Archiwa kategorii: Waga – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Wagi 20 – 26 listopada 2017

Do środy waszą uwagę zaprzątać będą sprawy finansowe, powiodą się inwestycje w dom, zakupy okażą się trafione. To dobry moment, aby już teraz przygotować bliskim prezenty pod choinkę, będące czymś niepowtarzalnym i wyjątkowym. Pieniądze zaczną przeciekać wam przez palce, ale w połowie tygodnia, kiedy Słońce opuści Skorpiona i wkroczy do znaku Strzelca, przestaniecie się tym przejmować. Od czwartku czekają was krótkie, ale niespodziewane podróże, za sprawą korzystnych aspektów Merkurego łatwiej wam będzie się dogadać z partnerami oraz przyjaciółmi. Koniec weekendu zapowiada kolejne, trudne do uniknięcia burze emocjonalne. Starajcie się podchodzić do wszystkiego z humorem i większym dystansem, nie warto kruszyć kopii, walka nie jest waszą mocną stroną.

Horoskop tygodniowy dla Waga 13 – 19 listopada 2017

Wagi, szczególnie urodzone w drugiej dekadzie znaku, odczuwać będą w tym tygodniu duży dyskomfort psychiczny. Odnajdziecie w sobie emocje zwykle obce waszej naturze, takie jak złość, gniew, a nawet agresję. Kwadratura Marsa w waszym znaku do Plutona w Koziorożcu zapowiada presję, a nawet przemoc, zarówno w sprawach osobistych, jak i zawodowych. Uważajcie, aby nie wplątać się w sytuację, z której trudno wybrnąć z twarzą. To dobry moment, aby zastosować asertywność lub zerwać toksyczny związek. Dobra wiadomość jest taka, że poszczęści się wam w sprawach finansowych, może nawet wybierzecie się za granicę lub zainwestujecie w międzynarodowy biznes. W sprawach zdrowotnych pojawią się niejasne i trudne do zdiagnozowania dolegliwości. Możecie w tym tygodniu mijać się z prawdą, bądźcie przynajmniej szczerzy sami ze sobą.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 6 – 12 listopada 2017

Uważajcie na finanse, które w tym tygodniu okażą się bardzo istotne. Jeśli staraliście się o kredyt, prawdopodobnie go otrzymacie, ale warunki, jakie wam zostaną zaproponowane, mogą być trudne do przyjęcia. Pieniądze zaczną z jednej strony wpływać, z drugiej – znikać z waszego konta, pojawi się ruch w tej dziedzinie, całą uwagę skupicie na zdobyciu środków na cel, który stanowi waszą prawdziwą pasję. To dobry moment na ważne inwestycje, ale pod koniec tygodnia nastąpią zakłócenia w przepływie informacji, zachowajcie więc ostrożność. Diagnozy lekarskie okażą się nieścisłe, horoskop radzi zasięgnąć porady drugiego specjalisty, szczególnie w zakresie przepisanych leków.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 30 października – 5 listopada 2017

Targają wami obecnie sprzeczne uczucia, gdyż w znaku Wagi przebywają zarówno pełna życzliwości i dążąca do zgody Wenus, jak i popędliwy Mars. Od poniedziałku do środy wasze myśli krążyć jeszcze będą wokół tych, co odeszli, jednak od czwartku skupicie się na osobach żyjących, generujących całą masę problemów. Wenus w napiętym aspekcie do nieprzewidywalnego Urana zafunduje wam emocjonalną jazdę bez trzymanki, a kiedy w sobotę dojdzie do pełni w znaku Byka okaże się, że czekają was zmiany w sytuacji finansowej. Horoskop radzi, żeby porzucić ludzi oraz sprawy niepewne, natomiast trzymać się tego co daje poczucie bezpieczeństwa oraz trwałości, nawet jeśli na razie nie wygląda to zbyt atrakcyjnie.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 23 – 29 października 2017

Słońce opuściło wasz znak, jednak koniunkcja Słońca z Jowiszem w Skorpionie zapowiada powiększenie majątku lub propozycję dodatkowego zarobku. Również Merkury w korzystnej konfiguracji z Plutonem oraz Neptunem sprzyja transakcjom, które mogą przynieść finansowy sukces, pod warunkiem, że wszystko dobrze przemyślicie i będziecie się trzymać litery prawa. Mars i Wenus w waszym znaku wpłyną ożywczo na emocje, które staną się zmienne oraz ekstremalnie intensywne – kwadratura Wenus do Plutona sprawi, że ogarnie was szalona namiętność, nieopanowana zazdrość lub dostaniecie się pod wpływy osoby mającej nad wami pełną władzę. Może się zdarzyć, że Wagi urodzone w drugiej dekadzie znaku, ulegną presji kogoś słabszego, ale bardziej zdeterminowanego.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 16 – 22 października 2017

To będzie zdecydowanie wasz tydzień! Wenus w Wadze i Słońce w opozycji do Urana zadbają o dobre samopoczucie oraz o to, abyście się nie nudzili. Nów Księżyca, do którego dojdzie w czwartek, wyznaczy początek ważnej przyjaźni lub innego rodzaju związku, który przetrwa lata. Merkury w koniunkcji z Jowiszem sypnie groszem lub pomoże uzyskać kredyt na korzystnych warunkach. Związki ulegną radykalnej zmianie, nic nie będzie już takie jak dawniej, ale Wenus zadba o to, abyście wyciągnęli odpowiednie wnioski i czerpali korzyści z nowej sytuacji. Nie bójcie się zmian, bo ostatecznie wyjdą wam na dobre. W niedzielę do waszego znaku wkroczy Mars, aktywizując Wagi i skłaniając do zbyt szybkiego działania – starajcie się robić wszystko we własnym tempie.