Horoskop Anielski na październik 2021 roku dla Koziorożca

Drogi Koziorożcu, jesteś wnikliwy, prostolinijny i uczciwy. Inni postrzegają Cię jako osobę szlachetną i wartą szacunku. Twoja obecność działa uspokajająco. Nie masz skłonności do dramatyzowania i nie pozwalasz przyłapać się na skrajnych emocjach. Jeśli czekasz na wyniki badań lekarskich, nie martw się, otrzymasz dobre wiadomości. Dzięki właściwemu odżywianiu odzyskasz dobrą kondycję i figurę. W Twoim związku uczuciowym nie wszystko się będzie teraz układać najlepiej, pojawią się zatruwające atmosferę spory i napięcia.

W pracy poradzisz sobie z przeciwnościami i nadmiarem obowiązków. Żeby wygrać rywalizację z konkurencją, musisz starać się ze wszystkich sił. Jeżeli bierzesz udział w sprawie sądowej lub urzędowej, wygrasz ją dzięki kompetencji i zaangażowaniu. W tym miesiącu problemów przysporzą Ci żale i rozmaite przeciwności, to przeszłe błędy będą upominać się o naprawę.

W październiku wypatruj w swoim otoczeniu znaków od swoich anielskich opiekunów. Dostrzeżesz ich obecność w każdym cudzie dnia codziennego, w pozytywnej energii kochającego człowieka, w cennej wskazówce, którą usłyszysz przez przypadek. Te znaki będą dla Ciebie drogowskazem do dalszego postępowania. Ty również możesz być dla kogoś aniołem w ludzkiej postaci, nawet jeśli do końca nie będziesz świadomy celu swoich działań.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

12 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na październik 2021 roku dla Koziorożca

  1. Cześć
   Nie wiem czy wiesz, ale Koziorożec nigdy nic nie wygra! Jego domeną jest:…. ” Jak własnymi rączkami nie zapracujesz, to nigdy nie będziesz miał!!!”
   I to się sprawdza! – niestety. Zabierz się ostro do pracy, bądź najlepszy, a siano na Ciebie spłynie. Polecam. Też jestem Koziorożcem i sprawdza się w 200%!

   1. He he he ja się nie zgadzam ja wygrałam 45000 tys. Prosiłam Światłości aby mnie pomogła w tak ciężkiej sytuacji, jak i w tym czasie mamusia miała wylew, i nie miałam pieniążków na przyjazd do niej i zaopiekowania się nią!! Jak wygrałam płakałam z radości i dziękowałam Światłości!!! Pamiętajcie nigdy nie traćcie nadziei Światłość jest z nami!!!

   2. I tu sie mylisz…jestem Koziorozcem(16 styczen)…Bardzo czesto wygrywam w roznych konkursach.Moze nie sa to jakies ogromne sumy bo bardziej chodzi o nagrody rzeczowe jednak cena niektorych jest dosc znaczaca np.tydzien nad morzem dla 4 osob w fajnym hotelu.Tego drobiazgiem nazwac nie mozna.Totolotek-no,niestety,tu wiecej niz 24 zl nie wygralam i nie sadze zeby cos sie zmienilo:-)…ale reszta -ok…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *