Horoskop Anielski na marzec 2021 roku dla Raka

Drogi Raku, jesteś powściągliwą i skromną osobą, bez kontrowersyjnych poglądów. Masz wiele artystycznych pomysłów, które powinieneś rozwijać, uważaj jednak, aby nie dać się pochłonąć czarnym myślom i przygnębieniu. W sferze Twoich uczuć panuje zamęt, wydaje się, że sam nie wiesz, czego pragniesz. Szukasz spokoju, a z drugiej strony chętnie poszukujesz miłosnych przygód, które powodują burze w Twoich uczuciach. Napięcia emocjonalne silnie osłabiają Twoją kondycję fizyczną. Zatroszcz się o siebie, bo w skrajnych przypadkach grozić Ci może nawet załamanie nerwowe.

Zazdrość może zaburzać harmonię w Twoim związku uczuciowym. Brakuje Ci zaufania do partnera, przez co czujesz się zagubiony. Dzięki swojej inteligencji bardzo dobrze poradzisz sobie w studiach i w pracy. Ważna rozmowa związana z pracą spowoduje zmianę, jakiej pragniesz. Elokwencja i uśmiech będą Twoją najważniejszą bronią, na dodatek masz teraz dobrą ochronę przed wrogami. Twoja szczodrość będzie wracać do Ciebie ze zdwojoną siłą. Możliwe, że będziesz musiał wejść w nowe środowisko i przy tym przejść przez całkiem nowe procedury. Powrócą błędy z przeszłości, które teraz będą musiały zostać naprawione.

W marcu szczególną opieką otacza Cię Aralim Zafkiel, anioł wtajemniczenia, który pragnie, abyś pamiętał o tym, że Ty sam tworzysz swoje myśli i uczucia. Postaraj się ukierunkować je na najwyższe siły wszechświata, nie dając się przy tym zwodzić żądzom, opiniom otoczenia, czy aktualnie modnym trendom. Pomogą Ci w tym modlitwy, medytacje, teksty Mistrzów, mantry, afirmacje, dowolne formy, poprzez które boskie siły mogą być aktywowane i zatrzymywane. Dzięki nim Twój rozum nie będzie już podlegał manipulacjom, stanie się mostem między Bogiem a Tobą. Jeśli skupisz się na swoim celu, podążysz swoją drogą, wówczas odkryjesz swoją siłę. Aralim Zafkiel jest niczym strażnik stojący przed tym mostem. Poproś go o wsparcie, a podpowie Ci, co najlepiej pomoże Ci nawiązać kontakt z boskością.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

13 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na marzec 2021 roku dla Raka

  1. Czy trafny nie wiem. Szkoda że nie ma nic o samotnych rakach, zostawił mnie mój partner i nadal mnie dręczy a w horoskopów żadnej wzmianki o porzuconych;-(

  2. czuję ten horoskop , jest dla mnie i kocham fioletowy kolor i jego energię..
    osnuta kolorem fioletowym JA …………….zasługuję na szacunek i uznanie…….
    pozdrawiam i dziękuję

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *