Horoskop Anielski na luty 2019 roku dla Koziorożca

Drogi Koziorożcu, jesteś skomplikowaną, a zarazem bardzo fascynującą osobą. Posiadasz niesamowitą intuicję, charyzmę, a jednocześnie jesteś dumny i czasem wydajesz się być zapatrzony w siebie. Twoim problemem jest tłumienie emocji, boisz się dać im ujście i trzymasz wszystko w środku. Pamiętaj, że oprócz ryzyka popadnięcia w obojętność, takim zachowaniem ograniczasz pojawienie się również wielu wspaniałych doświadczeń. Zadbaj o swoje ciało, bo możesz mieć tendencję nawet do negowania jego potrzeb. Masz przy swoim boku wyjątkowego partnera, który kocha i wspiera Cię bez żadnych oczekiwań czy egoizmu.

Dzięki wsparciu osoby, która wie, że może zawsze na Ciebie liczyć, możesz otrzymać awans, uważaj tylko na nieprawdziwe pomówienia. Szczęśliwa ręka fortuny będzie ochraniać Cię teraz przed niebezpieczeństwami i nieżyczliwymi ludźmi. Patrząc z boku na Ciebie wydawać się może, że wciąż wpadasz wciąż w nowe kłopoty, ale Twój opiekuńczy anioł zawsze wie, jak wyciągnąć Cię z zawirowań losu. Wkrótce zakończy się dość trudny dla Ciebie okres, los Cię nie oszczędzał, ale na końcu tej długiej drogi pojawi się nagroda. Uda Ci się definitywnie zatryumfować nad przeciwnościami.

W tym miesiącu szczególną opieką otacza Cię Archaii wiary. Zaprasza Cię ona do odwrócenia uwagi od tego, co jest zewnętrzne, a zwróceniu się ku temu, co jest niewidoczne dla oczu. Skup się na swoim wnętrzu i zacznij rozwijać swoje duchowe zdolności. Archaii wiary pomoże Ci dotrzeć do źródła wewnętrznej siły, która musi zacząć działać w Tobie przed tym, zanim objawi się w świecie zewnętrznym. Dzięki temu Twoje czyny staną się dynamiczne i ukierunkowane na konkretny cel. Będziesz zaskoczony tym, jakie skarby skrywa Twoje wnętrze. Gdy je rozpoznasz, zaczniesz je rozwijać. Pokażą Ci nowe drogi, możliwości rozwiązań, których wcześniej nie dostrzegałeś, wskażą odpowiedzi, których nie wymyśliłby Twój umysł. Zaufaj Archaii wiary i pozwól jej się poprowadzić.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

6 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na luty 2019 roku dla Koziorożca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *