Horoskop Anielski na lipiec 2019 roku dla Koziorożca

Drogi Koziorożcu, jesteś lojalną, szczodrą i sprawiedliwą osobą. Umiesz współpracować z innymi, ale zbyt często wpadasz w gniew bez powodu. Bardzo duży wpływ na Twój stan emocjonalny wywiera sztuka i estetyka. Jeśli sam tworzysz, Twoje dzieła są już na wysokim poziomie. Twoje zdrowie jest teraz delikatne, powinieneś zrównoważyć swój organizm przy pomocy ziół. Możesz zauważyć, że Twoje uczucia i czułość do najbliższej osoby zaczęły słabnąć. Jeśli tak się stanie, zwróć uwagę, czy nie jesteś zbyt pretensjonalny i nietolerancyjny w stosunku do swojego partnera.

Jesteś osobą odnoszącą sukcesy w swoim zawodzie, komunikatywną, charyzmatyczną i wykazujesz te talenty przede wszystkim w edukacji i pracy wydawniczej. Dzięki wytrwałości przezwyciężysz hamujące Cię dotąd przeciwności. Wybaczysz bliskim błędy popełnione wobec Ciebie. Bez żalu podzielisz się z innymi swoimi pomysłami, przedsięwzięciami czy wygranymi. Jeśli stracisz swoją duchową orientację, ktoś pomoże Ci odnaleźć drogę.

Szczególnego wsparcia pragnie udzielić Ci teraz Anioł komunikacji. Chce, abyś pamiętał, że on zawsze jest przy Tobie i że na wszystko jest odpowiedni czas. Rozwiązuj problemy z odwagą i z myślą o dobru każdego. Bądź pewien, że kiedy zostanie Ci dane zadanie do rozwiązania, istnieją w Tobie siła, wiedza i odwaga, aby te trudności pokonać. Jeśli w Twoim życiu wydarzy się mroczny okres, podaruj sobie każdego dnia przynajmniej dziesięć minut, podczas których będziesz tylko dla siebie i pomyśl o tym, co Cię uszczęśliwia. Kiedy poczujesz radość w swoim sercu, oznacza to, że kochający Cię anielski opiekun jest przy Tobie obecny – pozostanie przy Tobie tak długo, jak sobie tego życzysz.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

8 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na lipiec 2019 roku dla Koziorożca

  1. Cześć
   Nie wiem czy wiesz, ale Koziorożec nigdy nic nie wygra! Jego domeną jest:…. ” Jak własnymi rączkami nie zapracujesz, to nigdy nie będziesz miał!!!”
   I to się sprawdza! – niestety. Zabierz się ostro do pracy, bądź najlepszy, a siano na Ciebie spłynie. Polecam. Też jestem Koziorożcem i sprawdza się w 200%!

   1. He he he ja się nie zgadzam ja wygrałam 45000 tys. Prosiłam Światłości aby mnie pomogła w tak ciężkiej sytuacji, jak i w tym czasie mamusia miała wylew, i nie miałam pieniążków na przyjazd do niej i zaopiekowania się nią!! Jak wygrałam płakałam z radości i dziękowałam Światłości!!! Pamiętajcie nigdy nie traćcie nadziei Światłość jest z nami!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *