Archiwa kategorii: Strzelec – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 12 – 18 listopada 2018

Merkury w waszym znaku tworzy kwadraturę do Neptuna w Rybach, trudno wam będzie więc podjąć jakąkolwiek decyzję, szczególnie w sprawach związanych z medycyną, farmaceutyką, a także szeroko pojętą twórczością. Nie poddawajcie się jednak, starajcie się odnaleźć w chaosie informacyjnym, jaki was ogarnie, to, co dla was najistotniejsze i tego się trzymajcie. Starajcie się nie ulegać manipulacji, zachowajcie własny punkt widzenia, im mniej będziecie mówić, tym dla was lepiej. Od soboty, kiedy Merkury zmieni bieg na wsteczny, nie rozpoczynajcie nowych spraw, zwłaszcza związanych z komunikacją, zakup sprzętu elektronicznego odłóżcie na inny termin. Również w sobotę Wenus wróci do ruchu prostego, relacje międzyludzkie wejdą na właściwe tory, bogatsi o doświadczenia możecie rozpocząć nawiązywanie nowych przyjaźni.
CzaroMarownik 2019

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 5 – 11 listopada 2018

To będzie bardzo ważny dla was tydzień, bo w czwartek zagości w waszym znaku jego władca – planeta Jowisz, co zdarza się raz na 12 lat. Przed wami 13 miesięcy, podczas których możecie liczyć na łaskę i dobroczynny wpływ najbardziej beneficznej z planet. Otwórzcie szeroko oczy i sięgajcie po wszystko, czego pragniecie, bo Jowisz będzie wam sprzyjał w każdej dziedzinie. Również Uran, który we wtorek wycofa się na 4 miesiące do życzliwego Barana, stworzy szansę na sukces, pod warunkiem, że nie przestraszycie się zmian, jakie was czekają – dotyczy to szczególnie Strzelców urodzonych w ostatniej dekadzie znaku. Koniec tygodnia przyniesie udane spotkania z przyjaciółmi, z którymi dawno się nie widzieliście.
CzaroMarownik 2019

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 29 października – 4 listopada 2018

Poniedziałek i wtorek skupicie się na tajemnicach i ukrytych informacjach, które wywołają emocjonalne wzburzenie. Uważajcie na zdrowie, bo może was dopaść nagle nieoczekiwana niedyspozycja. Słońce i Jowisz nadal przebywają w znaku Skorpiona, co nastraja was nostalgicznie i melancholijnie, ale już we wtorek do waszego znaku wkroczy Merkury, skłaniając do wymiany opinii i przekonań – uważajcie tylko, aby nie powiedzieć zbyt wiele, bo możecie zdradzić cudze sekrety. Tego samego dnia Wenus wycofa się do Wagi, powrócą więc relacje i przyjaźnie, którym postanowicie dać jeszcze jedną szansę. Druga połowa tygodnia wiązać się będzie ze spotkaniami z rodziną i znajomymi.
CzaroMarownik 2019

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 22 – 28 października 2018

We wtorek Słońce wkroczy do znaku Skorpiona, rozpoczynając najtrudniejszy dla was miesiąc w roku, kiedy zwykle pozbawieni jesteście energii i optymizmu, tak charakterystycznego dla Strzelców. W tym roku sytuację utrudni pełnia w znaku Byka, do której dojdzie w środę, wydobywając na światło dzienne skrywane tajemnice i emocje. Prawdopodobnie nie da się uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, nie powinniście jednak tracić wiary w ludzi, lecz zrewidować swój wcześniejszy do nich stosunek. Koniec tygodnia może być związany z powrotem dolegliwości, których przyczyną jest nadmierne spożywanie słodkich potraw. W czasie weekendu otrzymacie możliwość ustabilizowania swoich zarobków na stałym poziomie. Dajcie sobie czas na przyswojenie informacji, które zebraliście w ciągu ostatniego tygodnia.
CzaroMarownik 2019

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 15 – 21 października 2018

Wiele się dzieje za waszymi plecami, krążą o was plotki i krzywdzące opinie, niestety, niewiele możecie w tej sytuacji zrobić. Niektóre Strzelce poczują się, jakby stały bezradne na brzegu brudnej sadzawki, patrząc jak inni łowią w niej wielkie leszcze. Zdarzą się jednak w tym tygodniu sytuacje, w których ktoś nie wytrzyma i zrobi użytek z tajnych informacji, jakie posiada, wywlekając na światło dzienne cudze brudy. Nie poddawajcie się negatywnym emocjom, zwłaszcza złości, poczucia krzywdy i gniewu wobec nieetycznego zachowania jednej z osób, która skrycie pod wami „kopie dołki”, zacieśnijcie kontakty z prawdziwymi przyjaciółmi, którzy obecnie potrzebują wsparcia i uwagi z waszej strony.
CzaroMarownik 2019