Archiwa kategorii: Waga – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Wagi 6 – 12 kwietnia 2020

Wenus w życzliwym znaku Bliźniąt zapewni wam powodzenie i sympatię otoczenia, Słońce w przeciwległym Baranie zachęci do współpracy, tydzień ogólnie okaże się jednak pełen emocji, ponieważ w środę dojdzie do pełni Księżyca w waszym znaku, co odczujecie jako próbę sił, w której stawką jest wasze poczucie godności. Pełni towarzyszy tym razem kwadratura Marsa w Wodniku do Urana w Byku, co jest aspektem mogącym zniszczyć najbardziej trwały związek partnerstwa lub przyjaźni. Również relacje z dziećmi wejdą w fazę konfliktu, bo pragnienie wyrwania się z ograniczeń u obydwu stron okaże się silniejsze niż zdrowy rozsądek. W sobotę Merkury zmieni znak i wkroczy do przeciwległego Barana, na czas Świat Wielkanocnych nastąpi zawieszenie broni.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Horoskop tygodniowy dla Wagi 30 marca – 5 kwietnia 2020

Słońce w przeciwległym znaku Barana zachęca do kontaktów, w większości przypadków jednak ograniczą się one do partnerów życiowych, ze względu na zagrożenie epidemią, warto więc ten czas wykorzystać na to, aby zrobić coś wspólnie. W poniedziałek Mars zmieni znak i wkroczy do Wodnika, skłaniając was do rozwoju zainteresowań, może się okazać, że odkryjecie nowe hobby, które pozostanie z wami na długo, na co wskazuje koniunkcja Marsa z Saturnem – nie zniechęcajcie się początkowymi trudnościami, z upływem czasu wszystko wyda się wam łatwiejsze. W piątek Wenus, władczyni waszego znaku, wkroczy do życzliwych Bliźniąt, co jeszcze bardziej wpłynie na kreatywność, tego samego dnia Merkury znajdzie się w koniunkcji z Neptunem w Rybach – w czasie weekendu nie zabraknie wam wyobraźni i twórczej pomysłowości, pod warunkiem, że uczynicie wysiłek i choć na chwilę oderwiecie się od statystyk i wiadomości o koronawirusie.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Horoskop tygodniowy dla Wagi 23 – 29 marca 2020

Aby oderwać się od wszechobecnego tematu pandemii, horoskop radzi zwrócić uwagę w kierunku sztuki, czemu sprzyja sekstyl Wenus do Neptuna, pod wpływem którego pozostaniecie na początku tygodnia. Zakochane Wagi odczują przypływ romantycznych uniesień, osoby samotne mają szansę poznać kogoś we wtorek, kiedy w przeciwległym znaku Barana dojdzie do nowiu Księżyca, oczaruje was ktoś o ujmującym spojrzeniu, ale mrocznej duszy. Trygony Wenus do Jowisza i Plutona, pod wpływem których pozostaniecie w drugiej połowie tygodnia, pomogą przyjemnie spędzić weekend, i nie przeszkadzać wam będzie, że pozostajecie w domu. Panujcie nad emocjami, domownicy mogą wydawać się wam trudni do wytrzymania, jeśli zbyt długo przebywacie razem.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Horoskop tygodniowy dla Wagi 16 – 22 marca 2020

Wenus w Byku zapewni wam dobre samopoczucie. Przynajmniej do piątku, dopóki Słońce przebywa w znaku Ryb, uwagę skupicie na sprawach zdrowia, co w obecnej sytuacji jest naturalne. Również Merkury w Rybach od poniedziałku sprawi, że myśleć i rozmawiać będziecie głównie o zagrożeniach, wynikających z rozwijającej się pandemii nowego wirusa. Sekstyl Słońca do Saturna zwróci uwagę na potrzeby osób starszych. W piątek Słońce przesunie się do przeciwległego znaku Barana, rozwiniecie więc aktywność i postawicie na relacje partnerskie. W czasie weekendu uściśli się koniunkcja Marsa z Jowiszem i Plutonem w znaku Koziorożca, to bardzo silna energia, którą skierujecie na sprawy zarówno zawodowe, jak i domowe. W niedzielę Saturn opuści Koziorożca i wkroczy do Wodnika, uwolnicie się od niektórych rodzinnych zobowiązań.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>