Horoskop Anielski na sierpień 2018 roku dla Wodnika

Drogi Wodniku, jesteś pełnią życia, dynamiczną i komunikatywną osobą. Masz szczególny talent do radzenia sobie jednocześnie z wieloma sprawami. Umiesz się zorganizować i zawsze masz asa w rękawie, po którego w potrzebie sięgasz. Na zewnątrz pokazujesz pogodną i zrelaksowaną twarz, jednak wewnątrz zaborczość i podejrzliwość toczą zaciętą walkę. Uważaj, aby nie obwiniać partnera za coś, czego nie zrobił. Starasz się utrzymywać świetną formę, co widać także po Twojej figurze. Właściwe odżywianie i pielęgnacja ciała przynoszą Ci znakomite rezultaty.

Z trudem przychodzi Ci porzucenie złudzeń w miłości. Twoje sprawy sercowe dodatkowo może komplikować obecność wcześniejszego partnera lub starego rywala. Przebieg Twojej kariery jest bezproblemowy i zapowiada Ci dobre widoki na przyszłość. Wydaje się, że wszystko przychodzi Ci niemal bez wysiłku, a to dzięki Twojej charyzmie i umiejętności jasnego przedstawiania swojego stanowiska, jednak będziesz potrzebować trochę szczęścia, aby wygrać współzawodnictwo w pracy.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

21 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na sierpień 2018 roku dla Wodnika

 1. Chyba wszystkie Wodniki mają aktualnie w tym roku pod górkę. U mnie też wszystko się sypie. Pocieszam się , że wreszcie w końcu ta zła karma się musi odwrócić bo ileż można cierpieć z powodu innych ludzi.

 2. Jeszcze tkwię w formalnym związku, ale to małżeństwo faktycznie jest tylko na papierze od wielu lat i nigdy nie było idealnie. Wodnik + ryby(mąż), to dwa skrajnie różne światy, niestety 🙁 ….. od jakiegoś czasu duszę się w tym związku i myślę o odejściu … tak więc horoskop może pasuje, ale do innych związków

  1. Dla Wodnika chyba ciężko stworzyć związki. Ja jestem po 2 rozwodach. Pierwszy mąż to Wodnik, a drugi Baran.

  2. Od półtorej roku solo, zerwane zaręczyny z Rakiem narzeczona była niedoszła 🙂
   „Często po paru latach wychodzi G…..o z człowieka” paluch
   Głowa do góry, kiedyś się ułoży.
   Peace

  1. Dokładnie tak jest, też to przeżywam. Trzeba jej chyba szukać w sobie, ale to wymaga transformacji, a wtedy jak już będzie okey, to zaczną się pojawiać wokół nas dobrzy ludzie, mocno w to wierzę.

 3. Dziękuję za przekaz od aniołów. Uświadomiły mi dlaczego moje relacje z córką są takie trudne. Nie znoszę wymuszeń i presji, a ona niestety to stosuje.

 4. O aniołki jak na razie to przechodzę pasmo klęsk w każdej dziedzinie. Czekam na lepsze czasy, a one nie chcą nadejść. Wiem wiara czyni cuda, do tego cierpliwość, ale ona już się wykrusza. Pozdrawiam cieplutko prowadzących stronę i wszystkich odwiedzających.

 5. O proszę, jaka miła niespodzianka. Czy horoskop anielski zagościł tu na stałe?
  Mam nadzieję, że tak.

  Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *