Horoskop Anielski na luty 2019 roku dla Wagi

Droga Wago, jesteś powściągliwa i skromna. Masz artystyczne pomysły, które powinnaś rozwijać, ale uważaj na melancholię. Zbyt dużo energii i dynamizmu uwięzione jest w sferze Twoich emocji, postaraj się przełamać i pokonać swoje blokady. Potrzebujesz przerwy, odpoczynku, zdrowszego trybu życia. Wprowadzenie zdrowych nawyków do odżywiania okaże się dla Ciebie lekarstwem. Masz to szczęście, że nie boisz się miłości. Jesteś otwarta na uczucia, które otrzymujesz i dajesz bez strachu lub wyrzutów sumienia. Podążaj za głosem serca, a w Twoim związku uczuciowym wszystko ułoży się wyjątkowo dobrze.

W pracy otrzymasz nowe impulsy do działania i pojawią się przed Tobą obiecujące perspektywy. Twoje podążanie pod prąd dowodzi ogromnej odwagi, charyzmy i zdolności przywódczych. Jesteś teraz chroniona przed niebezpieczeństwami i wampirami energetycznymi, którzy mogliby kraść Twoją osobistą energię. Przed Tobą jest ważny egzamin lub zadanie, podejdź do niego z odwagą, gdyż niezdecydowanie może okazać się zgubne.

Szczególnym wsparciem będzie w tym miesiącu dla Ciebie Nathaniel. Wezwij jego pomocy, a pomoże Ci wznieść się na wyższy poziom rozwoju duchowego, umożliwi powrót do równowagi wewnętrznej i poczucia bezpieczeństwa. Oczyszczenie własnej duszy, serca i umysłu z negatywnych myśli i nieuczciwych zamiarów, będzie dla Ciebie jednocześnie oczyszczaniem przedpola do sukcesu. Słuchaj też głosu swojej intuicji, bo poprzez nią otrzymasz wskazówki dotyczące spraw materialnych, finansowych lub partnerskich, a w połączeniu z Twoją logiką zdołasz zrealizować nawet najtrudniejsze plany. Posłuchaj rady życzliwego przyjaciela, bądź autorytetu w dziedzinie, która Cię interesuje. Szczerość Twoich zamiarów jest gwarancją Twojego powodzenia.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

19 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na luty 2019 roku dla Wagi

 1. Dziekuję za Horoskop Anielski.
  Jest zawsze pozytywny, życzliwy i zostawia mnie w poczuciu ze wszystko jest w porządku. Rzadkość w necie.

 2. Witam,
  Bardzo lubie czytac ten horoskop, jest interesujacy i bardzo przemyslany.
  Nie potrafie zrozumiec jak interpretowac symbol na koncu horoskopu na m8esiac marzec 2018 – ‘gwiazda 1’
  Dziekuje za odpowiedz.
  Magga

  1. Dzień dobry! Ta gwiazdka to znacznik wskazujący, że ktoś z Czytelników wyróżnił to zdanie (np. chciał udostępnić je na portalu społecznościowym lub dać zdaniu „gwiazdkę”, wyróżnienie tego fragmentu treści).

 3. Horoskop jak horoskop, ale duch jest wielki i za to szanuję siebie i innych, bo wiemy o sobie wszystko, tylko blokada hamulcowa daje powściągliwość, by nie wygarnąć komuś zaleciałości małostkowości. Na ten przykład wszystko dopełnia się u zarania swego myślenia. Bo czemuż ja to jestem ja?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *