Archiwa kategorii: Strzelec – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 9 – 15 grudnia 2019

W poniedziałek Merkury wkroczy do waszego znaku, w którym przebywa już Słońce, wzmacniając mobilność oraz dając szansę na uporządkowanie drobnych spraw, które zwykle umykają waszej uwadze. Czwartkowa pełnia Księżyca w przeciwległym znaku Bliźniąt wzbudzi emocje związane z partnerstwem, umowami oraz kontaktami międzyludzkimi. Wenus w koniunkcji najpierw z Saturnem, a następnie Plutonem w znaku Koziorożca, zapowiada trudności finansowe, które pokonacie korzystając z pożyczki, debetu lub żelaznych rezerw. Jednocześnie trygon Jowisza do Urana stworzy szansę na spektakularną poprawę sytuacji finansowej, pojawi się propozycja pracy lub odzyskacie zainwestowane wcześniej pieniądze.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 2 – 8 grudnia 2019

W poniedziałek Jowisz po 13. miesiącach opuści wasz znak i wkroczy do znaku Koziorożca, tracąc wiele ze swojej godności, jeśli jednak dobrze wykorzystaliście ostatni rok, kolejne 12 miesięcy powinny wam przynieść ustabilizowanie sytuacji finansowej i zawodowej na dosyć równym poziomie. W poniedziałek sekstyl Merkurego do Plutona zapowiada finansowe negocjacje, nie wszystkie okażą się przyjemne. Do czwartku pozostawać będziecie pod wpływem sekstylu Wenus do Marsa, co zaowocuje większymi niż zwykle staraniami o zdobycie dodatkowych pieniędzy. Kwadratura Słońca do Neptuna pod koniec tygodnia ostrzega przed nieszczerością, może też wskazywać na problemy ze służbą zdrowia oraz trudności w zrozumieniu przepisów. Sekstyl Wenus z Neptunem pozwoli zrealizować niewielkie marzenie.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 25 listopada – 1 grudnia 2019

Koniunkcja Wenus z Jowiszem w Strzelcu, przyniesie osobom urodzonym w trzeciej dekadzie (13-21.12) znaku szczęście i pomyślność, wszyscy jednak odczują w mniejszym lub większym stopniu dobrodziejstwo tego aspektu. We wtorek nów Księżyca w waszym znaku zapowiada początek nowego projektu lub etapu życiowego, co powinno zaowocować poprawą finansów. Trygon Wenus w Koziorożcu do Urana w Byku, pod wpływem którego pozostaniecie w drugiej połowie tygodnia, stworzy szansę na rozpoczęcie nowego zajęcia lub ułatwi zdobycie dodatkowych środków – ustabilizowaniu sytuacji finansowej służy również sekstyl Merkurego do Saturna. W czasie weekendu starajcie się nie wydać wszystkich pieniędzy na wyprzedażach.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 18 – 24 listopada 2019

We wtorek Mars zmieni znak i przesunie się do Skorpiona, co nie jest dla was korzystne, ponieważ uaktywnić może ukrytych wrogów, nie powinniście się jednak przejmować, bo w środę Merkury zmieni bieg na prosty, a w piątek do waszego znaku zawita wreszcie długo wyczekiwane Słońce, przynosząc lepsze samopoczucie i wzrost optymizmu. Przed wami miesiąc, w którym pozytywna energia obdarzy was mocą zmiany wszystkiego na lepsze, a w czasie weekendu lub na początku przyszłego tygodnia czeka was pomyślność, symbolizowana przez koniunkcję Wenus z Jowiszem w waszym znaku – największe korzyści z tego układu odniosą osoby urodzone w trzeciej dekadzie znaku (13.12 – 21.12). Niektóre Strzelce w sobotę lub w niedzielę doświadczą nieoczekiwanych problemów zdrowotnych. Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 11 – 17 listopada 2019

Wenus i Jowisz w waszym znaku nadal was wspierają i obdarzają dobrym samopoczuciem, jednak pełnia Księżyca w Byku, do której dojdzie we wtorek, wywoła emocje związane ze zdrowiem lub funkcjonowaniem służby zdrowia i aptek. Sekstyl Słońca do Plutona, pod wpływem którego pozostaniecie od wtorku do czwartku, skłoni do spłaty zobowiązań, pozwoli też zawalczyć o pieniądze, które się wam należą. Aspekty Merkurego do Saturna i Neptuna zachęcają do rozważnego gospodarowania pieniędzmi, szczególnie że kwadratura Wenus w waszym znaku do Neptuna w Rybach może pozbawić was uważności i skusicie się na przedmioty, które nie są wam potrzebne lub przepłacicie za coś niewartego swej ceny.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 4 – 10 listopada 2019

Wenus w waszym znaku wpłynie na lepsze samopoczucie, doda uroku i seksapilu, poprawi finanse oraz nastrój, który ostatnio nie był najlepszy. Na początku tygodnia Mars w kwadraturze do Plutona zmusi do spłaty zaległych zobowiązań, zaciągnięcia pożyczki lub skorzystania z karty kredytowej, nie martwcie się jednak, bo to niezbyt przyjemne, ale przejściowe trudności. W drugiej połowie tygodnia Słońce w korzystnych aspektach do Saturna i Neptuna pozwoli uporządkować finanse, możliwe jest uzyskanie niezbyt wielkiego, ale za to stałego dochodu, co poprawi sytuację na dłuższy czas. W czasie weekendu starajcie się robić to, co sprawia wam największą przyjemność, nie poddawajcie się stresom, znajdźcie czas na bliższy kontakt z dziećmi i z bliskimi.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 28 października – 3 listopada 2019

Na początku tygodnia liczcie się z finansowymi problemami, do czego przyczyni się kwadratura Marsa do Saturna, nie wszystkie potrzeby uda się zaspokoić, a dodatkowo ktoś niespodziewanie upomni się o zwrot długów. To sytuacja przejściowa, więc się nie martwcie, już w piątek do waszego znaku zawita Wenus, co poprawi wasze finanse i ogólnie nastrój. Poniedziałkowy nów Księżyca w znaku Skorpiona w opozycji do Urana w Byku skłoni was do rozpoczęcia nowej diety lub prozdrowotnego trybu życia. W środę koniunkcja Wenus z Merkurym w znaku Skorpiona sprzyja zwierzeniom, nie powierzajcie swoich tajemnic nieodpowiednim osobom. Od czwartku Merkury zacznie poruszać się biegiem wstecznym, unikajcie więc rozpoczynania nowych projektów. Poświąteczny weekend zapowiada się spokojnie.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 21 – 27 października 2019

W poniedziałek i wtorek aspekty Wenus do Neptuna i Saturna skłonią do uruchomienia rezerw finansowych, niektóre Strzelce jednak mogą liczyć na szczęśliwe zbiegi okoliczności, pomoc i wsparcie z najmniej spodziewanej strony. W środę Słońce wkroczy do znaku Skorpiona rozpoczynając miesiąc, w którym zwykle odczuwacie gorszy nastrój i osłabienie energetyczne. Sekstyl Wenus do Plutona, pod wpływem którego pozostaniecie w końcówce tygodnia, wzbudzi w was emocje związane z sytuacją finansową, dodatkowo może się okazać, że ktoś nagle zwróci się o zwrot pożyczki lub w inny sposób zażąda zadośćuczynienia – wskazuje na to kwadratura Marsa do Saturna. Zachowajcie spokój i zaufajcie swojej szczęśliwej gwieździe oraz Jowiszowi, który was prowadzi.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku