Horoskop Anielski na maj 2019 roku dla Koziorożca

Drogi Koziorożcu, jesteś trochę za bardzo idealistyczny i zdecydowany, dajesz innym więcej, niż sam otrzymujesz. Nie pozwól siebie wykorzystywać. Na zewnątrz pokazujesz pogodną i zrelaksowaną twarz, jednak wewnątrz zaborczość i podejrzliwość toczą zaciętą walkę. Poświęcasz dużo energii, by uzyskać dobrą formę, a rezultaty okazują się rzeczywiście zadowalające, dobre samopoczucie będzie Ci towarzyszyło przez dłuższy czas.

Miłość da Ci znać o sobie podczas podróży, dając początek nowemu, intrygującemu związkowi. Jeśli masz stałego partnera, najwyższy czas, aby Wasz związek wszedł na kolejny etap. Determinacja i entuzjazm, z jakimi stajesz do walki, przyniosą Ci niezaprzeczalne zwycięstwo w pracy. Nie powinieneś mieć teraz problemów finansowych, nie grożą Ci żadne grzywny czy kary pieniężne. Trochę trudności i przykrości sprawi Ci nagła choroba, bądź brak urlopu lub możliwości wyjazdu na upragnione wakacje.

W tym miesiącu zwróć szczególną uwagę na to, czy nie tracisz swoich sił w pogoni za ułudą zewnętrznego świata, na podążaniu za wciąż nowymi iluzjami czegoś lepszego, piękniejszego, jeszcze lepszego, jeszcze piękniejszego. Zachodzić to może na różnych płaszczyznach: materialnej, emocjonalnej, duchowej i umysłowej. Taka pogoń tylko obniża Twoją energię i osłabia, a jednocześnie sprawia, że Twoje życie traci swój sens. Jeśli tylko zauważysz u siebie ten proces, zwolnij i zastanów się nad jego sensem. Weź odpowiedzialność za wszystko, co czynisz, myślisz i czujesz

Archaii łaski, anielska siła, która pomaga nam w rozpalaniu naszego wewnętrznego światła, wzywa Cię teraz, byś zaczął patrzeć na świat z perspektywy Twojej rzeczywistej wielkości. To w Tobie samym drzemią siły, których daremnie szukasz na zewnątrz. Możesz kiedy tylko zechcesz kochać i akceptować każdego człowieka, bezwarunkowo i spontanicznie. Jeśli tęsknisz za poczuciem bezpieczeństwa, zanim zaczniesz wymagać go od innych najpierw sam nim siebie obdaruj. Jeśli pragniesz przyjaźni, sam stań się swoim przyjacielem. Siły Twojego wnętrza przynoszą Ci wolność. Archaii łaski będzie Twoim serdecznym towarzyszem na tej drodze. Pamiętaj, że całe piękno i miłość, które przyciągają Cię w innych ludziach, zawsze nosisz w sobie.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

7 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na maj 2019 roku dla Koziorożca

    1. Cześć
      Nie wiem czy wiesz, ale Koziorożec nigdy nic nie wygra! Jego domeną jest:…. ” Jak własnymi rączkami nie zapracujesz, to nigdy nie będziesz miał!!!”
      I to się sprawdza! – niestety. Zabierz się ostro do pracy, bądź najlepszy, a siano na Ciebie spłynie. Polecam. Też jestem Koziorożcem i sprawdza się w 200%!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *