Horoskop na rok 2017 dla Ryby

Współczesna czarownica

rybyDroga Rybo, początek roku 2017 skłoni Cię do wprowadzenia zmian w swoim życiu i definitywnego zakończenia tego, co już nie służy Twemu rozwojowi. Może to oznaczać zarówno odejście od pojedynczych idei i przekonań, jak i rezygnację z dotychczasowego pojmowania życia. Powstaniesz niczym feniks z popiołów, odrodzona i pełna nowej siły. Latem odczujesz swoje wewnętrzne, jak i zewnętrzne bogactwo, manifestujące się w codziennym życiu poczuciem dostatku, stabilności, bezpieczeństwa i beztroski. Uświadomisz sobie, jak wiele masz możliwości, wystarczy tylko zdecydować się, które z nich pragniesz wykorzystać do realizacji swoich planów. Jesienią nastąpi znaczący czas w Twoim życiu, świadomie i bez żadnych zastrzeżeń ograniczysz się do raz dokonanego wyboru. Jeśli bezkompromisowo będziesz postępować zgodnie ze swoją decyzją, znajdziesz drogę do głębokich i uszczęśliwiających przeżyć. Zimą osiągniesz bardziej dojrzałe i pragmatyczne nastawienie do życia, zrezygnujesz ze zbyt naiwnych i idealistycznych oczekiwań. Powodem tego będą doświadczenia, których przyczyną okaże się Twoje własne zniechęcenie i brak rozwagi w działaniach, skłoni Cię to do zastanowienia się nad dotychczasowym postępowaniem.

Wiosną w dziedzinie związków osobistych staniesz przed ważnym i uszczęśliwiającym wydarzeniem. Może oznaczać to początek partnerstwa lub czas wesela w istniejącym już związku. Uda Ci się rozwiązać problem, których dotyczył konkretnego człowieka, możesz też otrzymać długo oczekiwaną, radosną wiadomość. Latem znajdziesz się tuż przed dokonaniem ważnego kroku, który doprowadzi Cię do dojrzalszej formy związku. W istniejącym partnerstwie może oznaczać to przezwyciężenie początkowych trudności i wkroczenie w nowy etap, na którym bardzo pomocne staną się zebrane do tej pory doświadczenia. Jesienią uważaj, by nie popaść w przesadę, która może zmienić radosne przeżycia w manię uganiania się za rozrywkami lub w bezuczuciowe, imprezowe życie. Zimą dojdziesz do wniosku, że ważną podstawą udanego związku jest samodzielność obu partnerów. Zaczniesz odkrywać, co jest naprawdę istotne w Twojej relacji, zadbasz też o swoje indywidualne potrzeby, co zapewni Ci wewnętrzny spokój i zadowolenie.

Wiosną z cierpliwością podejdziesz do wykonywanych zadań zawodowych. Przy podejmowaniu decyzji sięgniesz do wsparcia swojej intuicji i z pełną otwartością przyjmiesz nowe impulsy i idee, które uznasz za właściwe. Będziesz odnosić wrażenie, że wewnętrzny głos prowadzi Cię do najlepszych rozwiązań. Latem zwróć uwagę, czy nie trzymasz się zbyt kurczowo swojej pozycji, która daje Ci rzekomo poczucie bezpieczeństwa. Otworzą się przed Tobą nowe drogi i możliwości, a taka postawa może blokować Twój rozwój zawodowy. Jeśli sama nie przygotujesz się do nadchodzących zmian, jesienią one i tak nastąpią, lecz odczujesz je jako trudny, bolesny etap, z którym ciężko Ci się będzie pogodzić. Pamiętaj, że zmiany pomagają nam w rozwoju i tylko od Ciebie zależeć będzie, czy poddasz się im ze spokojem i bez zbędnego stresu zdobędziesz nowe umiejętności. Zimą zmagać się możesz ze zwątpieniem co do dalszego sposobu postępowania. Swoje decyzje opieraj na rozumie, jednak słuchaj też podpowiedzi intuicji, tylko w ten sposób zbierzesz informacje potrzebne do podjęcia właściwych decyzji. Przejmij stery swojego życia we własne ręce, bo przez to najszybciej odnajdziesz swoje szczęście.

Odkryj magię księżyca

4 przemyślenia nt. „Horoskop na rok 2017 dla Ryby

  1. Dziękuję bardzo za trafiony horoskop, bardzo dużo się sprawdziło w realnym życiu. Mam nadzieję, że w przyszłym roku też będzie pomyślny.
    Życzę Szczęśliwego Nowego Roku.

  2. Mi również póki co horoskop jakoś idzie w parze z tym, co dzieje sie w moim życiu w tym roku,a tymi ogromnymi zmianami było pojawienie się mojego dzieciątka w moim życiu.co za tym idzie-zmiana trybu życia,branie za nie ogromnej odpowiedzialności, z pieniążkami też jakby lepiej, więc może pora spróbować w lotka zagrać?Dziękuję i pozdrawiam 🙂

  3. Przeczytałam swój horoskop na 2015 r. dopiero dziś i jestem zdumiona, jest bardzo trafny. W tym roku przeżywam i robię coś o co siebie wcześniej nie podejrzewałam, a trochę życia jest już poza mną.
    Dziękuję „czary mary”, dzięki Wam spojrzałam na pewne rzeczy i moje działania nieco inaczej i pewne rzeczy zrozumiałam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *