Horoskop miesięczny na czerwiec 2021 dla Wagi

Do 23 czerwca Słońce gości w życzliwym znaku Bliźniąt, zachęcając do podróżowania, studiowania i nawiązywania kontaktów międzyludzkich. Już w pierwszych dniach miesiąca, od 1 do 5 czerwca, trygon Słońca do porządkującego rzeczywistość Saturna skłoni niektóre Wagi do zaangażowania się w działalność twórczą, która może wymagać wysiłku, ale sprawi wiele przyjemności w przyszłości. Od 9 do 11 czerwca pozostaniecie pod wpływem częściowego zaćmienia Słońca w koniunkcji z Merkurym, który się cofa, powrócicie do dawnych zainteresowań i kręgów towarzyskich, aby poprawić relacje oraz efekty swojej pracy, może to wzbudzić emocje, ale warto zweryfikować kontakty pod kątem tego, co mogą przynieść w przyszłości.

Między 10 a 20 czerwca nastąpi druga w tym roku kwadratura dwóch planet o przeciwstawnych zasadach – Saturn dąży do zachowania status quo, natomiast Uran przeciwnie, pragnie wszystko zmienić w sposób rewolucyjny, napięty aspekt między tymi planetami może nie mieć bezpośredniego wpływu na nasze życie, ale tworzy klimat, w którym żyjemy, warto więc zdawać sobie sprawę z tego, że trzeba przystosować się do czekających nas przemian. Między 12 a 16 czerwca kwadratura Słońca z Neptunem może wam przypomnieć, że dbanie o zdrowie i bezpieczeństwo jest przywilejem, ale także obowiązkiem.

21 czerwca Słońce zmieni znak i wkroczy do Raka, kierując uwagę na rozwój kariery, już 23 czerwca znajdzie się w trygonie z dobroczynnym Jowiszem, macie więc szansę na zawodowy sukces, pojawią się propozycje dodatkowej pracy lub otrzymacie awans, a nawet jeśli nic takiego się nie wydarzy czekają was dni pełne przyjemności i uznania. 24 czerwca pełnia Księżyca w pracowitym Koziorożcu uświadomi wam, że czasem trzeba coś poświęcić,  jeśli chce się  osiągnąć sukces.

Wenus 2 czerwca opuści znak Bliźniąt i wkroczy do Raka, w pracy się rozluźnicie, więcej czasu spędzając na pogaduszkach z przyjaciółmi, ciesząc się z osiąganej bliskości. Zwłaszcza dni od 2 do 5 czerwca, kiedy Wenus utworzy trygon z Jowiszem poczujecie się dowartościowani. Dni między 11 a 15 czerwca przyniosą moc niespodzianek, do czego przyczyni się sekstyl Wenus do Urana, natomiast trygon Wenus do Neptuna od 19 do 23 czerwca przyczyni się do sukcesu twórców i artystów, a także osób rozwijających się duchowo. Zakochani w tych dniach nie będą mogli się od siebie oderwać. Między 22 a 26 czerwca opozycja Wenus do Plutona wprowadzi odrobinę pikanterii w związki miłości, niektóre Wagi odczują presję ze strony domowników, pełnia Księżyca podkręci emocje, uważajcie więc, bo tej walki nie wygracie. 27 czerwca Wenus opuści znak Raka i wkroczy do życzliwego Lwa, spragnieni rozrywek rzucicie się w wir zabawy, zapragniecie doświadczyć niczym nie skrępowanej przyjemności.

Merkury do 23 czerwca pozostaje w retrogradacji, nie warto więc w tym czasie rozpoczynać nowych projektów, szczególnie ostrożni pozostańcie między 3 a 8 czerwca, gdy utworzy kwadraturę z niepewnym Neptunem, nie pozwólcie sobą manipulować. Ostatni tydzień czerwca sprzyja natomiast podróżom, to najlepszy moment, aby wybrać się na chociaż krótkie wakacje.

Mars w Raku od 3 do 8 czerwca znajdzie się w nieprzyjemnej opozycji z potężnym Plutonem, panujcie nad emocjami, unikajcie rozwiązań siłowych. Po 11 czerwca natomiast, kiedy Mars znajdzie się w życzliwym znaku Lwa, czeka was mnóstwo rozrywek, zabawy z dziećmi i aktywny wypoczynek. Ostatnie dni miesiąca mogą ograniczyć potrzebę imprezowania, do czego przyczyni się opozycja Marsa do Saturna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *