Horoskop Anielski na wrzesień 2021 roku dla Strzelca

Drogi Strzelcu, jesteś pełen werwy i zapału. Do końca walczysz o sprawy, w które wierzysz. Domagasz się swych praw i otrzymania tego, czego oczekujesz. Słowa ostrej krytyki na długo zburzą Twój spokój wewnętrzny. Masz poważny i usystematyzowany pogląd na życie i można zauważyć to również w tym, jak dbasz o swoje zdrowie i ciało. Starasz się zapewniać sobie wartościowe i regularne posiłki oraz utrzymywać swobodny przepływ energii w organizmie. W Twoim związku uczuciowym pojawić się mogą trudności z komunikacją. Będziesz mieć problem z okazaniem miłości partnerowi, jakieś iluzje zaczną przesłaniać Ci prawdziwy obraz waszej relacji.

W sferze zawodowej zajdzie radykalna zmiana. Uwolnisz się od bardzo trudnego zobowiązania, dzięki czemu odetchniesz z ulgą. Ważna rozmowa lub egzamin sprawią, że wykonasz kolejny krok naprzód w swojej karierze. Pozytywny wyrok sądowy i wpływowe wsparcie otworzą Ci drogę do społecznego awansu. Uważaj na zazdrość innych osób. W tym miesiącu będziesz musiał dokonać bolesnego wyboru. Pragnienia materialne doprowadzą do konfliktu w Twojej duszy.

We wrześniu zaproś do swego życia Anioła, który mógłby pomóc Ci w Twojej obecnej sytuacji. Nie musisz znać jego imienia, po prostu określ dziedzinę życia, której dotyczy Twój problem i poproś o anielskie wsparcie. Bez Twojego zaproszenia Anioły nie mogą działać, gdyż szanują Twoją wolną wolę. Okaż cierpliwość, jeśli nie odczujesz natychmiastowej reakcji na swoją prośbę, czasem potrzeba czasu, abyś odczuł anielską obecność. Pomimo niesprzyjającej sytuacji dzięki współpracy z aniołami uda Ci się zachować spokój i pogodę ducha. Dzięki temu szybciej odnajdziesz właściwe rozwiązanie swoich problemów.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

12 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na wrzesień 2021 roku dla Strzelca

 1. Witam, kiedy ten horoskop był układany , mamy 2 maja 2020r a odpowiedzi są z 2018r . Na który więc rok jest obowiązujący? Chciałam się trochę pocieszyć dodać otuchy ale jak spojrzałam na odpowiedzi , zwątpiłam

  1. Dzień dobry. Horoskop jest zamieszczany z datą, jaka jest widoczna przy wpisie. Komentarze są archiwalne, nie w każdym miesiącu ktoś decyduje się zostawić od siebie wiadomość.

 2. U mnie we wrześniu nastąpiła zmiana stanowiska, oczywiscie na moją prośbę. Człowiek jednak chyba jest głupim stworzeniem, bo mógl trochę „pochorować” i przedłuźyc tą sytuacje, no ale… Teraz jest mniej stresująco i większy spokój a w zwiazku z tą zmianą obniżyli mi pensję. Ale chyba piniondze to nie fszystko 😉 lepszy święty spokój.

 3. Rzeczywiście, z tą intuicją, kierowaniem się nią to prawda w moim przypadku. Także w tym miesiącu kończy się czas „trudnej rywalizacji”.
  Odchodzę z pracy.
  Pozdrawiam wszystkich.

  1. Ja również do tego dojrzałam i złożyłam wypowiedzenie…. Drogie strzelece jesteście wyjatkowe. Poradzicie sobie….pozdrawiam

 4. Czy „złe” sny oprócz rozkojarzeń w ciągu dnia są odpowiedzią na pytania? np. jaka będzie decyzja w danej sprawie?

 5. To prawda, konczę remont gabinetu… rozumiem, ze jednak praca, którą rozpoczynam ułoży się po mojej myśli? 😉

 6. „Jeśli masz partnera, jesteś w dobrym związku, w którym nie brak miłości i poczucia bezpieczeństwa…” – a jeśli nie jest w związku, to -?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *