Archiwa kategorii: Strzelec – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 20-26 września 2021

W poniedziałek pełnia Księżyca w znaku Ryb wpłynie na emocje związane ze sprawami zawodowymi oraz rodzinnymi, natomiast trygon Merkurego do Jowisza w życzliwych znakach, zapali zielone światło dla nawiązania kontaktów przyjacielskich z osobami ważnymi dla waszej przyszłości, sprzyjać też będzie wszelkim warsztatom, kursom, zwłaszcza o międzynarodowym zasięgu. Od wtorku do czwartku Księżyc w życzliwym Baranie skłoni do aktywności w każdej dziedzinie. W środę Słońce wkroczy do życzliwej Wagi, kierując uwagę na relacje z przyjaciółmi oraz z osobami, z którymi łączy was wspólnota zainteresowań. Merkury w napiętym aspekcie z Plutonem zapowiada spory o pieniądze. W czwartek wieczorem Księżyc zawita do znaku Byka, w piątek znajdzie się w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem, z którym opozycję utworzy Wenus – może pojawić się niestrawność, kłopoty z jelitami lub postanowicie zastosować dietę eliminacyjną. W czasie weekendu trygon Marsa do Saturna sprzyja działaniu, wymagającemu siły woli i wytrwałości. Księżyc w przeciwległym znaku Bliźniąt zachęci w niedzielę do kontaktów z rodzeństwem lub sąsiadami.

 

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 13-19 września 2021

Na początku tygodnia trudno się będzie zabrać do pracy, ogarnie was lenistwo i chęć odpoczynku, na co wpłynie opozycja Słońca do zwodniczego Neptuna, jednak w poniedziałek i wtorek Księżyc w waszym znaku nie pozwoli się nudzić i zbyt długo pozostawać bez zajęcia. W środę Mars zmieni znak i wejdzie do życzliwej Wagi, straci jednak swą moc, osłabnie wiec również wasza potrzeba aktywnego działania a relacje z przyjaciółmi okażą się pełne konfliktów. W środę i czwartek Księżyc w Koziorożcu uświadomi wam finansowe ograniczenia i skłoni do oszczędności, natomiast trygon Słońca do Plutona zachęci do zaciągnięcia kredytu lub pożyczki, co okaże się łatwiejsze niż zakładaliście. W piątek i sobotę Księżyc w Wodniku sprawi, że staniecie się bardziej mobilni, ale kwadratura Wenus do Saturna pogorszy samopoczucie, bo nie będziecie mogli zaspokoić wszystkich swoich potrzeb. W niedzielę Księżyc znajdzie się w Rybach, warto oddać się twórczym zajęciom lub odpocząć na łonie natury.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 6-12 września 2021

W poniedziałek i wtorek pozostaniecie pod wpływem nowiu Księżyca w Pannie w trygonie do Urana w Byku, co zapowiada początek nowego zawodowego projektu, w którym będziecie mieli szansę wykazać się oryginalnością i pomysłowością. Aspekty Wenus w życzliwej Wadze do dobrotliwego Jowisza i potężnego Plutona podpowiadają, że zajęcie okaże się korzystne pod względem finansowym, chociaż wymagać może umiejętnych negocjacji. Mars w trygonie do Plutona wskazuje na determinację z waszej strony i gotowość wytężonej pracy w celu zdobycia dodatkowych środków. W środę i czwartek Księżyc w Wadze skłoni do kontaktów z przyjaciółmi, w piątek i sobotę natomiast, podczas tranzytu Księżyca przez znak Skorpiona, wystarczy wam wasze własne towarzystwo, chętnie odpoczniecie od innych, aby naładować akumulatory. W piątek także Wenus wkroczy do Skorpiona, staniecie się więc bardziej skryci, gotowi ukrywać swoje uczucia. Wejście w niedzielę Księżyca do waszego znaku poprawi nastrój i otworzy was ponownie na innych.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 30 sierpnia–5 września 2021

W poniedziałek Merkury wkroczy do życzliwego znaku Wagi, co wpłynie na poprawę komunikacji w każdym związku a także w relacjach z przyjaciółmi. Księżyc w przeciwległym znaku Bliźniąt w poniedziałek i wtorek pozwoli wczuć się w emocje drugiej osoby, co ułatwi porozumienie. Od środy do piątku Księżyc w Raku skieruje uwagę na sprawy rodzinne oraz domowe, szczególnie w zakresie przyszłych inwestycji. Opozycja Marsa do Neptuna wprowadzi rozdźwięk między zawodowe plany a potrzeby domowników, nie pozwólcie sobą manipulować, podejmujcie własne decyzje. W czasie weekendu Księżyc w życzliwym Lwie pozwoli wrzucić na luz i zabawić się z przyjaciółmi, chętnie oddacie się też ulubionym zajęciom związanym ze zdobywaniem wiedzy. W niedzielę Merkury w trygonie do Saturna utwierdzi was w przekonaniu o podjęciu właściwych decyzji, pozwoli też umocnić niektóre długoletnie przyjaźnie.