Byk

Współczesna czarownica

Horoskop na dzień 05.05.2016

To czas niewinności, bawienia się, świętowania. Możesz znów choć na chwilę stać się dzieckiem. Zdecydowanie tak. Kreuj siebie tak jak chcesz.

Chcesz otrzymywać codziennie horoskop na e-mail – wpisz się na stronie swojego znaku.


Horoskop na maj 2016 dla Bykabyk

Horoskop tygodniowy dla Byka

Horoskop Anielski na maj dla Byka

Zapisz się do Magicznego Newslettera CzaryMary.pl!

Dwa razy w tygodniu otrzymywać będziesz darmowy biuletyn z inspirującymi poradami i produktami. Zapisz się teraz:

Odkryj magię księżyca

Archiwum:

Horoskop na kwiecień 2016 dla Byka

Horoskop na marzec 2016 dla Byka

39 przemyśleń nt. „Byk

 1. Urodziłam się 21 maja o godz ok 3 w nocy. Nie wiem czy jestem bykiem czy bliźniętami, w różnych miejscach ta data przynależy do innego znaku. Proszę mi powiedzieć, jaki znak zodiaku jestem.

 2. A jeżeli ja urodziłam się 25.04.1979 a mój ojciec zapisał w USC 24.04.1979,to której daty powinnam używać? Do tej pory używałam 24.04.

  1. Do sporządzenia horoskopu urodzeniowego właściwa jest tylko i wyłącznie data urodzenia, wraz z godziną i miejscem urodzenia, a nie data rejestracji w USC. Pozdrawiamy :)

 3. dzien dobry moj Synek urodził sie 23.09.2009r o godzinie 18 i horoskopy tez rożnie mówią co do znaku zodiaku, wiec juz sama nie wiem bo to na jakims przelomie wagi a panny. Jaki jest Jego znak?

 4. Urodziłam się 24.04.1992r. o godzinie 10:05 w Polsce. I do tej pory myślałam, że jestem bykiem. Czy słusznie?

 5. Witam urodziłam się 15 maja 1969 roku o godzinie 21.35 w Warszawie przy Pl. Starynkiewicza – czy jestem bykiem? Pozdrawiam

 6. Witam!Mój synek urodził się 23.09.2011r o godz.02:02 w Londynie.Jaki jest jego znak zodiaku?Za odpowiedź z góry dziękuję:)

  1. Pani synek ma Słońce w Pannie, jest więc PANNĄ, Księżyc jeszcze w Raku, jeśli godzina urodzenia jest prawidłowa, a Ascendent w Lwie :)

 7. dzień dobry, bardzo fajna strona, trafiłam na nią dzisiaj :) urodziłam się 2 maja 1972 roku o godz. 0.20 w Polsce, Czeladź woj śląskie, jestem zodiakalnym Bykiem i ósemką, ale niestety nie wiem jaki jest mój ascendent i w jakim znaku jest mój księżyc, poproszę o sprawdzenie :)

   1. Pani Elu, jest Pani Bykiem z Ascendentem w Koziorożcu i Księżycem w Pannie, jest więc Pani mocno “ugruntowana”, bo wszystkie znaki są ziemskie :)

 8. Witam, podepnę się pod wątek- urodzilam się 21.05.1984 Lublin godz.15:30 od zawsze zastanawiam sie czy jestem spod znaku Byka, a może jednak bliźniat-dylemat rozwiązuję dopasowując sobie ciekawszy horoskop dla jednego z tych 2 znaków; ) czas poznać prawdę:) czy może mi Pani pomóc? :)Pozdrawiam.

  1. Mam dla Pani odpowiedź od Pani astrolog :) Prawda jest taka, że Pani jest Bliźniakiem z Ascendentem w Wadze, ponieważ jednak obie planety rządzące Słońcem i Ascendentem (Merkury i Wenus) znajdują się w Byku, mogą pasować do Pani sytuacji prognozy dla obydwu znaków – Bliźniąt i Byka :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *