Horoskop Anielski na marzec 2021 roku dla Wagi

Droga Wago, wydawać Ci się może, że utknęłaś w martwym punkcie i potrzebujesz zmiany kierunku. Rozwiane złudzenia bądź zerwanie zobowiązują Cię do ponownego przemyślenia swoich wyborów. Niekontrolowane wybuchy emocji osłabiają Twoją energię zanim zdołasz cokolwiek doprowadzić do końca. Potrzebujesz odpoczynku i zdrowszego trybu życia. Jeśli mieszkasz w mieście, weź pod uwagę wypoczynek na wsi, z dala od miejskiego zgiełku. Wprowadzenie zdrowych nawyków do odżywiania okaże się zbawienne również dla Twojego wyglądu.

Osoba, którą kochasz, obdarza Cię szacunkiem, jest wobec Ciebie lojalna i zapewnia Ci poczucie bezpieczeństwa, a wszystko to sprawia, że Wasz związek jest harmonijny. W pracy dzięki swojej intuicji, przenikliwości i dalekowzroczności zajdziesz daleko i osiągniesz sukces. By osiągnąć spełnienie w sferze finansowej, musisz zrobić wszystko, co w Twojej mocym bez słuchania opinii znajomych i współpracowników. To dobry czas, abyś zaangażowała się w działalność charytatywną. Zastanów się, czy nie stawiasz sobie zbyt wysokich wymagań i sama dla siebie nie stajesz się źródłem dodatkowego stresu, bo nawet drobne problemy w pracy, nie mówiąc już o przymusowej przerwie w działaniach czy poniesionej porażce w jakiejś dziedzinie, mogą być powodem do załamania nerwowego.

W marcu szczególną opieką otacza Cię Elohim Rafał, który zaprasza Cię do rozwijania swojej wiedzy duchowej. Pomoże Ci on też rozbudzić drzemiące w Tobie talenty i zdolności, bo one tylko czekają na to, aby mogły być realizowane w świecie rzeczywistym. Poproś o wsparcie swojego anielskiego opiekuna, a będzie Cię wspierał w tym, byś raz na zawsze rozstała się z przekonaniami, które są już przestarzałe i nie służą więcej Twojemu rozwojowi. Wykorzystaj możliwości twórczego wyrazu i nadaj swoim talentom realną formę, tym samym wytyczysz nowy, jasny kierunek dla swojego życia.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

20 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na marzec 2021 roku dla Wagi

 1. Dziekuję za Horoskop Anielski.
  Jest zawsze pozytywny, życzliwy i zostawia mnie w poczuciu ze wszystko jest w porządku. Rzadkość w necie.

 2. Witam,
  Bardzo lubie czytac ten horoskop, jest interesujacy i bardzo przemyslany.
  Nie potrafie zrozumiec jak interpretowac symbol na koncu horoskopu na m8esiac marzec 2018 – ‘gwiazda 1’
  Dziekuje za odpowiedz.
  Magga

  1. Dzień dobry! Ta gwiazdka to znacznik wskazujący, że ktoś z Czytelników wyróżnił to zdanie (np. chciał udostępnić je na portalu społecznościowym lub dać zdaniu „gwiazdkę”, wyróżnienie tego fragmentu treści).

 3. Horoskop jak horoskop, ale duch jest wielki i za to szanuję siebie i innych, bo wiemy o sobie wszystko, tylko blokada hamulcowa daje powściągliwość, by nie wygarnąć komuś zaleciałości małostkowości. Na ten przykład wszystko dopełnia się u zarania swego myślenia. Bo czemuż ja to jestem ja?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *