Horoskop na rok 2017 dla Raka

Współczesna czarownica

rakDrogi Raku, w nowy 2017 rok wejdziesz ochoczo i pełen wiary w swoje możliwości. Może to być efekt szkolenia, samodzielnego dokształcania się, bądź szlifowania umiejętności w miejscu pracy, co pogłębi Twoje kwalifikacje. Nie będziesz przy tym wychodzić z założenia, że już wszystko wiesz i wciąż pozostaniesz gotowy do dalszej nauki. Latem pojawi się szansa na uzupełnienie swojej wiedzy u najlepszych, a nawet na to, że sam staniesz się dla kogoś nauczycielem. Jesień przyniesie Ci dużo radości i zadowolenia, głębokiego przeżywania miłości, urzeczywistnienia Twoich zamierzeń. Z czasem Twoja postawa może zmienić się w poczucie bycia wiecznym dzieckiem, które na skutek głębszych doświadczeń powróciło do prostego, szczerego i bezstronnego postrzegania świata.

Wiosną w Twoim życiu uczuciowym zagości szczęście z powodu fascynacji nową osobą lub też nastąpi ożywienie w trwającej już relacji i radosne przeżywanie wspólnego czasu ze stałym partnerem. Uważaj, bo brak odpowiedzialności i beztroska mogą doprowadzić do uczuciowych zawodów. Latem poczujesz, jak wielka siła tkwi w jedności dwojga ludzi tworzących harmonijny związek. Jeśli z partnerem uda się ją właściwie wyrazić, będziecie mieli możliwość wspólnego przezwyciężenia każdej formy zahamowań, trudności i wszelkich problemów. Jesień będzie czasem radosnego zakochania, czułości, poczucia bezpieczeństwa i beztroski. Z partnerem rozumieć się będziesz niemal bez żadnych słów. Zimą zapragniesz odmiany, zmienisz stare przyzwyczajenia lub swoje otoczenie, bądź wybierzesz się z partnerem w emocjonującą podróż.

Rok 2017 w życiu zawodowym rozpoczniesz na bezpiecznych podwalinach z bogatymi perspektywami na przyszłość. W dziedzinie, w której spełniasz się zawodowo, będziesz stać na pewnym gruncie. Możesz z ufnością realizować swoje dalekosiężne plany. Latem nie osłabnie Twój zapał do nauki i zwiększania swoich kompetencji. Będziesz uważnie obserwować swoje otoczenie, reagować mądrze i w jasny sposób przedstawiać swoje stanowisko, jednocześnie zadbasz o swoją niezależność. Pamiętaj, żeby nie przyzwyczajać się zbytnio do zadań i aktualnej pozycji zawodowej. Zachowaj świadomość, że w każdej chwili możesz odejść z aktualnego miejsca pracy, jeżeli dotychczasowe warunki pracy nie będą Cię zadowalać lub gdzie indziej otworzą się nowe możliwości pasujące do Twoich planów. Przez cały czas pozostań otwarty na nowe szanse. Jesienią uważaj, by lekkomyślność, brak rozsądku, niezadowolenie lub niechęć nie doprowadziły do podjęcia błędnych decyzji, bo ich efektem będą rozczarowanie i żal z powodu nieudanych projektów. Może to oznaczać niezdany egzamin, odrzucenie podania o pracę czy straty z interesów, które miały przynieść znaczące zyski. Zimą spodziewać się możesz przyjemnych doświadczeń, większej zażyłości między współpracownikami oraz życzliwej pomocy przy wypełnianiu zadań. Swoje szczęście znajdziesz dzięki otwartości na nowe sytuacje i doświadczenia oraz celebrowanie wspólnych chwil z bliskimi ludźmi.

Odkryj magię księżyca

3 przemyślenia nt. „Horoskop na rok 2017 dla Raka

  1. Witam Raki i Nieraki. Dla mnie ten horoskop to nic nowego. Uczę się systematycznie od lat kilkudziesięciu. Bez tego mój świat byłby martwy. Jestem też odporna na zakręty życiowe. To wynik doświadczeń i właśnie nauki oraz ustawicznej pracy nad sobą. Pomagają mi też: moje ciało niebieskie opiekuńcze, czyli Księżyc oraz Smok;-) Nie mówiąc o Krokodylu (to horoskop aztecki). Nie wspomnę o Aniołach. To się rozumie samo przez się. Tak czy inaczej nikt za nas nie rozwiąże problemów i nie spełni marzeń, jeśli nie zakaszemy rękawów i nie weźmiemy się do pracy. Prawda??????
    Pozdrawiam noworocznie Elżbieta

  2. Rzeczywiście piękny horoskop …nareszcie widać to światełko nadzieji ,czyli wziąść się w garść i do dzieła wszystkie RACZKI …bądżmy dobrej myśli i miejmy oczy szeroko otwarte aby złudzeń nie brać serio …to pomoże znowu uniknąć rozczarowania ….które szczególnie boli wrażliwe Raki !!!

  3. Wspaniały horoskop!!! Dający duże nadzieje na dalszy rozwój. Tego właśnie się spodziewałam =intuicyjnie. Jako RAK astrologiczny,zajmujący się ezoteryka od wielu lat jestem zachwycona powyższym horoskopem, który głosi konieczność pracy nad sobą, a równocześnie daje nadzieję na znaczna poprawę losu i warunków życiowych.
    Więc RACZKI zabierajmy się za robotę i nie marnujmy czasu na narzekanie, dusza odrobiła lekcje, które chciała odrobić, stworzyła nam taka rzeczywistość jaką chciała, a teraz my ją zmienimy i poprawimy. POWODZENIA WSZYSTKIM RACZKOM!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *