Archiwa kategorii: Waga – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Wagi 5-11 kwietnia 2021

We wtorek i środę Wenus, przebywająca w przeciwległym znaku Barana, utworzy sekstyl z Marsem w Bliźniętach, nawiążecie obiecujące kontakty, zaczniecie udzielać się towarzysko, możliwe są nagłe miłosne zauroczenia, spotkacie kogoś, kto oczaruje was swoją elokwencją, poczujecie się całkowicie zdobyci i będzie to słodka uległość. Osoby zakochane pójdą na całego, randki zakończą się nad ranem, wszystkie Wagi natomiast zaczną flirtować, nawet jeśli okaże się to „sztuką dla sztuki”. Od czwartku do niedzieli kwadratura Marsa do Neptuna wywoła niedogodności w kontaktach z ochroną zdrowia. W piątek i sobotę sekstyl Wenus do Jowisza w połączeniu z kwadraturą do Plutona, wywoła sprzeczne emocje – złapiecie długo oczekiwaną okazję, wykażecie się talentem i kreatywnością, w miłości pójdziecie na całość, ale nie spotka się to z akceptacją domowników. W czasie weekendu szczera rozmowa i zastosowanie racjonalnych argumentów spotka się ze zrozumieniem, w czym pomoże sekstyl Merkurego do Saturna.

Wiedźma. Droga do siebie

Horoskop tygodniowy dla Wagi 29 marca-4 kwietnia 2021

Pełnia w waszym znaku będzie działała jeszcze w poniedziałek, starajcie się więc panować nad emocjami, szczególnie w zakresie związków i umów. Koniunkcja Merkurego z Neptunem w znaku Ryb we wtorek wpłynie na kontakty z ochroną zdrowia, wzbudzi niepokój i brak rozeznania, jeśli chodzi o szczepienia i rozwój pandemii, trudno się będzie porozumieć z wykonawcami robót oraz podwładnymi. Natomiast sekstyl Wenus i Słońca w przeciwległym znaku Barana do Saturna w Wodniku, umożliwi zbudowanie trwałych relacji osobistych, niektóre Wagi mogą spodziewać się oświadczyn lub propozycji konsolidacji związku. Święta Wielkanocne spędzicie jak większość osób w kameralnym gronie najbliższej rodziny, jednak w niedzielę Merkury wkroczy do przeciwległego znaku Barana, co skłoni was do większej aktywności w szeroko pojętej komunikacji.

Wiedźma. Droga do siebie

Horoskop tygodniowy dla Wagi 22-28 marca 2021

W poniedziałek Mars w trygonie do Saturna sprzyja rozpoczynaniu długotrwałych przedsięwzięć, natomiast sekstyl Merkurego do Urana pozwoli łatwo rozwiązać problemy, pojawiające się przy realizacji projektów. W środę kwadratura Merkurego do Marsa pozbawi was cierpliwości, tydzień jednak głównie upłynie pod wpływem koniunkcji Wenus ze Słońcem w przeciwległym znaku Barana, działającej od środy do niedzieli. Niektóre Wagi z dnia na dzień poczują się zakochane i gotowe zrobić absolutnie wszystko dla swych wybranków lub wybranek. Partnerstwo znajdzie się w centrum waszych zainteresowań, dla Wag urodzonych we wrześniu może to być początek wielkiej miłości, starajcie się jednak nie oddawać całego serca i unikać zależności – dobrze pojęta miłość zaczyna się od samego siebie. Pełnia Księżyca w waszym znaku, do której dojdzie w niedzielę, wywoła wiele emocji, związanych z bliskimi relacjami.

Wiedźma. Droga do siebie

Horoskop tygodniowy dla Wagi 15-21 marca 2021

W poniedziałek tranzyt Księżyca przez przeciwległy znak Barana uruchomi potrzebę kontaktu z innymi. Wenus, władczyni waszego znaku, do końca tygodnia przebywa z Rybach, gdzie czuje się komfortowo, warto więc wykorzystać ten czas na poprawę zdrowia i urody. We wtorek do Ryb wkroczy także Merkury, myśli więc podążą za uczuciami i najlepiej poczujecie się w artystycznej atmosferze. W środę i czwartek sekstyl Słońca i Wenus w Rybach do Plutona w Koziorożcu wzbudzi potrzebę twórczości oraz odkrywania swojej prawdziwej tożsamości, pojawią się silne uczucia, sprzyjające rozwojowi osobistemu oraz duchowemu. W sobotę Słońce opuści Ryby i przesunie się do przeciwległego znaku Barana, w niedzielą dołączy do niego Wenus, relacje i związki zaczną być dla was najistotniejsze, ale miłość i partnerstwo wejdą w burzliwą fazę rozwoju.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy