Horoskop Anielski na październik 2021 roku dla Lwa

Drogi Lwie, jesteś trochę za bardzo idealistyczny i zdecydowany, dajesz innym więcej niż otrzymujesz. Nie pozwól siebie wykorzystywać. Zanim podejmiesz ważny krok, lepiej uspokój najpierw swoje wzburzone emocje. Agresja może zrujnować Twoje najlepsze intencje. Twoje zdrowie w dużej mierze zależy od Twojej wewnętrznej harmonii, równowaga wewnętrzna kształtuje Twoją duszę, umysł i ciało. W Twoim związku uczuciowym, po fazie zmęczenia, razem z partnerem ponownie odnajdziecie radość z bycia razem. Połączy was idealne porozumienie na duchowym poziomie.

W pracy będzie się wiele działo. Twoja droga do sukcesu nie pozwala na odpoczynek. Uważaj, bo możesz brać na siebie zbyt dużo pilnych zadań. Twoje wysiłki dają efekty – ludzie mówią o Tobie z entuzjazmem, nie powinieneś też narzekać na brak pieniędzy. W tym miesiącu pojawi się kilka dodatkowych możliwości powiększenia zasobów finansowych dzięki szczęśliwym transakcjom lub wygranym. Bądź ostrożny, bo pragnienia materialne doprowadzą do bolesnego konfliktu w Twojej duszy. Będziesz musiał dokonać bolesnego wyboru.

W październiku szczególną opieką otacza Cię Archanioł Chamuel, który pomoże Ci żyć w prawości i uczciwości. Archanioł Chamuel wzywa Cię do tego, byś pokochał siebie i podążał za głosem swojego serca. Poproś go o wsparcie, a światło różowego promienia i wibracje miłości będzie mogło dotknąć Twojego serca i połączyć się z Twoją duszą. To miłość powinna prowadzić Cię w Twoich myślach, kierować Twoimi czynami, dlatego przyjmij pomoc Chamuela, aby Twoje prawdziwe światło mogło się przejawić i wpłynąć na ten świat. Pamiętaj też, że każde pragnienie Twojego serca i każda modlitwa, którą prześlesz do niebiańskiego światła, zostanie wysłuchana, jeśli tylko sprzyjać będzie Twojej duszy.

~~Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

10 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na październik 2021 roku dla Lwa

  1. Dziękuję za pokrzepiające słowa. Poczułam się silniejsza i radośniejsza po przeczytaniu Przesłania.

  2. Serio? To jest na 2017rok? A komentarze i artykul z 2015 i 2016?;))
    Tytul tylko zostal zmieniony?;)
    Postarajcie sie lepiej bo to slabo wyglada:))

    1. Tak, horoskop jest na 2017 rok, zgodnie ze swoim tytułem 🙂 Serwis z CzaroMarowymi Horoskopami działa w tej formie od 2015 roku, więc i komentarze z wcześniejszych lat również są widoczne.

  3. Nie wiem jak to się dzieje ale w moim przypadku , horoskop anielski w 99% zawsze odpowiada mojej obecnej sytuacji,dokładnie opisując moje obawy,pragnienia, nadzieje czy stan zdrowia.Dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *