Horoskop Anielski na wrzesień 2019 roku dla Raka

Drogi Raku, jesteś samodzielny i wolny duchem. Prowadzisz brawurowy styl życia, który czasem wpływa na Ciebie szkodliwie. Na szczęście w chwilach załamania zdrowia szybko wracasz do formy. W sferze Twoich uczuć panuje zamęt, sam nie potrafisz określić, czego naprawdę pragniesz. Szukasz spokoju, ale żyjesz przygodami miłosnymi. Twoje serce miota się pomiędzy sprzecznymi, silnymi emocjami i strachem. Możliwe, że nie potrafisz dokonać wyboru między romansami. Zdrada bądź odczuwane wątpliwości od razu powinny być dla Ciebie powodem do podjęcia zdecydowanych decyzji. 

Twoja pozycja zawodowa znacznie się umocni, jeśli nauczysz się bez uprzedzeń przyjmować krytykę i różne punkty widzenia. Uważaj przy tym na tak zwane ciosy poniżej pasa. Wkrótce możesz dowiedzieć się, że ludzie w Twoim otoczeniu wcale nie są tacy lojalni i przyjacielscy, jak przypuszczałeś, ale korzystna obecność pewnej subtelnej osoby usunie negatywne wpływy z Twojego otoczenia. Naucz się być wdzięcznym za wszystko, co otrzymujesz.

W tym miesiącu Anioł nauki pragnie, być poczuł jego obecność przy Twoim boku. W trudnych chwilach to on jest świetlistą inspiracją i udziela odpowiedzi na pytania, które Cię męczą. Szanuje on jednak Twoją wolną wolę w podejmowaniu decyzji i nie ingeruje w to, co się dzieje, dopóki sobie tego nie zażyczysz i nie poprosisz o jego wsparcie. Pamiętaj, że to droga jest celem i z każdej sytuacji można znaleźć drogę wyjścia, nawet wtedy, kiedy myślisz, że znalazłeś się w ślepym zaułku. Anioł nauki zna plan, według którego podążasz, dzięki jego wsparciu na swojej drodze zawsze spotkasz odpowiednich dla siebie nauczycieli.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

13 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na wrzesień 2019 roku dla Raka

  1. Czy trafny nie wiem. Szkoda że nie ma nic o samotnych rakach, zostawił mnie mój partner i nadal mnie dręczy a w horoskopów żadnej wzmianki o porzuconych;-(

  2. czuję ten horoskop , jest dla mnie i kocham fioletowy kolor i jego energię..
    osnuta kolorem fioletowym JA …………….zasługuję na szacunek i uznanie…….
    pozdrawiam i dziękuję

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *