Horoskop Anielski na listopad 2019 roku dla Ryby

Droga Rybo, jesteś sprytna i masz mnóstwo pomysłów. Tracisz wiele cennego czasu z powodu wewnętrznych konfliktów. Twoją podstawą jest harmonia i wdzięk, chociaż od czasu do czasu wybuchasz gniewem, który może mieć wielką siłę niszczącą. Zdrowie powinno Ci teraz dopisywać, ale Twoja skłonność do folgowania sobie, szczególnie przy stole, grozi przeciążeniem żołądka i wątroby. W Twoim związku uczuciowym zagości zgoda i pojednanie, którego nikt nie przewidział, wspólne noce wypełni zmysłowość i pożądanie. Jeśli jesteś samotna, były partner może niespodziewanie wrócić pod pretekstem udzielenia Ci pomocy. Jesteś komunikatywną i charyzmatyczną osobą, i te talenty przydadzą się Ci teraz, szczególnie w edukacji i pracy wydawniczej. Swoimi pomysłami, przedsięwzięciami i wygranymi bez żalu podzielisz się z innymi. Jeśli utracisz swoją duchową orientację, ktoś pomoże Ci odnaleźć drogę. Jakieś opóźnienia, powolne wychodzenie z choroby lub niepowodzenia może być przyczyną izolacji, która będzie trochę przytłaczająca, ale zregeneruje Twoje siły do dalszych działań.

W tym miesiącu zwróć szczególną uwagę na to, czy nie tracisz swoich sił w pogoni za dobrami materialnymi zewnętrznego świata, na podążaniu za wciąż nowymi iluzjami czegoś lepszego, piękniejszego, jeszcze lepszego, jeszcze piękniejszego. Zachodzić to może na różnych płaszczyznach: materialnej, emocjonalnej, duchowej i umysłowej. Taka pogoń tylko obniża Twoją energię i osłabia, a jednocześnie sprawia, że Twoje życie traci swój sens. Jeśli tylko zauważysz u siebie ten proces, zwolnij i zastanów się nad jego sensem. Weź odpowiedzialność za wszystko, co czynisz, myślisz i czujesz. W tym szczególnym czasie pragnie Cię wesprzeć Archai nadziei, a Ty możesz posłuchać jej przesłania, ale nie musisz, zmiany w Twoim życiu nastąpią niezależnie od Twojej decyzji. Może się okazać, że stałeś się ofiarą zrządzenia losu i musisz po prostu zaakceptować nowe warunki i okoliczności. Jeśli wyciszysz się wewnętrznie i wsłuchasz się w słowa Archaii nadziei, poprowadzi Cię ona łagodnie przez wszelkie trudności związane ze zmianą, przy czym będziesz w stanie aktywnie włączyć się do działań i dowiesz się, co możesz wnieść w bieg wydarzeń, by rezultat był dla Ciebie jak najlepszy..

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

12 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na listopad 2019 roku dla Ryby

 1. Widze dobro ogolu,kiedy ludzie szukaja pocieszenia,poparcia,milosci,znajduja potwierdzenie w horoskopach na Waszej stronie dopasowujac wszystko co piekne do swoich zyciowych sytuacji i wtedy radosc,milosc i zadowolenie plynie do wszechswiata….Piekne,sluchajaca Aniolow

 2. Bardzo dziękuję! To niesamowite! Napisana prawda dodała mi wiary w siebie! I siły do działania! Dziękuję Aniołom za opiekę! A autorom w/w horoskopu za cudowne wsparcie! Dziękuję!!!

 3. Pierwszy raz dziś przeczytałam horoskop — jestem pod wrażeniem– trafne słowa . Myślę, że sprawiło mi to dużo do myślenia i poprawiło nastrój
  Po prostu– dziekuje
  Malgorzata

 4. Bardzo dziękuję, z dużą przyjemnością czytam Państwa horoskop, poprawia
  nastrój i z pewnością zawsze się potwierdza.
  Akurat w moim przypadku wszystko co Państwo piszecie sprawdza się w 100%
  Tak naprawdę biorę sobie do serca to co przekazujecie.

  1. Dziękujemy za dobre słowa 🙂 Tak, Horoskop Anielski ukazuje się teraz co miesiąc. Mamy nadzieję, że będzie inspiracją dla wszystkich, którzy go czytają.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *