Horoskop Anielski na luty 2020 roku dla Barana

Drogi Baranie, jesteś inteligentny, wnikliwy, prostolinijny i uczciwy. Mocno przeżywasz urazy, frustracje i uczucie opuszczenia, te silne emocje przytłaczają Cię i odbierają motywację do działania. Jesteś zmysłową osobą i kochasz przyjemności, teraz jednak uważaj, bo grozi Ci popadnięcie w przesadę, która może być przyczyną niebezpiecznych dla Twojego zdrowia nadużyć. Możesz odczuwać strach przed zaangażowaniem się w związek uczuciowy i tym, że partner zdominuje Twoje życie. Wydaje się, że jesteś więźniem swoich decyzji i wyborów, których dokonałeś w przeszłości.

Masz szansę na awans, zwycięstwo w konkursie, bądź otrzymanie rekompensaty za odniesioną wcześniej szkodę. Możliwe, że będziesz miał okazję do owocnej współpracy, pamiętaj tylko, że praca w zespole ma swoje wymagania. W lutym pojawi się dla Ciebie wiele korzystnych okoliczności, nie ociągaj się, bo powinny zostać szybko wykorzystane. Niespodziewane dolegliwości mogą utrudnić Ci teraz studia i karierę. Otrzymasz pomoc i sam udzielisz komuś wsparcia.

Kiedy poczujesz, że ogarnął Cię smutek, żal, rozczarowanie czy lęk, poproś o wsparcie Archii pociechy. Ona dobrze wie, że życie przypomina wznoszącą się i opadającą falę, chwile szczęścia i smutku przeplatają się ze sobą. Gdy poprosisz ją o wsparcie, Archaii pociechy będzie Twoją towarzyszką w trudnych momentach, otrze łzy i otoczy swoim ochronnym płaszczem. Wiedz, że zawsze jesteś kochany, cokolwiek by się nie działo. Pamiętaj, że po każdym mrocznym odcinku na Twojej drodze przychodzi odcinek opromieniony słońcem, wówczas również wspomnij Archaii pociechy, bo jej błogosławieństwo zawsze Ci towarzyszy.

~~Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

5 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na luty 2020 roku dla Barana

  1. WITAM,NIEJEDNOKROTNIE NA PRZELOMIE ROKU CZYTAM TE HOROSKOPY,,JEDNAKZE NAWET W POLOWIE NIE SA TRAFIONE,WRECZ JEST JASKRAWIE ODWROTNIE..,, DOSWIADCZONY ASTROLOG MUSI PRZECIEZ ZNAC DATE I GODZINE URODZENIA –BO TYLKO WTEDY MOZE COS POWIEDZIEC. TAK NAPRAWDE. RESZTA JEST CHYBA LANIEM WODY..PRZEPRASZAM, ALE W MYSL MOJEJ WIEDZY TAK WLASNIE JEST. Z POWAZANIEM. J. A.

    1. Witam! Horoskop Anielski akurat nie jest opracowany przez astrologa. Prognozy astrologiczne znajdzie Pani w horoskopie miesięcznymi i tygodniowym. Często mają odniesienia do aktualnych układów planet w poszczególnych znakach, więc prognozy mają swoje uzasadnienie i nie są wyssane z palca. Oczywiście, najbardziej trafny jest horoskop indywidualny i jeśli tym jest Pani zainteresowana, zapraszam na stronę: http://www.czarymary.pl/p_872134_gdzie_kiedy_pytanie_astrologa W uwagach do osobistego zamówienia można dodać, że interesuje Panią szczegółowa prognoza na określony przedział czasu. Przygotowywanie prognoz astrologicznych wymaga wiedzy, doświadczenia i czasu na opracowanie. Nie ma możliwości, by w darmowym serwisie opracowywać indywidualne prognozy dla każdej zainteresowanej osoby 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *