Horoskop Anielski na wrzesień 2018 roku dla Lwa

Drogi Lwie, jesteś zdolną osobą. Dużo cierpiałeś w życiu, ale poradziłeś sobie z tym. Zasmucą Cię wewnętrzne burze, bolesne wspomnienia z przeszłości mogą ponownie Cię prześladować. Napięcie emocjonalne zbiera swoje żniwo osłabiając Twoją kondycję fizyczną. Uważaj na siebie, bo teraz istnieje nawet ryzyko załamania nerwowego. Przed Tobą są wielkie zmiany, ale podświadomie już od dawna ich wyczekujesz. Wybaczysz bliskim błędy popełnione wobec Ciebie.

Twój związek uczuciowy jest pełen harmonii. Osoba, która kochasz obdarza Cię szacunkiem, lojalnością i zapewnia Ci poczucie bezpieczeństwa. Masz teraz dobrą ochronę przed wrogami, Twoją bronią są elokwencja, uśmiech i powodzenie. Pamiętaj, że Twoja szczodrość wróci do Ciebie wzmocniona podwójnie. Masz szansą umocnić swoją pozycję zawodową, musisz jednak nauczyć się przyjmować krytykę i różne punkty widzenia bez żadnych zastrzeżeń. Dzięki wytrwałości możesz przezwyciężyć hamujące Cię dotąd przeciwności.

W tym miesiącu szczególną opieką otacza Cię Archaii przemiany. Poproś ją o wsparcie, a przeniknie Cię jej światło transformacji, bo jesteś już gotów na zmiany. Jej wskazówki poczujesz dzięki swojej intuicji, poprzez tęsknotę, którą dostrzeżesz w swojej duszy, a pragnienie jej zaspokojenia doprowadzi Cię do odkrycia swojej prawdy i zadań, które przed Tobą stoją. Pamiętaj, że jesteś częścią wielkiego, boskiego planu. Archaii przemiany uświadomi Ci Twoją wytrwałość i siłę.  Twoim zadaniem jest wykorzystanie Twoich darów z pełną odpowiedzialnością. Zaufaj swoim zdolnościom, myślom i uczuciom.

~~Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

8 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na wrzesień 2018 roku dla Lwa

 1. Serio? To jest na 2017rok? A komentarze i artykul z 2015 i 2016?;))
  Tytul tylko zostal zmieniony?;)
  Postarajcie sie lepiej bo to slabo wyglada:))

  1. Tak, horoskop jest na 2017 rok, zgodnie ze swoim tytułem 🙂 Serwis z CzaroMarowymi Horoskopami działa w tej formie od 2015 roku, więc i komentarze z wcześniejszych lat również są widoczne.

 2. Nie wiem jak to się dzieje ale w moim przypadku , horoskop anielski w 99% zawsze odpowiada mojej obecnej sytuacji,dokładnie opisując moje obawy,pragnienia, nadzieje czy stan zdrowia.Dziękuję.

 3. Piękny horoskop, zwłaszcza,że od jakiegoś czasu modlę się do Archanioła Haniela proszą c Go o miłość prawdziwą.
  Dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *