Horoskop Anielski na czerwiec 2017 dla Wagi

Droga Wago, jesteś mądra i inteligentna. Pociąga Cię medycyna i wiedza ezoteryczna. Dajesz dużo z siebie innym i nie oczekujesz nic w zamian. Twoje uczucia jednak potrzebują reorganizacji, bo panuje w nich chaos. W życiu uczuciowym dokuczać Ci mogą frustracje i zranienia, jakieś złudzenia uległy rozwianiu. Być może partner nie jest tak cudowny jak tego oczekiwałaś. Niestałość bądź upodobanie do zbytku powoduje zamęt w Twoich uczuciach i oddala Cię od prawdziwych wartości.

Nie jesteś teraz zbyt odporna, ale masz szczególny talent, by wcześniej zapobiegać chorobom i leczyć je. Pierwszym lekarstwem dla Ciebie jest ruch, zaś drugim poprawne oddychanie. Dodatkową pomoc znajdziesz w darach natury: ziołach i terapii kryształami.

Jesteś zbyt łagodna, by zmierzyć się z niesprzyjającymi Ci ludźmi. Jednakże wykazujesz się ogromną przedsiębiorczością, zwłaszcza jeżeli pracujesz w nieruchomościach. W finansach dopisze Ci szczęście, być może otrzymasz spadek lub jakąś rekompensatę. Przed Tobą zmiany i nowe wyzwania. Uważaj, by nie zaplątać się w jakiejś ekstremalnej i gwałtownej sytuacji, bo chociaż pobudzi Cię ona do działania, to jednak przysporzy trochę zmartwień.

Kiedy na Twojej drodze pojawią się przeszkody, będziesz potrzebowała wytrwałości, zdyscyplinowania, koncentracji i zdolności przetrwania. Archanioł Zafkiel będzie wspierać Cię teraz w rozwoju i w przepracowaniu stojących przed Tobą zadań. Sięgnij do duchowych praktyk, takich jak afirmacje, medytacja, modlitwa czy czytanie tekstów Mistrzów i poproś Archanioła Zafkiela o mądrość. Jeśli skupisz się głęboko na swoim celu, podążysz swoją drogą, Twój rozum ukierunkuje się na najwyższe siły Wszechświata i odkryjesz swoją wewnętrzną siłę. Pamiętaj, że sama tworzysz swoje myśli i uczucia.

~~ Słuchająca Aniołów

16 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na czerwiec 2017 dla Wagi

  1. Tak, poproszę mistrzów o mądre podejście do spraw. Niech tak się stanie,niech tak się stanie i tak już jest.

  2. Horoskop jak horoskop, ale duch jest wielki i za to szanuję siebie i innych, bo wiemy o sobie wszystko, tylko blokada hamulcowa daje powściągliwość, by nie wygarnąć komuś zaleciałości małostkowości. Na ten przykład wszystko dopełnia się u zarania swego myślenia. Bo czemuż ja to jestem ja?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *