Horoskop Anielski na grudzień 2018 roku dla Wodnika

Drogi Wodniku, jesteś skomplikowaną osobą, ale zarazem bardzo fascynującą. Posiadasz niebywałą intuicję i charyzmę, jak również sporo dumy, a nawet narcyzmu. Skrywasz wiele tajemnic. Podstawą Twoich uczuć jest harmonia i wdzięk, chociaż od czasu do czasu wybuchasz gniewem, a kiedy to następuje, Twój szał potrafi być bardzo destruktywny. Twój organizm potrzebuje teraz wsparcia odporności, skorzystaj z kuracji ziołowej.

Twój związek uczuciowy zaburza zazdrość, brakuje Ci zaufania do partnera i z tego powodu możesz czuć się zagubiony. W pracy natomiast przejawisz swojego ducha walki, swój idealizm i emocjonalny ogień w obronie ludzi i idei. Determinacja i entuzjazm, z jakim staniesz do walki, przyniesie Ci niezaprzeczalne zwycięstwo. Pomimo pomyślnej realizacji Twojego planu nie będziesz czuć satysfakcji z jego zakończenia, przeszkadzać Ci może to, że inni ograniczają Twoje działania. Mogą pojawić się nieoczekiwane dochody związane z nauczaniem bądź sztuką, bez wahania korzystaj z uśmiechu losu.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

24 przemyślenia nt. „Horoskop Anielski na grudzień 2018 roku dla Wodnika

 1. To prawda, że Wodnik obawia się zmian, bo jest znakiem stałym a zmiany są nieuniknione, zwłaszcza na polu domu i rodziny. Nie dajmy się!!! Wodniki górą. Trzeba chyba związać jakąś grupę, żeby się wspierać i nie poddawać.

 2. U mnie tez nastapil rozpad zwiazku. Pomimo iz jestem zalamana i nie chce mi sie zyc, jakos zyje z dnia na dzien. Widze ze nie jestem sama. Podobno od 20 wrzesnia znow zacznie siz wszystko zmieniac…

 3. Chyba wszystkie Wodniki mają aktualnie w tym roku pod górkę. U mnie też wszystko się sypie. Pocieszam się , że wreszcie w końcu ta zła karma się musi odwrócić bo ileż można cierpieć z powodu innych ludzi.

  1. Ja mam to samo, wszystko się sypie. Spotykam łudź, którzy nie są przychylni, a wystarczy tylko, żebym pomyślała przez chwilę ze jestem szczęśliwa, i od razu obliczem w łeb. Często czuje się tak jakbym była z innego świata i mówiła innym językiem.

 4. Jeszcze tkwię w formalnym związku, ale to małżeństwo faktycznie jest tylko na papierze od wielu lat i nigdy nie było idealnie. Wodnik + ryby(mąż), to dwa skrajnie różne światy, niestety 🙁 ….. od jakiegoś czasu duszę się w tym związku i myślę o odejściu … tak więc horoskop może pasuje, ale do innych związków

  1. Dla Wodnika chyba ciężko stworzyć związki. Ja jestem po 2 rozwodach. Pierwszy mąż to Wodnik, a drugi Baran.

  2. Od półtorej roku solo, zerwane zaręczyny z Rakiem narzeczona była niedoszła 🙂
   „Często po paru latach wychodzi G…..o z człowieka” paluch
   Głowa do góry, kiedyś się ułoży.
   Peace

  1. Dokładnie tak jest, też to przeżywam. Trzeba jej chyba szukać w sobie, ale to wymaga transformacji, a wtedy jak już będzie okey, to zaczną się pojawiać wokół nas dobrzy ludzie, mocno w to wierzę.

 5. Dziękuję za przekaz od aniołów. Uświadomiły mi dlaczego moje relacje z córką są takie trudne. Nie znoszę wymuszeń i presji, a ona niestety to stosuje.

 6. O aniołki jak na razie to przechodzę pasmo klęsk w każdej dziedzinie. Czekam na lepsze czasy, a one nie chcą nadejść. Wiem wiara czyni cuda, do tego cierpliwość, ale ona już się wykrusza. Pozdrawiam cieplutko prowadzących stronę i wszystkich odwiedzających.

 7. O proszę, jaka miła niespodzianka. Czy horoskop anielski zagościł tu na stałe?
  Mam nadzieję, że tak.

  Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *