Horoskop na sierpień 2016 dla Barana

1 sierpnia może być dla Was trudny emocjonalnie, ponieważ przebywający ostatni dzień w znaku Skorpiona Mars wyzwoli niecierpliwość, gotowość do walki, a nawet w niektórych przypadkach trudną do opanowania agresję. Już następnego dnia sytuacja jednak ulegnie poprawie. Swoją aktywność skierujecie na sprawy międzynarodowe, wyjazdy zagraniczne, kontakty z obcokrajowcami oraz osobami cieszącymi się autorytetem. Zwrócicie także uwagę na różnorodne formy kształcenia, ruszą projekty, którymi interesowaliście się przed wakacjami.

Dla Baranów pozostających w stanie wolnym nów Księżyca w znaku Lwa, do którego dojdzie 2 sierpnia, może okazać się początkiem wielkiej miłości – spadnie na Was w nieoczekiwany sposób i pozostanie na długo, dotyczy to szczególnie osób urodzonych w pierwszej i trzeciej dekadzie znaku. Barany posiadające dzieci zostaną zaskoczone ich samodzielnością.

Do 4 sierpnia możecie inicjować projekty, zwłaszcza natury twórczej i artystycznej, ich innowacyjność przysporzy Wam entuzjastów, gotowych zafundować niezbyt wielkie, ale za to stałe i systematycznie wypłacane honorarium.

Pierwsza dekada miesiąca to czas, który powinniście poświęcić trosce o zdrowie Własne oraz najbliższych, istnieje prawdopodobieństwo, że pojawią się problemy z kręgosłupem lub zaczną Wam doskwierać inne formy niedomagań utrudniające poruszanie się. Całe szczęście dolegliwości szybko miną, wystarczy dać sobie kilka dni odpoczynku.

Kwadratura Marsa do Wenus, pod wpływem której pozostaniecie w dniach 5-10 sierpnia, może wywołać nieporozumienia w związkach. Najlepiej z wszelkimi trudnościami poradzą sobie Barany z drugiej dekady znaku.

Natomiast druga dekada sierpnia przedstawia się bardziej interesująco, szczególnie trygon Słońca do Urana w dniach 13-19 zafunduje Wam szereg okazji do wzbogacenia się, warto wypełnić kupon totolotka, jeśli urodziliście się w trzeciej dekadzie znaku. To również dobry czas na odpoczynek, na wakacjach czeka Was wiele rozrywek, unikajcie jednak wyjazdów zagranicznych, gdyż mogą okazać się mało satysfakcjonujące, a nawet niebezpieczne.

22 sierpnia Słońce opuści znak Barana i wkroczy do znaku Panny, co dla wielu Baranów może oznaczać powrót do codziennych, czasem uciążliwych obowiązków. Trzecia dekada sierpnia okaże się wyjątkowo trudna dla osób związanych z nauczaniem, również sprawy międzynarodowe pójdą Wam jak po grudzie.

Ostatnie dni miesiąca wiązać się będą ze zmianami w pracy, które dotkną Was samych lub Waszych życiowych partnerów, ostatecznie jednak wyjdą wszystkim na dobre, kiedy 30 sierpnia Wenus opuści Pannę i wejdzie do znaku Wagi.

CM_wspomnienia_rotator

Jedno przemyślenie nt. „Horoskop na sierpień 2016 dla Barana

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *