Archiwa kategorii: Wodnik – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 5-11 kwietnia 2021

We wtorek i środę sekstyl Wenus do Marsa pobudzi was intelektualnie oraz fizycznie, staniecie się rozmowni i aktywni w swoich środowiskach, skłonni do flirtu oraz uwodzenia. Kwadratura Marsa do Neptuna w drugiej połowie tygodnia sprawi, że zrobicie się mało tolerancyjni w stosunku do osób wykorzystujących obecną trudną sytuację epidemiologiczną dla własnych interesów, co niekorzystnie odbija się na stanie finansów. Sekstyl Wenus do Jowisza w waszym znaku zapowiada w piątek i sobotę wymierne korzyści w kontaktach międzynarodowych, pojawi się okazja do wykazania się umiejętnościami, czeka was sukces, co nie wszystkim się spodoba, o czym informuje kwadratura Wenus do Plutona. Sekstyl Merkurego w Baranie do Saturna w waszym znaku pozwoli zawrzeć zadowalające was umowy o długoterminowym znaczeniu.

Wiedźma. Droga do siebie

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 29 marca-4 kwietnia 2021

Emocje związane z pełnią Księżyca w znaku Wagi towarzyszyć wam będą jeszcze w poniedziałek. We wtorek i środę tranzyt Księżyca przez głęboko emocjonalny znak Skorpiona może obniżyć nastrój, zwłaszcza że przyszłość finansowa wydawać się wam będzie niepewna – koniunkcja Merkurego z Neptunem w znaku Ryb wpłynie na brak stabilności materialnej, możecie też odkryć nieprawidłowości w przepływie pieniędzy. Od wtorku do czwartku sekstyl Wenus i Słońca w przyjaznym Baranie do Saturna w waszym znaku udowodni wam jednak, że możecie liczyć na wsparcie bliskich oraz osób, które was kochają. W piątek niektóre Wodniki będą miały tendencję do wydobywania na światło dzienne tajemnic wpływających na stan zdrowia lub finansów, do czego skłoni sekstyl Merkurego do Plutona. W niedzielę Merkury zmieni znak i wkroczy do życzliwego Barana, pomimo ograniczeń w komunikacji Święta postanowicie spędzić wśród bliskich.

Wiedźma. Droga do siebie

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 22-28 marca 2021

Słońce i Wenus przebywają w życzliwym znaku Barana, więc przez cały tydzień dodadzą wam animuszu i skłonią do intensywnej komunikacji. W poniedziałek trygon Marsa w Bliźniętach do przebywającego w waszym znaku Saturna ułatwi wykazanie się profesjonalizmem, skutecznością i pracowitością, szczególnie w sprawach zawodowych oraz w dziedzinie umacniania struktur, natomiast sekstyl Merkurego do Urana pozwoli zabłysnąć twórczymi pomysłami, wpłynie też w sposób zaskakujący na finanse. W środę kwadratura Merkurego do Marsa sprawi, że czyjś brak kompetencji wyprowadzi was z równowagi, zakupy nie pójdą po waszej myśli, trudno was będzie zadowolić. Ogólnie jednak od środy do końca tygodnia koniunkcja Wenus ze Słońcem w życzliwym znaku Barana sprawi, że cieszyć się będziecie uznaniem, łatwo nawiązując nowe kontakty, nie zabraknie jednak emocji, zwłaszcza w niedzielę podczas pełni Księżyca w życzliwej Wadze.

Wiedźma. Droga do siebie

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 15-21 marca 2021

W poniedziałek, kiedy Księżyc będzie przebywał w życzliwym znaku Barana, uda się wam wiele spraw załatwić. We wtorek Merkury opuści wasz znak i wkroczy do Ryb, gdzie traci sporo swej mocy, sprzyja jednak wyobraźni i twórczemu myśleniu. Również obecność Słońca i Wenus w Rybach wpływa na rozwój intuicji, starajcie się więc kierować sercem, słuchajcie swoich uczuć. W środę i  czwartek pobyt Księżyca w znaku Byka oraz sekstyl Słońca i Wenus z Plutonem, wpłynie na stan posiadania i poprawi finanse, możecie spodziewać się sporego przelewu lub obietnicy zysku. W sobotę Słońce opuści wrażliwe Ryby i wkroczy do życzliwego znaku Barana, staniecie się bardziej aktywni i komunikatywni, skłonni do częstego przemieszczania się. W niedzielę do Barana przesunie się również powabna Wenus i chociaż straci sporo ze swej mocy, zaktywizuje życie towarzyskie, przebywając w przyjaznym wam znaku.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy