Horoskop Anielski na sierpień 2017 dla Wodnika

Drogi Wodniku, jesteś mądry i elokwentny. Przejawiasz zapał we wszystkim, co robisz i masz szczególny dar wychodzenia z kryzysów życiowych. Twoje emocje są różnorodne i bogate, często są bardzo intensywne i ekspresyjne. Na szczęście nie boisz się nowych doświadczeń i wartościowych lekcji, jakie niesie ze sobą życie.

Poświęciłeś dużo czasu, by uzyskać dobrą formę fizyczną, a rezultaty okazały się rzeczywiście zachęcające. Doskonałe samopoczucie będzie Ci towarzyszyło przez długi czas. Kochasz z pasją i nigdy nie pytasz siebie, czy otrzymasz coś w zamian za swoje uczucia.

Sporo osiągniesz, jeśli Twoja praca związana jest z politycznymi lub społecznymi dziedzinami, również nauka nowych rzeczy przyjdzie Ci teraz z łatwością. Twoja kariera będzie się rozwijać, jednak aby utrzymać to, co osiągnąłeś, nie możesz dać się pokonać przeciwnikowi. Przyjaciele troszczą się o Ciebie.

Jesteś teraz również szczególnie chroniony przed niebezpieczeństwami i osobami, które chciałby ukraść Twoją energię. Studia lub karierę mogą utrudnić Ci pewne dolegliwości. Możesz zdać sobie sprawę z tego, że jesteś więźniem przeszłych decyzji i wyborów.

~~ Słuchająca Aniołów

13 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na sierpień 2017 dla Wodnika

  1. Dziękuję za przekaz od aniołów. Uświadomiły mi dlaczego moje relacje z córką są takie trudne. Nie znoszę wymuszeń i presji, a ona niestety to stosuje.

  2. O aniołki jak na razie to przechodzę pasmo klęsk w każdej dziedzinie. Czekam na lepsze czasy, a one nie chcą nadejść. Wiem wiara czyni cuda, do tego cierpliwość, ale ona już się wykrusza. Pozdrawiam cieplutko prowadzących stronę i wszystkich odwiedzających.

  3. O proszę, jaka miła niespodzianka. Czy horoskop anielski zagościł tu na stałe?
    Mam nadzieję, że tak.

    Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *