Waga

Horoskop dzienny dla Wagi

Horoskop na dzień 19.10.2019

Dzień ten być może zaowocuje dla Ciebie rozwiązaniem jakiegoś problemu. Może znajdziesz wyjście z trudnej sytuacji w której w jakiś sposób dotąd tkwiłeś.


Zobacz też inne horoskopy dla znaku zodiaku Waga od CzaryMary.pl:

Horoskop miesięczny na październik 2019 dla Wagi 

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Horoskop Anielski na październik 2019 dla Wagi

 

Archiwum:

Horoskop miesięczny na wrzesień 2019 dla Wagi 

Horoskop miesięczny na sierpień 2019 dla Wagi 

 

waga

 

16 przemyśleń nt. „Waga

 1. witam
  a ja urodzilam sie 30.09.1961, o godzinie 13.50, jestem 11
  ale kompletnie nie wiem nic o ascendentach, moglby mi ktos powiedziec jaki ja mam ascendent i co on oznacza ?
  bardzo lubie te horoskopy, sa w wiekszosci trafne

  pozdrawiam

  1. Pani Małgorzato, do określenia Ascendentu potrzeba jest również miejscowość urodzenia 🙂

   Ascendent to znak zodiaku, który wschodził na horyzoncie w chwili naszego urodzenia. Pokazuje, jak odbiera nas otoczenie w bezpośrednim kontakcie. Jeśli interesuje Panią ten temat, proszę zapoznać się z usługą na wykonanie Horoskopu Urodzeniowego: http://www.czarymary.pl/p_872134_horoskop_urodzeniowy Jest to opracowany indywidualnie horoskop, Pani astrolog omówi w nim m.in. wpływ Ascendentu oraz innych układów planet na Pani życie.

 2. Zaczynam dzień od tego horoskopu 🙂 Urodziłam się 02.10.1974 r. w miejscowości Wyrzysk, niestety nie znam godziny. Mogę prosić o wyliczenie ascendentu, pozdrawiam.

  1. Pani Julio, bez godziny urodzenia nie da się dokładnie określić Ascedentu. Według Pani daty i miejscowości urodzenia przyjmując, na przykład jako godzinę urodzenia 1-ą w nocy, Ascendent wychodzi w znaku Lwa (AS 17°10′ Lew). Sprawdzając dalej o godz. 3-ej w nocy AS: 7°44′ jest to Panna, o godz. 6-ej rano AS: 8°50′ Ascendent wypada w Wadze, o godz. 10-ej AS: 20°06′ w Skorpionie, w południe AS: 11°37′ w Strzelcu. Jeśli nie ma Pani możliwości ustalenia godziny urodzenia, proszę nie brać Ascedentu pod uwagę.

 3. Witam. Urodziłam się 30.09.1978 ale dokładnie nie wiem o której godzinie.. Z tego co wiem to chyba około 7:00-8:00 rano.. Mogę prosić o podanie jaki jest mój ascendent? Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam

 4. Jestem zodiakalna WAGĄ ale niestety nie wiem jaki jest mój ascendent i w jakim znaku jest mój księżyc, poproszę o sprawdzenie z góry pięknie dziękuje i pozdrawiam

  1. Postaram się pomóc 🙂 Podaj, proszę, swoją datę, godzinę (jeśli nie jest znana, to chociaż przybliżoną) i miasto urodzenia.

 5. Jestem w wielkim szoku, horoskop sprawdza się w 100 % – czytam go od kilku miesięcy. Teraz czekam na horoskop na 2016 rok

 6. Bardzo lubię horoskopy z tej strony, nie chodzi o to żeby się sugerować się jako instrukcją do życia – lecz są pomocne w refleksji i dystansu do spraw codziennych.
  Pozdrawiam zespół czarymary.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *