Archiwa kategorii: Wodnik – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 18 – 24 lutego 2019 roku

W poniedziałek otrzymacie zaskakujące wiadomości, do czego przyczyni się sekstyl Słońca z Uranem. Pożegnacie się ze skrytymi uczuciami, jakie żywiliście do kogoś, kto ich nie odwzajemniał, zarówno w związkach miłości, jak i przyjaźni. We wtorek Słońce opuści wasz znak i wkroczy do Ryb, dojdzie też do pełni w Pannie, skupicie uwagę na sprawach finansowych, które zaczną wymykać się spod kontroli. Koniunkcja Merkurego z Neptunem wprowadzi element niepewności, jakieś pieniądze mogą zacząć krążyć, nie trafiając do właściciela lub wystąpią problemy z użyciem kart kredytowych. Pod koniec tygodnia zaczniecie rozliczenia i wydacie masę pieniędzy na rzeczy luksusowe lub postanowicie zainwestować w realizację marzeń, wykupując wycieczkę zagraniczną.
Moja i Twoja astrologia. Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 11 – 17 lutego 2019 roku

Do czwartku panujcie nad emocjami i słowami, które okazać się mogą krzywdzące. Mars w koniunkcji z Uranem skłoni do pośpiechu i wzbudzi niecierpliwość, możecie okazać się nadmiernie rewolucyjni w poglądach, co nie wszystkim się spodoba. Już w czwartek wieczorem Mars opuści Barana i wkroczy do znaku Byka, atmosfera więc zacznie się poprawiać. Słońce w waszym znaku nadal wspiera was energetycznie, a w czasie weekendu tworzyć zacznie sekstyl z rewolucyjnym Uranem, co sprzyja wykazaniu się oryginalnością oraz indywidualnym podejściem do rzeczywistości, możecie spodziewać się w tym czasie niecodziennych spotkań, pojawi się możliwość nawiązania nowych przyjaźni i znajomości. Merkury w Rybach zapowiada nieporozumienia w kwestiach finansowych, które nie zakończą się tak prędko.
Moja i Twoja astrologia. Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 4 – 10 lutego 2019 roku

W poniedziałek w waszym znaku dojdzie do nowiu Księżyca, dodatkowo najpierw Merkury, a następnie Słońce utworzy dobre aspekty z Jowiszem w życzliwym Strzelcu, możecie więc liczyć na nową przygodę i pomoc przyjaciół w każdej dziedzinie. Do głosu dojdą sprawy międzynarodowe, to idealny moment na podróże zagraniczne, jeśli nie możecie w tym tygodniu wyjechać, to przynajmniej zaplanujcie wakacje. Przekonacie się w tych dniach, że jesteście bardziej lubiani, niż przypuszczaliście, wasza popularność wzrośnie, a wizerunek się umocni. Merkury w sekstylu najpierw do Jowisza, a następnie do Marsa przyczyni się do sprawnej komunikacji, pomysłami będziecie szastać jak z rękawa, jeden lepszy od drugiego. Nie powinniście tracić jednak cierpliwości wobec tych, którzy myślą wolniej, każdy przecież robi wszystko najlepiej jak potrafi.
Moja i Twoja astrologia. Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 28 stycznia – 3 lutego 2019 roku

W środę wpadniecie na znakomity pomysł, który pozwoli rozwiązać wiele problemów, co zapewni koniunkcja Merkurego ze Słońcem w waszym znaku. Możecie spodziewać się dobrych wiadomości i wsparcia przełożonych. W czasie weekendu powinniście wyrwać się gdzieś na kilka dni na romantyczny wypoczynek lub towarzyską imprezę, bo trygon Wenus do Urana zapewni powodzenie w związkach i dobry kontakt z przyjaciółmi. Ta beczka miodu zawiera jednak sporą łyżkę dziegciu, za którą odpowiedzialny jest zbliżający się napięty aspekt Marsa i Plutona – za waszymi plecami dzieją się rzeczy, które zmuszają do kompromisów i mogą przynieść nieprzyjemne konsekwencje, nie powinniście jednak się tym przejmować, bo nie macie na to żadnego wpływu, róbcie więc swoje.
Moja i Twoja astrologia. Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 21 – 27 stycznia 2019 roku

W poniedziałek dojdzie do zaćmienia Księżyca w przeciwległym znaku Lwa, co odbije się niekorzystnie na relacjach partnerskich, zarówno osobistych, jak i biznesowych – dotyczy to szczególnie Wodników urodzonych w pierwszej dekadzie znaku. Pozostańcie ostrożni i zrezygnujcie ze spotkań z osobami, z którymi potencjalnie moglibyście wejść w konflikt. Koniunkcja Wenus z Jowiszem w przyjaznym znaku Strzelca w kwadraturze do Neptuna w Rybach zaowocuje możliwością zdobycia dodatkowych pieniędzy, zanim jednak je otrzymacie, może upłynąć trochę czasu. Kwadratura Marsa do Saturna wywoła poczucie niemocy, szczególnie w sprawach związanych z komunikacją, na szczęście w czwartek do waszego znaku zawita Merkury i znajdziecie rozwiązanie dla każdego, nawet najbardziej skomplikowanego problemu.
CzaroMarownik 2019. Kalendarz Magiczny