Horoskop Anielski na październik 2018 roku dla Wodnika

Drogi Wodniku, jesteś lubiany, mądry i opanowany. Masz w sobie potencjał, który zapewnia Ci ważną rolę do spełnienia. Odczuwasz strach przed ujawnieniem swoich emocji. Zdrada lub rozczarowanie pozostawiły głębokie ślady na Twojej duszy. Dzielnie poradzisz sobie z niespodziewaną niedyspozycją zdrowotną.

Jeśli jesteś samotny, bez żadnej zapowiedzi powróci do Ciebie były partner i okaże Ci pomoc. Jeśli natomiast jesteś w związku, zapanuje w nim zgoda i pojednanie, którego nikt nie przewidział, Ciebie i partnera czekają noce przepełnione zmysłowością.

Bezproblemowy przebieg kariery zapewnia Ci dobre widoki na przyszłość. Nadchodzące dni uprzyjemnią radosne spotkania z przyjaciółmi. Pojawią się nowe możliwości, które zaoferuje Ci przyjaciel. Możliwe, że będziesz musiał wejść w całkiem nowe środowisko, bądź przejść przez zupełnie nowe procedury, co okaże się dla Ciebie dość męczące. Dowiesz się o błędach, które będą musiały zostać poprawione.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

23 przemyślenia nt. „Horoskop Anielski na październik 2018 roku dla Wodnika

 1. U mnie tez nastapil rozpad zwiazku. Pomimo iz jestem zalamana i nie chce mi sie zyc, jakos zyje z dnia na dzien. Widze ze nie jestem sama. Podobno od 20 wrzesnia znow zacznie siz wszystko zmieniac…

 2. Chyba wszystkie Wodniki mają aktualnie w tym roku pod górkę. U mnie też wszystko się sypie. Pocieszam się , że wreszcie w końcu ta zła karma się musi odwrócić bo ileż można cierpieć z powodu innych ludzi.

  1. Ja mam to samo, wszystko się sypie. Spotykam łudź, którzy nie są przychylni, a wystarczy tylko, żebym pomyślała przez chwilę ze jestem szczęśliwa, i od razu obliczem w łeb. Często czuje się tak jakbym była z innego świata i mówiła innym językiem.

 3. Jeszcze tkwię w formalnym związku, ale to małżeństwo faktycznie jest tylko na papierze od wielu lat i nigdy nie było idealnie. Wodnik + ryby(mąż), to dwa skrajnie różne światy, niestety 🙁 ….. od jakiegoś czasu duszę się w tym związku i myślę o odejściu … tak więc horoskop może pasuje, ale do innych związków

  1. Dla Wodnika chyba ciężko stworzyć związki. Ja jestem po 2 rozwodach. Pierwszy mąż to Wodnik, a drugi Baran.

  2. Od półtorej roku solo, zerwane zaręczyny z Rakiem narzeczona była niedoszła 🙂
   „Często po paru latach wychodzi G…..o z człowieka” paluch
   Głowa do góry, kiedyś się ułoży.
   Peace

  1. Dokładnie tak jest, też to przeżywam. Trzeba jej chyba szukać w sobie, ale to wymaga transformacji, a wtedy jak już będzie okey, to zaczną się pojawiać wokół nas dobrzy ludzie, mocno w to wierzę.

 4. Dziękuję za przekaz od aniołów. Uświadomiły mi dlaczego moje relacje z córką są takie trudne. Nie znoszę wymuszeń i presji, a ona niestety to stosuje.

 5. O aniołki jak na razie to przechodzę pasmo klęsk w każdej dziedzinie. Czekam na lepsze czasy, a one nie chcą nadejść. Wiem wiara czyni cuda, do tego cierpliwość, ale ona już się wykrusza. Pozdrawiam cieplutko prowadzących stronę i wszystkich odwiedzających.

 6. O proszę, jaka miła niespodzianka. Czy horoskop anielski zagościł tu na stałe?
  Mam nadzieję, że tak.

  Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *