Archiwa kategorii: Waga – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Wagi 6 – 12 lipca 2020

Tydzień spędzicie pracowicie, a Wenus w przyjaznych Bliźniętach sprawi, że dobry humor was nie opuści, pomimo nieporozumień z partnerami biznesowymi lub współpracownikami. Mars, przebywający w przeciwległym znaku Barana, znajdzie się w kwadraturze z cofającym się Merkurym, co u niektórych osób wywoła irytację i wymusi powrót do niezałatwionych spraw. Ktoś może wam wytknąć błędy, stosując presję i używając nieprzyjemnych słów. Zamiast się przejmować osobistymi uwagami i cudzym złym zachowaniem, nie dajcie się sprowokować, tylko starajcie się wyjaśnić nieporozumienia i skorygować ewentualne błędy, wykorzystajcie czas cofania się Merkurego dla własnego dobra. W sobotę i niedzielę atmosfera w związkach może być napięta z powodu nadmiernego pośpiechu. Zwolnijcie tempo, ale na wybory wybierzcie się koniecznie, bo to ważne dla wszystkich.
Moja i Twoja astrologia

Horoskop tygodniowy dla Wagi 29 czerwca – 5 lipca 2020

Wenus, władczyni waszego znaku, przebywająca nadal w życzliwych Bliźniętach, przestała się cofać, więc wasze sprawy, zarówno finansowe, jak i miłosne, również ruszą do przodu. Do przeciwległego Barana przesunął się także Mars, staniecie się więc dużo bardziej aktywni i zmotywowani do działania. W środę Słońce w koniunkcji z Merkurym utworzy korzystny aspekt z Uranem, powróci wiec do was propozycja zawodowa, którą uznaliście już za nieaktualną. Sprawy zarówno rodzinne, jak i zawodowe, staną się w tym tygodniu ekstremalnie istotne, do czego przyczyni się zarówno ścisła koniunkcja Jowisza z Plutonem, jak i powrót Saturna do Koziorożca. W czasie weekendu pełnia oraz zaćmienie Księżyca w znaku Koziorożca może wpłynąć na pogorszenie samopoczucia, kontrolujcie emocje.
Moja i Twoja astrologia

Horoskop tygodniowy dla Wagi 22 – 28 czerwca 2020

Słońce w znaku Raka zachęci was do intensywnej pracy, chociaż ten tydzień jeszcze nie przyniesie oczekiwanych rozwiązań. Z niektórymi ludźmi po prostu trudno się będzie porozumieć, bo mogą co chwila zmieniać zdanie i w końcu dojdziecie do wniosku, że brakuje wam w otoczeniu autorytetów, szczególnie poniedziałek okaże się mało stabilny emocjonalnie. W czwartek Wenus, władczyni waszego znaku, zmieni bieg na prosty i to będzie początek zmian, które ostatecznie zaprowadzą was na właściwą drogę, szczególnie w zakresie spraw zawodowych oraz uczuciowych. W niedzielę Mars wkroczy do przeciwległego znaku Barana, od tego momentu zaczniecie toczyć niekończące się spory z przeciwnikami ideologicznymi, a także partnerami, zarówno osobistymi, jak i biznesowymi – sytuacja taka potrwa praktycznie do końca roku.
Moja i Twoja astrologia

Horoskop tygodniowy dla Wagi 15 – 21 czerwca 2020

Słońce jeszcze w tym tygodniu tranzytuje przyjazny znak Bliźniąt, warto więc przeznaczyć go na odpoczynek, zwłaszcza że pozostałe tranzyty planet sugerują potrzebę wyciszenia i regeneracji. Księżyc w przeciwległym znaku Barana w poniedziałek skłoni do konfrontacji, będziecie jednak mieć tendencję do intensywnych reakcji emocjonalnych, więc dwa razy pomyślcie, zanim podejmiecie wyzwanie. Sprawy zdrowotne w najbliższej rodzinie mogą w niektórych przypadkach okazać się znaczące, ze względu na sekstyl Marsa do Jowisza i Plutona, natomiast kontakty z podwładnymi wejdą na właściwą drogę. W piątek Merkury w Raku zmieni bieg na wsteczny, unikajcie więc w ciągu najbliższych 3 tygodni rozpoczynania zawodnych projektów, raczej skupcie się na wprowadzeniu poprawek do już istniejących. Z soboty na niedzielę Słońce zmieni znak, wkroczy do Raka i dojdzie do zaćmienia Słońca, tym bardziej w najbliższym czasie starajcie się zachować zawodowe status quo.
Moja i Twoja astrologia