Horoskop na marzec 2017 dla Lwa

Do 20 marca Słońce przebywa w znaku Ryb, co nastraja was smętnie i nostalgicznie. Zamiast rozpamiętywać dawne sukcesy planety proponują rozejrzeć się wokół, bo tuż rogiem czeka ekscytujący romans, a nawet miłość. Wenus, Mars i Uran nie pozostawią nikogo obojętnym, szczególnie wolne Lwy mogą liczyć na szalone noce i gorące randki, natomiast osoby w związkach mają szansę ponownie rozniecić przytłumiony codziennością ogień. Odezwie się także dawna miłość, korzystajcie z szansy do 10 marca, dopóki Mars przebywa w Baranie, zachęcając do aktywności w każdej dziedzinie. W sprawach międzynarodowych nastąpi małe zamieszanie, planowany wyjazd może nie dojść do skutku, ale nie martwcie się, nic jeszcze nie jest stracone.

W okolicach 12 marca, podczas pełni w znaku Panny, starajcie się zapanować nad wydatkami, zróbcie listę niezbędnych zakupów i tego się trzymajcie, inaczej pieniądze popłyną wartkim strumieniem.  W dniach 14 – 20 marca, w czasie kiedy znajdziecie się pod wpływem kwadratury Słońca do Saturna, wszystko wydawać się będzie zbyt trudne i odniesiecie wrażenie, że okoliczności sprzysięgły się przeciwko wam, uniemożliwiając korzystanie z tego, co sprawia największą przyjemność. Zamiast się wściekać, starajcie się narzucić sobie dyscyplinę, aby jak najprędzej  uporać się z obowiązkami, możecie być pewni, że po 20 marca, kiedy Słońce opuści Ryby wstąpi do Barana, odzyskacie energię i wigor, a życie nabierze jaśniejszych barw.

Wiosna zachęci was do zadbania o formę, lepiej wam zrobi praca w ogrodzie lub długi spacer niż czas spędzony na siłowni w zamkniętej sali. W dniach 23 – 28 zapali się zielone światło dla miłości, znów zrobi się radośnie i seksownie, posypią się randki i spotkania towarzyskie, na których błyszczeć będziecie jak prawdziwe Słońce. Pod koniec miesiąca niektóre Lwy zmienią plany wakacyjne, inne wpadną na znakomite pomysły, związane z podróżami zagranicznymi. Nów w znaku Barana, do którego dojdzie 28 marca, rozpocznie nowy etap w życiu, związany z relacjami międzynarodowymi, kontaktami z osobami obdarzonymi społecznym zaufaniem oraz szeroko pojętym kształceniem.

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *