Horoskop na marzec 2018 dla Lwa

Koniunkcja Słońca do Neptuna w znaku Ryb to układ, pod wpływem którego pozostaniecie do 7 marca, wywoła on w was poczucie niepewności i chwiejny nastrój, dlatego ważne sprawy starajcie się odłożyć na późniejszy termin. Również Merkury, przebywający do 6 marca w Rybach, nie sprzyja właściwemu rozeznaniu, odniesiecie wrażenie, że otacza was mgła, a każda droga prowadzi na manowce. Zakochane Lwy zaczną snuć marzenia o idealnym życiu i poddadzą się romantycznym uniesieniom, do czego skłoni Wenus w tym samym znaku, ogólnie pierwsza dekada miesiąca minie pod znakiem rozbudzenia emocjonalnego. Uważajcie, bo w tej sytuacji trudno oddzielić iluzję od rzeczywistości, łatwo was będzie oszukać, szczególnie czujni pozostańcie w sprawach finansowych.

Między 8 a 14 marca sekstyl Słońca do Plutona pozwoli uzyskać dotację lub korzystny kredyt, natomiast czas między 10 a 17 marca warto przeznaczyć na wyjazdy zagraniczne, rozwój kontaktów międzynarodowych, rozpoczęcie nauki i zdawanie egzaminów, ponieważ działać na was będzie korzystny aspekt między Słońcem a Jowiszem. Osoby urodzone w ostatniej dekadzie znaku mają w tym czasie szansę na wzbogacenie, artystom łatwiej będzie zdobyć mecenasa, twórczość rozwinie się w pożądanym kierunku, chociaż o odbiorcę dzieł przyjdzie wam zawalczyć.

W pracy nastąpią zmiany, w niektórych przypadkach dojdzie do całkowitej transformacji, jednak wyjdziecie na swoje, zwłaszcza po 20 marca, kiedy Słońce opuści znak Ryb i wkroczy do życzliwego znaku Barana. Ostatni tydzień marca okaże się szczególnie istotny dla spraw zdrowotnych, pojawią się problemy z kręgosłupem, zachowajcie daleko idącą ostrożność przy zmianie warunków pogodowych, ponieważ da o sobie znać wiosenne osłabienie organizmu. Atmosfera w pracy się pogorszy, trudniej się dogadacie zarówno z podwładnymi, jak i przełożonymi.

Od 23 marca do 15 kwietnia Merkury, planeta komunikacji, poruszać się będzie biegiem wstecznym, unikajcie w tym czasie zakupu sprzętu elektronicznego, środków komunikacji, rozpoczynania ważnych przedsięwzięć, zachowajcie też ostrożność za kierownicą, ponieważ chwila nieuwagi może was drogo kosztować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *