Horoskop Anielski na luty 2020 roku dla Strzelca

Drogi Strzelcu, jesteś komunikatywną, towarzyską, pełną radości osobą. Potrafisz się dzielić tym, co sam otrzymujesz. Otoczenie odbiera Twoją obecność niczym powiew świeżego powietrza. Ze spokojem i optymizmem patrzysz w przyszłość. Równowaga emocjonalna sprawia, że czujesz się bezpieczny, natomiast chaos w emocjach od razu odbija się na Twoim stanie fizycznym, powodując brak apetytu, bezsenność czy obniżając odporność na choroby.

Z trudem przychodzi Ci porzucenie złudzeń w miłości, dodatkowo Twoje sprawy sercowe skomplikuje obecność byłego partnera lub dawnego rywala. Jesteś zbyt łagodny na to, by wprost zmierzyć się z niesprzyjającymi Ci ludźmi. Wykażesz się jednak ogromną przedsiębiorczością, jeśli Twój zawód związany jest z nieruchomościami. Podejmiesz się rywalizacji z doświadczonym, ale też honorowym przeciwnikiem. Zwycięzcą będzie ten, który rzeczywiście jest lepszy.

Szczególną opieką otaczają Cię teraz Elohimy Kasjopea i Minewra. Przesyłają one swoją energię w złocistożółtych promieniach, to czyste światło obserwacji, prawdy i oświecenia, które jest źródłem czystej wiedzy i boskiej miłości. Poproś je, aby otoczyły Cię swoją energią tu i teraz. Dzięki temu nauczysz się być coraz silniejszy w teraźniejszości, zaczniesz być obecny w danej chwili, dostrzeżesz to, co dzieje się w danym momencie w Twoim najbliższym otoczeniu i w Twojej duszy. Poznasz sposób na uczynienie każdej chwili jak najbardziej doskonałą, a to właśnie jest droga prowadząca do oświecenia.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

10 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na luty 2020 roku dla Strzelca

 1. U mnie we wrześniu nastąpiła zmiana stanowiska, oczywiscie na moją prośbę. Człowiek jednak chyba jest głupim stworzeniem, bo mógl trochę „pochorować” i przedłuźyc tą sytuacje, no ale… Teraz jest mniej stresująco i większy spokój a w zwiazku z tą zmianą obniżyli mi pensję. Ale chyba piniondze to nie fszystko 😉 lepszy święty spokój.

 2. Rzeczywiście, z tą intuicją, kierowaniem się nią to prawda w moim przypadku. Także w tym miesiącu kończy się czas „trudnej rywalizacji”.
  Odchodzę z pracy.
  Pozdrawiam wszystkich.

  1. Ja również do tego dojrzałam i złożyłam wypowiedzenie…. Drogie strzelece jesteście wyjatkowe. Poradzicie sobie….pozdrawiam

 3. Czy „złe” sny oprócz rozkojarzeń w ciągu dnia są odpowiedzią na pytania? np. jaka będzie decyzja w danej sprawie?

 4. To prawda, konczę remont gabinetu… rozumiem, ze jednak praca, którą rozpoczynam ułoży się po mojej myśli? 😉

 5. „Jeśli masz partnera, jesteś w dobrym związku, w którym nie brak miłości i poczucia bezpieczeństwa…” – a jeśli nie jest w związku, to -?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *