Horoskop Anielski na styczeń 2019 roku dla Strzelca

Drogi Strzelcu, jesteś powściągliwą, bezkonfliktową i życzliwą osobą, zdolną zażegnać wszelkie konflikty w swoim otoczeniu. Ostra krytyka jednak burzy Twój spokój wewnętrzny. Uważaj, bo łakomstwo odbija się na Twojej figurze. Dokuczać Ci mogą niewielkie problemy związane z zastojem płynów w organizmie. W Twoim życiu uczuciowym jest dużo wyobrażeń, nadziei, iluzji, ale nic konkretnego aktualnie się nie dzieje. Powinieneś kontynuować zainteresowania kulturoznawcze i humanistyczne.

Jeśli zamierzasz rozpocząć teraz naukę nowych rzeczy, uczenie się będzie dla Ciebie interesujące i owocne, masz też szansę na znaczne osiągnięcia w dziedzinach politycznych i społecznych, jednak aby utrzymać to, co osiągnąłeś, nie możesz pozwolić, by pokonał Cię przeciwnik bądź konkurencja. Żale i rozmaite przeciwności przysporzą Ci trochę problemów. Jeśli znajdziesz się w kłopocie, pomoże Ci przyjaciel. Pamiętaj, aby cenić mądre rady.

W tym miesiącu szczególną opieką otacza Cię Archanioł Gabriel. Poproś go o wsparcie, a poprowadzi Cię on drogą rozwoju bez brzemienia przeszłości. Wzywa Cię on do tego, abyś odnowił swoje światło i uwolnił swoją duszę od zakorzenionych w niej starych wzorców. Pomoże Ci on również zadbać o Twoje ciało, gdyż właśnie ono jest świątynią Twojej duszy. Pomyśl o swoim ciele jak o naczyniu, które zawiera wszystko, co do tej pory przeżyłeś, pomyślałeś, poczułeś i zrobiłeś. Archanioł Gabriel pomoże Ci oczyścić naczynie Twojego ciała swoim anielskim białym światłem i przywrócić mu pierwotną czystość i niewinność.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

8 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na styczeń 2019 roku dla Strzelca

 1. U mnie we wrześniu nastąpiła zmiana stanowiska, oczywiscie na moją prośbę. Człowiek jednak chyba jest głupim stworzeniem, bo mógl trochę „pochorować” i przedłuźyc tą sytuacje, no ale… Teraz jest mniej stresująco i większy spokój a w zwiazku z tą zmianą obniżyli mi pensję. Ale chyba piniondze to nie fszystko 😉 lepszy święty spokój.

 2. Rzeczywiście, z tą intuicją, kierowaniem się nią to prawda w moim przypadku. Także w tym miesiącu kończy się czas „trudnej rywalizacji”.
  Odchodzę z pracy.
  Pozdrawiam wszystkich.

  1. Ja również do tego dojrzałam i złożyłam wypowiedzenie…. Drogie strzelece jesteście wyjatkowe. Poradzicie sobie….pozdrawiam

 3. Czy „złe” sny oprócz rozkojarzeń w ciągu dnia są odpowiedzią na pytania? np. jaka będzie decyzja w danej sprawie?

 4. To prawda, konczę remont gabinetu… rozumiem, ze jednak praca, którą rozpoczynam ułoży się po mojej myśli? 😉

 5. „Jeśli masz partnera, jesteś w dobrym związku, w którym nie brak miłości i poczucia bezpieczeństwa…” – a jeśli nie jest w związku, to -?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *