Archiwa kategorii: Waga – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Wagi 19 – 25 lutego 2018 roku

Sprawy zdrowotne okażą się w tym tygodniu najważniejsze, zajdzie przy tym konieczność przemieszczania się lub przekazywania informacji, które nie zawsze okażą się miłe. Uważajcie na diagnozy, koniecznie zasięgnijcie porady drugiego lekarza w przypadku wątpliwości odnośnie terapii, ponieważ niekorzystna pozycja Merkurego może świadczyć o błędach w diagnozie lub w stosowaniu leków. Niektóre Wagi podejmą próbę rozwiązania zaległych problemów w relacji z rodzeństwem lub sąsiadami. Konieczność zatroszczenia się o zdrowie własne lub osób bliskich wzbudzi w was uczucia wyższe, poczujecie się na właściwej ścieżce w drodze do samych siebie. Zakochane Wagi zaczną snuć marzenia na jawie, a jawę traktować jak sen.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 12 – 18 lutego 2018 roku

Czeka was zmienny tydzień, pełen emocji i niecodziennych zdarzeń. Sekstyl Słońca do Urana może wam przynieść wygraną w każdym rodzaju konkurencji – zagrajcie w toto-lotka, weźcie udział w loterii, startujcie w konkursach. Dysponujecie obecnie dużym potencjałem, który zapewnia pobyt Wenus w Rybach. Jednocześnie czekają was większe niż zwykle wydatki, nie dajcie się ponieść chęci zaimponowania innym, kupujcie rzeczy na miarę swoich możliwości, a nie pragnień. Czwartek i piątek okażą się trudne ze względu na zaćmienie Słońca w znaku Wodnika, jakieś niespodziewane wydarzenie wyprowadzi was z równowagi. Zajdzie konieczność zaopiekowania się osobą, na której wam zależy lub będziecie zmuszeni zadbać o własne zdrowie, nie martwcie się jednak, nie zabraknie wam ani sił, ani chęci, aby sprostać wyzwaniom.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 5 – 11 lutego 2018 roku

Wykorzystajcie swoje „5 minut”, bo pojawi się wiele szans na zdobycie popularności oraz przychylności wpływowych osób. Niejedna Waga wpadnie w sidła szalonej, niecodziennej miłości, szczególnie dotyczy to osób urodzonych w trzeciej dekadzie znaku – zakochacie się dosłownie „ od pierwszego wejrzenia”. Zachowajcie rozsądek w sprawach finansowych, bo będziecie mieć skłonność do wydania zbyt wielu pieniędzy na obiekt swoich uczuć. Niektóre Wagi odkryją w sobie zdolności artystyczne lub znajdą oryginalne hobby, które pochłonie wszelkie oszczędności. W niedzielę Wenus zmieni znak, opuści rozrywkowego Wodnika i wkroczy do romantycznych Ryb, przygotujcie się na emocjonalny zawrót głowy. Starajcie się zachować resztki zdrowego rozsądku wybierając się na zakupy.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 29 stycznia – 4 lutego 2018 roku

Miłość zawładnie osobami szukającymi swej drugiej połówki, szczególnie urodzonymi w drugiej dekadzie znaku, nie wszystko jednak pójdzie zgodnie z waszymi oczekiwaniami. Na przeszkodzie w realizacji waszych pragnień staną nieprzewidziane przeszkody, które ostatecznie w środę lub czwartek wywołają emocjonalny zamęt. Nie poddawajcie się minorowym nastrojom, bo to przejściowe kłopoty. weekend zapowiada się ożywiony towarzysko, znajdziecie czas na ulubione zajęcia, ekscytujące randki i twórczą aktywność. Wagi posiadające dzieci poświęcą im w tym tygodniu więcej uwagi, co poskutkuje lepszym zrozumieniem i poprawą relacji. Niektóre osoby ogarnie potrzeba luksusu lub zapragną poprawy samopoczucia poprzez zakup towarów ekskluzywnych i drogich, ale niepowtarzalnych.