Horoskop na rok 2018 dla Ryby

Współczesna czarownica

rybyDroga Rybo, w pierwszym kwartale 2018 roku otworzysz się na siłę życiową, która rozbudzi w Tobie ciepło i pogodę ducha. Ważne, byś poczuła ten impuls, bo skorzystasz z niego również w pracy zawodowej. Zdobyłaś odpowiednie kwalifikacje, by ruszyć dalej w swojej karierze, czas na podjęcie nowych zadań. Rozstaniesz się z wyobrażeniami o idealnym związku i zaakceptujesz to, jaki w rzeczywistości jest Twój partner.

W drugim kwartale uwolnisz się od trosk i umocnisz wiarę w siebie. Nie unikaj stresujących sytuacji w pracy, bo to nie pomoże Ci pokonać strachu. Lęk przed porażką jest irracjonalny, daj sobie szansę na usunięcie go u źródła. Nie obawiaj się też otworzyć przed swoim partnerem, pokaż mu się taka, jaka jesteś.

W trzecim kwartale bądź gotowa na obronę swoich przekonań. Praca w tym czasie sprawi Ci przyjemność, będziesz ją wykonywać z wielką lekkością. Pozostań otwarta na swojego partnera, strach przed opuszczeniem może być w Tobie bardzo silny, ale daj szansę waszemu związkowi. Pamiętaj, że myślami kreujesz swoją rzeczywistość.

Z wyraźnym dystansem zaczniesz podchodzić do otoczenia w czwartym kwartale roku. Zadbaj troskliwie o stan swojego ducha, bo Twoje niezadowolenie może bardzo wpłynąć na relację z partnerem. W pracy wejdziesz w zupełnie nowy etap doświadczeń. Nie będziesz do nich przygotowana, lecz z wielką chęcią do uczenia się podołasz nowym obowiązkom.

Radą na 2018 rok dla Ciebie jest to, byś nie obawiała się wyzwań i współzawodnictwa, dzięki nim uświadomisz sobie własne umiejętności.

Odkryj magię księżyca

5 przemyśleń nt. „Horoskop na rok 2018 dla Ryby

  1. Czy to nie funkcjonuje tak iz nasze prywatne sprawy,przezycia,znajomosci -dopasowujemy do przeczytanego,dopasowanego dla nas RYB horoskopu.Po przeczytaniu mowimy,myslimy-ooo rzeczywiscie trafione to sie wlasnie spelnilo,ooo nie wiarty godne :-)) Do przemyslenia :-))

  2. Dziękuję bardzo za trafiony horoskop, bardzo dużo się sprawdziło w realnym życiu. Mam nadzieję, że w przyszłym roku też będzie pomyślny.
    Życzę Szczęśliwego Nowego Roku.

  3. Mi również póki co horoskop jakoś idzie w parze z tym, co dzieje sie w moim życiu w tym roku,a tymi ogromnymi zmianami było pojawienie się mojego dzieciątka w moim życiu.co za tym idzie-zmiana trybu życia,branie za nie ogromnej odpowiedzialności, z pieniążkami też jakby lepiej, więc może pora spróbować w lotka zagrać?Dziękuję i pozdrawiam 🙂

  4. Przeczytałam swój horoskop na 2015 r. dopiero dziś i jestem zdumiona, jest bardzo trafny. W tym roku przeżywam i robię coś o co siebie wcześniej nie podejrzewałam, a trochę życia jest już poza mną.
    Dziękuję „czary mary”, dzięki Wam spojrzałam na pewne rzeczy i moje działania nieco inaczej i pewne rzeczy zrozumiałam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *