Horoskop Anielski na wrzesień 2019 roku dla Barana

Drogi Baranie, wydaje się, że Twoją domeną stają się częste zmiany stylu życia, a nawet przeprowadzki, do których dążysz nawet kosztem pojawienia się różnych trudności i opóźnień. Jesteś bardzo pomysłowy, ale na razie Twoje górnolotne marzenia nie mają odpowiednich warunków na realizację. Zastanów się, czy nie jest to najwyższy czas na stosowanie diety. Masz szansę na poprawę zdrowia i swojego wyglądu przez pozbycie się złych nawyków i przyzwyczajeń oraz zmianę tempa życia.

W Twoim związku uczuciowym po fazie zmęczenia pojawi się na nowo radość z bycia razem. Z partnerem połączy Cię idealne porozumienie na duchowym poziomie. W pracy unikniesz poważnych kłopotów, ale nie lekceważ krytyki i pouczeń. Szczęśliwe okoliczności wydobędą Cię z problemów. Troszcz się o siebie i nie myśl negatywnie, bo może grozić Ci depresja. Wyniki egzaminu, lub współzawodnictwa, w którym weźmiesz udział, będą zależeć wyłącznie od szczęścia. 

W tym miesiącu Anioł podstawy zachęca Cię, abyś zadbał bardziej o swoje fizyczne ciało. Ciało jest świątynią duszy i składa się z czterech żywiołów: wody, ognia, ziemi i powietrza. Twoje ciało to prawdziwy cud natury, potężny organizm, w którym w tym samym czasie zachodzi niezliczona ilość zjawisk. Słuchaj sygnałów, jakie przesyła do Ciebie Twój organizm, staraj się utrzymywać w nim harmonię czterech żywiołów, aby mogło pozostawać w znakomitym zdrowiu. Poproś Anioła podstawy o wsparcie, a nauczy Cię on podążać w kierunku mądrości swojego ciała. Nie ma to zbyt wiele wspólnego z wiedzą, którą znajdziesz w naukowych książkach, w końcu organizm każdego człowieka jest inny, Anioł podstawy zaś udostępni Ci klucz do poznania żywych informacji płynących z samego wnętrza Twojego ciała.

~~Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

5 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na wrzesień 2019 roku dla Barana

  1. WITAM,NIEJEDNOKROTNIE NA PRZELOMIE ROKU CZYTAM TE HOROSKOPY,,JEDNAKZE NAWET W POLOWIE NIE SA TRAFIONE,WRECZ JEST JASKRAWIE ODWROTNIE..,, DOSWIADCZONY ASTROLOG MUSI PRZECIEZ ZNAC DATE I GODZINE URODZENIA –BO TYLKO WTEDY MOZE COS POWIEDZIEC. TAK NAPRAWDE. RESZTA JEST CHYBA LANIEM WODY..PRZEPRASZAM, ALE W MYSL MOJEJ WIEDZY TAK WLASNIE JEST. Z POWAZANIEM. J. A.

    1. Witam! Horoskop Anielski akurat nie jest opracowany przez astrologa. Prognozy astrologiczne znajdzie Pani w horoskopie miesięcznymi i tygodniowym. Często mają odniesienia do aktualnych układów planet w poszczególnych znakach, więc prognozy mają swoje uzasadnienie i nie są wyssane z palca. Oczywiście, najbardziej trafny jest horoskop indywidualny i jeśli tym jest Pani zainteresowana, zapraszam na stronę: http://www.czarymary.pl/p_872134_gdzie_kiedy_pytanie_astrologa W uwagach do osobistego zamówienia można dodać, że interesuje Panią szczegółowa prognoza na określony przedział czasu. Przygotowywanie prognoz astrologicznych wymaga wiedzy, doświadczenia i czasu na opracowanie. Nie ma możliwości, by w darmowym serwisie opracowywać indywidualne prognozy dla każdej zainteresowanej osoby 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *