Horoskop Anielski na lipiec 2019 roku dla Strzelca

Drogi Strzelcu, jesteś sympatyczny i dobrze wychowany. Przyjmujesz życie estetycznie i zmysłowo, dążysz do odczuwania miłości i przyjemności. Masz wiele pomysłów, z czego wiele jest tylko iluzjami – Twoje górnolotne marzenia nie spełnią się tak, jak tego oczekujesz. Dokuczać Ci mogą częste i niespodziewane zapalenia i niewielkie zranienia. Przeciwwagą do tego będzie Twoja ogromna energia i duża odporność na choroby. Jeśli w swoim związku uczuciowym odczuwasz dyskomfort, porozmawiaj o tym szczerze z partnerem. Pamiętaj, że będąc w trudnej i niesatysfakcjonującej relacji, której nie udaje się poprawić, lepiej jest się pożegnać.

W interesach dopisze Ci szczęście. Najlepsze wyniki zbierzesz w dziedzinach związanych z prawem i finansami, wykażesz się również kreatywnością w handlu. Jeśli zawsze postępowałeś uczucie, nie masz powodu, by teraz martwić się o swoją pomyślność. Problemy zagrażają jedynie tym, którzy świadomie postępować nieuczciwie i doskonale wiedzieli, że źle robią. Bycie zbyt elastyczną osobą może spowodować Twoje problemy. Uważaj na egoistyczna osobę, która może Ciebie wykorzystywać.

W tym miesiącu doświadczysz działania siły, która będzie poddawać Cię próbom. Chodzi tu o grę sił pomiędzy Twoim ego a siłą wyższego Ja. Jeśli będziesz stawiał własną siłę nad boską, pozbawisz się tym samym własnych potencjalnych możliwości i nabierzesz błędnego przekonania, że możesz żyć samotnie na świecie, w którym wszystko jest ze sobą połączone. Wysokie, boskie siły nie mogą swobodnie przepływać przez kogoś, kim rządzi ego. W Twoim życiu pojawi się ważna zmiana, dlatego nie pozwól, by teraz siły ego odcięły Cię do głosu właściwej siły serca. W tym szczególnym czasie pragnie Cię wesprzeć Archai nadziei. Jeśli wyciszysz się wewnętrznie i wsłuchasz się w słowa Archaii nadziei, poprowadzi Cię ona łagodnie przez wszelkie trudności związane ze zmianą, przy czym będziesz w stanie aktywnie włączyć się do działań. Dowiesz się, co możesz wnieść w bieg wydarzeń, by rezultat był dla Ciebie jak najlepszy. Archaii nadziei doradza Ci również, abyś świadome zajął się oczyszczaniem swojego ciała, na przykład przez jednodniową dietę oczyszczającą. Pomoże Ci to oczyścić nie tylko ciało, ale też umysł i duszę z krępujących Cię więzów przeszłości.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

9 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na lipiec 2019 roku dla Strzelca

 1. U mnie we wrześniu nastąpiła zmiana stanowiska, oczywiscie na moją prośbę. Człowiek jednak chyba jest głupim stworzeniem, bo mógl trochę „pochorować” i przedłuźyc tą sytuacje, no ale… Teraz jest mniej stresująco i większy spokój a w zwiazku z tą zmianą obniżyli mi pensję. Ale chyba piniondze to nie fszystko 😉 lepszy święty spokój.

 2. Rzeczywiście, z tą intuicją, kierowaniem się nią to prawda w moim przypadku. Także w tym miesiącu kończy się czas „trudnej rywalizacji”.
  Odchodzę z pracy.
  Pozdrawiam wszystkich.

  1. Ja również do tego dojrzałam i złożyłam wypowiedzenie…. Drogie strzelece jesteście wyjatkowe. Poradzicie sobie….pozdrawiam

 3. Czy „złe” sny oprócz rozkojarzeń w ciągu dnia są odpowiedzią na pytania? np. jaka będzie decyzja w danej sprawie?

 4. To prawda, konczę remont gabinetu… rozumiem, ze jednak praca, którą rozpoczynam ułoży się po mojej myśli? 😉

 5. „Jeśli masz partnera, jesteś w dobrym związku, w którym nie brak miłości i poczucia bezpieczeństwa…” – a jeśli nie jest w związku, to -?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *