Horoskop Anielski na wrzesień 2017 dla Ryby

Droga Rybo, jesteś inteligentna i odważna, zastanów się tylko, czy przy tym nie jesteś zbyt nietolerancyjna dla innych ludzi i ich przekonań. Uważaj, bo możesz uwikłać się w jakieś ekstremalne sytuacje lub niebezpieczne inicjatywy. Z pewnością nie będziesz narzekać teraz na nudę i brak nowych doświadczeń. Silne i intensywne emocje wpędzają Cię w lęki i narażają na szwank Twój spokój, w zdobycie którego wkładasz wiele wysiłku.  Postaraj się znaleźć odpowiedni dla siebie sposób na powrócenie do równowagi, bo stresujący okres zagraża Twemu spokojowi wewnętrznemu i nerwom. Jeśli dojdziesz do wniosku, że Twój związek uczuciowy dotarł do końca drogi, być może konieczna będzie przerwa na refleksje, porozmawiaj o tym szczerze ze swoim partnerem.

Kierując się swoją intuicją, dokonasz pozytywnych zmian w swojej pracy. Decyzja, którą podejmiesz pod wpływem chwili, może okazać się być tą właściwą. Po dość trudnej dla Ciebie zmianie zacznie dopisywać Ci szczęście. Otworzą się przed Tobą wspaniałe możliwości, okazje do nowych podróży. Uważaj, bo zazdrosny przeciwnik lub męczący ludzie będą chcieli pozbawić Cię energii. Będziesz musiała dokonać zdecydowanego wyboru.

~~ Słuchająca Aniołów

6 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na wrzesień 2017 dla Ryby

    1. Dziękujemy za dobre słowa 🙂 Tak, Horoskop Anielski ukazuje się teraz co miesiąc. Mamy nadzieję, że będzie inspiracją dla wszystkich, którzy go czytają.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *