Horoskop Anielski na lipiec 2019 roku dla Ryby

Droga Rybo, masz w sobie optymizm i pozytywne nastawienie do świata, które podoba się innym ludziom, z tego też powodu łatwo nawiązujesz przyjaźnie. Czasami czujesz się przytłoczona emocjami i wątpliwościami, których nie możesz kontrolować. Może dokuczać Ci bezsenność bądź koszmary nocne, o których potem rozmyślasz w ciągu dnia. Zadbaj o siebie, bo życie w ciągłym napięciu będzie przyczyną fizycznych dolegliwości.

Jeśli jesteś samotna, z drżeniem serca czekasz na sygnał bądź rozmowę z ukochaną osobą, boisz się okazać swoje uczucia z powodu nieśmiałości. Uważaj na iluzje, bo Twoje uczucia mogą nie być odwzajemnione. Masz ambitne cele. W oparciu o takie cechy jak poczucie obowiązku i zdyscyplinowanie konsekwentnie realizujesz swoje priorytety. Nic Ciebie nie zatrzyma, musisz wierzyć w siebie i walczyć. Zazdrosny przeciwnik może pozbawiać Cię energii, której potrzebujesz do działania. Będziesz zmuszona dokonać twardego wyboru. Nie obawiaj się, że przy tym możesz popełnić błąd, inni na pewno Ci to wybaczą.

W tym miesiącu w Twoje życie wkraczają bliźniacze anielskie płomienie Vista i Kristall. Pamiętaj, że nie jesteś jedynym człowiekiem, który podlega pewnym procesom i któremu przytrafiają się pewne rzeczy. Elochimy Vista i Kristal uczą, że wszystko jest drganiem. Jesteś jednym z tonów w orkiestrze Stworzenia i teraz jest czas, abyś zharmonizowała swój ton z innymi. Swoim życiem wytwarzasz różne tony. Dźwięki leczą lub przynoszą chorobę. Dostrój swoje tony poprzez medytację do symfonii tworzonej przez inne istoty. Wsłuchaj się w swoje wnętrze, aż zacznie ona współgrać z Twoim biciem serca. Twoja energia może nieść uzdrowienie dla Ziemi.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

11 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na lipiec 2019 roku dla Ryby

 1. Bardzo dziękuję! To niesamowite! Napisana prawda dodała mi wiary w siebie! I siły do działania! Dziękuję Aniołom za opiekę! A autorom w/w horoskopu za cudowne wsparcie! Dziękuję!!!

 2. Pierwszy raz dziś przeczytałam horoskop — jestem pod wrażeniem– trafne słowa . Myślę, że sprawiło mi to dużo do myślenia i poprawiło nastrój
  Po prostu– dziekuje
  Malgorzata

 3. Bardzo dziękuję, z dużą przyjemnością czytam Państwa horoskop, poprawia
  nastrój i z pewnością zawsze się potwierdza.
  Akurat w moim przypadku wszystko co Państwo piszecie sprawdza się w 100%
  Tak naprawdę biorę sobie do serca to co przekazujecie.

  1. Dziękujemy za dobre słowa 🙂 Tak, Horoskop Anielski ukazuje się teraz co miesiąc. Mamy nadzieję, że będzie inspiracją dla wszystkich, którzy go czytają.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *