Archiwa kategorii: Wodnik – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 15 – 21 października 2018

Mars w waszym znaku nadal sprawia, że trudno zachować zimną krew i przejść obojętnie obok spraw, które wyprowadzają was z równowagi. Koniunkcja Merkurego z Wenus w znaku Skorpiona zaowocuje na początku tygodnia dyskusjami zawodowymi, które kręcić się będą wokół miłości, finansów oraz szeroko pojętej sztuki. Pod koniec tygodnia, szczególnie w piątek, starajcie się opanować swój cięty język, bo pozostawać będziecie pod wpływem kwadratury Merkurego do Marsa w waszym znaku – zbyt ostra krytyka może kogoś zranić lub okazać się niesprawiedliwa, wykażcie się większą dozą tolerancji.
CzaroMarownik 2019

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 8 – 14 października 2018

Mars w waszym znaku odbiera pełną napięcia kwadraturę od Wenus w Skorpionie w fazie retro – powrót do niektórych uczuć, emocji lub przedsięwzięć, zwłaszcza zawodowych, okaże się mocno problematyczny i pełen negatywnych uczuć. Staniecie się wybuchowi i niecierpliwi, zwłaszcza od środy, kiedy Merkury wkroczy do Skorpiona i utworzy opozycję z Uranem i kwadraturę z Węzłami Księżycowymi – informacje, jakie otrzymacie, utrudnią działanie w ważnej sprawie rodzinnej lub zawodowej, wyjdą na jaw skrywane tajemnice, co okaże się mocno bulwersujące. Zamiast wpadać w histerię lub niepotrzebnie się stresować, horoskop radzi zrobić coś dla siebie i przestać naprawiać świat, przejmując się sprawami, na które nie macie wpływu.
CzaroMarownik 2019

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 1 – 7 października 2018

Do połowy tygodnia waszą uwagę zaprzątać będą tajemnice i plotki, jakich się nasłuchacie w związku z cudzą działalnością, emocje wzbudzą nieczyste intencje osób, które znacie. Od piątku natomiast, kiedy Wenus w znaku Skorpiona zmieni bieg na wsteczny i zacznie tworzyć napięty aspekt z Marsem w waszym znaku, do głosu dojdą własne sprawy, które wpłyną przede wszystkim na stan psychiczny Wodników urodzonych w pierwszej dekadzie znaku. Sprawy zawodowe trochę się skomplikują, powrócą nierozwiązane problemy, a osoby, które darzycie sympatią, okażą swoje drugie oblicze, co wywoła wasz gwałtowny sprzeciw. W czasie weekendu powstrzymajcie się od wydawania jednoznacznych opinii, poczekajcie na rozwój wydarzeń.
CzaroMarownik 2019

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 24 – 30 września 2018

Początek tygodnia wzbudzi emocje związane z pobieraniem nauki oraz podróżami, pełnia w znaku Barana w kwadraturze do Saturna, pod wpływem której pozostaniecie w poniedziałek i wtorek, objawi trudności i ograniczenia, z którymi musicie się liczyć w tych dziedzinach. Trygon Słońca w życzliwej Wadze do Marsa w waszym znaku zmobilizuje was jednak do intensywnego działania, w drugiej połowie tygodnia uda się wam więc pokonać wszelkie trudności, największą aktywność wykażą osoby urodzone w pierwszej dekadzie znaku. Starajcie się zapanować nad stresem, bo wasza sytuacja już niedługo znacznie się poprawi, nie poddawajcie się więc negatywnym emocjom.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 17 – 23 września 2018

Przez cały tydzień trzymać was będzie napięcie wywołane nieprzewidzianymi wydarzeniami zawodowymi lub rodzinnymi. Szczególnie Wodniki urodzone w pierwszej dekadzie znaku mogą przeżywać ekstremalne emocje, starajcie się nabrać dystansu do wszystkich informacji, jakie do was docierają. Najważniejsze decyzje podejmujcie w czwartek, kiedy Merkury utworzy koniunkcję z przebywającym w Pannie Słońcem – wszystko, co zaplanujecie w tym dniu, ma szansę na sukces, chociaż realizacja waszych niebanalnych i oryginalnych pomysłów okaże się trudniejsza niż przypuszczaliście. Weekend przyniesie wiele zmian i wyzwań, czas starajcie się spędzać w gronie osób, od których możecie się czegoś nowego nauczyć.