Archiwa kategorii: Waga – horoskop miesieczny

Horoskop miesięczny na październik 2020 dla Wagi

Słońce w waszym znaku przebywa do 23 października, co napełni was energią i pomoże lepiej niż innym wykorzystać ten dosyć trudy miesiąc. Już 1 października dojdzie do pełni Księżyca w przeciwległym Baranie, co doprowadzi do emocjonujących kontaktów i różnic zdań w związkach, zwłaszcza że jednocześnie Mars w Baranie ustawi się w kwadraturze z Saturnem w Koziorożcu – obie planety są silne i nieprzejednane, może więc dojść do impasu i trudno będzie uzyskać konsensus, satysfakcjonujący obie strony.

Między 9 a 21 października Słońce utworzy  kwadratury kolejno z Jowiszem, Plutonem i Saturnem, co zapowiada napiętą sytuację w domu a także opóźnienia, trudności i naciski w sprawach zawodowych. Dodatkowo od 11 do 15 października Słońce ustawi się w opozycji do Marsa, będziecie więc zmuszeni się bronić, sami też nie pozostaniecie dłużni, jeśli dojdzie do konfliktu. 16 października nów Księżyca w waszym znaku pozwoli  zmienić coś w sobie i rozpocząć nowy rozdział w związku lub ważnej relacji. 23 października Słońce opuści wasz znak i wkroczy do Skorpiona, uwagę skierujecie na sprawy finansowe. Pełnia Księżyca w Byku, do której dojdzie w ostatnim dniu miesiąca, w koniunkcji z nieprzewidywalnym i rewolucyjnym Uranem, wywróci do góry nogami podejście do zarabiania pieniędzy.

Wenus od 2 do 28 października przebywa w Pannie, co nie jest dla was korzystne, możecie więc czuć się trochę wyobcowani i pozbawieni możliwości działania, jednak między 8 a 12 października trygon Wenus do Urana otworzy dla was możliwość dokonania istotnych zmian w wyglądzie i wizerunku, pomoże też zdobyć środki finansowe, które na razie powinniście zachować w tajemnicy. Szansa na bardziej stabilne i długotrwałe zarobki pojawi się również między 17 a 26 października, kiedy Wenus znajdzie się w korzystnych aspektach z planetami w Koziorożcu. Sprawy miłości odłóżcie jednak na okres po 28 października, kiedy Wenus zawita do waszego znaku, obdarzając was swoimi łaskami, a więc przychylnością otoczenia i pomyślnością finansową.

Mars w przeciwległym znaku Barana da się wam we znaki głównie w pierwszej połowie miesiąca, tworząc napięte aspekty najpierw z Saturnem, następnie z potężny Plutonem – będziecie zmuszeni stawić czoło naciskom i presji ze strony domowników a także przełożonych w pracy. Zarówno Mars, jak i planety w Koziorożcu są mocne, trzeba więc będzie wykazać się przebiegłością i mądrością według zasady – „nie możesz być lwem, bądź lisem”.

Merkury w Skorpionie do 15 października porusza się biegiem prostym, potem zacznie się cofać i 28 października wkroczy ponownie do waszego znaku, dając szansę na naprawę wcześniej popełnionych błędów. Nerwowo może być między 6 a 9 oraz od 17 do 22 października, kiedy Merkury utworzy opozycję do rewolucyjnego Urana najpierw w ruchu prostym, a potem wstecznym, uważajcie na zakupach, bo może dojść do nieprzewidzianych wydarzeń, pilnujcie portfela i kart kredytowych, po 15 października zrezygnujcie z zakupu urządzeń elektronicznych.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop miesięczny na wrzesień 2020 dla Wagi

Dwie pierwsze dekady września to czas, który powinniście poświęcić sobie, aby naładować wyczerpane akumulatory. Słońce do 22 września przebywa w znaku Panny, co nie jest dla was korzystne. Pełnia Księżyca, do której dojdzie 2 września, pozwoli jasno zobaczyć, czego domaga się ciało, wprowadzić zmiany w sposobie odżywiania a także zacząć stosować nowe prozdrowotne nawyki. Trygon Słońca do Urana wprowadzi rewolucję w dziedzinę zarządzania wspólnymi pieniędzmi, ułatwi też zaciągnięcie kredytu. Od 6 do 18 września Słońce w trygonie do Jowisza, Plutona i Saturna sprzyja remontom oraz transakcjom, związanym z zakupem nieruchomości. Opozycja Słońca do Neptuna spowoduje w okolicach 11 września niejasności w relacjach ze służbą zdrowia. 22 września Słońce wreszcie wkroczy do waszego znaku i odzyskacie entuzjazm, optymizm i chęć do działania.

Wenus w Raku do 6 września znajduje się w niewygodnej pozycji, tworząc opozycję z ograniczającym Saturnem i kwadraturę z zapalczywym Marsem, co może spowodować konflikty z partnerami zarówno osobistymi, jak i biznesowymi. Jednak sekstyl Wenus z Merkurym pozwoli wyciągnąć odpowiednia wnioski z wydarzeń i zapanować nad wzburzeniem. 6 września Wenus wkroczy do życzliwego znaku Lwa, zachęcając do rozwoju przyjaźni, zachęci też do zabawy i ogólnie wpłynie na poprawę samopoczucia. Jedynie między 13 a 17 września kwadratura Wenus do Urana sprawi, że zapragniecie się uwolnić ze związku, który was ograniczał.

Merkury w znaku Panny przebywa do 5 września i jest to czas dany wam na zebranie istotnych dla waszego rozwoju informacji. Dobroczynne aspekty Merkurego z Wenus oraz z planetami w Koziorożcu, wpłyną na poprawę komunikacji z domownikami i ułatwią wzajemne zrozumienie. 5 września Merkury wkroczy do waszego znaku i będziecie mogli zrobić użytek z tajemnic, jakimi dysponujecie, starajcie się jednak nie zawieźć zaufania, jakim obdarzyli was inni, szczególnie miedzy 10 a 25 września, gdy Merkury w waszym znaku utworzy napięte aspekty z planetami w Koziorożcu. Trudno wam będzie powstrzymać się od zjadliwych uwag między 23 a 25 września, kiedy Merkury utworzy opozycję do przebywającego w przeciwległym znaku Marsa. 27 września Merkury opuści wasz znak i wkroczy do Skorpiona, kierując myślenie na kwestię poprawy finansów.

Mars w przeciwległym Baranie do 10 września porusza się prosto, ale potem zacznie się cofać, powrócą więc konflikty, które uznaliście za minione. Szczególną ostrożność zachowajcie pod koniec miesiąca, kiedy Mars ponownie utworzy kwadraturę z Saturnem, tak jak w ostatnim tygodniu sierpnia.
Cała prawda o znakach zodiaku w zasięgu Twojej ręki! Sprawdź >>

Horoskop miesięczny na sierpień 2020 dla Wagi

Słońce w życzliwym znaku Lwa do 22 sierpnia rozpali w was potrzebę dobrej zabawy, chęć przebywania w licznym towarzystwie, w otoczeniu przyjaciół oraz osób, które podzielają wasze zainteresowania. Od 1 do 5 sierpnia kwadratura Słońca do Urana pozwoli znaleźć się w odpowiednim miejscu i właściwym czasie, aby przeżyć ekscytującą przygodę, unikajcie jednak w tych dniach załatwiania ważnych spraw zawodowych, zwłaszcza, że 3 sierpnia pełnia Księżyca w Wodniku w połączeniu z ograniczającym wpływem Saturna na Merkurego nie sprzyja komunikacji. Między 15 a 18 sierpnia, kiedy Słońce utworzy trygon z Marsem w przeciwległym Baranie, poznacie osobę mającą znaczący wpływ na waszą przyszłość, szczególnie 17 sierpnia może obfitować w wydarzenia i elektryzujące wiadomości, kiedy do układu dołączy Merkury w ścisłej koniunkcji ze Słońcem. 22 sierpnia Słońce opuści przyjaznego Lwa i wkroczy do Panny rozpoczynając miesiąc, w którym zwykle dysponujecie mniejszym zasobem energetycznym, warto więc w ostatnim tygodniu sierpnia skorzystać z urlopu i wybrać się chociaż na kilka dni nad wodę, lub po prostu odpocząć w kontakcie z przyrodą, aby naładować akumulatory.

Wenus w życzliwych Bliźniętach przebywa do 7 sierpnia, aktywizując życie towarzyskie, potem przesunie się do Raka, w którym dobrze się czuje, towarzyszyć wam więc będzie radość życia, nawet jeśli okaże się, że zamiast na odpoczynek trzeba wybrać się do pracy. Między 17 a 19 sierpnia Wenus w sekstylu do Urana zafunduje nieoczekiwane spotkania, wolne Wagi mogą nagle zapłonąć gorącym uczuciem do osoby charyzmatycznej, władczej i pewnej siebie. Wagi w związkach rozpoczną owocną współpracę z kimś oryginalnym i pociągającym, co może wywołać uczucie zazdrości w życiowych partnerach. Między 23 a 30 sierpnia Wenus w trygonie do Neptuna, a następnie w opozycji do Jowisza i Plutona, wywoła namiętny zawrót głowy lub przyczyni się do wzbogacenia duchowego i emocjonalnego w wyniku kontaktu z kulturą. Niektóre marzenia mogą się spełnić, chociaż trzeba będzie za nie zapłacić wysoką cenę.

Mars w przeciwległym znaku znaku Barana zafunduje przez cały miesiąc wiele emocji, szczególnie od 2 do 5 sierpnia, podczas kwadratury z Jowiszem, powodując komplikacje w podróżach w wyniku nadmiernego pośpiechu, a także w dniach 8 – 15 sierpnia, gdy utworzy najpierw koniunkcję z mroczną Lilith, a następnie kwadraturę z potężnym Plutonem – unikajcie miejsc niebezpiecznych i ciemnych, zrezygnujcie z konfrontacji w przypadku konfliktu, a także z umów, które nie dają gwarancji bezpiecznego ich rozwiązania. Również dni między 21 a 27 sierpnia mogą okazać się ograniczające dla waszych pragnień ze względu na kwadraturę Marsa z Saturnem. Natomiast między 15 a 18 sierpnia trygon Słońca i Merkurego z Marsem pomoże zawrzeć przyjaźń, także współpraca organizacyjna okaże się udana, a nów Księżyca w życzliwym znaku Lwa, do którego dojdzie 19 sierpnia, zapowiada początek interesującego przedsięwzięcia.

Merkury w Raku do 5 sierpnia zwróci uwagę na dogadywanie się w sprawach zawodowych, natomiast kiedy wejdzie do Lwa pomoże rozwinąć kontakty towarzyskie. 20 sierpnia Merkury wkroczy do znaku Panny, w którym jest niezwykle silny i między 24 a 29 utworzy kolejno trygon z Uranem i Jowiszem, przynosząc okazję do wzbogacenia się.
Cała prawda o znakach zodiaku w zasięgu Twojej ręki! Sprawdź >>

Horoskop miesięczny na lipiec 2020 dla Wagi

W pierwszych dniach lipca koniunkcja Merkurego ze Słońcem w sekstylu do Urana przyniesie niespodziewaną zawodową okazję, która powróci jak bumerang, ale nie ma gwarancji, że tym razem uda się z niej skorzystać. Słońce w znaku Raka do 22 lipca skieruje uwagę na sprawy kariery, warto więc ten czas wykorzystać na umocnienie swojej zawodowej pozycji. Wenus przez cały miesiąc przebywa w życzliwych Bliźniętach, możecie więc liczyć na miłość i uznanie otoczenia. Mars tranzytuje przeciwległy znak Barana, co powinno was zmotywować do intensywnej współpracy, może jednak czasami doprowadzać do konfliktów w związkach, zarówno osobistych, jak i biznesowych. 3 lipca Saturn wycofa się na kilka miesięcy do Koziorożca, powrócą niektóre nierozwiązane problemy rodzinne, które utrudniają lub opóźniają rozwój kariery.

5 lipca dojdzie do pełni i zaćmienia Księżyca w Koziorożcu, starajcie się zwrócić uwagę na potrzeby osób starszych w rodzinie. Natomiast między 6 a 12 lipca Merkury w kwadraturze do Marsa może doprowadzić do gwałtownej, na szczęście krótkotrwałej kłótni, uważajcie na słowa, które mogą ranić.

12 lipca Merkury w Raku zmieni bieg na prosty, łatwiej więc wam będzie podejmować decyzje. Druga dekada miesiąca przyniesie szereg zawodowych wyzwań, jeśli nie czujecie się na siłach im sprostać weźcie urlop i wybierzcie się wakacje – niestety, niektórym Wagom trudno będzie odpoczywać, bo zabiorą ze sobą zawodowe problemy. 20 lipca nów Księżyca w Raku w opozycji do Saturna zapowiada początek zawodowego projektu wymagającego wysiłku i samozaparcia.

22 lipca Słońce opuści znak Raka i wkroczy do Lwa, zapragniecie zabawy oraz odpoczynku w gronie przyjaciół, do czego nadarzy się wiele okazji w ostatnim tygodniu miesiąca. Powrócą niektóre pomysły z początku miesiąca, ale tym razem łatwiej je będzie zrealizować, staniecie się bardziej mobilni i aktywni, ale równocześnie skłonni do konfliktów, na co wpłyną napięte aspekty Merkurego.
Moja i Twoja astrologia

Horoskop miesięczny na czerwiec 2020 dla Wagi

Do 20 czerwca Słońce, a przez cały miesiąc Wenus, przebywają w przyjaznym znaku Bliźniąt, kierując uwagę na sprawy międzynarodowe oraz potrzebę podnoszenia kwalifikacji. Ponieważ Wenus do 25 czerwca cofa się, z chęcią powrócicie do wcześniej porzuconych zadań. Merkury do 18 czerwca porusza się biegiem prostym w znaku Raka, potem również zmieni bieg na wsteczny, tym bardziej warto nadrobić zaległości lub dokończyć przerwane przez epidemię koronawirusa projekty.

Miesiąc może być energetycznie wymagający, ponieważ czekają nas dwa zaćmienia – najpierw 5 czerwca dojdzie do pełni i zaćmienia Księżyca w Strzelcu, następnie 21 czerwca nów i zaćmienie Słońca w Raku. Pierwsza dekada zapowiada się intrygująco, zwłaszcza dni między 2 a 7 czerwca obfitować będą w znaczące wydarzenia, ponieważ Wenus znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem i w kwadraturze do Marsa tuż przed pełnią – pojawi się namiętność, chęć zdobycia uznania i szansa na wykazanie się umiejętnościami, starajcie się, aby nadmiar emocji nie pokrzyżował wam szyków, gdyż łatwo ktoś może was sprowokować do działań, których sami nie akceptujecie. Między 9 a 13 czerwca natomiast kwadratura Słońca do Neptuna uczyni z was osoby zbyt ufne, a czasem wręcz naiwne, nie dajcie się zmanipulować i mocno stąpajcie po ziemi.

Od 14 do 22 czerwca Mars w koniunkcji z Neptunem oraz w sekstylu do Jowisza i Plutona pozwoli przekroczyć wszelkie ograniczenia i przyciągnie sukces, a nawet bogactwo, pod warunkiem, że wykażecie się pracowitością i zaangażowaniem, uważajcie tylko, aby nie popaść w pracoholizm, bo odbije się to negatywnie na organizmie i zamiast realizować ambitne zadania, spędzicie te dni w łóżku.

20 czerwca późnym wieczorem Słońce wkroczy do Raka, a następnego dnia dojdzie do nowiu, połączonego z zaćmieniem Słońca, tym bardziej trzeba zadbać o zdrowie, zwłaszcza że w pracy dojdzie do zmian na niektórych stanowiskach. Końcówka czerwca przyniesie ważne społeczne wydarzenia w związku z koniunkcją Jowisza z Plutonem, odbije się to na waszej sytuacji zarówno rodzinnej, jak i zawodowej, jednak korzystne aspekty Słońca i Urana pozwolą przystosować się do zmian i znajdziecie wyjście z każdej trudnej sytuacji.
Moja i Twoja astrologia

Horoskop miesięczny na maj 2020 dla Wagi

Słońce w znaku Byka do 20 maja skupi uwagę na zarządzaniu wspólnymi pieniędzmi, zdobywaniu dofinansowania na dalszą działalność lub pozyskaniu wsparcia w ramach tarczy antykryzysowej. Merkury do 11 maja również przebywa w Byku, ułatwiając załatwianie spraw służbowych i wypełniając myśli finansami – nadzieja na poprawę sytuacji pojawi się między 6 a 11 maja, kiedy Merkury utworzy korzystne aspekty z Neptunem, Plutonem i Jowiszem.

Pełnia Księżyca w Skorpionie, do której dojdzie 7 maja, wywoła emocje związane z możliwością uzyskania potrzebnych funduszy, zapali się zielone światło i zdobędziecie to, na czym wam zależy.

Wenus w Bliźniętach pozostanie długo, ponieważ 14 maja zmieni bieg na wsteczny i będzie się cofać do 24 czerwca, natomiast między 1 a 25 maja tworzyć będzie kwadraturę z niepewnym Neptunem (aspekt uściśli się między 3-6 maja oraz 19-22 maja), dla osób ze Słońcem w Wadze może to oznaczać okres niepewności, zagubienia i wycofania, ponieważ Neptun rozmywa granice i trudno się będzie zorientować jaka przyszłość was czeka, będziecie uzależnieni od zewnętrznych okoliczności. Osoby zajmujące się działalnością artystyczną mogą być narażone na zmiany lub zawieszenie działalności, ale po 14 maja nadejdzie czas, aby powrócić do porzuconych projektów i wprowadzić niezbędne poprawki, zanim ponownie w czerwcu ruszą do przodu.

Druga dekada miesiąca okaże się jednak korzystna dla finansów i pojawią się możliwości odzyskania wpływu na sytuację za sprawą korzystnych aspektów Słońca z Jowiszem i Plutonem, przepełni was energia i zapał do działania.

20 maja Słońce wkroczy do życzliwych Bliźniąt, otworzycie się na kontakty międzyludzkie, które przyniosą ustabilizowanie sytuacji zarówno osobistej, jak i zawodowej.

22 maja dojdzie do nowiu Księżyca w Bliźniętach, jednocześnie Wenus w koniunkcji z Merkurym ustawi się w napiętym aspekcie z Neptunem – pojawią się nieporozumienia, która będzie trzeba wyjaśnić, zanim rozpoczniecie nową działalność lub znajomość. Zakochane Wagi przeżyją chwile niepewności, ponieważ rzeczywistość rozminie się z oczekiwaniami, ale niektóre osoby powrócą do wspomnień o minionych związkach i okaże się, że „stara miłość nie rdzewieje”.
Moja i Twoja astrologia

Horoskop miesięczny na kwiecień 2020 dla Wagi

Słońce do 19 kwietnia tranzytuje przeciwległy znak Barana, skupiając uwagę na partnerstwie oraz umowach, zarówno prywatnych, jak i biznesowych. 3 kwietnia Wenus, władczyni waszego znaku, zagości w życzliwych Bliźniętach i utworzy trygon ze stabilizującym Saturnem, ograniczenia więc nie wydadzą wam się obciążające, przynajmniej do 7 kwietnia, skłonią za to do rozwoju kontaktów międzyludzkich za pośrednictwem współczesnych mediów.

Koniunkcja Merkurego z Neptunem w niepewnych Rybach, pod wpływem której pozostaniecie między 2 a 5 kwietnia, nie pozwoli ani na chwilę zapomnieć o rozwoju epidemii, weźcie jednak pod uwagę, że Merkury w tej pozycji jest bardzo słaby, więc otrzymywane wiadomości okażą się niepełne lub nieprawdziwe, a w każdym razie mocno wątpliwe. Między 5 a 10 kwietnia dostaniecie się pod wpływ kwadratury Marsa do Urana, do tego pełnia Księżyca w waszym znaku, do której dojdzie 8 kwietnia, podsyci emocje – nie wszystko pójdzie po waszej myśli i będziecie skłonni zakończyć jakąś relację, przyjaźń lub zależność.

11 kwietnia Merkury opuści znak Ryb i wkroczy do przeciwległego Barana, tworząc od razu sekstyl z Saturnem, co ułatwi wam porozumienie ze starszymi osobami. Święta Wielkanocne miną w niewielkim gronie, w obliczu epidemii koronawirusa. Zaraz po Świętach Słońce utworzy kwadraturę z Jowiszem i Plutonem, co w niektórych przypadkach wznieci konflikty w rodzinie, jednak sekstyle Merkurego do Wenus i Marsa pozwolą dojść do porozumienia i załagodzenia sytuacji.

19 kwietnia Słońce opuści przeciwległy znak Barana i wkroczy do Byka, od razu też utworzy kwadraturę z Saturnem – ograniczenia, zwłaszcza finansowe, wydadzą się wam nie do zniesienia. Nów Księżyca, do którego dojdzie 23 kwietnia w Byku, może zaowocować nowym pomysłem na inwestycję lub zajęciem, które przyniesie w przyszłości dochody. Koniunkcja Słońca z nieprzewidywalnym, ale błyskotliwym Uranem, otworzy was na oryginalne rozwiązania, wskazana jest działalność z wykorzystaniem internetu i nowych technologii porozumiewania się. 27 kwietnia Merkury również wkroczy do Byka i utworzy koniunkcję z Uranem, pomysły same zaczną wam wchodzić do głowy, pod warunkiem, że zapanujecie nad niepokojem i rozbudzonymi nerwami.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Horoskop miesięczny na marzec 2020 dla Wagi

Do 20 marca Słońce przebywa w Rybach, skupiając waszą uwagę na sprawach zdrowia, relacjach z podwładnymi i trosce o „braci mniejszych”, czyli ulubione zwierzęta. Do 5 marca Wenus w Baranie tworzy kwadraturę z Saturnem, co obniży wam nastrój i wpłynie ograniczająco na relacje z kochanymi osobami, na szczęście od 5 marca aż do końca miesiąca Wenus przebywać będzie w znaku Byka, w którym czuje się znakomicie, odzyskacie więc energię i chęć poprawy finansów oraz podniesienia statusu społecznego.

Między 8 a 11 marca czeka was szereg nieprzewidywalnych wydarzeń, które podniosą ciśnienie i wzburzą emocje, ponieważ nowiu Księżyca w znaku Panny, do którego dojdzie 9 marca, towarzyszyć będą silnie energetyczne aspekty Wenus z Uranem oraz Słońca z Neptunem i Jowiszem – sprawy rodzinne związane z sytuacją zdrowotną własną lub osób bliskich nabiorą tempa, okoliczności zmieniać się mogą z minuty na minutę, ale znajdą swoje korzystne zakończenie. Osoby twórcze lub związane z życiem artystycznym otrzymają swoje „5 minut”, nie obędzie się jednak bez wysiłku i konieczności zaakceptowania zmian, które nie zawsze wydają się przyjazne.

10 marca Merkury w Wodniku zmieni bieg na prosty – zanim wkroczy 16 marca do Ryb, macie szansę za wygraną w każdym rodzaju konkurencji. Między 11 a 16 marca Mars w sekstylu do Neptuna i Słońce w sekstylu do Plutona napełnią was energią niezbędną do pokonania wszelkich przeciwności.

20 marca Słońce zmieni znak i wkroczy do przeciwległego znaku Barana, rozpoczynając miesiąc, w którym sprawy parterów zarówno życiowych, jak i biznesowych, okażą się ważniejsze od waszych własnych.

Ostatnia dekada miesiąca przyniesie wiele zmian, z których większość będzie korzystna, pod warunkiem, że zaakceptujecie transformację, szczególnie  w zakresie spraw rodzinnych i zawodowych, jaka czeka was w najbliższym czasie. Wenus, najpierw w sekstylu do Neptuna, a następnie w trygonie do koniunkcji Marsa, Jowisza i Plutona w Koziorożcu, stworzy warunki, aby zabłysnąć na szerokim forum praktycznie w każdej dziedzinie – dacie się poznać jako osoby kompetentne, skuteczne i pełne energii, szczególnie jeśli przyświecać wam będzie szczytny cel. Szczególną uwagę zwróćcie na swoje ciało, bo wymagać będzie uwagi, przyda się każdy rodzaj ruchu, niektórym wagom uda się pokonać własne ograniczenia.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Horoskop miesięczny na luty 2020 dla Wagi

Do 19 lutego Słońce, przebywając w życzliwym znaku Wodnika, zachęci was do rozwoju zainteresowań i pasji, skłoni do skupienia uwagi na sprawach dzieci, a w niektórych przypadkach pozwoli przeżyć miły, niezobowiązujący romans. Do 7 lutego Wenus przebywa w opiekuńczym znaku Ryb, będziecie więc skłonni w tym czasie wszystko poświęcić dla dobra innych, wesprzeć chorych i potrzebujących, rozwinąć empatię i współczucie, natomiast kiedy zmieni znak i wkroczy do Barana, aura wokół was całkowicie się zmieni, postawicie na rozwój miłości i zawalczycie o udane relacje partnerskie. 9 lutego dojdzie do pełni Księżyca w życzliwym Lwie, emocje wzbudzą tematy związane z życiem osobistym oraz społecznym, okaże się że trudno pogodzić udane życie miłosne z zawodowymi wyzwaniami.

16 lutego Mars opuści przyjaznego Strzelca i wkroczy do Koziorożca, aktywizując sferę zarówno rodzinną, jak i zawodową, 18 lutego natomiast Merkury w Rybach zacznie się cofać i pozostanie w biegu wstecznym do 10 marca – niewskazane jest w tym czasie rozpoczynanie nowych spraw, szczególnie związanych ze służbą zdrowia, dobrze jest natomiast wprowadzić poprawki tam, gdzie do tej pory panował chaos.

W drugiej połowie lutego sekstyl Jowisza do Neptuna, uściślający się między 18 a 23 lutego, pozwoli zrealizować artystyczne projekty, wpłynie na poprawę atmosfery w gronie podwładnych i współpracowników, ułatwi kontakt z właściwymi specjalistami w przypadku problemów zdrowotnych.

19 lutego Słońce opuści znak Wodnika i wkroczy do Ryb, jeszcze bardziej podkreślając znaczenie odpowiedniej diety dla poprawy samopoczucia. Uwagę skupicie na stosunkach w pracy, a sekstyl Słońca zarówno z Uranem, jak i z Marsem pozwoli pchnąć karierę do przodu, wykazać się umiejętnościami organizacyjnymi oraz skutecznością w działaniu. Między 20 a 26 lutego, kiedy pozostawać będziecie również pod wpływem kwadratury Wenus z Jowiszem, macie szansę zawrzeć korzystne dla kariery znajomości, uważajcie jednak na wizerunek, jaki stwarzacie, bo nadmierne podkreślanie swojej pozycji lub stanu posiadania nie zostanie dobrze odebrane. W ostatnich dniach miesiąca starajcie się nie ulegać osobie, która stosując manipulację zechce was sobie podporządkować.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Horoskop miesięczny na styczeń 2020 roku dla Wagi

Dopóki Słońce przebywa w znaku Koziorożca, czyli do 20 stycznia, energię skierujecie na budowanie kariery oraz uporządkowanie spraw rodzinnych. Po 3 stycznia, kiedy Mars opuści Skorpiona i wtargnie do Strzelca, natomiast Merkury utworzy koniunkcję z Jowiszem oraz Południowym Węzłem księżycowym, staniecie się bardziej mobilni i skłonni do podróżowania, nie sprawi wam to jednak oczekiwanej przyjemności. Między 5 a 9 stycznia, podczas sekstylu Merkurego i Słońca z Neptunem, ktoś bliski będzie potrzebował waszej opieki. 10 stycznia natomiast dojdzie do pełni wraz z zaćmieniem Księżyca w Raku, sprawy zarówno domowe, jak i zawodowe, mogą się skomplikować i wzbudzą sporo emocji, niektóre Wagi napotkają problemy z matkami, inne z przełożonymi, w każdym razie będziecie mieć tendencję do emocjonalnej emancypacji.

Między 11 a 15 stycznia Słońce, Merkury, Saturn i Pluton utworzą ścisłą koniunkcję w Koziorożcu, zmiany, jakie ta konfiguracja zapowiada w sprawach zawodowych lub rodzinnych, okażą się nieodwracalne, nawet, jeśli początkowo ich nie zauważycie.

Do 13 stycznia Wenus przebywa w życzliwym Wodniku, zachęcając do zabawy, rozwijania zainteresowań, działalności społecznej i kontaktów z dziećmi, natomiast kiedy wkroczy do znaku Ryb i między 14 a 18 stycznia utworzy sekstyl z Uranem, zapragniecie zrobić coś dla siebie, zadbać o zdrowie i urodę, nawiązać nowe przyjaźnie, które jednak mogą nie wytrzymać próby czasu.

20 stycznia Słońce zmieni znak i wkroczy do Wodnika, aura zmieni się na bardziej rozrywkową, dzięki sekstylowi Wenus do Jowisza odzyskacie humor i zaangażujecie się w działalność artystyczną lub społeczną, złapiecie dobry kontakt z dziećmi, chociaż kwadratura Słońca z Uranem, pod wpływem której pozostaniecie między 21 a 25 stycznia, wpłynie na zmiany w przyjaźni.

Ostatni tydzień stycznia okaże się pełen romantyzmu i namiętności, kiedy Mars w Strzelcu zbliży się kwadraturą do Wenus i Neptuna w Rybach, nadmiar emocji oraz oczekiwań może zakończyć się przejściową niedyspozycją zdrowotną.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku