Horoskop Anielski na lipiec 2019 roku dla Bliźniąt

Drogi Bliźniaku, jesteś szczery i lojalny, ale otoczenie często Cię nie rozumie, co sprawia, że jesteś zagubiony i czujesz się więźniem sytuacji. Sprzeczne emocje i nagłe zmiany nastroju dodatkowo utrudniają Ci porozumienie. Uparcie skrywasz jakieś tajemnice. Cieszysz się dobrym zdrowiem, jesteś w dobrej formie fizycznej. Nawet jeśli przechodzisz choroby, Twoje wyzdrowienie jest pewne.

Kochasz z pasją, nigdy nie pytając siebie, czy otrzymasz coś w zamian. Jeśli jesteś samotny, teraz masz szansę na nowy związek, namiętny i pełen zaangażowania. Masz wspaniałe ideały i silną potrzebę służenia innym. Z odwagą przeciwstawiasz się nieporozumieniom, kłótniom i oszczerstwom. Jesteś teraz szczególnie chroniony przed złymi i złośliwymi ludźmi. Znakomicie poradzisz sobie z przeciwnościami losu.

W tym miesiącu szczególną opieką otacza Cię Archanioł Uriel, który proponuje Ci zajrzeć w siebie, uwierzyć w swoje możliwości, uzdolnienia i posiadaną wiedzę. Nie marnuj darów ofiarowanych Ci przez Siły Wyższe, zaufaj sobie i swoim talentom. Jeśli chcesz dokonać zmian w swoim życiu, uważnie przeanalizuj sytuację i rozpocznij przygotowania zmierzające do celu. Tylko konsekwencja i pracowitość mogą doprowadzić do sukcesu. Poproś Archanioła Uriela o wsparcie, a pomoże Ci pokonać wszelkie trudności podczas realizowania Twoich planów i marzeń, a w szczególności, gdy plany te będą zgodne z Twoją karmą.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

10 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na lipiec 2019 roku dla Bliźniąt

  1. Bardzo lubię komentarze na tej stronie. Są napisane zupełnie innym językiem niż na innych www. Pozdrawiam!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *