Horoskop na kwiecień 2017 dla Raka

Do 20 kwietnia, dopóki Słońce przebywa w znaku Barana, cała wasza świadoma uwaga skupiona będzie na sprawach zawodowych, jednak uczuciowa strona natury przeżyje wiele rozterek. 3 kwietnia, kiedy Wenus wycofa się do znaku Ryb, zatęsknicie za kimś, z kim spędziliście miłe chwile, nastrój zmieni się na bardziej romantyczny i uduchowiony. Zaczniecie rozpamiętywać minione miłości, najgorsze co może was spotkać to obwinianie siebie za popełnione błędy. Dopiero po 16 kwietnia, kiedy Wenus zmieni bieg na prosty, dostrzeżecie wartość obecnych doświadczeń, jednak do 28 kwietnia wasze potrzeby emocjonalne nie zostaną zaspokojone. Pragnienie ucieczki od problemów, planowane wyjazdy zagraniczne napotkają trudności i pozostaną w sferze marzeń, nie poddawajcie się jednak zniechęceniu, bo prędzej czy później osiągniecie swoje cele.

Dni między 5 a 12 kwietnia mogą okazać się bardzo napięte, w pracy ulegacie nieustannej presji, którą wywierają na was partnerzy zawodowi i biznesowi, odbija się to niekorzystnie na sytuacji domowej. Pełnia w Wadze, do której dojdzie 11 kwietnia, otworzy prawdziwą „puszkę Pandory” w relacjach zarówno osobistych, jak zawodowych, nie pozwólcie się sprowokować, zachowajcie spokój i skierujcie swoją uwagę na zachowanie równowagi. Tego samego dnia Merkury zmieni bieg na wsteczny, wycofacie się więc z wcześniejszych ustaleń lub zrobi to ktoś, kogo darzyliście zaufaniem. Do końca miesiąca niewskazane jest rozpoczynanie nowych projektów, szczególnie zawodowych, bo napotkają nieprzewidziane trudności.

Druga dekada kwietnia minie pod znakiem zawodowej rewolucji, jednak Święta mają szansę minąć w miłej atmosferze, pod warunkiem, że nie przeniesiecie problemów z pracy do domu. Raki borykające się problemami zdrowotnymi mają szansę trafić na odpowiedniego terapeutę, szczególnie jeśli dokuczał wam kręgosłup. Oryginalne podejście specjalisty może okazać się kluczem do sukcesu.

20 kwietnia Słońce zmieni znak i wkroczy do Byka, odetchniecie z ulgą, znajdziecie więcej czasu dla siebie, zaczniecie odbudowywać relacje przyjacielskie, bo znajdziecie na nie więcej czasu. Ostatnia dekada miesiąca będzie korzystna dla kontynuacji rozpoczętych, a nieukończonych projektów związanych z przekazem informacji, łatwo was jednak będzie w tym czasie wyprowadzić z równowagi. Uważajcie na wypowiadane słowa, bo trudno je będzie wycofać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *