Horoskop Anielski na październik 2020 roku dla Bliźniąt

Drogi Bliźniaku, jesteś roztropną, świadomą swoich możliwości i ograniczeń osobą, bez kontrowersyjnych poglądów. Masz wiele artystycznych pomysłów, które powinieneś rozwijać, ale uważaj na melancholię. Z powodzeniem radzisz sobie z ciemnymi emocjami i i strachem przed konfrontacją z nowym. Żyjesz teraz w ciągłym pośpiechu, przez co jesteś bardziej narażony na upadki i stłuczenia. Najlepszym wykorzystaniem nadmiaru energii będzie dla Ciebie uprawianie sportów. Miłość, jaką znalazłeś w swoim związku uczuciowym, dała Ci delikatność, czułość i wrażliwość, nie zmarnuj tego przez nierozsądne postępowanie.

Twoje ambicje zawodowe mają szansę niedługo się ziścić, szczególnie jeśli pracujesz w przemyśle lub sądownictwie. Jeśli zajmujesz się inwestycjami, możesz spodziewać się zarówno zysków, jak i strat. Znakomicie poradzisz sobie z przeciwnościami losu. Seria zbiegów okoliczności wyjaśni Twoje stanowisko, a jakieś zwycięstwo lub znaczące wsparcie rozwiążą Twój problem.

Anioły różowego promieniowania, działające pod przewodnictwem Archanioła Chamuela i Archaii dobroczynności pragną przypomnieć Ci w październiku, że zawsze są obok Ciebie i jeśli tylko poprosisz je o pomoc, będą prowadzić Cię do prawdziwej siły miłości. Przesyłają Ci swoje światło, aby oczyścić Twoje serce z minionych bólów. To serce jest miejscem, w którym możesz widzieć spełnienie swoich marzeń i pragnień, rozpoznawać swoje tęsknoty i podążać drogą miłości. Wszystko, co jest naładowane miłością, może zmaterializować się i objawić w świecie zewnętrznym, bo miłość jest najsilniejszą z istniejących sił we Wszechświecie. Anioły różowego promieniowania pokażą Ci, jak podążać drogą serca. Pamiętaj, że jesteś kochany miłością bezgraniczną.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

12 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na październik 2020 roku dla Bliźniąt

  1. Oby mój powrót z daleka do domu sie udał….Narazie same bariery przde mną, loty zawieszone, a kanadyjskie biuro podróży, przez które kupiłam bilet nie chce mi zwrócić moich pieniędzy. Wydzwaniam od rana do wieczora i odpowiada jedynie automatyczna sekretarka. Brak mi już argumentów, aby wyegzekwować od właścicielki moją należność. Na świeta Wielkiej nocy pewno nie dojadę, ale może włśnie Anioł Nathaniel
    mnie wesprze, pomoże odnaleźć poczucia bezpieczeństwa i oczyści umysł z negatywnych myśli…

  2. Bardzo lubię komentarze na tej stronie. Są napisane zupełnie innym językiem niż na innych www. Pozdrawiam!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *