Horoskop Anielski na styczeń 2021 roku dla Ryby

Droga Rybo, jesteś sprawiedliwą osobą, która poszukuje prawdy, chociaż z powodu swoich przekonań możesz spotykać się z krytyką i sarkazmem innych. Sama pozostajesz lojalna nawet w stosunku do wrogów. Potrafisz równoważyć swoje emocje i znajdować spokój ponownie, kiedy go utracisz. Zdrowie powinno Ci teraz dopisywać, masz doskonałą formę duchową i fizyczną.

W Twoim życiu pojawić się może nagła miłość i namiętność. Kochasz z pasją i nigdy nie pytasz siebie, czy otrzymasz coś w zamian. Dzięki swojej charyzmie osiągniesz teraz sukces w pracy, szczególnie jeśli Twój zawód związany jest z edukacją i pracą wydawniczą. Powodzenie będzie Ci sprzyjać również w życiu towarzyskim. Z łatwością nawiążesz nowe kontakty i wszelkie romanse, na jakie będziesz miała ochotę. Bądź ostrożna, bo Twoje złudzenia mogą zostać boleśnie rozwiane, a osoba, o której myślałaś, że możesz zawsze na nią liczyć, okaże się płytka i zawodna.

W tym miesiącu Anioł nauki pragnie, być poczuła jego obecność przy Twoim boku. W trudnych chwilach to on jest świetlistą inspiracją i udziela odpowiedzi na pytania, które Cię męczą. Szanuje on jednak Twoją wolną wolę w podejmowaniu decyzji i nie ingeruje w to, co się dzieje, dopóki sobie tego nie zażyczysz i nie poprosisz o jego wsparcie. Pamiętaj, że to droga jest celem i z każdej sytuacji można znaleźć drogę wyjścia, nawet wtedy, kiedy myślisz, że znalazłaś się w ślepym zaułku. Anioł nauki zna plan, według którego podążasz, dzięki jego wsparciu na swojej drodze zawsze spotkasz odpowiednich dla siebie nauczycieli.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

12 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na styczeń 2021 roku dla Ryby

 1. Widze dobro ogolu,kiedy ludzie szukaja pocieszenia,poparcia,milosci,znajduja potwierdzenie w horoskopach na Waszej stronie dopasowujac wszystko co piekne do swoich zyciowych sytuacji i wtedy radosc,milosc i zadowolenie plynie do wszechswiata….Piekne,sluchajaca Aniolow

 2. Bardzo dziękuję! To niesamowite! Napisana prawda dodała mi wiary w siebie! I siły do działania! Dziękuję Aniołom za opiekę! A autorom w/w horoskopu za cudowne wsparcie! Dziękuję!!!

 3. Pierwszy raz dziś przeczytałam horoskop — jestem pod wrażeniem– trafne słowa . Myślę, że sprawiło mi to dużo do myślenia i poprawiło nastrój
  Po prostu– dziekuje
  Malgorzata

 4. Bardzo dziękuję, z dużą przyjemnością czytam Państwa horoskop, poprawia
  nastrój i z pewnością zawsze się potwierdza.
  Akurat w moim przypadku wszystko co Państwo piszecie sprawdza się w 100%
  Tak naprawdę biorę sobie do serca to co przekazujecie.

  1. Dziękujemy za dobre słowa 🙂 Tak, Horoskop Anielski ukazuje się teraz co miesiąc. Mamy nadzieję, że będzie inspiracją dla wszystkich, którzy go czytają.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *