Horoskop Anielski na wrzesień 2018 roku dla Raka

Drogi Raku, jesteś bardzo pilną i sumienną osobą. Cierpliwość, tolerancja i poczucie odpowiedzialności pomagają Ci w pracy i w życiu. W Twoich uczuciach panować może mętlik, możesz czuć się zagubiony, niezdolny do działania i konfrontacji z sytuacją. Uważaj, aby nie wmawiać sobie kłamstw. Możesz poprawić swoje zdrowie i wygląd zewnętrzny przez pozbycie się złych nawyków i przyzwyczajeń oraz zmianę tempa życia. Już czas, abyś zaczął stosować zdrową dietę.

Otrzymasz drugą szansę w miłości. Możliwe, że powróci do Ciebie były partner, ale jego zamiary wobec Ciebie nie będą dobre. Potrafisz się dzielić tym, co sam otrzymujesz. Plony Twoich materialnych i duchowych wysiłków są zawsze obfite, lecz inni korzystają z nich bardziej niż Ty. Bądź czujny i uważaj na ciosy poniżej pasa. Wkrótce możesz dowiedzieć się, że ludzie wokół Ciebie nie są tak lojalni i przyjacielscy, jakby to się mogło wydawać.

W tym miesiącu szczególną opieką otacza Cię Archanioł Gabriel. Wzywa Cię on do tego, abyś odnowił swoje światło i uwolnił swoją duszę od zakorzenionych w niej starych wzorców. Poproś go o wsparcie, a poprowadzi Cię on drogą rozwoju bez brzemienia przeszłości. Pomoże Ci on również zadbać o Twoje ciało, gdyż właśnie ono jest świątynią Twojej duszy. Pomyśl o swoim ciele jak o naczyniu, które zawiera wszystko, co do tej pory przeżyłeś, pomyślałeś, poczułeś i zrobiłeś. Archanioł Gabriel pomoże Ci oczyścić naczynie Twojego ciała swoim anielskim białym światłem i przywrócić mu pierwotną czystość i niewinność.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

9 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na wrzesień 2018 roku dla Raka

  1. czuję ten horoskop , jest dla mnie i kocham fioletowy kolor i jego energię..
    osnuta kolorem fioletowym JA …………….zasługuję na szacunek i uznanie…….
    pozdrawiam i dziękuję

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *