Horoskop Anielski na październik 2018 roku dla Koziorożca

Drogi Koziorożcu, będziesz się teraz wydawać innym zbyt potulną i mało asertywną osobą, będziesz wolał nie zajmować określonego stanowiska wobec innych sytuacji czy osób. Pewne silne emocje, jak uraza, frustracje, czy uczucie opuszczenia, będą Cię druzgotać i odebrać motywację. Pamiętaj, że nie wszyscy są gotowi i chętni, by decydować za Ciebie. Nie jesteś teraz zbyt odporny, ale masz szczególny talent, by wcześniej zapobiegać chorobom i leczyć je. Pierwszym lekarstwem dla Ciebie jest ruch, a drugim jest poprawne oddychanie. Medycyna naturalna jest dla Ciebie ogromnym wsparciem.

Twoje życie uczuciowe jest fascynujące, intensywne i absorbujące. Czeka Cię spotkanie z osobą, która jest sławną osobistością. Zakończy się czas trudnej rywalizacji w pracy, Twój sukces jest szybki i pewny, odbudujesz poczucie własnej wartości. Jesteś teraz chroniony pracując nawet w ryzykownych warunkach, w kontakcie z siłami natury lub niebezpiecznymi substancjami. Podejmiesz się poważnego, odpowiedzialnego zadania bądź złożysz obietnice, które trzeba będzie bezwarunkowo wypełnić.

Pamiętaj, że Twoje osobiste siły anielskie zawsze służyć Ci będą swoją pomocą. Wystarczy, że poprosisz je o wsparcie, a zjawią się, by rozproszyć strach i zwątpienie, odgrodzą Cię od negatywnych myśli i osób, które starają się skraść Twoją energię. Ich obecność pozwoli Ci przejawić w pełni Twój potencjał.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

5 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na październik 2018 roku dla Koziorożca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *