Horoskop Anielski na maj 2019 roku dla Strzelca

Drogi Strzelcu, jesteś spokojną i niezawodną osobą, można na Tobie polegać. Wydaje się, że Twoją jedyną wadą jest duma.  Szokujące decyzje własne lub bliskich Ci osób wywrócą do góry nogami Twoje plany i oczekiwania. Będziesz zmuszony do walki o swoją osobistą wolność. Czeka Cię dość długa, ale pogodna rekonwalescencja. Swój organizm zregenerujesz przy pomocy ziół, kryształów i innych terapii naturalnych. Jeśli jesteś w związku, masz przy swoim boku wyjątkowego partnera, który kocha Cię bez żadnych oczekiwań czy egoizmu.

Twoje plany są bardzo ważne, daleko mierzysz, dlatego aby osiągnąć sukces, poszukaj wpływowego wsparcia. Pomocy może udzielić Ci cudzoziemiec. Jeśli masz możliwość wyjazdu, skorzystaj z tej możliwości, bo podróże Cię relaksują, wzbogacają i dodają energii. Nie blokuj swoich emocji. Po próbach losu wzmocnione zostaną Twoje relacje z innymi ludźmi, zakończą się wyłącznie powierzchowne związki. 

Poproś anioły światła, aby obdarzyły Cię tym, czego aktualnie potrzebujesz. Jeśli tak zrobisz, wówczas pojawi się obok Ciebie anioł reprezentujący siłę wymaganą w danej sytuacji. Wraz z nim i ze świadomością anielskiej obecności, odnajdziesz właściwą drogę w swoim życiu. Pamiętaj, anioły są nieustannie obecne przy każdym z nas, jednak szanują naszą wolną wolę i nieproszone nie narzucają się ze swoją pomocą. Bądź cierpliwy, jeśli nie odczujesz natychmiastowej reakcji na swoje zaproszenie, ich obecność objawić się może już poprzez spokój i pogodę ducha, którą odczujesz mimo przeciwności losu i życiowych trudności. Na Twoją prośbę o wsparcie anielska siła przepłynie przez Ciebie, Twoim zadaniem będzie podjęcie koniecznych kroków do rozwiązania danej sytuacji.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

9 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na maj 2019 roku dla Strzelca

 1. U mnie we wrześniu nastąpiła zmiana stanowiska, oczywiscie na moją prośbę. Człowiek jednak chyba jest głupim stworzeniem, bo mógl trochę „pochorować” i przedłuźyc tą sytuacje, no ale… Teraz jest mniej stresująco i większy spokój a w zwiazku z tą zmianą obniżyli mi pensję. Ale chyba piniondze to nie fszystko 😉 lepszy święty spokój.

 2. Rzeczywiście, z tą intuicją, kierowaniem się nią to prawda w moim przypadku. Także w tym miesiącu kończy się czas „trudnej rywalizacji”.
  Odchodzę z pracy.
  Pozdrawiam wszystkich.

  1. Ja również do tego dojrzałam i złożyłam wypowiedzenie…. Drogie strzelece jesteście wyjatkowe. Poradzicie sobie….pozdrawiam

 3. Czy „złe” sny oprócz rozkojarzeń w ciągu dnia są odpowiedzią na pytania? np. jaka będzie decyzja w danej sprawie?

 4. To prawda, konczę remont gabinetu… rozumiem, ze jednak praca, którą rozpoczynam ułoży się po mojej myśli? 😉

 5. „Jeśli masz partnera, jesteś w dobrym związku, w którym nie brak miłości i poczucia bezpieczeństwa…” – a jeśli nie jest w związku, to -?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *