Horoskop Anielski na wrzesień 2019 roku dla Ryby

Droga Rybo, jesteś miłą i grzeczną osobą. Cieszysz się poważaniem i szacunkiem. Starasz się narzucić sobie samokontrolę, ale jeśli chronisz siebie przed wewnętrznymi rozterkami czy innymi silnymi emocjami, to ta nadmierna kontrola tłumi przejawienie Twojej prawdziwej osobowości. Nie pozwalaj sobie na lenistwo i ospałość, bo odbiją się one negatywnie na Twoim ciele i mogą stać się przyczyną zaburzeń hormonalnych.

Czekają Cię pomyślne okoliczności, których można Ci pozazdrościć. Niespodziewana wiadomość bądź deklaracja miłosna przepełni Cię szczęściem. Jeśli jesteś w związku, będziesz teraz częściej szczerze rozmawiać z partnerem, co jeszcze bardziej umocni Waszą relację. W pracy doskonale poradzisz sobie na odpowiedzialnym stanowisku, masz szansę na sukces w każdej dziedzinie, czy to w nauce, czy na polu zawodowym. Wiele zadowolenia przyniesie Ci wyjazd zagraniczny, możliwe, że otrzymasz propozycję szkolenia bądź pracy w innym mieście lub kraju. Jeśli zależy Ci na osiągnięciu sukcesu, nic Cię nie zatrzyma, musisz tylko wierzyć w siebie i walczyć. Nie obawiaj się, inni przebaczą Ci ewentualne błędy. Przez dłuższy czas mogą Cię męczyć zmartwienia związane z poniesioną stratą lub kradzieżą, lecz w końcu okażą się one bezpodstawne.

W tym miesiącu szczególną opieką otacza Cię Archanioł Chamuel, który pomoże Ci żyć w prawości i uczciwości. Jeśli podczas opieki nad inną osobą zaczniesz zastanawiać się, czy poświęcasz jej należytą troskę i uwagę, również będzie to wynikiem jego wpływu na Ciebie. Przebywa on teraz u Twego boku, by połączyć Cię z siłą znacznie większą i potężniejszą od Ciebie. Poproś go o wsparcie, a światło różowego promienia dotknie Twojego serca i połączy się z Twoją duszą. Poszerzy się wówczas Twoje zrozumienie i zaczniesz zwracać uwagę na to, czy Twoje działania służą dobru innych i dla ogólnej szczęśliwości. Archanioł Chamuel wzywa Cię do tego, byś pokochała siebie i podążała za głosem swojego serca.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

12 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na wrzesień 2019 roku dla Ryby

 1. Widze dobro ogolu,kiedy ludzie szukaja pocieszenia,poparcia,milosci,znajduja potwierdzenie w horoskopach na Waszej stronie dopasowujac wszystko co piekne do swoich zyciowych sytuacji i wtedy radosc,milosc i zadowolenie plynie do wszechswiata….Piekne,sluchajaca Aniolow

 2. Bardzo dziękuję! To niesamowite! Napisana prawda dodała mi wiary w siebie! I siły do działania! Dziękuję Aniołom za opiekę! A autorom w/w horoskopu za cudowne wsparcie! Dziękuję!!!

 3. Pierwszy raz dziś przeczytałam horoskop — jestem pod wrażeniem– trafne słowa . Myślę, że sprawiło mi to dużo do myślenia i poprawiło nastrój
  Po prostu– dziekuje
  Malgorzata

 4. Bardzo dziękuję, z dużą przyjemnością czytam Państwa horoskop, poprawia
  nastrój i z pewnością zawsze się potwierdza.
  Akurat w moim przypadku wszystko co Państwo piszecie sprawdza się w 100%
  Tak naprawdę biorę sobie do serca to co przekazujecie.

  1. Dziękujemy za dobre słowa 🙂 Tak, Horoskop Anielski ukazuje się teraz co miesiąc. Mamy nadzieję, że będzie inspiracją dla wszystkich, którzy go czytają.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *