Horoskop Anielski na sierpień 2018 roku dla Barana

Drogi Baranie, jesteś miłą i grzeczną osobą. Cieszysz się poważaniem, szacunkiem i dobrym zdrowiem, i tego można Ci pozazdrościć. Twoja obecność działa na innych uspokajająco. Nie masz skłonności do dramatyzowania i nie pozwalasz się przyłapać na skrajnych emocjach. Twoje ciało starasz się utrzymać w równowadze. Jeśli poczujesz, że Twój organizm wysyła Ci pierwsze oznaki choroby, natychmiast interweniujesz i starasz się przywrócić równowagę przy pomocy terapii naturalnych.

W sprawach dotyczących uczuć potrzebujesz przerwy na refleksję. Jeżeli uważasz, że Twój związek dotarł do końca drogi, porozmawiaj z partnerem o tym, co czujesz. Nieporozumienia, a nawet sceny zazdrości, mają szansę zakończyć się radosną zgodą. Nagła wiadomość radykalnie odmieni Twój punkt widzenia na sprawy zawodowe. Możliwe, że Twoje plany na chwilę obecną są zbyt ambitne, aby mogły zostać zrealizowane. Jeśli znajdziesz się w kłopocie, możesz liczyć na pomoc przyjaciela. Nie zapominaj, aby doceniać dobre rady.

~~Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

5 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na sierpień 2018 roku dla Barana

  1. WITAM,NIEJEDNOKROTNIE NA PRZELOMIE ROKU CZYTAM TE HOROSKOPY,,JEDNAKZE NAWET W POLOWIE NIE SA TRAFIONE,WRECZ JEST JASKRAWIE ODWROTNIE..,, DOSWIADCZONY ASTROLOG MUSI PRZECIEZ ZNAC DATE I GODZINE URODZENIA –BO TYLKO WTEDY MOZE COS POWIEDZIEC. TAK NAPRAWDE. RESZTA JEST CHYBA LANIEM WODY..PRZEPRASZAM, ALE W MYSL MOJEJ WIEDZY TAK WLASNIE JEST. Z POWAZANIEM. J. A.

    1. Witam! Horoskop Anielski akurat nie jest opracowany przez astrologa. Prognozy astrologiczne znajdzie Pani w horoskopie miesięcznymi i tygodniowym. Często mają odniesienia do aktualnych układów planet w poszczególnych znakach, więc prognozy mają swoje uzasadnienie i nie są wyssane z palca. Oczywiście, najbardziej trafny jest horoskop indywidualny i jeśli tym jest Pani zainteresowana, zapraszam na stronę: http://www.czarymary.pl/p_872134_gdzie_kiedy_pytanie_astrologa W uwagach do osobistego zamówienia można dodać, że interesuje Panią szczegółowa prognoza na określony przedział czasu. Przygotowywanie prognoz astrologicznych wymaga wiedzy, doświadczenia i czasu na opracowanie. Nie ma możliwości, by w darmowym serwisie opracowywać indywidualne prognozy dla każdej zainteresowanej osoby 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *