Horoskop Anielski na grudzień 2019 roku dla Koziorożca

Drogi Koziorożcu, umiejętność spojrzenia w głąb siebie jest jednym z Twoich cennych talentów. Twój wewnętrzny świat jest intensywny i zróżnicowany, ale nie do końca pasuje do otaczającej Cię rzeczywistości. Masz wyjątkową intuicję, a teraz zwróć uwagę na swoje sny, bo mogą być prorocze. Pamiętaj, że wszystkie rozwiązania i odpowiedzi są w Tobie. Postaraj się wprowadzić więcej gimnastyki do swoich codziennych zajęć, bo psychiczna sztywność odbija się na Twojej kondycji fizycznej, włącznie z bólami mięśni, uważaj przy tym na kręgosłup. Jeśli osoba, którą kochasz, zachowuje się nieuczciwie, miej odwagę zostawić bieg rzeczy ich własnemu losowi. Żeby Twoje cele zostały zrealizowane, musisz wprowadzić kilka zmian do swoich planów. Opatrzność chroni Cię teraz przed wypadkami, oszustwami i komplikacjami podczas podróży. Los wcześniej Cię nie oszczędzał, ale na teraz czeka Cię za to nagroda, dobiega końca trudny okres w Twoim życiu. 

Wypatruj w swoim otoczeniu znaków od swoich anielskich opiekunów. Dostrzeżesz ich obecność w każdym cudzie dnia codziennego, w pozytywnej energii kochającego człowieka, w cennej wskazówce, którą usłyszysz mimochodem. Te znaki będą dla Ciebie drogowskazem do dalszego postępowania. Ty również możesz być dla kogoś aniołem w ludzkiej postaci, nawet jeśli do końca nie będziesz świadomy celu swoich działań. Postaraj się też podnieść poziom swojej energii, oczyść umysł, odsuń od siebie myśli, które burzą Twój spokój, pomoże Ci w tym modlitwa lub medytacja. Jeśli otworzysz się na działanie anielskiej siły, będzie ona mogła wówczas działać również przez Ciebie i nieść innym błogosławieństwo oraz anielską pomoc.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

9 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na grudzień 2019 roku dla Koziorożca

  1. Cześć
   Nie wiem czy wiesz, ale Koziorożec nigdy nic nie wygra! Jego domeną jest:…. ” Jak własnymi rączkami nie zapracujesz, to nigdy nie będziesz miał!!!”
   I to się sprawdza! – niestety. Zabierz się ostro do pracy, bądź najlepszy, a siano na Ciebie spłynie. Polecam. Też jestem Koziorożcem i sprawdza się w 200%!

   1. He he he ja się nie zgadzam ja wygrałam 45000 tys. Prosiłam Światłości aby mnie pomogła w tak ciężkiej sytuacji, jak i w tym czasie mamusia miała wylew, i nie miałam pieniążków na przyjazd do niej i zaopiekowania się nią!! Jak wygrałam płakałam z radości i dziękowałam Światłości!!! Pamiętajcie nigdy nie traćcie nadziei Światłość jest z nami!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *