Horoskop Anielski na październik 2021 roku dla Wagi

Droga Wago, jesteś spokojną i szczerą osobą, lojalną wobec swoich pomysłów. Będziesz musiała poradzić sobie z napadem złości pewnej wybuchowej osoby. Bardzo dobrze poradzisz sobie z psychofizycznym brakiem równowagi. Musisz teraz więcej myśleć o sobie i potrzebujesz troski drugiej osoby. Twój związek uczuciowy jest pełen miłości i nadaje sens Twojemu życiu. Jeśli jej jeszcze nie spotkałaś, to już niedługo się ona pojawi.

Masz teraz szansę na sukces, szczególnie jeśli Twoja praca związana jest z polityką, nauką lub prawem. Nabycie nieruchomości lub zadowalający kontrakt ocali Twoją sytuację mieszkaniową przed zmianami czy niewesołymi niespodziankami. Los Ci sprzyja, ale wokół Ciebie narasta przytłaczająca wrogość środowiska. Będziesz musiała dokonać wyboru i oddzielić rzeczy ważne od mniej istotnych.

W tym miesiącu Elohimy Herkules i Azmazone wzywają Cię do usunięcia starych wzorców w sposobie odczuwania, myślenia i funkcjonowania, gdyż utrudniają one przepływ boskiej woli, która jest znacznie silniejsza i ważniejsza niż nasza, ludzka. Już czas na zmianę sposobu myślenia. Herkules i Amazone pomogą Ci się przemóc i wykonać ten ważny krok, ponieważ służy on wyższemu celowi. Wszelkie odkrycia, rewolucje, każde wyzwolenie się z nabytych i utrwalonych wzorców myślowych służą ostatecznie wyższemu celowi, ewolucji w sensie duchowego rozwoju. Jeśli uważasz, że usunięcie starych wzorców i krok w nieznane są dla Ciebie zbyt trudne, pamiętaj, że tylko najlepsi uczniowie otrzymują najtrudniejsze zadania.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

20 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na październik 2021 roku dla Wagi

 1. Dziekuję za Horoskop Anielski.
  Jest zawsze pozytywny, życzliwy i zostawia mnie w poczuciu ze wszystko jest w porządku. Rzadkość w necie.

 2. Witam,
  Bardzo lubie czytac ten horoskop, jest interesujacy i bardzo przemyslany.
  Nie potrafie zrozumiec jak interpretowac symbol na koncu horoskopu na m8esiac marzec 2018 – ‘gwiazda 1’
  Dziekuje za odpowiedz.
  Magga

  1. Dzień dobry! Ta gwiazdka to znacznik wskazujący, że ktoś z Czytelników wyróżnił to zdanie (np. chciał udostępnić je na portalu społecznościowym lub dać zdaniu „gwiazdkę”, wyróżnienie tego fragmentu treści).

 3. Horoskop jak horoskop, ale duch jest wielki i za to szanuję siebie i innych, bo wiemy o sobie wszystko, tylko blokada hamulcowa daje powściągliwość, by nie wygarnąć komuś zaleciałości małostkowości. Na ten przykład wszystko dopełnia się u zarania swego myślenia. Bo czemuż ja to jestem ja?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *