Ryby

Współczesna czarownica

Horoskop na dzień 24.05.2016

Na drodze duchowego rozwoju wyruszysz w mentalną podróż do krainy twego dzieciństwa. Musisz zdać sobie sprawę, że nie posuniesz się do przodu bez uzdrowienia swojej przeszłości. To, czego doświadczyłeś żyje w Tobie, w Twoich wspomnieniach. Wspomnienia to bardzo plastyczna materia i równie plastycznie możesz zmienić swoje podejście do nich. Zamiast użalać się, że kiedyś doświadczyłeś czegoś przykrego, możesz zmienić postrzeganie swoich wspomnień poprzez zrozumienie i wybaczenie.

Chcesz otrzymywać codziennie horoskop na e-mail – wpisz się na stronie swojego znaku.


rybyHoroskop na maj 2016 dla Ryby

Horoskop tygodniowy dla Ryby

Horoskop Anielski na maj dla Ryby

Zapisz się do Magicznego Newslettera CzaryMary.pl!

Dwa razy w tygodniu otrzymywać będziesz darmowy biuletyn z inspirującymi poradami i produktami. Zapisz się teraz:

Odkryj magię księżyca

Archiwum:

Horoskop na kwiecień 2016 dla Ryby

Horoskop na marzec 2016 dla Ryby

 

 

 

 

 

8 przemyśleń nt. „Ryby

  1. Witam! Żałuję bardzo , że nie zobaczę Waszego horoskopu na swojej spersonalizowanej stronie i google. Witał mnie codziennie , gdy zaglądałam do komputera. Wysyłam swego maila, ale to już nie jest to samo, gdyż nie mam codziennego nawyku sprawdzania poczty. Wszystko jeszcze przede mną. Pozdrawiam twórców horoskopu. Wasza Rybka – Basia

  2. JEDNĄ Z NAJWIĘKSZYCH GŁUPOT GOOGLE,JEST LIKWIDACJA” I.GOOGLE”,GDZIE HOROSKOPY Z “CZARYMARY.PL” SPRAWDZAŁY SIĘ DOSKONALE.ŚWIETNIE OPRACOWANE I DZIAŁAJĄCE W PRAKTYCE..GRATULACJE “CZARYMARY” A BURA DLA AGRESYWNEJ POLITYKI GOOGLE,KTÓRE SAME SOBIE TYM SZKODZI.

  3. Urodziłam się 20 marca 1948, jestem już siwą panią i dopiero dzisiaj wpadłam na Waszą stronę. Bardzo miłe wrażenie! Nie wiem czy jestem jeszcze rybą, czy już Baranem, bo nie znam godziny swoich urodzin. POMOŻECIE?!

    1. Zakładając, że urodziła się Pani o godz 12.00 w południe, w Warszawie (bo miasto urodzenia też jest ważne), to jeszcze jest Pani Rybą :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *