Archiwa kategorii: Wodnik – horoskop miesieczny

Horoskop na grudzień 2018 roku dla Wodnika

Do 21 grudnia Słońce przebywa w życzliwym znaku Strzelca, sprzyjając zacieśnianiu więzi przyjaźni oraz spotkaniom z ludźmi, z którymi łączą was podobne pasje i zainteresowania. Pierwszy dzień miesiąca może przynieść konflikt lub niepotrzebną kłótnię ze względu na opozycję Wenus do Urana, dotyczy to jednak wyłącznie Wodników ze Słońcem w ostatnich stopniach znaku.

W pierwszej dekadzie miesiąca napięte aspekty między Słońcem a Marsem i Neptunem wywołają stres, związany z finansami, będziecie musieli wydać więcej, niż planowaliście lub otrzymacie mniej, niż byście chcieli – obie sytuacje spowodują frustrację, ale podczas nowiu w znaku Strzelca, do którego dojdzie 7 grudnia, uda wam się osiągnąć konsensus i wyjść na swoje. Również w tym dniu Merkury w Skorpionie zmieni bieg na prosty, ruszy do przodu i pomoże rozwiązać trudne zawodowe problemy, które nie dawały wam spokoju od początku miesiąca. 13 grudnia Merkury ponownie wkroczy do przyjaznego Strzelca i poprawi relacje z przyjaciółmi.

Druga dekada miesiąca będzie znacznie spokojniejsza, sekstyl Wenus do Saturna pomoże uporządkować zarówno finanse jak i życie osobiste, nie spodziewajcie się fajerwerków, ale sytuacja w ważnych związkach się ustabilizuje. Między 17 a 21 grudnia, kiedy Słońce utworzy trygon z Uranem, władcą waszego znaku, pojawi się szansa na sukces, spodziewajcie się zaskakujących wydarzeń, okazji łatwych do wykorzystania, nagłych i nieprzewidzianych zwrotów akcji – dotyczy to szczególnie Wodników urodzonych w trzeciej dekadzie znaku, wszyscy jednak odczują dobroczynny wpływ aspektu. Wpadniecie na szereg znakomitych pomysłów, które postanowicie natychmiast wprowadzić w życie. Koniunkcja Merkurego z Jowiszem w Strzelcu, pomiędzy 20 a 22 grudnia, pomoże podjąć słuszne decyzji we wszelkich sprawach związanych z nauczaniem, pobieraniem nauki oraz podróżami zagranicznymi. Czas sprzyja również nawiązywaniu znajomości z obcokrajowcami oraz poszerzeniu kontaktów międzynarodowych. Trygon Wenus do Neptuna, pod wpływem którego pozostaniecie między 18 a 23 grudnia, poprawi sytuację finansową i pozwoli zdobyć fantastyczne prezenty, które  okażą się bardzo trafione, pomimo że kupione w ostatniej chwili.

21 grudnia wieczorem Słońce opuści optymistyczny znak Strzelca i wkroczy do Koziorożca, rozpoczynając okres osłabionej kondycji, braku energii oraz obniżenia nastroju. Nie poddawajcie się lękom oraz obawie o przyszłość, bo wszystko dobrze się ułoży, skorzystajcie z bliskości rodzinny i starajcie się okazać wszystkim jak najwięcej ciepła.

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

Zobacz Magiczne Prezenty dla bliskich w CzaryMary.pl >>

Horoskop na listopad 2018 roku dla Wodnika

Do 22 listopada, dopóki Słońce przebywa w znaku Skorpiona, wasza uwaga skupiona będzie na karierze i rozwiązywaniu problemów zawodowych. 6 listopada Południowy Węzeł Księżycowy opuści wasz znak i przesunie się do znaku Koziorożca, jeśli wykonaliście pracę nad słabościami charakteru, odczujecie to jako wielką ulgę, pozwalającą rozwijać się we właściwym kierunku. Tego samego dnia Uran wycofa się do znaku Barana, w którym pozostanie do marca 2019, stwarzając szansę na zostawienie za sobą wszystkiego, co spełniło już swoją funkcję.

Nów w znaku Skorpiona, do którego dojdzie 7 listopada, rozpocznie nowe zawodowe wyzwanie, które przyniesie sukces i poprawi sytuację materialną. 8 listopada Jowisz zmieni znak i wkroczy do znaku Strzelca na kolejne trzynaście miesięcy, co pozwoli wam rozwinąć skrzydła, poznać ważne osoby i nawiązać przyjaźnie, istotne dla spraw zarówno osobistych, jak zawodowych. Ważne zakupy i rozliczenia finansowe starajcie się zrobić przed 10 listopada, bo między 10 a 22 listopada znajdziecie się pod wpływem kwadratury Merkurego do Neptuna, co utrudni właściwe rozeznanie sytuacji – szczególnie ostrożni w sprawach finansowych pozostańcie po 17 listopada, ponieważ Merkury zmieni bieg na wsteczny, ważne inwestycje odłóżcie przynajmniej do 6 grudnia. 16 listopada natomiast wasz znak opuści zapalczywy Mars, przestaniecie więc tak bardzo się denerwować i przeć do przodu, odpuścicie sobie pośpiech i chęć naprawy otaczającej was rzeczywistości.

Przez cały miesiąc Wenus, planeta miłości i dobrobytu, przebywać będzie w znaku Wagi, pozwalając nawiązać dobre kontakty międzynarodowe, poznawać prominentne osoby i planować podróże zagraniczne, zwłaszcza po 16 listopada, kiedy wróci do ruchu prostego.

22 listopada Słońce wkroczy do życzliwego znaku Strzelca, promując rozwój przyjaźni, ułatwiając łączenie się w grupy osób, wspierających się wzajemnie. Następnego dnia pełnia w znaku Bliźniąt uświadomi wam możliwości, jakie się przed wami otwierają, a koniunkcja Słońca i Jowisza w znaku Strzelca stworzy niesamowitą szansę na to, aby zabłysnąć na arenie międzynarodowej lub zyskać uznanie w grupie osób, z którymi łączy was wspólnota zainteresowań – dotyczy to szczególnie Wodników urodzonych w pierwszej dekadzie znaku. W ostatnich dniach miesiąca unikajcie wchodzenia w konflikty z przyjaciółmi, bo trudno będzie ponownie nawiązać popsute relacje.
CzaroMarownik 2019

Horoskop na październik 2018 dla Wodnika

Na początku miesiąca ciśnienie podniosą wam tajne informacje dotyczące osób, które znacie i z którymi współpracujecie. Do 23 października Słońce w przyjaznym znaku Wagi pozwoli cieszyć się udziałem w przedsięwzięciach międzynarodowych lub związanych z nauczaniem.

5 października Wenus w Skorpionie zmieni znak na wsteczny i zacznie tworzyć kwadraturę z przebywającym w waszym znaku Marsem – przypomnicie sobie, że poza sprawami zawodowymi istnieje życie prywatne, w tym miłość, którą należy podsycić wykazując partnerowi więcej zainteresowania. Wolne Wodniki zaczną z większą niż zwykle intensywnością umawiać się na randki, szukając partnera wśród osób, które już znają.

Kwadratura Słońca do Plutona, pod wpływem której pozostaniecie między 6 a 15 października, skupi uwagę na sprawach ukrytych i sprawi, że zapragniecie z większą dozą energii naprawiać świat. Uważajcie na swoje reakcje, bo stres da znać o sobie szczególnie między 10 a 13 października, kiedy Merkury wkroczy do Skorpiona i utworzy opozycję do Urana w Byku oraz kwadraturę z Węzłami Księżycowymi na osi Wodnik – Lew. Osoby urodzone w pierwszej dekadzie znaku będą musiały stawić czoło wyzwaniom zawodowym, a także organizować życie rodzinne, dla niektórych to będzie zbyt wiele, należy więc w odpowiedni sposób zadbać o system nerwowy.

Między 14 a 17 października, podczas koniunkcji Merkurego z Wenus w znaku Skorpiona, odbędziecie szereg istotnych dla waszej kariery rozmów, od 17 do 22 października natomiast czeka was wprowadzanie pomysłów w czyn, w czym pomoże kwadratura Merkurego do Marsa. Inspiracji wam nie zabraknie, bo do układu dołączy natchniony Neptun, ale nadmiar obowiązków wywoła niecierpliwość, wybuchy gniewu i ostre słowa, którymi częstować zaczniecie otoczenie.

23 października Słońce zmieni znak i wkroczy do Skorpiona, skupiając w jeszcze większym stopniu uwagę na sprawach zawodowych. 24 października dojdzie do pełni w znaku Byka w koniunkcji z Uranem, otrzymacie szansę, aby pokazać innym swoje oryginalne i niecodzienne pomysły, czekają was emocjonujące wydarzenia, które potrwają do końca miesiąca. W ostatnich dniach października koniunkcje Merkurego z Jowiszem oraz Wenus ze Słońcem, odbywające się w znaku Skorpiona, stworzą szansę na pokazanie waszego nietuzinkowego talentu.
CzaroMarownik 2019

Horoskop na wrzesień 2018 dla Wodnika

Do 6 września czeka was wiele rozmów, spotkań i negocjacji, zaangażujecie się w działalność społeczną lub artystyczną, natomiast zakochane Wodniki spędzą czas w ramionach partnerów. To najlepszy okres w przeciągu całego miesiąca, więc korzystajcie z pozytywnej aury i naładujcie akumulatory miłością.

Między 6 a 9 września da o sobie znać konkurencja, której nie w smak będą wasze sukcesy, nie przejmujcie się zazdrośnikami, tylko róbcie swoje, Merkury w przeciwległym znaku Lwa w trygonie do Saturna i Urana pozwoli wam utrwalić sukces, uzyskać dobrą opinię i osiągnąć porozumienie w każdej sprawie. Nów w znaku Panny, do którego dojdzie 9 września, może być początkiem ważnej inwestycji i realizacją marzeń.

11 września Mars opuści Koziorożca i zawita do waszego znaku, tworząc od razu bardzo energetyczną kwadraturę z Uranem – Wodniki urodzone w pierwszej dekadzie znaku odczują lekkie trzęsienie ziemi w dziedzinie spraw domowych oraz zawodowych, ukryci wrogowie ujawnią swoje oblicze, nie będziecie wiedzieli w co ręce włożyć, tak wiele będzie się działo.

Druga dekada września przyniesie zakończenie niektórych przyjaźni lub wprowadzi konflikt w ważne dla was związki. Komputery, laptopy oraz pozostały sprzęt elektroniczny mogą zacząć się psuć, przygotujcie się więc na szybką reakcję i konieczne wydatki z tym związane. Zapragniecie wolności i niezależności za wszelką cenę, najważniejsze decyzje dotyczące przyszłych inwestycji podejmujcie 20 września, podczas koniunkcji Merkurego do Słońca, odznaczać się będziecie w tym dniu jasnością umysłu i wielką pomysłowością, właściwe idee same zaczną się pchać do głowy.

22 września Merkury zmieni znak i wkroczy do życzliwej wam Wagi, a następnego dnia podąży za nim Słońce, obie planety utworzą aspekty z jednej strony skłaniające do szybkiego działania, z drugiej nawołujące do ograniczeń, poczujecie się jakbyście w tym samym momencie naciskali na gaz i hamulec. Ktoś będzie chciał powstrzymać waszą inicjatywę, zachowajcie więc spokój i opanujcie emocje, szczególnie podczas pełni w znaku Barana, do której dojdzie 25 września. Ostatnie dni miesiąca okażą się korzystne dla podróży zagranicznych oraz wszelkiego rodzaju kontaktów międzynarodowych.

Horoskop na sierpień 2018 dla Wodnika

Początek miesiąca może okazać się bardzo nerwowy i wybuchowy dla osób urodzonych w pierwszej dekadzie znaku, kiedy Mars w Wodniku utworzy kwadraturę z Uranem w Byku. Będziecie mieć tendencję do sprawiania spraw na ostrzu noża, zabraknie wam tolerancji dla domowników, powrócą problemy, które wydawały się być rozwiązane, tymczasem zostały tylko zamiecione pod dywan. Miedzy 3 a 8 sierpnia, podczas kwadratury Słońca do Jowisza, pojawi się zawodowa szansa, którą łatwo zaprzepaścić, jeśli ogarnie was zniechęcenie lub lenistwo.

Słońce, przebywające do 23 sierpnia w przeciwległym znaku Lwa, zachęca do nawiązywania ważnych dla waszej kariery znajomości oraz zaspokajaniu potrzeb partnerów zarówno osobistych, jak i biznesowych. Dni między 7 a 10 sierpnia, podczas działania trygonu Wenus w Wadze do Marsa w waszym znaku, sprzyjają letnim romansom, namiętnym gorącym nocom oraz udanym randkom. Wodniki stanu wolnego, poszukujące swojej połówki, powinny stać się bardziej aktywne – nie siedźcie w domu, spotykajcie się ze znajomymi, wyjeżdżajcie na wakacje, a przeżyjecie niezapomniane chwile i świetnie się zabawicie.

Zachowajcie ostrożność 11 sierpnia podczas nowiu w Lwie, któremu towarzyszyć będzie częściowe zaćmienie Słońca, gdyż trudno wam będzie zachować spokój i dystans wobec wymagań partnerów życiowych lub ważnych dla was osób. 13 sierpnia Mars na jakiś czas opuści wasz znak i wycofa się do Koziorożca, napięcie opadnie i poczujecie się znacznie lepiej, dni między 16 a 23 sierpnia obfitować będą w miłe spotkania, „nocne Polaków rozmowy”, a nawet miłosne wyznania, nie zabraknie czułych słów, szczególnie po 19 sierpnia, kiedy Merkury zmieni bieg na prosty i zacznie poruszać się we właściwym kierunku.

23 sierpnia Słońce opuści przeciwległy znak Lwa i przesunie się do Panny, tworząc od razu wielki trygon w znakach ziemskich, co sprzyja ugruntowaniu sytuacji finansowej oraz zawodowej, warto w tym czasie finalizować ustalenia, planować swoją przyszłość. Pełnia Księżyca w znaku Ryb, do której dojdzie 26 sierpnia, uświadomi wam sytuację finansową i zmusi do zabezpieczenia stanu posiadania. Trygon Jowisza do Neptuna, przebywającego w waszej sferze finansów, pozwala mieć nadzieję na powiększenie majątku i spełnienie marzeń o finansowej niezależności.

W CzaryMary.pl trwa Magiczne Lato z Darmową Dostawą

Horoskop miesięczny na sierpień 2018 dla Wodnika

Początek miesiąca może okazać się bardzo nerwowy i wybuchowy dla osób, urodzonych w pierwszej dekadzie znaku, kiedy Mars w Wodniku utworzy kwadraturę z Uranem w Byku. Będziecie mieć tendencję do sprawiania spraw na ostrzu noża, zabraknie wam tolerancji dla domowników, powrócą problemy, które wydawały się być rozwiązane, tymczasem zostały tylko zamiecione pod dywan. Miedzy 3 a 8 sierpnia, podczas kwadratury Słońca do Jowisza, pojawi się zawodowa szansa, którą łatwo zaprzepaścić, jeśli ogarnie was zniechęcenie lub lenistwo. Słońce, przebywające do 23 sierpnia w przeciwległym znaku Lwa, zachęca do nawiązywania ważnych dla waszej kariery znajomości oraz zaspokajaniu potrzeb partnerów zarówno osobistych, jak i biznesowych. Dni między 7 a 10 sierpnia, podczas działania trygonu Wenus w Wadze do Marsa w waszym znaku, sprzyjają letnim romansom, namiętnym gorącym nocom oraz udanym randkom. Wodniki stanu wolnego, poszukujące swojej połówki, powinny stać się bardziej aktywne – nie siedźcie w domu, spotykajcie się ze znajomymi, wyjeżdżajcie na wakacje a przeżyjecie niezapomniane chwile i świetnie się zabawicie. Zachowajcie ostrożność 11 sierpnia, podczas nowiu w Lwie, któremu towarzyszyć będzie częściowe zaćmienie Słońca, gdyż trudno wam będzie zachować spokój i dystans wobec wymagań partnerów życiowych lub ważnych dla was osób. 13 sierpnia Mars na jakiś czas opuści wasz znak i wycofa się do Koziorożca, napięcie opadnie i poczujecie się znacznie lepiej, dni między 16 a 23 sierpnia obfitować będą w miłe spotkania, „nocne Polaków rozmowy” a nawet miłosne wyznania, nie zabraknie czułych słów szczególnie po 19 sierpnia, kiedy Merkury zmieni bieg na prosty i zacznie poruszać się we właściwym kierunku. 23 sierpnia Słońce opuści przeciwległy znak Lwa i przesunie się do Panny, tworząc od razu wielki trygon w znakach ziemskich, co sprzyja ugruntowaniu sytuacji finansowej oraz zawodowej, warto w tym czasie finalizować ustalenia, planować swoją przyszłość. Pełnia Księżyca w znaku Ryb, do której dojdzie 26 sierpnia, uświadomi wam sytuację finansową i zmusi do zabezpieczenia stanu posiadania. Trygon Jowisza do Neptuna, przebywającego w waszej sferze finansów, pozwala mieć nadzieję na powiększenie majątku i spełnienie marzeń o finansowej niezależności.
W CzaryMary.pl trwa Magiczne Lato z Darmową Dostawą

Horoskop na lipiec 2018 dla Wodnika

Słońce w Raku do 22 lipca skłoni Wodniki do zatroszczenia się o zdrowie, wpłynie też na poprawę warunków pracy. Pierwsza dekada miesiąca może okazać się dla niektórych osób spektakularna w rozwoju kariery, pojawią się propozycje dobrze płatnej pracy, szczególnie jeśli działacie w sferze szeroko pojętej twórczości.

Do 10 lipca, dopóki Wenus przebywa w przeciwległym znaku Lwa, będziecie się podobać, a miłość się do was uśmiechnie. Nęcić was mogą wyjazdy zagraniczne, nie tylko jako wakacyjny relaks, ale również służbowa konieczność. Na koncie pojawią się dodatkowe środki, starajcie się nie wydać wszystkiego od razu. Między 3 a 7 lipca zwróćcie szczególną uwagę na emocje, uważajcie na każde słowo, bo może się obrócić przeciwko wam, kiedy Merkury utworzy opozycję do Marsa w waszym znaku, trudno będzie powstrzymać się od złośliwych uwag i niesprawiedliwych ocen. Wszędzie was będzie pełno, wszystko zechcecie zrobić naraz i natychmiast, umysł się wyostrzy, ale pośpiech w tym czasie nie spełni swojej funkcji i wprowadzi więcej zamieszania niż konstruktywnego myślenia.

Kiedy 10 lipca Wenus opuści znak Lwa i wkroczy do Panny, tworząc trygon z Uranem i Saturnem, wpadniecie na pomysł jak ulokować zdobyte pieniądze, niektóre osoby zdecydują się na zakup nieruchomości lub wzięcie długotrwałego kredytu. Opozycja Słońca do Plutona, działająca między 10 a 16 lipca, zmusi do podjęcia ważnych decyzji, zmierzających do poprawy zdrowia, nów w znaku Raka, do którego dojdzie 13 lipca może okazać się początkiem nowego stylu życia, bardziej prozdrowotnego, może czas na zmianę diety lub rozpoczęcie terapii. Między 20 a 24 lipca sekstyl Wenus do Jowisza pozwoli cieszyć się chwilą i odpocząć z dala od zgiełku świata, niektóre Wodniki jednak wezwą obowiązki służbowe, które okażą się bardzo interesujące.

Po 22 lipca, kiedy Słońce wkroczy do przeciwległego znaku Lwa, sprawy każdego rodzaju partnerstwa okażą się najważniejsze. Związki, które nie zostały oparte na trwałych podstawach miłości i zaufania, mogą zacząć się chwiać, kiedy w ostatnim tygodniu lipca Słońce utworzy opozycję do Marsa w waszym znaku i kwadraturę do Urana w Byku. 27 lipca natomiast dojdzie do pełni w waszym znaku w połączeniu z zaćmieniem Księżyca – nie pozwólcie ponieść się emocjom, zastanówcie się, co tracicie zanim zatrzaśniecie za sobą drzwi. Merkury w przeciwległym znaku Lwa zmieni bieg na wsteczny 26 lipca, unikajcie więc podejmowania w tym czasie ważnych, życiowych decyzji, bo nadejdzie moment, że zaczniecie ich żałować. Jeśli jednak jakaś relacja okaże się dla was zbyt toksyczna lub krzywdząca, nie wahajcie się pakować walizki i uciekajcie gdzie pieprz rośnie.
W CzaryMary.pl trwa Magiczne Lato z Darmową Dostawą

Horoskop na czerwiec 2018 dla Wodnika

Słońce w przyjaznym znaku Bliźniąt do 21 czerwca powoli wam oddać się przyjemnościom, rozwinąć hobby, złapać dobry kontakt z dziećmi, zająć się szeroko pojętą twórczością. Wielki trygon w znakach wodnych, złożony z najbardziej przyjaznych planet – Wenus, Jowisza i Neptuna – wpłynie pozytywnie na wasze finanse. Nie wiadomo, jak i skąd napłyną do was propozycje pracy, co pozwoli wam podreperować budżet. Taki dobry układ planet nie zdarza się często, korzystajcie więc i łapcie każdą ofertę, jaka pojawi się na horyzoncie. Nie znaczy to, że macie natychmiast wydać każdą złotówkę, jaką zarobicie, szczególnie między 3 a 8 czerwca, podczas kwadratury Słońca i Merkurego do Neptuna, pozostańcie ostrożni w sprawach inwestycyjnych, kontrolujcie wydatki i nie dajcie się oszukać. Nauczcie się rozróżniać osoby prawdziwie potrzebujące od naciągaczy żerujących na waszej dobrej woli. W negocjacjach jednak pozostańcie elastyczni, pamiętając, że relacje międzyludzkie buduje się na kompromisach.

Między 12 a 18 czerwca, kiedy Mars w waszym znaku utworzy koniunkcję z Południowym Węzłem Księżycowym, będziecie skłonni popełniać błędy w ocenie sytuacji i reagować zbyt agresywnie na każdą próbę zwrócenia uwagi, że możecie się mylić. U niektórych Wodników zaznaczy się tendencja do zachowania pewnego rodzaju bezwzględności, co nie jest cechą charakterystyczną tego znaku zodiaku, wynika jednak z unikalnego wpływu planetarnego, który wydobędzie to, co w was jest ciemne i ukryte. Planety radzą, aby w tej sytuacji nabrać dystansu i nie podejmować ważnych życiowych decyzji, bo możecie ich potem żałować.

Między 18 a 22 czerwca natomiast wolne Wodniki nawiążą ekscytujące znajomości i romanse, będzie namiętnie i zmysłowo, nawet w stałych związkach pojawi się szał uniesień, jak w pierwszym okresie znajomości. Zaznaczy się jednocześnie tendencja do przekonywania wszystkich o swojej racji, starajcie się więc nieco spuścić z tonu, nie macie patentu na słuszność w każdej sprawie.

Kiedy 21 czerwca Słońce zmieni znak, wkroczy do Raka i utworzy sekstyl do Urana, pod wpływem którego pozostaniecie do 26 czerwca, pojawi się ekscytacja i entuzjazm związany z zawodowymi wyzwaniami. To również dobry moment, aby zadbać o zdrowie, zmienić dietę na bardziej restrykcyjną, w czym pomoże opozycja Słońca do Saturna w ostatnich dniach miesiąca.

Horoskop na maj 2018 dla Wodnika

To będzie dla was niezwykle intensywny i znaczący miesiąc, obfitujący w niespodziewane wydarzenia angażujące intelekt i emocje. Do 21 maja Słońce w znaku Byka skupi waszą uwagę na problemach domowych oraz zawodowych. Trudno się będzie oderwać od pracy, kiedy w dniach 5 – 10 maja Słońce stanie w opozycji do Jowisza i sekstylu do Neptuna, pojawi się bowiem okazja do wykorzystania zdolności i zarobienia dodatkowych pieniędzy, które możecie przeznaczyć na podróże zagraniczne. Między 7 a 15 maja Mars w Koziorożcu utworzy kwadraturę do Urana, zaowocuje to konfliktem, a może nawet zakończeniem relacji, która przyniosła wam więcej szkody, niż pożytku. Ukryci wrogowie zaatakują bez pardonu, szczególnie między 11 a 13 maja kłótnia wydaje się być nieunikniona, kiedy do Urana dołączy Merkury. Starajcie się do wszystkiego podchodzić z większym dystansem, bo wasz system nerwowy nie jest najsilniejszy.

15 maja Uran, planeta będąca jednym z władców waszego znaku, zmienia znak i wkracza na najbliższe lata do znaku Byka, co wywoła napięcie w zakresie spraw rodzinnych oraz zawodowych. Na razie zmiany dotyczyć będą osób urodzonych w styczniu, w pierwszych stopniach znaku, ale okażą się radykalne.

Mars, który 16 maja wkroczy do waszego znaku, wzbudzi chęć zrewolucjonizowania całego dotychczasowego życia, zakończycie nieodwołanie jakiś etap życia zawodowego lub rodzinnego i zdecydujecie się na kardynalną zmianę – praktycznie z dnia na dzień. Jowisz, pozostający przez cały miesiąc w trygonie do Neptuna, przyniesie zawodową propozycję, która podniesie wasz prestiż i znacznie zwiększy zarobki. Niespodziewane wydarzenia wywołają stres, staniecie się więc wybuchowi i nieprzewidywalni, powinniście nabrać przekonania, że sprostacie wszystkim wyzwaniom, jakie przyniesie nowa, zmieniona sytuacja.

Kiedy 21 maja Słońce zmieni znak i wkroczy do znaku Bliźniąt, zajmiecie się swoim hobby oraz tym, co sprawia wam największą przyjemność. Wodniki posiadające dzieci zainteresują się ich sprawami, rozwiązując wszystkie problemy za jednym zamachem, w czym pomoże trygon Marsa do Słońca. Sekstyl Wenus do Urana pozwoli w dniach 19-22 spędzić miło czas w towarzystwie przyjaciół, będziecie się świetnie bawić, poznacie interesujące osoby. Ostatni tydzień maja sprzyja przemieszczaniu się i podróżom, ale w domu również poczujecie się znakomicie, pod warunkiem, że zapewnicie sobie odpowiednią stymulację intelektualną.

Horoskop na kwiecień 2018 dla Wodnika

Do 24 kwietnia, dopóki Wenus przebywać będzie w znaku Byka, najlepiej poczujecie się we własnym domu, z dala od problemów i konfliktów, generowanych przez mało wam życzliwe osoby. Nie uda się jednak uciec od wyzwań, które czekają was w tym miesiącu. Do 15 kwietnia liczcie się z trudnościami w dziedzinie szeroko pojętej komunikacji, trudno się będzie porozumieć zarówno z bliskimi, jak i z osobami starszymi o konserwatywnych poglądach. Szczególną ostrożność zachowajcie za kierownicą, w razie kontroli drogowej nie da się uniknąć przykrych konsekwencji w postaci mandatu. Także krótkie i dalsze podróże nie są wskazane w tym czasie, istnieje prawdopodobieństwo, że mimo pośpiechu spóźnicie się na autobus lub samolot, co wywoła komplikacje i stanie się przyczyną frustracji.

Musicie liczyć się z tym, że macie bardzo dużo ukrytych wrogów, którzy za plecami działają na waszą niekorzyść, niewiele możecie w tej sytuacji zrobić, powinniście jednak zdawać sobie sprawę z tego, że sami na to zapracowaliście, wyrażając się niepochlebnie na temat niektórych osób. Mleko się już wylało, musicie teraz ponosić tego konsekwencje, nie martwcie się jednak, ponieważ Wenus w znaku Byka zadba o poprawę waszej sytuacji zarówno materialnej, jak osobistej.

Między 15 a 20 kwietnia nów w znaku Barana w koniunkcji z Uranem, władającym waszym znakiem zodiaku, zapowiada prawdziwą rewolucję w sprawach domowych i zawodowych, rozpocznie się dla was nowy rozdział, wymagający zmiany nastawienia do najważniejszych spraw, będących podstawą egzystencji. Może się w tym czasie okazać, że nie wszystko złoto, co się świeci, a osoby uważane za przyjaciół mają na was destrukcyjny wpływ.

20 kwietnia Słońce opuści znak Barana i wkroczy do znaku Byka, kierując waszą uwagę na sprawy rodziny i najbliższych. Ostatni tydzień miesiąca wiązać się będzie z utrudnieniami natury komunikacyjnej, trudno wam będzie uzyskać informacje, na których wam zależy.