Horoskop Anielski na marzec 2018 dla Strzelca

Drogi Strzelcu, jesteś osobą odnoszącą sukcesy, inteligentną i bystrą. Uważaj jednak, bo niekonsekwencja i tendencje do depresji mogą spowodować, że stracisz grunt pod nogami. W ich następstwie poczujesz się przytłoczony emocjami i wątpliwościami, których nie można kontrolować. Możliwe, że pojawić się mogą złe sny, do których będziesz wracać w myślach w ciągu dnia. Będąc zatroskany i rozproszony możesz łatwo przysporzyć sobie siniaków i stłuczeń, które na szczęście będą się szybko goić. Uważaj szczególnie na oparzenia i złamania. Nadzieje, jakie pokładasz w swoim związku uczuciowym, zostaną zrealizowane. Pamiętaj, że rozmowa, słuchanie drugiej osoby i wyjaśnianie problemów wzmacnia każdy związek.

Zapracowałeś na zaufanie, szacunek i poważanie, którym cieszysz się w swojej pracy. Twoje uznanie jest zasłużone, przede wszystkim w zawodach związanych z prawem i administracją. Jesteś teraz szczególnie chroniony, nawet podczas pracy w ryzykownych warunkach, w kontakcie z siłami przyrody lub niebezpiecznymi substancjami. Wkrótce możesz dowiedzieć się, że ludzie wokół Ciebie nie są tak lojalni i przyjacielscy, jak do tej pory myślałeś. Uważaj na ciosy poniżej pasa, bo bolą dużo bardziej, kiedy się ich zupełnie nie spodziewasz.

W tym miesiącu Anioły różowego promieniowania, działające pod przewodnictwem Archanioła Chamuela i Archaii dobroczynności pragną przypomnieć Ci, że zawsze są obok Ciebie i jeśli tylko poprosisz je o pomoc, będą prowadzić Cię do prawdziwej siły miłości. Przesyłają Ci swoje światło, aby oczyścić Twoje serce z minionych bólów. To serce jest miejscem, w którym możesz widzieć spełnienie swoich marzeń i pragnień, rozpoznawać swoje tęsknoty i podążać drogą miłości. Wszystko, co jest naładowane miłością, może zmaterializować się i objawić w świecie zewnętrznym, bo miłość jest najsilniejszą z istniejących sił we Wszechświecie. Anioły różowego promieniowania pokażą Ci, jak podążać drogą serca. Pamiętaj, że jesteś kochany miłością bezgraniczną.

~~ Słuchająca Aniołów

3 przemyślenia nt. „Horoskop Anielski na marzec 2018 dla Strzelca

  1. To prawda, konczę remont gabinetu… rozumiem, ze jednak praca, którą rozpoczynam ułoży się po mojej myśli? 😉

  2. „Jeśli masz partnera, jesteś w dobrym związku, w którym nie brak miłości i poczucia bezpieczeństwa…” – a jeśli nie jest w związku, to -?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *