Horoskop Anielski na maj 2019 roku dla Raka

Drogi Raku, jesteś błyskotliwy, kreatywny i bardzo ambitny. Twój poważny i usystematyzowany pogląd na życie można zauważyć także w tym, jak dbasz o swoje zdrowie i ciało. Zwróć uwagę, czy nie wymagasz od siebie zbyt wiele, bo przez to dokładasz sobie niepotrzebnego stresu. Kipią w Tobie gwałtowne emocje, wyzwania i walka, często podejmujesz pochopne działania.

Czekają Cię nagłe i nieodwracalne zmiany. Pamiętaj, że odważne wybory są wymagane nawet w miłości, przede wszystkim, jeśli czujesz, że Twoja osobista wolność jest zagrożona. Możliwe, że rozwiązanie problemu będzie wymagało sądowego postępowania. Dzięki swojej odwadze i lojalności uda Ci się zażegnać spór. Determinacja, z jaką zajmujesz się realizacją swoich planów, gwarantuje Ci sukces. W inwestycjach doświadczysz zarówno zysków, jak i strat. Jakieś zwycięstwo lub znaczące wsparcie rozwiąże Twój problem, doświadczysz wielkiej hojności. Będziesz musiał dokonać trudnego wyboru.

W tym miesiącu Ofanim Rasiel pragnie przypomnieć Ci o ogromnym znaczeniu wypowiadanych słów. To, co mówisz, jest wyrazem Twojej siły i odzwierciedleniem Twojej duszy. Twoje słowa świadczą o Tobie, Twoich poglądach i sposobie, w jaki odbierasz świat. Słowa mogą obdarzać miłością, ale mogą też ranić. Wypowiedziane słowo jest nośnikiem mocy i potęgi. Nie jesteś odpowiedzialny za słowa, które inni wysyłają w świat, jesteś jednak odpowiedzialny za słowa, które sam wypowiadasz. Zwróć większą uwagę na to, kiedy należy milczeć, powstrzymać się od komentarza, przemyśleć dany problem i zabrać głos dopiero wtedy, kiedy będziesz mieć jasność sytuacji. Jest to wielka sztuka, ale ucząc się na własnych błędach możesz rozwijać się i zapewniać sobie lepszą przyszłość.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

11 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na maj 2019 roku dla Raka

  1. Czy trafny nie wiem. Szkoda że nie ma nic o samotnych rakach, zostawił mnie mój partner i nadal mnie dręczy a w horoskopów żadnej wzmianki o porzuconych;-(

  2. czuję ten horoskop , jest dla mnie i kocham fioletowy kolor i jego energię..
    osnuta kolorem fioletowym JA …………….zasługuję na szacunek i uznanie…….
    pozdrawiam i dziękuję

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *