Archiwa kategorii: Waga – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Wagi 10 – 16 grudnia 2018

Wenus w Skorpionie w sekstylu do Saturna zachęca do oszczędności, uda się wam jednak zrobić udane zakupy, ponieważ natraficie na szereg przedświątecznych okazji. Pomimo silnych emocji, jakim jesteście obecnie poddawani, horoskop radzi zachować spokój i opanowanie, znacznie więcej uda wam się uzyskać w ważnych dla was relacjach powstrzymując się od wyrażania uczuć. Uwagę w tym tygodniu skupicie na przekazie informacji, nauce i kontakcie z literaturą, szczególnie od czwartku, kiedy Merkury opuści znak Skorpiona i wkroczy do znaku Strzelca. Weekend przyniesie zwycięstwo w staraniach o poprawę zdrowia, uda się wam również zadbać o dobre warunki w pracy, a także skutecznie zadbać o potrzeby domowych zwierząt.
Zobacz Magiczne Prezenty dla bliskich w CzaryMary.pl >>

Horoskop tygodniowy dla Wagi 3 – 9 grudnia 2018

Wenus w znaku Skorpiona rozbudzi pożądanie i zachęci was do działania, które przyniesie wymierne korzyści materialne. Napięte aspekty Słońca w znaku Strzelca do Marsa i Neptuna w Rybach ostrzegają przed zbytnim zaangażowaniem się w działalność propagandową, co może zakończyć się konfliktem z podwładnymi lub współpracownikami. Dopiero od piątku, gdy dojdzie do nowiu w Strzelcu, a Merkury zmieni bieg na prosty, możecie w większym stopniu zaufać informacjom, jakie do was docierają. Nadmiar emocji, pracy i obowiązków odbije się niekorzystnie na zdrowiu, jeśli nie zwolnicie tempa, pamiętajcie, że nic nie jest tego warte. Przynajmniej weekend starajcie się spędzić z dala od obowiązków, najlepiej na świeżym powietrzu, w kontakcie z naturą.
Zobacz Magiczne Prezenty dla bliskich w CzaryMary.pl >>

Horoskop tygodniowy dla Wagi 26 listopada – 2 grudnia 2018

Czekają was w tym tygodniu krótsze i dalsze podróże, zarówno służbowe, jak i prywatne, co może stać się źródłem konfliktów ze strony współpracowników lub osób wam podległych. Koniunkcja Słońca, Jowisza i Merkurego w przyjaznym znaku Strzelca zapowiada spotkania z osobami prominentnymi oraz nawiązanie międzynarodowych kontaktów, nie wszystko jednak pójdzie po waszej myśli, ktoś skrycie was krytykuje, starajcie się ważyć słowa i nie zdradzać tajemnic. Opozycja Wenus w waszym znaku do Urana w przeciwległym Baranie, w kwadraturze do Węzłów Księżycowych, może doprowadzić do konfrontacji w ważnych dla was związkach miłosnych lub przyjacielskich – zaufajcie przeznaczeniu, bo niewiele od was zależy.
CzaaroMarownik - Najlepszy Magiczny Prezent na Gwiazdkę

Horoskop tygodniowy dla Wagi 19 – 25 listopada 2018

Od poniedziałku do czwartku kwadratura Merkurego w Strzelcu do Neptuna w Rybach wprowadzi wiele zamieszania, sporo nieporozumień i sprzecznych oraz błędnych informacji. Wenus w biegu prostym nadal przebywa w waszym znaku, co powinniście wykorzystać na poprawę stosunków w ważnych dla was relacjach, nie będzie to jednak łatwe, bo opozycja Wenus do Urana w drugiej połowie tygodnia wprowadzi element zaskoczenia. Zakochane Wagi przeżyją kłótnie, jakie zdarzają się miedzy kochankami, tylko od was zależy, czy po burzy zaświeci słońce. W czwartek Słońce wkroczy do przyjaznego znaku Strzelca, a w piątek dojdzie do pełni w Bliźniętach – najważniejszy okaże się przekaz informacyjny, co wzbudzi wasze emocje, bo wiadomości mogą być sprzeczne. Koniunkcja Słońca z Jowiszem w znaku Strzelca pozwoli w czasie weekendu nawiązać kontakt z osobami, które cenicie i szanujecie.
CzaaroMarownik - Najlepszy Magiczny Prezent na Gwiazdkę