Horoskop Anielski na luty 2020 roku dla Lwa

Drogi Lwie, jesteś uroczą i uprzejmą osobą. Przyciągasz do siebie miłość, bo też sam nią emanujesz. Duże znaczenie ma w tym Twój wygląd, na który zwracasz wiele uwagi. Możliwe, że przytłaczają Cię emocje i wątpliwości, których nie jesteś w stanie kontrolować, przez co możesz cierpieć na bezsenność lub koszmary nocne. Uważaj teraz, bo zatroskany i rozproszony łatwo przysporzysz sobie siniaków i stłuczeń, które na szczęście szybko się goją. W życiu uczuciowym postaraj się o mniej słodkich słów, a więcej konkretów i twórczych pomysłów, by stworzyć wierny i długotrwały związek.

W pracy podejmiesz się współzawodnictwa z wykwalifikowanym pracownikiem. Odkryjesz dawne błędy, które spróbujesz naprawić. Poczujesz przy tym, że dotarłeś do przysłowiowego dna, ale pamiętaj, że możesz się od niego odbić i zacząć od nowa. Nic Cię nie zatrzyma w drodze do realizacji Twoich marzeń, musisz tylko uwierzyć w siebie i walczyć. Inni przebaczą Twoje błędy, bo wyciągniesz z nich naukę.

W tym miesiącu szczególną opieką otacza Cię Metatron, jeden z najbardziej tajemniczych Archaniołów, rządzący potężnymi siłami twórczymi Wszechświata. Pragnie on, byś pamiętał o poszanowaniu wszystkich dzieł Stwórcy. Wskaże Ci on również Twoją własną siłę twórczą, Twoją kreatywność, którą zostałeś obdarzony przez Boga. Metatron wzywa Cię do tego, byś połączył się z tą siłą, byś stał się współtwórcą życia, rozwijał nieznane zdolności, wnosił w świat radość, pokój, wolność i miłość. Jednocześnie chce Tobie przypomnieć, abyś nie robił tego, co wyrządza krzywdę innym. Poproś go o wsparcie, abyś mieć pewność, że dokonujesz mądrych wyborów.

~~Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

8 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na luty 2020 roku dla Lwa

  1. Serio? To jest na 2017rok? A komentarze i artykul z 2015 i 2016?;))
    Tytul tylko zostal zmieniony?;)
    Postarajcie sie lepiej bo to slabo wyglada:))

    1. Tak, horoskop jest na 2017 rok, zgodnie ze swoim tytułem 🙂 Serwis z CzaroMarowymi Horoskopami działa w tej formie od 2015 roku, więc i komentarze z wcześniejszych lat również są widoczne.

  2. Nie wiem jak to się dzieje ale w moim przypadku , horoskop anielski w 99% zawsze odpowiada mojej obecnej sytuacji,dokładnie opisując moje obawy,pragnienia, nadzieje czy stan zdrowia.Dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *