Horoskop Anielski na kwiecień 2020 roku dla Ryby

Droga Rybo, czas narzuconych ograniczeń sprawi, że przejawi się Twoja komunikatywność i elokwencja, również w rozmowach prowadzonych na portalach społecznościowych. Uważaj, aby nie powiedzieć zbyt dużo, bo możesz wyjawić czyjeś sekrety. Teraz potrzebujesz wiary i punktów odniesienia do niej, bo odczuwane przez Ciebie sprzeczności sprawiają, że jesteś zagubiona. Poświęciłaś dużo czasu, aby uzyskać dobrą formę fizyczną, nie ustawaj w swoich staraniach, bo dzięki temu będzie Ci towarzyszyć dobre samopoczucie.

Twój związek uczuciowy może teraz przechodzić przez trudniejszy okres. Opuszczenie lub rany z przeszłości wciąż mają wpływ na Twoją teraźniejszość. Wspierana i zachęcana przez tych, których kochasz, podejmiesz się realizacji projektu o ważnym znaczeniu, który da Ci poczucie spełnienia. Dobra inwestycja w nieruchomościach zapewni Ci zabezpieczenie finansowe. Twoje oszczędności są pewne. Narzucone ograniczenia i nieścisłości sprawią, że będzie to dla Ciebie jednak niespokojny miesiąc.

Droga Rybo, nie tylko aniołowie pomagają Ci w samorozwoju, towarzyszą Ci również inne świetliste istoty. Są to siły z królestwa minerałów, roślin i zwierząt, jak również duchy natury, Mistrzowie Duchowi, boginie, bogowie, a także duchy przodków. W różnych momentach życia możesz odczuwać silniejszy związek z konkretnymi siłami, które przesyłają Ci pomoc, radę i ochronę. Teraz jest czas, byś była świadoma ich obecności w Twoim życiu. One również, jak Aniołowie, szanują Twoją wolną wolę. Czekają na zaproszenie do Twojego życia i cieszą się, kiedy przesyłasz im swoje myśli i zwracasz się do nich o wsparcie. Z miłością pomogą Ci podążać drogą Twojej duszy.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

12 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na kwiecień 2020 roku dla Ryby

 1. Widze dobro ogolu,kiedy ludzie szukaja pocieszenia,poparcia,milosci,znajduja potwierdzenie w horoskopach na Waszej stronie dopasowujac wszystko co piekne do swoich zyciowych sytuacji i wtedy radosc,milosc i zadowolenie plynie do wszechswiata….Piekne,sluchajaca Aniolow

 2. Bardzo dziękuję! To niesamowite! Napisana prawda dodała mi wiary w siebie! I siły do działania! Dziękuję Aniołom za opiekę! A autorom w/w horoskopu za cudowne wsparcie! Dziękuję!!!

 3. Pierwszy raz dziś przeczytałam horoskop — jestem pod wrażeniem– trafne słowa . Myślę, że sprawiło mi to dużo do myślenia i poprawiło nastrój
  Po prostu– dziekuje
  Malgorzata

 4. Bardzo dziękuję, z dużą przyjemnością czytam Państwa horoskop, poprawia
  nastrój i z pewnością zawsze się potwierdza.
  Akurat w moim przypadku wszystko co Państwo piszecie sprawdza się w 100%
  Tak naprawdę biorę sobie do serca to co przekazujecie.

  1. Dziękujemy za dobre słowa 🙂 Tak, Horoskop Anielski ukazuje się teraz co miesiąc. Mamy nadzieję, że będzie inspiracją dla wszystkich, którzy go czytają.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *