Horoskop Anielski na lipiec 2019 roku dla Barana

Drogi Baranie, jesteś inteligentny i wnikliwy. Należysz do tego rodzaju osób, które jeśli grają, to po to, aby wygrać. Posiadasz zdolność podejmowania decyzji i znasz swoją wartość. Serce przepełnią Ci słodkie uczucia, radość sprawi Ci niespodziewane wyznanie miłości, jedynie niewielki żal z powodu odkrytego kłamstwa sprawić Ci może trochę smutku. Jeśli jesteś w związku, doskonale rozumiesz się z partnerem, wasza relacja będzie intensywna i absorbująca.

Najlepsze wyniki osiągniesz teraz, jeśli Twoja praca związana jest z takimi dziedzinami jak prawo, finanse czy sztuka. Ponadto wykażesz się wspaniałą kreatywnością w handlu. Przed Tobą jest dość stresujący okres, który może zagrozić Twoim nerwom. Uważaj na depresję. Masz szansę na uzdrowienie i uniknięcie niebezpieczeństw, szczęśliwe okoliczności wydobędą Cię z kłopotów. Wyniki współzawodnictwa lub egzaminów będą zależeć wyłącznie od szczęścia.

W lipcu w Twoim życiu pojawi się ważna zmiana. W tym szczególnym czasie pragnie Cię wesprzeć Archai nadziei, a Ty możesz posłuchać jej przesłania, ale nie musisz, zmiany w Twoim życiu nastąpią niezależnie od Twojej decyzji. Może się okazać, że stałeś się ofiarą zrządzenia losu i musisz po prostu zaakceptować nowe warunki i okoliczności. Jeśli wyciszysz się wewnętrznie i wsłuchasz się w słowa Archaii nadziei, poprowadzi Cię ona łagodnie przez wszelkie trudności związane ze zmianą, przy czym będziesz w stanie aktywnie włączyć się do działań i dowiesz się, co możesz wnieść w bieg wydarzeń, by rezultat był dla Ciebie jak najlepszy.

~~Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

5 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na lipiec 2019 roku dla Barana

  1. WITAM,NIEJEDNOKROTNIE NA PRZELOMIE ROKU CZYTAM TE HOROSKOPY,,JEDNAKZE NAWET W POLOWIE NIE SA TRAFIONE,WRECZ JEST JASKRAWIE ODWROTNIE..,, DOSWIADCZONY ASTROLOG MUSI PRZECIEZ ZNAC DATE I GODZINE URODZENIA –BO TYLKO WTEDY MOZE COS POWIEDZIEC. TAK NAPRAWDE. RESZTA JEST CHYBA LANIEM WODY..PRZEPRASZAM, ALE W MYSL MOJEJ WIEDZY TAK WLASNIE JEST. Z POWAZANIEM. J. A.

    1. Witam! Horoskop Anielski akurat nie jest opracowany przez astrologa. Prognozy astrologiczne znajdzie Pani w horoskopie miesięcznymi i tygodniowym. Często mają odniesienia do aktualnych układów planet w poszczególnych znakach, więc prognozy mają swoje uzasadnienie i nie są wyssane z palca. Oczywiście, najbardziej trafny jest horoskop indywidualny i jeśli tym jest Pani zainteresowana, zapraszam na stronę: http://www.czarymary.pl/p_872134_gdzie_kiedy_pytanie_astrologa W uwagach do osobistego zamówienia można dodać, że interesuje Panią szczegółowa prognoza na określony przedział czasu. Przygotowywanie prognoz astrologicznych wymaga wiedzy, doświadczenia i czasu na opracowanie. Nie ma możliwości, by w darmowym serwisie opracowywać indywidualne prognozy dla każdej zainteresowanej osoby 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *