Horoskop Anielski na kwiecień 2018 roku dla Koziorożca

Drogi Koziorożcu, krok po kroku zmierzasz do sukcesu. Jesteś systematyczny, skrupulatny i wierny swoim zasadom, dlatego cieszysz się zasłużonym poważaniem. Jakaś zdrada lub rozczarowanie pozostawiły głębokie ślady w Twojej duszy, dlatego teraz boisz się ujawniać swoje emocje. Uważaj, bo zagłuszanie frustracji życiowych jedzeniem dostarcza Ci dodatkowych, zbędnych kalorii. Zadbaj teraz o swój układ krążenia i system trawienny, bo grozi im przeciążenie.

Twój partner jest nietuzinkowy, pomysłowy i twórczy, możesz czuć się wobec niego skrępowany i niechętny do poświęcenia się mu w pełni. Unikniesz nieprzyjemnych konsekwencji w miejscu pracy, lecz nie lekceważ krytyki i nagan. Jeśli nie będziesz w stanie gdzieś dotrzeć samodzielnie, korzystaj z pomocy innych ludzi. Uważaj na złośliwe plotki. Ktoś może nie doceniać Twoich dobrych chęci.

Szczególną opieką otaczają Cię teraz Anioły złotego promienia. Przyniosą Ci one poznanie, większą ilość energii i zrozumienie dla procesów przemiany, które teraz możesz odczuwać znacznie wyraźniej. To może być przejście na przykład z pozycji ucznia w nauczyciela, ze stanowiska podwładnego na odpowiedzialne stanowisko przełożonego. Dzięki wsparciu Aniołów złotego promienia będziesz mógł poszerzyć swoje duchowe horyzonty, one pokażą Ci nowe drogi i możliwości rozwoju. Pamiętaj, że to czego masz się nauczyć, zostało już przewidziane dużo wcześniej, Anioły złotego promienia z radością pomogą Ci w tym procesie.

~~ Słuchająca Aniołów

4 przemyślenia nt. „Horoskop Anielski na kwiecień 2018 roku dla Koziorożca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *