Horoskop Anielski na styczeń 2018 roku dla Barana

Drogi Baranie, masz opiekuńczy charakter. Starasz się dokładnie ocenić zaistniałą sytuację zanim podejmiesz konkretne działania. Odgrywasz różne role i dajesz się ponieść swoim iluzjom. Uda Ci się zwalczyć pokusy, również odczujesz ulgę od chronicznych chorób, które mogły dokuczać Tobie w ostatnim okresie. Powinieneś więcej się ruszać. W miłości obawiasz się zaangażowania i przywiązania do drugiej osoby. Starasz się opierać związek na przyjaźni, bez poważnych zobowiązań.

W pracy jakiś ryzykowny lub niekompletny projekt wymagać będzie znaczących modyfikacji. Aby tego dokonać, będziesz potrzebować pomocy ze strony przyjaciół. Potrafisz dzielić się tym, co sam otrzymujesz. Czeka Cię trochę trudności, które pokonasz, jeśli staniesz do walki z nimi z wiarą i ufnością. Możliwe, że staniesz do konfrontacji z osobą, która stale jest Tobie nieprzychylna i nieżyczliwa.

Szczególną opieką otaczają Cię teraz Anioły złotego promienia. Przyniosą Ci one poznanie, większą ilość energii i zrozumienie dla procesów przemiany, które teraz możesz odczuwać znacznie wyraźniej. To może być przejście, na przykład, z pozycji ucznia w nauczyciela, ze stanowiska podwładnego na odpowiedzialne stanowisko przełożonego. Dzięki wsparciu Aniołów złotego promienia będziesz mógł poszerzyć swoje duchowe horyzonty, one pokażą Ci nowe drogi i możliwości rozwoju. Pamiętaj, że to czego masz się nauczyć, zostało już przewidziane dużo wcześniej, Anioły złotego promienia z radością pomogą Ci w tym procesie.

Przesłanie na Nowy Rok 2018 ma dla Ciebie również Anioł Mahasiah, którego imię znaczy “Boski wybawiciel”. Radzi on Tobie, byś nie ulegał emocjom oraz podszeptom nieżyczliwych lub niekompetentnych osób. Działaj rozważnie, mając za doradcę własną wiedzę, pamiętaj o uczciwości, skromności i obiektywnej prawdzie. Jeśli będziesz mieć jakiekolwiek wątpliwości, poproś Anioła Mahasiaha o wsparcie. Pomoże Ci on przyciągnąć do siebie czystą, słoneczną energię i wykorzystać jej siłę do aktywizowania własnej, wewnętrznej mocy, będzie Cię też wspierał w realizacji Twoich planów karmicznych.

~~Słuchająca Aniołów

5 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na styczeń 2018 roku dla Barana

  1. WITAM,NIEJEDNOKROTNIE NA PRZELOMIE ROKU CZYTAM TE HOROSKOPY,,JEDNAKZE NAWET W POLOWIE NIE SA TRAFIONE,WRECZ JEST JASKRAWIE ODWROTNIE..,, DOSWIADCZONY ASTROLOG MUSI PRZECIEZ ZNAC DATE I GODZINE URODZENIA –BO TYLKO WTEDY MOZE COS POWIEDZIEC. TAK NAPRAWDE. RESZTA JEST CHYBA LANIEM WODY..PRZEPRASZAM, ALE W MYSL MOJEJ WIEDZY TAK WLASNIE JEST. Z POWAZANIEM. J. A.

    1. Witam! Horoskop Anielski akurat nie jest opracowany przez astrologa. Prognozy astrologiczne znajdzie Pani w horoskopie miesięcznymi i tygodniowym. Często mają odniesienia do aktualnych układów planet w poszczególnych znakach, więc prognozy mają swoje uzasadnienie i nie są wyssane z palca. Oczywiście, najbardziej trafny jest horoskop indywidualny i jeśli tym jest Pani zainteresowana, zapraszam na stronę: http://www.czarymary.pl/p_872134_gdzie_kiedy_pytanie_astrologa W uwagach do osobistego zamówienia można dodać, że interesuje Panią szczegółowa prognoza na określony przedział czasu. Przygotowywanie prognoz astrologicznych wymaga wiedzy, doświadczenia i czasu na opracowanie. Nie ma możliwości, by w darmowym serwisie opracowywać indywidualne prognozy dla każdej zainteresowanej osoby 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *