Horoskop Anielski na kwiecień 2018 dla Bliźniąt

Drogi Bliźniaku, jesteś wesoły i opanowany. Celem Twojego życia są przede wszystkim uczucia. Wiesz jak uszczęśliwiać innych i jak łagodzić sprzeczki, jednak sprzeczne emocje i nagłe zmiany nastroju mogą utrudniać Ci porozumienie z innymi. Szczególnie niekorzystny wpływ na Twój związek uczuciowy ma zazdrość, z powodów niezrozumiałych dla partnera nagle potrafisz się od niego nagle odciąć. Uważaj, bo brak zaufania do najbliższej osoby wpędza Cię w cierpienie i kryzys. Postaraj się opanować swoją arogancję.

Jesteś teraz odporny na wirusy i choroby, ale podatny na wszelkiego rodzaju oparzenia, zachowaj więc ostrożność w miejscach, w których może do nich dojść. Możliwe, że czeka Cię teraz przeprowadzka lub też skorzystasz z możliwości podjęcia pracy za granicą. Szczęście dopisze Ci w bankowości i inwestycjach. Rozważnie podjęta decyzja okaże się nadzwyczaj trafna.

W tym miesiącu Archanioł Uriel zaprasza Cię do podjęcia szczerego spotkania z samym sobą. Poznaj swoje wady i słabości. Twój anielski opiekun zachęca Cię do rachunku sumienia, zdrowej samokrytyki, konfrontacji z mrocznymi stronami Twojej natury. Nie jest to łatwe zadanie, jednak bardzo ważne i pomocne, jeśli pragniesz doświadczyć poszerzenia świadomości. Tym, czego najbardziej się możesz obawiać przy tej konfrontacji, jest nie Twój wewnętrzny mrok, lecz Twoje wewnętrzne światło. Pomniejszanie siebie niczemu nie służy. Pamiętaj, że jesteś dzieckiem Boga, że urodziłeś się, aby objawiać sobą boską wspaniałość. Pozwól promieniować wypełniającemu Cię boskiemu światłu.

~~ Słuchająca Aniołów

10 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na kwiecień 2018 dla Bliźniąt

  1. Bardzo lubię komentarze na tej stronie. Są napisane zupełnie innym językiem niż na innych www. Pozdrawiam!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *