Horoskop Anielski na październik 2019 roku dla Koziorożca

Drogi Koziorożcu, jesteś wesołą i opanowaną osobą. Przykładasz wielką wagę do życia uczuciowego. Wiesz jak uszczęśliwiać innych i łagodzić sprzeczki. Z wiarą i optymizmem tryumfujesz nad ciemnymi emocjami i strachem przed konfrontacją z nowym. Będąc rozproszony i zatopiony w swoich myślach łatwo przysporzysz sobie siniaków i stłuczeń, które na szczęście szybko się będą goić. Uważaj teraz na oparzenia i złamania. Twój związek uczuciowy jest stabilny, pomimo doznanych pokus. Jeśli jesteś samotny, być może się tego nie spodziewasz, ale osoba, którą kochasz, odwzajemni tę miłość z entuzjazmem.

Sprzyja Ci teraz pomyślność i szczęście, także w miłości. Determinacja, z jaką zajmujesz się swoimi planami, gwarantuje Ci sukces. Dobiega końca dość trudny dla Ciebie okres. Los Cię nie oszczędzał, ale na końcu tej trudnej i długiej drogi czeka Cię nagroda. Poradzisz sobie ze wszystkimi trudnościami.

W tym miesiącu szczególną opieką otacza Cię Archanioł Rafał. Usłyszał on zapewne Twoją prośbę o uzdrowienie i stawił się na Twoje wezwanie. Archanioł Rafał wtajemnicza nas w boską sztukę leczenia. Prosi Cię, abyś spojrzał na swoje dolegliwości z innego punktu widzenia i zastanowił się, co choroba chce Ci przekazać. Przypomina, że choroby można wyleczyć pod warunkiem, że jest się gotowym popracować nad nimi na płaszczyźnie świadomości. Poproś go o wsparcie, a pomoże Ci uczyć się ze sobą i poprzez siebie oraz odkryć w swojej duszy źródło uzdrawiającej mocy.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

8 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na październik 2019 roku dla Koziorożca

  1. Cześć
   Nie wiem czy wiesz, ale Koziorożec nigdy nic nie wygra! Jego domeną jest:…. ” Jak własnymi rączkami nie zapracujesz, to nigdy nie będziesz miał!!!”
   I to się sprawdza! – niestety. Zabierz się ostro do pracy, bądź najlepszy, a siano na Ciebie spłynie. Polecam. Też jestem Koziorożcem i sprawdza się w 200%!

   1. He he he ja się nie zgadzam ja wygrałam 45000 tys. Prosiłam Światłości aby mnie pomogła w tak ciężkiej sytuacji, jak i w tym czasie mamusia miała wylew, i nie miałam pieniążków na przyjazd do niej i zaopiekowania się nią!! Jak wygrałam płakałam z radości i dziękowałam Światłości!!! Pamiętajcie nigdy nie traćcie nadziei Światłość jest z nami!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *