Archiwa kategorii: Waga – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Wagi 18 – 24 czerwca 2018

Słońce w życzliwym znaku Bliźniąt do czwartku zapewni wam odpowiednią dozę energii, poprawi samopoczucie i zachęci do planowania urlopu. Wenus w przyjaznym Lwie w opozycji do Marsa w Wodniku zapowiada konflikty z niektórymi przyjaciółmi, może jednak również sprawić, że obudzi się w was uśpiona w codzienności namiętność, na zasadzie „kto się czubi, ten się lubi”. Niektóre osoby przeżyją ognisty romans, niczego nie będą żałować, bez względu na konsekwencje. W sprawach finansowych zapali się zielone światło, możecie spodziewać się nagrody lub premii, pod koniec tygodnia natomiast, kiedy Słońce wkroczy do Raka i utworzy sekstyl z Uranem, otrzymacie interesującą zawodową propozycję. W piątek ktoś w pracy zechce wywrzeć na was presję.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 11 – 17 czerwca 2018

Do środy, dopóki Wenus przebywa w znaku Raka, waszą uwagę pochłaniać będą sprawy zawodowe, w drugiej połowie tygodnia jednak poświęcicie się rozwojowi przyjaźni oraz spotkaniom w kręgu osób, z którymi łączy was wspólnota zainteresowań. Nów Księżyca w znaku Bliźniąt, do którego dojdzie w nocy ze środy na czwartek, powinniście wykorzystać na rozpoczęcie nauki lub działalności w dziedzinie szeroko pojętej komunikacji, to również dobry moment dla wakacyjnych wyjazdów zagranicznych. Kwadratura Wenus do Urana w drugiej połowie tygodnia wprowadzi nieporozumienia w przyjacielskie związki, które nie zostały oparte na szczerości. Opozycja Merkurego do Saturna zapowiada jakiś rodzaj ograniczeń w sprawach zawodowych.
Odkryj magię kart Tarota

Horoskop tygodniowy dla Wagi 4 – 10 czerwca 2018

Niektóre Wagi wpadną w sidła miłości zaborczej i pełnej zazdrości za przyczyną opozycji Wenus do Plutona, pod wpływem której pozostaną przez większą część tygodnia. Inne zmuszone zostaną do ustępstw w sprawach finansowych, negocjacje w tych sprawach utrudni brak wzajemnego zrozumienia. Uważajcie na lekarstwa i środki chemiczne, mogą was uczulać, tak samo zresztą jak ukąszenia owadów. Raczej nie rozpoczynajcie w tym tygodniu stosowania nowej serii kosmetyków. Osoby borykające się z problemami zdrowotnymi mogą otrzymać sprzeczne diagnozy od różnych lekarzy. Wagi zajmujące się działalnością artystyczną przeżyją szczególnie twórczy okres, ale na razie nie spotkają się ze zrozumieniem i akceptacją – odbiorcy jeszcze nie są przygotowani do odbioru waszej, wzbudzającej kontrowersje, sztuki.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 28 maja – 3 czerwca 2018

Pomimo długiego weekendu wasze sprawy zawodowe mają szansę wyjść na prostą. Podczas kiedy inni oddawać się będą błogiemu lenistwu, wy załatwicie wszystkie sprawy z korzyścią dla siebie. Szczególnie końcówka tygodnia może okazać się dla was bardzo szczęśliwa, tak pod względem finansowym, jak i prestiżowym. Również w sprawach związanych ze zdrowiem nastąpi przesilenie, które pozwoli poprawić sytuację. Czeka was radosna końcówka tygodnia, nie przegapcie szansy, jaka pojawi się w czasie weekendu, miejcie oczy szeroko otwarte, bo może spełnić się jedno z waszych marzeń. Wagi zakochane zaczną chodzić z głową w chmurach, będzie romantycznie i miło, ale to do was należy inicjatywa, więc zamiast oczekiwać ze strony partnera wyznań miłosnych, sami postarajcie się zrobić mu przyjemność, a rezultat przekroczy wasze oczekiwania.
Odkryj magię kart Tarota

Horoskop tygodniowy dla Wagi 21 – 27 maja 2018

Słońce w Bliźniętach od poniedziałku zwróci waszą uwagę na rozwój kontaktów towarzyskich, nawiążecie interesujące znajomości, zaczniecie planować podróże zagraniczne, zajmiecie się nauczaniem lub przekazywaniem informacji. Wagi zajmujące się szeroko pojętą działalnością artystyczną otrzymają ciekawą propozycję, nie przegapcie okazji i nie zastanawiajcie się zbyt długo, bo może się to okazać długo wyczekiwaną szansą, która podreperuje wasz budżet. W pracy w drugiej połowie tygodnia czekają was ograniczenia lub spotkacie się z nadmiernymi oczekiwaniami, nie jest to dobry moment na starania o podwyżkę, bo szef nie doceni waszych starań. W miłości w czasie weekendu doskwierać wam może samotność, ale to krótkotrwałe uczucie, które szybko minie.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 14 – 20 maja 2018

W poniedziałek unikajcie konfrontacji, bo skończy się awanturą. We wtorek przeciwległy znak Barana opuści Uran, planeta zmian i rewolucji, wkraczając na najbliższe 7 lat (z krótką przerwą między listopadem 2018 a marcem 2019 roku) do znaku Byka, uwolni was to od nieustannej konieczności dostosowywania się do kaprysów oraz woli innych osób. W środę natomiast Mars zmieni znak wkraczając do znaku Wodnika, kwadratura, jaką utworzy z Uranem wpłynie na wspólne finanse, które nagle trzeba będzie zrewolucjonizować, zmienicie konto w banku lub zdecydujecie się spłacić dług, który wam ciążył. Zaangażujecie się wreszcie w to, co wam sprawia przyjemność i stanowiło do tej pory jedynie uboczną działalność. Wenus tranzytująca do soboty przyjazny znak Bliźniąt wpłynie na różnorodność kontaktów, nawiążecie wiele ciekawych znajomości. Od niedzieli zaczniecie myśleć o sprawach zawodowych, zaczniecie spotykać się z ludźmi, od których zależy wasza kariera.
Odkryj magię kart Tarota

Horoskop tygodniowy dla Wagi 7 – 13 maja 2018

Czekają was w tym tygodniu niespodziewane wydatki, w szczególnych, wyjątkowych wypadkach pojawi się możliwość otrzymania spadku. W sprawach zdrowotnych nie spieszcie się z decyzjami, diagnoza może być niepewna lub zastosowane leki będą nieskuteczne. W sprawach rodzinnych oraz zawodowych nastąpi rewolucja, która zaczęła się jakiś czas temu, znajdzie swoje zakończenie i trzeba będzie przystosować się do nowych warunków. Niektóre Wagi będą zmuszone bronić swego dobrego imienia, inne wydobędą na światło dzienne sprawy długo zamiatane pod dywan, jeszcze inne ulegną presji, jaką wywierać zacznie na nie otoczenie – poczujecie się trochę zagubione, nie ulegajcie jednak chęci odwetu, bo tylko pogorszycie sprawę.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 30 kwietnia – 6 maja 2018

Wenus w Bliźniętach sprzyja podróżom, warto więc skorzystać z długiego weekendu i zafundować sobie odpoczynek od stresów. Starajcie się jak najwięcej wypoczywać, bo wyzwania w domu i w pracy, którym musieliście ostatnio sprostać, osłabiły wasz system nerwowy oraz immunologię. Koniec tygodnia wymagać będzie podjęcia ważnych i trudnych decyzji, otrzymacie informacje pozostające do tej pory tajemnicą, które możecie wykorzystać, pod warunkiem, że nie wyrządzą krzywdy innym osobom. Dowiecie się o kłamstwach, jakie ktoś rozprowadza na wasz temat. Niektóre Wagi zauroczą się osobą, która może nie być tego warta. Uważajcie na wydatki, bo będziecie mieć skłonność do zakupu rzeczy o znacznie zawyżonej cenie. Zacznie was ogarniać chaos emocjonalny, koniecznie dajcie sobie czas, zanim podejmiecie jakąkolwiek decyzję.