Horoskop Anielski na listopad 2018 roku dla Lwa

Drogi Lwie, jesteś konsekwentny, wytrwały i pełen wiary w siebie. Nie stwarzasz sam sobie problemów. Odrobina zła lub zazdrości przeszkadza Twoim uczuciom, a sumieniu mogą ciążyć małe grzeszki. By utrzymać dobrą formę, potrzebujesz beztłuszczowej diety, nie wolno Ci stosować używek, a szczególnie alkoholu, Twoja wątroba wymaga wsparcia. Twój związek uczuciowy jest harmonijny. Osoba, którą kochasz obdarza Cię szacunkiem, lojalnością i bezpieczeństwem.

Otrzymasz interesujące nowiny dotyczące sfery finansowej, z powodzeniem zakończą się sprawy prawne, jeśli w jakichś teraz bierzesz udział. Pojawi się też możliwość przeprowadzki bądź podjęcia pracy za granicą. Jeśli będziesz postępować w zgodzie ze swoim sumieniem, los się do Ciebie uśmiechnie. Uważaj na zdradę bądź oszustwo właśnie wtedy, gdy będziesz sądzić, że osiągnąłeś to, co zaplanowałeś. Możesz doświadczyć niewielkich kłopotów ze strony osoby publicznej.

~~Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

8 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na listopad 2018 roku dla Lwa

 1. Serio? To jest na 2017rok? A komentarze i artykul z 2015 i 2016?;))
  Tytul tylko zostal zmieniony?;)
  Postarajcie sie lepiej bo to slabo wyglada:))

  1. Tak, horoskop jest na 2017 rok, zgodnie ze swoim tytułem 🙂 Serwis z CzaroMarowymi Horoskopami działa w tej formie od 2015 roku, więc i komentarze z wcześniejszych lat również są widoczne.

 2. Nie wiem jak to się dzieje ale w moim przypadku , horoskop anielski w 99% zawsze odpowiada mojej obecnej sytuacji,dokładnie opisując moje obawy,pragnienia, nadzieje czy stan zdrowia.Dziękuję.

 3. Piękny horoskop, zwłaszcza,że od jakiegoś czasu modlę się do Archanioła Haniela proszą c Go o miłość prawdziwą.
  Dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *