Horoskop Anielski na grudzień 2018 roku dla Ryby

Droga Rybo, masz otwarty umysł i jesteś dobrze wychowana, lubiana i interesująca. Starasz się trzymać swoje uczucia pod kontrolą i znasz siebie, z łatwością sięgasz do swojej podświadomości i wiesz, jak użyć jej bogactw z korzyścią dla innych. Twój organizm teraz potrzebuje wsparcia, skorzystaj z kuracji ziołowych, które wzmacniają odporność.

Jesteś wiernym partnerem, ale nie znosisz wymuszeń i presji, jaką czasami wywiera na Ciebie partner. Nie pozwól innym, aby lekceważyli Twoje zdanie i uczucia. Jeśli zależy Ci na czymś, jesteś zdecydowana i uparta, dostaniesz się tam, gdzie chcesz, zwalczając oponentów i rywali, zawsze zachowując lojalność w rywalizacji. Wewnętrzny i zewnętrzny niepokój już wkrótce powinien się zakończyć. Czeka Cię jakaś niespodzianka, udział w bankiecie, radosnym spotkaniu z rodziną bądź przyjaciółmi.

W tym miesiącu szczególną opieką otacza Cię Archaii pociechy, jedna z najsilniejszych kobiecych sił anielskich – Maryja, królowa aniołów. Ona zna Twoją ziemską drogę, Twoje bóle, smutki i cierpienia. Archaii pociechy pragnie Ci przekazać, że są one jednak na Twojej drodze tylko przejściowo i jednocześnie stanowią największe egzaminy w Twoim życiu. Archaii pociechy ręka w rękę idzie z Tobą przez najcięższe czasy i prosi, byś rozpoznała siłę, która tkwi w Tobie i uczyniła01 ją częścią swojej istoty. Wezwij jej pomocy, a otoczy Cię płaszczem współczucia i głębokiej miłości. Bez względu na to, co było, jest i jeszcze nadejdzie, Ona zawsze obdarza Cię swoim błogosławieństwem.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

10 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na grudzień 2018 roku dla Ryby

 1. Pierwszy raz dziś przeczytałam horoskop — jestem pod wrażeniem– trafne słowa . Myślę, że sprawiło mi to dużo do myślenia i poprawiło nastrój
  Po prostu– dziekuje
  Malgorzata

 2. Bardzo dziękuję, z dużą przyjemnością czytam Państwa horoskop, poprawia
  nastrój i z pewnością zawsze się potwierdza.
  Akurat w moim przypadku wszystko co Państwo piszecie sprawdza się w 100%
  Tak naprawdę biorę sobie do serca to co przekazujecie.

  1. Dziękujemy za dobre słowa 🙂 Tak, Horoskop Anielski ukazuje się teraz co miesiąc. Mamy nadzieję, że będzie inspiracją dla wszystkich, którzy go czytają.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *