Horoskop Anielski na październik 2021 roku dla Raka

Drogi Raku, jesteś uprzejmą, skromną, konkretną i bardzo pomysłową osobą. Zbierasz nagrody i uznanie, chociaż nie dążysz do tego za wszelką cenę, czy też aby zadowolić wyłącznie siebie i zaszkodzić innym. Sprzeczne emocje i nagłe zmiany nastroju utrudniają Ci porozumienie z innymi. Uparcie skrywasz swoje tajemnice. Przed Tobą jest stresujący okres, który zagraża Twojemu spokojowi wewnętrznemu i nerwom. Z partnerem uczuciowym jesteście dobrze dobraną parą, lecz strach przed zobowiązaniami i poświęceniem osobistej wolności może okazać się silniejszy. Możesz ostro odmówić podjęcia się ograniczających zobowiązań.

Dotychczasową atmosferę w pracy mogłeś odbierać jako chaotyczną, lecz sytuacja zacznie się stopniowo i spokojnie stabilizować. Z realizacją swoich pomysłów poczekaj  na rozwój wydarzeń. Na chwilę obecną nie masz wystarczająco dużo siły, aby sterować własnym przeznaczeniem. Zazdrośni ludzie będą blokować Ci drogę do sukcesu. W razie konieczności poproś o wsparcie przełożonego. Jeśli znajdziesz się w kłopocie, pomoże Ci przyjaciel. Doceniaj mądre rady.

Drogi Raku, nie tylko aniołowie pomagają Ci w samorozwoju, towarzyszą Ci również inne świetliste istoty. Są to siły z królestwa minerałów, roślin i zwierząt, jak również duchy natury, Mistrzowie Duchowi, boginie, bogowie, a także duchy przodków. W różnych momentach życia możesz odczuwać silniejszy związek z konkretnymi siłami, które przesyłają Ci pomoc, radę i ochronę. Teraz jest czas, byś był świadomy ich obecności w Twoim życiu. One również, jak aniołowie, szanują Twoją wolną wolę. Czekają na zaproszenie do Twojego życia i cieszą się, kiedy przesyłasz im swoje myśli i zwracasz się do nich o wsparcie. Z miłością pomogą Ci podążać drogą Twojej duszy.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

13 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na październik 2021 roku dla Raka

  1. Czy trafny nie wiem. Szkoda że nie ma nic o samotnych rakach, zostawił mnie mój partner i nadal mnie dręczy a w horoskopów żadnej wzmianki o porzuconych;-(

  2. czuję ten horoskop , jest dla mnie i kocham fioletowy kolor i jego energię..
    osnuta kolorem fioletowym JA …………….zasługuję na szacunek i uznanie…….
    pozdrawiam i dziękuję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *