Horoskop Anielski na kwiecień 2019 roku dla Wodnika

Drogi Wodniku, jesteś uroczy i uprzejmy. Przyciągasz do siebie miłość, ponieważ wprost nią emanujesz. Twój wygląd również ma w tym swój udział i zwracasz na niego dużo uwagi. Twoim problemem jest tłumienie emocji, boisz się dać im upust i trzymasz wszystko w środku. Postępując w ten sposób grozi Ci ryzyko skostnienia, a także wykluczasz tym dla siebie najlepsze możliwości. Nie powinny Ci dokuczać żadne poważne problemy zdrowotne, jedynie silne obniżenie nastroju może powodować pewne dolegliwości. Jeśli czujesz, że Twoja osobista wolność w związku jest zagrożona, pamiętaj, że konkretny i odważny wybór jest wymagany nawet w miłości.

Zastanów się, czy nie trwonisz pieniędzy na zbytek i rozrywki. Pieniądze znikną tak szybko, jak się pojawiły z powodu niewłaściwego gospodarowania i niepotrzebnych zakupów. Możliwe, że kierując się intuicją zmienisz pracę na lepszą. Decyzja, która zostanie podjęta pod wpływem chwili, okaże się być tą właściwą. Seria zbiegów okoliczności pomoże Ci rozwiązać problemy, znakomicie poradzisz sobie z przeciwnościami losu.

Zgodzisz się zapewne ze stwierdzeniem, że dobre siły umacniają, zaś siły przeszkadzające stopniowo burzą. W tym miesiącu zastanów się, jakie siły wnosisz w ten świat, jakie myśli, uczucia i słowa pochodzą z Twojego serca, jakie siły w Tobie działają. Są oddziaływania, na które jako człowiek jesteś narażony, których jesteś częścią i na które współoddziałujesz poprzez swoje działanie, nawet nie będąc tego świadomym. Widać to na przykład w zachowaniach grupowych, w normach społecznych, a nawet w rodzinie. Nawet ktoś, kto wycofał się ze świata, ma na ziemi swoje miejsce i nadal działa w strukturze większej całości. Zdaj sobie sprawę, na ile Twoje działania pochodzą od Ciebie, a na ile warunkuje je społeczeństwo, oraz co wnosisz do większej całości, bo Twój wkład ma ogromne znaczenie. Zacznij aktywnie kształtować swoje życie i poznawać siebie.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

26 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na kwiecień 2019 roku dla Wodnika

 1. Dziękuję za te słowa. Są dla mnie wsparciem, zwłaszcza, że obecnie w moim życiu osobistym i zawodowym wiele się dzieje. Zarówno za sprawą członków rodziny, jak też współpracowników. Nie mogę niestety powiedzieć, że to co się dzieje jest pozytywne, przeciwnie – mam wrażenie, że otoczenie coraz więcej ode mnie oczekuje – z jakiegoś dziwnego powodu uważając, że wszystko im się ode mnie należy. Czytając te słowa doszłam do wniosku, że wcale tak nie jest, poprostu grają na moich słabościachyba, bo lubię pomagać i ułatwiać im ich życie. Dlatego od teraz zajmę się przede wszystkim swoim własnym. Dziękuję i pozdrawiam.

 2. To prawda, że Wodnik obawia się zmian, bo jest znakiem stałym a zmiany są nieuniknione, zwłaszcza na polu domu i rodziny. Nie dajmy się!!! Wodniki górą. Trzeba chyba związać jakąś grupę, żeby się wspierać i nie poddawać.

 3. U mnie tez nastapil rozpad zwiazku. Pomimo iz jestem zalamana i nie chce mi sie zyc, jakos zyje z dnia na dzien. Widze ze nie jestem sama. Podobno od 20 wrzesnia znow zacznie siz wszystko zmieniac…

 4. Chyba wszystkie Wodniki mają aktualnie w tym roku pod górkę. U mnie też wszystko się sypie. Pocieszam się , że wreszcie w końcu ta zła karma się musi odwrócić bo ileż można cierpieć z powodu innych ludzi.

  1. Ja mam to samo, wszystko się sypie. Spotykam łudź, którzy nie są przychylni, a wystarczy tylko, żebym pomyślała przez chwilę ze jestem szczęśliwa, i od razu obliczem w łeb. Często czuje się tak jakbym była z innego świata i mówiła innym językiem.

 5. Jeszcze tkwię w formalnym związku, ale to małżeństwo faktycznie jest tylko na papierze od wielu lat i nigdy nie było idealnie. Wodnik + ryby(mąż), to dwa skrajnie różne światy, niestety 🙁 ….. od jakiegoś czasu duszę się w tym związku i myślę o odejściu … tak więc horoskop może pasuje, ale do innych związków

   1. To podobnie jaku mnie jestem w trakcie rozwodu z baranem wszystko się posypało w tym roku, we wrześniu poznałam kogoś, ale nie wiem czy coś z tego wyjdzie.

  1. Od półtorej roku solo, zerwane zaręczyny z Rakiem narzeczona była niedoszła 🙂
   „Często po paru latach wychodzi G…..o z człowieka” paluch
   Głowa do góry, kiedyś się ułoży.
   Peace

  1. Dokładnie tak jest, też to przeżywam. Trzeba jej chyba szukać w sobie, ale to wymaga transformacji, a wtedy jak już będzie okey, to zaczną się pojawiać wokół nas dobrzy ludzie, mocno w to wierzę.

 6. Dziękuję za przekaz od aniołów. Uświadomiły mi dlaczego moje relacje z córką są takie trudne. Nie znoszę wymuszeń i presji, a ona niestety to stosuje.

 7. O aniołki jak na razie to przechodzę pasmo klęsk w każdej dziedzinie. Czekam na lepsze czasy, a one nie chcą nadejść. Wiem wiara czyni cuda, do tego cierpliwość, ale ona już się wykrusza. Pozdrawiam cieplutko prowadzących stronę i wszystkich odwiedzających.

 8. O proszę, jaka miła niespodzianka. Czy horoskop anielski zagościł tu na stałe?
  Mam nadzieję, że tak.

  Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *