Archiwa kategorii: Wodnik – horoskop miesieczny

Horoskop na wrzesień 2017 dla Wodnika

Pierwsze 5 dni września zapewnią Wodnikom szybką i sprawną komunikację, szczególnie tym urodzonym w ostatniej dekadzie znaku. Wszyscy jednak w mniejszym lub większym stopniu odczujecie wpływ koniunkcji Marsa z Merkurym w trygonie do Urana – każda myśl znajdzie błyskawiczne rozwiązanie, sprawy będą niemal same się działy, wystarczy, że zwrócicie na nie swoją uwagę. Kiedy 5 września Mars opuści przeciwległy znak Lwa i przejdzie do Panny przestaniecie się czuć zobligowani do pośpiechu, napięcie zelżeje, zwłaszcza, że Merkury zmieni bieg na prosty i uzyskacie pewność, że zmierzacie w dobrym kierunku. Jeszcze pewniej poczujecie się, kiedy Merkury również przesunie się do znaku Panny i utworzy ponowną koniunkcję z Marsem – myśl połączy się z wolą i ustawi się w opozycji do wyobraźni, czyli Neptuna w Rybach, to, co powstanie w waszej głowie trzeba będzie wprowadzić w czyn i zorganizować w sposób precyzyjny i sprawny. Kwadratura Słońca w Pannie do Saturna w Strzelcu wypróbuje przyjaźnie, będziecie zmuszeni zaakceptować innych takimi, jacy są lub pozbędziecie się ze swojego otoczenia osób, które nie potrafią sprostać waszym wymaganiom. Nastawcie się na krytykę mentorów uważanych za przyjaciół, nie martwcie się tym, róbcie swoje i nie bierzcie sobie do serca opinii osób konserwatywnych i zachowawczych, reprezentujących inne pokolenie, waszym zadaniem jest wprowadzanie twórczego fermentu w zastałe struktury. W drugiej dekadzie września Wenus w przeciwległym znaku Lwa utworzy wyjątkowo korzystne konfiguracje z Jowiszem, Saturnem i Uranem, uda się wam w tym czasie ugruntować dobrą opinię na swój temat, będziecie kochani i podziwiani, szczególnie wasza oryginalność przypadnie innym do gustu, zdobędziecie uznanie wśród osób znaczących i prominentnych, drzwi kariery staną przed wami otworem, dobrze wykorzystajcie swoje „5 minut”. Kiedy 22 września Słońce opuści znak Panny i wkroczy do Wagi skupicie uwagę na przyjaciołach, zajmiecie się ich potrzebami, nawiążecie wiele międzynarodowych kontaktów. Ostatnie dni września zabiorą was w świat nieograniczonej wyobraźni, w którym panują zupełnie inne zasady, na co wpłynie opozycja Wenus do Neptuna, natomiast rzeczowy Merkury w trygonie do Plutona i kwadraturze do Saturna znajdzie uzasadnienie dla każdej ekstrawagancji.

Horoskop na sierpień 2017 dla Wodnika

W pierwszej dekadzie sierpnia Słońce w koniunkcji z Marsem, tranzytujące znak Lwa, wzbudzi w was irytację trudną do pokonania. Wszystko będzie was złościć, a najbardziej życiowi i zawodowi partnerzy. Starajcie się wrzucić na luz i nie reagować na zaczepki osób działających wam na nerwy. Wykorzystajcie raczej zapał i energię obydwu planet, aby zacząć realizować cele, jakie przed sobą postawiliście.

Pełnia, połączona z zaćmieniem Księżyca w waszym znaku, do której dojdzie w dniach 7-8 sierpnia, wzbudzi wiele emocji, wpłynie jednak pozytywnie na waszą przyszłość. Między 8 a 15 sierpnia Słońce w przeciwległym Lwie ustawi się w korzystnych aspektach zarówno do Jowisza w Wadze, jak i Saturna w Strzelcu, uda się więc nawiązać owocną współpracę z osobami starszymi, obcokrajowcami, partnerami biznesowymi i wypróbowanymi przyjaciółmi. Merkury w znaku Panny do 12 sierpnia wesprze was mentalnie, pobudzi pracowitość i pozwoli krok po kroku zrealizować wszystko, co zaplanowaliście. Dopiero od 13 sierpnia, kiedy Merkury zmieni bieg na wsteczny, niektóre sprawy zaczną się komplikować, zrezygnujecie z wcześniejszych zamierzeń, wprowadzicie korektę do planu pracy.

Miedzy 8 a 15 sierpnia Neptun, przebywający w waszym sektorze finansów, utworzy trygon z zasobną Wenus oraz opozycję z mocnym Merkurym, pojawią się więc obficie pieniądze w wyniku działań twórczych, które będziecie mogli wykorzystać w celu realizacji marzeń. Uważajcie tylko na osoby nierzetelne, w wyniku błędu urzędników lub pracowników banku mogą pojawić się trudności z wypłatą należnych wam środków.

Między 15 a 22 sierpnia Słońce w Lwie utworzy trygon z przebywającym w Baranie Uranem, konfiguracja ta wpłynie niezwykle korzystnie na rozwój przyjaźni, poznacie kogoś, kto was wypromuje, spodziewajcie się w tych dniach samych dobrych wiadomości. Po 22 sierpnia, kiedy Słońce opuści znak Lwa i wkroczy do znaku pracowitej Panny, pojawi się jeszcze więcej zadań do wykonania. Kwadratura Wenus do Urana, pod wpływem której pozostaniecie między 22 a 26 sierpnia, może natomiast wywołać nieporozumienia ze współpracownikami, starajcie się wykazać tolerancją dla ludzkich słabości, a wszystko rozejdzie się po kościach. Trygon Marsa do Urana w ostatnich dniach sierpnia napełni was energią i pozwoli zrealizować najbardziej odważne pomysły, które zrewolucjonizują relacje towarzyskie.

Horoskop na lipiec 2017 dla Wodnika

Macie dużo więcej ukrytych wrogów, niż przypuszczacie, atak może przyjść z najmniej spodziewanej strony. Wodniki pełniące funkcje dyrektorskie lub sprawujące inny rodzaj władzy nie mogą liczyć na lojalność podwładnych i współpracowników. Również zdrowie zacznie szwankować, jeśli nie zastosujecie radykalnych środków zaradczych w przypadku pierwszych oznak niedyspozycji. Zbyt wiele zajęć i nadmiar pracy wywoła problemy rodzinne, natomiast brak równowagi w diecie spowoduje kłopoty z żołądkiem.

W pierwszej dekadzie lipca poprawi się sytuacja finansowa wielu osób, w tajemniczy sposób konto zapełni się środkami, które trzeba będzie wydać na poprawę zdrowia. Do 6 lipca czas najchętniej spędzicie w domowych pieleszach, natomiast między 6 a 13 lipca, kiedy Wenus w Bliźniętach utworzy sekstyl do Merkurego w Lwie, możecie liczyć na miłość i wsparcie partnera we wszystkich sprawach.

Czas między 13 a 20 lipca powinniście wykorzystać na zagraniczne podróże oraz zaplanować wszystkie sprawy związane z poszerzaniem horyzontów oraz poznawaniem obcych kultur. Oddawaniu się rozkoszom życia przeszkodzić mogą problemy zdrowotne, unikajcie nieświeżych potraw, nieznanych dróg, starajcie się odstawić samochód do garażu, zamiast tego przesiądźcie się na rower. Kwadratura najpierw Marsa, a następnie Słońca do Urana, wymusi zastosowanie zdecydowanych środków zaradczych, aby pokonać kłopoty zdrowotne. Przełom nastąpi po 20 lipca, kiedy znak Raka opuści waleczny Mars i wstąpi do przeciwległego Lwa, aktywizując sferę partnerstwa.

Dni między 20 a 23 lipca okażą się dla wielu Wodników decydujące, starajcie się opanować emocje, nie robić niczego pochopnie i w pośpiechu. Kiedy 23 lipca Słońce wkroczy do znaku Lwa i utworzy koniunkcję z Marsem, niektóre osoby poczują się zaatakowane, inne zmuszone zostaną do podjęcia radykalnych decyzji, a nów w Lwie, do którego dojdzie 24 lipca, okaże się początkiem nowej znajomości, zmiany w sposobie działania lub myślenia. Dający nagłe olśnienia trygon Merkurego do Urana  pomoże wam podjąć właściwe decyzje, obdarzy możliwością uświadomienia sobie popełnionych błędów oraz pokaże sposoby ich naprawienia.

Kiedy 26 lipca Merkury opuści znak Lwa i wkroczy do znaku Panny, łatwiej będzie uporządkować myśli, zapanować nad finansami, zastosować odpowiednią terapię i dogadać się ze współpracownikami. Sekstyl Wenus do Urana w ostatnich dniach lipca rozpali ogień uczuć w sercach wielu Wodników, osoby wolne mają szansę zawrzeć nową, bardzo interesującą i ciekawą znajomość, może to tylko romans, a może prawdziwa miłość.

Horoskop na czerwiec 2017 dla Wodnika

Pierwsza dekada czerwca minie wam „jak z bicza trzasł”, tak wiele będzie się działo w waszym życiu zarówno osobistym, jak i zawodowym. Trygon Słońca do Jowisza, pod wpływem którego pozostaniecie między 1 a 8 czerwca, skupi waszą uwagę na sprawach kształcenia, poszerzaniu horyzontów, zdawaniu egzaminów i podnoszeniu kwalifikacji. To również znakomity czas na podróże dalekie i bliskie, kontakty z obcokrajowcami oraz osobami, będącymi autorytetami w swojej dziedzinie. Kwadratura Słońca do Neptuna sprawi jednak, że trudno wam będzie ogarnąć problemy finansowe, które pojawią się w wyniku nieporozumień, niedogadania lub braku przepływu informacji. Uważajcie też na osoby pokrętne, które zechcą wykorzystać waszą łatwowierność.

Wenus w koniunkcji z Uranem w trygonie do Saturna stworzą układ przyjazny wszelkiego rodzaju twórczości, uda wam się pogodzić współczesność z tradycją, wartość historyczną z nowoczesnym podejściem do tematu. Wykażecie się pomysłowością i błyskotliwością, zaskakując tym przyjaciół oraz osoby, wspierające was swoim doświadczeniem.

Kiedy 7 czerwca Merkury opuści znak Byka i wkroczy do Bliźniąt, wykażecie się kreatywnością i zajmiecie się tym, co sprawia wam największą przyjemność. W dniach 9-10 czerwca czeka was rodzaj „objawienia”, podczas pełni w znaku Strzelca uświadomicie sobie popełnione błędy i uzyskacie jasność co do drogi, którą powinniście podążać. Jowisz w tym czasie zmieni bieg na prosty, a kiedy między 12 a 15 czerwca utworzy trygon z Merkurym, wszystkie drogi staną przed wami otworem, kontakty międzynarodowe zaowocują sukcesem, a wszelkie egzaminy zdacie śpiewająco. Niestety, opozycja Słońca do Saturna, pod wpływem której pozostaniecie między 12 a 18 czerwca, zapowiada różnicę zdań między wami a osobami starszymi, które darzycie przyjaźnią i zaufaniem, poczujecie ograniczenie wypływające z różnicy pokoleń. Słońce w sekstylu do Urana, konfiguracja, która wpłynie na was szczególnie między 15 a 21 czerwca, pozwoli wam jednak znaleźć odkrywcze rozwiązanie kontrowersyjnych problemów. Sprzyjać wam będzie również sekstyl Wenus do Neptuna, między 17 a 23 czerwca, szczególnie we wszelkich sprawach o zabarwieniu artystycznym. Wolne Wodniki przeżyją fascynację, zbliżoną do miłości, nie jest to jednak jeszcze uczucie, na którym warto budować przyszłość. Po 21 czerwca, kiedy zarówno Słońce, jak i Merkury opuszczą znak Bliźniąt i wkroczą do znaku Raka, nadejdzie czas, aby zająć się swoim zdrowiem.

24 czerwca jest dobrym dniem, aby rozpocząć nowy rodzaj terapii lub diety, odpowiedniej dla poprawy samopoczucia. Ostatnie dni czerwca wprowadzą jakiś rodzaj niedyspozycji, starajcie się nie przemęczać.

Horoskop na maj 2017 dla Wodnika

W pierwszym tygodniu maja pieniądze poleją się strumieniem, ale nie będziecie się tym martwić, bo przecież spełniacie swoje marzenia, zresztą nic nie wskazuje na to, aby ich wam zabrakło. To najlepszy czas na załatwianie trudnych spraw, bo kiedy 4 maja Merkury zmieni bieg na prosty, pozostając w koniunkcji z Uranem do 11 maja, będziecie mieć umysł ostry jak brzytwa, wpadniecie na szereg znakomitych pomysłów a trygon z Saturnem sprawi, że dogadacie się nawet z najbardziej nieprzyjemnym urzędnikiem. W pierwszej połowie miesiąca czeka was wiele krótkich podróży do miejsc niezwykłych i niespotykanych, róbcie zdjęcia, zachwycicie znajomych na Instagramie. Kiedy między 5 a 15 maja Mars uczyni trygon do Jowisza, możecie nagle i niespodziewanie  wybrać się w podróż za granicę, poznać obcokrajowca lub zdecydować się studia, które poszerzą horyzonty. Trygon Słońca w Byku do Plutona w Koziorożcu, uświadomi wam bezmiar świństw, jakie dzieją się za waszymi plecami a podczas pełni w Skorpionie, pod wpływem której pozostaniecie między 9 a 11 maja, odkryjecie nagle, że macie więcej ukrytych wrogów, niż podejrzewaliście. Nie przejmujcie się, jesteście w tym momencie niepokonani, starajcie się swoją siłę wykorzystać w sposób konstruktywny. Przez większość miesiąca Uran i Saturn, obaj władcy waszego znaku, tworzą do siebie trygon, uda wam się więc pogodzić tradycję z nowoczesnością, odnowić wygląd przedmiotów, które się zestarzały, dać zupełnie nowy, oryginalny wyraz historiom dawno minionym. 20 maja, kiedy Słońce opuści znak Byka i wkroczy do życzliwych wam Bliźniąt, drzwi zaczną się przed wami szeroko otwierać, pójdziecie jak burza, wprowadzicie w życie swoje pomysły, czym zadziwicie otoczenie. Jowisz w opozycji do Wenus wesprze wasze zamierzenia między 15 a 24 maja i pozwoli poznać sponsorów oraz wiele przychylnych osób. W ostatnim tygodniu maja Mars w sekstylu do Urana sprawi, że wasze starania okażą się skuteczne, jednak opozycja Marsa do Saturna ostrzega przed konfliktem, jaki was czeka w gronie wypróbowanych przyjaciół – ich ostrożność i zachowawczy sposób postępowania zacznie działać wam na nerwy. Starajcie się zachować spokój i nie robić niczego na siłę.

Horoskop na kwiecień 2017 dla Wodnika

Wenus, która 3 kwietnia ponownie wkroczy do znaku Ryb, zapowiada odzyskanie pieniędzy, z których jednak nie będzie można skorzystać, to na razie zaledwie obietnica wynagrodzenia. Przez cały miesiąc doświadczycie trudności finansowych, które okażą się ostatecznie nie tak wielkie, jak się spodziewaliście, szczęśliwie spadniecie bowiem na cztery łapy. Między 5 a 12 kwietnia otrzymacie wiadomości, które was zbulwersują lub wprowadzą w stan nerwowości, trzymajcie emocje na wodzy, bo pełnia w znaku Wagi, do której dojdzie 11 kwietnia, pokrzyżuje wam szyki, a cofający się od tego dnia Merkury zmusi do zmiany planów. Kolejne dni kwietnia, miedzy 13 a 20, wprowadzą jeszcze więcej zamieszania za sprawą koniunkcji Słońca z Uranem, wszystkie pomysły i plany trzeba będzie zmodyfikować, ponieważ otrzymacie propozycję zawodową, która wprowadzi zaburzenia w wypracowany harmonogram.

Święta Wielkanocne upłyną inaczej niż zwykle, zrobicie wyłom w tradycji, przygotowując odrębne menu, lub spakujecie manatki i wybierzecie się gdzieś, gdzie świeci słońce. 20 kwietnia Słońce opuści znak Barana i wkroczy do Byka, przestaniecie się więc tak szarpać, zwolnicie tempo, więcej czasu zaczniecie spędzać w domu, w ogródku lub w kuchni, eksperymentując z dietą i kreatywnym gotowaniem. Merkury natomiast 21 kwietnia wróci ruchem wstecznym do znaku Barana i utworzy koniunkcję z Uranem, odpowiedzialnym za sprawny i szybki przepływ informacji, wrócicie do pomysłów, które już się sprawdziły, dokonacie ich weryfikacji pod względem funkcjonalności i poprawicie popełnione błędy. Nie jest to czas dobry do rozpoczynania przedsięwzięć, ale korekta trwających jest jak najbardziej dobrze widziana. Niektóre Wodniki staną się bardzo nerwowe, trudno będzie im opanować emocje wobec braku kompetencji i głupoty osób, które ich otaczają. Proste rozwiązania widzicie szybciej, niż inni, stąd wasza niecierpliwość, ale nawet to, że macie rację nie usprawiedliwia obcesowych słów, mogących zranić czyjąś wrażliwość.

Horoskop na marzec 2017 dla Wodnika

Pieniądze poleją się strumieniem, ale nie wiadomo w jakim kierunku, kiedy na początku miesiąca Słońce utworzy koniunkcję z tajemniczym Neptunem. Uważajcie na oszustów oraz osoby, które proponują szybkie zyski. Pierwsza dekada marca minie pod znakiem zarządzania oraz finansowania działalności artystycznej, majątek wydacie na dzieła sztuki, bilety do kina, teatru, a także podróże zagraniczne. Zaczniecie spełniać marzenia, ale nie zapominajcie przy tym o twardej rzeczywistości, dobrze wszystko sprawdźcie, zanim podpiszecie umowę lub zdecydujecie się przekazać niepewną informację.

Po 10 marca niektóre Wodniki zaczną inwestować w ziemię oraz nieruchomości, najlepiej poczujecie się na wsi, w kontakcie z przyrodą.  Zachowajcie czujność w czasie pełni w znaku Panny, do której dojdzie 12 marca, układ planet zaleca ostrożność w sprawach finansowych. Kwadratura Saturna z Merkurym, a następnie Słońcem, jaka zdominuje drugą dekadę marca, zmusi was do oszczędzania i ograniczenia wszelkich oczekiwań. Za swoją pracę dostaniecie mniej, niż się spodziewaliście, natomiast wydatki okażą się większe, wasz płynność finansowa ulegnie zachwianiu.

Od 14 marca, kiedy Merkury znajdzie się w znaku Barana, sprawy ulegną gwałtownemu przyspieszeniu, czeka was w tym czasie wiele rozmów, ustaleń, negocjacji i spotkań towarzyskich. Kiedy 20 marca Słońce opuści Ryby i wkroczy do Barana, przestaniecie się tak bardzo przejmować pieniędzmi, natomiast skupicie się na promocji swojej osoby. Pojawi się szansa, aby pokazać się od najlepszej strony. To, co macie do powiedzenia, będzie słuchane i szeroko dyskutowane,  zabłyśniecie w dziedzinie szeroko pojętego nauczania oraz ogólnie przekazu informacji. Myśleć będziecie szybko i skutecznie, szczególnie między 24 a 28 marca podczas koniunkcji Merkurego z Uranem, nie dajcie się ponieść emocjom lub niepewności, bo wasze pomysły okażą się znakomite.

Nów w znaku Barana, do którego dojdzie 28 marca, może być początkiem nowego przedsięwzięcia z dziedziny PR, szeroko pojętej komunikacji, podróży zagranicznych oraz działalności edukacyjnej.

CM2017_789x158px

Horoskop na luty 2017 dla Wodnika

Słońce oświetla was swym blaskiem do 18 lutego, odbierając szereg korzystnych aspektów, możecie więc liczyć na sukcesy i uznanie. Jedynie pierwszy tydzień miesiąca może okazać się nieco nerwowy za sprawą kwadratury Merkurego do Urana i Jowisza. Trudno wam będzie dogadać się z przyjaciółmi, szczególnie jeśli pochodzą z innego kraju, pojawią się nieporozumienia na tle różnic kulturowych. Nie przejmujcie się za bardzo, to są niewielkie kłopoty, które miną jak tylko 7 lutego Merkury wkroczy do waszego znaku.

W dniach 7-18 lutego wykażecie się profesjonalizmem, pomysłowością i umiejętnością znalezienia wspólnego języka z każdą osobą, z którą będziecie mieć do czynienia. Intuicja podpowie wam komu wystarczy uśmiech i zachęta, a kto potrzebuje silniejszej motywacji do działania. Korzystajcie z okazji, bo kontakty zawodowe i towarzyskie, jakie uda wam się w tym czasie nawiązać, procentować będą latami i popchną karierę do przodu. Jedynie 11 lutego, podczas pełni Księżyca w Lwie, uważajcie na to co i komu mówicie, bo wasze intencje mogą zostać źle zrozumiane. To również dobry okres dla zaplanowania podróży zagranicznych, jeśli w tym czasie wybierzecie się na narty lub na wakacje, uda wam się  je spędzić fantastycznie, w dodatku w wyśmienitym towarzystwie.

Kiedy 18 lutego Słońce opuści wasz znak i wkroczy do Ryb, więcej uwagi poświęcicie swoim zarobkom. Niestety, zacznie was tez kusić wydawanie pieniędzy na cele, które nie są pierwszej potrzeby, ale stanowią realizację waszych marzeń. Dni między 19 a 22 lutego będą bardzo korzystne dla innowacyjnych pomysłów, planowania podróży oraz wyboru kierunku studiów, okażą się jednak fatalne w skutkach dla stanu waszego konta.

Ostatnie dni lutego mogą być bardzo niebezpieczne dla osób, które dużo podróżują. Sytuacja na niebie jest pełna napięć i nie sprzyja przemieszczaniu się, zachowajcie więc ostrożność za kierownicą, zdejmijcie nogę z gazu. Możecie również doświadczyć ataków ze strony ukrytych wrogów, którzy wyjdą z ukrycia w dniach 26-28 lutego. Miesiąc zakończycie z sukcesem, jeśli uda wam się zachować ostrożność i nie ulegać nadmiernym emocjom.

CM2017_789x158px

Horoskop na styczeń 2017 dla Wodnika

Do 19 stycznia, dopóki Słońce przebywa w znaku Koziorożca, nie możecie liczyć na taryfę ulgową, wszystko będzie was męczyć i frustrować. Aby poprawić sobie samopoczucie rzucicie się na wyprzedaże, uważajcie, bo pieniądze zaczną przeciekać wam przez palce. Niektóre Wodniki, szczególnie urodzone w drugiej dekadzie znaku, nie powstrzymają się przed naruszeniem żelaznych rezerw lub wzięciem kolejnego kredytu. Wasze zarobki co prawda pozostają pod opieką tajemniczego Neptuna, a przebywająca od 3 stycznia do końca miesiąca Wenus zasili wam szczodrze konto, niemniej jednak kontrolujcie wydatki przynajmniej do 9 stycznia, bo ciągnąć was zacznie zasada „łatwo przyszło, łatwo poszło”.

W dniach 9-15 stycznia mogą skomplikować się sprawy związane z podróżami, zostaniecie prawdopodobnie nagle zmuszeni do zmiany planów, co wywoła frustrację, szczególnie podczas pełni Księżyca w Raku 12 stycznia. Sytuacja zawodowa zrobi się niezwykle dynamiczna, zajdzie konieczność dostosowania zmian do osobistych planów, ale wszystko ogólnie działa na waszą korzyść, więc stawcie czoło wyzwaniom, które prowadzą was do sukcesu. Macie szansę w tym miesiącu zawrzeć trwałe przyjaźnie i napotkać na swej drodze osoby, które pokochają wasze niekonwencjonalne podejście do życia. Nauczycie się jasno i asertywnie wyrażać oczekiwania w stosunku do partnerów tak biznesowych, jak i osobistych. Postawicie nie na ilość, ale na jakość związków, najlepiej poczujecie się w towarzystwie osób starszych, stabilnych emocjonalnie i zawodowo, które podzielą się z wami doświadczeniem i wiedzą.

Od 19 stycznia, kiedy Słońce wkroczy do waszego znaku, wszystkie problemy, jakie się ostatnio pojawiły zaczną zmierzać do szczęśliwego zakończenia. Energia słoneczna zasili was energetycznie i sprawi, że poczujecie się bardziej pewni siebie. Sekstyl Merkurego do Neptuna pozwoli dobrze zaplanować przyszłe wydatki, wpłynie też stymulująco na zdolności twórcze, natomiast kwadratura Wenus do Saturna pozwoli wprowadzić oszczędności do budżetu. Nów w waszym znaku 28 stycznia zapowiada początek ważnego przedsięwzięcia, w które zaangażujecie się bez reszty.

CM2017_789x158px

Horoskop na grudzień 2016 dla Wodnika

Mars w waszym znaku do 19 grudnia będzie popychał do działania wszystkie Wodniki, a najbardziej osoby urodzone w drugiej i trzeciej dekadzie znaku. W dniach 1-8 grudnia okażecie się niezwykle skuteczni, do czego przyczyni się trygon Marsa do Jowisza i sekstyl do Saturna. Załatwicie mnóstwo spraw, odnowicie stare przyjaźnie, skontaktujecie się z osobami przebywającymi za granicą, poznacie wiele prominentnych osób.

Między 3 a 10 grudnia, podczas sekstylu Marsa do Urana, przeprowadzicie szereg rozmów, czekają was też krótkie podróże, podczas których wprowadzicie w czyn innowacyjne i oryginalne pomysły. W pierwszych dniach miesiąca mogą powstać zawirowania w dziedzinie finansów, ale już po 7 grudnia, kiedy Wenus zagości w waszym znaku, sprawa się unormuje. Zaczniecie tryskać energią, wdziękiem, zabierzecie się za twórczość lub weźmiecie udział w działaniach artystycznych.

Między 6 a 13 grudnia sięgniecie po swoje rezerwy i zrealizujecie marzenia. Swoje zamierzenia starajcie się zaplanować między 15 a 19 grudnia, podczas koniunkcji Merkurego z Plutonem, dopóki jeszcze porusza się ruchem prostym. Zaplanujcie w tym czasie budżet i trzymajcie się konkretów, szczególnie w ostatniej dekadzie miesiąca, podczas gdy Merkury będzie się cofał. Po 19 grudnia planety radzą zrezygnować z zakupów, chociaż Mars w Rybach zacznie was do tego skłaniać, ponieważ kupione w ostatniej chwili prezenty będą się psuły lub nie zadowolą osób, które zamierzacie obdarować.

Kiedy 21 grudnia Słońce opuści znak Strzelca i wkroczy do znaku Koziorożca, rozpocznie się dla was najtrudniejszy miesiąc w roku, poczujecie się osłabieni i przemęczeni. Nadejdzie czas na odpoczynek  po 2 dekadach pracowitego miesiąca. Wenus w znakomitej konfiguracji zadba o to, żeby Święta były obfite i radosne, a prezenty zadowalające. Cieszyć się będziecie obecnością bliskich i nawet pusty portfel nie popsuje wam humoru. Dzięki obecności Wenus w waszym znaku zabawa na Sylwestra zapowiada się szampańsko, co sprawi wiele radości, pomimo wydanego na ten cel majątku.

WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA
I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

CM2017_789x158px