Horoskop Anielski na lipiec 2018 roku dla Raka

Drogi Raku, możesz być zmęczony i przeciążony obowiązkami. Twoja ciągła dyspozycyjność przyniosła Ci dużo stresu. Potrzebujesz przerwy, postaraj się więc przynajmniej o kilka dni urlopu, aby zmienić otoczenie i zapomnieć o zobowiązaniach. Masz łagodny temperament, a Twoje emocje są źródłem artystycznych inspiracji. Jesteś kreatywny i zawsze umiesz znaleźć alternatywę lub dyplomatyczne rozwiązanie, nawet w drażliwych kwestiach. Oprócz okazjonalnych spadków energii, zdrowie powinno Ci teraz dopisywać.

W życiu uczuciowym możesz doświadczyć frustracji, rozwiania złudzeń i zranienia, bo partner nie będzie tak cudowny jak tego byś oczekiwał. Życiowa mądrość, która pomaga Ci stawać twarzą w twarz z zakrętami losu sprawia, że mimo nieoczekiwanych sytuacji pozostajesz sobą. Dopisze Ci powodzenie we wszystkich dziedzinach dotyczących edukacji lub pracy dziennikarskiej. Zwróć uwagę, czy w stosunku do innych ludzi nie przyjmujesz zbyt kategorycznej postawy, czy nie jest tak, że ktokolwiek Ci się sprzeciwi, ma ponieść konsekwencje. Sam również uważaj na osobę, która jest agresywna i despotyczna. Jeśli znajdziesz się w kłopocie, przyjaciel wyciągnie do Ciebie pomocną dłoń. Ceń dobre rady, wiele na nich zyskasz.

W tym miesiącu szczególną opieką otacza Cię Lauviah, Anioł Radości. Jego obecność przy Tobie oznacza, że jesteś bardzo blisko odkrycia tego, co Cię pasjonuje. Lauviah pragnie Ci przypomnieć, że na początku kiełkuje ziarno zasiane przez Twoje myśli, a dopiero później inspiracja rozkwita niczym piękny kwiat i daje prawdziwy owoc w postaci efektów Twoich działań. Najpierw przemyśl swoje pomysły zanim zaczniesz wcielać je w życie, medytuj nad nimi. Chwila zastanowienia pozwoli Ci w przyszłości uniknąć rozczarowania i żalu z powodu źle zaplanowanego pomysłu.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

9 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na lipiec 2018 roku dla Raka

  1. czuję ten horoskop , jest dla mnie i kocham fioletowy kolor i jego energię..
    osnuta kolorem fioletowym JA …………….zasługuję na szacunek i uznanie…….
    pozdrawiam i dziękuję

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *