Archiwa kategorii: Wodnik – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 9 – 15 grudnia 2019

W poniedziałek Merkury wkroczy do życzliwego Strzelca, w którym przebywa już Słońce, kontakty z przyjaciółmi staną się więc jeszcze bardziej istotne, szczególnie od środy do piątku, kiedy pozostawać będziecie pod wpływem pełni Księżyca w znaku Bliźniąt. Spodziewajcie się w tych dniach większych niż zwykle emocji, pozostańcie jednak spokojni, bo planety szykują wam wiele niespodzianek, w większości przyjemnych. Trygon Jowisza do Urana, pod wpływem którego pozostaniecie w drugiej połowie tygodnia, zagwarantuje sukcesy, również na arenie międzynarodowej, pchnie karierę do przodu i otworzy drzwi do tej pory zamknięte. Również finanse się poprawią, zaczną bowiem wpływać na konto pieniądze, o które usilnie się staraliście.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 2 – 8 grudnia 2019

W poniedziałek Jowisz opuści przyjazny znak Strzelca i na 12 miesięcy wkroczy do Koziorożca, zanim w grudniu 2020 zawita do waszego znaku, powinniście więc najbliższy rok poświęcić czasem żmudnej i niewdzięcznej pracy, która jednak w przyszłości zagwarantuje wam sukces. Tydzień okaże się istotny przede wszystkim dla spraw zawodowych, sekstyl Merkurego z Saturnem pomoże przekonać innych do swoich zamierzeń, natomiast sekstyl Wenus do Marsa pozwoli wam w pełni zaangażować się w działania, których efektem będzie zbudowanie trwałej relacji i uzyskanie kompromisu tam, gdzie istnieją sprzeczne dążenia. Kwadratura Słońca do Neptuna pod koniec tygodnia wprowadzi zamieszanie w kwestie finansowe, pilnujcie portfela i swoich zasobów pieniężnych.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 25 listopada – 1 grudnia 2019

W poniedziałek, przed opuszczeniem życzliwego znaku Strzelca, Wenus utworzy uszczęśliwiającą koniunkcję z Jowiszem w Strzelcu, macie więc szansę nawiązać bliską znajomość z osobą znaczącą, popularną, a nawet sławną, pokażcie się więc od najlepszej strony, aby nie stracić okazji do kontynuowania kontaktu, szczególnie że wtorkowy nów Księżyca w Strzelcu sprzyja rozpoczynaniu długotrwałej i owocnej przyjaźni. Od środy do piątku Wenus w Koziorożcu w trygonie z nieprzewidywalnym Uranem w Byku, przyniesie korzystne zawodowe projekty oraz zaskakujące wydarzenia w rodzinie. W czasie weekendu trygon Merkurego do Neptuna, w połączeniu z sekstylem do Saturna, pozwoli skorzystać z wyprzedaży i zrealizować wymarzone zakupy.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 18 – 24 listopada 2019

Od wtorku, kiedy Mars wkroczy do Skorpiona, wasze zawodowe sprawy przyspieszą, staniecie się bardzo aktywni, ale też niecierpliwi i wymagający. W środę Merkury zmieni bieg na prosty, od czwartku więc możecie liczyć na właściwe decyzje, które nie będą już tak często ulegać zmianie, okres korekty się zakończył, możecie rozpoczynać nowe projekty. W piątek Słońce również zmieni znak i wkroczy do życzliwego Strzelca, uwagę skierujecie na sprawy przyjaciół, ich problemy okażą się dla was najważniejsze. W czasie weekendu opozycja Marsa do Urana wprowadzi zamieszanie do spraw zarówno rodzinnych, jak i zawodowych, powstrzymajcie się od impulsywnych reakcji, jeśli nie chcecie stracić czyjegoś zaufania. Koniunkcja Wenus z Jowiszem w znaku Strzelca obdarzy was w niedzielę towarzystwem osób znaczących, może nawet VIP-ów, to również znakomita okazja, aby skorzystać z przedświątecznych wyprzedaży.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 11 – 17 listopada 2019

Tydzień okaże się emocjonujący i ważny dla spraw zawodowych. W poniedziałek koniunkcja Merkurego ze Słońcem w walecznym Skorpionie sprawi, że nie będziecie owijać w bawełnę i wypowiecie się jasno na temat wszystkiego, co kłóci się z waszym systemem pojęć. We wtorek pełnia w znaku Byka pozwoli określić jasno własne oczekiwania, dostrzec popełnione błędy i zabrać się do ich naprawiania. Układ planet w kolejnych dniach doda wam siły i determinacji w dążeniu do celu, sekstyl Słońca do Plutona obdarzy charyzmą, ale musicie liczyć się z tym, że nie każdy wam sprzyja. Może się okazać, że znacznie różnicie się pod względem gustu z osobą, na opinii której wam zależy. Kwadratura Wenus z Neptunem ostrzega przed wydawaniem pieniędzy, szczególnie na rzeczy, które nie są potrzebne.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 4 – 10 listopada 2019

W sprawach związanych z nauczaniem oraz dotyczących międzynarodowych projektów zostaniecie poddani naciskom, subtelnej presji, której trudno się oprzeć, kiedy na początku tygodnia Mars w Wadze utworzy kwadraturę z Plutonem w Koziorożcu. W pracy natomiast pod koniec tygodnia możecie liczyć na wsparcie przełożonych, postawcie na osoby z doświadczeniem, kiedy Słońce w Skorpionie utworzy sekstyl z Saturnem. Trygon Słońca z Neptunem zaowocuje poprawą finansów, możecie liczyć na dodatkową pracę lub zasilenie konta niespodziewaną sumą w momencie, kiedy tego najbardziej będziecie potrzebowali. Weekend spędzicie w podróży, będzie was nosić z miejsca na miejsce, chętnie odwiedzicie rodzinę.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 28 października – 3 listopada 2019

W poniedziałek nów Księżyca w znaku Skorpiona w opozycji do Urana w Byku wprowadzi trochę zamieszania w sprawy zawodowe, co może okazać się dosyć inspirujące. Sprawy związane z podróżami oraz kontakty międzynarodowe trzeba będzie odłożyć na później, bo pojawią się niespodziewane przeszkody i opóźnienia, przyczynią się do tego trudne aspekty Marsa z Saturnem. W środę koniunkcja Merkurego z Wenus sprzyja zawodowym ustaleniom oraz spotkaniom towarzyskim, ale już od czwartku Merkury zacznie się cofać, co utrudni rozpoczynanie nowych spraw, umożliwi natomiast korektę i wprowadzenie poprawek do realizowanych projektów. W piątek Wenus opuści Skorpiona i wkroczy do życzliwego znaku Strzelca, mimo jesiennej aury weekend zapowiada się więc przyjemnie i towarzysko.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 21 – 27 października 2019

W poniedziałek i wtorek możecie liczyć na spory przypływ pieniędzy, uda się wygrać konkurs lub uzyskacie życzliwość otoczenia – wpłynie na to trygon Wenus do Neptuna. Również sekstyl Wenus z Saturnem umocni zawodową pozycję, szczególnie jeśli wasza praca związana jest z szeroko pojętą twórczością lub pomocą potrzebującym. W środę do znaku Skorpiona wkroczy Słońce, skierujecie więc całą uwagę na sprawy zawodowe angażując się w nowy projekt, co zapowiada zbliżający się nów Księżyca w tym znaku. Koniec tygodnia okaże się pełen emocji za sprawą sekstylu Wenus do Plutona oraz napiętego aspektu między wojowniczym Marsem a ograniczającym Saturnem – nie wszystko, co zaplanowaliście, uda się zrealizować, na przeszkodzie staną wam trudności natury technicznej lub niechęć osób o naturze zachowawczej.
Poznaj prawdę o znakach zodiaku