Horoskop Anielski na kwiecień 2018 roku dla Ryby

Droga Rybo, jesteś delikatną i czułą osobą, gotową nieść pomoc tym, którzy cierpią bez wywoływania w nich uczucia zobowiązania. Czasami pozwalasz sobie na flirty, dowartościowują Ciebie, lecz także powodują w Twojej głowie mętlik. Potrafisz jednak równoważyć swoje emocje i ponownie znajdować spokój, kiedy go utracisz. Jesteś teraz bardziej narażona na infekcje, ale szybko sobie z nimi poradzisz. Jeśli w najbliższym czasie wybierasz się za granicę, pamiętaj o zachowaniu higieny.

W Twoim związku uczuciowym pojawić się może kryzys, którego powodem będzie niezrozumienie. Możliwe, że nie jesteś w stanie pogodzić się i pozwolić drugiej osobie na odejście, bądź odczuwasz strach przed miłością, bo w Twojej pamięci wciąż żyje wspomnienie o wcześniejszym rozstaniu. W pracy natomiast droga do sukcesu nie pozwala Ci na odpoczynek. Cieszysz się powszechnym poważaniem, inni dostrzegają Twój nieodparty urok, uważaj jednak, by nie obarczać się zbyt dużą ilością obowiązków. Cudowny zbieg okoliczności zakończy Twoją niestabilną sytuację finansową. Zwróć teraz uwagę na mało wiarygodnych przyjaciół. Jesteś narażona na oszustwo i przejawy wrogości, uważaj na siebie szczególnie podczas dalszych podróży.

W tym miesiącu Serafin Kamael zaprasza Cię do świadomego aktywowania swojej siły woli. Każdy człowiek jest obdarzony siłą woli. Kiedy czegoś pragniesz, wówczas wysyłasz pewną siłę. Zwróć uwagę na to, jak często korzystasz z tej siły świadomie, do tego właśnie wzywa Cię Serafin Kamael. Siła woli jest motorem napędowym Twoich działań. Stań się twórcą swojego życia. Nie skarż się na warunki, w jakich żyjesz. To Ty je wybrałaś i Ty możesz je zmienić. Jeśli nie używasz swojej siły woli, Twoje życie będzie sterowane przez innych ludzi i Twoją podświadomość. Wykorzystaj swoją siłę woli, aby kształtować swoje życie. Skieruj ją ku światłu, w swoją przyszłość i pozwól, aby zdarzały Ci się na co dzień cuda. Pamiętaj, że siła woli i nieustanna koncentracja na swoim pragnieniu są kluczem do celu i sukcesu.

~~ Słuchająca Aniołów

8 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na kwiecień 2018 roku dla Ryby

  1. Bardzo dziękuję, z dużą przyjemnością czytam Państwa horoskop, poprawia
    nastrój i z pewnością zawsze się potwierdza.
    Akurat w moim przypadku wszystko co Państwo piszecie sprawdza się w 100%
    Tak naprawdę biorę sobie do serca to co przekazujecie.

    1. Dziękujemy za dobre słowa 🙂 Tak, Horoskop Anielski ukazuje się teraz co miesiąc. Mamy nadzieję, że będzie inspiracją dla wszystkich, którzy go czytają.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *