Horoskop Anielski na lipiec 2020 roku dla Bliźniąt

Drogi Bliźniaku, jesteś optymistyczną, elokwentną i przekonującą osobą. Rozpoznajesz swoje błędy i świetnie radzisz sobie w trudnych sytuacjach. Zwróć uwagę, czy agresja nie rujnuje Twoich najlepszych intencji. Zanim podejmiesz ważny krok, lepiej najpierw uspokój swoje wzburzone emocje. Jesteś energiczny i wytrwały, zdrowie powinno Ci teraz dopisywać. Dajesz innym zbyt wiele, dlatego łatwo Cię wykorzystać. Uważaj, bo idealizując swojego partnera, może się okazać, że kochasz jedynie wyobrażenie o nim.

Masz szansę osiągnąć sukces w wykonywanym zawodzie. Zajdziesz daleko dzięki swojej intuicji, przenikliwości, a przede wszystkim krytycznemu rozumowi. Nie musisz obawiać się też żadnych strat, jeśli postępowałeś uczciwie. Twoim najważniejszym problemem w tym miesiącu będzie zbytnie przywiązanie do swoich planów. Postaraj się zachować ufność i oddać sprawy przeznaczeniu.

Szczególną opieką w lipcu otacza Cię Archaii wiary. Zaprasza Cię ona do odwrócenia uwagi od tego, co jest zewnętrzne, a zwróceniu się ku temu, co jest niewidoczne dla oczu. Skup się na swoim wnętrzu i zacznij rozwijać swoje duchowe zdolności. Archaii wiary pomoże Ci dotrzeć do źródła wewnętrznej siły, która musi zacząć działać w Tobie przed tym, zanim objawi się w świecie zewnętrznym. Dzięki temu Twoje czyny staną się dynamiczne i ukierunkowane na konkretny cel. Będziesz zaskoczony tym, jakie skarby skrywa Twoje wnętrze. Gdy je rozpoznasz, zaczniesz je rozwijać. Pokażą Ci nowe drogi, możliwości rozwiązań, których wcześniej nie dostrzegałeś, wskażą odpowiedzi, których nie wymyśliłby Twój umysł. Zaufaj Archaii wiary i pozwól jej się poprowadzić.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

12 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na lipiec 2020 roku dla Bliźniąt

  1. Oby mój powrót z daleka do domu sie udał….Narazie same bariery przde mną, loty zawieszone, a kanadyjskie biuro podróży, przez które kupiłam bilet nie chce mi zwrócić moich pieniędzy. Wydzwaniam od rana do wieczora i odpowiada jedynie automatyczna sekretarka. Brak mi już argumentów, aby wyegzekwować od właścicielki moją należność. Na świeta Wielkiej nocy pewno nie dojadę, ale może włśnie Anioł Nathaniel
    mnie wesprze, pomoże odnaleźć poczucia bezpieczeństwa i oczyści umysł z negatywnych myśli…

  2. Bardzo lubię komentarze na tej stronie. Są napisane zupełnie innym językiem niż na innych www. Pozdrawiam!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *