Horoskop Anielski na kwiecień 2018 roku dla Barana

Drogi Baranie, jesteś układny, fascynujący i uwodzicielski. Posiadasz wielką fantazję, ale używasz jej w dozwolonych dawkach beztroski. Starasz się trzymać emocje pod kontrolą, więc nie będzie dla Ciebie niespodzianek w tej sferze. Masz dobry kontakt ze swoimi emocjami, ale też umiesz rozróżnić je od powierzchownych ekscytacji, dlatego też nie przywiązujesz się do nich, ani się z nimi nie identyfikujesz. Żyjesz w pośpiechu, dlatego uważaj teraz na stłuczenia i upadki. Postaraj się wykorzystać nadmiar energii na uprawianie sportów.

Bardzo możliwe, że miłość od pierwszego wejrzenia radykalnie odmieni Twoją sytuację. Partnerstwo przyniesie Ci wiele dobrego. Jeśli jesteś w stałym związku, możesz być pewnym wierności partnera, pomimo zdarzających się kłótni.

Potrzebujesz odpoczynku, postaraj się chociaż o krótki urlop, a następnie raz jeszcze przeanalizuj swoje plany. Aby Twoje zamierzenia zakończyły się sukcesem, musisz wprowadzić modyfikacje do swoich działań. W dodatku zazdrośni ludzie blokują Ci drogę do sukcesu, jeśli ich wpływ będzie zbyt agresywny, nie obawiaj się poprosić o pomoc przełożonego. Dzięki kompetencji i zaangażowaniu uda Ci się wygrać sprawę sądową lub urzędową.

W tym miesiącu Anioły fioletowego promieniowania wzywają Cię do wprowadzenia pewnych zmian do swojego dotychczasowego życia. Poproś je o pomoc, a zaprowadzą Cię do księgi Twojego życia, będziesz mógł przeanalizować swoją przeszłość, przypomnieć sobie stare więzy, które mogą teraz spowolnić Twój obecny rozwój. Zastanów się, czy jest coś, z czym chciałbyś się już rozstać, jakie okoliczności wciąż zajmują Twoje myśli, mimo że nie istnieją już w Twoim życiu. Anioły fioletowego promienia pomogą Ci zrozumieć i uleczyć dawne sytuacje, poproś je, by otoczyły wszystkie ciążące Ci kwestie swoim fioletowym światłem przemiany i wyzwolenia. Więzy, które Ci szkodzą, możesz skorygować za pomocą fioletowego światła, zaś więzy, które są dla Ciebie ważne, możesz za jego pomocą zacieśnić. Światło tych Aniołów pomoże Ci otworzyć się na nowy wymiar poszerzonej świadomości.

~~Słuchająca Aniołów

5 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na kwiecień 2018 roku dla Barana

  1. WITAM,NIEJEDNOKROTNIE NA PRZELOMIE ROKU CZYTAM TE HOROSKOPY,,JEDNAKZE NAWET W POLOWIE NIE SA TRAFIONE,WRECZ JEST JASKRAWIE ODWROTNIE..,, DOSWIADCZONY ASTROLOG MUSI PRZECIEZ ZNAC DATE I GODZINE URODZENIA –BO TYLKO WTEDY MOZE COS POWIEDZIEC. TAK NAPRAWDE. RESZTA JEST CHYBA LANIEM WODY..PRZEPRASZAM, ALE W MYSL MOJEJ WIEDZY TAK WLASNIE JEST. Z POWAZANIEM. J. A.

    1. Witam! Horoskop Anielski akurat nie jest opracowany przez astrologa. Prognozy astrologiczne znajdzie Pani w horoskopie miesięcznymi i tygodniowym. Często mają odniesienia do aktualnych układów planet w poszczególnych znakach, więc prognozy mają swoje uzasadnienie i nie są wyssane z palca. Oczywiście, najbardziej trafny jest horoskop indywidualny i jeśli tym jest Pani zainteresowana, zapraszam na stronę: http://www.czarymary.pl/p_872134_gdzie_kiedy_pytanie_astrologa W uwagach do osobistego zamówienia można dodać, że interesuje Panią szczegółowa prognoza na określony przedział czasu. Przygotowywanie prognoz astrologicznych wymaga wiedzy, doświadczenia i czasu na opracowanie. Nie ma możliwości, by w darmowym serwisie opracowywać indywidualne prognozy dla każdej zainteresowanej osoby 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *