Archiwa kategorii: Wodnik – horoskop miesieczny

Horoskop na kwiecień 2018 dla Wodnika

Do 24 kwietnia, dopóki Wenus przebywać będzie w znaku Byka, najlepiej poczujecie się we własnym domu, z dala od problemów i konfliktów, generowanych przez mało wam życzliwe osoby. Nie uda się jednak uciec od wyzwań, które czekają was w tym miesiącu. Do 15 kwietnia liczcie się z trudnościami w dziedzinie szeroko pojętej komunikacji, trudno się będzie porozumieć zarówno z bliskimi, jak i z osobami starszymi o konserwatywnych poglądach. Szczególną ostrożność zachowajcie za kierownicą, w razie kontroli drogowej nie da się uniknąć przykrych konsekwencji w postaci mandatu. Także krótkie i dalsze podróże nie są wskazane w tym czasie, istnieje prawdopodobieństwo, że mimo pośpiechu spóźnicie się na autobus lub samolot, co wywoła komplikacje i stanie się przyczyną frustracji.

Musicie liczyć się z tym, że macie bardzo dużo ukrytych wrogów, którzy za plecami działają na waszą niekorzyść, niewiele możecie w tej sytuacji zrobić, powinniście jednak zdawać sobie sprawę z tego, że sami na to zapracowaliście, wyrażając się niepochlebnie na temat niektórych osób. Mleko się już wylało, musicie teraz ponosić tego konsekwencje, nie martwcie się jednak, ponieważ Wenus w znaku Byka zadba o poprawę waszej sytuacji zarówno materialnej, jak osobistej.

Między 15 a 20 kwietnia nów w znaku Barana w koniunkcji z Uranem, władającym waszym znakiem zodiaku, zapowiada prawdziwą rewolucję w sprawach domowych i zawodowych, rozpocznie się dla was nowy rozdział, wymagający zmiany nastawienia do najważniejszych spraw, będących podstawą egzystencji. Może się w tym czasie okazać, że nie wszystko złoto, co się świeci, a osoby uważane za przyjaciół mają na was destrukcyjny wpływ.

20 kwietnia Słońce opuści znak Barana i wkroczy do znaku Byka, kierując waszą uwagę na sprawy rodziny i najbliższych. Ostatni tydzień miesiąca wiązać się będzie z utrudnieniami natury komunikacyjnej, trudno wam będzie uzyskać informacje, na których wam zależy.

Horoskop na marzec 2018 dla Wodnika

Do 20 marca, dopóki Słońce przebywa w Rybach, wasza uwaga skupiona będzie na sprawach pieniężnych. Sytuacja finansowa jest lepsza, niż wam się wydaje, zalecana jest jednak ostrożność w wydatkach, ze względu na Merkurego, który do 6 marca przebywając w chwiejnym znaku Ryb, wprowadza zamieszanie i niepewność, utrudniającą sprawne zarządzanie. Trygon Wenus do Jowisza w pierwszych dniach miesiąca zapowiada znaczne zyski, które mają szansę stać się waszym udziałem, a koniunkcja Słońca z Neptunem przyniesie dochody związane z twórczością lub przemysłem chemicznym, muzycznym, a także filmowym. Trygon Marsa do Urana, działający między 8 a 16 marca, wpłynie stymulująco na działania w grupie przyjaciół lub w środowisku osób, z którymi łączy was wspólnota zainteresowań, gotowi będziecie zrewolucjonizować wzajemne stosunki i wprowadzić innowacyjne metody współdziałania.

10 marca Jowisz, przebywający w rejonie kariery, zacznie się cofać, co potrwa do lipca, powrócą więc okazje, które macie szansę ponownie wykorzystać. Sukcesy zawodowe oraz finansowe, jakie możecie odnieść między 10 a 17 marca, podczas trygonu Słońca do Jowisza, wpłyną destrukcyjnie na niektóre przyjaźnie, nie wszyscy zaakceptują wasz punkt widzenia, pojawi się też zazdrość ze strony osób, które nie są wobec was szczere. 17 marca Mars zmieni znak i wkroczy do znaku Koziorożca, uważajcie na ukrytych wrogów, bo zobaczycie dopiero skutki ich działania. 20 stycznia Słońce wkroczy do życzliwego znaku Barana, odzyskacie energię i entuzjazm, które są niezbędne, abyście mogli korzystać z najlepszych cech swojego charakteru.

23 marca Merkury w Baranie zmieni bieg na wsteczny, podążając w złym kierunku do 15 kwietnia, niewskazane jest w tym czasie podejmowanie ważnych decyzji, związanych z komunikacją oraz przepływem informacji, nastąpią zmiany w umowach i ustaleniach, wycofacie się z niektórych zobowiązań, które uznacie za mało korzystne. W ostatnim tygodniu marca przyjaciele pokażą się swoją ciemną stronę, co wpłynie niekorzystnie na stan waszych finansów. Zastanówcie się nad tym, czy wszystkie osoby, w które inwestujecie swoją energię, są tego warte.

Horoskop na luty 2018 dla Wodnika

Słońce i Merkury do 18 lutego przebywają w waszym znaku sprawiając, że wszystko, co najważniejsze dzieje się właśnie „tu i teraz”. Obecność Południowego Węzła Księżycowego w Wodniku powoduje poczucie niepewności oraz brak wiary we własne możliwości, tymczasem pobyt Wenus w Wodniku zapewnia, że jesteście podziwiani i lubiani, tylko tego nie dostrzegacie. Sekstyl Marsa do Merkurego w pierwszym tygodniu lutego nieustannie motywować będzie do wykorzystania wszystkich możliwości intelektualnych, przyjaciele zaczną was popędzać, ale uczynią to dla waszego dobra.

Sekstyl Wenus do Urana w dniach 4 – 9 lutego stworzy wiele okazji do wykazania się nieprzeciętnymi umiejętnościami, nie pozwólcie, aby brak wiary w siebie pozbawił was szansy na rozwój kariery lub zdobycie należnej nagrody. Młode Wodniki stanu wolnego ulegną fascynacji osobą niezwykłą i niezależną, osoby wykonujące zawody artystyczne cieszyć się będą twórczą wyobraźnią oraz pomysłowością. Jeszcze więcej korzystnych sytuacji pojawi się między 10 a 18 lutego, kiedy również Słońce w waszym znaku utworzy sekstyl do Urana, umysł zacznie pracować jak brzytwa, dobre pomysły poleją się strumieniem, pojawią się szanse do wykorzystania.

15 lutego nastąpi zaćmienie Słońca w waszym znaku, co zapowiada nieprzewidziane okoliczności, zmieniające rzeczywistość, w jakiej się poruszacie, pozostańcie czujni i starajcie się w tym oraz w następnym dniu unikać podejmowania ważnych decyzji, nie traćcie również wiary w siebie i swoje możliwości. Już 17 lutego nastąpi moment, w którym zobaczycie wszystko wyjątkowo jasno i wyraźnie, będziecie więc mogli się do tego ustosunkować.

18 lutego zarówno Słońce, jak i Merkury opuszczą wasz znak i wkroczą do Ryb, kierując uwagę na stan finansów. Pojawią się dodatkowe środki, które warto wykorzystać na spłatę kredytu lub zainwestować w rzeczy trwałe i bezpieczne, horoskop sugeruje, żeby zacząć oszczędzać, w celu zrealizowania w przyszłości swoich marzeń. U niektórych Wodników pojawi się silny imperatyw wydawania pieniędzy na imprezy dla przyjaciół – nie zapominajcie przy tym o własnych potrzebach.

Horoskop na styczeń 2018 dla Wodnika

Pełnia w znaku Raka, do której dojdzie 2 stycznia, sprawi, że pierwsze dni roku zapragniecie spędzić w domowych pieleszach. Planety w znaku Koziorożca osłabiają was energetycznie, do 20 stycznia odczujecie spadek energii, nie znaczy to jednak, że spoczniecie na laurach. 3 stycznia planeta Uran, patronująca osobom ze Słońcem w znaku Wodnika, po wielu miesiącach fazy retro wróci do biegu prostego, wasze sprawy również mają szansę zacząć podążać we właściwym kierunku.

Trygon Merkurego do Urana w dniach 4 – 8 stycznia ożywi życie towarzyskie, pozwoli również wpaść na szereg znakomitych pomysłów, które tym razem zostaną docenione przez przyjaciół. W dniach 7 – 10 stycznia pojawią się zawodowe wyzwania, którym z sukcesem uda się wam sprostać. Otrzymacie wiele poufnych informacji, mających wpływ na przyszłą karierę, ukryte działania innych osób pobudzą zawodową aktywność, nawiążecie współpracę z kimś uwikłanym w sieć zależności, realizującym niewykorzystany potencjał w sposób bezwzględny, to właściwy moment, aby zareagować z całą swoja mocą.

W dniach 11 – 18 stycznia, podczas kwadratury Słońca do Urana, gotowi będziecie postawić wszystko na jedną kartę, szczególnie Wodniki urodzone w ostatniej dekadzie znaku zapragną radykalnej zmiany sytuacji, w jakiej się znalazły. Niektóre przyjaźnie mogą nie wytrzymać próby czasu, nie wszyscy myślą podobnie, nie każdy jest gotów do rewolucji, jaką proponujecie.

Dopiero po 20 stycznia, kiedy zarówno Wenus, jak i Słońce znajdą się w waszym znaku, nadejdzie czas na właściwe działania. Odzyskacie energię, Merkury w sekstylu do Neptuna sypnie groszem, konto zasilą dodatkowe środki, na które już nie liczyliście, zabierzecie się za realizację śmiałych planów, pozostańcie jednak ostrożni, bo macie więcej ukrytych wrogów, niż przypuszczacie.

Najtrudniejszy moment nastąpi w okolicach 31 stycznia, kiedy nastąpi zaćmienie Księżyca w waszym znaku, pod żadnym pozorem nie podejmujcie między 30 stycznia a 1 lutego ważnych życiowych decyzji. Okażcie troskę bliskim, szczególnie kobietom w rodzinie, bo może się okazać, że mają kłopoty, o których nie informowały, aby was nie niepokoić.

Horoskop na grudzień 2017 dla Wodnika

Pobyt Słońca w przyjaznym znaku Strzelca do 21 grudnia napełni was optymizmem i skupi uwagę na przyjaźni oraz relacjach w grupie osób, z którą jesteście związani wspólnymi zainteresowaniami. Pierwszy tydzień grudnia obfitował będzie jednak w szereg nieporozumień dotyczących finansów. Uważajcie również na zakupach w tym czasie, bo możecie wydać znacznie więcej niż planowaliście, da o sobie znać skłonność do postrzegania sytuacji według własnych wyobrażeń, a nie rzeczywistości. Przedmiot, który was zachwyci w pierwszym momencie i na którego wydacie majątek, okazać się może zwykłym bublem. Szczególnie emocjonalne okażą się dni między 2 a 4 grudnia, kiedy pozostawać będziecie pod wpływem pełni w znaku Bliźniąt oraz opozycji Marsa do Urana, możecie w tym czasie pod wpływem emocji powiedzieć o jedno słowo za dużo. Cofający się Merkury w znaku Strzelca od 3 do 23 grudnia dodatkowo skomplikuje trudne sytuacje wymagające prawdomówności, niektóre osoby z waszego otoczenia zaczną mieć tendencję do wycofania się z podjętych zobowiązań. Natomiast Wenus, przebywająca aż do 25 grudnia w znaku życzliwego Strzelca sprawi, że nawiążecie szereg nowych przyjaźni, będziecie się cieszyć sympatią w gronie osób, na których wam zależy.

9 grudnia Mars opuści znak Wagi i wkroczy do znaku emocjonalnego Skorpiona, wasza kariera więc ruszy do przodu, włożycie sporo energii w zdobycie zawodowych szczytów. Również trygon Jowisza do Neptuna zaowocuje poprawą sytuacji materialnej, niektóre Wodniki mogą spodziewać się intratnej propozycji zawodowej, bardzo atrakcyjnej finansowo. Unikajcie dokonywania ważnych transakcji między 8 a 12 grudnia, ponieważ kwadratura Wenus do Neptuna sprawi, że pieniądze gdzieś znikną lub ktoś zechce was oszukać. W dniach 14 – 18 grudnia, gdy pozostawać będziecie pod wpływem trygonu Słońca do Urana nawiążecie ciekawe znajomości, to czas sprzyjający spotkaniom w gronie przyjaciół i szerokiej wymianie poglądów.

Nów w znaku Strzelca 18 grudnia może okazać się początkiem nowej przyjaźni, zwłaszcza, że już 20 grudnia Saturn opuści znak Strzelca i wkroczy do Koziorożca, zakończy się więc wieloletni okres trudności i ograniczeń w kontaktach przyjacielskich. Dni między 18 a 23 grudnia, dzięki trygonowi Wenus do Urana, obfitować będą w spotkania towarzyskie, serdecznie kontakty, które w niektórych przypadkach przemienić się mogą w gorący romans. Kiedy 21 grudnia Słońce opuści znak Strzelca i wkroczy do znaku Koziorożca, poczujecie się jak przekłuty balonik, z którego uszło powietrze, starajcie się jak najwięcej odpoczywać, bo da o sobie znać znużenie po minionych intensywnych przeżyciach. Święta Bożego Narodzenia oraz okres poświąteczny okażą się świetnym pretekstem do oderwania się od problemów dnia codziennego.

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

Horoskop na listopad 2017 dla Wodnika

Do 22 listopada, dopóki Słońce przebywa w znaku Skorpiona, wszystko kręcić się będzie wokół spraw zawodowych. W okolicach 4 listopada, podczas pełni w znaku Byka, nieoczekiwane zdarzenie wytrąci was z równowagi, nie obejdzie się bez nadmiernych emocji i nieprzespanych nocy. Możecie liczyć na wsparcie wypróbowanych przyjaciół oraz osób starszych z waszego otoczenia. Niektóre Wodniki wybiorą się w podróż za granicę lub postanowią skorzystać z „first minute” i zaplanować wakacje, inne sięgną po porady prawne, albo skontaktują się z osobami znaczącymi w środowisku, które mogą pomóc w rozwoju kariery.

Między 7 a 13 listopada zajmiecie się rozwikłaniem zagadek, nurtujących was w sprawach zawodowych, okaże się to jednak trudniejsze niż przypuszczaliście. Powstanie chaos informacyjny związany z finansami, Merkury w kwadraturze z Neptunem zaburzy prawidłowy osąd, między 11 a 15 listopada nie podejmujcie istotnych decyzji, szczególnie pieniężnych, bo grozi wam, że popełnicie błąd, który okaże się kosztowny. Możecie się jednak spodziewać w tym czasie wielu propozycji zawodowych, nie ze wszystkich uda się skorzystać, dylemat wywoła frustrację, bo nie będziecie wiedzieć, które przyjąć, a które odrzucić.

Dni między 13 a 22 listopada okażą się jeszcze trudniejsze, bo zostaniecie poddani ukrytym naciskom, ktoś z bliskich może zachorować lub zostaniecie zmuszeni do działań, jakich nie akceptujecie. Nów w znaku Skorpiona, do którego dojdzie 18 listopada, wyznaczy zupełnie nowy zawodowy kierunek, warto otworzyć się na odmienne wyzwania.

22 listopada Słońce opuści mroczy znak Skorpiona i wkroczy do życzliwego Strzelca, humor wam się poprawi, spojrzycie na świat z większym optymizmem. Czeka was podróż i spotkanie ze starymi przyjaciółmi. Karierę i zawodowe problemy odsunięcie chwilowo na dalszy plan i zajmiecie się osobami, na których wam zależy.

Horoskop na październik 2017 dla Wodnika

Opozycja Jowisza w Wadze do Urana w Baranie, działająca na was w pierwszej dekadzie miesiąca, wywoła szereg zmian, w większości korzystnych, ponieważ osoby ze Słońcem w Wodniku prezentują postawę otwartą na to, co oryginalne i nieoczywiste, łatwo więc im przystosować się do zmieniających się okoliczności. Rewolucja dotyczyć będzie spraw związanych z międzynarodowymi kontaktami, obcokrajowcami i przyjaźnią z osobami publicznymi. Szczególnie istotny okaże się w pierwszej połowie miesiąca przepływ informacji, zadbajcie o swój wizerunek, który do tej pory mógł pozostawiać wiele do życzenia. Za waszymi plecami dzieje się wiele spraw, wywołujących napięcie, nie wszystkim przypadły do gustu sukcesy, jakie odnosicie, macie wielu ukrytych wrogów, na wasze życie mają obecnie wpływ sprawy ostateczne, związane z zakończeniem długotrwałego cyklu, pokonacie jednak wszelkie trudności dzięki postawie otwartej, szczerej i bezkompromisowej. 5 i 6 października dotrą do was informacje, wywołujące wiele emocji, ważne decyzje starajcie się podejmować 8 października, kiedy Merkury znajdzie się „w sercu” Słońca i ułatwi przekonanie przełożonych o swoich kompetencjach. 10 października Jowisz zmieni znak i wkroczy do Skorpiona, w którym przebywać będzie do listopada 2018 roku, przynosząc mnóstwo zawodowych okazji, które powinniście wykorzystać. 14 października Wenus zmieni znak i wkroczy do życzliwej Wagi, w której czuje się znakomicie, wasza popularność wzrośnie, spotkacie się z przychylnością ważnych osób, sprawy międzynarodowe ruszą do przodu. Na ataki konkurencji uważajcie do 17 października, opozycja Słońca do Urana, pod wpływem której pozostaniecie między 17 a 23 października objawi wszystkie pozytywne i negatywne strony waszej sytuacji i ułatwi podjęcie zawodowych wyzwań, które się w tym czasie pojawią. Nów 19 października w znaku Wagi może okazać się początkiem współpracy, która zrewolucjonizuje wasze życie zawodowe i osobiste, koniunkcja Jowisza z Merkurym w Skorpionie zapowiada propozycję, która pchnie do przodu karierę, może posiadać zasięg międzynarodowy lub wiązać się podróżami zagranicznymi. Kiedy 23 października Słońce opuści znak Wagi, wkroczy do Skorpiona i utworzy koniunkcję z przynoszącym powodzenie Jowiszem, droga kariery stanie przed wami otworem – sekstyl Saturna do Urana wskazuje na to, że będzie to tendencja długotrwała.

Horoskop na wrzesień 2017 dla Wodnika

Pierwsze 5 dni września zapewnią Wodnikom szybką i sprawną komunikację, szczególnie tym urodzonym w ostatniej dekadzie znaku. Wszyscy jednak w mniejszym lub większym stopniu odczujecie wpływ koniunkcji Marsa z Merkurym w trygonie do Urana – każda myśl znajdzie błyskawiczne rozwiązanie, sprawy będą niemal same się działy, wystarczy, że zwrócicie na nie swoją uwagę. Kiedy 5 września Mars opuści przeciwległy znak Lwa i przejdzie do Panny przestaniecie się czuć zobligowani do pośpiechu, napięcie zelżeje, zwłaszcza, że Merkury zmieni bieg na prosty i uzyskacie pewność, że zmierzacie w dobrym kierunku. Jeszcze pewniej poczujecie się, kiedy Merkury również przesunie się do znaku Panny i utworzy ponowną koniunkcję z Marsem – myśl połączy się z wolą i ustawi się w opozycji do wyobraźni, czyli Neptuna w Rybach, to, co powstanie w waszej głowie trzeba będzie wprowadzić w czyn i zorganizować w sposób precyzyjny i sprawny. Kwadratura Słońca w Pannie do Saturna w Strzelcu wypróbuje przyjaźnie, będziecie zmuszeni zaakceptować innych takimi, jacy są lub pozbędziecie się ze swojego otoczenia osób, które nie potrafią sprostać waszym wymaganiom. Nastawcie się na krytykę mentorów uważanych za przyjaciół, nie martwcie się tym, róbcie swoje i nie bierzcie sobie do serca opinii osób konserwatywnych i zachowawczych, reprezentujących inne pokolenie, waszym zadaniem jest wprowadzanie twórczego fermentu w zastałe struktury. W drugiej dekadzie września Wenus w przeciwległym znaku Lwa utworzy wyjątkowo korzystne konfiguracje z Jowiszem, Saturnem i Uranem, uda się wam w tym czasie ugruntować dobrą opinię na swój temat, będziecie kochani i podziwiani, szczególnie wasza oryginalność przypadnie innym do gustu, zdobędziecie uznanie wśród osób znaczących i prominentnych, drzwi kariery staną przed wami otworem, dobrze wykorzystajcie swoje „5 minut”. Kiedy 22 września Słońce opuści znak Panny i wkroczy do Wagi skupicie uwagę na przyjaciołach, zajmiecie się ich potrzebami, nawiążecie wiele międzynarodowych kontaktów. Ostatnie dni września zabiorą was w świat nieograniczonej wyobraźni, w którym panują zupełnie inne zasady, na co wpłynie opozycja Wenus do Neptuna, natomiast rzeczowy Merkury w trygonie do Plutona i kwadraturze do Saturna znajdzie uzasadnienie dla każdej ekstrawagancji.

Horoskop na sierpień 2017 dla Wodnika

W pierwszej dekadzie sierpnia Słońce w koniunkcji z Marsem, tranzytujące znak Lwa, wzbudzi w was irytację trudną do pokonania. Wszystko będzie was złościć, a najbardziej życiowi i zawodowi partnerzy. Starajcie się wrzucić na luz i nie reagować na zaczepki osób działających wam na nerwy. Wykorzystajcie raczej zapał i energię obydwu planet, aby zacząć realizować cele, jakie przed sobą postawiliście.

Pełnia, połączona z zaćmieniem Księżyca w waszym znaku, do której dojdzie w dniach 7-8 sierpnia, wzbudzi wiele emocji, wpłynie jednak pozytywnie na waszą przyszłość. Między 8 a 15 sierpnia Słońce w przeciwległym Lwie ustawi się w korzystnych aspektach zarówno do Jowisza w Wadze, jak i Saturna w Strzelcu, uda się więc nawiązać owocną współpracę z osobami starszymi, obcokrajowcami, partnerami biznesowymi i wypróbowanymi przyjaciółmi. Merkury w znaku Panny do 12 sierpnia wesprze was mentalnie, pobudzi pracowitość i pozwoli krok po kroku zrealizować wszystko, co zaplanowaliście. Dopiero od 13 sierpnia, kiedy Merkury zmieni bieg na wsteczny, niektóre sprawy zaczną się komplikować, zrezygnujecie z wcześniejszych zamierzeń, wprowadzicie korektę do planu pracy.

Miedzy 8 a 15 sierpnia Neptun, przebywający w waszym sektorze finansów, utworzy trygon z zasobną Wenus oraz opozycję z mocnym Merkurym, pojawią się więc obficie pieniądze w wyniku działań twórczych, które będziecie mogli wykorzystać w celu realizacji marzeń. Uważajcie tylko na osoby nierzetelne, w wyniku błędu urzędników lub pracowników banku mogą pojawić się trudności z wypłatą należnych wam środków.

Między 15 a 22 sierpnia Słońce w Lwie utworzy trygon z przebywającym w Baranie Uranem, konfiguracja ta wpłynie niezwykle korzystnie na rozwój przyjaźni, poznacie kogoś, kto was wypromuje, spodziewajcie się w tych dniach samych dobrych wiadomości. Po 22 sierpnia, kiedy Słońce opuści znak Lwa i wkroczy do znaku pracowitej Panny, pojawi się jeszcze więcej zadań do wykonania. Kwadratura Wenus do Urana, pod wpływem której pozostaniecie między 22 a 26 sierpnia, może natomiast wywołać nieporozumienia ze współpracownikami, starajcie się wykazać tolerancją dla ludzkich słabości, a wszystko rozejdzie się po kościach. Trygon Marsa do Urana w ostatnich dniach sierpnia napełni was energią i pozwoli zrealizować najbardziej odważne pomysły, które zrewolucjonizują relacje towarzyskie.

Horoskop na lipiec 2017 dla Wodnika

Macie dużo więcej ukrytych wrogów, niż przypuszczacie, atak może przyjść z najmniej spodziewanej strony. Wodniki pełniące funkcje dyrektorskie lub sprawujące inny rodzaj władzy nie mogą liczyć na lojalność podwładnych i współpracowników. Również zdrowie zacznie szwankować, jeśli nie zastosujecie radykalnych środków zaradczych w przypadku pierwszych oznak niedyspozycji. Zbyt wiele zajęć i nadmiar pracy wywoła problemy rodzinne, natomiast brak równowagi w diecie spowoduje kłopoty z żołądkiem.

W pierwszej dekadzie lipca poprawi się sytuacja finansowa wielu osób, w tajemniczy sposób konto zapełni się środkami, które trzeba będzie wydać na poprawę zdrowia. Do 6 lipca czas najchętniej spędzicie w domowych pieleszach, natomiast między 6 a 13 lipca, kiedy Wenus w Bliźniętach utworzy sekstyl do Merkurego w Lwie, możecie liczyć na miłość i wsparcie partnera we wszystkich sprawach.

Czas między 13 a 20 lipca powinniście wykorzystać na zagraniczne podróże oraz zaplanować wszystkie sprawy związane z poszerzaniem horyzontów oraz poznawaniem obcych kultur. Oddawaniu się rozkoszom życia przeszkodzić mogą problemy zdrowotne, unikajcie nieświeżych potraw, nieznanych dróg, starajcie się odstawić samochód do garażu, zamiast tego przesiądźcie się na rower. Kwadratura najpierw Marsa, a następnie Słońca do Urana, wymusi zastosowanie zdecydowanych środków zaradczych, aby pokonać kłopoty zdrowotne. Przełom nastąpi po 20 lipca, kiedy znak Raka opuści waleczny Mars i wstąpi do przeciwległego Lwa, aktywizując sferę partnerstwa.

Dni między 20 a 23 lipca okażą się dla wielu Wodników decydujące, starajcie się opanować emocje, nie robić niczego pochopnie i w pośpiechu. Kiedy 23 lipca Słońce wkroczy do znaku Lwa i utworzy koniunkcję z Marsem, niektóre osoby poczują się zaatakowane, inne zmuszone zostaną do podjęcia radykalnych decyzji, a nów w Lwie, do którego dojdzie 24 lipca, okaże się początkiem nowej znajomości, zmiany w sposobie działania lub myślenia. Dający nagłe olśnienia trygon Merkurego do Urana  pomoże wam podjąć właściwe decyzje, obdarzy możliwością uświadomienia sobie popełnionych błędów oraz pokaże sposoby ich naprawienia.

Kiedy 26 lipca Merkury opuści znak Lwa i wkroczy do znaku Panny, łatwiej będzie uporządkować myśli, zapanować nad finansami, zastosować odpowiednią terapię i dogadać się ze współpracownikami. Sekstyl Wenus do Urana w ostatnich dniach lipca rozpali ogień uczuć w sercach wielu Wodników, osoby wolne mają szansę zawrzeć nową, bardzo interesującą i ciekawą znajomość, może to tylko romans, a może prawdziwa miłość.