Archiwa kategorii: Strzelec – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 6 – 12 kwietnia 2020

Pozostańcie uważni wobec okazji pojawiających się na horyzoncie, bo obecna koniunkcja Jowisza z Plutonem w znaku Koziorożca może przynieść wam w tym tygodniu początek przemian, które doprowadzą pod koniec roku do transformacji źródeł waszego dochodu – pod warunkiem, że pozostaniecie otwarci na całkowitą przemianę wartości. Pełnia Księżyca w znaku Wagi, pod wpływem której pozostaniecie od wtorku do czwartku, otworzy wam oczy i uruchomi kreatywność w dowolnej twórczej dziedzinie i wywoła emocje dotyczące związków miłości oraz relacji z dziećmi. Towarzysząca pełni kwadratura Marsa do Urana może wpłynąć na zdrowie, dbajcie więc o siebie nie tylko w kontekście koronawirusa. Pomocna w budowaniu relacji okaże się Wenus, tranzytująca przeciwległy znak Bliźniąt. W sobotę do przyjaznego znaku Barana wkroczy Merkury, przyspieszając reakcje i przywracając wam umiejętność podejmowania decyzji.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 30 marca – 5 kwietnia 2020

W poniedziałek Mars zmieni znak i wkroczy do Wodnika, pieniądze przestaną przeciekać wam przez palce, natomiast energię skierujecie na kontakt z ludźmi za pośrednictwem internetu. W środę Mars utworzy koniunkcję z Saturnem, wasze działania oraz inicjatywa napotka na opór, głową muru nie przebijecie, więc należy odpuścić, nie powinno to was jednak zniechęcić, warto odłożyć realizację pomysłów na później. Przez cały tydzień Jowisz, władca waszego znaku, tworzyć będzie koniunkcję z Plutonem w Koziorożcu, możecie więc odczuwać presję i konieczność zmiany podstawowych wartości, jakimi kierowaliście się do tej pory, jest to również właściwy moment, aby zawalczyć o pieniądze lub dofinansowanie działalności. W piątek Wenus wkroczy do przeciwległego znaku Bliźniąt, spodziewajcie się wyrazów uznania i sympatii ze strony partnerów zarówno życiowych, jak i biznesowych.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 23 – 29 marca 2020

Nów Księżyca w znaku Barana, do którego dojdzie we wtorek, wyznaczy początek nowego hobby lub zaczniecie rozwijać swoje zainteresowania w bardziej kreatywny sposób. Korzystne aspekty Wenus z Neptunem, Jowiszem i Plutonem zapowiadają propozycję nowej pracy, która przyniesie w przyszłości znaczne dochody. Nie przejmujcie się tym, że siedzicie w domu, a wydatki pojawiają się jeden za drugim, znajdziecie sposób na poprawę sytuacji materialnej, nawet jeśli obecnie nie wygląda to najlepiej. Saturn opuścił znak Koziorożca, a trygon Wenus do Jowisza powinien zasilić konto, sytuacja więc wygląda lepiej, niż wam się do tej pory wydawało.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 16 – 22 marca 2020

Słońce w znaku Ryb przynajmniej do piątku zatrzyma was w domu i słusznie, bo nie należy lekceważyć zagrożenia związanego z rozwijającą się epidemią. Sekstyl Słońca do Saturna sprawi, że ograniczenie okaże się dla was korzystne i łatwiejsze do zaakceptowania, niż wam się wydawało. W piątek Słońce opuści znak Ryb i wkroczy do życzliwego Barana, uwagę skupicie na rozwoju zainteresowań, zajmiecie się swoim hobby, zaczniecie rozwijać kreatywność. Pod koniec tygodnia koniunkcja Marsa z Jowiszem i Plutonem w Koziorożcu wpłynie silnie na finanse, mogą pojawić się nieprzewidziane wydatki lub problemy finansowe, związane z przystosowaniem się do ograniczeń zawodowych. Głowa do góry, w niedzielę Saturn opuści Koziorożca i wkroczy do Wodnika, co na długo powinno poprawić sytuację.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>