Archiwa kategorii: Strzelec – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 14 – 20 stycznia 2019 roku

Wenus w waszym znaku w trygonie do Marsa w Baranie zapali zielone światło dla miłości, wolne Strzelce nie opędzą się od propozycji randek, które kończyć się mogą śniadaniem, nawet osoby w związkach poczują przypływ namiętności, chociaż w czasie weekendu kwadratura Marsa do Saturna utrudni zdobycie tego, o czym marzycie. Poprawie ulegną również finanse, jednak w drugiej połowie tygodnia zachowajcie szczególną ostrożność, bo kwadratura Słońca do Urana zapowiada niespodziewane wydatki. Konfiguracja planet zachęca do oszczędności, bez względu na stan posiadania, ponieważ już niedługo potrzebne wam będą środki na inwestycje, które zagwarantują trwałe dochody w przyszłości.
CzaroMarownik 2019. Kalendarz Magiczny

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 7 – 13 stycznia 2019 roku

Wenus, wkraczająca w poniedziałek do waszego znaku, napełni was radością i potrzebą twórczego wyrażenia uczuć. Strzelce urodzone w pierwszej dekadzie znaku powinny zacząć bacznie rozglądać się wokół, bo w każdej chwili na horyzoncie pojawić się może ten wymarzony lub ta jedyna.

Nagromadzenie planet w znaku Koziorożca, a szczególnie koniunkcja Słońca z Plutonem, do której dojdzie pod koniec tygodnia, wyznaczają właściwy czas na finansowe porządki, możecie teraz wziąć długoterminowy kredyt lub przeciwnie – spłacić go, w każdym razie ruch w dziedzinie finansów będzie duży. Zachowajcie tylko rozsądek na zakupach, bo lekką ręką wydacie majątek.
CzaaroMarownik - Najlepszy Magiczny Prezent na Gwiazdkę

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 31 grudnia – 6 stycznia

W Sylwestra będziecie się dobrze bawić, bez względu na to gdzie i z kim postanowicie go spędzić. Niektóre Strzelce decyzję podejmą dosłownie w ostatniej chwili i okaże się to strzał w dziesiątkę. Koniunkcja Słońca i Saturna w sekstylu do Neptuna sprawi, że zaczniecie w tym tygodniu przywiązywać nadmierną wagę do pieniędzy, konieczność ograniczeń nie popsuje wam jednak humoru, bo znajdziecie inne powody do radości – w końcu w waszym znaku przebywa dobroczynny Jowisz, który na pewno zadba o wasze potrzeby. Do soboty trygon Merkurego w Strzelcu do Urana w Baranie pozwoli wpaść na znakomite pomysły, czas spędzony z przyjaciółmi uznacie za bardzo udany, poznacie interesujące osoby, od których wiele się nauczycie. W niedzielę zaćmienie Słońca w znaku Koziorożca sprawi, że stracicie głowę usiłując zapanować nad finansami – głowa do góry, wszystko się ułoży z korzyścią dla was.
CzaaroMarownik - Najlepszy Magiczny Prezent na Gwiazdkę