Horoskop Anielski na listopad 2018 roku dla Strzelca

Drogi Strzelcu, jesteś delikatny i czuły, gotowy nieść pomoc tym, którzy cierpią, bez wywoływania u nich uczucia bycia zobowiązanymi. Przelotne flirty dowartościowują Cię, lecz są też powodem mętliku w głowie i bezmyślnych zachowań. Zazwyczaj jednak z wiarą i optymizmem tryumfujesz nad ciemnymi emocjami, jak również strachem przed konfrontacją z nowym. Nie zniechęcaj się, jeśli Twoje wysiłki nad zachowaniem właściwej diety bądź ćwiczenia nie przynoszą oczekiwanych rezultatów, na efekty będziesz musiał trochę poczekać. Nie pomogą Ci w tym nerwowy tryb życia i nieregularne pory spożywania posiłków, jedynie negatywnie odbiją się na Twoim stanie zdrowia. Jeśli czujesz, że Twój związek uczuciowy dotarł do końca drogi, potrzebujesz przerwy na refleksję i szczerej rozmowy z partnerem.

Twoja komunikatywność i przekonania torują Ci drogę do sukcesu, a zarobki są proporcjonalne do uzgodnień i Twojego zaangażowania. Nabycie nieruchomości lub jakiś zadowalający kontrakt ocali Twoją sytuację mieszkaniową przed zmianami bądź nieciekawymi niespodziankami. Będziesz zmuszony do walki o osobistą wolność i niezależność. Uważaj, bo bardzo silne emocje mogą sprawić, że stracisz nad sobą panowanie. Odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz we śnie.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

8 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na listopad 2018 roku dla Strzelca

 1. U mnie we wrześniu nastąpiła zmiana stanowiska, oczywiscie na moją prośbę. Człowiek jednak chyba jest głupim stworzeniem, bo mógl trochę „pochorować” i przedłuźyc tą sytuacje, no ale… Teraz jest mniej stresująco i większy spokój a w zwiazku z tą zmianą obniżyli mi pensję. Ale chyba piniondze to nie fszystko 😉 lepszy święty spokój.

 2. Rzeczywiście, z tą intuicją, kierowaniem się nią to prawda w moim przypadku. Także w tym miesiącu kończy się czas „trudnej rywalizacji”.
  Odchodzę z pracy.
  Pozdrawiam wszystkich.

  1. Ja również do tego dojrzałam i złożyłam wypowiedzenie…. Drogie strzelece jesteście wyjatkowe. Poradzicie sobie….pozdrawiam

 3. Czy „złe” sny oprócz rozkojarzeń w ciągu dnia są odpowiedzią na pytania? np. jaka będzie decyzja w danej sprawie?

 4. To prawda, konczę remont gabinetu… rozumiem, ze jednak praca, którą rozpoczynam ułoży się po mojej myśli? 😉

 5. „Jeśli masz partnera, jesteś w dobrym związku, w którym nie brak miłości i poczucia bezpieczeństwa…” – a jeśli nie jest w związku, to -?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *