Horoskop Anielski na lipiec 2019 roku dla Lwa

Drogi Lwie, jesteś powściągliwy, bezkonfliktowy i życzliwy innym. Jesteś właściwą osobą do zażegnania wszelkich konfliktów. Jeśli masz zainteresowania kulturoznawcze i humanistyczne, powinieneś je kontynuować. Pociąga Cię piękno i sztuka, lecz patrząc na świat przez ich pryzmat ryzykujesz stratę z oczu tego, co jest w życiu najbardziej istotne. Zrównoważ teraz swój umysł, pracę i ciało, bo nawet niewielkie kłopoty mogą stać się przyczyną depresji.

W Twoim związku uczuciowym pojawić się może kryzys z powodu niezrozumienia. Jeśli jesteś samotny, możesz nie radzić sobie w pogodzeniu się z minionym rozstaniem i pozwoleniem na odejście drugiej osobie, bądź też odczuwać strach przed miłością – daj sobie tyle czasu, ile potrzebujesz na zaakceptowanie tego przed rozpoczęciem nowej relacji.

Pojawi się teraz dla Ciebie sporo korzystnych okazji i okoliczności, które powinieneś szybko wykorzystać. Twoja pozycja zawodowa umocni się, jeśli nauczysz się bez uprzedzeń przyjmować krytykę i różne punkty widzenia. Udzielisz komuś wsparcia, ale także sam otrzymasz pomoc. Pojawić się mogą niewielkie problemy związane ze szkołą lub edukacją młodego członka rodziny, w ich rozwiązaniu pomoże dobry nauczyciel lub psycholog.

Pamiętaj, że do Ciebie należy decyzja, czy uczysz się na własnych błędach i przez to ulegasz wzmocnieniu. Żądza władzy, oziębłość w kontaktach z innymi, czy sianie wątpliwości są naszymi najbardziej zaciekłymi wrogami, a zarazem największymi nauczycielami. Jesteś boską duszą, która zbiera doświadczenia na Ziemi, nie poddawaj się więc w chwilach zwątpienia. Odczuwając lęki i obawy poproś o pomoc swojego anielskiego sprzymierzeńca, Archanioła Jofiela, który wzywa Ciebie do przyjęcia mądrości wielkiego ducha. Emanuje on spokojem, cierpliwością, miłością i obdarza Cię ochroną. Jeśli zwrócisz się ku niemu świadomie i zaprosisz go do swojego życia, wówczas głęboko w swoim sercu poczujesz jego obecność, która poprowadzi Cię ścieżką mądrości. Pamiętaj, że wiedza dzieli, a mądrość łączy. Jeśli udasz się na poszukiwania, odnajdziesz, czego szukasz. Pod skrzydłami Archanioła Jofiela znajdziesz schronienie, bezpieczeństwo i zrozumienie nie tylko samego siebie, ale też zrozumiesz motywy postępowania innych ludzi.

~~Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

8 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na lipiec 2019 roku dla Lwa

  1. Serio? To jest na 2017rok? A komentarze i artykul z 2015 i 2016?;))
    Tytul tylko zostal zmieniony?;)
    Postarajcie sie lepiej bo to slabo wyglada:))

    1. Tak, horoskop jest na 2017 rok, zgodnie ze swoim tytułem 🙂 Serwis z CzaroMarowymi Horoskopami działa w tej formie od 2015 roku, więc i komentarze z wcześniejszych lat również są widoczne.

  2. Nie wiem jak to się dzieje ale w moim przypadku , horoskop anielski w 99% zawsze odpowiada mojej obecnej sytuacji,dokładnie opisując moje obawy,pragnienia, nadzieje czy stan zdrowia.Dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *