Horoskop Anielski na październik 2017 dla Wagi

Droga Wago, jesteś w świetnej formie i możesz ofiarować swoją pomoc tym, którzy jej potrzebują. Uważaj jednak, bo przy tym jesteś trochę za bardzo idealistyczna, dajesz innym więcej niż sama otrzymujesz, nie pozwól siebie wykorzystywać. Z drugiej strony kapryśność i niestałość powodują zamęt w Twoich uczuciach, ten emocjonalny chaos potrzebuje reorganizacji. W życiu uczuciowym możesz odczuwać strach przed pełnym zaangażowaniem. Osoba, o której myślisz, bardzo Cię pociąga, ale musisz przezwyciężyć  i pokonać własne blokady.

1W pracy poczekaj na dalszy rozwój wydarzeń, okoliczności powoli będą się klarować, a panujący tam chaos będzie się stopniowo i spokojnie stabilizować. Nie próbuj ingerować w bieg wypadków, bo obecnie nie masz na to wystarczająco dużo siły. Pojawią się za to duże możliwości w sferze literackiej, choć się tego nie spodziewałaś, ani o to nie zabiegałaś. Owoce, które zaczniesz teraz zbierać, zawdzięczasz pozytywnej karmie.

~~ Słuchająca Aniołów

16 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na październik 2017 dla Wagi

  1. Tak, poproszę mistrzów o mądre podejście do spraw. Niech tak się stanie,niech tak się stanie i tak już jest.

  2. Horoskop jak horoskop, ale duch jest wielki i za to szanuję siebie i innych, bo wiemy o sobie wszystko, tylko blokada hamulcowa daje powściągliwość, by nie wygarnąć komuś zaleciałości małostkowości. Na ten przykład wszystko dopełnia się u zarania swego myślenia. Bo czemuż ja to jestem ja?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *