Horoskop Anielski na wrzesień 2021 roku dla Barana

Drogi Baranie, jesteś konsekwentną, wytrwałą i pewną siebie osobą. Umiesz się śmiać i patrzeć na świat z przymrużeniem oka. Odrobina złości lub zazdrość będą przeszkadzać teraz Twoim uczuciom. Masz małe grzeszki na swoim sumieniu. Dokuczać Ci mogą dolegliwości spowodowane życiem w ciągłym napięciu. Prawdopodobnie nie dbasz o siebie wystarczająco. Jeśli uda Ci się pokonać własną dumę, wyzwolisz ciepło i entuzjazm oraz nowe perspektywy dla swojego związku uczuciowego.

W pracy dzięki swojej intuicji i przenikliwości, a przede wszystkim krytycznemu rozumowaniu, zajdziesz daleko. Efekty Twoich materialnych i duchowych wysiłków będą zadowalające, lecz inni skorzystają z nich bardziej niż Ty. Jakiś zadowalający kontrakt lub nabycie nieruchomości ocali Twoją sytuację mieszkaniową przed zmianami bądź niewesołymi niespodziankami. W tym miesiącu czeka Cię męczące wejście w nowe środowisko i przejście przez całkiem nowe procedury. Będziesz też musiał zmierzyć się z błędami, które powinny zostać naprawione. Odpowiedź na dręczące Cię od dłuższego czasu pytanie otrzymasz we śnie.

We wrześniu Archanioł Michał zaprasza Cię, abyś stawił czoła swojemu wewnętrznemu wrogowi. Nie możesz nikogo obarczać odpowiedzialnością za swoje warunki życiowe lub trudne sytuacje, w jakich się mogłeś znaleźć. Pamiętaj, że warunki zewnętrzne w Twoim życiu są odzwierciedleniem Twojego wnętrza i pokazują to, nad czym jeszcze musisz popracować. Nie obawiaj się, bo Archanioł Michał, ten potężny Archanioł, udzieli Ci siły i mocy, ale również odwagi, abyś stanął do konfrontacji z mrokami swojej duszy i uwolnił się od nich. Poproś go, by odciął Cię świetlistym mieczem od Twoich minionych słów i czynów, pomógł w wewnętrznej walce i w osiągnięciu prawdziwego poznania.

~~Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

6 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na wrzesień 2021 roku dla Barana

  1. WITAM,NIEJEDNOKROTNIE NA PRZELOMIE ROKU CZYTAM TE HOROSKOPY,,JEDNAKZE NAWET W POLOWIE NIE SA TRAFIONE,WRECZ JEST JASKRAWIE ODWROTNIE..,, DOSWIADCZONY ASTROLOG MUSI PRZECIEZ ZNAC DATE I GODZINE URODZENIA –BO TYLKO WTEDY MOZE COS POWIEDZIEC. TAK NAPRAWDE. RESZTA JEST CHYBA LANIEM WODY..PRZEPRASZAM, ALE W MYSL MOJEJ WIEDZY TAK WLASNIE JEST. Z POWAZANIEM. J. A.

    1. Witam! Horoskop Anielski akurat nie jest opracowany przez astrologa. Prognozy astrologiczne znajdzie Pani w horoskopie miesięcznymi i tygodniowym. Często mają odniesienia do aktualnych układów planet w poszczególnych znakach, więc prognozy mają swoje uzasadnienie i nie są wyssane z palca. Oczywiście, najbardziej trafny jest horoskop indywidualny i jeśli tym jest Pani zainteresowana, zapraszam na stronę: http://www.czarymary.pl/p_872134_gdzie_kiedy_pytanie_astrologa W uwagach do osobistego zamówienia można dodać, że interesuje Panią szczegółowa prognoza na określony przedział czasu. Przygotowywanie prognoz astrologicznych wymaga wiedzy, doświadczenia i czasu na opracowanie. Nie ma możliwości, by w darmowym serwisie opracowywać indywidualne prognozy dla każdej zainteresowanej osoby 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *