Archiwa kategorii: Wodnik – horoskop miesieczny

Horoskop miesięczny na lipiec 2020 dla Wodnika

Słońce do 22 lipca przebywa w znaku Raka, koncentrując uwagę na sprawach zdrowia oraz skłaniając do uporządkowania zaległych zawodowych zobowiązań. Również Merkury w tym znaku zmusza do wykonywania pracy na rzecz innych osób, co dla Wodników bywa frustrujące, na szczęście na początku miesiąca sekstyl Słońca i Merkurego do Urana pozwoli wam się ze wszystkim uporać szybko i koncertowo. Merkury do 12 lipca porusza się biegiem wstecznym, unikajcie więc w tym czasie rozpoczynania nowych projektów i podejmowania ważnych życiowych decyzji. Powabna Wenus tranzytuje życzliwy znak Bliźniąt, nie zabraknie wam więc w tym miesiącu przyjemności, miłości, dobrej zabawy oraz artystycznych wzruszeń.

3 lipca wasz znak opuści ograniczający Saturn i wycofa się do Koziorożca, odetchniecie więc z ulgą, przygotujcie się jednak na to, że 7 grudnia powróci i zagości w Wodniku przez ponad 2 lata. 5 lipca dojdzie do zaćmienia Księżyca w Koziorożcu, starajcie się trzymać emocje na wodzy i unikajcie używek. Między 6 a 12 lipca kwadratura Merkurego do Marsa sprawi, że staniecie się kłótliwi i mało tolerancyjni, szczególnie wobec podwładnych i wykonawców waszych zleceń. Między 12 a 18 lipca natomiast Słońce w trygonie do Neptuna i w opozycji do Jowisza i Plutona sprawi, że pojawią się pieniądze, które prawdopodobnie wydacie na przyjemności oraz na spełnianie marzeń. To dobry moment na udane wakacje, pod warunkiem, że zadbacie o zdrowie własne oraz innych, zachowując wszystkie środki ostrożności.

22 lipca Słońce opuści wrażliwego Raka i wkroczy do przeciwległego znaku Lwa, staniecie się bardziej towarzyscy, a relacje partnerskie nabiorą znaczenia. W ostatnim tygodniu lipca sekstyl Jowisza do Neptuna sypnie okazją do zarobienia pieniędzy, kwadratura Wenus do Neptuna ostrzega jednak, że wasze oczekiwania mogą być zbyt roszczeniowe, uważajcie też na wydatki, bo będziecie mieć tendencję do tego, aby wydać swoje zasoby na rzeczy, które nie są tego warte. Aspekty Merkurego znów staną się napięte, starajcie się więc kontrolować słowa, aby nie sprawić komuś przykrości.
Moja i Twoja astrologia

Horoskop miesięczny na czerwiec 2020 dla Wodnika

Słońce w życzliwym znaku Bliźniąt do 20 czerwca zapewni dużo przyjemności i skupi uwagę na dzieciach, sprawi, że chętnie zajmiecie się swoim hobby, zwłaszcza jeśli w jakiś sposób wiąże się ono z kreatywnością. Również Wenus w Bliźniętach zapali zielone światło dla miłości, będziecie tryskać radością i dobrym humorem, przyciągając do siebie osoby, chętne przeżyć z wami wakacyjną przygodę.

Do 25 czerwca Wenus pozostaje w retrogradacji, dlatego zaczniecie wspominać, a nawet wracać do starych i wypróbowanych przyjaciół oraz minionych romansów. Między 2 a 7 czerwca zaiskrzy, kiedy Wenus i Słońce znajdą się w koniunkcji, a potem utworzą kwadraturę z Marsem, uważajcie tylko żeby nie przesadzić z wymaganiami, pozostańcie także czujni w sprawach finansowych, bo będziecie mieć tendencję do nadmiernych wydatków.

5 czerwca nastąpi pełnia i zaćmienie Księżyca w znaku Strzelca, niektóre przyjaźnie mogą nie wytrzymać próby czasu, lub po prostu będziecie zmuszeni poratować przyjaciela w potrzebie, starajcie nie angażować się nadmiernie w problemy innych osób, pomyślcie o sobie i zadbajcie o własny komfort psychiczny.

Między 9 a 13 czerwca, podczas kwadratury Słońca z Neptunem, pilnujcie portfela, kart kredytowych i numerów kont, nie dajcie się namówić na niepewne interesy i rzekomo „niezbędne” wydatki, ponieważ podczas takich aspektów często manipulatorzy i oszuści korzystają z naiwności i dobrej woli niektórych osób.

Od 14 do 22 czerwca natomiast Mars w sekstylu do Jowisza i Plutona pomoże zasilić konto sporą sumką pieniędzy, pochodzących co prawda z dotacji lub kredytu, ale i tak sporo dla was zostanie. 18 czerwca Merkury w Raku zmieni bieg na wsteczny, wstrzymajcie się z zakupem sprzętu elektronicznego przynajmniej do 12 lipca, jeśli nie chcecie oddawać go do naprawy.

20 czerwca późnym wieczorem Słońce przesunie się do znaku Raka i następnego dnia dojdzie do zaćmienia Słońca, co może, ale nie musi, wiązać się z osłabieniem zdrowotnym lub problemami w pracy.

28 czerwca Mars opuści Ryby i wkroczy do Barana, przestaniecie kompulsywnie przejmować się stanem swoich finansów. Ostatnie dni miesiąca zapowiadają prawdziwą rewolucję – nie tylko Jowisz znajdzie się w koniunkcji z Plutonem, co wpłynie na sytuację polityczną i społeczną, ale także Słońce i Merkury ustawią się w sekstylu do Urana, czekają was ekscytujące i ciekawe wydarzenia, których zapragniecie być uczestnikami.
Moja i Twoja astrologia

Horoskop miesięczny na maj 2020 dla Wodnika

Słońce w Byku do 20 maja kieruje uwagę na sprawy domowe i rodzinne, również Merkury, przebywający w tym znaku do 11 maja, zachęci do kontaktów z najbliższymi. 7 maja pełnia Księżyca w Skorpionie wzbudzi emocje wywołane brakiem samorealizacji zawodowej, niektóre Wodniki pod wpływem aspektów Merkurego otrzymają informacje, które zaowocują długotrwałą współpracą po 11 maja, kiedy Merkury zmieni znak, wkroczy do życzliwych Bliźniąt i utworzy trygon z przebywającym w waszym znaku Saturnem.

Druga dekada maja obfitować będzie w wydarzenia, które ruszą waszą karierę do przodu. Korzystne aspekty Słońca do Jowisza i Plutona przyniosą między 12 a 19 maja okazję do wykazania się profesjonalizmem w przygotowaniu projektów, które ujrzą światło dzienne w przyszłości.

Do 13 maja Mars w waszym znaku czynić z was będzie buntowników, przymusowe unieruchomienie i kwarantanna są dla Wodników szczególnie nie do zniesienia – kiedy Mars opuści wasz znak i wkroczy do Ryb odczujecie przymus wydawania pieniędzy, co niektórym osobom poprawi samopoczucie.

Wenus w życzliwych Bliźniętach pozostanie wyjątkowo długo, ponieważ 14 maja zmieni bieg na wsteczny, możecie więc liczyć na objawy miłości ze strony swoich partnerów oraz dzieci. Ukochani niejednokrotnie was zaskoczą, szczególnie miedzy 3 a 5 maja oraz 19 a 22 maja, kiedy Wenus utworzy napięte aspekty z romantycznym Neptunem, pod wpływem tego układu pozostaniecie jednak przez większość miesiąca, bo od 1 do 25 maja, uważajcie, aby nie pomylić iluzji z rzeczywistością i od partnera oczekujcie poza teatralnymi gestami również zwyczajnej odpowiedzialności. Starajcie się powstrzymać w tym miesiącu od uzależniających czynności lub używek, bo będziecie mieć skłonność do odrywania się od rzeczywistości, która nie pozwala wam cieszyć się wolnością.

20 maja Słońce zmieni znak i wkroczy do przyjaznych Bliźniąt, uśmiechniecie się do świata, który otworzy przed wami drzwi po 22 maja, kiedy dojdzie do nowiu Księżyca w tym znaku. Trygon Słońca do Saturna w waszym znaku, pod wpływem którego pozostaniecie od 20 do 24 maja, wpłynie na poprawę sytuacji zawodowej i pozwoli ustabilizować ją na równym poziomie.

Miedzy 23 a 27 maja pojawią się nagle niespodziewanie pieniądze, które uda się wam łatwo wydać, uważajcie na umowy i finansowe transakcje, bo napięte aspekty Merkurego, Wenus i Neptuna utrudnią przepływ pieniędzy. Nie wszystkie wasze oczekiwania finansowe zostaną spełnione.
Moja i Twoja astrologia

Horoskop miesięczny na kwiecień 2020 dla Wodnika

Słońce do 19 kwietnia przemierza życzliwy znak Barana, kierując waszą energię na przekaz informacji i kontakty z młodzieżą. 3 kwietnia Wenus opuści Byka i wkroczy do przyjaznych Bliźniąt, staniecie się bardziej romansowi i skłonni do nawiązywania nowych znajomości. Do waszego znaku wkroczył właśnie Mars i utworzył koniunkcję z przebywającym tam Saturnem; spotkanie obu planet zwykle nie jest przyjemne i budzi frustrację, gdyż reprezentują one sprzeczne energie: Mars aktywizuje i zachęca do działania, Saturn przeciwnie – wprowadza reglamentację, ograniczenia, nakazy i zakazy, których Wodniki serdecznie nie znoszą. Wpływ koniunkcji potrwa do 5 kwietnia, dodatkowo wasze samopoczucie popsuje Merkury w koniunkcji z Neptunem w Rybach – starajcie się zapanować nad finansami, bo pieniądze zaczną przeciekać wam przez palce.

Emocje sięgną szczytu w okolicach 8 kwietnia, kiedy dojdzie do pełni Księżyca w Wadze, której towarzyszyć będzie napięta kwadratura Marsa w waszym znaku do Urana w Byku – jeśli jakaś relacja was nie zadowoli, gotowi będziecie ją zerwać pod wpływem emocji, nawet jeśli później nadejdzie zastanowienie i pożałujecie swojej reakcji, okaże się, że nie da się wrócić do tego, co było.

11 kwietnia Merkury zmieni znak, opuści zatroskane Ryby i wkroczy do zawadiackiego Barana, od razu też utworzy sekstyl ze stabilizującym Saturnem w waszym znaku, zaczniecie myśleć dużo bardziej racjonalnie i odpowiedzialnie, Święta Wielkanocne zapowiadają się skromnie, sytuacja nie sprzyja biesiadowaniu, a także przemieszczaniu się i odwiedzaniu rodziny. Kwadratura Słońca z Jowiszem i Plutonem na chwilę wyprowadzi was z równowagi, ale sekstyle Merkurego do Wenus i Marsa w waszym znaku w dniach 16-19 kwietnia, wprowadzą rozsądek i dobrą wolę tam, gdzie do tej pory był konflikt lub brak zrozumienia.

19 kwietnia Słońce opuści życzliwego Barana i wkroczy do Byka, od razu też utworzy kwadraturę z przebywającym w waszym znaku Saturnem, sytuacja przedłużających się restrykcji wywoła sprzeciw i chęć wyrwania się z ograniczeń, koniunkcja Słońca z Uranem, do której dojdzie 26 kwietnia, pozwoli wprowadzić rewolucyjne zmiany do życia zarówno domowego, jak i zawodowego, członkowie rodziny was zaskoczą lub to wy postanowicie wyrwać się spod kontroli. 27 kwietnia Merkury również wkroczy do Byka i utworzy koniunkcję z Uranem, ostatnie dni miesiąca obfitować więc będą w zaskakujące decyzje i wydarzenia.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Horoskop miesięczny na marzec 2020 dla Wodnika

Słońce w Rybach do 20 marca skieruje waszą uwagę na sprawy finansowe, które zaczną układać się po waszej myśli. Pierwsze dni miesiąca przyniosą jakąś okazję, z której trudno będzie skorzystać, wszystko za sprawą kwadratury Wenus do Saturna, ale już od 5 marca, kiedy Wenus zagości w zasobnym znaku Byka, poczujecie się znacznie pewniej.

9 marca dojdzie do pełni Księżyca w Pannie, dodatkowo między 8 a 11 marca planety utworzą szereg energetycznych aspektów, stwarzających okazję do wzbogacenia się – bardzo jasno zobaczycie na co was stać, a z czego na razie powinniście zrezygnować. Niektóre Wodniki postanowią w tych dniach spełnić swoje marzenia i zainwestować w poprawę warunków mieszkaniowych. 

Merkury wkroczy ponownie do waszego znaku ruchem retrogradującym i będzie się cofał do 10 marca, kiedy to wróci do ruchu prostego i pozostanie w Wodniku do 16 marca – dni od 11 do 16 marca okażą się najlepsze dla negocjacji oraz podejmowania ważnych decyzji finansowych, zwłaszcza że Słońce i Neptun w Rybach utworzą korzystne aspekty z Marsem i Plutonem w Koziorożcu. 20 marca Słońce opuści znak Ryb i wkroczy do życzliwego Barana, sprzyjając komunikacji, przemieszczaniu się i zdobywaniu wiedzy.

Trzecia dekada marca może okazać się bardzo korzystna dla poprawy statusu społecznego, podniesienia poczucia własnej wartości i nawiązania długoterminowych zobowiązań. 22 marca do waszego znaku zawita Saturn, planeta trwałości i stabilizacji, pozostanie w nim do 2 lipca, stwarzając podstawy do zbudowania trwałych struktur, odczują to szczególnie mocno Wodniki urodzone między 20 a 25 stycznia. Tego samego dnia Merkury w Rybach utworzy sekstyl z Uranem w Byku, a następnego dnia Wenus sekstyl z Neptunem – otrzymacie niespodziewaną premię, dodatkowe wynagrodzenie, podpiszecie korzystny kontrakt lub wygracie na loterii. W ostatniej dekadzie miesiąca koniunkcja Marsa, Jowisza i Plutona w trygonie do Wenus zapowiada ważne wydarzenia rodzinne. 31 marca Mars wkroczy do waszego znaku i utworzy koniunkcję z Saturnem, osoby starsze w waszym otoczeniu mogą zacząć niedomagać.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Horoskop miesięczny na luty 2020 dla Wodnika

Słońce w waszym znaku przebywa do 19 lutego, napełniając energią i stymulując rozwój w każdej dziedzinie. Do 3 lutego, dopóki również Merkury przebywa w Wodniku, warto podejmować strategiczne decyzje, szczególnie finansowe, bo jednocześnie Wenus w Rybach tworzy korzystne aspekty do Saturna i Plutona w Koziorożcu. 3 lutego Merkury przejdzie do Ryb, rozpocznie się więc ruch w finansach, poczujecie się pewnie i zaczniecie wydawać pieniądze na przyjemności oraz na wszystko, co rozwija twórczo i artystycznie.

Pierwszy tydzień miesiąca okaże się szczególnie dobry zarówno dla stanu waszego konta jak i dla miłości oraz wszelkich działań o charakterze twórczym. 7 lutego Wenus opuści romantyczny znak Ryb i wkroczy do życzliwego Barana, sprawy uczuć zejdą na dalszy plan. 9 lutego dojdzie do pełni Księżyca w przeciwległym znaku Lwa, która wzbudzi silne emocje, poruszające umysł i serce.

16 lutego Mars opuści przyjaznego Strzelca i wkroczy do Koziorożca, uważajcie na ukrytych wrogów, bo chociaż ich nie widzicie, oni działają na waszą niekorzyść, nie powinniście jednak się tym przejmować, bo druga połowa miesiąca otworzy przed wami szeroko drzwi do sukcesu, pojawią się propozycje zawodowe, konto zapełni się – wszystko za sprawą sekstylu Jowisza do Neptuna, który uściśli się między 18 a 23 lutego.

18 lutego Merkury w Rybach wejdzie w ruch wsteczny, w którym pozostanie do 10 marca, uważajcie na pieniądze, bo możecie je stracić nie tylko kupując niepotrzebne rzeczy, ale także w wyniku pomyłki albo wprost oszustwa. Starajcie się nie robić w tym czasie większych inwestycji, natomiast spłacajcie długi i uporządkujcie rachunki.

19 lutego Słońce opuści was znak, wkroczy do Ryb i utworzy sekstyl zarówno z Marsem, jak i Uranem, co spotęguje ruch w finansach, otworzą się wam oczy na osoby, które was wykorzystują, dostrzeżecie jasno każdą nieuczciwość i nadużycie.

23 lutego nów Księżyca w Rybach pozwoli uniezależnić się finansowo, dni miedzy 23 a 25 lutego miną pełne napięcia, uważajcie szczególnie 25 lutego, kiedy Mars w Koziorożcu utworzy koniunkcję z Południowym Węzłem Księżycowym, ukryci wrogowie okażą się wyjątkowo zjadliwi i niebezpieczni. Nie ulegajcie presji w ostatnich dniach miesiąca, ktoś zechce zmusić was do zmian, których nie akceptujecie.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Horoskop miesięczny na styczeń 2020 roku dla Wodnika

Słońce do 20 stycznia przemierza znak Koziorożca, co jest okresem, w którym zwykle odczuwacie energetyczne osłabienie i brak motywacji, tym razem poczucie wypalenia może być jeszcze silniejsze, ponieważ za waszymi plecami dzieją się rzeczy, na które macie niewielki wpływ, za to będziecie zmuszeni przystosować się do zmian, jakie one wywołają. Radosna Wenus przebywa w waszym znaku do 13 stycznia, dodając wdzięku, zasilając finansowo i zachęcając zarówno do zabawy, jak i zajmowania się twórczą i artystyczną stroną życia.

Na początku miesiąca koniunkcja Merkurego i Jowisza z Południowym Węzłem Księżycowym przywoła wspomnienia, które chcielibyście zostawić poza sobą, tymczasem uporanie się z nimi pozwoli zamknąć za sobą pewien etap przeżyć. 10 stycznia dojdzie do pełni i zaćmienie Księżyca w znaku Raka, co uświadomi wam, jak istotne jest dbanie o zdrowie własne oraz bliskich, być może będziecie zmuszeni zapewnić wsparcie komuś z rodziny.

Między 11 a 15 stycznia koniunkcja Merkurego, Słońca, Saturna i Plutona w znaku Koziorożca nie będzie miała na was bezpośredniego wpływu, ale rozpocznie proces, w którym zmierzycie się z głębią własnej psychiki, sprawami ostatecznymi oraz wewnętrznymi ograniczeniami. 13 stycznia Wenus opuści wasz znak, wkroczy do Ryb, gdzie czuje się znakomicie i między 14 a 18 stycznia utworzy sekstyl z Uranem w Byku, możecie spodziewać się w tym czasie przypływu większej gotówki, powodzenia w interesach i miłości, sukcesów w sprawach rodzinnych i zawodowych.

20 stycznia Słońce wkroczy do waszego znaku, poczujecie się jak nowo narodzeni, odzyskacie energię i motywację do działania, zwłaszcza że od 16 stycznia Mars zagości w przyjaznym znaku Strzelca. Między 21 a 25 stycznia Słońce w waszym znaku utworzy kwadraturę z Uranem w Byku, zapragniecie coś zakończyć, zamknąć za sobą drzwi, aby otworzyć nowe, starajcie się jednak nie działać pochopnie i „nie wylewać dziecka z kąpielą”. Wenus w sekstylu do Jowisza zapewni wam wsparcie finansowe. W ostatnich dniach miesiąca uważajcie z wydatkami, bo będziecie mieć skłonność do pozbycia się otrzymanych pieniędzy na realizację marzeń, co sugeruje kwadratura Marsa w Strzelcu do Wenus i Neptuna w Rybach.

Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop miesięczny na grudzień 2019 dla Wodnika

Słońce w życzliwym znaku Strzelca do 22 grudnia zachęci do działania i skupi uwagę na życiu towarzyskim, które ma szansę mocno się rozwinąć. W pierwszych dniach miesiąca sekstyl Wenus do Marsa pchnie karierę do przodu, ale będziecie się musieli napracować i włożyć w to sporo wysiłku. Między 6 a 9 grudnia sekstyl Wenus do Neptuna zaowocuje finansowym zyskiem, ale kwadratura Słońca do Neptuna skomplikuje sprawy, które wydawały się już dogadane. Pełnia Księżyca w życzliwym znaku Bliźniąt , pod wpływem której pozostaniecie od 11 do 13 grudnia, podkręci emocje w związkach przyjaźni oraz w kontaktach z osobami, z którymi łączą was wspólne zainteresowania. Mars w trygonie do Neptuna między 10 a 15 grudnia skłoni do większych niż zwykle wydatków, na prezenty w tym roku wydacie krocie, realizując również własne marzenia. Jowisz 2 grudnia opuści przyjaznego Strzelca i wkroczy do zachowawczego Koziorożca, życie światowe i pogoń za sukcesem zostawicie na 12 miesięcy za sobą, przygotowując się do wielkiego startu w grudniu przyszłego roku, kiedy Jowisz zawita do waszego znaku. Skupisko planet w Koziorożcu działa na was nieco deprymująco i chwilami odnosić możecie wrażenie, że niektóre sprawy idą jak po grudzie. Nie przejmujcie się, bo pomimo wszystko czekają was w tym miesiącu sukcesy, zwłaszcza między 10 a 20 grudnia, kiedy Jowisz utworzy trygon z Uranem, stwarzając szansę na pokazanie swojej oryginalności i pomysłowości, szczególnie w dziedzinach związanych z podróżowaniem. To również znakomity moment, aby pomyśleć o podniesieniu kwalifikacji lub rozpoczęciu przekazywania własnej wiedzy innym. 20 grudnia Wenus wkroczy do waszego znaku, dodając uroku i obdarzając charyzmą, jednak kwadratura Wenus z Uranem, pod wpływem której pozostaniecie od 20 do 24 grudnia, popsuje wizerunek, który zapragniecie stworzyć – staniecie się niecierpliwi i skłonni do kłótni,  pamiętajcie, że lepiej jest powiedzieć mniej, niż więcej i w odpowiednim momencie wybierzcie milczenie, jeśli chcecie uniknąć konfliktu.

22 grudnia Słońce opuści przyjazny znak Strzelca i wkroczy do Koziorożca, osłabiając was energetycznie, poczujecie się jak balonik, z którego uszło powietrze. Święta Bożego Narodzenia zapowiadają się jednak niezwykle towarzysko i przyjemnie, za sprawą trygonu Słońca do Urana oraz koniunkcji Słońca z Jowiszem, zostawcie za sobą wszystkie problemy i korzystajcie z bliskości osób, które kochacie. Również Sylwester okaże się rozrywkowy, niektóre Wodniki wybiorą się w podróż lub postanowią przywitać Nowy Rok w sposób odmienny, niż zazwyczaj to robili.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop miesięczny na listopad 2019 dla Wodnika

Do 22 listopada Słońce przebywa w Skorpionie, kierując uwagę na sprawy zawodowe, dodatkowo znak ten tranzytuje  Merkury, do 20 listopada poruszając się biegiem wstecznym, macie więc czas, aby dokonać niezbędnej korekty w realizowanych projektach, poprawić błędy i przyjrzeć się niedociągnięciom. Unikajcie w tym czasie rozpoczynania nowych spraw, zrezygnujcie też z zakupu sprzętu elektronicznego oraz komunikacyjnego, pozostańcie uważni w przekazywaniu informacji, bo możecie zostać źle zrozumiani. Plany związane z zagranicznymi podróżami mogą napotkać nieprzewidziane trudności w pierwszej dekadzie miesiąca, w związku z kwadraturą Marsa do Plutona, do 5 listopada warto skupić się na sprawach rodzinnych oraz celebracji Święta Zmarłych oraz Wszystkich Świętych. Między 5 a 11 listopada Słońce utworzy sekstyl z Saturnem i trygon z Neptunem, to znakomity czas na uporządkowanie spraw finansowych, które ostatnio spędzały wam sen z oczu, warto też w tych dniach złapać kontakt z każdym rodzajem sztuki. 12 listopada dojdzie do pełni Księżyca w znaku Byka, sprawy zawodowe oraz rodzinne wzbudzą emocje, pojawią się pieniądze, które zapragniecie korzystnie inwestować, wstrzymajcie się jednak z ostatecznymi decyzjami oraz działaniem do 20 listopada, kiedy Merkury wróci do ruchu prostego, natomiast Mars wkroczy do Skorpiona, w którym jest silny i gotowy pokonać każdy rodzaj wyzwania. Aspekty, jakie utworzą planety między 11 a 15 listopada będą miały wpływ na najbliższą przyszłość i przyniosą uporządkowanie zarówno obecnych, jak i planowanych przedsięwzięć. 22 listopada Słońce opuści znak Skorpiona i wkroczy do życzliwego Strzelca, zaczniecie więc koncentrować się na sprawach przyjaciół, zaangażujecie się w szeroko pojętą działalność społeczną. Koniunkcja Wenus z Jowiszem w znaku Strzelca, do której dojdzie między 22 a 26 listopada, pozwoli zawrzeć wiele korzystnych znajomości, poznacie osoby prominentne, które okażą wam przyjaźń i wsparcie. 26 listopada Wenus przesunie się do Koziorożca, tworząc trygon z nieprzewidywalnym Uranem, jednym z władców waszego znaku – w ostatnich dniach miesiąca może się zdarzyć nieoczekiwana podróż lub wpadnie wam do głowy znakomity pomysł, który warto zapamiętać i wdrożyć w życie.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop miesięczny na październik 2019 dla Wodnika

Słońce do 23 października przebywa w przyjaznym znaku Wagi i pozwoli wam rozwinąć się twórczo oraz intelektualnie, nawiązać ciekawe międzynarodowe znajomości i zaznaczyć swoją obecność na arenie międzynarodowej lub wśród osób wykształconych i kompetentnych. Młode Wodniki chętnie zabiorą się za naukę, szczególnie jeśli wiązać się to będzie z owocną współpracą.

3 października Merkury opuści znak Wagi i wkroczy do znaku Skorpiona, zaczniecie intensywnie myśleć o sprawach zawodowych, natomiast gdy następnego dnia Mars wkroczy do Wagi, będziecie chętniej podróżować, zdobywać wiedzę, kontaktować się z osobami na stanowiskach i celebrytami, jedynie między 6 a 10 października, podczas kwadratury Słońca do Saturna, niewskazana jest zmiana miejsca pobytu, bo albo samolot się opóźni, albo pociąg lub autobus wydłuży czas podróży. Pojawią się też trudności w porozumieniu z osobami starszymi lub autorytatywnymi. Opozycja Merkurego do Urana między 6 a 8 października wpłynie na zmianę zawodowych pomysłów.

Wenus w znaku Wagi do 8 października obdarzy was życzliwością i miłością bliskich, przyjaciół oraz osób z zagranicy. Od 12 do 16 października Słońce utworzy przynoszący powodzenie sekstyl z Jowiszem i jednocześnie pełną napięcia kwadraturę z Plutonem, z jednej strony macie szansę zaprzyjaźnić się z wpływową osobą, która udzieli wam wsparcia w międzynarodowych projektach, z drugiej – doświadczycie sytuacji przymusu lub uświadomicie sobie, że nie wszyscy dobrze wam życzą.

Pełnia w znaku Barana, do której dojdzie w nocy z 13 na 14 października, w połączeniu z opozycją Wenus do Urana, wywoła emocjonalne wzburzenie, szczególnie jeśli w tym czasie czeka was podróż lub prowadzicie zajęcia o charakterze artystycznym, twórczym lub interdyscyplinarnym. Od 14 do 26 października Merkury oraz Wenus w Skorpionie utworzą korzystne aspekty z Saturnem i Plutonem w Koziorożcu oraz Neptunem w Rybach i wasze zawodowe plany mają szansę się zrealizować, ale wymagać będą konsekwencji, wytrwałości i rozbudzonej wyobraźni, przyniosą za to spore zyski.

23 października Słońce opuści znak Wagi i wkroczy do znaku Skorpiona, stymulując wasz rozwój zawodowy. Ostatni tydzień miesiąca okaże się jednak trudny i frustrujący za sprawą kwadratury Marsa do Saturna oraz opozycji Słońca do Urana, czekają was zaskakujące wydarzenia, zmiany w planach wynikające z niemożliwości zrealizowania niektórych waszych pomysłów. Starajcie się nie stresować i zaakceptować rzeczywistość, bo ostatnie 2 dni października zaowocują wspaniałymi pomysłami za sprawą koniunkcji Merkurego z Wenus w znaku Skorpiona.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku