Archiwa kategorii: Strzelec – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 14 – 20 października 2019

Na początku tygodnia kwadratura Słońca do Plutona osłabi wasze finanse, zmusi niektóre Strzelce do korzystania z kart kredytowych lub chwilowych pożyczek od przyjaciół. Merkury w sekstylu do Saturna zachęca do oszczędności, trygon Merkurego do Neptuna radzi kierować się intuicją, w czasie weekendu sekstyl Merkurego do Plutona sprawi, że sytuacja powinna się poprawić, pod warunkiem, że zastosujecie niezbędne ograniczenia lub zaczniecie korzystać ze zgromadzonych rezerw. Rachunki do zapłacenia się spiętrzą, na niektóre może zabraknąć środków, nie powinniście jednak zanadto się przejmować, ponieważ nadal przebywacie pod opieką Jowisza w waszym znaku. Sytuacja niebawem się unormuje, nie traćcie nadziei, ani woli walki o poprawę sytuacji.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 7 – 13 października 2019

W poniedziałek i wtorek czekają was ograniczenia, również finansowe, do czego przyczyni się kwadratura Słońca do Saturna. Opozycja Merkurego do Urana wprowadzi nerwowość w sprawy związane ze służbą zdrowia, starajcie się więc w pierwszej połowie tygodnia zrezygnować z nadmiernej aktywności. Pod koniec tygodnia Słońce utworzy sekstyl z przebywającym w waszym znaku Jowiszem, pojawi się okazja, którą należy wykorzystać, nawet jeśli będzie się wiązała z finansowym ryzykiem, kwadratura Słońca do Plutona ostrzega jednak przed ceną, jaką trzeba będzie zapłacić. W niedzielę pełnia Księżyca w znaku Barana oraz opozycja Wenus do Urana wprowadzi sporą dozę nerwowości i podekscytowania, opanujcie emocje i kierujcie się zdrowym rozsądkiem.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 30 września – 6 października 2019

Słońce, Wenus i Merkury w życzliwym znaku Wagi pozwolą wam na początku tygodnia cieszyć się dobrymi relacjami z przyjaciółmi, a kwadratura Wenus do Plutona zasili wasze konto dodatkowymi środkami, uważajcie jednak z zakupami, bo możecie wydać majątek na rzeczy, które nie są wam do niczego potrzebne. Merkury w czwartek opuści Wagę i wkroczy do skrytego Skorpiona, przypominając, że mowa jest srebrem, ale milczenie złotem. W piątek natomiast Mars przesunie się do przyjaznej Wagi i zaktywizuje związki międzyludzkie, zaczniecie chętniej spotykać się ze znajomymi, ale nie wszystkie kontakty wyjdą wam na dobre. Weekend zapowiada się trudny finansowo, ponieważ Słońce utworzy kwadraturę z Węzłami Księżycowymi, a w niedzielę również z Saturnem.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 23 – 29 września 2019

Słońce w poniedziałek opuści znak pracowitej Panny i wkroczy do przyjacielskiej Wagi, większą uwagę zwrócicie więc na rozwój stosunków towarzyskich. Sekstyl Merkurego do Jowisza w waszym znaku zapowiada wiele spotkań i kontaktów z ważnymi dla was osobami, warto na początku tygodnia zadbać o swój wizerunek i pokazać się z najlepszej strony. Saturn w Koziorożcu ruszył wreszcie do przodu, wasze finanse mają więc szansę ustabilizować się na stałym poziomie, co sygnalizuje kwadratura Wenus do Saturna. Pod koniec tygodnia natomiast sekstyl Wenus do Jowisza zapowiada rozwój przyjaźni, otrzymacie wsparcie od życzliwych osób, a nów Księżyca w Wadze przynieść wam może całkiem nowy, bardzo istotny dla was związek.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 16 – 22 września 2019

Mars w trygonie do Plutona skłoni was w tym tygodniu do intensywnego zabiegania o awans lub podwyżkę, kwadratura Jowisza w waszym znaku do Neptuna w Rybach ostrzega jednak, że może was spotkać rozczarowanie lub okaże się, że oczekiwania nie przystają do rzeczywistości. Sprawy finansowe Strzelców mogą układać się niezbyt dobrze ze względu na koniunkcję Saturna z Południowym Węzłem Księżycowym, nie powinniście się jednak poddawać, tylko walczyć o lepsze jutro, Jowisz wam sprzyja, musicie jednak zachować trzeźwe spojrzenie i dostosować oczekiwania do możliwości. Wenus w koniunkcji z Merkurym w znaku Wagi zapowiada spotkania z przyjaciółmi, możecie liczyć na wsparcie osób wam życzliwych.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 9 – 15 września 2019

Słońce w opozycji do Neptuna w Rybach i kwadratura Marsa do Jowisza w waszym znaku, zapowiadają nawał obowiązków, energii wam nie zabraknie, ale nie wszystko okaże się jasne i zrozumiałe, stąd stres i niecierpliwość. Druga połowa tygodnia będzie jeszcze bardziej emocjonująca, za sprawą pełni Księżyca w znaku Ryb, szczególnie piątek i sobota przyniosą nowe zawodowe wyzwania, którym za wszelką cenę będziecie chcieli sprostać. W piątek wieczorem koniunkcja Merkurego z Wenus w Pannie może przynieść ważne wiadomości, a kiedy obydwie planety w sobotę przesuną się do Wagi, humor się wam poprawi i zapragniecie świętować. Weekend zapowiada się aktywny towarzysko, nie zaniedbujcie przyjaciół, bo to wasz prawdziwy skarb.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku