Archiwa kategorii: Wodnik – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 7 – 13 października 2019

W poniedziałek i wtorek wykażecie się dużą aktywnością i załatwicie sporo spraw, do czego przyczyni się Księżyc w waszym znaku, jednak kwadratura Słońca do Saturna wprowadzi utrudnienia w podróży oraz w kontaktach z osobami starszymi lub konserwatywnymi. Opozycja Merkurego do Urana wpłynie na stan nerwów, zmienicie zdanie na temat kogoś z przyjaciół lub dokonacie korekty we wcześniejszych zawodowych ustaleniach. W drugiej połowie tygodnia sekstyl Słońca z Jowiszem otworzy wam drzwi do kontaktów międzynarodowych lub rozpoczniecie pertraktacje związane z podróżami oraz z nauczaniem. Weekend związany będzie z wymianą myśli, zmianą miejsca pobytu, nawiązaniem ekscytujących znajomości, wpłynie na to zarówno pełnia w znaku Barana, jak i opozycja Wenus do Urana.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 30 września – 6 października 2019

W tym tygodniu pozostaniecie w sferze spraw międzynarodowych oraz związanych z nauczaniem, Słońce, Wenus i Merkury przebywają bowiem w życzliwym znaku Wagi. We wtorek kwadratura Wenus do Plutona wiązać się może z koniecznością zdobycia pożyczki na cele związane z podróżami, będziecie zmuszeni starać się o dofinansowanie lub uświadomicie sobie, że osoba, którą dobrze znacie, ma swoje małe tajemnice. Merkury w czwartek opuści znak Wagi i wkroczy do Skorpiona, pomoże wam więc w podejmowaniu ważnych zawodowych decyzji, następnego dnia znak zmieni również Mars, przesuwając się do Wagi, skierujecie swoją aktywność na sprawy wymagające podróżowania lub uświadomicie sobie, że to najwyższy czas, aby zacząć zdobywać wiedzę w wybranej dziedzinie. Weekend może osłabić was zdrowotnie, więc dbajcie o siebie bardziej niż zwykle.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 23 – 29 września 2019

W poniedziałek Słońce wkroczy do życzliwego znaku Wagi, czeka was więc tydzień pełen kontaktów towarzyskich, wzrośnie optymizm i nastrój się poprawi. Na początku tygodnia sekstyl Merkurego do Jowisza rozszerzy kontakty międzynarodowe, wzrośnie wasza chęć do nauki, zapragniecie zdobyć wiedzę z zupełnie nowej dziedziny. Aspekt okaże się również korzystny dla rozwoju przyjaźni, warto poświęcić temu czas i energię. Od wtorku do czwartku Wenus w kwadraturze do Saturna wprowadzi ograniczenia w relacjach osobistych, zabraknie wam czasu dla bliskiej osoby, ale nie przejmujcie się, bo już w czasie weekendu sytuacja wróci do normy, a sekstyl Wenus do Jowisza poprawi relacje, wzbudzi uczucia przyjaźni i miłości. Nów Księżyca w Wadze, pod wpływem którego pozostaniecie w sobotę i niedzielę, zapowiada początek nowego, zawodowego projektu.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 16 – 22 września 2019

Kwadratura Jowisza do Neptuna wpłynie mobilizująco na wasze finanse, zastanówcie się, czy nie dajecie się wykorzystywać przyjaciołom, w sprawach związanych z pieniędzmi musicie polegać na innych, tymczasem horoskop ostrzega przed wydawaniem własnych środków na rzeczy i osoby, które nie są tego warte. Horoskop zaleca dyscyplinę finansową, unikajcie nadmiernych i niepotrzebnych wydatków. Trygon Marsa do Plutona świadczy o tym, że rezerw wam nie zabraknie, dysponujecie dużo większym potencjałem, zarówno energetycznym, jak pieniężnym, niż wam się wydaje. Merkury oraz Wenus w przyjaznym znaku Wagi zapowiada dużo spotkań towarzyskich, miłosnych zawirowań i artystycznych dokonań.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 9 – 15 września 2019

Opozycja Słońca do Neptuna, do której dojdzie na początku tygodnia, świadczy o tym, że na spodziewane pieniądze będziecie musieli jeszcze dłużej poczekać, lub pojawią się, ale w niewystarczającej ilości. Kwadratura Marsa do Jowisza zwiększa waszą przebojowość, powinniście jednak uzbroić się w cierpliwość, bo sytuacja niebawem się wyjaśni. W piątek i sobotę pozostaniecie pod wpływem pełni w znaku Ryb, emocje sięgną szczytu, po południu w piątek powinniście otrzymać dobre wiadomości, a kiedy w sobotę Wenus i Merkury wejdą do znaku Wagi, poczujecie się znacznie lepiej, humor się poprawi, a wasza samoocena wzrośnie. Trygon Słońca do Plutona zapowiada, że już niedługo wasze konto zasilą znaczące pieniądze, które przeznaczycie na spłatę innych zobowiązań.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku