Archiwa kategorii: Waga – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Wagi 18 – 24 lutego 2019 roku

Za sprawą sekstylu Słońca do Urana, który uściśli się w poniedziałek, kontakt z przyjaciółmi sprawi wam wielką radość, dojdzie też do spotkania, które zrewolucjonizuje wasze podejście do niezależności, zapragniecie uwolnić się od więzów i obciążeń. Koniunkcja Wenus z Saturnem wpłynie na niektóre Wagi dołująco, odniesiecie wrażenie, że osobom, z którymi związani jesteście mocnymi węzami, zarówno w domu, jak i w pracy, nie zależy na was wystarczająco mocno. Pamiętajcie, że to tylko chwila, przejściowe wrażenie, które szybko minie. We wtorek Słońce wkroczy do Ryb, dojdzie też do nowiu Księżyca w znaku Panny, nagle okaże się, że kimś trzeba się zaopiekować, co wzbudzi emocje. Koniec tygodnia przypomni o potrzebach domowników oraz czworonożnych przyjaciół, dojdzie też do istotnych i wiele znaczących rozmów.
Moja i Twoja astrologia. Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wagi 11 – 17 lutego 2019 roku

Przygotujcie się na kłótnie i nieporozumienia w związkach, Walentynki w tym roku mogą okazać się burzliwe, popędliwy Mars w Baranie, zanim na dobre opuści swój znak, jeszcze namiesza tworząc koniunkcję z Uranem. Na konflikty narażone są szczególnie Wagi urodzone w trzeciej dekadzie znaku.

Koniunkcja Wenus z Saturnem w sekstylu do Neptuna pod koniec tygodnia wpędzi was w melancholię, ale na krótko, bo sekstyl Słońca do Urana pozwoli naprawić porwane więzi lub przyczyni się do powstania nowych przyjaźni, spółek oraz każdego rodzaju związków. Merkury w Rybach narobi bez liku biurowych plotek i nieporozumień, nie powinniście przywiązywać wagi do informacji, jakie do was dotrą. Ostrożnie z lekami, mogą w tym tygodniu wywołać skutki uboczne, sprawdzajcie też dokładnie dawki i recepty, bo pojawią się błędy.
Moja i Twoja astrologia. Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wagi 4 – 10 lutego 2019 roku

W życiu niektórych Wag na horyzoncie pojawi się nowa miłość, rozpoczniecie romans, który może mieć poważne konsekwencje. Poniedziałkowy nów Księżyca w przyjaznym znaku Wodnika i przejście Wenus do Koziorożca zapowiadają też narodziny nowych zainteresowań oraz wdrożenie artystycznych projektów. W tym tygodniu postawcie na komunikację, bo pozytywne aspekty Merkurego w życzliwym Wodniku sprzyjają autopromocji oraz przekazywaniu informacji. To również znakomity moment na podróże, zarówno te krótkie, jak zagraniczne. Zakładajcie blogi, otwierajcie sklepy, kupujcie sprzęt elektroniczny, piszcie co wam przyjdzie do głowy, bo będzie to czytane i szeroko komentowane. W czasie weekendu unikajcie sporów, łatwo będzie się zagalopować i powiedzieć więcej, niż się zamierzało.
Moja i Twoja astrologia. Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wagi 28 stycznia – 3 lutego 2019 roku

Warto ten tydzień wykorzystać na zaplanowanie podróży zagranicznych, ważne spotkania i sprawną komunikację, dopóki Wenus przebywa w znaku Strzelca. Szczególnie korzystny pod tym względem okaże się weekend, kiedy Wenus utworzy trygon z przynoszącym nagłe zbiegi okoliczności Uranem, natomiast sekstyl Merkurego do Jowisza pomoże wam wykorzystać wpływowe znajomości. Na środę warto zaplanować wszelkiego rodzaju prezentacje oraz spotkania z osobami, od których zależy sukces planowanych przedsięwzięć. Niestety, pod koniec tygodnia pojawią się też trudności wywołane presją, jaką wywierać na was zaczną partnerzy zarówno osobiści, jak i zawodowi, kwadratura Marsa do Plutona wywoła sprzeciw – zamiast tracić energię na złość, która nikomu nie służy, horoskop radzi skorzystać z każdej formy odpoczynku i regeneracji organizmu.
Moja i Twoja astrologia. Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wagi 21 – 27 stycznia 2019 roku

Pełnia Księżyca w znaku Lwa, do której dojdzie w poniedziałek, podkręci emocje w sprawach sercowych, a także związanych z grupą przyjaciół lub osób podzielających wasze zainteresowania. Nie pozwólcie się sprowokować, bo niewiele od was zależy, a kwadratura Marsa do Saturna ostrzega przed zbyt impulsywnym działaniem. Bardzo szczęśliwa i wiele obiecująca koniunkcja Wenus z Jowiszem zachęca do zadbania o własne potrzeby i rozwijania kontaktów (szczególnie międzynarodowych) z osobami prominentnymi, od których zależy wasza przyszłość. Powiodą się projekty artystyczne oraz związane z szeroko pojętą komunikacją. Od czwartku, kiedy Merkury wkroczy do znaku Wodnika, warto zainwestować w nowy sprzęt elektroniczny.
CzaroMarownik 2019. Kalendarz Magiczny