Horoskop Anielski na czerwiec 2018 roku dla Wagi

Droga Wago, jesteś sprytna i masz mnóstwo pomysłów. Trwonisz wiele ze swojego cennego czasu na aktualne konflikty wewnętrzne, jednak umiesz pokonać swój strach i wewnętrzne opory, jesteś gotowa do zmian od zaraz. Twoje zdrowie jest dobre, jesteś odporna na choroby, jednakże wybuchowa energia może stać się przyczyną zapaleń. Uważaj na niebezpieczne oparzenia słoneczne. Masz przy swoim boku wyjątkowego partnera, który kocha Ciebie bez żadnych oczekiwań czy egoizmu.

Bezproblemowy przebieg kariery zawodowej zapewnia Ci dobre widoki na przyszłość. Fortuna będzie Ci sprzyjać, jeśli planujesz wyjazd za granicę, zwłaszcza, jeśli znasz języki obce. Męczyć Cię może fakt, że wszystko, o co prosisz następuje zbyt powoli. Przyczyną tych przeszkód jest egoizm i zbytnie przywiązanie.

Szczególną opieką w tym miesiącu otacza Cię Metatron, jeden z najbardziej tajemniczych archaniołów, rządzący potężnymi siłami twórczymi wszechświata. Pragnie on, byś pamiętała o poszanowaniu wszystkich dzieł Stwórcy. Wskazuje Ci również Twoją własną siłę twórczą, Twoją kreatywność, którą zostałaś obdarzona przez Boga. Metatron wzywa Cię do tego, byś połączyła się z tą siłą, byś stała się współtwórcą życia, rozwijała nieznane zdolności, wnosiła w świat radość, pokój, wolność i miłość. Jednocześnie pragnie Ci przypomnieć, abyś nie robiła tego, co wyrządza krzywdę innym istotom. Poproś Metatrona o wsparcie, abyś mieć pewność, że dokonujesz mądrych wyborów.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

19 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na czerwiec 2018 roku dla Wagi

 1. Dziekuję za Horoskop Anielski.
  Jest zawsze pozytywny, życzliwy i zostawia mnie w poczuciu ze wszystko jest w porządku. Rzadkość w necie.

 2. Witam,
  Bardzo lubie czytac ten horoskop, jest interesujacy i bardzo przemyslany.
  Nie potrafie zrozumiec jak interpretowac symbol na koncu horoskopu na m8esiac marzec 2018 – ‘gwiazda 1’
  Dziekuje za odpowiedz.
  Magga

  1. Dzień dobry! Ta gwiazdka to znacznik wskazujący, że ktoś z Czytelników wyróżnił to zdanie (np. chciał udostępnić je na portalu społecznościowym lub dać zdaniu „gwiazdkę”, wyróżnienie tego fragmentu treści).

 3. Tak, poproszę mistrzów o mądre podejście do spraw. Niech tak się stanie,niech tak się stanie i tak już jest.

 4. Horoskop jak horoskop, ale duch jest wielki i za to szanuję siebie i innych, bo wiemy o sobie wszystko, tylko blokada hamulcowa daje powściągliwość, by nie wygarnąć komuś zaleciałości małostkowości. Na ten przykład wszystko dopełnia się u zarania swego myślenia. Bo czemuż ja to jestem ja?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *