Horoskop Anielski na marzec 2020 roku dla Wagi

Droga Wago, jesteś inteligentną, bystrą osobą, która odnosi sukcesy. Bądź jednak ostrożna, bo niekonsekwencja i tendencje do wpadania w depresję mogą spowodować, że stracisz grunt pod nogami. Potrzebujesz przejść przez wewnętrzną transformację, która zmusza do spojrzenia w lustro i uświadomienia sobie własnych błędnych kroków. Będzie to gorzki, ale oczyszczający samokrytycyzm. Utrzymujesz dobre zdrowie dzięki umiejętności zharmonizowania się ze środowiskiem i sięganiu w miarę potrzeby do naturalnych terapii. Twój partner życiowy odwzajemnia Twoja miłość, nie ma ciemnych chmur nad waszą relacją.

Osiągniesz teraz sukces, jeśli Twoja praca związana jest z dziedzinami wydawniczymi, kulturalnymi lub ze sztuką. Jeśli kończysz studia, możesz być pewna uzyskania wyróżnienia za swoje wyniki. Niczego nie otrzymasz za darmo, wszystko, co osiągniesz, będziesz zawdzięczała swojej pracy i sumienności. Twoje zaangażowanie i miłość do tego, czym się zajmujesz, zapewnią Ci stanowisko zadowalające finansowo. Możesz odczuwać chwile zniechęcenia przeplatające się z momentami euforii. Uważaj na wybory, jakich dokonujesz, bo nieprzemyślane, nierozważne działania przyniosą Ci kłopoty.

W tym miesiącu Anioł podstawy zachęca Cię, abyś zadbała bardziej o swoje fizyczne ciało. Ciało jest świątynią duszy i składa się z czterech żywiołów: wody, ognia, ziemi i powietrza. Twoje ciało to prawdziwy cud natury, potężny organizm, w którym w tym samym czasie zachodzi niezliczona ilość zjawisk. Słuchaj sygnałów, jakie przesyła do Ciebie Twoje ciało, staraj się utrzymywać w nim harmonię czterech żywiołów, aby mogło pozostawać w znakomitym zdrowiu. Poproś Anioła podstawy o wsparcie, a nauczy Cię on podążać w kierunku mądrości swojego ciała. Nie ma to zbyt wiele wspólnego z wiedzą, którą znajdziesz w naukowych książkach, w końcu organizm każdego człowieka jest inny, Anioł podstawy zaś udostępni Ci klucz do poznania żywych informacji płynących z samego wnętrza Twojego ciała.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

19 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na marzec 2020 roku dla Wagi

 1. Dziekuję za Horoskop Anielski.
  Jest zawsze pozytywny, życzliwy i zostawia mnie w poczuciu ze wszystko jest w porządku. Rzadkość w necie.

 2. Witam,
  Bardzo lubie czytac ten horoskop, jest interesujacy i bardzo przemyslany.
  Nie potrafie zrozumiec jak interpretowac symbol na koncu horoskopu na m8esiac marzec 2018 – ‘gwiazda 1’
  Dziekuje za odpowiedz.
  Magga

  1. Dzień dobry! Ta gwiazdka to znacznik wskazujący, że ktoś z Czytelników wyróżnił to zdanie (np. chciał udostępnić je na portalu społecznościowym lub dać zdaniu „gwiazdkę”, wyróżnienie tego fragmentu treści).

 3. Horoskop jak horoskop, ale duch jest wielki i za to szanuję siebie i innych, bo wiemy o sobie wszystko, tylko blokada hamulcowa daje powściągliwość, by nie wygarnąć komuś zaleciałości małostkowości. Na ten przykład wszystko dopełnia się u zarania swego myślenia. Bo czemuż ja to jestem ja?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *