Horoskop Anielski na czerwiec 2020 roku dla Barana

Drogi Baranie, masz miły i opiekuńczy charakter. Zanim podejmiesz konkretne działania spokojnie oceniasz zaistniałą sytuację. Dbasz o swoje zdrowie, potrafisz zharmonizować się ze środowiskiem i wiele korzyści zyskujesz dzięki terapiom naturalnym. Krytyka mocno zaburza Twój spokój wewnętrzny. Możliwe, że pozostawiasz swoją miłość anonimową, czekasz na sygnał lub rozmowę z osobą bliską Twojemu sercu, a z powodu nieśmiałości obawiasz się okazać swoje uczucia. Uważaj na iluzje, bo przez nie tworzysz nieprawdziwy obraz drugiej osoby,  z tego powodu rzeczywistość może Cię rozczarować.

Zwróć teraz uwagę na swoje sny, bo chociaż nie zawsze są kolorowe, to teraz możesz w nich odnaleźć wiele znaków i liczb, które warto zapamiętać. Dzięki nieoczekiwanemu wydarzeniu Twój sukces pojawi się nagle, będziesz jednak musiał pokazać, że na wiele Cię stać. Uważaj w obecności mało wiarygodnych przyjaciół, grozić Ci może oszustwo i wrogość, szczególnie podczas podróży.

W czerwcu doświadczysz działania siły, która będzie poddawać Cię próbom. Chodzi tu o grę sił pomiędzy Twoim ego a siłą wyższego Ja. Jeśli będziesz stawiał własną siłę nad boską, pozbawisz się tym samym własnych potencjalnych możliwości i nabierzesz błędnego przekonania, że możesz żyć samotnie na świecie, w którym wszystko jest ze sobą połączone. Wysokie, boskie siły nie mogą swobodnie przepływać przez kogoś, kim rządzi ego. 

Jeśli w jakiejś sytuacji będziesz się czuł bezsilny, przytłoczony różnymi lękami, odczuwający strach przed przyszłością, poproś o wsparcie Anioły różowego promienia.  Są one zawsze obok Ciebie i pragną przypomnieć Ci, że jesteś kochany bezgraniczną miłością, wystarczy, że je przywołasz do swojego życia, a zaczną w nim działać. Podniosą poziom Twojej energii, co rozproszy siły mroku otaczające Twoje serce, a Ty będziesz w stanie jasno myśleć i dalej działać. Poproś je, aby zaniosły pragnienia Twojego serca do Wszechświata, aby naładować je siłą miłości, by miały one moc zmaterializowania się i objawienia w świecie zewnętrznym.

~~Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

5 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na czerwiec 2020 roku dla Barana

  1. WITAM,NIEJEDNOKROTNIE NA PRZELOMIE ROKU CZYTAM TE HOROSKOPY,,JEDNAKZE NAWET W POLOWIE NIE SA TRAFIONE,WRECZ JEST JASKRAWIE ODWROTNIE..,, DOSWIADCZONY ASTROLOG MUSI PRZECIEZ ZNAC DATE I GODZINE URODZENIA –BO TYLKO WTEDY MOZE COS POWIEDZIEC. TAK NAPRAWDE. RESZTA JEST CHYBA LANIEM WODY..PRZEPRASZAM, ALE W MYSL MOJEJ WIEDZY TAK WLASNIE JEST. Z POWAZANIEM. J. A.

    1. Witam! Horoskop Anielski akurat nie jest opracowany przez astrologa. Prognozy astrologiczne znajdzie Pani w horoskopie miesięcznymi i tygodniowym. Często mają odniesienia do aktualnych układów planet w poszczególnych znakach, więc prognozy mają swoje uzasadnienie i nie są wyssane z palca. Oczywiście, najbardziej trafny jest horoskop indywidualny i jeśli tym jest Pani zainteresowana, zapraszam na stronę: http://www.czarymary.pl/p_872134_gdzie_kiedy_pytanie_astrologa W uwagach do osobistego zamówienia można dodać, że interesuje Panią szczegółowa prognoza na określony przedział czasu. Przygotowywanie prognoz astrologicznych wymaga wiedzy, doświadczenia i czasu na opracowanie. Nie ma możliwości, by w darmowym serwisie opracowywać indywidualne prognozy dla każdej zainteresowanej osoby 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *