Horoskop Anielski na październik 2018 roku dla Barana

Drogi Baranie, jesteś opanowaną, dyplomatyczną i skromną osobą. Zbierasz nagrody i uznanie, mimo że nie dążysz do tego za wszelką cenę, czy też aby zadowolić wyłącznie siebie i zaszkodzić innym. Masz dobrą intuicję i powinieneś częściej jej używać. Zwróć uwagę na swoje sny, bo teraz mogą być prorocze.

Twoja władcza zmysłowość często kończy się zbytnimi ekscesami i powoduje zaburzenia. Uważaj, bo grozi Ci niebezpieczeństwo przesady. W życiu uczuciowym może pojawić się kryzys z powodu niezrozumienia. Możesz odczuwać strach przed miłością. Sprzyjać Ci będzie pomyślność w studiach i w działalności zawodowej i rekreacyjnej, związanej z komunikowaniem się, muzyką bądź ezoteryką. Cieszysz się szacunkiem pewnej ważnej osoby, która wiele dla Ciebie zrobi. Będziesz miał okazję do wykazania się hojnością, która zostanie sowicie wynagrodzona. Wybaczysz komuś dawną obrazę.

W tym miesiącu szczególną opieką otacza Cię Aralim Zafkiel, anioł wtajemniczenia, który pragnie abyś pamiętał o tym, że Ty sam tworzysz swoje myśli i uczucia. Postaraj się ukierunkować je na najwyższe siły wszechświata, nie dając się przy tym zwodzić żądzom, opiniom otoczenia, czy aktualnie modnym trendom. Pomogą Ci w tym modlitwy, medytacje, teksty Mistrzów, mantry, afirmacje – dowolne formy, poprzez które boskie siły mogą być aktywowane i zatrzymywane. Dzięki nim Twój rozum nie będzie już podlegał manipulacjom, natomiast stanie się mostem między Bogiem a człowiekiem. Jeśli skupisz się na swoim celu, podążysz swoją drogą, na której most przeniesienie Cię ponad manipulacjami świata, wówczas odkryjesz swoją siłę. Aralim Zafkiel jest niczym strażnik stojący przed tym mostem. Poproś go o wsparcie, a podpowie Ci on, co najlepiej pomoże Ci nawiązać kontakt z boskością.

~~Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

5 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na październik 2018 roku dla Barana

  1. WITAM,NIEJEDNOKROTNIE NA PRZELOMIE ROKU CZYTAM TE HOROSKOPY,,JEDNAKZE NAWET W POLOWIE NIE SA TRAFIONE,WRECZ JEST JASKRAWIE ODWROTNIE..,, DOSWIADCZONY ASTROLOG MUSI PRZECIEZ ZNAC DATE I GODZINE URODZENIA –BO TYLKO WTEDY MOZE COS POWIEDZIEC. TAK NAPRAWDE. RESZTA JEST CHYBA LANIEM WODY..PRZEPRASZAM, ALE W MYSL MOJEJ WIEDZY TAK WLASNIE JEST. Z POWAZANIEM. J. A.

    1. Witam! Horoskop Anielski akurat nie jest opracowany przez astrologa. Prognozy astrologiczne znajdzie Pani w horoskopie miesięcznymi i tygodniowym. Często mają odniesienia do aktualnych układów planet w poszczególnych znakach, więc prognozy mają swoje uzasadnienie i nie są wyssane z palca. Oczywiście, najbardziej trafny jest horoskop indywidualny i jeśli tym jest Pani zainteresowana, zapraszam na stronę: http://www.czarymary.pl/p_872134_gdzie_kiedy_pytanie_astrologa W uwagach do osobistego zamówienia można dodać, że interesuje Panią szczegółowa prognoza na określony przedział czasu. Przygotowywanie prognoz astrologicznych wymaga wiedzy, doświadczenia i czasu na opracowanie. Nie ma możliwości, by w darmowym serwisie opracowywać indywidualne prognozy dla każdej zainteresowanej osoby 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *