Horoskop Anielski na wrzesień 2019 roku dla Strzelca

Drogi Strzelcu, masz wiele twórczych pomysłów, które powinieneś rozwijać, ale uważaj, aby nie popaść przy tym w melancholię. Potrzebujesz wiary i punktów odniesienia do niej, bo sprzeczne przekonania sprawiają, że czujesz się zagubiony. Zdrowie powinno Ci teraz dopisywać, masz świetną formę fizyczną i duchową, nawet jeśli przechodzisz przez chorobę, Twoje wyzdrowienie jest pewne. Twój związek uczuciowy jest pełen harmonii. Osoba, którą kochasz, obdarza Cię szacunkiem, lojalnością i bezpieczeństwem.

Determinacją, z jaką zajmujesz się swoimi planami zawodowymi, gwarantuje Ci sukces. Uda Ci się odwagą i lojalnością zażegnać spór w miejscu pracy. Powodzenie mieć teraz będziesz przede wszystkim w życiu towarzyskim. Z łatwością nawiążesz relacje i kontakty, jakie Ci tylko przyjdą do głowy. Wyniki egzaminu lub współzawodnictwa, jakiego się podejmiesz, zależeć będą jedynie od szczęścia.

Poproś anioły światła, aby obdarzyły Cię tym, czego aktualnie potrzebujesz. Jeśli tak zrobisz, wówczas pojawi się obok Ciebie anioł reprezentujący siłę wymaganą w danej sytuacji. Wraz z nim i ze świadomością anielskiej obecności, odnajdziesz właściwą drogę w swoim życiu. Pamiętaj, anioły są nieustannie obecne przy każdym z nas, jednak szanują naszą wolną wolę i nieproszone nie narzucają się ze swoją pomocą. Bądź cierpliwy, jeśli nie odczujesz natychmiastowej reakcji na swoje zaproszenie, ich obecność objawić się może już poprzez spokój i pogodę ducha, którą odczujesz mimo przeciwności losu i życiowych trudności. Na Twoją prośbę o wsparcie anielska siła przepłynie przez Ciebie, Twoim zadaniem będzie podjęcie koniecznych kroków do rozwiązania danej sytuacji.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

9 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na wrzesień 2019 roku dla Strzelca

 1. U mnie we wrześniu nastąpiła zmiana stanowiska, oczywiscie na moją prośbę. Człowiek jednak chyba jest głupim stworzeniem, bo mógl trochę „pochorować” i przedłuźyc tą sytuacje, no ale… Teraz jest mniej stresująco i większy spokój a w zwiazku z tą zmianą obniżyli mi pensję. Ale chyba piniondze to nie fszystko 😉 lepszy święty spokój.

 2. Rzeczywiście, z tą intuicją, kierowaniem się nią to prawda w moim przypadku. Także w tym miesiącu kończy się czas „trudnej rywalizacji”.
  Odchodzę z pracy.
  Pozdrawiam wszystkich.

  1. Ja również do tego dojrzałam i złożyłam wypowiedzenie…. Drogie strzelece jesteście wyjatkowe. Poradzicie sobie….pozdrawiam

 3. Czy „złe” sny oprócz rozkojarzeń w ciągu dnia są odpowiedzią na pytania? np. jaka będzie decyzja w danej sprawie?

 4. To prawda, konczę remont gabinetu… rozumiem, ze jednak praca, którą rozpoczynam ułoży się po mojej myśli? 😉

 5. „Jeśli masz partnera, jesteś w dobrym związku, w którym nie brak miłości i poczucia bezpieczeństwa…” – a jeśli nie jest w związku, to -?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *