Ryby

cm2017_789x158px

Horoskop na dzień 06.12.2016

W sprawach emocjonalnych również bardzo dobry dzień, ponieważ wszelkie Twoje działania przyniosą efekt, z którego będziesz bardzo zadowolony, i który będziesz mógł wpisać na listę swoich osobistych sukcesów.

Chcesz otrzymywać codziennie horoskop na e-mail – wpisz się na stronie swojego znaku.


rybyHoroskop na grudzień 2016 dla Ryby

Horoskop tygodniowy dla Ryby

Horoskop Anielski na grudzień 2016 dla Ryby

Zapisz się do Magicznego Newslettera CzaryMary.pl!

Dwa razy w tygodniu otrzymywać będziesz darmowy biuletyn z inspirującymi poradami i produktami. Zapisz się teraz:

Odkryj magię księżyca

Archiwum:

Horoskop na listopad 2016 dla Ryby

Horoskop na październik 2016 dla Ryby

 

11 przemyśleń nt. „Ryby

  1. Witam! Żałuję bardzo , że nie zobaczę Waszego horoskopu na swojej spersonalizowanej stronie i google. Witał mnie codziennie , gdy zaglądałam do komputera. Wysyłam swego maila, ale to już nie jest to samo, gdyż nie mam codziennego nawyku sprawdzania poczty. Wszystko jeszcze przede mną. Pozdrawiam twórców horoskopu. Wasza Rybka – Basia

  2. JEDNĄ Z NAJWIĘKSZYCH GŁUPOT GOOGLE,JEST LIKWIDACJA” I.GOOGLE”,GDZIE HOROSKOPY Z “CZARYMARY.PL” SPRAWDZAŁY SIĘ DOSKONALE.ŚWIETNIE OPRACOWANE I DZIAŁAJĄCE W PRAKTYCE..GRATULACJE “CZARYMARY” A BURA DLA AGRESYWNEJ POLITYKI GOOGLE,KTÓRE SAME SOBIE TYM SZKODZI.

  3. Urodziłam się 20 marca 1948, jestem już siwą panią i dopiero dzisiaj wpadłam na Waszą stronę. Bardzo miłe wrażenie! Nie wiem czy jestem jeszcze rybą, czy już Baranem, bo nie znam godziny swoich urodzin. POMOŻECIE?!

    1. Zakładając, że urodziła się Pani o godz 12.00 w południe, w Warszawie (bo miasto urodzenia też jest ważne), to jeszcze jest Pani Rybą :)

  4. Dziękuję za zgrabne horoskopy.Też potrzebuję pomocy w ustaleniu znaku osoby urodzonej 20.02.1962 w Lublinie,proszę o rozstrzygnięcie czy to Ryby czy Wodnik?

    1. Jest Pani Rybą :) W dniu Pani urodzenia już od północy Słońce było w znaku Ryb, nie musi więc Pani podawać dokładnej godziny urodzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *