23 przemyślenia nt. „Ryby

 1. No chyba żartujecie, jest środa a tygodniowego dla ryb nada nie ma…
  Horoskop tygodniowy dla ostatniego znaku zawsze jest z opóźnieniem ale żeby aż takim?
  Nie moglibyście dla odmiany zapomnieć o innym znaku a od naszego zacząć?
  Pozdrawiam

 2. Dzień dobry,
  czy moglibyście Państwo pomóc mi rozwiązać zagadkę, która trapi mnie od lat- Wodnik, czy Ryby
  data ur. 19 lutego 1992, godzina 10:30, Toruń

 3. Zawsze miałam dylemat, urodziłam się poprzez cesarskie cięcie 20.02.1986 w Słupsku ok godziny 18.00 w horoskopach różnie jest podawane i nie jestem pewna czy jestem rybą. Planowana data mojego porodu to był 17 marca (o ile ma to znaczenie). Moja córka również urodzona jest 20.02, rok 2017 czy oboe jesteśmy rybami czy jakoś się różnimy?

  1. 20 lutego 1986 roku o godz. 18.00 Słońce było już w 1°14′ Ryby 🙂 Aby określić znak zodiaku córki, potrzebna jest godzina jej urodzenia.

 4. Dziękuję za zgrabne horoskopy.Też potrzebuję pomocy w ustaleniu znaku osoby urodzonej 20.02.1962 w Lublinie,proszę o rozstrzygnięcie czy to Ryby czy Wodnik?

  1. Jest Pani Rybą 🙂 W dniu Pani urodzenia już od północy Słońce było w znaku Ryb, nie musi więc Pani podawać dokładnej godziny urodzenia.

 5. Urodziłam się 20 marca 1948, jestem już siwą panią i dopiero dzisiaj wpadłam na Waszą stronę. Bardzo miłe wrażenie! Nie wiem czy jestem jeszcze rybą, czy już Baranem, bo nie znam godziny swoich urodzin. POMOŻECIE?!

  1. Zakładając, że urodziła się Pani o godz 12.00 w południe, w Warszawie (bo miasto urodzenia też jest ważne), to jeszcze jest Pani Rybą 🙂

    1. W dniu, w którym się rodzimy – w danym roku, miesiącu, dniu, o konkretnej godzinie, na określonej długości i szerokości geograficznej – mapa nieba jest zapisana w określony sposób. Dwie osoby urodzone tego samego dnia i o tej samej godzinie, lecz w krajach, czy w różnych miejscowościach, mogą mieć Słońce w innych, sąsiadujących ze sobą znakach zodiaku, np. 22.11 urodzić się może i Skorpion, i Strzelec. Przeważnie osoby urodzone na pograniczu dwóch znaków mają trudność w określeniu swojej przynależności, a żeby określić, w jakim znaku w momencie ich urodzenia przebywało Słońce, konieczne jest podanie oprócz daty urodzenia, miejscowości urodzenia, jak również godziny urodzenia (chociaż w przybliżeniu) ze względu na ruch obrotowy Ziemi.

 6. JEDNĄ Z NAJWIĘKSZYCH GŁUPOT GOOGLE,JEST LIKWIDACJA” I.GOOGLE”,GDZIE HOROSKOPY Z „CZARYMARY.PL” SPRAWDZAŁY SIĘ DOSKONALE.ŚWIETNIE OPRACOWANE I DZIAŁAJĄCE W PRAKTYCE..GRATULACJE „CZARYMARY” A BURA DLA AGRESYWNEJ POLITYKI GOOGLE,KTÓRE SAME SOBIE TYM SZKODZI.

 7. Witam! Żałuję bardzo , że nie zobaczę Waszego horoskopu na swojej spersonalizowanej stronie i google. Witał mnie codziennie , gdy zaglądałam do komputera. Wysyłam swego maila, ale to już nie jest to samo, gdyż nie mam codziennego nawyku sprawdzania poczty. Wszystko jeszcze przede mną. Pozdrawiam twórców horoskopu. Wasza Rybka – Basia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *