Horoskop Anielski na marzec 2017 dla Wagi

Droga Wago, masz dobrą wolę oraz chętnie udzielasz pomocy i rad. Jesteś lojalna przede wszystkim w stosunku do przyjaciół. Otoczenie odbiera Cię jako uprzejmą, spokojną osobę i wydawać by się mogło, że nie ma w Tobie sprzeczności, jednak cierpisz z powodu zazdrości i arogancji. Łatwo popadasz w uczucie osamotnienia, a nawet w depresję, co może skończyć się kryzysem wewnętrznym. Powinnaś rozpoznać i kontrolować swoje instynkty oraz od razu rozwiązywać odczuwane sprzeczności. Jeśli w Twoim związku lub rodzinie pojawią się spięcia i kłótnie, rozstrzygaj je z taktem i dyplomacją, i bądź wytrwała, po wielu próbach w końcu nastanie zgoda.

Jesteś niepokonana w zawodach natury manualnej i związanych z administracją. Wyróżniasz się także różnego rodzaju zdolnościami w komunikowaniu się. Twoje możliwości pomogą uniknąć strat i niepowodzeń. Możliwe, że otrzymasz rekompensatę za długotrwałe szkody. Jeśli wybierasz się teraz w podróż, sprzyjać Ci będzie błogosławieństwo fortuny oraz będziesz chroniona przed niespodziewanymi wydarzeniami i wypadkami. Czeka Cię męczące wejście w nowe środowisko i przejście przez całkiem nowe procedury. Z cierpliwością podejmij się naprawy błędów, bo muszą zostać wyjaśnione.

Anielskiego wsparcia w Twojej obecnej sytuacji życiowej udzieli Ci Archaii przemiany. Pragnie ona, byś zaczęła postrzegać różne wydarzenia jako znaki i szanse dla swojego rozwoju, nie tylko jako uciążliwe przeszkody, które zakłócają Ci wypełnianie codziennych obowiązków. Jeśli podążysz za wskazówkami Archaii przemiany, pomoże Ci ona rozpoznać Twoje przeznaczenie, jej znaki są rodzajem budzika dla Twojej duszy. Przyczyni się również do tego, że zaczniesz odczuwać życiowe spełnienie. Ważne jest, byś spróbowała posłuchać swojej intuicji, w innym przypadku ignorowanie jej podszeptów może przybrać postać bolesnych doświadczeń życiowych. Archaii przemiany nauczy Cię zaufania do samej siebie i ukaże Ci Twoją wytrwałość i siłę. Pamiętaj, ze wszystko co Cię spotyka, jest szansą dla Twojego rozwoju.

~~ Słuchająca Aniołów

anioly

12 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na marzec 2017 dla Wagi

  1. Horoskop jak horoskop, ale duch jest wielki i za to szanuję siebie i innych, bo wiemy o sobie wszystko, tylko blokada hamulcowa daje powściągliwość, by nie wygarnąć komuś zaleciałości małostkowości. Na ten przykład wszystko dopełnia się u zarania swego myślenia. Bo czemuż ja to jestem ja?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *