Archiwa kategorii: Waga – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Wagi 24 – 30 czerwca 2019

Pierwsza połowa tygodnia sprzyja podróżom oraz kontaktom z obcokrajowcami i znanymi osobistościami, co zapewni opozycja Wenus w Bliźniętach do Jowisza w Strzelcu – kwadratura Neptuna do obydwu planet wprowadzi jednak nieporozumienia, szczególnie w zakresie zleconych zadań. Również w kontaktach z lekarzami i farmaceutami pojawią się nieścisłości, pomimo dobrej woli zainteresowanych stron. W drugiej połowie tygodnia natomiast, kiedy pozostawać będziecie pod wpływem sekstylu Słońca do Urana, pojawią się niespodziewane propozycje zawodowe, uda się wam zebrać grupę przyjaciół wspierających się we wspólnych projektach. Wolne Wagi spotkają na swej drodze kogoś, przy kim serce zabije mocniej.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wagi 17 – 23 czerwca 2019

W poniedziałek pełnia Księżyca w znaku Strzelca wywoła emocje związane z podróżami oraz szeroko pojętą komunikacją. W środę i czwartek natomiast dojdzie do konfrontacji w pracy, presja okaże się trudna do wytrzymania, poczujecie, że ktoś chce zmusić was do zrobienia rzeczy, których nie akceptujecie. Również w domu pojawi się ciężka atmosfera, opozycja Merkurego i Marsa w Raku do Plutona w Koziorożcu sprawi, że możecie powiedzieć o jedno słowo za dużo, co zostanie długo zapamiętane. Horoskop radzi, aby nie ulegać stresom i nie pozwolić się sprowokować do wypowiedzi, których się później żałuje, tylko skupić się na wykonaniu powierzonych zadań w pracy. W piątek sytuacja się poprawi, Słońce wkroczy do znaku Raka, zaczniecie panować nad sytuacją.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wagi 10 – 16 czerwca 2019

Słońce w życzliwych Bliźniętach w opozycji do Jowisza i w kwadraturze do Neptuna zachęci was na początku tygodnia do podjęcia jakiegoś wyzwania, staniecie do konkurencji, w której stawką są wyjazdy zagraniczne lub podniesienie kwalifikacji. Wenus, przebywająca również w Bliźniętach, wyznacza właściwy moment na odpoczynek, pod warunkiem, że lubicie urlop spędzać wśród ludzi, w każdym razie towarzystwa wam nie zabraknie. Końcówka tygodnia okaże się bardzo problematyczna w pracy, przełożony zechce wymusić na was wykonanie zadań, których nie akceptujecie, dobrą metodą może okazać się bierny opór i zachowanie spokoju, bo napór będzie silny, na co wskazuje opozycja Marsa oraz Merkurego do Saturna.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wagi 3 – 9 czerwca 2019

Nów w znaku Bliźniąt, do którego dojdzie w poniedziałek, zachęci was do podróżowania, niektóre Wagi po raz pierwszy zdecydują się na wyjazd zagraniczny, warto ten dzień wykorzystać na planowanie, dopóki Merkury przebywa w swoim znaku. Do środy pozostawać będziecie pod wpływem trygonu Wenus do Plutona, targać wami zaczną silne uczucia i namiętności, miłość mieszać się będzie z zazdrością, niektóre nadzieje trzeba będzie zostawić za sobą, ale zyskacie znacznie więcej, niż możecie stracić. We wtorek Merkury przesunie się do Raka, zaczniecie myśleć o sprawach zawodowych, pod koniec tygodnia sekstyl Merkurego do Urana pozwoli wpaść na znakomite pomysły, osoby poszukujące nowej pracy mają szansę ją znaleźć, otwórzcie się na całkiem nowe i niebanalne doświadczenia.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wagi 27 maja – 2 czerwca 2019

Pierwsza połowa tygodnia minie w miarę spokojnie, natomiast od czwartku pojawi się szansa na poprawę sytuacji zarówno materialnej, jak i wizerunkowej. Opozycja Merkurego w Bliźniętach do Jowisza w Strzelcu – w przyjaznych dla was znakach – zapowiada nawiązanie ciekawych międzynarodowych kontaktów, poprawę wizerunku, podróże zagraniczne, a także możliwość intratnego przedsięwzięcia. Wenus w pozytywnych aspektach Neptuna i Saturna pozwoli wam zrealizować marzenia, okaże się korzystna dla zamierzeń związanych z nieruchomościami, a także przyczyni się do utrwalenia pozycji zawodowej. Mars w Raku ostrzega przed zbyt emocjonalnym podejściem do niektórych zadań w pracy.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wagi 20 – 26 maja 2019

W poniedziałek Wenus w koniunkcji z Uranem sprzyja udanym inwestycjom, do końca tygodnia układ wpłynie też korzystnie na wasze samopoczucie, przebywając w znaku Byka. We wtorek zarówno Słońce, jak i Merkury, z którym przebywa w ścisłej koniunkcji, przesuną się do życzliwego znaku Bliźniąt, rozpoczynając okres wzmożonej działalności intelektualnej. Układ ten sprzyja również podróżom, zdobywaniu wiedzy, zdawaniu egzaminów. W drugiej połowie tygodnia sekstyl Marsa do Urana skłoni was do intensywnego działania w kierunku zdobycia dodatkowych zadań, podwyżki lub odważnych inwestycji, które zrewolucjonizują dotychczasowe sposoby zarządzania pieniędzmi. Ograniczenia wystąpią zarówno w rodzinie, jak i w sprawach zawodowych, do czego przyczyni się koniunkcja Południowego Węzła Księżycowego z Saturnem w Koziorożcu.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku