Archiwa kategorii: Wodnik – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 18 – 24 czerwca 2018

Mars w waszym znaku w opozycji do Wenus w Lwie może w niektórych związkach doprowadzić do konfliktu, łatwo będzie temu zaradzić, bo przecież się kochacie. Wolne Wodniki mogą być w tym tygodniu nastawione na nawiązanie niezobowiązującego romansu, niektóre osoby przy okazji natrafią na prawdziwą miłość. Również Słońce, przebywające do czwartku w znaku Bliźniąt, skupi uwagę na przyjemnych stronach życia i pozwoli zająć się ulubionym hobby. Wielki trygon w znakach wodnych przyczyni się do rozwoju każdej twórczej działalności, sprzyjać wam będzie wyobraźnia, łatwo się dogadacie w sprawach finansowych. Kiedy w czwartek Słońce wkroczy do znaku Raka zainteresujecie się swoim zdrowiem, to dobry moment na podjęcie decyzji o zmianie diety.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 11 – 17 czerwca 2018

Koniunkcja Marsa z Południowym Węzłem Księżycowym, do której dojdzie w tym tygodniu w waszym znaku, może sprawić, że bez powodu wpadniecie w złość, zwracajcie więc większą niż zwykle uwagę na własne stany emocjonalne. Słońce, a do wtorku również Merkury, w przyjaznym znaku Bliźniąt zachęcają do rozrywek, najlepiej w towarzystwie rodzeństwa, sąsiadów i przyjaciół, sprzyja temu wakacyjna atmosfera, więc nie odmawiajcie sobie przyjemności. Kontakty z dziećmi od czwartku nabiorą tempa, być może zaczniecie stosować inne metody wychowawcze, cokolwiek zadecydujecie okaże się innowacyjne i oryginalne. Druga połowa tygodnia, kiedy Wenus znajdzie się w przeciwległym znaku Lwa, wiązać się będzie z rozwojem miłości i każdego rodzaju relacji personalnych.
Odkryj magię kart Tarota

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 4 – 10 czerwca 2018

W waszym znaku przebywa bojowy Mars, mobilizując i zachęcając Wodniki, szczególnie urodzone w pierwszej dekadzie znaku, do większej niż zwykle aktywności, nie zapominajcie jednak, że nie wszyscy myślą i działają równie szybko jak wy, ćwiczcie więc tolerancję i wyrozumiałość wobec osób wolniejszych i słabiej rozeznanych w rzeczywistości. W sprawach finansowych natomiast zachowajcie ostrożność, nie dajcie się nabrać na rzekome potrzeby osób słabszych, trudno będzie w tym tygodniu zorientować się, kto jest w prawdziwej potrzebie, a kto udaje, chcąc wykorzystać waszą dobrą wolę. Najbardziej podatne na manipulacje okażą się Wodniki urodzone w drugiej dekadzie znaku.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 28 maja – 3 czerwca 2018

Słońce w przyjaznych Bliźniętach zachęca do zabawy oraz robienia sobie przyjemności, kontakt z najmłodszymi przypomni o niezrealizowanych dziecięcych marzeniach. Wodniki zainteresowane działalnością artystyczną cieszyć się będą w drugiej połowie tygodnia weną twórczą, warto ten czas wykorzystać na zaplanowanie tego, co zamierzacie stworzyć, pomoże wam trygon Marsa w waszym znaku do Merkurego w Bliźniętach. W czasie długiego weekendu spodziewajcie się zawodowej propozycji, która okaże się bardzo intratna finansowo. Wodniki korzystające z wakacji natomiast wydadzą fortunę na dogadzanie sobie, zapragniecie luksusu i pełnego relaksu – możecie sobie na to pozwolić, bo waszym finansom kryzysy na razie nie grożą.
Odkryj magię kart Tarota

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 21 – 27 maja 2018

Mars w waszym znaku w trygonie do Słońca w Bliźniętach zapowiada szereg rozmów, w których będziecie grać pierwsze skrzypce. Doskonale porozumiecie się z dziećmi, a także z osobami, z którymi łączą was wspólne pasje i zainteresowania. To dobry moment na rozwój hobby oraz wszelkiego rodzaju twórczości, głównie teatralnej, ale także związanej z pedagogiką. Rozmowy o finansach okażą się bardzo korzystne, macie szansę zarobić sporo pieniędzy, otrzymacie zawodową propozycję, która wpłynie na dalszy rozwój kariery. Koniec tygodnia wiązać się może z jakimś rodzajem ograniczeń w dziedzinie zdrowia lub diety, może to być okazja do rozpoczęcia całkiem nowego sposobu odżywiania.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 14 – 20 maja 2018

W tym tygodniu nastąpi bardzo ważne wydarzenie astrologiczne: we wtorek Uran, planeta rządząca waszym znakiem, opuści znak Barana i wkroczy do znaku Byka, co zapowiada daleko idące zmiany w sprawach rodzinnych oraz zawodowych w przeciągu najbliższych 7 lat. W środę Mars przesunie się do waszego znaku, tworząc kwadraturę z rewolucyjnym Uranem, spodziewajcie się aktywnego działania w dziedzinie spraw wymagających poprawy oraz błyskawicznych decyzji, dotyczy to szczególnie osób urodzonych w pierwszej dekadzie znaku, czyli w styczniu. Opanujcie tendencję do stawiania spraw na ostrzu noża, jeśli chcecie uniknąć niepotrzebnych sporów i kłótni.

Pod koniec tygodnia trygon Merkurego do Saturna pozwoli wam porozumieć się z osobami decyzyjnymi i zawrzeć korzystne kontrakty oraz umowy. Do soboty, dopóki Wenus przebywa w życzliwym znaku Bliźniąt, czekają was miłe spotkania towarzyskie, od niedzieli Wenus w Raku w sekstylu do Urana może przynieść propozycję ciekawej pracy, związanej z szeroko pojętą sferą twórczą i artystyczną.
Odkryj magię kart Tarota

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 7 – 13 maja 2018

W tym tygodniu pojawią się dodatkowe pieniądze, które przeznaczycie na przyjemności zarówno własne, jak i na dzieci, jeśli je posiadacie. Będziecie się dobrze bawić, ale komfort zakłócą niekreślone wyrzuty sumienia i poczucie, że coś robicie nie tak, jak trzeba. Macie bez liku ukrytych wrogów, którzy w tym tygodniu mogą dać znać o sobie, może się też okazać, że to wy sami działacie na swoją szkodę wypowiadając się w sposób obcesowy na temat innych osób, co wywoła sprzeciw, a nawet agresję innych osób. Pracy wam nie zabraknie, otrzymacie w tym tygodniu propozycję zawodową, która podreperuje w przyszłości wasz budżet.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 30 kwietnia – 6 maja 2018

Poniedziałek przyniesie szereg stresów związanych z wyzwaniami zawodowymi i brakiem czasu na zakończenie niektórych spraw. Wszystko okaże się równie ważne – potrzeby domowników oraz wymagania przełożonych, trochę będziecie mieli tego dosyć. Presja, jaką odczuwacie, odbije się niekorzystnie na zdrowiu, dlatego wskazane jest, abyście przez resztę tygodnia skupili się na własnych potrzebach. Krótki wyjazd dobrze wam zrobi, nie narzucajcie sobie żadnych obowiązków, ładujcie akumulatory, bo już niedługo będą wam bardzo potrzebne. Pod koniec tygodnia szarpniecie się na coś, na co was nie stać, ale co pozwoli zrealizować długo pielęgnowane marzenie.