Horoskop Anielski na marzec 2017 dla Lwa

Drogi Lwie, jesteś sprytny i masz mnóstwo pomysłów. Tak naprawdę jesteś wrażliwy i bezbronny w kontaktach z innymi. Tracisz swój cenny czas z powodu aktualnych konfliktów wewnętrznych.  Musisz uważnie wybierać otoczenie i ludzi, żeby mieć pewność, że Cię nie zranią. Uważaj na pokusy i niebezpieczne uzależnienia. Jesteś w świetnej formie fizycznej i możesz ofiarować swoją pomoc tym, którzy są chorzy. Twoje serce przepełnia miłość, jesteś gotów na małżeństwo lub bycie z osobą, którą kochasz, zaś jeśli jesteś w zatwierdzonym związku, jest on pogodny i satysfakcjonujący.

Niezaprzeczalne talenty i wartości, jakimi kierowałeś się w pracy wywołają uśmiech losu i osiągniesz wyjątkowo dobre wyniki przy dość skromnym wysiłku z własnej strony. Okazać się może, że czeka Cię przejście przez całkiem nowe procedury i męczące wejście w nowe środowisko. Staw dzielnie czoła błędom, które muszą zostać naprawione. Spotkanie z wpływową osobą rozwiąże część Twoich problemów, masz gwarantowane wsparcie.

Trudne chwile pomoże Ci przetrwać Anioł komunikacji. Poproś go o pomoc, a jego obecność rozjaśni Twój smutek, strach i zdenerwowanie. Ten anielski opiekun pomoże Ci przypatrzeć się uważnie każdej skomplikowanej sytuacji, zrozumieć ją i zająć się jej rozwikłaniem. Pamiętaj, że problemy są po to, by je rozwiązywać i uwalniać się od nich. Anioł komunikacji będzie przypominał Ci, że istnieją w Tobie siła, wiedza i odwaga, aby pokonać wszelkie trudności. Wraz z jego anielskim przewodnictwem poradzisz sobie z nimi i podejmiesz się swoich wyzwań z radością w sercu.

~~Słuchająca Aniołów

anioly

8 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na marzec 2017 dla Lwa

 1. Serio? To jest na 2017rok? A komentarze i artykul z 2015 i 2016?;))
  Tytul tylko zostal zmieniony?;)
  Postarajcie sie lepiej bo to slabo wyglada:))

  1. Tak, horoskop jest na 2017 rok, zgodnie ze swoim tytułem 🙂 Serwis z CzaroMarowymi Horoskopami działa w tej formie od 2015 roku, więc i komentarze z wcześniejszych lat również są widoczne.

 2. Nie wiem jak to się dzieje ale w moim przypadku , horoskop anielski w 99% zawsze odpowiada mojej obecnej sytuacji,dokładnie opisując moje obawy,pragnienia, nadzieje czy stan zdrowia.Dziękuję.

 3. Piękny horoskop, zwłaszcza,że od jakiegoś czasu modlę się do Archanioła Haniela proszą c Go o miłość prawdziwą.
  Dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *