Horoskop Anielski na marzec 2019 roku dla Strzelca

Drogi Strzelcu, jesteś skomplikowaną, a zarazem bardzo fascynującą osobą. Posiadasz niesamowitą intuicję, charyzmę, a jednocześnie jesteś dumny i czasem wydajesz się być zapatrzony w siebie. Masz wiele tajemnic. Starasz się utrzymywać świetną formę, którą widać także w Twojej figurze. Właściwe odżywianie i pielęgnacja ciała przynoszą Ci znakomite rezultaty. Osłabiają Cię występujące po sobie silne emocje. Zaciekle buntujesz się wobec sytuacji, które uważasz za niewygodne dla siebie.

Twój związek uczuciowy jest nie tylko szczęśliwy i satysfakcjonujący, ale także bez problemów finansowych. Dbasz o swój ciągły rozwój. Jesteś zdecydowany i uparty, dostajesz się tam, gdzie zechcesz, zwalczając oponentów i rywali, pozostajesz jednak lojalny w rywalizacji. Wydawać się może, że bezmyślnie wpadasz wciąż w nowe kłopoty, ale Twój Anioł Stróż zawsze wie, jak wyciągnąć Cię z zawirowań losu. Szczęśliwa ręka fortuny ochrania Cię teraz przed niebezpieczeństwami i nieprzyjaciółmi.

Pojawić się może frustracja, przejdziesz kryzys z powodu tysiąca dręczących Cię wątpliwości. Twoim problemem jest zbytnie przywiązanie się do swoich planów. Postaraj się zachować ufność i oddaj sprawy przeznaczeniu. Pamiętaj, że Twoje osobiste siły anielskie zawsze służyć Ci będą swoją pomocą. Wystarczy, że poprosisz je o wsparcie, a zjawią się, by rozproszyć strach i zwątpienie, odgrodzą Cię od negatywnych myśli i osób, które starają się skraść Twoją energię. Ich obecność pomoże Ci przejawić w pełni Twój potencjał.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

9 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na marzec 2019 roku dla Strzelca

 1. U mnie we wrześniu nastąpiła zmiana stanowiska, oczywiscie na moją prośbę. Człowiek jednak chyba jest głupim stworzeniem, bo mógl trochę „pochorować” i przedłuźyc tą sytuacje, no ale… Teraz jest mniej stresująco i większy spokój a w zwiazku z tą zmianą obniżyli mi pensję. Ale chyba piniondze to nie fszystko 😉 lepszy święty spokój.

 2. Rzeczywiście, z tą intuicją, kierowaniem się nią to prawda w moim przypadku. Także w tym miesiącu kończy się czas „trudnej rywalizacji”.
  Odchodzę z pracy.
  Pozdrawiam wszystkich.

  1. Ja również do tego dojrzałam i złożyłam wypowiedzenie…. Drogie strzelece jesteście wyjatkowe. Poradzicie sobie….pozdrawiam

 3. Czy „złe” sny oprócz rozkojarzeń w ciągu dnia są odpowiedzią na pytania? np. jaka będzie decyzja w danej sprawie?

 4. To prawda, konczę remont gabinetu… rozumiem, ze jednak praca, którą rozpoczynam ułoży się po mojej myśli? 😉

 5. „Jeśli masz partnera, jesteś w dobrym związku, w którym nie brak miłości i poczucia bezpieczeństwa…” – a jeśli nie jest w związku, to -?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *