Horoskop Anielski na sierpień 2017 dla Barana

Drogi Baranie, jesteś cierpliwą i zawsze przygotowaną osobą, umiesz porozumiewać się z ludźmi i przekazywać ideały, w które wierzysz. To wszystko czyni z Ciebie znakomitego nauczyciela. Dzięki swoim doświadczeniom zdobywasz życiową mądrość, z czasem również Twoje uczucia staną się bardziej klarowne i sprecyzowane. Intuicja może Ci teraz przekazywać dobre pomysły w czasie snów, możesz mieć również sny prorocze.

Jeśli będziesz przebywać za granicą, zwróć szczególną uwagę na zachowanie higieny, będziesz teraz bardziej narażony na infekcje, ale szybko uda Ci się powracać do zdrowia. W swoim związku uczuciowym możesz odczuwać zagubienie. Brakuje Ci zaufania do partnera, a zazdrość blokuje możliwość komunikacji i rozwiązania problemu.

Sukces czeka teraz te osoby spod znaku Barana, których zawód związany jest z modą i z dziedzinami artystycznymi. Twój talent i charyzma sprawią, że staniesz się znany również za granicą kraju. Pojawić się mogą nieoczekiwane dochody związane z właśnie ze sztuką, ale i nauczaniem. Bez wahania korzystaj z uśmiechu losu.

Jakaś nieśmiała osoba, która ma obecnie trudności, może napawać Cię niepokojem i być przyczyną wielu trosk. Uważaj na różnice zdań między Tobą a przyjaciółmi, bo mała kłótnia może stać się powodem zakończenia ważnych dla Ciebie relacji.

~~Słuchająca Aniołów

5 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na sierpień 2017 dla Barana

  1. WITAM,NIEJEDNOKROTNIE NA PRZELOMIE ROKU CZYTAM TE HOROSKOPY,,JEDNAKZE NAWET W POLOWIE NIE SA TRAFIONE,WRECZ JEST JASKRAWIE ODWROTNIE..,, DOSWIADCZONY ASTROLOG MUSI PRZECIEZ ZNAC DATE I GODZINE URODZENIA –BO TYLKO WTEDY MOZE COS POWIEDZIEC. TAK NAPRAWDE. RESZTA JEST CHYBA LANIEM WODY..PRZEPRASZAM, ALE W MYSL MOJEJ WIEDZY TAK WLASNIE JEST. Z POWAZANIEM. J. A.

    1. Witam! Horoskop Anielski akurat nie jest opracowany przez astrologa. Prognozy astrologiczne znajdzie Pani w horoskopie miesięcznymi i tygodniowym. Często mają odniesienia do aktualnych układów planet w poszczególnych znakach, więc prognozy mają swoje uzasadnienie i nie są wyssane z palca. Oczywiście, najbardziej trafny jest horoskop indywidualny i jeśli tym jest Pani zainteresowana, zapraszam na stronę: http://www.czarymary.pl/p_872134_gdzie_kiedy_pytanie_astrologa W uwagach do osobistego zamówienia można dodać, że interesuje Panią szczegółowa prognoza na określony przedział czasu. Przygotowywanie prognoz astrologicznych wymaga wiedzy, doświadczenia i czasu na opracowanie. Nie ma możliwości, by w darmowym serwisie opracowywać indywidualne prognozy dla każdej zainteresowanej osoby 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *