Horoskop na październik 2018 dla Ryby

Jakaś przyjaźń może zatrząść się w posadach, kiedy w pierwszych dniach miesiąca dotrą do was bulwersujące informacje, nie zapominajcie jednak, że większość z nich to zwykłe plotki i nie powinniście przywiązywać do nich wagi. Słońce do 23 października tranzytuje znak Wagi, skupiając uwagę na kwestii zarządzania wspólnymi finansami. Od 5 października Wenus w przyjaznym Skorpionie zmieni bieg na wsteczny, pozostając do 15 października w kwadraturze z Marsem w Wodniku, macie szansę w tych dniach spełnić swoje marzenia i zdobyć na wyprzedaży przedmioty, których od dawna pragnęliście. Nie jest to jednak właściwy moment na rozpoczynanie romansu – osoba, która początkowa wydawać się będzie atrakcyjna, ostatecznie straci wasze zainteresowanie, kiedy Wenus wróci do ruchu prostego, co nastąpi w połowie listopada. Kwadratura Słońca w Wadze do Plutona w Koziorożcu skomplikuje relacje towarzyskie, postawi pod znakiem zapytania przyjaźń i wprowadzi atmosferę przymusu w grupie osób, z którymi lubicie się spotykać.

10 października Merkury wkroczy do życzliwego znaku Skorpiona i utworzy opozycję do Urana – informacje, jakie uzyskacie między 10 a 13 października, okażą się istotne dla waszej przyszłości, na jaw wyjdą ukryte sprawki osób, które znacie, uważajcie na każde wypowiedziane słowo, jeśli nie chcecie zwiększyć i tak bogatej kolekcji ukrytych wrogów.

Między 14 a 17 października, podczas koniunkcji Wenus z Merkurym, spotkacie osobę, która kiedyś wywarła na was wielkie wrażenie. Niektóre Ryby postanowią rzucić wszystko i wyjechać na koniec świata z ukochaną/ym, kiedy 23 października Słońce zmieni znak i wkroczy do Skorpiona, a następnego dnia dojdzie do pełni w znaku Byka w koniunkcji z Uranem – stać was będzie na najbardziej szalone i oryginalne pomysły. Realizacji niecodziennych marzeń sprzyjać będą w ostatnich dniach miesiąca dwie koniunkcje: Merkurego do Jowisza oraz Wenus do Słońca, obie w Skorpionie – warto zaplanować w tych dniach nawet podróż dokoła świata.
CzaroMarownik 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *