Horoskop Anielski na maj 2019 roku dla Wagi

Droga Wago, jesteś skomplikowaną osobą, a zarazem bardzo fascynującą. Intuicja dobrze Ci służy, masz w sobie wiele charyzmy, ale też i dumy. Skrywasz wiele tajemnic. Starasz się utrzymywać swoje ciało w doskonałej równowadze. Pierwsze sygnały choroby natychmiast umiejętnie leczysz ziołami. Twoje plany i oczekiwania zostaną wywrócone do góry nogami przez silne emocje i drastyczne decyzje własne lub ludzi, których kochasz. Będziesz musiała walczyć o swoją osobistą wolność. Jeśli Twój partner życiowy nie jest odpowiedzialny i związany z tobą duchową, Wasz związek może być teraz wystawiony na próbę.

W pracy możliwe, że otrzymasz awans bądź rekompensatę za poniesione wcześniej szkody. Przekonasz się, że praca w zespole ma swoje wymagania. Odniesiesz zwycięstwo w jakimś konkursie lub zawodach. Nieoczekiwanie otrzymasz zlecenie związane z nauczaniem bądź sztuką, bez wahania korzystaj z uśmiechu losu. Trudności i troski w tym miesiącu skoncentrują się głównie wokół domu, możliwe, że zmartwi Cię wzrost wydatków na mieszkanie.

Szczególną opieką otaczają Cię teraz Elohimy Kasjopea i Minewra. Przesyłają one swoją energię w złocistożółtych promieniach, to czyste światło obserwacji, prawdy i oświecenia, które jest źródłem czystej wiedzy i boskiej miłości. Poproś je, aby otoczyły Cię swoją energią tu i teraz. Dzięki temu nauczysz się być coraz silniejsza w teraźniejszości, zaczniesz być obecna w danej chwili, dostrzeżesz to, co dzieje się w danym momencie w Twoim najbliższym otoczeniu i w Twojej duszy. Poznasz sposób na uczynienie każdej chwili jak najbardziej doskonałą, a to jest droga prowadząca do oświecenia

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

19 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na maj 2019 roku dla Wagi

 1. Dziekuję za Horoskop Anielski.
  Jest zawsze pozytywny, życzliwy i zostawia mnie w poczuciu ze wszystko jest w porządku. Rzadkość w necie.

 2. Witam,
  Bardzo lubie czytac ten horoskop, jest interesujacy i bardzo przemyslany.
  Nie potrafie zrozumiec jak interpretowac symbol na koncu horoskopu na m8esiac marzec 2018 – ‘gwiazda 1’
  Dziekuje za odpowiedz.
  Magga

  1. Dzień dobry! Ta gwiazdka to znacznik wskazujący, że ktoś z Czytelników wyróżnił to zdanie (np. chciał udostępnić je na portalu społecznościowym lub dać zdaniu „gwiazdkę”, wyróżnienie tego fragmentu treści).

 3. Horoskop jak horoskop, ale duch jest wielki i za to szanuję siebie i innych, bo wiemy o sobie wszystko, tylko blokada hamulcowa daje powściągliwość, by nie wygarnąć komuś zaleciałości małostkowości. Na ten przykład wszystko dopełnia się u zarania swego myślenia. Bo czemuż ja to jestem ja?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *