Archiwa kategorii: Waga – horoskop miesieczny

Horoskop miesięczny na lipiec 2020 dla Wagi

W pierwszych dniach lipca koniunkcja Merkurego ze Słońcem w sekstylu do Urana przyniesie niespodziewaną zawodową okazję, która powróci jak bumerang, ale nie ma gwarancji, że tym razem uda się z niej skorzystać. Słońce w znaku Raka do 22 lipca skieruje uwagę na sprawy kariery, warto więc ten czas wykorzystać na umocnienie swojej zawodowej pozycji. Wenus przez cały miesiąc przebywa w życzliwych Bliźniętach, możecie więc liczyć na miłość i uznanie otoczenia. Mars tranzytuje przeciwległy znak Barana, co powinno was zmotywować do intensywnej współpracy, może jednak czasami doprowadzać do konfliktów w związkach, zarówno osobistych, jak i biznesowych. 3 lipca Saturn wycofa się na kilka miesięcy do Koziorożca, powrócą niektóre nierozwiązane problemy rodzinne, które utrudniają lub opóźniają rozwój kariery.

5 lipca dojdzie do pełni i zaćmienia Księżyca w Koziorożcu, starajcie się zwrócić uwagę na potrzeby osób starszych w rodzinie. Natomiast między 6 a 12 lipca Merkury w kwadraturze do Marsa może doprowadzić do gwałtownej, na szczęście krótkotrwałej kłótni, uważajcie na słowa, które mogą ranić.

12 lipca Merkury w Raku zmieni bieg na prosty, łatwiej więc wam będzie podejmować decyzje. Druga dekada miesiąca przyniesie szereg zawodowych wyzwań, jeśli nie czujecie się na siłach im sprostać weźcie urlop i wybierzcie się wakacje – niestety, niektórym Wagom trudno będzie odpoczywać, bo zabiorą ze sobą zawodowe problemy. 20 lipca nów Księżyca w Raku w opozycji do Saturna zapowiada początek zawodowego projektu wymagającego wysiłku i samozaparcia.

22 lipca Słońce opuści znak Raka i wkroczy do Lwa, zapragniecie zabawy oraz odpoczynku w gronie przyjaciół, do czego nadarzy się wiele okazji w ostatnim tygodniu miesiąca. Powrócą niektóre pomysły z początku miesiąca, ale tym razem łatwiej je będzie zrealizować, staniecie się bardziej mobilni i aktywni, ale równocześnie skłonni do konfliktów, na co wpłyną napięte aspekty Merkurego.
Moja i Twoja astrologia

Horoskop miesięczny na czerwiec 2020 dla Wagi

Do 20 czerwca Słońce, a przez cały miesiąc Wenus, przebywają w przyjaznym znaku Bliźniąt, kierując uwagę na sprawy międzynarodowe oraz potrzebę podnoszenia kwalifikacji. Ponieważ Wenus do 25 czerwca cofa się, z chęcią powrócicie do wcześniej porzuconych zadań. Merkury do 18 czerwca porusza się biegiem prostym w znaku Raka, potem również zmieni bieg na wsteczny, tym bardziej warto nadrobić zaległości lub dokończyć przerwane przez epidemię koronawirusa projekty.

Miesiąc może być energetycznie wymagający, ponieważ czekają nas dwa zaćmienia – najpierw 5 czerwca dojdzie do pełni i zaćmienia Księżyca w Strzelcu, następnie 21 czerwca nów i zaćmienie Słońca w Raku. Pierwsza dekada zapowiada się intrygująco, zwłaszcza dni między 2 a 7 czerwca obfitować będą w znaczące wydarzenia, ponieważ Wenus znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem i w kwadraturze do Marsa tuż przed pełnią – pojawi się namiętność, chęć zdobycia uznania i szansa na wykazanie się umiejętnościami, starajcie się, aby nadmiar emocji nie pokrzyżował wam szyków, gdyż łatwo ktoś może was sprowokować do działań, których sami nie akceptujecie. Między 9 a 13 czerwca natomiast kwadratura Słońca do Neptuna uczyni z was osoby zbyt ufne, a czasem wręcz naiwne, nie dajcie się zmanipulować i mocno stąpajcie po ziemi.

Od 14 do 22 czerwca Mars w koniunkcji z Neptunem oraz w sekstylu do Jowisza i Plutona pozwoli przekroczyć wszelkie ograniczenia i przyciągnie sukces, a nawet bogactwo, pod warunkiem, że wykażecie się pracowitością i zaangażowaniem, uważajcie tylko, aby nie popaść w pracoholizm, bo odbije się to negatywnie na organizmie i zamiast realizować ambitne zadania, spędzicie te dni w łóżku.

20 czerwca późnym wieczorem Słońce wkroczy do Raka, a następnego dnia dojdzie do nowiu, połączonego z zaćmieniem Słońca, tym bardziej trzeba zadbać o zdrowie, zwłaszcza że w pracy dojdzie do zmian na niektórych stanowiskach. Końcówka czerwca przyniesie ważne społeczne wydarzenia w związku z koniunkcją Jowisza z Plutonem, odbije się to na waszej sytuacji zarówno rodzinnej, jak i zawodowej, jednak korzystne aspekty Słońca i Urana pozwolą przystosować się do zmian i znajdziecie wyjście z każdej trudnej sytuacji.
Moja i Twoja astrologia

Horoskop miesięczny na maj 2020 dla Wagi

Słońce w znaku Byka do 20 maja skupi uwagę na zarządzaniu wspólnymi pieniędzmi, zdobywaniu dofinansowania na dalszą działalność lub pozyskaniu wsparcia w ramach tarczy antykryzysowej. Merkury do 11 maja również przebywa w Byku, ułatwiając załatwianie spraw służbowych i wypełniając myśli finansami – nadzieja na poprawę sytuacji pojawi się między 6 a 11 maja, kiedy Merkury utworzy korzystne aspekty z Neptunem, Plutonem i Jowiszem.

Pełnia Księżyca w Skorpionie, do której dojdzie 7 maja, wywoła emocje związane z możliwością uzyskania potrzebnych funduszy, zapali się zielone światło i zdobędziecie to, na czym wam zależy.

Wenus w Bliźniętach pozostanie długo, ponieważ 14 maja zmieni bieg na wsteczny i będzie się cofać do 24 czerwca, natomiast między 1 a 25 maja tworzyć będzie kwadraturę z niepewnym Neptunem (aspekt uściśli się między 3-6 maja oraz 19-22 maja), dla osób ze Słońcem w Wadze może to oznaczać okres niepewności, zagubienia i wycofania, ponieważ Neptun rozmywa granice i trudno się będzie zorientować jaka przyszłość was czeka, będziecie uzależnieni od zewnętrznych okoliczności. Osoby zajmujące się działalnością artystyczną mogą być narażone na zmiany lub zawieszenie działalności, ale po 14 maja nadejdzie czas, aby powrócić do porzuconych projektów i wprowadzić niezbędne poprawki, zanim ponownie w czerwcu ruszą do przodu.

Druga dekada miesiąca okaże się jednak korzystna dla finansów i pojawią się możliwości odzyskania wpływu na sytuację za sprawą korzystnych aspektów Słońca z Jowiszem i Plutonem, przepełni was energia i zapał do działania.

20 maja Słońce wkroczy do życzliwych Bliźniąt, otworzycie się na kontakty międzyludzkie, które przyniosą ustabilizowanie sytuacji zarówno osobistej, jak i zawodowej.

22 maja dojdzie do nowiu Księżyca w Bliźniętach, jednocześnie Wenus w koniunkcji z Merkurym ustawi się w napiętym aspekcie z Neptunem – pojawią się nieporozumienia, która będzie trzeba wyjaśnić, zanim rozpoczniecie nową działalność lub znajomość. Zakochane Wagi przeżyją chwile niepewności, ponieważ rzeczywistość rozminie się z oczekiwaniami, ale niektóre osoby powrócą do wspomnień o minionych związkach i okaże się, że „stara miłość nie rdzewieje”.
Moja i Twoja astrologia

Horoskop miesięczny na kwiecień 2020 dla Wagi

Słońce do 19 kwietnia tranzytuje przeciwległy znak Barana, skupiając uwagę na partnerstwie oraz umowach, zarówno prywatnych, jak i biznesowych. 3 kwietnia Wenus, władczyni waszego znaku, zagości w życzliwych Bliźniętach i utworzy trygon ze stabilizującym Saturnem, ograniczenia więc nie wydadzą wam się obciążające, przynajmniej do 7 kwietnia, skłonią za to do rozwoju kontaktów międzyludzkich za pośrednictwem współczesnych mediów.

Koniunkcja Merkurego z Neptunem w niepewnych Rybach, pod wpływem której pozostaniecie między 2 a 5 kwietnia, nie pozwoli ani na chwilę zapomnieć o rozwoju epidemii, weźcie jednak pod uwagę, że Merkury w tej pozycji jest bardzo słaby, więc otrzymywane wiadomości okażą się niepełne lub nieprawdziwe, a w każdym razie mocno wątpliwe. Między 5 a 10 kwietnia dostaniecie się pod wpływ kwadratury Marsa do Urana, do tego pełnia Księżyca w waszym znaku, do której dojdzie 8 kwietnia, podsyci emocje – nie wszystko pójdzie po waszej myśli i będziecie skłonni zakończyć jakąś relację, przyjaźń lub zależność.

11 kwietnia Merkury opuści znak Ryb i wkroczy do przeciwległego Barana, tworząc od razu sekstyl z Saturnem, co ułatwi wam porozumienie ze starszymi osobami. Święta Wielkanocne miną w niewielkim gronie, w obliczu epidemii koronawirusa. Zaraz po Świętach Słońce utworzy kwadraturę z Jowiszem i Plutonem, co w niektórych przypadkach wznieci konflikty w rodzinie, jednak sekstyle Merkurego do Wenus i Marsa pozwolą dojść do porozumienia i załagodzenia sytuacji.

19 kwietnia Słońce opuści przeciwległy znak Barana i wkroczy do Byka, od razu też utworzy kwadraturę z Saturnem – ograniczenia, zwłaszcza finansowe, wydadzą się wam nie do zniesienia. Nów Księżyca, do którego dojdzie 23 kwietnia w Byku, może zaowocować nowym pomysłem na inwestycję lub zajęciem, które przyniesie w przyszłości dochody. Koniunkcja Słońca z nieprzewidywalnym, ale błyskotliwym Uranem, otworzy was na oryginalne rozwiązania, wskazana jest działalność z wykorzystaniem internetu i nowych technologii porozumiewania się. 27 kwietnia Merkury również wkroczy do Byka i utworzy koniunkcję z Uranem, pomysły same zaczną wam wchodzić do głowy, pod warunkiem, że zapanujecie nad niepokojem i rozbudzonymi nerwami.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Horoskop miesięczny na marzec 2020 dla Wagi

Do 20 marca Słońce przebywa w Rybach, skupiając waszą uwagę na sprawach zdrowia, relacjach z podwładnymi i trosce o „braci mniejszych”, czyli ulubione zwierzęta. Do 5 marca Wenus w Baranie tworzy kwadraturę z Saturnem, co obniży wam nastrój i wpłynie ograniczająco na relacje z kochanymi osobami, na szczęście od 5 marca aż do końca miesiąca Wenus przebywać będzie w znaku Byka, w którym czuje się znakomicie, odzyskacie więc energię i chęć poprawy finansów oraz podniesienia statusu społecznego.

Między 8 a 11 marca czeka was szereg nieprzewidywalnych wydarzeń, które podniosą ciśnienie i wzburzą emocje, ponieważ nowiu Księżyca w znaku Panny, do którego dojdzie 9 marca, towarzyszyć będą silnie energetyczne aspekty Wenus z Uranem oraz Słońca z Neptunem i Jowiszem – sprawy rodzinne związane z sytuacją zdrowotną własną lub osób bliskich nabiorą tempa, okoliczności zmieniać się mogą z minuty na minutę, ale znajdą swoje korzystne zakończenie. Osoby twórcze lub związane z życiem artystycznym otrzymają swoje „5 minut”, nie obędzie się jednak bez wysiłku i konieczności zaakceptowania zmian, które nie zawsze wydają się przyjazne.

10 marca Merkury w Wodniku zmieni bieg na prosty – zanim wkroczy 16 marca do Ryb, macie szansę za wygraną w każdym rodzaju konkurencji. Między 11 a 16 marca Mars w sekstylu do Neptuna i Słońce w sekstylu do Plutona napełnią was energią niezbędną do pokonania wszelkich przeciwności.

20 marca Słońce zmieni znak i wkroczy do przeciwległego znaku Barana, rozpoczynając miesiąc, w którym sprawy parterów zarówno życiowych, jak i biznesowych, okażą się ważniejsze od waszych własnych.

Ostatnia dekada miesiąca przyniesie wiele zmian, z których większość będzie korzystna, pod warunkiem, że zaakceptujecie transformację, szczególnie  w zakresie spraw rodzinnych i zawodowych, jaka czeka was w najbliższym czasie. Wenus, najpierw w sekstylu do Neptuna, a następnie w trygonie do koniunkcji Marsa, Jowisza i Plutona w Koziorożcu, stworzy warunki, aby zabłysnąć na szerokim forum praktycznie w każdej dziedzinie – dacie się poznać jako osoby kompetentne, skuteczne i pełne energii, szczególnie jeśli przyświecać wam będzie szczytny cel. Szczególną uwagę zwróćcie na swoje ciało, bo wymagać będzie uwagi, przyda się każdy rodzaj ruchu, niektórym wagom uda się pokonać własne ograniczenia.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Horoskop miesięczny na luty 2020 dla Wagi

Do 19 lutego Słońce, przebywając w życzliwym znaku Wodnika, zachęci was do rozwoju zainteresowań i pasji, skłoni do skupienia uwagi na sprawach dzieci, a w niektórych przypadkach pozwoli przeżyć miły, niezobowiązujący romans. Do 7 lutego Wenus przebywa w opiekuńczym znaku Ryb, będziecie więc skłonni w tym czasie wszystko poświęcić dla dobra innych, wesprzeć chorych i potrzebujących, rozwinąć empatię i współczucie, natomiast kiedy zmieni znak i wkroczy do Barana, aura wokół was całkowicie się zmieni, postawicie na rozwój miłości i zawalczycie o udane relacje partnerskie. 9 lutego dojdzie do pełni Księżyca w życzliwym Lwie, emocje wzbudzą tematy związane z życiem osobistym oraz społecznym, okaże się że trudno pogodzić udane życie miłosne z zawodowymi wyzwaniami.

16 lutego Mars opuści przyjaznego Strzelca i wkroczy do Koziorożca, aktywizując sferę zarówno rodzinną, jak i zawodową, 18 lutego natomiast Merkury w Rybach zacznie się cofać i pozostanie w biegu wstecznym do 10 marca – niewskazane jest w tym czasie rozpoczynanie nowych spraw, szczególnie związanych ze służbą zdrowia, dobrze jest natomiast wprowadzić poprawki tam, gdzie do tej pory panował chaos.

W drugiej połowie lutego sekstyl Jowisza do Neptuna, uściślający się między 18 a 23 lutego, pozwoli zrealizować artystyczne projekty, wpłynie na poprawę atmosfery w gronie podwładnych i współpracowników, ułatwi kontakt z właściwymi specjalistami w przypadku problemów zdrowotnych.

19 lutego Słońce opuści znak Wodnika i wkroczy do Ryb, jeszcze bardziej podkreślając znaczenie odpowiedniej diety dla poprawy samopoczucia. Uwagę skupicie na stosunkach w pracy, a sekstyl Słońca zarówno z Uranem, jak i z Marsem pozwoli pchnąć karierę do przodu, wykazać się umiejętnościami organizacyjnymi oraz skutecznością w działaniu. Między 20 a 26 lutego, kiedy pozostawać będziecie również pod wpływem kwadratury Wenus z Jowiszem, macie szansę zawrzeć korzystne dla kariery znajomości, uważajcie jednak na wizerunek, jaki stwarzacie, bo nadmierne podkreślanie swojej pozycji lub stanu posiadania nie zostanie dobrze odebrane. W ostatnich dniach miesiąca starajcie się nie ulegać osobie, która stosując manipulację zechce was sobie podporządkować.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Horoskop miesięczny na styczeń 2020 roku dla Wagi

Dopóki Słońce przebywa w znaku Koziorożca, czyli do 20 stycznia, energię skierujecie na budowanie kariery oraz uporządkowanie spraw rodzinnych. Po 3 stycznia, kiedy Mars opuści Skorpiona i wtargnie do Strzelca, natomiast Merkury utworzy koniunkcję z Jowiszem oraz Południowym Węzłem księżycowym, staniecie się bardziej mobilni i skłonni do podróżowania, nie sprawi wam to jednak oczekiwanej przyjemności. Między 5 a 9 stycznia, podczas sekstylu Merkurego i Słońca z Neptunem, ktoś bliski będzie potrzebował waszej opieki. 10 stycznia natomiast dojdzie do pełni wraz z zaćmieniem Księżyca w Raku, sprawy zarówno domowe, jak i zawodowe, mogą się skomplikować i wzbudzą sporo emocji, niektóre Wagi napotkają problemy z matkami, inne z przełożonymi, w każdym razie będziecie mieć tendencję do emocjonalnej emancypacji.

Między 11 a 15 stycznia Słońce, Merkury, Saturn i Pluton utworzą ścisłą koniunkcję w Koziorożcu, zmiany, jakie ta konfiguracja zapowiada w sprawach zawodowych lub rodzinnych, okażą się nieodwracalne, nawet, jeśli początkowo ich nie zauważycie.

Do 13 stycznia Wenus przebywa w życzliwym Wodniku, zachęcając do zabawy, rozwijania zainteresowań, działalności społecznej i kontaktów z dziećmi, natomiast kiedy wkroczy do znaku Ryb i między 14 a 18 stycznia utworzy sekstyl z Uranem, zapragniecie zrobić coś dla siebie, zadbać o zdrowie i urodę, nawiązać nowe przyjaźnie, które jednak mogą nie wytrzymać próby czasu.

20 stycznia Słońce zmieni znak i wkroczy do Wodnika, aura zmieni się na bardziej rozrywkową, dzięki sekstylowi Wenus do Jowisza odzyskacie humor i zaangażujecie się w działalność artystyczną lub społeczną, złapiecie dobry kontakt z dziećmi, chociaż kwadratura Słońca z Uranem, pod wpływem której pozostaniecie między 21 a 25 stycznia, wpłynie na zmiany w przyjaźni.

Ostatni tydzień stycznia okaże się pełen romantyzmu i namiętności, kiedy Mars w Strzelcu zbliży się kwadraturą do Wenus i Neptuna w Rybach, nadmiar emocji oraz oczekiwań może zakończyć się przejściową niedyspozycją zdrowotną.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop miesięczny na grudzień 2019 dla Wagi

Do 22 grudnia Słońce w życzliwym Strzelcu pomoże znieść z optymizmem nawet najtrudniejsze zadania, jakie postawi przed wami życie. 2 grudnia przynoszący powodzenia Jowisz zawita do znaku Koziorożca, w którym pozostanie przez kolejnych 12 miesięcy, wy jednak będziecie musieli zawalczyć o swoje szczęście. Nagromadzenie planet w Koziorożcu sprawi, że chwilami odnosić możecie wrażenie, że wszyscy rzucają wam kłody pod nogi – nic bardziej mylnego, nadszedł po prostu czas, w którym powinniście wydobyć z siebie najlepsze cechy, na co dzień ukryte – konsekwencję, wytrwałość, upór i cierpliwość. Wenus do 20 grudnia testować będzie waszą zdolność do poświęceń na rzecz wyższych wartości oraz wyrozumiałość w stosunku do innych. Na początku miesiąca Wenus w sekstylu do Marsa rozbudzi pożądanie, w związkach zrobi się namiętnie, nabierzecie wielką ochotę na gorący seks, nawet stałe związki przeżyją renesans uczuć. Starajcie się jednak nie przekraczać granic, bo koniunkcja Wenus z Południowym Węzłem Księżycowym może wpłynąć na chwilowe pogorszenie wizerunku i zamiast wzbudzić w partnerze pożądanie, wywołacie zwyczajną niechęć. Między 5 a 10 grudnia sekstyl Wenus do Neptuna pozwoli wam uwierzyć, że marzenia się spełniają, ale kwadratura Słońca do Neptuna sprowadzi was na ziemię, ukazując rzeczywistość taką, jaka jest bez upiększeń oraz iluzji. Do niektórych osób stracicie zaufanie, unikajcie jednak okazywania zazdrości a także zaborczości, zwłaszcza między 11 a 13 grudnia, podczas koniunkcji Wenus z Saturnem i Plutonem, połączonej z pełnią Księżyca w znaku Bliźniąt, bo nic taką postawą nie wskóracie.  Między 10 a 20 grudnia trygon Jowisza do Urana ułatwi zdobycie dodatkowych środków, które możecie zainwestować w dom, wymagać to od was jednak będzie wysiłku i sporego samozaparcia, kiedy jednak pokonacie własne granice, uda się wam osiągnąć cel, na który pracowaliście latami. Między 20 a 24 grudnia unikajcie konfliktów, bo kwadratura Wenus z Uranem pozbawi was wyrozumiałości i cierpliwości. 22 grudnia Słońce opuści życzliwy znak Strzelca i dołączy do planet, przebywających w Koziorożcu, będziecie więc musieli jeszcze bardziej się postarać, ostatecznie jednak okaże się, że było warto. Trygon Słońca do Urana między 22 a 26 grudnia zapowiada zaskakujące wydarzenia podczas Świąt Bożego Narodzenia, poczujecie się jednak fantastycznie w gronie rodziny i przyjaciół. Również okres poświąteczny zapowiada się optymistycznie za sprawą koniunkcji Słońca z Jowiszem. Szykujcie się na wspaniałą sylwestrową zabawę, starajcie się jednak nie przesadzić z używkami.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop miesięczny na listopad 2019 dla Wagi

Do 22 listopada Słońce w znaku Skorpiona skieruje uwagę na sprawy finansowe, które okażą się w tym miesiącu szczególnie istotne. Merkury do 20 listopada w fazie retro nie sprzyja właściwemu wykorzystaniu zasobów, szczególnie unikajcie w tym czasie zakupu sprzętu elektronicznego, zróbcie korektę budżetu i powstrzymajcie się od podejmowaniu decyzji w sprawie poważnych inwestycji. W pierwszej dekadzie miesiąca Mars w waszym znaku utworzy kwadraturę z potężnym Plutonem, wykażecie się sporym zasobem energii, ale możecie jej użyć w niewłaściwej sprawie, gdyż Mars w waszym znaku jest szczególnie słaby i reaguje nieadekwatnie do sytuacji. Zadbajcie o członków rodziny, starajcie się wykazać większą niż zwykle dozę tolerancji w stosunku do najbliższych, zadbajcie o ich zdrowie, właściwe badania i odpowiednią terapię w przypadku niedomagań.  Wenus 1 listopada wkroczy do życzliwego znaku Strzelca, w którym pozostanie do 26 listopada, co sprzyja nawiązywaniu korzystnych znajomości i rozwijaniu kontaktów z osobami prominentnymi i obcokrajowcami. Między 11 a 15 listopada szczególnego znaczenia nabiorą sprawy finansowe, pełnia Księżyca w znaku Byka, pod wpływem której pozostaniecie 12 i 13 listopada, wywoła niepokój o stan posiadania, jednocześnie bardzo jasno zobaczycie w jakiej pozycji się znaleźliście i co możecie zrobić, aby podwyższyć swoje zasoby. Aspekty Merkurego i Słońca sprzyjają ustabilizowaniu sytuacji, która do tej pory pozostawała niejasna, jednak ostateczne ugruntowanie i wyjaśnienie wątpliwości nastąpi pod koniec miesiąca. 19 listopada Mars opuści wasz znak i wkroczy do Skorpiona, odetchniecie z ulgą i zaczniecie intensywnie działać na rzecz zwiększenia dochodów, 20 listopada Merkury zmieni bieg na prosty, natomiast Słońce zawita do przyjaznego Strzelca, możecie więc zacząć podejmować odpowiedzialne decyzje. Między 22 a 26 listopada Mars w Skorpionie utworzy opozycję do Urana w Byku, wasza sytuacja finansowe ulegnie radykalnej zmianie – macie szansę zerwać ze szkodliwymi nawykami i wyjść na prosta, szczególnie, że w tym samych czasie Wenus w Strzelcu utworzy koniunkcję z przynoszącym powodzenie i bogactwo Jowiszem – chwytajcie okazję, jak tylko pojawi się na horyzoncie. 26 listopada Wenus zmieni znak, wkroczy do Koziorożca i do 30 listopada tworzyć będzie trygon z Uranem w Byku – to idealny moment na poważne inwestycje, szczególnie w nieruchomości.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop miesięczny na październik 2019 dla Wagi

Słońce w waszym znaku przebywa do 23 października, napełniając was energią i chęcią do działania, do 8 października przebywa w Wadze również władczyni znaku Wenus, warto w tym czasie zająć się najważniejszymi sprawami, uzdrowić relacje, poszukać popleczników, spotykać się z ludźmi, zajmować się szeroko pojętą sztuką i okazywać bliskim jak najwięcej miłości. 3 października Merkury opuści wasz znak i wkroczy do znaku Skorpiona, zaczniecie się zastanawiać jak zdobyć potrzebne wam środki na realizację celów, pozostaniecie przy tym skryci i raczej nie będziecie dzielić się z innymi osobami pomysłami na zarabianie pieniędzy. 4 października natomiast do waszego znaku wkroczy waleczny Mars, poczujecie się jakbyście dostali „kopa” i zaczniecie działać jeszcze bardziej intensywnie w kierunku osiągnięcia sukcesu.

Na przeszkodzie wam stanie między 6 a 10 października kwadratura Słońca do Saturna, utrudniając swobodne wyrażenie osobowości, trzeba będzie podporządkować się osobie starszej, chorej, wymagającej lub konserwatywnej, co utrudni wasz zawodowy rozwój. Na szczęście między 12 a 16 października Słońce w waszym znaku utworzy sekstyl z przynoszącym powodzenie Jowiszem, jak również kwadraturę z bezwzględnym Plutonem – coś się w waszym życiu zakończy, ale ostatecznie wyjdzie to wam na dobre.

W nocy z 13 na 14 października dojdzie do pełni w przeciwległym znaku Barana, co mocno odbije się na waszych emocjach, jednocześnie Wenus w Skorpionie ustawi się w opozycji do Urana, może się okazać, że coś stracicie, ale jednocześnie dużo zyskacie, pieniądze pójdą w ruch, w końcu jednak wyjdziecie na swoje. Wenus w Skorpionie jest słaba, tak samo jak Mars w Wadze, ale obie planety wspierają się mocno, więc uda wam się pogodzić sprzeczności. Miłość pokaże swoje namiętne oblicze, jak również zazdrość i pożądanie, ale silne uczucia wzmocnią was i zachęcą do działania. Szczególnie między 20 a 26 października, kiedy Wenus utworzy sekstyle z Saturnem i Plutonem oraz trygon z Neptunem, mają szansę zrealizować się wasze marzenia, ale trzeba będzie za to zapłacić wysoką cenę – ostatecznie dojdziecie do wniosku, że warto było, bo żyje się tylko raz.

23 października Słońce opuści wasz znak i wkroczy do znaku Skorpiona, skupiając waszą uwagę na sprawach finansowych. Szczególną ostrożność zachowajcie między 25 a 30 października, kiedy Mars w waszym znaku utworzy kwadraturę z Saturnem w Koziorożcu, układ ten zapowiada bowiem stratę lub zmarnowany wysiłek, który na nic się nie zda. Ostatnie dni miesiąca upłyną w lepszej atmosferze, poprawią się też finanse za sprawą koniunkcji Merkurego z Wenus.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku