Horoskop na rok 2017 dla Panny

Współczesna czarownica

pannaDroga Panno, rok 2017 przyniesie zmiany i tylko od Ciebie zależy, czy podejdziesz do nich ze strachem czy z poczuciem ulgi i ciekawością, co czeka Cię nowego. W każdym razie dobijesz do nowych brzegów, jednak w zamian za to musisz opuścić stare miejsca bez wiedzy o tym, co faktycznie czeka Cię w nowych stronach.  Zmiana ta dotyczyć może miejsca zamieszkania, reguł postępowania, spotkania z inną kulturą czy religią. Latem doświadczysz wspaniałomyślnego wsparcia lub też sama oddasz do dyspozycji innych swoją wiedzę i umiejętności, co przyniesie Ci wiele satysfakcji. Jesienią zmagać się będziesz z problemami, które wymagać będą nakładu pracy, jednak wiele na tym skorzystasz, bo uświadomisz sobie własne umiejętności. Zimą poczujesz ingerencję w swoją prywatność bądź zagrożenie dla tego, co osiągnęłaś lub chcesz osiągnąć. Staw opór atakom rywali i zazdrośników, potraktuj to jako wezwanie do bycia zręczną i czujną. Twoje szanse na sukces są duże, pamiętaj tylko, żeby lekkomyślnie nie strać swojej przewagi.

Wiosną 2017 roku w Twoim życiu pojawi się szansa na doświadczenie wielkiej miłości. Może to być spontaniczne zakochanie, ale również osiągnięcie głębokiego szczęścia dojrzałej miłości związanej z zaufaniem i poczuciem całkowitego bezpieczeństwa. Latem odnajdziesz radość w przyjemnościach, zaspokajaniu zmysłów i namiętności. Jeżeli jednak Twoje poczucie emocjonalnej stabilizacji będzie zagrożone, pojawić się może niebezpieczna forma zazdrości. Jesienią zwróć uwagę na to, co wnosisz do swojej relacji, bo dokładnie to samo będziesz otrzymywać w zamian. Jeśli obojgu zależeć będzie na sobie, do końca roku Wasz związek będzie pobudzający i szczęśliwy, z dobrymi perspektywami na przyszłość.

Początek i wiosna 2017 roku to ważny etap dla Twojej kariery, będący skutkiem decydującej zmiany w Twoim życiu zawodowym. Może być to rozstanie, które przeżyjesz jako wybawienie i uwolnienie, lub też nowa droga doprowadzi Cię do interesujących zadań. Nawet jeśli w tle nie pojawią się zmiany zawodowe, uwolnisz się od starych trosk i obciążeń. W tym czasie zakończyć też możesz szczególne zadania i projekty, czas nauki bądź szczęśliwie zdać egzaminy. Latem zdobądź się na cierpliwość i nastaw na powolny, ale stały rozwój. Jeśli nie będziesz na siłę przyśpieszać realizacji projektów, możesz być pewna pozytywnego i wartościowego wyniku. Jesienią Twoja siła moralna, przekonania i zasady zostaną wystawione na próbę, ktoś zacznie namawiać Cię do brudnego interesu, któremu dla uspokojenia sumienia ubierać będzie białe rękawiczki. Bądź ostrożna, bo diabeł tkwi nie tylko w szczegółach, jest też tam, gdzie się go najmniej spodziewamy. Zimą w relacjach z kolegami i partnerami w interesach wykażesz się elokwencją i przytomnością umysłu, doceniona zostanie Twoja mądrość, smykałka do handlu i łatwość nawiązywania kontaktów. Postaraj się patrzeć na sprawy z różnych punktów widzenia, bo to, co dzięki temu odkryjesz, przyniesie Ci poczucie wewnętrznego szczęścia.

Odkryj magię księżyca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *