Horoskop Anielski na lipiec 2018 roku dla Lwa

Drogi Lwie, jeśli jeszcze nie zaplanowałeś urlopu, nie odkładaj tego na później, nadmiar obowiązków przyniósł Ci wiele stresu, jesteś tym już zmęczony i potrzebujesz przerwy. Presja na próżno stara się osłabić Twoją odporność na choroby, dzięki aktywności fizycznej dopisuje Ci dobre zdrowie. Filtrujesz emocje przez własne doświadczenia i potrafisz już trzymać je na dystans. Popełniasz jednak pewien błąd i nie potrafisz być odporny na to, gdy bliska osoba próbuje wymusić coś na Tobie płaczem i często jej ulegasz. Jesteś w dobrym związku, w którym nie brak miłości i poczucia bezpieczeństwa, nie jesteście narażeni na niespodziewane trudności.

Twoja sława w pracy jest zasłużona, przede wszystkim jeśli Twój zawód związany jest z prawem i administracją. Zapracowałeś na zaufanie, szacunek i poważanie, którymi się cieszysz. W sferze finansów nie będzie zastoju. Czeka Cię przypływ gotówki bądź profitów z dobrych inwestycji. Trochę problemów przysporzą Ci żale i rozmaite przeciwności, które okażą się konsekwencją błędów popełnionych w przeszłości.

W tym miesiącu anioł Jezalel zaprasza Cię do inspirowania innych ludzi swoją obecnością i przykładem budowania zrozumienia, harmonii, równowagi i wzajemnej tolerancji. Twoja obecność może wyciszać drastyczne sytuacje, eliminować złą energię, a na jej miejsce wprowadzać radość życia, uśmiech, miłość i harmonię. Z pomocą Jezalela nawet ponurak w Twojej obecności poczuje przypływ optymizmu i nadziei. Wszystko, czym zainspirujesz innych, odbije się również w Twojej duszy. Posiadasz mądrość i ofiarność, a Jezalel zna Twoje możliwości – jesteś w stanie przybliżyć niebo każdej osobie, z którą skrzyżujesz drogi.

~~Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

8 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na lipiec 2018 roku dla Lwa

 1. Serio? To jest na 2017rok? A komentarze i artykul z 2015 i 2016?;))
  Tytul tylko zostal zmieniony?;)
  Postarajcie sie lepiej bo to slabo wyglada:))

  1. Tak, horoskop jest na 2017 rok, zgodnie ze swoim tytułem 🙂 Serwis z CzaroMarowymi Horoskopami działa w tej formie od 2015 roku, więc i komentarze z wcześniejszych lat również są widoczne.

 2. Nie wiem jak to się dzieje ale w moim przypadku , horoskop anielski w 99% zawsze odpowiada mojej obecnej sytuacji,dokładnie opisując moje obawy,pragnienia, nadzieje czy stan zdrowia.Dziękuję.

 3. Piękny horoskop, zwłaszcza,że od jakiegoś czasu modlę się do Archanioła Haniela proszą c Go o miłość prawdziwą.
  Dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *