Horoskop Anielski na styczeń 2019 roku dla Raka

Drogi Raku, jesteś optymistyczną, elokwentną i przekonującą osobą. Jesteś w stanie rozpoznać swoje błędy i świetnie radzisz sobie w trudnych sytuacjach. Nie tłumisz swoich uczuć, pozwalasz im spokojnie płynąć. Nie tracisz czasu, mówisz dużo i wydaje się, że jesteś w ciągłym ruchu, ale zwróć uwagę, czy Twoja żywotność nie męczy przy okazji innych osób. W miłości otrzymasz drugą szansę. Jeśli powróci do Ciebie były partner, bądź ostrożny, bo jego zamiary mogą nie być dobre. 

Potrafisz posługiwać się słowami, wiesz jak wyrazić siebie i przekonać innych do swojego zdania. Dzięki plotce, z której zrobisz użytek, dostaniesz się tam, gdzie zechcesz. Znakomicie poradzisz sobie z przeciwnościami losu. Seria pozytywnych zbiegów okoliczności wyjaśni Twoją sytuację. Postaraj się dzielić z innymi swoim szczęściem, bo robiąc tak, zbliżasz się do ludzi.

W tym miesiącu szczególną opieką otacza Cię Archaii dobroczynności. Jej zadaniem jest leczenie starych urazów i ran doznanych w wyniku nieszczęśliwej miłości i odnawianie Twojej energii serca. Ukierunkowuje ona Twoją świadomość na płaszczyznę emocji i wzywa Cię do leczenia się z urazów, lęków i zawiedzionego zaufania do świata i ludzi. Poproś ją o wsparcie, a umożliwi Ci ona rozwinięcie nowej postawy względem życia i napełnienie się życiową energią. Nawet jeśli w dzieciństwie brakowało Ci pewnych rzeczy, zaakceptuj to, a znajdziesz spełnienie w chwili obecnej. Poznaj swoje słabości, a odkryjesz, w czym jesteś silny, Archaii dobroczynności będzie towarzyszyć Ci swoją miłością w tym procesie.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

9 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na styczeń 2019 roku dla Raka

  1. czuję ten horoskop , jest dla mnie i kocham fioletowy kolor i jego energię..
    osnuta kolorem fioletowym JA …………….zasługuję na szacunek i uznanie…….
    pozdrawiam i dziękuję

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *