Archiwa kategorii: Wodnik – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 19 – 25 lutego 2018 roku

Pieniądze zaczną się pojawiać, ale jeszcze szybciej znikać, starajcie się powstrzymać od ekstrawaganckich wydatków, do czego będziecie mieć tendencje. Radość z powiększających się na koncie środków okaże się tak oszałamiająca, że dojdziecie do wniosku, że możecie sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa oraz spełnienie niektórych marzeń. Horoskop radzi, abyście przeznaczyli część pieniędzy na rozwój intelektualny oraz duchowy. Jeśli jakaś dobra książka, prawdziwy „biały kruk”, wpadnie wam w ręce lub dostrzeżecie w galerii obraz, który szczególnie przemawia do wyobraźni, nie zastanawiajcie się długo, tylko zróbcie sobie przyjemność, bo niedostatek wam nie grozi. Unikajcie tylko wydawania pieniędzy na osoby, które na to nie zasługują i zachowajcie ostrożność przy codziennych wydatkach, aby nadwyżka finansowa nie „przeciekła przez palce”.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 12 – 18 lutego 2018 roku

Najpierw Słońce, a następnie Merkury, w waszym znaku utworzą sekstyl do nieprzewidywalnego Urana, obdarzając was szeregiem okazji do pokazania swoich możliwości intelektualnych oraz twórczych. Macie szansę zabłysnąć znakomitymi pomysłami, jeśli uda się innych przekonać do rewolucyjnych zmian, jakie zaproponujecie. W czwartek oraz piątek pozostaniecie pod wpływem zaćmienia Słońca w waszym znaku, nie próbujcie więc udowadniać szefom, że się mylą, bo i tak w to nie uwierzą. W sprawach finansowych powstrzymajcie się od nierozważnego działania, do którego zechcą was przyjaciele lub osoby, z którymi tworzycie wspólnotę zainteresowań. Wasze konto zasilą dodatkowe pieniądze, starajcie się nie wydać wszystkiego na rzeczy, których nie potrzebujecie.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 5 – 11 lutego 2018 roku

Słońce, Wenus i Merkury w Wodniku wspierają was energetycznie oraz sprawiają, że wszystko, za co się weźmiecie, przyniesie wymierne rezultaty. Sekstyl najpierw Wenus, a następnie Słońca z Uranem, zapowiada szereg okazji do poprawy sytuacji zarówno zawodowej, jak i osobistej. Pojawi się możliwość wyjazdu służbowego lub podróży, która zaowocuje sukcesem w ważnej dla was dziedzinie. Wodniki zakochane wybiorą się na wspólny spacer, wycieczkę lub podróż i przeżyją doświadczenie, które odmieni ich życie. Oczekujecie oświadczyn, wyznań miłości oraz innych objawów uczuć, przekonacie się, że jesteście bardziej kochani i podziwiani, niż przypuszczaliście. W pracy czekają was wyzwania, którym uda się sprostać. W niedzielę Wenus wkroczy do znaku Ryb, wasze konto ma szansę w następnym tygodniu znacznie się powiększyć.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 29 stycznia – 4 lutego 2018 roku

Słońce oraz Wenus w waszym znaku powinny wpłynąć na poprawę samopoczucia, jednak koniunkcja planet z Południowym Węzłem Księżycowym wywoła obniżenie nastroju. Najbardziej widoczne będzie to od wtorku do czwartku, kiedy pozostaniecie pod wpływem zaćmienia Księżyca w znaku Lwa, kontakty z partnerami zarówno osobistymi, jak biznesowymi, napotkają problemy i wywołają nadmierne emocje, powodując brak wiary w siebie. Horoskop radzi skorzystać z rady przyjaciół, szczególnie od czwartku, kiedy Merkury wkroczy do waszego znaku i utworzy sekstyl z walecznym Marsem – promowane będą decyzje odważne i jasne, rozwiązujące problem w sposób szybki i jednoznaczny. Planety wspierają wasze działania, nie traćcie więc wiary w siebie, ufajcie własnej intuicji, inteligencji oraz osobistemu gustowi, szczególnie jeśli związani jesteście z szeroko pojętą działalnością artystyczną.