Horoskop Anielski na wrzesień 2019 roku dla Bliźniąt

Drogi Bliźniaku, jesteś dynamiczną, pełną życia i komunikatywną osobą. Masz szczególny talent do radzenia sobie jednocześnie z wieloma sprawami. Umiesz się zorganizować i zawsze masz pod ręką kartę przetargową, po którą sięgasz w potrzebie. Zdrada bądź silne rozczarowanie pozostawiły głębokie ślady w Twojej duszy. Z tego powodu możesz obawiać się przed ujawnianiem swoich emocji. Potrzebujesz przerwy na odpoczynek i zdrowszego trybu życia, idealny byłby dla Ciebie wypoczynek na wsi z dala od zgiełku miasta. Wprowadź zdrowe nawyki do swojego sposobu odżywiania, okaże się to korzystne także dla Twojego wyglądu. Zmagasz się z chęcią okazania uczuć bliskiej osobie. Tylko kiedy znajdziesz pokrewną duszę, jesteś gotów na długotrwałe zaangażowanie w związek uczuciowy.

Twój sukces pojawi się niemal bez żadnego wysiłku, prawie automatycznie. Jeśli zauważysz u siebie problemy z koncentracją, przezwyciężysz je dzięki medytacji. Dzięki kompetencji i zaangażowaniu uda Ci się wygrać sprawę sądową lub urzędową. Czeka Cię dość męczące wejście w nowe środowisko bądź przejście przez całkiem nowe dla Ciebie procedury. Podejmiesz się rozwiązania błędów, które muszą zostać poprawione.

Siły, które rządzą w materii: żądza władzy, oziębłość w kontaktach z innymi, czy sianie wątpliwości, są naszymi najbardziej zaciekłymi wrogami, a zarazem największymi nauczycielami. Pamiętaj, że do Ciebie należy decyzja, czy uczysz się na własnych błędach i przez to ulegasz wzmocnieniu. Jesteś boską duszą, która zbiera doświadczenia na Ziemi. Nie poddawaj się w chwilach zwątpienia, a odczuwając lęki i obawy, zwróć się o wsparcie do aniołów światła. Poproś je, aby obdarzyły Cię tym, czego aktualnie potrzebujesz, a wówczas pojawi się obok Ciebie anioł reprezentujący siłę wymaganą w danej sytuacji. Anielska siła przepłynie przez Ciebie i zostaniesz wzmocniony do tego, by znaleźć rozwiązanie danego problemu. Anioły światła zawsze służą Ci swoją pomocą, czekają jedynie na Twoje zaproszenie, aby móc zamanifestować swoją energię.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

11 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na wrzesień 2019 roku dla Bliźniąt

  1. Bardzo lubię komentarze na tej stronie. Są napisane zupełnie innym językiem niż na innych www. Pozdrawiam!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *