Byk

Horoskop na dzień 03.09.2014

Życie przyniesie Ci być może teraz jakąś nową miłość lub sympatię. Wszystko namawia do amorów da Ci to także możliwość zrealizowania siebie.

Chcesz otrzymywać codziennie horoskop na e-mail – wpisz się na stronie swojego znaku.


bykHoroskop na wrzesień 2014 dla Byka

Horoskop tygodniowy dla Byka

 

Archiwum:

Horoskop na sierpień 2014 dla Byka

Horoskop na lipiec 2014 dla Byka

 

11 przemyśleń nt. „Byk

  1. Urodziłam się 21 maja o godz ok 3 w nocy. Nie wiem czy jestem bykiem czy bliźniętami, w różnych miejscach ta data przynależy do innego znaku. Proszę mi powiedzieć, jaki znak zodiaku jestem.

  2. A jeżeli ja urodziłam się 25.04.1979 a mój ojciec zapisał w USC 24.04.1979,to której daty powinnam używać? Do tej pory używałam 24.04.

    1. Do sporządzenia horoskopu urodzeniowego właściwa jest tylko i wyłącznie data urodzenia, wraz z godziną i miejscem urodzenia, a nie data rejestracji w USC. Pozdrawiamy :)

  3. dzien dobry moj Synek urodził sie 23.09.2009r o godzinie 18 i horoskopy tez rożnie mówią co do znaku zodiaku, wiec juz sama nie wiem bo to na jakims przelomie wagi a panny. Jaki jest Jego znak?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>