Archiwa kategorii: Wodnik – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 17 – 23 lipca 2017

Tydzień sprzyja podróżom zagranicznym, ale za sprawą kwadratury Marsa, a następnie Słońca do Urana pojawi się sporo stresów i zupełnie niepotrzebnych nerwów.  Szczególnie podatne na zdenerwowanie okażą się Wodniki urodzone w trzeciej dekadzie znaku. Zamiast przejmować się nielojalnością lub brakiem wsparcia przyjaciół, oddajcie się wakacyjnej aurze, róbcie tylko to, co sprawia przyjemność. Czekają was miłe chwile spędzone z bliską sercu osobą, single mogą liczyć na nawiązanie interesującej znajomości, z której wyniknąć może coś znacznie głębszego, tylko od was zależy, czy będzie to krótki romans, czy trwałe uczucie.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 10 – 16 lipca 2017

To będzie tydzień pełen miłości, nie zabraknie miłych słów, gorących zapewnień i skrytych wyznań, szczególnie do środy. Od czwartku natomiast powiodą się kontakty z obcokrajowcami, rozmowy międzynarodowe, podróże zagraniczne i planowanie wakacji. Weekend minie w atmosferze wspomnień lub opowieści, których treścią okażą się przeżycia, związane ze zwiedzaniem niezwykłych miejsc. Niektóre Wodniki mogą doświadczyć problemów zdrowotnych, głównie związanych z nieodpowiednią dietą, ucierpi żołądek i ogólnie system trawienny. Pojawią się też nieporozumienia z podwładnymi, nie starajcie się wywierać na nich presji, bo nic nie uzyskacie a stracicie ich sympatię. Zwierzęta domowe mogą sprawiać kłopoty lub zaczną sygnalizować niezadowolenie ze swojej sytuacji.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 3 – 9 lipca 2017

Do środy sprawy zdrowotne wywoływać będą w was frustrację, także stosunki z podwładnymi pozostawią wiele do życzenia. Informacje, jakie uzyskacie na swój temat, bardzo was zdenerwują, odbije się to niekorzystnie na systemie trawiennym. Pojawią się dodatkowe pieniądze, które powinniście przeznaczyć na realizację marzeń oraz poprawę zdrowia.

Od środy więcej czasu i uwagi poświęcicie spotkaniom z osobami, które darzycie sympatią, jednocześnie uda wam się zaplanować wakacje, dogadacie się praktycznie z każdym – nie zapominajcie jednak, że nie wszyscy myślą waszymi kategoriami i są wokół was osoby, które nie życzą wam dobrze. Starajcie się też sami nie być swoimi własnymi wrogami, szczególnie pod koniec tygodnia, kiedy pozostaniecie pod wpływem pełni w znaku Koziorożca – starajcie się poprawić relacje z podwładnymi oraz osobami od was zależnymi, aby nie spowodować konfliktu, który nikomu nie jest na rękę. Zadbajcie o swoich czworonożnych przyjaciół.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 26 czerwca – 2 lipca 2017

Najlepiej poczujecie się w tym tygodniu w domu, jednak niektóre Wodniki będą miały taki nawał pracy, że pomimo starań, niewiele wyniknie z próby odpoczynku. Podwładni, pracownicy oraz osoby wam podległe zaczną stawiać wymagania trudne do spełnienia, poczujecie się zaatakowani, ale najgorsze, co moglibyście w tej sytuacji zrobić to odpłacić pięknym za nadobne. Zadbajcie o zdrowie, zróbcie niezbędne badania, wybierzcie się do specjalisty, bo emocje odbijają się niekorzystnie na całym organizmie. Potrzebujecie odpoczynku, zastanówcie się, czy nie wzięliście zbyt wiele na swoje barki. Niektóre Wodniki spakują walizkę i zupełnie nagle podejmą decyzję, że muszą wybrać się w podróż, bez względu na konsekwencje, inne natomiast w ciągu kilku dni zaplanują dzień po dniu całe półrocze, aby móc zacząć wreszcie korzystać z wakacji.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 19 – 25 czerwca 2017

W poniedziałek i wtorek czeka was wiele spotkań i ustaleń, zapali się zielone światło dla wszystkich zamierzeń. Od środy, kiedy zarówno Słońce, jak i Merkury opuszczą życzliwy znak Bliźniąt i wkroczą do znaku Raka, czeka was wiele pracy wymagającej cierpliwości i systematyczności, co nie należy do silnych stron przedstawicieli znaku Wodnika. Niespodziewanie pojawią się jednak dodatkowe pieniądze, które zasilą konto, co pozwoli wam zrealizować marzenia. W sobotę rozpoczniecie nowy projekt wymagający pracy i dużego zaangażowania, ale prawdopodobnie kończący się sukcesem, warto więc przyłożyć się teraz, aby w przyszłości „odcinać kupony” od obecnych wysiłków. Jedynie Wodniki urodzone w trzeciej dekadzie znaku mogą doświadczyć trudności w porozumieniu się z partnerami zarówno osobistymi, jak i biznesowymi.