Baran

Horoskop na dzień 01.02.2015

Wiele będzie się dziać w Twojej głowie: być może będziesz projektował swoją przyszłość, jak ją widzisz, albo jak byś chciał. Może wybierać będziesz między potencjalnymi możliwościami w swoim życiu. Pamiętaj, byś zawsze dokonywał wyborów w zgodzie z sobą, z tym co masz we wnętrzu. Nie ma sensu dążyć do celu tylko dla tego, że ktoś inny ten cel wybrał, nawet jeżeli osoba ta jest kimś ważnym dla Ciebie.

Chcesz otrzymywać codziennie horoskop na e-mail – wpisz się na stronie swojego znaku.


baran_1

Horoskop na luty 2015 dla Barana

Horoskop tygodniowy dla Barana

 

Archiwum:

Horoskop na styczeń 2015 dla Barana

Horoskop na grudzień 2014 dla Barana

 

 

 

6 przemyśleń nt. „Baran

  1. na igoogle mam w gadżetach Wasz horoskop dzienny – wspanialy..natomiast tu na stronie nie mogę go odnaleźć… jest tylko horoskop miesięczny …czy może ja zle szukam..

    1. Na stronie CzaroMarowego Horoskopu zamieszczamy prognozy astrologiczne miesięczne i tygodniowe dla poszczególnych znaków zodiaku.

  2. Mam Państwa gadżet z paska gogle, ale od jakiegoś czasu nie działa. Czy ta aplikacja została już całkiem wyłączona?

    1. Tak, usługa google z codziennym horoskopem została wyłączona. Teraz udostępniamy ją jako horoskop codzienny, który można również otrzymywać na swoją skrzynkę mailową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>