Horoskop Anielski na marzec 2019 roku dla Raka

Drogi Raku, jesteś konsekwentny, wytrwały i pełen wiary w siebie. Nie stwarzasz sam sobie problemów. Twoje emocje są różnorodne i bogate, często bardzo intensywne i ekspresyjne. Na szczęście nie boisz się nowych doświadczeń oraz cennych lekcji, jakie niesie ze sobą życie. Uważaj na upadki i stłuczenia, bo mogą być efektem działania w pośpiechu, najlepiej wykorzystaj nadmiar energii na uprawianie sportów.

Nieoczekiwane miłosne deklaracje zadziwią Cię i napełnią radością. Jeśli jesteś w związku, dobrze się zastanów, czy warto zawrzeć nowy, nieformalny romans. Odniesiesz zwycięstwo w jakiejś rywalizacji, otrzymasz awans, bądź rekompensatę za poniesione wcześniej szkody. Wszystkie Twoje prawa i wolność będą chronione. Dobra inwestycja w nieruchomościach zapewni Ci bezpieczeństwo finansowe. Zazdrośni ludzie mogą blokować Ci drogę do sukcesu, jeśli będą dla Ciebie zbyt uciążliwi, poproś o pomoc przełożonego.

W tym miesiącu szczególną opieką otacza Cię Archanioł Uriel, który proponuje Ci zajrzeć w siebie, uwierzyć w swoje możliwości, uzdolnienia i posiadaną wiedzę. Nie marnuj darów ofiarowanych Ci przez Siły Wyższe, zaufaj sobie i swoim talentom. Jeśli chcesz dokonać zmian w swoim życiu, uważnie przeanalizuj sytuację i rozpocznij przygotowania zmierzające do celu. Tylko konsekwencja i pracowitość mogą doprowadzić do sukcesu. Poproś Archanioła Uriela o wsparcie, a pomoże Ci pokonać wszelkie trudności podczas realizowania Twoich planów i marzeń, w szczególności jeśli plany te będą zgodne z Twoją karmą.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

11 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na marzec 2019 roku dla Raka

  1. Czy trafny nie wiem. Szkoda że nie ma nic o samotnych rakach, zostawił mnie mój partner i nadal mnie dręczy a w horoskopów żadnej wzmianki o porzuconych;-(

  2. czuję ten horoskop , jest dla mnie i kocham fioletowy kolor i jego energię..
    osnuta kolorem fioletowym JA …………….zasługuję na szacunek i uznanie…….
    pozdrawiam i dziękuję

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *