Horoskop Anielski na grudzień 2020 roku dla Barana

Drogi Baranie, jesteś świadomy swoich możliwości i ograniczeń, z nostalgią wspominasz przeszłość. Masz wiele ciekawych pomysłów, które powinieneś rozwijać, lecz uważaj na melancholię, która może hamować Twoje działania. Nie dowierzasz swoim uczuciom i potrzebujesz ciągłej akceptacji. Przez tłumienie emocji narażasz się na psychiczną sztywność, a ta może odbić się negatywnie na Twojej kondycji fizycznej, mogą dokuczać Ci bóle mięśni i kości. Uważaj teraz szczególnie na kręgosłup. Pamiętaj, że pocieszając innych, pocieszasz także siebie. Kochasz z pasją i nie zastanawiasz się nigdy, czy otrzymasz coś w zamian. Jeśli jesteś samotny, teraz w Twoim życiu pojawić się może nagła miłość, namiętność i zaangażowanie.

Twoja charyzma, urok i talent sprawiły, że jesteś znaną osobą w dziedzinie, którą się zajmujesz. Osiągniesz teraz sukces, jeśli Twój zawód związany jest z modą lub inną dziedziną sztuki. Otrzymasz i sam udzielisz komuś pomocy. Nie przegap dobrych okazji, bo korzystne okoliczności powinny zostać szybko wykorzystane. Możliwe, że będziesz musiał asymilować się w nowym środowisku, bądź będziesz zmuszony przejść przez całkiem nowe procedury. Podejmiesz się korekty błędów, które muszą zostać naprawione.

W grudniu doświadczysz działania siły, która będzie poddawać Cię próbom. Chodzi tu o grę sił pomiędzy Twoim ego a siłą Wyższego Ja. Jeśli będziesz stawiał własną siłę nad boską, pozbawisz się tym samym własnych potencjalnych możliwości i nabierzesz błędnego przekonania, że możesz żyć samotnie na świecie, w którym wszystko jest ze sobą połączone. Wysokie, boskie siły nie mogą swobodnie przepływać przez kogoś, kim rządzi ego. Wezwij Elohima Haniela, a pomoże Ci wykorzystać wszystkie drzemiące w Tobie możliwości. Haniel skieruje Twoje spojrzenie z powrotem na miłość. Zacznij od bezwarunkowego zaakceptowania i pokochania siebie takiego, jakim jesteś. Pożegnaj się ze swoją świadomością niedostatku i braku. Zacznij widzieć bogactwo, które Cię otacza i które nosisz w sobie. Dostrzeż miłość w sobie, w swoich bliźnich. Doceń ją. Wyraź. Stań się promieniującym na zewnątrz magnesem boskiej miłości. Pozwól rozwinąć skrzydła swojej zdolności do kochania.

~~Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

6 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na grudzień 2020 roku dla Barana

  1. WITAM,NIEJEDNOKROTNIE NA PRZELOMIE ROKU CZYTAM TE HOROSKOPY,,JEDNAKZE NAWET W POLOWIE NIE SA TRAFIONE,WRECZ JEST JASKRAWIE ODWROTNIE..,, DOSWIADCZONY ASTROLOG MUSI PRZECIEZ ZNAC DATE I GODZINE URODZENIA –BO TYLKO WTEDY MOZE COS POWIEDZIEC. TAK NAPRAWDE. RESZTA JEST CHYBA LANIEM WODY..PRZEPRASZAM, ALE W MYSL MOJEJ WIEDZY TAK WLASNIE JEST. Z POWAZANIEM. J. A.

    1. Witam! Horoskop Anielski akurat nie jest opracowany przez astrologa. Prognozy astrologiczne znajdzie Pani w horoskopie miesięcznymi i tygodniowym. Często mają odniesienia do aktualnych układów planet w poszczególnych znakach, więc prognozy mają swoje uzasadnienie i nie są wyssane z palca. Oczywiście, najbardziej trafny jest horoskop indywidualny i jeśli tym jest Pani zainteresowana, zapraszam na stronę: http://www.czarymary.pl/p_872134_gdzie_kiedy_pytanie_astrologa W uwagach do osobistego zamówienia można dodać, że interesuje Panią szczegółowa prognoza na określony przedział czasu. Przygotowywanie prognoz astrologicznych wymaga wiedzy, doświadczenia i czasu na opracowanie. Nie ma możliwości, by w darmowym serwisie opracowywać indywidualne prognozy dla każdej zainteresowanej osoby 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *