Waga

Horoskop na dzień 28.05.2018

Nadchodzi zmiana. To czas odrodzenia, zerwania z przeszłością definitywnie, możesz zabrać z niej doświadczenie. To czas wspaniałej przyjaźni.

Chcesz otrzymywać codziennie horoskop na e-mail – wpisz się na stronie swojego znaku.


wagaHoroskop na maj 2018 dla Wagi 

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Horoskop Anielski na maj 2018 dla Wagi

Zapisz się do Magicznego Newslettera CzaryMary.pl!

Dwa razy w tygodniu otrzymywać będziesz darmowy biuletyn z inspirującymi poradami i produktami. Zapisz się teraz:

Archiwum:

Horoskop na kwiecień 2018 dla Wagi 

Horoskop na marzec 2018 dla Wagi 

 

 

 

13 przemyśleń nt. „Waga

 1. witam
  a ja urodzilam sie 30.09.1961, o godzinie 13.50, jestem 11
  ale kompletnie nie wiem nic o ascendentach, moglby mi ktos powiedziec jaki ja mam ascendent i co on oznacza ?
  bardzo lubie te horoskopy, sa w wiekszosci trafne

  pozdrawiam

  1. Pani Małgorzato, do określenia Ascendentu potrzeba jest również miejscowość urodzenia 🙂

   Ascendent to znak zodiaku, który wschodził na horyzoncie w chwili naszego urodzenia. Pokazuje, jak odbiera nas otoczenie w bezpośrednim kontakcie. Jeśli interesuje Panią ten temat, proszę zapoznać się z usługą na wykonanie Horoskopu Urodzeniowego: http://www.czarymary.pl/p_872134_horoskop_urodzeniowy Jest to opracowany indywidualnie horoskop, Pani astrolog omówi w nim m.in. wpływ Ascendentu oraz innych układów planet na Pani życie.

 2. Zaczynam dzień od tego horoskopu 🙂 Urodziłam się 02.10.1974 r. w miejscowości Wyrzysk, niestety nie znam godziny. Mogę prosić o wyliczenie ascendentu, pozdrawiam.

  1. Pani Julio, bez godziny urodzenia nie da się dokładnie określić Ascedentu. Według Pani daty i miejscowości urodzenia przyjmując, na przykład jako godzinę urodzenia 1-ą w nocy, Ascendent wychodzi w znaku Lwa (AS 17°10′ Lew). Sprawdzając dalej o godz. 3-ej w nocy AS: 7°44′ jest to Panna, o godz. 6-ej rano AS: 8°50′ Ascendent wypada w Wadze, o godz. 10-ej AS: 20°06′ w Skorpionie, w południe AS: 11°37′ w Strzelcu. Jeśli nie ma Pani możliwości ustalenia godziny urodzenia, proszę nie brać Ascedentu pod uwagę.

 3. Witam. Urodziłam się 30.09.1978 ale dokładnie nie wiem o której godzinie.. Z tego co wiem to chyba około 7:00-8:00 rano.. Mogę prosić o podanie jaki jest mój ascendent? Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam

 4. Jestem zodiakalna WAGĄ ale niestety nie wiem jaki jest mój ascendent i w jakim znaku jest mój księżyc, poproszę o sprawdzenie z góry pięknie dziękuje i pozdrawiam

  1. Postaram się pomóc 🙂 Podaj, proszę, swoją datę, godzinę (jeśli nie jest znana, to chociaż przybliżoną) i miasto urodzenia.

 5. Jestem w wielkim szoku, horoskop sprawdza się w 100 % – czytam go od kilku miesięcy. Teraz czekam na horoskop na 2016 rok

 6. Od kilku miesięcy czytam ten horoskop i jestem pełna podziwu dla twórcy. Spełnia się co do słowa. Niesamowite!

 7. Bardzo lubię horoskopy z tej strony, nie chodzi o to żeby się sugerować się jako instrukcją do życia – lecz są pomocne w refleksji i dystansu do spraw codziennych.
  Pozdrawiam zespół czarymary.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *