Horoskop Anielski na czerwiec 2017 dla Wodnika

Drogi Wodniku, jesteś spokojny i niezawodny. Ludzie w Twojej obecności czują się bezpiecznie, bo nie zaskakujesz ich dziwnymi pomysłami. Twoją jedyną wadą jest duma. Twoje uczucia są nieukierunkowane, ale spontaniczne i bezpośrednie. Emocje są głównym wątkiem Twojego życia. Zdrowie powinno Ci teraz dopisywać.  Jesteś energiczny i pociągać Cię mogą sporty ekstremalne. Jeśli się zranisz czy poobijasz, przyznajesz otwarcie, że to jest właśnie to, czego szukałeś.

Masz to szczęście, że nie boisz się miłości. Jesteś otwarty na uczucia, które otrzymujesz i dajesz innym bez strachu, że mógłbyś zostać zraniony. Podążaj za głosem serca, a wszystko ułoży się wyjątkowo dobrze. Jeśli jesteś w związku, jest on szczęśliwy i wzbogacający dla obojga partnerów.

Masz szansę zdobyć wszystkie możliwe wyróżnienia podczas studiów i w zawodach, w których posługiwać się trzeba intelektem. Na awans zasłużysz dzięki swoim zaletom. Szczęście będzie Ci sprzyjać we wszelkich inwestycjach, uważaj jedynie na transakcje zagraniczne.  Mogą mieć miejsce nieporozumienia bądź sceny zazdrości, nie przejmuj się, bo wszystkie zakończą się zgodą.

W tym miesiącu szczególną opieką otaczać Cię będzie Archaii przemiany, anielska siła kobieca, która pomoże Ci przebudzić Twoją intuicję. Postaraj się spojrzeć na różne wydarzenia i zjawiska, jakie mają miejsce w Twoim życiu, jako na znaki i szanse dla swojego rozwoju, nie oceniaj ich jako uciążliwych przeszkód, które zakłócają Ci tylko wypełnianie codziennych obowiązków. Znaki te są rodzajem pobudki dla Twojej duszy. Archaii przemiany pragnie, byś zrozumiał jej przesłanie. Jeśli podążysz za jej wskazówkami, pozwoli Ci ona zgłębić Twoje przeznaczenie. Przyczyni się również do rozbudzenia w Tobie głębszego poczucia życiowego spełnienia. Poproś Archaii przemiany o wsparcie, a głos Twojej intuicji zawsze poprowadzi Cię właściwą drogą.

~~ Słuchająca Aniołów

11 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na czerwiec 2017 dla Wodnika

  1. Dziękuję za przekaz od aniołów. Uświadomiły mi dlaczego moje relacje z córką są takie trudne. Nie znoszę wymuszeń i presji, a ona niestety to stosuje.

  2. O aniołki jak na razie to przechodzę pasmo klęsk w każdej dziedzinie. Czekam na lepsze czasy, a one nie chcą nadejść. Wiem wiara czyni cuda, do tego cierpliwość, ale ona już się wykrusza. Pozdrawiam cieplutko prowadzących stronę i wszystkich odwiedzających.

  3. O proszę, jaka miła niespodzianka. Czy horoskop anielski zagościł tu na stałe?
    Mam nadzieję, że tak.

    Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *