Horoskop Anielski na październik 2020 roku dla Wagi

Droga Wago, zazwyczaj jesteś wesoła i opanowana. Wiesz jak uszczęśliwiać innych i łagodzić ewentualne konflikty. Celem Twojego życia są przede wszystkim uczucia, którym teraz nie dowierzasz do końca i potrzebujesz ciągłej akceptacji. Przez pocieszanie innych, pocieszasz również siebie. Zadbaj o siebie i postaraj się znaleźć odpowiedni sposób na rozładowanie stresu, bo napięcie nerwowe odbija się na Twoim zdrowiu, a jeśli nie zatroszczysz się o siebie, może pojawić się choroba psychosomatyczna. Możesz być pewna wierności swojego partnera, nawet pomimo częstych kłótni. Jeśli jesteś samotna, miłość od pierwszego wejrzenia radykalnie odmieni Twoją sytuację, a partnerstwo bardzo Ci się przysłuży.

Skromność i zaangażowanie, jakie wnosisz do pracy, gwarantują Ci zaufanie i stabilność. Pomimo kryzysu utrzymasz swoje stanowisko i miejsce pracy. Twoja fascynująca osobowość, charyzma i umiejętność wysławiania się sprawiają, że wszystko będzie przychodzić Ci bardzo łatwo i bez wysiłku. Uważaj, aby przez swoje pragnienia i własną dumę nie stracić czegoś cennego. Wystrzegaj się też osoby, która jest agresywna i despotyczna.

W październiku szczególną opieką otacza Cię Archanioł Gabriel. Poproś go o wsparcie, a poprowadzi Cię on drogą rozwoju bez brzemienia przeszłości. Wzywa Cię on do tego, abyś odnowiła swoje światło i uwolniła swoją duszę od zakorzenionych w niej starych wzorców. Pomoże Ci on również zadbać o Twoje ciało, gdyż właśnie ono jest świątynią Twojej duszy. Pomyśl o swoim ciele jak o naczyniu, które zawiera wszystko, co do tej pory przeżyłaś, pomyślałaś, poczułaś i zrobiłaś. Archanioł Gabriel pomoże Ci oczyścić naczynie Twojego ciała swoim anielskim białym światłem i przywrócić mu pierwotną czystość i niewinność.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

19 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na październik 2020 roku dla Wagi

 1. Dziekuję za Horoskop Anielski.
  Jest zawsze pozytywny, życzliwy i zostawia mnie w poczuciu ze wszystko jest w porządku. Rzadkość w necie.

 2. Witam,
  Bardzo lubie czytac ten horoskop, jest interesujacy i bardzo przemyslany.
  Nie potrafie zrozumiec jak interpretowac symbol na koncu horoskopu na m8esiac marzec 2018 – ‘gwiazda 1’
  Dziekuje za odpowiedz.
  Magga

  1. Dzień dobry! Ta gwiazdka to znacznik wskazujący, że ktoś z Czytelników wyróżnił to zdanie (np. chciał udostępnić je na portalu społecznościowym lub dać zdaniu „gwiazdkę”, wyróżnienie tego fragmentu treści).

 3. Horoskop jak horoskop, ale duch jest wielki i za to szanuję siebie i innych, bo wiemy o sobie wszystko, tylko blokada hamulcowa daje powściągliwość, by nie wygarnąć komuś zaleciałości małostkowości. Na ten przykład wszystko dopełnia się u zarania swego myślenia. Bo czemuż ja to jestem ja?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *