Horoskop Anielski na luty 2020 roku dla Ryby

Droga Rybo, duchowość i duchowy wymiar mają dla Ciebie fundamentalne znaczenie, chociaż możesz się do tego nie przyznawać, i to może być dla Ciebie źródłem nieświadomego cierpienia. Przeszłość nieustannie wpływa na Twoje wybory i obawy. Trudno jest Ci znieść krytykę. Fizyczna dysharmonia nie jest Ci obca, ale jesteś ją w stanie pokonać dzięki własnym wrodzonym zdolnościom do leczenia. Jeśli uważasz, że Twój związek uczuciowy nie ma już przyszłości, koniecznie potrzebujesz przerwy na refleksję, a następnie przeprowadzenia szczerej rozmowy z partnerem.

W życiu zawodowym Twoja dyplomacja zapewni Ci powodzenie w każdym przedsięwzięciu. Odniesiesz sukces podczas prowadzonych rozmów czy w egzaminach, jeśli planujesz sprzedaż, uda Ci się ją korzystnie sfinalizować. Jeżeli będziesz postępować w zgodzie z własnym sumieniem, możesz być pewna swojej pomyślności. Możliwe, że odczujesz przypływ gotówki. Zazdrośni ludzie mogą blokować Ci drogę do sukcesu, w takim wypadku nie wahaj się poprosić o pomoc przełożonego.

W lutym szczególną opieką otacza Cię Elohim Rafał, który zaprasza Cię do rozwijania swojej wiedzy duchowej. Pomoże Ci on też rozbudzić drzemiące w Tobie talenty i zdolności, bo one tylko czekają na to, aby mogły być realizowane w świecie rzeczywistym. Poproś o wsparcie swojego anielskiego opiekuna, a będzie Cię wspierał w tym, byś raz na zawsze z przekonaniami, które są już przestarzałe i nie służą więcej Twojemu rozwojowi. Wykorzystaj możliwości twórczego wyrazu, którymi nadasz swoim talentom realną formę, tym samym wytyczysz nowy, jasny kierunek dla swojego życia.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

12 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na luty 2020 roku dla Ryby

 1. Widze dobro ogolu,kiedy ludzie szukaja pocieszenia,poparcia,milosci,znajduja potwierdzenie w horoskopach na Waszej stronie dopasowujac wszystko co piekne do swoich zyciowych sytuacji i wtedy radosc,milosc i zadowolenie plynie do wszechswiata….Piekne,sluchajaca Aniolow

 2. Bardzo dziękuję! To niesamowite! Napisana prawda dodała mi wiary w siebie! I siły do działania! Dziękuję Aniołom za opiekę! A autorom w/w horoskopu za cudowne wsparcie! Dziękuję!!!

 3. Pierwszy raz dziś przeczytałam horoskop — jestem pod wrażeniem– trafne słowa . Myślę, że sprawiło mi to dużo do myślenia i poprawiło nastrój
  Po prostu– dziekuje
  Malgorzata

 4. Bardzo dziękuję, z dużą przyjemnością czytam Państwa horoskop, poprawia
  nastrój i z pewnością zawsze się potwierdza.
  Akurat w moim przypadku wszystko co Państwo piszecie sprawdza się w 100%
  Tak naprawdę biorę sobie do serca to co przekazujecie.

  1. Dziękujemy za dobre słowa 🙂 Tak, Horoskop Anielski ukazuje się teraz co miesiąc. Mamy nadzieję, że będzie inspiracją dla wszystkich, którzy go czytają.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *