Horoskop Anielski na sierpień 2017 dla Wagi

Droga Wago, jesteś inteligentną, miłą i uczciwą osobą. Potrzebujesz wewnętrznej transformacji, spojrzenia w lustro i uświadomienia sobie swoich błędów. Ten samokrytycyzm może być gorzką pigułką do przełknięcia, ale będzie dla Ciebie oczyszczającym doświadczeniem. Jesteś w dobrej formie i możesz ofiarowywać swoją pomoc tym, którzy są chorzy. Albo znalazłaś swoją wielką miłość, albo niedługo ją spotkasz. Dzięki pozytywnej energii dajesz to, co w Tobie najlepsze i inspirujesz innych, aby uczestniczyli w Twoim szczęściu.

Droga do sukcesu nie pozwala Ci na odpoczynek. Zwróć uwagę, czy nie wkładasz w to zbyt dużo wysiłku, zadbaj też o swój odpoczynek. Gdzie nie możesz dotrzeć samodzielnie, korzystaj z pomocy innych ludzi. Bądź spokojna, anielskie siły chronią Cię teraz przed wypadkami, oszustwami i komplikacjami w podróży. Niewielkich trosk przysporzyć Ci może sytuacja młodego członka rodziny, skorzystaj wówczas z pomocy kompetentnej osoby.

~~ Słuchająca Aniołów

16 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na sierpień 2017 dla Wagi

  1. Tak, poproszę mistrzów o mądre podejście do spraw. Niech tak się stanie,niech tak się stanie i tak już jest.

  2. Horoskop jak horoskop, ale duch jest wielki i za to szanuję siebie i innych, bo wiemy o sobie wszystko, tylko blokada hamulcowa daje powściągliwość, by nie wygarnąć komuś zaleciałości małostkowości. Na ten przykład wszystko dopełnia się u zarania swego myślenia. Bo czemuż ja to jestem ja?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *