Horoskop Anielski na październik 2018 roku dla Wagi

Droga Wago, jesteś delikatną osobą, zależną od sytuacji, emocji, ludzi, bądź szkodliwych substancji. Starannie oszacuj ryzyko, zanim się go podejmiesz. Smucą Cię wewnętrzne burze, ponownie pojawią się bolesne wspomnienia z przeszłości. Napięcie emocjonalne będzie zbierać swoje żniwo osłabiając Twoją kondycję fizyczną. Dbaj teraz o siebie szczególnie, bo istnieje ryzyko załamania nerwowego.

Osoba, która jest blisko Ciebie, przysporzy Ci trochę problemów związanych z brakiem szczerości i lojalności. Nawet niewinne kłamstewka mogą zdradzić Twoje zaufanie. Musisz raz jeszcze przeanalizować swoje plany, powinnaś wprowadzić w nie pewne modyfikacje, aby mogły zostać zrealizowane, ale najpierw zadbaj o swój odpoczynek. Żeby osiągnąć swój cel, musisz nauczyć się podejmować ryzyko. Los uśmiechnie się do Ciebie podczas podróży.

W tym miesiącu szczególną opieką otacza Cię Archaii przemiany. Poproś ją o wsparcie, a przeniknie Cię jej światło transformacji, bo jesteś już gotowa na zmiany. Jej wskazówki poczujesz dzięki swojej intuicji, poprzez tęsknotę, którą dostrzeżesz w swojej duszy, a pragnienie jej zaspokojenia doprowadzi Cię do odkrycia swojej prawdy i zadań, które przed Tobą stoją. Pamiętaj, że jesteś częścią wielkiego, boskiego planu. Zaufaj swoim zdolnościom, myślom i uczuciom, Archaii przemiany uświadomi Ci Twoją wytrwałość i siłę. Twoim zadaniem jest wykorzystanie Twoich darów z pełną odpowiedzialnością.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

19 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na październik 2018 roku dla Wagi

 1. Dziekuję za Horoskop Anielski.
  Jest zawsze pozytywny, życzliwy i zostawia mnie w poczuciu ze wszystko jest w porządku. Rzadkość w necie.

 2. Witam,
  Bardzo lubie czytac ten horoskop, jest interesujacy i bardzo przemyslany.
  Nie potrafie zrozumiec jak interpretowac symbol na koncu horoskopu na m8esiac marzec 2018 – ‘gwiazda 1’
  Dziekuje za odpowiedz.
  Magga

  1. Dzień dobry! Ta gwiazdka to znacznik wskazujący, że ktoś z Czytelników wyróżnił to zdanie (np. chciał udostępnić je na portalu społecznościowym lub dać zdaniu „gwiazdkę”, wyróżnienie tego fragmentu treści).

 3. Tak, poproszę mistrzów o mądre podejście do spraw. Niech tak się stanie,niech tak się stanie i tak już jest.

 4. Horoskop jak horoskop, ale duch jest wielki i za to szanuję siebie i innych, bo wiemy o sobie wszystko, tylko blokada hamulcowa daje powściągliwość, by nie wygarnąć komuś zaleciałości małostkowości. Na ten przykład wszystko dopełnia się u zarania swego myślenia. Bo czemuż ja to jestem ja?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *