Archiwa kategorii: Strzelec – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 22 – 28 lipca 2019

Kiedy we wtorek Słońce przesunie się do znaku Lwa, wszystkie drzwi do tej pory zamknięte zaczną się przed wami otwierać. Horoskop radzi, aby nie zostawiać spraw samym sobie, ale działać, jeśli chcecie osiągnąć ważny cel. Aktywność wzmocni trygon Marsa w Lwie do Jowisza w waszym znaku, to także aspekt sprzyjający nauce i podróżom zagranicznym, jest to więc czas korzystny zarówno dla osób zdobywać wiedzę, jak i urlopowiczów spragnionych zwiedzania. Koniunkcja Merkurego z Wenus w Raku zachęci do inwestycji w sztukę, pieniądze od innych ludzi zaczną napływać wartkim strumieniem, jest to więc również czas korzystny dla Strzelców działających w usługach.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 15 – 21 lipca 2019

W sprawach finansowych dojdzie do impasu, co rozbudzi emocje i wpłynie na was frustrująco, szczególnie kiedy we wtorek dojdzie do pełni oraz zaćmienia Księżyca w znaku Koziorożca. Kołderka wyda wam się zdecydowanie za krótka jak na potrzeby, którym trzeba sprostać. Horoskop radzi powstrzymać się od niepotrzebnych emocji i nierozważnych działań, ponieważ druga połowa tygodnia okaże się znacznie korzystniejsza za sprawą najpierw trygonu Wenus do Neptuna, a następnie opozycji, jaką utworzy ta planeta z Plutonem, pojawi się możliwość dodatkowego zarobku lub zainwestujecie w przedsięwzięcie o charakterze twórczym, które przyniesie profity w przyszłości. W niedzielę dojdzie do ścisłej koniunkcji Merkurego retro ze Słońcem w znaku Raka, ktoś znaczący zwróci na was uwagę, co wiązać się będzie ze zwiększeniem waszych wpływów.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 8 – 14 lipca 2019

W poniedziałek Mars w życzliwym znaku Lwa utworzy koniunkcję z Merkurym, który właśnie zmieni bieg na wsteczny, pojawią się więc zaległe dokumenty, które natychmiast trzeba puścić w obieg. Kwadratura Marsa do Urana zapowiada nagłe i nieprzewidziane problemy zdrowotne własne lub ulubionych zwierząt, trygon Słońca do Neptuna podpowiada jednak, że uda wam się dotrzeć do właściwego terapeuty i zastosować odpowiednie leczenie. W drugiej połowie tygodnia opozycja Słońca najpierw do Saturna, a następnie do Plutona sprawi, że dokuczać wam zaczną problemy natury finansowej, niektóre wydatki okażą się konieczne, ale trzeba będzie odłożyć je na później, banki zaoferują pomoc, rozważcie jednak wszystkie za i przeciw, bo kredyt wzięty w tym tygodniu trudno będzie spłacić.
Green Witch. Zostań naturalną czarownicą!

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 1 – 7 lipca 2019

Na początku tygodnia pojawi się finansowy kryzys, zaćmienie Słońca w Raku przypomni o niezapłaconych rachunkach i oczekujących zobowiązaniach. Banki zaczną was kusić pożyczkami, ale powstrzymajcie się od tej decyzji. We wtorek także Mars zmieni znak i wkroczy do znaku Lwa, zapragniecie wybrać się gdzieś w podróż, w końcu są wakacje, a wy uwielbiacie zwiedzać nowe miejsca. Wenus przesuwając się w środę do znaku Raka pozwoli wam skorzystać z dodatkowych środków na koncie lub postanowicie użyć karty debetowej. Pod koniec tygodnia niektóre Strzelce spakują walizkę i w jednej chwili zdecydują się wyjechać chociaż na kilka dni.
Green Witch. Zostań naturalną czarownicą!