Horoskop Anielski na maj 2019 roku dla Barana

Drogi Baranie, jesteś fascynującą osobą, ale trudną do zdefiniowania. Często jesteś niespokojny i bujasz w obłokach. Zdrowie powinno Ci teraz dopisywać, masz harmonijny, piękny wygląd i dobrą figurę. Jeśli jesteś kobietą i pragniesz zajść w ciążę, teraz masz na to duże szanse. Twoja intuicja rzadko Cię zawodzi, możesz spokojnie polegać na swoich przeczuciach. Jeśli nie masz partnera, z powodu nieśmiałości boisz się okazać swoje prawdziwe uczucia komuś, kogo kochasz, z drżeniem serca oczekujesz na sygnał bądź rozmowę. Uważaj na iluzje i nieodwzajemnioną miłość.

W pracy uda Ci się zrealizować swoje plany, masz obiecujące perspektywy na przyszłość. Twoje podążanie pod prąd dowodzi odwagi, charyzmy i zdolności przywódczych. Otrzymasz nowe impulsy do działania. Najważniejsze, abyś odważył się sięgać po to, czego pragniesz, a szczęście będzie Ci sprzyjać. Możliwe, że otrzymasz dodatkowe pieniądze lub spadek. Uważaj, bo możesz doświadczyć agresji i niesprawiedliwości w sprawie prawnej lub urzędowej.

Zaufaj w boską mądrość i przewodnictwo. Pomoże Ci w tym Anioł Sofia, którego imię pochodzi od greckiego słowa sophia, co znaczy mądrość. Nie narzuca się on ze swoją pomocą, lecz zawsze możesz zwrócić się do niego z prośbą o wsparcie. Strzeże on Twojej wewnętrznej świątyni. Uczy trudnej sztuki milczenia, a jednocześnie dialogu z boską siłą, która w Tobie drzemie. Anioł Sofia zachęca Cię do tego, byś odkrył w swoim życiu nową siłę. Ufając w anielskie przewodnictwo odczujesz w swoim życiu nową energię do codziennych działań. Siłę tę możesz wezwać zawsze i pozwolić, by towarzyszyła Ci na Twojej drodze.

~~Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

5 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na maj 2019 roku dla Barana

  1. WITAM,NIEJEDNOKROTNIE NA PRZELOMIE ROKU CZYTAM TE HOROSKOPY,,JEDNAKZE NAWET W POLOWIE NIE SA TRAFIONE,WRECZ JEST JASKRAWIE ODWROTNIE..,, DOSWIADCZONY ASTROLOG MUSI PRZECIEZ ZNAC DATE I GODZINE URODZENIA –BO TYLKO WTEDY MOZE COS POWIEDZIEC. TAK NAPRAWDE. RESZTA JEST CHYBA LANIEM WODY..PRZEPRASZAM, ALE W MYSL MOJEJ WIEDZY TAK WLASNIE JEST. Z POWAZANIEM. J. A.

    1. Witam! Horoskop Anielski akurat nie jest opracowany przez astrologa. Prognozy astrologiczne znajdzie Pani w horoskopie miesięcznymi i tygodniowym. Często mają odniesienia do aktualnych układów planet w poszczególnych znakach, więc prognozy mają swoje uzasadnienie i nie są wyssane z palca. Oczywiście, najbardziej trafny jest horoskop indywidualny i jeśli tym jest Pani zainteresowana, zapraszam na stronę: http://www.czarymary.pl/p_872134_gdzie_kiedy_pytanie_astrologa W uwagach do osobistego zamówienia można dodać, że interesuje Panią szczegółowa prognoza na określony przedział czasu. Przygotowywanie prognoz astrologicznych wymaga wiedzy, doświadczenia i czasu na opracowanie. Nie ma możliwości, by w darmowym serwisie opracowywać indywidualne prognozy dla każdej zainteresowanej osoby 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *