Horoskop Anielski na czerwiec 2018 roku dla Bliźniąt

Drogi Bliźniaku, jesteś komunikatywny i towarzyski. Dzięki swojemu optymizmowi i radości jesteś niczym powiew świeżego powietrza dla otaczających Cię ludzi. Chociaż osobisty konflikt w uczuciach jest dla Ciebie codziennością, pozostajesz wierny swoim wartościom. Potrafisz zwalczyć sarkazm tolerancją, którą starasz się każdemu okazać.

Postaraj się unikać napięć emocjonalnych, bo powodują sztywność i mają negatywny wpływ na Twój układ mięśniowy, mogą powodować zapalenia związane z tym układem. Twoje niespokojne życie czyni miłość trudną. Możliwe, że odczuwasz strach przed zaangażowaniem się w związek uczuciowy bądź założeniem rodziny.

Skromność i zaangażowanie, jakie wnosisz do pracy, gwarantują Ci zaufanie i stabilność. Pomimo kryzysu utrzymasz swoje stanowisko i miejsce pracy. Bez żalu podzielisz się z innymi swoimi pomysłami, przedsięwzięciami i wygranymi. Jeśli straciłeś swoją duchową orientację, ktoś pomoże Ci odnaleźć drogę. Jakaś nieśmiała i delikatna osoba, która ma obecnie trudności, napawa Cię niepokojem i sprawia wiele trosk. Zasmucić Cię może również różnica zdań między Tobą a przyjaciółmi i znajomymi.

W tym miesiącu szczególną opieką otacza Cię Archaii pociechy, jedna z najsilniejszych kobiecych sił anielskich – Maryja, królowa aniołów. Ona zna Twoją ziemską drogę, Twoje bóle, smutki i cierpienia. Archaii pociechy pragnie Ci przekazać, że te trudne przeżycia są jednak na Twojej drodze tylko przejściowo i jednocześnie stanowią największe egzaminy w Twoim życiu. Archaii pociechy ręka w rękę idzie z Tobą przez najcięższe czasy i prosi, byś rozpoznał siłę, która tkwi w Tobie i uczynił ją częścią swojej istoty. Wezwij jej pomocy, a otoczy Cię płaszczem współczucia i głębokiej miłości. Bez względu na to, co było, jest i jeszcze nadejdzie, Ona zawsze obdarza Cię swoim błogosławieństwem.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

10 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na czerwiec 2018 roku dla Bliźniąt

  1. Bardzo lubię komentarze na tej stronie. Są napisane zupełnie innym językiem niż na innych www. Pozdrawiam!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *