Archiwa kategorii: Waga – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Wagi 7 – 13 października 2019

Początek tygodnia obniży wam nastrój, na co wpłynie kwadratura Słońca w waszym znaku do Saturna w Koziorożcu. Poczujecie się ograniczeni zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym, do tego opozycja Merkurego do Urana wywoła stres związany ze stanem finansów. Nie jest to dobry moment, aby zwracać się do szefa o podwyżkę. We wtorek wasz znak opuści Wenus, wkraczając do Skorpiona, w którym nie może rozwinąć swego potencjału, jednak recepcja z Marsem w Wadze sprawi, że zaczniecie asertywnie domagać się tego, co uważacie, że się wam należy. Weekend minie w atmosferze wysoko emocjonalnej, ponieważ w niedzielę dojdzie do pełni Księżyca w opozycyjnym znaku Barana, do tego inne aspekty Słońca oraz Wenus świadczą o tym, że pojawi się szansa na sukces, ale okupiona dużym wysiłkiem i sporą dozą stresu, trzymajcie więc emocje na wodzy i słuchajcie rozumu.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wagi 30 września – 6 października 2019

Słońce i Wenus w waszym znaku nastroją was optymistycznie, nawet w przypadku, gdy trzeba wykazać się asertywnością i niezłomnością, kwadratura Wenus do Plutona zapowiada bowiem sytuację przymusu lub emocjonalnego szantażu. W czwartek Merkury opuści wasz znak i wkroczy do znaku Skorpiona, swoje myśli skierujecie na sprawy finansowe, starając się powiększyć stan swojego posiadania, korzystając przy tym z pożyczek lub postanowicie zdobyć dofinansowanie na realizację pomysłów. W piątek do waszego znaku wkroczy Mars, obudzi się w was wojownik, zaczniecie walczyć o miłość, uznanie i szacunek. Weekend może być nieco dokuczliwy, bo Słońce w waszym znaku utworzy w niedzielę kwadraturę z Węzłami Księżycowymi oraz z Saturnem – pojawią się problemy z domownikami oraz osobami starszymi lub chorymi.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wagi 23 – 29 września 2019

W poniedziałek Słońce wkroczy do waszego znaku, w którym już goszczą Merkury i władczyni Wenus. Poczujecie się wreszcie dobrze we własnej skórze, dotyczy to szczególnie Wag urodzonych w pierwszej dekadzie znaku (23.09-02.10). Czeka was tydzień pełen okazji, chociaż w niektórych przypadkach trzeba się będzie natrudzić. Od poniedziałku do środy Merkury utworzy sekstyl z Jowiszem, to idealny moment na krótką podróż, warto skorzystać z „last minute”, ale nawet pozostając na miejscu możecie spodziewać się dobrych wiadomości, zwłaszcza jeśli zajmujecie się literaturą lub publikacjami. Kwadratura Wenus do Saturna ochłodzi w połowie tygodnia zarówno zawodowe, jak i rodzinne kontakty, nie macie się jednak czym przejmować, ponieważ weekend zapowiada się wręcz fantastycznie, kiedy Wenus połączy sekstyl z przynoszącym powodzenie Jowiszem. Nów w waszym znaku, do którego dojdzie w nocy z soboty na niedzielę, zapowiada początek nowej znajomości.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wagi 16 – 22 września 2019

Wenus i Merkury w waszym znaku zapowiadają czas spotkań, imprez, ważnych rozmów o uczuciach, a także o pieniądzach. Nie ufajcie jednak wszystkiemu, co usłyszycie, ponieważ Mars w trygonie do Plutona zapowiada moc ukrytych wrogów, natomiast kwadratura Jowisza do Neptuna ostrzega przed nieszczerością domowników. Mogą pojawić się w tym tygodniu problemy zdrowotne lub trudności z osobami wymagającymi opieki. Podróże, szczególnie zagraniczne, nie spełnią waszych oczekiwań. Poradzicie sobie jednak z każdym wyzwaniem, ponieważ Wenus w waszym znaku pozwoli utrzymać kontrolę nad najważniejszymi sprawami, dotyczącymi ważnych dla was związków. Wagi urodzone w pierwszej dekadzie znaku (23.09-2.10) mogą liczyć na rozkwit miłości, osoby samotne mają szansę kogoś poznać.Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wagi 9 – 15 września 2019

Powinniście liczyć się z tym, że będziecie krytykowani i skrycie osądzani, nie wszyscy z otoczenia dobrze wam życzą, o czym niebawem się przekonacie. Na początku tygodnia Słońce w opozycji do Neptuna wywoła dyskomfort zdrowotny lub będziecie zobligowani zatroszczyć się o chorego, to dobry moment, aby zadbać o czworonożnych przyjaciół, mogą potrzebować waszej pomocy. Pod koniec tygodnia, w piątek i sobotę, pełnia Księżyca w znaku Ryb ujawni ukryte przyczyny waszych niepowodzeń, w sobotę natomiast, kiedy Wenus wraz z Merkurym wkroczą do waszego znaku, poczujecie się znacznie silniejsi. Pomimo że niesprzyjające okoliczności mogą wam jeszcze jakiś czas dokuczać, nic sobie z tego nie będziecie robić, bo odzyskacie władzę nad własnymi sprawami.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku