Horoskop Anielski na grudzień 2018 roku dla Bliźniąt

Drogi Bliźniaku, jesteś bardzo zdolną osobą, jeśli coś planujesz, realizujesz to metodycznie i z wielkim spokojem. Masz w sobie dużo pogodny i dodajesz innym otuchy, nawet jeśli sobie tego nie uświadamiasz. Zbytnie upodobanie do zbytku powoduje zamęt w Twoich uczuciach i oddala Cię od prawdziwych wartości. Możliwe, że to, co będzie się działo dookoła Ciebie zaczniesz odbierać jako chaos, a jeśli tak się stanie, wykorzystaj swoje umiejętności i dokonaj reorganizacji i uporządkuj to tak, by wprowadzić w swoje otoczenie harmonię. Starasz się utrzymać świetną formę, co widać także w Twojej figurze, właściwe odżywianie i pielęgnacja ciała dają znakomite rezultaty.

Twój związek uczuciowy jest oparty na przyjaźni i wzajemnym uczeniu się od siebie, wystrzegaj się jednak nadmiernej zależności od partnera, bo może być ona powodem poważnych kryzysów w waszej relacji. Będzie Ci teraz bardzo pomyślnie wiodło się na studiach lub w działalności zawodowej i rekreacyjnej, związanej z muzyką, czy komunikowaniem się. Twoje dotychczasowe wyrzeczenia zostaną wynagrodzone pojawieniem się również jakiejś wspaniałej okazji, a pomoc, którą udzielisz innym, okaże się budująca również dla Ciebie. Wszystkie trudności zostaną odpędzone dzięki cudownej interwencji.

W tym miesiącu szczególną opieką otacza Cię anioł Zadkiel, który podpowiada swoim podopiecznym, jak należy postępować, aby wykorzystywać dla własnego dobra i dla innych nasze boskie dary, jakimi są uzdolnienia i talenty. Poproś go o wsparcie, a Zadkiel wskaże Ci kierunek działania na rzecz Twojego rozwoju, wypełni Twoje serce twórczą energią, mocą i siłą, dzięki którym pokonasz wszelkie przeszkody, blokady czy nieżyczliwość innych ludzi. Zachowaj też w swoim sercu łagodność, wyrozumiałość i dobroć, bo te cechy pomogą Ci otworzyć każde drzwi, a wiara w siebie pomoże Ci dokonać nawet cudu, gdyż jest to oręż, który może pokonać przeciwności losu i pomoże zrealizować Twoje zadania karmiczne.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

10 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na grudzień 2018 roku dla Bliźniąt

  1. Bardzo lubię komentarze na tej stronie. Są napisane zupełnie innym językiem niż na innych www. Pozdrawiam!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *