Horoskop Anielski na kwiecień 2017 dla Wagi

Droga Wago, jesteś rozważną i kulturalną osobą. Masz delikatną psychikę, męczy Cię nawet słuchanie o ekscesach innych ludzi. Na Twój stan emocjonalny silnie wpływa sztuka i wszelkie estetyczne formy wyrazu, również sama jesteś w stanie tworzyć, i to na bardzo wysokim poziomie. Możliwe, że czeka Cię nieoczekiwana podróż lotnicza. W związku uczuciowym, po fazie zmęczenia, wraz z partnerem na nowo odkryjesz radość bycia razem. Będzie was łączyć idealne porozumienie na duchowym poziomie.

Najlepsze wyniki osiągniesz teraz poprzez pracę w zespole. Przygotuj się, bo wokół Ciebie trwać mogą liczne walki i rywalizacja o władzę. Otrzymasz nieoczekiwane, ale pomyślne wiadomości. Jakiś szczęśliwy traf, spadek lub nabycie nieruchomości rozwiąże Twój problem finansowy. Pamiętaj, że słowa potrafią być interpretowane dwuznacznie i mogą przynieść korzyści lub kłopoty, przede wszystkim wtedy, gdy celowo są używane do zadania bólu.

Najważniejszym jednak zadaniem w tym miesiącu jest troska o własne zdrowie i stawienie czoła spadkowi energii i ewentualnej chorobie, z którą dzielnie sobie poradzisz. Pociągają Cię terapie naturalne, skorzystaj więc ze swojej wiedzy, by wzmocnić organizm.

~~ Słuchająca Aniołów

12 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na kwiecień 2017 dla Wagi

  1. Horoskop jak horoskop, ale duch jest wielki i za to szanuję siebie i innych, bo wiemy o sobie wszystko, tylko blokada hamulcowa daje powściągliwość, by nie wygarnąć komuś zaleciałości małostkowości. Na ten przykład wszystko dopełnia się u zarania swego myślenia. Bo czemuż ja to jestem ja?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *