Horoskop Anielski na listopad 2017 dla Ryby

Droga Rybo, jesteś układna i fascynująca. Posiadasz wielką fantazję, ale utrzymujesz ją w dozwolonych dawkach beztroski. Boisz się ujawniać swoje emocje. Zdrada lub rozczarowanie pozostawiły głębokie ślady w Twojej duszy. Twój poważny i usystematyzowany pogląd na życie można zauważyć w tym, jak dbasz o swoje zdrowie i ciało zapewniając sobie regularne, wartościowe posiłki i swobodny przepływ energii w organizmie. W miłości dajesz zbyt wiele, dlatego łatwo Cię wykorzystać. Idealizując swojego partnera, możesz skończyć kochając jedynie wyobrażenie o nim.

Twoja pozycja zawodowa umocni się, jeśli nauczysz się bez uprzedzeń przyjmować krytykę i różne punkty widzenia. Sytuacja finansowa zależeć będzie od mądrego gospodarowania pieniędzmi. Chociaż Twoje zarobki mogą być wysokie, uważaj, by nie trwonić ich na niepotrzebne zachcianki, pochopne inwestycje czy hazard. Nie masz jednak powodu do obaw, bo niefortunne wypadki i nieszczęścia nawet Cię nie tkną, zwłaszcza jeśli Twoją tarczą ochronną będą optymizm i poczucie szczęścia.

~~ Słuchająca Aniołów

7 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na listopad 2017 dla Ryby

    1. Dziękujemy za dobre słowa 🙂 Tak, Horoskop Anielski ukazuje się teraz co miesiąc. Mamy nadzieję, że będzie inspiracją dla wszystkich, którzy go czytają.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *