Archiwa kategorii: Strzelec – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 26 października – 1 listopada 2020

Kiedy Słońce przebywa w znaku Skorpiona, tak jak obecnie, Strzelce zwykle czują się, jakby zeszło z nich całe powietrze. Ten spadek energetyczny może potrwać do 22 listopada lub nawet do dnia urodzin, dlatego dbajcie o siebie szczególnie mocno, bo osłabiony organizm jest bardziej podatny na ataki bakterii i wirusów. W środę do przyjaznego znaku Wagi wkroczy Wenus oraz ponownie zawita Merkury ruchem wstecznym, zaczniecie odbierać dowody przyjaźni nawet od zupełnie obcych osób, powrócą dawni znajomi i przyjaciele. Bardzo energetycznie zapowiada się weekend, kiedy dojdzie do pełni Księżyca w Byku, w dodatku w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem – można powiedzieć, że będzie to taka super pełnia, generująca jeszcze więcej emocji niż zwykle, możliwe że dotyczyć one będą spraw zdrowotnych lub sytuacji w ochronie zdrowia. Kwadratura Merkurego do Saturna skłoni do dyscypliny finansowej.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 19 – 25 października 2020

W poniedziałek i wtorek Księżyc w waszym znaku pozwoli skupić się na waszych własnych sprawach, poprawi humor i napełni optymizmem. Pozytywne nastawienie bardzo się przyda, ponieważ początek tygodnia upłynie w atmosferze napięć, ze względu na kwadraturę Słońca z Saturnem oraz Marsa z Jowiszem. Na koncie mogą pojawić się chwilowo pustki, więc zaczniecie aktywnie zabiegać o zwrot należnych wam pieniędzy lub rozglądać się za dodatkowym zarobkiem – na szczęście trygon Wenus do Jowisza pomoże rozwiązać problemy i zapewni niezbędne środki.  Opozycja Merkurego do Urana przyniesie zaskakujące informacje na temat sytuacji zdrowotnej, zarówno własnej, jak i epidemiologicznej. Niektóre wiadomości, utrzymywane do tej pory w tajemnicy, ujrzą światło dzienne, ale Merkury się cofa, bierzcie więc pod uwagę pomyłki w ocenie sytuacji. W piątek Słońce zmieni znak i wkroczy do Skorpiona, rozpoczynając miesiąc, w którym zwykle obniża się wasz potencjał energetyczny.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 12 – 18 października 2020

W poniedziałek pojawi się jakaś propozycja dodatkowej pracy, ale istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie dojdzie do skutku. Napięte aspekty Słońca, Marsa oraz planet przebywających w Koziorożcu wpłyną na stan finansów i wymuszą ograniczenia. Nagle pojawią się jakieś zaległe rachunki lub niespodziewane wydatki i pieniądze, które chcielibyście zatrzymać, zostaną wam odebrane – nie powinniście jednak się tym przejmować, ponieważ Jowisz tworzy sekstyl z Neptunem, co powinno zadziałać ochronnie i sprawić, że z każdej trudności wyjdziecie zwycięsko. W środę Merkury w Skorpionie zmieni bieg na wsteczny, pewne ustalenia ulegną więc zmianie bez waszej wiedzy i możliwości reakcji. W piątek dojdzie do nowiu Księżyca w znaku Wagi, możecie zawrzeć znajomość, która ma szansę przemienić się w przyjaźń.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy