Horoskop Anielski na czerwiec 2017 dla Lwa

Drogi Lwie, jesteś rygorystyczny i solidny. Twoje myśli są jasne i masz silną samokontrolę. Dzięki tym cechom znakomicie radzisz sobie dziedzinach, w których potrzebna jest wysoka rzetelność i dyscyplina. Jeśli Twój organizm potrzebuje regeneracji, sięgnij po zioła i kryształy oraz skorzystaj z dobrodziejstw wody termalnej.

Twój harmonijny i dobry charakter podoba się płci przeciwnej. Jeśli jesteś obecnie w związku, pozostań wierny partnerowi, zaś jeśli nie – postaraj się pozostać teraz w stanie wolnym. Brak pewności siebie przeszkadza Ci podjąć walkę o swoje uczucia. Możliwe, że mógłbyś zostać zraniony przez obiekt swoich uczuć. Uważaj na zazdrość.

Twoja charyzma i talent sprawiły, że Twoje dokonania zawodowe stają się znane również w innych miejscach związanych z Twoją branżą, nawet za granicą, szczególnie jeśli jest ona związana z dziedzinami artystycznymi i modą. Jeśli nie możesz dotrzeć gdzieś samodzielnie, korzystaj z pomocy innych ludzi. W każdym razie Twoje stałe źródło dochodów nie jest zagrożone. Wszelkie nieporozumienia, jakie mogą pojawić się w tym miesiącu, zakończą się zgodą i zawarciem korzystnego porozumienia.

W tym miesiącu Elohimy Vista i Crystall, dwie siły anielskie, wzywają Cię do odnowienia doskonałości w Twoim życiu. Uświadom sobie, że działa Stwórcy są doskonałe, a Ty do nich należysz, pozbądź się więc wzorców niedoskonałości. Jesteś jednym z tonów wibracji Stworzenia. Spróbuj zharmonizować swój ton z innymi, bo wszyscy jesteśmy ze sobą powiązani.

Swoim bytem wytwarzasz różne tony. Mogą one być takie, że inni przyłączają się do nich i chcą się w nie wsłuchiwać, jak również takie, od których inni się odwracają. Dźwięki też leczą lub przynoszą choroby, a o ich sile możesz przekonać się przez medytację przy muzyce z tak zwanymi częstotliwościami solfeżowymi. Pamiętaj, że dzięki swojej energii możesz być uzdrawiającym impulsem dla Ziemi.

~~Słuchająca Aniołów

8 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na czerwiec 2017 dla Lwa

 1. Serio? To jest na 2017rok? A komentarze i artykul z 2015 i 2016?;))
  Tytul tylko zostal zmieniony?;)
  Postarajcie sie lepiej bo to slabo wyglada:))

  1. Tak, horoskop jest na 2017 rok, zgodnie ze swoim tytułem 🙂 Serwis z CzaroMarowymi Horoskopami działa w tej formie od 2015 roku, więc i komentarze z wcześniejszych lat również są widoczne.

 2. Nie wiem jak to się dzieje ale w moim przypadku , horoskop anielski w 99% zawsze odpowiada mojej obecnej sytuacji,dokładnie opisując moje obawy,pragnienia, nadzieje czy stan zdrowia.Dziękuję.

 3. Piękny horoskop, zwłaszcza,że od jakiegoś czasu modlę się do Archanioła Haniela proszą c Go o miłość prawdziwą.
  Dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *