Ryby

Horoskop dzienny dla Ryb

Horoskop na dzień 18.06.2018

W pracy będzie to dobry okres na podnoszenie swoich kwalifikacji i zdobywanie nowej wiedzy. Będziesz pełen zapału, więc świeżo zdobytą wiedzę od razu jak najszybciej wykorzystaj w praktyce. Utrwalenie nowych umiejętności da Ci rzeczywisty pożytek.


Zobacz też inne horoskopy dla znaku zodiaku Ryby od CzaryMary.pl:

Horoskop miesięczny na czerwiec 2018 dla Ryby 

Horoskop tygodniowy dla Ryby

Horoskop Anielski na czerwiec 2018 dla Ryby

 

Księga Tarota Danielle Noel w CzaryMary.pl

Archiwum:

Horoskop na maj 2018 dla Ryby 

Horoskop na kwiecień 2018 dla Ryby

ryby

11 przemyśleń nt. „Ryby

  1. Dziękuję za zgrabne horoskopy.Też potrzebuję pomocy w ustaleniu znaku osoby urodzonej 20.02.1962 w Lublinie,proszę o rozstrzygnięcie czy to Ryby czy Wodnik?

    1. Jest Pani Rybą 🙂 W dniu Pani urodzenia już od północy Słońce było w znaku Ryb, nie musi więc Pani podawać dokładnej godziny urodzenia.

  2. Urodziłam się 20 marca 1948, jestem już siwą panią i dopiero dzisiaj wpadłam na Waszą stronę. Bardzo miłe wrażenie! Nie wiem czy jestem jeszcze rybą, czy już Baranem, bo nie znam godziny swoich urodzin. POMOŻECIE?!

    1. Zakładając, że urodziła się Pani o godz 12.00 w południe, w Warszawie (bo miasto urodzenia też jest ważne), to jeszcze jest Pani Rybą 🙂

  3. JEDNĄ Z NAJWIĘKSZYCH GŁUPOT GOOGLE,JEST LIKWIDACJA” I.GOOGLE”,GDZIE HOROSKOPY Z „CZARYMARY.PL” SPRAWDZAŁY SIĘ DOSKONALE.ŚWIETNIE OPRACOWANE I DZIAŁAJĄCE W PRAKTYCE..GRATULACJE „CZARYMARY” A BURA DLA AGRESYWNEJ POLITYKI GOOGLE,KTÓRE SAME SOBIE TYM SZKODZI.

  4. Witam! Żałuję bardzo , że nie zobaczę Waszego horoskopu na swojej spersonalizowanej stronie i google. Witał mnie codziennie , gdy zaglądałam do komputera. Wysyłam swego maila, ale to już nie jest to samo, gdyż nie mam codziennego nawyku sprawdzania poczty. Wszystko jeszcze przede mną. Pozdrawiam twórców horoskopu. Wasza Rybka – Basia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *