Horoskop Anielski na czerwiec 2021 roku dla Strzelca

Drogi Strzelcu, masz w sobie odwagę i wewnętrzną siłę, lecz w tym miesiącu możesz zostać przytłoczony problemami, które będą wydawać się być większe niż Twoja zdolność do ich przezwyciężenia. Masz dobrą intuicję i powinieneś częściej jej używać. Twoje sny mogą być teraz prorocze. Zdrowie fizyczne powinno Ci teraz dopisywać. Nawet jeśli przechodzisz przez ciężką chorobę, możesz liczyć na szybkie wyzdrowienie. Jeśli zauważysz u siebie problemy z koncentracją, pokonasz je dzięki praktykowaniu medytacji.

Codzienne małe trudności poddają próbom Twój związek uczuciowy. W razie większych problemów postaw na zaufanie i nie obawiaj się szczerych rozmów z partnerem. Twój sukces w pracy nastąpi bez żadnego hałasu czy wysiłku z Twojej strony, pojawi się niemal automatycznie. Otrzymasz wsparcie od wpływowej osoby, będzie się ono również wiązało z dofinansowaniem Twoich projektów. Twój nastrój pogorszyć mogą opóźnienia oraz przeciwności, których powodem będzie egoizm i zbytnie przywiązanie.

W czerwcu szczególną opieką otaczają Cię Anioły czerwonego promienia, które pragną Tobie towarzyszyć i chronić na wszystkich drogach. Wezwij je, a obdarzą Cię zaufaniem w boską potęgę, siłę i wspaniałość.  Będą prowadzić Cię właściwymi ścieżkami bez czasu i pośpiechu. Twoi anielscy przewodnicy umocnią Twoje zaufanie, wiarę, wewnętrzną intuicję, delikatność, prawdę, szczerość i miłość. W łagodny sposób pomogą Ci uwolnić się od wszelkich złudzeń i uzależnień, uprzedzeń i silnego gniewu. Pokażą Ci Twoją siłę, byś mógł użyć jej do uwolnienia siebie samego oraz tych, którzy znajdują się pod Twoją opieką.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

12 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na czerwiec 2021 roku dla Strzelca

 1. Witam, kiedy ten horoskop był układany , mamy 2 maja 2020r a odpowiedzi są z 2018r . Na który więc rok jest obowiązujący? Chciałam się trochę pocieszyć dodać otuchy ale jak spojrzałam na odpowiedzi , zwątpiłam

  1. Dzień dobry. Horoskop jest zamieszczany z datą, jaka jest widoczna przy wpisie. Komentarze są archiwalne, nie w każdym miesiącu ktoś decyduje się zostawić od siebie wiadomość.

 2. U mnie we wrześniu nastąpiła zmiana stanowiska, oczywiscie na moją prośbę. Człowiek jednak chyba jest głupim stworzeniem, bo mógl trochę „pochorować” i przedłuźyc tą sytuacje, no ale… Teraz jest mniej stresująco i większy spokój a w zwiazku z tą zmianą obniżyli mi pensję. Ale chyba piniondze to nie fszystko 😉 lepszy święty spokój.

 3. Rzeczywiście, z tą intuicją, kierowaniem się nią to prawda w moim przypadku. Także w tym miesiącu kończy się czas „trudnej rywalizacji”.
  Odchodzę z pracy.
  Pozdrawiam wszystkich.

  1. Ja również do tego dojrzałam i złożyłam wypowiedzenie…. Drogie strzelece jesteście wyjatkowe. Poradzicie sobie….pozdrawiam

 4. Czy „złe” sny oprócz rozkojarzeń w ciągu dnia są odpowiedzią na pytania? np. jaka będzie decyzja w danej sprawie?

 5. To prawda, konczę remont gabinetu… rozumiem, ze jednak praca, którą rozpoczynam ułoży się po mojej myśli? 😉

 6. „Jeśli masz partnera, jesteś w dobrym związku, w którym nie brak miłości i poczucia bezpieczeństwa…” – a jeśli nie jest w związku, to -?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *