Horoskop Anielski na marzec 2021 roku dla Lwa

Drogi Lwie, na co dzień jesteś sympatyczną, przyjemną i wrażliwą osobą, ale kiedy stajesz twarzą w twarz z nowymi wyzwaniami czy problemami nieoczekiwanie stajesz się kategoryczny i bezwzględny. Sprzeczne emocje i nagłe zmiany nastroju utrudniają Ci porozumienie z innymi. Uparcie skrywasz swoje tajemnice. Twoje ciało i umysł są teraz w równowadze, ale postaraj się bardziej dbać o swój wygląd zewnętrzny.

Uczucie do Twojego partnera nadało sens Twojemu życiu. Jeśli jeszcze nie spotkałeś swojej miłości, wkrótce pojawi się ona na Twojej drodze. Dobra inwestycja w nieruchomościach zapewni Ci zabezpieczenie finansowe. Masz też szansę na rozpoczęcie intratnych, chociaż powolnych transakcji finansowych, które zapewnią Ci oszczędności. Potrafisz dzielić się tym, co sam otrzymujesz, nie rezygnuj więc z pomagania tym, którzy potrzebują wsparcia. Nie przywiązuj się zbyt mocno do swoich planów, bo jeśli coś nie idzie po Twojej myśli, masz wiele wątpliwości i możesz przechodzić przez kryzys, a nawet popaść w depresję. Postaraj się zachować ufność i oddać sprawy przeznaczeniu.

W marcu swoją energią otacza Cię Archaii dobroczynności i jej wszechobejmujące współczucie. Jej zadaniem jest leczenie starych ran i odnawianie Twojej energii serca. Jej siła przenosi się poprzez delikatne, różowe drgania, otwórz się na nią, a ponownie doświadczysz w swoim życiu wielkiej energii miłości, która jest odczuwalna w każdym boskim dziele. Poproś ją o wsparcie, a umożliwi Ci ona rozwinięcie nowej postawy względem życia i napełnienie się życiową energią. Poznaj swoje słabości, a odkryjesz, w czym jesteś silny, Archaii dobroczynności będzie towarzyszyć Ci swoją miłością w tym procesie. Nawet jeśli wcześniej brakowało Ci pewnych rzeczy, zaakceptuj to, a znajdziesz spełnienie w chwili obecnej.

~~Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

10 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na marzec 2021 roku dla Lwa

  1. Dziękuję za pokrzepiające słowa. Poczułam się silniejsza i radośniejsza po przeczytaniu Przesłania.

  2. Serio? To jest na 2017rok? A komentarze i artykul z 2015 i 2016?;))
    Tytul tylko zostal zmieniony?;)
    Postarajcie sie lepiej bo to slabo wyglada:))

    1. Tak, horoskop jest na 2017 rok, zgodnie ze swoim tytułem 🙂 Serwis z CzaroMarowymi Horoskopami działa w tej formie od 2015 roku, więc i komentarze z wcześniejszych lat również są widoczne.

  3. Nie wiem jak to się dzieje ale w moim przypadku , horoskop anielski w 99% zawsze odpowiada mojej obecnej sytuacji,dokładnie opisując moje obawy,pragnienia, nadzieje czy stan zdrowia.Dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *