Horoskop Anielski na maj 2017 dla Bliźniąt

01.05.2017

Drogi Bliźniaku, masz dobrą wolę i chętnie udzielasz innym pomocy i trafnych rad. Jesteś lojalny przede wszystkim w stosunku do przyjaciół. Potrzebujesz wiary i punktów odniesienia do niej, bo sprzeczne uczucia i wewnętrzne konflikty sprawiają, że czujesz się zagubiony. Drażliwość i intensywność zgromadzonych doświadczeń może wyczerpać Cię energetycznie i nerwowo. Uważaj na stres i dbaj o siebie, szczególnie podczas podróży.

Podobasz się płci przeciwnej i doskonale zdajesz sobie z tego sprawę. Jesteś uwodzicielski i fascynujący. Mimo to pielęgnujesz uczciwe uczucia i starasz się nikogo nie zwodzić przyjmując zasadę pozostania wiernym jedynej, kochanej osobie.

Masz wiele błyskotliwych pomysłów, powinny one natychmiast zostać wprowadzane w życie. Czekają Cię zmiany i przyjemne niespodzianki. Poczujesz się komfortowo w sytuacji, która początkowo wydawała się bardzo niewygodna. Sam również możesz odczuwać potrzebę zmiany, podążaj za swoją intuicją, bo decyzja ta przyniesie Ci w przyszłości szczęście, w dodatku pomoże Ci spojrzeć w siebie i rozpoznać wcześniejsze pomyłki. Nie powinieneś się teraz tak bardzo zadręczać przeciwnościami i próbami losu, których możesz doświadczać, bo okażą się one mniej straszne niż sobie wyobrażałeś. Mogą być one rezultatem karmicznego długu, za który odpowiedzialność dzielisz z tymi, których kochasz.

~~ Słuchająca Aniołów

3 przemyślenia nt. „Horoskop Anielski na maj 2017 dla Bliźniąt

  1. Bardzo lubię komentarze na tej stronie. Są napisane zupełnie innym językiem niż na innych www. Pozdrawiam!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *