Horoskop Anielski na czerwiec 2018 roku dla Barana

Drogi Baranie, jesteś hojny i komunikatywny. Wiesz jak leczyć siebie i innych. Twój poziom duchowości jest wysoki, osiągnąłeś go przez doświadczenie i zrozumienie różnych sytuacji w swoim życiu, niekiedy bolesnych. Uważaj, aby nie poddać się zgorzknieniu i nie stać się ofiarą chaosu i sprzeczności w swoich uczuciach, nie blokuj swoich emocji. Poproś anioły o wsparcie za każdym razem, gdy poczujesz się przytłoczony, aby pomogły Ci odważnie stawić czoła problemom.

Jeśli dokuczają Ci choroby układu krążenia, teraz jest dobry czas, by sobie z nimi poradzić. Postaraj się nie pracować ponad swoją miarę i unikaj stresu. Miłość pociąga Cię i jednocześnie przeraża. Żeby uniknąć problemu w swoim życiu uczuciowym, ogranicz swoją wyobraźnię, bo obiekt Twoich pragnień tego problemu zupełnie nie zauważa.

Postaraj się nie trwonić swoich zarobków na niepotrzebne zachcianki, pochopne inwestycje czy hazard. Twoja sytuacja finansowa zależy od tego na ile mądrze będziesz gospodarować swoimi pieniędzmi. Masz wielkie predyspozycje do osiągnięcia sukcesu w dziedzinach naukowych i matematycznych. Niezdecydowanie, spowodowane brakiem pewności siebie, może znacząco opóźnić realizację Twoich planów. Plotki i pomówienia będą wystawiać na próbę Twoją cierpliwość.

Nie zapominaj, że problemy są po to, aby je rozwiązywać i uwalniać się od nich Szczególnego wsparcia pragnie udzielić Ci teraz Anioł komunikacji. Chce, abyś pamiętał, że on zawsze jest przy Tobie i że na wszystko jest odpowiedni czas. Rozwiązuj problemy z odwagą i z myślą o wszystkich istotach w nie zaangażowanych i o wspólnym dobru. Bądź pewien, że kiedy zostanie Ci dane zadanie do rozwiązania, istnieją w Tobie siła, wiedza i odwaga, aby te trudności pokonać. Jeśli w Twoim życiu wydarzy się mroczny okres, podaruj sobie każdego dnia przynajmniej dziesięć minut, podczas których będziesz tylko dla siebie i pomyśl o tym, co Cię uszczęśliwia. Kiedy poczujesz radość w swoim sercu, oznacza to, że kochający Cię anielski opiekun jest przy Tobie obecny i pozostanie tak długo, jak sobie tego życzysz.

~~Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

5 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na czerwiec 2018 roku dla Barana

  1. WITAM,NIEJEDNOKROTNIE NA PRZELOMIE ROKU CZYTAM TE HOROSKOPY,,JEDNAKZE NAWET W POLOWIE NIE SA TRAFIONE,WRECZ JEST JASKRAWIE ODWROTNIE..,, DOSWIADCZONY ASTROLOG MUSI PRZECIEZ ZNAC DATE I GODZINE URODZENIA –BO TYLKO WTEDY MOZE COS POWIEDZIEC. TAK NAPRAWDE. RESZTA JEST CHYBA LANIEM WODY..PRZEPRASZAM, ALE W MYSL MOJEJ WIEDZY TAK WLASNIE JEST. Z POWAZANIEM. J. A.

    1. Witam! Horoskop Anielski akurat nie jest opracowany przez astrologa. Prognozy astrologiczne znajdzie Pani w horoskopie miesięcznymi i tygodniowym. Często mają odniesienia do aktualnych układów planet w poszczególnych znakach, więc prognozy mają swoje uzasadnienie i nie są wyssane z palca. Oczywiście, najbardziej trafny jest horoskop indywidualny i jeśli tym jest Pani zainteresowana, zapraszam na stronę: http://www.czarymary.pl/p_872134_gdzie_kiedy_pytanie_astrologa W uwagach do osobistego zamówienia można dodać, że interesuje Panią szczegółowa prognoza na określony przedział czasu. Przygotowywanie prognoz astrologicznych wymaga wiedzy, doświadczenia i czasu na opracowanie. Nie ma możliwości, by w darmowym serwisie opracowywać indywidualne prognozy dla każdej zainteresowanej osoby 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *