Horoskop Anielski na marzec 2019 roku dla Byka

Drogi Byku, jesteś sympatyczną i dobrze wychowaną osobą. Przyjmujesz życie zmysłowo, dążysz do odczuwania przyjemności i miłości. W Twoich uczuciach panować może mętlik, możesz się czuć zagubiony i niezdolny do konfrontacji z sytuacją. Nie wmawiaj sobie kłamstw, bo nie pomoże Ci to w radzeniu sobie z emocjonalnym chaosem.

W swoim związku uczuciowym czujesz się szczęśliwy i doceniany, w partnerstwie i w rodzinie panuje dobre zrozumienie. Twoja miłość jest odwzajemniona. Uda Ci się otrzymać odszkodowanie za poniesione szkody, bądź odniesiesz zwycięstwo w jakiejś rywalizacji. W dużej mierze Twoje zarobki związane są z Twoją umiejętnością komunikowania się, możliwe, że skorzystasz z nich podczas pracy w zespole. Podejmiesz rywalizację z doświadczonym, ale i honorowym przeciwnikiem, zwycięstwo odniesie ten, kto będzie rzeczywiście lepszy. Uważaj na zazdrość!

Siły, które rządzą w materii, są naszymi najbardziej zaciekłymi wrogami, a zarazem największymi nauczycielami. Do nas należy decyzja, czy uczymy się na naszych błędach i przez to ulegamy wzmocnieniu. Pamiętaj, że jesteś boską duszą, która zbiera doświadczenia na Ziemi. Nie poddawaj się w chwilach zwątpienia, a odczuwając lęki i obawy, poproś o pomoc swojego anielskiego sprzymierzeńca, Anioła Nathaniela. Wezwij jego pomocy, a pomoże Ci wznieść się na wyższy poziom rozwoju duchowego, umożliwi powrót do równowagi wewnętrznej i poczucia bezpieczeństwa.

Oczyszczenie własnej duszy, serca i umysłu z negatywnych myśli i nieuczciwych zamiarów, będzie dla Ciebie jednocześnie oczyszczaniem przedpola do sukcesu. Słuchaj też głosu swojej intuicji, bo poprzez nią otrzymasz wskazówki dotyczące spraw materialnych, finansowych lub partnerskich, a w połączeniu z Twoją logiką zdołasz zrealizować nawet najtrudniejsze plany. Posłuchaj rady życzliwego przyjaciela, bądź autorytetu w dziedzinie, która Cię interesuje. Szczerość zamiarów jest gwarancją Twojego powodzenia.

~~Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

9 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na marzec 2019 roku dla Byka

 1. najbardziej lubię Anielskie horoskopy, ponieważ zmuszają do” zatrzymania się w biegu”,zastanowienia się nad sobą i tym co się wokół mnie dzieje, do uśmiechu,bo przypominam sobie wtedy,że nie jestem sama,że są obok mnie ANIOŁY

 2. Nikt nie chce być zraniony przez partnera-przez ta najbliższą osobę…
  A mojemu się to niestety zdarza… Rani.
  Jest moim przeciwieństwem zodiakalnym, a także w wyglądzie fizycznym.
  Jego radości są w czasie moich smutków.
  Jego i moje życie jednak splotło się nieoczekiwanie i z pomocą Dobrych i Pięknych Aniołów żyjemy razem.
  Są wzloty i upadki.
  Są zgrzyty przeplatane cisza.
  Jest rożnie.
  Przecież najłatwiej jest odpuścić… rozejść się…
  Ale w jakims celu Aniolowie skrzyzowali nasze drogi… 🙂

 3. Radosna niecierpliwość:)

  Czekam z niecierpliwością-ale to bardzo radosna niecierpliwość:)
  Znów poczuję subtelny dotyk,jakiś bardzo cichy szept niby w umyśle…A to będą One-te piękne Istoty…Moi Przyjaciele:))))

  ŻYCZĘ KAŻDEMU TAKIEGO PIĘKNEGO ODCZUWANIA:))))))

 4. Radosna niecierpliwość:)

  Czekam z niecierpliwością-ale to bardzo radosna niecierpliwość:)
  Znów poczuję subtelny dotyk,jakiś bardzo cichy szept niby w umyśle…A to będą One-te piękne Istoty…Moi Przyjaciele:))))

  ŻYCZĘ KAŻDEMU TAKIEGO ODCZUWANIA:))))))

 5. Moje przemyślenie poranne:)
  Nie czytam horoskopu by się… „programować”. Horoskop to dodatkowa wiedza o tym, czego z rożnych powodów nie wiem na chwile obecną, a o co mogę się mniej lub bardziej otrzeć.
  Wiedza ta może uchronić przed kimś/przed czymś, może pomóc też na wyższym poziomie. Ale w zasadzie to moje decyzje, wiara, ufność i intuicja kierują zdarzeniami, a reszta to amortyzatory lub katalizatory zdarzeń….
  Ktoś jednak czuwa, bym z tego wyszła, może nie bez ran, ale bogatsza o odczuwanie i mądrość… 🙂

 6. Zawsze wiedzialam,a w zasadzie czulam,ze Anioly sa tuz obok…sa zawsze z nami…
  Nasi Przyjaciele-nie zawsze niewidzialni… 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *