Horoskop Anielski na lipiec 2020 roku dla Lwa

Drogi Lwie, jesteś mądrą osobą ze szczególnym darem wychodzenia z kryzysów życiowych. Masz zapał do wszystkiego, co robisz. W Twoim życiu pojawić się mogą zawirowania na skutek nagłych decyzji podejmowanych pod wpływem chwili, innych osób lub sytuacji. Powinieneś się teraz więcej ruszać. Masz szansę na wyleczenie się z chronicznych chorób i dolegliwości spowodowanych zimnem i wilgocią. Możliwe, że z powodu nieśmiałości boisz okazać się uczucia osobie, którą kochasz i wyczekujesz sygnału bądź zaproszenia do rozmowy od drugiej strony.

Intuicja będzie Cię dobrze prowadzić w wyborach dotyczących pracy, a decyzja, którą podejmiesz pod wpływem chwili, okaże się być tą właściwą. Otrzymasz interesujące nowiny dotyczące Twojej sfery finansowej, również sprawy prawne ułożą się po Twojej myśli. Uważaj, bo grozi Ci zdrada, która może mocno zaboleć. Wrogowie są w Tobie i na zewnątrz Ciebie, ci wewnątrz to niekonsekwencja, niepewność i lenistwo, zaś w tych drugich rozpoznasz oszustów i fałszywych przyjaciół.

Szczególne błogosławieństwo w lipcu niesie dla Ciebie Anioł doskonałości, a to oznacza, że nadszedł dla Ciebie czas rozpoznania i wprowadzenia w życie duchowej nauki lub wskazówek Twojego duchowego nauczyciela, jeśli takie jest Twoje pragnienie. To czas na spojrzenie na wszystko z nowej, szerszej perspektywy. Twój mistrz duchowy chce zachęcić Cię do wypełniania roli, która jest Ci przydzielona, oraz do osiągnięcia lepszego zrozumienia wyższego sensu i celu swojego istnienia. Gdy tylko tego zechcesz, Anioł doskonałości poprowadzi Cię do miejsc, ludzi, okoliczności, które służą Twojemu duchowemu rozwojowi.

~~Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

9 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na lipiec 2020 roku dla Lwa

  1. Dziękuję za pokrzepiające słowa. Poczułam się silniejsza i radośniejsza po przeczytaniu Przesłania.

  2. Serio? To jest na 2017rok? A komentarze i artykul z 2015 i 2016?;))
    Tytul tylko zostal zmieniony?;)
    Postarajcie sie lepiej bo to slabo wyglada:))

    1. Tak, horoskop jest na 2017 rok, zgodnie ze swoim tytułem 🙂 Serwis z CzaroMarowymi Horoskopami działa w tej formie od 2015 roku, więc i komentarze z wcześniejszych lat również są widoczne.

  3. Nie wiem jak to się dzieje ale w moim przypadku , horoskop anielski w 99% zawsze odpowiada mojej obecnej sytuacji,dokładnie opisując moje obawy,pragnienia, nadzieje czy stan zdrowia.Dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *