami, które myślą inaczej lub wyznają odmienne poglądy. Do 5 czerwca trygon Słońca do Saturna skłoni do ograniczeń w komunikacji, zamiast gdzieś wyjechać zajmiecie się sprawami zawodowymi.  10 czerwca dojdzie do częściowego zaćmienia Słońca w przeciwległym znaku Bliźniąt, jednocześnie Merkury retro znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem, to dobry moment, aby uświadomić sobie, że macie skłonność do popełniania  wciąż tych samych błędów, najwyższy czas zacząć je naprawiać.

Kwadratura zachowawczego Saturna do buntowniczego Urana, pod wpływem której pozostaniemy od 10 do 20 czerwca, pomoże zrozumieć, że stare i nieaktualne nawyki, nabyte w dzieciństwie lub wczesnej młodości, powinniśmy pozostawić za sobą i zacząć budować przyszłość na własnych zasadach. Między 12 a 16 czerwca, kiedy Słońce znajdzie się w napiętym aspekcie z Neptunem, poczujecie się zdezorientowani i nie będziecie wiedzieli jak postępować, szczególnie w sprawach zdrowotnych, na duchowych ścieżkach lub w twórczych zmaganiach.

Na szczęście wszystko ulegnie radykalnej zmianie po 21 czerwca, kiedy Słońce opuści przeciwległy znak Bliźniąt i wkroczy do Raka, ponieważ już 23 czerwca znajdzie się w bardzo dobroczynnym trygonie ze szczodrym Jowiszem w znaku Ryb, przynosząc powodzenie, udane inwestycje i profity. Pełnia Księżyca w znaku Koziorożca 24 czerwca wzbudzi emocje związane ze stanem posiadania.

Wenus 2 czerwca zmieni znak i wkroczy do Raka, w którym pozostanie do 27 czerwca, zachęcając do korzystania z życia, szczególnie od 2 do 5 czerwca, gdy znajdzie się w trygonie z uszczęśliwiającym Jowiszem, możecie spodziewać się zysków z lokat lub wypłaty należnych świadczeń. Między 11 a 15 czerwca sekstyl Wenus do Urana zaskoczy was prezentem, natomiast trygon Wenus do Neptuna od 19 do 23 czerwca rozbudzi duchowo i uczuciowo, niektóre Strzelce spędzą romantyczne chwile z osobą ukochaną, inne zajmą się twórczością i rozbudzą swoje artystyczne zdolności. Opozycja Wenus do Plutona między 22 a 26 czerwca zasili konto pożyczką. 27 czerwca Wenus opuści znak Raka i wkroczy do życzliwego Lwa, rozpoczynając okres, w którym liczyć się będzie dobra zabawa i wakacyjny relaks.

Merkury do 23 czerwca pozostaje w retrogradacji, w dodatku od 3 do 8 czerwca znajdzie się w napiętym aspekcie z Neptunem, nie dajcie się w tym czasie wyprowadzić w pole. Po 23 czerwca natomiast, kiedy powróci do ruchu prostego zapali się zielone światło dla rozpoczynania wszelkiego rodzaju inwestycji i podejmowanie odważnych decyzji.

Mars do 11 czerwca przebywa w znaku Raka, od 3 do 8 czerwca znajdzie się w niebezpiecznej opozycji do Plutona w Koziorożcu, pilnujcie portfela i chrońcie swój stan posiadania. Po 11 czerwca Mars w Lwie zachęci do zabawy, podróżowania i korzystania z letniego wypoczynku.

Horoskop miesięczny na maj 2021 dla Strzelca

Słońce do 20 maja przebywa w znaku Byka, kierując uwagę na ochronę zdrowia, zachęcając do właściwej diety i wyboru ekologicznych rozwiązań. Koniunkcja Słońca z Uranem w pierwszych dniach maja skłoni do wyboru oryginalnych i nowatorskich metod uzdrawiania, a kwadratura Słońca z Saturnem przypomni, że warto połączyć tradycyjną medycynę z niekonwencjonalną. 11 maja, kiedy dojdzie do nowiu Księżyca w znaku Byka, możecie rozpocząć nowy projekt, przynoszący profity, szczególnie jeśli będą to szeroko pojęte usługi.

Aspekty Słońca do Neptuna i Plutona między 11 a 20 maja sprzyjają uzdrawianiu, stosowaniu medytacji i korzystaniu z twórczych inspiracji, służących transformacji energii w bardziej pozytywną. 14 maja Jowisz, władca waszego znaku, opuści rewolucyjnego Wodnika i wkroczy do mistycznych Ryb, gdzie czuje się znakomicie, bo to jego drugie królestwo, otworzy się więc przed wami kraina wzniosłych idei i dalekosiężnych marzeń. 20 maja Słońce opuści znak Ryb i wkroczy do przeciwległego znaku Bliźniąt, rozpoczynając miesiąc, w którym liczyć się będą relacje międzyludzkie, partnerstwo zarówno osobiste, jak i biznesowe. Od 21 do 24 maja Słońce znajdzie się w kwadraturze z Jowiszem w Rybach, co powinno zaowocować spotkaniami z osobami znaczącymi, uważajcie tylko, żeby nie przeszacować swoich szans na sukces. Między 25 a 27 maja pozostańcie szczególnie ostrożni, gdyż w waszym znaku dojdzie do zaćmienia Księżyca, dbajcie o zdrowie, zróbcie w tych dniach coś dla siebie, otoczcie się pozytywną energią.

Wenus do 9 maja tranzytuje znak Byka, którym włada, do tego tworzy korzystne aspekty z Neptunem, Plutonem i Jowiszem, możecie więc liczyć na satysfakcjonujące zlecenia, jeśli pracujecie w usługach. Od 9 maja, kiedy wkroczy do przeciwległego znaku Bliźniąt, rozpocznie się okres powodzenia, wolne Strzelce mają szansę nawiązać nowe znajomości, które okażą się trwałe, szczególnie jeśli zarzucicie wędkę na kogoś w dniach 18–22 maja, podczas działania trygonu Wenus do stabilizującego Saturna. Nie dajcie się zwieźć złudnym nadziejom i nierealnym oczekiwaniom między 25 a 29 maja, kiedy Wenus znajdzie się w kwadraturze z uwodzicielskim Neptunem.

Już 4 maja Merkury wkroczy do przeciwległego znaku Bliźniąt, w którym jest bardzo mocny, i pozostanie w ruchu prostym do końca miesiąca, zanim go zmieni na wsteczny, warto więc wykorzystać maj na nawiązywanie współpracy, podpisywanie umów, publiczne wypowiedzi i budowanie wizerunku. Powiedzie się każdy rodzaj działania służący komunikacji międzyludzkiej. Najlepszy okres do podpisywania umów i zawierania długotrwałych zobowiązań nadejdzie między 10 a 15 maja, podczas trygonu Merkurego z gwarantującym trwałość Saturnem, ostrożność natomiast powinniście zachować od 20 do 25 maja, gdy Merkury utworzy kwadraturę ze zwodniczym Neptunem – możecie nie dostrzec czegoś dopisanego petitem i później bardzo tego żałować, nie dajcie się oszukać i trzymajcie się z dala od używek, szanujcie swoje słowa i unikajcie manipulacji.

Mars przez cały miesiąc tranzytuje znak Raka, w którym jest bardzo słaby, łatwo więc będzie o sprzeczki, może być trudno zapanować nad emocjami. Czasem kłótnia bywa korzystna i uzdrawiająca, jeśli w ten sposób zdoła się oczyścić atmosferę, szansa taka pojawi się między 8 a 15 maja, kiedy Mars znajdzie się w sekstylu z rewolucyjnym Uranem.

Sprawdź Słowiańską Wiedźmę w promocji na CzaryMary.pl >>

Horoskop miesięczny na kwiecień 2021 dla Strzelca

Do 19 kwietnia Słońce tranzytuje życzliwy znak Barana, skupiając uwagę na twórczości, kreatywności oraz wszystkim, co sprawia przyjemność. Również sprawy dzieci będą dla was w tym czasie istotne. Pierwsze dni miesiąca i Święta Wielkanocne przyniosą poczucie  samotności w związku z ograniczeniami nałożonymi przez wymogi sanitarne, przyczyni się do tego sekstyl Słońca do Saturna, z łatwością jednak się do tego przystosujecie. 12 kwietnia nów Księżyca w znaku Barana zapowiada rozwój nowego hobby, pojawienie się dziecka lub początek kreatywnego projektu. Niezwykle intensywna okaże się druga dekada miesiąca, ze względu na aspekty Słońca do Marsa i Jowisza a także Plutona, znajdziecie sposób na to, aby ze swojego hobby uczynić dochodowy interes.

19 kwietnia Słońce opuści życzliwego Barana i wkroczy do znaku Byka, kierując uwagę na sprawy ochrony zdrowia, zachęcając do przebywania na świeżym powietrzu, zajmowania się ogrodem i prostymi przyjemnościami dnia codziennego. Końcówka miesiąca może okazać się bardzo niespokojna i wymagająca emocjonalnie, ze względu na napięte aspekty planet oraz pełnię Księżyca w znaku Skorpiona, do której dojdzie 27 kwietnia. Koniunkcja Słońca z Uranem 30 kwietnia wywoła sporo zamieszania, bądźcie przygotowani na niespodzianki i zaskakujące wydarzenia oraz niecodzienne pomysły.

Wenus w przyjaznym znaku Barana przebywa do 14 kwietnia, zachęcając do zabawy oraz miłosnych podbojów. Zaczniecie skakać z kwiatka na kwiatek zwłaszcza między 3 a 9 kwietnia, kiedy Wenus utworzy sekstyl z zalotnym Marsem w przeciwległym znaku Bliźniąt, będziecie flirtować i bawić się na całego, ale nic poważnego z tego nie wyniknie. Między 8 a 14 kwietnia natomiast, podczas aspektów Wenus z Jowiszem i Plutonem, czekają was miłe spotkania, ale też rozliczenia zarówno emocjonalnych, jak i finansowych wydarzeń z przeszłości. W drugiej połowie miesiąca Wenus w znaku Byka skłoni was do wrzucenia na luz i korzystania z wiosennego lenistwa, jedynie dni między 22 a 26 kwietnia obfitować mogą w zaskakujące spotkania, rozmowy i wydarzenia, których tematem będzie zdrowy styl życia, jednocześnie kontakty z ochroną zdrowia, jeśli okażą się konieczne, pozostawią wiele do życzenia.

Kiedy 4 kwietnia Merkury opuści znak mediumicznych Ryb odetchniecie z ulgą i zaczniecie podejmować trafne decyzje i planować nadchodzące dni i tygodnie. Myśli skierujecie na zaspokojenie własnych potrzeb, realizację zamierzeń i przyjemności. Sekstyl Merkurego z Saturnem pozwoli między 9 a 11 kwietnia uporządkować sprawy związane z internetem, zakładaniem stron, prowadzeniem bloga. Między 16 a 19 kwietnia czekają was ważne rozmowy i negocjacje, łatwo się będzie dogadać zwłaszcza 19 kwietnia, kiedy Merkury znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem, obie planety zresztą tego samego dnia wieczorem zmienią znak i przejdą do Byka, kierując uwagę na dbałość o zdrowie i dobre samopoczucie.

Mars do 23 kwietnia przebywa  w przeciwległym znaku Bliźniąt, aktywizując kontakty międzyludzkie i sprawiając, że łatwo jest wam atakować i stawiać sprawy na ostrzu noża. Szczególnie bojowo nastawieni możecie być między 6 a 13 kwietnia, podczas kwadratury Marsa do Neptuna, zwłaszcza w temacie ochrony zdrowia i skłonności do używek osób z rodziny. Między 13 a 19 kwietnia natomiast trygon Marsa do Jowisza sprawi, że staniecie się bardzo skuteczni i przebojowi. Kiedy 23 kwietnia Mars opuści przeciwległy znak Bliźniąt i wkroczy do Raka staniecie się bardziej pobudzeni emocjonalnie, ale mniej skłonni do wypowiadania swoich życzeń.

Wiedźma. Droga do siebie

Horoskop miesięczny na marzec 2021 dla Strzelca

Obecność Słońca w znaku Ryb do 20 marca skieruje uwagę na sprawy rodzinne i domowe, wymagające ponownego zorganizowania. Warto w tym czasie zadbać o swoje samopoczucie, naładować akumulatory, własne potrzeby postawić na pierwszym miejscu. Wskazane są medytacje, rozwój duchowy lub działalność twórcza, szczególnie w dniach od 9 do 15 marca, kiedy najpierw Słońce, a następnie Wenus utworzą koniunkcję z tajemniczym Neptunem a nów Księżyca 13 marca wzbudzi uczucia wyższe, rozpoczynając okres, w którym liczyć się będzie miłość, altruizm i bezinteresowna pomoc. To dobry czas dla rozwoju ważnych związków, sprzyja także działalności artystycznej. Na wsparcie finansowe możecie liczyć między 15 a 20 marca, gdy zarówno Słońce, jak i Wenus, znajdą się w sekstylu z potężnym Plutonem.

20 marca Słońce, a następnego dnia również Wenus opuszczą znak romantycznych Ryb i wkroczą do do życzliwego, aktywizującego znaku Barana, obudzicie się więc z zimowego uśpienia i zaczniecie robić to, co sprawia największą przyjemność. Strzelce posiadające dzieci zainteresują się ich sprawami, single zaczną rozglądać się za kimś, z kim mogą miło spędzać czas. W okolicach 28 marca pełnia Księżyca w znaku Wagi, której towarzyszy koniunkcja Słońca z Wenus, wzbudzi emocje związane z nowym romansem, początkiem przyjaźni lub artystycznym projektem, które mogą okazać się długotrwałe, na co wskazuje sekstyl obu planet do Saturna w Koziorożcu.

Wenus do 21 marca przebywa w znaku Ryb, towarzysząc Słońcu – poprawi relacje w związkach i w rodzinach, sprawi, że miłość rozkwitnie. Już w pierwszych dniach miesiąca, od 2 do 4 marca, sekstyl Wenus do Urana przyniesie sporo niespodziewanej radości, również okres od 9 do 20 marca obfitował będzie w radosne wydarzenia. Po 21 marca, kiedy Wenus znajdzie się w życzliwym znaku Barana i utworzy koniunkcję ze Słońcem, niektóre Strzelce gotowe będą zaangażować się emocjonalnie w związki, oparte w większym stopniu na przyjemności, niż głębokich uczuciach, ale w okolicach 28 marca, podczas pełni Księżyca w znaku Wagi mogą dojść do wniosku, że zaangażowały się bardziej, niż planowały.

Merkury już na początku miesiąca, między 3 a 7 marca, znajdzie się w koniunkcji z dobroczynnym Jowiszem, co zapowiada uśmiech losu i korzystne wydarzenia, związane z komunikacją. Do 16 marca, dopóki Merkury przebywa w życzliwym znaku Wodnika, w którym jest mocny, warto kupować sprzęt elektroniczny, samochody oraz inne środki transportu. Czas sprzyja również zakładaniu blogów, tworzeniu stron internetowych oraz wszelkim czynnościom, w których wymagana jest inteligencja i kreatywność. Po 16 marca, kiedy Merkury znajdzie się w Rybach, znacznie trudniej będzie się porozumieć, bo w tym znaku Merkury jest słaby, zwłaszcza między 21 a 25 marca unikajcie pośpiechu, bo kwadratura Merkurego do Marsa może skłonić was do wypowiedzi, których potem pożałujecie.

Mars wkroczy do przeciwległego znaku Bliźniąt 4 marca, musicie się liczyć z tym, że partnerzy zaczną was motywować do działania, co nie zawsze się wam spodoba. Na skuteczną aktywność możecie jednak liczyć między 20 a 24 marca, gdy Mars znajdzie się w korzystnym aspekcie z dyscyplinującym Saturnem.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop miesięczny na luty 2021 dla Strzelca

Do 18 lutego Słońce przebywa w życzliwym znaku Wodnika, zachęcając do dzielenia się wiedzą, kontaktowania się z otoczeniem, rodzeństwem i sąsiadami, a także przyjaciółmi. Początek miesiąca może być silnie energetyczny ze względu na napiętą kwadraturę Słońca w Wodniku do Marsa w Byku, uważajcie za kierownicą i dbajcie o zdrowie, jeśli to możliwe unikajcie stresów, w trudnych chwilach stosujcie medytację. Nów Księżyca w znaku Wodnika, do którego dojdzie 11 lutego, w połączeniu z przynoszącą korzyści koniunkcją Wenus z Jowiszem, zapowiada ważne wydarzenia związane z nauką, jednak kwadratura Merkurego do Marsa wprowadzi pośpiech i nadmierną nerwowość, starajcie się więc opanować emocje i przede wszystkim uważajcie za kierownicą.

Między 12 a 24 lutego kwadratura Saturna w Wodniku do Urana w Byku wpłynie niekorzystnie na zdrowie własne lub osób starszych w rodzinie, zmusi też was do rewolucyjnych zmian w podejściu do chorób – zwolennicy szczepionek nagle zaczną mieć wątpliwości, natomiast ich przeciwnicy nieoczekiwanie zaczną sprzyjać szczepionkom, ze względu na bezpieczeństwo osób starszych w otoczeniu. Układ ten symbolizuje starcie przeciwstawnych energii – konserwatywny Saturn zderzy się z rewolucyjnym Uranem, którego celem jest wprowadzenie nowych porządków. 18 lutego Słońce opuści życzliwego Wodnika i wkroczy do Ryb, rozpoczynając miesiąc, w którym nie czujecie się zwykle zbyt komfortowo, dlatego czas ten warto spędzić w domu. W ostatnich dniach miesiąca, podczas pełni Księżyca w znaku pracowitej Panny, emocje wzbudzą zawodowe wyzwania, które trzeba będzie pogodzić z domowymi obowiązkami, pozostałe aspekty planet informują jednak, że ze wszystkim doskonale sobie poradzicie.

Wenus w życzliwym Wodniku pozostanie do 25 lutego, możecie liczyć w tym czasie na przychylność przyjaciół, a miłości szukajcie w bliskim otoczeniu. W dniach od 4 do 9 lutego niektóre Strzelce poczują się samotne i trochę zdołowane nadmiarem obowiązków, na co wpłynie koniunkcja Wenus z Saturnem w kwadraturze do nieprzewidywalnego Urana. Zmartwienia i złe samopoczucie szybko miną, kiedy między 9 a 14 lutego Wenus utworzy koniunkcję najpierw z dobroczynnym Jowiszem, a następnie towarzyskim Merkurym w Wodniku – wokół zaroi się od zalotników, otoczą was życzliwi oraz interesujący ludzie, przyciągniecie do siebie szczęście i powodzenie. Na drogach uważajcie między 17 a 22 lutego, starajcie się też unikać pośpiechu, do czego skłaniać będzie kwadratura Wenus do Marsa.

Merkury do 21 lutego jest w retrogradacji, czyli zmierza w złym kierunku, dlatego starajcie się zapisywać umówione spotkania, jeśli chcecie o nich pamiętać, zrezygnujcie też z podpisywania umów i podejmowania ważnych życiowych decyzji. Unikajcie skrótów, bo zgubicie drogę i będziecie jechać dłużej. 8 lutego, kiedy Merkury znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem, powróci do was projekt, który trzeba było zawiesić lub uda się wam publicznie pochwalić dobrym pomysłem, uważajcie tylko między 9 a 11 lutego, żeby w pośpiechu nie popełnić błędu, bo kwadratura Merkurego z Marsem wpłynie na was destabilizująco. Między 12 a 16 lutego Merkury w koniunkcji z Wenus i Jowiszem przyniesie dobre wiadomości związane z nauką i podróżami. 21 lutego Merkury zmieni bieg na prosty, co wzmocni koncentrację i pozwoli zwrócić uwagę na szczegóły.

Mars w Byku jest słaby, dlatego dbajcie o zdrowie własne, swoich bliskich,  oraz czworonożnych przyjaciół. Szczególnie na początku miesiąca oraz między 17 a 22 lutego może osłabić samopoczucie psychofizyczne. W ostatnim tygodniu lutego trygon Marsa z Plutonem pomoże zregenerować organizm.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop miesięczny na styczeń 2021 dla Strzelca

Dopóki Słońce przebywa w znaku Koziorożca, czyli do 19 stycznia, uwagę skierujecie na sprawy finansowe, a zabezpieczenie materialne okaże się w tym czasie priorytetowe. Słońce w sekstylu do Neptuna od 7 do 9 stycznia rozwinie was twórczo, warto w tych dniach słuchać intuicji, nie zabraknie natchnienia. Między 12 a 14 stycznia nów Księżyca w koniunkcji z Plutonem zapowiada początek dochodowego przedsięwzięcia, jednak Mars w kwadraturze do Saturna może utrudnić jego realizację.

19 stycznia Słońce zmieni znak i wkroczy do życzliwego Wodnika, staniecie się bardziej mobilni, jednak między 18 a 24 stycznia powinniście szczególnie uważać na zdrowie, bo koniunkcja Marsa z Uranem w kwadraturze do Jowisza zapowiada kryzys, dbajcie o siebie i uważajcie za kierownicą. 24 stycznia koniunkcja Słońca z Saturnem powinna zatrzymać was w domu, również 26 stycznia, gdy Słońce znajdzie się w napiętej kwadraturze z Uranem uważajcie na to, co komunikujecie otoczeniu, zwłaszcza w internecie, bo możecie zostać źle zrozumiani. Koniec miesiąca może być bardzo nerwowy i emocjonujący, ale pełnia Księżyca w przyjaznym Lwie, w opozycji do Jowisza zapali zielone światło dla przedsięwzięć związanych z podróżami, kontaktami międzynarodowymi lub nauczaniem.

Do 8 stycznia Wenus przebywa jeszcze w waszym znaku, warto w tym czasie wybrać się do fryzjera, kupić nowe ubrania, zwłaszcza że sprzyjają temu poświąteczne wyprzedaże, lub w inny sposób zadbać o wizerunek i korzystny, przyciągający spojrzenie wygląd. Natomiast między 8 a 15 stycznia trygon Wenus w Koziorożcu najpierw do Marsa a następnie do Urana w Byku, zapowiada dochodową propozycję pracy, wymagającą jednak sporego wysiłku. Łatwego zarobku za to możecie się spodziewać między 24 a 28 stycznia, kiedy Wenus utworzy sekstyl z tajemniczym Neptunem i koniunkcję z potężnym Plutonem.

Mars do 7 stycznia przebywa w życzliwym Baranie, gdzie jest mocny, gdy jednak wkroczy do Byka straci siłę i zapał, trudniej więc wam będzie zmobilizować się do aktywności – motywować was będzie głównie konieczność zdobycia pieniędzy, będziecie mieć jednak tendencję do pracy ponad siły, co może niekorzystnie odbić się na zdrowiu. Szczególną ostrożność należy zachować między 12 a 14 stycznia oraz od 18 do 24 stycznia, gdy Mars utworzy napięte aspekty z Saturnem, Jowiszem i Uranem. Również w ostatnim dniu miesiąca możecie stracić cierpliwość w wyniku kwadratury Słońca do Marsa.

Merkury do 8 stycznia skieruje myśli na sposoby zarabiania pieniędzy, ale kiedy przesunie się do życzliwego Wodnika, w którym jest mocny, błyśniecie intelektem i zaczniecie dzielić się zdobytą wiedzą. Najbardziej aktywni, zwłaszcza w internecie, będziecie między 8 a 14 stycznia, wiązać się to jednak może z wysiłkiem i napięciem umysłowym.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop miesięczny na grudzień 2020 dla Strzelca

Słońce wraz z Merkurym przebywają w waszym znaku do 21 grudnia, wzmacniając energetycznie, inspirując i zachęcając do rozwoju intelektualnego i osobistego. Między 7 a 14 grudnia Słońce w trygonie do Marsa w życzliwym Baranie skłoni do większej aktywności, jednocześnie napięta kwadratura z Neptunem przypomni o ograniczeniach, wynikających z zagrożenia epidemiologicznego, dlatego warto skierować działanie na pomoc potrzebującym opieki i wsparcia. W waszym znaku przebywa również Południowy Węzeł Księżycowy, komplikując nieco życie i przynosząc sytuacje, będące wyzwaniem, dlatego działajcie ostrożnie w okolicach 14 grudnia, ponieważ w waszym znaku dojdzie do zaćmienia Słońca, co wpłynie negatywnie na możliwość podejmowania racjonalnych decyzji. Zaopiekujcie się przede wszystkim sobą, unikajcie zagrożeń, troszczcie się o również o innych, bo dysponujecie obecnie dużym zasobem energii, nie marnujcie jej na nic nie znaczące działania.

17 grudnia Saturn opuści znak Koziorożca i wkroczy do rewolucyjnego, ale życzliwego wam znaku Wodnika, dwa dni później podąży za nim Jowisz, władca waszego znaku i to jest dobra wiadomość. Obie planety znajdą się w ścisłej koniunkcji 21 grudnia, wyznaczając początek 20-letniego cyklu, w którym liczyć się będzie komunikacja i nowatorskie podejście do zdobywania wiedzy. Jowisz reprezentuje energię wzrostu i zwiększania wszystkiego, z czym ma do czynienia, natomiast Saturn przeciwnie – ogranicza i reglamentuje, spotkanie obydwu planet to wezwanie do łączenia przeciwieństw i znalezienia „złotego środka”. Również 21 grudnia Słońce opuści wasz znak i wkroczy do Koziorożca, kierując uwagę na sprawy zabezpieczenia materialnego. W ostatnim tygodniu miesiąca i roku możecie otrzymać propozycję dodatkowej pracy lub doczekacie się podwyżki, co zapowiada trygon Słońca z Uranem w znaku Byka.

Wenus do 15 grudnia przebywa w znaku Skorpiona, co nie jest zbyt korzystne dla spraw miłosnych oraz finansów, ale Wenus tworzy korzystne aspekty z Neptunem oraz planetami w Koziorożcu, możecie więc liczyć na dowody uczuć ze strony osób, których o to nie posądzaliście oraz zyski z działań ukrytych, tajemnych. Strzelce dobrze się też sprawdzą w tym czasie w działalności charytatywnej. 15 grudnia Wenus wkroczy do waszego znaku, doda wdzięku i uroku, świat się do was uśmiechnie, warto w tym czasie wybrać się do fryzjera lub kupić nowe ciuszki, nowy wizerunek spotka się z uznaniem otoczenia. Jedynie w Sylwestra nie liczcie na księcia z bajki, bo okaże się żabą, w każdym razie kwadratura Wenus z Neptunem ostrzega przed iluzorycznymi wyobrażeniami.

Merkury przez cały miesiąc towarzyszy Słońcu, najpierw przemierzając wasz znak, następnie Koziorożca, możecie więc liczyć na zdrowy rozsądek, który może was opuścić tylko między 12 a 16 grudnia, gdy Merkury znajdzie się w kwadraturze ze zwodniczym Neptunem. Jeśli chcecie pokazać swoje umiejętności i zebrać dobre opinie, zwłaszcza w internecie, wybierzcie dni 19 lub 20 grudnia, gdy Merkury znajdzie się „w sercu” Słońca. Trygon Merkurego do Urana ułatwi organizację Świąt Bożego Narodzenia.

Mars tranzytuje co prawda życzliwy znak Barana, energii więc wam nie zabraknie, uważajcie jednak w dniach 20-26 grudnia, ponieważ napięta kwadratura Marsa do Plutona generuje bardzo silną energię, którą można wykorzystać na domowe porządki, wyrzucanie tego, co się zużyło lub na spłatę długów oraz innych finansowych zobowiązań.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy