Horoskop Anielski na kwiecień 2020 roku dla Strzelca

Drogi Strzelcu, jesteś wnikliwy i wiele rozumiesz. Kochasz czule, ale jesteś podatny na pokusy i uzależnienia. Entuzjazm pomaga Ci żyć. Targają Tobą intensywne emocje, którymi pragniesz dzielić się z tymi, których kochasz. Pamiętaj, że spokój duszy współgra z Twoim zdrowiem, kiedy pozostajesz w harmonii, a energia w Twoim ciele krąży swobodnie, Twój organizm jest chroniony przed chorobami.

Twój partner uczuciowy jest pomysłową, twórczą i nietuzinkową osobą na tyle, że boisz się mu zaufać w całości i czujesz się wobec niego skrępowany. Przez brak zaufania do partnera cierpisz i możesz niepotrzebnie wpędzić związek w jałowy kryzys. Postaraj się opanować swoją nonszalancję i opryskliwość. Obecnie możesz nie mieć wystarczającej siły, aby zmierzyć się z niesprzyjającymi Ci ludźmi. Wykażesz się jednak ogromną przedsiębiorczością, jeśli pracujesz w nieruchomościach. Jeśli będziesz postępować zgodnie ze swoim sumieniem, los w końcu uśmiechnie się do Ciebie.

Szczególną opieką otacza Cię Elohim Rafał, który zaprasza Cię do rozwijania swojej wiedzy duchowej. Pomoże Ci też rozbudzić drzemiące w Tobie talenty i zdolności, bo one tylko czekają na to, aby mogły być realizowane w świecie rzeczywistym. Poproś o wsparcie swojego anielskiego opiekuna, a będzie Cię wspierał w tym, byś raz na zawsze z przekonaniami, które są już przestarzałe i nie służą więcej Twojemu rozwojowi. Wykorzystaj możliwości twórczego wyrazu, którymi nadasz swoim talentom realną formę, tym samym wytyczysz nowy, jasny kierunek dla swojego życia.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

10 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na kwiecień 2020 roku dla Strzelca

 1. U mnie we wrześniu nastąpiła zmiana stanowiska, oczywiscie na moją prośbę. Człowiek jednak chyba jest głupim stworzeniem, bo mógl trochę „pochorować” i przedłuźyc tą sytuacje, no ale… Teraz jest mniej stresująco i większy spokój a w zwiazku z tą zmianą obniżyli mi pensję. Ale chyba piniondze to nie fszystko 😉 lepszy święty spokój.

 2. Rzeczywiście, z tą intuicją, kierowaniem się nią to prawda w moim przypadku. Także w tym miesiącu kończy się czas „trudnej rywalizacji”.
  Odchodzę z pracy.
  Pozdrawiam wszystkich.

  1. Ja również do tego dojrzałam i złożyłam wypowiedzenie…. Drogie strzelece jesteście wyjatkowe. Poradzicie sobie….pozdrawiam

 3. Czy „złe” sny oprócz rozkojarzeń w ciągu dnia są odpowiedzią na pytania? np. jaka będzie decyzja w danej sprawie?

 4. To prawda, konczę remont gabinetu… rozumiem, ze jednak praca, którą rozpoczynam ułoży się po mojej myśli? 😉

 5. „Jeśli masz partnera, jesteś w dobrym związku, w którym nie brak miłości i poczucia bezpieczeństwa…” – a jeśli nie jest w związku, to -?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *