Archiwa kategorii: Wodnik – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 6 – 12 lipca 2020

W poniedziałek i we wtorek Księżyc w waszym znaku skłoni was do zajmowania się wyłącznie sobą i bardzo dobrze wam to zrobi, bo zbyt wiele ostatnio braliście na swoje barki. Saturn opuścił na kilka miesięcy wasz znak, jest więc czas na odpoczynek i zwolnienie tempa. Praca, jaką ostatnio wykonujecie, jest głównie dla innych i zwykle poniżej waszych możliwości, do tego polega głównie na poprawkach i powtórkach tego, co było. W środę i czwartek Merkury retro w kwadraturze do Marsa sprawi, że staniecie się niecierpliwi i wybuchowi, uważajcie na ostre słowa, które same będą cisnąć się na usta – nie można ich potem cofnąć. Weekend okaże się nadzwyczaj aktywny, głównie intelektualnie, ale staniecie się też bardziej mobilni, nie zapomnijcie w związku z tym zagłosować. 
Moja i Twoja astrologia

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 29 czerwca – 5 lipca 2020

Wenus, która przemierza życzliwy znak Bliźniąt, zachęci do korzystania z uroków wakacji, wpłynie też na rozwój kreatywności, nawiążecie kontakty z osobami twórczymi i będziecie świetnie się bawić. Mars w znaku Barana wpłynie na mobilność, ale staniecie się też bardziej energiczni, kłótliwi i pewni swoich racji. W środę dojdzie do korzystnych aspektów między Słońcem, Merkurym i Uranem, możecie więc w tym tygodniu otrzymać niespodziewaną propozycję pracy lub powrócić do projektu, z którego trzeba było wcześniej zrezygnować. W piątek wasz znak opuści na kilka miesięcy ograniczający Saturn, powróci potrzeba wolności i niezależności, poczujecie się znacznie pewniej.
Moja i Twoja astrologia

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 22 – 28 czerwca 2020

W poniedziałek samopoczucie niektórych Wodników może być niestabilne, zadbajcie o zdrowie i starajcie się odpocząć, bo zbyt wiele ostatnio bierzecie na swoje barki. W czwartek Wenus w przyjaznych Bliźniętach zmieni bieg na prosty, staniecie się więc znów bardziej kreatywni, a ulubione zajęcia zaczną sprawiać więcej przyjemności i odniesiecie wrażenie, że powróciliście na właściwe tory. Miłość skierujecie na osobę, która na to zasługuje, a dzieci przysporzą więcej radości. W niedzielę Mars opuści znak Ryb i wkroczy do Barana, pieniądze przestaną sprawiać trudności, zmniejszą się wydatki, odetchniecie z ulgą, natomiast aktywność skierujecie na autopromocję oraz szeroko pojętą komunikację.
Moja i Twoja astrologia

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 15 – 21 czerwca 2020

Do soboty Słońce przebywa w przyjaznym znaku Bliźniąt, warto więc ten tydzień przeznaczyć na rozwój kreatywności oraz swoich zainteresowań. Poniedziałek zapowiada się aktywny w sensie komunikacji i przekazu informacji, wtorek i środa sprzyjają odpoczynkowi, a także zakupom. Druga połowa tygodnia postawi przed wami ważne zadania do wykonania, zwłaszcza jeśli zajmujecie się szeroko pojętą twórczością – sekstyl Marsa w Rybach do Jowisza i Plutona w Koziorożcu zaprocentuje zyskami finansowymi, będziecie jednak mieć tendencję do szybkiego ich wydawania. W piątek Merkury w Raku zmieni bieg na wsteczny, trzeba będzie więc wprowadzić poprawki do realizowanych projektów zawodowych. W sobotę wieczorem Słońce zmieni znak, wkroczy do Raka, a rano w niedzielę dojdzie do zaćmienia Słońca, niektóre Wodniki mogą poczuć się gorzej, więc starajcie się unikać nadmiaru wrażeń.
Moja i Twoja astrologia