Horoskop Anielski na maj 2019 roku dla Bliźniąt

Drogi Bliźniaku, błyszczysz wieloma zaletami! Jesteś inteligenty, stanowczy, masz umiejętność przystosowania się do każdej sytuacji i doprowadzania do końca rozpoczętych spraw, Twoją wadą wydaje się być jedynie nadmierny materializm i trudność w zniesieniu krytyki. Przeszłość bezustannie wpływa na Twoje wybory i obawy. Twoje ciało i umysł są w równowadze, ale postaraj się trochę bardziej zadbać o swój wygląd zewnętrzny.

Jeśli jesteś samotny, możesz odczuwać strach przed zaangażowaniem w związek uczuciowy. Osoba, o której myślisz, bardzo Cię pociąga, ale musisz przezwyciężyć i pokonać własne blokady. Osiągniesz dobre wyniki w pracy, otrzymasz obfite zyski z każdej wykonywanej profesji. Jesteś teraz w fazie dostatku i ochrony przed kradzieżami i oszustami. Podejmiesz się rywalizacji z doświadczonym, ale i honorowym przeciwnikiem. Zwycięzcą będzie ten, kto rzeczywiście okaże się lepszy.

W tym miesiącu w Twoje życie wkraczają bliźniacze anielskie płomienie Vista i Kristall i wzywają Cię do tego, byś pozbył się wzorców niedoskonałości. Pamiętaj, że nie jesteś jedynym człowiekiem, który podlega pewnym procesom, któremu przytrafiają się pewne rzeczy, bo wszystkie dzieła Stwórcy są doskonałe. Elochimy Vista i Kristal uczą, że wszystko jest drganiem. Jesteś jednym z tonów w orkiestrze Stworzenia i teraz jest czas, abyś zharmonizował swój ton z innymi. Swoim bytem wytwarzasz różne tony. Dźwięki leczą lub przynoszą chorobę. Dostrój swoje tony poprzez medytację do symfonii Stworzenia, wsłuchaj się w swoje wnętrze, aż zacznie ona współgrać z Twoim biciem serca. Dzięki swojej energii możesz być uzdrawiającym impulsem dla Ziemi.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

10 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na maj 2019 roku dla Bliźniąt

  1. Bardzo lubię komentarze na tej stronie. Są napisane zupełnie innym językiem niż na innych www. Pozdrawiam!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *