Horoskop Anielski na czerwiec 2021 roku dla Raka

Drogi Raku, odnosisz sukcesy, jesteś optymistą i masz pozytywne nastawienie do świata. Potrafisz przyznać się do swoich błędów. Spokój i optymizm sprawiają, że Twoje dni są pogodne. Dzięki równowadze emocjonalnej czujesz się bezpieczny. Twój styl życia jest dość żywiołowy, może dostarczać ludziom z Twojego otoczenia materiału do krytycznych opinii i pomówień. Osoba, która jest blisko Ciebie, przysporzy trochę problemów związanych z brakiem szczerości i lojalności. Niewinne kłamstewka okażą się być zdradą zaufania.

W pracy dzięki wsparciu osoby, która wie, że zawsze może na Ciebie liczyć, możesz otrzymać awans, uważaj jednak na pomówienia. Dzięki temu, co robisz Twoje zalety i to, co Tobą kieruje, zostaną w końcu rozpoznane i docenione. Może okazać się, że będziesz musiał przystopować swoje działania. Problem materialny lub tymczasowy brak funduszy utrudni Ci zrobienie tego, co zamierzałeś.

Poproś anioły światła, aby obdarzyły Cię tym, czego aktualnie potrzebujesz. Jeśli tak zrobisz, wówczas pojawi się obok Ciebie anioł reprezentujący siłę wymaganą w danej sytuacji. Wraz z nim i ze świadomością anielskiej obecności, odnajdziesz właściwą drogę w swoim życiu. Pamiętaj, anioły są nieustannie obecne przy każdym z nas, jednak szanują naszą wolną wolę i nieproszone nie narzucają się ze swoją pomocą. Bądź cierpliwy, jeśli nie odczujesz natychmiastowej reakcji na swoje zaproszenie, ich obecność objawić się może już poprzez spokój i pogodę ducha, którą odczujesz mimo przeciwności losu i życiowych trudności. Na Twoją prośbę o wsparcie anielska siła przepłynie przez Ciebie, Twoim zadaniem będzie podjęcie koniecznych kroków do rozwiązania danej sytuacji.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

13 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na czerwiec 2021 roku dla Raka

  1. Czy trafny nie wiem. Szkoda że nie ma nic o samotnych rakach, zostawił mnie mój partner i nadal mnie dręczy a w horoskopów żadnej wzmianki o porzuconych;-(

  2. czuję ten horoskop , jest dla mnie i kocham fioletowy kolor i jego energię..
    osnuta kolorem fioletowym JA …………….zasługuję na szacunek i uznanie…….
    pozdrawiam i dziękuję

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *