Horoskop Anielski na kwiecień 2020 roku dla Raka

Drogi Raku, jesteś inteligentną i komunikatywną osobą, teraz jednak możesz pozwolić na przejawienie się swoich wad, jak lenistwu, braku pewności i zazdrości. Silne emocje i wygórowane ambicje zagrażają Twojemu wewnętrznemu spokojowi. Nie jesteś zbyt odporny, ale masz szczególny talent, aby wcześniej zapobiegać chorobom i leczyć je. Najlepszym lekarstwem dla Twojego ciała jest ruch, szczególnie połączony z technikami właściwego oddychania. Dodatkowym wsparciem jest dla Ciebie również medycyna naturalna, głównie kuracje ziołowe.

Jeśli jesteś samotny, były partner niespodziewanie może zadeklarować chęć powrotu do Ciebie i swoją pomoc. Jeśli jesteś w związku, panować w nim będzie zgoda i pojednanie, a potrzeba Twojej bliskości u partnera nawet Ciebie może pozytywnie zaskoczyć. W sferze Twoich finansów nie będzie znacznych zastojów. Dobre inwestycje zapewnią Ci przypływ gotówki. Pragnienia materialne mogą doprowadzić do bolesnego konfliktu w Twojej duszy, możliwe, że będziesz musiał dokonać trudnego wyboru. Korzystna obecność pewnej osoby usunie negatywne wpływy z Twojego domu. Naucz się być wdzięcznym za całe dobro, które Cię spotyka.

W tym miesiącu Serafin Kamael zaprasza Cię do świadomego używania swojej siły woli. Kiedy czegoś pragniesz, wówczas wysyłasz pewną siłę. Zwróć uwagę na to, jak często korzystasz z tej siły świadomie. Nie skarż się na warunki swojego życia, lecz stań się twórcą tego, czego pragniesz doświadczać. W innym wypadku oddajesz władzę na kierowanie swoim życiem swojej podświadomości lub decyzjom innych ludzi. Wykorzystaj swoją siłę woli i rozwijaj się dalej, masz wiele talentów, które tylko czekają na to, abyś z nich korzystała nie tylko dla swojego dobra, ale też dla dobra innych.

~~ Słuchająca Aniołów

Dzisięć anielskich przesłań, nowość Doreen Virtue

13 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na kwiecień 2020 roku dla Raka

  1. Czy trafny nie wiem. Szkoda że nie ma nic o samotnych rakach, zostawił mnie mój partner i nadal mnie dręczy a w horoskopów żadnej wzmianki o porzuconych;-(

  2. czuję ten horoskop , jest dla mnie i kocham fioletowy kolor i jego energię..
    osnuta kolorem fioletowym JA …………….zasługuję na szacunek i uznanie…….
    pozdrawiam i dziękuję

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *