Horoskop Anielski na luty 2018 roku dla Ryby

Droga Rybo, jesteś komunikatywna i szczodra, zawsze gotowa pomóc innym w rozwiązaniu problemów. Jesteś też cenionym nauczycielem, dobrym mediatorem, a także pełną czułości osobą troszczącą się o potrzeby partnera. Ostra krytyka burzy Twój spokój wewnętrzny. Nie jesteś zbyt odporna, ale masz szczególny talent, by wcześniej zapobiegać chorobom i leczyć je. Najważniejszym lekarstwem dla Ciebie jest ruch, drugim jest poprawne oddychanie. Dodatkowym wsparciem dla Twojego zdrowia jest medycyna naturalna, szczególnie zaś zioła.

W swoim związku uczuciowym czujesz się szczęśliwa i doceniona, Twoja miłość jest odwzajemniona. Nie tylko w partnerstwie, ale również w Twojej rodzinie panować teraz będzie doskonałe zrozumienie. Na drodze do sukcesu zawodowego potrzebujesz chwili przerwy i odpoczynku, a potem ponownej analizy swoich planów. Aby mogły zostać zrealizowane, potrzebują wprowadzenia pewnych zmian. Uważaj, bo masz licznych wrogów, zarówno wewnętrznych, jaki i zewnętrznych. Staraj się stosować własne, przemyślane strategie i kontroluj swoje namiętności. Nabycie nieruchomości lub jakiś zadowalający kontrakt ocali Twoją sytuację mieszkaniową przed zmianami lub niewesołymi niespodziankami. Zwróć uwagę na swoje sny, bo w nich otrzymasz odpowiedź na swoje pytanie.

~~ Słuchająca Aniołów

7 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na luty 2018 roku dla Ryby

    1. Dziękujemy za dobre słowa 🙂 Tak, Horoskop Anielski ukazuje się teraz co miesiąc. Mamy nadzieję, że będzie inspiracją dla wszystkich, którzy go czytają.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *