Horoskop Anielski na październik 2020 roku dla Ryby

Droga Rybo, jesteś powściągliwą, skromną osobą, bez kontrowersyjnych poglądów. Masz artystyczne pomysły, które powinnaś rozwijać, lecz uważaj na melancholię. Wygórowane ambicje i silne emocje zagrażają Twojemu życiu wewnętrznemu. Dobrze dbasz o swoje zdrowie fizyczne. Pierwsze sygnały choroby potrafisz umiejętnie zaleczyć bioenergią i ziołami. W Twoim związku uczuciowym nie wszystko układa się najlepiej, mogą pojawić się napięcia i spory, które oziębią panującą w nim atmosferę.

Twój sukces zbliża się powoli, możliwe są liczne opóźnienia w realizacji Twoich planów. Jeżeli będziesz wytrwała w wysiłkach i otrzymasz upragnioną pozycję lub stanowisko, nikt nie będzie w stanie tego Tobie odebrać. Mimo złośliwe wywołanej afery, uda Ci się zawrzeć korzystne uzgodnienia i sojusze oraz pozyskasz nowe możliwości. Małe rozczarowania, brak entuzjazmu i tymczasowa niepewność mogą zniekształcić Twój punkt widzenia na różne sprawy.

W październiku szczególną opieką otacza Cię Archanioł Uriel, który proponuje Ci zajrzeć w siebie, uwierzyć w swoje możliwości, uzdolnienia i posiadaną wiedzę. Nie marnuj darów ofiarowanych Ci przez Siły Wyższe, zaufaj sobie i swoim talentom. Jeśli chcesz dokonać zmian w swoim życiu, uważnie przeanalizuj sytuację i rozpocznij przygotowania zmierzające do celu. Tylko konsekwencja i pracowitość mogą doprowadzić do sukcesu. Poproś Archanioła Uriela o wsparcie, a pomoże Ci pokonać wszelkie trudności podczas realizowania Twoich planów i marzeń, a w szczególności, gdy plany te będą zgodne z Twoją karmą.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

12 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na październik 2020 roku dla Ryby

 1. Widze dobro ogolu,kiedy ludzie szukaja pocieszenia,poparcia,milosci,znajduja potwierdzenie w horoskopach na Waszej stronie dopasowujac wszystko co piekne do swoich zyciowych sytuacji i wtedy radosc,milosc i zadowolenie plynie do wszechswiata….Piekne,sluchajaca Aniolow

 2. Bardzo dziękuję! To niesamowite! Napisana prawda dodała mi wiary w siebie! I siły do działania! Dziękuję Aniołom za opiekę! A autorom w/w horoskopu za cudowne wsparcie! Dziękuję!!!

 3. Pierwszy raz dziś przeczytałam horoskop — jestem pod wrażeniem– trafne słowa . Myślę, że sprawiło mi to dużo do myślenia i poprawiło nastrój
  Po prostu– dziekuje
  Malgorzata

 4. Bardzo dziękuję, z dużą przyjemnością czytam Państwa horoskop, poprawia
  nastrój i z pewnością zawsze się potwierdza.
  Akurat w moim przypadku wszystko co Państwo piszecie sprawdza się w 100%
  Tak naprawdę biorę sobie do serca to co przekazujecie.

  1. Dziękujemy za dobre słowa 🙂 Tak, Horoskop Anielski ukazuje się teraz co miesiąc. Mamy nadzieję, że będzie inspiracją dla wszystkich, którzy go czytają.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *