Horoskop Anielski na marzec 2021 roku dla Strzelca

Drogi Strzelcu, jesteś lubianą i mądrą osobą. Masz w sobie potencjał, który zapewnia Ci ważną rolę do spełnienia. Będziesz musiał poradzić sobie z niekontrolowanymi wybuchami emocji, które osłabiają Twoją energię. W regeneracji sił pomogą Ci zioła i medytacja z kryształami. Twój związek uczuciowy jest pełen miłości, kochasz z wzajemnością, a te uczucie nadało sens Twojemu życiu. Jeśli jeszcze nie spotkałeś ukochanej osoby, to już niedługo pojawi się ona na Twojej drodze.

Masz szansę na wyróżnienia podczas studiów, a w pracy na awans, wszystko dzięki swoim zaletom. W Twoich inwestycjach będą zarówno zyski, jak i straty. Jakieś zwycięstwo, lub znaczące wsparcie pomoże Ci rozwiązać pewien problem. Podejmiesz się opieki nad kruchą osobą, co może przysporzyć Ci zmartwień. Uważaj, aby rozwianie iluzji, w które wierzysz nie było powodem depresji.

Pamiętaj, że Twoje osobiste siły anielskie zawsze służyć Ci będą swoją pomocą. Wystarczy, że poprosisz je o wsparcie, a zjawią się, by rozproszyć strach i zwątpienie, odgrodzą Cię od negatywnych myśli i osób, które starają się skraść Twoją energię. Asysta aniołów pozwoli Ci przejawić w pełni Twój potencjał.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

12 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na marzec 2021 roku dla Strzelca

 1. Witam, kiedy ten horoskop był układany , mamy 2 maja 2020r a odpowiedzi są z 2018r . Na który więc rok jest obowiązujący? Chciałam się trochę pocieszyć dodać otuchy ale jak spojrzałam na odpowiedzi , zwątpiłam

  1. Dzień dobry. Horoskop jest zamieszczany z datą, jaka jest widoczna przy wpisie. Komentarze są archiwalne, nie w każdym miesiącu ktoś decyduje się zostawić od siebie wiadomość.

 2. U mnie we wrześniu nastąpiła zmiana stanowiska, oczywiscie na moją prośbę. Człowiek jednak chyba jest głupim stworzeniem, bo mógl trochę „pochorować” i przedłuźyc tą sytuacje, no ale… Teraz jest mniej stresująco i większy spokój a w zwiazku z tą zmianą obniżyli mi pensję. Ale chyba piniondze to nie fszystko 😉 lepszy święty spokój.

 3. Rzeczywiście, z tą intuicją, kierowaniem się nią to prawda w moim przypadku. Także w tym miesiącu kończy się czas „trudnej rywalizacji”.
  Odchodzę z pracy.
  Pozdrawiam wszystkich.

  1. Ja również do tego dojrzałam i złożyłam wypowiedzenie…. Drogie strzelece jesteście wyjatkowe. Poradzicie sobie….pozdrawiam

 4. Czy „złe” sny oprócz rozkojarzeń w ciągu dnia są odpowiedzią na pytania? np. jaka będzie decyzja w danej sprawie?

 5. To prawda, konczę remont gabinetu… rozumiem, ze jednak praca, którą rozpoczynam ułoży się po mojej myśli? 😉

 6. „Jeśli masz partnera, jesteś w dobrym związku, w którym nie brak miłości i poczucia bezpieczeństwa…” – a jeśli nie jest w związku, to -?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *