Horoskop Anielski na kwiecień 2018 roku dla Raka

Drogi Raku, jesteś sympatyczną i dobrze wychowaną osobą, przyjmujesz życie zmysłowo i estetycznie. Twoim dążeniem jest doświadczanie miłości i przyjemności. Potrzebujesz jednak wiary i punktów odniesienia do niej, gdyż sprzeczności, których doświadczasz, sprawiają, że czujesz się zagubiony. Twoje zdrowie jest teraz delikatne. Sięgnij po zioła, bo pomogą w przywróceniu równowagi i odporności Twojego organizmu.

Dużo dajesz od siebie w swoim związku uczuciowym, może nawet zbyt wiele, dlatego łatwo Cię wykorzystać. Uważaj, bo przez idealizowanie swojego partnera może okazać się, że kochasz jedynie wyobrażenie o nim.

Twoja dyplomacja zapewni Ci powodzenie w każdej płaszczyźnie, szczególnie zawodowej. Odniesiesz sukces podczas rozmowy kwalifikacyjnej, w egzaminach, bądź uda Ci się korzystnie sfinalizować sprzedaż. Otworzą się przed Tobą nowe możliwości związane z pracą za granicą. Możliwe, że rozpoczniesz naukę języka obcego. Nie powinieneś tak bardzo zadręczać się przeciwnościami i próbami losu, których możesz doświadczać w najbliższym czasie, bo w rzeczywistości są one dużo mniej straszne niż w Twojej wyobraźni. Mogą być one rezultatem karmicznego długu, za który odpowiedzialność dzielisz z ludźmi, których kochasz.

W tym miesiącu szczególne przesłanie ma dla Ciebie Zadkiel, który wzywa Cię, byś zatrzymał się na chwilę w swoim życiu. Zastanów się nad kierunkiem, w jakim powinieneś zmierzać. Teraz możesz uregulować stare sprawy i zerwać więzy łączące Cię z przeszłością. Dotarłeś do punktu, w którym jesteś gotów wstawić się za swoim szczęściem, niezależnie od opinii świata zewnętrznego. Uwierz, że przeszkody i blokady związane z Twoją przeszłością leżą teraz za Tobą i tam też je pozostaw. Pamiętaj, że życie jest darem i od Ciebie zależy to, jak go wykorzystasz.

~~ Słuchająca Aniołów

9 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na kwiecień 2018 roku dla Raka

  1. czuję ten horoskop , jest dla mnie i kocham fioletowy kolor i jego energię..
    osnuta kolorem fioletowym JA …………….zasługuję na szacunek i uznanie…….
    pozdrawiam i dziękuję

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *