Horoskop Anielski na listopad 2019 roku dla Wagi

Droga Wago, jesteś wesoła i opanowana, celem Twojego życia są przede wszystkim uczucia. Wiesz jak uszczęśliwiać innych i łagodzić sprzeczki. Wygórowane ambicje i silne emocje zagrażają Twojemu wewnętrznemu spokojowi. Cieszysz się dobrym zdrowiem. Słuchasz potrzeb swojego ciała i zwracasz uwagę na jego sygnały. Dzięki Twojej zdolności do przystosowania się w Twojej rodzinie i związku uczuciowym panuje harmonia i szczęście. Otrzymasz satysfakcjonujące wiadomości. Skromność i zaangażowanie, jakie wnosisz do pracy, gwarantują Ci zaufanie i stabilność. Twoja umiejętność do przystosowywania się do każdej sytuacji może sprawiać Ci trudność w odmowie czemuś, co nie jest dla Ciebie korzystne. Opracuj swoje projekty i konsekwentnie je realizuj, uważaj przy tym na oszustów, którzy chcą wykorzystać Twoje dobre serce. W innym przypadku będziesz musiała uczyć się na błędach, ale bez trudu poradzisz sobie z problemami i znajdziesz siłę, by zacząć od nowa.

W tym miesiącu szczególną opieką otaczają Cię Anioły złotego promieniowania, a to oznacza, że przechodzisz przez ważny czas w swoim życiu. Poproś je o wsparcie, aby poszerzyły się Twoje duchowe horyzonty, wzrósł poziom Twojej osobistej energii i zrozumienia dla procesu przemiany, który przechodzisz. Otwierają się przed Tobą nowe drogi i możliwości, a anielskie energie pomogą Ci uwolnić się od zewnętrznych uzależnień, przymusów i presji, umocnią Twoją pewność siebie i będą wspierać Cię w tym, abyś podążała we właściwym kierunku.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

19 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na listopad 2019 roku dla Wagi

 1. Dziekuję za Horoskop Anielski.
  Jest zawsze pozytywny, życzliwy i zostawia mnie w poczuciu ze wszystko jest w porządku. Rzadkość w necie.

 2. Witam,
  Bardzo lubie czytac ten horoskop, jest interesujacy i bardzo przemyslany.
  Nie potrafie zrozumiec jak interpretowac symbol na koncu horoskopu na m8esiac marzec 2018 – ‘gwiazda 1’
  Dziekuje za odpowiedz.
  Magga

  1. Dzień dobry! Ta gwiazdka to znacznik wskazujący, że ktoś z Czytelników wyróżnił to zdanie (np. chciał udostępnić je na portalu społecznościowym lub dać zdaniu „gwiazdkę”, wyróżnienie tego fragmentu treści).

 3. Horoskop jak horoskop, ale duch jest wielki i za to szanuję siebie i innych, bo wiemy o sobie wszystko, tylko blokada hamulcowa daje powściągliwość, by nie wygarnąć komuś zaleciałości małostkowości. Na ten przykład wszystko dopełnia się u zarania swego myślenia. Bo czemuż ja to jestem ja?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *