Horoskop Anielski na czerwiec 2021 roku dla Lwa

Drogi Lwie, jesteś asertywną, opanowaną i dowcipną osobą. Umiesz się śmiać i patrzeć na świat z przymrużeniem oka. Wszystko, co widzisz, słyszysz i czujesz łączy się w Tobie w trudne do opisania emocje. Starasz się dzielić swoje doznania z partnerem. To odpowiedni czas, byś zaczął bardziej dbać o siebie. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, powinieneś zacząć stosować dietę. Przez pozbycie się złych nawyków i przyzwyczajeń poprawisz swoje zdrowie i wygląd.

W Twoim związku uczuciowym nie wszystko będzie się najlepiej układało. Panującą w nim atmosferę będą zatruwać napięcia i spory. Swoją dyplomacją zapewnisz sobie powodzenie na każdej płaszczyźnie. Pomyślnie przebiegną Ci egzaminy i rozmowy kwalifikacyjne, sfinalizujesz sprzedaż o znacznej wartości. Twoje działania jednak mogą zostać opóźnione przez powolne wychodzenie z choroby lub jakiegoś niepowodzenia. To przymusowe uziemienie może Cię trochę przytłaczać, ale za to dobrze zregeneruje Twoje siły.

W czerwcu szczególne błogosławieństwo przesyłają Tobie Anioły zielonego promienia. Zieleń jest kolorem nadziei, uzdrowienia i obfitości. Postaraj się jak najwięcej czasu spędzać na łonie przyrody. Zwracaj uwagę na rośliny, zwierzęta, minerały, dostrzeż piękno natury. Sam jesteś częścią tego różnorodnego Stworzenia. Twoje życie jest darem, i pamiętaj, że Twój pierwotny stan jest doskonałością. Anioły zielonego promienia pomogą Ci w powrocie do swojego źródła. Przywołaj je, a oczyszczą rany Twojej duszy, ukoją Twój ból i połączą Cię ze Stworzeniem i światem materii. Będą wspierać Cię w osiąganiu kontroli nad swoimi myślami i uczuciami.

~~Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

10 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na czerwiec 2021 roku dla Lwa

  1. Dziękuję za pokrzepiające słowa. Poczułam się silniejsza i radośniejsza po przeczytaniu Przesłania.

  2. Serio? To jest na 2017rok? A komentarze i artykul z 2015 i 2016?;))
    Tytul tylko zostal zmieniony?;)
    Postarajcie sie lepiej bo to slabo wyglada:))

    1. Tak, horoskop jest na 2017 rok, zgodnie ze swoim tytułem 🙂 Serwis z CzaroMarowymi Horoskopami działa w tej formie od 2015 roku, więc i komentarze z wcześniejszych lat również są widoczne.

  3. Nie wiem jak to się dzieje ale w moim przypadku , horoskop anielski w 99% zawsze odpowiada mojej obecnej sytuacji,dokładnie opisując moje obawy,pragnienia, nadzieje czy stan zdrowia.Dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *