Horoskop Anielski na luty 2018 roku dla Raka

Drogi Raku, jesteś hojny i komunikatywny. Wiesz, jak poprawić nastrój sobie i innym ludziom. Możesz odczuwać konsekwencje bolesnych doświadczeń swojej drogi życia, dzięki nim jednak zwiększyło się Twoje doświadczenie i wzrósł poziom duchowości.

Dla otaczających Cię osób jesteś uprzejmy i opanowany. Wydawać by się mogło, że nie ma w Tobie sprzeczności, jednakże w głębi duszy możesz cierpieć z powodu zazdrości i arogancji. Nie tracisz czasu, mówisz dużo i wydaje się, że ciągle jesteś w ruchu. Zwróć uwagę, czy Twoja żywotność nie męczy innych. Jakaś wiadomość, deklaracja lub miłosne wyznanie napełni Cię szczęściem. Częstsze rozmowy z partnerem okażą się dobre dla waszego związku, poprawią stosunki nawet w przypadku dopasowanych par.

Jesteś oddany swojej pracy i ludziom, z którymi pracujesz. Unikasz konfrontacji, przez co współpraca z innymi będzie układać się harmonijnie. W cokolwiek teraz zainwestujesz, czy w sprawy zawodowe, przedsięwzięcia, bądź w umowy handlowe, trafisz w samo sedno. Uważaj jednak na transakcje, które wymagają współpracy z zagranicą. Wyniki współzawodnictwa lub egzaminu, którego się podejmiesz, zależeć będą od Twojego szczęścia.

~~ Słuchająca Aniołów

9 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na luty 2018 roku dla Raka

  1. czuję ten horoskop , jest dla mnie i kocham fioletowy kolor i jego energię..
    osnuta kolorem fioletowym JA …………….zasługuję na szacunek i uznanie…….
    pozdrawiam i dziękuję

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *