Horoskop Anielski na listopad 2019 roku dla Lwa

Drogi Lwie, jesteś inteligentną, miłą i uczciwą osobą. Masz powodzenie w miłości. W sferze Twoich uczuć panuje zamęt, bo sam nie wiesz, czego chcesz. Twoje serce miota się pomiędzy sprzecznymi, silnymi emocjami i strachem. Szukasz spokoju, ale żyjesz miłosnymi przygodami. Możliwe, że nie potrafisz dokonać wyboru między romansami. Twoje wątpliwości wymagają podjęcia zdecydowanych kroków. Zwracasz dużą uwagę na swój wygląd zewnętrzny i opinię otoczenia. Lenistwo i brak ruchu nie pomogą Ci w zachowaniu młodzieńczej sylwetki, jeśli nie zadbasz o siebie, mogą Ci zacząć dokuczać dolegliwości związane z zastojem płynów w organizmie. Determinacja, z jaką zajmujesz się swoimi planami, gwarantuje Ci sukces, chociaż zazdrośni ludzi blokują Ci prowadzącą do niego drogę. Uda Ci się zażegnać spór w miejscu pracy swoją odwagą i lojalnością. Jeśli martwi Cię problem finansowy, to skończy się on już niedługo. Otrzymane nagrody czy spłacone długi ustabilizują Twoje konto bankowe. 

W tym miesiącu szczególną opieką otacza Cię Archanioł Uriel, który proponuje Ci zajrzeć w siebie, uwierzyć w swoje możliwości, uzdolnienia i posiadaną wiedzę. Nie marnuj darów ofiarowanych Ci przez Siły Wyższe, zaufaj sobie i swoim talentom. Jeśli chcesz dokonać zmian w swoim życiu, uważnie przeanalizuj sytuację i rozpocznij przygotowania zmierzające do celu. Tylko konsekwencja i pracowitość mogą doprowadzić do sukcesu. Poproś Archanioła Uriela o wsparcie, a pomoże Ci pokonać wszelkie trudności podczas realizowania Twoich planów i marzeń, a w szczególności, gdy plany te będą zgodne z Twoją karmą.

~~Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

8 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na listopad 2019 roku dla Lwa

  1. Serio? To jest na 2017rok? A komentarze i artykul z 2015 i 2016?;))
    Tytul tylko zostal zmieniony?;)
    Postarajcie sie lepiej bo to slabo wyglada:))

    1. Tak, horoskop jest na 2017 rok, zgodnie ze swoim tytułem 🙂 Serwis z CzaroMarowymi Horoskopami działa w tej formie od 2015 roku, więc i komentarze z wcześniejszych lat również są widoczne.

  2. Nie wiem jak to się dzieje ale w moim przypadku , horoskop anielski w 99% zawsze odpowiada mojej obecnej sytuacji,dokładnie opisując moje obawy,pragnienia, nadzieje czy stan zdrowia.Dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *