Horoskop na wrzesień 2016 dla Koziorożca

Wyjazdy zagraniczne to teraz śliski temat, nie uda Wam się zrealizować planów, a w każdym razie napotkacie w tej dziedzinie duże trudności. Również kontakty z osobami przebywającymi za granicą okażą się bardzo problematyczne. Trudno się będzie z Wami dogadać, bo ciągle zmieniacie zdanie, sami nie wiecie czego tak naprawdę pragnie Wasza dusza – nów w Pannie, do którego dojdzie 1 września, ujawni słabe strony osobowości, warto nad nimi popracować.

Dni między 8 a 12 września okażą się niezwykle energetyzujące dla Koziorożców z drugiej dekady znaku – kwadratura Wenus do przebywającego w Waszym znaku Plutona zaogni atmosferę w pracy, wywoła zazdrość i objawi namiętną część Waszej natury. Powiodą się jednak wszelkie działania o charakterze artystycznym.

9 września Jowisz opuści znak życzliwej Panny i wkroczy do znaku Wagi, wynosząc na szczyty popularności osoby urodzone w grudniu, nie liczcie jednak na to, że coś Wam zostanie odpuszczone, trzeba się będzie solidnie napracować, aby osiągnąć sukces.

Pełnia połączona z zaćmieniem Księżyca w Rybach w dniach 16-17 września wpłynie na Was w taki sposób, że nieokreślone lęki i wyobrażenia weźmiecie za rzeczywistość. Nie poddawajcie się mirażom podświadomości, tylko śmiało idźcie do przodu, bo Jowisz w Wadze obiecuje Wam w tym roku zawodowe sukcesy. Niektóre osoby ze Słońcem w Koziorożcu będą musiały jednak zaopiekować się kimś bliskim, co utrudni realizację śmiałych zamierzeń.

22 września Słońce wkroczy do znaku Wagi i utworzy koniunkcję z Jowiszem, natomiast Merkury w Pannie zmieni bieg na prosty, co okaże się szczególnie istotne dla  grudniowych Koziorożców – czeka Was prawdziwe zawodowe „5 minut”, a także realizacja marzeń.

27 września do Waszego znaku wkroczy ognisty Mars, tworząc aktywizującą kwadraturę ze Słońcem i Jowiszem – możecie teraz sięgać po najwyższe zaszczyty. Wykorzystajcie swój czas, bo następna okazja pojawi się dopiero za 12 lat.

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *