Horoskop Anielski na wrzesień 2019 roku dla Lwa

Drogi Lwie, jesteś fascynującą, ale trudną do zdefiniowania osobą. Jesteś komunikatywny i charyzmatyczny, wykazujesz te talenty szczególnie wówczas, jeśli Twój zawód związany jest z edukacją lub pracą wydawniczą. Często jednak jesteś niespokojny i bujasz w obłokach. Silne emocje, takie jak frustracja, uraza czy uczucie opuszczenie, druzgoczą Cię i odbierają motywację do działania. Dobrze znasz uczucie fizycznej dysharmonii, ale jesteś w stanie  je pokonać dzięki własnym wrodzonym zdolnościom leczenia.

Pamiętaj, że konkretny i odważny wybór jest wymagany nawet w miłości, przede wszystkim jeśli czujesz, że zagrożona jest Twoja osobista wolność i niezależność, będziesz musiał o nie walczyć. Bardzo silne emocje mogą sprawić, że stracisz panowanie nad sobą. Możliwe, że zdecydujesz się na sądowe rozwiązanie jakiegoś problemu. Pozytywny wyrok sądowy i wpływowe wsparcie otworzą Ci drogę do kariery. Uważaj na zazdrość innych osób. 

W tym miesiącu Serafin Kamael zaprasza Cię do świadomego używania swojej siły woli. Kiedy czegoś pragniesz, wówczas wysyłasz pewną siłę. Zwróć uwagę na to, jak często korzystasz z tej siły świadomie. Nie skarż się na warunki swojego życia, lecz stań się twórcą tego, czego pragniesz doświadczać. W innym wypadku oddajesz władzę na kierowanie swoim życiem swojej podświadomości lub decyzjom innych ludzi. Wykorzystaj swoją siłę woli i rozwijaj się dalej, masz wiele talentów, które tylko czekają na to, abyś z nich korzystał nie tylko dla swojego, ale też dla dobra innych.

~~Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

8 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na wrzesień 2019 roku dla Lwa

  1. Serio? To jest na 2017rok? A komentarze i artykul z 2015 i 2016?;))
    Tytul tylko zostal zmieniony?;)
    Postarajcie sie lepiej bo to slabo wyglada:))

    1. Tak, horoskop jest na 2017 rok, zgodnie ze swoim tytułem 🙂 Serwis z CzaroMarowymi Horoskopami działa w tej formie od 2015 roku, więc i komentarze z wcześniejszych lat również są widoczne.

  2. Nie wiem jak to się dzieje ale w moim przypadku , horoskop anielski w 99% zawsze odpowiada mojej obecnej sytuacji,dokładnie opisując moje obawy,pragnienia, nadzieje czy stan zdrowia.Dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *