Horoskop Anielski na styczeń 2019 roku dla Lwa

Drogi Lwie, jesteś cierpliwą i zawsze przygotowaną osobą, umiejącą porozumiewać się z ludźmi i przekazywać im ideały, w które wierzysz. Targają Tobą intensywne emocje, którymi pragniesz podzielić się z tymi, których kochasz. Entuzjazm pomaga Ci żyć.  Uważaj, aby nie przeciążać swojego układu krążenia i systemu trawiennego przez zagłuszanie frustracji życiowych jedzeniem, dostarczysz tym sobie dodatkowych, zbędnych kilogramów. W Twojej rodzinie panuje harmonia i zrozumienie.

Z Twoją elokwencją nie masz problemów w promowaniu siebie i byciu interesującym. Poprzez swój upór i zdecydowanie zawsze dostajesz się tam, gdzie chcesz, zwalczając przy tym oponentów i rywali, podczas rywalizacji zawsze jednak pozostajesz lojalny. Możliwe, że otrzymasz awans. Jesteś teraz chroniony przed niebezpieczeństwami i osobami, które mogą kraść Twoją energię, tak zwanymi wampirami energetycznymi. Ta ochrona będzie bardzo przydatna, bo Twojemu wizerunkowi grozić będzie złośliwość i kompromitacja, możesz paść ofiarą okoliczności, ale będzie trudno Ci to udowodnić.

W tym miesiącu szczególne przesłanie ma dla Ciebie Zadkiel, który wzywa Cię, byś zatrzymał się na chwilę w swoim życiu i zastanowił nad kierunkiem, w jakim powinieneś zmierzać. Teraz możesz uregulować stare sprawy i zerwać więzy łączące Cię z przeszłością. Dotarłeś do punktu, w którym jesteś gotów zawalczyć o swoje szczęście, niezależnie od opinii świata zewnętrznego. Uwierz, że przeszkody i blokady związane z Twoją przeszłością leżą teraz za Tobą i tam też je pozostaw. Pamiętaj, że życie jest darem i od Ciebie zależy to, jak ten dar wykorzystasz.

~~Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

8 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na styczeń 2019 roku dla Lwa

  1. Serio? To jest na 2017rok? A komentarze i artykul z 2015 i 2016?;))
    Tytul tylko zostal zmieniony?;)
    Postarajcie sie lepiej bo to slabo wyglada:))

    1. Tak, horoskop jest na 2017 rok, zgodnie ze swoim tytułem 🙂 Serwis z CzaroMarowymi Horoskopami działa w tej formie od 2015 roku, więc i komentarze z wcześniejszych lat również są widoczne.

  2. Nie wiem jak to się dzieje ale w moim przypadku , horoskop anielski w 99% zawsze odpowiada mojej obecnej sytuacji,dokładnie opisując moje obawy,pragnienia, nadzieje czy stan zdrowia.Dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *