Horoskop Anielski na październik 2017 dla Wodnika

Drogi Wodniku, masz miły i opiekuńczy charakter. Uważaj na niekontrolowane wybuchy emocji, bo osłabiają Twoją energię zanim zdołasz cokolwiek zakończyć. Postaraj się spokojnie oceniać zaistniałą sytuację zanim podejmiesz konkretne działania. Zwróć uwagę, czy nie zagłuszasz jedzeniem frustracji życiowych, bo to dostarcza dodatkowych, zbędnych kilogramów, przeciąża system trawienny i układ krążenia.

W Twoim życiu uczuciowym pojawić się może zamieszanie przez obecność konkurenta, który jednak nie będzie miał żadnej szansy powodzenia w rywalizacji z Tobą. Pokonując własną dumę, wyzwolisz entuzjazm, ciepło i nowe perspektywy dla związku.

Może brakować Ci zadowolenia z życia zawodowego i poczujesz potrzebę zmiany pracy. Pozwól sobie na ponowną analizę swoich celów. Dzięki wytrwałości hamujące Cię dotąd przeciwności zostaną przezwyciężone. Zwróć uwagę na swoje sny, bo choć nie za każdym razem będą kolorowe, pojawiać się w nich będą znaki i liczby, które warto zapamiętać – los szykuje Ci powodzenie na loterii.

~~ Słuchająca Aniołów

13 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na październik 2017 dla Wodnika

  1. Dziękuję za przekaz od aniołów. Uświadomiły mi dlaczego moje relacje z córką są takie trudne. Nie znoszę wymuszeń i presji, a ona niestety to stosuje.

  2. O aniołki jak na razie to przechodzę pasmo klęsk w każdej dziedzinie. Czekam na lepsze czasy, a one nie chcą nadejść. Wiem wiara czyni cuda, do tego cierpliwość, ale ona już się wykrusza. Pozdrawiam cieplutko prowadzących stronę i wszystkich odwiedzających.

  3. O proszę, jaka miła niespodzianka. Czy horoskop anielski zagościł tu na stałe?
    Mam nadzieję, że tak.

    Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *