Archiwa kategorii: Waga – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Wagi 20 – 26 stycznia 2020

Poniedziałek spędzicie aktywnie, zapowiadają się krótkie podróże, Słońce przechodzące tego dnia do znaku Wodnika skieruje uwagę na sprawy związane z dziećmi i zachęci do samorozwoju. Wpływ kwadratury Słońca do Urana może zaowocować nowymi, oryginalnymi zainteresowaniami, znajdziecie nowe ciekawe hobby lub zreformujecie metody wychowawcze w stosunku do najmłodszych członków rodziny. Sekstyl Wenus w Rybach do Jowisza w Koziorożcu sypnie dodatkowym zarobkiem, pracować zaczniecie w gronie osób wysoko postawionych, cudzoziemców lub polityków. W czasie weekendu kwadratura Marsa do Wenus i Neptuna pozwoli poczuć się wyjątkowo, ale uważajcie, bo ktoś prawiąc wam komplementy może chcieć wykorzystać waszą dobrą wolę.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wagi 13 – 19 stycznia 2020

Wenus, władczyni waszego znaku, w poniedziałek zmieni znak i wkroczy do Ryb, w których czuje się znakomicie, utworzy też sekstyl z przynoszącym rozmaite okazje do wykorzystania Uranem, wy też odzyskacie wiarę w siebie i nabierzecie wiatru w żagle. Doładowanie pozytywną energią bardzo wam się przyda, ponieważ koniunkcja Słońca, Saturna i Plutona w Koziorożcu zaogni problemy zarówno rodzinne, jak i zawodowe, nie zabraknie wam chęci do ich rozwiązania, ponieważ przepełni was dobra wola i miłość bliźniego. Również Merkury zmieni znak i w piątek zagości w Wodniku, utworzy kwadraturę z Uranem w Byku, przynosząc zamieszanie i napięcie, dając jednak szansę na uzyskanie jakiegoś odszkodowania lub wypłaty świadczeń.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wagi 6 – 12 stycznia 2020

W tym tygodniu najważniejsze okażą się sprawy zarówno domowe, jak i zawodowe. Sekstyl Słońca i Merkurego z Merkurym pozwoli zastosować odpowiednią terapię w przypadku problemów zdrowotnych domowników. W piątek dojdzie do zaćmienia Księżyca w znaku Raka, w połączeniu z koniunkcją Słońca i Merkurego, warto w tym dniu posłuchać mądrych rad bliskich wam osób, aby uniknąć emocjonalnych decyzji, które na długo mogłyby zagrozić waszej karierze. Pod koniec tygodnia starajcie się kierować rozumem, a nie emocjami, ponieważ koniunkcja Merkurego, Słońca, Saturna i Plutona w znaku Koziorożca wyznaczy kierunek zmian w sprawach rodzinnych oraz zawodowych, które okażą się nieodwracalne. Wenus w Wodniku jeszcze do końca tygodnia sprzyja zaskakującym romansom oraz rozwojowi życia towarzyskiego.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wagi 30 grudnia 2019 – 5 stycznia 2020

Wenus w rozrywkowym i towarzyskim znaku Wodnika obiecuje szampańską zabawę, pod warunkiem, że Sylwestra nie spędzicie we własnym domu. Wybierzcie się do teatru, na imprezę, a nawet na bal, unikajcie tylko używek i nadmiary alkoholu, bo Księżyc w Rybach sprawi, że popłyniecie na całego jeszcze przed wybiciem godziny 00.00 Nowego Roku. W czwartek czekają was ważne rodzinne lub zawodowe rozmowy, możliwe jest rozpoczęcie nowej pracy lub międzynarodowego projektu. W piątek koniunkcja Merkurego z Południowym Węzłem Księżycowym pokrzyżuje plany, pojawią się porzucone pomysły, które warto od nowa przemyśleć. Również w piątek Mars zmieni znak i wkroczy do życzliwego Strzelca, co zadziała na was bardzo aktywizująco.

Szampańskiego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku 2020!
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wagi 23 – 29 grudnia 2019

Poniedziałek będzie jeszcze bardzo zabiegany, wiele Wag spędzi ten czas w podróży, ale Wigilia w gronie rodziny i przyjaciół zrekompensuje wszystkie niewygody. Trygon Słońca do Urana wprowadzi zaskoczenie do corocznej rutyny, przy świątecznym stole zasiądą osoby przybyłe z zagranicy, prawnicy lub przedstawiciele establishmentu, będziecie towarzysko rozrywani, a przyjemność łączyć się będzie z zawodowymi obowiązkami. Koniunkcja Słońca z Jowiszem w Koziorożcu okaże się w waszym przypadku wymagająca i sprawi, że ani przez chwilę nie zapomnicie o czekających was zawodowych wyzwaniach, co podkreśla jeszcze nów połączony z zaćmieniem Słońca w tym znaku. Wenus w Wodniku zachęci jednak do rozwoju życia towarzyskiego, przypomnicie sobie co znaczy dobrze się zabawić.

WSPANIAŁYCH, MAGICZNYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT
BOŻEGO NARODZENIA!
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wagi 16 -22 grudnia 2019

Na początku tygodnia pod wpływem trygonu Jowisza do Urana, podejmiecie się odważnego zadania, które może podnieść podniesienie prestiżu. Trudna sytuacja rodzinna, zawodowa lub finansowa skłoni was do intensywnego działania, staniecie się skuteczni i aktywni, odkryjecie w sobie determinację, a nawet pewien rodzaj bezwzględności, kiedy w drugiej połowie tygodnia Mars utworzy sekstyl do Saturna oraz Plutona w Koziorożcu. W piątek, podczas oddziaływania kwadratury Merkurego do Urana, uważajcie na pomyłki, szczególnie w relacjach z podwładnymi lub służbą zdrowia. W piątek Wenus opuści wymagający znak Koziorożca i wkroczy do rozrywkowego Wodnika, w czasie weekendu możecie przeżyć intensywny emocjonalnie, ale krótki romans, kiedy Wenus utworzy kwadraturę do Urana – dotyczy to szczególnie Wag urodzonych na początku znaku (pierwsza dekada znaki Wagi to 24.09 – 1.10).
Poznaj prawdę o znakach zodiaku