Drogi Lwie, jesteś aktywną, zdecydowaną i odważną osobą. Nie tłumisz swoich uczuć, pozwalasz im płynąć spokojnie. Dobre zdrowie będzie Ci dopisywać. Dbasz o siebie, co widać też po Twojej figurze. Jeśli jesteś kobietą i starasz się o dziecko, masz teraz szansę na ciążę, ale tylko wówczas, jeśli prawdziwie tego pragniesz. Twój związek harmonijny jest harmonijny i dobrze dobrany. Nie zadręczasz się sprzeczkami, bo po nich zawsze następuje zgoda i pojednanie.
Stałeś się autorytetem i rozpoznawalną postacią w swoim zawodzie. Cele, do których dążysz z zaangażowaniem, zostaną zrealizowane. Szczególny sukces odniesiesz w zawodach związanych z medycyną lub działalnością teatralną. Pojawią się dla Ciebie nowe możliwości związane z pracą z zagranicą. Możliwe, że zdecydujesz się na naukę nowego języka obcego. Pojawić się może jakaś trudność związana z czym estetycznym, możesz nie akceptować swojego wyglądu z jakiegoś powodu. Raz jeszcze powinieneś rozważyć swój sposób odżywiania.
W sierpniu szczególną opieką otacza Cię Archanioł Jofiel. Emanuje on spokojem, cierpliwością i miłością. Jeśli zwrócisz się ku niemu świadomie i zaprosisz go do swojego życia, wówczas otoczy Cię swoją ochroną i głęboko w swoim sercu poczujesz jego obecność, która poprowadzi Cię ścieżką mądrości. Pamiętaj, że wiedza dzieli, a mądrość łączy. Pod skrzydłami Archanioła Jofiela znajdziesz schronienie, bezpieczeństwo i zrozumienie nie tylko samego siebie, ale też dla motywów postępowania innych ludzi.
~~Słuchająca Aniołów
Bardzo dziękuję. Poczułam się jakby Pani opisywała moje osobiste duchowe doznania w obecnym czasie. Serdecznie pozdrawiam 🙂
Dziękuje pani Renatko. Czasami czuję jakby pisała pani tylko dla mnie.
Dziękuję za pokrzepiające słowa. Poczułam się silniejsza i radośniejsza po przeczytaniu Przesłania.
Serio? To jest na 2017rok? A komentarze i artykul z 2015 i 2016?;))
Tytul tylko zostal zmieniony?;)
Postarajcie sie lepiej bo to slabo wyglada:))
Tak, horoskop jest na 2017 rok, zgodnie ze swoim tytułem 🙂 Serwis z CzaroMarowymi Horoskopami działa w tej formie od 2015 roku, więc i komentarze z wcześniejszych lat również są widoczne.
Horoskop anielski brzmi ciekawie ale nierealnie, czas pokaże na ile był trafiony…
Cieszyłabym się bardzo gdyby sprawdził się ten horoskop… Mam taką nadzieję i nie poddaję się przeciwnościom losu jakie na mojej drodze się pojawiają. Dziękuję.Ela
Dziękuję bardzo, horoskop anielski jest bardzo pozytywny, pełen przesłań.
Nie wiem jak to się dzieje ale w moim przypadku , horoskop anielski w 99% zawsze odpowiada mojej obecnej sytuacji,dokładnie opisując moje obawy,pragnienia, nadzieje czy stan zdrowia.Dziękuję.
Piękny horoskop, zwłaszcza,że od jakiegoś czasu modlę się do Archanioła Haniela proszą c Go o miłość prawdziwą.
Dziękuję.
Dziekuje