Horoskop Anielski na październik 2021 roku dla Ryby

Droga Rybo, jesteś rozważną i kulturalną osobą, ale masz delikatną psychikę. Twojemu wewnętrznemu spokojowi zagrażają wygórowane ambicje i silne emocje. Jesteś zmęczona ekscesami. Dokuczać Ci teraz mogą problemy związane z układem limfatycznym. Bezruch i lenistwo sprzyjają otyłości. Pociągają Cię terapie naturalne i to one, wraz z aktywniejszym trybem życia, będą dla Ciebie bardzo pomocne. W Twoim życiu uczuciowym zajdzie zmiana, która sprawi, że odetchniesz z ulgą i poczujesz radość.

W pracy Twoje działania mogą zostać opóźnione lub całkiem przerwane. Możesz czuć się ograniczana przez innych. Wykorzystaj ten czas na odpoczynek, bo bardzo go potrzebujesz, a następnie raz jeszcze przeanalizuj swoje plany. Aby mogły zostać zrealizowane, musisz wprowadzić w nie konieczne modyfikacje. Twoje szczęście zawiera się w umiejętności przystosowania się do każdej sytuacji i zdecydowanej odmowy, jeśli jest to konieczne. Pracuj nad swoimi projektami samodzielnie i miej na oku oszustów.

W październiku pragnie Cię wesprzeć Archaii nadziei, a Ty możesz, ale nie musisz posłuchać jej przesłania, bo zmiany w Twoim życiu nastąpią niezależnie od Twojej decyzji. Może się okazać, że stałaś się ofiarą zrządzenia losu i musisz po prostu zaakceptować nowe warunki i okoliczności. Jeśli wyciszysz się wewnętrznie i wsłuchasz się w słowa Archaii nadziei, poprowadzi Cię ona łagodnie przez wszelkie trudności związane ze zmianą, przy czym będziesz w stanie aktywnie włączyć się do działań i dowiesz się, co możesz wnieść w bieg wydarzeń, by rezultat był dla Ciebie jak najlepszy.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

12 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na październik 2021 roku dla Ryby

 1. Widze dobro ogolu,kiedy ludzie szukaja pocieszenia,poparcia,milosci,znajduja potwierdzenie w horoskopach na Waszej stronie dopasowujac wszystko co piekne do swoich zyciowych sytuacji i wtedy radosc,milosc i zadowolenie plynie do wszechswiata….Piekne,sluchajaca Aniolow

 2. Bardzo dziękuję! To niesamowite! Napisana prawda dodała mi wiary w siebie! I siły do działania! Dziękuję Aniołom za opiekę! A autorom w/w horoskopu za cudowne wsparcie! Dziękuję!!!

 3. Pierwszy raz dziś przeczytałam horoskop — jestem pod wrażeniem– trafne słowa . Myślę, że sprawiło mi to dużo do myślenia i poprawiło nastrój
  Po prostu– dziekuje
  Malgorzata

 4. Bardzo dziękuję, z dużą przyjemnością czytam Państwa horoskop, poprawia
  nastrój i z pewnością zawsze się potwierdza.
  Akurat w moim przypadku wszystko co Państwo piszecie sprawdza się w 100%
  Tak naprawdę biorę sobie do serca to co przekazujecie.

  1. Dziękujemy za dobre słowa 🙂 Tak, Horoskop Anielski ukazuje się teraz co miesiąc. Mamy nadzieję, że będzie inspiracją dla wszystkich, którzy go czytają.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *