Horoskop Anielski na wrzesień 2018 roku dla Strzelca

Drogi Strzelcu, jesteś trochę za bardzo idealistyczny i zdecydowany. Dajesz innym więcej, niż sam otrzymujesz – nie pozwól siebie wykorzystywać! Ostra krytyka burzy Twój spokój wewnętrzny. Jesteś energiczny i lubisz sporty ekstremalne. Jeśli się zranisz czy poturbujesz, z zadowoleniem przyznasz, że tego właśnie szukałeś. Zdrowie Ci dopisuje.

Zwróć uwagę na to, co dzieje się w Twoim związku uczuciowym, bo jeśli Twój partner nie jest odpowiedzialny i związany z Tobą duchowo, niewierność wisi w powietrzu. Doskonale radzisz sobie na odpowiedzialnym stanowisku, sukcesy czekają Cię wszędzie, czy to w nauce, czy w firmie, czy na giełdzie. Podróże zagraniczne przyniosą Ci wiele szczęścia i zadowolenia, możliwe, że czekają Cię szkolenia bądź praca w innym mieście lub kraju.

Pamiętaj, że dzieląc się z innymi swoim szczęściem, dodatkowo je pomnażasz. Zasmuci Cię brak urlopu lub możliwości wyjazdu na wakacje, bądź unieruchomienie z powodów, na które nie masz żadnego wpływu.

W tym miesiącu Anioł podstawy zachęca Cię, abyś zadbał bardziej o swoje fizyczne ciało. Ciało jest świątynią duszy i składa się z czterech żywiołów: wody, ognia, ziemi i powietrza. Jest ono prawdziwym cudem natury, potężnym organizmem, w którym w tym samym czasie zachodzi niezliczona ilość zjawisk. Słuchaj sygnałów, jakie przesyła do Ciebie Twoje ciało, staraj się utrzymywać w nim harmonię czterech żywiołów, aby mogło pozostawać w znakomitym zdrowiu. Poproś Anioła podstawy o wsparcie, a nauczy Cię on podążać w kierunku mądrości swojego ciała. Nie ma to zbyt wiele wspólnego z wiedzą, którą znajdziesz w naukowych książkach, w końcu organizm każdego człowieka jest inny, Anioł podstawy zaś udostępni Ci klucz do poznania żywych informacji płynących z samego wnętrza Twojego ciała.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

7 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na wrzesień 2018 roku dla Strzelca

  1. Rzeczywiście, z tą intuicją, kierowaniem się nią to prawda w moim przypadku. Także w tym miesiącu kończy się czas „trudnej rywalizacji”.
    Odchodzę z pracy.
    Pozdrawiam wszystkich.

    1. Ja również do tego dojrzałam i złożyłam wypowiedzenie…. Drogie strzelece jesteście wyjatkowe. Poradzicie sobie….pozdrawiam

  2. Czy „złe” sny oprócz rozkojarzeń w ciągu dnia są odpowiedzią na pytania? np. jaka będzie decyzja w danej sprawie?

  3. To prawda, konczę remont gabinetu… rozumiem, ze jednak praca, którą rozpoczynam ułoży się po mojej myśli? 😉

  4. „Jeśli masz partnera, jesteś w dobrym związku, w którym nie brak miłości i poczucia bezpieczeństwa…” – a jeśli nie jest w związku, to -?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *