Horoskop Anielski na lipiec 2020 roku dla Raka

Drogi Raku, nie brak Ci fantazji, często bujasz w obłokach, jesteś twórczy i usilnie obstajesz przy swoich pomysłach. Wewnętrzne sprzeczności pchają Cię w różnych kierunkach. Potrzebujesz wiary i punktów odniesienia do niej, bo dzięki niej nie będziesz czuł się tak zagubiony. Zapewnij sobie teraz więcej ruchu, bo lenistwo odbije się na Twoim ciele i może spowodować problemy z odkładaniem się wody w organizmie, a nawet zaburzenia hormonalne. Zwróć uwagę, czy aby nie wyrażasz bardziej miłości do bliźnich niż w swoim związku uczuciowym do bliskiej osoby. Możliwe, że uciekasz od zwykłych, przyziemnych według Ciebie uczuć, które jednak mimo wszystko subtelnie Cię kuszą.

Pomyślność będzie Ci sprzyjać w działalności zawodowej, jak i rekreacyjnej, związanej z muzyką, komunikowaniem się i ezoteryką. Twoje życie towarzyskie teraz rozkwitnie. Od jakiejś ważnej osoby otrzymasz pomoc finansową lub sam uczynisz wspaniały gest wobec innych osób. Możliwe, że osoba publiczna może być przyczyną Twoich niewielkich kłopotów. Jakieś Twoje marzenie może pozostać niezrealizowane, i to w momencie, kiedy będziesz sądzić, że osiągnąłeś to, co zaplanowałeś.

W lipcu szczególną opieką otacza Cię Archanioł Chamuel, który pomoże Ci żyć w prawości i uczciwości. Archanioł Chamuel wzywa Cię do tego, byś pokochał siebie i podążał za głosem swojego serca. Poproś go o wsparcie, a światło różowego promienia i wibracje miłości dotkną Twojego serca i połączy się ono z Twoją duszą. Pamiętaj, że każde pragnienie Twojego serca i każda modlitwa, którą prześlesz do niebiańskiego światła, zostanie wysłuchana, jeśli tylko sprzyjać będzie Twojej duszy.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

13 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na lipiec 2020 roku dla Raka

  1. Czy trafny nie wiem. Szkoda że nie ma nic o samotnych rakach, zostawił mnie mój partner i nadal mnie dręczy a w horoskopów żadnej wzmianki o porzuconych;-(

  2. czuję ten horoskop , jest dla mnie i kocham fioletowy kolor i jego energię..
    osnuta kolorem fioletowym JA …………….zasługuję na szacunek i uznanie…….
    pozdrawiam i dziękuję

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *