Horoskop Anielski na czerwiec 2018 roku dla Koziorożca

Drogi Koziorożcu, jesteś szczery i lojalny, ale często nierozumiany, co sprawia, że czujesz się więźniem sytuacji i jesteś zagubiony. Twoją podstawą jest harmonia i wdzięk, chociaż od czasu do czasu wybuchasz gniewem, a kiedy to następuje, Twój szał jest potężny i destruktywny. Zadbaj o to, by Twoje ciało i umysł były bardziej elastyczne. Zbytnia sztywność, brak ruchu i opór przed zmianą poglądów, negatywnie wpłyną na Twój organizm.

W związku uczuciowym, po fazie zmęczenia partnerem, na nowo odkryjecie radość z bycia razem, osiągniecie idealne zrozumienie na duchowym poziomie. Jesteś osobą odnoszącą sukcesy, komunikatywną, charyzmatyczną i wykazujesz te talenty przede wszystkim w edukacji i pracy wydawniczej. Jeśli martwi Cię problem finansowy, to skończy się on już niedługo, otrzymasz dodatkowe pieniądze, ktoś spłaci zaciągnięty u Ciebie dług lub niespodziewana wygrana ustabilizuje Twoje konto bankowe. Problemów przysporzą Ci żale i rozmaite przeciwności, okaże się, że będą to konsekwencje błędów z przeszłości.

W tym miesiącu szczególną opieką otacza Cię Archaii dobroczynności. Jej zadaniem jest leczenie starych urazów i ran doznanych w wyniku nieszczęśliwej miłości i odnawianie Twojej energii serca. Ukierunkowuje Twoją świadomość na płaszczyznę emocji i wzywa Cię do leczenia się z urazów, lęków i zawiedzionego zaufania do świata i ludzi. Poproś o wsparcie Archaii dobroczynności, a umożliwi Ci ona rozwinięcie nowej postawy względem życia i napełnienie się życiową energią. Nawet jeśli w dzieciństwie brakowało Ci pewnych rzeczy, zaakceptuj to, a znajdziesz spełnienie w chwili obecnej. Poznaj swoje słabości, a odkryjesz, w czym jesteś silny, Archaii dobroczynności będzie towarzyszyć Ci swoją miłością w tym procesie.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

4 przemyślenia nt. „Horoskop Anielski na czerwiec 2018 roku dla Koziorożca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *