Horoskop Anielski na październik 2018 roku dla Ryby

Droga Rybo, kiedy Twój cel jest konkretny i oczywisty, nic nie jest w stanie Cię powstrzymać. Prowadzi Cię do niego umiejętność podejmowania decyzji, entuzjazm i energia godna pozazdroszczenia. Niekontrolowane wybuchy emocji osłabiają jednak Twoją energię zanim zdołasz cokolwiek zakończyć. Powinnaś uprawiać sport, pamiętaj, że ład psychiki to zdrowe ciało mające wielką energię. W sferze uczuć wolisz kontrolować sytuację. Obawiasz się zakochać i zostać oszukaną. Twoja wierność może zostać wystawiona na próbę, lecz namiętność, jaką przy tym odczujesz, nie będzie zbyt wielka.

Włożyłaś mnóstwo wysiłku w swoją pracę, Twoje doświadczenia nauczyły Cię, że nic nie jest podane na tacy, a wszystko, co otrzymałaś i co uzyskasz w przyszłości, nawet z anielską pomocą, zawdzięczasz wyłącznie swojej woli i pracy. Jesteś teraz chroniona przed niebezpieczeństwami i wampirami energetycznymi, którzy mogliby kraść Twoją energię życiową. Przyjaciele troszczą się o Ciebie. Brak entuzjazmu, rozczarowania i tymczasowa niepewność mogą zniekształcić Twój punkt widzenia na różne sprawy.

W tym miesiącu Anioły fioletowego promieniowania wzywają Cię do wprowadzenia pewnych zmian do swojego dotychczasowego życia. Poproś je o pomoc, a zaprowadzą Cię do księgi Twojego życia, będziesz mógł przeanalizować swoją przeszłość, przypomnieć sobie stare więzy, które mogą teraz spowolnić Twój obecny rozwój. Zastanów się, czy jest coś, z czym chciałbyś się już rozstać, jakie okoliczności wciąż zajmują Twoje myśli, mimo że nie istnieją już w Twoim życiu. Anioły fioletowego promienia pomogą Ci zrozumieć i uleczyć dawne sytuacje, poproś je, by otoczyły wszystkie ciążące Ci kwestie swoim fioletowym światłem przemiany i wyzwolenia. Więzy, które Ci szkodzą, możesz skorygować za pomocą fioletowego światła, zaś więzy, które są dla Ciebie ważne, możesz za jego pomocą zacieśnić. Światło tych Aniołów pomoże Ci otworzyć się na nowy wymiar poszerzonej świadomości.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

10 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na październik 2018 roku dla Ryby

 1. Pierwszy raz dziś przeczytałam horoskop — jestem pod wrażeniem– trafne słowa . Myślę, że sprawiło mi to dużo do myślenia i poprawiło nastrój
  Po prostu– dziekuje
  Malgorzata

 2. Bardzo dziękuję, z dużą przyjemnością czytam Państwa horoskop, poprawia
  nastrój i z pewnością zawsze się potwierdza.
  Akurat w moim przypadku wszystko co Państwo piszecie sprawdza się w 100%
  Tak naprawdę biorę sobie do serca to co przekazujecie.

  1. Dziękujemy za dobre słowa 🙂 Tak, Horoskop Anielski ukazuje się teraz co miesiąc. Mamy nadzieję, że będzie inspiracją dla wszystkich, którzy go czytają.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *