Archiwa kategorii: Strzelec – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 20 – 26 listopada 2017

Do środy jeszcze będziecie się czuć osłabieni i pozbawieni energii, wskazane jest zwolnienie tempa i zajmowanie tym, co sprawia przyjemność, kiedy jednak Słońce wkroczy wreszcie w środę wieczorem do waszego znaku, zaczniecie powoli odzyskiwać entuzjazm i wiarę w to, co najpiękniejsze w życiu. Trygon Jowisza do Neptuna skieruje uwagę na potrzeby ducha, rozbudzi idealizm, dobrą wolę i szlachetność. Niektóre Strzelce odnajdą w sobie powołanie do pomagania innym, zachodzi w was obecnie transformacja, której efekty widoczne będą dopiero pod koniec przyszłego roku, kiedy Jowisz zawita do waszego znaku. Pod koniec tygodnia wpadniecie na pomysł jak rozwiązać problemy absorbujące grupę przyjaciół, z którymi jesteście związani – uważajcie, aby pod koniec weekendu ktoś nie zepsuł wam dobrze przemyślanego planu.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 13 – 19 listopada 2017

Kwadratura Merkurego w waszym znaku do Neptuna w Rybach wprowadzi zamieszanie zarówno do spraw osobistych, jak i zawodowych. Zachowajcie dystans do własnych pomysłów i przekonań, bo możecie się mylić, nie ufajcie też osobom natchnionym, rozmaitym guru, starającym się naprowadzić was na własną ścieżkę do zbawienia. Kwadratura Marsa do Plutona wprowadzi nieporozumienia w relacjach z przyjaciółmi, nie dajcie się wciągnąć w przepychanki, z których nikt nie odniesie korzyści. Słońce w znaku Skorpiona jeszcze w tym tygodniu osłabia was energetycznie, unikajcie ludzi i miejsc niebezpiecznych, powstrzymajcie się od nadmiernych wydatków i zaciągania kredytów.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 6 – 12 listopada 2017

Merkury w waszym znaku natchnie wiele osób do rozmyślań na temat obecnej sytuacji oraz oczekiwanej przyszłości. Odczujecie gonitwę myśli, szczególnie pod koniec tygodnia, kiedy Merkury utworzy kwadraturę z Neptunem, otrzymacie sprzeczne informacje i poczujecie się mocno zagubieni, szczególnie w kontekście spraw zawodowych i rodzinnych. W domu pojawią się osoby chore lub niedomagające, być może trzeba będzie zaopiekować się kimś z rodziny, sytuacja okaże się trudna i niejasna, nie będziecie wiedzieli jak postąpić. W sprawach finansowych pojawi się pokusa łatwego kredytu, zastanówcie się, czy będziecie mogli go spłacić. Dobra informacja jest taka, że w piątek wasz znak opuści mroczna Lilith i przesunie się do znaku Koziorożca, przestaniecie więc odnosić wrażenie, że zawsze musicie mieć rację.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 30 października – 5 listopada 2017

Za waszymi plecami wiele się dzieje i nie są to sprawy dla was korzystne. Planety w znaku Skorpiona wskazują na działania ukryte, otoczone tajemnicą lub „zamiecione pod dywan”. Tydzień związany ze Świętem Zmarłych zwykle bywa dla Strzelców czasem smutku i melancholii, gdyż Słońce przebywa wtedy w znaku Skorpiona – tym razem jest tam również Jowisz i Merkury, więc wasze samopoczucie może być jeszcze gorsze. Nie dajcie się zdołować, osoby młode powinny zaangażować się w zabawy halloweenowe, natomiast dorosłym dobrze zrobią porządki i pozbycie się zarówno rzeczy, jak i osób, które już swoją funkcję w waszym życiu spełniły. Koniec tygodnia może wywołać nieporozumienia w pracy, pojawią się też kontrowersje w przyjaźni. Starajcie się jak najwięcej odpoczywać, bo dysponujecie mniejszym zasobem energii.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 23 – 29 października 2017

Wenus w Wadze wpłynie na rozwój przyjaźni, jednak niektóre relacje okażą się toksyczne i mogą zagrażać waszym finansom. Swoje zasoby oraz informacje na temat stanu posiadania trzymajcie w tajemnicy, w ogóle starajcie się więcej słuchać niż mówić, bo jesteście otoczeni przez osoby zmienne i mało wiarygodne. To dobry tydzień dla wyjazdów zagranicznych, również zaplanowanie wakacji może okazać się korzystne. Niektóre Strzelce rozpoczną działalność związaną z podróżami, nauką języków obcych lub zaczną zdobywać wiedzę dostępną jedynie nielicznym.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 16 – 22 października 2017

Wszystko w tym tygodniu kręcić się będzie wokół przyjaźni oraz gruntownych przemian w relacjach. Szczególnie Strzelce urodzone w trzeciej dekadzie znaku doświadczą zmian, które na początku okażą się rewolucyjne, ale ostatecznie na dłuższy czas ugruntują ich pozycję.

Zmierzycie się z wymaganiami, którym trudno sprostać, ale możecie liczyć na wsparcie osób życzliwych. Zainteresujecie się nowym rodzajem wiedzy, dostępnej nielicznym. Otrzymacie tajne informacje, które powinny na razie pozostać ukryte. Strzelce posiadające dzieci zostaną zaskoczone ich niecodziennymi decyzjami i wykazaną niezależnością. Pojęcie wolności uzyska dla was w tym tygodniu kardynalne znaczenie.