Archiwa kategorii: Waga – horoskop miesieczny

Horoskop na listopad 2017 dla Wagi

To może być burzliwy miesiąc. Pierwszy tydzień listopada charakteryzować się będzie zmiennym nastrojem, dobre porozumienie złapiecie z osobami starszymi, postawicie na jakość, nie na ilość kontaktów, na co wpłynie sekstyl Wenus do Saturna. Jednocześnie opozycja władczyni waszego znaku do rewolucyjnego Urana zapowiada niespodziewane wydarzenia, które podsycą ambiwalentne podejście do przyjaciół oraz partnerów życiowych lub biznesowych. Do 7 listopada sytuacja zmieniać się będzie z godziny na godzinę, pomimo mocnego poczucia własnej wartości odniesiecie wrażenie, że niewiele od was zależy. Trygon Słońca do Neptuna sprawi, że pojawią się jakieś możliwości dodatkowego zarobku, ale bardzo niejasne i nieokreślone, kiedy 5 listopada Merkury wkroczy do znaku Strzelca wszystko może prysnąć jak bańka mydlana.

Dni między 6 a 13 listopada okażą się korzystne dla decyzji finansowych, związanych z nieruchomościami, to również dobry moment na wzięcie kredytu. Szczególnie łaskawy dla lokaty kapitału oraz wszelkich spraw prawnych okaże się czas między 10 a 16 listopada, kiedy Wenus utworzy koniunkcję z Jowiszem w Skorpionie, jednak kwadratura Merkurego do Neptuna może wywołać chaos oraz poczucie zagubienia, nic nie będzie oczywiste w tych dniach, każdy zadeklaruje swój własny ogląd rzeczywistości, a relatywizm w podejściu do prawa mijać się może z poczuciem przyzwoitości.

Kwadratura Marsa w waszym znaku do Plutona w Koziorożcu, pod wpływem której pozostaniecie pomiędzy 13 a 22 listopada, wywoła atak trudnej do opanowania frustracji, starajcie się unikać agresji, bo spotkacie się z reakcją, jakiej się nie spodziewacie, jeśli jednak od dłuższego czasu tkwicie w jakimś toksycznym lub wyniszczającym układzie, to pojawi się szansa, aby go zakończyć. Nów w znaku Skorpiona, do którego dojdzie 18 listopada, może oznaczać początek całkiem nowej inwestycji lub innego sposobu zarabiania na życie, trzeba będzie zaakceptować zmiany, które są nieuniknione.

Kwestie finansowe przestaną was absorbować po 22 listopada, kiedy Słońce wkroczy do życzliwego znaku Strzelca, jednak ostatni tydzień listopada przyniesie niespodziewane wydarzenia, bardzo niejednoznaczne w ocenie. Horoskop radzi unikać ataków, poskromić ego i dogadać z osobami o innych poglądach i charakterach.

Horoskop na październik 2017 dla Wagi

Jeszcze tylko do 10 października przebywa w waszym znaku przynoszący szczęście i powodzenie Jowisz, warto więc wykorzystać jego wpływ, szczególnie, że Słońce oraz Merkury również wspiera wszelkie wasze dążenia. Pierwsze dni miesiąca odznaczać się mogą dobrą komunikacją z osobami, na których wam zależy, koniunkcja Marsa z Wenus w trygonie do Plutona podsyci skryte namiętności, pozostałe układy planet sprawią, że nic się przed wami nie ukryje, cudze myśli, uczucia oraz działania nie będą dla was tajemnicą. Pełnia w przeciwległym znaku Barana, do której dojdzie 5 października, wpłynie na relacje, szczególnie te najbardziej osobiste, nie pozwólcie, żeby emocje wzięły górę nad rozsądkiem. Kolejne dni przyniosą utrudnienia w dziedzinie komunikacji, niektóre dążenia i ukryte pragnienia trzeba będzie odłożyć na później. Kwadratura Słońca w waszym znaku do Plutona w Koziorożcu, pod wpływem której pozostaniecie między 6 a 12 października, postawi was w sytuacji przymusu, tylko od was zależy, czy ulegniecie presji, sami też nie stosujcie przemocy, bo może was spotkać wyłącznie pyrrusowe zwycięstwo. Sprawy domowe oraz zawodowe zaczną się komplikować, głównie dotyczy to Wag urodzonych w drugiej dekadzie znaku. 8 października możecie podejmować ważne decyzje, szczególnie dotyczące relacji międzyludzkich. Kiedy 10 października Jowisz opuści wasz znak i wkroczy do Skorpiona, rozpocznie swój dobroczynny wpływ na stan posiadania, umożliwi osiągnięcie kredytów i grantów w ciągu najbliższych 13 miesięcy. 14 października do waszego znaku wkroczy jego władczyni Wenus, poczujecie się więc wzmocnieni i radośni, bez względu na zmienne okoliczności. Miłość zawita do serca Wag urodzonych w pierwszej dekadzie znaku, zapragniecie cały świat przytulić do serca, zainteresujecie się życiem artystycznym oraz działaniami o charakterze dyplomatycznym. Nów w waszym znaku w opozycji do Urana, do którego dojdzie 19 października, wyznaczy początek nowej drogi życiowej, nie próbujcie zatrzymywać zmian, ponieważ są nieuniknione i ostatecznie przyniosą wam korzyść. 22 października Mars wkroczy do waszego znaku, wywołując zamieszanie i niepokój, nie pozwólcie sobie na działania agresywne i jednoznaczne, ponieważ nie jest to dla was dobra broń. Następnego dnia Słońce opuści Wagę i przejdzie do Skorpiona, tworząc koniunkcję z Jowiszem – wasze finanse w ostatnim tygodniu miesiąca mogą ulec znacznej poprawie.

Horoskop na wrzesień 2017 dla Wagi

Do 22 września Słońce w znaku Panny osłabia was energetycznie, jeśli więc zostało wam jeszcze kilka dni urlopu wybierzcie się na odpoczynek, najlepiej tam, gdzie nadal jest ciepło. Do 5 września nabiorą znaczenia kontakty z przyjaciółmi oraz osobami, podzielającymi wasze zainteresowania. Zaangażujecie się w działalność społeczną lub polityczną, unikajcie jednak zbyt jednoznacznych wypowiedzi, aby nie narazić się na ostrą ripostę. Gniew nie jest w tych dniach dobrym doradcą, ponieważ Merkury w koniunkcji z Marsem w znaku Lwa może nie mieć racji i chociaż wam wydawać się będzie, że słuszność jest po waszej stronie, rzeczywistość okaże się zupełnie inna. Opozycja Słońca do Neptuna w pierwszej dekadzie września objawi jakiś rodzaj niedyspozycji trudnej do zdiagnozowania, zamiast łykać pigułki starajcie się zrobić sobie wolne od wszystkiego i jak najwięcej odpoczywać. Wenus w znaku Lwa zachęci do korzystania z rozrywek, kontaktów z przyjaciółmi, rozwijania zainteresowań. Merkury retro w Lwie w trygonie do Urana w Baranie do 10 września pozwoli porozumieć się nawet z najdziwniejszymi oryginałami, zachęci też do kontynuowania i wdrażania w życie wcześniejszych planów oraz nie zrealizowanych pomysłów. Druga dekada miesiąca upłynie pod znakiem korzystnych konfiguracji Wenus z Jowiszem, Saturnem i Uranem. Zupełnie nagle otrzymacie fantastyczną propozycję, która odmieni zarówno osobistą jak i zawodową sytuację. Szczególnie pozytywnie zadziała ten układ na Wagi urodzone w trzeciej dekadzie znaku – przebywający w waszym znaku Jowisz w koniunkcji z opiekuńczą gwiazdą Spicą i w sekstylu do Wenus w Lwie, przynieść może spektakularny sukces lub korzystny zbieg okoliczności, który otworzy wam drzwi do lepszego świata. Podróże w tym czasie okażą się fascynujące i pełne zdarzeń, miejcie oczy szeroko otwarte, aby nie pozwolić minąć szansy w sposób niezauważony. Nie wszystko jednak pójdzie gładko i według waszych wyobrażeń, w tej beczce miodu pojawi się spora łyżka dziegciu za sprawą kwadratury Słońca do Saturna, pod wpływem której pozostaniecie między 10 a 18 września, ukryte okoliczności utrudnią wam zdolność poruszania i porozumiewania się, zdrowie zacznie szwankować, wysiądzie kręgosłup, awarii ulegnie samochód lub pojawią się trudności z internetem. Kłopotów tych możecie uniknąć ograniczając pośpiech i nadmierną ambicję, która każe wam gnać do przodu, pomimo braku energii. Z aktywnym i skutecznym działaniem poczekajcie do 22 września, kiedy Słońce opuści zapobiegliwą Pannę i wkroczy do waszego znaku. Wenus w znaku Panny w koniunkcji z Marsem pozwoli wam pod koniec miesiąca działać pod wpływem rozumu a nie uczuć, co okaże się korzystne dla waszej przyszłości i przygotuje drogę do dalszych sukcesów. Opozycja Wenus do Neptuna w ostatnich dniach miesiąca ostrzega przed nierealnymi oczekiwaniami, zejdźcie z chmur i zacznijcie mocno stąpać po ziemi, okaże się to bardzo pomocne przy podejmowaniu ważnych decyzji.

Horoskop na sierpień 2017 dla Wagi

Do 26 sierpnia Wenus w Raku zadba o waszą karierę, nie jest to właściwy czas na to, aby wybierać się na urlop, bo mogą wam umknąć ważne zawodowe okazje, jakie pojawią się na horyzoncie. Pełnia i zaćmienie Księżyca w znaku Wodnika, do którego dojdzie 7-8 sierpnia, wprowadzi zamęt w niektóre relacje towarzyskie, wpłynie również niekorzystnie na uczucia i emocje zakochanych Wag. Sekstyl Wenus do Merkurego, pod wpływem którego pozostaniecie między 5 a 13 sierpnia, pozwoli skorzystać z tajnych informacji, które wpłyną na poprawę waszej pozycji w firmie. Jowisz w Wadze utworzy w tym samym czasie sekstyl do Słońca w Lwie, co dodatkowo wzmocni was energetycznie, stworzy też szansę zaprzyjaźnienia się z osobami wysoko postawionymi, które wspierać zaczną wasze zamierzenia. Dla niektórych Wag, urodzonych na przełomie drugiej i trzeciej dekady znaku, okres ten może okazać się prawdziwym „5 minut”, obfitującym w korzystne zbiegi okoliczności, promujące waszą działalność. Korzystna konfiguracja Jowisza ze Słońcem i Saturnem umocni przyjaźnie, pozwoli skorzystać z kontaktów, które budowaliście latami. Również Mars w Lwie, tworzący sekstyl do Jowisza w waszym znaku między 12 a 28 sierpnia, zmobilizuje do wytężonych wysiłków, aby poprawić swój wizerunek i nawiązać korzystne zawodowe kontakty. Między 8 a 15 sierpnia, podczas trygonu Wenus do Neptuna oraz opozycji Merkurego do Neptuna, wpadniecie w nastrój romantyczny, prowadzący niestety na manowce. Merkury w Pannie, który 13 sierpnia zmieni bieg na wsteczny, zrewiduje wasze podejście do zdrowia, wpłynie również na organizację pracy, wymusi uporządkowanie codziennej współpracy. Kwadratura Wenus do Jowisza, pod wpływem której pozostaniecie między 12 a 19 sierpnia, wprowadzi napięcie do zawodowych relacji, zaprocentują one jednak znacznym awansem lub poznaniem osoby, wspierającej artystyczną lub polityczną działalność Wag. Opozycja Wenus do Plutona między 12 a 16 sierpnia wywoła zazdrość i poczucie zniewolenia. Zanim zdecydujecie się na ostateczne zerwanie lub rozwiązanie umowy o pracę, do czego możecie być skłonni między 21 a 26 sierpnia podczas kwadratury Wenus do Urana, rozważcie wszystkie za i przeciw, aby nie wylać przysłowiowego dziecka z kąpielą. Miejcie cierpliwość, sukcesy są pisane szczególnie Wagom urodzonym w drugiej i trzeciej dekadzie znaku, nie zmarnujcie swojej szansy. Kiedy 23 sierpnia Słońce opuści znak Lwa i wkroczy do Panny a 26-go Wenus przejdzie do znaku Lwa, poczujecie się osłabieni i pozbawieni energii, w ostatnim tygodniu sierpnia warto wybrać się na urlop, aby doładować akumulatory.

Horoskop na lipiec 2017 dla Wagi

W pierwszym tygodniu lipca w  sprawach zarówno domowych jak i zawodowych dojdzie do silnego konfliktu, kiedy pozostaniecie pod wpływem opozycji Marsa w Raku do Plutona w Koziorożcu. Będziecie świadkami agresywnego zachowania i staniecie wobec dylematów nie mających rozwiązania. Szczególnie podczas pełni w Koziorożcu między 8 a 10 lipca emocje sięgną szczytu, starajcie się zachować spokój, bowiem sprawa nie dotyczy was osobiście. Jowisz w Wadze skłoni do szukania rozwiązań w duchu równowagi i sprawiedliwości, niektóre osoby zostaną postawione w sytuacji arbitra, osiągnięcie kompromisu okaże się jednak bardzo trudne. Słońce w trygonie do Neptuna zapewni natomiast natchnienie Wagom wykonującym działalność artystyczną, a sekstyl Wenus do Merkurego aż do 13 lipca sprzyjać będzie pięknemu wyrażaniu myśli i uczuć. Wszystko postaracie się podporządkować działaniu rozumu, również uczucia, które z natury rzeczy trudno się temu poddają.

Między 12 a 20 lipca wasze relacje zawodowe pozostaną pod wpływem kwadratury Marsa w Raku do Urana w Baranie,  staniecie się bezkompromisowi i gotowi zrywać związki pod wpływem silnych emocji. Jeżeli od dłuższego czasu nosiliście się z zamiarem zmiany pracy, pojawi się okazja do rewolucyjnych rozwiązań, kiedy Wenus ustawi się w trygonie do Jowisza, a Słońce utworzy w tym samym czasie kwadraturę do Urana – między 16 a 23 lipca z dnia na dzień wszystko może się zdarzyć i wywrócić  do góry nogami plany zarówno zawodowe, jak i osobiste. Merkury w trygonie do Saturna pozwoli podpisać trwałe zobowiązania, Wenus w kwadraturze do Neptuna ostrzega jednak, że nie wszystkie oczekiwania zostaną spełnione w stopniu zaspokajającym wasze potrzeby, stąpajcie mocno po ziemi i nie pozwólcie nierealnym wyobrażeniom zaprowadzić się na manowce.

Jowisz okaże się szczególnie sprzyjający Wagom urodzonym w drugiej dekadzie znaku, stworzy okazje poprawy wizerunku i wesprze starania o lepsze życie, zaprowadzi do ołtarza osoby, gotowe utworzyć związki na dobre i na złe.

20 lipca Mars opuści znak Raka, jednak stosunki w pracy ulegną poprawie dopiero po 23 lipca, kiedy Słońce wkroczy do znaku Lwa – przełożeni przestaną się czepiać i okazywać wrogość, energię skierujecie na rozwój przyjaźni oraz kontakty z osobami, których osobowość błyszczy niczym gwiazda na firmamencie. Ostatnie dni lipca przyniosą miłosne zauroczenie lub nawiązanie nowej przyjaźni.

Horoskop na czerwiec 2017 dla Wagi

Pierwsze dni miesiąca przyniosą jakieś zaskoczenie i burzę w związkach, zarówno osobistych jak i biznesowych, to zasługa koniunkcji Wenus z Uranem w bojowym Baranie. Zamiast wpadać w złość zaplanujcie w tym czasie wymarzone wakacje, ponieważ trygon Słońca do Jowisza w waszym znaku zapewni okazję, jaka prędko się nie powtórzy. Zabierzcie swoją drugą połowę w podróż, której się nie spodziewa, gdyż od 6 czerwca, kiedy Wenus wkroczy do znaku Byka i utworzy sekstyl z Marsem w Raku, noce staną się gorące, a krew w żyłach żwawiej popłynie.

Taka aura utrzymywać się będzie aż do 18 czerwca, warto więc ten czas wykorzystać, aby dobrze się zabawić i skorzystać z przyjemności, jakie oferuje los. Szczególnie Wagi urodzone w drugiej dekadzie znaku doświadczą szczodrości i łask Jowisza we wszystkich sprawach związanych z podróżami zagranicznymi, studiami wyższymi oraz szeroko pojętą samorealizacją. Projekty zawodowe wreszcie zaczną przynosić zyski, do czego przyczyni się sekstyl Marsa w Raku do Wenus w Byku. Również single mają szansę spotkać kogoś wyjątkowego – połączą was zawodowe projekty i marzenia o wspólnym domu.

Pełnia, do której dojdzie 9 czerwca w znaku Strzelca, zachęci do podróży i skorzystania z „last minute”.  W tym samym czasie Jowisz w waszym znaku zatrzyma się, aby 10 czerwca ruszyć biegiem prostym i jest to dodatkowy argument, aby odrzucić wahania i zdecydować się na realizację marzeń. Wspierać was będzie również Merkury w Bliźniętach, który utworzy trygon z Jowiszem między 12 a 15 czerwca. Pojawią się, niestety, również ograniczenia za sprawą opozycji Słońca do Saturna, pod wpływem której pozostaniecie między 12 a 18 czerwca, powstrzymać was mogą lęki, że was nie stać na szaloną ekstrawagancję lub osoby starsze zaczną stawiać trudne do spełnienia wymagania. Całe szczęście możecie liczyć na sekstyl Słońca, a następnie Merkurego do Urana w dniach od 16 do 21 czerwca, układ ten pozwoli znaleźć wyjście z najtrudniejszej sytuacji.

Między 17 a 23 czerwca Wenus utworzy sekstyl do romantycznego Neptuna, wprowadzając romans lub dojrzały związek w fazę czułości, uniesień i odlotowych marzeń, ostatecznie między 22 a 27 czerwca trygon Wenus do Plutona doda pikanterii, wywoła namiętność i wzbudzi zazdrość. Nie dajcie się sprowokować do działań gwałtownych i agresywnych, bo gorzko będziecie tego potem żałować. Na początku i pod koniec miesiąca Neptun zaburzy wam punkt widzenia, zastanówcie się, czy na pewno nie mylicie marzeń z rzeczywistością, ale uwierzcie też w swoją gwiazdę, która was w tym miesiącu prowadzi.

Ostatnia dekada czerwca przyniesie mnóstwo zawodowych wyzwań. 24 czerwca możecie rozpocząć całkiem nowy projekt, planety jednak ustawią się w pozycjach, które pokażą wam ciemną stronę zarówno własnej osobowości, jak i otaczających was ludzi. Może to również oznaczać, że czas podjąć decyzje decydujące o waszej przyszłości.

Horoskop na maj 2017 dla Wagi

Wenus przez cały miesiąc gościć będzie w aktywnym znaku Barana, w którym nie czuje się najlepiej, bo od walki i przedsiębiorczości zdecydowanie woli relaks i dyplomację, niemniej jednak w dziedzinie uczuć doda pikanterii wzajemnym relacjom. Samotne Wagi powinny ruszyć się z domowych pieleszy, wychodzić na imprezy, wybrać się do znajomych, spotykać nowych ludzi, mają bowiem szansę napotkać na swej drodze osobę oryginalną, inteligentną, obdarzoną siłą przyciągania a nawet charyzmą. W dniach 5 – 15 maja Jowisz w waszym znaku w trygonie do Marsa sygnalizuje zielone światło dla osób, pragnących podwyższyć swoje kwalifikacje, uczących się języków obcych lub planujących podróże zagraniczne. To również znakomity czas na finansowe inwestycje, szczególnie w nieruchomości, pod warunkiem, że odpowiednio szybko zareagujecie, kiedy poczujecie, że ktoś chce was nabrać lub wręcz oszukać. W dniach 9 – 11 maja uważajcie na każde słowo, bo niechcący możecie wywołać burzę, jeśli jednak uda wam się opanować emocje, szczególnie uczucie finansowej zazdrości, które podkręci pełnia w znaku Skorpiona, dostrzeżecie szansę na poprawę również własnej sytuacji w tej dziedzinie. 20 maja Słońce opuści znak Byka i wkroczy do Bliźniąt, co wiązać się będzie z pragnieniem podróży i poznawania obcych kultur. Między 15 a 24 maja, kiedy Wenus ustawi się w opozycji do Jowisza w waszym znaku, starajcie się unikać przesady, opanujcie też nadmierne wydatki, bo wasza sytuacja nie jest tak dobra, jak wam się wydaje. Układ ten jednak wpłynie na poprawę relacji partnerskiej, doświadczycie uczuć przyjaźni oraz miłości, starajcie się zachować w sercu pozytywne nastawienie, bo kiedy w dniach 25 – 31 maja Wenus utworzy sekstyl do Marsa i kwadraturę do Plutona targać wami zaczną silne emocje, które mogą zniszczyć związek, jeśli nie został oparty na solidnych podstawach. Partner zacznie być zazdrosny lub to wy możecie podejrzewać go o wszystko, co najgorsze, zwłaszcza, że jego/jej postawa będzie zaczepna, a nawet agresywna.

Horoskop na kwiecień 2017 dla Wagi

Do połowy miesiąca działać będziecie na wstecznym biegu, szczególnie między 3 a 16 kwietnia, kiedy Wenus, patronka waszego znaku, wycofa się do znaku Ryb, tworząc nieprzyjemną kwadraturę z ograniczającym Saturnem. Ogarną was wątpliwości co do drogi, którą podążacie, a poczucie braku spełnienia napełni was smutkiem, wywołując trudne do zdiagnozowania dolegliwości. Wystąpią problemy z szeroko pojętą komunikacją, nauka będzie szła jak po grudzie, nie jest to dobry miesiąc do zdawania egzaminów lub zdobywania kwalifikacji. Po 16 kwietnia, kiedy Wenus zacznie biec ruchem prostym, nabierzecie pewności odnośnie priorytetów zarówno osobistych, jak i zawodowych, jakie powinny dominować w waszym życiu. Ogólnie kwiecień może okazać się burzliwy dla długotrwałych związków.

Pierwsza dekada miesiąca sprzyja śmiałym decyzjom finansowym, pod warunkiem, że inwestować zaczniecie w nieruchomości, jednak problemy mogą pojawić się ze strony banków oraz innych instytucji, dysponujących funduszami. Przepływ pieniędzy z jednej strony okaże się łatwy, z drugiej napotkać może problemy natury ludzkiej, czyli powodowany przez inne osoby.

Pełnia w waszym znaku, do której dojdzie 11 kwietnia, ujawni ukryte intencje ważnych dla was osób, unikajcie zbyt osobistych i emocjonalnych reakcji, szczególnie w obrębie rodziny, ponieważ ucierpieć na tym może wasze zdrowie, zwłaszcza kręgosłup i system trawienny. Trudności są przejściowe, ostatecznie wyniesiecie z nich korzyść. 11 kwietnia również nastąpi inne astrologiczne wydarzenie – Merkury, planeta komunikacji i informacji, zmieni bieg na wsteczny i cofać się będzie przez znak Byka do 21 kwietnia, a następnie przez znak Barana, co potrwa do 4 maja. Nie podejmujcie w tym czasie ważnych, życiowych decyzji, szczególnie finansowych, poczekajcie, aż planeta wróci do biegu prostego i ponownie wkroczy do znaku Byka, co nastąpi w połowie przyszłego miesiąca.

Między 10 a 20 kwietnia, kiedy pozostaniecie pod wpływem koniunkcji Słońca z nieprzewidywalnym Uranem, spodziewajcie się niespodzianek ze strony partnerów zarówno osobistych, jak i zawodowych lub biznesowych. Promowane będą działania oryginalne wymykające się jasnym i jednoznacznym ocenom. Sekstyl Marsa z Wenus zapowiada jednak twórcze negocjacje i ostatecznie dojście do porozumienia, nie przywiązujcie się jednak do rezultatu rozmów, bo sytuacja zmieniać się będzie z godziny na godzinę.

Święta Wielkanocne miną w tym roku w sposób wyjątkowy i niepowtarzalny. 20 kwietnia Słońce opuści przeciwstawny znak Barana i wkroczy do znaku Byka, odetchniecie więc nieco od problemów partnerskich, skierujecie natomiast uwagę na zarządzanie finansami. 26 kwietnia nów w Byku zapowiada początek jakiejś inwestycji lub starań o kredyt, nie zapominajcie jednak, że dopóki Merkury porusza się ruchem wstecznym, podpisywanie umów nie jest wskazane.

Horoskop na marzec 2017 dla Wagi

Początek miesiąca może być trochę burzliwy, jeśli odpowiecie pięknym za nadobne. Wszyscy wokół będą was denerwować, ale to wy powinniście wykazać się tolerancją. Jeżeli partner zacznie manifestować swoje prawo do wolności i niezależności, pozwólcie mu na to, zazdrością i stosowaniem przymusu niczego nie uzyskacie. Przez cały miesiąc będziecie całkowicie uzależnieni od partnera, nie próbujcie więc się stawiać, bo wywołacie konflikt, a jest on wam do niczego nie potrzebny, Wagi ponad wszystko na świecie cenią sobie równowagę i zgodę.

Wenus od 5 marca zacznie się cofać, spuścicie więc nieco z tonu i zaczniecie się zastanawiać co zrobiliście źle. Zamiast się obwiniać, lepiej zróbcie rachunek sumienia i zmieńcie nastawienie do problemu lub osoby, której on dotyczy. Zresztą niepotrzebnie się zamartwiacie, tracąc przy tym energię, bo dobrotliwy Jowisz w waszym znaku nie pozwoli nikomu zrobić krzywdy, szczególnie Wagi urodzone w trzeciej dekadzie znaku mogą liczyć na jego wsparcie i szczodrość, musicie tylko jeszcze na to jakiś czas poczekać. Brak równowagi, jaki obecnie odczuwacie, wywołuje dyskomfort, ale tylko od was zależy czy ulegniecie nadmiernym emocjom, czy pokonacie ekscytacje siłą rozsądku.

Po 10 marca, kiedy Mars opuści znak Barana i wkroczy do spokojniejszego Byka, odzyskacie równowagę i ze swoich słabości uczynicie największą siłę. Nadejdzie czas działania, chociaż między 10 a 13 uważajcie na drogach i zachowajcie czujność w podróży. Między 13 a 20 marca zadbajcie o zdrowie, szczególnie kręgosłup może wam się dać we znaki, wprowadźcie więcej kontrolowanego ruchu do swego życia, wystarczy krótki spacer, ale za to systematycznie wykonywany, aby organizm wrócił do formy.

Między 17 a 20 marca spotkacie na swej drodze kogoś wyjątkowego, komunikacja z ukochaną osobą się poprawi, ożywi się życie towarzyskie. Po 20 marca, kiedy Słońce opuści znak Ryb i wkroczy do Barana, życie nabierze rozpędu. Między 23 a 28 marca pojawi się szansa na miłość, powróci zagubione gdzieś w codzienności porozumienie z partnerem. Wolne Wagi mogą zakochać się od pierwszego wejrzenia lub stracą głowę dla kogoś, kogo kiedyś już obdarzyły uczuciem, ale z jakiegoś powodu związek się nie rozwinął. Wagi w związkach przeżyją renesans uczuć, zrobi się namiętnie i gorąco jak w początkach znajomości. Wykorzystajcie ten czas i nie obrażajcie się o byle co, nawet jeśli usłyszycie słowa, jakich się nie spodziewaliście. Nów w znaku Barana może okazać się początkiem jakiegoś partnerstwa lub nowego etapu w związkach.

CM2017_789x158px

Horoskop na luty 2017 dla Wagi

Kiedy 3 lutego Wenus opuści znak Ryb i wkroczy do znaku Barana, zaczniecie wykazywać aktywność w każdym rodzaju związku. Zamiast marzyć i śnić o miłości idealnej, poddacie się uczuciom namiętnym i zdecydowanym. Pociągnie was osobowość gorąca, a nawet agresywna, z rozkoszą pozwolicie się zdobyć i zrobicie dla partnera wszystko, czego zażąda. Towarzyszyć wam jednak będzie poczucie niespełnienia, zamiast się zadręczać pomyślcie, że w miłości najbardziej fascynujący jest moment, kiedy się „goni króliczka”.

Od 6 lutego Jowisz w waszym znaku zacznie się cofać, utworzy jednak jednocześnie wyjątkowo pomyślny trygon ze Słońcem, możecie więc liczyć nie tylko na fart w dziedzinie uczuć, ale również na szereg znajomości z osobami znaczącymi i wybitnymi, które podniosą wasz prestiż. Szczególnie osoby urodzone w ostatniej dekadzie Wagi mogą liczyć na szereg ułatwień oraz powrót do projektów, które kiedyś porzuciły.

Dni między 7 a 15 lutego okażą się wyjątkowo korzystne, wszystko będzie wam sprzyjać, a odpowiednie osoby pojawią się we właściwym miejscu i czasie. Walentynki w tym roku mają szansę pozostać niezapomnianymi, śmiało wyrażajcie swoje oczekiwania i nadzieje. Relacje osobiste pozostaną jednak napięte i nieprzewidywalne za sprawą Urana, Marsa oraz Wenus w przeciwległym znaku Barana. Musicie trzymać rękę na pulsie, bo planety zapowiadają szereg perturbacji pod koniec miesiąca i od waszej postawy oraz mądrości emocjonalnej wiele będzie zależało.

Kiedy Słońce 18 lutego opuści znak Wodnika i wkroczy do znaku Ryb, nadejdzie czas, kiedy sprawy zdrowotne dadzą o sobie znać. To nie jest czas na odpoczynek, chociaż kusić was będzie, żeby rzucić wszystko i wybrać się na urlop. Sytuacja w pracy wymagać będzie nie tylko waszej obecności, ale wręcz zaangażowania w sprawy wymagające uporządkowania. Wiele się będzie działo również w sferze szeroko pojętych uczuć. Ważne rozmowy starajcie się przeprowadzić przed 25 lutego, bo kiedy 26-go Merkury opuści znak Wodnika i wkroczy do Ryb, a Mars i Uran utworzą napięty aspekt z Plutonem, rozpocznie się próba sił, która nie wiadomo jak się zakończy. Zarówno w relacjach osobistych, jak i zawodowych nastąpią zgrzyty, bądźcie przygotowani na każdą ewentualność i nie pozwólcie sobie na utratę kontroli nad emocjami.

CM2017_789x158px