Horoskop Anielski na lipiec 2020 roku dla Ryby

Droga Rybo, często zmieniasz styl swojego życia i nie przeszkadzają Ci związane z tym trudności czy opóźnienia. Wszystko, co widzisz, słyszysz, czujesz i doświadczasz łączy się w Tobie w trudne do wyrażenia emocje. Starasz się dzielić doznania z bliską osobą. Twoje zdrowie jest dobre, jesteś odporna na choroby, jednak wybuchowa energia w Tobie może stać się przyczyną zapaleń. Uważaj na porażenia słoneczne, bo są teraz dla Ciebie szczególnie niebezpieczne. Możesz być pewna wierności i miłości partnera, Twoje uczucia są odwazjemniane.

Pomyślność będzie Ci sprzyjać, jeśli Twój zawód związany jest z dziedziną naukową lub artystyczną. Znakomicie poradzisz sobie z przeciwnościami losu. W dużym stopniu Twoje dochody będą pochodzić z Twojej umiejętności komunikowania się. Seria zbiegów okoliczności wyjaśni Twoje stanowisko. Uważaj na zazdrość.

W lipcu szczególną opieką otacza Cię Metatron, jeden z najbardziej tajemniczych Archaniołów, rządzący potężnymi siłami twórczymi Wszechświata. Pragnie on, byś pamiętała o poszanowaniu wszystkich dzieł Stwórcy. Wskaże Ci on również Twoją własną siłę twórczą, Twoją kreatywność, którą zostałaś obdarzona przez Boga. Metatron wzywa Cię do tego, byś połączyła się z tą siłą, byś stała się współtwórcą życia, rozwijała nieznane zdolności, wnosiła w świat radość, pokój, wolność i miłość. Jednocześnie chce Tobie przypomnieć, abyś nie robiła tego, co wyrządza krzywdę innym. Poproś go o wsparcie, abyś miała pewność, że dokonujesz mądrych wyborów.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

12 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na lipiec 2020 roku dla Ryby

 1. Widze dobro ogolu,kiedy ludzie szukaja pocieszenia,poparcia,milosci,znajduja potwierdzenie w horoskopach na Waszej stronie dopasowujac wszystko co piekne do swoich zyciowych sytuacji i wtedy radosc,milosc i zadowolenie plynie do wszechswiata….Piekne,sluchajaca Aniolow

 2. Bardzo dziękuję! To niesamowite! Napisana prawda dodała mi wiary w siebie! I siły do działania! Dziękuję Aniołom za opiekę! A autorom w/w horoskopu za cudowne wsparcie! Dziękuję!!!

 3. Pierwszy raz dziś przeczytałam horoskop — jestem pod wrażeniem– trafne słowa . Myślę, że sprawiło mi to dużo do myślenia i poprawiło nastrój
  Po prostu– dziekuje
  Malgorzata

 4. Bardzo dziękuję, z dużą przyjemnością czytam Państwa horoskop, poprawia
  nastrój i z pewnością zawsze się potwierdza.
  Akurat w moim przypadku wszystko co Państwo piszecie sprawdza się w 100%
  Tak naprawdę biorę sobie do serca to co przekazujecie.

  1. Dziękujemy za dobre słowa 🙂 Tak, Horoskop Anielski ukazuje się teraz co miesiąc. Mamy nadzieję, że będzie inspiracją dla wszystkich, którzy go czytają.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *