Archiwa kategorii: Strzelec – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 20 – 26 maja 2019

Kiedy we wtorek Słońce wraz z Merkurym zmienią znak i wkroczą do przeciwległych Bliźniąt, swoją uwagę skierujecie na związki i ważne dla was relacje. Staniecie się dużo bardziej towarzyscy, gotowi nawiązać nowe znajomości, które dostarczą informacji istotnych dla waszego rozwoju intelektualnego oraz emocjonalnego. W drugiej połowie tygodnia Mars w sekstylu do Urana skłoni do zmiany podejścia do własnego zdrowia, zaczniecie eksperymentować z innymi metodami uzdrawiania niż tradycyjne, co przyniesie wymierne efekty. Dokonacie również rewolucji w kontaktach ze współpracownikami oraz osobami wam podległymi, stawiając na asertywność i jasne wyrażanie potrzeb.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 13 – 19 maja 2019

Poniedziałek i wtorek miną w nastroju towarzyskim, sekstyl Wenus do Marsa pobudzi uczucia, wolne Strzelce urodzone w ostatniej dekadzie znaku (13.12 – 21.12) doświadczą miłosnych uniesień. W środę Wenus zmieni znak i wkroczy do znaku Byka, natomiast następnego dnia Mars opuści przeciwległy znak Bliźniąt, przestaniecie się więc złościć i doświadczać ataków ze strony partnerów. W drugiej połowie tygodnia działania skierujecie na sprawy zabezpieczenia finansowego. Koniunkcja Wenus z Uranem oraz pełnia w znaku Skorpiona, pod wpływem której pozostaniecie w piątek i sobotę, wywoła emocje związane ze stanem zdrowia, pojawią się uczucia powodujące rozstrój nerwowy, uważajcie na to, co spożywacie, bo żołądek i jelita mogą zareagować zaburzeniami trawiennymi.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 6 – 12 maja 2019

W poniedziałek Merkury wkroczy do znaku Byka, a w następnych dniach utworzy koniunkcję z nieprzewidywalnym Uranem, co wywoła stres w sprawach związanych z ochroną zdrowia. Na początku tygodnia opozycja Marsa w Bliźniętach do Jowisza w waszym znaku sprawi, że wszystko wokół przyspieszy, każdy czegoś od was będzie oczekiwał, a wy stracicie energię na przekonywanie o swojej racji, także sprawy międzynarodowe, związane z podróżami oraz rozwojem wiedzy wzbudzą w was niepokój i konieczność rozwiązania problemów w przyspieszonym tempie. Kwadratura Wenus do Saturna może wiązać się z finansową stratą, na szczęście pod koniec tygodnia Wenus utworzy trygon z Jowiszem w waszym znaku, odbijecie więc sobie wszystkie niedogodności i zaczniecie korzystać z przyjemności, jakie przyniesie los.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 29 kwietnia – 5 maja 2019

Mars w przeciwległym znaku Bliźniąt może wywołać konflikty oraz niepotrzebną stratę energii na czynności, które nie są tego warte. Unikajcie problemów innych ludzi, skupcie się na własnych potrzebach i metodach ich zaspokojenia. W pierwszej połowie tygodnia kwadratura Merkurego do Saturna wprowadzi ograniczenia finansowe, staniecie się bardziej oszczędni i wymagający w stosunku do rzeczy, które chcielibyście nabyć. Długi weekend natomiast zapowiada się bardzo owocnie, zajmiecie się tym, co sprawia wam przyjemność, powrócicie do dawnego hobby lub odnajdziecie przestrzeń dla nowych zainteresowań, nauka pójdzie wam  gładko, możecie liczyć na dobrą pamięć i umiejętność zapamiętania najbardziej skomplikowanych zagadnień. Czas sprzyja również nawiązywaniu więzi z najmłodszymi, warto zrobić coś wspólnie lub wybrać się razem w podróż.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 22 -28 kwietnia 2019 roku

Mars w przeciwległym znaku Bliźniąt skłoni was do konfrontacji w ważnych dla was sprawach, staniecie się asertywni i przebojowi, gotowi odeprzeć każdy rodzaj ataku. W pierwszej połowie tygodnia czekają was drobne niedogodności zdrowotne, które równie nagle jak się pokażą, tak szybko znikną, mogą wywołać jednak dyskomfort i stres, z którym trzeba będzie sobie poradzić. Koniunkcja Słońca z Uranem wprowadzi zamęt w stosunki z podwładnymi oraz współpracownikami, zaskoczyć was mogą też problemy ulubionych zwierzaków. Pod koniec tygodnia trzeba będzie stawić czoło osobom dysfunkcyjnym zarówno w pracy, jak i w domu. Dbajcie o zdrowie i starajcie się wprowadzić więcej komfortu do codzienności, każdy rodzaj medytacji okaże się skuteczny.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 15 – 21 kwietnia 2019 roku

Trygon Słońca w Baranie z Jowiszem w waszym znaku, pod wpływem którego pozostaniecie na początku tygodnia, obdarzy was pozytywnym nastawieniem do wszystkiego, wpłynie też na znaczną poprawę stosunków z dziećmi i partnerami, przyniesie szczęście w każdej sprawie, za jaką się weźmiecie. W środę do przyjaznego znaku Barana wkroczy Merkury, co sprzyja aktywności intelektualnej, warto w czwartek i piątek negocjować, podpisywać umowy, dogadywać się w ważnych sprawach, uważajcie jednak, bo Mars w przeciwległych Bliźniętach okaże się atakujący, a pełnia Księżyca w Wadze podkręci emocje. W sobotę Słońce opuści przyjaznego Barana i wkroczy do znaku Byka, tworząc koniunkcję z Uranem – w czasie Świąt Wielkiej Nocy i zaraz po nich spodziewajcie się wielkich zmian, szczególnie w dziedzinie zdrowia, diety oraz warunków pracy.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku