Horoskop Anielski na maj 2019 roku dla Lwa

Drogi Lwie, jesteś uroczy i uprzejmy, wprost emanujesz miłością, dlatego przyciągasz ją do siebie. Twój wygląd też ma w tym swój udział i zwracasz na niego dużo uwagi. Entuzjazm pomaga Ci żyć. Masz w sobie wiele intensywnych emocji, którymi pragniesz podzielić się z ludźmi, których kochasz. Możliwe, że przeżyjesz teraz stresujący okres, który zagrozi Twojemu spokojowi wewnętrznemu i nerwom.

Twój harmonijny i dobry charakter podoba się płci przeciwnej. Jeśli jesteś obecnie w związku, pozostań wierny, jeśli nie, postaraj się pozostać w tym stanie jak najdłużej, bo nie jest to dla Ciebie dobry moment na rozpoczynanie nowej relacji.

W pracy panujący w niej chaos zacznie się stopniowo i spokojnie stabilizować, okoliczności będą się powoli klarować. Poczekaj na rozwój sytuacji, bo aktualnie nie masz wystarczająco dużo siły, by na nią samodzielnie wpływać. Dzięki mądrym i przemyślanym posunięciom unikniesz strat i niepowodzeń. Opatrzność boska ochrania Cię teraz przed wypadkami, oszustwami i komplikacjami podczas podróży.

~~Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

8 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na maj 2019 roku dla Lwa

  1. Serio? To jest na 2017rok? A komentarze i artykul z 2015 i 2016?;))
    Tytul tylko zostal zmieniony?;)
    Postarajcie sie lepiej bo to slabo wyglada:))

    1. Tak, horoskop jest na 2017 rok, zgodnie ze swoim tytułem 🙂 Serwis z CzaroMarowymi Horoskopami działa w tej formie od 2015 roku, więc i komentarze z wcześniejszych lat również są widoczne.

  2. Nie wiem jak to się dzieje ale w moim przypadku , horoskop anielski w 99% zawsze odpowiada mojej obecnej sytuacji,dokładnie opisując moje obawy,pragnienia, nadzieje czy stan zdrowia.Dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *