Horoskop Anielski na kwiecień 2019 roku dla Ryby

Droga Rybo, jesteś szczera i lojalna, ale często otoczenie Cię nie rozumie, przez co jesteś zagubiona i czujesz się więźniem sytuacji. Przechodzić możesz przez stresujący okres, który zagraża Twojemu spokojowi wewnętrznemu i nerwom. Czekasz na zmianę w sobie bądź na zewnątrz siebie. Uważaj na zapalenia i urazy. Przez wyciągnięcie ręki do innych pomagasz także sobie, ale dajesz innym zbyt wiele, dlatego łatwo Cię wykorzystać. Pamiętaj, że idealizując swojego partnera, może okazać się, że kochasz tylko jego wyobrażenie.

Twoje dotychczasowe wyrzeczenia zostaną nagrodzone pojawieniem się jakiejś wspaniałej okazji. Dzięki plotce, z której zrobisz użytek, dostaniesz się tam, gdzie zechcesz. Potrafisz pięknie posługiwać się słowami, dlatego możesz spróbować osiągnąć sukces na polu literackim. Po dość trudnych próbach losu wzmocnione zostaną Twoje relacje z innymi ludźmi, uda Ci się zakończyć związki, które były wyłącznie powierzchowne.

W tym miesiącu o swoim wsparciu pragnie przypomnieć Ci Archii pociechy. Ona dobrze wie, że nasze życie przypomina wznoszącą się i opadającą falę – chwile szczęścia i smutku przeplatają się ze sobą. Gdy poprosisz ją o pomoc, Archaii pociechy będzie Twoją towarzyszką w trudnych momentach, otrze łzy i otoczy swoim ochronnym płaszczem. Wiedz, że zawsze jesteś kochana, cokolwiek by się nie działo. Pamiętaj, że po każdym mrocznym odcinku na Twojej drodze pojawia się odcinek opromieniony słońcem, wówczas również wspomnij o Archaii pociechy, bo jej błogosławieństwo zawsze Ci towarzyszy: i w czasach trudnych, i w szczęśliwych.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

11 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na kwiecień 2019 roku dla Ryby

 1. Bardzo dziękuję! To niesamowite! Napisana prawda dodała mi wiary w siebie! I siły do działania! Dziękuję Aniołom za opiekę! A autorom w/w horoskopu za cudowne wsparcie! Dziękuję!!!

 2. Pierwszy raz dziś przeczytałam horoskop — jestem pod wrażeniem– trafne słowa . Myślę, że sprawiło mi to dużo do myślenia i poprawiło nastrój
  Po prostu– dziekuje
  Malgorzata

 3. Bardzo dziękuję, z dużą przyjemnością czytam Państwa horoskop, poprawia
  nastrój i z pewnością zawsze się potwierdza.
  Akurat w moim przypadku wszystko co Państwo piszecie sprawdza się w 100%
  Tak naprawdę biorę sobie do serca to co przekazujecie.

  1. Dziękujemy za dobre słowa 🙂 Tak, Horoskop Anielski ukazuje się teraz co miesiąc. Mamy nadzieję, że będzie inspiracją dla wszystkich, którzy go czytają.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *