Horoskop Anielski na grudzień 2018 roku dla Barana

Drogi Baranie, jesteś powściągliwy i skromny, a Twoje poglądy nie wzbudzają kontrowersji. Nie dowierzasz swoim uczuciom i potrzebujesz ciągłej akceptacji ze strony innych ludzi. Masz wiele artystycznych pomysłów, które powinieneś rozwijać, ale wystrzegaj się popadania w melancholię. Pamiętaj, że wspierając i niosąc komuś pocieszenie, również w Twojej duszy pojawia się spokój i harmonia. Twoje zdrowie jest teraz delikatne, uważaj więc na choroby, skorzystaj też z kuracji ziołowej, aby wzmocnić i zrównoważyć swój organizm.

Twój związek uczuciowy jest harmonijny, nie zadręczasz się sprzeczkami z partnerem, bo dobrze wiesz, że zawsze po nich następuje zgoda i pojednanie. Najlepsze wyniki w pracy uzyskasz pracując w zespole. Niewykluczone, że wokół Ciebie toczyć się będą liczne walki i rywalizacja o władzę. Problem materialny lub chwilowy niedostatek utrudni Ci zrobienie czegoś, co bardzo byś chciał, konieczna okaże się przerwa w działaniach. Dopisze Ci natomiast szczęście w grach i innych ryzykownych przedsięwzięciach, a najlepszą tu radą dla Ciebie będą teraz słowa zachęty, abyś ośmielił się mieć to, czego pragniesz.

W tym miesiącu szczególną opieką otacza Cię Archaii wiary. Zaprasza Cię ona do odwrócenia uwagi od tego, co jest zewnętrzne, a zwróceniu się ku temu, co jest niewidoczne dla oczu. Skup się na swoim wnętrzu i zacznij rozwijać swoje duchowe zdolności. Archaii wiary pomoże Ci dotrzeć do źródła wewnętrznej siły, która musi zacząć działać w Tobie przed tym, zanim objawi się w świecie zewnętrznym. Dzięki temu Twoje czyny staną się dynamiczne i ukierunkowane na konkretny cel. Będziesz zaskoczony tym, jakie skarby skrywa Twoje wnętrze. Gdy je rozpoznasz, zaczniesz je rozwijać. Pokażą Ci nowe drogi, możliwości rozwiązań, których wcześniej nie dostrzegałeś, wskażą odpowiedzi, których nie wymyśliłby Twój umysł. Zaufaj Archaii wiary i pozwól jej się poprowadzić. 

~~Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

5 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na grudzień 2018 roku dla Barana

  1. WITAM,NIEJEDNOKROTNIE NA PRZELOMIE ROKU CZYTAM TE HOROSKOPY,,JEDNAKZE NAWET W POLOWIE NIE SA TRAFIONE,WRECZ JEST JASKRAWIE ODWROTNIE..,, DOSWIADCZONY ASTROLOG MUSI PRZECIEZ ZNAC DATE I GODZINE URODZENIA –BO TYLKO WTEDY MOZE COS POWIEDZIEC. TAK NAPRAWDE. RESZTA JEST CHYBA LANIEM WODY..PRZEPRASZAM, ALE W MYSL MOJEJ WIEDZY TAK WLASNIE JEST. Z POWAZANIEM. J. A.

    1. Witam! Horoskop Anielski akurat nie jest opracowany przez astrologa. Prognozy astrologiczne znajdzie Pani w horoskopie miesięcznymi i tygodniowym. Często mają odniesienia do aktualnych układów planet w poszczególnych znakach, więc prognozy mają swoje uzasadnienie i nie są wyssane z palca. Oczywiście, najbardziej trafny jest horoskop indywidualny i jeśli tym jest Pani zainteresowana, zapraszam na stronę: http://www.czarymary.pl/p_872134_gdzie_kiedy_pytanie_astrologa W uwagach do osobistego zamówienia można dodać, że interesuje Panią szczegółowa prognoza na określony przedział czasu. Przygotowywanie prognoz astrologicznych wymaga wiedzy, doświadczenia i czasu na opracowanie. Nie ma możliwości, by w darmowym serwisie opracowywać indywidualne prognozy dla każdej zainteresowanej osoby 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *