Horoskop Anielski na listopad 2019 roku dla Raka

Drogi Raku, jesteś cierpliwą i mądrą osobą. Długie oczekiwania na ostateczne rezultaty nie martwią Cię i nie powodują utraty motywacji. Twój organizm nie będzie okazywać widocznych problemów, jednak od czasu do czasu pozwól sobie na chwilę wytchnienia dla nabrania dystansu do codziennych wyzwań i opinii innych ludzi, ostra krytyka burzy Twój spokój wewnętrzny. Spełnią się nadzieje, jakie pokładasz w swój związek uczuciowy. Pamiętaj, że rozmowa, wyjaśnianie problemów i słuchanie drugiej osoby wzmacniają każdy związek. Masz wszelkie predyspozycje do osiągnięcia sukcesu, szczególnie w dziedzinach naukowych. Sięgnij po swoją pomyślność, musisz wierzyć w siebie i walczyć, a wówczas nic Ciebie nie powstrzyma. Uważaj tylko na nierozważne działania, bo mogą przynieść kłopoty.

W tym miesiącu w dalszym ciągu towarzyszyć Ci będzie Anioł komunikacji. Odważnie rozwiązuj problemy, mając na uwadze dobro wszystkich zainteresowanych. Jeśli poczujesz, że masz wątpliwości bądź braknie Ci sił, poproś swojego anielskiego opiekuna o wsparcie i przypomnij sobie chwile, w których byłeś prawdziwie szczęśliwy. Pozostając w tym stanie dajesz sobie czas potrzebny na oczyszczenie i wzmocnienie energetyczne, na odcięcie wszelkich podłączeń, które mogą odbierać Ci energię oraz otwierasz się na mądrość, którą Anioł komunikacji pragnie się z Tobą podzielić. 

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

13 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na listopad 2019 roku dla Raka

  1. Czy trafny nie wiem. Szkoda że nie ma nic o samotnych rakach, zostawił mnie mój partner i nadal mnie dręczy a w horoskopów żadnej wzmianki o porzuconych;-(

  2. czuję ten horoskop , jest dla mnie i kocham fioletowy kolor i jego energię..
    osnuta kolorem fioletowym JA …………….zasługuję na szacunek i uznanie…….
    pozdrawiam i dziękuję

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *