Horoskop Anielski na czerwiec 2018 roku dla Ryby

Droga Rybo, jesteś osobą zbyt potulną i mało asertywną, zwykle wolisz nie zajmować określonego stanowiska wobec różnych sytuacji czy osób. Pamiętaj, że nie wszyscy są gotowi i chętni, by decydować za Ciebie. Odgrywasz różne role i dajesz się ponieść iluzjom. Uda Ci się zwalczyć pokusy. Dzięki zdrowym nawykom i rozsądkowi utrzymujesz znakomitą kondycję, szybko powracasz do zdrowia w razie choroby. Aby stworzyć wierny i długotrwały związek uczuciowy, postaraj się o mniej esów floresów i słodkich słów, a więcej twórczych pomysłów.

Przyda Ci się przynajmniej o kilka dni urlopu w pracy. Po nieodzownym odpoczynku powinnaś jeszcze raz przeanalizować swoje plany, bo aby móc je zrealizować, musisz wprowadzić w nie kilka niezbędnych modyfikacji. Nie obawiaj się, w razie potrzeby jesteś w stanie wykorzystać swoja charyzmę i umiejętność wysławiania się, dzięki czemu wszystko przyjdzie Ci łatwo i bez wysiłku. Pojawić się może trochę trosk i trudności związanych z domem i rodziną, odłożony zostanie remont w pracy lub zawieszony zostanie zakup nieruchomości.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

8 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na czerwiec 2018 roku dla Ryby

  1. Bardzo dziękuję, z dużą przyjemnością czytam Państwa horoskop, poprawia
    nastrój i z pewnością zawsze się potwierdza.
    Akurat w moim przypadku wszystko co Państwo piszecie sprawdza się w 100%
    Tak naprawdę biorę sobie do serca to co przekazujecie.

    1. Dziękujemy za dobre słowa 🙂 Tak, Horoskop Anielski ukazuje się teraz co miesiąc. Mamy nadzieję, że będzie inspiracją dla wszystkich, którzy go czytają.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *