Archiwa kategorii: Wodnik – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 20-26 września 2021

W poniedziałek pełnia Księżyca w koniunkcji z Neptunem wzbudzi emocje związane z finansami oraz z poczuciem własnej wartości, niektóre Wodniki poczują się niepewnie i sięgną po używki, aby dodać sobie animuszu. Tak naprawdę niczego wam nie brakuje, aby odnieść sukces, kontakty z osobami na świeczniku lub obcokrajowcami przebiegną po waszej myśli, o czym informuje trygon Merkurego do przebywającego w waszym znaku Jowisza. Od wtorku do czwartku Księżyc w życzliwym Baranie sprawi, że staniecie się szybcy, sprawni i pełni energii, szczególnie w dziedzinie komunikacji, chociaż kwadratura Merkurego do Plutona ostrzega przed zakulisowymi intrygami. W środę Słońce opuści zapracowaną Pannę i wkroczy do życzliwej Wagi, rozpoczynając miesiąc, w którym liczyć się będą kontakty międzyludzkie, szczególnie z obcokrajowcami, oraz podnoszenie kwalifikacji. W czwartek pod wieczór Księżyc zawita do znaku Byka a w piątek znajdzie się w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem, pozostającym w opozycji do Wenus, czekają was więc tego dnia niespodzianki zarówno w pracy, jaki i w domu. W czasie weekendu trygon Marsa do Saturna w waszym znaku pozwoli umocnić wszelkie struktury, staniecie się konsekwentni i bardzo skuteczni. W niedzielę Księżyc w życzliwych Bliźniętach zapowiada dużo rozmów i kontaktów z osobami, które darzycie sympatią.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 13-19 września 2021

Opozycja Słońca do Neptuna w pierwszej połowie tygodnia spowoduje nieporozumienia w sprawach finansowych, starajcie się wprowadzić większą przejrzystość w tych kwestiach. Księżyc w życzliwym Strzelcu w poniedziałek i wtorek sprawi, że chętnie kontaktować się będziecie z przyjaciółmi, szczególnie w kontekście wszystkiego, co wiąże się ze zdobywaniem wiedzy lub międzynarodowymi relacjami. W środę Mars zawita do znaku Wagi, co wpłynie niezbyt korzystnie na związki, nie tylko osobiste, ale również zawodowe – zwłaszcza kontakty z obcokrajowcami lub naukowcami mogą okazać się problematyczne i pełne wrogości. Księżyc w Koziorożcu w środę i czwartek skłoni do zajmowania się obowiązkami i karierą, natomiast trygon Słońca do Plutona obdarzy was siłą, determinacją i bezwzględnością w egzekwowaniu władzy, jaką posiadacie nad innymi. W piątek i sobotę Księżyc w waszym znaku pozwoli ujawnić plany i zamierzenia, ale kwadratura Wenus do Saturna w waszym znaku utrudni realizację zawodowych ambicji. W niedzielę pobyt Księżyca w Rybach pozwoli wrzucić na luz, niektóre Wodniki pozwolą sobie na ekstra zakupy.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 6-12 września 2021

W poniedziałek i wtorek pozostaniecie pod wpływem nowiu Księżyca w znaku Panny, w trygonie do Urana w Byku, co zapowiada korzystne transakcje oraz inwestycje, szczególnie w nieruchomości. Trygon Wenus do Jowisza sprzyja podróżom oraz kontaktom z naukowcami lub obcokrajowcami, kwadratura Wenus z Plutonem a także trygon Marsa z Plutonem ostrzegają jednak, że będziecie musieli zawalczyć o to, na czym szczególnie wam zależy. W środę i czwartek Księżyc w Wadze ułatwi nawiązanie kontaktów międzynarodowych oraz porozumienie w każdej relacji. W piątek Księżyc oraz Wenus zmienią znak i wejdą do Skorpiona, Wenus przy tym straci sporo ze swej mocy, znacznie trudniej będzie o kompromis ze współpracownikami. W niedzielę Księżyc w znaku życzliwego Strzelca pozwoli spędzić aktywnie dzień w gronie przyjaciół.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 30 sierpnia–5 września 2021

W poniedziałek Merkury opuści znak Panny i wkroczy do życzliwej Wagi, co ułatwi podróżowanie oraz nawiązanie międzynarodowych kontaktów. Księżyc w znaku przyjaznych Bliźniąt w poniedziałek i wtorek sprzyja organizowaniu wspólnych imprez oraz korzystaniu z rozrywek intelektualnych. W środę, czwartek i przez większość piątku Księżyc w Raku wzbudzi emocje związane ze stanem zdrowia członków rodziny, chociaż nie macie się czym niepokoić. Opozycja Marsa do Neptuna zapowiada zwiększone wydatki oraz potrzebę zainwestowania w twórcze wydarzenia lub realizację marzeń. W czasie weekendu Księżyc w przeciwległym znaku Lwa skłoni do zainteresowania się sprawami partnerów życiowych, staniecie się bardziej wyrozumiali i empatyczni. Trygon Merkurego w Wadze do Saturna w waszym znaku, zapowiada nawiązanie międzynarodowej współpracy, podpisanie długoterminowego kontraktu zawodowego lub podniesienie kwalifikacji poprzez rozpoczęcie nauki.