Horoskop Anielski na październik 2020 roku dla Lwa

Drogi Lwie, Twoje decyzje i zachowanie w znacznym stopniu zależą od sytuacji, emocji, czy innych ludzi. Uważaj na szkodliwe substancje, teraz będą miały na Ciebie silniejsze, negatywne działanie. Pamiętaj, aby oszacować ryzyko, zanim się go podejmiesz. Dzielnie poradzisz sobie z nagłą niedyspozycją. Z Twoją pewnością siebie nie masz problemów w promowaniu siebie i byciu interesującym dla swojego partnera i osobom, na których chcesz zrobić wrażenie. W Twojej rodzinie będzie panować harmonia i zrozumienie.

Masz wspaniałe ideały i czujesz potrzebę służenia innym. Otrzymasz nieoczekiwane, ale pomyślne wiadomości. Szczęśliwy traf, prezent lub nabycie nieruchomości nagle rozwiąże dręczący Cię problem. Jakaś nieodwracalna zmiana lub spotkanie znacząco odmieni ważną dla Ciebie relację. Uda Ci się pokonać niewygodne uwarunkowania.

Szczególnym wsparciem będzie dla Ciebie w październiku Anioł Nathaniel. Wezwij jego pomocy, a Nathaniel pomoże Ci wznieść się na wyższy poziom rozwoju duchowego, umożliwi powrót do równowagi wewnętrznej i poczucia bezpieczeństwa. Oczyszczenie własnej duszy, serca i umysłu z negatywnych myśli i nieuczciwych zamiarów będzie dla Ciebie jednocześnie oczyszczaniem Twojej drogi do sukcesu. Słuchaj też głosu swojej intuicji, bo poprzez nią otrzymasz wskazówki dotyczące spraw materialnych, finansowych lub partnerskich, a w połączeniu z Twoją logiką zdołasz zrealizować nawet najtrudniejsze plany. Posłuchaj rady życzliwego przyjaciela, bądź autorytetu w dziedzinie, która Cię interesuje. Szczerość zamiarów jest gwarancją Twojego powodzenia.

~~Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

9 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na październik 2020 roku dla Lwa

  1. Dziękuję za pokrzepiające słowa. Poczułam się silniejsza i radośniejsza po przeczytaniu Przesłania.

  2. Serio? To jest na 2017rok? A komentarze i artykul z 2015 i 2016?;))
    Tytul tylko zostal zmieniony?;)
    Postarajcie sie lepiej bo to slabo wyglada:))

    1. Tak, horoskop jest na 2017 rok, zgodnie ze swoim tytułem 🙂 Serwis z CzaroMarowymi Horoskopami działa w tej formie od 2015 roku, więc i komentarze z wcześniejszych lat również są widoczne.

  3. Nie wiem jak to się dzieje ale w moim przypadku , horoskop anielski w 99% zawsze odpowiada mojej obecnej sytuacji,dokładnie opisując moje obawy,pragnienia, nadzieje czy stan zdrowia.Dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *