Horoskop Anielski na luty 2020 roku dla Raka

Drogi Raku, jesteś wesołą i opanowaną osobą. Wiesz, jak łagodzić sprzeczki i uszczęśliwiać innych. Celem Twojego życia są przede wszystkim uczucia. Zdarza się, że mylisz sny i rzeczywistość i zanurzasz się z rozkoszą w wymyślony świat. To niedojrzałość emocjonalna skłania Cię ku iluzorycznym fantazjom. Zdrowie powinno Ci dopisywać, dbasz o siebie, lecz Twoja skłonność do folgowania sobie, szczególnie przy stole, grozi przeciążeniem żołądka i wątroby. W życiu uczuciowym pojawić się mogą frustracje z powodu rozwianych złudzeń, Twój partner może nie być aż tak cudowny, jak tego oczekiwałeś.

Jeśli Twoje plany mają odnieść sukces, musisz raz jeszcze je przeanalizować i wprowadzić w nie konieczne zmiany. Twoje szczęście w dużej mierze będzie zależało teraz od umiejętności przystosowania się do każdej sytuacji. Opracuj dokładnie swoje projekty i miej na oku oszustów. W tym miesiącu jesteś zagrożony zdradą lub oszustwem, przez co Twoje marzenia zostaną niezrealizowane właśnie kiedy będziesz sądzić, że osiągnąłeś to, co zamierzałeś. Mogą się też pojawić niewielkie kłopoty ze strony osoby publicznej.

W tym miesiącu szczególną opieką otacza Cię Archaii dobroczynności. Jej zadaniem jest leczenie starych urazów i ran doznanych w wyniku nieszczęśliwej miłości i odnawianie Twojej energii serca. Ukierunkowuje ona Twoją świadomość na płaszczyznę emocji i wzywa Cię do leczenia się z urazów, lęków i zawiedzionego zaufania do świata i ludzi. Poproś ją o wsparcie, a umożliwi Ci ona rozwinięcie nowej postawy względem życia i napełnienie się życiową energią. Nawet jeśli w dzieciństwie brakowało Ci pewnych rzeczy, zaakceptuj to, a znajdziesz spełnienie w chwili obecnej. Poznaj swoje słabości, a odkryjesz, w czym jesteś silny, Archaii dobroczynności będzie towarzyszyć Ci swoją miłością w tym procesie.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

13 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na luty 2020 roku dla Raka

  1. Czy trafny nie wiem. Szkoda że nie ma nic o samotnych rakach, zostawił mnie mój partner i nadal mnie dręczy a w horoskopów żadnej wzmianki o porzuconych;-(

  2. czuję ten horoskop , jest dla mnie i kocham fioletowy kolor i jego energię..
    osnuta kolorem fioletowym JA …………….zasługuję na szacunek i uznanie…….
    pozdrawiam i dziękuję

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *