Archiwa kategorii: Wodnik – horoskop miesieczny

Horoskop miesięczny na sierpień 2019 dla Wodnika

Słońce przebywa w przeciwległym znaku Lwa do 23 sierpnia, podkreślając znaczenie związków, nów Księżyca, do którego dojdzie 1 sierpnia, wyznaczy początek nowego partnerstwa, macie szansę związać się na dłuższy czas zarówno w sensie osobistym, jak i biznesowym. Kwadratura Wenus w Lwie do Urana w Byku, pod wpływem której pozostaniecie w pierwszych dniach miesiąca, wpłynie w znaczny sposób na budżet, ale nie będziecie żałować ani jednej wydanej złotówki.

Sierpień jest najlepszym miesiącem dla wyznań miłosnych, zawarcia związku małżeńskiego, założenia firmy, nawiązania relacji przyjacielskich oraz podróży zagranicznych. Los się do was uśmiechnie szczególnie między 4 a 10 sierpnia, kiedy najpierw Słońce, a następnie Wenus w przeciwległym znaku Lwa utworzą trygon z Jowiszem w Strzelcu – pierwsza z tych konfiguracji zdarza się raz na 12 lat, łapcie więc okazje i korzystajcie z tej dobrej energii. Wolne Wodniki mogą spotkać na swej drodze osobę, z którą zechcą związać się na całe życie, natomiast osoby w związkach przeżyją cudowne chwile, szczególnie jeśli w tym czasie wybiorą się na wspólne wakacje. 11 sierpnia do planet przebywających w przeciwległym znaku Lwa dołączy Merkury, pozwalając zawierać korzystne umowy i kontrakty.

13 sierpnia, podczas koniunkcji Wenus ze Słońcem, spełni się każde wasze życzenie, a partner gotów wam będzie nieba przychylić. Niewielkie spory i konflikty mogą wystąpić między 14 a 16 sierpnia ze względu na potrzebę niezależności i wolności w podejmowaniu decyzji, jaką od zawsze deklarujecie, przyczyni się do tego pełnia Księżyca w waszym znaku w połączeniu z kwadraturą Merkurego do Urana, wszystko nieporozumienia jednak szybko miną, a trygon Merkurego do Jowisza pozwoli skorzystać z niebywałej okazji, jaka pojawi się na horyzoncie.

18 sierpnia Mars opuści przeciwległy znak Lwa, odzyskacie więc spokój ducha, trzy dni później podąży za nim Wenus, a 23 sierpnia także Słońce wkroczy do pracowitej Panny.

Ostatni tydzień miesiąca zapowiada się niezwykle ciekawie, ponieważ wszystkie te planety utworzą trygon z Uranem, jednym z władców waszego znaku, oznacza to szereg niespodzianek i dobrą zabawę w gronie przyjaciół. Ożywi się zarówno życie rodzinne, jak i zawodowe. Nów Księżyca w Pannie, do którego dojdzie 30 sierpnia wyznaczy początek nowego projektu, w który zaangażowanych będzie dużo osób.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop miesięczny na lipiec 2019 dla Wodnika

Do 23 lipca Słońce przebywa w znaku Raka, podkreślając znaczenie zdrowia dla prawidłowego funkcjonowania w świecie, szczególnie zawodowym. 2 lipca dojdzie do zaćmienia Słońca, co wpłynie na osłabienie waszego organizmu, jednocześnie Mars opuści znak Raka i wkroczy do przeciwległego Lwa, co oznacza, że staniecie się bardziej aktywni w tej dziedzinie. Do 8 lipca, dopóki Merkury porusza się prosto, warto wykonać wszystkie badania, ponieważ do końca miesiąca będzie biegł wstecz, wyniki i diagnozy mogą okazać się mało miarodajne.

3 lipca również Wenus zmieni znak i wkroczy do znaku Raka, odczujecie większą wrażliwość na potrzeby innych. Między 8 a 17 lipca powinniście zwrócić szczególną uwagę na sprawy zdrowia, nie obejdzie się bez stresów, które zafunduje opozycja Słońca najpierw do Saturna, następnie do Plutona, na szczęście trygon Słońca do Neptuna postawi przed wami odpowiednich lekarzy oraz terapeutów.

Starajcie się powstrzymać ostre słowa podczas koniunkcji Merkurego z Marsem, a następnie kwadratury Marsa z Uranem między 9 a 12 lipca, jeśli nie chcecie doprowadzić do awantury, jeżeli jednak pragniecie pozbyć się szkodliwych nawyków lub toksycznych związków, to dni te okażą się idealne do każdego rodzaju zakończeń.

Zaćmienie Księżyca w znaku Koziorożca w dniach 16-17 lipca rozbudzi w was skryte emocje, nie wstydźcie się okazywania głębokich uczuć, ma to działanie mocno terapeutyczne. Między 16 a 21 lipca Wenus w opozycji do Saturna i Plutona, a także w trygonie do Neptuna przyniesie z jednej strony wzrost dochodów, z drugiej pragnienie ograniczenia wydatków, to również dobry moment na zmianę nawyków żywieniowych i zastosowanie prozdrowotnych produktów.

23 lipca Słońce wkroczy do przeciwległego znaku Lwa, ważne więc okażą się związki międzyludzkie, skupicie się na potrzebach partnera, wzmocnicie poczucie własnej wartości. W ostatnim tygodniu miesiąca wiele będzie się działo w sferze uczuć, na co wskazuje koniunkcja Merkurego z Wenus, a także trygon Słońca do Jowisza, to idealny moment na aktywne wakacje we dwoje. Ostatnie dni lipca przyniosą moc niespodzianek, które sygnalizuje kwadratura Słońca do Urana.
Green Witch. Zostań naturalną czarownicą!

Horoskop na czerwiec 2019 roku dla Wodnika

Słońce do 21 czerwca tranzytuje życzliwy znak Bliźniąt, wzmacniając kreatywność i pomysłowość, kierując uwagę na każdy rodzaj twórczości oraz rozwój zainteresowań. Jest to również czas korzystny dla relacji o charakterze miłosnym, a także sprzyjający nawiązaniu kontaktu z najmłodszymi. Do 9 czerwca Wenus w Byku opromieni swym blaskiem sprawy rodzinne i zawodowe, poczujecie się dobrze zarówno w pracy, jak i w domu, pod warunkiem, że wykonujecie zawód zgodny z waszymi upodobaniami.

Po 9 czerwca Wenus w przyjaznych Bliźniętach rozwinie upodobania artystyczne, pozwalając się cieszyć bliskością osób, które są dla was najważniejsze. Między 8 a 12 czerwca Słońce w Bliźniętach utworzy opozycję do Jowisza w Strzelcu oraz kwadraturę do Neptuna w Rybach, otrzymacie intratną propozycję ze strony życzliwych przyjaciół, ale trudno się będzie dogadać w kwestiach finansowych. Między 12 a 23 czerwca najpierw Mars w Raku utworzy opozycję do Saturna, a następnie wraz z Merkurym ustawi się naprzeciwko Plutona w Koziorożcu, nagromadzone i nierozładowane stresy mogą odbić się niekorzystnie na zdrowiu, powinniście zrobić niezbędne badania, jeśli tylko pojawią się jakieś nagłe dolegliwości. Niektóre osoby w pracy, zwłaszcza jeśli są waszymi podwładnymi, obrócą się przeciwko wam i nagle okaże się, że to ukryci wrogowie, którzy od dawna działali na waszą niekorzyść. 17 czerwca pełnia Księżyca w znaku Strzelca uświadomi wam na kim naprawdę możecie polegać i pozwoli odróżnić wrogów od przyjaciół. Starajcie się nie przejmować, lecz zadbajcie o siebie, potrzebujecie relaksu, ostatni tydzień czerwca powinniście poświęcić na odpoczynek i naładowanie akumulatorów.

Między 21 a 27 czerwca Wenus utworzy opozycję do Jowisza i kwadraturę do Neptuna, dla niektórych Wodników może oznaczać to miłość od pierwszego wejrzenia, dla innych kontakt z prawdziwą sztuką, ale patrzeć będziecie przez różowe okulary, więc nie dajcie się ponieść iluzji. Sekstyl Słońca z Uranem w ostatnich dniach miesiąca przyniesie  wam niespodziankę lub nową przyjaźń.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop na maj 2019 roku dla Wodnika

Do 21 maja Słońce w znaku Byka zasila energią sprawy związane z życiem zawodowym oraz rodzinnym. Długi majowy weekend minie pod znakiem aktywności intelektualnej, chętnie gdzieś wyjedziecie, zajmiecie się twórczością, nauczycie dzieci kreatywności w myśleniu. 6 maja Merkury wkroczy do Byka, gdzie między 7 a 9 maja utworzy koniunkcję z Uranem, jednym z władców waszego znaku, natomiast Słońce zbliży się sekstylem do Neptuna – możecie liczyć na natchnienie, inspirację, dobre pomysły, wręcz objawienia, ale zrobi się trochę nerwowo, wiec postarajcie się nabrać więcej dystansu do rzeczywistości.

W pierwszej dekadzie maja zrobicie wszystko, aby zdobyć szczerych przyjaciół, ale opozycja Marsa do Jowisza ostrzega, że w związkach więcej dajecie, niż otrzymujecie. Między 8 a 15 maja Wenus w Byku utworzy szereg korzystnych aspektów wpływających na uczucia, kreatywność, związki i przyjaźnie, uda wam się porozumieć w ważnych sprawach z osobami istotnymi dla waszej przyszłości. Wolne Wodniki zaczną romansować na całego, nawiążecie międzynarodowe kontakty, zaczniecie podróżować nie tylko służbowo, ale także dla przyjemności.

15 maja Wenus wkroczy do Byka, gdzie natrafi na Urana, następnego dnia również Mars zmieni znak i przesunie się do Raka, tworząc sekstyl z Wenus i Uranem – dni między 16 a 21 maja okażą się najbardziej kreatywne i znaczące zarówno dla waszego życia osobistego, jak i zawodowego. Kariera ruszy do przodu, natomiast  18 maja, podczas pełni Księżyca w Skorpionie, zobaczycie wyraźnie na co was stać, nie obejdzie się bez emocji i zwątpienia, ale pod żadnym pozorem nie traćcie wiary w siebie, bo planety wam sprzyjają.

21 maja Słońce i Merkury opuszczą Byka i wkroczą do przyjaznego znaku Bliźniąt, rozpoczynając miesiąc pełen kreatywnej oraz intelektualnej aktywności. Ostatnia dekada maja nieco spokojniejsza, chociaż w ostatnich dniach miesiąca czeka was nadmiar wrażeń i trochę większe niż zwykle wydatki.Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop na kwiecień 2019 roku dla Wodnika

Do 20 kwietnia Słońce przebywa w przyjaznym znaku Barana, wpływając na komunikację, zachęcając do krótkich podróży oraz do zaangażowania się we wszystkie sprawy, w których liczy się sprawny przekaz informacji. Wenus w Rybach poprawi sytuację finansową, zwłaszcza między 8 a 12 kwietnia, kiedy utworzy koniunkcję z Neptunem, Merkury namawiać jednak może do nadmiernych wydatków, więc starajcie się powstrzymać przed nierozważnym dysponowaniem finansami. Mars w życzliwych Bliźniętach rozbudzi życie towarzyskie, wolne Wodniki powinny bacznie się rozglądać, jeśli nie chcą przegapić osoby, która zacznie się nimi interesować. Działać będziecie szybko i skutecznie, szczególnie w dziedzinach związanych z rozwojem sztuki, ciekawym hobby i wszelkiego rodzaju kreatywnością.

Między 8 a 15 kwietnia Słońce utworzy szereg niekorzystnych aspektów z Saturnem i Plutonem – planetami przebywającymi w Koziorożcu, a także z Węzłami Księżycowymi, zapowiada to opóźnienia i trudności w porozumiewaniu się z osobami starszymi, konserwatywnymi i nadmiernie nastawionymi na zrobienie kariery. Całe szczęście trygon Słońca do Jowisza, działający w dniach 12 – 16 kwietnia, nie pozwoli nikomu zrobić krzywdy, możecie natomiast spodziewać się dobrej passy i wsparcia potężnych przyjaciół, co w konsekwencji przyniesie sukces.

Tuż przed Świętami, w Wielki Piątek, pełnia Księżyca w znaku Wagi wzbudzi emocje, tegoroczne Święta Wielkanocne będą znacznie odbiegać od tych, jakie zwykle spędzaliście. 20 kwietnia późnym wieczorem Słońce zmieni znak, opuści życzliwego Barana i wkroczy do znaku Byka, od razu też utworzy koniunkcję z rewolucyjnym Uranem, władcą waszego znaku. Trudno przewidzieć co to dla każdego z osobna oznacza, ponieważ planeta Uran jest sama w sobie wielką niespodzianką, możecie być jednak pewni, że Święta Wielkanocne oraz okres poświąteczny spędzicie w sposób oryginalny i zaskakujący. Ostatni tydzień kwietnia wywoła również zamieszanie w finansach.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop na marzec 2019 roku dla Wodnika

Słońce do 20 marca przebywa w znaku Ryb, wraz z Neptunem i Merkurym, który od 6 do 28 marca biec będzie ruchem wstecznym, wywołując perturbacje i zmiany w dziedzinie finansów. Od 1 do 26 marca natomiast w waszym znaku przebywać będzie powabna Wenus, dodając wdzięku i przysparzając adoratorów. 6 marca dojdzie do nowiu Księżyca w koniunkcji z Neptunem w znaku Ryb, na koncie pojawią się pieniądze, ale natychmiast zaczniecie je wydawać, zwracać długi i spłacać zobowiązania. Tego samego dnia planeta Uran, po 7 latach pobytu w znaku Barana, wkroczy na kolejne lata do zapobiegliwego Byka, rewolucjonizując i przekształcając stan posiadania, szczególnie w zakresie nieruchomości, zmieni się także wasza sytuacja rodzinna.

Między 10 a 16 marca Słońce w sekstylu do Plutona i w kwadraturze do Jowisza zachęci do większych inwestycji, nie zapominajcie jednak, że Merkury się cofa, nie jest to więc dobry czas dla jakichkolwiek spekulacji, nie sprzyja także zawieraniu umów i podejmowaniu ważnych finansowych decyzji. Między 12 a 18 marca pieniądze będą pojawiać się i znikać z waszego konta, starajcie się jakoś zapanować nad wydatkami, jedynie 14 marca, kiedy Merkury znajdzie się „w sercu” Słońca możecie pozwolić sobie na ekstrawagancję i pofolgowanie zachciankom.

Między 18 a 24 marca Wenus w waszym znaku utworzy kwadraturę z Marsem i sekstyl z Jowiszem – w związkach zrobi się gorąco i namiętnie, przyjaźnie się pogłębią, niektóre Wodniki czeka podróż zagraniczna, inne zrealizują swoje marzenia i wydadzą majątek na dom i rodzinę.

20 marca Słońce zmieni znak i wkroczy do życzliwego Barana, przestaniecie kompulsywnie skupiać się na finansach, zajmiecie się upowszechnianiem informacji na większą skalę. Następnego dnia pełnia Księżyca w znaku Wagi podkręci emocje związane z podróżami. Ostatnia dekada miesiąca to także koniunkcja Merkurego z Neptunem, sprawy finansowe i rozliczenia okażą się bardziej zagmatwane, niż przypuszczaliście. 26 marca Wenus opuści wasz znak i wkroczy do znaku Ryb, tworząc sekstyl z Uranem w Byku – stan konta zasilą dodatkowe środki, sytuacja zacznie zmierzać do nory, kiedy Merkury 28 marca wróci do ruchu prostego.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop na luty 2019 roku dla Wodnika

Słońce do 19 lutego zasila was energetycznie, dodatkowo tworzyć będzie w tym czasie szereg korzystnych aspektów, możecie więc liczyć na miesiąc pracowity i pełen wyzwań, ale obfitujący w szczęśliwe i znaczące wydarzenia. Pierwsze dni lutego przyniosą rozwój przyjaźni i udane imprezy towarzyskie, okaże się też korzystny dla wszelkiego rodzaju przedsięwzięć o charakterze artystycznym za sprawą trygonu Wenus do Urana. Kwadratura Marsa do Plutona natomiast sprawi, że znajdziecie się pod silną presją wydarzeń i okoliczności, na które nie macie wpływu, próba wymuszenia czegokolwiek okaże się pozbawiona możliwości uzyskania zadowalających rozwiązań.

4 lutego dojdzie do nowiu w waszym znaku w korzystnym aspekcie Jowisza oraz Merkurego, rozpoczniecie kolejny etap przedsięwzięcia lub całkiem nowy projekt o międzynarodowym zasięgu, który przyniesie duży sukces, wpłynie też korzystnie na waszą mobilność. Słońce w sekstylu do Jowisza między 5 a 10 lutego wspierać was będzie w dążeniu do samorealizacji, poznacie osoby prominentne, których przyjaźń okaże się korzystna w przyszłości dla zawodowych oraz osobistych planów.

Między 11 a 14 lutego natomiast koniunkcja Marsa z Uranem pozbawi was cierpliwości, ktoś może was zaatakować słownie lub niespodziewane wydarzenie wyprowadzi was z równowagi. Zamiast się denerwować, horoskop radzi powstrzymać się od działań impulsywnych, ponieważ 14 wieczorem Mars opuści znak Barana, wkroczy do Byka, natomiast Słońce do 19 lutego tworzyć będzie korzystny sekstyl z Uranem, okoliczności ulegną zmianie, problemy rozwiążecie za jednym zamachem, czeka was wygrana, sukces w oryginalnym przedsięwzięciu, prawdziwa szansa od losu.

19 lutego Słońce opuści wasz znak i wkroczy do Ryb, tego samego dnia dojdzie do pełni w Pannie, a Merkury utworzy koniunkcję z Merkurym w Rybach – sprawy finansowe nabiorą znaczenia i wzbudzą emocje, oczekiwane pieniądze mogą krążyć gdzieś w systemie bankowym. Nie przejmujcie się jednak, wszystko wróci do normy, odzyskacie to, co do was należy, kiedy pod koniec miesiąca Merkury utworzy sekstyl, a Wenus koniunkcję z Plutonem.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop na styczeń 2019 roku dla Wodnika

Do 20 stycznia Słońce w znaku Koziorożca osłabia was energetycznie, dodatkowo w pierwszym tygodniu miesiąca Słońce tworzy nieprzyjemną koniunkcję z ograniczającym Saturnem, co jeszcze bardziej podkopuje samoocenę i samopoczucie Wodników. Między 2 a 6 stycznia trygon Merkurego do Urana pozwoli zawrzeć interesujące przyjaźnie i wpaść na dobre pomysły, rewolucjonizujące sposób porozumiewania się, to okres korzystny dla wszelkich przedsięwzięć o charakterze literackim i artystycznym. Od 7 stycznia Wenus w przyjaznym znaku Strzelca sprawi, że ludzie zaczną was lubić i spoglądać z przychylnością na wasze działania. Między 7 a 11 stycznia kwadratura Merkurego w Koziorożcu do Marsa w Baranie przyspieszy sposób myślenia i wypowiadania się, może się jednak zdarzyć, że stracicie cierpliwość dla osób, które za wami nie nadążają. Słońce w koniunkcji z Plutonem między 8 a 15 stycznia da wam prawdziwą władzę, ale sprawi też, że zyskacie potężnych, ukrytych wrogów, którzy tylko czekają na wasze potknięcie. Na szczęście od 12 do 24 stycznia trygon Wenus do Marsa przysporzy wam znacznie więcej przyjaciół, którzy dadzą się za was „pokroić”. Zyskacie miłość i uznanie działając szybko i skutecznie. Zachowajcie spokój między 17 a 20 stycznia, ponieważ kwadratura Słońca do Urana wywoła nieporozumienie w wyniku chaosu i złej komunikacji, starajcie się nie reagować impulsywnie, aby nie tworzyć wokół sobie kolejnych wrogów. 20 stycznia Słońce wkroczy do waszego znaku, zaczniecie więc odzyskiwać energię, ale następnego dnia dojdzie do zaćmienia Księżyca w przeciwległym Lwie, może więc dojść do stresujących sytuacji, wywołujących nadmierne emocje. Zacznijcie stosować jedną z form relaksu, bo nadmiar stresów źle wpływa na waszą psychikę. Na szczęście między 19 a 24 stycznia pozostaniecie pod wpływem jednej z najbardziej pozytywnych konfiguracji – w przyjaznym znaku Strzelca dojdzie do koniunkcji Wenus i Jowisza, dwóch dobroczynnych planet, które przysporzą wam przyjaciół, pozostańcie tylko ostrożni w wydatkach, bo staniecie się dla nich znacznie bardziej hojni, niż zwykle. Niestety nie osiągniecie wszystkiego, czego potrzebujecie, aby zrealizować zamierzenia, do czego przyczyni się kwadratura Marsa najpierw do Saturna a następnie do Plutona – swoich wrogów pokonacie 30 stycznie, podczas koniunkcji Merkurego ze Słońce w waszym znaku – wasze pomysły zostaną dostrzeżone i docenione, co znacznie poprawi humor i samopoczucie.
CzaroMarownik 2019

Horoskop na grudzień 2018 roku dla Wodnika

Do 21 grudnia Słońce przebywa w życzliwym znaku Strzelca, sprzyjając zacieśnianiu więzi przyjaźni oraz spotkaniom z ludźmi, z którymi łączą was podobne pasje i zainteresowania. Pierwszy dzień miesiąca może przynieść konflikt lub niepotrzebną kłótnię ze względu na opozycję Wenus do Urana, dotyczy to jednak wyłącznie Wodników ze Słońcem w ostatnich stopniach znaku.

W pierwszej dekadzie miesiąca napięte aspekty między Słońcem a Marsem i Neptunem wywołają stres, związany z finansami, będziecie musieli wydać więcej, niż planowaliście lub otrzymacie mniej, niż byście chcieli – obie sytuacje spowodują frustrację, ale podczas nowiu w znaku Strzelca, do którego dojdzie 7 grudnia, uda wam się osiągnąć konsensus i wyjść na swoje. Również w tym dniu Merkury w Skorpionie zmieni bieg na prosty, ruszy do przodu i pomoże rozwiązać trudne zawodowe problemy, które nie dawały wam spokoju od początku miesiąca. 13 grudnia Merkury ponownie wkroczy do przyjaznego Strzelca i poprawi relacje z przyjaciółmi.

Druga dekada miesiąca będzie znacznie spokojniejsza, sekstyl Wenus do Saturna pomoże uporządkować zarówno finanse jak i życie osobiste, nie spodziewajcie się fajerwerków, ale sytuacja w ważnych związkach się ustabilizuje. Między 17 a 21 grudnia, kiedy Słońce utworzy trygon z Uranem, władcą waszego znaku, pojawi się szansa na sukces, spodziewajcie się zaskakujących wydarzeń, okazji łatwych do wykorzystania, nagłych i nieprzewidzianych zwrotów akcji – dotyczy to szczególnie Wodników urodzonych w trzeciej dekadzie znaku, wszyscy jednak odczują dobroczynny wpływ aspektu. Wpadniecie na szereg znakomitych pomysłów, które postanowicie natychmiast wprowadzić w życie. Koniunkcja Merkurego z Jowiszem w Strzelcu, pomiędzy 20 a 22 grudnia, pomoże podjąć słuszne decyzji we wszelkich sprawach związanych z nauczaniem, pobieraniem nauki oraz podróżami zagranicznymi. Czas sprzyja również nawiązywaniu znajomości z obcokrajowcami oraz poszerzeniu kontaktów międzynarodowych. Trygon Wenus do Neptuna, pod wpływem którego pozostaniecie między 18 a 23 grudnia, poprawi sytuację finansową i pozwoli zdobyć fantastyczne prezenty, które  okażą się bardzo trafione, pomimo że kupione w ostatniej chwili.

21 grudnia wieczorem Słońce opuści optymistyczny znak Strzelca i wkroczy do Koziorożca, rozpoczynając okres osłabionej kondycji, braku energii oraz obniżenia nastroju. Nie poddawajcie się lękom oraz obawie o przyszłość, bo wszystko dobrze się ułoży, skorzystajcie z bliskości rodzinny i starajcie się okazać wszystkim jak najwięcej ciepła.

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

Zobacz Magiczne Prezenty dla bliskich w CzaryMary.pl >>

Horoskop na listopad 2018 roku dla Wodnika

Do 22 listopada, dopóki Słońce przebywa w znaku Skorpiona, wasza uwaga skupiona będzie na karierze i rozwiązywaniu problemów zawodowych. 6 listopada Południowy Węzeł Księżycowy opuści wasz znak i przesunie się do znaku Koziorożca, jeśli wykonaliście pracę nad słabościami charakteru, odczujecie to jako wielką ulgę, pozwalającą rozwijać się we właściwym kierunku. Tego samego dnia Uran wycofa się do znaku Barana, w którym pozostanie do marca 2019, stwarzając szansę na zostawienie za sobą wszystkiego, co spełniło już swoją funkcję.

Nów w znaku Skorpiona, do którego dojdzie 7 listopada, rozpocznie nowe zawodowe wyzwanie, które przyniesie sukces i poprawi sytuację materialną. 8 listopada Jowisz zmieni znak i wkroczy do znaku Strzelca na kolejne trzynaście miesięcy, co pozwoli wam rozwinąć skrzydła, poznać ważne osoby i nawiązać przyjaźnie, istotne dla spraw zarówno osobistych, jak zawodowych. Ważne zakupy i rozliczenia finansowe starajcie się zrobić przed 10 listopada, bo między 10 a 22 listopada znajdziecie się pod wpływem kwadratury Merkurego do Neptuna, co utrudni właściwe rozeznanie sytuacji – szczególnie ostrożni w sprawach finansowych pozostańcie po 17 listopada, ponieważ Merkury zmieni bieg na wsteczny, ważne inwestycje odłóżcie przynajmniej do 6 grudnia. 16 listopada natomiast wasz znak opuści zapalczywy Mars, przestaniecie więc tak bardzo się denerwować i przeć do przodu, odpuścicie sobie pośpiech i chęć naprawy otaczającej was rzeczywistości.

Przez cały miesiąc Wenus, planeta miłości i dobrobytu, przebywać będzie w znaku Wagi, pozwalając nawiązać dobre kontakty międzynarodowe, poznawać prominentne osoby i planować podróże zagraniczne, zwłaszcza po 16 listopada, kiedy wróci do ruchu prostego.

22 listopada Słońce wkroczy do życzliwego znaku Strzelca, promując rozwój przyjaźni, ułatwiając łączenie się w grupy osób, wspierających się wzajemnie. Następnego dnia pełnia w znaku Bliźniąt uświadomi wam możliwości, jakie się przed wami otwierają, a koniunkcja Słońca i Jowisza w znaku Strzelca stworzy niesamowitą szansę na to, aby zabłysnąć na arenie międzynarodowej lub zyskać uznanie w grupie osób, z którymi łączy was wspólnota zainteresowań – dotyczy to szczególnie Wodników urodzonych w pierwszej dekadzie znaku. W ostatnich dniach miesiąca unikajcie wchodzenia w konflikty z przyjaciółmi, bo trudno będzie ponownie nawiązać popsute relacje.
CzaroMarownik 2019