Horoskop Anielski na styczeń 2018 roku dla Wodnika

Drogi Wodniku, jesteś pełną życia, dynamiczną i komunikatywną osobą. Masz szczególny talent do radzenia sobie jednocześnie z wieloma sprawami. Umiesz się zorganizować i zawsze masz asa w rękawie, po którego sięgasz w potrzebie. Na zewnątrz pokazujesz pogodną i zrelaksowaną twarz, jednak wewnętrznie zaborczość, zazdrość i podejrzliwość toczą zaciętą walkę. Uważaj, aby nie obwiniać swojego partnera za coś, czego nie zrobił.  Jeśli uważasz, że Twój związek uczuciowy nie ma już podstaw do istnienia, szczerze porozmawiaj o tym z partnerem. Musisz zamknąć jedne drzwi, aby móc otworzyć drugie. Drażliwość i intensywność zgromadzonych doświadczeń wyczerpują Cię energetycznie i nerwowo. Uważaj na stres i choroby podczas dłuższych podróży. 

Dzięki intuicji, przenikliwości, a przede wszystkim krytycznemu rozumowi zajdziesz daleko. Odniesiesz sukces we wszelkiego rodzaju studiach i zawodach. Podróże relaksują Cię, wzbogacają i dodają energii. Może uda Ci się wyjechać na krótki urlop? Masz szansę poznać ciekawych ludzi, którzy zapewnią Ci wpływowe wsparcie. Rozdrażnią Cię opóźnienia, powolne wychodzenie z choroby lub z jakiegoś niepowodzenia. Ta izolacja może Cię nieco przytłaczać, ale za to zregeneruje Twoje siły.

Przesłanie na Nowy Rok 2018 ma dla Ciebie Anioł Melahel, abyś zawsze zwracał szczególną uwagę na sferę uczuciową. Pielęgnuj dar miłości i ochraniaj ją przed fałszem i obłudą. Kieruj się wyrozumiałością, dobrocią i nadzieją zbudowania własnego szczęścia. Pamiętaj, że łatwiej stracić zaufanie niż je odbudować.

~~ Słuchająca Aniołów

15 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na styczeń 2018 roku dla Wodnika

  1. Dziękuję za przekaz od aniołów. Uświadomiły mi dlaczego moje relacje z córką są takie trudne. Nie znoszę wymuszeń i presji, a ona niestety to stosuje.

  2. O aniołki jak na razie to przechodzę pasmo klęsk w każdej dziedzinie. Czekam na lepsze czasy, a one nie chcą nadejść. Wiem wiara czyni cuda, do tego cierpliwość, ale ona już się wykrusza. Pozdrawiam cieplutko prowadzących stronę i wszystkich odwiedzających.

  3. O proszę, jaka miła niespodzianka. Czy horoskop anielski zagościł tu na stałe?
    Mam nadzieję, że tak.

    Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *