Horoskop Anielski na luty 2021 roku dla Lwa

Drogi Lwie, jesteś miłą, przyjacielską i obiektywną osobą. Wzbudzasz zaufanie, a inni obdarzają Cię szacunkiem. Twoim głównym wrogiem będą teraz intensywne emocje, które mogą przejąć kontrolę nad Tobą i utrudniać logiczne rozumowanie. Będziesz niczym w gorącej wodzie kąpany, łatwo wpadający w złość. Rozczarowania, brak entuzjazmu i tymczasowa niepewność mogą zniekształcać Twój punkt widzenia na różne sprawy. Mogą dokuczać Ci dolegliwości związane z życiem w ciągłym napięciu, nie dbasz o siebie wystarczająco.

Dla Twojego związku uczuciowego może być to okres braku równowagi i nieporozumień. Natomiast pomimo kryzysu utrzymasz swoje stanowisko i miejsce pracy. Po zmianie, która może być bolesna, ponownie zacznie Ci dopisywać szczęście. Skromność i zaangażowanie, jakie wnosisz do pracy, gwarantują Ci zaufanie i stabilność. Otworzą się przed Tobą wspaniałe możliwości i korzyści związane zarówno z pracą, jak i przemieszczaniem się.

W lutym szczególnym wsparciem będzie dla Ciebie Anioł Nathaniel. Wezwij go, a pomoże Ci wznieść się na wyższy poziom rozwoju duchowego, umożliwi powrót do równowagi wewnętrznej i poczucia bezpieczeństwa. Oczyszczenie własnej duszy, serca i umysłu z negatywnych myśli i nieuczciwych zamiarów, będzie dla Ciebie jednocześnie oczyszczaniem przedpola do sukcesu. Słuchaj też głosu swojej intuicji, bo poprzez nią otrzymasz wskazówki dotyczące spraw materialnych, finansowych lub partnerskich, a w połączeniu z Twoją logiką zdołasz zrealizować nawet najtrudniejsze plany. Posłuchaj rady życzliwego przyjaciela, bądź autorytetu w dziedzinie, która Cię interesuje. Szczerość zamiarów jest gwarancją Twojego powodzenia.

~~Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

10 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na luty 2021 roku dla Lwa

  1. Dziękuję za pokrzepiające słowa. Poczułam się silniejsza i radośniejsza po przeczytaniu Przesłania.

  2. Serio? To jest na 2017rok? A komentarze i artykul z 2015 i 2016?;))
    Tytul tylko zostal zmieniony?;)
    Postarajcie sie lepiej bo to slabo wyglada:))

    1. Tak, horoskop jest na 2017 rok, zgodnie ze swoim tytułem 🙂 Serwis z CzaroMarowymi Horoskopami działa w tej formie od 2015 roku, więc i komentarze z wcześniejszych lat również są widoczne.

  3. Nie wiem jak to się dzieje ale w moim przypadku , horoskop anielski w 99% zawsze odpowiada mojej obecnej sytuacji,dokładnie opisując moje obawy,pragnienia, nadzieje czy stan zdrowia.Dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *