Archiwa kategorii: Wodnik – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 20 – 26 stycznia 2020

W poniedziałek wreszcie Słońce wkroczy do waszego znaku, co przywitacie z ulgą, odzyskacie bowiem energię i chęć do działania. Od środy do soboty, w wyniku kwadratury Słońca w waszym znaku do Urana w Byku, odczuwać możecie napięcie i potrzebę zmian zarówno w domu, jak i w pracy. Nastrój rewolucyjny złagodzi sekstyl Wenus do Jowisza, pojawią się pieniądze, na które być może już nie liczyliście, konto zasili całkiem spora suma. W czasie weekendu Mars w kwadraturze do Wenus i Neptuna wprowadzi sporo zamieszania nie tylko w sferze finansowej, ale również emocjonalnej, niektóre Wodniki odczują silną namiętność, ale obecność Neptuna w układzie ostrzega, że powinny zachować dystans, jeśli nie chcą przeżyć rozczarowania.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 13 – 19 stycznia 2020

Jeszcze tylko w tym tygodniu Słońce przebywa w znaku Koziorożca, co osłabia was energetycznie, jednak Mars w życzliwym Strzelcu zachęca do aktywności i dodaje siły. W poniedziałek Wenus opuści wasz znak, wkroczy do Ryb i utworzy sekstyl z Uranem w Byku, co zapowiada nagłą poprawę sytuacji finansowej, pojawią się ekstra pieniądze, które powinniście wydać na swoje przyjemności, aby poprawić nastrój i samopoczucie. Pozostańcie czujni w czasie weekendu, bo w piątek do waszego znaku zawita Merkury i utworzy napiętą kwadraturę z Uranem w Byku, ktoś tak bardzo was zirytuje, że wybuchniecie z całą siłą – stracicie energię, a problemu nie rozwiążecie, więc starajcie się wrzucić na luz i więcej odpoczywać. Kiedy w następnym tygodniu w poniedziałek Słońce wkroczy do waszego znaku, zobaczycie wszystko w innym świetle.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 6 – 12 stycznia 2020

Jeszcze do końca tygodnia Wenus w waszym znaku pozwoli cieszyć się towarzystwem przyjaciół oraz bliskich wam osób, sprawiając, że poczujecie się kochani i pożądani. Od poniedziałku do środy, podczas sekstylu Słońca i Merkurego do Neptuna, możecie liczyć na dobrą passę finansową oraz korzystne umowy, które przyniosą profity w przyszłości. W piątek dojdzie do zaćmienia Księżyca w znaku Raka, w połączeniu z koniunkcją Słońca i Merkurego w Koziorożcu, pojawią się problemy z podwładnymi, które wzbudzą wiele niepotrzebnych emocji, starajcie się kierować rozsądkiem i nie poddawać presji. Kolejne dni przyniosą koniunkcję Merkurego, Słońca, Saturna i Plutona w znaku Koziorożca, najwyższy czas, abyście zmienili podejście do zdrowia i zadbali o komfort zarówno fizyczny, jak i psychiczny, zaniedbania w tej materii mogą odezwać się w przyszłości.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 30 grudnia 2019 – 5 stycznia 2020

Wenus w waszym znaku sprawi, że noc sylwestrową spędzicie w sposób odmienny niż zwykle i zaskakująco dobrze będziecie się bawić, otoczeni gronem adoratorów. Również Księżyc w Rybach zapowiada mocno zakropioną alkoholem imprezę, co dla niektórych osób może zakończyć się stratą finansowa, nie wędrujcie sami po ulicach i pilnujcie portfela. W czwartek koniunkcja Merkurego z Jowiszem przyniesie nowe wiadomości z zagranicy, natomiast w piątek bliskość Merkurego z Południowym Węzłem Księżycowym ostrzega przed niesprawdzonymi plotkami, jakie dotrą do waszych uszu. Również w piątek Mars opuści znak Skorpiona i wkroczy do życzliwego Strzelca, życie towarzyskie się ożywi, zaczniecie częściej spotykać się z przyjaciółmi oraz z osobami, podzielającymi wasze pasje i zainteresowania. 

Szampańskiego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku 2020!
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 23 – 29 grudnia 2019

Wenus w waszym znaku doda wam uroku i sprawi, że w każdym towarzystwie będziecie mile widziani. W czasie Świąt chętnie spotkacie się nie tylko z bliskimi i rodziną, ale również z przyjaciółmi, co sprawi, że nie będziecie tak bardzo odczuwać wyczerpania lub zmęczenia. Kiedy Słońce przebywa w znaku Koziorożca, czujecie się zwykle osłabieni energetycznie, tym razem jednak koniunkcja Słońca z Jowiszem w tym znaku, w trygonie do Urana w Byku, pozwoli cieszyć się sukcesami zarówno osobistymi, jak i zawodowymi, tym bardziej, że atmosfera przy stole zapowiada się zaskakująco przyjemnie. Również poświąteczny weekend zapowiada się aktywny towarzysko, starajcie się czerpać z tego siłę.

WSPANIAŁYCH, MAGICZNYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT
BOŻEGO NARODZENIA!
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 16 -22 grudnia 2019

Jowisz w Koziorożcu w trygonie do Urana w Byku zapowiada sukcesy zarówno w sprawach zawodowych, jak i rodzinnych. Niejeden Wodnik będzie się cieszył przyjaźnią przełożonych, a także osób prominentnych, cudzoziemców lub naukowców. Czekają was nagłe, niespodziewane podróże oraz rozwój kontaktów międzynarodowych. Uważajcie jednak, bo macie potężnych ukrytych wrogów, nie stawiajcie spraw na ostrzu noża, starajcie się zawsze dojść do porozumienia. W piątek Wenus zawita do Wodnika, co otworzy was na miłość. Pozostańcie uważni w sprawach finansowych, bo kwadratura Merkurego do Neptuna zapowiada nieporozumienia i błędy w rozliczeniach. W niedzielę Słońce opuści przyjazny znak Strzelca i wkroczy do Koziorożca, rozpoczynając dla was miesiąc o obniżonej odporności psychicznej.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku