Horoskop Anielski na marzec 2021 roku dla Barana

Drogi Baranie, jesteś taktowną i dyplomatyczną osobą, masz opiekuńczy charakter. Zanim podejmiesz konkretne działania, spokojnie oceniasz zaistniałą sytuację. Nie dowierzasz swoim uczuciom i potrzebujesz ciągłej akceptacji innych. Dbając i pocieszając innych, pocieszasz także siebie. Postaraj się wzmocnić swoją odporność, bo jesteś teraz bardziej podatny na gorączki i zapalenia, bądź również ostrożny w miejscach, w których mogą Ci grozić oparzenia.

Twój związek uczuciowy nie jest niczym zagrożony. Możesz być pewien, że partner odwzajemnia Twoją miłość. W pracy będziesz miał znakomite wyniki, szczególnie jeśli Twój zawód ma naturę manualną lub związany jest z administracją. Wyróżnisz się także różnego rodzaju zdolnościami w komunikowaniu się. Szczęście dopisze Ci w bankowości i inwestycjach. Rozważnie podjęta decyzja okaże się nadzwyczaj trafna. Twoje możliwości pomogą uniknąć strat i niepowodzeń. W tym miesiącu trochę zmartwień przysporzyć Ci może opieka nad kruchą i niedojrzałą osobą. Uważaj na krytykanctwo i zazdrość.

W marcu otuchę dla Twojej duszy podczas trudnych chwil i kryzysów życiowych przyniesie Anioł troski pełnej miłości. Daje on Tobie nadzieję, że wszystko będzie dobrze, że po ciemnej nocy zaświeci słońce. Pragnie on skierować Twoją uwagę na otaczające Cię piękno i harmonię, na doskonałość Natury. Ty również jesteś doskonały, bo jesteś częścią Stworzenia. Pamiętaj, że wszelkie rany, każdy ból, jaki zadałeś sobie sam lub został Ci zadany, jest przemijający. Czas uleczy rany. Ból minie, a wówczas pozostaw go tam, gdzie jego miejsce – w przeszłości. Wezwij go, a on z radością będzie Ci towarzyszył i prowadził z powrotem do uzdrawiającej ciszy Twojego wnętrza.

~~Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

6 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na marzec 2021 roku dla Barana

  1. WITAM,NIEJEDNOKROTNIE NA PRZELOMIE ROKU CZYTAM TE HOROSKOPY,,JEDNAKZE NAWET W POLOWIE NIE SA TRAFIONE,WRECZ JEST JASKRAWIE ODWROTNIE..,, DOSWIADCZONY ASTROLOG MUSI PRZECIEZ ZNAC DATE I GODZINE URODZENIA –BO TYLKO WTEDY MOZE COS POWIEDZIEC. TAK NAPRAWDE. RESZTA JEST CHYBA LANIEM WODY..PRZEPRASZAM, ALE W MYSL MOJEJ WIEDZY TAK WLASNIE JEST. Z POWAZANIEM. J. A.

    1. Witam! Horoskop Anielski akurat nie jest opracowany przez astrologa. Prognozy astrologiczne znajdzie Pani w horoskopie miesięcznymi i tygodniowym. Często mają odniesienia do aktualnych układów planet w poszczególnych znakach, więc prognozy mają swoje uzasadnienie i nie są wyssane z palca. Oczywiście, najbardziej trafny jest horoskop indywidualny i jeśli tym jest Pani zainteresowana, zapraszam na stronę: http://www.czarymary.pl/p_872134_gdzie_kiedy_pytanie_astrologa W uwagach do osobistego zamówienia można dodać, że interesuje Panią szczegółowa prognoza na określony przedział czasu. Przygotowywanie prognoz astrologicznych wymaga wiedzy, doświadczenia i czasu na opracowanie. Nie ma możliwości, by w darmowym serwisie opracowywać indywidualne prognozy dla każdej zainteresowanej osoby 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *