Horoskop Anielski na kwiecień 2018 dla Wagi

Droga Wago, masz dobrą wolę i jesteś lojalna przede wszystkim w stosunku do przyjaciół. Chętnie udzielasz innym rad i swojej pomocy. Pociąga Cię piękno i sztuka, ale patrząc na świat przez pryzmat artystycznego wymiaru ryzykujesz stratę z oczu istoty rzeczy. Cieszysz się dobrym zdrowiem, jesteś w doskonałej formie duchowej i fizycznej. Nawet jeśli ostatnio przechodziłaś przez poważniejsze choroby, teraz łatwiej Ci będzie wyzdrowieć. Na Twoje życie uczuciowe ogromny wpływ wywiera opuszczenie lub rany z przeszłości, które wciąż wciąż warunkują teraźniejszość.

Cele, do których dążysz z zaangażowaniem, zostaną zrealizowane. Czeka Cię niespodzianka, bankiet, szczęśliwy zjazd rodzinny lub miłe spotkanie z przyjaciółmi. Uważaj na niebezpiecznych wrogów. Będziesz musiała poradzić sobie ze sceptykami, hipokrytami i ludźmi, którzy powodują niekończące się problemy.

Pamiętaj, że świetliste Anioły są nieustannie przy Tobie obecne. Szanują Twoją wolną wolę i cierpliwie czekają, aż zaprosisz je do swojego życia i poprosisz je o wsparcie. Pomogą Ci pokonać przeciwności losu, życiowe trudności i nieszczęścia. Nawet jeśli jakaś sytuacja będzie dla Ciebie niesprzyjająca, dzięki współpracy z Aniołami uda Ci się zachować w niej spokój i pogodę ducha. Twoim zadaniem jest podjęcie koniecznych kroków. Możesz być pewna anielskiego przewodnictwa.

~~ Słuchająca Aniołów

18 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na kwiecień 2018 dla Wagi

 1. Witam,
  Bardzo lubie czytac ten horoskop, jest interesujacy i bardzo przemyslany.
  Nie potrafie zrozumiec jak interpretowac symbol na koncu horoskopu na m8esiac marzec 2018 – ‘gwiazda 1’
  Dziekuje za odpowiedz.
  Magga

  1. Dzień dobry! Ta gwiazdka to znacznik wskazujący, że ktoś z Czytelników wyróżnił to zdanie (np. chciał udostępnić je na portalu społecznościowym lub dać zdaniu „gwiazdkę”, wyróżnienie tego fragmentu treści).

 2. Tak, poproszę mistrzów o mądre podejście do spraw. Niech tak się stanie,niech tak się stanie i tak już jest.

 3. Horoskop jak horoskop, ale duch jest wielki i za to szanuję siebie i innych, bo wiemy o sobie wszystko, tylko blokada hamulcowa daje powściągliwość, by nie wygarnąć komuś zaleciałości małostkowości. Na ten przykład wszystko dopełnia się u zarania swego myślenia. Bo czemuż ja to jestem ja?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *