Archiwa kategorii: Wodnik – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 18 – 24 września 2017

Do środy uzyskacie szereg interesujących informacji, będziecie lubiani i podziwiani, to dobry moment na nawiązanie szczególnie korzystnych i oryginalnych przyjaźni. Koniunkcja Merkurego do Marsa w opozycji do Neptuna może trochę namieszać w finansach osób urodzonych w drugiej dekadzie znaku, nie pozwólcie się zmanipulować lub przekonać, że potrzebujecie kolejnego kredytu, bo wyjdziecie na tym „jak Zabłocki na mydle”.

Kiedy w piątek Słońce opuści znak Panny i wkroczy do znaku życzliwej Wagi, nabiorą znaczenia sprawy międzynarodowe oraz związane z nauczaniem. W czasie weekendu natomiast, kiedy Merkury utworzy trygon z potężnym Plutonem, możecie podejmować istotne decyzje finansowe oraz zawodowe, ponieważ będziecie mieć wpływ na sposób myślenia innych osób.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 11 – 17 września 2017

Wodniki wolne, bez zobowiązań, mają szansę dobrze się w tym tygodniu zabawić, pojawi się szansa na szalony romans. Życie towarzyskie wszystkich osób urodzonych w znaku Wodnika znacznie się ożywi, nawiążecie ważne dla waszej kariery kontakty międzynarodowe, poznacie interesujące osoby, które wiele mogą zrobić, aby was wesprzeć zawodowo. Również wszelkie sprawy związane z nauczaniem i przekazywaniem wiedzy powiodą się znakomicie. Pod koniec tygodnia trygon Wenus do Urana rozpali ogień uczuć w sercach osób urodzonych w ostatniej dekadzie znaku, to może być coś więcej niż chwilowa fascynacja. Powiodą się zamierzenia o naturze twórczej i artystycznej. Jedynie kwadratura Słońca do Saturna może popsuć wam trochę krwi, bo kontakty z osobami starszymi napotkają problemy, niektórzy przyjaciele oraz współpracownicy okażą się mało elastyczni.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 4 – 10 września 2017

Koniunkcja Merkurego z Marsem w trygonie do Urana zapewni wam w poniedziałek znakomitą komunikację, wszystko będzie się działo szybko i sprawnie, każdą myśl wprowadzicie w czyn, chociaż wycofacie się z niektórych pomysłów. We wtorek Mars opuści przeciwległy znak Lwa i wkroczy do Panny, przestaniecie się więc tak bardzo spieszyć, zwolnicie tempo i zaczniecie myśleć jeszcze sprawniej, ponieważ Merkury zmieni bieg na prosty. Nie zawiedzie was intuicja, możecie też liczyć na przychylność przyjaciół. Opozycja Słońca do Neptuna wprowadzi zamieszanie do spraw finansowych, czegoś nie docenicie lub przecenicie, trudno będzie uzyskać równowagę w tej dziedzinie. Możecie zapomnieć hasła do konta, zgubić portfel lub klucze do mieszkania, dotyczy to szczególnie Wodników urodzonych w drugiej dekadzie znaku.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 28 sierpnia – 2 września 2017

Do środy czeka was gonitwa myśli i częsta zmiana koncepcji, kiedy natomiast w czwartek Merkury wycofa się do znaku Lwa i utworzy koniunkcję z popędliwym Marsem, staniecie się skłonni do podejmowania szybkich i niespodziewanych decyzji. Łatwo dogadacie się z każdym, wytłumaczycie to, co wydawało się niezrozumiałe, to znakomity moment na promocję swojej działalności. Trygon Marsa i Merkurego z nieprzewidywalnym Uranem natchnie was odwagą, oświetli umysł i pozwoli wpaść na oryginalne i twórcze pomysły. Wenus w znaku Lwa sprawi, że staniecie się lubiani i pożądani w każdym towarzystwie, otoczy was wianuszek adoratorów i pochlebców. Weekend spędzicie bardzo towarzysko, staniecie się jednak nadmiernie gadatliwi, nie zdradzajcie wszystkich swoich pomysłów, bo konkurencja nie śpi.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 21 – 27 sierpnia 2017

Zaćmienie Słońca w przeciwległy znaku Lwa w trygonie do Urana zapowiada perturbacje w relacjach partnerskich i przyjacielskich, uda wam się jednak dojść do porozumienia, znajdując proste, a zarazem genialne rozwiązanie problemu. Krótko mówiąc – wasza umiejętność adaptacji i przystosowania do zmian pozwoli opanować pojawiający się kryzys, najważniejsze, żebyście potrafili zapanować nad własnymi emocjami i zachować autorytet w całej sytuacji. Kiedy w środę Słońce wkroczy do znaku Panny, najważniejsza okaże się „praca u podstaw”, a pod koniec tygodnia zweryfikujecie pomysły, być może powrócicie do tych, które odrzuciliście. W czwartek i piątek starajcie się nie stawiać spraw na ostrzu noża, bo konflikt będzie gotowy. Kiedy w sobotę Wenus opuści znak Raka i wkroczy do znaku Lwa, staniecie się ulubieńcami otoczenia.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 14 – 20 sierpnia 2017

Słońce i Mars w przeciwległym znaku Lwa w korzystnych konfiguracjach skłoni was do intensywnej pracy, pozwoli też umocnić relacje przyjacielskie z osobami starszymi i ustosunkowanymi. Wszystko, co uda wam się uzyskać w tym tygodniu, zaprocentuje w przyszłości poparciem waszych działań. Pieniądze z pracy się pojawią, ale liczcie każdą złotówkę, bo możliwe są drobne nieścisłości i przekłamania w rozliczeniach, tak że nie zawsze wyjdziecie na swoje. Pod koniec tygodnia trygon Słońca w Lwie do Urana w Baranie otworzy was na nowe znajomości i rozwój przyjaźni, znakomicie spędzicie czas w gronie osób, podzielających wasze pasje i zainteresowania, warto wybrać się w krótką podróż lub miło spędzić czas na towarzyskim grillu.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 7 – 13 sierpnia 2017

Pełnia i zaćmienie Księżyca w waszym znaku, pod wpływem którego pozostaniecie w poniedziałek i wtorek, może wywołać nieporozumienia partnerskie. Trudno wam będzie się dogadać, bo poczujecie się zdominowani przez kogoś, kto dysponuje większą siłą i władzą. Nie przejmujcie się tym, bo wszystko zmierza w dobrym kierunku, a korzystny układ planet zapewni wam wsparcie zarówno osób wysoko postawionych, jak i wypróbowanych przyjaciół. Sekstyl Wenus w Raku do Merkurego w Pannie zapowiada dobre porozumienie z podwładnymi oraz współpracownikami, dogadacie się w każdej sprawie i załatwicie wszystko, na czym wam zależy. Środa i czwartek to dobre dni na rozpoczynanie nowych przedsięwzięć, starajcie się najważniejsze sprawy ustalić do soboty, bo od niedzieli Merkury zmieni bieg na wsteczny i trudniej wam będzie się dogadać, szczególnie w sprawach finansowych.