Horoskop Anielski na styczeń 2022 roku dla Strzelca

Drogi Strzelcu, jesteś wnikliwą, prostolinijną i szczerą osobą. Potrafisz równoważyć swoje emocje i znajdować ponownie spokój, kiedy go utracisz. Jedzenie sprawia Ci wiele przyjemności i może być sposobem wyrażania uczuć, ale zwróć uwagę, aby nie popaść w przesadę. Twój związek uczuciowy jest szczęśliwy i pełen gorących uczuć, a jeśli nie masz partnera, już niedługo odnajdziesz swoją miłość. Jeśli jesteś kobietą i starasz się o dziecko, teraz masz szansę na upragnioną ciążę.

W pracy pamiętaj, że czasem trzeba podnieść głos i walczyć o swoje racje. Twoja nadmierna grzeczność i bojaźń zajęcia stanowiska wobec wydarzeń czyni z Ciebie ofiarę. Twój brak pewności siebie sprawi, że nie będziesz w stanie podjąć ważnej decyzji. Plotki i pomówienia wystawią na próbę Twoją cierpliwość. Twoja sytuacja finansowa zależeć teraz będzie od mądrego gospodarowania pieniędzmi. Możesz roztrwonić nawet wysokie zarobki na niepotrzebne zachcianki i pochopne inwestycje.

W styczniu 2022 roku w Twoje życie wkraczają bliźniacze anielskie płomienie Vista i Kristall. Pamiętaj, że nie jesteś jedynym człowiekiem, który podlega pewnym procesom i któremu przytrafiają się pewne rzeczy. Elochimy Vista i Kristal uczą, że wszystko jest drganiem. Jesteś jednym z dźwięków w orkiestrze Stworzenia i teraz jest czas, abyś zharmonizował swój ton z innymi. Swoim bytem wytwarzasz różne tony. Dźwięki leczą lub przynoszą chorobę. Dostrój swoje tony poprzez medytację do symfonii tworzonej przez inne istoty. Wsłuchaj się w swoje wnętrze, aż zacznie ona współgrać z Twoim biciem serca. Twoja energia może nieść uzdrowienie dla Ziemi.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

12 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na styczeń 2022 roku dla Strzelca

 1. Witam, kiedy ten horoskop był układany , mamy 2 maja 2020r a odpowiedzi są z 2018r . Na który więc rok jest obowiązujący? Chciałam się trochę pocieszyć dodać otuchy ale jak spojrzałam na odpowiedzi , zwątpiłam

  1. Dzień dobry. Horoskop jest zamieszczany z datą, jaka jest widoczna przy wpisie. Komentarze są archiwalne, nie w każdym miesiącu ktoś decyduje się zostawić od siebie wiadomość.

 2. U mnie we wrześniu nastąpiła zmiana stanowiska, oczywiscie na moją prośbę. Człowiek jednak chyba jest głupim stworzeniem, bo mógl trochę „pochorować” i przedłuźyc tą sytuacje, no ale… Teraz jest mniej stresująco i większy spokój a w zwiazku z tą zmianą obniżyli mi pensję. Ale chyba piniondze to nie fszystko 😉 lepszy święty spokój.

 3. Rzeczywiście, z tą intuicją, kierowaniem się nią to prawda w moim przypadku. Także w tym miesiącu kończy się czas „trudnej rywalizacji”.
  Odchodzę z pracy.
  Pozdrawiam wszystkich.

  1. Ja również do tego dojrzałam i złożyłam wypowiedzenie…. Drogie strzelece jesteście wyjatkowe. Poradzicie sobie….pozdrawiam

 4. Czy „złe” sny oprócz rozkojarzeń w ciągu dnia są odpowiedzią na pytania? np. jaka będzie decyzja w danej sprawie?

 5. To prawda, konczę remont gabinetu… rozumiem, ze jednak praca, którą rozpoczynam ułoży się po mojej myśli? 😉

 6. „Jeśli masz partnera, jesteś w dobrym związku, w którym nie brak miłości i poczucia bezpieczeństwa…” – a jeśli nie jest w związku, to -?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *