Horoskop Anielski na kwiecień 2020 roku dla Koziorożca

Drogi Koziorożcu, jesteś radosną i opanowaną osobą. Wiesz jak uszczęśliwiać innych i łagodzić sprzeczki. Celem Twojego życia są przede wszystkim uczucia. Potrafisz równoważyć swoje emocje i znajdować ponownie spokój, kiedy go utracisz. Jeśli martwi Cię stan Twojego zdrowia, Twoim wątpliwościom kres położy prawidłowa diagnoza, która w końcu wyjaśni stan rzeczy. Odpowiednia terapia rozwiąże stary problem.

Jeśli osoba, którą kochasz, zachowuje się nieuczciwie, miej odwagę zostawić bieg rzeczy ich własnemu losowi. W pracy Twoje niezaprzeczalne talenty i wartości, jakimi kierowałeś się do tej pory przywołają uśmiech losu, Twoje wysiłki przyniosą bardzo dobre wyniki przy stosunkowo niewielkim wysiłku z Twojej strony. Uważaj, aby nie tracić teraz pieniędzy na zbędne rzeczy, z powodu niewłaściwego gospodarowania i niepotrzebnych zakupów Twoje pieniądze znikną tak szybko, jak się pojawiły. Dokuczać Ci mogą teraz troski i trudności związane z domem i rodziną, odłożony lub nieskończony remont, czy też zawieszony zakup nieruchomości.

W tym miesiącu szczególną opieką otacza Cię Metatron, jeden z najbardziej tajemniczych Archaniołów, rządzący potężnymi siłami twórczymi Wszechświata. Pragnie on, byś pamiętał o poszanowaniu wszystkich dzieł Stwórcy. Wskaże Ci on również Twoją własną siłę twórczą, Twoją kreatywność, którą zostałeś obdarzony przez Boga. Metatron wzywa Cię do tego, byś połączył się z tą siłą, byś stał się współtwórcą życia, rozwijał nieznane zdolności, wnosił w świat radość, pokój, wolność i miłość. Jednocześnie chce Tobie przypomnieć, abyś nie robił tego, co wyrządza krzywdę innym. Poproś go o wsparcie, abyś mieć pewność, że dokonujesz mądrych wyborów.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

10 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na kwiecień 2020 roku dla Koziorożca

  1. Cześć
   Nie wiem czy wiesz, ale Koziorożec nigdy nic nie wygra! Jego domeną jest:…. ” Jak własnymi rączkami nie zapracujesz, to nigdy nie będziesz miał!!!”
   I to się sprawdza! – niestety. Zabierz się ostro do pracy, bądź najlepszy, a siano na Ciebie spłynie. Polecam. Też jestem Koziorożcem i sprawdza się w 200%!

   1. He he he ja się nie zgadzam ja wygrałam 45000 tys. Prosiłam Światłości aby mnie pomogła w tak ciężkiej sytuacji, jak i w tym czasie mamusia miała wylew, i nie miałam pieniążków na przyjazd do niej i zaopiekowania się nią!! Jak wygrałam płakałam z radości i dziękowałam Światłości!!! Pamiętajcie nigdy nie traćcie nadziei Światłość jest z nami!!!

   2. I tu sie mylisz…jestem Koziorozcem(16 styczen)…Bardzo czesto wygrywam w roznych konkursach.Moze nie sa to jakies ogromne sumy bo bardziej chodzi o nagrody rzeczowe jednak cena niektorych jest dosc znaczaca np.tydzien nad morzem dla 4 osob w fajnym hotelu.Tego drobiazgiem nazwac nie mozna.Totolotek-no,niestety,tu wiecej niz 24 zl nie wygralam i nie sadze zeby cos sie zmienilo:-)…ale reszta -ok…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *