Archiwa kategorii: Strzelec – horoskop miesieczny

Horoskop na listopad 2017 dla Strzelca

To może być trudny miesiąc, starajcie się więc uzbroić w cierpliwość i filozoficzny dystans do wszystkiego, co może was spotkać. Do 22 listopada dysponujecie mniejszym zasobem energii, wskazany jest więc odpoczynek i unikanie stresu. Niestety, trudno wam będzie zachować równowagę i spokój, ponieważ poddawani będziecie nieustannej presji i podstępnym działaniom osób prezentujących odmienny system wartości. Do 7 listopada możecie liczyć na wsparcie przyjaciół i niektórych osób życzliwych, kolejne dni przyniosą jednak ataki z najmniej spodziewanej strony. Ucierpi na tym wszystkim zdrowie, opozycja Wenus do Urana w pierwszym tygodniu miesiąca wywoła szereg nagłych dolegliwości, trudnych do zdiagnozowania.

Między 6 a 13 listopada możecie liczyć na dogodny kredyt, zbierzecie również informacje, które wpłyną na poprawę finansów. Między 10 a 15 listopada Merkury w waszym znaku w kwadraturze do Neptuna spowoduje umysłowy chaos, trudno będzie się zorientować co jest prawdą, a co kłamstwem i w co powinniście uwierzyć, odniesiecie wrażenie, że nikomu nie można ufać. Niektóre Strzelce będą musiały położyć się do łóżka, uważajcie na leki, jakie zapisze lekarz, bo odczujecie skutki uboczne.

Między 13 a 22 listopada ktoś z przyjaciół lub osoba reprezentująca grupę, której jesteście członkiem, zacznie wywierać na was presję, co wpłynie negatywnie na stan finansów. Możecie spodziewać się w tym czasie działania wszelkiego rodzaju systemów kontrolnych, mandatów i kar, które trzeba zapłacić. Merkury w waszym znaku utworzy sekstyl do Marsa w Wadze, co powala mieć nadzieję, że uda wam się wybrnąć z kłopotów i osiągnąć porozumienie z osobą wywierającą presję, w każdej sprawie jednak starajcie się zachować ostrożność.

Sytuacja poprawi się po 22 listopada, kiedy Słońce zawita do waszego znaku. Odczujecie wzrost energii i odzyskacie wiarę w siebie. Pozostańcie wierni sobie, a wszystko ułoży się z korzyścią dla was, pomimo trudnych doświadczeń.  Merkury w koniunkcji z Saturnem utworzy trygon do Urana, wpadniecie więc na szereg pomysłów, jak poprawić sytuację, trzymajcie się tego, co trwałe i stabilne, unikajcie ryzyka, bo radykalne zmiany nie są teraz dla was korzystne.

Horoskop na październik 2017 dla Strzelca

Jowisz w opozycji do Urana w pierwszej dekadzie października zapewni moc wrażeń oraz nieprzewidywalnych zmian okoliczności, związanych zarówno z przyjaciółmi jak i kochankami. Szczególnie Strzelce urodzone w ostatniej dekadzie znaku doświadczą sytuacji, w której wszystko będzie się zmieniać jak w kalejdoskopie. Saturn w waszym znaku podpowiada, że powinniście zachować stoicki spokój, spełniać swoje obowiązki i trzymać się tego, co jest elementem stałym w waszym życiu, bo jeśli nie zadbacie o korzenie, nie wiadomo gdzie poniesie was wicher zmian. Mars i Wenus w Pannie w kwadraturze do Saturna w Strzelcu zapowiadają w pierwszej połowie miesiąca nadmiar obowiązków a także bezwzględne działania i naciski ze strony przełożonych, dotyczy to szczególnie osób urodzonych w ostatniej dekadzie znaku, powinniście pozostać niezłomni zarówno w swoich działaniach, jak i przekonaniach.  Słońce w znaku Wagi do 23 października skupi uwagę na sprawach przyjaciół, organizacji pozarządowych oraz grupy osób, podzielających wasze pasje i zainteresowania – napięte aspekty wskazują do 12 października  atmosferę przymusu i bezwzględnej walki o pryncypia. 10 października Jowisz opuści życzliwy znak Wagi i na najbliższe 13 miesięcy wstąpi do Skorpiona, co oznacza dla wielu Strzelców konieczność poddania się siłom silniejszym i bardziej bezwzględnym, skłoni też wiele osób do wycofania się z aktywności w tzw. „emigrację wewnętrzną” – przeczekajcie ten okres, bo kiedy w listopadzie 2018 roku Jowisz wkroczy do Strzelca odzyskacie swoją pozycję i decydujący głos we wszystkich sprawach. Kiedy 14 października Wenus wkroczy do życzliwego znaku Wagi, którym rządzi, powrócą dobre relacje w związkach zarówno osobistych jak i przyjacielskich, łatwiej będzie się wam dogadać z ludźmi, staniecie się lubiani i podziwiani, jednak opozycja Słońca w Wadze do Urana w Baranie w dniach 17 – 23 października spowoduje, że staniecie się uczestnikami lub widzami wielu emocjonalnych zawirowań, przetasowań i zmian w środowisku przyjaciół. Kiedy 23 października Słońce wkroczy do znaku Skorpiona i utworzy koniunkcję z Jowiszem, niektóre Strzelce pomyślą o emigracji lub wyjeździe zagranicznym. Ostatni tydzień miesiąca będzie pomyślny dla rozpoczęcia nauki języków lub kultury obcych krajów.

Horoskop na wrzesień 2017 dla Strzelca

Słońce w znaku Panny do 22 września promuje rozwój kariery i intensywną pracę zawodową. Dla Strzelców czas urlopów się skończył, chociaż pierwsza dekada września upłynie jeszcze w tematach związanych z wyjazdami zagranicznymi i wszelkimi działaniami o charakterze edukacyjnym. 5 września Mars opuści życzliwy znak Lwa i wkroczy do znaku Panny, zadanie zacznie gonić zadanie, nie będziecie wiedzieli w co ręce włożyć. Wszyscy wokół staną się nerwowi i wymagający, a także bardzo krytyczni, zamiast się tym przejmować wrzućcie na luz i starajcie się znaleźć więcej czasu dla siebie, aby rozwijać swoje zainteresowania. Kiedy 10 września Merkury wkroczy do znaku Panny, staniecie się bardziej zorganizowani, okaże się to konieczne podczas kwadratury Słońca z Saturnem w waszym znaku, pod wpływem której pozostaniecie w drugiej dekadzie miesiąca. To dobry moment, aby nie tylko zadbać o karierę, ale również zdrowie, przydadzą się jakieś ćwiczenia, jazda na rowerze lub inny rodzaj aktywności, aby wzmocnić mięśnie kręgosłupa. Wenus w korzystnej konfiguracji z Jowiszem, Saturnem i Uranem zapewni moc wrażeń związanych z rozwojem zainteresowań oraz z podróżami, których Strzelce bywają fanami. Przez cały miesiąc wiele będzie się działo, możecie liczyć na dobre pomysły i wykorzystanie twórczego potencjału, nie dajcie się jednak wykorzystywać i dbajcie o siebie, bo nadal w waszym znaku przebywa Saturn, co odczują szczególnie dotkliwie Strzelce urodzone w ostatniej, trzeciej dekadzie znaku. Po 22 września, kiedy Słońce opuści znak Panny i wkroczy do Wagi, sytuacja ulegnie poprawie i znajdziecie czas na odpoczynek. Uda wam się w tym czasie zawrzeć szereg przyjaźni istotnych dla waszego rozwoju, zarówno w kontekście zawodowym, jak i osobistym. W ostatnim tygodniu września trygon najpierw Merkurego, a następnie Marsa do Plutona zapowiada zdobycie grantu, pożyczki lub innego rodzaju inwestycji przynoszącej profity dopiero w przyszłości. Opozycja Jowisza w Wadze do Urana w Baranie zapowiada początek rewolucyjnych zmian, które pokażą swoje oblicze w ciągu przyszłego miesiąca, cokolwiek przyniesie obecny układ planet bądźcie dobrej myśli, bo Strzelec dzięki pozytywnemu nastawieniu i wrodzonemu optymizmowi w obliczu nawet największych przemian zwykle spada na cztery łapy.

Horoskop na sierpień 2017 dla Strzelca

Słońce i Mars w życzliwym znaku Lwa zachęcą do aktywności i pokonywania nawet najtrudniejszych przeszkód. Strzelce zajmujące się sportem mają szansę prześcignąć konkurencję i zdobyć najwyższe laury, pod warunkiem, że zmierzą się z własnymi ograniczeniami. W pierwszej połowie sierpnia Słońce, a następnie Mars w korzystnej konfiguracji z Jowiszem w Wadze i Saturnem w waszym znaku, obiecuje sukcesy osobom ambitnym, wytrwałym, potrafiącym nawiązać kontakty przyjacielskie z autorytetami w swojej dziedzinie.

Kwadratura Jowisza z Plutonem, pod wpływem której pozostaniecie przez cały miesiąc, zachęca do wyznaczenia własnych granic i wykazania się asertywnością w stosunku do niektórych przyjaciół, którzy mają tendencję do wykorzystywania waszej dobrej woli.

Merkury w Pannie w ruchu prostym w korzystnym aspekcie do Wenus do 12 sierpnia sprzyjać będzie nadrabianiu zaległości w pracy, uporacie się z nawałem obowiązków szybciej, niż przypuszczaliście, zajmiecie się pisaniem tekstów, publikowaniem artykułów, tworzeniem publicznego wizerunku. Kiedy 13 sierpnia Merkury zmieni bieg na wsteczny wrócicie do projektów, które wymagają korekty, macie czas, żeby wszystko ponownie przemyśleć, zanim we wrześniu wprowadzicie je w życie.

Dla większości Strzelców sierpień okaże się pracowitym miesiącem, jeśli jednak wybierzecie się w tym miesiącu na urlop, unikajcie nadmiernych wydatków, do czego będziecie mieć tendencje między 12 a 19 sierpnia, kiedy Wenus utworzy kwadraturę z Jowiszem. Jednocześnie podczas tego aspektu macie szansę nawiązać szereg ciekawych znajomości, poznacie osoby publiczne, obcokrajowców lub interesujących ludzi, którzy nauczą was zupełnie nowych rzeczy. Sekstyl Jowisza do Saturna, pod wpływem którego pozostaniecie przez większość miesiąca, otworzy was na możliwość pogodzenia przeciwieństw i zrównoważenia tego, co dąży do powiększenia z tym, co pragnie się ograniczyć. Przy niewielkim wysiłku zastosujecie odpowiednią dietę, zaczniecie się wysypiać, pracować nie więcej niż kilka godzin dziennie, skorzysta na tym samopoczucie, zdrowie, wyrówna się poczucie własnej wartości.

Po 22 sierpnia, kiedy Słońce opuści znak Lwa i wkroczy do znaku pracowitej Panny, trzeba będzie zakasać rękawy i zadbać o karierę, jeśli jednak zastosujecie się do podpowiedzi planet, sprawy ułożą się po waszej myśli.

Horoskop na lipiec 2017 dla Strzelca

W pierwszej dekadzie lipca poczujecie się jak między młotem a kowadłem, kiedy Jowisz w Wadze utworzy kwadraturę do Słońca w Raku, natomiast Mars ustawi się w opozycji do Plutona. Staniecie się świadkami bezwzględnej walki ujawniającej ciemne strony przyjaciół. Horoskop radzi nie zajmować stanowiska, skupcie się na działalności artystycznej lub charytatywnej, otwórzcie się na duchowy wymiar rzeczywistości. Starajcie się nie ulegać pokusie zakupu rzeczy, których nie potrzebujecie, unikajcie ofert wyprzedaży,  bo odbije się to niekorzystnie na waszych finansach, pieniądze już niedługo okażą się potrzebne, aby zrealizować cele wakacyjne, a zaciąganie kredytu nie jest obecnie dla was korzystne.

Do 6 lipca Wenus w Byku skłoni do folgowania sobie w dziedzinie kulinarnej, apetyt na łakocie okaże się trudny do opanowania, jednak w dniach 3 – 6 lipca niektóre Strzelce podejmą nagle decyzje o zmianie sposobu odżywiania i przejdą na znacznie zdrowszy rodzaj diety.

Między 6 a 13 lipca sekstyl Wenus, która przesunie się do Bliźniąt, do Merkurego w Lwie, otworzy was na piękno zarówno spotykanych osób, jak i obserwowanych zjawisk. Czas sprzyja podróżom bliższym i dalszym, nadejdzie czas relaksu i oddawania się przyjemnościom.

Pełnia w znaku Koziorożca w koniunkcji z Plutonem, pod wpływem której pozostaniecie między 8-10 lipca, wzbudzi emocje związane ze stanem posiadania i poczuciem własnej wartości. Również między 5 a 15 lipca, kiedy Słońce w Raku ustawi się w opozycji do Plutona w Koziorożcu, pilnujcie portfeli, numerów pin, kluczyków od samochodów i innych dóbr, które mogłyby paść łupem złodziei lub nieuczciwych osób.

Między 14 a 20 lipca najpierw Merkury, a następnie Wenus, utworzą  korzystne konfiguracje z przynoszącym łaski szczodrobliwym Jowiszem, możecie w tym czasie liczyć na szczęśliwe zbiegi okoliczności, udane spotkania z przyjaciółmi, miło spędzony czas – wolne Strzelce mają duże prawdopodobieństwo spotkania miłości na całe życie. To również znakomity czas na podróże wakacyjne, warto w te dni wziąć urlop i zostawić za sobą problemy dnia codziennego.

Kiedy 20 lipca Mars opuści Raka i wkroczy do przyjaznego znaku Lwa, a trzy dni później podąży za nim Słońce, poczujecie zdecydowany zastrzyk energii, rozpoczniecie starania o podwyższenie kwalifikacji, zapragniecie nauczyć się czegoś nowego, a ponieważ zdobywanie wiedzy jest prawdziwą pasją każdego Strzelca, odczujecie jak krew szybciej płynie w żyłach. Kiedy 26 lipca Merkury wkroczy do znaku Panny, z przyjemnością wrócicie do zawodowych zadań, wyznaczycie sobie jasne cele, które zaczniecie realizować krok po kroku. Ostatnie dni lipca przyniosą szereg ekscytujących zdarzeń, poruszających zarówno rozum, jak i serce.

Horoskop na czerwiec 2017 dla Strzelca

Trygon Słońca do Jowisza, pod wpływem którego pozostaniecie od 1 do 8 czerwca, sprzyja współpracy międzynarodowej, rozwojowi relacji przyjacielskich, podróżom zagranicznym i wszelkiego rodzaju odważnym przedsięwzięciom, w których liczy się rozmach i wizja. Na horyzoncie wolnych Strzelców pojawi się miłość, nowe owocne znajomości, znaczące kontakty. Nie siedźcie w domu, wybierzcie się w podróż, idźcie na imprezę, do znajomych, wszędzie tam, gdzie coś się dzieje, bo tuż za rogiem czeka na was szczęście i przychylność losu.

Jeszcze do 4 czerwca nękać was mogą jakieś nieprzyjemności, ale jak tylko Mars opuści znak Bliźniąt i wkroczy do znaku Raka, odetchniecie z ulgą i przestaniecie tak bardzo przejmować się opinią otoczenia. 7 czerwca Merkury opuści znak Byka i wkroczy do przeciwległych Bliźniąt, co pozwoli wam jeszcze bardziej poszerzyć krąg znajomych, poznać nowe dziedziny wiedzy, które przybliżą wam interesujące tematy.

Pełnia w waszym znaku, do której dojdzie 9 czerwca, wprowadzi zamieszanie i wywoła konflikt z partnerem, jeśli nie uda wam się opanować emocji, ale już między 12 a 15 czerwca, kiedy Merkury utworzy trygon do Jowisza, dogadacie się praktycznie w każdej dziedzinie, a szczególnie w sprawach związanych ze studiami, wyznawanym światopoglądem oraz podróżami zagranicznymi.

Opozycja Słońca w Bliźniętach do Saturna w waszym znaku, pod wpływem której pozostaniecie między 12 a 18 czerwca, wpłynie na pewien rodzaj zachowawczości z waszej strony, wywoła niepotrzebne obawy o przyszłość i ograniczy zaufanie do partnera, dotyczy to szczególnie osób urodzonych w ostatniej dekadzie znaku. Najważniejsze jednak, że Jowisz, władca waszego znaku, po wielomiesięcznej wędrówce „w złym kierunku”, już od 10 czerwca powróci do biegu prostego, co pozwoli również ruszyć do przodu wszystkim waszym sprawom.

Kiedy 21 czerwca Słońce i Merkury opuszczą przeciwległy znak Bliźniąt, natomiast Mars w Raku utworzy kwadraturę do Jowisza, zaczną się komplikować sprawy związane ze wspólnym stanem posiadania. Również wasze osobiste finanse ulegną zmianie, kiedy w ostatnich dniach czerwca Mars w Raku utworzy opozycję do Plutona w Koziorożcu, nie bierzcie w tych dniach kredytu, starajcie się raczej spłacić zaległe zobowiązania.

Horoskop na maj 2017 dla Strzelca

Do 20 maja, dopóki Słońce przebywa w znaku Byka, najchętniej czas spędzalibyście w domu, jednak trygon Marsa w Bliźniętach do Jowisza w Wadze zapowiada dużo spotkań towarzyskich i wydarzeń, w których wieźć będziecie prym. Przyjaciele nie dadzą wam spokoju w dniach 5-15 maja, szczególnie jeśli urodziliście się w drugiej dekadzie znaku.

Zmiany w pracy wpłyną na stan waszych finansów, może warto pokusić się o podwyżkę, to dobry moment, żeby wybrać się do szefa w tej sprawie, liczcie się jednak z atakami konkurencji, która zechce pozbawić was przywilejów. Wolne Strzelce mogą liczyć na niespodziewany romans za sprawą Wenus w ognistym Baranie, natomiast osoby w stałych związkach doświadczą ataków i pretensji ze strony partnera. Zamiast się obrażać i strzelać focha z powodu niesprawiedliwości, jak was spotkała, porozmawiajcie szczerze o problemach, jakie was dzielą.

W dniach 9 – 11 maja, podczas pełni w znaku Skorpiona, poznacie swoich ukrytych wrogów, nie przejmujcie się, tylko przejdźcie nad tym do porządku dziennego, nie macie wpływu na to, co się mówi za waszymi plecami, a złe życzenia w końcu wrócą do osoby, która je wysłała. Strzelce urodzone w ostatniej dekadzie znaku mogą spodziewać się w pierwszej połowie miesiąca zaskakującej propozycji, pozwoli ona uporządkować sytuację zawodową oraz prawną, w jakiej się znaleźliście.

W dniach między 15 a 24 maja Wenus ustawi się w opozycji do Jowisza, czeka was wtedy jakaś przyjemność, starajcie się jednak nie przesadzić i nie oczekiwać od życia więcej, niż wam proponuje. 20 maja Słońce opuści znak Byka i wkroczy do znaku Bliźniąt, staniecie się wtedy niezwykle popularni i widoczni. Kwadratura Wenus do Plutona, pod wpływem której pozostaniecie w ostatnich dniach miesiąca, przyniesie konieczność zaciągnięcia kredytu, zastanówcie się najpierw, czy będziecie mogli go spłacić. Ktoś niespokojny o wasze powodzenie przypuści atak, któremu jednak stawicie czoło z całą siłą i determinacją, na jaką was stać. Wolne Strzelce mogą spodziewać się scen zazdrości, przymknijcie na to oko – w końcu „nie ma miłości bez zazdrości, nie ma zazdrości bez miłości.”

Horoskop na kwiecień 2017 dla Strzelca

Słońce w Baranie nastroi was optymistycznie i sprawi, że z energią zabierzecie się do działania, szczególnie w dziedzinach związanych z szeroko pojętą kreatywnością oraz twórczością. Złapiecie kontakt z dziećmi i bez znaczenia okaże się, czy są maleńkie czy całkiem już dorosłe. Trygon Marsa do Plutona na początku miesiąca zintensyfikuje starania o kredyt lub dodatkowe środki na działalność ułatwiającą pracę. Zadbacie o swoje zdrowie, zmienicie również sposób odżywiania, a gotowanie stanie się na jakiś czas waszym ulubionym zajęciem.

7 kwietnia Saturn w waszym znaku zmieni bieg i zacznie się cofać, co potrwa kilka miesięcy, jest to czas dany wam, aby uporządkować finanse i zadbać o poczucie materialnego bezpieczeństwa. Niemal przez cały miesiąc Wenus, planeta miłości i dobrobytu, tworzy napięte aspekty z przebywającym w waszym znaku Saturnem, co będzie miało wpływ na poczucie braku oraz niedostatku w każdej praktycznie dziedzinie, wywoła ograniczenia, zarówno finansowe, jak i emocjonalne, a nawet zawodowe. Szczególnie podatne na te wpływy będą Strzelce urodzone w ostatniej dekadzie znaku.

Opozycja Słońca do Jowisza, zakończona pełnią w znaku Wagi, stworzy wiele okazji do spotkań w gronie celebrytów oraz osób ważnych dla społeczeństwa, wpłynie też na relacje w obrębie rodziny, starajcie się więc zachować spokój i charakterystyczny dla waszego znaku optymizm.

Również druga dekada miesiąca okaże się rozbudowana towarzysko, Święta Wielkanocne zapowiadają się więc aktywne, spędzicie je w gronie zarówno rodziny, jak i przyjaciół. Trygon Słońca do Saturna w waszym znaku pozwoli ustabilizować finanse na poziomie niezbyt wysokim, ale za to stałym i długoterminowym.

20 kwietnia Słońce opuści znak Barana i wstąpi do znaku Byka, entuzjazm nieco opadnie, zajmiecie się swoim zdrowiem i poprawą samopoczucia. Jeszcze bardziej polubicie gotowanie, a nów w znaku Byka, do którego dojdzie 26 kwietnia, będzie powodem do wypracowania nowego stylu bycia.

Horoskop na marzec 2017 dla Strzelca

Na początku marca Uran, Mars i Wenus w przyjaznym znaku Barana zapewnią wam moc wrażeń i okazji do nawiązania nowych znajomości. Wolne Strzelce zaczną romansować na całego, pojawi się wiele okazji, aby poznać kogoś niebanalnego. Powrócą dawne przyjaźnie i osoby, o których zdążyliście zapomnieć.

Do 10 marca  macie czas na wykazanie się aktywnością, wiele będzie się wokół was działo, nie jest to czas na odpoczynek. Słońce, Merkury i Neptun w Rybach  sprawią natomiast, że czas najchętniej spędzalibyście w domu, marzycie o tym, aby pochodzić w piżamie, w domowych pieleszach, usiąść w wygodnym fotelu z dobrą książką i przeczekać trudny czas, jakim jest dla Strzelca pobyt Słońca w znaku Ryb, niestety tym razem to się nie uda, planety wzywają do aktywności, poszerzania horyzontów i pełnego zaangażowania w obowiązki zawodowe. Jowisz w opozycji do Urana i kwadraturze do Plutona stymuluje do zmian, czekają was wyzwania, którym musicie sprostać. W znaku Strzelca obecnie przebywa wyzwolona Lilith, natomiast Jowisz w znaku Wagi jest retro, co oznacza powrót do problemów z przeszłości, które nie zostały należycie rozwiązane, teraz jest szansa, żeby się z nimi uporać, ale wymagać to będzie od was dużego zaangażowania.

Pełnia w znaku Panny uświadomi wam sytuację zawodową i rodzinną, w jakiej się znaleźliście, trzeba będzie wszystko uporządkować tak, aby obie dziedziny życia uzupełniały się, a nie zwalczały. To również czas na weryfikację finansów i spłatę długów, pojawi się ku temu okazja. Nie reagujcie na oferty kredytowe banków, bo ostatecznie zaprowadzi to was na manowce, zaufajcie raczej własnej zdolności do zdobycia środków na realizację potrzeb i spełnienie marzeń. Dopóki Merkury przebywa w znaku Ryb, czyli do 13 marca, wstrzymajcie się od ważnych życiowych decyzji i podpisywania umów, bo możecie się zagubić w gąszczu przepisów.

Kwadratura Słońca w Rybach z Saturnem w waszym znaku, pod wpływem której pozostaniecie od 13 do 20 marca, uświadomi wam ograniczenia, jakim podlegacie, doda zajęć i spiętrzy trudności – dotyczy to szczególnie Strzelców urodzonych w trzeciej dekadzie znaku, poradzicie sobie jednak z każdym wyzwaniem dzięki wrodzonemu optymizmowi i gotowości pobierania nauki z każdego doświadczenia, jakie dane jest wam spotkać na swojej drodze.

Kiedy Słońce opuści znak Ryb i wkroczy do znaku Barana, odetchniecie pełną piersią. Przednówkową chandrę zostawicie za sobą i z energią zabierzecie się za to, co sprawia największą przyjemność. Mars, Wenus oraz Uran zadbają o to, aby wam się nie nudziło, pojawi się okazja do zawarcia nowych znajomości, realizacji twórczych projektów, a dla wolnych Strzelców – szansa na miłość.

CM2017_789x158px

Horoskop na luty 2017 dla Strzelca

Miesiąc zapowiada się niezwykle aktywnie, szczególnie jego pierwsza połowa. Jowisz w przyjaznym znaku Wagi utworzy szereg korzystnych aspektów, które pozwolą ci złapać wiatr w żagle. Otoczy cię wiano przyjaciół i nie będziesz się nudzić, jak na karnawał przystało. Jedynie pierwsze dni lutego mogą być nieco problematyczne z uwagi na kwadraturę Merkurego do Jowisza i Urana, zupełnie nagle okaże się, że trzeba zmienić plany wakacyjne lub pojawią się nieprzewidziane wydatki, szybko jednak poradzicie sobie z frustracją, a od 7 do 15 lutego możecie liczyć na wiele przychylności losu. Co prawda Jowisz, planeta rządząca waszym znakiem, zmieni bieg i zacznie biec ruchem wstecznym, co potrwa kilka miesięcy, nie powinno to jednak wpłynąć na poziom jej szczodrości. Słońce w trygonie do Jowisza pozwoli wam cieszyć się protekcją osób wysoko postawionych, powróci przyjaźń, którą uważaliście za zakończoną i objawi swoje najlepsze oblicze. Możecie liczyć na udane spotkania towarzyskie, wyjazdy zagraniczne, kontakt z wybitnymi osobistościami, nowe międzynarodowe znajomości. Warto też zapisać się na jakiś dobry kurs, zwłaszcza językowy, okaże się on w przyszłości kluczem do waszego sukcesu. Rozkwitnie życie towarzyskie i przypomnicie sobie, że karnawał to przede wszystkim dobra zabawa.

Walentynki przyniosą wiele radości, poczujecie, że jesteście prawdziwie kochani. Strzelce urodzone w trzeciej dekadzie znaku czeka awans lub zawarcie długotrwałej umowy, która zapewni im poczucie zawodowego bezpieczeństwa.

Po 18 lutego, kiedy Słońce wkroczy do znaku Ryb, zapragniecie więcej czasu spędzać w domu. Dni między 19 a 22 lutego zaowocują propozycją dodatkowej pracy lub pojawi się możliwość wymarzonych wakacji. Najtrudniejsze okażą się dni między 26 a 28 lutego, jakaś przyjaźń może się rozpaść jak domek z kart, doświadczycie niespodziewanych ataków ze strony osób, które darzyliście największym zaufaniem. Nie przywiązujcie jednak do tego zbyt dużej wagi, najważniejsze, abyście pozostali w zgodzie ze sobą.

CM2017_789x158px