Horoskop Anielski na wrzesień 2019 roku dla Wagi

Droga Wago, Twoja obecność działa na innych uspokajająco. Nie masz skłonności do dramatyzowania i nie pozwalasz się przyłapać na skrajnych emocjach. Masz dobrą wolę i chętnie udzielasz innym swojej pomocy. Jesteś lojalna przede wszystkim w stosunku do przyjaciół. Nie jesteś teraz zbyt odporna, ale masz szczególny talent, by wcześniej zapobiegać chorobom i leczyć je. Pierwszym lekarstwem dla Ciebie jest ruch, a drugim prawidłowe oddychanie. Dary natury również będą wielkim wsparciem dla Twojego zdrowia.

Czeka Cię szczęśliwe spotkanie z bardzo interesującą osobą. Nie przegap swojej szansy i zrób pierwszy krok, aby poznać ją lepiej. Twoja kariera będzie się rozwijać, szczególnie jeśli Twój zawód związany jest z politycznymi lub społecznymi dziedzinami, również nauka nowych rzeczy będzie owocna i interesująca. Jednak aby utrzymać to, co osiągnęłaś, nie możesz dać się pokonać przeciwnikowi. Rozmaite przeciwności mogą przysporzyć Ci problemów, ich wynikiem będą błędy popełnione w przeszłości. Szczęśliwy zbieg okoliczności pomoże w realizacji marzeń lub odsunie od Ciebie niebezpieczeństwo. 

W tym miesiącu w Twoje życie wkraczają bliźniacze anielskie płomienie Vista i Kristall, które wzywają Cię do tego, byś pozbyła się wzorców niedoskonałości ze swojego życia. Pamiętaj, że nie jesteś jedynym człowiekiem, któremu przytrafiają się pewne rzeczy, bo wszystkie dzieła Stwórcy są doskonałe. Elochimy Vista i Kristal uczą także, że wszystko jest drganiem. Jesteś jednym z tonów w orkiestrze Stworzenia i teraz jest czas, abyś zharmonizowała swój ton z innymi. Dźwięki leczą lub przynoszą chorobę. Dostrój swoje tony poprzez medytację do symfonii Stworzenia. Wsłuchaj się w swoje wnętrze, aż zacznie ona współgrać z Twoim biciem serca. Dzięki swojej energii możesz stać się uzdrawiającym impulsem dla Ziemi.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

19 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na wrzesień 2019 roku dla Wagi

 1. Dziekuję za Horoskop Anielski.
  Jest zawsze pozytywny, życzliwy i zostawia mnie w poczuciu ze wszystko jest w porządku. Rzadkość w necie.

 2. Witam,
  Bardzo lubie czytac ten horoskop, jest interesujacy i bardzo przemyslany.
  Nie potrafie zrozumiec jak interpretowac symbol na koncu horoskopu na m8esiac marzec 2018 – ‘gwiazda 1’
  Dziekuje za odpowiedz.
  Magga

  1. Dzień dobry! Ta gwiazdka to znacznik wskazujący, że ktoś z Czytelników wyróżnił to zdanie (np. chciał udostępnić je na portalu społecznościowym lub dać zdaniu „gwiazdkę”, wyróżnienie tego fragmentu treści).

 3. Horoskop jak horoskop, ale duch jest wielki i za to szanuję siebie i innych, bo wiemy o sobie wszystko, tylko blokada hamulcowa daje powściągliwość, by nie wygarnąć komuś zaleciałości małostkowości. Na ten przykład wszystko dopełnia się u zarania swego myślenia. Bo czemuż ja to jestem ja?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *