Horoskop Anielski na marzec 2021 roku dla Bliźniąt

Drogi Bliźniaku, jesteś szczerą, tolerancyjną i serdeczną osobą.  Masz wspaniałe ideały i silną potrzebę służenia innym swoją pomocą. Często jednak nie jesteś przez innych rozumiany, co sprawia, że czujesz się więźniem sytuacji i nie sprawia Ci przyjemności przebywanie wśród tłumu ludzi. Zwróć uwagę, czy Twoje ambicje nie są zbyt wygórowane, pragnienie bycia idealnym odbija się negatywnie na Twoim systemie nerwowym, podobnie działa tłumienie emocji, które jest przyczyną utrudniających życie zahamowań.

W Twoim związku uczuciowym po bardziej burzliwym okresie nastąpi zgoda i pojednanie, które rozgrzeją na nowo wasze uczucia i zmysły. Jeśli jesteś samotny, były partner niespodziewanie przypomni o sobie i zaoferuje Ci swoją pomoc. Jesteś teraz szczególnie chroniony przez swoje anioły opiekuńcze w pracy, nawet w ryzykownych warunkach, oraz w kontakcie z siłami natury. W tym miesiącu możesz stanąć do konfrontacji z osobą, która staje jest Tobie nieprzychylna i nieżyczliwa. Pojawią się też nieoczekiwane trudności, które pokonasz, jeśli staniesz do walki z odwagą i ufnością.

Anioły różowego promieniowania, działające pod przewodnictwem Archanioła Chamuela i Archaii dobroczynności pragną przypomnieć Ci teraz, że zawsze są obok Ciebie i jeśli tylko poprosisz je o pomoc, będą prowadzić Cię do prawdziwej siły miłości. Przesyłają Ci swoje światło, aby oczyścić Twoje serce z minionych bólów. To serce jest miejscem, w którym możesz widzieć spełnienie swoich marzeń i pragnień, rozpoznawać swoje tęsknoty i podążać drogą miłości. Wszystko, co jest naładowane miłością, może zmaterializować się i objawić w świecie zewnętrznym, bo miłość jest najsilniejszą z istniejących sił we Wszechświecie. Anioły różowego promieniowania pokażą Ci, jak podążać drogą serca. Pamiętaj, że jesteś kochany miłością bezgraniczną.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

12 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na marzec 2021 roku dla Bliźniąt

  1. Oby mój powrót z daleka do domu sie udał….Narazie same bariery przde mną, loty zawieszone, a kanadyjskie biuro podróży, przez które kupiłam bilet nie chce mi zwrócić moich pieniędzy. Wydzwaniam od rana do wieczora i odpowiada jedynie automatyczna sekretarka. Brak mi już argumentów, aby wyegzekwować od właścicielki moją należność. Na świeta Wielkiej nocy pewno nie dojadę, ale może włśnie Anioł Nathaniel
    mnie wesprze, pomoże odnaleźć poczucia bezpieczeństwa i oczyści umysł z negatywnych myśli…

  2. Bardzo lubię komentarze na tej stronie. Są napisane zupełnie innym językiem niż na innych www. Pozdrawiam!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *