Horoskop Anielski na sierpień 2018 roku dla Wagi

Droga Wago, jesteś błyskotliwą, kreatywną i bardzo ambitną osobą. Możliwe, że wymagasz od siebie zbyt wiele, co tylko przysparza Ci zbędnego stresu. Do tego tłumisz swoje emocje, boisz się dać im upust i trzymasz wszystko w środku. Pamiętaj, że przez takie zachowanie, oprócz ryzyka skostnienia, wykluczasz dla siebie najlepsze możliwości. Psychiczna sztywność odbija się na kondycji fizycznej i może być przyczyną bólu mięśni i kości. Uważaj teraz szczególnie na swój kręgosłup.

Twój długotrwały związek jest oparty na przyjaźni i wzajemnym uczeniu się od siebie. Jednakże nadmierna zależność od partnera może powodować kryzysy, nie zapominaj też o swoich potrzebach do osobistego rozwoju. Dzięki nieoczekiwanemu wydarzeniu nagle możesz osiągnąć sukces. Musisz pokazać, że na wiele Cię stać. Będziesz teraz chroniony w podróży przed niespodziewanymi wydarzeniami i wypadkami. Możesz otrzymać rekompensatę za długotrwałe szkody. Wspomnienia, strach i nieprzecięte więzy zakotwiczają Cię w przeszłości. Wkrótce będziesz zmuszona do czynnego uczestnictwa w działaniach, na które nie masz zbytniej ochoty.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

19 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na sierpień 2018 roku dla Wagi

 1. Dziekuję za Horoskop Anielski.
  Jest zawsze pozytywny, życzliwy i zostawia mnie w poczuciu ze wszystko jest w porządku. Rzadkość w necie.

 2. Witam,
  Bardzo lubie czytac ten horoskop, jest interesujacy i bardzo przemyslany.
  Nie potrafie zrozumiec jak interpretowac symbol na koncu horoskopu na m8esiac marzec 2018 – ‘gwiazda 1’
  Dziekuje za odpowiedz.
  Magga

  1. Dzień dobry! Ta gwiazdka to znacznik wskazujący, że ktoś z Czytelników wyróżnił to zdanie (np. chciał udostępnić je na portalu społecznościowym lub dać zdaniu „gwiazdkę”, wyróżnienie tego fragmentu treści).

 3. Tak, poproszę mistrzów o mądre podejście do spraw. Niech tak się stanie,niech tak się stanie i tak już jest.

 4. Horoskop jak horoskop, ale duch jest wielki i za to szanuję siebie i innych, bo wiemy o sobie wszystko, tylko blokada hamulcowa daje powściągliwość, by nie wygarnąć komuś zaleciałości małostkowości. Na ten przykład wszystko dopełnia się u zarania swego myślenia. Bo czemuż ja to jestem ja?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *