Archiwa kategorii: Strzelec – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 17 – 23 września 2018

W tym tygodniu zwrócicie szczególną uwagę na zdrowie własne oraz ulubionych czworonogów. To idealny moment, aby zerwać z niedobrymi przyzwyczajeniami i rozpocząć dietę eliminacyjną, jeśli nie służy wam mięso, gluten, cukier lub jakieś alergeny. Strzelce urodzone w listopadzie otrzymają bulwersujące wiadomości, które zmienią ich stosunek do współpracowników lub podwładnych, aby uniknąć nieprzyjemności, starajcie się jak najbardziej zdystansować i nie angażować się w sprawy, które bezpośrednio was nie dotyczą. Uważajcie za kierownicą, nie przekraczajcie prędkości. Czwartek okaże się dniem korzystnym dla podejmowania ważnych zawodowych decyzji, zapanujcie nad emocjami, jakie to wzbudzi. Od niedzieli sprawy kariery zejdą na dalszy plan.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 10 – 16 września 2018

Jowisz w sekstylu do Słońca oraz Plutona poprawi wasze finanse, pozwoli odzyskać pieniądze, które wam się należą lub ułatwi zdobycie kredytu. Osoby zainteresowane wiedzą tajemną uzyskają możliwość zdobycia wielu informacji, które zainspirują ich wyobraźnię. Ta niezwykle mocna i energetyczna konfiguracja pozwoli wam zabłysnąć w pracy, szef na pewno doceni wasze starania, chociaż przemawiać będziecie w sposób bezkompromisowy, ostry i zdecydowany. Informacje, jakie zdobędziecie, wywołają wzburzenie i mogą negatywnie odbić się na waszym zdrowiu, starajcie się więc do wszystkiego podchodzić z większym dystansem. W sprawach zawodowych wiele nieporozumień, wyjdą na jaw sprawy do tej pory zamiatane pod dywan.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 3 – 9 września 2018

Pierwsza połowa tygodnia okaże się szczególnie korzystna dla Strzelców urodzonych w pierwszej dekadzie znaku – sekstyl Wenus do Merkurego obdarzy was  życzliwością i przyjaźnią ludzi, przyniesie też informacje, które prawdziwie was uradują. Kiedy w czwartek Merkury opuści znak Lwa i wkroczy do znaku Panny, tworząc wielki trygon z Saturnem i Uranem, pojawią się przed wami możliwości ustabilizowania sytuacji materialnej i zawodowej. Napięte aspekty Marsa i Wenus mogą wywołać konflikty w związkach i przyjaźni, wpłyną tez negatywnie na stan waszych finansów, nie pozwólcie się wykorzystywać, stańcie we własnej obronie. Nów w znaku Panny, do którego dojdzie w niedzielę, może wyznaczyć rozpoczęcie nowego projektu zawodowego.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 27 sierpnia – 2 września 2018

Pojawi się szansa na ustabilizowanie sytuacji zawodowej, dotyczy to szczególnie Strzelców urodzonych w listopadzie. Osoby poszukujące pracy mogą w tym tygodniu ją uzyskać, nie spodziewajcie się jednak kokosów, wynagrodzenie okaże się skromne, ale za to trwałe i z perspektywą rozwoju. We wtorek Mars w Koziorożcu zmieni bieg na prosty, macie więc szansę podjąć właściwe decyzje związane z finansami i oszczędnościami. Wenus w Wadze w korzystnym układzie z Merkurym w Lwie sprzyja zawieraniu znajomości mających wpływ na zawodową przyszłość, to również dobry moment na rozwój przyjaźni i spotkania w gronie życzliwych wam osób.