Archiwa kategorii: Waga – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Wagi 13 – 19 sierpnia 2018

Zarówno Wenus we własnym znaku, jak i Słońce w przyjaznym Lwie, zapewnią wam dobre samopoczucie i znakomity nastrój. Otwórzcie się na spełnienie niektórych marzeń, szczególnie związanych z podróżami zagranicznymi oraz powiększeniem majątku. Sekstyl Merkurego do Wenus, pod wpływem którego pozostaniecie pod koniec tygodnia, zapewni dobry kontakt ze znajomymi oraz przyjaciółmi, powiodą się ważne rozmowy i ustalenia, ale bierzcie pod uwagę fakt, że Merkury do końca tygodnia jeszcze się cofa, więc wszystko może się zmienić. Ogólnie jednak spodziewajcie się bardzo korzystnego okresu, pełnego okazji towarzyskich, które należy wykorzystać, aby poprawić swoją sytuację zarówno finansową, jak i emocjonalną. Skorzystajcie z urlopu i złapcie kontakt z pięknem przyrody.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 6 – 12 sierpnia 2018

Od wtorku w waszym znaku przebywać będzie Wenus, władczyni Wagi, poczujecie się więc znacznie bardziej komfortowo, niż w ciągu ostatnich kilku tygodniu. Mars w trygonie do Wenus zapali zielone światło dla miłości i szalonych romansów, jednak Saturn w Koziorożcu przypomni o obowiązkach wobec domowników oraz utrudni zawodowe relacje – dotyczy to szczególnie Wag urodzonych w pierwszej dekadzie znaku. Nie powinniście się jednak niczym przejmować, bo Jowisz w kwadraturze do Słońca i Merkurego w Lwie, otworzy przed wami drzwi do tej pory zamknięte. W środę i czwartek pozostańcie czujni, bo pojawi się okazja na dobry interes oraz wzbogacenie – wstrzymajcie się jednak z podejmowaniem ostatecznych życiowych decyzji do 19 sierpnia, kiedy Merkury zmieni znak na prosty. W sobotę unikajcie konfliktu z przełożonymi oraz ważnymi dla was osobami, bo zaćmienie Słońca w znaku Lwa wpłynie na ochłodzenie wzajemnych stosunków.
W CzaryMary.pl trwa Magiczne Lato z Darmową Dostawą

Horoskop tygodniowy dla Wagi 30 lipca – 5 sierpnia 2018

Początek tygodnia może jeszcze minąć spokojnie, ale od środy do piątku spodziewajcie się burzy z piorunami w dziedzinie związków miłosnych, w szeroko pojętej sferze artystycznej lub związkach przyjacielskich. Kontakty z dziećmi ulegną pogorszeniu, starajcie się nie forsować na siłę swojego zdania, bo spotkacie się ze zdecydowanym sprzeciwem oraz dążeniem do niezależności. W czasie weekendu odpocznijcie od nadmiernych emocji, wybierzcie się na spotkanie z przyjaciółmi, czekają was imprezy i towarzyskie „eventy”. Ciągnąć was będzie do wyprzedaży oraz wszelkich okazji, które w sumie jednak dać mogą wydatki większe, niż zakładaliście. Już od przyszłego tygodnia sytuacja w każdej dziedzinie ulegnie poprawie, ponieważ do waszego znaku wkroczy Wenus, władczyni znaku Wagi.