Horoskop Anielski na kwiecień 2017 dla Bliźniąt

Drogi Bliźniaku, cieszysz się zasłużonym poważaniem u innych. Jesteś systematyczny, skrupulatny i wierny swoim zasadom. Krok po kroku zmierzasz do wytyczonego celu, jednak w Twoje uczucia wkrada się nuda i rutyna, które pozbawiają Cię motywacji. Złudny sukces bądź ostra krytyka mogą Cię nawet wpędzić w depresję, przez co Twoje działania staną się nieefektywne. Postaraj się pogodzić istniejące w Tobie sprzeczności, masz w końcu w sobie silne poczucie obowiązku i ogromne pokłady kreatywności. Konstruktywny krytycyzm będzie wspierał rozwój uczciwych i solidnych planów. Ład w psychice zapewni  Ci zdrowe ciało i potężną dawkę energii. Powinieneś uprawiać sport, zadbaj o siebie przy okazji poprawiającej się na wiosnę pogody.

Potrafisz dzielić się tym, co sam otrzymujesz. Twój dobry charakter podoba się płci przeciwnej, która teraz będzie Ci ogromnie przychylna. Jeśli jesteś obecnie w związku, pozostań wierny swojemu partnerowi, jeśli nie – postaraj się teraz pozostać w stanie wolnym.

Wygrasz każdą rywalizację, którą uznasz za wartą swojego wysiłku. Szczęście będzie Ci sprzyjać przy zdawaniu egzaminów i w pracy, szczególnie jeśli związana jest z mediami, edukacją lub z marketingiem. Jeśli jednak myślisz o zmianie pracy, natychmiast odpowiedz na ogłoszenie, które zwróciło Twoją uwagę. Czekać Cię może męczące wejście w nowe środowisko i przejście przez całkiem nowe procedury. Odkryjesz stare błędy, które będą musiały zostać poprawione.

~~ Słuchająca Aniołów

3 przemyślenia nt. „Horoskop Anielski na kwiecień 2017 dla Bliźniąt

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *