Horoskop Anielski na listopad 2019 roku dla Barana

Drogi Baranie, jesteś rozważną i kulturalną osobą, ale Twoja psychika jest delikatna. Trudno jest Ci znieść krytykę. W dodatku przeszłość bezustannie wpływa na Twoje wybory i obawy. Uważaj teraz na swój kręgosłup. Psychiczna sztywność odbija się na Twojej kondycji psychicznej, przez nią możesz odczuwać bóle mięśni i kości. Jeśli szukasz pomocy, wiele korzyści przyniosą Ci terapie naturalne. W Twoim związku uczuciowym panować będzie harmonia i dobre porozumienie z partnerem. To też czas na spokojne zakończenie relacji, które nie mają przyszłości i pozwolenie na odejście nieodpowiedniej osobie ze swojego życia. Od swojej pracy nie wymagasz, aby dzięki niej zdobywać międzynarodowe nagrody, najważniejsze jest, aby dawała Ci ona poczucie bezpieczeństwa. Znakomicie sprawdzisz się teraz w mediacji i rachunkowości, również nauka nowych rzeczy przyjdzie Ci bez trudu. Twoje sny, chociaż nie zawsze kolorowe, pełne będą znaków i liczb, które niosą dla Ciebie przesłanie, więc warto je zapamiętać.Zazdrośni ludzie mogą blokować Ci drogę do sukcesu. Jeśli nie będziesz w stanie poradzić sobie z przeciwnikami, nie wahaj się poprosić o pomoc przełożonego.

W tym miesiącu zaufaj w boską mądrość i przewodnictwo. Pomoże Ci w tym Anioł Sofia, anioł mądrości. Ten anioł strzeże Twojej wewnętrznej świątyni i uczy sztuki milczenia, a jednocześnie dialogu z boską siłą, która w Tobie drzemie. Anioł Sofia zachęca Cię do tego, byś odkrył w swoim życiu nową siłę i energię do codziennych działań. Kiedy połączysz się ze swoją wewnętrzną ciszą i doświadczysz uzdrawiającej mocy milczenia, odnowisz swoją energię.

~~Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

5 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na listopad 2019 roku dla Barana

  1. WITAM,NIEJEDNOKROTNIE NA PRZELOMIE ROKU CZYTAM TE HOROSKOPY,,JEDNAKZE NAWET W POLOWIE NIE SA TRAFIONE,WRECZ JEST JASKRAWIE ODWROTNIE..,, DOSWIADCZONY ASTROLOG MUSI PRZECIEZ ZNAC DATE I GODZINE URODZENIA –BO TYLKO WTEDY MOZE COS POWIEDZIEC. TAK NAPRAWDE. RESZTA JEST CHYBA LANIEM WODY..PRZEPRASZAM, ALE W MYSL MOJEJ WIEDZY TAK WLASNIE JEST. Z POWAZANIEM. J. A.

    1. Witam! Horoskop Anielski akurat nie jest opracowany przez astrologa. Prognozy astrologiczne znajdzie Pani w horoskopie miesięcznymi i tygodniowym. Często mają odniesienia do aktualnych układów planet w poszczególnych znakach, więc prognozy mają swoje uzasadnienie i nie są wyssane z palca. Oczywiście, najbardziej trafny jest horoskop indywidualny i jeśli tym jest Pani zainteresowana, zapraszam na stronę: http://www.czarymary.pl/p_872134_gdzie_kiedy_pytanie_astrologa W uwagach do osobistego zamówienia można dodać, że interesuje Panią szczegółowa prognoza na określony przedział czasu. Przygotowywanie prognoz astrologicznych wymaga wiedzy, doświadczenia i czasu na opracowanie. Nie ma możliwości, by w darmowym serwisie opracowywać indywidualne prognozy dla każdej zainteresowanej osoby 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *