Horoskop Anielski na lipiec 2019 roku dla Raka

Drogi Raku, jednym z Twoich cennych talentów jest umiejętność spojrzenia w głąb siebie. Nie zapominaj, że rozwiązania i odpowiedzi, których szukasz, są w Tobie i wystarczy, że je dostrzeżesz. Wygórowane ambicje i silne emocje zagrażają Twojemu wewnętrznemu spokojowi. Będąc zatroskanym i rozproszonym łatwo możesz przysporzyć sobie siniaków i stłuczeń, które na szczęście będą się szybko goić, uważaj jednak bardzo na oparzenia i złamania.

Miłość dała Ci wszystko, w tym wrażliwość, czułość i delikatność, nie zmarnuj tego przez bezmyślne postępowanie, którym skrzywdzisz partnera. Twoja dyplomacja zapewni Ci powodzenie na każdej płaszczyźnie. Odniesiesz sukces, jeśli czekają Cię rozmowy kwalifikacyjne i egzaminy, bądź uda Ci się korzystnie sfinalizować sprzedaż. Dzięki swoim zdolnościom intelektualnym oraz umiejętności wyrażania swojej opinii zapewnisz sobie znaczące zyski. Jesteś teraz chroniony przed oskarżeniami i sprawami sądowymi. Niepokoić Cię mogą spotkania z ludźmi bardziej dynamicznymi niż Ty. Pojawić się mogą drobne przeciwności, które jednak będą zbyt mało znaczące, żeby się nimi martwić.

W tym miesiącu zwróć szczególną uwagę na to, czy nie tracisz swoich sił w pogoni za dobrami materialnymi, na podążaniu za wciąż nowymi iluzjami czegoś lepszego, piękniejszego, jeszcze lepszego, jeszcze piękniejszego. Zachodzić to może na różnych płaszczyznach: materialnej, emocjonalnej, duchowej i umysłowej. Taka pogoń tylko obniża Twoją energię i osłabia, a jednocześnie sprawia, że Twoje życie traci swój sens. Jeśli tylko zauważysz u siebie ten proces, zwolnij i zastanów się nad jego sensem. Weź odpowiedzialność za wszystko, co czynisz, myślisz i czujesz. Pamiętaj, że przy Twoim boku zawsze jest obecny Anioł Stróż, który otacza Cię nieustającą ochroną. Poproś go o wsparcie, a z radością będzie wspierał każdą Twoją myśl i działanie, które kierują Cię ku najwyższemu dobru.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

11 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na lipiec 2019 roku dla Raka

  1. Czy trafny nie wiem. Szkoda że nie ma nic o samotnych rakach, zostawił mnie mój partner i nadal mnie dręczy a w horoskopów żadnej wzmianki o porzuconych;-(

  2. czuję ten horoskop , jest dla mnie i kocham fioletowy kolor i jego energię..
    osnuta kolorem fioletowym JA …………….zasługuję na szacunek i uznanie…….
    pozdrawiam i dziękuję

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *