Horoskop Anielski na marzec 2017 dla Barana

Drogi Baranie, jesteś komunikatywny i pełen życia. Masz szczególny talent do radzenia sobie jednocześnie z wieloma sprawami. Umiesz się zorganizować i zawsze masz asa w rękawie, do którego możesz sięgnąć w potrzebie. Nauczyłeś się trzymać na dystans swoje emocje, czerpiesz ze swoich wcześniejszych doświadczeń i dzięki nim potrafisz zapanować nad emocjami. Nie potrafisz jednak być obojętny, gdy ktoś płacze, szczególnie dzieci i często im wówczas ulegasz. Twój organizm jest teraz odporny na wirusy i choroby, ale podatny na wszelkiego rodzaju oparzenia, bądź więc szczególnie ostrożny w miejscach, w których mogą Ci one zagrażać. Jeśli jesteś w związku partnerskim, bez zastrzeżeń oddasz siebie partnerowi i pozwolisz pochłonąć się namiętności. Wychodzisz z założenia, że miłość duchowa i cielesna są nierozerwalnie połączone ze sobą.

Postawiłeś sobie ambitne cele. W ich realizacji pomogą Ci takie cechy jak poczucie obowiązku i zdecydowanie. Szczególnie dobrze poradzisz sobie teraz z nauką związaną z dziedzinami społecznymi. Dużo radości przyniosą Ci spotkania z przyjaciółmi. Pozwól sobie na trochę rozrywki, bo dzięki temu Twoje życie będzie przyjemniejsze. Przyjaciel zaoferuje Ci nowe możliwości. Pojawić się mogą przedłużające się utrudnienia w pracy, jakiej się podjąłeś oraz konieczność pokonania swoich lęków i obaw. Możesz zostać zobowiązany do ochrony osoby, która ma poważne problemy.

~~Słuchająca Aniołów

anioly

6 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na marzec 2017 dla Barana

  1. Horoskop na 2017 a pod tytulem data publikacji 30 październik 2015 – ach te kopiuj wklej, widać kusi, a szefostwo nie ciśnie na nowości? bo z tego co wiem to są nadgorliwi do bólu, a tu taka wtopa!

    1. 30 października 2015 Horoskop anielski pojawił się po raz pierwszy w serwisie z CzaroMarowymi Horoskopami. Co miesiąc jego treść jest aktualizowana, lecz zamieszczany na tym samym wpisie, by nie zmieniał się jego adres mailowy. Jeśli Pan regularnie nas zacznie odwiedzać, to również zwróci na to uwagę, że horoskop jest zupełnie nowy, i dopóki nie zlikwidujemy tej formy serwisu, tak będzie wyświetlany 🙂

  2. WITAM,NIEJEDNOKROTNIE NA PRZELOMIE ROKU CZYTAM TE HOROSKOPY,,JEDNAKZE NAWET W POLOWIE NIE SA TRAFIONE,WRECZ JEST JASKRAWIE ODWROTNIE..,, DOSWIADCZONY ASTROLOG MUSI PRZECIEZ ZNAC DATE I GODZINE URODZENIA –BO TYLKO WTEDY MOZE COS POWIEDZIEC. TAK NAPRAWDE. RESZTA JEST CHYBA LANIEM WODY..PRZEPRASZAM, ALE W MYSL MOJEJ WIEDZY TAK WLASNIE JEST. Z POWAZANIEM. J. A.

    1. Witam! Horoskop Anielski akurat nie jest opracowany przez astrologa. Prognozy astrologiczne znajdzie Pani w horoskopie miesięcznymi i tygodniowym. Często mają odniesienia do aktualnych układów planet w poszczególnych znakach, więc prognozy mają swoje uzasadnienie i nie są wyssane z palca. Oczywiście, najbardziej trafny jest horoskop indywidualny i jeśli tym jest Pani zainteresowana, zapraszam na stronę: http://www.czarymary.pl/p_872134_gdzie_kiedy_pytanie_astrologa W uwagach do osobistego zamówienia można dodać, że interesuje Panią szczegółowa prognoza na określony przedział czasu. Przygotowywanie prognoz astrologicznych wymaga wiedzy, doświadczenia i czasu na opracowanie. Nie ma możliwości, by w darmowym serwisie opracowywać indywidualne prognozy dla każdej zainteresowanej osoby 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *