Horoskop Anielski na styczeń 2018 roku dla Koziorożca

Drogi Koziorożcu, jesteś bardzo komunikatywną i elokwentną osobą. Uważaj, by w obecności innych osób nie powiedzieć zbyt dużo, bo możesz wyjawić czyjeś sekrety, tym bardziej, że sam masz małe grzeszki na sumieniu. Odrobina zła lub zazdrości przeszkadza Twoim uczuciom. Wewnętrzne zmagania odbijają się na Twoim ciele, śnie i apetycie. Zmęczenie może być powodem utraty wagi. Zamiast narzekać, bądź wdzięczny za to, co masz. Postaraj się nie uwikłać w miłosne trójkąty, nie ulegaj pokusom, inaczej staną się przyczyną niewierności.

Pomyślnie rozwijać się będzie Twoja nauka lub działalność zawodowa bądź rekreacyjna związana z muzyką, komunikowaniem się lub ezoteryką. Jesteś teraz chroniony przed oszustami i aferzystami. Masz szansę na całkowitą spłatę długów, jeśli takie posiadasz. Możliwe jednak, że przez nagromadzenie się spraw, wiążące i sztywne zobowiązania czuć się będziesz więźniem sytuacji, co może być powodem większego stresu i depresyjnego nastroju.

Przesłanie na Nowy Rok 2018 ma dla Ciebie Anioł Jeialel, który radzi, byś unikał łatwych pokus, przelotnych flirtów i kontaktów. Naucz się odróżniać prawdziwą miłość karmiczną od chwilowych zauroczeń. Poproś go o wsparcie, jeśli wciąż marzysz o wielkiej i pięknej miłości, o spotkaniu bratniej duszy i stworzeniu trwałego i szczęśliwego związku. Pomoże Ci on również w każdej trudnej sytuacji, szczególnie jeśli będzie dotyczyła nawiązywania kontaktów międzynarodowych.

~~ Słuchająca Aniołów

4 przemyślenia nt. „Horoskop Anielski na styczeń 2018 roku dla Koziorożca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *