Archiwa kategorii: Waga – horoskop miesieczny

Horoskop na lipiec 2017 dla Wagi

W pierwszym tygodniu lipca w  sprawach zarówno domowych jak i zawodowych dojdzie do silnego konfliktu, kiedy pozostaniecie pod wpływem opozycji Marsa w Raku do Plutona w Koziorożcu. Będziecie świadkami agresywnego zachowania i staniecie wobec dylematów nie mających rozwiązania. Szczególnie podczas pełni w Koziorożcu między 8 a 10 lipca emocje sięgną szczytu, starajcie się zachować spokój, bowiem sprawa nie dotyczy was osobiście. Jowisz w Wadze skłoni do szukania rozwiązań w duchu równowagi i sprawiedliwości, niektóre osoby zostaną postawione w sytuacji arbitra, osiągnięcie kompromisu okaże się jednak bardzo trudne. Słońce w trygonie do Neptuna zapewni natomiast natchnienie Wagom wykonującym działalność artystyczną, a sekstyl Wenus do Merkurego aż do 13 lipca sprzyjać będzie pięknemu wyrażaniu myśli i uczuć. Wszystko postaracie się podporządkować działaniu rozumu, również uczucia, które z natury rzeczy trudno się temu poddają.

Między 12 a 20 lipca wasze relacje zawodowe pozostaną pod wpływem kwadratury Marsa w Raku do Urana w Baranie,  staniecie się bezkompromisowi i gotowi zrywać związki pod wpływem silnych emocji. Jeżeli od dłuższego czasu nosiliście się z zamiarem zmiany pracy, pojawi się okazja do rewolucyjnych rozwiązań, kiedy Wenus ustawi się w trygonie do Jowisza, a Słońce utworzy w tym samym czasie kwadraturę do Urana – między 16 a 23 lipca z dnia na dzień wszystko może się zdarzyć i wywrócić  do góry nogami plany zarówno zawodowe, jak i osobiste. Merkury w trygonie do Saturna pozwoli podpisać trwałe zobowiązania, Wenus w kwadraturze do Neptuna ostrzega jednak, że nie wszystkie oczekiwania zostaną spełnione w stopniu zaspokajającym wasze potrzeby, stąpajcie mocno po ziemi i nie pozwólcie nierealnym wyobrażeniom zaprowadzić się na manowce.

Jowisz okaże się szczególnie sprzyjający Wagom urodzonym w drugiej dekadzie znaku, stworzy okazje poprawy wizerunku i wesprze starania o lepsze życie, zaprowadzi do ołtarza osoby, gotowe utworzyć związki na dobre i na złe.

20 lipca Mars opuści znak Raka, jednak stosunki w pracy ulegną poprawie dopiero po 23 lipca, kiedy Słońce wkroczy do znaku Lwa – przełożeni przestaną się czepiać i okazywać wrogość, energię skierujecie na rozwój przyjaźni oraz kontakty z osobami, których osobowość błyszczy niczym gwiazda na firmamencie. Ostatnie dni lipca przyniosą miłosne zauroczenie lub nawiązanie nowej przyjaźni.

Horoskop na czerwiec 2017 dla Wagi

Pierwsze dni miesiąca przyniosą jakieś zaskoczenie i burzę w związkach, zarówno osobistych jak i biznesowych, to zasługa koniunkcji Wenus z Uranem w bojowym Baranie. Zamiast wpadać w złość zaplanujcie w tym czasie wymarzone wakacje, ponieważ trygon Słońca do Jowisza w waszym znaku zapewni okazję, jaka prędko się nie powtórzy. Zabierzcie swoją drugą połowę w podróż, której się nie spodziewa, gdyż od 6 czerwca, kiedy Wenus wkroczy do znaku Byka i utworzy sekstyl z Marsem w Raku, noce staną się gorące, a krew w żyłach żwawiej popłynie.

Taka aura utrzymywać się będzie aż do 18 czerwca, warto więc ten czas wykorzystać, aby dobrze się zabawić i skorzystać z przyjemności, jakie oferuje los. Szczególnie Wagi urodzone w drugiej dekadzie znaku doświadczą szczodrości i łask Jowisza we wszystkich sprawach związanych z podróżami zagranicznymi, studiami wyższymi oraz szeroko pojętą samorealizacją. Projekty zawodowe wreszcie zaczną przynosić zyski, do czego przyczyni się sekstyl Marsa w Raku do Wenus w Byku. Również single mają szansę spotkać kogoś wyjątkowego – połączą was zawodowe projekty i marzenia o wspólnym domu.

Pełnia, do której dojdzie 9 czerwca w znaku Strzelca, zachęci do podróży i skorzystania z „last minute”.  W tym samym czasie Jowisz w waszym znaku zatrzyma się, aby 10 czerwca ruszyć biegiem prostym i jest to dodatkowy argument, aby odrzucić wahania i zdecydować się na realizację marzeń. Wspierać was będzie również Merkury w Bliźniętach, który utworzy trygon z Jowiszem między 12 a 15 czerwca. Pojawią się, niestety, również ograniczenia za sprawą opozycji Słońca do Saturna, pod wpływem której pozostaniecie między 12 a 18 czerwca, powstrzymać was mogą lęki, że was nie stać na szaloną ekstrawagancję lub osoby starsze zaczną stawiać trudne do spełnienia wymagania. Całe szczęście możecie liczyć na sekstyl Słońca, a następnie Merkurego do Urana w dniach od 16 do 21 czerwca, układ ten pozwoli znaleźć wyjście z najtrudniejszej sytuacji.

Między 17 a 23 czerwca Wenus utworzy sekstyl do romantycznego Neptuna, wprowadzając romans lub dojrzały związek w fazę czułości, uniesień i odlotowych marzeń, ostatecznie między 22 a 27 czerwca trygon Wenus do Plutona doda pikanterii, wywoła namiętność i wzbudzi zazdrość. Nie dajcie się sprowokować do działań gwałtownych i agresywnych, bo gorzko będziecie tego potem żałować. Na początku i pod koniec miesiąca Neptun zaburzy wam punkt widzenia, zastanówcie się, czy na pewno nie mylicie marzeń z rzeczywistością, ale uwierzcie też w swoją gwiazdę, która was w tym miesiącu prowadzi.

Ostatnia dekada czerwca przyniesie mnóstwo zawodowych wyzwań. 24 czerwca możecie rozpocząć całkiem nowy projekt, planety jednak ustawią się w pozycjach, które pokażą wam ciemną stronę zarówno własnej osobowości, jak i otaczających was ludzi. Może to również oznaczać, że czas podjąć decyzje decydujące o waszej przyszłości.

Horoskop na maj 2017 dla Wagi

Wenus przez cały miesiąc gościć będzie w aktywnym znaku Barana, w którym nie czuje się najlepiej, bo od walki i przedsiębiorczości zdecydowanie woli relaks i dyplomację, niemniej jednak w dziedzinie uczuć doda pikanterii wzajemnym relacjom. Samotne Wagi powinny ruszyć się z domowych pieleszy, wychodzić na imprezy, wybrać się do znajomych, spotykać nowych ludzi, mają bowiem szansę napotkać na swej drodze osobę oryginalną, inteligentną, obdarzoną siłą przyciągania a nawet charyzmą. W dniach 5 – 15 maja Jowisz w waszym znaku w trygonie do Marsa sygnalizuje zielone światło dla osób, pragnących podwyższyć swoje kwalifikacje, uczących się języków obcych lub planujących podróże zagraniczne. To również znakomity czas na finansowe inwestycje, szczególnie w nieruchomości, pod warunkiem, że odpowiednio szybko zareagujecie, kiedy poczujecie, że ktoś chce was nabrać lub wręcz oszukać. W dniach 9 – 11 maja uważajcie na każde słowo, bo niechcący możecie wywołać burzę, jeśli jednak uda wam się opanować emocje, szczególnie uczucie finansowej zazdrości, które podkręci pełnia w znaku Skorpiona, dostrzeżecie szansę na poprawę również własnej sytuacji w tej dziedzinie. 20 maja Słońce opuści znak Byka i wkroczy do Bliźniąt, co wiązać się będzie z pragnieniem podróży i poznawania obcych kultur. Między 15 a 24 maja, kiedy Wenus ustawi się w opozycji do Jowisza w waszym znaku, starajcie się unikać przesady, opanujcie też nadmierne wydatki, bo wasza sytuacja nie jest tak dobra, jak wam się wydaje. Układ ten jednak wpłynie na poprawę relacji partnerskiej, doświadczycie uczuć przyjaźni oraz miłości, starajcie się zachować w sercu pozytywne nastawienie, bo kiedy w dniach 25 – 31 maja Wenus utworzy sekstyl do Marsa i kwadraturę do Plutona targać wami zaczną silne emocje, które mogą zniszczyć związek, jeśli nie został oparty na solidnych podstawach. Partner zacznie być zazdrosny lub to wy możecie podejrzewać go o wszystko, co najgorsze, zwłaszcza, że jego/jej postawa będzie zaczepna, a nawet agresywna.

Horoskop na kwiecień 2017 dla Wagi

Do połowy miesiąca działać będziecie na wstecznym biegu, szczególnie między 3 a 16 kwietnia, kiedy Wenus, patronka waszego znaku, wycofa się do znaku Ryb, tworząc nieprzyjemną kwadraturę z ograniczającym Saturnem. Ogarną was wątpliwości co do drogi, którą podążacie, a poczucie braku spełnienia napełni was smutkiem, wywołując trudne do zdiagnozowania dolegliwości. Wystąpią problemy z szeroko pojętą komunikacją, nauka będzie szła jak po grudzie, nie jest to dobry miesiąc do zdawania egzaminów lub zdobywania kwalifikacji. Po 16 kwietnia, kiedy Wenus zacznie biec ruchem prostym, nabierzecie pewności odnośnie priorytetów zarówno osobistych, jak i zawodowych, jakie powinny dominować w waszym życiu. Ogólnie kwiecień może okazać się burzliwy dla długotrwałych związków.

Pierwsza dekada miesiąca sprzyja śmiałym decyzjom finansowym, pod warunkiem, że inwestować zaczniecie w nieruchomości, jednak problemy mogą pojawić się ze strony banków oraz innych instytucji, dysponujących funduszami. Przepływ pieniędzy z jednej strony okaże się łatwy, z drugiej napotkać może problemy natury ludzkiej, czyli powodowany przez inne osoby.

Pełnia w waszym znaku, do której dojdzie 11 kwietnia, ujawni ukryte intencje ważnych dla was osób, unikajcie zbyt osobistych i emocjonalnych reakcji, szczególnie w obrębie rodziny, ponieważ ucierpieć na tym może wasze zdrowie, zwłaszcza kręgosłup i system trawienny. Trudności są przejściowe, ostatecznie wyniesiecie z nich korzyść. 11 kwietnia również nastąpi inne astrologiczne wydarzenie – Merkury, planeta komunikacji i informacji, zmieni bieg na wsteczny i cofać się będzie przez znak Byka do 21 kwietnia, a następnie przez znak Barana, co potrwa do 4 maja. Nie podejmujcie w tym czasie ważnych, życiowych decyzji, szczególnie finansowych, poczekajcie, aż planeta wróci do biegu prostego i ponownie wkroczy do znaku Byka, co nastąpi w połowie przyszłego miesiąca.

Między 10 a 20 kwietnia, kiedy pozostaniecie pod wpływem koniunkcji Słońca z nieprzewidywalnym Uranem, spodziewajcie się niespodzianek ze strony partnerów zarówno osobistych, jak i zawodowych lub biznesowych. Promowane będą działania oryginalne wymykające się jasnym i jednoznacznym ocenom. Sekstyl Marsa z Wenus zapowiada jednak twórcze negocjacje i ostatecznie dojście do porozumienia, nie przywiązujcie się jednak do rezultatu rozmów, bo sytuacja zmieniać się będzie z godziny na godzinę.

Święta Wielkanocne miną w tym roku w sposób wyjątkowy i niepowtarzalny. 20 kwietnia Słońce opuści przeciwstawny znak Barana i wkroczy do znaku Byka, odetchniecie więc nieco od problemów partnerskich, skierujecie natomiast uwagę na zarządzanie finansami. 26 kwietnia nów w Byku zapowiada początek jakiejś inwestycji lub starań o kredyt, nie zapominajcie jednak, że dopóki Merkury porusza się ruchem wstecznym, podpisywanie umów nie jest wskazane.

Horoskop na marzec 2017 dla Wagi

Początek miesiąca może być trochę burzliwy, jeśli odpowiecie pięknym za nadobne. Wszyscy wokół będą was denerwować, ale to wy powinniście wykazać się tolerancją. Jeżeli partner zacznie manifestować swoje prawo do wolności i niezależności, pozwólcie mu na to, zazdrością i stosowaniem przymusu niczego nie uzyskacie. Przez cały miesiąc będziecie całkowicie uzależnieni od partnera, nie próbujcie więc się stawiać, bo wywołacie konflikt, a jest on wam do niczego nie potrzebny, Wagi ponad wszystko na świecie cenią sobie równowagę i zgodę.

Wenus od 5 marca zacznie się cofać, spuścicie więc nieco z tonu i zaczniecie się zastanawiać co zrobiliście źle. Zamiast się obwiniać, lepiej zróbcie rachunek sumienia i zmieńcie nastawienie do problemu lub osoby, której on dotyczy. Zresztą niepotrzebnie się zamartwiacie, tracąc przy tym energię, bo dobrotliwy Jowisz w waszym znaku nie pozwoli nikomu zrobić krzywdy, szczególnie Wagi urodzone w trzeciej dekadzie znaku mogą liczyć na jego wsparcie i szczodrość, musicie tylko jeszcze na to jakiś czas poczekać. Brak równowagi, jaki obecnie odczuwacie, wywołuje dyskomfort, ale tylko od was zależy czy ulegniecie nadmiernym emocjom, czy pokonacie ekscytacje siłą rozsądku.

Po 10 marca, kiedy Mars opuści znak Barana i wkroczy do spokojniejszego Byka, odzyskacie równowagę i ze swoich słabości uczynicie największą siłę. Nadejdzie czas działania, chociaż między 10 a 13 uważajcie na drogach i zachowajcie czujność w podróży. Między 13 a 20 marca zadbajcie o zdrowie, szczególnie kręgosłup może wam się dać we znaki, wprowadźcie więcej kontrolowanego ruchu do swego życia, wystarczy krótki spacer, ale za to systematycznie wykonywany, aby organizm wrócił do formy.

Między 17 a 20 marca spotkacie na swej drodze kogoś wyjątkowego, komunikacja z ukochaną osobą się poprawi, ożywi się życie towarzyskie. Po 20 marca, kiedy Słońce opuści znak Ryb i wkroczy do Barana, życie nabierze rozpędu. Między 23 a 28 marca pojawi się szansa na miłość, powróci zagubione gdzieś w codzienności porozumienie z partnerem. Wolne Wagi mogą zakochać się od pierwszego wejrzenia lub stracą głowę dla kogoś, kogo kiedyś już obdarzyły uczuciem, ale z jakiegoś powodu związek się nie rozwinął. Wagi w związkach przeżyją renesans uczuć, zrobi się namiętnie i gorąco jak w początkach znajomości. Wykorzystajcie ten czas i nie obrażajcie się o byle co, nawet jeśli usłyszycie słowa, jakich się nie spodziewaliście. Nów w znaku Barana może okazać się początkiem jakiegoś partnerstwa lub nowego etapu w związkach.

CM2017_789x158px

Horoskop na luty 2017 dla Wagi

Kiedy 3 lutego Wenus opuści znak Ryb i wkroczy do znaku Barana, zaczniecie wykazywać aktywność w każdym rodzaju związku. Zamiast marzyć i śnić o miłości idealnej, poddacie się uczuciom namiętnym i zdecydowanym. Pociągnie was osobowość gorąca, a nawet agresywna, z rozkoszą pozwolicie się zdobyć i zrobicie dla partnera wszystko, czego zażąda. Towarzyszyć wam jednak będzie poczucie niespełnienia, zamiast się zadręczać pomyślcie, że w miłości najbardziej fascynujący jest moment, kiedy się „goni króliczka”.

Od 6 lutego Jowisz w waszym znaku zacznie się cofać, utworzy jednak jednocześnie wyjątkowo pomyślny trygon ze Słońcem, możecie więc liczyć nie tylko na fart w dziedzinie uczuć, ale również na szereg znajomości z osobami znaczącymi i wybitnymi, które podniosą wasz prestiż. Szczególnie osoby urodzone w ostatniej dekadzie Wagi mogą liczyć na szereg ułatwień oraz powrót do projektów, które kiedyś porzuciły.

Dni między 7 a 15 lutego okażą się wyjątkowo korzystne, wszystko będzie wam sprzyjać, a odpowiednie osoby pojawią się we właściwym miejscu i czasie. Walentynki w tym roku mają szansę pozostać niezapomnianymi, śmiało wyrażajcie swoje oczekiwania i nadzieje. Relacje osobiste pozostaną jednak napięte i nieprzewidywalne za sprawą Urana, Marsa oraz Wenus w przeciwległym znaku Barana. Musicie trzymać rękę na pulsie, bo planety zapowiadają szereg perturbacji pod koniec miesiąca i od waszej postawy oraz mądrości emocjonalnej wiele będzie zależało.

Kiedy Słońce 18 lutego opuści znak Wodnika i wkroczy do znaku Ryb, nadejdzie czas, kiedy sprawy zdrowotne dadzą o sobie znać. To nie jest czas na odpoczynek, chociaż kusić was będzie, żeby rzucić wszystko i wybrać się na urlop. Sytuacja w pracy wymagać będzie nie tylko waszej obecności, ale wręcz zaangażowania w sprawy wymagające uporządkowania. Wiele się będzie działo również w sferze szeroko pojętych uczuć. Ważne rozmowy starajcie się przeprowadzić przed 25 lutego, bo kiedy 26-go Merkury opuści znak Wodnika i wkroczy do Ryb, a Mars i Uran utworzą napięty aspekt z Plutonem, rozpocznie się próba sił, która nie wiadomo jak się zakończy. Zarówno w relacjach osobistych, jak i zawodowych nastąpią zgrzyty, bądźcie przygotowani na każdą ewentualność i nie pozwólcie sobie na utratę kontroli nad emocjami.

CM2017_789x158px

Horoskop na styczeń 2017 dla Wagi

Przez cały miesiąc Jowisz w waszym znaku odbierał będzie aspekty od przebywającego w Baranie rewolucyjnego Urana i powściągliwego Saturna w Strzelcu. Taki układ zapowiada szereg wyzwań, niecodziennych zdarzeń i wynikających z tego zmian światopoglądowych. Jowisza w drugiej połowie stycznia ogarnie swym wpływem przynosząca szczęście i wsparcie gwiazda stała zwana Spicą, która sprawi, że z każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji, wyjdziecie bez szwanku i „spadniecie na cztery łapy”. Bardzo wam się to przyda, gdyż intrygi, napięcia i ataki w miejscu pracy, wśród podwładnych i współpracowników, napsują  sporo krwi i sprawią, że zdrowie zacznie szwankować. Pojawią się alergie, zatrucia pokarmowe i inne tego typu przypadłości trudne do zdiagnozowania.

3 stycznia Wenus, patronka waszego znaku, wkroczy do znaku Ryb, wyostrzy wam się intuicja, a serce ogarną uczucia wyższe. Styczeń jest znakomitym miesiącem do zajmowania się każdym rodzajem twórczości, ale nie zaczynajcie nowych projektów przed 9 stycznia, dopóki Merkury biegnie ruchem wstecznym. Pierwsza dekada stycznia minie pod znakiem nieporozumień w sprawach domowych i zawodowych, na prostą wyjdziecie, kiedy 11 stycznia Merkury ponownie zawita do znaku Koziorożca.

Dni między 10 a 16 stycznia okażą się kluczowe dla waszych planów twórczych i spraw uczuciowych, okażecie miłość poprzez troskę o osoby, na których najbardziej wam zależy. Uważajcie, aby 12- go, podczas pełni w znaku Raka, nie pozwolić emocjom zapanować nad racjonalnym myśleniem. Powstrzymajcie chęć rzucenia wszystkiego i zerwania krepujących was więzów w sferze tak rodzinnej, jak i zawodowej.

19 stycznia Słońce opuści znak Koziorożca i wkroczy do znaku Wodnika, opromieniając swym blaskiem wszystko, co związane z dziećmi, zabawą, ulubioną czynnością oraz twórczością. Między 17 a 24 stycznia ogarnie was namiętność i pragnienie realizacji marzeń ponad wszystko, łatwo was będzie uwieść, ale niczego nie zamierzacie potem żałować. Ostatnie dni stycznia miną pod znakiem kwadratury Wenus do Saturna, w związki wkradnie się chłód, ograniczone zostaną kontakty z bliską osobą, sprawy osób starszych nabiorą większego niż zwykle znaczenia.

CM2017_789x158px

Horoskop na grudzień 2016 dla Wagi

Pierwsze dni grudnia wywołają frustrację, wynikającą ze sprzecznych informacji, jakie do was dotrą, szeroko pojęta komunikacja będzie szwankować, a czyjeś kłamstwo może niektóre Wagi wyprowadzić z równowagi. Nie powinniście jednak ulegać negatywnym emocjom, ponieważ grudzień szykuje dla was sporo niespodzianek i korzystnych wydarzeń. W pierwszym tygodniu miesiąca Mars tworzy pozytywne aspekty z przebywającym w waszym znaku Jowiszem, stymulując rozwój i dążenie do szeroko pojętej kreatywności. Przez cały miesiąc sekstyl Jowisza do Saturna pobudzi ambicję i zachęci do utrwalenia zmian, jakie wprowadzi w wasze życie Uran, znajdujący się w opozycyjnym znaku Barana. Na początku nie wszystko będzie wam się podobać, ponieważ Uran jest planetą rewolucji, kiedy jednak zaakceptujecie oryginalne rozwiązania, jakie wcześniej nie przyszły wam do głowy, okaże się, że w konsekwencji zmiana wyjdzie wam na dobre.

Do 7 grudnia kierować będzie wami tendencja do zachowania status quo, kiedy jednak Wenus zmieni znak i wkroczy do Wodnika, otworzycie się na kreatywność, tak w dziedzinie twórczości, jak i w uczuciach. Przyjdą wam do głowy oryginalne pomysły i rozwiązania do tej pory przez was nie stosowane. W dniach 6-13 grudnia, kiedy Słońce w koniunkcji z Saturnem utworzy sekstyl z Jowiszem w waszym znaku, rozpoczniecie długotrwałą działalność w sferze szeroko pojętej komunikacji. Może to wiązać się z podróżami, przekazywaniem wiedzy, nauczaniem, promocją, pisaniem lub publikowaniem książek oraz innymi formami intelektualnego oraz artystycznego wyrazu. Relacje z rodzeństwem i sąsiadami okażą się istotne i ulegną znacznej poprawie.

Do 21 grudnia Jowisz tworzy również kwadraturę z Plutonem, planetą transformacji, nie wszystko przebiegnie więc w sposób łatwy i przyjemny, działać będziecie pod presją, dokonując trudnych moralnie wyborów, jednak układ planet podpowiada, że na końcu tej drogi czeka was sukces, warto więc czerpać pełnymi garściami z tego, co oferuje los. W miłości wszystko może się zdarzyć, ponieważ od 7 do 19 grudnia zarówno Wenus, jak i Mars przebywają w znaku Wodnika, w waszej sferze romansów i kreatywności. 19 grudnia Merkury wejdzie w retrogradację, a to oznacza dla was wycofanie się z planów związanych z miejscem zamieszkania.

Kiedy 21 grudnia Słońce wkroczy do Koziorożca zmianie ulegną wasze priorytety, rodzina, dom i domownicy okażą się dla was najważniejsi. Dni między 22 a 28 grudnia, czyli cały okres świąteczny minie wam jak w bajce, gdy Wenus w Wodniku utworzy trygon z Jowiszem w Wadze – tegoroczne Święta Bożego Narodzenia zaliczycie do jednych z najbardziej udanych, spędzicie je wśród obcokrajowców lub w gronie osób wiele znaczących zarówno dla was osobiście, jak i dla społeczeństwa. Będzie oryginalnie, niezwykle i niecodziennie. Przed Sylwestrem natomiast uważajcie na zdrowie, unikajcie używek i alkoholu.

WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA
I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

CM2017_789x158px

Horoskop na listopad 2016 dla Wagi

Dopóki Słońce przebywa w znaku Skorpiona uwaga Wag skupi się na zdobywaniu pieniędzy. Łatwość, z jaką na waszym koncie pojawiać się będą dodatkowe środki, uśpi waszą czujność. Bezwzględnie powinniście sprawdzić źródło zarobków, żeby nie okazało się ostatecznie, że bierzecie udział w niepewnych finansowych machinacjach. Jeśli kupujecie lub sprzedajecie nieruchomość, dobrze sprawdźcie kontrahenta, nie pozwólcie zaślepić się okazji, która ostatecznie może nie być aż tak korzystna, jak się początkowo wydawało.

Trygon Wenus do Urana, pod wpływem którego pozostaniecie w dniach 3-8 listopada, zapowiada strzały Amora, przed którymi nie obronią się przede wszystkim Wagi urodzone w trzeciej dekadzie znaku. Miłość pojawi się nagle, poznacie kogoś poprzez internet lub przypadkiem na ulicy, gorące smsy rozgrzeją wam serce – warto zebrać się na odwagę i porozmawiać o tym, co dręczy duszę. Życie towarzyskie znacznie się ożywi, spotkania z przyjaciółmi sprawią ogromną radość, a impreza gonić będzie następną.

12 listopada Wenus przesunie się do Koziorożca, uwagę więc zwrócicie na osoby starsze, doświadczone i stabilne zawodowo. W dniach 17-22 listopada nie słuchajcie plotek, szczególnie dotyczących ukochanej osoby. U niektórych Wag pojawią się symptomy alergii, nie przejmujcie się, to przejściowa sprawa, warto jednak skonsultować się ze specjalistą.

Sekstyl Jowisza w waszym znaku do Saturna w Strzelcu oraz kwadratura Jowisza do Plutona to układy planet, pod wpływem których pozostaniecie w trzeciej dekadzie miesiąca, podejmiecie w tym czasie długotrwałe zobowiązania, mające wpływ na waszą przyszłość. Kiedy do tego układu dołączą Wenus i Merkury pod koniec listopada, Wagi urodzone w drugiej dekadzie znaku będą  zmuszone podjąć trudną decyzję. Pomimo że działać będziecie pod presją, przynosząca szczęście planeta Jowisz pozwoli wam wyjść z twarzą z każdej sytuacji i ochroni Wagi przed popełnieniem błędu, ostatecznie wszystko wyjdzie wam na dobre.

CM2017_789x158px

Horoskop na październik 2016 dla Wagi

7_468x60_2-2

Nów w koniunkcji z Jowiszem i w sekstylu do Saturna, do którego dojdzie 1 października w waszym znaku, zapowiada początek długotrwałego przedsięwzięcia, związanego z działalnością naukową, międzynarodową lub/i zakładającego udział osób cenionych przez społeczeństwo. To może być początek popularności, a nawet sławy – szczególnie dotyczy to osób urodzonych w pierwszej dekadzie znaku. Jednak już 4 października Słońce zacznie odbierać pełną napięcia kwadraturę Plutona, co oznacza konieczność stawienia czoła naciskom i presji, jaką wywoła czyjaś (lub wasza własna) nadmierna ambicja. Odbije się to w sposób niekorzystny na zdrowiu, dolegliwości dotkną kręgosłupa lub skóry. Uda wam się zdobyć dodatkowe pieniądze na realizację marzeń, ale wiele was to będzie kosztować, stoczycie walkę, która może przynieść „pyrrusowe zwycięstwo”. To będzie bardzo trudny, ale jednocześnie fascynujący miesiąc, zmieniający podejście do rzeczywistości. Chwycicie wiatr w żagle, ale zostaniecie zmuszeni do walki, co jest sprzeczne z waszą naturą. Wenus wędrująca przez znak Skorpiona sprawi, że zamiast wdzięku i elegancji, będących waszym codziennym orężem, trzeba będzie sięgnąć po innego rodzaju broń i zastosować siłę oraz zdecydowanie.

7 października do waszego znaku wejdzie Merkury i pomoże wybrać najbardziej trafne, ale oparte na emocjach argumenty. Miłość nadal okaże się dla was najważniejsza, ale nabierze innego wymiaru, stanie się gorąca i waleczna. Koniunkcję Jowisza z Merkurym, do której dojdzie 11 października w waszym znaku, połączy kwadratura z agresywnym i bezwzględnym Marsem w Koziorożcu, co utrudni, a wręcz uniemożliwi porozumienie w duchu wyższych wartości.

Do sytuacji wielce konfliktowych dojdzie w dniach 12 – 18 października, podczas opozycji Słońca w Wadze do Urana w Baranie – zaczniecie walczyć o wolność, niezależność i prawo wyboru, najsilniejsze napięcie powstanie między 14 a 16 października, podczas pełni Księżyca w waszym znaku, liczcie się z tym, że emocje sięgną zenitu. Zderzycie się z językiem nienawiści, być może sami zaczniecie go stosować.

W dniach 17 – 21 października opozycja Merkurego w waszym znaku do Urana w Baranie wywoła kłótnię i bardzo nerwową atmosferę w związkach, uważajcie na słowa, bo nie da się ich cofnąć. 18-go Wenus opuści bojowego Skorpiona i wstąpi do ideologicznego Strzelca, tworząc w dniach 25 – 31 października sekstyl z łaskawym Jowiszem w waszym znaku. Racja wreszcie znajdzie się po waszej stronie, a szczęście zacznie wam sprzyjać. Miesiąc zakończy jednak czyjeś agresywne działanie, które ograniczy waszą niezależność.

CM2017_789x158px