Horoskop Anielski na czerwiec 2017 dla Koziorożca

Drogi Koziorożcu, inni postrzegają Cię jako aktywną, zdecydowaną i odważną osobę. Jesteś autorytetem w zawodzie, który wykonujesz. Utrzymujesz świetną formę, co widać również po Twojej figurze. Właściwe odżywianie i pielęgnacja ciała przynoszą wspaniałe rezultaty.

Możesz odczuwać sprzeczne emocje, zaś nagłe zmiany nastroju mogą utrudniać Ci porozumienie z innymi ludźmi. Być może powodem tego są uparcie skrywane tajemnice. Natomiast w Twojej rodzinie i w partnerstwie panuje doskonałe zrozumienie. Czujesz się szczęśliwy i doceniany, a Twoja miłość jest odwzajemniana.

Twoje przygotowanie, komunikatywność i przekonania torują Ci drogę do sukcesu. Zarobki będą teraz proporcjonalne do Twojego zaangażowania w pracę. Czeka Cię radosna niespodzianka, udział w jakimś przyjęciu bądź szczęśliwy rodzinny zjazd, chociaż mogą Cię niepokoić spotkania z ludźmi bardziej dynamicznymi niż Ty. Jeśli pojawią się teraz jakieś przeciwności, będą one tak mało znaczące, że nie warto będzie się nimi martwić.

Postaraj się znaleźć w tym miesiącu chwilę, w której zatrzymasz się i zastanowisz nad swoim życiem. Do tego wzywa Cię Archanioł Zadkiel. Życie ma dla Ciebie nieoczekiwane dary i możliwości. Czy jesteś gotów, by je przyjąć? Czy wiesz już, w jakim kierunku pragniesz podążyć? To jest odpowiedni moment, byś mógł przy asyście Archanioła Zadkiela uregulować stare sprawy i przeciąć węzły przeszłości, by w pełni móc podążyć za swoimi pragnieniami, niezależnie od opinii innych ludzi. Poproś swojego anielskiego opiekuna, by pomógł Ci w rozpoznawaniu boskich wskazówek, które prowadzą Cię do szczęścia. Niech kieruje Tobą nie rozum, a Twoje Wyższe Ja. Życie jest darem i tylko od Ciebie zależy to, jak go wykorzystasz.

~~ Słuchająca Aniołów

2 przemyślenia nt. „Horoskop Anielski na czerwiec 2017 dla Koziorożca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *