Horoskop Anielski na grudzień 2017 dla Strzelca

Drogi Strzelcu, jednym z Twoich cennych talentów jest umiejętność spojrzenia w głąb siebie. Dobrze zdajesz sobie sprawę z tego, że w Tobie są rozwiązania i odpowiedzi na pytania, które stawia Twoja dusza. Twoje uczucia zmieniają się często, a teraz szykuje się zmiana nie tylko w Tobie, ale i w Twoim otoczeniu. Powinieneś uprawiać sport. Pamiętaj, że ład psychiki to zdrowe ciało mające wielką energię. Jeśli masz partnera, jesteś w dobrym związku, w którym nie brak miłości i poczucia bezpieczeństwa, nie jest on narażony na niespodziewane wybuchy.

Jesteś zbyt łagodny, żeby zmierzyć się z niesprzyjającymi Ci ludźmi w miejscu pracy, jednak wykazujesz się ogromną przedsiębiorczością, zwłaszcza jeżeli pracujesz w nieruchomościach. Masz teraz szczególną ochronę przed oszustami i tyranami, masz również szansę na spłatę długów, jeśli takie posiadasz. Podążanie własną drogą nie jest łatwe, zwłaszcza gdy odczuwasz chwile buntu, niechęci i wrogości tlących się wewnątrz i wokół Ciebie. Pamiętaj, że Twoi anielscy opiekunowie zawsze służą Ci swoim wsparciem, wystarczy tylko myśl, a natychmiast stawią się przy Tobie, by rozproszyć wątpliwości i rozjaśnić Twoje myśli.

~~ Słuchająca Aniołów

2 przemyślenia nt. „Horoskop Anielski na grudzień 2017 dla Strzelca

  1. „Jeśli masz partnera, jesteś w dobrym związku, w którym nie brak miłości i poczucia bezpieczeństwa…” – a jeśli nie jest w związku, to -?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *