Horoskop na maj 2016 dla Bliźniąt

Do 22 maja władca Waszego znaku, Merkury, porusza się ruchem wstecznym, należy więc w tym czasie zachować daleko idącą ostrożność w podejmowaniu ważnych życiowych decyzji, rozpoczynaniu nowych projektów oraz wszelkich spraw związanych z komunikacją, przekazywaniem informacji, jak również zakupem sprzętu elektronicznego. Poczujecie się trochę wyrzuceni poza nawias i nadmiernie obciążeni wymaganiami przełożonych, najchętniej schowalibyście się w jakiejś samotni, ale rzeczywistość na to nie pozwoli. Przez cały miesiąc Merkury odbierać będzie jednak korzystne aspekty, warto więc zastanowić się, przemyśleć i dokonać poprawek w projektach, nad którymi pracujecie od dłuższego czasu. Pracujcie w ukryciu i nie pokazujcie światu na razie swoich pomysłów, bo czas na to przyjdzie po 20 maja, kiedy w Waszym znaku zagości Słońce, a od 22 maja Merkury wejdzie w ruch prosty. Mars w przeciwległym Strzelcu motywować będzie do pośpiechu Bliźnięta z trzeciej dekady znaku: nie ulegajcie jednak tej presji, tylko róbcie swoje we własnym tempie, bo czas działa na waszą korzyść.

Wiosna zachęca do oczyszczenia organizmu, więc jeśli możecie sobie na to pozwolić zastosujcie detoksykującą dietę, zainteresujcie się zdrowym odżywianiem, starajcie się jeść więcej warzyw i owoców. 10 maja Jowisz w Pannie ruszy do przodu, warto wtedy poszukać ciekawych pomysłów na podróż, nie rezerwujcie jednak jeszcze urlopu – przynajmniej do 22 maja. Drugą dekadę miesiąca warto przeznaczyć na rozmowy, dyskusje i negocjacje z instytucjami oferującymi granty lub kredyty, aby ruszyć z kopyta do przodu, kiedy nadejdzie odpowiedni czas.

W dniach 10–16 maja wiele będzie się działo za Waszymi plecami, poczujecie się trochę niepewni i zagubieni, szczególnie w pracy, ale los oferuje wam wiele okazji do wybicia się, zwłaszcza w przypadku tych z was, którzy zajmują się jakimś rodzajem twórczości. Wszystko zmieni się 20 maja, kiedy Słońce wkroczy do Waszego znaku tworząc napięty aspekt z Marsem. Ostatnia dekada maja okaże się istotna dla spraw partnerskich i wszelkiego rodzaju umów. Postawcie na kompromis, bo trudno Wam będzie uzyskać przewagę w negocjacjach.

24 maja, kiedy Wenus wejdzie do Bliźniąt miłość z impetem upomni się swoje prawa, trzeba będzie sprostać trudnym wymaganiom partnera. Sytuacja unormuje się po 27 maja: odetchniecie z ulgą, kiedy Mars wycofa się do znaku Skorpiona. Teraz możecie śmiało planować podróż zagraniczną, zajmować się nauką, zdawać egzaminy.

CM_lazell_rotator-2wersja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *