Horoskop Anielski na marzec 2021 roku dla Ryby

Droga Rybo, masz mnóstwo ciekawych pomysłów, zamiast je jednak rozwijać, tracisz swój drogocenny czas z powodu aktualnych konfliktów wewnętrznych. Ze wszystkich sił starasz się, aby wypaść idealnie, zakładasz sobie cele większe od swoich aktualnych możliwości, przez co dokładasz sobie niepotrzebnego stresu. Postaraj się przywrócić sobie harmonię i równowagę wewnętrzną, bo to one kształtują Twoją duszę, przejawią się też w Twoim wyglądzie zewnętrznym i podkreślą Twoją naturalną urodę.

Codzienne małe kłopoty poddają próbom Twój związek uczuciowy. Jedynym rozwiązaniem jest zaufanie i szczere rozmowy z partnerem. W pracy unikasz rywalizacji, jesteś oddana ludziom, z którymi współpracujesz. Przez wyciągnięcie do innych pomocnej dłoni pomagasz również sobie. Twoje dotychczasowe wyrzeczenia zostaną nagrodzone pojawieniem się jakiejś wspaniałej okazji. W tym miesiącu przekonasz się, że wrogowie są w Tobie i na zewnątrz Ciebie, w tych pierwszych rozpoznasz swoją niepewność i niekonsekwencję, a tych drugich – fałszywych przyjaciół i nieżyczliwe Ci osoby. Przygotuj się na to, że ktoś może rozsiać kłamstwa i plotki na Twój temat.

Wezwij Elohima Haniela, a pomoże Ci wykorzystać wszystkie drzemiące w Tobie możliwości. Haniel skieruje Twoje spojrzenie z powrotem na miłość. Zacznij od bezwarunkowego zaakceptowania i pokochania siebie takiego, jakim jesteś. Pożegnaj się ze swoją świadomością niedostatku i braku. Zacznij widzieć bogactwo, które Cię otacza i które nosisz w sobie. Dostrzeż miłość w sobie, w swoich bliźnich. Doceń ją. Wyraź. Stań się promieniującym na zewnątrz magnesem boskiej miłości. Pozwól rozwinąć skrzydła swojej zdolności do kochania.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

12 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na marzec 2021 roku dla Ryby

 1. Widze dobro ogolu,kiedy ludzie szukaja pocieszenia,poparcia,milosci,znajduja potwierdzenie w horoskopach na Waszej stronie dopasowujac wszystko co piekne do swoich zyciowych sytuacji i wtedy radosc,milosc i zadowolenie plynie do wszechswiata….Piekne,sluchajaca Aniolow

 2. Bardzo dziękuję! To niesamowite! Napisana prawda dodała mi wiary w siebie! I siły do działania! Dziękuję Aniołom za opiekę! A autorom w/w horoskopu za cudowne wsparcie! Dziękuję!!!

 3. Pierwszy raz dziś przeczytałam horoskop — jestem pod wrażeniem– trafne słowa . Myślę, że sprawiło mi to dużo do myślenia i poprawiło nastrój
  Po prostu– dziekuje
  Malgorzata

 4. Bardzo dziękuję, z dużą przyjemnością czytam Państwa horoskop, poprawia
  nastrój i z pewnością zawsze się potwierdza.
  Akurat w moim przypadku wszystko co Państwo piszecie sprawdza się w 100%
  Tak naprawdę biorę sobie do serca to co przekazujecie.

  1. Dziękujemy za dobre słowa 🙂 Tak, Horoskop Anielski ukazuje się teraz co miesiąc. Mamy nadzieję, że będzie inspiracją dla wszystkich, którzy go czytają.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *