Horoskop Anielski na luty 2019 roku dla Ryby

Droga Rybo, jesteś sympatyczną i dobrze wychowaną osobą. Dążysz do odczuwania przyjemności i miłości, w swoim otoczeniu przykładasz dużą wagę do estetyki. Wiara jest Ci potrzebna, tak samo jak punkty odniesienia do niej, bo pojawiające się sprzeczności między tym, w co prawdziwie wierzysz, a czego istnienie kwestionuje ktoś, kogo uważasz za autorytet, sprawia, że czujesz się zagubiona. Postaraj się zrównoważyć swój umysł, pracę i ciało, bo bez tej harmonii nawet niewielkie kłopoty potrafią spowodować u Ciebie depresję. W Twoim związku uczuciowym panuje doskonałe zrozumienie, jest on intensywny i absorbujący przede wszystkim z fizycznego punktu widzenia. Jeśli jesteś samotna, na razie nie jest to najlepszy czas na nową relację.

Twoje plany zawodowe są bardzo ważne, stawiasz sobie wysokie cele, aby móc je osiągnąć, poszukaj wpływowego wsparcia. Pojawią się nowe możliwości rozwoju związane z zagranicą. Możliwe, że nastąpi radykalna zmiana w jednej z Twoich relacji, jakieś spotkanie okaże się bardzo znaczące dla Twojej przyszłości. Uda Ci się pokonać zniewolenie, bądź pozbyć się niewygodnych uwarunkowań lub zobowiązań.

W tym miesiącu Archanioł Michał zaprasza Cię, abyś stawiła czoła swojemu wewnętrznemu wrogowi. Nie możesz nikogo obarczać odpowiedzialnością za swoje warunki życiowe lub trudne sytuacje, w jakich się mogłaś znaleźć. Pamiętaj, że warunki zewnętrzne w Twoim życiu są odzwierciedleniem Twojego wnętrza i pokazują to, nad czym jeszcze musisz popracować. Nie obawiaj się, bo Archanioł Michał, ten potężny Archanioł, udzieli Ci siły i mocy, ale również odwagi, abyś stanęła do konfrontacji z mrokami swojej duszy i uwolniła się od nich. Poproś go, by odciął Cię świetlistym mieczem od Twoich minionych słów i czynów, pomógł w wewnętrznej walce i w osiągnięciu prawdziwego poznania.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

10 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na luty 2019 roku dla Ryby

 1. Pierwszy raz dziś przeczytałam horoskop — jestem pod wrażeniem– trafne słowa . Myślę, że sprawiło mi to dużo do myślenia i poprawiło nastrój
  Po prostu– dziekuje
  Malgorzata

 2. Bardzo dziękuję, z dużą przyjemnością czytam Państwa horoskop, poprawia
  nastrój i z pewnością zawsze się potwierdza.
  Akurat w moim przypadku wszystko co Państwo piszecie sprawdza się w 100%
  Tak naprawdę biorę sobie do serca to co przekazujecie.

  1. Dziękujemy za dobre słowa 🙂 Tak, Horoskop Anielski ukazuje się teraz co miesiąc. Mamy nadzieję, że będzie inspiracją dla wszystkich, którzy go czytają.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *