Horoskop Anielski na październik 2017 dla Barana

Drogi Baranie, jesteś mądrą, inteligentną osobą. Dajesz dużo z siebie innym i nie oczekujesz nic w zamian. Pociąga Cię medycyna i wiedza tajemna. Nie powinieneś mieć teraz żadnych problemów z utrzymaniem prawidłowej wagi ciała, uważaj jednak na siebie, bo możesz być bardziej podatny na zapalenia, gorączki oraz narażony na oparzenia.

W Twoich uczuciach panuje chaos, potrzebujesz reorganizacji swoich celów i zasad. Niestałość i zbytnie upodobanie do luksusu powodują ten zamęt i oddalają Cię od prawdziwych wartości. Twój partner jest pomysłowy i twórczy, nietuzinkowy na tyle, że może budzić w Tobie skrępowanie i obawę przed poświęceniem mu się w pełni.

Najlepsze wyniki osiągniesz, jeśli Twój zawód związany jest z prawem, finansami lub sztuką. Ponadto wykażesz się wspaniałą kreatywnością w handlu, masz również szansę na sukces inwestycyjny w nieruchomościach. Dopisze Ci szczęście podczas załatwiania spraw urzędowych. Uważaj na złośliwe plotki. Ktoś może nie docenić Twoich dobrych chęci.

~~Słuchająca Aniołów

5 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na październik 2017 dla Barana

  1. WITAM,NIEJEDNOKROTNIE NA PRZELOMIE ROKU CZYTAM TE HOROSKOPY,,JEDNAKZE NAWET W POLOWIE NIE SA TRAFIONE,WRECZ JEST JASKRAWIE ODWROTNIE..,, DOSWIADCZONY ASTROLOG MUSI PRZECIEZ ZNAC DATE I GODZINE URODZENIA –BO TYLKO WTEDY MOZE COS POWIEDZIEC. TAK NAPRAWDE. RESZTA JEST CHYBA LANIEM WODY..PRZEPRASZAM, ALE W MYSL MOJEJ WIEDZY TAK WLASNIE JEST. Z POWAZANIEM. J. A.

    1. Witam! Horoskop Anielski akurat nie jest opracowany przez astrologa. Prognozy astrologiczne znajdzie Pani w horoskopie miesięcznymi i tygodniowym. Często mają odniesienia do aktualnych układów planet w poszczególnych znakach, więc prognozy mają swoje uzasadnienie i nie są wyssane z palca. Oczywiście, najbardziej trafny jest horoskop indywidualny i jeśli tym jest Pani zainteresowana, zapraszam na stronę: http://www.czarymary.pl/p_872134_gdzie_kiedy_pytanie_astrologa W uwagach do osobistego zamówienia można dodać, że interesuje Panią szczegółowa prognoza na określony przedział czasu. Przygotowywanie prognoz astrologicznych wymaga wiedzy, doświadczenia i czasu na opracowanie. Nie ma możliwości, by w darmowym serwisie opracowywać indywidualne prognozy dla każdej zainteresowanej osoby 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *