Horoskop Anielski na styczeń 2019 roku dla Byka

Drogi Byku, jesteś konsekwentny, wytrwały i pełen wiary w siebie. Zwykle nie widzisz problemów tam, gdzie ich nie ma, jednak cały czas starasz się być idealnym, przez co jedynie dokładasz sobie niepotrzebnego stresu, a przez tłumienie emocji sam tworzysz swoje zahamowania. Jeśli dokuczały Ci problemy z układem krążenia, jesteś na dobrej drodze, aby sobie z nimi poradzić. Postaraj się nie pracować ponad swoją miarę i unikaj stresu. Dzięki miłości, jaka panuje w Twoim związku uczuciowym, poczujesz, że otrzymujesz wszystkie dary, jakie niesie ze sobą to najwznioślejsze uczucie: czułość, wrażliwość i delikatność. Nie zmarnuj tego przez bezmyślne postępowanie.

Twoje ambicje zawodowe wkrótce będą zrealizowane, przede wszystkim jeśli pracujesz w przemyśle lub zajmujesz się polityką. Czeka Cię kilka podróży, wydawać Ci się będzie, że wciąż jesteś między odjazdem a powrotem. Szczęście dopisze Ci, jeśli wyjedziesz poza granice kraju. Uważaj na wrogów w Tobie i na zewnątrz Ciebie, w tych pierwszych rozpoznasz swoją niekonsekwencję i lenistwo, w tych drugich zaś kolaborantów i fałszywych przyjaciół. Jeśli pozwolisz im się podejść, możesz zostać zdradzony, a to bardzo Cię zaboli.

W tym miesiącu szczególną opieką otaczają Cię Elochimy Clair i Astrea. Poproś je o prowadzenie, a prześlą Ci światło czystości, do którego żadne cienie nie mają przystępu. Siła ta przynosi jasność i podniesie poziom Twojej energii. Podczas medytacji poczuj, jak przenika Cię światło czystości. Kiedy będziesz gotowy, prześlij to światło w ciemność i przyjrzyj się cieniom, które udało Ci się rozproszyć. Przyjmij te cienie, połącz z materią swój umysł, a swoje serce z duszą, dzięki temu zadbasz o harmonię swojego wnętrza. To światło doskonałej harmonii boskiego źródła, jego zadaniem jest udoskonalanie, a poddając się jego inspiracji sam staniesz się niczym kryształ podnoszący wibracje swojego otoczenia.

~~Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

9 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na styczeń 2019 roku dla Byka

 1. najbardziej lubię Anielskie horoskopy, ponieważ zmuszają do” zatrzymania się w biegu”,zastanowienia się nad sobą i tym co się wokół mnie dzieje, do uśmiechu,bo przypominam sobie wtedy,że nie jestem sama,że są obok mnie ANIOŁY

 2. Nikt nie chce być zraniony przez partnera-przez ta najbliższą osobę…
  A mojemu się to niestety zdarza… Rani.
  Jest moim przeciwieństwem zodiakalnym, a także w wyglądzie fizycznym.
  Jego radości są w czasie moich smutków.
  Jego i moje życie jednak splotło się nieoczekiwanie i z pomocą Dobrych i Pięknych Aniołów żyjemy razem.
  Są wzloty i upadki.
  Są zgrzyty przeplatane cisza.
  Jest rożnie.
  Przecież najłatwiej jest odpuścić… rozejść się…
  Ale w jakims celu Aniolowie skrzyzowali nasze drogi… 🙂

 3. Radosna niecierpliwość:)

  Czekam z niecierpliwością-ale to bardzo radosna niecierpliwość:)
  Znów poczuję subtelny dotyk,jakiś bardzo cichy szept niby w umyśle…A to będą One-te piękne Istoty…Moi Przyjaciele:))))

  ŻYCZĘ KAŻDEMU TAKIEGO PIĘKNEGO ODCZUWANIA:))))))

 4. Radosna niecierpliwość:)

  Czekam z niecierpliwością-ale to bardzo radosna niecierpliwość:)
  Znów poczuję subtelny dotyk,jakiś bardzo cichy szept niby w umyśle…A to będą One-te piękne Istoty…Moi Przyjaciele:))))

  ŻYCZĘ KAŻDEMU TAKIEGO ODCZUWANIA:))))))

 5. Moje przemyślenie poranne:)
  Nie czytam horoskopu by się… „programować”. Horoskop to dodatkowa wiedza o tym, czego z rożnych powodów nie wiem na chwile obecną, a o co mogę się mniej lub bardziej otrzeć.
  Wiedza ta może uchronić przed kimś/przed czymś, może pomóc też na wyższym poziomie. Ale w zasadzie to moje decyzje, wiara, ufność i intuicja kierują zdarzeniami, a reszta to amortyzatory lub katalizatory zdarzeń….
  Ktoś jednak czuwa, bym z tego wyszła, może nie bez ran, ale bogatsza o odczuwanie i mądrość… 🙂

 6. Zawsze wiedzialam,a w zasadzie czulam,ze Anioly sa tuz obok…sa zawsze z nami…
  Nasi Przyjaciele-nie zawsze niewidzialni… 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *