Archiwa kategorii: Wodnik – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 24 – 30 czerwca 2019

Opozycja Wenus do Jowisza w kwadraturze do Neptuna, układ, pod wpływem którego pozostaniecie w pierwszej połowie tygodnia, wywoła nierealne oczekiwania w stosunku zarówno do przyjaźni, jak i miłości. Niektóre Wodniki ogarnie „hurraoptymizm” i zaczną wydawać pieniądze na to, co piękne i luksusowe – w przekonaniu, że środków nigdy im nie zabraknie, inne przeciwnie – nie będą potrafiły właściwie ocenić wartości tego, co do nich przychodzi lub czym zostaną obdarowani. Druga połowa tygodnia natomiast zapowiada się bardzo obiecująco za sprawą sekstylu Słońca do Urana, otrzymacie zawodową propozycję i z chęcią zabierzecie się do pracy, a innowacyjnych pomysłów wam nie zabraknie.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 17 – 23 czerwca 2019

Pełnia Księżyca w życzliwym znaku Strzelca, do której dojdzie w poniedziałek, wzbudzi emocje związane z przyjaciółmi, spotkanie dawno nie widzianej osoby wywoła wspomnienia i przypomni o uczuciach, jakie was dawniej łączyły. W środę i w czwartek warto wybrać się do lekarza lub zrobić badania, jeśli trapią was jakieś choroby przewlekłe, zalecona terapia może wywołać sprzeciw, ale horoskop radzi zaufać lekarzom i podporządkować się zaleceniom osób, które lepiej od was znają się na medycynie. W relacjach z podwładnymi oraz współpracownikami może zaiskrzyć, nie wszystko wam się spodoba, szczególnie jeśli ktoś zechce obciążyć was własnymi niedociągnięciami. W piątek Słońce zmieni znak i wkroczy do znaku Raka, rozpocznie się miesiąc, który powinniście przeznaczyć na poprawę zdrowia.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 10 – 16 czerwca 2019

Na początku tygodnia powiodą się zamierzenia twórcze, zwłaszcza związane z nauczaniem, podróżami oraz współpracą międzynarodową, trudno jednak się będzie porozumieć w sprawach finansowych. Opozycja Słońca do Jowisza w kwadraturze do Neptuna ostrzega również przed spekulacjami oraz niepewnymi interesami. Aspekty planet w drugiej połowie tygodnia radzą zatroszczyć się o zdrowie i jak najszybciej wprowadzić niezbędną terapię, nawet jeśli wiązać się będzie z ograniczeniami. Nadmiar stresów odbije się na systemie trawiennym, opozycja Marsa i Merkurego w Raku do Saturna w Koziorożcu radzi wprowadzić bardziej restrykcyjną dietę.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 3 – 9 czerwca 2019

Nów Księżyca w przyjaznym znaku Bliźniąt, do którego dojdzie w poniedziałek, pomoże wam rozpocząć nową działalność o charakterze twórczym, w którą zaangażujecie się całkowicie. Niektóre Wodniki odnajdą nowe hobby, inne skierują uwagę na działalność artystyczną, pozostałe zajmą się rozwojem kreatywności dzieci. Trygon Wenus do Plutona na początku tygodnia zmieni wasz stosunek do osób, na których wam zależy, rozbudzi ukryte uczucia i pożądania. We wtorek Merkury zmieni znak i wkroczy do znaku Raka, pod koniec tygodnia natomiast utworzy sekstyl z Uranem, zajmiecie się swoim zdrowiem, natraficie na odpowiedniego lekarza lub terapeutę. W czasie weekendu najlepiej poczujecie się we własnym domu, zaczniecie zastanawiać się nad rewolucyjnymi zmianami, jakie chcielibyście wprowadzić w życiu rodzinnym oraz zawodowym.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 27 maja – 2 czerwca 2019

Słońce oraz Merkury, przebywając w przyjaznym znaku Bliźniąt, ożywią relacje towarzyskie, pozwolą zajmować się tym, co sprawia wam przyjemność, służy twórczości i rozwija kreatywność. Opozycja Merkurego do Jowisza, pod wpływem której pozostaniecie od czwartku do soboty, przysporzy wam przyjaciół, wpłynie na relacje z wysoko postawionymi osobistościami, sprawi, że zacznie być o was głośno w gronie osób, z którymi łączy was wspólnota zainteresowań. Sekstyl Wenus do Neptuna wpłynie na poprawę finansów, pozwoli zrealizować marzenia i wykazać się jakimś rodzajem talentu. Mars w Raku ostrzega, że stres i nadmierne emocje mogą wywołać rozstrój żołądka, zaleca się więc nabranie większego dystansu do rzeczywistości.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 20 – 26 maja 2019

Koniunkcja Wenus z Uranem, pod wpływem której pozostaniecie jeszcze w poniedziałek, wywoła burzę uczuć i niekontrolowanych emocji, od wtorku jednak, kiedy Słońce wraz z Merkurym wkroczą do życzliwych Bliźniąt, rozpocznie się dla was okres pełen artystycznej kreatywności, dobre pomysły zaczną przychodzić jeden po drugim, spotkacie się z uznaniem przełożonych, wasza twórczość i praca zostaną zauważone i dobrze ocenione. W drugiej połowie tygodnia będziecie zmuszeni stawić czoło wymaganiom podwładnych oraz osób lub zwierząt od was uzależnionych, znakomicie sobie jednak poradzicie, stosując niekonwencjonalne metody i wykorzystując oryginalne pomysły. Stres może wywołać dolegliwości żołądkowe, starajcie się więc znaleźć czas na relaks i odpoczynek.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku