Ryby

cm2017_789x158px

Horoskop na dzień 21.10.2016

Dzień ten stworzy przestrzeń dla podróży w głąb twojego własnego wnętrza. Tam twarzą w twarz staniesz z mądrością i wiedzą Twoich przodków. Jeśli skupioną uwagę skierujesz do wewnątrz, uzyskasz odpowiedź na każde swoje pytanie. Bądź cierpliwy i zachowaj wewnętrzny spokój.

Chcesz otrzymywać codziennie horoskop na e-mail – wpisz się na stronie swojego znaku.


rybyHoroskop na październik 2016 dla Ryby

Horoskop tygodniowy dla Ryby

Horoskop Anielski na październik 2016 dla Ryby

Zapisz się do Magicznego Newslettera CzaryMary.pl!

Dwa razy w tygodniu otrzymywać będziesz darmowy biuletyn z inspirującymi poradami i produktami. Zapisz się teraz:

Odkryj magię księżyca

Archiwum:

Horoskop na wrzesień 2016 dla Ryby

Horoskop na sierpień 2016 dla Ryby

 

11 przemyśleń nt. „Ryby

  1. Witam! Żałuję bardzo , że nie zobaczę Waszego horoskopu na swojej spersonalizowanej stronie i google. Witał mnie codziennie , gdy zaglądałam do komputera. Wysyłam swego maila, ale to już nie jest to samo, gdyż nie mam codziennego nawyku sprawdzania poczty. Wszystko jeszcze przede mną. Pozdrawiam twórców horoskopu. Wasza Rybka – Basia

  2. JEDNĄ Z NAJWIĘKSZYCH GŁUPOT GOOGLE,JEST LIKWIDACJA” I.GOOGLE”,GDZIE HOROSKOPY Z “CZARYMARY.PL” SPRAWDZAŁY SIĘ DOSKONALE.ŚWIETNIE OPRACOWANE I DZIAŁAJĄCE W PRAKTYCE..GRATULACJE “CZARYMARY” A BURA DLA AGRESYWNEJ POLITYKI GOOGLE,KTÓRE SAME SOBIE TYM SZKODZI.

  3. Urodziłam się 20 marca 1948, jestem już siwą panią i dopiero dzisiaj wpadłam na Waszą stronę. Bardzo miłe wrażenie! Nie wiem czy jestem jeszcze rybą, czy już Baranem, bo nie znam godziny swoich urodzin. POMOŻECIE?!

    1. Zakładając, że urodziła się Pani o godz 12.00 w południe, w Warszawie (bo miasto urodzenia też jest ważne), to jeszcze jest Pani Rybą :)

  4. Dziękuję za zgrabne horoskopy.Też potrzebuję pomocy w ustaleniu znaku osoby urodzonej 20.02.1962 w Lublinie,proszę o rozstrzygnięcie czy to Ryby czy Wodnik?

    1. Jest Pani Rybą :) W dniu Pani urodzenia już od północy Słońce było w znaku Ryb, nie musi więc Pani podawać dokładnej godziny urodzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *