Horoskop Anielski na kwiecień 2017 dla Byka

Drogi Byku, masz miły i opiekuńczy charakter. Ze spokojem oceniasz zaistniałe sytuacje, zanim podejmiesz konkretne działania. Inaczej jest w Twojej sferze uczuciowej – panuje w niej zamęt, sam nie potrafisz określić, czego pragniesz. Szukasz spokoju, lecz żyjesz miłosnymi przygodami. Twoje serce miotać się może pomiędzy sprzecznościami, silnymi emocjami i strachem. Być może nie potrafisz dokonać wyboru między dwoma, a nawet kilkoma romansami. Zadbaj o swój komfort psychiczny, bo możesz doświadczyć stresującego okresu, który będzie zagrażać Twojemu spokojowi wewnętrznemu i nerwom. Jeżeli masz wątpliwości, tym bardziej, jeśli w grę wchodzi zdrada, sytuacja będzie wymagać od Ciebie podjęcia zdecydowanych kroków.

Twoja dyplomacja zapewni Ci powodzenie na każdej płaszczyźnie. Umiejętność ta ogromnie przyda się w osiągnięciu sukcesu podczas rozmowy kwalifikacyjnej, w egzaminach bądź w satysfakcjonującym sfinalizowaniu sprzedaży. Odczujesz przypływ gotówki, zwrócą się dobre inwestycje. Masz również szansę na wygraną w grze hazardowej bądź zarobek na giełdzie. Nie musisz się obawiać w tym miesiącu o swoją pomyślność, znakomicie poradzisz sobie z wszelkimi przeciwnościami losu. Seria zbiegów okoliczności pomoże Ci zrozumieć niejasną sytuację i określić swoje stanowisko.

~~Słuchająca Aniołów

4 przemyślenia nt. „Horoskop Anielski na kwiecień 2017 dla Byka

 1. Radosna niecierpliwość:)

  Czekam z niecierpliwością-ale to bardzo radosna niecierpliwość:)
  Znów poczuję subtelny dotyk,jakiś bardzo cichy szept niby w umyśle…A to będą One-te piękne Istoty…Moi Przyjaciele:))))

  ŻYCZĘ KAŻDEMU TAKIEGO PIĘKNEGO ODCZUWANIA:))))))

 2. Moje przemyślenie poranne:)
  Nie czytam horoskopu by się… „programować”. Horoskop to dodatkowa wiedza o tym, czego z rożnych powodów nie wiem na chwile obecną, a o co mogę się mniej lub bardziej otrzeć.
  Wiedza ta może uchronić przed kimś/przed czymś, może pomóc też na wyższym poziomie. Ale w zasadzie to moje decyzje, wiara, ufność i intuicja kierują zdarzeniami, a reszta to amortyzatory lub katalizatory zdarzeń….
  Ktoś jednak czuwa, bym z tego wyszła, może nie bez ran, ale bogatsza o odczuwanie i mądrość… 🙂

 3. Zawsze wiedzialam,a w zasadzie czulam,ze Anioly sa tuz obok…sa zawsze z nami…
  Nasi Przyjaciele-nie zawsze niewidzialni… 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *