Horoskop Anielski na lipiec 2020 roku dla Wagi

Droga Wago, jesteś konsekwentna, wytrwała i pełna wiary w siebie. Sama sobie nie stwarzasz niepotrzebnych problemów. Czekasz na zmianę, w sobie i na zewnątrz siebie. Presja i próby losu nie są w stanie osłabić Twojej odporności na choroby. Aktywność fizyczna będzie teraz dla Ciebie znakomitym lekarstwem. Codzienne małe trudności poddają Twój związek uczuciowy ciągłym próbom. Jedynym rozwiązaniem dla Twojej relacji jest zaufanie i szczera rozmowa z partnerem.

Masz szansę osiągnąć sukces w dziedzinie artystycznej lub prawnej. W pracy dzięki temu, co robisz Twoje zalety i to, co Tobą kieruje zostaną w końcu rozpoznane. Będziesz musiała pokonać swoje lęki i obawy. Możliwe, że będziesz zobowiązana do ochrony osoby, która ma poważne problemy.

Anioły różowego promieniowania, działające pod przewodnictwem Archanioła Chamuela i Archaii dobroczynności, pragną przypomnieć Ci teraz, że zawsze są obok Ciebie i jeśli tylko poprosisz je o pomoc, będą prowadzić Cię do prawdziwej siły miłości. Przesyłają Ci swoje światło, aby oczyścić Twoje serce z minionych bólów. To serce jest miejscem, w którym możesz widzieć spełnienie swoich marzeń i pragnień, rozpoznawać swoje tęsknoty i podążać drogą miłości. Wszystko, co jest naładowane miłością, może zmaterializować się i objawić w świecie zewnętrznym, bo miłość jest najsilniejszą z istniejących sił we Wszechświecie. Anioły różowego promieniowania pokażą Ci, jak podążać drogą serca. Pamiętaj, że jesteś kochana miłością bezgraniczną.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

19 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na lipiec 2020 roku dla Wagi

 1. Dziekuję za Horoskop Anielski.
  Jest zawsze pozytywny, życzliwy i zostawia mnie w poczuciu ze wszystko jest w porządku. Rzadkość w necie.

 2. Witam,
  Bardzo lubie czytac ten horoskop, jest interesujacy i bardzo przemyslany.
  Nie potrafie zrozumiec jak interpretowac symbol na koncu horoskopu na m8esiac marzec 2018 – ‘gwiazda 1’
  Dziekuje za odpowiedz.
  Magga

  1. Dzień dobry! Ta gwiazdka to znacznik wskazujący, że ktoś z Czytelników wyróżnił to zdanie (np. chciał udostępnić je na portalu społecznościowym lub dać zdaniu „gwiazdkę”, wyróżnienie tego fragmentu treści).

 3. Horoskop jak horoskop, ale duch jest wielki i za to szanuję siebie i innych, bo wiemy o sobie wszystko, tylko blokada hamulcowa daje powściągliwość, by nie wygarnąć komuś zaleciałości małostkowości. Na ten przykład wszystko dopełnia się u zarania swego myślenia. Bo czemuż ja to jestem ja?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *