Horoskop Anielski na marzec 2019 roku dla Lwa

Drogi Lwie, jesteś spokojny, szczery i lojalny wobec swoich pomysłów. Możesz zostać zmuszony do walki o osobistą wolność. Silne emocje i drastyczne decyzje, własne lub ludzi, których kochasz, wywrócą do góry nogami Twoje plany i oczekiwania. Uważaj, bo zagłuszanie frustracji życiowych jedzeniem dostarczy Ci jedynie zbędnych kilogramów, grozi to przeciążeniem systemu trawiennego i układu krążenia.

W Twoim związku uczuciowym jest obustronna wierność i wzajemne zrozumienie. W sprawach finansowych nie słuchaj rad niekompetentnych osób, gdyż uśmiech fortuny odwróci się od Ciebie. Uda Ci się wygrać proces sądowy, bądź osiągniesz sukces w dziedzinie prawnej lub artystycznej. Intensywne życie towarzyskie w znaczącej części rozwiąże Twoje problemy. Otrzymasz i udzielisz komuś pomocy.

W tym miesiącu Anioły różowego promieniowania, działające pod przewodnictwem Archanioła Chamuela i Archaii dobroczynności pragną przypomnieć Ci, że zawsze są obok Ciebie i jeśli tylko poprosisz je o pomoc będą prowadzić Cię do prawdziwej siły miłości. Przesyłają Ci swoje światło, aby oczyścić Twoje serce z minionych bólów. To serce jest miejscem, w którym możesz widzieć spełnienie swoich marzeń i pragnień, rozpoznawać swoje tęsknoty i podążać drogą miłości. Wszystko, co jest naładowane miłością, może zmaterializować się i objawić w świecie zewnętrznym, bo miłość jest najsilniejszą z istniejących sił we Wszechświecie. Anioły różowego promieniowania pokażą Ci, jak podążać drogą serca. Pamiętaj, że jesteś kochany miłością bezgraniczną.

~~Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

8 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na marzec 2019 roku dla Lwa

  1. Serio? To jest na 2017rok? A komentarze i artykul z 2015 i 2016?;))
    Tytul tylko zostal zmieniony?;)
    Postarajcie sie lepiej bo to slabo wyglada:))

    1. Tak, horoskop jest na 2017 rok, zgodnie ze swoim tytułem 🙂 Serwis z CzaroMarowymi Horoskopami działa w tej formie od 2015 roku, więc i komentarze z wcześniejszych lat również są widoczne.

  2. Nie wiem jak to się dzieje ale w moim przypadku , horoskop anielski w 99% zawsze odpowiada mojej obecnej sytuacji,dokładnie opisując moje obawy,pragnienia, nadzieje czy stan zdrowia.Dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *