Horoskop Anielski na czerwiec 2018 roku dla Wodnika

Drogi Wodniku, jesteś miły i grzeczny, cieszysz się poważaniem, szacunkiem i dobrym zdrowiem. To sytuacja, której można Ci pozazdrościć! Uparcie skrywasz pewne tajemnice. Sprzeczne emocje i nagłe zmiany nastroju mogą utrudnić Ci porozumienie z innymi. Utrzymujesz świetną formę, którą widać także w Twojej figurze. Właściwy sposób odżywiania i pielęgnacji ciała dają cudowne rezultaty.

Zrealizują się Twoje nadzieje dotyczące związku uczuciowego. Pamiętaj, że rozmowa, słuchanie drugiej osoby i wspólne wyjaśnianie problemów wzmacnia każdy związek. W sferze finansów nie będzie zastoju. Odczujesz przypływ gotówki, uda Ci się dobrze zainwestować kapitał lub wygrać znaczną kwotę. Masz szansę na zwycięstwo w konkursie lub w zawodach. Możliwe, że otrzymasz awans bądź rekompensatę za poniesione szkody. Męczyć Cię mogą nieścisłości i brak satysfakcji oraz poczucie ograniczania przez innych.

W tym miesiącu Ofanim Rasiel pragnie przypomnieć Ci o znaczeniu wypowiadanych słów. To, co mówisz, jest wyrazem Twojej siły i odzwierciedleniem Twojej duszy. Twoje słowa świadczą o Tobie, Twoich poglądach i sposobie, w jaki odbierasz świat. Słowa mogą obdarzać miłością, ale mogą też ranić. Wypowiedziane słowo jest nośnikiem mocy i potęgi. Nie jesteś odpowiedzialny za słowa, które inni wysyłają w świat, jesteś jednak odpowiedzialny za słowa, które sam wypowiadasz. Zwróć większą uwagę na to, kiedy należy milczeć, powstrzymać się od komentarza, przemyśleć dany problem i zabrać głos dopiero wtedy, kiedy będziesz mieć jasność sytuacji. Jest to wielka sztuka, ale ucząc się na własnych błędach możesz cięgle rozwijać się i zapewniać sobie lepszą przyszłość.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

19 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na czerwiec 2018 roku dla Wodnika

 1. Jeszcze tkwię w formalnym związku, ale to małżeństwo faktycznie jest tylko na papierze od wielu lat i nigdy nie było idealnie. Wodnik + ryby(mąż), to dwa skrajnie różne światy, niestety 🙁 ….. od jakiegoś czasu duszę się w tym związku i myślę o odejściu … tak więc horoskop może pasuje, ale do innych związków

  1. Dla Wodnika chyba ciężko stworzyć związki. Ja jestem po 2 rozwodach. Pierwszy mąż to Wodnik, a drugi Baran.

  2. Od półtorej roku solo, zerwane zaręczyny z Rakiem narzeczona była niedoszła 🙂
   „Często po paru latach wychodzi G…..o z człowieka” paluch
   Głowa do góry, kiedyś się ułoży.
   Peace

 2. Dziękuję za przekaz od aniołów. Uświadomiły mi dlaczego moje relacje z córką są takie trudne. Nie znoszę wymuszeń i presji, a ona niestety to stosuje.

 3. O aniołki jak na razie to przechodzę pasmo klęsk w każdej dziedzinie. Czekam na lepsze czasy, a one nie chcą nadejść. Wiem wiara czyni cuda, do tego cierpliwość, ale ona już się wykrusza. Pozdrawiam cieplutko prowadzących stronę i wszystkich odwiedzających.

 4. O proszę, jaka miła niespodzianka. Czy horoskop anielski zagościł tu na stałe?
  Mam nadzieję, że tak.

  Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *