Horoskop na rok 2018 dla Raka

rakDrogi Raku, pierwszy kwartał roku 2018 będzie dla Ciebie czasem beztroski i cieszenia się życiem. W związkach Raków panować będzie harmonia, zaś single przeżywać mogą okres bajecznego zakochania. Będziesz zadowolony z wykonywanej pracy, połączysz zdrowe podejście do interesów z cierpliwością i dużym uporem.

W drugim kwartale zrozumiesz, że nadszedł czas na dokonanie ważnego wyboru. Będziesz wiedział, że jest on właściwy, ponieważ opowiesz się za nim bez żadnych zastrzeżeń. Znakomicie zjednasz sobie ludzi i zawrzesz wiele nowych kontaktów. W Twoim związku pojawi się znaczne ożywienie, nie zapomnij tylko o szacunku i respekcie dla swojego partnera. Postaraj się w pracy brać na siebie mniej obowiązków.

W trzecim kwartale zaufasz swojej wrażliwości i wyczuciu. Stałe związki uczuciowe dalej będą się rozwijać, zaś dla samotnych Raków ten czas będzie okazją do zmysłowych doświadczeń, które niosą szansę na długotrwałą relację. W pracy mogą pojawić się ostre polemiki, lecz nie bądź tak wrażliwy na krytykę, bo trudny okres nadmiaru obowiązków już się zakończył.

Wyjaśnienie czekających od dawna na rozwiązanie problemów życiowych w ostatnim kwartale roku wyzwoli w Tobie nowe impulsy. Jedynie od Twojego nastawienia do partnera zależeć będzie sytuacja w waszym związku. W pracy wspomnienia o dawnych niepowodzeniach będą nakazywać Ci przesadną ostrożność – przezwycięż te lęki. Korzystaj ze swojej intuicyjnej wiedzy, będzie ona Twoim wsparciem przez cały 2018 rok.

3 przemyślenia nt. „Horoskop na rok 2018 dla Raka

  1. Witam Raki i Nieraki. Dla mnie ten horoskop to nic nowego. Uczę się systematycznie od lat kilkudziesięciu. Bez tego mój świat byłby martwy. Jestem też odporna na zakręty życiowe. To wynik doświadczeń i właśnie nauki oraz ustawicznej pracy nad sobą. Pomagają mi też: moje ciało niebieskie opiekuńcze, czyli Księżyc oraz Smok;-) Nie mówiąc o Krokodylu (to horoskop aztecki). Nie wspomnę o Aniołach. To się rozumie samo przez się. Tak czy inaczej nikt za nas nie rozwiąże problemów i nie spełni marzeń, jeśli nie zakaszemy rękawów i nie weźmiemy się do pracy. Prawda??????
    Pozdrawiam noworocznie Elżbieta

  2. Rzeczywiście piękny horoskop …nareszcie widać to światełko nadzieji ,czyli wziąść się w garść i do dzieła wszystkie RACZKI …bądżmy dobrej myśli i miejmy oczy szeroko otwarte aby złudzeń nie brać serio …to pomoże znowu uniknąć rozczarowania ….które szczególnie boli wrażliwe Raki !!!

  3. Wspaniały horoskop!!! Dający duże nadzieje na dalszy rozwój. Tego właśnie się spodziewałam =intuicyjnie. Jako RAK astrologiczny,zajmujący się ezoteryka od wielu lat jestem zachwycona powyższym horoskopem, który głosi konieczność pracy nad sobą, a równocześnie daje nadzieję na znaczna poprawę losu i warunków życiowych.
    Więc RACZKI zabierajmy się za robotę i nie marnujmy czasu na narzekanie, dusza odrobiła lekcje, które chciała odrobić, stworzyła nam taka rzeczywistość jaką chciała, a teraz my ją zmienimy i poprawimy. POWODZENIA WSZYSTKIM RACZKOM!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *