Horoskop Anielski na lipiec 2020 roku dla Koziorożca

Drogi Koziorożcu, jesteś aktywną, zdecydowaną i odważną osobą. W zawodzie, który wykonujesz, jesteś autorytetem i znaną postacią. Jeśli dokuczały Ci wcześniej dolegliwości układu krążenia, jesteś na najlepszej drodze, aby się od nich uwolnić. Postaraj się nie pracować ponad swoją miarę i unikaj stresu. Miłość duchowa i fizyczna są dla Ciebie nierozerwalnie złączone. Bez zastrzeżeń oddajesz siebie ukochanej osobie.

Włożyłeś dużo wysiłku w swoją pracę i osiągnąłeś sukces. Te doświadczenia nauczyły Cię, że nic nie jest podane na tacy, a wszystko, co otrzymałeś i co uzyskasz w przyszłości, nawet z pomocą Twoich aniołów opiekuńczych, zawdzięczasz wyłącznie swojej silnej woli i pracy. Masz szansę na uniknięcie niebezpieczeństw i rozwiązanie problemów. Nie odniesiesz strat, jeśli wszystko starałeś się wykonywać uczciwie. Pewne pomysły będziesz musiał raz jeszcze przeanalizować i poprawić zanim wprowadzisz je w fazę realizacji.

Na lipiec to Twój Anioł Stróż ma dla Ciebie szczególne przesłanie. Pragnie on, byś rozejrzał się i dostrzegł ludzi, którzy Cię kochają i wszystko, co Ci sprzyja. Twój anielski opiekun nieustannie Ci towarzyszy, ochrania, prowadzi, bądź pewien jego wsparcie, kiedy prosisz go pomoc. Anioł Stróż kocha Cię bezwarunkowo, bez względu na to co robisz i co się dzieje w Twoim życiu. Chce, abyś pamiętał, że w każdej chwili możesz zacząć wszystko od nowa, a on będzie twoją energią i motywacją, byś mógł zrobić kolejny krok na swojej drodze. Będzie wspierał każdą Twoją myśl i działanie, które kierują Cię ku najwyższemu dobru.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

10 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na lipiec 2020 roku dla Koziorożca

  1. Cześć
   Nie wiem czy wiesz, ale Koziorożec nigdy nic nie wygra! Jego domeną jest:…. ” Jak własnymi rączkami nie zapracujesz, to nigdy nie będziesz miał!!!”
   I to się sprawdza! – niestety. Zabierz się ostro do pracy, bądź najlepszy, a siano na Ciebie spłynie. Polecam. Też jestem Koziorożcem i sprawdza się w 200%!

   1. He he he ja się nie zgadzam ja wygrałam 45000 tys. Prosiłam Światłości aby mnie pomogła w tak ciężkiej sytuacji, jak i w tym czasie mamusia miała wylew, i nie miałam pieniążków na przyjazd do niej i zaopiekowania się nią!! Jak wygrałam płakałam z radości i dziękowałam Światłości!!! Pamiętajcie nigdy nie traćcie nadziei Światłość jest z nami!!!

   2. I tu sie mylisz…jestem Koziorozcem(16 styczen)…Bardzo czesto wygrywam w roznych konkursach.Moze nie sa to jakies ogromne sumy bo bardziej chodzi o nagrody rzeczowe jednak cena niektorych jest dosc znaczaca np.tydzien nad morzem dla 4 osob w fajnym hotelu.Tego drobiazgiem nazwac nie mozna.Totolotek-no,niestety,tu wiecej niz 24 zl nie wygralam i nie sadze zeby cos sie zmienilo:-)…ale reszta -ok…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *