Horoskop Anielski na lipiec 2018 roku dla Strzelca

Drogi Strzelcu, rozwiązania i odpowiedzi na pytania, które Cię nurtują, już są w Tobie, gdyż umiejętność spojrzenia w głąb siebie jest jednym z Twoich cennych talentów. Twoja obecność działa na innych uspokajająco. Nie masz skłonności do dramatyzowania i nie pozwalasz się przyłapać na skrajnych emocjach. Postaraj się nie zagłuszać frustracji życiowych jedzeniem, bo dostarcza Ci to dodatkowych zbędnych kilogramów. Zadbaj o siebie, bo grozi Ci przeciążenie układu krążenia i układu trawiennego.

Jeśli osoba, którą kochasz, zachowuje się nieuczciwie, miej odwagę zostawić bieg rzeczy ich własnemu losowi, nawet, jeśli wiązać się to będzie z bolesną, ale konieczną separacją. Możliwe, że czeka Cię wyjazd służbowy za granicę kraju, przyniesie Ci on wiele korzyści, szczególnie jeśli pracujesz w finansach lub reklamie. Wpływowe wsparcie bądź pozytywny wyrok sądowy otworzy Ci drogę do kariery i awansu społecznego. Uważaj na zazdrość innych. Może dojść do konfrontacji z osobą, która stale jest Tobie nieprzychylna i nieżyczliwa. Pojawią się nieuniknione trudności, które jednak pokonasz, jeśli staniesz do walki z nimi z odwagą i ufnością.

W chwilach trudności poproś o wsparcie anioła Nathaniela, który udzieli Ci jasnej wizji. Jego łagodna obecność pomoże Ci dostrzec pełnię danej sytuacji, jakby małe puzzle ułożyły się nagle w jeden wyraźny obraz. Nathaniel pragnie, abyś pamiętał o tym, że wszyscy jesteśmy ze sobą połączeni, a teraz jest czas na to, abyś pracował wspólne z innymi dla większego dobra. Nie możesz wszystkiego robić sam. Nawet, jeśli spotkasz się z niechęcią innych ludzi, zaufaj swojemu angielskiemu opiekunowi, bo wyzwala on w ludziach ciepłe uczucia wobec innych, i miej odwagę, by podjąć współpracę w realizacji wspólnego dzieła.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

5 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na lipiec 2018 roku dla Strzelca

  1. Czy „złe” sny oprócz rozkojarzeń w ciągu dnia są odpowiedzią na pytania? np. jaka będzie decyzja w danej sprawie?

  2. To prawda, konczę remont gabinetu… rozumiem, ze jednak praca, którą rozpoczynam ułoży się po mojej myśli? 😉

  3. „Jeśli masz partnera, jesteś w dobrym związku, w którym nie brak miłości i poczucia bezpieczeństwa…” – a jeśli nie jest w związku, to -?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *