Archiwa kategorii: Strzelec – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 19 – 25 lutego 2018 roku

Mars w kwadraturze do Wenus i Neptuna szczególnie intensywnie zadziała na Strzelce urodzone w drugiej dekadzie znaku, możecie spodziewać się w tym tygodniu niedomagań własnych lub domowników, walka z wirusami okaże się nierówna, zamiast więc tracić energię, zdecydujcie się zwolnić tempo życia i zadbać o zdrowie. Pozostałe Strzelce czeka duchowa przemiana i kontakt ze sztuką na wysokim poziomie, przyjemność sprawi wam lektura ciekawych książek oraz oglądanie interesujących filmów. Najlepiej poczujecie się we własnym domu, zapragniecie ciszy oraz izolacji, aby przemyśleć sprawy wymagające zastanowienia. Podejmowanie ważnych decyzji odłóżcie jednak na inny termin, teraz bowiem Merkury ma bardzo słabą pozycję przebywając w znaku Ryb, możecie więc popełnić bardzo wiele błędów.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 12 – 18 lutego 2018 roku

Od poniedziałku do środy możecie startować w konkursach, macie bowiem duże szanse na wygraną. Osoby urodzone w ostatniej dekadzie znaku zdobędą dobry kontakt z dziećmi, uda wam się też rozwinąć niecodzienne zainteresowania, wpadniecie na szereg znakomitych pomysłów.

Mars w waszym znaku skłoni do walki o sprawy, które okażą się niewarte energii, jaką w nie wkładacie. Zastanówcie się, czy rzeczywiście jest o co kruszyć kopie. W czwartek i piątek uważajcie na informacje, jakie przekazujecie, bo możecie niechcący zdradzić cudze tajemnice – zaćmienie Słońca w znaku Wodnika pozbawi was dystansu i obiektywizmu w ocenie sytuacji. Uważajcie również w tych dniach na drogach, trzymajcie się przepisów, a w razie kontroli drogowej nie próbujcie przekonywać władzy, że się myli, bo źle na tym wyjdziecie. W niedzielę, kiedy Słońce oraz Merkury wkroczą do znaku Ryb, zapragniecie więcej czasu spędzać w ciszy i odosobnieniu.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 5 – 11 lutego 2018 roku

Wasze życie towarzyskie znacznie się ożywi, wykorzystacie każdą okazję, aby się zabawić i skorzystać z ostatniego tygodnia karnawału. Wolne Strzelce całkiem nagle ulegną czarowi nowo poznanej osoby, szykuje się emocjonujący, aczkolwiek przemijający, romans, niczego jednak nie będziecie żałować. To również dobry moment na rozwój przyjaźni, warto poświęcić czas i uwagę osobom, na które będziecie mogli liczyć w trudnej chwili. Tydzień sprzyja każdej twórczości, szczególnie literackiej, również zdobywanie wiedzy przyniesie wymierne korzyści. Kontakty z rodzeństwem i sąsiadami mają szansę ułożyć się lepiej, niż kiedykolwiek. W niedzielę, kiedy Wenus zmieni znak i wkroczy do znaku Ryb, najlepiej poczujecie się we własnym domu.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 29 stycznia – 4 lutego 2018 roku

Sekstyl Jowisza do Plutona sprzyja regeneracji oraz wszelkim śmiałym i odważnym działaniom, których efekty będą widoczne po latach. Mars, Jowisz i Pluton wspierają się wzajemnie, promując działania oparte na zaufaniu w przyszłość, pozwalają szukać finansowania pomysłów innowacyjnych, związanych z pogłębianiem nauki, podnoszeniem poziomu życia, nawiązywaniem międzynarodowych kontaktów, rozwijaniem wiedzy psychologicznej. To znakomity czas na rozpoczęcie każdego rodzaju terapii. Zaćmienie Księżyca w znaku Lwa, pod wpływem którego pozostaniecie w połowie tygodnia, utrudni komunikację oraz przepływ informacji, co wywoła zupełnie niepotrzebne emocje. W środę unikajcie zawierania znajomości przez internet i starajcie się nie dokonywać korekt w komputerze. Weekend sprzyja krótkim podróżom i nawiązywaniu kontaktów z rodzeństwem oraz sąsiadami.