Archiwa kategorii: Strzelec – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 16 – 22 lipca 2018

Sprawy finansowe absorbować was mogą jeszcze do końca tygodnia, dopóki Słońce przebywa w znaku Raka, jednak możecie być spokojni, bo sekstyl Wenus do Jowisza zapowiada jakąś ekstra premię czy inny dodatkowy dochód oraz korzystny rozwój kariery. Bez względu na to, czy przebywać będziecie na urlopie, czy w pracy, wasze starania zostaną docenione. Zachowajcie szczególną ostrożność w podróży, bowiem koniunkcja Marsa do Południowego Węzła Księżycowego nie sprzyja żadnej formie pośpiechu, zwolnijcie tempo w każdej sprawie, uważajcie na słowa oraz ton, w jakim je wypowiadacie, aby niepotrzebnie nie zranić czyichś uczuć. W drodze zdejmijcie nogę z gazu i przestrzegajcie przepisów.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 9 – 15 lipca 2018

Od wtorku Jowisz, władca waszego znaku, zacznie poruszać się we właściwym kierunku, obudzi się w was energia i z wieloma sprawami ruszycie do przodu. Również we wtorek Wenus zmieni znak i utworzy szereg istotnych konfiguracji, stwarzając szansę zarobienia dodatkowych pieniędzy lub ustabilizowania sytuacji finansowej. Opozycja Słońca w Raku do Plutona w Koziorożcu zapowiada konieczność wzmocnienia swojej pozycji, niektóre osoby sięgną po kredyt, inne zmuszone zostaną do przemian w zakresie zarządzania powierzonymi sobie pieniędzmi. Nie rezygnujcie z marzeń i miejcie zaufanie do losu, bo dzisiejsze ograniczenia przyniosą pozytywną zmianę w przyszłości. Nów oraz zaćmienie Słońca w Raku przyniosą pod koniec tygodnia nowe zobowiązania finansowe.
Odkryj magię kart Tarota

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 2 – 8 lipca 2018

Tydzień sprzyja odpoczynkowi oraz zajmowaniu się własnym rozwojem, co zapowiada układ planet, tworzących konfigurację złożoną ze Słońca, Jowisza i Neptuna. Korzystna w tym tygodniu okaże się każda działalność o charakterze twórczym, szczególnie jeśli zajmujecie się nią w ukryciu, dla własnej przyjemności. Jedynie dla podróży oraz wszelkiej komunikacji nie jest dobry moment, ze względu na opozycję Merkurego do Marsa – największym wrogiem okaże się pośpiech, więc starajcie się zwolnić tempo i wszystko robić wolniej. Szczególną uwagę zwróćcie na swoje słowa, powstrzymajcie się od nieprzyjemnych wypowiedzi, nawet jeśli poczujecie się zaatakowani, bo konflikt nie jest wam do niczego potrzebny.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 25 czerwca – 1 lipca 2018

Czeka was w tym tygodniu konieczność ograniczenia wydatków i wytłumaczenia się z ewentualnych zaniedbań w tej dziedzinie. Zabraknie środków na wszystkie potrzeby, ale nie przejmujcie się, po prostu przeczekajcie trudniejszy czas, nauczcie się trudnej sztuki oszczędzania, zrezygnujcie z tego, co tak naprawdę nie jest wam do niczego potrzebne. Szczególnie pełnia Księżyca w znaku Koziorożca w koniunkcji z Saturnem, do której dojdzie w czwartek, da się wam we znaki, nie liczcie na dobrą wolę urzędników, okażą się surowi i wymagający. Niektóre Strzelce odczują dolegliwości kręgosłupa, co na jakiś czas ograniczy waszą aktywność. W czasie weekendu otrzymacie wiadomości, które podniosą wam ciśnienie, ale w gruncie rzeczy okażą się pozytywne.
Odkryj magię kart Tarota

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 18 – 24 czerwca 2018

Słońce w przeciwstawnym znaku Bliźniąt do czwartku działać będzie na was stymulująco, zajmować się będziecie nadal problemami innych ludzi, może zabraknąć czasu na własne potrzeby. Wolne Strzelce zapragną przeżyć ekscytującą przygodę, osoby w związkach zaczną mieć tendencję do szukania dziury w całym; aby uniknąć sporów, zaproście kochaną osobę na romantyczną kolację, przygotujcie coś pysznego, a nagromadzoną energię wyładujcie w sypialni. Strzelce zainteresowane sportem zapragną zdobywać szczyty, siły wam nie zabraknie, więc do dzieła. Wielki trygon, złożony z Merkurego, Jowisza i Neptuna sprzyja realizacji marzeń, pomoże wam sprostać wyzwaniom intelektualnym. Od czwartku Słońce w Raku w sekstylu do Urana w Byku pozwoli wam uporać się z problemami finansowymi.