Archiwa kategorii: Waga – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Wagi 9 – 15 grudnia 2019

W tym tygodniu Wenus znajdzie się w niewygodnej sytuacji, tworząc koniunkcję najpierw z ograniczającym Saturnem, a zaraz potem z potężnym Plutonem, możecie odczuć to jako spadek formy, wywołany problemami zarówno domowymi, jak i zawodowymi. Pojawią się wymagania finansowe związane ze służbą zdrowia, jednak Wagi związane z każdą formą artystycznego wyrazu lub zaangażowane w działalność twórczą, farmaceutyczną lub naukową zdołają uzyskać zlecenie, które poprawi sytuację. Pełnia Księżyca w przyjaznym znaku Bliźniąt, do której dojdzie w czwartek, wywoła emocje związane z komunikacją, nauczaniem, przekazem informacji w każdej formie. Trygon Jowisza w Koziorożcu do Urana w Byku pomoże pchnąć do przodu waszą karierę.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wagi 2 – 8 grudnia 2019

W poniedziałek Jowisz, planeta sukcesu i dobrobytu, opuści życzliwy znak Strzelca i wkroczy na 12 miesięcy do Koziorożca, rozpoczynając nowy rozdział zarówno w waszej karierze, jak i w życiu rodzinnym. Niektóre Wagi zaczną od razu myśleć o inwestycjach w dom, inne o zawodowych wyzwaniach, kiedy w poniedziałek Merkury w Skorpionie utworzy sekstyl z Plutonem w Koziorożcu. Do czwartku sekstyl Wenus do Marsa rozbudzi pragnienie finansowego sukcesu, postanowicie wzbogacić się za wszelką cenę, aby zrealizować swoje marzenia. Pojawią się także miłosne pragnienia, idealny partner jawić się wam może jako połączenie namiętności z romantyzmem, nie zapominajcie jednak, że rycerze na białym koniu dawno wymarli i zwykle nie pojawiają się w dzisiejszych czasach. W czasie weekendu zadbajcie o zdrowie, bo możecie być podatni na wirusy lub alergie.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wagi 25 listopada – 1 grudnia 2019

Koniunkcja Wenus z Jowiszem w znaku Strzelca powinna przynieść wam w poniedziałek dobre wiadomości, poprawę wizerunku i szczęście zarówno w podróżach, jak i w kontaktach z osobami znanymi i popularnymi. We wtorek Wenus co prawda wkroczy już do surowego znaku Koziorożca, jednak zacznie tworzyć trygon z nieprzewidywalnym Uranem w Byku, oczekujcie więc zaskakujących zawodowych propozycji, niespodziewanych okazji do zmiany losu, miłosnych zauroczeń i artystycznych wyzwań. Wtorkowy nów Księżyca w przyjaznym znaku Strzelca zapowiada początek intelektualnej przygody lub niebanalnej przyjaźni. Sekstyl Merkurego do Saturna pozwoli utrwalić niektóre umowy oraz zobowiązania. W czasie weekendu zrobi się namiętnie i gorąco, kiedy dostaniecie się pod wpływy sekstylu Wenus do Marsa.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wagi 18 – 24 listopada 2019

We wtorek Mars opuści wasz znak i wkroczy do znaku Skorpiona, staniecie się więc mniej nerwowi i popędliwi, zyskają na tym finanse, o które rozpoczniecie intensywne starania. Merkury w środę powróci do biegu prostego, od czwartku więc łatwiej wam będzie podejmować decyzje pieniężne, pojawi się jednak tendencja do większych niż zwykle wydatków. W piątek Słońce wkroczy do życzliwego Strzelca, zachęcając was do nauki i podróżowania. Weekend okaże się zmienny energetycznie, z jednej strony koniunkcja Wenus z Jowiszem zwiastuje korzyści zarówno finansowe, jak i intelektualne, postawi na waszej drodze osoby prominentne, gotowe udzielić wam pomocy, z drugiej – opozycja Marsa do Urana przyniesie niespodziewane wydatki, które radykalnie zmienią wasze zasoby pieniężne.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wagi 11 – 17 listopada 2019

Początek tygodnia okaże się mocno emocjonujący ze względu pełnię Księżyca w znaku Byka, do której dojdzie we wtorek. Kwestie finansowe okażą się najważniejsze, pojawi się okazja, aby zarobić dodatkowe pieniądze lub otrzymacie propozycję powrotu do zajęcia, które porzuciliście. Sekstyl Słońca w Skorpionie do Plutona w Koziorożcu zapewni wam wsparcie rodziny, pojawią się jednak dodatkowe problemy, wymagające od was determinacji i woli walki. Stosunki z podwładnymi lub współpracownikami, jeśli nie są oparte na szczerości, mogą wywołać napięcie, najlepiej zagrać w otwarte karty. W miłości nierzeczywiste oczekiwania zakończą się rozczarowaniem, co uświadomi wam kwadratura Wenus z Neptunem, zastanówcie się, czy nie żyjecie w iluzji, którą sami sobie stworzyliście.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wagi 4 – 10 listopada 2019

Mars w waszym znaku napotka na początku tygodnia potężnego Plutona, gotowi więc będziecie stanąć do walki, aby usunąć ze swego życia to, co się zużyło, dotyczy to zarówno przedmiotów, jak i ludzi, z którymi łączyły was toksyczne stosunki. Nie zapominajcie jednak, że walka to nie wasza domena, lepiej się czujecie dążąc do porozumienia, nie dajcie się więc zapędzić w kozi róg i zmusić do potyczki, bo jesteście na straconej pozycji, przeciwnik jest znacznie silniejszy. Zarówno w domu, jak i w pracy czekają was przepychanki, ale w drugiej połowie tygodnia aspekty Słońca do Saturna i Neptuna powinny ustabilizować sytuację a przede wszystkim poprawić finanse na tyle, żeby nie walczyć o przetrwanie. Wenus w życzliwym znaku Strzelca zachęci do porozumienia w imię wyższych wartości. W czasie weekendu zajmować się będziecie głównie sprawami partnera.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wagi 28 października – 3 listopada 2019

Na początku tygodnia Mars w waszym znaku utworzy kwadraturę do Saturna w Koziorożcu, tylko Wagom bardzo konsekwentnym, upartym i stanowczym uda się osiągnąć swoje cele, pozostałe Wagi zderzą się z murem trudności do pokonania, zanim zdobędą to, na czym im zależy. Nerwową atmosferę wywoła w poniedziałek nów Księżyca w znaku Skorpiona, w opozycji do Urana w Byku – niektóre Wagi zmuszone będą podjąć w sposób nagły i niespodziewany odważne finansowe decyzje. W środę koniunkcja Merkurego z Wenus w Skorpionie poprawi sytuację, a na koncie pojawią się oczekiwane pieniądze. Od czwartku Merkury zacznie poruszać się biegiem wstecznym, pozostańcie więc ostrożni w dziedzinie finansów i zrezygnujcie z niepewnych inwestycji przez nadchodzące trzy tygodnie. Humor i nastrój poprawi się od piątku, kiedy Wenus opuści znak Skorpiona i wkroczy do optymistycznego znaku Strzelca.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wagi 21 – 27 października 2019

Wenus w Skorpionie utworzy na początku tygodnia łagodne aspekty z Neptunem i Saturnem, uda się więc uporządkować sprawy domowe i zdrowotne, aktywnie zaangażujecie się w pomoc potrzebującym bliskim. W środę Słońce opuści wasz znak, wkraczając do Skorpiona, zwrócicie więc większą uwagę na finanse. Mars w waszym znaku nadal stymuluje  i napędza energetycznie, pozostając w silnym kontakcie z władczynią waszego znaku Wenus – niektóre Wagi zapragną zdobyć wszystko, czego pragną i zrealizować marzenia. Pod koniec tygodnia nie cofniecie się przed niczym, co podkreśla sekstyl Wenus do Plutona oraz kwadratura Marsa do Saturna – uważajcie jednak, bo nie wszystkie trudności i ograniczenia uda się wam pokonać.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku