Horoskop Anielski na czerwiec 2017 dla Barana

Drogi Baranie, postępujesz taktownie i dyplomatycznie. Zanim podejmiesz działania spokojnie oceniasz zaistniałą sytuację. Czeka Cię konieczna wewnętrzna transformacja. Już czas spojrzeć w lustro i uświadomić sobie błędne decyzje. Ten samokrytycyzm może być gorzki, lecz przyniesie oczyszczający efekt. Postaraj się unikać w najbliższym czasie alkoholu i przyjmowania niepotrzebnych lekarstw, bo mogą negatywnie wpłynąć na Twój stan fizyczny i system nerwowy. Uzdrowienie nadejdzie nieoczekiwanie. W życiu uczuciowym masz zapewnione szczęście i spełnienie. Zmiana postawy w związku przyniesie Ci dużo miłości.

Możesz być pewien, że cele, do których będziesz dążyć z zaangażowaniem, zostaną zrealizowane. Jeśli Twój zawód związany jest z medycyną lub działalnością teatralną, teraz osiągniesz sukces. Szczęście dopisze Ci również w grach i innych ryzykownych przedsięwzięciach. Jeśli ośmielisz się mieć to, czego pragniesz, nic nie będzie w stanie Cię teraz powstrzymać przed tego zdobyciem. Trochę zmartwień przysporzy Ci opieka nad kruchą i niedojrzałą osobą. Uważaj na krytykanctwo i zazdrość.

W tym miesiącu szczególną opieką otacza Cię anielska kobieca siła zwana Archaii wytrwałości. Poproś ją o wsparcie, a pomoże Ci ona wejrzeć w głąb Twojej prawdziwej natury i wręczy dar: wrażliwość w odbieraniu świata. Archaii wytrwałości sprzeciwia się piętrzeniu przeszkód, krytykowaniu innych i wszelkim rozłakom, ponieważ postrzega wszystko jako Jedność. Posiada głębokie zrozumienie łączności między wszystkimi istotami i pozytywnej siły, która tkwi we wszelkim życiu. Archaii wytrwałości wzywa Cię, byś wczuwał się w położenie swoich braci i sióstr, bo wszyscy jesteśmy ze sobą powiązani i zależymy od siebie nawzajem. To, co czynimy innym istotom, czynimy też samym sobie.

~~Słuchająca Aniołów

4 przemyślenia nt. „Horoskop Anielski na czerwiec 2017 dla Barana

  1. WITAM,NIEJEDNOKROTNIE NA PRZELOMIE ROKU CZYTAM TE HOROSKOPY,,JEDNAKZE NAWET W POLOWIE NIE SA TRAFIONE,WRECZ JEST JASKRAWIE ODWROTNIE..,, DOSWIADCZONY ASTROLOG MUSI PRZECIEZ ZNAC DATE I GODZINE URODZENIA –BO TYLKO WTEDY MOZE COS POWIEDZIEC. TAK NAPRAWDE. RESZTA JEST CHYBA LANIEM WODY..PRZEPRASZAM, ALE W MYSL MOJEJ WIEDZY TAK WLASNIE JEST. Z POWAZANIEM. J. A.

    1. Witam! Horoskop Anielski akurat nie jest opracowany przez astrologa. Prognozy astrologiczne znajdzie Pani w horoskopie miesięcznymi i tygodniowym. Często mają odniesienia do aktualnych układów planet w poszczególnych znakach, więc prognozy mają swoje uzasadnienie i nie są wyssane z palca. Oczywiście, najbardziej trafny jest horoskop indywidualny i jeśli tym jest Pani zainteresowana, zapraszam na stronę: http://www.czarymary.pl/p_872134_gdzie_kiedy_pytanie_astrologa W uwagach do osobistego zamówienia można dodać, że interesuje Panią szczegółowa prognoza na określony przedział czasu. Przygotowywanie prognoz astrologicznych wymaga wiedzy, doświadczenia i czasu na opracowanie. Nie ma możliwości, by w darmowym serwisie opracowywać indywidualne prognozy dla każdej zainteresowanej osoby 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *