Archiwa kategorii: Wodnik – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 6 – 12 kwietnia 2020

Saturn w waszym znaku działa ograniczająco, natomiast Mars popędza do działania – sprzeczne energie wywołują frustrację, która w połowie tygodnia może doprowadzić do wybuchu, kiedy nadpobudliwy Mars w waszym znaku utworzy kwadraturę z niepokornym Uranem w Byku. Do tego pełnia Księżyca w Wadze, do której dojdzie w środę, podkręci emocje, uważajcie więc, żeby w nerwach nie wylać dziecka z kąpielą. Czas na podejmowanie wiążących decyzji nadejdzie po 11 kwietnia, kiedy Merkury zmieni znak i wkroczy do zdecydowanego Barana. Wenus w przyjaznym znaku Bliźniąt osłodzi nieprzyjemności i sprawi, że osoby bliskie otoczą was miłością i udzielą wsparcia.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 30 marca – 5 kwietnia 2020

W poniedziałek do waszego znaku wkroczy waleczny Mars i w środę spotka się tam z ograniczającym Saturnem, w tym tygodniu niewiele się więc uda uzyskać ze strony urzędników, decydentów lub osób starszych, pragnących powstrzymać was przed działaniem. Niektóre Wodniki zareagują w tej sytuacji frustracją, inne postanowią „pójść na tarcze”, tak czy inaczej ograniczenia są niezbędne i będziecie musieli się z nimi pogodzić. Pod koniec tygodnia uważajcie na finanse, bo koniunkcja Merkurego z Neptunem w znaku Ryb zapowiada manipulacje i nieuczciwe spekulacje, zapowiada też wydatki skierowane na ochronę przed epidemią. Od piątku Wenus w przyjaznych Bliźniętach wzmocni kreatywność i pomysłowość, Wodniki w związkach spędzą weekend w objęciach osób ukochanych.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 23 – 29 marca 2020

Saturn przebywa już w waszym znaku, rozpoczynając dwuletni okres, w którym testować będziecie swoją zawodową sprawność, wytrwałość, cierpliwość i konsekwencję, co może wpłynąć korzystnie zarówno na karierę, jak i na osobowość. Sekstyl Wenus do Neptuna, który uściśli się w poniedziałek, wpłynie korzystnie na stan konta oraz podniesie samoocenę. Nów Księżyca w życzliwym Baranie zapowiada początek ważnego przedsięwzięcia. Druga połowa tygodnia ma szansę być jeszcze korzystniejsza za sprawą trygonu Wenus najpierw do Jowisza, a następnie Plutona, co powinno zaowocować zawodowym spełnieniem. Pomimo ograniczeń dobrze poczujecie się w domu, znajdziecie sposób na przyjemne spędzanie czasu wspólnie z bliskimi.
Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 16 – 22 marca 2020

W poniedziałek Merkury opuści wasz znak i wkroczy do Ryb, w których jeszcze do piątku przebywa Słońce, sprawy finansowe skupią waszą uwagę, możecie wydać znacznie więcej, niż zamierzaliście lub ktoś zechce rozliczyć was z wydatków. Sekstyl Słońca do Saturna sprzyja ograniczeniom i pozwoli zaprowadzić porządek w tej dziedzinie. W piątek Słońce opuści Ryby i wkroczy do życzliwego Barana, staniecie się bardziej komunikatywni i aktywni na portalach społecznościowych. W czasie weekendu koniunkcja Marsa z Jowiszem i Plutonem może wywołać obawy i poczucie zagrożenia w związku z rozwijającą się pandemią, zachowajcie spokój i stosujcie się do zaleceń, pozostańcie w domu. W niedzielę Saturn opuści Koziorożca i wkroczy do waszego znaku, co w większym stopniu zobliguje was do zastosowania ograniczeń.Zobacz prognozy i talizmany na Rok Metalowego Szczura >>