Horoskop Anielski na lipiec 2020 roku dla Strzelca

Drogi Strzelcu, jesteś pełen optymizmu i pozytywnego nastawiania do świata, które podoba się innym. Z tego powodu łatwo nawiązujesz przyjaźnie. Mądrymi słowami jesteś w stanie udobruchać nawet najbardziej agresywnych ludzi. Twoje emocje są ukryte, ale nie stłumione. Nie powinny Ci teraz dokuczać poważniejsze problemy zdrowotne, jedynie depresja może powodować pewne dolegliwości. Jeśli uda Ci się pokonać własną dumę, wyzwolisz entuzjazm, ciepło i nowe perspektywy dla swojego związku uczuciowego. Możliwe, że pojawi się konkurent, ale nie ma on żadnej szansy powodzenia w rywalizacji z Tobą.

Masz wszelkie predyspozycje, aby osiągnąć sukces szczególnie w dziedzinach naukowych. Jeśli zawsze postępowałeś uczciwie, nie będziesz mieć powodu do zmartwień, bo kłopoty zagrażają tym osobom, które świadomie postępowały nieuczciwie. Uważaj na zdradę akurat w momencie, w którym będzie Ci się wydawało, że właśnie osiągnąłeś to, co zaplanowałeś, a Twoje marzenie zaczyna się spełniać.

W lipcu w Twoje życie wkraczają bliźniacze anielskie płomienie Vista i Kristall. Pamiętaj, że nie jesteś jedynym człowiekiem, który podlega pewnym procesom i któremu przytrafiają się pewne rzeczy. Elochimy Vista i Kristal uczą, że wszystko jest drganiem. Jesteś jednym z tonów w orkiestrze Stworzenia i teraz jest czas, abyś zharmonizował swój ton z innymi. Swoim życiem wytwarzasz różne tony. Dźwięki leczą lub przynoszą chorobę. Dostrój swoje tony poprzez medytację do symfonii tworzonej przez inne istoty. Wsłuchaj się w swoje wnętrze, aż zacznie ona współgrać z Twoim biciem serca. Twoja energia może nieść uzdrowienie dla Ziemi.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

12 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na lipiec 2020 roku dla Strzelca

 1. Witam, kiedy ten horoskop był układany , mamy 2 maja 2020r a odpowiedzi są z 2018r . Na który więc rok jest obowiązujący? Chciałam się trochę pocieszyć dodać otuchy ale jak spojrzałam na odpowiedzi , zwątpiłam

  1. Dzień dobry. Horoskop jest zamieszczany z datą, jaka jest widoczna przy wpisie. Komentarze są archiwalne, nie w każdym miesiącu ktoś decyduje się zostawić od siebie wiadomość.

 2. U mnie we wrześniu nastąpiła zmiana stanowiska, oczywiscie na moją prośbę. Człowiek jednak chyba jest głupim stworzeniem, bo mógl trochę „pochorować” i przedłuźyc tą sytuacje, no ale… Teraz jest mniej stresująco i większy spokój a w zwiazku z tą zmianą obniżyli mi pensję. Ale chyba piniondze to nie fszystko 😉 lepszy święty spokój.

 3. Rzeczywiście, z tą intuicją, kierowaniem się nią to prawda w moim przypadku. Także w tym miesiącu kończy się czas „trudnej rywalizacji”.
  Odchodzę z pracy.
  Pozdrawiam wszystkich.

  1. Ja również do tego dojrzałam i złożyłam wypowiedzenie…. Drogie strzelece jesteście wyjatkowe. Poradzicie sobie….pozdrawiam

 4. Czy „złe” sny oprócz rozkojarzeń w ciągu dnia są odpowiedzią na pytania? np. jaka będzie decyzja w danej sprawie?

 5. To prawda, konczę remont gabinetu… rozumiem, ze jednak praca, którą rozpoczynam ułoży się po mojej myśli? 😉

 6. „Jeśli masz partnera, jesteś w dobrym związku, w którym nie brak miłości i poczucia bezpieczeństwa…” – a jeśli nie jest w związku, to -?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *