Horoskop Anielski na marzec 2017 dla Wodnika

Drogi Wodniku, jesteś szczery i lojalny, ale często nie rozumiany przez swoje otoczenie, co sprawia, że czujesz się więźniem sytuacji i jesteś zagubiony. Silne emocje, strach lub podświadome pragnienia zmieniają Twoje postrzeganie świata i oddalają Cię powszechnie przyjętych ram myślenia. Aby osiągnąć cel, odrzuć logikę i podążaj za swoją intuicją. Aktywność sportowa zapewni Ci doskonałą formę i wysoki poziom energii. Jeśli chorowałeś bądź miałeś wypadek lub operację, teraz szybko powrócisz do zdrowia.

Odczuwasz silną potrzebę służenia innym, a Twoje idee są wspaniałe. Twój harmonijny i dobry charakter podoba się płci przeciwnej. Jeżeli jesteś obecnie w związku, bądź wierny swemu partnerowi, zaś jesteś singlem, postaraj się w tym miesiącu pozostać w stanie wolnym i nie ulegaj pokusom.

Pomimo niezaprzeczalnych problemów masz dar ich rozpoznawania i umiejętność radzenia sobie z nimi. Może Cię spotkać nieoczekiwana strata, znaleźć się możesz w sytuacji, która zmartwi Cię, a jednocześnie pobudzi do działania, co rozpocznie Twoją drogę ku nowemu przeznaczeniu.

Wypatruj w swoim otoczeniu znaków od swoich anielskich opiekunów. Dostrzeżesz ich obecność w każdym cudzie dnia codziennego, w pozytywnej energii kochającego człowieka, w cennej wskazówce, którą usłyszysz mimochodem. Te znaki będą dla Ciebie drogowskazem do dalszego postępowania. Postaraj się też podnieść poziom swojej energii, oczyścić umysł, odsuń od siebie myśli, które burzą Twój spokój. Jeśli otworzysz się na działanie anielskiej siły, będzie ona mogła wówczas działać również przez Ciebie i nieść innym błogosławieństwo oraz anielską pomoc. Ty również możesz być dla kogoś aniołem w ludzkiej postaci, nawet jeśli do końca nie będziesz świadom celu swoich działań.

~~ Słuchająca Aniołów

anioly

11 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na marzec 2017 dla Wodnika

  1. O aniołki jak na razie to przechodzę pasmo klęsk w każdej dziedzinie. Czekam na lepsze czasy, a one nie chcą nadejść. Wiem wiara czyni cuda, do tego cierpliwość, ale ona już się wykrusza. Pozdrawiam cieplutko prowadzących stronę i wszystkich odwiedzających.

  2. O proszę, jaka miła niespodzianka. Czy horoskop anielski zagościł tu na stałe?
    Mam nadzieję, że tak.

    Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *