Horoskop Anielski na październik 2017 dla Lwa

Drogi Lwie, Twoja obecność działa na innych uspokajająco. Nie masz skłonności do dramatyzowania. Jesteś altruistyczny i pełen ideałów, ale w swoim zdecydowaniu na zmienianie świata skłaniasz się do narzucania swoich wartości bez żadnego krytycyzmu, ale nie pozwalasz się przyłapać na skrajnych emocjach. Masz szybki umysł i wojowniczą duszę. Jesteś w świetnej formie fizycznej i możesz oferować pomoc tym, którzy są chorzy. Przez nieśmiałość obawiasz się wyznać uczucia osobie, którą kochasz, możliwe że czekasz na odpowiedni sygnał bądź rozmowę. Uważaj na iluzje i nieodwzajemnioną miłość.

Powodzenie sprzyjać Ci teraz będzie w dziedzinach dotyczących edukacji lub pracy dziennikarskiej. Życiowa mądrość, która pomaga Ci stawać twarzą w twarz z zakrętami losu sprawia, że zawsze pozostajesz sobą. Jakieś nieścisłości opóźnią realizację Twojego planu, nie będziesz mieć satysfakcji z wypełnionego zadania. Poczujesz się sprawdzany i ograniczany przez innych. Jeśli zawsze postępowałeś uczciwie, nie masz powodu, by teraz się martwić. Problemy zagrażają tym, którzy świadomie postępowali nieuczciwie, doskonale wiedząc, że źle czynią.

~~Słuchająca Aniołów

8 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na październik 2017 dla Lwa

 1. Serio? To jest na 2017rok? A komentarze i artykul z 2015 i 2016?;))
  Tytul tylko zostal zmieniony?;)
  Postarajcie sie lepiej bo to slabo wyglada:))

  1. Tak, horoskop jest na 2017 rok, zgodnie ze swoim tytułem 🙂 Serwis z CzaroMarowymi Horoskopami działa w tej formie od 2015 roku, więc i komentarze z wcześniejszych lat również są widoczne.

 2. Nie wiem jak to się dzieje ale w moim przypadku , horoskop anielski w 99% zawsze odpowiada mojej obecnej sytuacji,dokładnie opisując moje obawy,pragnienia, nadzieje czy stan zdrowia.Dziękuję.

 3. Piękny horoskop, zwłaszcza,że od jakiegoś czasu modlę się do Archanioła Haniela proszą c Go o miłość prawdziwą.
  Dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *