Horoskop Anielski na sierpień 2018 roku dla Ryby

Droga Rybo, jesteś sympatyczną i dobrze wychowaną osobą, przyjmujesz życie estetycznie i zmysłowo, dążysz do przyjemności i miłości. Pociąga Cię piękno i sztuka, ale przez ten pryzmat artystycznego wymiaru ryzykujesz utratę z oczu istoty rzeczy. Dzięki aktywności sportowej utrzymasz doskonałą formę i będziesz tryskać energią. Uda Ci się szybko powrócić do zdrowia, jeśli dochodzisz do siebie po chorobie czy operacji.

Miłość duchowa i cielesna są dla Ciebie nierozerwalnie związane ze sobą. Twój związek jest namiętny, bez zastrzeżeń oddajesz się partnerowi. Szczęście będzie Ci sprzyjać, jeśli planujesz wyjazd za granicę. Jesteś chroniony również jeśli pracujesz w ryzykownych warunkach, w kontakcie z siłami natury lub niebezpiecznymi sytuacjami. Stawisz czoło trudnemu problemowi, a gdy już go pokonasz, zdasz sobie sprawę, że było to mniej trudne, niż się spodziewałaś. Uda Ci się zdobyć niezbędne wyjaśnienia, które rozjaśnią tę skomplikowaną sytuację.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

9 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na sierpień 2018 roku dla Ryby

  1. Bardzo dziękuję, z dużą przyjemnością czytam Państwa horoskop, poprawia
    nastrój i z pewnością zawsze się potwierdza.
    Akurat w moim przypadku wszystko co Państwo piszecie sprawdza się w 100%
    Tak naprawdę biorę sobie do serca to co przekazujecie.

    1. Dziękujemy za dobre słowa 🙂 Tak, Horoskop Anielski ukazuje się teraz co miesiąc. Mamy nadzieję, że będzie inspiracją dla wszystkich, którzy go czytają.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *