Archiwa kategorii: Waga – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Wagi 17 – 23 lipca 2017

Trygon Jowisza w waszym znaku do Wenus w Bliźniętach przyniesie dużo szczęścia, korzystne zbiegi okoliczności oraz szanse na poznanie wpływowych osób, które popchną karierę do przodu. Na przysłowiowy fart liczyć mogą szczególnie Wagi urodzone w drugiej dekadzie znaku. To również bardzo dobra konfiguracja dla dalekich podróży, łapcie więc okazje, zwiedzajcie świat, spędzajcie wakacje w zagranicznych kurortach, zostawcie za sobą zawodowe problemy i konflikty w pracy, bo niewiele teraz od was zależy. Starajcie się do czwartku nie wchodzić w kompetencje innych osób, bo awantura murowana. Nów w znaku Lwa, do którego dojdzie w niedzielę, zapowiada początek interesującej przyjaźni.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 10 – 16 lipca 2017

W pracy może być nieprzyjemnie, nadal obserwować będziecie próbę sił, która nikomu nie przyniesie zwycięstwa. W sprawach osobistych natomiast poprawi się komunikacja, łatwiej będzie się dogadać z osobami, na których wam zależy. Tydzień sprzyja rozmowom, w których pierwsze skrzypce grać będą uczucia. Jeżeli zdecydujecie się na wyjazd zagraniczny, okaże się bardzo udany, szczególnie pod koniec tygodnia. Ogólnie podróże duże i małe przyniosą moc wrażeń, nowe znajomości i szansę na miło spędzony czas. Nie siedźcie w domu, spotykajcie się z ludźmi, rozmawiajcie o miłości, o sztuce, o tym co łączy a nie dzieli. Weekend warto spędzić poza miejscem zamieszkania, wybierzcie się do rodziny lub przyjaciół, korzystajcie z wakacji.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 3 – 9 lipca 2017

Sprawy zawodowe bardzo się w tym tygodniu skomplikują, w pracy dojdzie do wydarzeń, w których główną rolę grać będą osoby nieprzejednane, kłótliwe i skłonne do agresji. Najtrudniejszą sytuację będą miały Wagi urodzone w drugiej dekadzie znaku, bo zostaną zmuszone do zajęcia jednoznacznego stanowiska i opowiedzenia się po jednej ze stron konfliktu, co jest sprzeczne z naturą osób, posiadających Słońce w tym znaku.

Od środy zaczniecie prowadzić rozmowy z przełożonymi, starając się doprowadzić do kompromisu, ale porozumienie okaże się niemożliwe, kiedy pod koniec tygodnia dojdzie do pełni w znaku Koziorożca. Również w domu atmosfera może się popsuć, dlatego horoskop radzi nawiązać kontakt ze sztuką, wybierzcie się do kina, teatru, na koncert lub skupcie się na tym, co sprawia wam największą przyjemność.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 26 czerwca – 2 lipca 2017

Zarówno w domu, jak i w pracy, wiele będzie się działo, starajcie się nie ulegać napięciu, jakie wywołują pośpiech i wymagania szefa. Najważniejsi w tym tygodniu okażą się domownicy, którym powinniście poświęcić wiele uwagi. Nie pozwólcie się sprowokować do  radykalnych wypowiedzi, bo język będziecie mieć ostry. Nie wszyscy muszą podzielać wasze poglądy, każdy jest inny i jeśli odbiera świat w odmienny sposób od waszego, nie znaczy to że się myli. Tolerancja i cierpliwość to słowa – klucze dla Wag w tym tygodniu. Na szczęście emocje pozwoli wam opanować Wenus, przebywająca w znaku swojego władztwa, co sprzyja porozumieniu i ułatwia kontakty międzyludzkie.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 19 – 25 czerwca 2017

Przedstawiciele innych znaków myślą teraz o wypoczynku i planują urlopy, tymczasem Wagi przygotowują się do bardziej wytężonej pracy. W poniedziałek i wtorek będzie jeszcze czas na kultywowanie przyjaźni, wpadniecie na znakomite pomysły i otrzymacie zaskakujące wiadomości, ale już od środy, kiedy Słońce i Merkury wkroczą do znaku Raka, skupicie całą swoją uwagę na zadaniach zawodowych. Kariera ruszy do przodu, ale okupione to zostanie zwiększonym wysiłkiem, zapomnijcie o odpoczynku, szczególnie jeśli urodziliście się ze Słońcem w drugiej dekadzie znaku. W sobotę rozpoczniecie całkiem nowy, zawodowy projekt, który przyniesie sukcesy w przyszłości, warto odłożyć inne sprawy na bok i zacząć realizować marzenia.