Horoskop Anielski na marzec 2021 roku dla Koziorożca

Drogi Koziorożcu, jesteś przyjacielską i obiektywną osobą. Cieszysz się szacunkiem i poważaniem, wzbudzasz zaufanie. Ostra krytyka na długo burzy Twój spokój wewnętrzny. Jeśli dokuczały Ci choroby układu krążenia, jesteś na najlepszej drodze, by z nich wyjść. Unikaj stresu i staraj się nie pracować ponad miarę. Czas na kolejny krok w Twoim związku uczuciowym, najwyższy czas na wcielenie w życie konstruktywnych planów dotyczących waszej przyszłości.

Osiągniesz teraz sukces, jeśli Twój zawód związany jest z administracją, wyróżnisz się też dzięki swoim zdolnościom komunikowania się. Dzięki Twoim talentom uda się uniknąć niepotrzebnych strat. Możesz być pewien tego, że osiągniesz swoje cele, chociaż zajmie to dużo czasu, co może po drodze zmniejszyć Twój entuzjazm. Będziesz mieć dobre wyniki, chociaż niższe niż oczekiwałeś.

W marcu szczególną opieką otaczają Cię Elochimy Orion i Angelika. Zwróć się do swoich anielskich opiekunów, a dzięki nim zaczniesz doświadczać doskonałej harmonii. Orion i Angelika pragną, abyś podchodził do swojego życia cały czas tak, jakby wszystko przytrafiało Ci się po raz pierwszy. Obojętnie, gdzie się znajdujesz, bez względu na czas, na to, co nakazują normy i wzorce, których postanowiłeś się trzymać, możesz być Tu i Teraz i robić to, czego pragniesz z głębi serca. Pomogą Ci wsłuchać się w swoje serce, gdziekolwiek się znajdujesz i z kimkolwiek się spotykasz. Pragną, abyś pamiętał o tym, że w każdej chwili możesz podjąć decyzję o trwaniu w miłości i pozostawaniu w jej przepływie. Możesz też przesłać tą miłość w świat, do innych istot. Pamiętaj, że promienia miłości nie ogranicza ani czas, ani przestrzeń.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

10 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na marzec 2021 roku dla Koziorożca

  1. Cześć
   Nie wiem czy wiesz, ale Koziorożec nigdy nic nie wygra! Jego domeną jest:…. ” Jak własnymi rączkami nie zapracujesz, to nigdy nie będziesz miał!!!”
   I to się sprawdza! – niestety. Zabierz się ostro do pracy, bądź najlepszy, a siano na Ciebie spłynie. Polecam. Też jestem Koziorożcem i sprawdza się w 200%!

   1. He he he ja się nie zgadzam ja wygrałam 45000 tys. Prosiłam Światłości aby mnie pomogła w tak ciężkiej sytuacji, jak i w tym czasie mamusia miała wylew, i nie miałam pieniążków na przyjazd do niej i zaopiekowania się nią!! Jak wygrałam płakałam z radości i dziękowałam Światłości!!! Pamiętajcie nigdy nie traćcie nadziei Światłość jest z nami!!!

   2. I tu sie mylisz…jestem Koziorozcem(16 styczen)…Bardzo czesto wygrywam w roznych konkursach.Moze nie sa to jakies ogromne sumy bo bardziej chodzi o nagrody rzeczowe jednak cena niektorych jest dosc znaczaca np.tydzien nad morzem dla 4 osob w fajnym hotelu.Tego drobiazgiem nazwac nie mozna.Totolotek-no,niestety,tu wiecej niz 24 zl nie wygralam i nie sadze zeby cos sie zmienilo:-)…ale reszta -ok…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *