Horoskop Anielski na grudzień 2018 roku dla Wagi

Droga Wago, jesteś lojalna, szczodra i sprawiedliwa. Umiesz współpracować z innymi. Twoje emocje są ukryte, ale nie stłumione. Doskonale je poznałaś i rozwinęłaś, a mądrymi słowami umiesz udobruchać nawet najbardziej agresywnych ludzi. Twoje zdrowie jest teraz delikatne, postaraj się wzmocnić swój organizm, na przykład przy pomocy ziół. Aby Twój związek uczuciowy był długotrwały, postaraj się wraz z partnerem zmniejszyć w nim ilość słodkich słówek na rzecz prawdziwie twórczych pomysłów, ewentualne sceny zazdrości i nieporozumienia zakończą się radosną zgodą. W Twoim życiu zawodowym pojawić się mogą ważne zmiany związane ze zmianą wykonywanych obowiązków, przeniesieniem albo emeryturą. Otworzą się przed Tobą również nowe możliwości związane z zagranicą, być może podejmiesz się nauki języka obcego.

W tym miesiącu Archanioł Jofiel, który jest mądrością mieszkającą w sercu Boga, wzywa Ciebie do przyjęcia mądrości wielkiego ducha. Emanuje on spokojem, cierpliwością, miłością i obdarza Cię ochroną. Jeśli zwrócisz się ku niemu świadomie i zaprosisz go do swojego życia, wówczas głęboko w swoim sercu poczujesz jego obecność, która poprowadzi Cię ścieżką mądrości. Pamiętaj, że wiedza dzieli, a mądrość łączy. Jeśli udasz się na poszukiwania, odnajdziesz to, czego szukasz. Pod skrzydłami Archanioła Jofiela znajdziesz schronienie, bezpieczeństwo i przypływ mądrości.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

19 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na grudzień 2018 roku dla Wagi

 1. Dziekuję za Horoskop Anielski.
  Jest zawsze pozytywny, życzliwy i zostawia mnie w poczuciu ze wszystko jest w porządku. Rzadkość w necie.

 2. Witam,
  Bardzo lubie czytac ten horoskop, jest interesujacy i bardzo przemyslany.
  Nie potrafie zrozumiec jak interpretowac symbol na koncu horoskopu na m8esiac marzec 2018 – ‘gwiazda 1’
  Dziekuje za odpowiedz.
  Magga

  1. Dzień dobry! Ta gwiazdka to znacznik wskazujący, że ktoś z Czytelników wyróżnił to zdanie (np. chciał udostępnić je na portalu społecznościowym lub dać zdaniu „gwiazdkę”, wyróżnienie tego fragmentu treści).

 3. Tak, poproszę mistrzów o mądre podejście do spraw. Niech tak się stanie,niech tak się stanie i tak już jest.

 4. Horoskop jak horoskop, ale duch jest wielki i za to szanuję siebie i innych, bo wiemy o sobie wszystko, tylko blokada hamulcowa daje powściągliwość, by nie wygarnąć komuś zaleciałości małostkowości. Na ten przykład wszystko dopełnia się u zarania swego myślenia. Bo czemuż ja to jestem ja?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *