Horoskop Anielski na październik 2020 roku dla Raka

Drogi Raku, jesteś odważną, altruistyczną osobą, masz w sobie dobroć i stanowczość. Swoją aktywność często ukierunkowujesz na pomaganie innym. Uwielbiasz przebywać w świecie fantazji i marzeń, ale nie przesłania Ci to prawdziwej rzeczywistości. Powinieneś uprawiać jakiś sport, gdyż dzięki ćwiczeniom zadbasz nie tylko o zdrowie ciała, ale też o harmonię psychiki. Zwróć uwagę na to, czy nie słabną Twoje uczucia i czułość do bliskiej osoby, i czy nie stajesz się w stosunku do swojego partnera zbyt pretensjonalny i nietolerancyjny.

W pracy, dzięki swojemu zdecydowaniu i optymizmowi, usuniesz dotychczasowe przeciwności i w końcu wyjaśni się Twoja sytuacja zawodowa. Masz szansę osiągnąć znaczny sukces. Szczęśliwy zbieg okoliczności pomoże Ci zrealizować marzenie lub odsunie od Ciebie niebezpieczeństwo. Przeszłość może teraz powrócić, a żale i rozmaite przeciwności, które będą się z nią łączyć, mogą przysporzyć Ci trochę problemów.

Anioły fioletowego promieniowania wzywają Cię w październiku do wprowadzenia pewnych zmian do swojego dotychczasowego życia. Poproś je o pomoc, a zaprowadzą Cię do księgi Twojego życia, będziesz mógł przeanalizować swoją przeszłość, przypomnieć sobie stare więzy, które mogą teraz spowolnić Twój obecny rozwój. Zastanów się, czy jest coś, z czym chciałbyś się już rozstać, jakie okoliczności wciąż zajmują Twoje myśli, mimo że nie istnieją już w Twoim życiu. Anioły fioletowego promienia pomogą Ci zrozumieć i uleczyć dawne sytuacje, poproś je, by otoczyły wszystkie ciążące Ci kwestie swoim fioletowym światłem przemiany i wyzwolenia. Więzy, które Ci szkodzą, możesz skorygować za pomocą fioletowego światła, zaś więzy, które są dla Ciebie ważne, możesz za jego pomocą zacieśnić. Światło tych Aniołów pomoże Ci otworzyć się na nowy wymiar poszerzonej świadomości.

Postaraj się pozostać otwarty na zmiany. Kurczowe trzymanie się przeszłości, rozpamiętywanie lęku, straty, rozczarowania, może się dłużyć w nieskończoność. Jeśli zauważysz, że strach i żal zaczynają dominować, poproś o pomoc swojego Anioła Stróża bądź Anioły fioletowego promienia o pomoc w swoich trudnych chwilach. Zapal świecę, okadzanie szałwią lub kąpiel solna również pomogą Ci odpędzić negatywne energie. Odnajdź światło i siłę afirmacji JAM JEST, tym samym nauczysz się poznawać swoją prawdziwą moc i korzystać z niej w życiu.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

13 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na październik 2020 roku dla Raka

  1. Czy trafny nie wiem. Szkoda że nie ma nic o samotnych rakach, zostawił mnie mój partner i nadal mnie dręczy a w horoskopów żadnej wzmianki o porzuconych;-(

  2. czuję ten horoskop , jest dla mnie i kocham fioletowy kolor i jego energię..
    osnuta kolorem fioletowym JA …………….zasługuję na szacunek i uznanie…….
    pozdrawiam i dziękuję

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *