Horoskop Anielski na kwiecień 2017 dla Barana

Drogi Baranie, kiedy tylko chcesz, potrafisz być wesoły i opanowany. Wiesz, jak uszczęśliwiać innych i jak łagodzić sprzeczki. Celem Twego życia są przede wszystkim uczucia, niezwykle ważne są dla Ciebie relacje z bliskimi i przyjaciółmi. Ostra krytyka burzy Twój spokój wewnętrzny, wiec gdy do niej dojdzie, postaraj się skorzystać ze swojej umiejętności trzymania nerwów na wodzy i wyciągnąć z tego doświadczenia jak najwięcej nauki na przyszłość. Utrzymywanie wewnętrznej równowagi i harmonii kształtuje nie tylko Twój umysł i duszę, ma wpływ również na zdrowie i wygląd zewnętrzny, przez które promieniuje Twoje wewnętrzne piękno. Jeśli jesteś w związku, Twoja miłość jest odwzajemniona, z partnerem tworzycie związek idealny.

Dzięki swojej inteligencji i analitycznemu myśleniu bardzo dobrze będziesz radzić sobie w studiach i pracy. Jeżeli masz w najbliższych planach rozmowę kwalifikacyjną, spowoduje ona zmianę, jakiej pragniesz. W sferze finansów nie będzie zastoju. Twoje inwestycje okażą się trafione i odczujesz przypływ gotówki. Na skutek nieporozumień możesz doświadczyć scen zazdrości, powinny się one jednak zakończyć radosnym pogodzeniem wszystkich zainteresowanych stron.

~~Słuchająca Aniołów

6 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na kwiecień 2017 dla Barana

  1. Horoskop na 2017 a pod tytulem data publikacji 30 październik 2015 – ach te kopiuj wklej, widać kusi, a szefostwo nie ciśnie na nowości? bo z tego co wiem to są nadgorliwi do bólu, a tu taka wtopa!

    1. 30 października 2015 Horoskop anielski pojawił się po raz pierwszy w serwisie z CzaroMarowymi Horoskopami. Co miesiąc jego treść jest aktualizowana, lecz zamieszczany na tym samym wpisie, by nie zmieniał się jego adres mailowy. Jeśli Pan regularnie nas zacznie odwiedzać, to również zwróci na to uwagę, że horoskop jest zupełnie nowy, i dopóki nie zlikwidujemy tej formy serwisu, tak będzie wyświetlany 🙂

  2. WITAM,NIEJEDNOKROTNIE NA PRZELOMIE ROKU CZYTAM TE HOROSKOPY,,JEDNAKZE NAWET W POLOWIE NIE SA TRAFIONE,WRECZ JEST JASKRAWIE ODWROTNIE..,, DOSWIADCZONY ASTROLOG MUSI PRZECIEZ ZNAC DATE I GODZINE URODZENIA –BO TYLKO WTEDY MOZE COS POWIEDZIEC. TAK NAPRAWDE. RESZTA JEST CHYBA LANIEM WODY..PRZEPRASZAM, ALE W MYSL MOJEJ WIEDZY TAK WLASNIE JEST. Z POWAZANIEM. J. A.

    1. Witam! Horoskop Anielski akurat nie jest opracowany przez astrologa. Prognozy astrologiczne znajdzie Pani w horoskopie miesięcznymi i tygodniowym. Często mają odniesienia do aktualnych układów planet w poszczególnych znakach, więc prognozy mają swoje uzasadnienie i nie są wyssane z palca. Oczywiście, najbardziej trafny jest horoskop indywidualny i jeśli tym jest Pani zainteresowana, zapraszam na stronę: http://www.czarymary.pl/p_872134_gdzie_kiedy_pytanie_astrologa W uwagach do osobistego zamówienia można dodać, że interesuje Panią szczegółowa prognoza na określony przedział czasu. Przygotowywanie prognoz astrologicznych wymaga wiedzy, doświadczenia i czasu na opracowanie. Nie ma możliwości, by w darmowym serwisie opracowywać indywidualne prognozy dla każdej zainteresowanej osoby 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *