Horoskop Anielski na lipiec 2019 roku dla Wagi

Droga Wago, jesteś mądrą, cierpliwą i odporną osobą. Nie martwią Cię długie oczekiwania na ostateczne rezultaty, zapewniają Ci bardziej bezpieczeństwo niż utratę motywacji. Głębokie uczucia i intensywna percepcja utrzymują Cię w swoim tajemniczym świecie, który cały należy wyłącznie do Ciebie. Stając przed dokonaniem wyboru, najpierw zwracasz uwagę na znaki i symbole i podążasz wyłącznie za tym, co dyktuje Ci serce. Uważaj na napięcia emocjonalne, które mogą powodować sztywność, mają one wpływ na Twój układ mięśniowy i związane z nim zapalenia. Miłość duchowa i cielesna są dla Ciebie ze sobą nierozerwalnie związane. Jeśli jesteś samotna, teraz będziesz miała szansę, aby bez zastrzeżeń oddać siebie w pełnym namiętności związku.

Zaangażowanie i skromność, jakie wnosisz do swojej pracy, gwarantują Ci zaufanie i stabilność finansową. Społeczeństwo Cię docenia, ludzie mówią o Tobie z entuzjazmem. Pojawi się kilka dodatkowych intratnych możliwości na powiększenie swoich zasobów finansowych dzięki szczęśliwym transakcjom lub wygranym. Będziesz musiała zaopiekować się pewną osobą i ją pocieszyć. Twoja rada będzie dla kogoś bardzo cenna i pomocna.

W tym miesiącu szczególną opieką otacza Cię Archanioł Gabriel. To dobry czas, byś przyjrzała się światu swoich uczuć. Zastanów się i szczerze odpowiedz, jaki jest ten świat. Czy potrafisz w jednej chwili być w siódmym niebie, a w następnej już może dopaść Cię smutek? Czy Twoje życie uczuciowe jest całkiem zależne od zewnętrznych warunków, od spotkanych aktualnie osób? Pamiętaj, że uczucia powstają w Twoim wnętrzu i nikt inny poza Tobą nie ma nad nimi władzy. Tylko Ty możesz dać nad swoimi uczuciami władzę innym ludziom, miejscom i okolicznościom i zabarwiasz je emocjami. Zostań obserwatorem swojego życia uczuciowego, a z czasem zobaczysz, że nauczysz się nad nim panować. Jest to konieczne, jeśli chcesz dalej kroczyć drogą rozwoju duchowego. Archanioł Gabriel z radością będzie towarzyszył Ci na drodze poznania samej siebie. Pomoże Ci on rozproszyć mrok nawet najmroczniejszych uczuć, które rozpoznasz, wystarczy że położysz rękę na sercu i głęboko odetchniesz, by poczuć w sobie jego anielską energię.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

19 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na lipiec 2019 roku dla Wagi

 1. Dziekuję za Horoskop Anielski.
  Jest zawsze pozytywny, życzliwy i zostawia mnie w poczuciu ze wszystko jest w porządku. Rzadkość w necie.

 2. Witam,
  Bardzo lubie czytac ten horoskop, jest interesujacy i bardzo przemyslany.
  Nie potrafie zrozumiec jak interpretowac symbol na koncu horoskopu na m8esiac marzec 2018 – ‘gwiazda 1’
  Dziekuje za odpowiedz.
  Magga

  1. Dzień dobry! Ta gwiazdka to znacznik wskazujący, że ktoś z Czytelników wyróżnił to zdanie (np. chciał udostępnić je na portalu społecznościowym lub dać zdaniu „gwiazdkę”, wyróżnienie tego fragmentu treści).

 3. Horoskop jak horoskop, ale duch jest wielki i za to szanuję siebie i innych, bo wiemy o sobie wszystko, tylko blokada hamulcowa daje powściągliwość, by nie wygarnąć komuś zaleciałości małostkowości. Na ten przykład wszystko dopełnia się u zarania swego myślenia. Bo czemuż ja to jestem ja?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *