Horoskop Anielski na luty 2019 roku dla Barana

Drogi Baranie, jesteś silną i żywiołową osobą, nie da się Ciebie przeoczyć w towarzystwie. Twój entuzjazm jest zaraźliwy, lecz równie silnie oddziałuje na innych Twój gwałtowny sprzeciw i opór wobec tego, z czym się nie zgadzasz. Życie emocjami nie jest Twoją domeną, prowadzi Cię rozsądek, więc kontrolujesz tę strefę, ale jej nie tłumisz. Starasz się utrzymywać harmonię umysłu i intuicji. Przed Tobą jest dość stresujący okres, który może zagrozić Twojemu spokojowi wewnętrznemu i nerwom. Jeśli jesteś w związku, z powodu napięć i sporów nie wszystko może się teraz w nim najlepiej układać.

W sferze zawodowej pojawić się może radykalna zmiana, będzie to kolejny krok w Twojej karierze. Uwolnisz się od bardzo trudnego zobowiązania, z ulgą sam z niego zrezygnujesz. By osiągnąć sukces, musisz zrobić wszystko, co w Twojej mocy, bez słuchania opinii kolegów lub pracowników. Spodziewaj się dobrych wiadomości. Możliwe, że podejmiesz się działalności charytatywnej bądź weźmiesz odpowiedzialność za delikatną, niepewną osobę, która będzie potrzebować szybkiej pomocy.

Możesz teraz odczuwać silniejsze pragnienie do zanurzenia się w iluzje posiadania czegoś lepszego, jeszcze lepszego i jeszcze bardziej lepszego – bez widocznego końca, i to na wszystkich płaszczyznach: materialnej, emocjonalnej, duchowej i umysłowej, we wszelkiej możliwej formie. Tak przejawiać się zaczną siły, które zapragną Cię zniewolić, wywołać w Tobie poczucie bezsensu i nudy. Jeśli to dostrzeżesz, daj sobie czas, wsłuchaj się w swoje uczucia i rozważ daną sytuację. Pozwól swojemu wewnętrznemu światłu błyszczeć. Spójrz na te doświadczenia jako na swoją kolejną próbę w drodze do samopoznania.

Nie pozostaniesz w tym samotny, szczególne błogosławieństwo w tym miesiącu ma dla Ciebie Anioł doskonałości, a to oznacza, że nadszedł czas rozpoznania i wprowadzenia w życie duchowej nauki lub wskazówek Twojego duchowego nauczyciela, oczywiście, o ile tego pragniesz. To czas na spojrzenie na wszystko z nowej, szerszej perspektywy. Twój mistrz duchowy chce zachęcić Cię do wypełniania roli, która jest Ci przydzielona, oraz do osiągnięcia lepszego zrozumienia wyższego sensu i celu swojego istnienia. Gdy tylko tego zechcesz, Anioł doskonałości poprowadzi Cię do miejsc, ludzi, okoliczności, które służą Twojemu duchowemu rozwojowi.

~~Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

5 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na luty 2019 roku dla Barana

  1. WITAM,NIEJEDNOKROTNIE NA PRZELOMIE ROKU CZYTAM TE HOROSKOPY,,JEDNAKZE NAWET W POLOWIE NIE SA TRAFIONE,WRECZ JEST JASKRAWIE ODWROTNIE..,, DOSWIADCZONY ASTROLOG MUSI PRZECIEZ ZNAC DATE I GODZINE URODZENIA –BO TYLKO WTEDY MOZE COS POWIEDZIEC. TAK NAPRAWDE. RESZTA JEST CHYBA LANIEM WODY..PRZEPRASZAM, ALE W MYSL MOJEJ WIEDZY TAK WLASNIE JEST. Z POWAZANIEM. J. A.

    1. Witam! Horoskop Anielski akurat nie jest opracowany przez astrologa. Prognozy astrologiczne znajdzie Pani w horoskopie miesięcznymi i tygodniowym. Często mają odniesienia do aktualnych układów planet w poszczególnych znakach, więc prognozy mają swoje uzasadnienie i nie są wyssane z palca. Oczywiście, najbardziej trafny jest horoskop indywidualny i jeśli tym jest Pani zainteresowana, zapraszam na stronę: http://www.czarymary.pl/p_872134_gdzie_kiedy_pytanie_astrologa W uwagach do osobistego zamówienia można dodać, że interesuje Panią szczegółowa prognoza na określony przedział czasu. Przygotowywanie prognoz astrologicznych wymaga wiedzy, doświadczenia i czasu na opracowanie. Nie ma możliwości, by w darmowym serwisie opracowywać indywidualne prognozy dla każdej zainteresowanej osoby 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *