Horoskop Anielski na kwiecień 2018 roku dla Wodnika

Drogi Wodniku, jesteś zmęczony i przeciążony zobowiązaniami, czego powodem jest Twoja ciągła dyspozycyjność w ostatnim czasie. Życie emocjami nie jest Twoją domeną, zazwyczaj prowadzi Cię rozsądek, kontrolujesz sferę swoich emocji, lecz jej nie tłumisz. Nie pozwól, by stres i nadmiar obowiązków negatywnie wpłynęły na stan Twojego zdrowia i postaraj się przynajmniej o krótki urlop, bo zdecydowanie potrzebujesz przerwy. Nie popadnij jednak w przesadę, zbytnie ekscesy również mogą Ci zaszkodzić.

Twój związek uczuciowy zaburza zazdrość, z tego powodu możesz czuć zagubienie i może brakować Ci zaufania do partnera. Determinacja i entuzjazm, z jakimi staniesz do walki w miejscu swojej pracy, przyniosą Ci niezaprzeczalne zwycięstwo. Obudzi się w Tobie prawdziwy duch walki, ze szczególną determinacją staniesz w obronie innych ludzi i idei. Przyjaciel zaoferuje Ci interesujące możliwości. Znajdź trochę czasu na radość i spotkania z bliskimi ludźmi, rozrywka uczyni Twoje życie bardziej przyjemnym. Bądź jednak ostrożny, bo Twoja nadmierna elastyczność może spowodować problemy. Uważaj na egoistyczną osobę, która może Ciebie wykorzystywać.

W tym miesiącu w Twoje życie wkroczy energia Archaii nadziei, potraktuj to jako zwiastowanie nowego początku. Możesz wysłuchać jej przesłania, ale nie musisz. Zależy to tylko od Ciebie, lecz Twoje życie i tak się zmieni, niezależnie, czy wysłuchasz jej wskazówek, czy nie. Jeśli wyciszysz się wewnętrznie, będziesz w stanie usłyszeć jej słowa, rozpoznasz znaki czasu. Będziesz mógł aktywnie działać i będziesz wiedzieć, co możesz wnieść w bieg wydarzeń, dzięki czemu doświadczysz tej przemiany w harmonii ze swoim wewnętrznym światem. Poproś Archaii nadziei o wsparcie, a poprowadzi Cię delikatnie przez wszelkie trudności związane z przemianą. Pamiętaj, że nadzieja może również stać się rzeczywistością.

~~ Słuchająca Aniołów

18 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na kwiecień 2018 roku dla Wodnika

  1. Jeszcze tkwię w formalnym związku, ale to małżeństwo faktycznie jest tylko na papierze od wielu lat i nigdy nie było idealnie. Wodnik + ryby(mąż), to dwa skrajnie różne światy, niestety 🙁 ….. od jakiegoś czasu duszę się w tym związku i myślę o odejściu … tak więc horoskop może pasuje, ale do innych związków

    1. Dla Wodnika chyba ciężko stworzyć związki. Ja jestem po 2 rozwodach. Pierwszy mąż to Wodnik, a drugi Baran.

  2. Dziękuję za przekaz od aniołów. Uświadomiły mi dlaczego moje relacje z córką są takie trudne. Nie znoszę wymuszeń i presji, a ona niestety to stosuje.

  3. O aniołki jak na razie to przechodzę pasmo klęsk w każdej dziedzinie. Czekam na lepsze czasy, a one nie chcą nadejść. Wiem wiara czyni cuda, do tego cierpliwość, ale ona już się wykrusza. Pozdrawiam cieplutko prowadzących stronę i wszystkich odwiedzających.

  4. O proszę, jaka miła niespodzianka. Czy horoskop anielski zagościł tu na stałe?
    Mam nadzieję, że tak.

    Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *