Horoskop Anielski na marzec 2019 roku dla Barana

Drogi Baranie, jesteś trochę za bardzo idealistyczny i zdecydowany. Dajesz innym więcej niż sam otrzymujesz, nie pozwól siebie wykorzystywać! Tłumisz swoje emocje, przez co tworzysz w sobie kolejne zahamowania. Pragniesz być we wszystkim idealny, przez co dokładasz sobie niepotrzebnego stresu. Postaraj się nie być dla siebie tak surowym, bo nadmierna sztywność i napięcie emocjonalne mają negatywny wpływ na Twój układ mięśniowy.

W swoim życiu uczuciowym czujesz się zagubiony. Może brakować Ci zaufania do partnera, a zazdrość zaburza Twój związek. Uda Ci się wygrać jakąś rywalizację, odnieść zwycięstwo w konkursie, bądź otrzymać rekompensatę za doznane szkody. Czeka Cię niespodzianka, szczęśliwy zjazd rodzinny lub spotkanie z przyjaciółmi. Zauważysz, że praca w zespole związana jest z pewnymi wymaganiami, możesz czuć się ograniczany przez innych. Realizowane projekty mogą być pełne nieścisłości, bądź nie przyniosą Ci satysfakcji.

Możesz teraz odczuwać silniejsze pragnienie do zanurzenia się w iluzje posiadania czegoś lepszego, i jeszcze lepszego, bez widocznego końca, i to na wszystkich płaszczyznach: materialnej, emocjonalnej, duchowej i umysłowej, i we wszelkiej możliwej formie. Tak przejawiać się zaczną siły, które zapragną Cię zniewolić, wywołać w Tobie w końcu poczucie bezsensu i nudy. Jeśli to dostrzeżesz, daj sobie czas, wsłuchaj się w swoje uczucia i rozważ daną sytuację. Spójrz na te doświadczenia jako na swoją kolejną próbę w drodze do samopoznania.

Nie pozostaniesz w tym samotny, szczególne błogosławieństwo w tym miesiącu mają dla Ciebie Anioły czerwonego promieniowania, które pragną Tobie towarzyszyć i ochraniać Cię na wszystkich Twoich drogach. Wezwij je, a obdarzą Cię zaufaniem w boską potęgę, siłę i wspaniałość.  Będą prowadzić Cię właściwymi ścieżkami bez czasu i pośpiechu. Twoi anielscy przewodnicy umocnią Twoje zaufanie, wiarę, wewnętrzną intuicję, delikatność, prawdę, szczerość i miłość. W łagodny sposób pomogą Ci uwolnić się od wszelkich złudzeń i uzależnień, uprzedzeń i silnego gniewu. Pokażą Ci Twoją siłę, byś mógł użyć jej do uwolnienia siebie samego oraz tych, którzy znajdują się pod Twoją opieką.

~~Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

5 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na marzec 2019 roku dla Barana

  1. WITAM,NIEJEDNOKROTNIE NA PRZELOMIE ROKU CZYTAM TE HOROSKOPY,,JEDNAKZE NAWET W POLOWIE NIE SA TRAFIONE,WRECZ JEST JASKRAWIE ODWROTNIE..,, DOSWIADCZONY ASTROLOG MUSI PRZECIEZ ZNAC DATE I GODZINE URODZENIA –BO TYLKO WTEDY MOZE COS POWIEDZIEC. TAK NAPRAWDE. RESZTA JEST CHYBA LANIEM WODY..PRZEPRASZAM, ALE W MYSL MOJEJ WIEDZY TAK WLASNIE JEST. Z POWAZANIEM. J. A.

    1. Witam! Horoskop Anielski akurat nie jest opracowany przez astrologa. Prognozy astrologiczne znajdzie Pani w horoskopie miesięcznymi i tygodniowym. Często mają odniesienia do aktualnych układów planet w poszczególnych znakach, więc prognozy mają swoje uzasadnienie i nie są wyssane z palca. Oczywiście, najbardziej trafny jest horoskop indywidualny i jeśli tym jest Pani zainteresowana, zapraszam na stronę: http://www.czarymary.pl/p_872134_gdzie_kiedy_pytanie_astrologa W uwagach do osobistego zamówienia można dodać, że interesuje Panią szczegółowa prognoza na określony przedział czasu. Przygotowywanie prognoz astrologicznych wymaga wiedzy, doświadczenia i czasu na opracowanie. Nie ma możliwości, by w darmowym serwisie opracowywać indywidualne prognozy dla każdej zainteresowanej osoby 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *