Archiwa kategorii: Waga – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Wagi 20-26 września 2021

W poniedziałek pełnia Księżyca w znaku Ryb wzbudzi emocje związane z sytuacją zdrowotną, opieki wymagać mogą domowe zwierzęta, dodatkowo Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Neptunem, co sprzyja medytacjom i sprawom duchowym, utrudnia jednak kontakt z codzienną rzeczywistością – natomiast możecie liczyć na wsparcie przebywającego w waszym znaku Merkurego, który utworzy bardzo korzystny trygon z Jowiszem, pomysły twórcze posypią się więc jak z rękawa a nauka pójdzie jak po maśle. Od wtorku do czwartku Księżyc w przeciwległym znaku Barana skłoni do intensywnych kontaktów z partnerami zarówno osobistymi, jak i biznesowymi. W środę Słońce wkroczy do waszego znaku, odzyskacie więc energię i chęć działania, co bardzo się przyda, ponieważ Merkury znajdzie się w napiętej kwadraturze z Plutonem, co zapowiada trudne negocjacje i spory o pryncypia. W czwartek wieczorem Księżyc zawita do znaku Byka a następnego dnia znajdzie się w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem, także Wenus utworzy opozycję z Uranem, sprawy finansowe znajdą się na pierwszym miejscu, dobrze jest wyjaśnić sobie wszelkie nieporozumienia. W czasie weekendu Mars w waszym znaku utworzy trygon z Saturnem, co sprzyja intensywnej pracy, warto więc zaplanować sobie ten czas na wykonanie zajęć wymagających siły i wytrwałości. W niedzielę Księżyc w Bliźniętach sprawi, że rozdzwonią się telefony.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 13-19 września 2021

Księżyc w poniedziałek i wtorek przebywa w życzliwym Strzelcu, wpływając na mobilność i powodując ruchliwość, opozycja Słońca do Neptuna może jednak popsuć samopoczucie powodując trudne do zdiagnozowania objawy niedyspozycji. W środę do waszego znaku wkroczy zapalczywy Mars, staniecie się więc bardziej asertywni i nastawieni do świata bojowo, walka jednak nie jest waszym żywiołem, może was więc osłabić konieczność nadmiernej aktywności i obrony swojej pozycji. Księżyc w Koziorożcu w środę i czwartek skupi uwagę na sprawach domowych i karierze. Trygon Słońca do Plutona, pod wpływem którego pozostaniecie w drugiej połowie tygodnia, doda wam siły i wpłynie na determinację w potrzebie transformacji relacji rodzinnych. W czwartek i piątek Księżyc w Wodniku zachęci do sprawienia sobie przyjemności, jednak kwadratura Wenus do Saturna przypomni, że powinniście ograniczyć się z wydatkami. W niedzielę Księżyc w Rybach zachęci do zajmowania się twórczością.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 6-12 września 2021

Trygon Wenus w waszym znaku do Jowisza w życzliwym Wodniku sprzyja zakochanym oraz osobom kreatywnym, obdarzonym artystyczną duszą. Kwadratura Wenus do Plutona ostrzega jednak przed uleganiem wpływom osób zaborczych i zazdrosnych. W nocy z poniedziałku na wtorek nów Księżyca w znaku Panny w trygonie do Urana w Byku, pozwoli zaistnieć rewolucyjnym pomysłom, które na razie powinny pozostać tajemnicą, trygon Marsa do Plutona ostrzega bowiem, że otaczają was osoby zazdrosne, gotowe zaatakować z ukrycia, jeśli poczują się zagrożone. W środę i czwartek Księżyc w waszym znaku pozwoli rozwiązać wszelkie konflikty, to jedyna okazja, aby osiągnąć równowagę i doprowadzić do porozumienia, ponieważ w piątek Wenus opuści wasz znak i razem z Księżycem wkroczy do Skorpiona, gdzie obie planety nie czują się najlepiej, kontakty międzyludzkie, szczególnie gdy w grę wchodzą pieniądze, mogą się pogorszyć. Wejście w niedzielę Księżyca do życzliwego znaku Strzelca poprawi nastrój i wypełni was optymizmem.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 30 sierpnia–5 września 2021

W poniedziałek do waszego znaku zawita Merkury, co sprzyja dobremu porozumiewaniu się oraz podejmowaniu ważnych decyzji. W poniedziałek i wtorek Księżyc w życzliwych Bliźniętach zachęci do podróży i międzynarodowych kontaktów, ułatwi też zdobywanie wiedzy. W środę, czwartek oraz przez większość piątku, Księżyc przebywając w Raku skłoni do zaangażowania się do zawodowych projektów, możecie jednak poczuć się trochę niepewni i pobudzeni emocjonalnie wobec czekających was zadań. Mars w opozycji do Neptuna zaleca ostrożność, ponieważ w otoczeniu pojawią się osoby, które pod pozorem okazywanej troski ukrywają własny interes i mogą rozsiewać za plecami plotki a nawet działać na waszą niekorzyść. W czasie weekendu Księżyc w Lwie pozwoli na wszystko spojrzeć z dystansem, zachęci też do zabawy z przyjaciółmi. W niedzielę trygon Merkurego do Saturna sprzyja podejmowaniu decyzji o długoterminowym znaczeniu, dotyczących dzieci lub nieformalnych związków miłosnych.