Wodnik

Horoskop dzienny dla Wodnika

Horoskop na dzień 13.12.2018

Jeśli chodzi o pracę to zbierzesz zasłużony plon za Twój dotychczasowy trud – zwłaszcza, gdy pracę traktujesz jak dobry gospodarz swoje gospodarstwo. Jeżeli z sercem podchodzisz do tego, co robisz to Twoja głowa pełna jest pomysłów co zrobić by było jeszcze lepiej. Wtedy doświadczasz na sobie owej magicznej reguły, że każde bogactwo zaczyna się w umyśle bo to Twój kreatywny umysł jest niewyczerpalnym źródłem obfitości, której potem doświadczasz. W uczuciach da znać o Tobie Twoja wewnętrzna wrażliwość.


Zobacz też inne horoskopy dla znaku zodiaku Wodnik od CzaryMary.pl:

Horoskop miesięczny na grudzień 2018 dla Wodnika

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Horoskop Anielski na grudzień 2018 dla Wodnika

 

Archiwum:

Horoskop miesięczny na grudzień 2018 dla Wodnika

Horoskop miesięczny na październik 2018 dla Wodnika

wodnik

14 przemyśleń nt. „Wodnik

  1. Mój negatywny komentarz nie pojawil się. Tu trzeba tylko chawalić widocznie. Negatywne oceny tez są ważne. Tracicie wiarygodnośc umieszczając tylko te pozytywne.

  2. Może zabrzmi to nieskromnie, ale uważam Wodnika za najfajniejszy znak zodiaku. Wodniki, choć mają bardzo poważne wady, są po prostu rewelacyjne. Acha, chyba nie muszę dodawać, że jestem Wodnikiem?

    1. Proszę się nie martwić, wszystko będzie w porządku 😀 Horoskop jest już widoczny (Walentynki zapowiadają się wspaniale ;).

  3. No i masz Ci babo placek 🙂 Od rana klientów przyjmuję, a za chwilę uczę symboliki i znaczenia kart tarota 😀 a co do remontów to na szczęście już dawno za mną 😛

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *