Archiwa kategorii: Waga – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Wagi 15 – 21 października 2018

Słońce tylko do przyszłego wtorku przebywa w waszym znaku, warto więc ten tydzień wykorzystać na ładowanie akumulatorów i zajmowanie się sprawami wymagającymi dużej siły przebicie. Koniunkcja cofającej się Wenus z Merkurym w znaku Skorpiona, pod wpływem której pozostaniecie do środy, zapowiada powrót do spotkań i niedokończonych rozmów, istotnych dla waszych finansów. Powrócą pieniądze, które uważaliście za stracone, teraz jest czas, aby je dobrze wykorzystać. Niektórym osobom uda się zdobyć na wyprzedażach prawdziwe okazje. Pod koniec tygodnia czekają was trudne rozmowy, nie pozwólcie się wyprowadzić z równowagi, szczególnie jeśli sprawa dotyczyć będzie zdrowia i wyboru najlepszej terapii.
CzaroMarownik 2019

Horoskop tygodniowy dla Wagi 8 – 14 października 2018

Nów w waszym znaku, do którego dojdzie z poniedziałku na wtorek, zapowiada rozpoczęcie nowego przedsięwzięcia, przy którym będziecie zmuszeni wykazać się siłą i bezkompromisowością. Wenus cofająca się w znaku Skorpiona tworzy napięty aspekt z Marsem, wywoła to potrzebę odzyskania energii, jaką zainwestowaliście w coś lub w kogoś, możliwe też, że ktoś upomni się o zwrot długów. W środę Merkury opuści wasz znak i wkroczy do Skorpiona, tworząc trudne aspekty z Uranem i Węzłami Księżycowymi – sytuacja finansowa nagle się skomplikuje, ale sekstyl Merkurego do Saturna podpowiada, że najbezpieczniejsza okaże się lokata kapitału w nieruchomości lub w przedsięwzięcie, które przyniesie stałe długotrwałe dochody. W miłości powróci namiętność, która wydawała się już przebrzmiała.
CzaroMarownik 2019

Horoskop tygodniowy dla Wagi 1 – 7 października 2018

Słońce w waszym znaku doda wam energii i wprawi w dobry nastrój, pomimo nieprzyjemnych wiadomości, jakie otrzymacie w pierwszej połowie tygodnia. Zaczniecie się zastanawiać nad sprawami ostatecznymi, niektóre osoby postanowią sporządzić ostatnią wolę, nawet jeśli nic im nie dolega – zamiast zagłębiać się w smutne tematy, horoskop radzi zastanowić się nad priorytetami i zadbać o własną wygodę tu i teraz. Od piątku Wenus, władczyni waszego znaku, przebywająca obecnie w Skorpionie, zacznie poruszać się pozornym ruchem wstecz, tworząc napięty aspekt z Marsem – dojdziecie do wniosku, że najwyższy czas, aby zabezpieczyć swoje finanse i wycofać się niektórych ryzykownych inwestycji.
CzaroMarownik 2019

Horoskop tygodniowy dla Wagi 24 – 30 września 2018

Pełnia w przeciwległym znaku Barana, w kwadraturze do ograniczającego Saturna, pod wpływem której pozostaniecie w poniedziałek i wtorek, wywoła niepokój i nieuzasadnione lęki, starajcie się opanować emocje i uwierzcie w siebie i w swoje możliwości, ponieważ Słońce w waszym znaku obdarza was teraz większą dozą pozytywnej energii, z której powinniście zacząć korzystać. Słońce oraz Merkury w Wadze w trygonie do Marsa w Wodniku pozwolą uporać się szybko i skutecznie z większością problemów – szczególnie w drugiej połowie tygodnia. Weekend będzie już znacznie spokojniejszy, jeśli zdecydujecie się stawić czoło wyzwaniom. Wenus w znaku Skorpiona może wzbudzić niepokój o zabezpieczenie finansowe, nie powinniście jednak obawiać się niedostatku, ponieważ w tym znaku nadal przebywa przynoszący obfitość Jowisz.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 17 – 23 września 2018

To może być najtrudniejszy tydzień z całego miesiąca, Słońce w Pannie osłabia i pozbawia was siły, dopiero w niedzielę zawita do waszego znaku i udzieli wam energetycznego wsparcia. Wenus w znaku Skorpiona również nie nastraja optymistycznie, budząc w was obawy związane ze stanem posiadania. Związki, które nie zostały oparte na trwałych fundamentach przywiązania i miłości, mogą zacząć się chwiać, ponieważ oczekiwać teraz będziecie od otoczenia znacznie więcej, niż do tej pory otrzymywaliście. Na jaw wyjdą nieoczekiwane okoliczności, zmieniające podejście do ważnych dla was osób. Niektóre Wagi odnajdą w tych dniach całkiem nowe hobby, które przyćmi wszystkie inne zainteresowania.