Horoskop Anielski na marzec 2020 roku dla Lwa

Drogi Lwie, jesteś systematyczną i skrupulatną osobą. Pozostajesz wierny swoim zasadom i krok po kroku zmierzasz do sukcesu. Cieszysz się zasłużonym poważaniem. Zdrowie Ci teraz będzie dopisywać. Dbasz o siebie, lecz Twoja skłonność do folgowania sobie, szczególnie przy stole, grozi przeciążeniem żołądka i wątroby. W sferze Twoich uczuć panuje zamęt, ustal konkretnie, czego pragniesz, bo szukasz spokoju, a podświadomie poszukujesz miłosnych przygód. Skup się na wprowadzaniu harmonii w swój związek uczuciowy. Osoba, którą kochasz, obdarza Cię szacunkiem, lojalnością i bezpieczeństwem.

Cele, do których dążysz z pełnym zaangażowaniem, zostaną zrealizowane. Jeśli Twoja praca związana jest z działalnością teatralną lub medycyną, masz teraz szansę osiągnąć sławę i uznanie. Dobra inwestycja w nieruchomościach zapewni Ci bezpieczeństwo finansowe, a powolne, ale intratne transakcje handlowe, przyniosą Ci pewne oszczędności. Po pewnych próbach losu wzmocnią się Twoje relacje z innymi ludźmi, a zakończą się wyłącznie powierzchowne związki. Uważaj, aby nie blokować swoich emocji.

W tym miesiącu Elohimy Herkules i Azmazone wzywają Cię do usunięcia starych wzorców w sposobie odczuwania, myślenia i funkcjonowania, gdyż utrudniają one przepływ boskiej woli, która jest znacznie silniejsza i ważniejsza niż nasza, ludzka. Już czas na zmianę sposobu myślenia. Herkules i Amazone pomogą Ci się przemóc i wykonać ten ważny krok, ponieważ służy on wyższemu celowi. Wszelkie odkrycia, rewolucje, każde wyzwolenie się z nabytych i utrwalonych wzorców myślowych służą ostatecznie wyższemu celowi, ewolucji w sensie duchowego rozwoju. Jeśli uważasz, że usunięcie starych wzorców i krok w nieznane są dla Ciebie zbyt trudne, pamiętaj, że tylko najlepsi uczniowie otrzymują najtrudniejsze zadania.

~~Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

9 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na marzec 2020 roku dla Lwa

  1. Dziękuję za pokrzepiające słowa. Poczułam się silniejsza i radośniejsza po przeczytaniu Przesłania.

  2. Serio? To jest na 2017rok? A komentarze i artykul z 2015 i 2016?;))
    Tytul tylko zostal zmieniony?;)
    Postarajcie sie lepiej bo to slabo wyglada:))

    1. Tak, horoskop jest na 2017 rok, zgodnie ze swoim tytułem 🙂 Serwis z CzaroMarowymi Horoskopami działa w tej formie od 2015 roku, więc i komentarze z wcześniejszych lat również są widoczne.

  3. Nie wiem jak to się dzieje ale w moim przypadku , horoskop anielski w 99% zawsze odpowiada mojej obecnej sytuacji,dokładnie opisując moje obawy,pragnienia, nadzieje czy stan zdrowia.Dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *