Archiwa kategorii: Waga – horoskop miesieczny

Horoskop miesięczny na styczeń 2022 dla Wagi

Jowisz w znaku Ryb wpłynie swoim dobroczynnym działaniem na szeroko pojętą sferę zdrowia, zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Słońce do 20 stycznia przebywa w znaku Koziorożca, kierując uwagę na sprawy rodzinne a także rozwój kariery. 2 stycznia nów Księżyca w trygonie do rewolucyjnego Urana zapowiada początek zmian, które wpłyną na wspólny stan posiadania. Koniunkcja cofającej się Wenus ze Słońcem w dniach 8-9 stycznia, pozwoli ponownie przyjrzeć się sprawom, które mają dla was duże znaczenie emocjonalne, pojawi się szansa na poprawę relacji w rodzinie.

Między 9 a 13 stycznia sekstyl Słońca do Neptuna nastroi was romantyczne, wpłynie na rozwój zdolności twórczych oraz na poprawę zdrowia, kwadratura Marsa do Neptuna skłoni niektóre Wagi do zmiany decyzji odnośnie szczepień. 17 stycznia pełnia Księżyca w Koziorożcu, której towarzyszy koniunkcja Plutona ze Słońcem, wyzwoli głębokie pokłady energii, zdolnej sprostać wymaganiom zarówno zawodowym, jak i rodzinnym, uważajcie jednak, ponieważ emocje, jakie się z takim układem wiążą, mogą wpłynąć destrukcyjnie na podstawy waszej egzystencji. 20 stycznia Słońce opuści Koziorożca i wkroczy do życzliwego Wodnika, rozpoczynając miesiąc, w którym postanowicie zająć się przede wszystkim samorealizacją, skierujecie też uwagę na potrzeby dzieci. 23 stycznia koniunkcja Merkurego ze Słońcem skłoni niektóre Wagi do realizacji porzuconych wcześniej pomysłów. Ostatnie dni miesiąca, na skutek kwadratury Słońca do Urana, wprowadzą rewolucyjne zmiany w sposobie myślenia i postrzegania rzeczywistości, wpłyną też na wspólny stan finansów, niektóre osoby postanowią pozbyć się ze swego życia przedmiotów, ludzi i spraw, które utrudniają rozwój.

Wenus w Koziorożcu do 29 stycznia cofa się, skłaniając do zrewidowania swojej postawy względem członków rodziny oraz stawianych przed sobą celów, szczególnie zawodowych. Od 3 do 8 stycznia sekstyl Wenus do Neptuna skłoni do realizacji marzeń, o których zdążyliście już zapomnieć, natomiast długotrwały, bo trwający przez cały ostatni tydzień miesiąca trygon Wenus do Urana, pozwoli jasno uświadomić sobie na czym najbardziej wam zależy.

Mars, tranzytując do 24 stycznia przyjazny znak Strzelca, wpłynie na wzrost mobilności, niektóre Wagi z chęcią wybiorą się na narty lub zaczną uprawiać jakiś rodzaj sportu. Ostrożność powinniście zachować między 9 a 13 stycznia, podczas kwadratury Marsa do Neptuna, szczególnie uprawiając sporty zimowe, bo łatwo będzie o kontuzję. 24 stycznia Mars opuści Strzelca i wejdzie do Koziorożca, w którym jest mocny, staniecie się więc niezwykle aktywni we wprowadzaniu porządków w domu oraz w relacjach rodzinnych, wzrośnie też ambicja i chęć osiągnięcia sukcesu.

Merkury 2 stycznia wejdzie do życzliwego Wodnika, staniecie się więc znacznie bardziej błyskotliwi i chętni do zmiany sposobu myślenia. Kwadratura Merkurego do Urana między 12 a 16 stycznia zrewolucjonizuje podejście do wspólnego stanu posiadania, zapragniecie większej niezależności i wyznaczycie własne granice. 15 stycznia Merkury zmieni bieg na wsteczny, starajcie się więc do 4 lutego unikać podejmowania życiowych decyzji oraz wszelkiego rodzaju spekulacji i niesprawdzonych interesów. 26 stycznia Merkury wycofa się i ponownie zawita do Koziorożca, pozwalając po raz kolejny przemyśleć swoje życiowe cele.

Horoskop miesięczny na grudzień 2021 dla Wagi

Słońce w życzliwym Strzelcu przebywa do 21 grudnia, co przyczyni się do większej mobilności i skieruje uwagę na jakość kontaktów międzyludzkich, sekstyl Słońca do Saturna w pierwszych dniach miesiąca wpłynie na umocnienie relacji w gronie osób twórczych, mających wpływ na poziom waszej kreatywności.  4 grudnia dojdzie do zaćmienia Słońca w Strzelcu, w koniunkcji z Merkurym, należy zachować ostrożność w podróży i na drogach, uważajcie też na sposób, w jaki się komunikujecie, bo zostanie odebrany wasz przekaz emocjonalny, a nie merytoryczny. W dniach 10–14 grudnia kwadratura Słońca do Neptuna wprowadzi nieporozumienia w kontaktach z podwładnymi lub wykonawcami zleceń, mogą pojawić się też problemy ze zdrowiem, w dodatku trudno będzie postawić właściwą diagnozę, warto zasięgnąć opinii drugiego specjalisty.

Od 18 do 21 grudnia sekstyl Słońca do dobroczynnego Jowisza oraz pełnia Księżyca 19 grudnia, rozwiną kreatywność i pozwolą pokazać się od najlepszej strony, szczególne okazje przytrafią się osobom twórczym, artystom i miłośnikom podróży. 21 grudnia Słońce opuści przyjazny znak Strzelca i wkroczy do Koziorożca, rozpoczynając miesiąc, w którym najbardziej liczyć się będą sprawy rodzinne oraz zawodowe. W dniach 20–27 grudnia kwadratura Saturna do Urana ograniczy poczucie wolności i niezależności, atmosfera przy świątecznym stole może być więc pełna frustracji. 29 grudnia nastąpi ważne astrologiczne wydarzenie – Jowisz puści znak Wodnika i wejdzie do znaku Ryb, co powinno poprawić zdrowie i wpłynąć pozytywnie na sytuację epidemiologiczną. Rok pożegnamy trygonem Słońca do Urana, Sylwester zapowiada się obiecująco, nie zabraknie niespodzianek, chociaż najchętniej spędzicie go we własnym domu.

Wenus tranzytuje znak Koziorożca, skłaniając do poważnego podejścia do spraw uczuciowych, rodzinnych i zawodowych. W pierwszych dniach miesiąca sekstyl Wenus do Neptuna  rozbudzi nadzieję na romantyczną miłość, ale nie każdemu ona będzie dana, pojawi się za to okazja na rozwój osobisty oraz duchowy. Między 10 a 13  oraz od 23 do 26 grudnia, po wejściu Wenus w retrogradację, co nastąpi 20 grudnia, koniunkcja Wenus z Plutonem dwukrotnie rozbudzi namiętne uczucia, w niektórych związkach pojawi się zazdrość, oskarżenia o zdradę lub rozpamiętywanie doznanych krzywd.

Mars do 13 grudnia przebywa w znaku Skorpiona, co może wywołać nadmierne wydatki i potrzebę zdobycia dodatkowych środków finansowych – okazja pojawi się już w pierwszych dniach miesiąca, kiedy Mars znajdzie się w trygonie z Neptunem, propozycję dodatkowych zarobków otrzymają przede wszystkim artyści, twórcy oraz osoby związane ze służbą zdrowia. Od 3 do 13 grudnia aspekty Marsa do Jowisza i Plutona zapowiadają duży przepływ pieniędzy, ale może się zdarzyć, że ostatecznie niewiele pozostanie na koncie, bo wydatki w całości pochłoną zarobki. 13 grudnia Mars wkroczy do życzliwego Strzelca, co wpłynie na lepszą komunikatywność i zwiększenie mobilności.

Merkury w życzliwym Strzelcu przebywa do 13 grudnia, wzbudzając zainteresowanie najbliższym otoczeniem. Między 6 a 8 grudnia zachowajcie ostrożność publikując treści na mediach społecznościowych, bo możecie zostać źle zrozumiani, natomiast od 10 do 12 grudnia sekstyl Merkurego do Jowisza poprawi komunikację, pozwoli zyskać zwolenników i adoratorów i wpłynie pozytywnie na plany związane z podróżami. 13 grudnia Merkury zawita do zachowawczego, ale praktycznego Koziorożca, myśli staną się więc bardziej konkretne a komunikacja ograniczona. Między 19 a 21 grudnia trygon Merkurego do Urana pomoże spóźnialskim wybrać najlepsze prezenty pod choinkę, wystarczy wybrać się na zakupy i słuchać swojej intuicji. Koniunkcja Merkurego z Wenus i Plutonem w ostatnich dniach  grudnia, przyczyni się do bolesnych, ale szczerych rozmów, które pomogą uratować zagrożone związki.

WESOŁYCH ŚWIĄT

I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2022!

Horoskop miesięczny na listopad 2021 dla Wagi

Słońce w znaku Skorpiona pozostanie do 22 listopada, kierując uwagę na sprawy finansowe, które w tym miesiącu nabiorą szczególnego znaczenia, ponieważ w Skorpionie przebywa również mocny Mars i od 6 do 24 listopada przebiegły Merkury. Nów Księżyca w opozycji do Urana w Byku, do którego dojdzie już 4 listopada, może wywołać sporą rewolucję w życiu Wag, niektóre osoby otrzymają zmienione świadczenia, inne postarają się o dotację, jeszcze inne postanowią z dnia na dzień uzyskać kredyt. Między 10 a 14 listopada trygon Słońca do Neptuna ułatwi realizację marzeń, szczególnie Wagom, zajmującym się szeroko pojętą twórczością.

Największe zawirowania w dziedzinie materialnej nastąpią od 13 do 19 listopada, gdy Słońce znajdzie się w korzystnych aspektach z Jowiszem i Plutonem, a Wenus utworzy trygon z Uranem w Byku, pieniądze zdobędziecie z łatwością, ale szybko się ich pozbędziecie, inwestując w swoją przyszłość, wszystko to wywoła intensywne emocje, o czym ostrzega zaćmienie Księżyca w Byku oraz opozycja Marsa do Urana. Macie w tych dniach szansę na realizację wielkich idei, wspierać was bowiem będzie również korzystny aspekt Merkurego z Neptunem. 22 listopada Słońce opuści znak pożądliwego Skorpiona i wkroczy do życzliwego Strzelca, rozpoczynając miesiąc, w którym rozwiniecie skrzydła i zadbacie o dobry PR. W ostatnich dniach miesiąca konfiguracja planet, w tym sekstyl Merkurego i Słońca do Saturna, ustabilizuje i umocni sytuację życiową.

Wenus do 5 listopada przebywa w przyjaznym i optymistycznym Strzelcu, potem jednak zawita do zachowawczego Koziorożca, pozostając w tym znaku aż do 6 marca 2022 roku, ze względu na retrogradację, w którą wejdzie 20 grudnia. Miłość i przyjemność odnajdziecie w tym co trwałe, niektóre Wagi założą w tym czasie rodzinę lub zainwestują w nieruchomości, w każdym razie postawicie na stabilizację i poczucie życiowego oraz finansowego bezpieczeństwa, satysfakcję uda się wam osiągnąć w ostatnich dniach miesiąca, gdy Wenus znajdzie się w sekstylu z romantycznym i uduchowionym Neptunem.

Mars przez cały miesiąc przebywa w znaku Skorpiona, aktywując działania, zmierzające do powiększenia majątku. Mars w tym znaku jest mocny, podobna okazja, aby wykorzystać jego moc nadejdzie dopiero za 2 lata, warto więc zrobić wysiłek i zdobyć to, na czym wam zależy. Jedynie w dniach 7–15 listopada odpuśćcie sobie starania, bo kwadratura Marsa i Merkurego do Saturna utrudni, a wręcz uniemożliwi, osiągnięcie celu, spekulacje się nie powiodą a frustracja wywoła wybuchy złości lub sprowokuje innych do wyrażenia swego niezadowolenia. Również w okresie zaćmienia Księżyca, gdy Mars znajdzie się w opozycji do wybuchowego Urana, kontrolujcie emocje, bo zbyt szybkie i nierozważne działania obróci się przeciwko wam. W ostatnich dniach miesiąca nie tylko korzystne aspekty Słońca, Merkurego i Wenus przyniosą spełnienie marzeń, ale również trygon Marsa do Neptuna wesprze wasze starania.

Merkury w tym miesiącu okaże się bardzo aktywny, do 6 listopada przebywa jeszcze w waszym znaku, od 6 do 24 w Skorpionie, potem wejdzie do Strzelca, w którym pozostanie do 13 grudnia. Przebywając w Skorpionie Merkury będzie wspierał koniunkcją aspekty zarówno Słońca, jak i Marsa, każde działanie ma szanse więc być dobrze przemyślane i zaplanowane, szczególnie w ostatnich dniach miesiąca, gdy znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem i w sekstylu do Saturna, uda się zabłysnąć pomysłem, który spodoba się szefom i oraz osobom decyzyjnym w waszym życiu.

Horoskop miesięczny na październik 2021 dla Wagi

Słońce w waszym znaku do 23 października zasila was swoją energia, Mars motywuje do działania a Merkury w biegu wstecznym skłania do rozmyślań nad przeszłością. Problem w tym, że wszystkie te planety w waszym znaku są słabe, gdyż aktywność i zdecydowane działanie nie są waszą najmocniejszą stroną, wolicie długo się zastanawiać nad najlepszą opcją a obecność Merkurego tylko potęguje niezdecydowanie i wszystko razem powoduje stres. Najtrudniejsze chwile czekają was między 6 a 9 października, kiedy najpierw dojdzie do nowiu Księżyca a następnie wszystkie planety znajdą się w koniunkcji – przymus natychmiastowego działania, opowiadania się po jednej ze stron konfliktu lub konieczność podejmowania szybkich decyzji, szczególnie na temat związków międzyludzkich, okaże się nie do zniesienia. Starajcie się zwolnić tempo i więcej medytować a wszystko niebawem powróci do normy.

Już między 13 a 17 października czeka was powodzenie, otoczeni zostaniecie sporą grupą adoratorów, uzyskacie popularność w swoim środowisku a osoby posiadające dzieci cieszyć się będą ich sukcesami – wszystko to za sprawą dobroczynnego trygonu Słońca do Jowisza. Pełnia Księżyca, do której dojdzie 20 października w przeciwległym znaku Barana, wywoła emocje związane z sytuacją w związku, starajcie się zdobyć na kompromis, chociaż nie będzie to łatwe. 23 października Słońce opuści wasz znak i wkroczy do Skorpiona, ostatnie dni miesiąca wiązać się mogą z finansowymi ograniczeniami, co zapowiada kwadratura Słońca z wymagającym Saturnem.

Sekstyl Wenus w znaku Skorpiona do Plutona w Koziorożcu na początku miesiąca może przynieść konieczność zaciągnięcia kredytu lub niewielkiej pożyczki, ale po 7 października, kiedy Wenus zawita do optymistycznego Strzelca, sytuacja powinna się poprawić. Od 11 do 15 października sekstyl Wenus do Saturna wprowadzi powagę i stabilizację w związkach, możliwe są zaręczyny lub deklaracje wspólnego życia. Dni między 14 a 18 października obfitować mogą w wydarzenia towarzyskie, które będą jednak słabo zorganizowane. Ostatni tydzień miesiąca zapowiada komplikacje zdrowotne, ponieważ Wenus znajdzie się w napiętej kwadraturze z Neptunem, jednak korzystny aspekt Wenus z Jowiszem pomoże znaleźć rozwiązanie każdej trudności.

Merkury tranzytuje wasz znak, ale do 18 października biegnie w złym kierunku, dlatego realizację nowych pomysłów odłóżcie na ostatnią dekadę miesiąca. W pierwszych dniach października aspekty Merkurego wskazują na kreatywność, ale okoliczności zewnętrzne utrudnią doprowadzenie spraw do końca, wykorzystajcie ten czas na wprowadzenie poprawek do swoich projektów. Pośpiech, niecierpliwość i brak opanowania mogą popsuć nawet najlepiej zapowiadające się sprawy, dlatego zachowajcie szczególną ostrożność w okolicach 9 października, podczas koniunkcji Merkurego ze Słońcem i zapalczywym Marsem w waszym znaku.

Mars w waszym znaku jest na straconej pozycji, ponieważ jest na wygnaniu, może być więc trudno zapanować nad irytacją i brakiem cierpliwości. Jednocześnie staniecie się nadmiernie aktywni, zwłaszcza w relacjach damsko-męskich. Nowy związek nie spełni waszych oczekiwań między 6 a 9 października, do konfliktów dojdzie też między 16 a 24 października, kiedy Mars znajdzie się w aspekcie z Jowiszem i Plutonem, starajcie się więc nabrać dystansu do rzeczywistości. Po 30 października, kiedy Mars opuści wasz znak i wkroczy do Skorpiona, zaczniecie skutecznie walczyć o powiększenie majątku.

Horoskop miesięczny na wrzesień 2021 dla Wagi

Do 22 września, dopóki Słońce przebywa w znaku Panny, możecie poczuć się osłabieni i pozbawieni energii, dlatego jest to dobry moment na odpoczynek, warto wziąć urlop i gdzieś wyjechać, bez względu na pogodę, ponieważ wasz organizm potrzebuje wzmocnienia i podładowania akumulatorów. W dniach od 5 do 9 września nów Księżyca w trygonie do nieprzewidywalnego Urana zafunduje wam niespodzianki, możecie nagle skorzystać z uzbieranego kapitału i wydać pieniądze na nowe inwestycje lub z dnia na dzień zdecydować się wzięcie kredytu. Od 12 do 16 września pilnujcie spraw zdrowotnych, ponieważ opozycja Słońca do Neptuna może wpłynąć na pojawienie się alergii lub trudnych do zdiagnozowania objawów chorobowych.

Między 15 a 19 września trygon Słońca do Plutona doprowadzi do próby sił z domownikami, ktoś zechce wywrzeć na was presje, aby osiągnąć coś, na czym mu zależy, pełnia Księżyca w Rybach, do której dojdzie 20 września, podkręci emocje, co może odbić się na samopoczuciu i osłabić was fizycznie. 22 września Słońce nareszcie wkroczy do waszego znaku, odzyskacie energię i motywację do działania, trygon Słońca do Saturna w ostatnich dniach miesiąca pozwoli zapanować nad okolicznościami i ugruntować zawodową pozycję.

Wenus przebywa w waszym znaku do 10 września, w dodatku między 4 a 8 września tworzy korzystny aspekt z Jowiszem i niepokojący z Plutonem, możecie więc liczyć na miłosne zauroczenie i wzrost namiętności. 10 września Wenus opuści wasz znak i przejdzie do Skorpiona, w którym jest słaba, uczucia skierujecie na zdobywanie pieniędzy. Z finansowymi ograniczeniami powinniście się liczyć między 15 a 19 września, podczas kwadratury Wenus do Saturna, natomiast opozycja Wenus do Urana w dniach 20–26 września, zapowiada niespodziewane wydatki lub nieudane inwestycje. Pod koniec miesiąca trygon Wenus do Neptuna i kwadratura z Jowiszem zapowiadają wygraną, ale pieniądze szybko się rozejdą.

Merkury przebywa w waszym znaku bardzo długo, ponieważ 28 września wejdzie w retrogradację, do biegu prostego powróci 18 października i dopiero 6 listopada was opuści, będziecie więc mieli wiele okazji, aby wykorzystać swoje zdolności komunikacyjne oraz intelektualne. Już między 3 a 6 września trygon Merkurego do Saturna wprowadzi porządek w dziedzinach, które do tej pory pozostawialiście przypadkowi. Od 18 do 22 września trygon Merkurego do Jowisza zaprocentuje sukcesami w kreatywnym myśleniu, aspekt sprzyja nie tylko zdobywaniu pożytecznej wiedzy, ale również podróżom zagranicznym. Ostatnia dekada miesiąca może przynieść ból głowy, zarówno w sensie fizycznym, jak metaforycznym, ponieważ w wyniku napiętej kwadratury Merkurego do Plutona zderzycie się z problemami, które trudno rozwiązać za pomocą umysłu.

Mars do 15 września tranzytuje znak Panny, aktywizując ukrytych wrogów – zwłaszcza między 3 a 9 września trygon Marsa do Plutona uruchomi lawinę zdarzeń, która może sprawić, że poczujecie się ofiarą. 15 września Mars wkroczy do waszego, znaku, zachęcając do intensywnej działalności i realizacji pragnień, ostatni tydzień miesiąca, kiedy Mars znajdzie się w korzystnym aspekcie z Saturnem, pozwoli zrównoważyć i ustabilizować nadmiernie rozszalałe emocje.

Horoskop miesięczny na sierpień 2021 dla Wagi

Słońce przebywa w życzliwym znaku Lwa do 22 sierpnia, warto ten czas wykorzystać na radosne korzystanie z życia, sprawianie sobie przyjemności i rozwój przyjaźni, czemu sprzyja wakacyjny okres. Jedynie pierwsze dni miesiąca mogą wprowadzić ograniczenia do życia towarzyskiego, kiedy Słońce wraz z Merkurym znajdą się w opozycji do wymagającego Saturna. Również od 4 do 9 sierpnia Słońce w kwadraturze do Urana wprowadzi nieporozumienia do niektórych znajomości lub pojawią się konflikty w grupach zainteresowań.

Nów Księżyca w Lwie, do którego dojdzie 8 sierpnia, może zapoczątkować nowy rozdział w relacjach przyjaźni. Między 18 a 22 sierpnia natomiast opozycja Słońca do Jowisza zaowocuje poprawą życia towarzyskiego i miłosnego, artyści mogą spodziewać się nowych propozycji, ale może się też zdarzyć, że będzie ich kilka i nawzajem będą się wykluczać, co wzbudzi emocje, które zapowiada pełnia Księżyca w Wodniku. Zaraz po pełni 22 sierpnia Słońce opuści przyjaznego Lwa i wkroczy do Panny, rozpoczynając miesiąc, w którym zwykle odczuwacie odpływ energii, jest to więc właściwy czas, aby wybrać się na długo wyczekiwane wakacje.

Wenus w Pannie przebywa do 16 sierpnia, a ponieważ jest w tym znaku w upadku, odbije się to na waszym samopoczuciu, nawet trygon Wenus do Urana w pierwszych dniach miesiąca niewiele zmieni, wprowadzi tylko trochę urozmaicenia do codzienności. Między 8 a 14 sierpnia Wenus w opozycji do iluzorycznego Neptuna i w trygonie do uwodzicielskiego Plutona może oznaczać rozczarowanie oraz zmęczenie niejasnymi stosunkami w pracy, niektóre Wagi dojdą do wniosku, że warto zmienić dietę, jeśli chcą się poczuć lepiej.

Od 16 sierpnia sytuacja ulegnie radykalnej zmianie, ponieważ Wenus wkroczy do waszego znaku, odzyskacie radość życia i dobre samopoczucie, poprawią się relacje międzyludzkie, rozpocznie się czas miłości. Na ustabilizowanie życiowej i uczuciowej sytuacji możecie liczyć od 21 do 25 sierpnia, kiedy Wenus w waszym znaku znajdzie się w trygonie do Saturna w Wodniku, warto zalegalizować związki, które do tego dojrzały, nie przegapcie szansy.

Mars przez cały miesiąc przebywa w znaku Panny, co nie jest dla was korzystne, może bowiem oznaczać, że ktoś za waszymi plecami działa na waszą szkodę, dlatego starajcie się zachować dobre stosunki ze współpracownikami oraz osobami, z którymi wchodzicie w partnerstwo. Ostrożność zachowajcie szczególnie od 18 do 24 sierpnia, gdy Mars z Merkurym znajdą się w trygonie z Uranem w Byku, rzekomo łatwo zdobyte dotacje lub pożyczki okażą się trudne do realizacji lub spłaty.

Merkury do 11 sierpnia przebywa w życzliwym Lwie, zachęcając do rozrywki i zabawy, chociaż na początku miesiąca, kiedy znajdzie się w problematycznych aspektach z Saturnem i Uranem, może być nerwowo, bo nie wszystko, co zaplanowaliście będzie możliwe do zrealizowania. Od 11 do 30 sierpnia Merkury będzie tranzytował znak pracowitej Panny, dobrze jest więc w tym czasie zbierać informacje, które przydadzą się w przyszłym miesiącu, kiedy Merkury zawita do waszego znaku. Na zdrowie i sytuację w pracy uważajcie od 23 do 28 sierpnia, bo Merkury znajdzie się w aspekcie ze zwodniczym Neptunem i potężnym Plutonem, możecie więc zostać wmanewrowani w sytuację, której wcale sobie nie życzyliście.

Horoskop miesięczny na lipiec 2021 dla Wagi

Do 22 lipca Słońce w znaku Raka skłoni do intensywnej pracy, czas na wypoczynek nadejdzie w ostatnim tygodniu miesiąca, kiedy Słońce zawita do życzliwego, rozrywkowego znaku Lwa. Między 4 a 8 lipca Słońce w sekstylu do Urana ułatwi zdobycie dodatkowych funduszy, uzyskanie świadczeń, zdobycie kredytu lub dofinansowanie projektu.

10 lipca nów w znaku Raka wyznaczy początek nowego zawodowego projektu, natomiast między 12 a 18 lipca trygon Słońca do Neptuna okaże się korzystny przede wszystkim dla Wag działających w szeroko pojętej kulturze, twórców oraz artystów, pozwoli bowiem w pełni korzystać z inspiracji Muz, wrodzonej kreatywności, intuicji i natchnienia. Opozycja Słońca do Plutona od 15 do 21 lipca może natomiast zaburzyć równowagę rodzinną, w wyniku całkowitego oddania się realizacji marzeń. 22 lipca Słońca zawita do życzliwego Lwa, zachęcając do letniego wypoczynku w towarzystwie dzieci lub skłonnych do zabawy przyjaciół, pełnia Księżyca w znaku Wodnika, do której dojdzie 24 lipca, pokaże wam jasno, na kogo możecie liczyć w tej dziedzinie.

Wenus w życzliwym znaku Lwa pozostanie do 22 lipca, sprzyjając nawiązywaniu kontaktów przyjacielskich, jednak od 5 do 11 lipca ochłodzi stosunki i przyczyni się do drobnych konfliktów, gdy znajdzie się w napiętych aspektach z wymagającym Saturnem i wybuchowym Uranem. Od 11 do 17 lipca łatwo będzie naprawić zepsute stosunki, gdy Wenus znajdzie się w koniunkcji z aktywnym Marsem w rozrywkowym znaku Lwa – przyjaźnie nabiorą blasku, miłość zapłonie namiętnością,  dzieci przysporzą wam problemów, ale też wiele radości. 22 lipca Wenus przejdzie do obowiązkowej Panny, nawet więc opozycja Wenus do Jowisza między 22 a 24 lipca nie przyniesie spodziewanych radości, przypominając o zadaniach do wykonania.

Mars w życzliwym znaku Lwa do 29 lipca skieruje aktywność na rozwój życia towarzyskiego oraz miłosnego, jednak w pierwszym tygodniu miesiąca opozycja Marsa do surowego Saturna i kwadratura z nieprzewidywalnym Uranem może popsuć stosunki z niektórymi przyjaciółmi, starajcie się więc nie stawiać spraw na ostrzu noża.

Merkury w przyjaznych Bliźniętach pozostanie do 11 lipca, jednak w dniach 4–8 lipca znajdzie się w problematycznej kwadraturze ze zwodniczym Neptunem, nie wierzcie więc we wszystko, co usłyszycie, szczególnie w dziedzinie ochrony zdrowia, pilnujcie papierów i wymaganych certyfikatów, zwłaszcza jeśli wybieracie się za granicę. 11 lipca Merkury zagości w znaku Raka, między 12 a 14 lipca znajdzie się w bardzo korzystnym trygonie z Jowiszem w Rybach, niektóre Wagi czeka awans lub propozycja dodatkowej pracy, to również dobry moment dla osób, które postanowią w tych dniach wybrać się na wakacje. Sekstyl Merkurego do Urana między 19 a 21 lipca pozwoli wpaść na oryginalny pomysł, dokonać intratnej inwestycji lub uzyskać pożyczkę. Trygon Merkurego do Neptuna między 24 a 26 lipca ułatwi skorzystanie z intuicji, sprzyja też wakacyjnym eskapadom, szczególnie nad wodę.

Horoskop miesięczny na czerwiec 2021 dla Wagi

Do 23 czerwca Słońce gości w życzliwym znaku Bliźniąt, zachęcając do podróżowania, studiowania i nawiązywania kontaktów międzyludzkich. Już w pierwszych dniach miesiąca, od 1 do 5 czerwca, trygon Słońca do porządkującego rzeczywistość Saturna skłoni niektóre Wagi do zaangażowania się w działalność twórczą, która może wymagać wysiłku, ale sprawi wiele przyjemności w przyszłości. Od 9 do 11 czerwca pozostaniecie pod wpływem częściowego zaćmienia Słońca w koniunkcji z Merkurym, który się cofa, powrócicie do dawnych zainteresowań i kręgów towarzyskich, aby poprawić relacje oraz efekty swojej pracy, może to wzbudzić emocje, ale warto zweryfikować kontakty pod kątem tego, co mogą przynieść w przyszłości.

Między 10 a 20 czerwca nastąpi druga w tym roku kwadratura dwóch planet o przeciwstawnych zasadach – Saturn dąży do zachowania status quo, natomiast Uran przeciwnie, pragnie wszystko zmienić w sposób rewolucyjny, napięty aspekt między tymi planetami może nie mieć bezpośredniego wpływu na nasze życie, ale tworzy klimat, w którym żyjemy, warto więc zdawać sobie sprawę z tego, że trzeba przystosować się do czekających nas przemian. Między 12 a 16 czerwca kwadratura Słońca z Neptunem może wam przypomnieć, że dbanie o zdrowie i bezpieczeństwo jest przywilejem, ale także obowiązkiem.

21 czerwca Słońce zmieni znak i wkroczy do Raka, kierując uwagę na rozwój kariery, już 23 czerwca znajdzie się w trygonie z dobroczynnym Jowiszem, macie więc szansę na zawodowy sukces, pojawią się propozycje dodatkowej pracy lub otrzymacie awans, a nawet jeśli nic takiego się nie wydarzy czekają was dni pełne przyjemności i uznania. 24 czerwca pełnia Księżyca w pracowitym Koziorożcu uświadomi wam, że czasem trzeba coś poświęcić,  jeśli chce się  osiągnąć sukces.

Wenus 2 czerwca opuści znak Bliźniąt i wkroczy do Raka, w pracy się rozluźnicie, więcej czasu spędzając na pogaduszkach z przyjaciółmi, ciesząc się z osiąganej bliskości. Zwłaszcza dni od 2 do 5 czerwca, kiedy Wenus utworzy trygon z Jowiszem poczujecie się dowartościowani. Dni między 11 a 15 czerwca przyniosą moc niespodzianek, do czego przyczyni się sekstyl Wenus do Urana, natomiast trygon Wenus do Neptuna od 19 do 23 czerwca przyczyni się do sukcesu twórców i artystów, a także osób rozwijających się duchowo. Zakochani w tych dniach nie będą mogli się od siebie oderwać. Między 22 a 26 czerwca opozycja Wenus do Plutona wprowadzi odrobinę pikanterii w związki miłości, niektóre Wagi odczują presję ze strony domowników, pełnia Księżyca podkręci emocje, uważajcie więc, bo tej walki nie wygracie. 27 czerwca Wenus opuści znak Raka i wkroczy do życzliwego Lwa, spragnieni rozrywek rzucicie się w wir zabawy, zapragniecie doświadczyć niczym nie skrępowanej przyjemności.

Merkury do 23 czerwca pozostaje w retrogradacji, nie warto więc w tym czasie rozpoczynać nowych projektów, szczególnie ostrożni pozostańcie między 3 a 8 czerwca, gdy utworzy kwadraturę z niepewnym Neptunem, nie pozwólcie sobą manipulować. Ostatni tydzień czerwca sprzyja natomiast podróżom, to najlepszy moment, aby wybrać się na chociaż krótkie wakacje.

Mars w Raku od 3 do 8 czerwca znajdzie się w nieprzyjemnej opozycji z potężnym Plutonem, panujcie nad emocjami, unikajcie rozwiązań siłowych. Po 11 czerwca natomiast, kiedy Mars znajdzie się w życzliwym znaku Lwa, czeka was mnóstwo rozrywek, zabawy z dziećmi i aktywny wypoczynek. Ostatnie dni miesiąca mogą ograniczyć potrzebę imprezowania, do czego przyczyni się opozycja Marsa do Saturna.

Horoskop miesięczny na maj 2021 dla Wagi

Słońce do 20 maja przebywa w znaku Byka, skłaniając do zadbania o wspólny budżet, pozyskania kredytu lub świadczeń, obiecywanych przez rozmaite instytucje. Koniunkcja Słońca z Uranem otworzy 1 maja szeroko drzwi dla finansowych możliwości, do czego przyczyni się obietnica rozluźnienia obostrzeń, jednak kwadratura Słońca z Saturnem, do której dojdzie już 3 maja, ostrzega, że rozwiązania w tej dziedzinie okażą się niewystarczające.

Na rozpoczęcie nowych projektów możecie liczyć po 11 maja, gdy dojdzie do nowiu Księżyca w przedsiębiorczym Byku, dodatkowo wspierać was będą w okresie 11–20 maja korzystne aspekty, jakie Słońce utworzy z twórczym Neptunem i transformującym Plutonem, możecie liczyć na rozwój wyobraźni, podpowiedzi intuicji i siłę, która pomoże stawić czoła największym wyzwaniom. 14 maja Jowisz opuści znak rewolucyjnego Wodnika i wkroczy do Ryb, w których jest mocny – kiedy 20 maja Słońce przesunie się do życzliwych Bliźniąt znajdzie się z nim w twórczym aspekcie kwadratury, zachęcając do rozwoju osobistego, w dniach 21–25 maja możecie liczyć na ułatwienia w pracy lub otrzymacie nowe, dobrze płatne zlecenia. 26 maja dojdzie do zaćmienia Księżyca w znaku Strzelca, od 25 do 27 maja pozostańcie więc ostrożni, szczególnie w podróżach, uczniowie i studenci mogą doświadczyć trudności przy egzaminach.

Do 9 maja Wenus tranzytuje znak Byka, w którym jest silna, ponieważ również nim włada, możecie więc liczyć na wsparcie swojej patronki, szczególnie w dziedzinie powrotu do zdrowia, doświadczania miłości i wsparcia od bliskich, pozyskiwania dobrze płatnej pracy i realizacji artystycznych zamierzeń. Wenus w tym czasie utworzy korzystne aspekty z romantycznym Neptunem, sprzyjając szeroko pojętej twórczości, namiętnym Plutonem, obdarzającym mocą sprawczą, oraz Jowiszem, przynoszącym radość. 9 maja Wenus opuści znak Byka i wkroczy do życzliwych Bliźniąt, otwierając was szerzej na kontakty międzyludzkie. Trygon Wenus do Saturna w znaku Wodnika między 18 a 22 maja zachęca do miłosnych wyznań, oświadczyn oraz do podejmowania długotrwałych zobowiązań natury emocjonalnej, finansowej lub artystycznej. W ostatnich dniach miesiąca, szczególnie między 25 a 29 maja, podczas kwadratury Wenus do Neptuna, dobrze się zastanówcie zanim uwierzycie w coś, czemu brak realnych podstaw.

Merkury zaraz po długim weekendzie, bo już 4 maja, wkroczy do życzliwych Bliźniąt, w których jest wyjątkowo silny, staniecie się więc znacznie bardziej mobilni i chętni do podróżowania, zdobywania nowych doświadczeń, podnoszenia kwalifikacji i publicznego wypowiadania się. Między 10 a 15 maja trygon Merkurego do Saturna sprzyja podpisywaniu długoterminowych umów, to także właściwy moment, aby ze swojego hobby utworzyć profesjonalny projekt, który przyniesie stałe zarobki. Od 20 do 25 maja pozostańcie jednak ostrożni, bo kwadratura Merkurego do Neptuna ostrzega przed możliwością popełnienia życiowych pomyłek.

Mars przez cały miesiąc tranzytuje znak Raka, w którym jest słaby, niektóre wasze wysiłki, aby zaistnieć na polu zawodowym, mogą skłonić konkurencję do działania, wywołującego złość, nie dajcie się złapać w pułapkę szczególnie między 8 a 15 maja, podczas sekstylu Marsa do Urana, bo łatwo będzie stracić cierpliwość.

Sprawdź Słowiańską Wiedźmę w promocji na CzaryMary.pl >>

Horoskop miesięczny na kwiecień 2021 dla Wagi

Słońce tranzytuje przeciwległy znak Barana do 19 kwietnia, sprawy partnerstwa i umów okażą się w tym czasie priorytetowe. W pierwszych dniach miesiąca sekstyl Słońca do Saturna pozwoli umocnić długotrwałe relacje, dla wielu Wag Święta Wielkanocne staną się okazją do ogłoszenia zaręczyn. Dla rozpoczęcia ważnych związków natomiast ważne okażą się dni w okolicach nowiu Księżyca w przeciwległym Baranie, który będzie miał miejsce 12 kwietnia. W ogóle, druga dekada miesiąca okaże się bardzo znacząca dla wielu osób, kiedy Słońce utworzy korzystne aspekty z Marsem i Jowiszem, jedynie kwadratura Słońca do Plutona sygnalizuje, że róże mają kolce a presja ze strony rodziny może być zbyt obciążająca.

19 kwietnia Słońce opuści przeciwległy znak Barana i wkroczy do Byka, kierując uwagę na sprawy spadkowe, urzędowe oraz związane z zarządzaniem pieniędzmi. Rewolucja w finansach szykuje się pod koniec miesiąca, kiedy dojdzie do pełni Księżyca w Skorpionie 27 kwietnia. Trudne sprawy i wiadomości mogą okazać swoje  zaskakujące oblicze w ostatnich dniach miesiąca, kiedy Słońce znajdzie się w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem.

Wenus, władczyni waszego znaku, przebywa w przeciwległym Baranie do 14 kwietnia, liczcie się więc z tym, że w tym czasie w związkach będziecie mieć niewiele do powiedzenia, ale za to może być zmysłowo i gorąco, szczególnie między 3 a 9 kwietnia, gdy Wenus znajdzie się w sekstylu z wygadanym Marsem w Bliźniętach – będziecie flirtować na odległość, okaże się, że rozmowa może być bardzo seksowna. Między 8 a 14 kwietnia zrobi się już bardzo namiętnie, kiedy Wenus znajdzie się w sekstylu z Jowiszem i w kwadraturze z Plutonem, poczujecie się całkowicie poddani sile ogarniającego was uczucia, osoby w stałych związkach natomiast zaczną walczyć o swoją niezależność. W drugiej połowie miesiąca, kiedy Wenus znajdzie się w znaku Byka, w którym jest mocna i pewna swojej wartości, zaczniecie zabiegać o zwiększenie stanu posiadania – niestety, pod koniec miesiąca, między 22 a 26 kwietnia aspekty Wenus wskazują na to, że inwestycje okażą się nietrafione, jakaś instytucja odmówi wypłaty świadczeń, urzędnicy okażą się mało przychylni.

Merkury do 4 kwietnia przebywa jeszcze w znaku Ryb, skupiając myśli na sprawach związanych z ochroną zdrowia i ograniczeniami w komunikacji, kiedy jednak wkroczy do przeciwległego znaku Barana, staniecie się bardziej otwarci, gotowi do dyskusji, negocjacji i skłonni do zawierania umów. Między 9 a 11 kwietnia uda się wam sprawnie ustalić zasady współpracy i współdziałania, szczególnie z dziećmi oraz osobami, za które jesteście odpowiedzialni. Między 16 a 19 kwietnia Merkury w sekstylu do Marsa i Jowisza pozwoli sprawnie przeprowadzić negocjacje, najlepiej dogadacie się 19 kwietnia, gdy dojdzie do ścisłej koniunkcji Merkurego ze Słońcem. Tego samego dnia wieczorem obie planety opuszczą przeciwległy znak Barana i wkroczą do Byka, dołączając do przebywającej tam Wenus, władczyni znaku. Ostatni tydzień kwietnia będzie obfitował w niespodziewane wydarzenia, możecie doświadczyć ograniczeń w mobilności i szeroko pojętej komunikacji.

Mars do 23 kwietnia tranzytuje życzliwy znak Bliźniąt, jednak między 6 a 13 kwietnia znajdzie się w kwadraturze ze zwodniczym Neptunem, w szczególny sposób dbajcie w tym czasie o zdrowie, noście maseczki, unikajcie większych zgromadzeń. Mars w trygonie do Jowisza natomiast zapowiada między 13 a 19 kwietnia intensywną aktywność w dziedzinie będącej waszym rzeczywistym hobby. 23 kwietnia Mars przesunie się do znaku Raka, rzucicie się w wir pracy, ale podświadome lęki o bezpieczeństwo w dobie pandemii nie pozwolą cieszyć się tym w pełni.

Wiedźma. Droga do siebie