Horoskop Anielski na marzec 2017 dla Koziorożca

Drogi Koziorożcu, jesteś inteligentny i bystry. Osiągasz sukcesy, jednak niekonsekwencja w działaniu oraz Twoje tendencje do depresji mogą spowodować, że stracisz grunt pod nogami. Nie ukrywaj tak skwapliwie swoich emocji, bo gdy starasz się chronić przed wewnętrznymi rozterkami, ta nadmierna kontrola uniemożliwia Ci wyrażenie swoich prawdziwych uczuć. Postaraj się zrównoważyć swój umysł, pracę i ciało, bo kłopoty i nadmiar stresu mogą być powodem depresji. Nie powinieneś narzekać na swoje życie uczuciowe. Zdajesz sobie sprawę z tego, że miłość dała Ci wszystko: delikatność, czułość, wrażliwość… Nie zmarnuj tego przez niemądre postępowanie.

Masz teraz gwarantowany sukces w dziedzinach artystycznych i związanych z komunikacją, jednak możesz odczuć straty na płaszczyznach praktycznych. Jakakolwiek zmiana pojawi się w Twoim sposobie zarabiania pieniędzy, będzie dla Ciebie szczęśliwa i pozytywna. Uważaj na wrogów, bo ich działania mogą stać się niebezpieczne. Będziesz musiał poradzić sobie ze sceptykami, hipokrytami i ludźmi, którzy powodują niekończące się problemy.

Szczególną opieką otacza Cię teraz Archanioł Rafał. Pomoże Ci on uporządkować Twoje myśli i przemienić je w siły sprzyjające życiu. Koncentruj się często na jego uzdrawiającej sile otaczając się w wyobraźni zielonym światłem i wsłuchuj się w głos swojej intuicji, bo ona poprowadzi Cię z powrotem ku pierwotnemu poczuciu doskonałości i czystej radości życia. Archanioł Rafał zaprasza Cię, byś wsłuchał się w samego siebie oraz zanalizował swoje myśli i przekonania. Kiedy zauważysz, że w ciągu dnia pewne rzeczy mówisz więcej niż trzy razy, zacznij je zapisywać. Są one jednym ze schematów, według których działasz. Pamiętaj, że myśli są potężnymi energiami, które wysyłasz w świat i przez to tworzysz swoją rzeczywistość, masz też nad nimi władzę, musisz się jednak stać ich świadomym.

~~ Słuchająca Aniołów

anioly

2 przemyślenia nt. „Horoskop Anielski na marzec 2017 dla Koziorożca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *