Horoskop Anielski na luty 2019 roku dla Bliźniąt

Drogi Bliźniaku, jesteś szczodry i nieugięty, posiadasz mądrość osoby, która wiele już w życiu doświadczyła. Potrafisz skupić całą swoją wolę i nakierować ją na realizację konkretnego celu. Lubisz przebywać w świecie fantazji i marzeń, ale nie przesłania Ci to prawdziwej rzeczywistości. W swoich snach odnajdziesz rady, których poszukujesz. Zapewnij sobie więcej ruchu, bo sztywność i napięcie emocjonalne, którego nie uda Ci się konstruktywnie rozładować, mają negatywny wpływ na Twój układ mięśniowy i mogą powodować związane z tym układem zapalenia. Opuszczenie lub rany z przeszłości wciąż mają wpływ na Twoje aktualne życie uczuciowe.

W pracy dzięki nieoczekiwanemu wydarzeniu nagle osiągniesz cel, do którego dążysz. Musisz pokazać, że stać Cię na wiele. Otworzą się przed Tobą nowe możliwości związane z zagranicą, możliwe, że zdecydujesz się na podjęcie nauki języka obcego. Jakieś dolegliwości mogą utrudnić Ci studia i karierę, bądź poczujesz, że nie masz wpływu na rozwój wydarzeń i jesteś więźniem przeszłych decyzji.

W tym miesiącu szczególne przesłanie ma dla Ciebie Zadkiel, który wzywa Cię, byś zatrzymał się na chwilę w swoim życiu. Zastanów się nad kierunkiem, w jakim powinieneś zmierzać. Teraz możesz uregulować stare sprawy i zerwać więzy łączące Cię z przeszłością. Dotarłeś do punktu, w którym jesteś gotów wstawić się za swoim szczęściem, niezależnie od opinii świata zewnętrznego. Uwierz, że przeszkody i blokady związane z Twoją przeszłością leżą teraz za Tobą i tam też je pozostaw. Pamiętaj, że życie jest darem i od Ciebie zależy to, jak go wykorzystasz.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

10 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na luty 2019 roku dla Bliźniąt

  1. Bardzo lubię komentarze na tej stronie. Są napisane zupełnie innym językiem niż na innych www. Pozdrawiam!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *