Horoskop Anielski na luty 2020 roku dla Wagi

Droga Wago, jesteś komunikatywną, elokwentną i ekstrawertyczną osobą. Uważaj, aby nie powiedzieć zbyt dużo, bo grozi to ujawnieniem czyichś sekretów. W lutym delikatne uczucia napełnią słodyczą Twoje serce. Możesz poczuć niewielki żal z powodu odkrytego kłamstwa. Osoba, o której myślałaś, że zawsze możesz na nią liczyć, okaże się nagle płytka i zawodna, a Twoje złudzenia zostaną dotkliwie rozwiane. Postaraj się znaleźć dobry dla siebie sposób na rozładowanie stresu, bo napięcie emocjonalne osłabia Twoją kondycję fizyczną.

Najlepsze wyniki w pracy uzyskasz współdziałając z innymi. Możliwe, że wokół Ciebie będą mieć miejsce liczne walki i rywalizacja o władzę. Pomimo niezaprzeczalnych trudności masz dar ich rozpoznawania i radzenia sobie z nimi. Jeśli zawsze postępowałaś uczciwie, nie masz teraz powodu, aby się martwić, kłopoty zagrażają tym, którzy świadomie postępowali nieuczciwie. Nieoczekiwana strata zapoczątkuje Twoją drogę ku nowemu przeznaczeniu.

Szczególne błogosławieństwo w tym miesiącu ma dla Ciebie Anioł doskonałości, a to oznacza, że nadszedł czas rozpoznania i wprowadzenia w życie duchowej nauki lub wskazówek Twojego duchowego nauczyciela, oczywiście, o ile tego pragniesz. To czas na spojrzenie na wszystko z nowej, szerszej perspektywy. Twój mistrz duchowy chce zachęcić Cię do wypełniania roli, która jest Ci przydzielona, oraz do osiągnięcia lepszego zrozumienia wyższego sensu i celu swojego istnienia. Gdy tylko tego zechcesz, Anioł doskonałości poprowadzi Cię do miejsc, ludzi, okoliczności, które służą Twojemu duchowemu rozwojowi.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

19 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na luty 2020 roku dla Wagi

 1. Dziekuję za Horoskop Anielski.
  Jest zawsze pozytywny, życzliwy i zostawia mnie w poczuciu ze wszystko jest w porządku. Rzadkość w necie.

 2. Witam,
  Bardzo lubie czytac ten horoskop, jest interesujacy i bardzo przemyslany.
  Nie potrafie zrozumiec jak interpretowac symbol na koncu horoskopu na m8esiac marzec 2018 – ‘gwiazda 1’
  Dziekuje za odpowiedz.
  Magga

  1. Dzień dobry! Ta gwiazdka to znacznik wskazujący, że ktoś z Czytelników wyróżnił to zdanie (np. chciał udostępnić je na portalu społecznościowym lub dać zdaniu „gwiazdkę”, wyróżnienie tego fragmentu treści).

 3. Horoskop jak horoskop, ale duch jest wielki i za to szanuję siebie i innych, bo wiemy o sobie wszystko, tylko blokada hamulcowa daje powściągliwość, by nie wygarnąć komuś zaleciałości małostkowości. Na ten przykład wszystko dopełnia się u zarania swego myślenia. Bo czemuż ja to jestem ja?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *