Horoskop na styczeń 2018 dla Ryby

Pierwsza i druga dekada stycznia okaże się niezwykle istotna dla waszych relacji w grupie przyjaciół lub wśród osób, z którymi łączą was wspólne zainteresowania oraz pasje. Wszystko, co sądziliście na ich temat, może ulec zmianie. Początek roku wiązać się będzie z napływem dodatkowych środków, jakie się wam należą, otrzymacie premię lub wypłatę zaległych wynagrodzeń.

Między 7 a 10 stycznia natomiast nastąpią wydarzenia, które postawią pod znakiem zapytania wszystko, w co do tej pory wierzyliście. Stosunki przyjacielskie oraz międzyludzkie ulegną głębokiej transformacji, macie szansę zabłysnąć w swoim środowisku jako osoba oryginalna o niecodziennych poglądach i bardzo indywidualnym stanowisku wobec spraw, uznawanych przez innych za oczywiste. Spotka się to z pełną namiętności reakcją otoczenia, szczególnie wśród obcokrajowców oraz naukowców wywołacie poruszenie. Zmianie ulegną wasze poglądy polityczne lub religijne, znajdziecie się w samym środku wydarzeń zmieniających rzeczywistość, szczególnie jeśli urodziliście się w drugiej i trzecie dekadzie znaku. Natomiast osoby urodzone w lutym mają szansę zawrzeć znajomość z kimś istotnym dla przyszłej kariery, relacja przekształci się w trwałą przyjaźń i przetrwa wszystkie burze.

W dniach 11 – 18 stycznia jedna z osób, uznawana przez was za przyjaciela, skłoni was do inwestycji obdarzonej sporym ryzykiem, zastanówcie się, co możecie na tym zyskać, a co stracić. Szczególnie Ryby urodzone w ostatniej dekadzie znaku powinny zachować ostrożność finansową, ponieważ kwadratura Słońca w Koziorożcu do Urana w Baranie nie sprzyja ryzykownym transakcjom.

18 stycznia Wenus, a dwa dni później również Słońce, wkroczą do znaku Wodnika, rozpoczynając miesiąc zmniejszonej aktywności oraz osłabienia energetycznego, jakiego co roku doświadczacie w tym okresie. To dobry moment, aby zająć się swoimi potrzebami, podreperować zdrowie, wyjechać do sanatorium lub po prostu odpocząć w domu.

Sekstyl Merkurego do Neptuna w dniach 18 – 22 stycznia wpłynie na rozwój wyobraźni, uruchomi myślenie twórcze, starajcie się jednak nie odrywać za bardzo od rzeczywistości i realizować swoje pomysły w świecie realnym, co ułatwi wam układ planet między 23 a 27 stycznia. Po 26 stycznia, kiedy Mars opuści znak Skorpiona i wkroczy do znaku Strzelca, zaktywizuje się sfera życia zawodowego. Uważajcie na swoje zdrowie w ostatnie dni miesiąca, kiedy nastąpi zaćmienie Księżyca w znaku Wodnika.

Jedno przemyślenie nt. „Horoskop na styczeń 2018 dla Ryby

  1. Witam

    Mam nadzieję że horoskop się sprawdzi jak zawsze, jest bardzo pomyślny jak dla mnie.

    Pomyślnego Nowego Roku oraz zdrowia dla wszystkich

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *