Archiwa kategorii: Strzelec – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 5-11 kwietnia 2021

We wtorek i środę sekstyl Marsa, przebywającego w przeciwległym znaku Bliźniąt, do Wenus w życzliwym Baranie, zaowocuje porozumieniem z dziećmi oraz kochankami w duchu łączącej was miłości, mogą to jednak być rozmowy pełne emocji i gwałtownego okazywania uczuć. Od czwartku do niedzieli Mars w kwadraturze do Neptuna wprowadzi presję w sprawy związane ze zdrowiem, szczepieniami oraz uzależnieniami, starajcie się unikać stresu i natarczywych osób. Piątek i sobota natomiast pozostanie pod wpływem sekstylu Wenus do dobroczynnego Jowisza w połączeniu z napiętą kwadraturą do Plutona – czekają was sukcesy w każdym rodzaju twórczości, możecie otrzymać propozycję dodatkowej pracy, ale nie będziecie zadowoleni z negocjacji finansowych. Sekstyl Merkurego do Saturna pozwoli zachować rozsądek, oprzeć się na priorytetach i zaakceptować to, czego nie da się zmienić.

Wiedźma. Droga do siebie

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 29 marca-4 kwietnia 2021

Pełnia Księżyca w znaku Wagi, pod wpływem której pozostaniecie jeszcze w poniedziałek, wzbudzi emocje w relacjach z przyjaciółmi, dziećmi lub kochankami. Komunikacja w rodzinie może pozostawiać wiele do życzenia, trudno się będzie porozumieć szczególnie we wtorek, ze względu na koniunkcję Merkurego z Neptunem w niepewnym znaku Ryb, dodatkowo we wtorek i środę Księżyc w  Skorpionie obniży nastrój, który poprawi się dopiero od czwartku, gdy Księżyc zawita do waszego znaku. Sekstyl Wenus i Słońca do Saturna pozwoli spotkać się z bliskimi, pomimo ograniczeń wywołanych sytuacją pandemiczną. W piątek sekstyl Merkurego do Plutona pomoże uzyskać pożyczkę, dotację lub zwrot należnych świadczeń, to również dobry dzień dla przeprowadzenia negocjacji finansowych. Święta Wielkanocne spędzicie w ograniczonym gronie, jak zresztą większość społeczeństwa, jednak przejście Merkurego do życzliwego znaku Barana poprawi komunikację, zwłaszcza z dziećmi i ukochanymi.

Wiedźma. Droga do siebie

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 22-28 marca 2021

Słońce i Wenus w życzliwym znaku Barana zachęcą do aktywności, zapragniecie wykazać się twórczą kreatywnością, otworzycie się na kontakt z dziećmi, wolne Strzelce zaczną umawiać się na randki. W poniedziałek trygon Marsa w przeciwległym znaku Bliźniąt do Saturna w przyjaznym Wodniku zaprocentuje długotrwałym partnerstwem, okażecie się też bardzo skuteczni w kontaktowaniu się przez internet. Sekstyl Merkurego do Urana pozwoli przystosować się do zmieniających się okoliczności. W środę starajcie się nie reagować na zaczepki partnera, bo łatwo będzie o kłótnię o drobiazgi, szkoda na to energii. Od środy do końca tygodnia uwagę skupicie na sukcesach dzieci lub zaangażujecie się w działalność artystyczną, do czego przyczyni się koniunkcja Wenus ze Słońcem w przyjaznym Baranie, natomiast listopadowe Strzelce okażą się bardzo podatne na strzały Amora. W niedzielę pełnia Księżyca w życzliwej Wadze pozwoli cieszyć się kontaktami z kochankami oraz przyjaciółmi, okaże się to bardzo emocjonujące.

Wiedźma. Droga do siebie

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 15-21 marca 2021

W poniedziałek Księżyc w życzliwym i aktywnym znaku Barana pomoże szybko załatwić wszystkie bieżące zadania. We wtorek Merkury zmieni znak i wkroczy do Ryb, rozbudzając potrzebę medytacji oraz kreatywnej twórczości. Słońce i Wenus w znaku Ryb do końca tygodnia skupią uwagę na sprawach domowych i rodzinnych, jednak poczujecie się z tym komfortowo. W środę i czwartek sekstyl Słońca i Wenus do Plutona oraz tranzyt Księżyca przez znak Byka, rozbudzi emocje i sprawi, że zaangażujecie się w poprawę zdrowia, domowe porządki oraz zarządzanie finansami. W piątek i sobotę Księżyc w przeciwległym znaku Bliźniąt rozbudzi potrzebę kontaktu z partnerami zarówno osobistymi, jak i biznesowymi. W sobotę Słońce wkroczy do życzliwego Barana, to samo uczyni w niedzielę Wenus, poczujecie, że macie już wystarczająco naładowane akumulatory i zapragniecie aktywnie uczestniczyć w życiu towarzyskim i społecznym, zajmując się tym, co sprawia przyjemność.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy