Horoskop Anielski na styczeń 2022 roku dla Lwa

Drogi Lwie, jesteś odważną i zdecydowaną osobą, walczysz do końca o sprawy, na których Ci zależy. Domagasz się swoich praw i otrzymania tego, czego oczekujesz. Nie masz przy tym skłonności do dramatyzowania i nie pozwalasz się przyłapać na skrajnych emocjach. Jeśli martwił Cię ostatnio stan Twojego zdrowia, to Twoim wątpliwościom kres położy prawidłowa diagnoza, która w końcu wyjaśni stan rzeczy. Odpowiednio dobrana terapia rozwiąże dawny problem. Twój związek uczuciowy będzie harmonijny. Osoba, którą kochasz, obdarza Cię szacunkiem, lojalnością i bezpieczeństwem.

Jesteś oddany swojej pracy i ludziom, z którymi pracujesz. Współpraca z innym będzie się bardzo dobrze układać, lubisz współdziałać i starasz się unikać rywalizacji. Będziesz mieć teraz duże szanse, aby wykazać się w sferze literackiej, chociaż się tego nie spodziewałeś i nie szukałeś. Owoce, które teraz będziesz zbierać, zawdzięczasz swojej pozytywnej karmie. W tym miesiącu możesz przechodzić przez trudną fazę wątpliwości i prób losu, lecz jesteś już dużo bardziej doświadczony i silniejszy dzięki lekcjom życia, jakie dotychczas odebrałeś.

W styczniu 2022 roku otuchę dla Twojej duszy podczas trudnych chwil i kryzysów życiowych przyniesie Anioł troski pełnej miłości. Daje on Tobie nadzieję, że wszystko będzie dobrze, że po ciemnej nocy zaświeci słońce. Pragnie on skierować Twoją uwagę na otaczające Cię piękno i harmonię, na doskonałość Natury. Ty również jesteś doskonały, bo jesteś częścią Stworzenia. Pamiętaj, że wszelkie rany, każdy ból, jaki zadałeś sobie sam lub został Ci zadany, jest przemijający. Czas uleczy rany. Ból minie, a wówczas pozostaw go tam, gdzie jego miejsce – w przeszłości. Wezwij go, a on z radością będzie Ci towarzyszył i prowadził z powrotem do uzdrawiającej ciszy Twojego wnętrza.

~~Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

10 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na styczeń 2022 roku dla Lwa

  1. Dziękuję za pokrzepiające słowa. Poczułam się silniejsza i radośniejsza po przeczytaniu Przesłania.

  2. Serio? To jest na 2017rok? A komentarze i artykul z 2015 i 2016?;))
    Tytul tylko zostal zmieniony?;)
    Postarajcie sie lepiej bo to slabo wyglada:))

    1. Tak, horoskop jest na 2017 rok, zgodnie ze swoim tytułem 🙂 Serwis z CzaroMarowymi Horoskopami działa w tej formie od 2015 roku, więc i komentarze z wcześniejszych lat również są widoczne.

  3. Nie wiem jak to się dzieje ale w moim przypadku , horoskop anielski w 99% zawsze odpowiada mojej obecnej sytuacji,dokładnie opisując moje obawy,pragnienia, nadzieje czy stan zdrowia.Dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *