Archiwa kategorii: Wodnik – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 13 – 19 sierpnia 2018

W poniedziałek Mars ruchem wstecznym opuści znak Wodnika i wkroczy do znaku Koziorożca, co pozwoli wam odpocząć od nadmiaru wrażeń z ostatnich miesięcy. Słońce w przeciwległym znaku Lwa skieruje waszą uwagę na potrzeby partnerów życiowych, pozwoli też wrzucić na luz i skorzystać z okazji do dobrej zabawy, pod warunkiem, że nie dacie się wciągnąć w niepotrzebne i nic nie znaczące sprzeczki słowne. Wenus w sekstylu do Merkurego w Lwie pozwoli postawić na przyjaźń i poprawi relacje w każdym rodzaju związku. Czas sprzyja odpoczynkowi, zwłaszcza, że również w finansach nastąpiła poprawa, umożliwiająca realizację życzeń, a w niektórych przypadkach nawet spełnienie skrytych marzeń.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 6 – 12 sierpnia 2018

Trygon Słońca do Neptuna sprawi, że wasze problemy finansowe rozwiążą się łatwo i bezboleśnie, będziecie mieć jednak tendencję do wydawania pieniędzy na przyjemności i używki. Kwadratura Słońca do Jowisza przypomni o zobowiązaniach zawodowych, w środę lub w czwartek niektóre Wodniki otrzymają intratną propozycję o zasięgu międzynarodowym, wiązać się to jednak może z koniecznością rezygnacji z innych przyjemności. Będziecie też zmuszeni wykazać się pracowitością, czemu nie sprzyja letnia, wakacyjna aura. Los jedną ręką będzie dawał, drugą tworzył ograniczenia, konieczność rezygnacji z jednego dobra, aby otrzymać inne okaże się dla was frustrująca. Szczególnie ostrożni pozostańcie w czasie weekendu, ponieważ w sobotę dojdzie do zaćmienia Słońca w przeciwległym znaku Lwa – wymaganie partnerów, zarówno osobistych, jak i biznesowych, okażą się trudne do zaspokojenia.
W CzaryMary.pl trwa Magiczne Lato z Darmową Dostawą

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 30 lipca – 5 sierpnia 2018

Mars w fazie retro w waszym znaku, w kwadraturze do Urana w Byku, zapowiada powrót konfliktów, dotyczących szeroko pojętego dążenia do niezależności. Nie da się „mieć ciastka i jeść ciastka”, niektóre związki wymagają kompromisów, przyda się wam większa doza tolerancji, szczególnie w odniesieniu do domowników. Największa pobudliwość emocjonalna czeka Wodniki urodzone w pierwszej dekadzie znaku, starajcie się wyciszyć i nie podejmować pochopnie ważnych życiowych decyzji, bo możecie ich potem głęboko żałować. Pod koniec tygodnia natomiast nawiążecie ciekawe zawodowe znajomości, które pchną do przodu waszą karierę i zasilą konto. Kwadratura Słońca do Jowisza, pod wpływem której pozostaniecie w czasie weekendu, sprzyja zwiedzaniu i poznawaniu nowych miejsc.