Archiwa kategorii: Waga – horoskop miesieczny

Horoskop na kwiecień 2018 dla Wagi

Żadne trudności was nie pokonają, ponieważ Wenus, władczyni znaku Wagi, znajduje się w znaku, w którym czuje się fantastycznie i przez większość miesiąca tworzy korzystne aspekty z Marsem oraz Plutonem. Siłę czerpać będziecie z mocy miłości, a także z przekonania, że dysponujecie środkami, które pozwalają skutecznie działać. Słońce w przeciwległym znaku Barana skupia energię na partnerach życiowych, których sprawy uznacie za priorytetowe, nawet jeśli nie ze wszystkimi ich decyzjami się zgadzacie.

Merkury do 15 kwietnia podąża w niewłaściwym kierunku, dodatkowo tworzy napięte aspekty zarówno z Marsem, jak i Saturnem, więc w kontaktach z innymi poczujecie się, jakbyście naraz musieli naciskać na gaz i hamulec, co wzbudzi w was trudną do opanowania frustrację. Szczególnie komunikacja z domownikami oraz partnerami życiowymi napotka nieprzewidziane przeszkody. Starajcie się nic nie robić na siłę, bo tylko pogorszycie sprawę, zwłaszcza między 5 a 15 kwietnia, kiedy dojdzie do kwadratury Słońca z Plutonem, żadna forma przymusu nie zda egzaminu. Jedyne co możecie zrobić, to skierować uwagę na rozwój miłości, bo trygon Wenus do Marsa podsyci namiętności.

Sprawy domowe oraz zawodowe zdominują cały miesiąc, wiele będzie się działo. Zmiany okażą się radykalne, szczególnie między 15 a 20 kwietnia, kiedy nastąpi nów w przeciwległym znaku Barana w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem. Przygotujcie się na rewolucje, która w niektórych przypadkach może przeistoczyć wszystkie ważne związki w zupełnie nową formę – dotyczy to szczególnie osób urodzonych w drugiej i trzeciej dekadzie znaku.

20 kwietnia Słońce opuści bojowy znak Barana i wkroczy do spokojniejszego znaku Byka, ale napięcie was nie opuści. Uwagę skierujecie na zarządzanie wspólnymi zasobami finansowymi, niezbędne może być podjęcie radykalnych decyzji, postanowicie oczyścić sferę domową oraz zawodową z niekorzystnych wpływów, blokujących swobodny przepływ energii. Każda forma oczyszczenia okaże się korzystna. Komunikacja z domownikami oraz partnerami życiowymi znów napotka problemy. Zachowajcie spokój, już niedługo rewolucyjny Uran opuści przeciwległy znak Barana, co znacznie uspokoi wszystkie wasze związki.

Horoskop na marzec 2018 dla Wagi

Do 20 marca, dopóki Słońce przebywa w znaku Ryb, w centrum waszego zainteresowania znajdą się sprawy dotyczące ochrony zdrowia oraz uregulowania stosunków panujących w miejscu pracy. W pierwszym tygodniu miesiąca pojawią się możliwości zwiększenia stanu posiadania lub uzyskania dotacji na ważne przedsięwzięcia, dotyczy to szczególnie osób urodzonych w ostatniej dekadzie znaku. Artyści poświęcą czas na twórczość, którą cechować będzie wysoki poziom, uda się uzyskać współpracowników, którzy spełnią pokładane w nich nadzieje. Merkury, przebywający w znaku Ryb do 6 marca, utrudni postawienie właściwej diagnozy w przypadku niedyspozycji zdrowotnej, pojawią się alergie oraz symptomy niewiadomego pochodzenia. Do właściwego specjalisty udajcie się po 6 marca, kiedy Merkury wkroczy do znaku Barana. Już następnego dnia do przeciwległego Barana wkroczy również Wenus, sprawy miłości i związków międzyludzkich okażą się więc priorytetowe.

Napięty aspekt Wenus do Saturna między 8 a 16 marca spowoduje poczucie izolacji lub odrzucenia, wystąpią problemy w kontaktach z partnerem życiowym, stan zdrowia może utrudnić życie towarzyskie, jednak trygon Słońca do Jowisza, pod wpływem którego pozostaniecie między 10 a 17 marca poprawi wam humor, bo pojawi się kolejna okazja, aby zasilić konto o dodatkowe środki, jest to również dobry moment na wizyty u specjalistów, którzy postawią was na nogi w przypadku choroby.

Wejście Słońca do znaku Barana 20 marca rozbudzi w was potrzebę uporządkowania relacji. Trudne konfiguracje planet wywołają napięcie na linii dom – praca, stosunki z partnerami zarówno życiowymi, jak i osobistymi, przechodzić mogą kryzys. 23 marca Merkury w przeciwległym znaku Barana zmieni bieg na wsteczny i sytuacja taka potrwa do 15 kwietnia, wywołując szereg perturbacji w dziedzinie komunikacji. Zaskoczą was osoby, które wycofają się ze złożonych deklaracji oraz zobowiązań, nie jest to dobry moment na rozpoczynanie ważnych spraw i podejmowania trudnych decyzji.

Ostatnie dni miesiąca okażą się bardzo energetyczne za sprawą pełni w waszym znaku, w połączeniu z koniunkcją Wenus do Urana, trzeba będzie dostosować się do sytuacji, która ulegnie radykalnej zmianie.

Horoskop na luty 2018 dla Wagi

Miłość spadnie na niektóre Wagi jak grom z jasnego nieba, kiedy między 4 a 9 lutego kochliwa Wenus utworzy elektryzujący sekstyl z nieprzewidywalnym Uranem. Pozostałe osoby mogą liczyć na spory zastrzyk dodatkowych dochodów, starajcie się na to konto nie wydać wszystkiego, co posiadacie na luksusowe towary, które poprawiają co prawda samopoczucie obdarzonych dobrym gustem Wag, ale spowodują pustki na koncie i pokusę skorzystania z kart kredytowych. Słońce oraz Merkury, przebywające do 18 lutego w życzliwym znaku Wodnika, zachęcą do zabawy, natomiast Wenus do 11 lutego poruszy serce niejednej osoby. Randka za randką, spotkanie za spotkaniem – to główne zajęcia, które będą was absorbować w pierwszej dekadzie lutego. Wasza popularność wzrośnie, zdobędziecie każdego, na kogo zagniecie parol. Wagi posiadające dzieci skupią na nich cała swoją uwagę, starajcie się nie zagłaskać ich na śmierć, dajcie im trochę wolności i swobody działania. Niektóre osoby znajdą nowe hobby, które pozostanie z nimi na dłużej. To dobry moment, aby wybrać się do teatru, na wystawę lub do kina, każda forma artystycznej aktywności sprawi wam przyjemność, szczególnie między 10 a 18 lutego, kiedy Słońce utworzy sekstyl do Urana w przeciwległym znaku Barana – wpadną wam do głowy w tym czasie rewelacyjne pomysły, poznacie ciekawych oraz inspirujących ludzi. Jedynie 15 i 16 lutego pozostańcie ostrożni, ponieważ w znaku Wodnika nastąpi nów, połączony z częściowym zaćmieniem Słońca – nie rozpoczynajcie w tych dniach ważnych przedsięwzięć, wstrzymajcie się do 17 lutego, kiedy koniunkcja Merkurego ze Słońcem pozwoli wam jasno zobaczyć cały kontekst interesującej was sytuacji.

Kiedy 18 lutego Słońce oraz Merkury zmienią znak i wkroczą do znaku Ryb, nadejdzie odpowiedni czas, aby zatroszczyć się o zdrowie. To dobry moment na rozpoczęcie odpowiedniej dla siebie diety, skorzystajcie z porad doświadczonych osób, pomoże wam w tym sekstyl Słońca i Merkurego do Saturna, pod wpływem którego pozostaniecie między 20 a 24 lutego. Koniunkcja Wenus z Neptunem w kwadraturze do Marsa w Strzelcu zwiastuje trudne do zdiagnozowania problemy zdrowotne. W pracy powstaną nieporozumienia na temat kompetencji i zakresu obowiązków.

Horoskop na styczeń 2018 dla Wagi

Jeżeli wpadliście na pomysł, aby Sylwestra urządzić u siebie w domu, to czeka was wiele emocji i zamieszania, a impreza przeciągnąć się może o dzień dłużej, niż zaplanowaliście. Nowy Rok najchętniej przywitalibyście na „białej sali”, nie obejdzie się jednak bez rozmów i wydarzeń, które na długo zapadną w pamięć.

Pierwszy tydzień miesiąca przyniesie mnóstwo spraw do załatwienia, wpadniecie na szereg doskonałych pomysłów, otrzymacie informacje ważne dla waszej przyszłości. W dniach 7 – 10 stycznia poprawi się sytuacja zawodowa i finansowa, znajdziecie się w samym centrum wydarzeń mających wpływ na waszą karierę oraz relacje w rodzinie, zdobędziecie pieniądze na ważne dla was projekty. Wszystko w pierwszej i drugiej dekadzie stycznia kręcić się będzie wokół spraw finansowych, macie szansę stworzyć podwaliny pod przyszłe sukcesy i postawić na swoim w ważnej dla was dziedzinie.

Sytuacja w rodzinie nie będzie należała do najłatwiejszych, szczególnie między 11 a 18 stycznia, kiedy zarówno Wenus jak i Słońce utworzą kwadraturę z rewolucyjnym Uranem, dojdzie do kłótni i nieporozumień, uważajcie, aby nie stracić ważnych dla was relacji – jeżeli jednak wykażecie się konsekwencją i stałością zasad, odbudujecie każdy związek. Merkury w koniunkcji z Saturnem w Koziorożcu miedzy 11 a 14 stycznia, pozwoli podjąć odpowiedzialne decyzje, dotyczące domu i rodziny, a także zaplanować karierę, która od jakiegoś czasu przechodzi kryzys.

Przejście najpierw Wenus 18 stycznia a dwa dni później również Słońca do znaku Wodnika, oderwie was od problemów zawodowych, zajmiecie się tym, co sprawia przyjemność, otworzycie się na zabawę, odkryjecie nowe hobby lub zabierzecie się za nawiązywanie serdecznych relacji z dziećmi. Opieka nad kimś potrzebującym opieki, stanie się dla was wyzwaniem między 23 a 27 stycznia, kiedy Merkury utworzy sekstyl z Neptunem. Ostatnie dni miesiąca wpłyną pobudzająco na sferę kreatywności, kiedy dojdzie do pełni połączonej z zaćmieniem Księżyca w znaku Lwa.

Horoskop na grudzień 2017 dla Wagi

Słońce i Wenus w przyjaznym znaku Strzelca sprawią, że poprawią się kontakty z rodzeństwem oraz sąsiadami, Mars w waszym znaku jeszcze do 9 grudnia trzymał będzie w bojowym nastroju osoby zakochane, Wenus w Strzelcu jednak postara się rozładować pojawiające się nieporozumienia. Układ planet w pierwszej dekadzie grudnia nie sprzyja polubownemu rozstrzygnięciu konfliktowych spraw, dlatego uzbrójcie się w cierpliwość i starajcie się niczego nie przyspieszać. Merkury w koniunkcji z Saturnem już 3 grudnia zacznie się cofać, komplikując jeszcze bardziej dość już zagmatwaną sytuację. Kwadratura Słońca do Neptuna wprowadzi chaos do przepływu informacji i pogorszy stosunki w miejscu pracy, pojawić się też mogą niekreślone dolegliwości, które nie wiadomo jak leczyć. Mars w sekstylu do Saturna pozwoli jednak uporać się wszystkimi obowiązkami, warto oprzeć się na tym, co sprawdzone.

Po 9 grudnia, kiedy Mars opuści wasz znak, odczujecie ulgę i znacznie się uspokoicie, a trygon Jowisza do Neptuna pozwoli wam uzyskać fundusze na istotny dla was cel, będący realizacją marzeń lub związany z działalnością charytatywną. Dni między 8 a 12 grudnia wprowadzą chaos i nieporozumienie z osobą, którą idealizujecie, wzmogą się też nieokreślone dolegliwości psychosomatyczne, ale już dni między 14 a 18 grudnia przyniosą dobre wiadomości i mogą zaważyć na waszym losie. Być może nagle i niepodziewanie wybierzecie się w krótką podróż, która poprawi relacje w przyjaźni.

Nów w znaku Strzelca w koniunkcji z Wenus, do którego dojdzie 18 grudnia, wyznaczy początek nowego przedsięwzięcia, ale ostateczne decyzje starajcie się podejmować po 23 grudnia, kiedy Merkury zmieni bieg na prosty. 20 grudnia Saturn opuści znak Strzelca i na kolejne 3 lata wkroczy do znaku Koziorożca, w którym czuje się jak w domu, znaczenia nabiorą sprawy związane z karierą, wykonywaną pracą oraz sytuacją rodzinną. Wagi urodzone w pierwszej dekadzie znaku zaczną dojrzewać do pomysłu wybudowania domu lub zakupu nieruchomości.

Tuż przed Świętami Merkury zmieni bieg na prosty, można się więc będzie wybrać w podróż do rodziny nie obawiając się komplikacji w drodze. Nastrój w przy świątecznym stole będzie raczej poważny i mało wylewny, ale pozwoli wam odetchnąć po trudach ostatnich miesięcy. Warto w tych dniach odwiedzić osoby starsze lub samotne, podziała to na niektóre Wagi w sposób prawdziwie terapeutyczny. Końcówkę roku spędzicie w wąskim gronie osób, najlepiej będziecie się czuć we własnym domu.

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

Horoskop na listopad 2017 dla Wagi

To może być burzliwy miesiąc. Pierwszy tydzień listopada charakteryzować się będzie zmiennym nastrojem, dobre porozumienie złapiecie z osobami starszymi, postawicie na jakość, nie na ilość kontaktów, na co wpłynie sekstyl Wenus do Saturna. Jednocześnie opozycja władczyni waszego znaku do rewolucyjnego Urana zapowiada niespodziewane wydarzenia, które podsycą ambiwalentne podejście do przyjaciół oraz partnerów życiowych lub biznesowych. Do 7 listopada sytuacja zmieniać się będzie z godziny na godzinę, pomimo mocnego poczucia własnej wartości odniesiecie wrażenie, że niewiele od was zależy. Trygon Słońca do Neptuna sprawi, że pojawią się jakieś możliwości dodatkowego zarobku, ale bardzo niejasne i nieokreślone, kiedy 5 listopada Merkury wkroczy do znaku Strzelca wszystko może prysnąć jak bańka mydlana.

Dni między 6 a 13 listopada okażą się korzystne dla decyzji finansowych, związanych z nieruchomościami, to również dobry moment na wzięcie kredytu. Szczególnie łaskawy dla lokaty kapitału oraz wszelkich spraw prawnych okaże się czas między 10 a 16 listopada, kiedy Wenus utworzy koniunkcję z Jowiszem w Skorpionie, jednak kwadratura Merkurego do Neptuna może wywołać chaos oraz poczucie zagubienia, nic nie będzie oczywiste w tych dniach, każdy zadeklaruje swój własny ogląd rzeczywistości, a relatywizm w podejściu do prawa mijać się może z poczuciem przyzwoitości.

Kwadratura Marsa w waszym znaku do Plutona w Koziorożcu, pod wpływem której pozostaniecie pomiędzy 13 a 22 listopada, wywoła atak trudnej do opanowania frustracji, starajcie się unikać agresji, bo spotkacie się z reakcją, jakiej się nie spodziewacie, jeśli jednak od dłuższego czasu tkwicie w jakimś toksycznym lub wyniszczającym układzie, to pojawi się szansa, aby go zakończyć. Nów w znaku Skorpiona, do którego dojdzie 18 listopada, może oznaczać początek całkiem nowej inwestycji lub innego sposobu zarabiania na życie, trzeba będzie zaakceptować zmiany, które są nieuniknione.

Kwestie finansowe przestaną was absorbować po 22 listopada, kiedy Słońce wkroczy do życzliwego znaku Strzelca, jednak ostatni tydzień listopada przyniesie niespodziewane wydarzenia, bardzo niejednoznaczne w ocenie. Horoskop radzi unikać ataków, poskromić ego i dogadać z osobami o innych poglądach i charakterach.

Horoskop na październik 2017 dla Wagi

Jeszcze tylko do 10 października przebywa w waszym znaku przynoszący szczęście i powodzenie Jowisz, warto więc wykorzystać jego wpływ, szczególnie, że Słońce oraz Merkury również wspiera wszelkie wasze dążenia. Pierwsze dni miesiąca odznaczać się mogą dobrą komunikacją z osobami, na których wam zależy, koniunkcja Marsa z Wenus w trygonie do Plutona podsyci skryte namiętności, pozostałe układy planet sprawią, że nic się przed wami nie ukryje, cudze myśli, uczucia oraz działania nie będą dla was tajemnicą. Pełnia w przeciwległym znaku Barana, do której dojdzie 5 października, wpłynie na relacje, szczególnie te najbardziej osobiste, nie pozwólcie, żeby emocje wzięły górę nad rozsądkiem. Kolejne dni przyniosą utrudnienia w dziedzinie komunikacji, niektóre dążenia i ukryte pragnienia trzeba będzie odłożyć na później. Kwadratura Słońca w waszym znaku do Plutona w Koziorożcu, pod wpływem której pozostaniecie między 6 a 12 października, postawi was w sytuacji przymusu, tylko od was zależy, czy ulegniecie presji, sami też nie stosujcie przemocy, bo może was spotkać wyłącznie pyrrusowe zwycięstwo. Sprawy domowe oraz zawodowe zaczną się komplikować, głównie dotyczy to Wag urodzonych w drugiej dekadzie znaku. 8 października możecie podejmować ważne decyzje, szczególnie dotyczące relacji międzyludzkich. Kiedy 10 października Jowisz opuści wasz znak i wkroczy do Skorpiona, rozpocznie swój dobroczynny wpływ na stan posiadania, umożliwi osiągnięcie kredytów i grantów w ciągu najbliższych 13 miesięcy. 14 października do waszego znaku wkroczy jego władczyni Wenus, poczujecie się więc wzmocnieni i radośni, bez względu na zmienne okoliczności. Miłość zawita do serca Wag urodzonych w pierwszej dekadzie znaku, zapragniecie cały świat przytulić do serca, zainteresujecie się życiem artystycznym oraz działaniami o charakterze dyplomatycznym. Nów w waszym znaku w opozycji do Urana, do którego dojdzie 19 października, wyznaczy początek nowej drogi życiowej, nie próbujcie zatrzymywać zmian, ponieważ są nieuniknione i ostatecznie przyniosą wam korzyść. 22 października Mars wkroczy do waszego znaku, wywołując zamieszanie i niepokój, nie pozwólcie sobie na działania agresywne i jednoznaczne, ponieważ nie jest to dla was dobra broń. Następnego dnia Słońce opuści Wagę i przejdzie do Skorpiona, tworząc koniunkcję z Jowiszem – wasze finanse w ostatnim tygodniu miesiąca mogą ulec znacznej poprawie.

Horoskop na wrzesień 2017 dla Wagi

Do 22 września Słońce w znaku Panny osłabia was energetycznie, jeśli więc zostało wam jeszcze kilka dni urlopu wybierzcie się na odpoczynek, najlepiej tam, gdzie nadal jest ciepło. Do 5 września nabiorą znaczenia kontakty z przyjaciółmi oraz osobami, podzielającymi wasze zainteresowania. Zaangażujecie się w działalność społeczną lub polityczną, unikajcie jednak zbyt jednoznacznych wypowiedzi, aby nie narazić się na ostrą ripostę. Gniew nie jest w tych dniach dobrym doradcą, ponieważ Merkury w koniunkcji z Marsem w znaku Lwa może nie mieć racji i chociaż wam wydawać się będzie, że słuszność jest po waszej stronie, rzeczywistość okaże się zupełnie inna. Opozycja Słońca do Neptuna w pierwszej dekadzie września objawi jakiś rodzaj niedyspozycji trudnej do zdiagnozowania, zamiast łykać pigułki starajcie się zrobić sobie wolne od wszystkiego i jak najwięcej odpoczywać. Wenus w znaku Lwa zachęci do korzystania z rozrywek, kontaktów z przyjaciółmi, rozwijania zainteresowań. Merkury retro w Lwie w trygonie do Urana w Baranie do 10 września pozwoli porozumieć się nawet z najdziwniejszymi oryginałami, zachęci też do kontynuowania i wdrażania w życie wcześniejszych planów oraz nie zrealizowanych pomysłów. Druga dekada miesiąca upłynie pod znakiem korzystnych konfiguracji Wenus z Jowiszem, Saturnem i Uranem. Zupełnie nagle otrzymacie fantastyczną propozycję, która odmieni zarówno osobistą jak i zawodową sytuację. Szczególnie pozytywnie zadziała ten układ na Wagi urodzone w trzeciej dekadzie znaku – przebywający w waszym znaku Jowisz w koniunkcji z opiekuńczą gwiazdą Spicą i w sekstylu do Wenus w Lwie, przynieść może spektakularny sukces lub korzystny zbieg okoliczności, który otworzy wam drzwi do lepszego świata. Podróże w tym czasie okażą się fascynujące i pełne zdarzeń, miejcie oczy szeroko otwarte, aby nie pozwolić minąć szansy w sposób niezauważony. Nie wszystko jednak pójdzie gładko i według waszych wyobrażeń, w tej beczce miodu pojawi się spora łyżka dziegciu za sprawą kwadratury Słońca do Saturna, pod wpływem której pozostaniecie między 10 a 18 września, ukryte okoliczności utrudnią wam zdolność poruszania i porozumiewania się, zdrowie zacznie szwankować, wysiądzie kręgosłup, awarii ulegnie samochód lub pojawią się trudności z internetem. Kłopotów tych możecie uniknąć ograniczając pośpiech i nadmierną ambicję, która każe wam gnać do przodu, pomimo braku energii. Z aktywnym i skutecznym działaniem poczekajcie do 22 września, kiedy Słońce opuści zapobiegliwą Pannę i wkroczy do waszego znaku. Wenus w znaku Panny w koniunkcji z Marsem pozwoli wam pod koniec miesiąca działać pod wpływem rozumu a nie uczuć, co okaże się korzystne dla waszej przyszłości i przygotuje drogę do dalszych sukcesów. Opozycja Wenus do Neptuna w ostatnich dniach miesiąca ostrzega przed nierealnymi oczekiwaniami, zejdźcie z chmur i zacznijcie mocno stąpać po ziemi, okaże się to bardzo pomocne przy podejmowaniu ważnych decyzji.

Horoskop na sierpień 2017 dla Wagi

Do 26 sierpnia Wenus w Raku zadba o waszą karierę, nie jest to właściwy czas na to, aby wybierać się na urlop, bo mogą wam umknąć ważne zawodowe okazje, jakie pojawią się na horyzoncie. Pełnia i zaćmienie Księżyca w znaku Wodnika, do którego dojdzie 7-8 sierpnia, wprowadzi zamęt w niektóre relacje towarzyskie, wpłynie również niekorzystnie na uczucia i emocje zakochanych Wag. Sekstyl Wenus do Merkurego, pod wpływem którego pozostaniecie między 5 a 13 sierpnia, pozwoli skorzystać z tajnych informacji, które wpłyną na poprawę waszej pozycji w firmie. Jowisz w Wadze utworzy w tym samym czasie sekstyl do Słońca w Lwie, co dodatkowo wzmocni was energetycznie, stworzy też szansę zaprzyjaźnienia się z osobami wysoko postawionymi, które wspierać zaczną wasze zamierzenia. Dla niektórych Wag, urodzonych na przełomie drugiej i trzeciej dekady znaku, okres ten może okazać się prawdziwym „5 minut”, obfitującym w korzystne zbiegi okoliczności, promujące waszą działalność. Korzystna konfiguracja Jowisza ze Słońcem i Saturnem umocni przyjaźnie, pozwoli skorzystać z kontaktów, które budowaliście latami. Również Mars w Lwie, tworzący sekstyl do Jowisza w waszym znaku między 12 a 28 sierpnia, zmobilizuje do wytężonych wysiłków, aby poprawić swój wizerunek i nawiązać korzystne zawodowe kontakty. Między 8 a 15 sierpnia, podczas trygonu Wenus do Neptuna oraz opozycji Merkurego do Neptuna, wpadniecie w nastrój romantyczny, prowadzący niestety na manowce. Merkury w Pannie, który 13 sierpnia zmieni bieg na wsteczny, zrewiduje wasze podejście do zdrowia, wpłynie również na organizację pracy, wymusi uporządkowanie codziennej współpracy. Kwadratura Wenus do Jowisza, pod wpływem której pozostaniecie między 12 a 19 sierpnia, wprowadzi napięcie do zawodowych relacji, zaprocentują one jednak znacznym awansem lub poznaniem osoby, wspierającej artystyczną lub polityczną działalność Wag. Opozycja Wenus do Plutona między 12 a 16 sierpnia wywoła zazdrość i poczucie zniewolenia. Zanim zdecydujecie się na ostateczne zerwanie lub rozwiązanie umowy o pracę, do czego możecie być skłonni między 21 a 26 sierpnia podczas kwadratury Wenus do Urana, rozważcie wszystkie za i przeciw, aby nie wylać przysłowiowego dziecka z kąpielą. Miejcie cierpliwość, sukcesy są pisane szczególnie Wagom urodzonym w drugiej i trzeciej dekadzie znaku, nie zmarnujcie swojej szansy. Kiedy 23 sierpnia Słońce opuści znak Lwa i wkroczy do Panny a 26-go Wenus przejdzie do znaku Lwa, poczujecie się osłabieni i pozbawieni energii, w ostatnim tygodniu sierpnia warto wybrać się na urlop, aby doładować akumulatory.

Horoskop na lipiec 2017 dla Wagi

W pierwszym tygodniu lipca w  sprawach zarówno domowych jak i zawodowych dojdzie do silnego konfliktu, kiedy pozostaniecie pod wpływem opozycji Marsa w Raku do Plutona w Koziorożcu. Będziecie świadkami agresywnego zachowania i staniecie wobec dylematów nie mających rozwiązania. Szczególnie podczas pełni w Koziorożcu między 8 a 10 lipca emocje sięgną szczytu, starajcie się zachować spokój, bowiem sprawa nie dotyczy was osobiście. Jowisz w Wadze skłoni do szukania rozwiązań w duchu równowagi i sprawiedliwości, niektóre osoby zostaną postawione w sytuacji arbitra, osiągnięcie kompromisu okaże się jednak bardzo trudne. Słońce w trygonie do Neptuna zapewni natomiast natchnienie Wagom wykonującym działalność artystyczną, a sekstyl Wenus do Merkurego aż do 13 lipca sprzyjać będzie pięknemu wyrażaniu myśli i uczuć. Wszystko postaracie się podporządkować działaniu rozumu, również uczucia, które z natury rzeczy trudno się temu poddają.

Między 12 a 20 lipca wasze relacje zawodowe pozostaną pod wpływem kwadratury Marsa w Raku do Urana w Baranie,  staniecie się bezkompromisowi i gotowi zrywać związki pod wpływem silnych emocji. Jeżeli od dłuższego czasu nosiliście się z zamiarem zmiany pracy, pojawi się okazja do rewolucyjnych rozwiązań, kiedy Wenus ustawi się w trygonie do Jowisza, a Słońce utworzy w tym samym czasie kwadraturę do Urana – między 16 a 23 lipca z dnia na dzień wszystko może się zdarzyć i wywrócić  do góry nogami plany zarówno zawodowe, jak i osobiste. Merkury w trygonie do Saturna pozwoli podpisać trwałe zobowiązania, Wenus w kwadraturze do Neptuna ostrzega jednak, że nie wszystkie oczekiwania zostaną spełnione w stopniu zaspokajającym wasze potrzeby, stąpajcie mocno po ziemi i nie pozwólcie nierealnym wyobrażeniom zaprowadzić się na manowce.

Jowisz okaże się szczególnie sprzyjający Wagom urodzonym w drugiej dekadzie znaku, stworzy okazje poprawy wizerunku i wesprze starania o lepsze życie, zaprowadzi do ołtarza osoby, gotowe utworzyć związki na dobre i na złe.

20 lipca Mars opuści znak Raka, jednak stosunki w pracy ulegną poprawie dopiero po 23 lipca, kiedy Słońce wkroczy do znaku Lwa – przełożeni przestaną się czepiać i okazywać wrogość, energię skierujecie na rozwój przyjaźni oraz kontakty z osobami, których osobowość błyszczy niczym gwiazda na firmamencie. Ostatnie dni lipca przyniosą miłosne zauroczenie lub nawiązanie nowej przyjaźni.