Horoskop Anielski na kwiecień 2017 dla Wodnika

Drogi Wodniku, jesteś systematyczny, skrupulatny i wierny swoim zasadom. Krok po kroku wytrwale zmierzasz do sukcesu. Swoją postawą zasługujesz na szacunek! Niestety, dręczyć Cię mogą niesprawiedliwe plotki i agresja pochodząca od innych ludzi, a przede wszystkim jednej z najbliższych osób. Jesteś wiernym partnerem, ale nie znosisz wymuszeń i presji. Nie pozwól innym, by lekceważyli Twoje zdanie i uczucia. Nie powinieneś mieć teraz problemów zdrowotnych, wyjątkiem mogą być jedynie problemy z układem trawiennym.

Dokonywane przez Ciebie wybory i talenty, z których korzystasz w praktyce, gwarantują Ci sławę. Masz możliwość zostać w końcu docenionym i znanym ekspertem w wykonywanej profesji. Jeśli zawsze postępowałeś uczciwie, nie masz powodu, by martwić się o swoją pomyślność. Problemy pojawić się mogą u osób, które świadomie postępowały nieuczciwie. Uważaj na niefortunne wypadki, których przyczyną będzie uleganie pokusom. Nie pozwalaj też sobie na brak zaangażowania w sytuacje, które będą wymagały Twojej interwencji. Nie bądź zbyt zaborczy i postaraj się czasem ufać w dobre intencje innych, bo możesz wiele stracić przez swój brak zaufania.

~~ Słuchająca Aniołów

11 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na kwiecień 2017 dla Wodnika

  1. O aniołki jak na razie to przechodzę pasmo klęsk w każdej dziedzinie. Czekam na lepsze czasy, a one nie chcą nadejść. Wiem wiara czyni cuda, do tego cierpliwość, ale ona już się wykrusza. Pozdrawiam cieplutko prowadzących stronę i wszystkich odwiedzających.

  2. O proszę, jaka miła niespodzianka. Czy horoskop anielski zagościł tu na stałe?
    Mam nadzieję, że tak.

    Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *