Horoskop Anielski na luty 2018 dla Bliźniąt

Drogi Bliźniaku, jesteś zdolną osobą. Dużo wcześniej cierpiałeś, ale poradziłeś sobie z tym. W Twoim życiu pojawią się znaczące zmiany, sam pewnie już odczuwałeś potrzebę transformacji. Jesteś tolerancyjny na tyle, że nie pozwalasz sobie na sarkazm. Pozostajesz wierny swoim wartościom, chociaż osobisty konflikt jest dla Ciebie codziennością. Nie powinny Ci teraz dokuczać poważniejsze dolegliwości, dbasz o swoje zdrowie.

W Twoim związku uczuciowym pojawić się może kryzys z powodu niezrozumienia. Możesz mieć trudność w pogodzeniu się lub pozwoleniu na odejście drugiej osobie. Zwróć uwagę, czy nie jest to związane ze strachem przed miłością bądź trudnością z zapomnieniem przeszłości.

Twoje przygotowanie, komunikatywność i przekonania torują Ci drogę do sukcesu. Zarobki, które otrzymasz, będą proporcjonalne do wcześniejszych uzgodnień i Twojego zaangażowania. By osiągnąć spełnienie w sferze finansów, musisz zrobić wszystko, co w Twojej mocy, bez słuchania opinii kolegów lub współpracowników. Otrzymasz dobre wiadomości, być może włączysz się do akcji charytatywnej. Zadbaj o wolny czas dla siebie, który przeznacz na swoje pasje, inaczej może Cię dopaść depresja.

~~ Słuchająca Aniołów

9 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na luty 2018 dla Bliźniąt

  1. Bardzo lubię komentarze na tej stronie. Są napisane zupełnie innym językiem niż na innych www. Pozdrawiam!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *