Archiwa kategorii: Waga – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Wagi 26 października – 1 listopada 2020

W środę do waszego znaku zawita jego władczyni, Wenus, oraz powróci ruchem wstecznym Merkury, co powinno poprawić samopoczucie i wzmocnić siłę osób spod znaku Wagi. Zamiast poddawać się agresywnemu działania Marsa, przebywającego w przeciwległym znaku Barana, zastosujecie z sukcesem typowe dla Wenus i Merkurego środki – rozmowę, negocjacje, współpracę, dyplomację. Przeciwnika pokonacie wdziękiem, inteligencją i pomysłowością a nie siłą. W sobotę pełnia Księżyca w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem w znaku Byka, zapowiada wstrząsy i zmiany w finansach, przygotujcie się na rozwiązania, których nie braliście do tej pory pod uwagę. Kwadratura Merkurego w waszym znaku do Saturna w Koziorożcu ograniczy kontakty międzyludzkie, wizyty na cmentarzach lepiej odłożyć na późniejszy termin.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop tygodniowy dla Wagi 19 – 25 października 2020

Słońce w waszym znaku w kwadraturze do Saturna, w połączeniu z napiętym aspektem między Marsem i Jowiszem, zafunduje wam na początku tygodnia problemy z akceptacją ograniczeń. Zbuntujecie się przeciwko restrykcjom zarówno stawianym przez domowników, jak i przełożonych oraz politycznych decydentów. Trygon Wenus z Jowiszem a następnie Plutonem, wzmocni waszą pozycję i pozwoli zaprzyjaźnić się z niedawnymi wrogami, przyciągniecie do siebie kogoś, kto udzieli wam wsparcia i pomoże wyjść z wszelkich trudności. Opozycja Merkurego do Urana wywoła stres i niepokój o stan finansów, ale zupełnie nagle pieniądze pojawią się na waszym koncie lub otrzymacie propozycję dodatkowego zarobku. W piątek Słońce opuści wasz znak i wkroczy do Skorpiona, kierując uwagę na zabezpieczenie finansowe.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop tygodniowy dla Wagi 12 – 18 października 2020

To może być trudny tydzień, wymagający zdecydowanego działania, ponieważ przebywające w waszym znaku Słońce utworzy półkrzyż z Marsem, Plutonem i Saturnem w Koziorożcu, zapowiadając konflikty, wywołane napiętymi sytuacjami zarówno w domu, jak i w pracy. Kolejna fala epidemii spowoduje ograniczenia trudne do zaakceptowania. W piątek dojdzie do nowiu Księżyca w waszym znaku, zapragniecie dokonać radykalnych zmian w swoim życiu i związkach, ale pozostańcie ostrożni, ponieważ nie jest to czas właściwy dla podejmowania życiowych decyzji – w środę Merkury w Skorpionie zacznie się cofać i pozostanie w retrogradacji do 3 listopada, sprawy rozpoczęte w tym czasie mają tendencje do zmian i zwykle się komplikują.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy