Horoskop Anielski na marzec 2021 roku dla Byka

Drogi Byku, jesteś szczerą osobą. Pozostajesz lojalny wobec swoich pomysłów, starasz się zawsze wywiązać ze swoich zobowiązań. Przez kipiące w Tobie gwałtowne emocje, walki i wyzwania często podejmujesz się pochopnych działań. Takie zachowanie wyzwoli nagłe i nieodwracalne zmiany, transformacji mogą ulec Twoje ideały, związki bądź styl życia. Dokuczać Ci teraz może sztywność i skurcze mięśni. Stan zdrowia może chwilowo utrudnić Ci studia bądź pracę. Postaraj się, aby nie tylko Twoje ciało, ale i Twój umysł był bardziej elastyczny.

Jeśli nie masz partnera uczuciowego, faza samotności może Ci teraz dużo bardziej ciążyć. Wydawać Ci się może, że rodzina Cię nie rozumie i zaczniesz skłaniać się do wycofywania, nawet z życia publicznego. Ten stan nie będzie trwał długo, bo wkrótce spotkasz szczęśliwą miłość na swojej drodze. W tym miesiącu masz szansę na umocnienie swojej pozycji zawodowej, naucz się jednak przyjmować bez uprzedzeń krytykę i różne punkty widzenia. Jeśli będziesz potrzebować dodatkowych środków finansowych, nie powinieneś mieć problemów z otrzymaniem pożyczki, możesz też liczyć na konkretną pomoc przyjaciela. Żeby osiągnąć wymierne efekty swoich działań, musisz najpierw stawić czoła błędom dokonanym w przeszłości.

W marcu szczególną opieką otacza Cię Metatron, jeden z najbardziej tajemniczych Archaniołów, rządzący potężnymi siłami twórczymi Wszechświata. Pragnie on, byś pamiętał o poszanowaniu wszystkich dzieł Stwórcy. Wskaże Ci on również Twoją własną siłę twórczą, Twoją kreatywność, którą zostałeś obdarzony przez Boga. Metatron wzywa Cię do tego, byś połączył się z tą siłą, byś stał się współtwórcą życia, rozwijał nieznane zdolności, wnosił w świat radość, pokój, wolność i miłość. Jednocześnie chce Tobie przypomnieć, abyś nie robił tego, co wyrządza krzywdę innym. Poproś go o wsparcie, abyś mieć pewność, że dokonujesz mądrych wyborów.

~~Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

13 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na marzec 2021 roku dla Byka

 1. najbardziej lubię Anielskie horoskopy, ponieważ zmuszają do” zatrzymania się w biegu”,zastanowienia się nad sobą i tym co się wokół mnie dzieje, do uśmiechu,bo przypominam sobie wtedy,że nie jestem sama,że są obok mnie ANIOŁY

 2. Nikt nie chce być zraniony przez partnera-przez ta najbliższą osobę…
  A mojemu się to niestety zdarza… Rani.
  Jest moim przeciwieństwem zodiakalnym, a także w wyglądzie fizycznym.
  Jego radości są w czasie moich smutków.
  Jego i moje życie jednak splotło się nieoczekiwanie i z pomocą Dobrych i Pięknych Aniołów żyjemy razem.
  Są wzloty i upadki.
  Są zgrzyty przeplatane cisza.
  Jest rożnie.
  Przecież najłatwiej jest odpuścić… rozejść się…
  Ale w jakims celu Aniolowie skrzyzowali nasze drogi… 🙂

 3. Radosna niecierpliwość:)

  Czekam z niecierpliwością-ale to bardzo radosna niecierpliwość:)
  Znów poczuję subtelny dotyk,jakiś bardzo cichy szept niby w umyśle…A to będą One-te piękne Istoty…Moi Przyjaciele:))))

  ŻYCZĘ KAŻDEMU TAKIEGO PIĘKNEGO ODCZUWANIA:))))))

 4. Radosna niecierpliwość:)

  Czekam z niecierpliwością-ale to bardzo radosna niecierpliwość:)
  Znów poczuję subtelny dotyk,jakiś bardzo cichy szept niby w umyśle…A to będą One-te piękne Istoty…Moi Przyjaciele:))))

  ŻYCZĘ KAŻDEMU TAKIEGO ODCZUWANIA:))))))

 5. Moje przemyślenie poranne:)
  Nie czytam horoskopu by się… „programować”. Horoskop to dodatkowa wiedza o tym, czego z rożnych powodów nie wiem na chwile obecną, a o co mogę się mniej lub bardziej otrzeć.
  Wiedza ta może uchronić przed kimś/przed czymś, może pomóc też na wyższym poziomie. Ale w zasadzie to moje decyzje, wiara, ufność i intuicja kierują zdarzeniami, a reszta to amortyzatory lub katalizatory zdarzeń….
  Ktoś jednak czuwa, bym z tego wyszła, może nie bez ran, ale bogatsza o odczuwanie i mądrość… 🙂

 6. Zawsze wiedzialam,a w zasadzie czulam,ze Anioly sa tuz obok…sa zawsze z nami…
  Nasi Przyjaciele-nie zawsze niewidzialni… 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *