Archiwa kategorii: Strzelec – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 29 czerwca – 5 lipca 2020

Jowisz, władca waszego znaku, przez cały tydzień znajdzie się w ścisłej koniunkcji z potężnym Plutonem, co wzmocni wasze finanse oraz wpłynie w istotny sposób na sytuację zawodową. Wenus w przeciwległym znaku Bliźniąt powróciła już do biegu prostego, możecie się więc spodziewać dowodów uznania i miłości ze strony partnerów zarówno osobistych, jak i biznesowych. Mars w przyjaznym znaku Barana zachęci do rozwoju zainteresowań, rozbudzi potrzebę kontaktu z dziećmi, chociaż mogą one przybrać intensywny charakter – zamiast się kłócić, lepiej się bawić lub stworzyć coś wspólnie. W czasie weekendu pilnujcie finansów i zrezygnujcie z większych zakupów.
Moja i Twoja astrologia

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 22 – 28 czerwca 2020

Słońce i retrogradujacy Merkury w znaku Raka skupią waszą uwagę na pozyskiwaniu funduszy z rozmaitych urzędów i stowarzyszeń, niestety, w niektórych przypadkach zajdzie konieczność spłaty długów lub zobowiązań. Szczególnie poniedziałek może okazać się niestabilny emocjonalnie, zachowajcie spokój i skupcie się na teraźniejszości. W czwartek Wenus w przeciwległym znaku Bliźniąt zmieni bieg na prosty i zacznie poruszać się we właściwym kierunku, co wpłynie pozytywnie na kontakty międzyludzkie, które staną się bardziej serdeczne. Wolne Strzelce mają szansę zdobyć czyjeś uczucie lub odzyskać miłość. W niedzielę Mars zmieni znak i wkroczy do życzliwego Barana, zaczniecie wreszcie z zapałem zajmować się tym, co lubicie najbardziej. Koniunkcja Jowisza z Plutonem pozwoli uzyskać większe pieniądze lub spłacić długi. Zainteresujecie się magiczną stroną rzeczywistości.
Moja i Twoja astrologia

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 15 – 21 czerwca 2020

Słońce jeszcze do soboty przebywa w przeciwległym znaku Bliźniąt, zachęcając do zrozumienia odmiennych motywacji, jakimi kierują się ludzie i skupiając uwagę na każdym rodzaju partnerstwa. W poniedziałek warto zająć się swoim hobby oraz tym, co sprawia przyjemność, wtorek i środa sprzyjają pracy w ogrodzie oraz kontaktom z ulubionymi zwierzętami. Druga połowa tygodnia zapowiada się bardzo energetycznie, ze względu na aspekty Marsa z Jowiszem i Plutonem – zaczniecie dążyć do rozwoju talentów i poprawy sytuacji materialnej. W piątek Merkury w znaku Raka zmieni bieg na wsteczny, w ciągu najbliższych trzech tygodni zrezygnujcie więc z istotnych inwestycji. W nocy z soboty na niedzielę Słońce opuści przeciwległe Bliźnięta i wkroczy do Raka, dojdzie też do zaćmienia Słońca, słuchajcie intuicji i nie pozwólcie się sprowokować do sprzecznych z waszą naturą reakcji.
Moja i Twoja astrologia