Koziorożec

Horoskop na dzień 21.04.2015

Na drodze duchowych poszukiwań jesteś na etapie, który można nazwać pagórkiem a to dlatego, że z pagórka lepiej widać otaczającą przestrzeń niż z innych miejsc. Jest to też punkt, z którego patrzy się w przyszłość i podejmuje decyzje, w którą stronę iść dalej. Pamiętaj, że do pełni człowieczeństwa i oświecenia prowadzi wiele dróg. Powinieneś wybrać sercem dalszy kierunek poszukiwań a z pewnością nie popełnisz błędu. Serce i intuicja to klucze, które pomagają Ci odkryć samego siebie i innych.

Chcesz otrzymywać codziennie horoskop na e-mail – wpisz się na stronie swojego znaku.


koziorozecHoroskop na kwiecień 2015 dla Koziorożca

Horoskop tygodniowy dla Koziorożców

 

Archiwum:

Horoskop na marzec 2015 dla Koziorożca

Horoskop na luty 2015 dla Koziorożca

 

 

 

 

8 przemyśleń nt. „Koziorożec

    1. Może powinieneś zmienić stronę z horoskopem. Są takie, które mylą się co do mojej drogi ale ten jest w 100% sprawdzająćym się. Pozdrawiam!!!

    2. I znów uważam, że horoskop na stronie czarymary.pl w moim życiu okazuje się tym najbardziej sprawdzalnym. Szczególnie dotyczy to moich relacji z innymi!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>