Horoskop Anielski na maj 2019 roku dla Ryby

Droga Rybo, jesteś intuicyjna i marzycielska, zamieniasz rzeczywistość na sny, a wierząc w nie głęboko, możesz postarać się je zrealizować. Umiesz pokonać strach i wewnętrzne opory przed zmianą oraz potrafisz unikać konfliktów. Jesteś gotowa do zmian od zaraz. Dokuczać Ci mogą choroby spowodowane złymi nawykami. Uda Ci się pokonać zaburzenia żywienia dzięki zrównoważonej diecie. W Twojej rodzinie panuje harmonia i zrozumienie.

Z Twoją elokwencją nie masz problemów w promowaniu siebie i byciu interesującą. Komunikacja jest Twoją prawdziwą siłą. Jesteś miła, uprzejma i z tymi zaletami zawsze przekonasz każdego. W pracy zakończy się okres trudnej realizacji, Twój sukces jest pewny, podbudujesz nim poczucie własnej wartości. Nie powinnaś zadręczać się przeciwnościami i próbami losu, w świetle dnia okażą się one mniej straszne niż je sobie wyobrażałaś.

W tym miesiącu znajdujesz się w okresie przemian i odnowienia. Dwie anielskie siły, Elohimy Tranquilius i Pazifika, zachęcają Cię do przemyślania, czy nie jesteś czyimś sługą, co motywuje Cię do działania. Dzięki temu odkryjesz, co lub kto przez Ciebie działa i skąd pochodzą Twoje myśli. Rozwiń własny, naturalny autorytet, ponieważ w nim tkwi prawdziwa potęga. Wykształcanie w sobie zdolności decydowania o samej sobie często powoduje różne trudności. Pamiętaj, że nie jesteś bezradna, ale też nie musisz walczyć, bo tak jak mrok musi ustąpić przed światłem, tak Twoje prawdziwe ja oprze się negatywnym energiom i narzucanym Ci zachowaniom.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

11 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na maj 2019 roku dla Ryby

 1. Bardzo dziękuję! To niesamowite! Napisana prawda dodała mi wiary w siebie! I siły do działania! Dziękuję Aniołom za opiekę! A autorom w/w horoskopu za cudowne wsparcie! Dziękuję!!!

 2. Pierwszy raz dziś przeczytałam horoskop — jestem pod wrażeniem– trafne słowa . Myślę, że sprawiło mi to dużo do myślenia i poprawiło nastrój
  Po prostu– dziekuje
  Malgorzata

 3. Bardzo dziękuję, z dużą przyjemnością czytam Państwa horoskop, poprawia
  nastrój i z pewnością zawsze się potwierdza.
  Akurat w moim przypadku wszystko co Państwo piszecie sprawdza się w 100%
  Tak naprawdę biorę sobie do serca to co przekazujecie.

  1. Dziękujemy za dobre słowa 🙂 Tak, Horoskop Anielski ukazuje się teraz co miesiąc. Mamy nadzieję, że będzie inspiracją dla wszystkich, którzy go czytają.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *