Horoskop Anielski na luty 2020 roku dla Koziorożca

Drogi Koziorożcu, masz w sobie optymistyczne nastawienie do świata, które podoba się innym. Z tego powodu łatwo nawiązujesz przyjaźnie. Sam jednak potrzebujesz wiary i punktów odniesienia do niej, gdyż odczuwane sprzeczności sprawiają, że czujesz się zagubiony. Postaraj się zrównoważyć swój organizm, aby zwiększyć swoją odporność, na przykład przy pomocy ziół. W Twoim związku uczuciowym po fazie zmęczenia partnerem na nowo odkryjecie radość bycia razem. Masz szansę na uzdrowienie i rozwiązanie problemów.

Uda Ci się uniknąć niebezpieczeństw, szczęśliwe zbiegi okoliczności wydobędą Cię z kłopotów. Pamiętaj, że to, co uważasz za przeciwności, pojawia się tylko po to, abyś zwolnił na chwilę tempo i zastanowił się nad daną sytuacją i swoim nastawieniem do niej. Możliwe, że rozwiązanie problemu, na które wpadniesz, nie będzie tak wzniosłe, jak tego oczekiwałeś. Wszystko ułoży się dla Ciebie pomyślnie, postępuj jednak zawsze w zgodzie ze swoim sumieniem.

W lutym szczególną opieką otaczają Cię Anioły czerwonego promienia, które pragną Tobie towarzyszyć i ochraniać Cię na wszystkich Twoich drogach. Wezwij je, a obdarzą Cię zaufaniem w boską potęgę, siłę i wspaniałość. Będą prowadzić Cię właściwymi ścieżkami bez czasu i pośpiechu. Twoi anielscy przewodnicy umocnią Twoje zaufanie, wiarę, wewnętrzną intuicję, delikatność, prawdę, szczerość i miłość. W łagodny sposób pomogą Ci uwolnić się od wszelkich złudzeń i uzależnień, uprzedzeń i silnego gniewu. Pokażą Ci Twoją siłę, byś mógł użyć jej do uwolnienia siebie samego oraz tych, którzy znajdują się pod Twoją opieką.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

10 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na luty 2020 roku dla Koziorożca

  1. Cześć
   Nie wiem czy wiesz, ale Koziorożec nigdy nic nie wygra! Jego domeną jest:…. ” Jak własnymi rączkami nie zapracujesz, to nigdy nie będziesz miał!!!”
   I to się sprawdza! – niestety. Zabierz się ostro do pracy, bądź najlepszy, a siano na Ciebie spłynie. Polecam. Też jestem Koziorożcem i sprawdza się w 200%!

   1. He he he ja się nie zgadzam ja wygrałam 45000 tys. Prosiłam Światłości aby mnie pomogła w tak ciężkiej sytuacji, jak i w tym czasie mamusia miała wylew, i nie miałam pieniążków na przyjazd do niej i zaopiekowania się nią!! Jak wygrałam płakałam z radości i dziękowałam Światłości!!! Pamiętajcie nigdy nie traćcie nadziei Światłość jest z nami!!!

   2. I tu sie mylisz…jestem Koziorozcem(16 styczen)…Bardzo czesto wygrywam w roznych konkursach.Moze nie sa to jakies ogromne sumy bo bardziej chodzi o nagrody rzeczowe jednak cena niektorych jest dosc znaczaca np.tydzien nad morzem dla 4 osob w fajnym hotelu.Tego drobiazgiem nazwac nie mozna.Totolotek-no,niestety,tu wiecej niz 24 zl nie wygralam i nie sadze zeby cos sie zmienilo:-)…ale reszta -ok…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *