Horoskop Anielski na kwiecień 2017 dla Lwa

Drogi Lwie, jesteś lojalną i szczerą osobą, skłonną do dzielenia się swoją wiedzą z innymi. Może nadarzyć się teraz okazja, byś mógł skorzystać ze swego artystycznego talentu. Silnie przeżywasz emocje i pragniesz dzielić się nimi, szczególnie z osobami, które są bliskie Twemu sercu. Entuzjazm pomaga Ci żyć. Uważaj teraz na oparzenia i kontuzje, dojść do nich może na skutek rozproszenia i braku uwagi. Na szczęście siniaki i stłuczenia szybko się na Tobie goją. Nieoczekiwana deklaracja miłosna przepełni Cię zdziwieniem i radością. Jeśli jesteś w związku, oszacuj ryzyko, jakie wiąże się z poddaniem się pokusie zawarcia nowego, nieformalnego romansu.

W pracy wydaje się, że osiągnąłeś szczyt swojej kariery. Jesteś przez wszystkich szanowany, w szczególności przez młodszych współpracowników, dla których jesteś prawdziwym autorytetem. Odczuwać możesz potrzebę zmiany, która okaże się być szczęśliwą w przyszłości, na pewno pomoże Ci lepiej poznać samego siebie i zrozumieć swoje wcześniejsze pomyłki. Możliwe, że staniesz do konfrontacji z osobą, która stale jest Tobie nieprzychylna i nieżyczliwa. Pokonasz wszystkie trudności, jeśli staniesz do walki z nimi z odwagą i ufnością.

~~Słuchająca Aniołów

8 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na kwiecień 2017 dla Lwa

 1. Serio? To jest na 2017rok? A komentarze i artykul z 2015 i 2016?;))
  Tytul tylko zostal zmieniony?;)
  Postarajcie sie lepiej bo to slabo wyglada:))

  1. Tak, horoskop jest na 2017 rok, zgodnie ze swoim tytułem 🙂 Serwis z CzaroMarowymi Horoskopami działa w tej formie od 2015 roku, więc i komentarze z wcześniejszych lat również są widoczne.

 2. Nie wiem jak to się dzieje ale w moim przypadku , horoskop anielski w 99% zawsze odpowiada mojej obecnej sytuacji,dokładnie opisując moje obawy,pragnienia, nadzieje czy stan zdrowia.Dziękuję.

 3. Piękny horoskop, zwłaszcza,że od jakiegoś czasu modlę się do Archanioła Haniela proszą c Go o miłość prawdziwą.
  Dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *