Horoskop Anielski na kwiecień 2019 roku dla Koziorożca

Drogi Koziorożca, masz analityczny umysł i doskonałą pamięć. Jesteś praktyczną i konstruktywną osobą, uzdolnioną do realizowania własnych pomysłów, które inni mogą uważać nawet za niemożliwe do wykonania. Przez emocjonalny mętlik możesz czuć się zagubiony, niezdolny do działania i do konfrontacji z sytuacją. Zastanów się, czy nie wmawiasz sobie kłamstw. Nieregularne posiłki i nerwowy tryb życia zagrażają Twojemu dobremu samopoczuciu. Zniechęcać Cię mogą wymagające sporo czasu i przychodzące zbyt wolno rezultaty diety lub ćwiczeń. Chwile zniechęcenia lub nawet rozpaczy mogą pojawiać się na przemian z momentami euforii.

Z partnerem łączy Cię sprawdzona przyjaźń, ale obawiasz się przywiązania i pełnego zaangażowania w związek. Nie dążysz do rzeczy wielkich, ale wymagasz, aby zapewnione Ci zostało bezpieczeństwo. Bardzo dobrze sprawdzisz się w nauce i w mediacji. Spotkania z przyjaciółmi i rozrywka czynią Twoje życie bardziej przyjemnym. Przyjaciel zaoferuje Ci nowe możliwości. Nie podejmuj decyzji bez zastanowienia, bo nierozważne działania przyniosą kłopoty.

W tym miesiącu znajdujesz się w okresie przemian i odnowienia. Dwie anielskie siły, Elohimy Tranquilius i Pazifika, zachęcają Cię do przemyślenia, co motywuje Cię do działania. Dzięki temu odkryjesz, co lub kto przez Ciebie działa i skąd pochodzą Twoje myśli. Rozwiń własny, naturalny autorytet, ponieważ w nim tkwi prawdziwa potęga. Wykształcanie w sobie zdolności decydowania o samym sobie często powoduje różne trudności. Pamiętaj, że nie jesteś bezradny, ale też nie musisz walczyć, bo tak jak mrok musi ustąpić przed światłem, tak Twoje prawdziwe ja oprze się negatywnym energiom i narzucanym Ci zachowaniom.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

7 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na kwiecień 2019 roku dla Koziorożca

    1. Cześć
      Nie wiem czy wiesz, ale Koziorożec nigdy nic nie wygra! Jego domeną jest:…. ” Jak własnymi rączkami nie zapracujesz, to nigdy nie będziesz miał!!!”
      I to się sprawdza! – niestety. Zabierz się ostro do pracy, bądź najlepszy, a siano na Ciebie spłynie. Polecam. Też jestem Koziorożcem i sprawdza się w 200%!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *