Horoskop Anielski na sierpień 2017 dla Lwa

Drogi Lwie, jesteś szczodry i nieugięty. Masz mądrość osoby, która wiele w życiu doświadczyła. Swoją wolę kierujesz na realizację konkretnego celu. W snach znajdziesz rady, jakich obecnie poszukujesz. Uwielbiasz przebywać w świecie fantazji i marzeń, ale nie pozwól, by przesłaniało Ci to prawdziwą rzeczywistość. Tryskasz życiem i widać to w dobrej kondycji Twojego ciała, a wewnętrzna energia dodaje Ci osobistego uroku. Osoba, którą kochasz, odwzajemnia Twoje uczucie.

Szykuje się radykalna zmiana w Twojej sferze zawodowej lub też uwolnisz się od trudnego zobowiązania. Możliwe, że czeka Cię egzamin, zwycięstwo w rywalizacji bądź inne wydarzenie, które będzie krokiem naprzód w Twojej karierze.

Spotkać się możesz ze złośliwością lub kompromitacją Twojego wizerunku. Zostaniesz ofiarą okoliczności, ale trudno Ci będzie to udowodnić. Pamiętaj, że praca w zespole ma swoje wymagania, staraj się zdecydowanie walczyć o własne miejsce i potrzeby. Możliwe, że otrzymasz rekompensatę za wcześniej poniesione szkody.

~~Słuchająca Aniołów

8 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na sierpień 2017 dla Lwa

 1. Serio? To jest na 2017rok? A komentarze i artykul z 2015 i 2016?;))
  Tytul tylko zostal zmieniony?;)
  Postarajcie sie lepiej bo to slabo wyglada:))

  1. Tak, horoskop jest na 2017 rok, zgodnie ze swoim tytułem 🙂 Serwis z CzaroMarowymi Horoskopami działa w tej formie od 2015 roku, więc i komentarze z wcześniejszych lat również są widoczne.

 2. Nie wiem jak to się dzieje ale w moim przypadku , horoskop anielski w 99% zawsze odpowiada mojej obecnej sytuacji,dokładnie opisując moje obawy,pragnienia, nadzieje czy stan zdrowia.Dziękuję.

 3. Piękny horoskop, zwłaszcza,że od jakiegoś czasu modlę się do Archanioła Haniela proszą c Go o miłość prawdziwą.
  Dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *