Horoskop Anielski na maj 2018 dla Strzelca

Drogi Strzelcu, jesteś trochę za bardzo idealistyczny i zdecydowany, dajesz więcej niż otrzymujesz. Nie pozwól siebie wykorzystywać. Masz kruchą wrażliwość. Możliwe, że przechodzisz przez depresyjną fazę, czujesz się pokonany i nie potrafisz znaleźć dostatecznych powodów i bodźców, by stanąć do walki. Cieszysz się dobrym zdrowiem, Nawet jeśli przechodzisz ciężką chorobę, Twoje wyzdrowienie jest pewne. Nieoczekiwane miłosne deklaracje przepełnią Cię radością i zdziwieniem. Strzelce w związku powinny oszacować ryzyko, jeśli poddadzą się pokusie zawarcia nowych, nieformalnych romansów.

Dzięki wsparciu osoby, która wie, że może na Ciebie zawsze liczyć, możesz otrzymać awans. Uważaj na pomówienia. W sferze finansów nie będzie zastoju. Możliwy jest przypływ gotówki, dobre inwestycje, a nawet wygrana przy stole hazardowym. Będziesz musiał zaopiekować się i pocieszyć pewną osobę, Twoje rady będą dla niej bardzo cenne.

W tym miesiącu szczególne przesłanie ma dla Ciebie Zadkiel, który wzywa Cię, byś zatrzymał się na chwilę w swoim życiu. Zastanów się nad kierunkiem, w jakim powinieneś zmierzać. Teraz możesz uregulować stare sprawy i zerwać więzy łączące Cię z przeszłością. Dotarłeś do punktu, w którym jesteś gotów wstawić się za swoim szczęściem, niezależnie od opinii świata zewnętrznego. Uwierz, że przeszkody i blokady związane z Twoją przeszłością leżą teraz za Tobą i tam też je pozostaw. Pamiętaj, że życie jest darem i od Ciebie zależy to, jak go wykorzystasz.

~~ Słuchająca Aniołów

5 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na maj 2018 dla Strzelca

  1. Czy „złe” sny oprócz rozkojarzeń w ciągu dnia są odpowiedzią na pytania? np. jaka będzie decyzja w danej sprawie?

  2. To prawda, konczę remont gabinetu… rozumiem, ze jednak praca, którą rozpoczynam ułoży się po mojej myśli? 😉

  3. „Jeśli masz partnera, jesteś w dobrym związku, w którym nie brak miłości i poczucia bezpieczeństwa…” – a jeśli nie jest w związku, to -?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *