Horoskop Anielski na styczeń 2018 roku dla Lwa

Drogi Lwie, ostatnio dużo dawałeś z siebie innym i z tego powodu możesz odczuwać zmęczenie i przeciążenie zobowiązaniami. Postaraj się znaleźć trochę czasu tylko dla siebie, bo potrzebujesz odpoczynku. Bardzo duży wpływ na Twój stan emocjonalny mają sztuka i estetyka, sam również masz możliwość stworzenia czegoś pięknego. Twój organizm może być teraz osłabiony, zrównoważ go przy pomocy ziół.

Jesteś bardzo przywiązany do swojej rodziny. Od swojego partnera wymagasz, aby zapewnił Ci takie samo bezpieczeństwo i pewność, pamiętaj jednak, że związek tworzy dwoje ludzi i od Ciebie również zależy to, jaka w nim będzie panowała atmosfera. Masz dobrych przyjaciół i sojuszników, którzy z chęcią wysłuchają Cię i posłużą dobrą radą. Masz duże szanse na osiągnięcie sukcesu w dziedzinach naukowych lub matematycznych. Jesteś teraz chroniony przed smutkami, uda Ci się pokonać przeciwności losu.

Przesłanie na Nowy Rok 2018 ma dla Ciebie Archanioł Michał, abyś pamiętał, aby zawsze dokonywać sprawiedliwej oceny zaistniałej sytuacji i starał się oczyszczać atmosferę zagęszczoną od niedomówień. W najbliższym czasie pojawi się możliwość wprowadzenia w życie planów, które wcześniej opracowałeś, zaś w życiu zawodowym otrzymasz to, na co sobie zapracujesz. Jeśli pozostaniesz odważny i twórczy, będziesz podążać do celu zgodnie z boskim planem, Archanioł Michał pomoże Ci omijać przeszkody i pokonywać mroczne siły i zło.

 

~~Słuchająca Aniołów

8 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na styczeń 2018 roku dla Lwa

 1. Serio? To jest na 2017rok? A komentarze i artykul z 2015 i 2016?;))
  Tytul tylko zostal zmieniony?;)
  Postarajcie sie lepiej bo to slabo wyglada:))

  1. Tak, horoskop jest na 2017 rok, zgodnie ze swoim tytułem 🙂 Serwis z CzaroMarowymi Horoskopami działa w tej formie od 2015 roku, więc i komentarze z wcześniejszych lat również są widoczne.

 2. Nie wiem jak to się dzieje ale w moim przypadku , horoskop anielski w 99% zawsze odpowiada mojej obecnej sytuacji,dokładnie opisując moje obawy,pragnienia, nadzieje czy stan zdrowia.Dziękuję.

 3. Piękny horoskop, zwłaszcza,że od jakiegoś czasu modlę się do Archanioła Haniela proszą c Go o miłość prawdziwą.
  Dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *