Archiwa kategorii: Strzelec – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 18 – 24 września 2017

Strzelce urodzone w ostatniej dekadzie znaku pozostaną do środy w kręgu spraw międzynarodowych oraz związanych z kształceniem i zdobywaniem wiedzy. Trygon Wenus w Lwie do Urana w Baranie pozwoli otworzyć się na zmiany, które okażą się korzystne dla rozwoju waszych zainteresowań, przyjaźni oraz spraw emocjonalnych. Niektóre Strzelce ulegną czarowi osób oryginalnych o niebagatelnych poglądach.

Nów w znaku Panny, do którego dojdzie w środę, może oznaczać początek nowego zawodowego projektu, zwróćcie uwagę na wszystkie aspekty otrzymanej propozycji, bo nie wszystko okaże się jasne. Ogólnie do piątku będziecie mocno zaangażowani w rozwój kariery, dopiero kiedy Słońce opuści znak Panny i wkroczy do znaku Wagi, zaczniecie prowadzić bardziej intensywne życie towarzyskie. Trygon Merkurego do Plutona, pod wpływem którego pozostaniecie podczas weekendu, przyniesie szereg pomysłów jak poprawić swoje finanse.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 11 – 17 września 2017

Jowisz, władca waszego znaku, przebywa w znaku Wagi w koniunkcji ze szczególnie opiekuńczą gwiazda Spicą, dodatkowo tworzy korzystne aspekty z Wenus i Saturnem, wszystko więc, co rozpoczniecie w tym tygodniu otoczone będzie pozytywną energią. Osoby urodzone w ostatniej dekadzie znaku mogą jednak odczuwać szczególnie silnie kwadraturę Słońca w Pannie do Saturna w Strzelcu, nadmiar obowiązków pozbawi was sił i obniży nastrój, większość z was jednak to niepoprawni optymiści, więc ten okres ograniczeń zniesiecie z pozytywnym nastawieniem – pewna doza samodyscypliny jest wam w gruncie rzeczy bardzo potrzebna.

Możecie w tym tygodniu liczyć na pomoc i wsparcie wysoko postawionych przyjaciół, również sprawy międzynarodowe oraz związane z pobieraniem nauki powiodą się znakomicie.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 4 – 10 września 2017

Słońce w Pannie w opozycji do Neptuna w Rybach sprawi, że wszystko wokół wyda wam się niepewne i przemijające, szczególnie w dziedzinie spraw zawodowych oraz rodzinnych. Poniedziałek minie nerwowo za sprawą koniunkcji Merkurego z Marsem, od wtorku natomiast, kiedy Mars opuści znak Lwa i wkroczy do znaku Panny, wasza kariera przyspieszy, pojawi się też znacznie więcej pracy do wykonania. Merkury w trygonie do Urana do końca tygodnia wzmocni waszą intuicję i poprawi humor, zadba też o napływ dobrych wiadomości. Poprawią się kontakty międzynarodowe, poznacie też przez internet osoby, z który macie szansę trwale się zaprzyjaźnić. Nie zostawiajcie niczego na później, bo kiedy w przyszłym tygodniu Słońce utworzy kwadraturę z Saturnem w waszym znaku, zabraknie czasu na nadrabianie zaległości.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 28 sierpnia – 2 września 2017

Wenus w życzliwym znaku Lwa sprawi, że nauka i pobieranie wiedzy stanie się dla was prawdziwą przyjemnością. Powiodą się również wszelkiego rodzaju kontakty międzynarodowe, usłyszycie o sobie wiele ciepłych słów. Do środy czeka was mnóstwo papierkowej roboty lub pracy związanej z przekazem informacji. Trzeba będzie nadrobić jakieś zaległości, ale ogólnie skoncentrujecie się na karierze i pracy zawodowej. W drugiej połowie tygodnia otrzymacie niespodziewane wiadomości, które zrewolucjonizują wasze podejście do wyższej edukacji. Studenci zmienią nagle kierunek studiów lub zdecydują się powrócić do tego, który porzucili.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 21 – 27 sierpnia 2017

Tydzień okaże się bardzo ważny dla kultywowania wypróbowanych przyjaźni, uda wam się oddzielić ziarno od plew, zaczniecie „odcinać kupony” od relacji, w które włożyliście swój czas i uczucia. Bez żalu odsunięcie się od osób, które się nie sprawdziły, umocnicie natomiast przyjaźnie warte tego, żeby w nie inwestować. Układ planet wzmacnia takie cechy charakteru jak wytrwałość, cierpliwość, pracowitość i poczucie własnej wartości. Ktoś, kto nie docenia waszej wyjątkowości i nie akceptuje was takimi, jacy jesteście, nie jest wart ani jednej łzy, uświadomicie to sobie jasno i wyraźnie. Nie oczekujcie jednak ze swej strony doskonałości od bliskich wam osób, bo nikt nie jest idealny, a tolerancja w dziedzinie relacji międzyludzkich jest kluczem do sukcesu. W sobotę Wenus opuści znak Raka i wkroczy do życzliwego znaku Lwa, weekend zapowiada się więc rozrywkowo.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 14 – 20 sierpnia 2017

Uważajcie na wydatki, bo pieniądze mogą popłynąć wartkim strumieniem i ani się obejrzycie, a konieczna okaże się pożyczka, aby uzupełnić braki. Niektóre Strzelce jednak, szczególnie te urodzone w drugiej dekadzie znaku, mogą spodziewać się odzyskania długu, zwrotu zadatku lub innego rodzaju zadośćuczynienia. Pracą się nie przejmujcie, bo nic tam się nie dzieje istotnego, poza tym, że trzeba odszukać stare dokumenty. Jeśli w tym tygodniu zdecydujecie się na urlop, macie szansę świetnie się zabawić, a do tego poznać interesujące osoby, które zaważą na waszej przyszłej karierze. Zajmijcie się swoim hobby, do czego zachęca Słońce i Mars w życzliwym znaku Lwa. Osoby posiadające dzieci w wieku szkolnym zwrócą szczególną uwagę na ich potrzeby, możecie teraz planować ich naukową ścieżkę i zapisywać do kółek zainteresowań, będą wam za to wdzięczne.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 7 – 13 sierpnia 2017

Strzelcom, które nie zaplanowały w tym tygodniu urlopu, czas szybko upłynie w nawale obowiązków, ale nie sprawi wam to ani trudności, ani przykrości. Jedynie poniedziałek i wtorek mogą minąć trochę nerwowo, na co wpłynie pełnia i zaćmienie Księżyca w znaku Wodnika, poradzicie sobie jednak szybko z nadmiarem emocji pracując jeszcze bardziej intensywnie. Tydzień sprzyja ważnym decyzjom i sprawnemu przekazowi informacji, zainteresujecie się również nowym kursem lub podnoszeniem kwalifikacji, zdobywanie wiedzy jest bowiem waszą prawdziwą pasją. Również kontakty z instytucjami nie powinny przedstawiać problemów. To co najważniejsze postarajcie się pozałatwiać do soboty, zanim Merkury w niedzielę zmieni bieg i zacznie się cofać, gdyż to utrudni sprawny przepływ informacji.