Archiwa kategorii: Wodnik – horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 25-31 stycznia 2021

Początek tygodnia może być bardzo nerwowy za sprawą kwadratury przebywającego w waszym znaku Słońca do Urana w Byku. W sprawy zarówno domowe, jak i zawodowe, wkradnie się chaos, nad którym za wszelką cenę będziecie  chcieli zapanować. Starajcie się nie napinać zbyt mocno, bo sprawy w końcu ułożą się po waszej myśli, jednak w czwartek pełnia Księżyca w przeciwległym znaku Lwa, w połączeniu z napiętymi aspektami z Uranem i Marsem w Byku, doprowadzi do konfrontacji, różnicy zdań a może nawet niepotrzebnej kłótni. Jowisz w koniunkcji ze Słońcem w waszym znaku obiecuje jednak, że wszystkie problemy uda się z sukcesem rozwiązać, czeka was przy tym uznanie, szczególnie ze strony obcokrajowców, prawników lub naukowców.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 18-24 stycznia 2021

We wtorek Słońce wkroczy do waszego znaku, obdarzając energią i skupiając uwagę na sprawach osobistych – warto zacząć zadawać sobie pytanie, na czym zależy wam najbardziej i zacząć to realizować. Mars z Uranem, przebywające w Byku, utworzą w tym tygodniu napiętą kwadraturę z Jowiszem w waszym znaku, co zapowiada wiele zmian, chwilami trudnych do zaakceptowania. Nadmiar obowiązków, sprawy międzynarodowe lub aspekty prawne wywołają stan zdenerwowania, który może popsuć kontakty z domownikami, wpłynie też rewolucyjnie na sprawy zawodowe. Szczególnie od środy do piątku zachowajcie ostrożność i unikajcie pośpiechu. Koniunkcja Słońca z Saturnem może popsuć nastrój w czasie weekendu, ale za to sekstyl Wenus z Neptunem zapowiada poprawę finansów i udane zakupy.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 11-17 stycznia 2021

W poniedziałek i wtorek wiele będzie się działo, przeprowadzicie mnóstwo rozmów z obcokrajowcami oraz osobami na tzw. „świeczniku”, na co wpłynie koniunkcja Merkurego z Jowiszem w waszym znaku. We wtorek jednak kwadratura Merkurego do Urana wywoła stres i nerwowość, ponieważ zostaniecie zaskoczeni zmianami, które ktoś wprowadzi bez konsultacji. Kwadratura Marsa w Byku do Saturna w waszym znaku wpłynie na was ograniczająco, możecie wyrazić sprzeciw wobec czyjegoś działania, to właściwy moment, aby wykazać się asertywnością, z drugiej strony jednak może warto pokonać swoje lęki i zdecydować się na zmianę. Nów Księżyca w Koziorożcu w koniunkcji z Plutonem, do którego dojdzie w środę, okaże się początkiem głębokich wewnętrznych przemian.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy