Archiwa kategorii: Wodnik – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 20 – 26 listopada 2017

W tym tygodniu powiodą się finansowe oraz artystyczne projekty, w które zdecydujecie się zaangażować. Świetne porozumienie czeka was w gronie przyjaciół, zaczniecie się dzielić pomysłami służącymi wspólnym planom i działaniom, kontakt z osobami starszymi i doświadczonymi wyjdzie wam na dobre. Kiedy w środę wieczorem Słońce wkroczy do życzliwego i optymistycznego znaku Strzelca, wasze życie towarzyskie nabierze barw, poczujecie się komfortowo w gronie osób podzielających wasze pasje i zainteresowania. Szczególnie piątek i sobota wpłyną na was ożywczo, otrzymacie dobre wiadomości, odwiedzicie znajomych i przyjaciół, macie szansę dobrze się zabawić. Od niedzieli przygotujcie się na niespodzianki, ale nie przywiązujcie do nich nadmiernej uwagi, bo nie warto przejmować się wydarzeniami powodowanymi zazdrością lub złą wolą osób słabych.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 13 – 19 listopada 2017

Wiele będzie się działo w sprawach zawodowych, pojawią się wyzwania i możliwość awansu, trzeba jednak włożyć sporo wysiłku w realizację marzeń. Koniunkcja Wenus do Jowisza zapowiada propozycję przynoszącą zyski w przyszłości lub jakiś rodzaj wyniesienia, zaczniecie być w pracy widoczni, a wasze działania staną się znaczące. Nie podejmujcie w tym tygodniu ważnych decyzji finansowych, ponieważ nie sprzyja temu kwadratura Merkurego do Neptuna, szczególnie ostrożni pozostańcie wobec sugestii przyjaciół, bo mogą mylić się w ocenie sytuacji. Kwadratura Marsa do Plutona wywoła burzę emocji związaną ze sprawami międzynarodowymi. Odczujecie ukrytą presję ze strony osób prominentnych, mających wpływ na waszą pozycję społeczną.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 6 – 12 listopada 2017

Wejście Wenus do znaku Skorpiona może oznaczać dla niektórych Wodników, szczególnie urodzonych w pierwszej dekadzie znaku, otrzymanie intratnej propozycji lub nowe zawodowe wyzwanie.

Od wtorku spodziewajcie się międzynarodowych kontaktów i towarzyskich spotkań ze współpracownikami. Miłość i sztuka wkroczą w krąg zawodowych wyzwań, poczujecie, że sukces jest na wyciągnięcie ręki. Sekstyl Słońca do Plutona da wam szansę zdobycia władzy, prestiżu i realnego wpływu na rozwój kariery, poczujecie się mocni i gotowi stawić czoło każdemu wyzwaniu. Pod koniec tygodnia Merkury w Strzelcu w kwadraturze do Neptuna wpłynie negatywnie na sprawy finansowe, trudno wam będzie zadecydować o przeznaczeniu zgromadzonych środków, w zasoby pieniężne wkradnie się chaos, ważne finansowe decyzje odłóżcie na później.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 30 października – 5 listopada 2017

W poniedziałek i wtorek skupicie uwagę na rozliczeniach finansowych, które mieć będą dla was głównie wartość wirtualną. Pomimo okresu świątecznego trudno wam będzie odwrócić uwagę od spraw zawodowych, tak wiele się dzieje w tej materii. Kariera ostatnio pochłania was całkowicie, czemu sprzyja pobyt zarówno Słońca, jak i Jowisza oraz Merkurego w znaku Skorpiona. Niektóre Wodniki tydzień spędzą w drodze, szczególnie końcówka tygodnia obfitować będzie w podróże, jeżeli nie rzeczywiste, to mentalne, zaczniecie planować wakacje lub wybierzecie się na krótki wyjazd, urozmaicający codzienność. Weekend okaże się nieco nerwowy w sprawach zawodowych, emocje dodatkowo podkręci pełnia Księżyca w znaku Byka – nie przejmujcie się, tylko zaufajcie swojej intuicji.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 23 – 29 października 2017

Koniunkcja Słońca z Jowiszem, do której dojdzie w czwartek, obiecuje szereg intratnych propozycji zawodowych, spotkania w gronie osób znaczących, pełniących ważne funkcje w społeczeństwie, przyniesie również szansę na awans lub podniesienie kwalifikacji. Informacje, jakie uda się uzyskać, wpłyną na wasze osobiste finanse, to dobry moment na wynegocjowanie dobrych warunków zatrudnienia. W czasie weekendu zaangażujecie się w ukryte sprawki osób z waszego otoczenia, odkryjecie tajemną miłość lub doświadczycie silnej namiętności. Dla osób z problemami emocjonalnymi tydzień okaże się korzystny w kontekście rozpoczęcia wszelkiego rodzaju terapii, dobrze wam zrobi krótki odpoczynek lub relaks w SPA albo na basenie.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 16 – 22 października 2017

W tym tygodniu czeka was rewolucja, na co wskazuje opozycja Słońca do Urana, starajcie się panować nad emocjami, niezbędna okaże się rozwaga, chociaż decyzje trzeba będzie podejmować szybko. Pomoc i wsparcie uzyskacie od osób starszych i doświadczonych oraz wypróbowanych, długoletnich przyjaciół. Od wtorku do piątku możecie otrzymać nie jedną, ale kilka propozycji pracy, wszystkie równie atrakcyjne, trzeba się na coś zdecydować, mając na uwadze, że nie można „mieć ciastka i jeść ciastka”. Czekają was krótkie podróże i kontakty międzynarodowe oraz wiele interesujących informacji, które zmienią wasze podejście do przyjaźni. Zaangażujecie się w tych dniach w zdobywanie nowego rodzaju wiedzy, wasze oryginalne i niecodzienne podejście do tradycji okaże się waszym największym atutem.