Horoskop Anielski na styczeń 2018 dla Wagi

Droga Wago, jesteś hojna i uczciwa. Wykazujesz entuzjazm we wszystkim, co robisz. Żyjesz dość rozrywkowo, ale szanujesz prawo. Jesteś bardzo wrażliwa i możliwe, że przechodzisz przez depresyjną fazę – czujesz się pokonana i nie potrafisz znaleźć dostatecznych powodów i bodźców, by stanąć do walki. Zdrowie fizyczne Ci dopisuje i możesz ofiarować swoją pomoc tym, którzy są chorzy. Najwyższy czas, byś uczyniła konstruktywne plany dotyczące swojego życia uczuciowego, bycia razem lub małżeństwa. Twoje serce mówi za Ciebie, nawet jeśli tego nie chcesz.

W pracy zakończy się czas trudnej rywalizacji. Twój sukces jest szybki i pewny, umocni Twoje poczucie własnej wartości. W cokolwiek teraz zainwestujesz, trafisz w samo sedno, uważaj jednak na transakcje zagraniczne. Jakieś trudne wspomnienia, strach i stare więzi zakotwiczają Cię w przeszłości i utrudniają Ci skupienie na aktualnych wyzwaniach. Wkrótce będziesz zmuszona do aktywnego uczestnictwa w działaniach, bez oglądania się na przeszłość.

Przesłanie na Nowy Rok 2018 ma dla Ciebie Anioł Uriel, który proponuje Ci zajrzeć w siebie, uwierzyć w swoje możliwości, uzdolnienia i posiadaną wiedzę. Nie marnuj darów ofiarowanych Ci przez Siły Wyższe, zaufaj sobie i swoim talentom. Jeśli chcesz dokonać zmian w swoim życiu, uważnie przeanalizuj sytuację i rozpocznij przygotowania zmierzające do celu. Tylko konsekwencja i pracowitość mogą doprowadzić do sukcesu. Poproś Archanioła Uriela o wsparcie, a pomoże Ci pokonać wszelkie trudności podczas realizowania Twoich planów i marzeń, a w szczególności, gdy plany te będą zgodne z Twoją karmą.

~~ Słuchająca Aniołów

16 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na styczeń 2018 dla Wagi

  1. Tak, poproszę mistrzów o mądre podejście do spraw. Niech tak się stanie,niech tak się stanie i tak już jest.

  2. Horoskop jak horoskop, ale duch jest wielki i za to szanuję siebie i innych, bo wiemy o sobie wszystko, tylko blokada hamulcowa daje powściągliwość, by nie wygarnąć komuś zaleciałości małostkowości. Na ten przykład wszystko dopełnia się u zarania swego myślenia. Bo czemuż ja to jestem ja?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *