Horoskop na kwiecień 2017 dla Strzelca

Słońce w Baranie nastroi was optymistycznie i sprawi, że z energią zabierzecie się do działania, szczególnie w dziedzinach związanych z szeroko pojętą kreatywnością oraz twórczością. Złapiecie kontakt z dziećmi i bez znaczenia okaże się, czy są maleńkie czy całkiem już dorosłe. Trygon Marsa do Plutona na początku miesiąca zintensyfikuje starania o kredyt lub dodatkowe środki na działalność ułatwiającą pracę. Zadbacie o swoje zdrowie, zmienicie również sposób odżywiania, a gotowanie stanie się na jakiś czas waszym ulubionym zajęciem.

7 kwietnia Saturn w waszym znaku zmieni bieg i zacznie się cofać, co potrwa kilka miesięcy, jest to czas dany wam, aby uporządkować finanse i zadbać o poczucie materialnego bezpieczeństwa. Niemal przez cały miesiąc Wenus, planeta miłości i dobrobytu, tworzy napięte aspekty z przebywającym w waszym znaku Saturnem, co będzie miało wpływ na poczucie braku oraz niedostatku w każdej praktycznie dziedzinie, wywoła ograniczenia, zarówno finansowe, jak i emocjonalne, a nawet zawodowe. Szczególnie podatne na te wpływy będą Strzelce urodzone w ostatniej dekadzie znaku.

Opozycja Słońca do Jowisza, zakończona pełnią w znaku Wagi, stworzy wiele okazji do spotkań w gronie celebrytów oraz osób ważnych dla społeczeństwa, wpłynie też na relacje w obrębie rodziny, starajcie się więc zachować spokój i charakterystyczny dla waszego znaku optymizm.

Również druga dekada miesiąca okaże się rozbudowana towarzysko, Święta Wielkanocne zapowiadają się więc aktywne, spędzicie je w gronie zarówno rodziny, jak i przyjaciół. Trygon Słońca do Saturna w waszym znaku pozwoli ustabilizować finanse na poziomie niezbyt wysokim, ale za to stałym i długoterminowym.

20 kwietnia Słońce opuści znak Barana i wstąpi do znaku Byka, entuzjazm nieco opadnie, zajmiecie się swoim zdrowiem i poprawą samopoczucia. Jeszcze bardziej polubicie gotowanie, a nów w znaku Byka, do którego dojdzie 26 kwietnia, będzie powodem do wypracowania nowego stylu bycia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *