Archiwa kategorii: Strzelec – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 17 – 23 lipca 2017

Wolne Strzelce powinny szczególną uwagę zwrócić na nowo poznane osoby, bo na horyzoncie pojawi się miłość, która wybuchnie z dużą siłą. Nie będzie to uczucie łatwe i przyjemne za sprawą kwadratury Wenus do Neptuna, założycie różowe okulary i trudno wam będzie odróżnić kłamstwo od prawdy, niemniej jednak liczcie się z burzą uczuć, co może was trwale zmienić. Pozostałe Strzelce powinny wybrać się w podróż, jeśli jeszcze tego nie zrobiły, bo mają szansę spędzić miło czas, poznać mnóstwo interesujących ludzi i dobrze się zabawić. Od czwartku, kiedy do życzliwego Lwa zawita Mars, będziecie już tylko myśleć o wakacjach i podróżowaniu, natomiast od niedzieli z entuzjazmem rozpoczniecie naukę czegoś zupełnie nowego.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 10 – 16 lipca 2017

Wenus w przeciwległym znaku Bliźniąt w sekstylu do Merkurego w Lwie, sprzyja miłosnym przygodom, poznawaniu nowych, ciekawych ludzi, dobrej komunikacji w duchu porozumienia. Warto w tym tygodniu wybrać się w podróż lub zaplanować wakacje, ponieważ korzystne konfiguracje planet zapewnią moc wrażeń, wesołe towarzystwo i możliwość zdobycia wiedzy na temat interesujących i pięknych miejsc wartych poznania. Jedynym minusem okażą się pieniądze, znikające zbyt szybko, trzeba będzie nieco się zdyscyplinować robiąc zakupy i przede wszystkim zadbać o stan posiadania. Pilnujcie kart kredytowych i dostępu do konta, dobrze zabezpieczajcie swoje pieniądze.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 3 – 9 lipca 2017

W środę Wenus przesunie się do przeciwległego znaku Bliźniąt, tworząc sekstyl z Merkurym, co sprzyja miłości, poznawaniu nowych ludzi i miejsc oraz sprawnej komunikacji. Nowo poznane osoby otworzą przed wami świat przeżyć, z jakimi nie mieliście jeszcze do czynienia. Pełnia w Koziorożcu w koniunkcji z Plutonem, pod wpływem której pozostaniecie w sobotę i niedzielę, ostrzega jednak przed zbyt dużymi wydatkami i zachęca do większej niż zwykle przezorności w dziedzinie zabezpieczenia finansów. Nie dajcie się w tych dniach namówić na szybki kredyt lub łatwy zarobek, bo więcej stracicie, niż zyskacie.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 26 czerwca – 2 lipca 2017

Zajmiecie się w tym tygodniu finansami, trzeba będzie zastosować zmiany w podejściu do budżetu zarówno domowego, jak firmowego. Pieniądze zaczną przypływać i odpływać, ani się obejrzycie, a na koncie zrobi się pusto. Zamiast się tym przejmować, zaplanujcie wydatki rezygnując z tego, co nie jest wam potrzebne. Czy naprawdę musicie kupić kolejną książkę, jeśli półki uginają się od tych, których nie macie czasu przeczytać? Ciuchów w szafie też jest wystarczającą ilość, i tak chodzicie w kilku ulubionych. Problemy przyjaciół zaczną wam spędzać sen z powiek – najwyższy czas nauczyć się asertywności i więcej czasu poświęcać własnym sprawom. Uważajcie na słowa, zbyt szybko wypowiedziane mogą ranić, trudno je potem cofnąć.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 19 – 25 czerwca 2017

Poniedziałek i wtorek spędzicie wśród przyjaciół, czekają was również zaskakujące wiadomości, przyjemność sprawi towarzystwo dzieci oraz ich sukcesy. Od środy trzeba będzie zająć się wspólnymi finansami, okaże się, że budżet wymaga poprawek, z końcem tygodnia zakończycie pewien etap, być może spłacicie kredyt lub sięgnięcie po nowy. Zabierzecie się za porządki, to znakomita okazja, aby uporządkować sprawy, które od dawna czekały na wyjaśnienie. Kwadratura Marsa w Raku do Jowisza w Wadze sprawi, że zaczniecie bardziej asertywnie odnosić się do przyjaciół, nie musicie spełniać wszystkich oczekiwań, nie pozwólcie zepsuć sobie nastroju.