Archiwa kategorii: Waga – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Wagi 18 – 24 września 2017

Do środy skupicie się na rozwoju przyjaźni i kontaktach towarzyskich, ktoś bliski waszemu sercu zaskoczy was pozytywnie, ale nie będziecie wiedzieli jak w tej sytuacji się zachować. Kiedy w środę Wenus wkroczy do znaku Panny, zapragniecie wycofać się z aktywności emocjonalnej, skupicie się natomiast na poprawie zdrowia. Czyjaś choroba skłoni niektóre Wagi do zmiany planów, nów w Pannie wyznaczy początek nowej diety lub prozdrowotnych działań.

W piątek, kiedy Słońce wkroczy do waszego znaku, poczujecie się jak nowo narodzeni. W czasie weekendu Merkury w Pannie utworzy trygon do Plutona w Koziorożcu, przeprowadzicie więc głębokie rozmowy, które oczyszczą umysł i serce. To może być czas ważnych przemyśleń i decyzji zmieniających światopogląd.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 11 – 17 września 2017

Słońce w Pannie w kwadraturze do Saturna w Strzelcu ograniczy komunikacje, sprawi też, że poczujecie się słabi i wyczerpani zarówno fizycznie, jak i psychicznie – tymczasem Jowisz w znakomitych aspektach obiecuje przychylność losu, która objawi się właśnie w tym tygodniu. Głowa do góry, drogie Wagi, czeka was sukces lub niespodziewana okazja, która pchnie do przodu karierę i sprawi, że poczujecie się wybrańcami losu – dotyczy to szczególnie osób urodzonych w trzeciej dekadzie znaku. W środę miejcie oczy i uszy szeroko otwarte, aby szansa nie minęła niezauważona. Przyjaźń, którą zawrzecie w tych dniach, okaże się niezwykle istotna i znacząca dla waszej przyszłości, zarówno osobistej, jak i zawodowej. Przyjaźń może przekształcić się w miłość i odwrotnie.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 4 – 10 września 2017

Słońce w znaku Panny w opozycji do Neptuna w Rybach sprawia, że czujecie się całkowicie pozbawieni energii, niektóre Wagi mogą nawet zacząć cierpieć na różnego typu trudne do zdiagnozowania dolegliwości. W poniedziałek nie dajcie się ponieść emocjom w gronie przyjaciół lub wśród osób podzielających wasze pasje i zainteresowania, bo wszystko stanie na głowie, decyzje mogą zostać podjęte zbyt szybko, w związku z tym okażą się niejasne.

Od wtorku wiele się zmieni, ponieważ Mars opuści znak Lwa i wkroczy do znaku Panny, natomiast Merkury zmieni bieg na prosty. Łatwiej się porozumiecie z osobami o odmiennych poglądach a trygon Merkurego do Urana, pod wpływem którego pozostaniecie do niedzieli, ułatwi komunikację. Wenus w Lwie pozwoli zachować przyjazne stosunki z osobami, na których wam zależy. Cokolwiek się dzieje nie zapominajcie, że w waszym znaku przebywa szczodry i uszczęśliwiający Jowisz, otwórzcie się na jego pozytywną moc.