Horoskop Anielski na kwiecień 2018 roku dla Lwa

Drogi Lwie, jesteś uprzejmy, hojny i uczciwy. Wykazujesz entuzjazm we wszystkim, co robisz. Wydawać by się mogło, że nie ma w Tobie sprzeczności, jednakże możesz cierpieć z powodu zazdrości. Jeżeli do tej pory martwiłeś się o stan swojego zdrowia, kres Twoim wątpliwościom położy prawidłowa diagnoza, która w końcu wyjaśni stan rzeczy. Odpowiednio dobrana terapia rozwiąże stary problem.

To dobry moment, abyś zastanowił się nad swoim związkiem uczuciowym, szczególnie jeśli już od dłuższego czasu masz wrażenie, że potrzebujesz przerwy na refleksję. Pamiętaj, by rozmawiać z partnerem o swoich uczuciach, szczera rozmowa dobrze wpłynie na waszą relację.

Dzięki swojej inteligencji i głębokiemu myśleniu bardzo dobrze radzisz sobie w studiach i w pracy. Ważna rozmowa w miejscu pracy spowoduje zmianę, której pragniesz. Nie musisz obawiać się teraz o stan swoich finansów, jeśli zaczniesz mieć problemy, pieniądze napłyną do Ciebie automatycznie, na przykład ze zwrotu długów czy z rekompensat. Problemy może spowodować Twoja nadmierna elastyczność. Uważaj też na egoistyczną osobę, która może Ciebie wykorzystywać.

W tym miesiącu swoje błogosławieństwo ma dla Ciebie Anioł doskonałości. Oznacza to, że nadszedł czas rozpoznania i wprowadzenia w życie duchowej nauki lub wskazówek Twojego duchowego nauczyciela, oczywiście, o ile tego pragniesz. To czas na spojrzenie na wszystko z nowej, szerszej perspektywy. Twój mistrz duchowy chce zachęcić Cię do wypełniania roli, która jest Ci przydzielona, oraz do osiągnięcia lepszego zrozumienia wyższego sensu i celu swojego istnienia. Gdy tylko tego zechcesz, Anioł doskonałości poprowadzi Cię do miejsc, ludzi, okoliczności, które służą Twojemu duchowemu rozwojowi.

~~Słuchająca Aniołów

8 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na kwiecień 2018 roku dla Lwa

 1. Serio? To jest na 2017rok? A komentarze i artykul z 2015 i 2016?;))
  Tytul tylko zostal zmieniony?;)
  Postarajcie sie lepiej bo to slabo wyglada:))

  1. Tak, horoskop jest na 2017 rok, zgodnie ze swoim tytułem 🙂 Serwis z CzaroMarowymi Horoskopami działa w tej formie od 2015 roku, więc i komentarze z wcześniejszych lat również są widoczne.

 2. Nie wiem jak to się dzieje ale w moim przypadku , horoskop anielski w 99% zawsze odpowiada mojej obecnej sytuacji,dokładnie opisując moje obawy,pragnienia, nadzieje czy stan zdrowia.Dziękuję.

 3. Piękny horoskop, zwłaszcza,że od jakiegoś czasu modlę się do Archanioła Haniela proszą c Go o miłość prawdziwą.
  Dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *