Horoskop Anielski na luty 2020 roku dla Bliźniąt

Drogi Bliźniaku, jesteś pilną i sumienną osobą. Poczucie odpowiedzialności, tolerancja i cierpliwość pomagają Ci w pracy i w życiu, jednak sprzeczne emocje i nagłe zmiany nastroju utrudniają Ci porozumienie z innymi. Uparcie skrywasz tajemnice. Nie powinny Ci teraz dokuczać poważniejsze dolegliwości, dbasz o swoje zdrowie.

Możliwe, że uczucia w Twojej bliskiej relacji były chłodne, lecz po tej fazie zmęczenia sobą na nowo z partnerem odkryjecie radość bycia razem i poczujecie idealne zrozumienie na duchowym poziomie. Wspierany i zachęcany do działania przez kochane osoby będziesz bardzo blisko osiągnięcia swoich celów, nawet tych, których poprzeczkę wysoko ustawiłeś. Praca i miłość dla Ciebie nie wykluczają się wzajemnie, obie te wartości stawiasz na równi. Ich połączenie przyniesie Ci poczucie spełnienia.

Jesteś teraz chroniony przed złymi i złośliwymi ludźmi. Uda Ci się z powodzeniem przeciwstawić nieporozumieniom i oszczerstwom. Możliwe, że odmienne zdania poróżnią Cię z przyjaciółmi i znajomymi. Trochę zmartwień i niepokoju przysporzy Ci nieśmiała i delikatna osoba, która ma obecnie trudności.

Poproś anioły światła, aby obdarzyły Cię tym, czego aktualnie potrzebujesz. Jeśli tak zrobisz, wówczas pojawi się obok Ciebie anioł reprezentujący siłę wymaganą w danej sytuacji. Wraz z nim i ze świadomością anielskiej obecności, odnajdziesz właściwą drogę w swoim życiu. Pamiętaj, anioły są nieustannie obecne przy każdym z nas, jednak szanują naszą wolną wolę i nieproszone nie narzucają się ze swoją pomocą. Bądź cierpliwy, jeśli nie odczujesz natychmiastowej reakcji na swoje zaproszenie, ich obecność objawić się może już poprzez spokój i pogodę ducha, którą odczujesz mimo przeciwności losu i życiowych trudności. Na Twoją prośbę o wsparcie anielska siła przepłynie przez Ciebie, Twoim zadaniem będzie podjęcie koniecznych kroków do rozwiązania danej sytuacji.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

11 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na luty 2020 roku dla Bliźniąt

  1. Bardzo lubię komentarze na tej stronie. Są napisane zupełnie innym językiem niż na innych www. Pozdrawiam!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *