Archiwa kategorii: Waga – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Wagi 17-23 stycznia 2022

W pracy czeka was wiele wyzwań, szczególnie w poniedziałek i wtorek, kiedy będziecie pozostawać pod wpływem pełni Księżyca w Raku w opozycji do Plutona, trudno będzie pogodzić nawał pracy z oczekiwaniami domowników, co wzbudzi emocje większe, niż na to zasługują, zacznie się wypominanie przeszłości i „pranie brudów” – zamiast się złościć lepiej rzeczywiście zabrać się za porządki lub wygadać się przed przyjacielem, czemu sprzyja od wtorku do czwartku pobyt Księżyca w znaku Lwa. Jedynie w środę, podczas opozycji Księżyca do Saturna, trudno będzie uzyskać wsparcie, co na krótką chwilę popsuje humor. W czwartek Słońce zawita do życzliwego Wodnika, rozpoczynając miesiąc, w którym liczyć się będą przede wszystkim przyjaźnie i przyjemności. Od czwartku do soboty Księżyc w Pannie przypomni o nudnych zadaniach do wykonania, ale już w sobotę wieczorem, kiedy Księżyc zawita do waszego znaku, poczujecie „wiatr w żaglach”, zwłaszcza że trygon Wenus do Urana uświadomi jak miło jest poszaleć w karnawale, a przynajmniej poflirtować na randce. W niedzielę koniunkcja Merkurego ze Słońcem w Wodniku zapowiada nieoczekiwane spotkanie z kimś dawno nie widzianym.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 10-16 stycznia 2022

W poniedziałek przez większość dnia, dopóki Księżyc przebywa w przeciwległym znaku Barana, będziecie z troską i zaangażowaniem zajmować się sprawami partnerów, zarówno życiowych, jak i biznesowych, natomiast pod wieczór, kiedy Księżyc znajdzie się w Byku, zaczniecie liczyć zyski i planować inwestycje. Od poniedziałku do środy sprzeczne aspekty Słońca i Marsa do mediumicznego Neptuna zaowocują z jednej strony kreatywnością, z drugiej jednak wywołają twórczą niepewność, konfiguracja może także wywołać trudne do zdiagnozowania dolegliwości zdrowotne. Od czwartku do soboty Księżyc w życzliwych Bliźniętach wzbudzi chęci do nauki i podnoszenia kwalifikacji, jednak w piątek w wyniku kwadratury Merkurego do Urana jakieś dzieci wyprowadzą was z równowagi. W sobotę wieczorem Księżyc zawita do znaku Raka, w niedzielę zamiast zająć się sprawami domowymi zaczniecie przygotowywać się do zawodowych wyzwań, czekających was od poniedziałku, zbliżająca się pełnia Księżyca w opozycji do Plutona w Koziorożcu mocno podkręci emocje.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 3-9 stycznia 2022

W poniedziałek, kiedy Księżyc w obowiązkowym Koziorożcu znajdzie się w koniunkcji najpierw z Wenus a następnie z Plutonem, niektóre Wagi postanowią pozbyć się z domu rzeczy, które przestały im się podobać, a nie mają dla nich znaczenia emocjonalnego i tylko zajmują miejsce. Wieczorem Księżyc wejdzie do życzliwego Wodnika, od wtorkowego poranka zajmiecie się już tylko tym, co jest inspirujące, budzi ciekawość i zainteresowanie – jedynie wieczorem, gdy Księżyc utworzy koniunkcję z Saturnem poczujecie się zmęczeni a nawet wyczerpani. W środę i czwartek sekstyl Wenus do Neptuna przypomni o niezrealizowanych marzeniach. W czwartek i piątek Księżyc w Rybach skłoni do zadbania nie tylko o duszę, ale również o ciało i jego potrzeby, warto poddać się masażom, zabiegom pielęgnacyjnym, oczyszczeniu z toksyn. W sobotę i niedzielę Księżyc w przeciwległym znaku Barana zachęci do aktywności, zapragniecie zrobić coś wspólnie z partnerem życiowym, koniunkcja Wenus ze Słońcem ułatwi powrót do tego, co sprawiało wam kiedyś wielką przyjemność.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 27 grudnia 2021 – 2 stycznia 2022

W poniedziałek i wtorek Księżyc w waszym znaku zachęci do aktywności towarzyskiej i twórczej. W środę i czwartek Księżyc w Skorpionie wzbudzi troskę o stan finansowy, natomiast koniunkcja Merkurego z Wenus i Plutonem przyczyni się do zawarcia porozumienia z domownikami odnośnie asertywności i granic własnej niezależności, Mars w sekstylu do Saturna sprawi, że staniecie się konsekwentni w egzekwowaniu swoich praw. W środę Jowisz opuści życzliwego Wodnika i wkroczy do znaku Ryb, w którym jest bardzo mocny, wpłynie więc korzystnie na szeroko pojęte sprawy zdrowia oraz warunków pracy. Rok zakończymy obecnością Księżyca w przyjaznym Strzelcu, zabawa sylwestrowa zapowiada się więc obiecująco, chociaż koniunkcja Księżyca z Marsem może wywołać niepotrzebny stres. Trygon Słońca do Urana może sprawić, że nagle zmianie ulegną sylwestrowe plany, ale nie popsuje wam to samopoczucia. Niedzielny nów Księżyca w znaku Koziorożca przyniesie zmiany w układach rodzinnych.

Wszystkiego najlepszego w Nowym 2022 Roku!

Horoskop tygodniowy dla Wagi 20-26 grudnia 2021

W poniedziałek Wenus, władczyni waszego znaku, wejdzie w retrogradację i ponownie zbliży się koniunkcją do potężnego Plutona, powrócą więc niezałatwione sprawy, związane z silnymi emocjami, wywołanymi zazdrością, zdradą lub zawłaszczaniem, do tego kwadratura Saturna do Urana wzbudzi potrzebę niezależności i wolności, zarówno osobistej, jak i finansowej – jest to ogólna energia, która może, ale nie musi zdominować nastroju nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. W poniedziałek i wtorek Księżyc w Raku sprawi, że zamiast pracować będziecie głównie wymieniać się życzeniami, sekstyl Słońca do Jowisza przyniesie niektórym Wagom nową miłość, radość z sukcesów zarówno własnych, jak i swoich dzieci, natomiast trygon Merkurego do Urana ułatwi zakup ostatnich prezentów. W środę i czwartek Księżyc w Lwie sprzyja kontaktom z przyjaciółmi. W Wigilię rano Księżyc zawita do znaku Panny, poczujecie się trochę zapracowani i przeciążeni przygotowaniami, atmosferę przy świątecznym stole zdominują rozmowy o panującej pandemii, dopiero w niedzielę po południu, kiedy Księżyc zawita do waszego znaku, poczujecie magię Świąt i więź z najbliższą osobą.

Wesołych, Radosnych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia