Horoskop Anielski na październik 2018 roku dla Bliźniąt

Drogi Bliźniaku, jesteś hojny i uczciwy, wykazujesz entuzjazm we wszystkim, co robisz. Żyjesz dość rozrywkowo, ale w granicach zdrowego rozsądku. Sprawia Ci przyjemność oddawanie się iluzorycznym fantazjom, rozkoszujesz się światem wymyślonym. Uważaj, aby nie myśleć snów z rzeczywistością. Możesz poprawić swoje zdrowie i wygląd przez pozbycie się złych nawyków i przyzwyczajeń oraz zmianę tempa życia. Jeśli do tej pory tego nie zrobiłeś, koniecznie zacznij stosować dietę.

Z partnerem życiowym tworzysz dobraną parę. Jeśli jednak odczuwasz lęk przed poświęceniem osobistej wolności ukochanej osobie, strach przed zobowiązaniami stanie się w końcu silniejszy i partner spotka się z Twoją odmową. W pracy unikasz rywalizacji, jesteś bardzo oddany swoim obowiązkom i ludziom, z którymi pracujesz. Bez żalu podzielisz się z innymi swoimi pomysłami, przedsięwzięciami i wygranymi. Jeśli straciłeś duchową orientację, ktoś pomoże Ci odnaleźć drogę. Znakomicie poradzisz sobie z przeciwnościami losu. Seria zbiegów okoliczności pomoże ostatecznie wyjaśnić Twoją sytuację.

W tym miesiącu ponownie swoją obecność przy Twoim boku pragnie zaznaczyć Twój Anioł Stróż.  Otacza Cię on nieustającą ochroną, z radością wspiera każdą Twoją myśl i działanie, które kierują Cię ku najwyższemu dobru. Zwracaj uwagę na znaki, które Twój Anioł Stróż zostawia w Twoim otoczeniu i słuchaj swojej intuicji, Twój anielski przyjaciel pragnie, byś dostrzegł coś ważnego, pamiętał o najwyższym celu Twojego życia, o tym, jak cenny jesteś i jak Twoje talenty ubogacają świat. Nie jesteś pozostawiony sam sobie w wypełnianiu tej misji, Twój Anioł Stróż towarzyszy Ci w każdej sytuacji i jak najlepszy przyjaciel chce dla Ciebie jak najlepiej i jest dumny ze wszystkich Twoich postępów. Czy pamiętasz, że jest on zawsze obecny przy Twoim boku?

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

10 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na październik 2018 roku dla Bliźniąt

  1. Bardzo lubię komentarze na tej stronie. Są napisane zupełnie innym językiem niż na innych www. Pozdrawiam!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *