Horoskop Anielski na październik 2021 roku dla Bliźniąt

Drogi Bliźniaku, jesteś twórczy i masz bogatą wyobraźnię. Często bujasz w obłokach. We wszystkim umiesz znaleźć jakiś symbol. Uważaj, aby nie nadużywać swojej fantazji i nie zagubić się w świecie iluzji. Pociąga Cię piękno i sztuka, ale patrząc na świat przez pryzmat artystycznego wymiaru ryzykujesz utratę z oczu prawdziwej istoty rzeczy. Nadmierne dogadzanie sobie, z czego często jesteś dumny, odbija się na Twojej kondycji i może powodować wahania energii i ciśnienia. Uważaj teraz na gorączki i zapalenia. W Twoim życiu uczuciowym zajdzie zmiana. Otrzymasz oczekiwane wyznanie miłości, bądź zdecydujesz się na separację, jeśli nie jesteś szczęśliwy w związku.

W pracy podejmiesz się współzawodnictwa z wykwalifikowanym współpracownikiem. W sferze Twoich finansów nie będzie przestojów. Odczujesz przypływ gotówki, którą szybko uda się dobrze zainwestować. W tym miesiącu podejmiesz się naprawy dawnych błędów, natomiast Twoje trudności i obawy będą skoncentrowane wokół domu. Może martwić Cię wzrost czynszu czy opóźniający się remont.

W październiku szczególną opieką otacza Cię Archanioł Uriel, który proponuje Ci zajrzeć w siebie, uwierzyć w swoje możliwości, uzdolnienia i posiadaną wiedzę. Nie marnuj darów ofiarowanych Ci przez Siły Wyższe, zaufaj sobie i swoim talentom. Jeśli chcesz dokonać zmian w swoim życiu, uważnie przeanalizuj sytuację i rozpocznij przygotowania zmierzające do celu. Tylko konsekwencja i pracowitość mogą doprowadzić Cię do sukcesu. Poproś Archanioła Uriela o wsparcie, a pomoże Ci pokonać wszelkie trudności podczas realizowania Twoich planów i marzeń, a w szczególności, gdy plany te będą zgodne z Twoją karmą.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

12 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na październik 2021 roku dla Bliźniąt

  1. Oby mój powrót z daleka do domu sie udał….Narazie same bariery przde mną, loty zawieszone, a kanadyjskie biuro podróży, przez które kupiłam bilet nie chce mi zwrócić moich pieniędzy. Wydzwaniam od rana do wieczora i odpowiada jedynie automatyczna sekretarka. Brak mi już argumentów, aby wyegzekwować od właścicielki moją należność. Na świeta Wielkiej nocy pewno nie dojadę, ale może włśnie Anioł Nathaniel
    mnie wesprze, pomoże odnaleźć poczucia bezpieczeństwa i oczyści umysł z negatywnych myśli…

  2. Bardzo lubię komentarze na tej stronie. Są napisane zupełnie innym językiem niż na innych www. Pozdrawiam!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *