Horoskop na rok 2018 dla Panny

Współczesna czarownica

pannaDroga Panno, tylko pozazdrościć Ci umysłowej zręczności, mądrości i łatwości nawiązywania kontaktów, jaką wykażesz się na początku roku 2018. W pracy przyjmiesz zadanie, na którego wykonanie nie zdobędzie się nikt inny. Samotne Panny mają szansę na znalezienie przyjaciela na całe życie, zaś te pozostające w związkach będą rozkoszować się bogactwem swojej relacji.

W drugim kwartale spojrzysz na siebie i otoczenie z dystansem, pojawi się w Tobie tendencja do ironii i sarkazmu. W pracy nie będziesz mogła wykorzystać mocnych stron, lecz bez obaw, ograniczenia szybko znikną. Zapragniesz zdystansować się do partnera, by odnaleźć siebie i jasno określić swoje potrzeby.

W kolejnym kwartale Twoje myśli mogą uparcie wracać do dawnych marzeń, zaczerpnij z nich siłę do życia teraźniejszością. Bądź w pracy czujna, abyś nie została oszukana, ale też sama wystrzegaj się interesów o wątpliwej uczciwości. Twój związek uczuciowy wkroczy w nowy etap, z partnerem przezwyciężysz wcześniejsze trudności. Samotne Panny poczują wewnętrzną gotowość na nawiązanie nowej relacji.

Ostatni kwartał będzie dla Ciebie niezwykle pomyślny. Odkryjesz w sobie lub w aktualnej sytuacji okazję do osiągnięcia bogactwa, wzrośnie Twoja pewność siebie. Do codziennych zadań podejdziesz z cierpliwością i otwartością. W Twoim związku zapanuje spokój i miłość.

Pozwalaj innym, rodzinie i przyjaciołom, uczestniczyć w swojej radości, to jest dla Ciebie wskazówką na 2018 rok.

Odkryj magię księżyca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *