Horoskop Anielski na kwiecień 2020 roku dla Bliźniąt

Drogi Bliźniaku, masz miły, opiekuńczy charakter. Zanim podejmiesz konkretne działania, zawsze starasz się spokojnie ocenić zaistniałą sytuację. Ostre słowa krytyki burzą Twój wewnętrzny spokój. Zadbaj o siebie, szczególnie zaś o wątrobę. By utrzymać dobrą formę potrzebujesz beztłuszczowej diety i nie wolno Ci stosować używek, a zwłaszcza alkoholu. Możesz być pewien wierności swojego partnera uczuciowego, nawet jeśli często dochodzi między wami do różnicy zdań. Jeśli jesteś samotny, miłość od pierwszego wejrzenia radykalnie zmieni Twoją sytuację, partnerstwo przyniesie Ci wiele dobrego.

Podejmiesz się zawodowego współzawodnictwa z wykwalifikowanym pracownikiem. Zechcesz też naprawić wcześniej popełnione błędy. Czeka Cię ważne zadanie. Bądź odważny, gdyż niezdecydowanie może się okazać dla Ciebie zgubne. Uważaj na oszustów podczas negocjacji.

W najbliższym czasie wypatruj w swoim otoczeniu znaków od swoich anielskich opiekunów. Dostrzeżesz ich obecność w każdym cudzie dnia codziennego, w pozytywnej energii kochającego człowieka, w cennej wskazówce, którą usłyszysz mimochodem. Te znaki będą dla Ciebie drogowskazem do dalszego postępowania. Ty również możesz być dla kogoś aniołem w ludzkiej postaci, nawet jeśli do końca nie będziesz świadomy celu swoich działań. Postaraj się też podnieść poziom swojej energii, oczyść umysł, odsuń od siebie myśli, które burzą Twój spokój, pomoże Ci w tym modlitwa lub medytacja. Jeśli otworzysz się na działanie anielskiej siły, będzie ona mogła wówczas działać również przez Ciebie i nieść innym błogosławieństwo oraz anielską pomoc.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

12 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na kwiecień 2020 roku dla Bliźniąt

  1. Oby mój powrót z daleka do domu sie udał….Narazie same bariery przde mną, loty zawieszone, a kanadyjskie biuro podróży, przez które kupiłam bilet nie chce mi zwrócić moich pieniędzy. Wydzwaniam od rana do wieczora i odpowiada jedynie automatyczna sekretarka. Brak mi już argumentów, aby wyegzekwować od właścicielki moją należność. Na świeta Wielkiej nocy pewno nie dojadę, ale może włśnie Anioł Nathaniel
    mnie wesprze, pomoże odnaleźć poczucia bezpieczeństwa i oczyści umysł z negatywnych myśli…

  2. Bardzo lubię komentarze na tej stronie. Są napisane zupełnie innym językiem niż na innych www. Pozdrawiam!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *